Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ja

13.06.2022. 07:18

»

Lv pois

Daļa vid darbinieku nosēž bezdarbībā , ir tādi kuri darbā parādās pāris reizes nedēļā. Ir zināmi fakti, kad darba laikā brauc ceļojumos, atpūšas un vienlaikus saņem algu


Ko tad tu klusē ar saviem faktiem? Būtu nu gājis un visas lietas sakārtojis, nevis sēdējis sakumpis pie datora un drukājis komentārus

Atbildēt

Lv pois

12.06.2022. 09:00

Daļa vid darbinieku nosēž bezdarbībā , ir tādi kuri darbā parādās pāris reizes nedēļā. Ir zināmi fakti, kad darba laikā brauc ceļojumos, atpūšas un vienlaikus saņem algu.

Atbildēt

starp citu

12.06.2022. 08:44

ar ko beidzās tas stāsts ka vid neatrada problēmas tajā ka covid atbalsts gandrīz 300 tūkst. apmērā tika piešķirts briļļu veikalam kas visu covida laiku bija strādājis bez ierobežojumiem. Pāris nedēļu atpakļ šī lieta tika pacelta, vid teica ka neko nekomentēs un punkts, žūrnālisti tā kā sašumejās bet tad viss noklusa. Tā arī palika - babulīšus sadalījām un pingvīniem par to nav daļas ?

Atbildēt

Nav kontroles ir vid

12.06.2022. 06:54

»

murgs

vidam pieliks algas...kur viss datorizēts............................................tur 50% jātlaiž, ne algas


Kontrole vidā baidās ienākt. Bet tā ir taisnība 50% no vid darbiniekiem tur ir lieki.

Atbildēt

Karīna

11.06.2022. 12:19

Kuram izmeklētājam izmaksās prēmiju par manu darbu?

Atbildēt

murgs

11.06.2022. 10:36

vidam pieliks algas...kur viss datorizēts............................................tur 50% jātlaiž, ne algas

Atbildēt

pamatdarbība-zagt

11.06.2022. 08:48

»

Likums

Zinot pār pierādāmiem noziegumiem VID , Jaunā. tos piesedz, noklusē. Krimināllikuma 1nodaļas.20.pants. Līdzdalība


viss cits cirks, demokrātija un tiesiskums jātēlo. Reizēm sakaujas par lielāku kumosu...
ja tauta tik stulba, kāpēc ne...
Inteliģenti cilvēki piemirsuši, ka cenas pacēla baidens otrajā dienā pēc ievēlēšanas.................tad ko runāt par glupajiem, šarikoviem...zodz cik gribi, otrā dienā neviens neko neatcerēsies un par pudeli ievelš katru, kam nauda pudels nopirkšanai!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PAMATPRINCIPS-NOLIKVIDĒ IZGLĪTĪBAS SISTĒMU, IZDALI DIPLOMUS IODIOTIEM UN UZ KOMUNISMU KĀ IZCILĀĶO ZAGŠANAS SISTĒMU. ne velti ebreji saviem bērniem veido savas skolas...ne kopā ar šarikoviem bidoniem čangaļiem

Atbildēt

:)

11.06.2022. 07:19

Visi šie Valsts dienesti nezin kāpēc domā,ka tie pieder viņiem personiski,vadītāji uzurpējas par maziem ķeizariņiem un izmantojot likumu rauš kabatas un terorizē tautu!Par pamatu teroriņam kalpo likums,kuru paši nez kāpēc var neievērot,vai patulkot kā nu pašiem labāk labāk.Ir jau pa kādam pozitīvam izņēmumam,bet ātrumā neienāk prātā.nez kāpēc mūsu Valstī ir maz cilvēku kas ciena un uzticas valsts dienestiem,,tieši pateicoties tam,ka šie tautas KALPI sevi nostādījuši augstāk par tiem,kas tiem nodrošina algu!

Atbildēt

luk

10.06.2022. 23:30

»

Jānis Butāns Propāns Bordāns

Ar kārtējo Konservatīvo mēģinājumu iegūt varu vismaz vienā tiesībsargājošajā iestādē nesanāca


forši varēs snauduļot tālāk gan pats, gan viss kantoris. un saņemt smukas algas, ko viņš pasniedza kā savu lielāko panākumu pirmajā termiņā.

Atbildēt

Jānis Butāns Propāns Bordāns

10.06.2022. 21:23

Ar kārtējo Konservatīvo mēģinājumu iegūt varu vismaz vienā tiesībsargājošajā iestādē nesanāca:

Saeima ceturtdien, 9. jūnijā, Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieka amatā atkārtoti apstiprināja Jēkabu Straumi.

Atbildēt

Likums

10.06.2022. 12:30

Zinot pār pierādāmiem noziegumiem VID , Jaunā. tos piesedz, noklusē. Krimināllikuma 1nodaļas.20.pants. Līdzdalība.

Atbildēt

Ainis

10.06.2022. 11:31

Viskija ģīmim Reira laikā pieķersies tikai tad, ja šis nebūs kādā štellē padalījies ar mazo kaspariņu un ministru. Bet viņš tā parasti nedara, ja nu vienīgi sīkumos, kas šiem neintetesē. Un nepadalīšanos viņš vienmēr var paspēt izlabot. Jaunzemei tajā nebūs teikšanas.

Atbildēt

Patriotiskais gars

10.06.2022. 11:22

»

čangaļputra

vārās...cirku ta slēdza


SLAVA LATGAĻAI un MUITAI!

Atbildēt

žigolo bļondars

10.06.2022. 09:39

»

'kolektīvs'beidzot varētu godīgi darboaties

ir tā, ka kontakts ar krieviem un čangaļiem jau izsauc vemšanu...3A plus puķins abvens pugo


apzagies č,. atdod manu naudu manai valstij...nespēje taču idiots nopelnīt, tikai zagt un strādāt par žigolo prezidentiem...vemšanu izsauc visi viņi

Atbildēt

zinošais

10.06.2022. 07:44

Tikai ļoti slikti informēts cilvēks domā, ka konservatīvie var ietekmēt citu partiju pārvaldībā esošo ministriju kadru politiku. Nesmīdiniet. Viņus pasūtīs uz poda vienā setā pat ierēdnis, kur nu vēl citas partijas politiķis. Neadekvāto bordānu tur vienkārši izņirdz un pacieš nevis kāds viņā vispār ieklausās. Drīzāk otrādi, ja bordāns pie kāda aizietu un pamēģinātu kaut ko lobēt, tad tas, kurš tiek lobēts ne tikai netiktu amatā, viņš vēl tiktu izmests no tā. Realitātē FMā un VIDā visu nosaka tā pati vienotība un nekas cits. Visas pārbīdes drīzāk ir vērtējamas kā pašas vienotības iekšējās pretrunas un zempaklāju cīņas.

Atbildēt

Sejas analīze

10.06.2022. 05:10

Novietotas tuvu, viena otrai, acis, liecina par īpašnieka, greizsirdību un izteikti dzīvnieciski- smalki, attīstītu intuīciju! Konkrēti, par "labu ožu"!

Atbildēt

Maija

10.06.2022. 05:03

Nespēju skatīties uz tās mātītes ģīmi!

Atbildēt

gods kalpot: vecā tēva jaunajai zemei un tās brīvībai

09.06.2022. 23:16

Jaunzeme, Ukraina, tautas meita. dzimusi, augusi, skolojusies: PSRS! dzīvesvieta EU, Centrālbaltija, Latvija, Rīga (bez oficiāla apstiprinājuma)
nodarbošanās: nodokļu ieņemšana un ienākumu deklarāciju pieņemšanas darbi.
apbalvojumi: ja nav, tad jābut, bet ja ir, tad interesanti, par ko!

Atbildēt

eh

09.06.2022. 19:19

Jaunā zeme varētu tiešām beidzot nodarboties ar saviem tiešajiem pienākumiem nevis skraidot luncināt asti Bordānistu priekšā un shēmot visādas shēmas kā vienu labā novākt no ceļa pārvaldes vadītājus. Jaunā zeme ir totāli diskreditējusi gan sevi, gan iestādi gan dara kaunu iestādei sabiedrības acīs + kolektīvs jau reāli sen ir noguris no visām tām viņas intrigām un murgiem.

Atbildēt

pietiek lasītājs

09.06.2022. 17:47

Kāds gan spēks ir publikācijai PIETIEK.com!

Atbildēt

Aberfort

09.06.2022. 17:29

Pag, pag.... Podinjsh ir tas pljeegurs, kuram piedeevee saistiibu ar azeriem? Vai es ko jaucu? Varbuut kaads cits? Nevar saprast...;-0

Atbildēt

Muša

09.06.2022. 15:24

Tiek piesegti korumpanti, zagļi VID. Palīdz to darīt abi insekti,iznīcinot pierādījumus.

Atbildēt

Nu ko lai saka

09.06.2022. 14:11

Īstais mīkstais ir Reirs. Jaunzeme centās panākt krimināllietas ierosināšanu pret viņu - Reirs neko nedarīja. Jaunzeme ignorē viņa rīkojumus (nesniedz informāciju par korupcijā pieķertajiem VID darbiniekiem, neveic rotācijas muitā utt.) - Reirs neko nedara. Jaunzeme turpian piesegt korupciju VID un muitā - Reirs neko nedara. Vienīgais, ko Reirs ir patraucējis Jaunzemei izdarīt - tas ir plāns VID Iekšējās drošības pārvaldi Iekšlietu ministrijas IDB sastāvā. Pārējā laikā Jaunzeme ir uzvedusies kā mērkaķis ar granātu rokās. Varbūt tāpēc Reirs baidās viņu atlaist?

Atbildēt

Pilnīgi pohuj!

09.06.2022. 13:04

Kamēr ir ofšori, VID čakarē tautu.

Atbildēt

Sakritība?

09.06.2022. 12:37

Juraša atgriešanās Latvijā tieši uz plānoto VID policijas vadības maiņu ir aizdomīga sakritība, vai ne?

Atbildēt

čangaļputra

09.06.2022. 12:35

vārās...cirku ta slēdza

Atbildēt

Ja

09.06.2022. 12:32

Uzjautrina šie raksti no sērijas "izskatās, ka...", "visticamāk, jo..." un "droši vien, bet..."! Komika.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

FotoRīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā iebrauc. Tam par iemeslu var būt pietiekami lielais rīdzinieku skaits, kuri nav apmierināti nedz ar dzīvi pilsētā, nedz ar dzīves kvalitātes progresu laika gaitā. Kopš gadsimta sākuma straujāko attīstību Baltijas galvaspilsētu vidū piedzīvojusi Viļņa. Jau šobrīd Viļņa ir Baltijas lielākā ekonomika un bagātākā pilsēta; turpinoties līdzšinējai tendencei, iedzīvotāju skaita ziņā Viļņa var apsteigt Rīgu jau 2025. gadā.
Lasīt visu...

21

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

FotoPilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru iedzīvotāji ir visvairāk apmierināti ar dzīvi pilsētā, pārliecinošā vairākumā ir bagātākās pilsētas, tai skaitā Cīrihe, Kopenhāgena un Stokholma, kur pašvaldībām brīvi līdzekļi pilsētvidei. Kā ar pilsētas budžeta iespēju audzēšanu veicas Rīgai?
Lasīt visu...

21

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

FotoPubliskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24. februārī centrs izdeva Satversmē nostiprinātās komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanas oficiālos vietvārdos ieteikumus, nosūtīja ieteikumus visām pašvaldībām, tajā skaitā Jūsu domei. Oficiālu domes atbildi centrs nav saņēmis.
Lasīt visu...

21

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

FotoAr pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto, taču, lai tā izdotos:
Lasīt visu...

6

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

FotoCienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs) ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...

Foto

Ja mēs jautātu Jēzum pašam: "Skolotāj, kas ir ģimene?", mēs visdrīzāk saņemtu atbildi: "Kā ir rakstīts Dieva vārdā? Kā tu tur lasi?"

Mīļie draugi no Latvijas...

Foto

Atkal mani pārprot un nomelno!

Neprecīza ziņa par Latvijas Republikas Saeimas 2022.gada 14.jūlija grozījumiem Izglītības likumā ir radījusi satraukumu sociālajos tīklos un sabiedrībā. Ir pat parādījušies...

Foto

Skumji, ļoti skumji: atklāta vēstule sabiedrībai!

Jūs ziemā salsiet! Un daudzi arī nosals līdz nāvei! Bet "vietvalžiem" par to ir nospļauties, jo viņi būs siltumā un...

Foto

Kad Egils padzirdēja par „hūti”

Ar novēlošanos... bet vēlētos tomēr ieviest skaidrību tajā slavenajā "nācijas tēva" šmucē, kur viņš Gunāra Astras pieminekļa atklāšanā, ieskanoties valsts himnai,...

Foto

Par kartupeļiem un kolorado kāpuriem

Nenocietos un dažu Facebook lasīto rakstu iespaidā nolēmu izteikties sakarā ar valsts iekārtām, kuras esmu piedzīvojis un kurās ir dzīvojuši daudzi. Ak,...

Foto

Par sīkumiem, par bērnu audzināšanu

Es pelnu maizi, darbojoties tūrisma jomā. Ir forši, jo darbs ir brīvā dabā un ap Pāvilostu. Daru to nu jau 22...