Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Jautājums - PIETIEK.COM

06.09.2014. 09:27

Es te tā domāju un izdomāju - varbūt pietiek.com var vērsties ar oficiālu iesniegumu pie satiksmes ministra vai ministru prezidentes, lūdzot paust viedokli, vai minēto amatpersonu ieskatā ir normāli, ka šāda neprofesionāla persona strādā metereoloģijas dienestā LGSā. Galu galā runa ir par lidojumiem drošas informācijas sagatavošanu, un ko gan audiologopēds te spēj darīt???
Vērsīsieties?

Atbildēt

Žibulis

01.09.2014. 07:57

Kādēļ pietiek.com neraksta par cituy "partiju draugu" Andreju Fiļipovu, kurš veģetē vairākos amatos tai pašā Satiksmes ministrijas sistēmā? Vēl nesen skaitījās, ka strādā LVC, PV un vēl citās iestādēs...
.. "strādā", tas nozīmē - ir amats un saņem naudu, jo reāli viņs tu neko nedara, tikai maisa gaisu un "kārto lietas".

Atbildēt

Jā gan!

01.09.2014. 01:25

»

kkk

Nepateiks, jo katram sava sile...


Trāpīji desmitniekā, tikai maukas nekad nedomā, ka viņas ir maukas. Tādu pilna valsts pārvalde, arī vīriešu kārtas.

Atbildēt

Mojets

31.08.2014. 17:33

Dārgā Annija, Baiba, Jana, Ērik un citi brašie kapitālsabiedrību pārvaldītāji. Nu jau nu būtu rimušies te ārdīties pa komentāriem. Jo sūdu vairāk kustina, jo tas niknāk smird. Pat, ja tas ir pašu sūds un pašiem smaržo kā svaiga trifele. Norijām, pārdomājām, ievilkām astes un paklusējām.

Atbildēt

Arājs

31.08.2014. 15:34

»

kkk

Nepateiks, jo katram sava sile...


Ja, par to Nacionaļu gultas biedru tu domaji to politgeju Dzintarinu , tad izskatās ka notikti viņs vismaz kādas parissimts gūltās sniedzis savus pakalpojumus...

Atbildēt

kkk

31.08.2014. 13:15

»


Nepateiks, jo katram sava sile.
Tas, ka "draudzeņu/draugu", bet, ja būsim atklāti, gultas biedru, karjera tiek atbalstīta visur un visās valsts iestādēs taču nav noslēpums. Tā publiku varētu patracināt ar jebko.
Satiksmes ministrija nav īpašs gadījums, vienkārši gribētāju daudz. Nacionāļi un vienotība savus gultas biedrus dabiski cenšas ielikt kādā amatā, turklāt pēc vēlēšanām apmēram pusgadu vēl varēs izmantot resursu. Ir kuri uzreiz izrāda lojalitāti jaunai politiskai varai, ir kuri iestagnē. Tos tad nomaina.
Par amatu konkursiem vispār jāsmejas. Kas tad tiem tic? Ja gribat, pieteikties varat, bet, ja nebūsiet īstajā frontes pusē, pamainīs konkursa nosacījumus atbilstoši vēlamajam kandidātam. Ir situācijas, kad paņem cilvēkus no ārpuses, jo vajag, kas strādā, bet arī tad ir jāizrāda noteiktas īpašības - absolūta pakļaušanās, nekurnēšana un kā jau prostitūtai - spēja strādāt jebkurā laikā un darīt jebko.
Krīzes laikā radu un draugu būšana īpaši saasinās. Tas ir dabiski. Izdzīvo tas, kurš spēj piemēroties, kaut vai tā kā rakstā minētā meiča, kura savu, nu nemaz tik lielo 600 euro algu saņem par seksuālu pakalpojumu. Tas pats, kas vides ministrijā ar slaveno sprūdžu un viņa gultas biedreni.
Šausmīgi ir tas, ka sabiedrībā ar šo tiek nostiprināts viedoklis - lai strādātu valsts pārvaldē, obligāta prasība ir kājstarpes pavēršana. Diezgan degradējoši sabiedrībai. Un degradējoši tādām janām jaskevičām, kuras ir spiestas šādu situāciju akceptēt. Pat, ja viņām šķiet, ka tas ir izdevīgs darījums, faktiski tas nodara milzīgu ļaunumu šo jauno sieviešu psihei. Cilvēks var to neapzināties, bet viņš ir apstākļu upuris, kāda viena vai vairāku " izpisēju un palaidēju " rotaļlieta. Nāks jauna vara, būs citi zēni. Rotaļlietas vai nu izmet vai nodod nākamajam.

Atbildēt

Stadler

31.08.2014. 11:22

Sarakstus varētu turpināt, tā ir tikai aisberga redzamā daļa. Audiologopēdiskais LGS ir pārpildīts ar "elementāru tehnisko personālu, kas mehāniski ievada datorā datus" sākot no valdes līdz dažādiem ezeriņiem, kārkliņiem un janām. NA ZZS Vienotība un pārējie politbiznesmeņi seko dižajām šlesera 8-kāja idejām. Urā biedri !!!

Atbildēt

Vārds

31.08.2014. 09:23

Hehe, redz, kas atklājas..!!! Interesantā kā daļa pie rakstiem vienmēr ir komentāru sadaļa-tur arī tās patiesības pērles nāk gaismā.. :)
Tik rodas jautājums-vai tai LGS vispār strādā arī kāds SAVAS JOMAS SPECIĀLISTS??? Vai tas uzņēmums VISPĀR IR SPĒJĪGS SNIEGT KVALITATĪVUS, DROŠUS PAKALPOJUMUS LIDOSTAI UN AVIOKOMPĀNIJĀM??? Vai mums vispār IR DROŠI LIDOT, ZINOT, KĀDU POLITISKO IELIKTEŅU KANTORIS SNIEDZ DROŠAI LIDOŠANAI NEPIECIEŠAMOS PAKALPOJUMUS???

Atbildēt

апк

31.08.2014. 09:17

»


Kā cīnīties ar spamotājiem?

Atbildēt

Vārds

31.08.2014. 08:43

PIETIEK, lūdzu, ja iespējams, nopublicējiet šo rakstu vēl citos medijos, piemēram, www.kasjauns.lv, www.tvnet.lv vai tamlīdzīgi.. Tautai jāzina savu "varoņu" vārdi! Piekrītu, ka drukātos medijus (avīzes) vairs reti kurš lasa.
Un, lūdzu, ja iespējams, rociet dziļāk. Varbūt šāda urķēšanās beidzot šiem pseidopolitiķiem liks aizdomāties un pierimt pirms vēlēšanām.

Atbildēt

Vārds

31.08.2014. 08:40

»

partijā

Pamatā ir tikai NORMĀLI un PAŠSAPROTAMI amatos likt savus cilvēkus . Nāks cita partija liks savus . Kaut vai ASV vēstnieki Latvijā , mainījās ne tikai termiņa dēļ , bet arī ASV vēļēšanu rezultātā .Tā visa ļerkstēšana par profesionāļiem novedusi turpat vai pat sliktāk ( piemēram savulaik bezpartejisks...


Es arī piekristu, ka partijā būtu tikai normāli amatos likt savus cilvēkus, bet ir viens BET-ja tiem ir konkrētajam amatam atbilstoša izglītība un pieredze!!!! LGS ir viens no Eiropas vadošajiem aviācijas uzņēmumiem, kurš sniedz drošiem lidojumiem svarīgu informāciju gan lidostai, gan aviokompānijām. Kāda mārrutka pēc METEOROLOGA amatā tiek pieņemta AUDIOLOGOPĒDE, kurai līdz meteoroloģijai tikpat tālu, kā ar kājām no Latvijas līdz Ķīnai????????????????
Man jau šķiet, ka šī ir klaja noziedzīga nolaidība no LGS valdes puses, pieļaujot tik neatbilstošas personas pieņemšanu tik svarīgā amatā (un ne pirmais gadījums, kā rādās..), jo nereti dzirdēts, ka tieši kļūdainas metereoloģiskas informācijas dēļ ir notikušas aviokatastrofas! Vai šeit nav jau jāsāk izvērtēt LGS vadības atbilstību ieņemamajiem amatiem??? Es saprotu-politiski pietuvināti un tā, bet kaut kur taču tam ir jārimst! Vai tiešām ir jānotiek kādai katastrofai, lai ērtos amatos sasēdusie pēkšņi tiktu saukti pie atbildības, vismaz - silto amatu zaudēšanas??? Un mani neviens nespēs pārliecināt, ka blonda audiologopēde nu pēkšņi tā vienkārši pēc CV nosūtīšanas ir saņēmusi šo darbu, kuram ir TIK KLAJI NEATBILSTOŠA!!! Un neviens mani nepārliecinās par to, ka audiologopēde spēj strādāt tikpat profesionāli, kā tam speciāli mācīts metereologs. Turklāt, ja daudzi speciālisti, kas ieguvuši atbilstošu izglītību, šādos amatos netiek, jo, redz, neguļ ar "pareizajiem cilvēkiem", kam ir politiskā aizmugure, tad paliek skumji par to, kur Latvija iet..
Bet nu jā-tā jau ir: vārdu salikums "politiskā atbildība" parādās tikai tad, kad notiek kādas traģēdijas.. Tad tik sāk runāt - "mēs nezinājām, mēs neapzinājāmies, cilvēciskais faktors utt..."
Piedodiet atvainojiet, bet nāk smiekli par frāzi "meitene iemācīsies"!!! Lai iet un dara to, ko IR MĀCĪJUSIES un pie darba laiž profesionāļus, kam nekas klāt nav jāmācās!
Un Tauriņam gan tagad vajadzētu aizdomāties, vai tas ir normāli, ka, tiko šis ir prom, tā šim aiz muguras darbā tiek pieņemti šādi neprofesionāļi.. Vai tas neliecina par negodprātīgu praksi uzņēmumā? Vai tas neliecina par nelojālu attieksmi pret valdes priekšsēdētāju?

Atbildēt

Tehnologs

31.08.2014. 08:27

»

Vārds

tvnet, tu arī esi politiskais ieliktenis, ka tā iespringsti


Vari nemaz nešaubīties. Ja kādam nepatīk komentāri un komentētāji, tas nozīmē, ka viņš 100% šobrīd ir pie siles un izjūt stipru priekšvēlēšanu stresu. Siles zaudēšanas iespēja dara viņus tramīgus, agresīvus un naidīgi noskaņotus pret visiem. Tā uzvedas cilvēki, kas pieķērušies krēsliem, amatiem un paši savām ilūzijām, ka viņi tur būs mūžīgi. Viņus tracina jebkādas sarunas par to, ka viņu komfortablā dzīve, ko dod siles amats var izbeigties jau pēc pāris mēnešiem.

Atbildēt

godīgais

31.08.2014. 08:22

»

partijā

Pamatā ir tikai NORMĀLI un PAŠSAPROTAMI amatos likt savus cilvēkus . Nāks cita partija liks savus . Kaut vai ASV vēstnieki Latvijā , mainījās ne tikai termiņa dēļ , bet arī ASV vēļēšanu rezultātā .Tā visa ļerkstēšana par profesionāļiem novedusi turpat vai pat sliktāk ( piemēram savulaik bezpartejisks...


Tad katrai partijai ir jādeklarē šis uzskats un tā arī jāpasaka -, mēs uzskatam, ka tas ir normāli un, ja mēs tiksim pie varas, tad liksim amatos savus čomus un mīļākās, gan jau iemācīsies...

Lai vēlētājiem būtu iespēja izvērtēt vai par viņiem balsot. Saproti? Tad nebūs ne cepiena, ne jautājumu, ja gadījumā par viņiem patiesi nobalsos 5% un vairāk.

Atbildēt

Vārds

31.08.2014. 08:20

»

tvnet

tas bija domāts komentētājiem


tvnet, tu arī esi politiskais ieliktenis, ka tā iespringsti?

Atbildēt

partijā

31.08.2014. 07:55

Pamatā ir tikai NORMĀLI un PAŠSAPROTAMI amatos likt savus cilvēkus . Nāks cita partija liks savus . Kaut vai ASV vēstnieki Latvijā , mainījās ne tikai termiņa dēļ , bet arī ASV vēļēšanu rezultātā .Tā visa ļerkstēšana par profesionāļiem novedusi turpat vai pat sliktāk ( piemēram savulaik bezpartejisks , profesionāls prmjers .... )

Meitenei augstākā izglītība , gan jau iemācīsies .

Atbildēt

@apolitiskais

31.08.2014. 07:12

»

pilnīgi apolitiskais

Dažreiz gribas pasmieties par šī portāla dedzību šoferdēlu apkarošanā. Latvija ir maza, ja neskaita tos kas praktiski neatstāj savu miestiņu, pilsētiņu vai mikrorajonu, nekur nav mācījies un īsti strādājis, starp pārējiem ļoti bieži var atrast kaut kādu saikni, pat visattālinātāko. Nesaprotu, ar ko ...


Iespringumam par privātu iestādījumu personālpolitiku nav nekāda pamata - par savu nopelnīto (kredītā saņemto) naudu katrs rīkojas savas (savu menedžeru) sapratnes & rocības ietvaros.
Pavisam cit alieta ir valsts iestādes & kapitālsabiedrības.
Tur menedžerus iesaka un ieceļ politiski vēlētas amatpersonas un par "savējo" (bez kompetences) iekārtošanu labi apmaksātos "robos" ir jāprasa atbildība no politiski ievēlētajiem.
Ar to atbildību gan tā ir kā ir, ja paši ir politikā ar spalvainām ķepiņām "iebīdīti" :(

Atbildēt

tvnet

31.08.2014. 00:19

»

vnk

dabas nezūdāmības likums - parazītiem ir tendence vairoties


tas bija domāts komentētājiem

Atbildēt

vnk

31.08.2014. 00:08

dabas nezūdāmības likums - parazītiem ir tendence vairoties!

Atbildēt

klauns

30.08.2014. 22:51

Lielisks raksts! Ieskats silē.

Atbildēt

skarbi

30.08.2014. 22:36

Kas slikts, būt šoferim?

Atbildēt

Personalnieks

30.08.2014. 22:32

Lakučs bīda iekšā?

Atbildēt

real

30.08.2014. 22:08

pedejie 3 vides aizsardzibas ,,ministri,, Latvija ir nozelojami tragikomiski nekompetenti korumpeti klauni un mulki.lai gan parejie nav labaki.

Atbildēt

Rociet dziļāk!

30.08.2014. 21:31

Painteresējieties par Normunda Lakuča saikni ar Ķemeru sanatoriju, ar kādu Mārtiņu Stulpiņu, kurš viņa uzdevumā izveidoja kādu Ķemeru "glābšanas" biedrību. Tad salieciet to kopā ar Baibu Broku, viņas aktivitātēm Ķemeru afērā, mistisko "parādu", kurš tik pat mistiski dzēsts. Tad arī saliksies bilde, ko Lakuča dēliņš dara Brokas paspārnē. Rociet, un daudz kas kļūs skaidrāks!

Atbildēt

Nu ja

30.08.2014. 21:12

Un kur tad brute Aleksandrovica nav piemineta, kuras karjera stavus gaisa aizgaja ar brutesanas saksanu?

Atbildēt

!

30.08.2014. 20:34

Satiksmes ministrijai nekas par šo nav piebilstams???
Kad vienreiz beigsies šī visatļautība un marasms?! Vai nevat vienreiz šo žurku midzeni iztīrīt?? Jau sen bija skaidrs, ka tas viss BB pirksts,ko "DĀVIDIŅŠ" izliekas nezinām... Vispār fascinējoši, ka valsts aviācijas uzņēmuma valdē ļauj atgriezties personai, kurai nav iedota augstākā pielaide valsts noslēpumam, tādējādi atzīstot to par neuzticamu.. Un atkal šī varēs turpināt savas "ģēlas kruķīt"... Pretīgi! Fuij, kāds nesmukums pār Vienotības un NA tēlu! Domāju, Straujumai šeit ir jāiesaistās!

Atbildēt

pārtikas tehnologs

30.08.2014. 20:13

»

pilnīgi apolitiskais

Dažreiz gribas pasmieties par šī portāla dedzību šoferdēlu apkarošanā. Latvija ir maza, ja neskaita tos kas praktiski neatstāj savu miestiņu, pilsētiņu vai mikrorajonu, nekur nav mācījies un īsti strādājis, starp pārējiem ļoti bieži var atrast kaut kādu saikni, pat visattālinātāko. Nesaprotu, ar ko ...


Man gan smiekli nenāk, kad partijas savos politiskajos dokumentos raksta par to, ka iecelšanai amatos būtu jānotiek uz atklātu konkursu pamata, kuros godīgā konkurencē ieceltu labākos profesionāļus, kamēr dzīvē viss ir pilnīgi savādāk. Nekādu godīgu konkursu, nekāda profesionālisma! Nevienam nav nekādu iespēju konkurēt ar šoferdēliem. Saproti? Par to arī cepiens. Par melīgumu, negodīgumu, dubultajiem standartiem!

Atbildēt

pilnīgi apolitiskais

30.08.2014. 19:03

Dažreiz gribas pasmieties par šī portāla dedzību šoferdēlu apkarošanā. Latvija ir maza, ja neskaita tos kas praktiski neatstāj savu miestiņu, pilsētiņu vai mikrorajonu, nekur nav mācījies un īsti strādājis, starp pārējiem ļoti bieži var atrast kaut kādu saikni, pat visattālinātāko. Nesaprotu, ar ko šoferdēls ar izglītību ir sliktāks amatam par tādu pašu izglītību ieguvušu kājāmgājēja dēlu? Gribētu, lai portāls parāda to publiskā vai privātā sektora iestādījumu, kur darbā ņem pilnīgi nezināmus, nepārbaudītus, neuzticamus cilvēkus vai vispār tādus, kas pārstāv konkurentus vai politiskos pretiniekus? Tajā pašā laikā zināmi, uzticami izglītoti cilvēki, arī radinieki cieš badu un ziemā salst? Protams, ja tie nav dzērāji, narkomāni, pēdējie sliņķi un muļķi.
Paņemsim par piemēru šito pašu portālu. Kas raksta publikācijas un komentārus ar segvārdu PIETIEK? Lato? Agnese? Portāla šoferis? Vai varbūt portāla šofers, sētnieka, apkopējas dēls? To taču nezinam. Kaut kāda iemesla dēl to tomēr slēpj. Toties citiem pārmet varbūt par to, ko paši dara.

Atbildēt

Nja

30.08.2014. 17:34

Te ir zemie, bet visas valdes ir tādas, vienotības biedri...uzrakstiet. Visas sm valdes!

Atbildēt

ArnisRG

30.08.2014. 17:32

Varēja jau vēl atmiņas atsvaidzināšanai pieminēt arī kazanovu Škaparu un Pulku.

Atbildēt

lauki

30.08.2014. 16:47

»


To "Dienu" laukos reti kurš lasa. Vairāk Latvijas Avīzi. Vai ir iespējams izsekot līdzi no kādreizējās Rīgas Slimokases- kurš kad tur bijis un kur tagad visi kādās slimnīcu valdēs salīduši? Rīgas domē pa kādam noteikti.Tas taču arī bija valsts uzņēmums, bet nevienam nekas tā arī netika pietiesāts?

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 30.08.2014. 13:52

;)

"Ir Latv(ĀN)ijā "zelta likums"..."
( 'tekošā momenta aktualizējums' - iz "O.M.© arChīva" )

Kurš "pielaists" SILĒ uzēst mūli,
Tas "vienlīdzīgĀKs" kļūst par "pūli":
"Kas "limitēts" priekš sugas lopa,
To nedrīkst brūķēt "vaukšķu" kopa!

Jau Orvels šamo tēzi pauda:
Kam Fermā teikšana (un nauda),
Tie = "vienlīdzīgĀKi" par baru,
Kas uztur Muļķu Zemes varu!!"
...
Ir Latv(ĀN)ijā "zelta likums":
"Pie ...(kājas) godaprāta tikums ~
Kas "garantēts" priekš SILES mūļa,
Tas nespīd "LUMPEŅIEM no pūļa"!!!"

=====

oriģinālversijas "O.M.© blogā":

http://ontuns-m.blogs.lv

u.c.

MUĻĶU un nozombētu LUMPEŅU zeme "latv(ĀN)ija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Lauku pāķis

30.08.2014. 12:57

Malēnijā internets pieejams retajam un omes,opīši vairāk skatās un klausās "silei" pakļautos un pietuvinātos...tā ka drukātam Pietiek būtu liels spēks...tagad gan var aizliegt sakarā ar globālo situāciju.....

Atbildēt

NATO

30.08.2014. 12:46

Paldies, Margevica! Labi pastradats, bet tagad ludzu paturpini so temu ar Rigas Domes un Ushakova bandas politiskajiem ielikteniem, lai rodas pilna bilde, kas nosedz visu politisko spektru.

Atbildēt

OMEI

30.08.2014. 10:30

māsas vedekla tika labā vietā,ko var gribēt no citiem,ja pati premjere tā dara!

Atbildēt

Inga Gluzda

30.08.2014. 09:36

4.oktobrī mums visas iespējas valstī notiekošo mainīt. Ja mēs uz vēlēšanām iesim ar domu - "balsošu par mazāko ļaunumu", vai, kas vēl aplamāk, nepiedalīties vēlēšanās, tad grimsim tikai vēl dziļāk...
Aicinu tautu ļoti nopietni apsvērt visus "par" un "pret", pirms doties pie vēlēšanu urnas, un neuzķerties uz kārtējiem politiķu solījumiem, ko līdz šim viņi nav pildījuši!!!

Atbildēt

temida

30.08.2014. 09:13

»

uzņēmējs

Par Sudrabas partiju nekā nav? Balsošu par Sudrabutad labāk balso par Rubiku tas vismaz godīgs !!!

Atbildēt

uzņēmējs

30.08.2014. 09:10

Par Sudrabas partiju nekā nav? Balsošu par Sudrabu.

Atbildēt

BBB

30.08.2014. 08:44

»

AAA

Ko tik švaki un pa pāris partijām tikai šaujat, bet neaiztiekat savus draugus no Saskaņas


Tā ir parastā taktika - uzreiz pārvest strelkas uz kādu citu. Tu vispirms par vienotību un NA atbildi, bet Saskaņa un pārējie nekur nepaliks. Gan, jau pietiek uzkapās arī uz tiem un tad varēsi salīdzināt. Bet, manuprāt, ar vienotību neviens nevarēs sacensties nekompetentu un neadekvātu ielikteņu likšanā amatos.

Atbildēt

Andrejs

30.08.2014. 08:39

Latvijas tautas nodevēji, kuriem rūp amati, nauda un manta. Valsts intereses tiem pie pakaļas. Naudas dēl šie klanīsies ienaidnieku priekšā, pārdos draugus un pat savas ģimenes. Reputācija un morāle tiem nav zināma. Nožēlojami dzīves būtnes.

Atbildēt

AAA

30.08.2014. 08:37

Ko tik švaki un pa pāris partijām tikai šaujat, bet neaiztiekat savus draugus no Saskaņas?

Atbildēt

šlosers2

30.08.2014. 08:29

Nu apmēram tā vajadzētu rakt. Tikai, ja raktu pamatīgāk, tad izrādītos, ka astoņkājis ir daudz lielāks. Šoreiz apskatīti vienotības/na atkritumu un drupatu salasītāji, bet nekur jau nav palikušas vecās saites, ar vecajiem radiem, paziņām u.c. kroplīšiem.

Atbildēt

viedais

30.08.2014. 08:12

ļoti labs raksts. Tikai vajag to pirms vēlēšanām novadīt līdz vēlētājam arī drukas formā, lai zina savus varoņus. Cik zinu vistrakāk ir ar vienotību, tur ie vienkārši pa nekaunīgo sabāž amatos vispār neskatoties uz nekādām atbilstībām un korumpējas uz nebēdu. Oktobrī būs iespēja viņus no tās siles atraut. Kviekšana gan būs liela, ja tā notiks:)))

Atbildēt

jautājumi

30.08.2014. 07:20

1. Vai tādas pašas radniecības un politiskās saites nav arī Rīgas domē?
2. Vai drīz nāks jaunais likums? Tad tikšot reanimētas padomes,kad pavērsies vēl lielākas iespējas?

Atbildēt

1905

30.08.2014. 06:15

Pietiek ir apzinājis ievēurojamu skaitu perso

Cien. PIETIEK redakcija, lūdzu izlabojiet teksta pirmajā rindkopā acīs sāpes izraisošas pārrakstīšanās kļūdiņas.

Atbildēt

Sarainā

30.08.2014. 06:02

Tadu pašu sarakstu ar Vienotības ieliktnīšiem var sastādit par vid finansu policiju... bus jaiesniedz portālam

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

6

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

FotoIzglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību visās tās līmeņos Covid-19 ārkārtas situācijas apstākļos degradē Latvijas izglītības un zinātnes sistēmu kopumā.
Lasīt visu...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

12

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

FotoSakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā - iesaku turpināt "rakt" netradicionālā veidā! Konkrēti - piereģistrēties iLOTO lietotāju profilā un sākt "laimēt" (reāli - zaudēt!) momentloterijās, profila skrīnšotu, kā pierādījumu pievienojot publikācijai. Ir informācija, ka šajā "zaudētavā" pārsvarā tiek tiražētas TUKŠAS/BEZLAIMESTU biļetes.
Lasīt visu...

12

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

FotoTiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to, ka Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisija nolēmusi, ka Covid-19 epidēmijas krīzes gadījumā ir ētiski cilvēkus pēc 75 gadu vecuma ar hroniskām slimībām un citus smagi slimos pacientus neārstēt visiem pieejamajiem līdzekļiem, lai vairāk jaunu un vieglāk slimu cilvēku iegūtu piekļuvi, iespējams, dzīvību glābjošai terapijai.
Lasīt visu...

12

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

FotoUzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...