Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

patriots

19.01.2012. 17:35

Ceru, ka drīz Grendi atlaidīs.

Atbildēt

AŠĀ

15.01.2012. 18:42

Žagaru jau sen sen vajadzēja nomainīt ! Cik Viņa operiņa apēdusi pusmiljoniņus, miljoniņus, miljoniņus, Mūsu VAlSTS MILJONUS !!! kopš 1996. ar Šķēli vadīt sākuši-viens valsti, tagad valstiņu, kas nu mums pašiem jādabū uz kājām; otrs no-miljonojis Valsts Operu! Vai Vai -VAI būs vēl kas palicis no Mūsu Baltā nama ...līdz īstajai oper-vadoņa atlaišanai?!

Atbildēt

smart

11.01.2012. 18:45

Nu, tur kaut kas smird.Un smird no abām pusēm.....

Atbildēt

Beidzot skaidrs

10.01.2012. 00:37

Beidzot pieleca! Lapsam nepatīk sievietes, bet vīrieši. Tāpēc viņš par katru cenu aizstāv savu draugu Žagaru.

Atbildēt

me

09.01.2012. 18:40

Gadus 7-8 vecs fakts - apkopēja iet uzkopt operas šefa kabinetu, bet tur Žagars drāž citu puisi. Nebija viņa neko priecīga! Varbūt vajadzētu no Žagara piedzīt par iztērēto elektrību, kas iztērēta ārpus darba laika:)

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

09.01.2012. 14:16

>> TANTE BAUSKĀ
***********************************
tante sirdsdraudzenītei
08.01.2012. 19:26
Redzi pati, šis kaut kas ir Tava sakāpināti emocionālā subjektīvā nepatika pret iedomīgu kundzīti....(..)...
************************************
... NĒ !!!-NEMAZ AR ES NEREDZU, kā tu saki, pati ...veļ jo vairāk, ja par subjektīvu nepatiku tiek apzīmēts tas, ka cilvēks iepriekš publiski kritizē citus par vilcināšanos ar strukturālajām izmaņām, bet, kad pašam nu jārāda ko māk,tad izrādās, ka "nevar gaidīt, ka divos mēnešos kas izmainās" - acimredzot,TEV ATKAL TIEŠI TAS SUBJEKTĪVI PATĪK ...ta', ka es tik pat labi varu saredzēt TAVU subjektīvu spriedumu...vēl jo vairaķ, ka tu vispāŗ neesi pacentusies ar jebko konkrētu to pamatot... a, Ķīlis, kā reizi, man tīri labi patīk - sen vajadzēja to debilo Latvijas izglītības sistēmu ar visu tās paŗproducēto "sabiedrisko attiecību speciālistu" armiju izdrebināt līdz pašiem pamatiem ...un to vinš JAU dara - atšķirībā no Grendes, kas vien paplātās ...tā, ka man nav pretenziju pret pašu, kā tu saki, hiperaktivitāti ... man ir pretenzijas, ka tai nav nekādu rezultātu - vēl jo vairāk, ja rezultātu kavē pašas
hiperaktīvās piesaukts "bailīgums" ...bet par Žagaru divdomīgas sarunas sākas ne jau pirmo gadu...

Atbildēt

biedram Lapsam

09.01.2012. 13:32

Diezgan nožēlojami, ka tagad var redzēt, kam Lapsa kalpo. Elksniņš grib gāzt likumīgo varu Latvijā, bet par to ne vārda. Bet tikai tāpēc, ka Žaneta ir no NA viņš katru viņas soli paziņo kā lielu notikumu. Vai tagad jūs saukts biedrs Lapsa?

Atbildēt

tante sirdsdraudzenītei

08.01.2012. 19:26

Redzi pati, šis kaut kas ir Tava sakāpināti emocionālā subjektīvā nepatika pret iedomīgu kundzīti. Bet tas, ka viņa ar visu savu iedomību nav nedz izmantojusi savu dienesta stāvokli nedz krāpusies, vismaz pat šie uzpūstie stāstiņi par to neliecinia. Ok viņa ir hiperaktīva, bet vēl lielākā mērā tāds ir blazderīgais Ķīlis, kas pa savu ministriju skraida kā tarākāns pa burku.
Tomēr šķiet žurnālistiem jābūt spējai atšķirt nodarījuma mērogus tad, kad viens rubina ar pirkstu degunu, bet otrs nozog miljonus. Tas, ka kāds kādam nepatīk nav nodarījums. Vēlu laimi personiskajā dzīvē, tas parasti palīdz.

Atbildēt

anda

08.01.2012. 18:27

Kaut Grendei un Ķīlim pietiktu spēka mainīt sistēmu! Vai viņi nesalūzīs un nepadosies tiem, kuri nekā šajā valstī NEGRIB MAINĪT? Vēlu viņiem izturību!

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

08.01.2012. 15:50

>> TANTE BAUSKĀ
***********************************
tante Bauskā sirdsdraudzenītei
07.01.2012. 19:55
...(..)... pati redziet, ka ŠEIT KAUT KAS IR GALĪGI GARĀM.
******************************************
...bet, protams, ka šeit netikai "kaut kas" ir galiģi garām ... 3.janv. Parādnieks apgalvo, ka uz Grendi tiek izdarīts spiediens, gan neprecizējot kāds tieši... bet pati Grende jau 4.janv. klāsta, ka neesot politiska spiediena - vien mediji pie vainas, tie paši mediji, kuros netiekot iekšā "operas pretinieki", kā dēļ Grende tikai pieļauj iespēju, ka "opera ir paraugs"...izrādās, ka skaidrība par Grendes izbazunētajām bezmaz miljona parādsaistībām Žagara piesaukto 400 000 vietā, būs tikai pēc trim mēnešiem ...un tagad atsķirībā no Dombura raidījuma, kad abas ar Egli lielījās, ka VIENĀ NAKTĪ atradušas cik tur miljonus ko ietaupīt (kaut pēc tam izrādījās, ka pa nakts mellumu palaidušas garām jau kādas tur izslēgtas pozīcijas) un brauca virsū Dombrovskim par neveiktajām strukturālajām reformām - TAD NU TAGAD
GRENDEI, KAD TIKUSI PIE TIEŠAS IESPĒJAS SAVAS MĀKAS DEMONSTRĒŠANAI,PĒKŠŅI TAPIS SKAIDRS, KA POLITIKA NAV VIENKĀRŠA UN NEVAR GAIDĪT, KA DIVOS MĒNEŠOS KAS IZMAINĀS, par to savulaik izlielīto vienu meklēšanās nakti nemaz nerunājot ...tāpēc, kā jāsaprot, nav arī jābūt kādai nevajadzīgai steigai ar komisijas izveidošanu Zvidrinās disciplinārlietā ...nu, skaidrs, ka viņa nav ne mācējusi, ne šai pietiekoši bijis dūšas ar sīto visu tikt galā - KO AR LAPSA GRIBĒJA PATEIKT ...
***********************************
NA atzīst spiedienu uz kultūras ministri operas lietā.
TVNET, BNS
18:00, 3. janvārī, 2012.

Kultūras ministre Žaneta Jaunzeme-Grende izjutusi spiedienu saistībā ar Andreja Žagara sākotnējo neapstiprināšanu Latvijas Nacionālās operas vadītāja amatā, taču savas domas spiediena dēļ nav mainījusi, atzina Nacionālās apvienības pārstāvis Imants Parādnieks.
«Skaidrs, ka bija spiediens, tas taču ir acīmredzams,» izteicās Parādnieks.

Trešdien Nacionālā apvienība aicinājusi uz frakcijas sēdi kultūras ministri, lai pārrunātu pēdējā laika aktualitātes, tostarp Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) sākto pārbaudi par Jaunzemes-Grendes darbību.

Parādnieks neuzskata, ka ministre mainījusi domas par Žagara turpmāko statusu operā, lai gan uzreiz pēc konkursa viņa ar Žagaru atteicās noslēgt darba līgumu par turpmāku operas vadīšanu, bet vēlāk piedāvāja līgumu uz gadu.

«Viņa nav mainījusi domas. Operai ir jāstrādā. Ministre ir skaidri paudusi, ka tiks noslēgts terminēts līgums. TRIJU MĒNEŠU LAIKĀ TIKS VEIKTS PILNS FINANŠU UN FUNKCIJU AUDITS, un to laikā lietas, kas iezīmēsies, tiks objektīvi izvērtētas, un tad arī tiks lemts par tālāko operas vadītāja darbību. PAŠLAIK IR NEPIETIEKAMA INFORMĀCIJA, lai pieņemtu kādu citu lēmumu,» sacīja Parādnieks.

Viņš pastāstīja, ka bija jāpieņem lēmums – pieņemt darbā Žagaru vai izsludināt jaunu konkursu. Labākais risinājums bijis vienoties ar Žagaru.
*******************************
Saņēmu samazgu spaini un ņirgas.
Santa Kvaste, TVNET
21:33, 4. janvārī, 2012.

Saistībā ar Andreja Žagara sākotnējo neapstiprināšanu Latvijas Nacionālās operas vadītāja amatā kultūras ministre izjutusi spiedienu. Žaneta Jaunzeme-Grende, kura Žagara neapstiprināšanu saistīja ar operas finanšu problēmām, VĒLĀK TOMĒR MAINĪJA SAVAS DOMAS. Jaunzeme-Grende sarunā ar TVNET atklāj, ka šai jezgā bijis ne tikai nepatīkami, bet arī BAILĪGI.
...(..)...
- Vai savas ministrēšanas laikā esat izjutusi politisko spiedienu?

Politisko nē.

- Cita veida spiedienu?

Kā jūs domājat – vai visa tā mediju ņemšanās nav spiediens? Kā jūs domājat – vai uzrakstīt septiņus punktus, nosūtīt vēstuli premjeram nav spiediens?

Paldies Dievam, ka premjers nosūta vēstuli KNAB un visa lieta tiek loģiski risināta. Tas ir konkrēts spiediens.
Viss PR ap Andreju Žagaru ir konkrēts spiediens.
Nē, bet politisku spiedienu neesmu jutusi. Mans padomnieks Ints Dālderis ir «Vienotības» biedrs un arī premjera padomnieks. Mēs darbojamies saskaņā ar to. Dālderis jau sen ir uztraucies par maksātnespēju operā.
.
Tajā brīdī, kad man bija jāpieņem lēmums, man bija šaubas, vai drīkstu pieņemt lēmumu atļaut turpināt Žagaram, ja ir maksātnespējas briesmas. Vienīgais, ko VĒLĒJOS NOSKAIDROT, – vai briesmas patiešām ir tādas, ka maksātnespēja būs rīt, vai pēc pusgada. Tāds ir jautājums.
...(..)...
Vai tagad jūsu sirds par operu ir mierīga?

Nē, sirds nav mierīga, ...(..)...
Iespējams, šobrīd opera ir paraugs no mākslinieciskā viedokļa. Saku - iespējams, jo operai ir ļoti daudz pretinieku. Mēs viņus neredzam MEDIJOS, jo viņi kaut kā netiek iekšā.
...(..)...

-Vai notikušais mainīja jūsu viedokli, domas par politiku? Vai pirms tam jums bija citādāks priekšstats par politiku?

...(..)...Jā, ES REDZU,KA POLITIKA NAV VIENKĀRŠA. Redzu, ka ir vecās sistēmas. NEVAR GAIDĪT, KA VIENĀ VAI DIVOS MĒNEŠOS VISS IZMAINĀS. Ir jāmainās kultūrai. Tai jākļūst citādai pilnīgi visos, arī iedzīvotājos.

Es aicinātu katru iedzīvotāju uz izvēli. Ja jūs gribat ietekmēt, tas nav pie TV ekrāna, pie «Panorāmas». Ja grib ietekmēt, ir jāstājas savā vismīļākajā partijā un jāmaksā biedru nauda. Tad oligarhi pazudīs bez pēdām, jo nebūs vairs vajadzīgi.

Ja tomēr negribas ietekmēt, bet gan būt pie «Panorāmas», tad VISMAZ JĀFILTRĒ un jāsaprot, kas notiek.
*******************************
KM joprojām nav izveidojusi komisiju Zvidriņas disciplinārlietas izmeklēšanai.
TVNET, BNS
10:55, 5. janvārī, 2012
Lai gan pagājušas jau divas nedēļas, kopš pret Kultūras ministrijas (KM) valsts sekretāri Solvitu Zvidriņu tika ierosināta disciplinārlieta saistībā ar finansiālo situāciju Latvijas Nacionālajā operā (LNO), KOMISIJA DISCPLINĀRLIETAS IZMEKLĒŠANAI JOPROJĀM NAV IZVEIDOTA.
«[Komisija] vēl nav izveidota, gaidām atbildes no citām ministrijām,» aģentūrai BNS sacīja kultūras ministres Žanetas Jaunzemes-Grendes preses sekretāre Elīna Bīviņa.

Viņa gan neprecizēja, kuru ministriju pārstāvji ir uzrunāti dalībai komisijā un cik ilgā laikā tā varētu tikt izveidota. «DOMĀJU, ka drīz jābūt,» teica ministres pārstāve.

Atbildēt

VISU SEV

08.01.2012. 11:32

Muļķīte ministrene taču nekad nesapratīs ko dara nepareizi, varas un naudas kāri taču nevar izārstēt!

Atbildēt

tante dzirdēja

08.01.2012. 04:56

eu, bet kāds jautā kāpēc man par zāles īri jāmaksā gan pārskaitījumu operai + skaidrā? Kur paliek tā skaidrā naudiņa?

Atbildēt

Naivums

08.01.2012. 01:49

redzams tikai tas, ka km un iestādēs nav profesionālu cilvēku, nav pieredzes, un tad, kad steidzami jārīkojas tiek pieļautas kļūdas, lai gan bieži kļūdas dažādu iemeslu dēļ pieļauj tīši
------------------------

Patiesība ir tāda, ka profesionāļi gribētu strādāt kultūras iestādēs, bet tur tos iznīdē kā sugu, strādāt neļauj, jo domājoši kadri nevienai stagnējošai, 20 gadus vienā krēslā sēdošai vadībai nav vajadzīgi. Tas arī ir iemesls, kāpēc gan KM, gan kultūras iestādēs vispār ir maz zinošu un profesionālu juristu tajos pašos ar kultūru saistītajos jautājumos - ir vai nu studenti, radi&draugi vai paklausīgi dilentanti. Tur tikai viens princips darbojas - ja ir aizmugure, strādāt var, bet ja nav - tinies. Kultūras iestādes valsts aparātā ir visai sapuvušas un kopš Padomju laikiem tur nekas nav mainījies.

Atbildēt

Gringoi

07.01.2012. 22:13

Skumji, ka par manu nodokļu maksātāja naudu, parazitē ierēdņi, kuri neder savam amatam.

Atbildēt

tante Bauskā sirdsdraudzenītei

07.01.2012. 19:55

Es personīgi par čurām nelamājos, jo visumā esmu pozitīviste attiecībā LL un pietiek.lv. LL ir dzīvnieku draug, bet pietiek.lv labi rok. Arī par Grendi, pilnīgi pieņemu, ka Jūsu antipātijām ir pamats.

Bet, ja mēs ABAS distancējāmies no subjektīvām antipātijām un simpātijām, vismaz man izlasot visu šo epopeju rodas iespaids par kauč ko ļoti uzpūstu. Pilnīgi pieņemu, ka mani aplamāsiet un nogānīsiet, kā Jums tas labi padodas, bet esiet inteliģenta un asu prātu, pati redziet, ka šeit kaut kas ir galīgi garām.

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

07.01.2012. 14:21

>> ČURU KRĀSĀ
***************************
čuru krāsā
07.01.2012. 13:37
lapsas portāls pilnībā degradējies
minētais rakstā tiešam apliecina ierēdņu stulbumu un neprasmi sakartot dokumentus, bet nu uz grendi tas nav attiecinams,...(..)...
***************************
... nu, tad KO te pļerksti ?! ... ja jau, pati, tā teikt, "Čura" atzīsti, ka MINĒTAIS RAKSTS TIEŠĀM APLIECINA IERĒDŅU STULBUMU ...tad kā var apgalvot, ka portāls, kā tu saki, PILNĪBĀ degradējies...un tā tava Grednde nemaz nav tik nevainīga kā izskatās ... atceros to, kā abas daraugalās kopā ar Egli, putainas slienas uz visām pusēm šķaidīdamas, ņēmās pa vēl toreiz esošo Dombura "kas notiek Latvijā?"...vīzdegunīgi plātīdamās un pamācīdamas, kur jāsameklē simti tūkstoši konsolidācijai valsts budžetā ...un tieši norādot, ka VIŅAS jau nu gan zinot kas un kā jādara, vien abas dāmas nezināja to, ka drīz pašas tiks pie tā rādīšana kas un kā jādara, kad tas ietilps JAU VIŅU TIEŠAJOS PIENĀKUMOS nevis tikai "pabazarēšanā" ...

Atbildēt

čuru krāsā

07.01.2012. 13:37

lapsas portāls pilnībā degradējies
minētais rakstā tiešam apliecina ierēdņu stulbumu un neprasmi sakartot dokumentus, bet nu uz grendi tas nav attiecinams, jo ne jau ministre sagatavo pieteikumu reģistram
redzams tikai tas, ka km un iestādēs nav profesionālu cilvēku, nav pieredzes, un tad, kad steidzami jārīkojas tiek pieļautas kļūdas, lai gan bieži kļūdas dažādu iemeslu dēļ pieļauj tīši

Atbildēt

labvēlis

07.01.2012. 12:48

Par to, lai ministrijai visi papīri būtu kārtībā, tīri pēc pienākumiem atbild valsts sekretārs, nevis ministrs. Izlabojiet virsrakstu, šoreiz tā tomēr ir Zvidriņa, kas nav mācējusi.

Atbildēt

xxx to Dina

07.01.2012. 12:33

Jā, Komerclikumu pieņēma Saeima. Un nekas tur speciāli nav sakārtots. Tikai ministrei vai viņas padomniekiem ir jāzina vai jāizpēta likumu normas un tikai pēc tam jārīkojas.
Tas, ka Žagaram šajā laikā beidzas darba līgums, bija zināms visus šos trīs gadus. Tā kā NLO direktoru ieceļ kultūras ministrs nevis dalībnieku sapulce(kā tas ir citās valsts kapitālsabiedrībās), tad ministrei un viņas padomniekiem bija jādomā, vai var atstāt NLO bez direktora un vienīgā valdes locekļa un uzticēt vadību komercpilnvarniekiem. Ja jau tā gribēja, tad pirms darba līguma beigām bija jāuzdod Žagaram iecelt prokūristu vai vairākus prokūristus (prokūristam pēc likuma ir vairāk tiesību nekā komercpilnvarniekam un prokūristu ieraksta komercreģistrā, bet komercpilnvarnieku neieraksta).
Tā kā ministre nāk it kā no uzņēmēju vidus, tad šīs elementārās lietas tā kā bija jāpārzina, jo uzņēmēji bieži izmanto prokūristus.

Atbildēt

lato vilks

07.01.2012. 12:15

vai lato lapsas kungs nepaskaidrotu, kāpēc no Latvijas pamuka, kad bikses dega?
Varbūt varonis arī draudētāja vārdu nosaucis.
Puskokalēcējs.

Atbildēt

grūms

07.01.2012. 09:46

Kāds tur brīnums! Pilna Kultūras ministrija Tautas partijas atbalstītāju un līdzskrējēju. Kā var gribēt, lai tie savējam kaitētu? Ne papīra galiņu pareizi nenoformēs, pat ja pratīs. Izmantos katru šķirbu sava labuma gūšanai.Brrr, tā netīrā Žagara ēna pār Operu turpinās...

Atbildēt

vest

07.01.2012. 06:08

kaut ko nesaprotu.Kāda mārrutka pēc kautkāda štrunta ierēdņa atlaišananai vispār vajadzīga kaut kāda procedūra?Mani atlaiž bez nekā.Tad kur ir problēma,kāds var paskaidrot?

Atbildēt

Inguna

06.01.2012. 22:11

Es brīnos par aprobežotajiem komentētājiem. Neko nezina un arī nemaz necenšas pakustināt smadzenes. Baidās pārpūlēties? Bet šļākt žulti nebaidās! Vai nezina, ka viss sliktais nāk atpakaļ?

Atbildēt

Kārlis

06.01.2012. 22:07

No valsts gan saņem 4 miljonus, bet pēc darbošanās LNO ir privāts kantoris (ar valsts daļām) un dara ko grib, neviens viņus īsti nekontrolē, saucas kapitālsabiedrība, valsts sekretāre ir valsts daļu pārvaldītāja, kurai ir jāzina, kas operā notiek, par to saņem naudu, bet izrādās nezināja (vai speciāli izlikās nezinām)!

Atbildēt

Zoja to Skaidrīte

06.01.2012. 18:27


Tev nav taisnība tikai vienā. Ka speciāli darīja. Par stulbu tie juristi. Lai kaut ko speciāli šinglierētu vajag galvu un galvā jābūt tām... smadzenēm laikam.
Paklau, opera ir valsts uzņēmums vai privāts kantorītis?

Atbildēt

bet vai tad vl citi gudri????????

06.01.2012. 17:36

????????????????mušļima banda organizē Latvijā čečeniju

Atbildēt

tas varētu būt

06.01.2012. 17:36

dumja viņa ir. Mēle kust bez centrālās vadības.

Atbildēt

eidis

06.01.2012. 17:12

Ak, dievs, cik trula tā Žanete ! Ābols tālu no NA nekrīt ! Tumsoņas

Atbildēt

Dina

06.01.2012. 16:21

Ja jau "saskaņā ar Komerclikumu komercpilnvaru var izsniegt tikai SIA likumiskais pārstāvis, tas ir valde. Bet vienīgais valdes loceklis līdz šim bija Žagars", tad jājautā, kas to speciāli tā akārtojis? Rezultātā sanāk absurdības! Ja cilvēkam - valdes loceklim - beidzas darba līgums, kā viņš var būt vienīgais, kas var izsniegt komercpilnvaru?! Vai tas ir pieņemts Saeimā?

Atbildēt

Skaidrīte to Alita

06.01.2012. 16:07

Piekrītu Alitai. Ir jāatlaiž KM juristi, kas visi ir Zvidriņas cilvēki. Domāju, ka viņi speciāli darīja visu, lai ministriju un ministri iegāztu.

Atbildēt

Skaidrīte to Alita

06.01.2012. 16:07

Piekrītu Alitai. Ir jāatlaiž KM juristi, kas visi ir Zvidriņas cilvēki. Domāju, ka viņi speciāli darīja visu, lai ministriju un ministri iegāztu.

Atbildēt

Vilkmērsis

06.01.2012. 16:04

Varbūt Lapsa varētu nevis uzbrukt sievietei, bet labāk papētīt nopietnākas lietas? Redz kā iet, kad nenoskaidrojuši un neiedziļinājušies mediji norok cilvēkus. Kā īsti maitu lijas. Piemēram, pirms 2 gadiem tika iznīcināts viens no teātra direktoriem. Medijiem viss uzreiz bija skaidrs -zaglis un noziedznieks! Tagad pēc 2 gadu izmeklēšanas KNAB ir devis atzinumu, cilvēks nav vainīgs, krimināla nodarījuma nav! Vai Lapsa par to uzrakstīja? Vai Lapsa papētīja, kāpēc un kam bija vajadzīgs to visu safabricēt, kas aiz tā stāvēja! Ja cilvēks izrādās nevainīgs un 2 gadus morāli pazemots, tas nevienu neinteresē?

Atbildēt

Studente

06.01.2012. 15:57

Līdz šim cienīju Lapsu. Par to ka neļāva oligarhiem darīt ko vēlas. Bet nu viņa tendenciozie uzbrukumi vienai sievietei ir pilnīgi nesaprotami? Kas noticis? Vai tas ir pasūtījums? Cilvēks tikko ir iecelts amatā, vēl nav paspējis kārtīgi pat ar jomu iepazīties un jau tiek vainots visos nāves grēkos. Viss sākās ar to ka teica, pirms apstiprināt Žagaru, es vēl padomāšu, jo esmu dzidējusi, ka operā nav kārtības ar finansēm. Vai tad ministrei nav tādas tiesības? Padomāt un noskaidrot! Bet kas tad sākās!!! Un žēl, ka tieši L.Lapsa ir tas, kas neiedziļinoties lietā visu laiku lej eļļu ugunī. Un nekompetentajiem ļautiņiem to vien vajag! Ka tikai kādu nogānīt!

Atbildēt

Alita

06.01.2012. 15:41

Nu ko lai saka? Ministrei jāatlaiž juristi, kas šo lietu sacūkoja! Ne jau minstrei jāgatavo juridiski dokumenti! Bet cik zināms, Kultūras ministrijā ir liela Juridiskā nodaļa, kādi 6 juristi! Te parādās Zvidriņas metode, kad viņa pārņēma ministriju, atlaida visus kompetentos juristus (jo ar tiem nevarēja manipulēt). Vietā pieņēma jaunus tikko beigušus, vai vēl studentus, kuri klausīja uz vārda. Bet varbūt tā ir bijusi viņas juristu speciāla akcija pret ministri? Lai viņai ieriebtu?

Atbildēt

Valsts pārvalde

06.01.2012. 15:35

Labi atceros, kā Grende savulaik TV "aplika" uzblīdušo un strādāt nemākošo valsts pārvaldi, birokrātiskās procedūras utt.

Izrādās, ka bez birokrātiskām procedūrām privātajā biznesā iegūtā pieredze un metodes valsts pārvaldē tomēr nevelk...

Te vietā atcerēties pasaku par balodi - protu, protu, ....

Atbildēt

Zoja

06.01.2012. 15:08

Komentāri pamatā neprofesionāli. Ministre paraksta pavēli. Bet pavēli raksta juristi un kadrinieki. Juristiem (atbilstoši dokiem, operas statusam un valsts īpašu pārvaldes likumam utt., utj.) jāsakārto Ministres lēmums. Tā vienkārši. Aparāts, protams, ir vecs un sapuvis un mēneša laikā to neiztīrīs, tam vajadzīga komanda. Zilie, sarkanie vai rozā, maza nozīme. Vajag stiprus savējos cilvēkus. Uz izmaiņām spējīgus ļaudis.

Atbildēt

tata

06.01.2012. 14:28

Varbut pirms nomelnot kulturas ministri vajadzetu noskaidrot visus apstaklus piemeram, http://zinas.nra.lv/latvija/63382-vairis-nartiss-operas-skandals-sakas-ar-manu-vestuli.htm

Atbildēt

zinu..

06.01.2012. 13:41

stulbeņu valstī stulbeņu darbošanās.. un tādi mums ir ministri - stulbeņi...

Atbildēt

Ance

06.01.2012. 13:09

Lapsa gan labi strādā, nedaudz uzpūsta skandāla, nedaudz fikcijas, un kārtējā apmaksātā nomelnošanas kampaņa gatava! Interesanti, cik par to maksā?! Izskatās, ka labi!
Ja tā padomā, šī netīrā safabricētā afēra ir brīvlaišanas dokuments žagara visatļautībai un turpmākai parazitēšanai! Zilā brālība rullē!!!
http://www.bizness.lv/juridiskie-pakalpojumi/id/16726

Atbildēt

sss

06.01.2012. 11:11

Nesaprotu par kādu nemācēšanu šeit iet runa? Ja jau Žagaram bija beidzies līgums 23.decembrī.

Atbildēt

skats no malas

06.01.2012. 11:10

Un tāda dura-zoss ir strādājusi un vadījusi LTRK kopā ar Pavļutu!
Nonsens - kā patīk amati, vara, bet ... neprot to ar godu un cieņu nest!

Atbildēt

hehehe

06.01.2012. 10:58

čiepa, izskatās, ka Grende tikai Ēlertes marionete, nekas vairāk. Bet Ēlerte ir grāvēja.

Atbildēt

čiepa

06.01.2012. 10:08

Taču pilnīgi nekas nav loģiski! Ja rīko konkursu uz direktora vietu un uzvar Žagars, tad ministrei vienpersoniski pieņemt lēmumu, ka tomēr rezultāts viņu neapmierina un viņa līgumu neslēgs, ir mazākais dīvaini.
Nepārliecina ŽJG, nu nepārliecina nemaz! Laikam tomēr nevar tā pa tiešo no tirdzniecības uz augstajām mākslām, lai kā gribētos, lai kādas ambīcijas.
Pietrūkst Demakovas gaumes, vēriena un tvēriena. Domāju, pat Ēlerte būtu loģiskāka par šo sievieti Grandi.

Atbildēt

:o)

06.01.2012. 09:29

Tikai šajā gadījumā pie vainas nav ministre, jo viņai pašai šādi dokumenti nav jāgatavo, bet gan ministrijas ierēdņu neprofesionalitāte vai klaja sabotāža.

Atbildēt

tusnis

06.01.2012. 09:26

Lai atrastu ierēdni ar paraksta tiesībām, un lai apliecinātu dokumentu kopijas, ministrijā vajadzīgi 2 mēneši??

Atbildēt

vilis

06.01.2012. 03:07

Ar naudas lietām jokoties nedrīkst.Cilvēkiem ta kaut ko ēst vajag.

Atbildēt

tante Bauskā

06.01.2012. 00:32

Un šādas Zvidriņas jau vispār nevajadzētu aizstāvēt. Politisko ielikteņu biezo birokrātu blēžu dēļ šai nabaga valstiņai tik daudz nācies ciest.

Atbildēt

tante Bauskā

06.01.2012. 00:30

Visumā Lapsas daiļradi vērtēju pozitīvi un regulāri lasu. Pat rūpīgi beidzot izpētīju sarakstīto par Grendi un tomēr nonācu pie sava neatkarīga secinājuma, ka stāsts ir ļoti lielā mērā samontēts no nekā. Nezinu,kā tas ir sanācis. Varbūt sākumā likās, ka kaut kas nu būs, bet beidzot nekā tur nav, bet žurnālista gods neļauj atzīt, ka galīgi nošauts garām.
Bet, mans padoms, varētu tēmu tomēr attīstīt noskaidrojot, kas tomēr noticis Operā. Tas interesēs visus un cilvēki aizmirsīos šo uzpūsto prezervatīvu stāstu.

Atbildēt

dera

06.01.2012. 00:21

dūša jau liela, bet der kaut ko arī prast

Atbildēt

hehe

05.01.2012. 23:44

LIMUZĪNS!!!!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

10

Šakāļi

FotoTā iegājies, ka vieni zvēri mums simbolizē drosmi un cēlumu, bet citi - gļēvumu un zemiskumu. Tā, piemēram, lauvu mēs dēvējam pat par zvēru karali, bet hiēnām un šakāļiem cilvēku vērtību sistēmā ir visai zīmīgs, bet nožēlojams statuss. Tie reti uzbrūk spēcīgam pretiniekam, tie vareni tikai barā, tie uzglūn slimam vai vājam,      vai vēl neizaugušam, vārdu sakot, tādam, kurš nespēj sevi aizstāvēt.
Lasīt visu...

18

Mums pilnīgi neparedzētām vajadzībām ļoti nepieciešami vēl divi miljoni nodokļu maksātāju naudas

FotoLatvijas Televīzija Nacionālajai elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (NEPLP) 2020. gada 15. janvārī iesniegusi informatīvo ziņojumu par vidēja termiņa darbības stratēģijas (2020.-2022. gadam) ieviešanu un kapitālsabiedrības sekmīgai attīstībai nepieciešamiem priekšnoteikumiem. Ziņojumā apkopota informācija par šābrīža situāciju uzņēmumā.
Lasīt visu...

21

Intelektuālā atombumba

FotoCilvēce vēsturiski nesen ieguva atombumbu kā pagaidām efektīvāko līdzekli cilvēku fiziskajai iznīcināšanai. Taču cilvēce vēsturiski vēl nesenāk (no XX gs.70.gadiem) ieguva atombumbu  arī cilvēku garīgajai (apziņas, domāšanas, prāta, uztveres) iznīcināšanai, viņus neiznīcinot fiziski. Arī tas pagaidām ir efektīvākais līdzeklis attiecīgajā jomā. Tik efektīvs līdzeklis garīgajai iznīcināšanai nav ne reliģiskā dogmātika, ne politiski ideoloģiskā dogmātika. Šo līdzekli jāsauc par intelektuālo atombumbu.
Lasīt visu...

21

Mums būtu jāsāk uzvesties kā saprātīgiem vismaz līdz budžeta apstiprināšanai

FotoPēdējās dienās visi jau ir apjukuši no tā ziņu daudzuma, kas ar mediju un sociālo tīklu starpniecību nāk no Rīgas domes gaiteņiem. Izsekot, par ko kārtējo reizi kāds no partneriem ir apvainojies vai izteicis ultimātu, patiešām kļūst grūti, un es atvainojos rīdziniekiem par šo jucekli.
Lasīt visu...

21

2020. No Tuvajiem Austrumiem līdz Baltijai: ģeopolitiskās prognozes ASV un Irānas konflikta kontekstā

FotoĢeopolitiskās prognozes jaunajam gadam no dažādu politologu puses skan neviennozīmīgi un tās atšķiras gan pēc vektora, gan dinamisma - no globāla atomkara briesmām līdz Baltkrievijas iekļaušanai Krievijas iniciētajā “valstu savienībā”. Tomēr vairums ir vienisprātis, ka šis gads solās būt notikumiem bagāts.
Lasīt visu...

21

Pilnveidotais augstskolu pārvaldības modelis top necaurspīdīgi

FotoLatvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) nosūtījusi vēstuli Izglītības un zinātnes ministrijai (IZM), Latvijas Rektoru padomei, Augstākās izglītības padomei, Latvijas Universitāšu asociācijai, paužot iebildumus par necaurspīdīgo procesu, kādā top pilnveidotais augstskolu pārvaldības modelis. LIZDA sagatavojusi priekšlikumus augstskolu pārvaldības modeļa uzlabošanai. Priekšlikumi un iebildumi ir nosūtīti izvērtēšanai IZM.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

500 metru aptieku darbības ģeogrāfiskais ierobežojums jāatceļ, lai veicinātu medikamentu pieejamību un normalizētu zāļu cenas Latvijā

Nevalstiskā organizācija Impact 2040 vērsusies pie Valsts prezidenta, Saeimas deputātiem...

Foto

Atklātā vēstule par ilgtspējīgu un gudru saimniekošanu Latvijas mežos

Mežs mūsdienās klāj vairāk nekā pusi Latvijas teritorijas, kas ir pēdējos 250 gados lielākā meža platība. Latvijas meža...

Foto

Pašlaik galvaspilsētu vada Mata Hari, kas iepriekšējos 10 gadus veiksmīgi nēsājusi čemodānus aiz vajadzīgajiem cilvēkiem

Maniem kolēģiem Rīgas domē, kā man liekas, ir divas iespējas, kā...

Foto

Pa Latviju klīst populāra nopūta - “Galvenais, ka šoreiz ir prezidents, par kuru nav kauns”

Tas, ko esmu ievērojis un sen sapratis - cilvēkiem ārpus Latvijas...

Foto

Neredzam nekādu iemeslu, lai kaut ko mainītu partijas darbībā arī pašlaik

Ņemot vērā situāciju, kāda izveidojusies saistībā ar ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles biroja (OFAC)...

Foto

Kā Kariņa valdība iespēra zem jostas vietas Latvijai kā tiesiskai valstij

9.janvāra Saeimas plenārsēdē tika izskatīts deputātu pieprasījums Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam “Par valdības nespēju pamatot...

Foto

Cerību ideoloģija

Uz planētas pašlaik notiek sīva cīņa par pasaules kārtību. Cīņa notiek starp tiem, kuri vēlas dzīvot daudzpolārā pasaulē, kur pasaules kārtību nosaka vairākas spēcīgas...

Foto

IZM izteikti neieklausās profesionāļu viedoklī un nāk klajā ar nepārdomātiem priekšlikumiem

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) pēdējā laikā izceļas ar dažādu noteikumu aktīvu ražošanu, bet tas...

Foto

Vai LTV izplata viltus ziņas?

6. janvārī sabiedrība uzzināja par kārtējām vadošo darbinieku iecelšanām Latvijas TV. Zīmīgi, ka pārmaiņas skārušas tieši atbildīgos par saturu. LTV pavēstīja,...

Foto

„Mediju ekspertes” Rudušas piecpadsmitā darbavieta atbilstoši viņas vektoram būs valsts televīzija

No 2020. gada 6. janvāra Latvijas Televīzijas Programmu daļas direktores pienākumus pilnā apjomā sākusi pildīt...

Foto

Laimīgā dzīve ar “suņa s...iem” un prognozēšanas rutīna

Ar svešvārdu “rutīna” neapzīmē vienīgi šablonisku darbību, kad valda ilgi trenēts un stabils, taču ne visai simpātisks automātisms....

Foto

Iniciatīva: valsts un pašvaldību autotransportu aprīkot ar GSM GPS izsekošanas ierīcēm

Brīdī, kad valstī trūkst naudas mediķiem, demogrāfijas jautājumiem, ir nepieciešams arī palūkoties, kur varētu ietaupīt...

Foto

Daudzi šeit Latvijā savā apziņā vēl nedzīvo kā Eiropā, par kuru sapņojam

Eiropa. Brīvā Eiropa. Padomju Latvijas laikā tā bija katra latvieša sapnis. Nostāsti par turīgajiem...

Foto

Valdībai jāpievērš uzmanība nepilnībām regulējumā par aptieku izvietojumu

Augstākās tiesas (Senāta) Administratīvo lietu departaments 18.decembrī, izskatot pieteikumu par Zāļu valsts aģentūras izsniegtām atļaujām aptiekas atvēršanai, atcēla...

Foto

Elektriskā dzīve

Pagātne ir ne tikai notikumiem, bet arī idejām. Notikums bez idejas ir ikdiena, bet notikums ar ideju kļūst par vēsturi. Pagājušā gadsimta otrajā gadu...

Foto

Pagātnes fakti tagadnei

Latvijas sabiedrības kādā daļā joprojām saglabājas speciāli iezombētais melīgais priekšstats par “perestroiku/atmodu”. Daudzi turpina slavēt tādus VDK sameistarotos pseidonacionālos mistrojumus kā LTF, LNNK,...

Foto

Lai arī pamazām, tomēr tiesiskā situācija Latvijā uzlabojas

23. decembrī Satversmes tiesa (ST) par neatbilstošu Satversmei atzinusi normu, kas liedz kriminālvajāšanai izdotam Saeimas deputātam piedalīties Saeimas...

Foto

Datu valsts inspekcijas direktore jaunu izaicinājumu priekšā

Datu valsts inspekcijas vadītāja amatā tiku iecelta 2016.gada 5.aprīlī, neilgi pirms tika pieņemta Vispārīgā datu aizsardzības regula (2016.gada 27.aprīlī)...

Foto

No kā mums lūgt svētību jeb svētība vai lāsts?

Šajos Ziemassvētkos arhibīskaps Zbigņevs Stankēvičs aicina iznīcināt ļaunumu savās dzīvēs. Šai sakarā minēšu kādu piemēru, kur no...

Foto

Objektīvais faktors

Eksistenciālajai traģēdijai, kas latviešu tautā turpinās jau gadus trīsdesmit un izteikti triumfālu pakāpi ir sasniegusi “6.oktobra paaudzē”, ir objektīvs faktors. Tāds faktors patiešām eksistē...

Foto

Notiek sorosītu bezprecedenta uzbrukums Valsts policijai

Pēdējās dienās lielu vairumu Latvijas masu mediju ir pāršalkusi ziņa, ka it kā kāda persona terorizējot un vajājot žurnālistu organizāciju Re:Baltica un...