Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ha

24.12.2019. 12:19

Ak tu manu dzintariņ, pārdevies un nošmulējies. Kaut kādas vēl te nacionālās vērtības kladzina. Kā ievēl tā agrāk vai vēlāk visi pārceļas uz džipiem un savrupmājām, pretīgi. Negods tādu nosaukumu nēsāt šādai partijai.

Atbildēt

K

20.12.2019. 01:07

»

kur tad nu aicināsies

privatizēt lidostu, ostas??????????? ēnu ekonomiku un kontrabandu taču neies apkarot


Skaidrs, ka naciķiem galvenais atņemt, pārņemt, pārdalīt, sagrābt! Neies taču pacelt 80 eur pensijas vai 11 eur bērnu pabalsttus, ja var sazagt sev pilnas kabatas.

Atbildēt

Sperma palagos

20.12.2019. 00:26

Nekà izaug šāds dzintariņš

Atbildēt

Njā

18.12.2019. 19:57

»

lauķis

Salasās desmit vietējie vīrieši sakot no 50 gadu vecuma,kuriem ir ģimenes ar bērniem un izvēl vienu.Tālāk desmitnieki ievēl simtniekus,u.t.t..Ta ir senās vēdiskās kultūras vēlēšanu sistēma


Labas sistēmas ir bezgala daudz, bet tad neiznāks demokrātija un būs jāsāk strādāt desmitiem tūkstošu tādiem,kuri strādāt nemaz neprot.

Atbildēt

Zeze

18.12.2019. 01:39

Koruptīvās shēmās iesaistās visi, bez izņēmuma. Diemžēl mums vairs nav ne Staļinu, ne Hitleru, respektīvi - cīņas par ideju nevis naudu. Korupcija un demokrātija kolektīvā bezatbildība- ir kā cimds ar roku. Tāpēc balsots tiek nevis par cilvēkiem, bet domāšanas virziena maiņu.

Atbildēt

kur tad nu aicināsies

17.12.2019. 17:57

privatizēt lidostu, ostas??????????? ēnu ekonomiku un kontrabandu taču neies apkarot

Atbildēt

Nemīz pamperos, smagi slimais debiloid Eggmaŗ Kakedaj,

17.12.2019. 12:59

»

Pusspŗāgušais Induļis Durka, taszs Eggmaŗŗsz Kakueedajzs, izdrātēc pieqirs-komas debiloidsz, jobanaijsz deblojidīc

Pidar Mikropisan aizrijies ar saviem pantu sūdiem un uzcienā Arturu Priedīti


knàb suudà regulàri, aborta upuri Kakuédàjs kas jùtas kà patriots no svaigu izkàrnìjumu garśas!

Ar katru dienu tu paliec vēl dumāks un dumāks bydla.
Ielaista galvas slimība progresē strauji, to tu zini no personīgas pieredzes.

Bet komentēšana ir izklaide. Jautra izklaide visiem, kas ierēc par pieqirs-komas debiiloiidu un pusnospŗāgušo planpŗatinu Egmaŗu Kakuedaju.

Atbildēt

č

17.12.2019. 11:49

»

Domātājs

Lembergs ar Ušakovu ir palīdzējuši daudziem, tā sauktajiem mazajiem cilvēkiem, ko nav darījis neviens cits politiķis un tāpēc tāds šiem atbalsts


atbalsts viņiem ir bijis tāpēc ka par lielu piķi no lohiem to var iepirkt vairumā
-viens operē ar zagtu mantu otrs ar slavikstānas maigās varas rubuļiem

Atbildēt

č

17.12.2019. 11:46

»

NA saule vairs nespīd

NA nav ne mugurkaula, ne sakarīgu vadītāju. Reizēm viņi izkliedz kādus saukļus - parasti pirms vēlēšanām. Pa kluso viņi ir zaglīgi


LOL
Ļeņina rajõna komjauniete kultūras ministra amatā jau vien bija ko vērta
-un tas mugurkauls sevi krietni vien uzrādīja vēl pirms Dzindža rebrendinga kad RD startēja koalīcijā ar Rubiku

Atbildēt

ha-ha-ha

17.12.2019. 11:39

Lembergs un Ušakovs populārāko politiķu topā ir jau vismaz 10 gadus,

Diemžēl pie mums ir pārāk daudz muļķu, vientiešu, pajoliņu, sīku blēžu un vaimanalogu. Tāpēc arī esam tur, kur esam. Tikai paši to nevar/negrib saprast.

Atbildēt

Pusspŗāgušais Induļis Durka, taszs Eggmaŗŗsz Kakueedajzs, izdrātēc pieqirs-komas debiloidsz, jobanaijsz deblojidīc

17.12.2019. 06:01

»

CENZĒTS (un politiski represēts)

C.: "Nav skaidrs, cik ilgi cilvēki ļausies šādām manipulācijām un turpinās jūsmot par Lembergu un Ušakovu. Gribētos, lai Latvijas iedzīvotāji izvēlas citus politiķus, kuriem ticēt un kurus atbalstīt dažāda līmeņa vēlēšanās...


Pidar Mikropisan aizrijies ar saviem pantu sūdiem un uzcienā Arturu Priedīti.

Atbildēt

Kirbis

16.12.2019. 21:44

Ar katru gadu aizvien mazāk saprotu,cik nacionālā ir palicis Nacionālās apvienības praktiskajā darbībā.

Atbildēt

CENZĒTS (un politiski represēts)

16.12.2019. 20:20

C.: "Nav skaidrs, cik ilgi cilvēki ļausies šādām manipulācijām un turpinās jūsmot par Lembergu un Ušakovu. Gribētos, lai Latvijas iedzīvotāji izvēlas citus politiķus, kuriem ticēt un kurus atbalstīt dažāda līmeņa vēlēšanās."

(...)

Un - ATKAL sāksies VISS no gala:
Pūst 'rukšķiem zobos SILES mala',
Bet "auni" - uztur pseido "valsti",
Kur SISTĒMAI vien mainās balsti...

-------

MUĻĶU zeme, SILES "valsts" parodija "eurolatvānija", XXI gadsimts.

Atbildēt

!

16.12.2019. 19:24

»

Secinājums

Tas gan taisnība,tikai šie nelieši ,,mazajiem,, cilvēkiem palīdzēja ar to naudu ko nozaga šiem cilvēkiem.Tiesa,nozaga ta daudz vairāk ka iedeva


Bet tie pareizie, neko nepaņēma, neprihvatizēja? Ir nu, gandrīz svēti, bet tik un tā neko nav iedevuši, nekad arī nedos, jo paši ir nelieši neveiksminieki, kas gribēja zagt, bet aiz iedzimtā stulbuma, nemāk, jeb vēl nav pieķerti.

Atbildēt

Edis

16.12.2019. 19:24

Varam atslabinaties-Rigas Domes velesanu rezultati-Saskana 90 procenti balsu,Gods kalpot nezin kam 10 procenti balsu.Par tiem mergliem,kas tagad sez Saeima vairs neviens un nekad nebalsos.Cau,ata!

Atbildēt

cilveks444

16.12.2019. 19:24

Man te portālā NRA pārmeta melus par NA! Bet! Kas ir melīgs, ko? Vai tas, ka nacionālos spēkos iefiltrējās VDK? Par to stāsta aculiecinieks E.Kramiņš, kurš ir bijis LNNK biedrs. Tas ir zināms vairums cilvēku, kas piedzīvoja Atmodas laikus. NA ir radusies no divām partijām, pār vienu, no kurām krīt pamatīga VDK ēna. Par to ir rakstīts Latvijas medijos. Turklāt daudz. Pietiekoši daudz, lai izliktos nezinām. Nākamais! Raivja Dzintara foto kopā ar nacionālboļševiku Osipovu ir publiski pieejams internetā?! Ir. Kā viņi tur izskatās, domāju, nav pat jākomentē. Tāpēc vēlreiz - vārdus no dziesmas neizņemt. Dzintars bija tur un darīja to, ko darīja. Pēc tam lēja gaužas asaras. Labi, kam negadās. Saprotam – jaunības dullums, prāta kapacitāte zema. Labi piedodam. Bet viss jau turpinās tikai daudz rafinētāk un slēptāki.

Tālāk! Ja NA un tās partijas priekšteči nebūtu šūpojušas uz gāzušas valdības, tad par to varētu paklusēt, bet tieši “nacionāļi” nereti bija tie, kas piespēlēja liberāļiem un sorosistiem. Ne tikai šiem. Jo Rasnačs piespēlēja arī VDK darbonim Ādamsonam. Jo bija dots uzdevums, nezinu no kurienes, gāzt nacionālkonservatīvus spēkus. Par to R.A.N.G. ir mazāk zināms, jo, iespējams, informācija ir pārāk skandaloza. Bet ir kādas žurnālistes blogā stāsts, kā G.Krasts pie viņas ieradās ar diviem īsi skūtiem, jādomā, bandītiem, un draudēja. Tomēr tāpat ziņas par R.A.N.G. ir Latvijas medijos. Viena no tām staburags.lv - “Par 17 tonnu tabakas kravu, kuru maija vidū Rīgā aizturēja ekonomikas policija, tādējādi atklājot pagaidām vērienīgāko šī veida akcīzes preču kontrabandu, galvojusi "TB"/LNNK atbalstošā uzņēmēja Normunda Lakuča firma "R.A.N.G." Kam Lakučs ziedoja? TB/LNNK! Vai ne tā, ko? Par viņa saitēm ar VDK arī šis tas ir uzpeldējis. Ne tā, ko?

Ejam tālāk. NA neiestājās par Latvijas nacionālo valūtu Latu. Neiestājās. Gāja Vienotības un....un Rimšēviča pavadā. Kurš tagad ir smagos noziegumos turēts aizdomās. Ko viņš tur darīja tajā Kamčatkā? Ko? Kas tur par zonu? Kā tur var ieklīst LB prezidents. Nejauši? Nezinot, ar ko tiksies?! Melo, ka foto ir viltoti, bet SAB saka, ka īsti. Tajā pašā laikā SAB ir nogulējis to visu. Nav zināms vai tāpat kā Maizīša datoru, jo prāta nav, vai apzināti. Oi, kādas lietas peld augšā. Oi, oi, oi. Ne tā, ko? Peld taču, jo zināma satura lietas vienmēr peld augšā. Un nu ir uzpeldējušas. Latvijas naivā sabiedrība var vien mutes plātīt un kā strausi bāzt galvu smiltīs. Cenšoties šausmās nesabrukt. Bet nelīdzēs. Patiesība raujas uz āru. Patiesība katru dienu saka – mums ir melots, mums ir melots – 30 gadus melots!

Ko tad dara NA? Gļēvi guļas zem Vienotības. Ne tikai. Atklāti piespēlē JKPistiem un Maskavas Anniņai. Ar kuru pūlēm tiek grautas Latvijas ostas, tranzīts, loģistika. Tā ir vēršanās pret Latvijas valsts un tautas interesēm. Kam par labu? Varam minēt. Ir divas lielvalstis – ASV un Krievija. Varbūt dubulta spēle, nezinu. Lembergs tur ir aizmugurējā plānā, paķerts līdzi sīkas un zemiskas atriebības pēc. Un Levits! Liberālis, sveštautietis, nez kādu pilsonību īpašnieks. Tukšmuldētājs, pašlabuma meklētājs, kucinu mīļotājs un partiju, koalīcijas pakalpiņš. Pilnīgs nulle, kā Latvijas prezidents. Prezidents, kurš braukalē riņķī pa pasauli, piedalās rautos, bet par Latvijas mediķiem, it īpaši jaunajiem nezina neko. Neko! Nu kas te ir nepareizi?


Atbildēt

Secinājums

16.12.2019. 18:42

»

Domātājs

Lembergs ar Ušakovu ir palīdzējuši daudziem, tā sauktajiem mazajiem cilvēkiem, ko nav darījis neviens cits politiķis un tāpēc tāds šiem atbalsts


Tas gan taisnība,tikai šie nelieši ,,mazajiem,, cilvēkiem palīdzēja ar to naudu ko nozaga šiem cilvēkiem.Tiesa,nozaga ta daudz vairāk ka iedeva.

Atbildēt

Domātājs

16.12.2019. 18:33

Lembergs ar Ušakovu ir palīdzējuši daudziem, tā sauktajiem mazajiem cilvēkiem, ko nav darījis neviens cits politiķis un tāpēc tāds šiem atbalsts.

Atbildēt

Labāk, tu dirsa Ilga Kreituse, kas slēpjas aiz Fanijas Goldas pseidonīma

16.12.2019. 16:37

pastāsti, kā tu, kuce, realizēji cionistu ideoloģiju 6. Saeimas spīkeres amatā! Tas viss ir aprakstīts latvieša G. Valdmaņa 6. Saeimas deputāta grāmatā Starp dzirnakmeņiem! Pastāsti, čekas kuce, kā tavs vīrs Aivars Kreituss saņēma atmazgātu Latvijā naudu kā Lemberga stipendiāts. Savus murgus pļūti debilajam Arturam Priedītim, čekas sunim, kurš gaida, ka iņu nositīs, jo zaudējis pēdējo saprašanu!

Atbildēt

Uldis

16.12.2019. 16:12

Šķiet, ka Latvijā tikai retais balso par kādu partiju. Pārsvarā doma ir tāda - kuram šoreiz ir iespēja pēc iespējas vairāk atbīdīt sliktāko variantu. Nu jā, krievi balso par saskaņu.

Atbildēt

NA saule vairs nespīd

16.12.2019. 15:33

NA nav ne mugurkaula, ne sakarīgu vadītāju. Reizēm viņi izkliedz kādus saukļus - parasti pirms vēlēšanām. Pa kluso viņi ir zaglīgi.
No laika gala naudas kāri, mīl pārdoties.
Mīl gudri runāt, darbi neseko.

Atbildēt

lauķis

16.12.2019. 14:59

»

Citāts:

Un kā pie šiem pārstāvjiem tikt...


Salasās desmit vietējie vīrieši sakot no 50 gadu vecuma,kuriem ir ģimenes ar bērniem un izvēl vienu.Tālāk desmitnieki ievēl simtniekus,u.t.t..Ta ir senās vēdiskās kultūras vēlēšanu sistēma.

Atbildēt

nū, jēzus darbojas 2000 gadus

16.12.2019. 14:54

tagad atslābst, jūras ūdens degunā un 'dzīvais' ūdens, horoskopi un astroloģijas...kas tikai nedarbojas.........nav jau skolu...............................

Atbildēt

Tukša muca - NA

16.12.2019. 14:53

»

manupraat

Smiekliigs raksts! Kaadi izaicinaajumi partijaam? Kas tad 'saas izaicina? Visparastaakaas hamaleonu rota'las, siles lopu gruustii'sanaas. Paargrupeesies, paarkaartosies un laupiis to tautu taalaak. Kaada starpiiba kur's mafiozais grupeejums pie siles iekaartojas goda vietaa un kur's tiek atstumts taalaak...


Pirmais, ka iej\krīt acīs, TB/LNNK /VL populariē SaSkaņu, norādot, ka nu viņi arī turas tai līdzi, kārtējo reizi atgaādinot Saskaņas uzvaru reitingos, malači, brāļus vajag popularizēt.
Otrais -"izaicinājumi partijām - te nu ir izaicinājums Saskaņai. "
Trešais - aizvien NA tukša muca, cilā karogus, bet 30 gados nav izdarījuši tautas sociālās drošības labā cik melns aiz naga. Viņi par maizi nedomā un nedod, jo paši zog, vai - pašiem vajag, tautai nepaliek.

Ceturtais - TB/LNNK/VPL - NA uzstājas un runā, kas atgādina čekistu intrigas - izbīda nacionālo jautājumu, kā "tukšu skaņu"un naivie bariem vien pavelkas līdzi, kā mušas uz mušpapīra sakrīt.

Tā turpiniet u7n jums tiks dota ne viena vien Maksātnespējas administrācija.

Atbildēt

Citāts:

16.12.2019. 14:34

»

lauķis

Politiķi nav vajadzīgi kā suga.Viņus var pļaut kaut divreiz dienā,no tā nekas nemainīsies


Un kā pie šiem pārstāvjiem tikt !?!??
Atvest no amerikas vai gaidīt kad atlidos no "Marsa" ?!?!??!

Nevajag lolot ilūzijas par vienkāršiem risinājumiem vai muļķīgiem jautājumiem kā FG - kāpēc mums nav citu par ko jūsmot ! Tāpēc jau arī nav ka par pieminētajiem tik ļoti jūsmojat !

Atbildēt

manupraat

16.12.2019. 14:16

Smiekliigs raksts! Kaadi izaicinaajumi partijaam? Kas tad 'saas izaicina? Visparastaakaas hamaleonu rota'las, siles lopu gruustii'sanaas. Paargrupeesies, paarkaartosies un laupiis to tautu taalaak. Kaada starpiiba kur's mafiozais grupeejums pie siles iekaartojas goda vietaa un kur's tiek atstumts taalaak. Kaada starpiiba, ko tajaa savaa saietaa runaa nacionaa'lu lomas teelojo'sie aaksti. Ne jau aktieri nosaka to, kas notiek uz skatuves, bet gan scenaarists un re'zisors.

Atbildēt

lauķis

16.12.2019. 13:47

»

Citāts:

Gribētos, lai Latvijas iedzīvotāji izvēlas citus politiķus, kuriem ticēt un kurus atbalstīt dažāda līmeņa vēlēšanās...


Politiķi nav vajadzīgi kā suga.Viņus var pļaut kaut divreiz dienā,no tā nekas nemainīsies.
Tautai vajadzīgi savu interešu pārstāvji kuri pilda tautas gribu,ir atsaucami un vajadzības gadījuma tiesājami.

Atbildēt

Citāts:

16.12.2019. 13:14

Gribētos, lai Latvijas iedzīvotāji izvēlas citus politiķus, kuriem ticēt un kurus atbalstīt dažāda līmeņa vēlēšanās !
Tipiska vēlmju domāšana, kas bez reāliem mehānismiem ir tikai tukša runāšana !
Kāds tad varētu būt šis mehānisms ???
Acīmredzot velti cerēt un "brīnumnūjiņu" !
Reiz kādā populārā žurnālā bija jautājums - kā tikt pie "angļu mauriņa" ? Atbilde bija vienkārša, bet diez vai bija tīkama vairākumam lasītāju - pļaujiet to katru dienu un tad pēc 100 gadiem tas būs ideāls !
Analoģijās runājot - politiķus arī ir jāaudzina katru dienu, nemitīgi pakļaujot tos gan pārbaudēm "ar varu un naudu", gan citiem vispārzināmiem principiem un kritērijiem, nepārtraukti vērtējot to atbilstību un savstarpējā konkurencē nosakot labākos un tad pēc "100 gadiem" nebūs bēdīgi jākonstatē degradācija !

Atbildēt

Patriotiskais gars

16.12.2019. 13:02

Izdevums U.S.News apkopojis un paziņojis par SUPERMEGALIELVALSTĪM un pirmais trijnieks:ASV,KRIEVIJAS FEDERĀCIJA,ĶĪNAS TAUTAS REPUBLIKA------VISVĀJĀKĀS un kas VELK PASAULI uz "leju":Latvija,Lietuva,Estija,Slovēnija,Slovākija.Pat ukrija labāk?!Te protams liels nopelns nažukiem.Paldies.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

"Nācijas tēva" jaunākie melu plūdi

Foto“Nācijas debilais tēvs” (NDT) atkal ir pamatīgi samelojies. Tas notika 2020.gada 21.februārī. NDT meli ir tik šausmīgi, ka latviešu mediji izvairās sniegt informāciju par NDT rīcību 21.februārī. Toties informācija ir krievu valodā, un jau pirmais komentārs pasaka galveno: "Александр Что зтот Дурак несет, уму непостижимо." Arī katrs normāls latvietis momentā saskatīs melu šaušalīgo apjomu. Informācija ir valsts prezidenta mājas lapā. Citēju un cenšos komentēt melus.
Lasīt visu...

21

Prokurors bez mazākās sirds trīsas veselu gadu mierīgi dzīvoja, zinot, ka tieši viņš nosūtījis CILVĒKU, MĀTI drošā nāvē

FotoZināt, kas mani reāli sācis tracināt Kristīnes Misānes lietā? Ka tagad liela daļa ierēdņu, politiķu un citādi svarīgo personu klaigā, ka šī nu reiz ir bijusi viena specifiska lieta! Nopietni?
Lasīt visu...

15

Mūsu svēts pienākums ir visā Latvijā stāstīt par to, ka korupcija ir noziegums ar upuriem

FotoNo brīža, kad jaunie konservatīvie pirmo reizi tika ievēlēti Rīgas domē, mēs ar aktīvu rīcību atmaskojām tās kleptokrātisko režīmu, tādējādi izdarot politisku spiedienu uz atbildīgajām iestādēm un amatpersonām. Šī neatlaidīgā darbība nu ir rezultējusies ar korupcijas sagrauztās un rīcībnespējīgās Rīgas domes atlaišanu.
Lasīt visu...

21

Kliķe jau aizgūtnēm pārraksta neseno Latvijas vēsturi, bet kliķes propagandisti steidz nostiprināt melus

FotoNeesmu PBK TV kanāla cienītājs, ne arī īpaši skatos kādus citus TV kanālus, kas ir krievu valodā, izņemot izklaides kanālus un raidījumus. Tomēr atsevišķos brīžos, kad runa ir par notikumiem pasaulē, zinot, ka mūs, Latvijas iedzīvotājus, baro ar vienveidīgu propagandu, paskatos arī Krievijas TV kanālus. Arī tos, kurus slēdza, reizēm skatījos.
Lasīt visu...

12

Prognoze: pirmo koronavīrusa slimnieku Latvijā atklās līdz 18. marta 10.55

FotoZīmīga diena šodien: mēnesis, kopš sapratu, ka koronavīruss nav kaut kāda citāda gripa vai tālu zemju slimība, bet gan bīstama, lipīga un nāvīga sērga, kas apdraud arī Latviju. Notikums, kas lika man saprast stāvokļa nopietnību, bija priekš mēneša, 23. janvārī ieviestā Uhaņas blokāde: 11 miljonu iedzīvotāju pilsētas izolēšana. Saistībā ar apaļu mēnesi varētu dalīties trīs ierakstos par vīrusu. Šis ir pirmais.
Lasīt visu...

12

Pierādīšu, ka lūšu šāvējiem patiesībā vispār nav argumentu

FotoTātad, ko saka lūšu šāvēji. 1. Nemaisies, kur neko nesaproti (agresīva pozīcija, kas ne ar ko nav pamatota). 2. Mums viss jākontrolē, jo apēd stirnas (pirmšķietami apspriežams arguments). 3. Vilki nāk mājās un plosa mājdzīvniekus (klaja demagoģija, jo runa taču nav par vilkiem).
Lasīt visu...

21

Pārmetumi un rīcība

FotoIr diezgan dīvaini pēkšņi saprast, ka tie cilvēki, kuri Atmodas laikā bija kopā ar tautu, bija tautas sirdsapziņa, šobrīd ir nostājušies pret tautu. Toreiz viņi bija tikpat nabagi kā mēs, visi citi, šobrīd liela daļa no viņiem ir ļoti pārtikuši, pat miljonāri un aktīvi pauž Tautu pazemojošus un noniecinošus uzskatus.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Valsts

Bieži dzirdu, ka valstij vajag, valstij ir jādara, valstij ir jārūpējas, valstij ir jāievieš, jāveicina, man valsts neko nav devusi, man šī valsts nav vajadzīga...

Foto

Atraktīvās politikas hronika: 7.februāris

7.februārī Latvijā eksplodēja kolosāli atraktīvs notikumus. Noteikti vispievilcīgākais notikums latviešu tautas laimīgi aizvadītajā debilitātes laikmetā kopš 2018.gada 6.oktobra. Kolosāli atraktīvo notikumu drīkst uzskatīt...

Foto

Klimata modeļu realitāte - vai ticēsim skolu nebeigušam skuķim?

Globālo klimata "cīņu" rezultāts diemžēl var izrādīties - konkrēti papildu nodokļi arī Latvijā. Līdz ar to jautājums...

Foto

Blēžu un zagļu valsts

Raksts „Kā zvejas privātfirmu – nodokļu “optimizētāju” - uz nodokļu maksātāju rēķina glāba Latvijas valsts ierēdniecība” ir smuks piemērs, lai saprastu, ka...

Foto

„Anquis in herba” jeb Čūska zālē

Laikā, kad visa pasaule, vairums valstu gatavojas pasargāt savus iedzīvotājus no iespējamas koronavīrusa izplatīšanās, Latvijas publiskā telpa un ļaužu prāti...

Foto

9.maija svinības Maskavā kā līdzeklis Kremļa noziegumu leģitimācijai

Iesākumā precizēšu, ka runa šeit būs ne tik daudz par konkrētiem vēsturiskiem notikumiem, cik gan par šo notikumu...

Foto

Vairāk jautājumu nekā atbilžu...

Interesanti, kurš tur bīda to Skultes LNG termināli. Ekonomikas ministra Nemiro draudziņš, kuru grib iestūķēt Latvenergo padomē kaut vai pa skursteni? Vai tomēr vecijaunā Vienotība? Vai NA?...

Foto

Leksiskās debilitātes praktiķi

Latvijā jau labu laiku ir tradīcija noskaidrot attiecīgā gada atraktīvākos (jocīgi piesaistošos) izteikumus. Ar to nodarbojas Rīgas Latviešu biedrības Latviešu valodas attīstības kopa....

Foto

Kāpēc FKTK atvainojās Maijai Treijai

Šī gada 3. februārī Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) izplatīja paziņojumu, kurā teikts, ka FKTK atsauc savu 2019. gada. 29...

Foto

Ar atsevišķu tiesnešu atbalstu tiesu izpildītāji no iedzīvotājiem piedzen līdzekļus, kurus likums viņiem neliek maksāt

Parādījušies tiesu izpildītāji, kas atraduši jaunu, likumā neparedzētu veidu, kā no...

Foto

Lidostu un čemodānus es vairs neatceros, visi aicina mani par Rīgas mēru, bet es plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju

Pirmkārt, es uzskatu, ka esošā politiskā...

Foto

Divu gadu laikā Veselības ministrija nav ieviesusi nevienu no Valsts kontroles ieteikumiem, lai ģimenes ārsti būtu pieejamāki

Divu gadu laikā, kopš klajā nāca Valsts kontroles revīzijas...

Foto

Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā un risināšanā

Cienījamie laikabiedri! Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā...

Foto

Divi jautājumi Kristīnes Misānes izdošanas sakarā: vai tikai atbildes nebūs biedējošas ikvienam pilsonim?

Latvijā visaugstākajā līmenī pacelts jautājums par mūsu pilsones Kristīnes Misānes izdošanu no Dānijas...

Foto

Es redzēju, mīļais, tu šodien biji aizrāvies ar valstsgribu...

Nupat pieķēru sevi pie pavisam stulbas atziņas - pat iepriekšējie divi kretīni Bērziņš un Vējonis man nelikās...

Foto

Vai Ārstu biedrība kļuvusi par Veselības ministrijas suni?

Pagājušajā nedēļā Veselības ministrijā notika Farmācijas jomas konsultatīvās padomes sēde. Sēde bija iestudēta kā viena aktiera teātris. Režisore...

Foto

Kauns skatīties, kā daļa latviešu politiķu un ierēdņu nodur acis, mentāli savelkas čokuriņā un slīd zem galda

Šonedēļ „Attīstībai/Par” pakļāvās “Saskaņas” un lašoristu* spiedienam un uz...

Foto

Var noprast, ka Annai Jutai Maskavā pavadītais laiks nav pagājis pa tukšo

„Spēcīgs” vēstījums no savā laikā Maskavā, īpašā speciālā rajonā (augsta ranga kompartijas funkcionāru dzīvesvietā)...

Foto

Iesniegums Bordānam: nevajag aiztikt Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales robežas

Izlasījām, ka Varakļānu novada domei būs jānoskaidro savu iedzīvotāju viedoklis par palikšanu Vidzemē vai pievienošanos Latgalei....

Foto

“Nācijas tēvs” kā “nācijas tumsonis”

Nekas nemainās! Katra “nācijas tēva” (NT) publiskā uzstāšanās ir tumsonības apliecinājums. Izrādās, NT ir milzīgi robi izglītībā. Viņa zināšanas ir ļoti...

Foto

Skumji, ka pašreizējā bezoligarhu valdība tiek stutēta ar šī āksta un citu "kaimiņu" balsīm

Ir beidzot piepildījies Kaimiņa aktieriskais sapnis... viņš ir nokļuvis uz valsts lielākā...

Foto

Par “antisemītiskām cūkām” un poļu-čehu teritoriālo konfliktu

Savā nesenajā uzrunā Krievijas Aizsardzības ministrijas sanāksmē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies Otrā pasaules kara tēmai un, pieminēdams...

Foto

Lietuviešu uzņēmēji pret Latviju

Gribēju piemest savu pagali ažiotāžai ap VDD ēkas celtniecību bijušā velotreka vietā. Tad nu lūk, no vienas puses man izbrīnu raisa šiverīgu...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: janvāris

8.janvārī Rīgas lielākajos interneta medijos tika ievietota pēcpadomju gados tematiski klasiska un tāpēc emocionāli vienaldzīga informācija. Taču tai tomēr piemīt zināma atraktivitāte. Informācijā...

Foto

Kur Latvija?

Latvijai vairs nav nevienas no valsts pazīmēm, proti:...

Foto

Karaļa ēras beigas vai tomēr “Bauze uz pauzes”?

Otrdien Garkalnes novada iedzīvotājus sasniedza ziņa, ka Garkalnes Imperators ir atkāpies no amata, jo veselība vairs nav tā,...

Foto

Ornitologs Apinītis iestājas par skaidru dziesmu: nost ar šņabi un „cīgām”

Jūs jau būsiet pamanījuši, ka kādreizējais partijas „Latvijas ceļš” biedrs dakteris Pēteris Apinis, kurš tika...

Foto

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

Ņemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu...

Foto

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

Teikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

Vācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu,...

Foto

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

Nevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies,...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

Autortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini...

Foto

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

Atbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam...

Foto

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

Nacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā....

Foto

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

Pērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā...

Foto

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

Atbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku...