Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Yes

09.12.2017. 12:02

Uz Sibīriju visus

Atbildēt

Zjk

08.12.2017. 12:34

»

Nja

Nav man prezidents draugs, bet šādas šizofrēniskas glupības nav jāatbild. Izskatās, ka autors ir Lato Lapsa


Kuras tieši tev liekas "glupibas" par kurām "nebūtu" jāatbild?

Atbildēt

:)

08.12.2017. 10:11

3 kg smagās atbildes sagatavot gan pietiek resursu?

Atbildēt

Nja

08.12.2017. 10:11

Nav man prezidents draugs, bet šādas šizofrēniskas glupības nav jāatbild. Izskatās, ka autors ir Lato Lapsa.

Atbildēt

Debess šodien klāra?

07.12.2017. 14:37

»

kārtējo reizi

kaķubāba pasūtīta aiz jurtas


................

Atbildēt

Debloīds Mazpisanczs

07.12.2017. 14:35

»

kārtējo reizi

kaķubāba pasūtīta aiz jurtas


akal piepisās no Dikliem?

Atbildēt

Ne tikai!

07.12.2017. 14:14

»

Tagad pret valsti

Kopś L. Straujuma nesniedza atbildi un policija viñu nesodîja, es spèlèju pèc tiem paśiem noteikumiem. Apćakarè valsti, kà vien spèj! Nemaksà nodokłus visos iespèjamos veidos. Ñirgàjies par valsts ierèdñiem, ja neko nezaudè. Ja vajag, piekukuło un nebaidies, jo dàvanas dot atłauts ar likumu...


Labpràt sniedzu padomus arî citiem un redzu, ka neesmu kłudîjies. Ar Parex afèru valsti apzaga par 2 miljardiem. Ja maksàtu nodokłus, tur bûtu prom ari mana nauda. Bèrziña Kàjiñu afèra par 250 000 euro no ES fondiem, diversanta Godmaña VDK lietas pazuśana no tiesas arhîva, Vèjoña un VVF ñirgàśanàs par likumu, un vèl un vèl - Saeimas izmainîtà likumdośana, kas łàva prokuroram Lejam apśaubît Rîdzenes sarunu izmeklètàju pieràdîjumus😀.

Atbildēt

Tagad pret valsti

07.12.2017. 14:09

»

Kad iesniedzu iesniegumu

paśvaldîbu ministrijai laikà, kad L. Straujuma bija ministrijas Valsts sekretàre, uz iesniegumu sañè atbildi : Atbilde netiks sniegta. Ministrijas ierèdñus viña iesaistîja pàrkàpumà. Atbilde netiks sniegta atbildi bija parakstîjuśi aplî ap 7 personas, aplî, lai nevar pateikt, kura pirmà parakstîja. ...


Kopś L. Straujuma nesniedza atbildi un policija viñu nesodîja, es spèlèju pèc tiem paśiem noteikumiem. Apćakarè valsti, kà vien spèj! Nemaksà nodokłus visos iespèjamos veidos. Ñirgàjies par valsts ierèdñiem, ja neko nezaudè. Ja vajag, piekukuło un nebaidies, jo dàvanas dot atłauts ar likumu.

Atbildēt

Kad iesniedzu iesniegumu

07.12.2017. 14:06

»

Vējoņa kantoris

rāda piemēru pārējām valsts struktūrām ne tikai kā šķaidīties ar nodokļu naudu, bet arī kā noslogot jau tā bezjēgā iegrimušās tiesas un nospļauties uz sabiedrību, kas viņus baro. Vienkārši pretīgi


paśvaldîbu ministrijai laikà, kad L. Straujuma bija ministrijas Valsts sekretàre, uz iesniegumu sañè atbildi : Atbilde netiks sniegta. Ministrijas ierèdñus viña iesaistîja pàrkàpumà. Atbilde netiks sniegta atbildi bija parakstîjuśi aplî ap 7 personas, aplî, lai nevar pateikt, kura pirmà parakstîja. Kad Valsts policija atteicàs ierosinàt administratîvà pàrkàpuma lietu pret L. Straujumu, sapratu, ka taisnîbu nepanàkśu arî Administratîvajà tiesà. Un nav ko laiku, naudu un nervus tèrèt. Kopś tiem laikiem viss tikai gàjis prettiesiskuma virzienà.

Atbildēt

Vaira3000

07.12.2017. 13:09

»

Kāds

Salnājiņš tak ir paklausįga tante, kas ielieks muguru, lai tik paliktu apritē. Pastā tak veğetēja ilgi. Vispār nesaprotu Sistēmu - tiešąm vajag izpildįtājus un viss


Salnājiņš ir no tas kategorijas, kuri sava paraziitu muzhaa neko noderigu prieks sabiedribas nav veikusi. Ta vietaa ir sljurajusi no vienas kresla pirdeju vietas uz citu, jo ar tik tuksu pauri nevienaa nopietnaa privatstrukturaa nav ko dariit.

Atbildēt

ww.

07.12.2017. 13:09

bēdīgi,gribētos,lai visa kanceleja pāris mēnešus pasēdētu uz minimālo algu,bet starpību, ko divus mēnešus maksāja ar visām piemaksām ,pārskaitītu daudzbērnu ģimenēm,piemēram,Ķegumā desmit bērnu mātei un citiem.Šīs ģimenes atrastu,kur izmantot šo naudiņu.Tā būtu dieva dota dāvana.Bērni nezina,kas ir silta tualete,duša vai vanna un t.t.

Atbildēt

izskataas

07.12.2017. 13:05

kleopatra gaidībaas,deguns sarkans,kaajas piepampusas....tā ka nauda bus vajadziga ratiem ,autiņiem,knupjiem,suupulītim ...

Atbildēt

Kas ko nesaprast?

07.12.2017. 12:36

»

Kāds

Salnājiņš tak ir paklausįga tante, kas ielieks muguru, lai tik paliktu apritē. Pastā tak veğetēja ilgi. Vispār nesaprotu Sistēmu - tiešąm vajag izpildįtājus un viss


Sankcijas pret Vèjoña nepaklausîbu likumam nav paredzètas. Milna no stûra var izàrstèt uz visiem laikiem. Śito ćekistu pakalipñu tikai kaps var iztaisnot. Viñi ir vareni, ne mès, kà VVF ñirgàjàs Lielajà estràdè Mežparkà, mulka tautai liekot skandinàt lîdz VVF orgasmam - Mès esam vareni!

Atbildēt

Kāds

07.12.2017. 11:55

Salnājiņš tak ir paklausįga tante, kas ielieks muguru, lai tik paliktu apritē. Pastā tak veğetēja ilgi. Vispār nesaprotu Sistēmu - tiešąm vajag izpildįtājus un viss? :(

Atbildēt

jim

07.12.2017. 11:37

To bish, slaidaa lokaa laizh virsuu no piektaa staava ! :-)

Atbildēt

Calmans

07.12.2017. 10:55

Tās ir tikai sekas, tam, ko LV iedzīvotāji atļauj LV birokrātiem. Diemžēl to birokrātu, vai nu no birokrātiem atkarīgo iedzīvotāju skaits ir tik liels, ka nekas LV nemainīsies.

Atbildēt

draudzene

07.12.2017. 10:50

Vājonis ar savu civilsievu Kaziņu izskatās labāk, nekā ar to stulbi smaidošo lauleni.

Atbildēt

Vējoņa kantoris

07.12.2017. 10:08

rāda piemēru pārējām valsts struktūrām ne tikai kā šķaidīties ar nodokļu naudu, bet arī kā noslogot jau tā bezjēgā iegrimušās tiesas un nospļauties uz sabiedrību, kas viņus baro. Vienkārši pretīgi!

Atbildēt

Sexgigants Vèjonis

07.12.2017. 10:00

Es jums uzlieku mîksto un viss!

Kà VVF: Neatdośu pulksteni un kapavietu un viss!

Kà Maizîtis: Èzeła ausis jums, nevis VDK kartotèku un viss!

KàZatlers uz Šlesera sacîto, ka zvanîjis un lûdzies par otru v p termiñu: Esmu godîgs un viss!

Kà Àboltiña: Uuuuuu un viss!

Atbildēt

ferdinands

07.12.2017. 08:35

diemžēl tā ir izplatīa parādība valsts pārvaldē - jautājums ir par burkāneim, bet atbild par laika apstākļiem

Atbildēt

Jorēns

07.12.2017. 07:40

Nožēlojami...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Kad cerību zaudēs pēdējais dons Kihots...

FotoEs esmu pedagogs. Strādāju Rīgas Sanatorijas internātpamatskolā. Tajā pašā, uz kuru ved meža ceļš, kur reizēm lido krēsli un, kā jau visiem ticis paziņots, ne skolēni, ne skolotāji neievēro iekšējās kārtības noteikumus. Dienām ilgi visi, kam vien nav slinkums, ir izteikušies par mūsu skolu. Tagad pienākusi mana kārta. Es neesmu ne direktore, ne mācību pārzine, ne kāds cits no skolas administrācijas. Es esmu ierindas skolotājs. Es runāšu tikai savā vārdā un paudīšu savu viedokli. Un tās durvis… Tās durvis ir manas!
Lasīt visu...

21

Kurš piesedz Andu Čakšu?

FotoVeikli darboņi cenšas panākt Eiropas Savienībā nereģistrētu un nepārbaudītu zāļu masveida ievešanu Latvijā, tādējādi apdraudot veiksmīgi sākto cīņu ar C hepatītu un pakļaujot nopietnam riskam daudzus pacientus.
Lasīt visu...

21

Ja vēlēšanas būtu rīt

FotoŠis socioloģisko aptauju jautājums mani vienmēr ir nedaudz mulsinājis. Jo, ja vēlēšanas nav rīt, tad cilvēki nekad nejūtas un nedomā tā, kā viņi jūtas un domā vēlēšanu kampaņu pēdējā dienā. Bet nu neko darīt – nekur pasaulē nekas labāks nav izgudrots, lai sekotu vēlētāju izvēles dinamikai.
Lasīt visu...

21

Ādama nolādēšanas monitorings: ekonomikas izpratne

FotoĀdama mantojums ir ļoti daudzpusīgs. Tajā ietilpst ne tikai klaušas, augļošana, zinātniski tehniskais progress, par ko bija runa pirmajā esejā. No Bībelē attēlotās Ādama nolādēšanas viedokļa var izprast arī ekonomikas līkločus. Šajā izpratnē saskatāma cilvēciskās domas grēkošana, cilvēkiem pašiem sevi mānot un tādējādi sev sagādājot ciešanas. Turklāt mūsdienās attieksmē pret ekonomiku var novērot paradoksāli pretrunīgus pavērsienus.
Lasīt visu...

12

Komunistu kolaboranti Eiropā un Latvijā

FotoEiropā ir tāda organizācija - Prāgas platforma, jeb pilnā vārdā „Eiropas atmiņas un sirdsapziņas platforma”, kas vieno 43 institūcijas no 18 valstīm ar mērķi izglītot sabiedrību par totalitāro režīmu pastrādātajiem noziegumiem. Man bijis tas gods šajā organizācijā pārstāvēt Latvijas okupācijas izpētes biedrību.
Lasīt visu...

21

AKKA/LAA rijībai un alkatībai nav robežu

Foto5. decembrī Latvijas Nacionālā bibliotēka (LNB) bija uzaicināta piedalīties Saeimas Valstiskās audzināšanas un jaunatnes lietu apakškomisijas sēdē. Izskatāmais jautājums – pieejas nodrošināšana periodika.lv pilnam saturam izglītības iestādēs. Tā nu sanācis, ka saskaņā ar šī brīža likumdošanu, periodika.lv saturs ir brīvi pieejams visās Latvijas publiskajās bibliotēkās, bet, piemēram, skolu bibliotēkas formāli nav publiskas bibliotēkas un tāpēc tur, tāpat kā no publisku lietotāju datoriem ir pieejami tikai tie laikraksti, kas izdoti līdz 1946. gadam (nākamgad kļūs pieejams arī 1947. gads).
Lasīt visu...

15

Par partiju pārbēdzējiem, suņiem un blusām

FotoPublicējam mazmazītiņu fragmentu no Rīga TV24 aizvadītās nedēļas raidījuma TOP5, kurā Lato Lapsa sniedz, domājams, visiem labi izprotamu skaidrojumu par mūsdienu Latvijas politiķiem, kas "Latvijas labā" no vienas partijas mēģina pārbēgt uz kādu citu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

“Replace Baltica”, un vai jauna migrantu iepludināšana glābs Latviju

Ieraudzīju sejgrāmatā diskusiju par migrāciju. Paldies rakstītājiem, ierosinājāt arī mani izteikties. Tā kā domas gaŗākas par caurmēra sejgrāmatas atsauksmi...

Foto

JKP nepieļaus savās rindās negodprātīgus politiķus

Lai nodrošinātu Jaunās konservatīvā partijas (JKP) principu un vēlētājiem doto solījumu pildīšanu – strādāt sabiedrības, nevis šauru grupu interesēs, JKP...

Foto

Ārpus Saeimas esošie laulības institūta pretinieki liek kāju durvīs

Ievērojot, ka ārpus Saeimas esošie laulības institūta pretinieki savai likumdošanas iniciatīvai (Kopdzīves likums) ir savākuši 10 tūkstošus...

Foto

Takfir: dvieļu kari jeb kāpēc musulmanis nogalina musulmani

Sīnaja pussalas pilsētā Ravdā (al Rawdah) 25.novembrī sunnītu musulmaņi uzbruka vietējai sūfiju mošejai un, izmantojot sprāgstvielas un šaujamieročus, nogalināja vairāk nekā...

Foto

Advokāta piezīmes uz Anša Ataola Bērziņa (ne)izdošanas lietas materiāliem

Novembra beigās beidzot bija iespējams iepazīties ar oficiālo Čehijas tiesas nolēmumu, ar kuru nolemts, ka mans klients...

Foto

Latvijas Zaļās partijas valde aicina savus ministrus un zaļos Saeimas deputātus iestāties pret grozījumiem noteikumos par koku ciršanu mežā

29. novembra valdes sēdē Latvijas Zaļās partijas...

Foto

Kāpēc „Silavas” direktors sešu gadu laikā kardināli mainīja viedokli par cērtamajiem kokiem

„Vēl 2011. gadā LVMI "Silava" direktors Jurģis Jansons brīdināja, ka galvenajā cirtē cērtamo koku...

Foto

Etniskais sadisms un patogēnais tārps

Sadismam tradicionāli ir individuāla trajektorija. Parasti kāds tīksminās par otra cilvēka ciešanām. Tomēr iespējams sadistiski tīksmināties par visas tautas ciešanām....

Foto

Somijas piemērs - vai Latvijas mežu nākotne?

Vēl 2011. gadā LVMI "Silava" direktors Jurģis Jansons brīdināja, ka galvenajā cirtē cērtamo koku caurmēra samazināšana var nojaukt Latvijas...

Foto

Neļaujiet vēl vairāk iznīcināt Latvijas mežus

Jūs uzrunā iniciatīva 100 kailcirtes Latvijas simtgadei. Mēs esam vairāku organizāciju un privātpersonu sākta kustība, un mūsu mērķis ir pievērst sabiedrības uzmanību Zemkopības...

Foto

Tjarvei-Ločmelei no vēršanās Ģenerālprokuratūrā nekas nesanāk, tagad iesniegumu Kalnmeieram nosūta Paiders

Žurnāla Ir izdevēju pārstāvei Nellijai Tjarvei (publiski zināma kā Ločmele) vēršanās Ģenerālprokuratūrā pret žurnālistu Juri Paideru nekādus...

Foto

Aicinām valdību nepieņemt grozījumus noteikumos par koku ciršanu un rosinām Latvijas iedzīvotājus parakstīt petīciju

Trešdien, 22.novembrī, Zemkopības ministrija nosūtīja piecu dienu saskaņošanai pēc starpministriju sanāksmes precizēto...

Foto

Ušakovs virza neveselīgu politiku, „Saskaņa” tiek izmantota kā „satelītpartija” Lembergam

Saskaņas un Aivara Lemberga pakļautībā esošās Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) sadarbība ir pastāvējusi vienmēr. Tā tas...

Foto

„Rīdzenes sarunas”: nevienu konkrētu faktu neminēšu, bet aizdomas apstiprinās

Patstāvīgi strādājot ar oligarhu krimināllietas un operatīvās lietas materiāliem, esmu guvis pārliecību, ka pieņēmumi par valsts sagrābšanas...

Foto

Deputātu pieprasījums par Ašeradena ministrijas nespēju vai izvairīšanos sniegt atbildes par subsidētās elektroenerģijas ražošanu

Mēs, Saeimas deputāti, saskaņā ar Saeimas Kārtības rulli un Latvijas Republikas Satversmi,...

Foto

Operatīvās informācijas avotu filosofija

Vārdkopa „operatīvās informācijas avots” bija termins VDK. Par operatīvās informācijas avotiem (turpmāk – „avotiem”) dēvēja gan cilvēkus, gan tehniskās iekārtas. „Avoti” bija...

Foto

Imigrācija - fakti un izaicinājumi. Nacionālistu skatījums un atbildes

Par neeiropiešu masu imigrāciju un tās sekām vecajā Eiropā ir rakstīts un runāts jau gadiem ilgi. Šī...

Foto

VID nodokļu audits un pušu tiesības

Statistika jau daudzus gadus nemainīgi apstiprina: ja Valsts ieņēmumu dienests (VID) nolēmis veikt nodokļu auditu, aptuveni 95% gadījumu tas noslēgsies...

Foto

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta stāvoklis tuvojas bioloģiskajai nāvei

Kopš Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu (NMPD) augustā pametusi tā direktore Sarmīte Villere, dienesta stāvokli var raksturot kā klīnisko...

Foto

Vai Maizīša aste ir čekas maisos?

“Drošības dienestiem, redzot kartotēku, ir zināms, ar ko ikdienā nodarbojas personas, kas strādājušas VDK,” – šādi Saeimas cilvēktiesību komisijas sēdē...

Foto

Latvieši, nepieļaujiet mūsu kļūdas ar mežu iznīcināšanas grozījumiem

Mēs esam iepazinušies ar grozījumiem, kas ierosināti Latvijas mežu ciršanu regulējošajos noteikumos un ietekmētu milzīgas mežu platības, atļaujot...

Foto

Latvijas tautu no atmodas laika sapņa par to, kāda būs brīvā Latvija, šķir astoņi prihvatizēti miljardi

Atkl 2:1-5 “Raksti Efesas draudzes eņģelim: tā saka tas, kas...

Foto

Esiet gatavi rīkoties

Mīļā Latvijas tauta! Es sirsnīgi sveicu jūs Latvijas dzimšanas dienā! Es to daru ar patiesu lepnumu. Šodien sākas Latvijas simtais gads. Gadsimts nozīmē...

Foto

Vai Latvija kļūs par Eiropas kabeļu izgāztuvi?

Kad iegādājamies Eiropā ražotas sadzīves preces, tad paļaujamies taču, ka eksistē noteikti standarti (ja ne Latvijā, tad vismaz Eiropā),...

Foto

Dažādas vaļības, apvainojumi, pat naida runa nereti tiek maskēti kā demokrātijas izpausmes

1918. gada 18.novembris ir tā vēsturiskā diena, kurā pirms 99 gadiem tika proklamēta mūsu...

Foto

Nāk kailcirtes izgreznot Latviju?

Jau vairākus gadus, uzrunājot tautiešus, arī mūsu novadniekus, kas kaut kādu iemeslu dēļ dzīvo un strādā ārzemēs, nevar nepamanīt apbrīnojamu vienprātību viņu...

Foto

Valsts svētkos vēlu beidzot sākt domāt par nacionālo drošību

Patriotiskā nedēļa pirms mūsu valsts svētkiem ir laiks, kad cildinām Latviju un arī tos cilvēkus, kas rūpējas...

Foto

Par Neo lietu – pie prezidenta

Lai arī šī gada 27. oktobrī Latvijas Republikas Augstākā tiesa pieņēma lēmumu atstāt spēkā Rīgas apgabaltiesas 2017. gada 17. janvāra...

Foto

Kāpēc lai Čakša rūpētos par resursu efektīvu izmantošanu, ja var vienkārši paprasīt Saeimai vēl 16 miljonus

Saeima no valdības ir saņēmusi Veselības aprūpes finansēšanas likuma projektu,...

Foto

Pirms četriem gadiem pirmoreiz publicēts raksts: vai aicinājums turpināt „dzīvot melos”?

Tieši tā var uztvert Saeimas Nacionālās drošības komisijas vadītāja (raksts pirmoreiz publicēts 2013. gada decembrī)...