Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

tvnet

04.10.2018. 16:00

»

Zane

Ko var gribet no vecas alkoholikes... mau*a ir bijusi un palikusi, pluss vel zagle ka izradas


Man pilniigi neinteresee sitais seriaals bagatie arii raud , bet liekas Vecis(fils ) nav vecis bet taads pajols.

Atbildēt

jorik

04.10.2018. 15:47

AB bank netrirs naud landromaat.

Atbildēt

Rūķītis

01.10.2018. 12:41

»

Aa

Nesaprotu kāds sakars banku lietām ar Santas Zāmueles izkrāptiem miljoniem


Tik viegli atpazīt apmaksātu trolli. Slinks, virspusējs un vienā virzienā vērsts vēstījums. Baņķierītim joprojām tā sāp, ka jācīnās pat šeit.

Atbildēt

Deniss

01.10.2018. 12:17

Pirms šī seriāla ar bijušo sievu domāju, ka ABLV īpašnieki ir adekvāti uzņēmēji, kam amīši nez kādu savu iemeslu dēļ aizvēruši biznesu. Tagad redzu, ka visticamāk pilnīgi visam ir taisnība, ka amiīši saka par šiem banķieriem - kukuldevēji, sakārtotāji un bandīti, pie tam Fiļs vēl sīkumains, atriebīgs un ar hormonālām vētrām galvā kā tāds pusaudzis. Nav līmenis galīgi.

Atbildēt

o jē

01.10.2018. 11:20

Lasot, cik nosvērts un vīrišķīgs ir cienījamais banķieris, varbūt, pat labi, ka aiztaisīja banku laicīgi ciet - ar šādām emociju vētrām varētu savārīt vēl daudz lielākas ziepes. Vienmēr ir interesanti pavērot, kas paliek pāri pēc tam, kad nokrīt sabiedrisko attiecību speciālistu pulētā mākslīgā maska.

Atbildēt

Aa

01.10.2018. 10:51

Izskatās ka Santai Zāmuelei ir sākusies agonija pēc visam dārgas mašīnai, Franču dzīvokli un bankas kontu arestiem!
Laikam tāpēc tiek taisīts melnais PR pret Fiļu, jo savādāk normāli cilvēki vienkārši iet tiesā.

Atbildēt

Inese

01.10.2018. 05:44

»

NLO

Saprotu, ka pietiek.com strādā vaiga sviedros. Bet šī lieta arī šķirtenītei godu nedara. Aiztinoties vēl savāc galda piederumus. Un kur vēl tā mantu izvešana. Tiešām zemas sugas ļautiņi


Santuks arī WC papīru un tējas grūzes :D nopietni... jaunais džeks alimentus nemaksā bijušajai, viņiem naudiņu vajadzēs ...

Atbildēt

Fēlis

01.10.2018. 05:20

Bet veci jau var saprast. Piranja apprecas naudas dēļ, sūc ko var un kad redz, ka sūkt varēs mazāk, uzreiz meklē leknākas pļavas. Taids ar taidu sazatyka. Alkatīgie čmošņiki.

Atbildēt

NLO

30.09.2018. 23:01

Saprotu, ka pietiek.com strādā vaiga sviedros. Bet šī lieta arī šķirtenītei godu nedara. Aiztinoties vēl savāc galda piederumus. Un kur vēl tā mantu izvešana. Tiešām zemas sugas ļautiņi.

Atbildēt

Zane

30.09.2018. 22:03

Nav brīnums, ka Fiļš banku nolaida un no biznesa tika izmests - ja šādi lietas kārto un domā ne ar galvu. Sīkumains, atriebīgs, sīks cilvēciņš, pie tam nespēj pat noslēpt no pretējās puses savus plānus. Dzer droši vien.

Atbildēt

jautājums

30.09.2018. 20:43

»

Bigbens

Te nav runa ne par profesionālajām, ne citām lietišķajās Fiļa īpašībām. Mīlošu vīrieti un vīru prasti uzmeta un vēl apzaga. To rūgtumu, aizvainojumu un pazemojumu pārvarēt ir ārkārtīgi grūti, tāpēc arī šāda viņa reakcija - loģiska, taisnīga un saprotama. Par mantas kā tādas atgūšanu te neiet runa pēc...


Es saprotu. Bet, spriežot pēc e-pasta, Fiļam ir jāpaņem pauze -jāsakārto galva, jākonfrontē ar atziņu, ka arī bagātie raud, ka ar varu mīļš nebūsi, ka ne viņš vienīgais tāds...lai paskatās kā Holivudā par naudu pie šķiršanās mačojās.
Cik redzēju Kas jauns, tad viņam ir jaunas attiecības. Vai viņš uz tiem pašīem grābekļiem nekāpj...Un tas nav arī ļoti godīgi attiecībā pret to jauno sievieti...
Manuprāt, Oļegam ar Santu vajadzētu atrast modaratoru-advokātu, kas spēj komunicēt ar abiem, un mēģināt vienoties par kompromisu. Jo miers baro, bet nemiers posta.
Situācija, atkal manuprāt, nav konfortabla arī Samuēlai. Ja viņa ir gudra sieviete, tad saprātīgā daļā piekapsies. Bet uz kompromisu ir jāiet abām pusēm.
Ja nē, tad viņi sagādās patīkamu izklaidi sabiedrībai. Tāpat kā Maliginu klans.

Atbildēt

Bigbens

30.09.2018. 20:13

»

šitas stāsts noder

pretalkohola propagandai. Ne vismazāko simpātiju pret to Fiļu, bet dāmai nebeigsies labi tā dzerstīšanās


Ne tikai dzerstīšanās, bet arī melošana, netiklība un zagšana

Atbildēt

Bigbens

30.09.2018. 20:10

»

jautājums

Kad sāk sūtīt šādus e-pastus pretējās puses advokātiem, tā ir Zīme, ka Fiļam vajag apstāties un paņemt pauzi. Vienkārši paņemt pauzi...


Te nav runa ne par profesionālajām, ne citām lietišķajās Fiļa īpašībām. Mīlošu vīrieti un vīru prasti uzmeta un vēl apzaga. To rūgtumu, aizvainojumu un pazemojumu pārvarēt ir ārkārtīgi grūti, tāpēc arī šāda viņa reakcija - loģiska, taisnīga un saprotama. Par mantas kā tādas atgūšanu te neiet runa pēc dziļākās būtības, bet gan par minimālu gandarījuma gūšanas mēģinājumu.

Atbildēt

Konstantiins

30.09.2018. 19:57

»

Ivars

Simpātiska bija pirms 20 gadiem :D


nuu....Zaamuele ir simpaatiska sieviete arii sobriid, dazaam sievieteem vecums skaistumu nemaina, tikai padara skaistaaku.. jo nav tikai tuksa, piepumpēta un uzkjuuneeta daama... turklaat izskataas, ka arii gudra bijusi..Fiļam bija laba gaume..nav ko teikt. diez kura bus nakamaa:D

Atbildēt

TĀĀ

30.09.2018. 18:27

Ja reiz tas pirkts par Fiļa naudu, kāpēc tad Zāmuele ņēma to kas nav viņas un neatdod? Lai atdod bijušajam naudu un mantu kas bija viņa un sēžas uz kakla nākamajam vai tagadējam vīram? Lai tagad tas dod naudu, pērk visu, uztur. Kur problēma?

Atbildēt

Anda

30.09.2018. 18:25

»

Haha

Oļeg, apgūsti garumzīmju noslēpumus


apbēdināšu Tevi, jo neesmu ne vīrietis, ne Oļegs, ne viņa fans!:) varbūt labāk seko saturam, nevis pareizrakstības kļūdām...

Atbildēt

jautājums

30.09.2018. 16:03

»

Ivars

Piedzirdīja


Tad kurš tai pārī dzer? Tāpēc arī šito e-pastu exlaulenes advokātiem aizsūtija?
Kā viņš banku vadīja? Nav brīnums, ka pa burbuli aizgāja.

Atbildēt

Ivars

30.09.2018. 16:00

»

jautājums

Simpātiska bija pirms 20 gadiem :D


Piedzirdīja :)

Atbildēt

Aaa

30.09.2018. 15:54

»

jautājums

Kad sāk sūtīt šādus e-pastus pretējās puses advokātiem, tā ir Zīme, ka Fiļam vajag apstāties un paņemt pauzi. Vienkārši paņemt pauzi...


Nesaprotu kas tas par melno PR par Fiļu. Izskatās vienkārši pēc atriebības no Santas par to ka arestēti visu rakstos minēti īpašumi un mašīnas!
Un cik bija samaksāts par šo PR Jurģim, kas ir bijušais mīļākais un darba kolēģis - nu gan ne pirmais ne pēdējais....

Atbildēt

jautājums

30.09.2018. 15:51

»

Ivars

Simpātiska bija pirms 20 gadiem :D


Simpātiska bija pirms 20 gadiem :D
--------------------------------
Ko tad bagātais baņķieris viņu precēja pirms 2 gadiem?

Atbildēt

jautājums

30.09.2018. 15:41

Kad sāk sūtīt šādus e-pastus pretējās puses advokātiem, tā ir Zīme, ka Fiļam vajag apstāties un paņemt pauzi. Vienkārši paņemt pauzi.
Ja viss pasākums ir atriebība Zamuēlai, tad neko viņs bijušajai sievai izdarīt nevar.
Un ja viņam ir jaunas attiecības, tad izsaukumu zīmju daudzums Fiļa e-pastos liek ļoti šaubītos par jauno jūtu patiesumu.
Ja tracis ir tādēļ, ka nauda exbaņķierim nauda vajadzīga, lai norēķinātos ar kādiem īpašiem klientiem, tad vēl to trakošanu varētu saprast...
Bet jebkurā gadījumā Zamuēla nav politiķe, lai skandāls kaut ko varētu nodarīt viņas reputācijai. bet mēbeles , visticamāk, ir iegādātas kopdzīves laikā, līdz ar to piekrīt kopīgai mantai un tur Fiļam zādzību būs stipri grūti pierādīt, turklāt, ja čeki uz firmu-valsts apkrāpšana -nodokļi/izdevumi, turklāt pierādi , ka tās ir tiešī tās mēbeles...Līdz ar to arī tam kriminālprocesam lilu perspektīvu nav-nu ierosinās un izbeigs.Bet nodokļu maksātājiem šitās muļķības jāapmaksā.
Vispār...Fiļam vajag atdzist. un tad pie pilna prāta un saprašanas mēģināt ar zamuēlu par kaut ko vienoties.
Bet Santa-nazis! Tiešām simpātiska sieviete.

Atbildēt

Zane

30.09.2018. 15:29

Ko var gribet no vecas alkoholikes... mau*a ir bijusi un palikusi, pluss vel zagle ka izradas :)

Atbildēt

Anda

30.09.2018. 15:21

Vai baņķiera bijusī maksā portālam par visu šeit publicēto? varbut tad vajadzētu norādīt, ka šis ir apmaksāts reklāmas, lai arī sliktās reklāmas raksts!

Atbildēt

šitas stāsts noder

30.09.2018. 15:16

pretalkohola propagandai. Ne vismazāko simpātiju pret to Fiļu, bet dāmai nebeigsies labi tā dzerstīšanās

Atbildēt

Anonīmais Šakālis

30.09.2018. 14:07

,,Fiļs rakstiskajā ultimātā bija skaidri norādījis – viņš gan negribot „kaitēt Santai tālākai dzīvei”, taču vienlaikus ne mazāk skaidri piedraudējis: ja viņai ir svarīgs „publiskais tēls” un citu savu īpašumu drošība, prasības viņai nekavējoties jāizpilda. Tikai tādā gadījumā viņa bijusī dzīvesbiedre varot būt droša, ka netiks apdraudēts viņas bizness, „Dzimtais īpašums Pūkas” un „Francijas dzīvoklis”, kā arī „netiek publicēta NEGATĪVA informācija par Santu”.

Mees pareizi saprotam? Bankieris draud bij. sievai ar ,,negativas informacijas publiceshanu”, bet iznaakumaa negatiiva informaacija tiek publiceeta tikai par PASHU BANKIERI? :D

Atbildēt

blondīne

30.09.2018. 14:05

varētu rimties rakāties pa svešu ģimeņu problēmām- lai arī bagātie raud, gan jau kaut kā galā tiks bez sabiedrības nepārtrauktas iesaistes.šīs publikācijas it kā nelaimīgās sievas pusē- pret riebīgi bijušo vīru- bet pagale jau viena pati nedeg. Kā bez mūsu visu iesaistes mācēja apprecēties, tāpat gan jau arī mācēs izšķirties...
šis pārītis apmēram tikpat apnicis, kā Lindas Mūrnieces zīmēšanās...

Atbildēt

Ko nu?

30.09.2018. 13:58

Lai tak villojas paši savā starpā, abi sagāja kopā ne jau mīlestības pēc, bet naudas iekāres vadīti, vismaz tas viss bija redzams no bijušās sievas zīmēšanās presē.Vienīgais labums, no tā visa, kādam varētu būt naudu dzīvē nelikt pirmajā vietā.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Krimināllikumā virza apdraudējumu vārda brīvībai

FotoPartiju apvienība “Attīstībai/Par” sadarbībā ar partiju “Progresīvie” iniciējuši diskriminējošus grozījumus Krimināllikumā, kas pāri citām sabiedrības grupām īpaši izcels tā dēvēto LGBT kopienu un ierobežos pārējai sabiedrībai vārda brīvību.
Lasīt visu...

21

Atbilde Kasīklim par 9. maiju

FotoCienījamais Kasīklis kārtējo reizi nolēma parādīt, ka viņš ir gudrāks par visiem citiem, un padalījās ar virkni savu uzskatu par 9. maija svinēšanu Latvijā.
Lasīt visu...

21

Kad kapelmeistars un dziesmu svētku biļešu tirgotāja nozīmē injekciju ar plakātiem, avīzēm vai reklāmas rullīšiem

FotoVakcīnas ir medikaments, un kā katram medikamentam arī vakcīnai ir konkrēta iedarbība, efektivitāte un mēdz būt blaknes. Vēl vairāk – vakcīna ir ļoti nopietns bioloģisks medikaments, kurš būtu jānozīmē ārstam, nevis kapelmeistaram. Injicējams medikaments ir ievadāms medicīnas iestādē, vakcīna vislabāk – ģimenes ārsta kabinetā.
Lasīt visu...

21

Veselības aprūpes iestāžu funkcionāru atklātā vēstule Latvijas Republikas Saeimai un Ministru kabinetam

FotoMēs, Veselības ministrijas, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD), Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS), Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas (PSKUS) un Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) speciālisti, brīdinām, ka:
Lasīt visu...

21

9.maijs - Lielā lūzera diena

FotoKo tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?
Lasīt visu...

21

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

FotoJa nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā cilvēkam, kuru interesē Satversmes tiesas lēmumu ietekme uz cilvēktiesībām Latvijā, man nepatīk lasīt tiesībsarga pausto. Es gribētu izteikt iebildumus, kas, manuprāt, ir ne mazāk svarīgi sabiedrībai kā tie ieguvumi, kurus prognozē Tiesībsargs.
Lasīt visu...

21

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

FotoPēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta sabiedrības homofobiskā, neiecietīgā attieksme pret cilvēku, kas neizvēlējās savu seksuālo orientāciju, šķirstot katalogu, un nevēlējās beigt savu dzīvi 29 gadu vecumā, vērojot, kā liesmas aprij viņa dzīvību. Izdarot loģiskus secinājumus pēc medijos publiski pieejamās informācijas, N.Kindzulis ir izcietis morālu spiedienu no homofobiem, kuri viņam sūtījuši naidīgus komentārus un draudus dzīvībai seksuālās orientācijas dēļ.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

Nu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu...

Foto

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

Aprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto...

Foto

Levita - Ēlertes branža

Es iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums!...

Foto

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš...

Foto

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu...

Foto

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

Nu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu...

Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....