Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

juriste

13.08.2016. 01:50

ST ir suverēna, tai nav jākopē ECT lēmumi.

Vari ko konkrēti sliktu pateikt par ST un
normatīvajiem aktiem, kuros ir kļūdas, bet
ne masveidā.

ST ir varbūt 1 kļūdains spriedums.

Atbildēt

jokaidiarārā

12.08.2016. 20:52

»

PAGA PAGA

-> heh...


Nevis aktus viņi taisa, bet sūdus. Mēslus. Zini, kas tie tādi? Šausmīgi smird un ir ar īpaši slīdīgi lipīgu konsistenci. Phe..
Un ST nekādas kļūdas nelabo. Nav intelektuālā potenciāla. ST slikti tulko ECT spriedelējumus.

Atbildēt

PAGA PAGA

12.08.2016. 02:08

-> heh

PAGA, PAGA

Normatīvos aktus taisa 100 deputāti + juristi
publiski,

ST butībā labo kļūdas, kas ir retas.

Tāpēc katrs ierindas cilvēks ir dumjāks
, jo viņam nav jurid. izglītības ticamāk,
tāpēc nevar ļaut pārslogot tiesu ar
neargumentētu sūdzību
izskatīšanu, kā to dara lato lapsa,
kas griežas KNAB bez pamatojuma,
lai tik pārbauda Koļegovas un Pundura darbību.

Atbildēt

heh

11.08.2016. 21:32

»

.

Piekrītu, tas ir tāpat kā ar mazajām pensijām tiem, kas strādāja padomju laikos un neveica iemaksas sociālajā budžetā...


St atteikumi ir tikpat formāli kā mūsu veselības aizsardzības sistēma, jo abas darbojas tikai un vienīgi oligarhijas interesēs. Satversmes tiesai, ja labi padomāsiet, specifiski juridiskie pamatojumi no iesniedzēja nemaz nebūtu jāprasa, jo juridisko pamatojumu sniegt būtu tiesas pienākums, atzīstot vai noraidot prasījumu.
Savukārt latvānijas Stulbuma tiesas noteikumi un policijas skolas absolventu pašizdomātās likuma interpretācijas nosaka, ka iesniedzējam jāizdara 1000 un 1 nakts juridiskie kniksējumi, kur pilnīgi pietiktu, ja persona atauktos uz Satversmes pantu un to normu, kura viņaprāt Satversmi pārkāpj. Stulbuma tiesa savukārt prasa neadekvātus juridiskos pamatojumus, jo tiesas profesionālisms ir apaļa nulle. Nulle bez komata un punkta. Totāla nulle.
Ar barankas caurumu tajā vietā, kur citiem ir dvēsele, nevar spriest tiesu. Ar maza bērna saprātu nedrīkst izlemt citu likteņus, bet, jo lielāks dumiķis, jo lielāka lēmējvara, vai ne?
Visus slimos, protams, izglābt nevar, bet, ja atbrīvotu vienu Satversmes tiesnesi no amata un amatu likvidētu, šis puisis varētu dzīvot. Kāds ietaupījumus rastos valstij, ja tā atbrīvotu visu sistēmu? Mēs nezinātu, kur likt naudu un varētu uzbūvēt kosmosa kuģi, ar kuru uz Marsu varētu nosūtīt visus sistēmas neaizstājamos kadrus.

Atbildēt

Tukšs numurs!

11.08.2016. 11:34

Satversmes tiesa aizstāv vienīgi bagāto intereses.

Atbildēt

.

11.08.2016. 09:28

»

Ainis

Diemžēl gan Satversmes tiesa, gan ECT jau atzinusi, ka valsts pienākums aizsargāt cilvēka tiesības nenozīmē tās pienākumu ikvienam apmaksāt dzīvības uzturēšanai nepieciešamās zāles; katrai valstij šeit ir ŕīcības brīvība, atkarībā no budžeta iespējām. MK noteikumu anotācijā ietverta atziņa, ka citās...


Piekrītu, tas ir tāpat kā ar mazajām pensijām tiem, kas strādāja padomju laikos un neveica iemaksas sociālajā budžetā.
Pie tam jāšaubās, vai šis jaunietis spēs uzrakstīt konstitucionālo sūdzību ar pietiekamu juridisko pamatojumu. Pēdējā laikā tiesa ļoti daudzos gadījumos atsaka ierosināt lietas tieši šā iemesla dēļ.

Atbildēt

Ainis

11.08.2016. 08:20

Diemžēl gan Satversmes tiesa, gan ECT jau atzinusi, ka valsts pienākums aizsargāt cilvēka tiesības nenozīmē tās pienākumu ikvienam apmaksāt dzīvības uzturēšanai nepieciešamās zāles; katrai valstij šeit ir ŕīcības brīvība, atkarībā no budžeta iespējām. MK noteikumu anotācijā ietverta atziņa, ka citās valstīs vispār nepastāvot individuālā kompensēšana

Atbildēt

Èdelweiss

11.08.2016. 06:54

Tas jaunietis nesaprot ka cìnìties ar 4.maija totàlàs noziedzìbas un genocìda reźìmu var tikai ar lodi...

Atbildēt

prof.

10.08.2016. 21:54

vai viņš nevar pārbraukt uz Igauniju, Lietuvu vai Somiju ārstēties?

Atbildēt

Andris

10.08.2016. 21:15

»

nu vot kam vinam dzivot

ja 2000 euro lai apmaksa tauta? valstij nav kur likt 24000 eur gada


Tā nerunā - var pašam, vai kādam tuviniekam kas gadīties, un tad viss sāks izskatīties savādāk

Atbildēt

jurka

10.08.2016. 21:06

Veselība aprūpe ir īsts astoņkājis,kuru neviens nekontrole aizbildinoties ar personas datu aizsardzību.Savulaik man īsi un kodolīgi izskaidroja ka nepieciešamo zāļu neizrakstīšana esot viņu sistēmas sastāvdaļa,kura tiek aizstāvēta arī ar tiesas sistēmas palīdzību.Par šīs sistēmas atklāti noziedzīgo rakstūru pārliecinajos personīgi un man par to jau ilgāku laiku nav oficiāli pieejamas dzīvībai nepieciešamās zāles,kuras dzīvot gribēdams, meklēju nelegāli.Latvijā dzīvot ir fiziski bīstami!

Atbildēt

žēl

10.08.2016. 21:01

uz to miljonu fona, ko valsts ierēdneļi un varas vīri nolaiž gar kāju un sabāž kabatās, vismaz viens no tā deģenerātu bara var arī no savas kabatas atraut kādas pusdienas lai puisim sanāk viena zāļu porcija. Un tad varbūt nākošais arī var vienu dienu ar šiku nenodzīvot vai savam bernelim kādu ikdienas koka nenosponsorēt.Kā nekā paši to absurdu ir izperējuši. Bet tas jau ir sapnis vasaras naktī Latvijā.....

Atbildēt

nu vot kam vinam dzivot

10.08.2016. 20:42

ja 2000 euro lai apmaksa tauta? valstij nav kur likt 24000 eur gada?

nu nodzivos lieku gadu, kas mainisies? labak atdot bernam, kuru var glabt.

Atbildēt

alias

10.08.2016. 20:40

»

interesanti

Vispirms ākstu konsīlijs lēma, ka vajadzīgi pirmās līnijas medikamenti, bet tie bija neefektīvi, tad konsīlijs lēma, ka nepieciešami otrās līnijas medikamenti, bet arī tie bija neefektīvi, tad konsīlijs lēma, ka jādod trešās līnijas medikamenti... Jautājums- kāpēc autors domā, ka šis konsļija lēmums...


Ir tā sauktās ārstēšanas vadlīnijas, kas nosaka, ka vispirms ir jāizmēģina pirmās līnijas medikamenti, ja tie nepalīdz, tikai tad drīkst rakstīt otrās, ja arī tie nepalīdz, tālāk jau Latvijas valsts vairs neko nekompensē. Skumjš stāsts. Nezinātājam Latvijas medicīnas likumos ir grūti tam visam izsekot, bet kompensējamo medikamentu shēmas ir trulas un nežēlīgas. Kāds, protams, ir izstrādājis un pieņēmis šos likumus, noteikumus, noteikumu noteikumus, kādam tas ir licies labi un pareizi, bet nevienā no šiem dokumentiem nav ne miņas no elementāras cilvēcības. Tie ir dokumenti, ar kuriem tiek noteikts, vai cilvēkiem ir vai nav tiesības dzīvot un kaut mazliet saglabāt dzīves kvalitāti.

Atbildēt

turp.

10.08.2016. 19:36

< 50 lietu.

Atbildēt

www.govlawyer.lv

10.08.2016. 19:32

1. Satversmes tiesas likums nosaka, ka vispirms jāgriežas vispārējās nozīmes tiesā.

2. Jābūt juridiskajam pamatojumam, ka
MK noteikumi aizskar pamattiesību.

3. Pēc Satversmes tiesas statistikas, gadā
tur griežas ap 800? cilvēku,
no kuriem lielākā daļa neprot noformēt prasību
un gadā ierosina

Atbildēt

Žulis

10.08.2016. 19:26

Atkal kārtējo reizi valsts vara ar saviem normatīvajiem aktiem atņem kādam iespējas dzīvot.
Lai veicas šim cilvēkam un viņš tiek pie savām zālēm!

Atbildēt

jāskatās pēc būtības

10.08.2016. 19:24

kā jau ierasts - ierēdneļi gudrāki par ārstiem!

Atbildēt

slimnieks

10.08.2016. 18:43

»

interesanti

Vispirms ākstu konsīlijs lēma, ka vajadzīgi pirmās līnijas medikamenti, bet tie bija neefektīvi, tad konsīlijs lēma, ka nepieciešami otrās līnijas medikamenti, bet arī tie bija neefektīvi, tad konsīlijs lēma, ka jādod trešās līnijas medikamenti... Jautājums- kāpēc autors domā, ka šis konsļija lēmums...


Multiplā skleroze ir neārstējama, bet pēc iespējas pagarināt cilvēka dzīvi tomēr tā kā vajadzētu censties. Tā kā neviens nav spējis izpētīt, kā un kāpēc šī slimība progresē, ar pieejamiem medikamentiem mēģina izdarīt visu iespējamo, lai cilvēks nekļūtu paralizēts. Ja jau reiz ir izgudrots medikaments, tad tikai šīs valsts skopulības dēļ jau nevajadzētu norakstīt jaunu cilvēku.

Atbildēt

interesanti

10.08.2016. 18:36

Vispirms ākstu konsīlijs lēma, ka vajadzīgi pirmās līnijas medikamenti, bet tie bija neefektīvi, tad konsīlijs lēma, ka nepieciešami otrās līnijas medikamenti, bet arī tie bija neefektīvi, tad konsīlijs lēma, ka jādod trešās līnijas medikamenti... Jautājums- kāpēc autors domā, ka šis konsļija lēmums ir pareizāks par iepriekšējiem un vienkārši nenoraus podā kārtējo naudas kaudzīti, lai pēc gada atkal stāstītu, ka nepieciešami ceturtās, piektās, ... simtās līnijas medikamenti?

Atbildēt

seskis

10.08.2016. 17:38

Amorāla valsts ar amorāliem ierēdņiem . Ja tai veselības centra vecenei, kura aizliedza zālu iegādi , pašas dēls būtu analogā situācijā , viņa arī turētos pie šīs amorālās instrukcijas

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sazvērestības teorijas – II daļa: kam tas ir izdevīgi?

FotoDaudzas sazvērestības teorijas un vienkārši manipulatīvas versijas par kādiem notikumiem sākas ar vārdiem – padomāsim, kam tas ir izdevīgi.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi (turpinājums)

Foto30. martā šajā portāla bija publicēts mans raksts ar identisku nosaukumu. Rakstā pieminēju to, ka Krievijā valdošā kliķe, kas faktiski ir kleptokrātiska struktūra, kurā valsts vara ir saplūdusi ar oligarhisko kapitālu, uzspiež savu “vērtību skalu” pārējai pasaulei, uzpērkot un korumpējot, kur vien tas iespējams. Lai tas neizliktos pēc tukšvārdības, kas dotu iespēju kremļa apmaksātiem troļļiem un vietējiem Latvijas valsts nīdējiem ķengāties, sniegšu konkrētus piemērus.
Lasīt visu...

12

Mēs nevaram, glābjot visus no Covid, pilnībā arī iznīcināt ekonomiku vai ļaut vairāk nomirt no citām slimībām

FotoViņķele paziņo, ka ārkārtas stāvokli, ļoti iespējams, vajadzēs pagarināt uz trīs mēnešiem. Jau iepatikās. Sen ierēdņiem nebūs bijis tik garš apmaksāts atvaļinājums. Bet tam ir sava loģika. Polittūrismā lidot nevar un nevarēs vēl labu laiku, nav taču ko citu darīt. Aptuveni tā tas izskatās, jo mētāties ar šādu kārtējo PR – ko tieši dod šodien? Tiek arī paziņots, ka valsts pārvalde netiks samazināta. Tā teikt - djeņeg ņet, no vi djeržitjes!
Lasīt visu...

18

Ziņa no DELFI komercdirektora Igora Mardera: tagad pie mums jūs varat nopirkt vēl vairāk

FotoSimtiem tūkstošu cilvēku Latvijā ik dienu vēršas pie DELFI, lai iegūtu informāciju par pasauli, kas ir radikāli mainījusies un arvien turpina mainīties.
Lasīt visu...

15

Latvijas ceļu būves uzņēmumi ir vienots kartelis

FotoCeļu būves ekspertu vidū arvien ticamāka kļūst informācija, ka Latvijas uzņēmumu kartelis, kuru kūrē bijušais premjers, bet tagad ceļu būvnieku lobijs un bada dzeguze Andris Bērziņš, un kura dēļ mēs ik gadu pārmaksājam 15% par ceļu būvi, grasās darīt visu, lai apstādinātu Latvijas Valsts ceļu organizēto iepirkumu par valsts autoceļu asfaltēto segumu brauktuvju horizontālo apzīmējumu atjaunošanas darbu veikšanu 2020. – 2025.gadā. Kāpēc? Tāpēc, ka ir pretendents, kas nostartēja ar ļoti labām un Eiropas tirgum atbilstošām cenām, kas labi ēdušos sliņķus var pabīdīt nost no siles.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi

FotoIespējams, ka”’ brīnums” notiek vismaz reizi katra cilvēka dzīvē, jautājums, vai spēj to piefiksēt. Ir novērots, ka subjekts, kas tikko izķepurojies no nopietnas ķezas, kur, loģiski spriežot, rezultātam vajadzēja būt citādam, aizdomājas un izvērtē savu dzīvi un vērtības. Bet tas parasti ilgst neilgi, un viss aiziet vecās sliedēs.
Lasīt visu...

3

Eiropas Komisija ir enerģiski rīkojusies, lai mazinātu vīrusa izraisīto triecienu ekonomikai un sabiedrībai kopumā

FotoDažādas epidēmijas ir vajājušas cilvēci jau kopš senatnes. Jaunā koronavīrusa pandēmija ir izplatījusies ļoti strauji, izraisot nopietnu sabiedrības veselības krīzi un satricinot Eiropas Savienības (ES) un pasaules valstu ekonomikas.
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teorijas – I daļa

FotoKā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās Romas oratoru runas bijušas pārpilnas ar sazvērestības teorijām. Vēlākos laikos, kad imperatoru, monarhu un baznīcas vara bija stipra, jebkādas izmaiņas bija iespējamas, vienīgi izmantojot sazvērestības pret šīm varām, un šādas sazvērestības – gan veiksmīgas, gan neveiksmīgas – nebija retums tāpat kā slepenas organizācijas. Tas savukārt leģitimizēja un piešķīra ticamību tam, ja pie varas esošie atklāja un nežēlīgi izrēķinājās ar sazvērniekiem, pat ja tie tādi nebija. 
Lasīt visu...

21

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

FotoDiskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas iespējas pastāv. Īpaši tad, ja vīruss ir izraisījis pandēmiju. Arī koronvīruss ir izraisījis pandēmiju. Tā tāpat kā jebkura cita pandēmija var atstāt pozitīvu ietekmi uz cilvēkiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

Pašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie...

Foto

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

Ārkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā,...

Foto

Dezertieri un tautas marodieri

Ekstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā...

Foto

Dzīvesziņa

Latvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija...

Foto

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

Nacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par...

Foto

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

Ko mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums –...

Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...