Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

manupraat

10.12.2019. 14:07

Nu bet protamns, ka tie mafiozie ekonomiskie grupeejumi, kas pie mums nez kaadee'l tiek saukti par politiskajaam partijaam turpinaas to savu paargrupee'sanos, paarkaarto'sanos, no jauna sa'cupo'sanos un savstarpeejo tirgo'sanos. Un ir pilniigi vienalga vai tie ir saska'nie'si, vislatvijie'si, vienotiibnieki, za'lzemnieki, paristi vai dedziigie no sirds miileetaaji - visa taa ir viena Latvijas valsts graaveeju un izlaupiitaaju banda. Kad stulbie cilveeci'ni paarstaas iet uz to vi'nu riikoto veelee'sanu farsu un par vi'niem balsot, tad arii kaut kas mainiisies. Citaadi viss turpinaasies kaa lidz 'sim.

Atbildēt

:-)

10.12.2019. 12:27

Perfekts situācijas raksturojums!
Tīri subjektīvi - neciešami ir klausīties un skatīties Jūlijas Stepaņenko un Luņovas demagoģiju. No vienas pises, izskatīgas sievietes, bet, no otras, tiko kā viņas atver muti, jāpārslēdz radio vai Tv programma.

Atbildēt

taisnība

10.12.2019. 10:24

»

P.

Nebūs nekādu ārkārtas vēlēšanu, tik vien kā līdz martam jānovilcina, un vilcināt jau Saeima prot


nav problēmu pavilkt vēl vismaz kādu pusgadu - saskaņā ar Satversmi trešdaļa deputātu var nobremzēt uz 2 mēnešiem un iniciēt tautas nobalsošanu, kurā jāsavāc ap 150.000 balsu, lai rīkotu referendumu. Tos 150000 savāks vienā setā - par balsos arī ar reformu neapmierinātie. Referendumā būs 50/50, bet, ņemot vērā, ka iemesls domes atlaišanai ir acīmredzami sadomāts un pēc būtības prettiesisks, ļoti iespējams, ka nekādas atlaišanas beigu beigās nebūs.

Atbildēt

Jaunais Gulbis

10.12.2019. 10:12

Kàdas ambicijas ! Stagnàtei,komsomolkai un shemotàjai nostalgija péc pagàjusiem laikiem,kad varéja parazitét uz valsts budzeta rékina. Nelaikis Grütups sauc uz pédéjo diskotéku. Vienigà izpriece palikusi slam-dank spraust savà dïvànà (laist purkskus )feikus rakstot pietiek.com.Tai laikà bija tradicija no iekspuses aizslégt durvis kabinetà un uz palodzes nokniebties ar specdienesta komisàru .Uz galda bija vodkas pudele
,skàbs gurkis un papiroska BELOMOR-KANAL.Konfektes ,,Gotina'',bet uz palodzes elsa govs vàrdà komsomolka un pàrmocijies komisàrs abi divi ar plikiem dibeniem.

Atbildēt

kaznь

10.12.2019. 08:56

ko par to saka Buškevics, Tauriņš, Zommers Vaikulis?

Atbildēt

Fanijs Sudrabs

10.12.2019. 06:28

»

prognoze

Labs raksts, tikai aizmirsta ir Jaunā saskaņa, ko dibināja Žuravļovs, un viņa aģitatora prasmes nav zemē metamas. Tur varētu pieslieties Baraņņika četrinieks un neapmierinātie no Saskaņas. Pēc vēlēšanām saies kopā ar GKR un veidos pozīciju. Ķirsis un naciķi turpinās kaukt par Rīgas izzagšana, jo paši...


Bērnus, kuri runā pretī, bieži vien aprāj, bet sabiedriskam darbonim tas nāk tikai par labu. Viņā ieklausās, viņu citē, viņa bildes liek internetā… Ilgas Kreituses, Fanijas Goldas, personību raksturo ne tikai zinātnieka asais prāts (viņa ir Rīgas Stradiņa universitātes Politikas zinātnes katedras vadītāja), bet arī silta sievišķība, varbūt pat mātišķums, un tieši šis īpašību kokteilis viņu dara tik pievilcīgu.

Atbildēt

VDK oficieris Kreituss

10.12.2019. 05:44

Mīļā, labāk uzcep man kotleti, nevis saceri kārtējo rosolu līdztautiešiem!

Atbildēt

vispār

09.12.2019. 23:56

Politiskos projektus jau var sabīdīt visādus, tikai kas par tiem balsos!

Atbildēt

Santa

09.12.2019. 23:15

1. pants. Republikas pilsētas domi un novada domi (turpmāk — dome) ievēlē vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās un proporcionālās vēlēšanās uz četriem gadiem. Domes kārtējās vēlēšanas notiek jūnija pirmajā sestdienā.

Lūk, jāmaina šis likums un būtu jānosaka, ka Rīgas pašvaldības domi ievēl februārī uz četriem gadiem. Nekādus PIECUS gadus, nekādu vienu gadu. Kanm tā ceremonija?

Atbildēt

Soņa, no Donbasa

09.12.2019. 23:05

»

Antiglobālists

LTV vai tv3 atkal safantazēja? Losis bija gerharda konsultants, ziemas ķirsis agrāk ašeradena, bet tagad rinkēviča konsultants. Abi mēnesī grābj vismaz 1000 eiro. To pierādīja viņu deklarācijas, bet darba rezultāta nav. Es uz šīm vēlēšanām neiešu, jo par vienotību un kompāniju noteikti nebalsošu...


Te nu ir viens trollis, kurš kaldina negatīvismu - neiet uz vēlēšnām, lai būtu vieglāk kortumpantiem atkal tikt pie varas, kaut Saskaņa ir sabrukusi, degradējusies, bet ... šis kontingents gan balsos ... jo sliktāk, jo labāk, kaut SVOLOČ no svoj. Latvietim otrādi - savēji SVOLOČI, balsos par svešo svoloču.

Atbildēt

No Facebook

09.12.2019. 23:01

»

Antiglobālists

LTV vai tv3 atkal safantazēja? Losis bija gerharda konsultants, ziemas ķirsis agrāk ašeradena, bet tagad rinkēviča konsultants. Abi mēnesī grābj vismaz 1000 eiro. To pierādīja viņu deklarācijas, bet darba rezultāta nav. Es uz šīm vēlēšanām neiešu, jo par vienotību un kompāniju noteikti nebalsošu...


"Nevienam es Rīgu nedodu, tikai tiem, kas cēla tās stiprumu ..." Atlaides Rīgas sabiedriskajā transportā esot Saskaņas sociāldemokrātiska SOCIĀlĀ POLITIKA (?), tā pašlaik debatēs TV 24 konstatē to dalībnieki?), ka tā pārdalot naudu brūkot tilti, neremontētas ielas vai tml. Vai tiešām latvietis ir tik netālredzīgs, ka Rīgā nav ne par vienu kapeiku “sociālās politikas”, bet tas ir paņēmiens, kā uzpirkt vēlētājus un lai uz šī rēķina varētu turpināt izsaimniekot Rīgas kasi, lai ar šo “sociālo politiku” apkrāptu rīdziniekus, paņemot no viņu kabatām TRĪS REIZES VAIRĀK caur citiem maksājumiem - īpašuma nodoklis, dzīvojamo māju remonta 2-trīskāršiem sadārdzinājumiem, ar zemes nomas maksas sadārdzinājumiem, ar nevajadzīgo iestāžu uzturēšanu, kā Rīgas namu pārvaldnieks (RNP) , kad visus darbus dara namu pārvaldes, ar miljonu maksājumiem politpropogandas arodbiedrībai “LABA”, ar miljonu pārskaitījumu citām sabiedriskām organizācijām, ar milzīgo algu izmaksu Rīgas Satiksmes konsultantiem, ar “mirušo dvēseļu algām RNP (skat VK revīziju), ar korupciju RS un daudz kur citur. Tā ir viltus sociāldemokrātu “sociālā politika”! Attopieties, kā latviešu, tā krievu vēlētāji, Rīgas domes politika ir krāpnieciska, blēdīga, negodīga. Nav saprotams tas, kādēļ Juris Pūce Rīgas domes atlaišanai neuzskaita visas blēdības, kuru ir desmit reizes vairāk, kā es šeit pieminēju. Vai tiešām Rīgas vēlētāji ir tik dumji, ka aplami interpretē Saskaņas politisko “jājamo zirdziņu” – atlaides sabiedriskajā transportā, tāpat kā NA zelē un borē smadzenes tautai ar vienīgo ”labumu”– demogrāfija, bet “maizi” – sociālo politiku, taisnīgumu nepiedāvā. ATLAIDES ir r SLĒPTA VĒLĒTĀJU BALSU PIRKŠANA, kā iemesls Rīgas budžeta “iztukšošanai” – liekas, ka saskaita tā– cik pieturās izkāpj, iekāpj transporta atlaides saņēmējs un vienu braucēju saskaita 3, 5, 10 reizes, ka braukuši tik daudz skolnieku, invalīdu, pensionāru un prasa dotācijas 10 reizes lielākas?! Ja arī būtu tā, ka ar braukšanas atlaidēm ir daudz krāpšanos, bet pirms vēlēšanām šo SENSITĪVO JAUTĀJUMU drīkstētu pieminēt tikai to, ka esošās atlaides TIKS PILNĀ MĒRA saglabātas, paliks neskartas, nevis kā sākuši plātīties, ka PĀRSKATĪS! Tas Saskaņai atņemtu iespējas lielīties, ka re cik viņi “godīgi”- nodrošināja bezmaksas braukšanu, balsojiet par viniem. KLAUSIETIES latviešu draudos – SOLA MŪSU IEVIESTĀS PRIVILĒĢIJAS BRAUKŠANAI SABIEDRISKAJĀ TRANSPORTĀ ATŅEMT, pārskatīt. Un vēlētāji, kurus skar atlaides, VISI KĀ VIENS BALSOS par Saskaņu, par Ušakovu kā “gudrāko cilvēku pasaulē”, kā “labāko saimnieku pasaulē”, kādu Latvija nav pieredzējusi (korupcijas sistēmu?), kuru 10 gados saslavēja latviešu un krievu žurnālisti, gan jau par “sātana grašu” iemaksām (laikam ir pat maksātas algas TV 1). Un to nesaprot Kleins, to nesaprot Locis, to nesaprot pat Bergs, kuri piedalās diskusijās TV 24 un citi? Kas liegs deputātiem pēc vēlēšanām novērst ļaunprātības braukšanas atlaižu sistēmā, ja tādas saskatīs?
Un SARKANĀS LĪNIJAS – pārtrauciet tās kultivēt Rīgā, kur jauktās ģimenes ir pārākumā, kur saimnieciskā darbībā notiek kopīgi bez etniskā dalījuma un naida, tādēļ šīs LĪNIJAS ir naida kurināšana. Vēlētāji Rīgā jau daudzkārt pārliecinājušies, ka Saskaņas , Ušakova politika izgāzusies, korumpēta, ir jāmeklē citi varianti, par ko balsot, bet naida kultivēšana var nodarīt daudz posta.
http://www.brivalatvija.lv/sakumlapa/nevienam-es-rigas-nedodu?fbclid IwAR28OSjuTwMgrz57S27lUlWCT8szBihJQ1UbkhD5lKUEQWVex9POnGieUdI

Atbildēt

Antiglobālists

09.12.2019. 21:26

»

Lasīju

Ka Luņova *iesūkusi* 107 tūkst. eiro mūsu naudiņu.Super kandidāte mūsu Rīgas vadībai


LTV vai tv3 atkal safantazēja? Losis bija gerharda konsultants, ziemas ķirsis agrāk ašeradena, bet tagad rinkēviča konsultants. Abi mēnesī grābj vismaz 1000 eiro. To pierādīja viņu deklarācijas, bet darba rezultāta nav. Es uz šīm vēlēšanām neiešu, jo par vienotību un kompāniju noteikti nebalsošu.

Atbildēt

prognoze

09.12.2019. 20:48

Labs raksts, tikai aizmirsta ir Jaunā saskaņa, ko dibināja Žuravļovs, un viņa aģitatora prasmes nav zemē metamas. Tur varētu pieslieties Baraņņika četrinieks un neapmierinātie no Saskaņas. Pēc vēlēšanām saies kopā ar GKR un veidos pozīciju. Ķirsis un naciķi turpinās kaukt par Rīgas izzagšana, jo paši atkal sēdēs pie tukšas siles.

Atbildēt

pacientam

09.12.2019. 20:35

»

Fanija Golda ir

bijusī 6. Saeimas spīkere Ilga Kreituse, politoloģe, kura fano par Saskaņu un apkalpo 4. maija republikas varas korporāciju. Šie te viņas tekti ir atskaites Kremlim, jo ir izbijusi čekiste- komuniste, kuras kartiņa izņemta no čekas maisiem. Palasiet internetā viņas biogrāfiju...


Te viens Tvaika ielas pacients, Kreituses skauģis un putrotājs regulāri cenšas viņai pierakstīt Faniju Goldu! Cilvēciņš cīnās ar saviem mazvērtības kompleksiem un murgiem.

Atbildēt

Slàtavas Kencis

09.12.2019. 17:56

Kà mums labi zinàms Saeima prezidijà Cepaitim pie kàjas vienmér stàvéja atkorkéta pudele,bet vienreiz iznémuma kàrtà bija divas pudeles ...
Kuce Golda vienreiz pakéra pudeli un ieléja sev.
Tàdà veidà vina ieràva urïnu no otràs pudeles ,un no tà laika vina runà mélés.

Atbildēt

Lasīju

09.12.2019. 17:11

Ka Luņova *iesūkusi* 107 tūkst. eiro mūsu naudiņu.Super kandidāte mūsu Rīgas vadībai!

Atbildēt

Fanija Golda ir

09.12.2019. 16:56

»

fūrmans

Apbrīnojami stulbs un nesakarīgs tenku savārstījums.. Kas ir Fanija Golda


bijusī 6. Saeimas spīkere Ilga Kreituse, politoloģe, kura fano par Saskaņu un apkalpo 4. maija republikas varas korporāciju. Šie te viņas tekti ir atskaites Kremlim, jo ir izbijusi čekiste- komuniste, kuras kartiņa izņemta no čekas maisiem. Palasiet internetā viņas biogrāfiju.

6. Saeimā deputāts bija Gundars Valdmanis, kurš izdevis grāmatu Starp dzirnakmeņiem. Tajā atklāts, ka 6. Saeimā tika dalīta cionistu rokasgrāmata deputātiem “Gudro stratēģija un taktika”, par kuru visi baidās pat pieminēt.

Atbildēt

fūrmans

09.12.2019. 16:07

Apbrīnojami stulbs un nesakarīgs tenku savārstījums.. Kas ir Fanija Golda?

Atbildēt

Mudīte

09.12.2019. 15:21

Murgs,ne raksts! No sērijas viena tante teica,ka tas būs ar to,tā būs ar tiem,tie būs ar šiem,šie būs ar citiem,bet tie kuri bija ar tiem,tie būs ar to! un tā tālāk..

Atbildēt

P.

09.12.2019. 14:47

Nebūs nekādu ārkārtas vēlēšanu, tik vien kā līdz martam jānovilcina, un vilcināt jau Saeima prot.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

FotoPandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai izaicinājumus, bet arī jaunas iespējas ekonomikas nākotnes attīstībai. Politiķu pienākums ir šīs iespējas izmantot, nodrošinot, ka pēc pandēmijas pārvarēšanas ekonomika piedzīvos izaugsmi.
Lasīt visu...

21

Kas pašlaik notiek VID?

FotoŠodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka skaisti. Bet, cik es saprotu, tad līdz ar viena konta norēķinu sistēmu pati nodokļu uzskaites metodika un programmatūra arī ir mainīta.
Lasīt visu...

21

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

Foto20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar izcilu drošību un nekaitīgumu, un tās loğiski izvirzījās pārdotāko medikamentu topos, viedokļu līderi un arī politiķi un valsts amatpersonas tās slavēja.
Lasīt visu...

12

Mums ir izvēle

FotoTV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...” To teica vīrietis, iespējams - vīrs un tēvs, iespējams – pedagogs... nezinu... bet jauniešu centra vadītājs. Vēl viena aita iekšā aplokā, un vārtiņi ciet.
Lasīt visu...

6

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

FotoCOVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi.
Lasīt visu...

12

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

FotoKādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju. Bet... pēc trim novadītiem dievkalpojumiem hierarhijā augstāk stāvošie Dieva kalpi steigšus mani no draudzes gana pienākumiem atstādināja.
Lasīt visu...

12

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

FotoŠonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā rajonā. Es labi pazinu Romu Bezzubovu. Viņš bija labs draugs, stiprs, dzīvespriecīgs, ar lielisku humora izjūtu. Milzīgs zaudējums, kas atstās tukšu vietu ģimenē, draugiem un viņa astoņus gadus vecajai meitiņai.
Lasīt visu...

21

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

FotoFutbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu valstī, – Mārtiņš Bunkus (kura slepkavības metode ārkārtīgi atgādina R. Bezzubova slepkavību), Pāvels Rebenoks (lai gan oficiālā versija ir slepkavība laupīšanas laikā), senāk arī Daugavpils vicemērs Grigorijs Ņemcovs u.c.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....

Foto

Starp Īzaku Ņūtonu un Klausu Švābu

Pasaules priekšniecības tekstus der palasīt. Vairāk gan tos no pagājušā gadsimta septiņdesmitajiem. Otrā rokā turot Ņūtonu, Maltusu, Veļikovski, Eliadi un...

Foto

Nerunāšu par to, ir vīruss vai nav: svarīgākais ir, kas notiek ap to

Pasaulē notiek interesantas lietas. Šķiet, ka to, kas vēl joprojām svēti tic tam,...

Foto

Kremļa atbalstītā „Krievijas Impērijas kustība”– teroristiska organizācija Kanādā

Kanādas valdība ir nopublicējusi atjaunināto teroristisko organizāciju sarakstu, kurā ir iekļauti 13 grupējumi, to skaitā tāda „Krievijas Impērijas...

Foto

Starpnacionālās attiecības nacionālā valstī

Jebkura nacionālā kultūra ir vērtīga pasaules kultūras daļa, pelnījusi saglabāšanu un tālāku attīstību. Jebkuras nacionālās kultūras pamats ir valoda. Valodas ir visspēcīgākais...

Foto

Suminājums līdzcilvēkiem

Sirsnīgs tencinājums visiem, visiem par daudziem, ļoti daudziem atbalsta sveicieniem vēstulēs, sociālos tīklos, maniem mīļajiem vārdos, domās. Tiešām jauki un uzmundrinoši!...

Foto

Esmu saņēmis jau septiņus uzaicinājumus no meitenēm

Būt publiskai personai ir ļoti smags darbs. Tas ir jo smagāks, ja esi ne tikai publiska persona, bet socioloģiski...

Foto

Es neaicinu atteikties no vakcinēšanas. Es aicinu saglabāt iespēju katram izvēlēties

Sākšu ar brīdinājumu: tēma - sensitīva. Teksts garš, subjektīvs un ar atsaucēm uz sazvērestības teorijām....

Foto

Aleksandrs Kiršteins melo. Partijas vai padomju varas uzdevumā?

Kārlis Seržants publicējis teiku par "nenovērtēto politiķi Māri Grīnblatu" ("Kas Jauns", 23.marts). Uzmanību piesaistīja Aleksandra Kiršteina teiktais: "Atceroties...

Foto

Šoreiz mēs mierā neliksimies, jo beidzot ir radusies iespēja vainot kādu citu

Veselības ministrija, Imunizācijas Valsts padome, Zāļu valsts aģentūra un Slimību profilakses un kontroles centrs...

Foto

Saistībā ar izplatītajiem meliem pieprasu publisku atvainošanos no raidījuma “Nekā Personīga” veidotājiem

Es, mūziķis, mākslinieks un pasākumu vadītājs Kaspars Pudniks, vērsīšos tiesībsargājošās iestādēs ar iesniegumu par...

Foto

Mūsu bērnu un mazbērnu nauda atkal izkūp skursteņos

Drusku atļaušos šo nokomentēt no profesionālās puses. Šī ir ļoti vērienīga kampaņa ar ļoti lielu budžetu. To es...

Foto

Uzvarētāji ir VDK un KP, un kolaborantu pūlis

Kad dzirdu uzsaukumu "publiski jānosoda visa veida kolaboranti", mani mazliet tā kā uz smiekliem velk! Nē, nu viss...

Foto

Raudzīties uz Augšāmcelto ar apustuļu acīm

Mk 16:1-7  “Kad sabata diena bija pagājusi, Marija Magdalēna un Marija, Jēkaba māte, un Salome nopirka smaržīgas zāles, lai ietu...

Foto

Iniciatīva „Latvija Eirovīzijā – par sabiedrības līdzdalību Latvijas tēla veidošanā”

Savu viedokli par Samantas Tīnas un Latvijas Televīzijas klaji nepieņemamo un augstprātīgo attieksmi pret Latvijas sabiedrību,...

Foto

Ārlietu ministrs Rinkēvičs un „fake” ziņas

Šī gada 4. martā LETA, ”Press.lv, “bb.lv” kāds censonis Latvijas ārlietu ministram uzdod jautājumu: kāda atšķirība starp diviem opozicionāriem -...

Foto

Jautājums ir par mūsu izvēli

Šorīt manas pārdomas raisīja viens ieraksts Facebook, kurā sieviete ļoti "garšīgi" un izjusti dalījās savās pārdomās par ierobežojumiem, kuri visiem it kā...

Foto

Divi gadījumi

Pēdējās nedēļās Latvijas sabiedrisko domu satricinājušas vismaz divas situācijas, kas lielai daļai liekas uzskatāmi netaisnīgas....

Foto

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass. Epilogs

Šis ir epilogs rakstam, kurā kritizēju valdības liegumu Latvijā iegādāties apavus un apģērbu ar pielaikošanu. Aizliegums ir spēkā jau no...

Foto

Kad veselības ministrs beidzot paziņos visus “tos” vainīgos daudzu cilvēku nāvēs?

Esam saņēmuši daudz kritisku viedokļu un sašutumu, kā mēs tā drīkstējām, kā mēs tā kā kaut...

Foto

Ziņģe par rindām

Ai, bailes, bailes, ai, nāves bailes spoži stāv uz vakts, sirds saraujas pikucī, un zobi braši klab, jo mēs atkal nīkstam rindās. ...

Foto

Īss ieskats kapitālisma, liberālisma, sociālisma un komunisma attīstībā

Kapitālisms tāpat kā viss pasaulē ir pakļauts evolūcijai. Sakari, tehnika, ražošana, politika. Ja evolūcija tiek mākslīgi bremzēta, uzkrājas kritiskā...

Foto

Kā lai nepiekrīt Krištopana kungam, kas savulaik noteica diagnozi mūsu varnešiem

Katru dienu jaunas pērles - šodien Pavļuts prasa papildu finansējumu Vakcinācijas biroja reorganizācijai, kam vispār...

Foto

Mūsu stukači un kolaboranti

2016. gadā Latvijas Radio 1 izskanēja labs raidījums par Latvijas rakstnieku sadarbību ar VDK (Valsts drošības komiteju). Dzejnieks Guntars Godiņš uz dialogu bija ataicinājis literatūrzinātnieci Evu Eglāju-Kristsoni,...

Foto

Ar Zatlera partiju un “Saskaņu” man nekas labs nesanāca, tāpēc, protams, jādibina jauna partija

Kādēļ jāveido jauna politiskā partija? Šāds jautājums kādam var šķist mulsinošs, jo it...

Foto

Slava, ko nenomazgāt

Nejauši pievērsu uzmanību kņadai ap Samantas Tīnas dziesmas The Moon is Rising videoklipu un pašas dziedātājas (klaviatūra pacieš visu) deleģēšanu uz Eirovīziju. Ar pārtīšanu video noskatījos....

Foto

Vakcinācijas bumerangi

Ja reiz valdībai ir nodoms vakcinēt vairākumu cilvēku, pie kam nediskriminējot arī to vairumu, kas dažādu iemeslu dēļ nevēlas vakcinēties, tajā skaitā es, tad...

Foto

Izņēmuma kārtā mēs nolaidīsimies tik zemu, ka kaut ko jums paskaidrosim par "ManaBalss" lēmumu pieņemšanu

Pirms dažām dienām ManaBalss platformā esam saņēmuši iniciatīvas iesniegumu ar prasību...

Foto

Skaidra lieta, ka arī es ne pie kā neesmu vainīga, un mana viedokļa apšaubīšana ir absurda un nomelnojoša

Nav izprotama atsevišķu politiķu un atsevišķu mediju vēlme...

Foto

Loģiski, pilnais spriedums būs pēc vēlēšanām

Sveiciens no nebrīves! Likums nosaka, ka pilnais spriedums krimināllietā tiesai jāpieņem līdz šā gada 19. martam. Tas nav noticis. Loģiski....

Foto

Linda Ozola: ko tad nu mēs, mēs jau neko...

Pārbaudīt iesniegumus, kas saistīti ar pašvaldības institūciju darbības tiesiskumu un finanšu līdzekļu caurspīdīgu apmaksu par sniegtajiem pakalpojumiem,...

Foto

Kāpēc man savā dzimtenē jāievēro globālo izdzimteņu izdomāti cilvēka tiesību ierobežojumi

Tikko atkal bija kārtējais skandāls Maximā, jo man neesot "pareizā" maska! Un tagad, lasiet uzmanīgi, apsargi,...

Foto

Provinces pensionāra atbalsta vēstule b.Pavļutam

Interneta duļķainie viļņi atnesuši jaunu cilvēku sašutumu par vakcinācijas avīzi nezciktursimttūkstošu tirāžā, kas nāca pa virsu vakcinācijas biroja algu fondiņam 0,6...

Foto

Tiesiskuma konveijers

Tiesiskā valstī visiem un ikvienam ir tiesības uz taisnīgu tiesu saprātīgos termiņos. Tiesiskā valstī izmeklēšana un pratināšana nedrīkst līdzināties spīdzinăšanai. Vai prokurori pie mums...

Foto

Lūdzam atsaukt Latvijas dalību 2021.gada Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā

Es vēlos norādīt un uzsvērt, ka Latvijas tauta NAV deleģējusi šogad nevienu pārstāvi ar konkrētu dziesmu un...

Foto

Andra Šķēles informācija plašsaziņas līdzekļiem

2021.gada 19.martā man ir uzrādīta apsūdzība kriminālprocesā, kas pazīstams kā ""Lattelekom" digitālās televīzijas lieta". Uzskatu apsūdzību par nepamatotu....

Foto

Meroni miljoni, Kariņa darījums un Vonsoviča „draugs” virsprokurors – kad, Stukāna kungs?

Es biju nolēmis vēl kādu laiku klusēt. Taču Ventspils stāsts, kur grasās tiesāt baseinā...

Foto

Mums ir daudz svarīgas slepenas informācijas par ēnu ekonomiku Latgalē, bet mēs to neatklāsim

Finanšu izlūkošanas dienests 2021. gada 9. martā ir saņēmis vēstuli, ar kuru...

Foto

Laime

Katrs cilvēks, sasniedzot apzinīgo vecumu, tiecas pēc laimes. Lai spētu laimīgi dzīvot, viņš izmēģina un meklē dažādas metodes....

Foto

Andri Šķēle, pietiks

Andri Šķēle, pietiek izsaimniekot valsti, neesi gana naudu sagrābies?! Nepietiks?! Tieši tādu kangaru kā tu dēļ Latvija lēni tuvojas bankrotam, izmirst un tiek...

Foto

Kudors turpina priecēt lasītājus ar prastu propagandu

Amerikas valdības finansētais bijušais sektants Andis Kudors turpina priecēt lasītājus ar to, ko viņš sauc par politisko analīzi. Iesaku ielūkoties...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam: par prettiesiska likuma “Dzīvojamo telpu īres likums” neizsludināšanu

Biedrība “Ausma” uzskata, ka denacionalizēto namu īrnieku īres līgumi, kas bija noslēgti līdz dzīvojamo...

Foto

Kā mēs esam nonākuši līdz mirklim, kad visi ir vienlīdzīgi, bet citi vienlīdzīgāki par citiem?

No 16. marta stājās spēkā jaunie ierobežojumi, kas nosaka man un...

Foto

Jau gadu “uzņēmējdarbības nāves lokomotīve” ir traukusies pretēji situācijai citās valstīs

364 dienas ir pagājušas kopš valdības lēmuma sasiet rokas procentuāli lielākajai daļai mūsu valsts uzņēmēju:...

Foto

Ja tu esi “pret mums, pret mūsu uzskatiem un jauno kārtību”, mēs tevi tik un tā izslēgsim

Kamēr Nācijas tēvs pārdomā (vai nepārdomā), kāda nākamā alegorija...

Foto

Samanta Tīna un Latvijas Televīzija iespļauj dvēselē Latvijas sabiedrībai

Pirms dalos ar savu sāpi, vēlos pateikt, ka nenoliedzu dziedātājas Samantas Tīnas milzīgās darba spējas izvēlētajā profesijā...

Foto

Aicinājums veselības ministram godīgi un ātri atbildēt uz jautājumiem

Augsti godātais Pavļuta kungs! Ņemot vērā to, ka savās atbildēs uz deputātu jautājumiem Jūs mēdzat būt visai...

Foto

Izgāzušos Vakcinācijas biroju mēs tagad mēģināsim paslēpt Nacionālajā veselības dienestā

Veselības ministrija (VM) uzlabos vakcinācijas procesa pārvaldību, tostarp reorganizēs Vakcinācijas projekta biroju....

Foto

Haoss vakcinēšanā – kā tas izskatās praksē

Šodien, 12.martā saņēmu termiņu uz pirmdienu vakcīnas "AstraZeneca" potēšanai. Mulsinošs tikai fons, kā joprojām notiek šī pasākuma organizēšana....

Foto

Gaisma

Šis nav feļetons, kuru izlasot ir jāsmaida, šī ir «atklāsme», par kuru ir vērts ierēkt pat nelasot, bet, ja izlasīsi, tad spēj tik turēt vēderu,...

Foto

Trīs iemesli, kādēļ vakcinēties pret COVID19 ir bīstami

Cilvēki, kuri vakcinējas pret COVID19, pietiekami nopietni riskē ar savu veselību, jo ir vismaz trīs būtiski iemesli, kuri...

Foto

Par TV sižetu saistībā ar Valsts policijas "katastrofālo" darbinieku trūkumu

Neatkarīgā policistu arodbiedrība noskatījās ironisko TV sižetu par katastrofālo Valsts policijas (VP) darbinieku iztrūkumu un Jūsu...

Foto

VID ģenerāldirektorei Ievai Jaunzemei: atklāta vēstule ar aicinājumu sniegt detalizētāku informāciju par publiski paustiem apgalvojumiem

Šī gada 1.marta TV3 ziņu sižetā par akcīzes nodokļa likmes pieaugumu...

Foto

Cik ilgi šis perēklis vēl valdīs Ventspils domē?

Vakar izlasīju, ka Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieki ir sasaukuši ārkārtas domes sēdi un nu tika stāstīts -...

Foto

Progresīvā cilvēka monologs par mīlestību

Īstenībā visa pasaule ir pilna mīlestības. Mēs visi mīlam labi paēst. Gandrīzi visi no mums mīl naudu. Tie, kuri tikuši pie...

Foto

Lai šie pāris tūkstoši cilvēku ar savu "pareizo domāšanu" kontrolē viens otru, bet neļausim viņiem kāpt mums uz galvas

Šodien mani uz tikšanos pilī uzaicināja LR...

Foto

Es pārstāvu partiju ar vislielāko dibinātāju skaitu kopš Tautas frontes laikiem, tāpēc man ļoti gribētos savākt 10 000 domubiedru

Levita kungs, šī vara sevi ir izsmēlusi....

Foto

Vārda brīvība

Ko grib vārda brīvības aizstāvji? Viņi vēlētos, lai viņu – konservatīvais vai liberālais – viedoklis netiktu apliets ar apsaukāšanas un vārdiski emocionālas vardarbības samazgām....