Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

juriste

13.08.2016. 01:50

ST ir suverēna, tai nav jākopē ECT lēmumi.

Vari ko konkrēti sliktu pateikt par ST un
normatīvajiem aktiem, kuros ir kļūdas, bet
ne masveidā.

ST ir varbūt 1 kļūdains spriedums.

Atbildēt

jokaidiarārā

12.08.2016. 20:52

»

PAGA PAGA

-> heh...


Nevis aktus viņi taisa, bet sūdus. Mēslus. Zini, kas tie tādi? Šausmīgi smird un ir ar īpaši slīdīgi lipīgu konsistenci. Phe..
Un ST nekādas kļūdas nelabo. Nav intelektuālā potenciāla. ST slikti tulko ECT spriedelējumus.

Atbildēt

PAGA PAGA

12.08.2016. 02:08

-> heh

PAGA, PAGA

Normatīvos aktus taisa 100 deputāti + juristi
publiski,

ST butībā labo kļūdas, kas ir retas.

Tāpēc katrs ierindas cilvēks ir dumjāks
, jo viņam nav jurid. izglītības ticamāk,
tāpēc nevar ļaut pārslogot tiesu ar
neargumentētu sūdzību
izskatīšanu, kā to dara lato lapsa,
kas griežas KNAB bez pamatojuma,
lai tik pārbauda Koļegovas un Pundura darbību.

Atbildēt

heh

11.08.2016. 21:32

»

.

Piekrītu, tas ir tāpat kā ar mazajām pensijām tiem, kas strādāja padomju laikos un neveica iemaksas sociālajā budžetā...


St atteikumi ir tikpat formāli kā mūsu veselības aizsardzības sistēma, jo abas darbojas tikai un vienīgi oligarhijas interesēs. Satversmes tiesai, ja labi padomāsiet, specifiski juridiskie pamatojumi no iesniedzēja nemaz nebūtu jāprasa, jo juridisko pamatojumu sniegt būtu tiesas pienākums, atzīstot vai noraidot prasījumu.
Savukārt latvānijas Stulbuma tiesas noteikumi un policijas skolas absolventu pašizdomātās likuma interpretācijas nosaka, ka iesniedzējam jāizdara 1000 un 1 nakts juridiskie kniksējumi, kur pilnīgi pietiktu, ja persona atauktos uz Satversmes pantu un to normu, kura viņaprāt Satversmi pārkāpj. Stulbuma tiesa savukārt prasa neadekvātus juridiskos pamatojumus, jo tiesas profesionālisms ir apaļa nulle. Nulle bez komata un punkta. Totāla nulle.
Ar barankas caurumu tajā vietā, kur citiem ir dvēsele, nevar spriest tiesu. Ar maza bērna saprātu nedrīkst izlemt citu likteņus, bet, jo lielāks dumiķis, jo lielāka lēmējvara, vai ne?
Visus slimos, protams, izglābt nevar, bet, ja atbrīvotu vienu Satversmes tiesnesi no amata un amatu likvidētu, šis puisis varētu dzīvot. Kāds ietaupījumus rastos valstij, ja tā atbrīvotu visu sistēmu? Mēs nezinātu, kur likt naudu un varētu uzbūvēt kosmosa kuģi, ar kuru uz Marsu varētu nosūtīt visus sistēmas neaizstājamos kadrus.

Atbildēt

Tukšs numurs!

11.08.2016. 11:34

Satversmes tiesa aizstāv vienīgi bagāto intereses.

Atbildēt

.

11.08.2016. 09:28

»

Ainis

Diemžēl gan Satversmes tiesa, gan ECT jau atzinusi, ka valsts pienākums aizsargāt cilvēka tiesības nenozīmē tās pienākumu ikvienam apmaksāt dzīvības uzturēšanai nepieciešamās zāles; katrai valstij šeit ir ŕīcības brīvība, atkarībā no budžeta iespējām. MK noteikumu anotācijā ietverta atziņa, ka citās...


Piekrītu, tas ir tāpat kā ar mazajām pensijām tiem, kas strādāja padomju laikos un neveica iemaksas sociālajā budžetā.
Pie tam jāšaubās, vai šis jaunietis spēs uzrakstīt konstitucionālo sūdzību ar pietiekamu juridisko pamatojumu. Pēdējā laikā tiesa ļoti daudzos gadījumos atsaka ierosināt lietas tieši šā iemesla dēļ.

Atbildēt

Ainis

11.08.2016. 08:20

Diemžēl gan Satversmes tiesa, gan ECT jau atzinusi, ka valsts pienākums aizsargāt cilvēka tiesības nenozīmē tās pienākumu ikvienam apmaksāt dzīvības uzturēšanai nepieciešamās zāles; katrai valstij šeit ir ŕīcības brīvība, atkarībā no budžeta iespējām. MK noteikumu anotācijā ietverta atziņa, ka citās valstīs vispār nepastāvot individuālā kompensēšana

Atbildēt

Èdelweiss

11.08.2016. 06:54

Tas jaunietis nesaprot ka cìnìties ar 4.maija totàlàs noziedzìbas un genocìda reźìmu var tikai ar lodi...

Atbildēt

prof.

10.08.2016. 21:54

vai viņš nevar pārbraukt uz Igauniju, Lietuvu vai Somiju ārstēties?

Atbildēt

Andris

10.08.2016. 21:15

»

nu vot kam vinam dzivot

ja 2000 euro lai apmaksa tauta? valstij nav kur likt 24000 eur gada


Tā nerunā - var pašam, vai kādam tuviniekam kas gadīties, un tad viss sāks izskatīties savādāk

Atbildēt

jurka

10.08.2016. 21:06

Veselība aprūpe ir īsts astoņkājis,kuru neviens nekontrole aizbildinoties ar personas datu aizsardzību.Savulaik man īsi un kodolīgi izskaidroja ka nepieciešamo zāļu neizrakstīšana esot viņu sistēmas sastāvdaļa,kura tiek aizstāvēta arī ar tiesas sistēmas palīdzību.Par šīs sistēmas atklāti noziedzīgo rakstūru pārliecinajos personīgi un man par to jau ilgāku laiku nav oficiāli pieejamas dzīvībai nepieciešamās zāles,kuras dzīvot gribēdams, meklēju nelegāli.Latvijā dzīvot ir fiziski bīstami!

Atbildēt

žēl

10.08.2016. 21:01

uz to miljonu fona, ko valsts ierēdneļi un varas vīri nolaiž gar kāju un sabāž kabatās, vismaz viens no tā deģenerātu bara var arī no savas kabatas atraut kādas pusdienas lai puisim sanāk viena zāļu porcija. Un tad varbūt nākošais arī var vienu dienu ar šiku nenodzīvot vai savam bernelim kādu ikdienas koka nenosponsorēt.Kā nekā paši to absurdu ir izperējuši. Bet tas jau ir sapnis vasaras naktī Latvijā.....

Atbildēt

nu vot kam vinam dzivot

10.08.2016. 20:42

ja 2000 euro lai apmaksa tauta? valstij nav kur likt 24000 eur gada?

nu nodzivos lieku gadu, kas mainisies? labak atdot bernam, kuru var glabt.

Atbildēt

alias

10.08.2016. 20:40

»

interesanti

Vispirms ākstu konsīlijs lēma, ka vajadzīgi pirmās līnijas medikamenti, bet tie bija neefektīvi, tad konsīlijs lēma, ka nepieciešami otrās līnijas medikamenti, bet arī tie bija neefektīvi, tad konsīlijs lēma, ka jādod trešās līnijas medikamenti... Jautājums- kāpēc autors domā, ka šis konsļija lēmums...


Ir tā sauktās ārstēšanas vadlīnijas, kas nosaka, ka vispirms ir jāizmēģina pirmās līnijas medikamenti, ja tie nepalīdz, tikai tad drīkst rakstīt otrās, ja arī tie nepalīdz, tālāk jau Latvijas valsts vairs neko nekompensē. Skumjš stāsts. Nezinātājam Latvijas medicīnas likumos ir grūti tam visam izsekot, bet kompensējamo medikamentu shēmas ir trulas un nežēlīgas. Kāds, protams, ir izstrādājis un pieņēmis šos likumus, noteikumus, noteikumu noteikumus, kādam tas ir licies labi un pareizi, bet nevienā no šiem dokumentiem nav ne miņas no elementāras cilvēcības. Tie ir dokumenti, ar kuriem tiek noteikts, vai cilvēkiem ir vai nav tiesības dzīvot un kaut mazliet saglabāt dzīves kvalitāti.

Atbildēt

turp.

10.08.2016. 19:36

< 50 lietu.

Atbildēt

www.govlawyer.lv

10.08.2016. 19:32

1. Satversmes tiesas likums nosaka, ka vispirms jāgriežas vispārējās nozīmes tiesā.

2. Jābūt juridiskajam pamatojumam, ka
MK noteikumi aizskar pamattiesību.

3. Pēc Satversmes tiesas statistikas, gadā
tur griežas ap 800? cilvēku,
no kuriem lielākā daļa neprot noformēt prasību
un gadā ierosina

Atbildēt

Žulis

10.08.2016. 19:26

Atkal kārtējo reizi valsts vara ar saviem normatīvajiem aktiem atņem kādam iespējas dzīvot.
Lai veicas šim cilvēkam un viņš tiek pie savām zālēm!

Atbildēt

jāskatās pēc būtības

10.08.2016. 19:24

kā jau ierasts - ierēdneļi gudrāki par ārstiem!

Atbildēt

slimnieks

10.08.2016. 18:43

»

interesanti

Vispirms ākstu konsīlijs lēma, ka vajadzīgi pirmās līnijas medikamenti, bet tie bija neefektīvi, tad konsīlijs lēma, ka nepieciešami otrās līnijas medikamenti, bet arī tie bija neefektīvi, tad konsīlijs lēma, ka jādod trešās līnijas medikamenti... Jautājums- kāpēc autors domā, ka šis konsļija lēmums...


Multiplā skleroze ir neārstējama, bet pēc iespējas pagarināt cilvēka dzīvi tomēr tā kā vajadzētu censties. Tā kā neviens nav spējis izpētīt, kā un kāpēc šī slimība progresē, ar pieejamiem medikamentiem mēģina izdarīt visu iespējamo, lai cilvēks nekļūtu paralizēts. Ja jau reiz ir izgudrots medikaments, tad tikai šīs valsts skopulības dēļ jau nevajadzētu norakstīt jaunu cilvēku.

Atbildēt

interesanti

10.08.2016. 18:36

Vispirms ākstu konsīlijs lēma, ka vajadzīgi pirmās līnijas medikamenti, bet tie bija neefektīvi, tad konsīlijs lēma, ka nepieciešami otrās līnijas medikamenti, bet arī tie bija neefektīvi, tad konsīlijs lēma, ka jādod trešās līnijas medikamenti... Jautājums- kāpēc autors domā, ka šis konsļija lēmums ir pareizāks par iepriekšējiem un vienkārši nenoraus podā kārtējo naudas kaudzīti, lai pēc gada atkal stāstītu, ka nepieciešami ceturtās, piektās, ... simtās līnijas medikamenti?

Atbildēt

seskis

10.08.2016. 17:38

Amorāla valsts ar amorāliem ierēdņiem . Ja tai veselības centra vecenei, kura aizliedza zālu iegādi , pašas dēls būtu analogā situācijā , viņa arī turētos pie šīs amorālās instrukcijas

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

FotoŠonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā rajonā. Es labi pazinu Romu Bezzubovu. Viņš bija labs draugs, stiprs, dzīvespriecīgs, ar lielisku humora izjūtu. Milzīgs zaudējums, kas atstās tukšu vietu ģimenē, draugiem un viņa astoņus gadus vecajai meitiņai.
Lasīt visu...

21

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

FotoFutbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu valstī, – Mārtiņš Bunkus (kura slepkavības metode ārkārtīgi atgādina R. Bezzubova slepkavību), Pāvels Rebenoks (lai gan oficiālā versija ir slepkavība laupīšanas laikā), senāk arī Daugavpils vicemērs Grigorijs Ņemcovs u.c.
Lasīt visu...

15

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

FotoŠis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk. Sākot jau no “paldies Gobzemam, ka tika piekauts kurjers”. Jūs jau sevi un savu vājumu izgaismojat, vienlaikus arī manu spēku. Jūs neesat pamanījuši, mani nelabvēļi, ka nekas no Jūsu paustā neķer mani? Tā ir muļķība to nepamanīt. Un, jo tālāk Jūs ejat, jo lielāks apsmiekls par Jums pašiem. Iziesim pa punktiem.
Lasīt visu...

21

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

FotoLatvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija "Imunitāte pret Covid-19". Raidījums radīja plašu rezonansi sabiedrībā, Veselības ministrija un tās pakļautībā esošās iestādes pieprasīja atsaukt raidījumā izskanējušo informāciju, norādot, ka tā "ir ne tikai maldinoša, bet arī zinātniski nepamatota un vienlaikus sabiedrības veselību apdraudoša".
Lasīt visu...

6

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

Foto4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:
Lasīt visu...

21

Nacionālais jautājums

FotoKas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro siržu, Kurām ticam piedodam?
Lasīt visu...

12

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

FotoTātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts sods. 100 eur vai 1 cents – to mēs nezinām. Sapriecājāmies? Ha.
Lasīt visu...

12

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

FotoValsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Starp Īzaku Ņūtonu un Klausu Švābu

Pasaules priekšniecības tekstus der palasīt. Vairāk gan tos no pagājušā gadsimta septiņdesmitajiem. Otrā rokā turot Ņūtonu, Maltusu, Veļikovski, Eliadi un...

Foto

Nerunāšu par to, ir vīruss vai nav: svarīgākais ir, kas notiek ap to

Pasaulē notiek interesantas lietas. Šķiet, ka to, kas vēl joprojām svēti tic tam,...

Foto

Kremļa atbalstītā „Krievijas Impērijas kustība”– teroristiska organizācija Kanādā

Kanādas valdība ir nopublicējusi atjaunināto teroristisko organizāciju sarakstu, kurā ir iekļauti 13 grupējumi, to skaitā tāda „Krievijas Impērijas...

Foto

Starpnacionālās attiecības nacionālā valstī

Jebkura nacionālā kultūra ir vērtīga pasaules kultūras daļa, pelnījusi saglabāšanu un tālāku attīstību. Jebkuras nacionālās kultūras pamats ir valoda. Valodas ir visspēcīgākais...

Foto

Suminājums līdzcilvēkiem

Sirsnīgs tencinājums visiem, visiem par daudziem, ļoti daudziem atbalsta sveicieniem vēstulēs, sociālos tīklos, maniem mīļajiem vārdos, domās. Tiešām jauki un uzmundrinoši!...

Foto

Esmu saņēmis jau septiņus uzaicinājumus no meitenēm

Būt publiskai personai ir ļoti smags darbs. Tas ir jo smagāks, ja esi ne tikai publiska persona, bet socioloģiski...

Foto

Es neaicinu atteikties no vakcinēšanas. Es aicinu saglabāt iespēju katram izvēlēties

Sākšu ar brīdinājumu: tēma - sensitīva. Teksts garš, subjektīvs un ar atsaucēm uz sazvērestības teorijām....

Foto

Aleksandrs Kiršteins melo. Partijas vai padomju varas uzdevumā?

Kārlis Seržants publicējis teiku par "nenovērtēto politiķi Māri Grīnblatu" ("Kas Jauns", 23.marts). Uzmanību piesaistīja Aleksandra Kiršteina teiktais: "Atceroties...

Foto

Šoreiz mēs mierā neliksimies, jo beidzot ir radusies iespēja vainot kādu citu

Veselības ministrija, Imunizācijas Valsts padome, Zāļu valsts aģentūra un Slimību profilakses un kontroles centrs...

Foto

Saistībā ar izplatītajiem meliem pieprasu publisku atvainošanos no raidījuma “Nekā Personīga” veidotājiem

Es, mūziķis, mākslinieks un pasākumu vadītājs Kaspars Pudniks, vērsīšos tiesībsargājošās iestādēs ar iesniegumu par...

Foto

Mūsu bērnu un mazbērnu nauda atkal izkūp skursteņos

Drusku atļaušos šo nokomentēt no profesionālās puses. Šī ir ļoti vērienīga kampaņa ar ļoti lielu budžetu. To es...

Foto

Uzvarētāji ir VDK un KP, un kolaborantu pūlis

Kad dzirdu uzsaukumu "publiski jānosoda visa veida kolaboranti", mani mazliet tā kā uz smiekliem velk! Nē, nu viss...

Foto

Raudzīties uz Augšāmcelto ar apustuļu acīm

Mk 16:1-7  “Kad sabata diena bija pagājusi, Marija Magdalēna un Marija, Jēkaba māte, un Salome nopirka smaržīgas zāles, lai ietu...

Foto

Iniciatīva „Latvija Eirovīzijā – par sabiedrības līdzdalību Latvijas tēla veidošanā”

Savu viedokli par Samantas Tīnas un Latvijas Televīzijas klaji nepieņemamo un augstprātīgo attieksmi pret Latvijas sabiedrību,...

Foto

Ārlietu ministrs Rinkēvičs un „fake” ziņas

Šī gada 4. martā LETA, ”Press.lv, “bb.lv” kāds censonis Latvijas ārlietu ministram uzdod jautājumu: kāda atšķirība starp diviem opozicionāriem -...

Foto

Jautājums ir par mūsu izvēli

Šorīt manas pārdomas raisīja viens ieraksts Facebook, kurā sieviete ļoti "garšīgi" un izjusti dalījās savās pārdomās par ierobežojumiem, kuri visiem it kā...

Foto

Divi gadījumi

Pēdējās nedēļās Latvijas sabiedrisko domu satricinājušas vismaz divas situācijas, kas lielai daļai liekas uzskatāmi netaisnīgas....

Foto

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass. Epilogs

Šis ir epilogs rakstam, kurā kritizēju valdības liegumu Latvijā iegādāties apavus un apģērbu ar pielaikošanu. Aizliegums ir spēkā jau no...

Foto

Kad veselības ministrs beidzot paziņos visus “tos” vainīgos daudzu cilvēku nāvēs?

Esam saņēmuši daudz kritisku viedokļu un sašutumu, kā mēs tā drīkstējām, kā mēs tā kā kaut...

Foto

Ziņģe par rindām

Ai, bailes, bailes, ai, nāves bailes spoži stāv uz vakts, sirds saraujas pikucī, un zobi braši klab, jo mēs atkal nīkstam rindās. ...

Foto

Īss ieskats kapitālisma, liberālisma, sociālisma un komunisma attīstībā

Kapitālisms tāpat kā viss pasaulē ir pakļauts evolūcijai. Sakari, tehnika, ražošana, politika. Ja evolūcija tiek mākslīgi bremzēta, uzkrājas kritiskā...

Foto

Kā lai nepiekrīt Krištopana kungam, kas savulaik noteica diagnozi mūsu varnešiem

Katru dienu jaunas pērles - šodien Pavļuts prasa papildu finansējumu Vakcinācijas biroja reorganizācijai, kam vispār...

Foto

Mūsu stukači un kolaboranti

2016. gadā Latvijas Radio 1 izskanēja labs raidījums par Latvijas rakstnieku sadarbību ar VDK (Valsts drošības komiteju). Dzejnieks Guntars Godiņš uz dialogu bija ataicinājis literatūrzinātnieci Evu Eglāju-Kristsoni,...

Foto

Ar Zatlera partiju un “Saskaņu” man nekas labs nesanāca, tāpēc, protams, jādibina jauna partija

Kādēļ jāveido jauna politiskā partija? Šāds jautājums kādam var šķist mulsinošs, jo it...

Foto

Slava, ko nenomazgāt

Nejauši pievērsu uzmanību kņadai ap Samantas Tīnas dziesmas The Moon is Rising videoklipu un pašas dziedātājas (klaviatūra pacieš visu) deleģēšanu uz Eirovīziju. Ar pārtīšanu video noskatījos....

Foto

Vakcinācijas bumerangi

Ja reiz valdībai ir nodoms vakcinēt vairākumu cilvēku, pie kam nediskriminējot arī to vairumu, kas dažādu iemeslu dēļ nevēlas vakcinēties, tajā skaitā es, tad...

Foto

Izņēmuma kārtā mēs nolaidīsimies tik zemu, ka kaut ko jums paskaidrosim par "ManaBalss" lēmumu pieņemšanu

Pirms dažām dienām ManaBalss platformā esam saņēmuši iniciatīvas iesniegumu ar prasību...

Foto

Skaidra lieta, ka arī es ne pie kā neesmu vainīga, un mana viedokļa apšaubīšana ir absurda un nomelnojoša

Nav izprotama atsevišķu politiķu un atsevišķu mediju vēlme...

Foto

Loģiski, pilnais spriedums būs pēc vēlēšanām

Sveiciens no nebrīves! Likums nosaka, ka pilnais spriedums krimināllietā tiesai jāpieņem līdz šā gada 19. martam. Tas nav noticis. Loģiski....

Foto

Linda Ozola: ko tad nu mēs, mēs jau neko...

Pārbaudīt iesniegumus, kas saistīti ar pašvaldības institūciju darbības tiesiskumu un finanšu līdzekļu caurspīdīgu apmaksu par sniegtajiem pakalpojumiem,...

Foto

Kāpēc man savā dzimtenē jāievēro globālo izdzimteņu izdomāti cilvēka tiesību ierobežojumi

Tikko atkal bija kārtējais skandāls Maximā, jo man neesot "pareizā" maska! Un tagad, lasiet uzmanīgi, apsargi,...

Foto

Provinces pensionāra atbalsta vēstule b.Pavļutam

Interneta duļķainie viļņi atnesuši jaunu cilvēku sašutumu par vakcinācijas avīzi nezciktursimttūkstošu tirāžā, kas nāca pa virsu vakcinācijas biroja algu fondiņam 0,6...

Foto

Tiesiskuma konveijers

Tiesiskā valstī visiem un ikvienam ir tiesības uz taisnīgu tiesu saprātīgos termiņos. Tiesiskā valstī izmeklēšana un pratināšana nedrīkst līdzināties spīdzinăšanai. Vai prokurori pie mums...

Foto

Lūdzam atsaukt Latvijas dalību 2021.gada Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā

Es vēlos norādīt un uzsvērt, ka Latvijas tauta NAV deleģējusi šogad nevienu pārstāvi ar konkrētu dziesmu un...

Foto

Andra Šķēles informācija plašsaziņas līdzekļiem

2021.gada 19.martā man ir uzrādīta apsūdzība kriminālprocesā, kas pazīstams kā ""Lattelekom" digitālās televīzijas lieta". Uzskatu apsūdzību par nepamatotu....

Foto

Meroni miljoni, Kariņa darījums un Vonsoviča „draugs” virsprokurors – kad, Stukāna kungs?

Es biju nolēmis vēl kādu laiku klusēt. Taču Ventspils stāsts, kur grasās tiesāt baseinā...

Foto

Mums ir daudz svarīgas slepenas informācijas par ēnu ekonomiku Latgalē, bet mēs to neatklāsim

Finanšu izlūkošanas dienests 2021. gada 9. martā ir saņēmis vēstuli, ar kuru...

Foto

Laime

Katrs cilvēks, sasniedzot apzinīgo vecumu, tiecas pēc laimes. Lai spētu laimīgi dzīvot, viņš izmēģina un meklē dažādas metodes....

Foto

Andri Šķēle, pietiks

Andri Šķēle, pietiek izsaimniekot valsti, neesi gana naudu sagrābies?! Nepietiks?! Tieši tādu kangaru kā tu dēļ Latvija lēni tuvojas bankrotam, izmirst un tiek...

Foto

Kudors turpina priecēt lasītājus ar prastu propagandu

Amerikas valdības finansētais bijušais sektants Andis Kudors turpina priecēt lasītājus ar to, ko viņš sauc par politisko analīzi. Iesaku ielūkoties...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam: par prettiesiska likuma “Dzīvojamo telpu īres likums” neizsludināšanu

Biedrība “Ausma” uzskata, ka denacionalizēto namu īrnieku īres līgumi, kas bija noslēgti līdz dzīvojamo...

Foto

Kā mēs esam nonākuši līdz mirklim, kad visi ir vienlīdzīgi, bet citi vienlīdzīgāki par citiem?

No 16. marta stājās spēkā jaunie ierobežojumi, kas nosaka man un...

Foto

Jau gadu “uzņēmējdarbības nāves lokomotīve” ir traukusies pretēji situācijai citās valstīs

364 dienas ir pagājušas kopš valdības lēmuma sasiet rokas procentuāli lielākajai daļai mūsu valsts uzņēmēju:...

Foto

Ja tu esi “pret mums, pret mūsu uzskatiem un jauno kārtību”, mēs tevi tik un tā izslēgsim

Kamēr Nācijas tēvs pārdomā (vai nepārdomā), kāda nākamā alegorija...

Foto

Samanta Tīna un Latvijas Televīzija iespļauj dvēselē Latvijas sabiedrībai

Pirms dalos ar savu sāpi, vēlos pateikt, ka nenoliedzu dziedātājas Samantas Tīnas milzīgās darba spējas izvēlētajā profesijā...

Foto

Aicinājums veselības ministram godīgi un ātri atbildēt uz jautājumiem

Augsti godātais Pavļuta kungs! Ņemot vērā to, ka savās atbildēs uz deputātu jautājumiem Jūs mēdzat būt visai...

Foto

Izgāzušos Vakcinācijas biroju mēs tagad mēģināsim paslēpt Nacionālajā veselības dienestā

Veselības ministrija (VM) uzlabos vakcinācijas procesa pārvaldību, tostarp reorganizēs Vakcinācijas projekta biroju....

Foto

Haoss vakcinēšanā – kā tas izskatās praksē

Šodien, 12.martā saņēmu termiņu uz pirmdienu vakcīnas "AstraZeneca" potēšanai. Mulsinošs tikai fons, kā joprojām notiek šī pasākuma organizēšana....

Foto

Gaisma

Šis nav feļetons, kuru izlasot ir jāsmaida, šī ir «atklāsme», par kuru ir vērts ierēkt pat nelasot, bet, ja izlasīsi, tad spēj tik turēt vēderu,...

Foto

Trīs iemesli, kādēļ vakcinēties pret COVID19 ir bīstami

Cilvēki, kuri vakcinējas pret COVID19, pietiekami nopietni riskē ar savu veselību, jo ir vismaz trīs būtiski iemesli, kuri...

Foto

Par TV sižetu saistībā ar Valsts policijas "katastrofālo" darbinieku trūkumu

Neatkarīgā policistu arodbiedrība noskatījās ironisko TV sižetu par katastrofālo Valsts policijas (VP) darbinieku iztrūkumu un Jūsu...

Foto

VID ģenerāldirektorei Ievai Jaunzemei: atklāta vēstule ar aicinājumu sniegt detalizētāku informāciju par publiski paustiem apgalvojumiem

Šī gada 1.marta TV3 ziņu sižetā par akcīzes nodokļa likmes pieaugumu...

Foto

Cik ilgi šis perēklis vēl valdīs Ventspils domē?

Vakar izlasīju, ka Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieki ir sasaukuši ārkārtas domes sēdi un nu tika stāstīts -...

Foto

Progresīvā cilvēka monologs par mīlestību

Īstenībā visa pasaule ir pilna mīlestības. Mēs visi mīlam labi paēst. Gandrīzi visi no mums mīl naudu. Tie, kuri tikuši pie...

Foto

Lai šie pāris tūkstoši cilvēku ar savu "pareizo domāšanu" kontrolē viens otru, bet neļausim viņiem kāpt mums uz galvas

Šodien mani uz tikšanos pilī uzaicināja LR...

Foto

Es pārstāvu partiju ar vislielāko dibinātāju skaitu kopš Tautas frontes laikiem, tāpēc man ļoti gribētos savākt 10 000 domubiedru

Levita kungs, šī vara sevi ir izsmēlusi....

Foto

Vārda brīvība

Ko grib vārda brīvības aizstāvji? Viņi vēlētos, lai viņu – konservatīvais vai liberālais – viedoklis netiktu apliets ar apsaukāšanas un vārdiski emocionālas vardarbības samazgām....