Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Par starpniekiem Liepājas metalurga investora piesaistē, solot "sakārtot lietas valdībā" un panākt vēlamā administratora iecelšanu uzņēmumā, sevi cenšas pieteikt ar tā dēvēto Repšes biedrību saistītais Edgars Jaunups ar domubiedriem, liecina Pietiek rīcībā nonākusi detalizēta informācija par nesenām sarunām ar kādu Krievijas investoru vienā no Rīgas viesnīcām. Jaunups bija tuvs finanšu ministra Einara Repšes padomdevējs laikā, kad viņš 2009.-2010. gadu mijā parakstīja valstij pašlaik 47 miljonus latu izmaksājušo Liepājas metalurga kredītgalvojumu. Divus no Jaunupa domubiedriem, kuri kopā ar viņu cenšas iesaistīties aizkulišu sarunās par Liepājas metalurgu, pēdējā laikā apciemojuši tiesībsargi, veicot kratīšanas.

Pēc aculiecinieku stāstītā, pirmdienas, 29. jūlija rītā viesnīcā Radisson Blu Daugava esot ieradusies kolorīta kompānija – politiķis, viens no biedrības Latvijas attīstībai jeb tā dēvētās Repšes biedrības dibinātajiem Edgars Jaunups un viņa domubiedrs basketbola kluba VEF Rīga vadībā, vairākus Repšes biedrības dibinātaju-miljonāru apsargs, apsardzes firmas TM security īpašnieks Mārtiņš Tenbergs un, iespējams, arī ar būvniecības un mazo kredītu biznesu saistītais uzņemējs Māris Martinsons (foto kopā ar Jaunupu. Pēc citas informācijas Martinsons, kurš gan bijis pieteikts kā sarunas dalībnieks tomēr pēdējā brīdī nav ieradies, jo šovasar ieguvis negatīvu atpazīstamību saistībā ar nesenajām kratīšanām savā dzīvesvietā un uzņēmumos, tādēļ savā vietā atsūtījis savu biznesa partneri mazo kredītu zīmola SMScredit īpašnieka AS 4finance padomē Uldi Arnicānu.

Kompānija stādījusies priekšā kā ar politisko eliti cieši saistīti cilvēki, kuri "spēj valdībā sakārtot lietas". Šādu precīzu citātu, ko sevis raksturošanai lietojusi kompānija, Pietiek atstāstījis par sarunu saturu informēts avots, kas nevēlējās tikt oficiāli citēts, jo tikšanos vērtē kā pārpratumu un bažījas, lai tā negatīvi neietekmētu potenciālā investora sarunas ar Finanšu ministriju, Liepājas metalurga kreditoru klubu un valdības konsultantu Prudentia, kuriem jau nosūtīts oficiāls piedāvājums. Četrotnes piedāvājums īsumā bijis nodrošināt, ka konkrētais investors iegūs iespēju par pazeminātu cenu iegādāties Liepājas metalurga aktīvus, ko Jaunups un domubiedri, kuri "spēj valdībā sakārtot lietas", ietekmēšot, panākot konkrēta administratora iecelšanu. Ticis minēts arī administratora vārds.

Par Krievijas investora pārstāvi sarunā zināms, ka tā bijusi Krievijas daudznozaru holdinga Afina Pallada pilnvarota persona, kas Rīgā ieradusies, lai risinātu sarunas ar valdības pārstāvjiem un uz tikšanos ar Jaunupu, Martinsonu, Tenbergu un Arnicānu devusies, "nepietiekami labi pārzinot Latvijas situāciju". Tā kā investors risina oficiālas sarunas ar valdības pilnvarotiem pārstāvjiem un kreditoru klubu, turklāt izteicis piedāvājumu investēt Liepājas metalurga darbības atjaunošanā, uzņēmumam saglabājot savu esošo struktūru, Jaunupa un domubiedru piedāvājums "sakārtot lietas valdībā", panākot uzņemuma aktīvu iztirgošanu zem patiesās cenas, neesot uztverts ar interesi.

Sagadīšanās dēļ kompānijas ierašanās viesnīcā ap pulksten pusdesmitiem rītā nepalika nepamanīta, jo todien sākās Izraēlas prezidenta Šimona Peresa vizīte Latvijā un viesnīca, kura bija viesu oficiālā rezidence, bija pilna ar drošības un ārlietu dienestu darbiniekiem. Turklāt sarunai ar potenciālo investoru pārstāvi – kādu Krievijas pilsoni – bija izraudzīta viesnīcas publiskā zona, nevis privāts numuriņš. Pietiek arī zināms, ka dažādu starpnieku aktivitātes, cenšoties būt par vidutājiem sarunās ar investoriem, Ekonomikas policiju, kas izmeklē Liepājas metalurga lietu, politiķiem un valsts konsultantu Prudentia, cieši vēro tiesībsargājošās iestādes un drošības dienesti, tostarp veicot novērošanu un sarunu noklausīšanos.

Par Jaunupa, Martinsona un Tenberga ciešo sadarbību, ietekmējot saimnieciskos lēmumus dažādās valsts kapitālsabiedrībās, īpaši caur tā dēvēto „Olšteina sešinieku”, kam ir ietekme Satiksmes ministrijā, politiskajās un biznesa aprindās runā jau sen, bet šī ir retā reize, kad šīs personas tā izgaismojušās, kopā ierodoties uz sarunām publiskā vietā.

No avotiem tā dēvētajā Repšes biedrībā Pietiek zināms, ka 29. jūlijā pēc tikšanās ar Krievijas investoru Jaunups izsludinājis biedrības Latvijas attīstībai kodola sapulci ar dienaskārtības tēmu: viedokļa formulēšana par situāciju ar Liepājas metalurgu. Biedrībai aktīvi pozicionējoties šajā jautājumā, tiktu publiski nostiprināts investoram torīt solītais, ka biedrības pārstāvji ietekmē valdības lēmumu pieņemšanu un diktē dienaskārtību valstī. Einara Repšes dienu vēlāk ziņu aģentūrai LETA paustais viedoklis, ka 47 miljonu latu lielā kredīta atmaksa Liepājas metalurga  vietā valstij došot iespēju nopelnīt un „valstij tagad ir jāpārņem uzņēmums, jāsaved tas kārtībā un jāpārdod kādam investoram”, ietērpta publikas ausīm piemērotākos vārdos, faktiski sakrīt ar piedāvājumu, ko Krievijas investoram iepriekšējā dienā bija izteicis Jaunups ar saviem trim partneriem.

Tomēr iekšēju pretrunu dēļ Repšes biedrība 29. jūlijā nenāca klajā ar vienotu viedokli par situāciju ar Liepājas metalurgu, tādēļ  dienu vēlāk izvērstu nostāju ziņu aģentūrā LETA par to nācās paust Einaram Repšem, kurš kā finanšu ministrs 2010. gada sākumā parakstīja šogad valstij galvassāpes sagādājušo kredīta garantiju. Repše kopš 25. jūlija, kad Valsts kase no valsts budžeta Liepajas metalurga vietā samaksāja 47 miljonus latu lielo kredīta atlikumu, tika publiski kritizēts kā bijusī amatpersona, kas tieši atbildīga par notikušo.

Tenbergs, kura apsardzes firma TM security kopš jūnija sniedz apsardzes pakalpojumus abiem Liepājas metalurga vairākuma akcionāriem – Sergejam Zaharjinam un Iļjam Segalam –, 29. jūlija rītā, kas sakritis ar uzņēmuma akcionāru sapulces laiku, sarunas gaitā potenciālajam investoram plātījies, ka kontrolē situāciju ap uzņēmumu un, ja vēlas, var panākt, ka sapulce nenotiek. 

Lai gan Valsts ieņēmumu dienests (VID) par to klusē, Pietiek no vairākiem avotiem tiesībsargājošajās iestādēs un drošības dienestos zināms, ka šīs nedēļas vidū TM security notikusi kratīšana, ko veikusi Finanšu policija. Izskan versija, ka kratīšana bijusi brīdinājums turēties tālāk no procesiem Liepājas metalurgā. Avoti Finanšu policijā neoficiāli, jo nav pilnvaroti atklāt kratīšanas faktu un apstākļus, Pietiek atklājuši, ka operācijas „smadzenes” un „zaļās gaismas” devējs bijis finanšu ministra Andra Vilka (Vienotība) padomnieks Jānis Dambītis. Viņš kopš Jaunupa atstumšanas tiek uzskatīts par galveno „lietu kārtotāju”, kas darbojas Vienotības vārdā, uzturot saikni ar uzņēmējiem, kas pakļauti VID pārbaudēm.

Jāatgādina, ka 17. jūlijā kratīšanas notika arī Martinsona privātmājā Jūrmalā, viņam daļēji piederošajās ražotnē Evopipes Jelgavā un būvfirmas Moduls Rīga birojā Pārdaugavā. Arī par šīm kratīšanām kompetenti avoti neoficiāli norādījuši, ka tās uztveramas arī kā Martinsona pabiedēšana. Savulaik Martinsons bijis Vienotības mātes partijas - Jaunā laika finansiāls atbalstītājs, bet pēdējo gadu saistījies ar tās politisko konkurentu Latvijas attīstībai. Lai gan operatīvās darbības notika Ekonomikas policijas ierosinātā kriminālprocesa ietvaros, Pietiek zināms, ka iesniegums par iespējamo ES fondu naudas izkrāpšanu uzņēmumā Evopipes tiesībsargiem bija nodots jau vismaz 2012. gada pavasarī un aktīva izmeklēšana uzsākta tikai pēc tam, kad saņemts politisks signāls vērsties pret Martinsonu.

Par Tenbergu zināms, ka viņš kopš jūnija centies spēlēt patstāvīga starpnieka lomu Liepājas metalurga sāgā, šim nolūkam atsaucoties uz viņam it kā esošo ietekmi uz iekšlietu ministru Rihardu Kozlovski (RP), ko tas Pietiek vairākkārt noliedzis, un izmantodams pazīšanos ar investoru piesaistē iesaistītiem maskaviešiem. Aculiecinieki stāstījuši, ka Tenberga restorānā Porto Fino, kas atrodas Klusajā centrā, Ausekļa ielā, šovasar dzērieni uzsaukti gan Zaharjinam, gan Aleksejam Šmitam – Kirova Lipmana pieaicinātajam maskavietim, kurš pāris mēnešus spēlēja starpnieka lomu, palīdzot piesaistīt potenciālos investorus no Krievijas.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

FotoAtbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem.
Lasīt visu...

6

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

FotoIzlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”
Lasīt visu...

21

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

FotoEs te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti, jo šī māja bija savienota ar Ļeņina ielas 61 namu (Stūra māja). Šo jautājumu uzdevu, jo Egila Levita iesniegumā ir norādīta dzīvesvietas adrese Ļeņina iela 59 dzīvoklis 4.
Lasīt visu...

21

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

FotoLīdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam mājoklim 100 000 eiro apmērā. Par šo vajadzību mēs runājam vairāk nekā gadu, taču tikai tagad atsevišķi valdības partneri un pašvaldību vadītāji (pagaidām gan tikai daži) sāk saprast, ka, neko nedarot, nodokļa maksājums par mājokli no 2022. gada daudziem iedzīvotājiem var pat dubultoties.
Lasīt visu...

21

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

FotoKatram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu dzīvē pieredzētā. Satiekoties mēs dažkārt ne tikai runājam par ikdienišķām lietām, bet arī diskutējam un strīdamies par tādiem jautājumiem, kas saistās ar politiku, ekonomiku, morāles vērtībām, dzīves jēgu…
Lasīt visu...

15

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

FotoEs, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru iedvesmot teicēniešus!
Lasīt visu...

21

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

FotoTālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc vairumam iedzīvotāju pieļaujams dot zemākas kvalitātes izglītību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...

Foto

Muļķība vai pasūtījums?

Sliktāku variantu kā noplēst Pasaules tirdzniecības centra (PCT) labi saglabāto ēku Elizabetes ielā 2 (attēlā - idejas "bīdītājs", kultūras ministrs Nauris Puntulis) tikai...

Foto

Prezidents un Drāma

Katra globāla krīze ir būtiski mainījusi pasauli. Pirmais pasaules karš sievietēm saīsināja matu un kleitu garumu, jo vīriešu skaits bija dramatiski samazinājies, bet...

Foto

Kad "sabiedriskā radio personība" ignorē sabiedriskā radio ētikas kodeksu

Šī gada 19.jūnijā Latvijas Radio 5 darbiniece Karmena Stepanova savā oficiālajā LSM “radio personības” profilā norādītajā twitter.com...

Foto

Augstākā tiesa gandrīz visā mums piekrita, bet spriedumu nez kāpēc tomēr atcēla

Kultūras ministrija (KM) turpina uzsvērt, ka valsts ir pilnībā norēķinājusies par Latvijas Nacionālās bibliotēkas...

Foto

Politiķa statuss pats par sevi nav pietiekams pamats atklāt sabiedrībai informāciju par politiķa privāto dzīvi – ka Juta Strīķe universitātē iestājās kā Anna Potapova

Augstākās tiesas...

Foto

Izglītība

Grūti laiki rada stiprus cilvēkus, stipri cilvēki veido labus laikus, labus dzīves apstākļus. Labi dzīves apstākļi rada vājus cilvēkus, un vāji cilvēki rada grūtus laikus....

Foto

Bagātie un slavenie arī raud, jeb turīgie prasa pabalstus

Koronavīrusa radītā krīze pamatīgi iedragāja daudzus biznesa sektorus, piemēram, restorānu un viesnīcu biznesu, tūrisma un izklaides industriju....

Foto

Mēs enerģiski aizņemamies uz nākotnes rēķina

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi! Šodien noslēdzas spraigs darba cēliens, un turklāt vairākus mēnešus...

Foto

Sabiedriskās televīzijas blēņas par okupāciju „skatītājam parastajam”

Filma "Parasta okupācija" diemžēl ir kārtējais piemērs tam, ka, mēģinot iztikt bez vēsturniekiem vēsturei veltītu jautājumu analīzē, nekas izcils...

Foto

Esam pret jebkādu Augstskolu likuma redakciju, kurā pieļauta tādu rektoru ievēlēšana, kas nezina latviešu valodu un nespēj to lietot

Saskaņā ar pašlaik plaši apspriesto un kritizēto...

Foto

Ārstu blakusdarba ierobežošana var novest pie medicīnas personāla kritiska trūkuma

Latvijas Slimnīcu biedrība kategoriski iestājas pret publiskajā telpā izskanējušo politikas veidotāju ideju ierobežot ārstu darbību -...

Foto

Valsts politiskā vadība izšķīrās palikt savā vietā un pielāgoties, nevis cīnīties pret agresiju un protestēt pret notiekošo

Latvijas patrioti! Godātie klātesošie! Pirms 80 gadiem – 1940....

Foto

Džordž Stīl, tiec galā ar saviem kompleksiem

Džordž Stīl, Latvijas pilsoni, Attīstībai/Par dibinātāj un biedr, cik saprotu. Es Jūs, Džordž Stīl, uzrunāšu uz "Tu". Uz šo ierakstu mani...

Foto

Saprātīga izvēle

Cilvēkus nosacīti varētu iedalīt divās grupās: tajos, kuri pieņem saprātīgus lēmumus, un tajos, kuri pieņem nesaprātīgus lēmumus....

Foto

Pūces kundze nodokļu maksātāju naudu mums un citiem sadalīja ļoti labi un pareizi; kas nemācēja pareizi paprasīt, pats vainīgs

Var piekrist pētnieciskās žurnālistikas centra "Re:Baltica" publikācijas...

Foto

Par nodokļiem, dzīvi un brīvību

Obligātie nodokļi nozīmē, ka zeme ir iekarota, tā pakļāvusies kādam pārspēkam. Tautu var pakļaut un paverdzināt kā vietējie, tā svešzemju varmākas....

Foto

Kad rasisma apkarotājiem entuziasma vairāk nekā saprāta

Dārgie draugi. Esam saņēmuši pārmetumus no Aijas Ingrīdas Abenes (jautājums tiek diskutēts arī viņas pārstāvētās partijas Attīstībai/Par "Facebook” profilā)...

Foto

Lai nepieļautu nacionālā kultūras mantojuma izpostīšanu Rīgas centrā, sākta iedzīvotāju parakstu vākšana

Internetā sākta parakstu vākšana, lai panāktu, ka netiek izpostīts Alberta ielas 9 Konstantīna Pēkšēna...

Foto

Krievija turpina aktīvi melot par COVID-19 nekaitīgumu

Līdz šim mediju un sociālo tīklu vidē ir parādījies ārkārtīgi daudz Kremļa vēstījumu par COVID-19 vīrusa izplatību. Tiek izplatītas...

Foto

„Wagner” algotņi Lībijā – Putina naivā lielgabalgaļa

Krievijas karavīru mentalitāte būt par naivu lielgabalgaļu nav mainījusies kopš Ivana Bargā laikiem, - šādu secinājumu var izdarīt no...

Foto

Cilvēku un mājlopu čipošana un čipi

Pašreiz, iespējams, notiek viena no pasaules vēsturē lielākajām kriminālām krāpšanām un apmaušanām – pasludināta viltus kroņa vīrusa izraisītās slimības viltus...

Foto

Aicinām pārtraukt darbus Skanstes dārziņos uz putnu ligzdošanas laiku

Nodibinājums "Dzīvnieku policija" un Latvijas Ornitoloģijas biedrība aicina pārtraukt Skanstes ielas dārziņos paredzētos darbus vismaz līdz šī...

Foto

Grēkāzis ir, upurnazis trinas

Vecam sunim jaunus trikus neiemācīsi. Mežu daudzīpašnieks Modris Fokerots riskē sabiedrības ilgākā piemiņā palikt tieši kā uzskatāma ilustrācija šai parunai....

Foto

Pieprasām atsaukt raidījumā "Nekā personīga" paustās nepatiesās un maldinošas ziņas

SIA Pata un SIA Pata Board advokāti ir vērsušies SIA All Media Latvia ar pretenziju, kurā...

Foto

Dieva valstība

Jānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko...

Foto

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

Rektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot,...

Foto

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

Ar nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu...

Foto

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

Latvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu...

Foto

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

Šajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās...

Foto

Tas apdraudēs dzīvības

Veselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem....

Foto

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

Kā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie...

Foto

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...