Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Mdaaaa

07.01.2020. 20:39

»

В

Sandra nav uzpērkama? Idiot! Tev vienkarši tik daudz naudas nav


Sandra Kārkliņa-Admine nav uzpērkama??? Ha-ha:) Viņa viena no "muitas vadības jumta" :) Viņa no tiem vadītājiem, kas nodarbojas ar kontrabandu, saņem savus % utml. Ja piemēram, iet kravas a/m pāri robežai, gan maiņas vadītājs, gan virsuzraugs un tālāk uz augšu lietas kursā, iepriekš jau sarunāts, kurā maiņā, kas formēs,kam un cik. Tā bija, ir un būs, kamēr nebūs reālus sodus. A tā, rotācijas,ahuetj kāds sods! Visus viņus pie sienas!!!

Atbildēt

:):)

06.01.2020. 18:19

»

:-)

Viņai pat jāmaksā nav, pietiek, ka pārguli


Pārgulēt ar Kravali nebija nekāda māksla :(! Bija jauna un slaida ., ha ha .,

Atbildēt

Ieva Jaunzene

06.01.2020. 18:16

»

Ha ha ha

Jaunzeme ka suńu kuce! Laizīs pakału amata dēł


Cienījamie kolēģi un draugi, Latvijas pilsoņi, nekad neesmu uzrunājuši Jūs iepriekš! Lūdzu pārtrauciet rakstīt nepatiesību !!!

Atbildēt

:-)

06.01.2020. 18:15

»

A

Protams, Sandra ir spēcīgāka, bet viņu nevarēja ielikt..jo nav uzpērkama


Viņai pat jāmaksā nav, pietiek, ka pārguli....

Atbildēt

Ha ha ha

06.01.2020. 18:05

»

jaajaa

…:D...tas vien, ka pret Reira gribu, jau ir milzu pluss Jaunzemei


Jaunzeme ka suńu kuce! Laizīs pakału amata dēł!

Atbildēt

Kreis

06.01.2020. 18:02

»

Zane

Cik Sandrai atkrīt no kontrofakta piesegšanas


Atkrīt diezgan labi!

Atbildēt

Čerńeckis

06.01.2020. 17:59

»

GTi.

Tieši tāpēc Bordāns stāv miera stājā, kad piemin Maizīša vārdu...


Vilšanās ir čomu draudzibā , noruna % sadē cita lieta!

Atbildēt

GTi.

06.01.2020. 17:26

»

TT

ja saliek informācijas drupatas kopā no dažādiem avotiem (tai skaitā Baiļu triloģija, Zirnekļu un Taureņu stāsti, Brālibas u.c.), viss liekais izslēdzas un paliek kāds sausais atlikums - Latviju vada specdienestu ietekmīgas amatpersonas, kuras strādā nelielas politiķu grupas vadībā...


Tieši tāpēc Bordāns stāv miera stājā, kad piemin Maizīša vārdu.
Bet, domājams, ka 2020. gadā nāks gaismā diezgan daudz lietas, kurās izgaismosies gan viņa, gan Juraša iesaiste ļoti netīros darījumos. Domāju, ka ar to arī beigsies Bordāna, kā politiķa karjera. JKP lielā mērā balstās uz ticību kaut kādam godīgumam, pēc Juraša kriminālo afēru izgaismošanas, uzticības krīze un vilšanās būs šausmīgi skaudra.

Atbildēt

Vid personālpārvaldes kolektīvs

06.01.2020. 16:29

»

VID darbinieks

Beidziet apliet ar mēsliem, normālu vadītāju! Grib rotē, grib ieceļ amatā, tā ir viņas griba! Tāpēc ari ir vadītāja! Iepriekšējie darīja to pašu , rotēšana VID ir labas pārvaldības principu ievērošana


Izpildam ieb kuru uzdevumu, ierosinām disciplinārlietas! Tik pat veiksmīgi tās izbeidzam ! Vadība, ko saka, to mes izpildam, jo vairākus gadus redzot izrēķināšanās ar darbiniekiem mums bail palikt bez darba!

Atbildēt

VID darbinieks

06.01.2020. 16:20

»

Pats kā domā

neapmirinātas personalijas personīgaja dzvītē, vemj kas tik nāk prātā


Beidziet apliet ar mēsliem, normālu vadītāju! Grib rotē, grib ieceļ amatā, tā ir viņas griba! Tāpēc ari ir vadītāja! Iepriekšējie darīja to pašu , rotēšana VID ir labas pārvaldības principu ievērošana!

Atbildēt

asv kolonijas jaunumi

06.01.2020. 15:52

»

Nja

Tipisks kremlinu feiku portāls ar smerdeli lapsu priekšgalā


kapec nakat uz sejieni,jums tacu tvnet,delfi,ir,tv3,ltv1,kasjauns,bet ne velk tacu uz neatkarigu un pagaidam komentarus atlaujosu portalu ?

Atbildēt

zirneklu cinas

06.01.2020. 15:48

zirneklu cinas mulkuzemes stikla burka !

Atbildēt

jautaajums

06.01.2020. 15:45

»

Nja

Tipisks kremlinu feiku portāls ar smerdeli lapsu priekšgalā


Vai izcilības centra viedoklis?

Atbildēt

Zane

06.01.2020. 15:26

»

Pupa

Šis ir asprātīgi


Cik Sandrai atkrīt no kontrofakta piesegšanas?

Atbildēt

Nja

06.01.2020. 13:23

Tipisks kremlinu feiku portāls ar smerdeli lapsu priekšgalā.

Atbildēt

TT

06.01.2020. 12:30

ja saliek informācijas drupatas kopā no dažādiem avotiem (tai skaitā Baiļu triloģija, Zirnekļu un Taureņu stāsti, Brālibas u.c.), viss liekais izslēdzas un paliek kāds sausais atlikums - Latviju vada specdienestu ietekmīgas amatpersonas, kuras strādā nelielas politiķu grupas vadībā.
Tas, ka tiesībsargājošo iestāžu darbinieki staigā joprojām dzīvi ir netiešs apliecinājums tam, ka visi visu zin, bet neviens nevienu neaiztiek.
Cīrule, šķiet, bija izņēmums.

Atbildēt

RRR.

06.01.2020. 12:26

»

Interesanti

Interesanti tomēr, par ko vienojās Jurašs un Jaunzeme


Jaunzeme ar Jurašu principā nevar par kaut ko vienoties. Jurašs viņai nodod rīkojumus. Viņš ir personāžs, kurš turēja aiz pautiem pat Rīgas brīvostas vadību, spēja viņiem diktēt nosacījumus. Viņš gadiem ilgi tīrījis aiz Jaunā Laika un vēlāk Vienotības darbiņiem un precīzi zina, kas kur un kā darbojās.
Kā jūs domājiet, kā un kāpēc no Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas korupcijas lietas mistiski "pazuda" toreizējās "Jaunā laika" kasiera uzvārds. Kāda brīnumaina sagadīšanās?! Ak vai ... kāds pārsteigums. JKP biedri to noteikti uzskatītu par kaut kādu Lembja sazvērestību. Tikai tāds sīkums - par to ziņoja nevis Lembis, bet gan drošticami mediji.
Un tā par virkni lietām, kur parādās Jaunā Laika, Vienotības intereses - visas Jurašs, Strīķe veiksmīgi paslaucīja zem tepiķa. Būtībā visaugstākā līmeņa politiskā korupcija. Ko Jaunzeme ar Jurašu varēja runāt - viņai ir viszemākais ierēdniecībā esošais vērtējums "D". Viņa nav lēmēja, viņa ir izpildītāja. Ko juraši un kompānija pateiks, to darīs.

Atbildēt

RRR.

06.01.2020. 10:34

»

vid darbinieks

Kārtējais savārstījums, kur 20% vispār zināmu faktu, 3% taisnības, bet pārējais izzīsts no pirksta, bet tie 23% nodrošina to, ka izskatās, ka nu baigais zinātājs raksta... ja JKP būtu tāda ietekme uz Jaunzemi un J.J. viņu regulētu, tad Lembergam pietuvinātais Podiņš nekad nedabūtu ģenerāli un vispār...


Par JKP ietekmi neviens nerunā. Te ir runa par Jurašu, bēdīgi slavenu politiskās ietekmes tirgoni, kurš pēc pilnas programmas izmanto JKP naivuļus.
Podiņam ģenerāli iedeva Reirs, sens Juraša un kompānijas līdzdarbonis.
Bordāns un pārējie nebija spējīgi pamanīt, ka Jurašs viņiem bija īsta podstava. Manipulatīvais aprēķins izrādījas ļoti precīzs - JKP, kā jebkura fanātiķu grupa, gatava pilnībā aizvērt acis uz realitāti un aizstāvēt "savējo" līdz galam.

Atbildēt

В

06.01.2020. 09:25

»

A

Protams, Sandra ir spēcīgāka, bet viņu nevarēja ielikt..jo nav uzpērkama


Sandra nav uzpērkama? Idiot! Tev vienkarši tik daudz naudas nav!

Atbildēt

vid darbinieks

05.01.2020. 22:12

Kārtējais savārstījums, kur 20% vispār zināmu faktu, 3% taisnības, bet pārējais izzīsts no pirksta, bet tie 23% nodrošina to, ka izskatās, ka nu baigais zinātājs raksta... ja JKP būtu tāda ietekme uz Jaunzemi un J.J. viņu regulētu, tad Lembergam pietuvinātais Podiņš nekad nedabūtu ģenerāli un vispār tur nestrādātu!

Atbildēt

jaajaa

05.01.2020. 19:47

…:D...tas vien, ka pret Reira gribu, jau ir milzu pluss Jaunzemei...:)

Atbildēt

Darbinieks

05.01.2020. 17:34

»

Oļģerts

Vai kāds VID darbinieka komentārs būs


Nekompetenta un angažēta! Nodarbojas ar Vienotības cilvēku iekārtošanu amatos! Atgriež aizrotētos, kurus nelaike Cīrule bija aizrotējusi un kurus bija solījusi izmēzt no VID! Tā kā ziedojiet Vienotībai un tad varat strādāt, neviens jūsu SIA neaiztiks. Tā tagad notiek! Jo Iekšējo drošību tagad vada Janzemes draudzińš no KNAB, tā kā arī korupcijas skandāli VID vairs nebūs, jo viss tiks noklusināts!

Atbildēt

RRR.

05.01.2020. 16:41

Kolonoskopija ir visas resnās zarnas vai tās daļas izmeklēšana ar endoskopu. Procedūra notiek vispārējā anestēzijā. Ja izmeklējuma laikā tiek atklātas audu izmaiņas vai arī ir aizdomas par tādām, var tikt paņemta biopsija mikroskopiskai izmeklēšanai. Dažos gadījumos atrastās sīkās audu izmaiņas (polipi) var tikt likvidētas ar speciālas metāla cilpas un elektriskās strāvas pielietošanu

Atbildēt

RRR

05.01.2020. 16:39

To, ka Jurašs saistīts ar noziedzīgajiem grupējumiem, tirgo savu politisko ietekmi, tas ir sen labi zināms fakts visām tiesībsargājošajām iestādēm. Rīgā ir aptuveni divi cilvēki, kas par to neko nezina - viens ir tāds Jānis Bordāns. Otra vārds nav precīzi zināms, bet skaidrs ir, ka arī šī persona ir no JKP. Manīta ādas mētelī un ar mauzeri klīstam par Rīgas jumtiem no kakliņa dzerot degvīnu.

Atbildēt

05.01.2020. 16:39

»

nu gan

sasmīdināji,reir,tu


veczeme!

Atbildēt

...

05.01.2020. 16:09

»

Oļģerts

Vai kāds VID darbinieka komentārs būs


Nebūs.Dresēti suņi rej tikai pēc komandas.

Atbildēt

autoram

05.01.2020. 15:17

Šī nepatiesā raksta nelietīgajam autoram pašam vajadzētu veikt kolonoskopiju, bez narkozes!.

Atbildēt

Jedinstvo

05.01.2020. 15:04

Lato parādīs informācija vai cēlońsakarību analīze!

Atbildēt

Gabzemis

05.01.2020. 15:02

Vai varētu būt tā, ka VID faktiski vada Čerņeckis + Attīstībai/Par + JKP. Vai varētu būt tā, ka Jaunzemei ir doti norādījumi, ko viņa drīkst un ko nedrīkst darīt, proti, a) neaiztikt konkrētas firmas ar daudz miljonu nodokļu parādiem, neaiztikt augstākā līmeņa VID vadītājus, vidējā līmeņa vadītājus - tikai ar nosauktās trijotnes akceptu un vēl nedarīt šo un to, b) atļauts aiztikt zemākā līmeņa vadītājus un ierindas speciālistus //to Jaunzeme dara ar patiesu prieku un enerģiju// - pieņemt darbā savējos, atlaist nevēlamos un tml. Protams, Reirs par visu notiekošo VID ir informēts, bet viņa iespējas rīkoties ir stipri ierobežotas. Jaunzemei vismaz šobrīd //vai būs mūžīgi, paskatīsimies// ir ļoti spēcīga aizmugure - Attīstībai/Par un JKP. Vienotība kā vienmēr - laipo, mēģina noturēties uz šaurās laipiņas, kura ved uz pārticību, visu iespēju piepildījumu.

Atbildēt

A

05.01.2020. 14:27

Protams, Sandra ir spēcīgāka, bet viņu nevarēja ielikt..jo nav uzpērkama.

Atbildēt

Secinājums

05.01.2020. 14:25

Zirnekļi vienmēr savā starpā kaujas,tomēr neviens zirneklis neuzdrošināsies uzbrukt sistēmai.Kurs zirneklis kuru nokodīs,tas nu cilvēkiem neko nemaina,vietā nāks tāds pats vai vēl briesmīgāks.

Atbildēt

ak tad tev

05.01.2020. 14:17

»

Stukaču dzīve

Stukači zina daudz, bet lasītāji zina visu par visiem, jo ir mafijas satāvdaļa, kurā tam kaut kas nepatīk (kādam vienmēr kaut ko nevar ietrāpīt pa prātam). Un tā top apraksts kā no domu atšifrējuma


bailes par sastrādāto tik lielas, ka pat cauras svētdienas arī dirni netā ?
Citi izlasa tikai to, ko darbadienās nebija laika... :)

Atbildēt

Stukaču dzīve

05.01.2020. 14:11

Stukači zina daudz, bet lasītāji zina visu par visiem, jo ir mafijas satāvdaļa, kurā tam kaut kas nepatīk (kādam vienmēr kaut ko nevar ietrāpīt pa prātam). Un tā top apraksts kā no domu atšifrējuma.

Atbildēt

Aģents

05.01.2020. 13:45

Redzami kādam tiek traucēts melnais bizness. Citu secinājumu no sagrābstījuma nevar izdarīt.

Atbildēt

es

05.01.2020. 13:38

Galvenais, ka visi sen jau zina- Latviju vada 90 gadu bandīti, kas tagad saucas valdība...

Atbildēt

Viedoklis

05.01.2020. 13:36

Apbrīnoju lasītāja viedumu- zin gan spices intrigas un līkločus, gan beznarkozes kolonoskopijas sajūtas! Visu cieņu!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Vakcinācija nav risinājums Latvijai

FotoEs kā opozīcijas deputāts neizprotu konsekvences trūkumu valdības lēmumos. Es uzskatu, ka ir jāstiprina veselības aprūpes kapacitāte, nevis jābaida ar viļņiem. Veselības aprūpes kapacitātes stiprināšanā ir aizstāta ar vāji organizētu un brīžiem pat komisku vakcinācijas procesu.
Lasīt visu...

18

„Kancelēšanas” kultūra luterāņu baznīcā attiecībā uz sievietēm ir dominējusi kopš 1993. gada

FotoThis you? (Uzreiz atvainojos par to, ka ne pārāk diplomātiski...) Redzēju, ka raksts ir populārs, jo vairāki draugi FB to šēroja. Pateikšu dažus vārdus. Statistika un šērošana FB viennozīmīgi parāda, ka sabiedrības garīgi ideoloģiskais piedāvājums satiek garīgi ideoloģisko pieprasījumu. Un tagad paņemam piedāvājumu un ģeniālo rakstu, kas sākas ar vārdiem: "Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot." Un tagad pastāstīšu banālu stāstu.
Lasīt visu...

12

Jaunā Rīgas teātra septiņi ētiskie uzvedības noteikumi darbniekiem un skatītājiem

Foto1. Mūsu teātrī ir atļauta runas brīvība bez jebkādiem ierobežojumiem.
Lasīt visu...

6

Nevajag sagaidīt, ka tu pusmūža vecumā aiznesīsi ar lepnumu savu naktspodiņa saturu pie sabiedrības un visi tev glāstīs galviņu

Foto1) Vārda brīvība nenozīmē to, ka tevi nevar kritizēt par taviem izteikumiem, kā arī vēl mazāk vārda brīvība nozīmē, ka tu drīksti liet samazgas virsū citiem un cerēt, ka tādējādi tu izpelnīsies cieņu, apbrīnu, puķes un aizkustinājuma asaras.
Lasīt visu...

21

Kā likvidēt "Facebook" monopolu?

FotoNotikumi ASV un Facebook uzsāktā cenzūras politika ir aktualizējusi jautājumu par Facebook globālo monopolstāvokli un nepieciešamību to likvidēt. Tagad tas kļūst ne tikai par daudzu cilvēku pārliecības jautājumu, bet daudzu politisko spēku un lielu biznesa struktūru izdzīvošanas jautājumu. Lielā mērā ir vietā teikt, ka cilvēkiem visiem kopā ir jāiznīcina Facebook, pretējā gadījumā Facebook iznīcinās cilvēkus. Tomēr tikt galā ar Facebook monopolu nav tik vienkārši, bet ne neiespējami. To tad arī apskatīsim.
Lasīt visu...

20

Kāpēc mērāmies ar kvadrātmetriem?

FotoEs kā ticīgs cilvēks ticu, ka politiķus tomēr vada arī rūpes par mazo cilvēku, ne tikai uzbudinājums no varaskāres.
Lasīt visu...

12

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

FotoNesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli, šobrīd acīmredzot svarīgākas ir LGBT un Navaļnija tēmas, tālab savu vārdu nāksies teikt man, salīdzinoši necilam mūsu valstiņas pilsonim, – latvietim. Viss turpmāk sacītais ir tikai personiskais viedoklis.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

Kamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem –...

Foto

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

Es palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ...

Foto

Elīnas Didrihsones tests

Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone...

Foto

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

Sestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss...

Foto

Fermas rullē

Uzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu...

Foto

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

Kādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi...

Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...