Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

klasika

13.04.2022. 10:01

gāzes aktuālā tēma atgādina ugunsdzēsēju darbošanos ap šķūņa dzēsanu,kad tas jau nodedzis.Padomijas tv klasika bija valdības locekļu sagaidīšana pie lidmašīnu trapa,ar aizkustinošiem apkamšanās,bučošanās apliecinājumiem.Nekas tamlīdzīgs nenotika ar Vitenberga sagaidīšanu no komandējuma ASV,kura rezultātus gaidīja visi jomas speciālisti.Pirmdienas koalīcijas saietā,dalot suvenīrus,vieglā gaisotnē,koalīcija KONCEPTUĀLI atbalstīja LNG termināļa būvniecību LV.Taču otrdien MK sēdē jautājums tālākai virzībai darba kārtībā nebija.Bez izgaismojuma parādījies potenciālais būvnieks - investīciju kompānija “BaltCap” ,kurai esot pieredze infrastruktūras objektu attīstīšanā.Lai nomierinātu uzbudinājumu par ''šķūnīša zaudēšanu''no valdības ruporiem tiek ziņots par valdības KONCEPTUĀLU vienošanos iepirkt divu teravatstundu (TWh) dabasgāzes rezerves,kuras nodrošināšot 2022/2023.g.Protams,tehniskā risinājuma un gāzes NAV,bet 'kā var nesolīt'.Vēl viens ākis saskatams tulkojumā,ka gāzes komersanti ir divas atšķirīgas valsts kapitālsabiedrības-Latvenergo un LG,bet Dombura raidījumā Latvenergo vadība skaidri pateica,ka,ja LG nevarēs nodrošināt gāzi mazumtirdzniecībā,Latvenergo šo robu neaizpildīs.Tāpēc ar izpratni uztveru I.Zariņa uzdotos jautājumus Vitenbergam par esošās situācijas pārskatu gāzes tirgū.

Atbildēt

Kvcf

13.04.2022. 07:22

Vinu vienigais aprekins ir cik aiznemties ierednju algam un reprezentacijss izdevumiem, ardievu lv

Atbildēt

valdis

12.04.2022. 21:55

Mūsu varnešiem patīk skriet ratiem pa priekšu.Ukraina ar Krieviju karo,bet gāze iet tranzītā uz Eiropu.Reāli jāsaprot,ka neviens investors nebūvēs termināli ja nebūs stingras valdības garantijas,ka tā šķidrā gāze tiks pirkta noteiktos apjomos obligāti.Ja taisās termināli būvēt tad tas jābūvē par valsts naudu jo kari agri vai vēlu beidzas un valdības arī mainās,bet noslēgtie ilggadīgie līgumi paliek kā akmens kaklā.

Atbildēt

piekrītu

12.04.2022. 16:26

»

Objektīvais vērtējums

Ja pasaki A, tad saki arī B! Ko darīt?! Citādi tāda plika iršana sanāk...


'Labāk laicīgi par to sākt domāt.'Ja ieklausās 'Kas notiek Latvijā'pieaicinātajiem profesionāļiem,tad gāzes cena šobrīd ir kosmosā un veidot uzkrājumus par tādu cenu LG nevar atļauties ne iepērkot,ne pārdodot to iedzīvotājiem nākamajā sezonā.Maz tiek runāts par to,ka Latvija,Igaunija,Lietuva,Somija atrodas kopējā gāzes tīklā,kur viena spēlētāja cenu izmaiņas atbalsosies uz pārējiem tirgus dalībniekiem.Gatavas atbildes gāzes jautājumā nebūs.Skaidrs ir viens,kad laiks ''sākt laicīgi domāt'' ir nokavēts,jo termināļi ir gan Lietuvai,gan Igaunijai,bet Latvijai NAV.Un viena tāda termināļa izbūve prasa vismaz piecus gadus,nerunājot par finansējumu.

Atbildēt

Objektīvais vērtējums

12.04.2022. 15:58

»

mja

tu jau atskaņo kovidvaldības propagandu.Ar visām sankcijām, lielākā daļa ES valstis turpina pirkt gāzi no Krievijas par 1.miljardu eu/dienā.Tāpēc ir uzstādījums pret EK,lai visas dalībvalstis ievēro šīs sankcijas,nevis tikai Latvija un tās iedzīvotāji.Lai aizgrieztu RU gāzes ventīli,vispirms ir jānoliek...


Ja pasaki A, tad saki arī B! Ko darīt?! Citādi tāda plika iršana sanāk.
ES līmenī ir oficiāli nodefinēts mērķis samazināt atkarību no krievu energoresursiem, lai neļautu sevi turpmāk šantažēt. Tas iekļauj gan alternatīvus energoresursu avotus, gan energoefektivitātes uzlabošanu, gan straujāku virzību uz atjaunojamo energoresursu plašāku izmantošanu. Jāatceras, ka šāds konceptuāls lēmums tika pieņemts nepilnu mēnesi atpakaļ. Gan jau to vēl apaudzēs ar konkrētiem plāniem un iezīmētām naudiņām.
Ja mēs atkal gribam būt pēdējie, kas nolien no krievu desas, tad beigās tas mums arī visvairāk maksās. Labāk laicīgi par to sākt domāt.
Savukārt par gāzi rudenī mēs tāpat maksātu rekordcenas, par neskatoties uz karu. Tās cenas tādas turas jau kopš pagājušā gada vasaras beigām.

Atbildēt

mja

12.04.2022. 15:42

»

Pišjānis Rudzītis

Varētu padomāt, ka Krievijas zvērības Ukrainā ir labāks variants


tu jau atskaņo kovidvaldības propagandu.Ar visām sankcijām, lielākā daļa ES valstis turpina pirkt gāzi no Krievijas par 1.miljardu eu/dienā.Tāpēc ir uzstādījums pret EK,lai visas dalībvalstis ievēro šīs sankcijas,nevis tikai Latvija un tās iedzīvotāji.Lai aizgrieztu RU gāzes ventīli,vispirms ir jānoliek kkas vietā.Lielās cerības uz Vitenberga gāzes meklējumiem ASV,vismaz info līmenī ,ir vēl liels nezināmais.Un tieši tas ir satraucoši,jo paliekot bez e-enerģijas,degvielas un gāzes iedzīvotāji pilnīgi noteikti neietekmēs notikumus Ukrainā.

Atbildēt

Ansis

12.04.2022. 14:46

Latviešiem putina asiņainā gāze nav vajadzīga, par to tik uztraucas latvijas vatniki.

Atbildēt

Хм

12.04.2022. 13:20

»

Eikalipts

Tieši tā. Viss, ko publiskajā telpā var izlasīt, ir "mēs atteiksimies no Krievijas gāzes". Bet atbildes uz jautājumiem, kas kā reiz ir svarīgas kā mājsaimniecībām, tā arī uzņēmējiem, t.i., kādas būs šī lēmuma sekas sabiedrībai, cik mēs rudenī maksāsim par apkuri, vai mums ziemā vispār būs apkure un, ...


В Германии и Финляндии, хоть благосостояние общее и выше, и экономики сильнее в разы, все равно даже политики все понимают, поэтому и не спешать побыстрее отказаться от газа. А анализирует, рассматривают варианты, ищут решения. А нашим лишь бы погромче крикнуть на всю Европу-Латвия УЖЕ отказалась от газа! Мы первые! Ура! Кариньш и Левит самые принципиальные политики в ЕС! Честь и хвала!
Ну да, зарплаты же подняты вовремя. Запас тоже позволяет пережить цены
https://www.delfi.lv/news/national/politics/karins-pern-nopelnijis-77-869-eiro-lidz-405-087-eiro-palielinajis-uzkrajumus.d?id 54239228

https://neatkariga.nra.lv/izpete/345969-valsts-prezidents-egils-levits-pern-guvis-teju-pusmiljonu-eiro-lielus-ienakumus

Atbildēt

Хм

12.04.2022. 13:16

»

Pišjānis Rudzītis

Kādus ķeburus tu te esi saklabinājis? Iemācies rakstīt


Да прекрасно вы поняли, что это за кебуры и что там написано.
Вот это и пугает, что за эмоциональной демагогией..ничего нет, никакого понимания, что самим делать, какие последствия, какие сценарии, какие варианты.
Ну или просто как это принято у наших политиков, политический капитал сорвал, а потом ушел на хорошую должность, где зарплата все равно будет очень хорошая капать, вне зависимости от того, что там с экономикой

Atbildēt

Eikalipts

12.04.2022. 13:04

»

viedoklis

Ja Latvijā ir virs 300 000 mājsaiamniecību, kas lieto dabas gāzi, tad Ekonomikas ministram būtu jāatbild, kā viņš spēs nodrošināt to, lai šīs mājsaimniecības nebankrotētu un cilvēki vienkārši nepamestu Latviju...


Tieši tā. Viss, ko publiskajā telpā var izlasīt, ir "mēs atteiksimies no Krievijas gāzes". Bet atbildes uz jautājumiem, kas kā reiz ir svarīgas kā mājsaimniecībām, tā arī uzņēmējiem, t.i., kādas būs šī lēmuma sekas sabiedrībai, cik mēs rudenī maksāsim par apkuri, vai mums ziemā vispār būs apkure un, ja Igaunijas termināls netiks pabeigts, alternatīvi gāzes piegādātāji netiks atrasti vai rezerves nākamajai apkures sezonai netiks uzkrātas - kā mēs dzīvosim, neviens nesniedz. Taču tieši šie jautājumi ir svarīgi šīs valsts nodokļu maksātājiem. Latvijas sabiedrība, protams, ir pacietīga, bet diez vai tik ļoti, lai piekristu ziemā sēdēt aukstā dzīvoklī un pūdēt to mitruma dēļ. Amatpersonas arī aizmirst, ka mūsu labklājība ne tuvu nav bagāto Rietumeiropas valstu līmenī, tādēļ ar savām niecīgajām algām visu prognozējamo cenu kāpumu gan pārtikai, gan komunālajiem maksājumiem, gan degvielai sabiedrības vairākums pacelt nevarēs. Tādēļ tikai normāli, ka cilvēki gaida skaidru valdības redzējumu par to, kā mēs rudenī un ziemā dzīvosim. Diemžēl nekādas atbildes šobrīd neseko.

Atbildēt

Хм

12.04.2022. 12:37

»

Pišjānis Rudzītis

Varētu padomāt, ka Krievijas zvērības Ukrainā ir labāks variants


Вы можете доказать или гарантировать, что на следующий день после отказа от газа Россия тут же прекратит войну на Украине? И что будете делать, если не прекратит?

Atbildēt

Zirņu Bliezenis

12.04.2022. 12:24

RU gāze tiek atslēgta un pārslēgta uz ĶTR, tas arī viss. Sankcijas ir nevis agresoram, bet tieši mums.

Atbildēt

Objektīvais vērtējums

12.04.2022. 11:40

»

Žulis

Sankcijas pret Krieviju ir vajadzīgas un svarīgas, bet šajā rakstā uzdotie jautājumi valdībai arī ir pamatoti un vajadzīgi.Katrs, kurš ir nodarbojies ar orientēšanās sportu zin tādu pamatprincipu kā "neļaut lai kājas aizskrien priekšā galvai".Tas nozīmē, ka orientēšanās sacensībās pirms kaut kur skriet...


Par to, ka Latvijā ir vajadzīgs alternatīvs gāzes piegādes avots, runā jau gadus 10 vismaz, lai varētu spiest tās pašas trubas gāzes cenas lejā. Vienīgā alternatīva ir LNG terminālis. Līdz šim to veiksmīgi apkaroja i čekisti, i stipendiāti, i iedzīvoties gribētāji. Tā ka beigās tāpat sanāks, ka terminālis būs jābūvē jebkāda kara iznākuma gadījumā, bet šoreiz tā izbūves izmaksas būs daudz lielākas, ko segsim mēs visi. Klasika. Gāzes cena, kas uzleca jau pagājušā gadā Ķīnas dēļ, ar laiku tāpat nostabilizēsies. Protams, nākamajā apkures sezonā mēs visi maksāsim daudz vairāk. Tas tāpat notiktu arī bez atteikšanās no krievu gāzes adatas.

Atbildēt

mja

12.04.2022. 11:33

»

viedoklis

Ja Latvijā ir virs 300 000 mājsaiamniecību, kas lieto dabas gāzi, tad Ekonomikas ministram būtu jāatbild, kā viņš spēs nodrošināt to, lai šīs mājsaimniecības nebankrotētu un cilvēki vienkārši nepamestu Latviju...


vismaz viens saturīgs viedoklis-komentārs.Nedaudz paklausījos diskusiju 'Kas notiek Latvijā'un tur spečuki pamatoti argumentēja Kariņa patosā izteikto,ka ar 01.04.2022. LV atteiksies no Krievijas gāzes piegādēm ,kā lielāko kļūdu Latvijas ekonomikai.Ja atsakās no RU gāzes,tad tam jānāk no visām ES dalībvalstīm,jo pareizi I.Zariņš ieskicēja faktu,ka daudzas dalībvalstis sankcijas apiet un gāzi iepērk caur blokā neesošām valstīm.Pēdējie vēlēšanu rezultāti Ungārijā un Francijā parāda,ka vēlētāju vairāk uztrauc ekonomiskā stabilitāte,kā notikumi Ukrainā.Un tās ir lielās ekonomikas valstis ar stabiliem tirgiem un piegāžu ķēdēm.Tā kā Kariņa valdībai būs liels izaicinājums ''aiz krūmiem nepazaudēt mežu''

Atbildēt

Objektīvais vērtējums

12.04.2022. 11:27

Neko citu no kolaboranta Zariņa gaidīt nevarēja. Visi taču labi saprot, ka krievu gāzes nogriešana sitīs pa kabatu mums visiem. Argumentus, lai beidzot nolīstu no krievu gāzes adatas, atrast var vienmēr un tie būs daudz maz ciparos aprēķināmi. Mēs gan šobrīd piedzīvojam 3. Pasaules karu, ar ko būtu tomēr jārēķinās.

Atbildēt

Pišjānis Rudzītis

12.04.2022. 11:11

Zariņš - Latvijas nodevējs!
Jebkura cena nav pielīdzināma tai, ko Zariņa sponsorvalsts nodarījusi un nodara Ukrainai.

Atbildēt

Ministrs

12.04.2022. 10:57

»

viedoklis

Ja Latvijā ir virs 300 000 mājsaiamniecību, kas lieto dabas gāzi, tad Ekonomikas ministram būtu jāatbild, kā viņš spēs nodrošināt to, lai šīs mājsaimniecības nebankrotētu un cilvēki vienkārši nepamestu Latviju...


man ir pokuj, cik cilvēku atstās LV , jo tas nav mans bizness. Man pokuj par 300k mājsaimniecību, jo mani neievēlēs, bet mana āda ir amerikānu rokās.
Un jā, neko mēs nevarējām atļauties un līšana lielo puiku sankciju karā mūs iznīcinās.Bet arī tas man ir pokuj, jo neviena avīze par to nerakstīs, pat ja es to teikšu.Man pokuj arī reālā situācija, siltumsūkņi, granulas, ukraina un NATO. Vienīgais , kas nav pokuj, ir manas pusdienas, kurā jābūt galdā pēc saraksta.

Atbildēt

pirātu ekspertam

12.04.2022. 10:50

»

Pirātu partija

Jautājums zariņa kungam...


kas tev, inteliģent, teica, ka krieviem Ukrainā būs sagrāve? Neesi dzirdējis par tehnoloģisku pārsvaru?
Mariupole ir praktiski kritusi, simtiem jūras kājnieku padodas. No 50 000 tur palikuši 1500 gab.Donbasa katlu samals ar aviāciju.pateiktu tev,āzi, kas karāsies, bet Zaratustra neļauj.

Atbildēt

viedoklis

12.04.2022. 10:46

Ja Latvijā ir virs 300 000 mājsaiamniecību, kas lieto dabas gāzi, tad Ekonomikas ministram būtu jāatbild, kā viņš spēs nodrošināt to, lai šīs mājsaimniecības nebankrotētu un cilvēki vienkārši nepamestu Latviju.
Tas, ko valsts vīri bļauj, ka jāatsakās no gāzes, to var atļauties tikai ļoti bagātas valstis, kam ir alternatīvas. Mums Latvijā šobrīd alternatīvu nav- granulu katlu nav. Izmaksas nenormālas. Ne visām mājsaimniecībām der Saules baterijas/granulu katli/siltuma sūkņi. Vai tomēr nav jāsāk no otra gala, apzinot reālo situāciju?
Kas garantēs 10Xdārgāko gāzes apmaksu? Kas un no kā segs starpību?

Atbildēt

Texas oil

12.04.2022. 10:45

knariņa bandīti skaidri zin, ka vēlēšanās izlidos.Tāpēc droši laiž valsti zem naža, lai slēptu savu noziegumu pēdas. Un loģiski, ka viņi mēģinās sabotēt vēlēšanas vai izsludināt savu debilo vīrusu trauksmi.Tikai amerikāņi šoreiz šos neliešus neglābs, pašiem savas raizes.

Atbildēt

Pirātu partija

12.04.2022. 10:37

Jautājums zariņa kungam:
Jūs gadījumā neesat putleriskās raškas gāzes monopolistu lobists- stipendiāts?
puķins visus iekonservētos ietekmes aģentus velk ārā.
Atgādināšu, ka pēc sagrāves Ukrainā, puķina režīms kritīs, tiks atvērti "svaigi" čekas maisi, kur skaidri būs rakstīts, kas, kad, cik saņēmā.
Ļoti liels šoks būs Vācijā, jo tur visvairāk stipendiātu!
Ja izrādīsies arī zariņš pie vainas, tad karāties zariņā šim kungam! Ja protams pats neizleks pa logu, ka to darīs citi stipendiāti pēc atmaskošanas.

Atbildēt

Žulis

12.04.2022. 10:20

Sankcijas pret Krieviju ir vajadzīgas un svarīgas, bet šajā rakstā uzdotie jautājumi valdībai arī ir pamatoti un vajadzīgi.Katrs, kurš ir nodarbojies ar orientēšanās sportu zin tādu pamatprincipu kā "neļaut lai kājas aizskrien priekšā galvai".Tas nozīmē, ka orientēšanās sacensībās pirms kaut kur skriet, ir ne tikai jānosaka pareizais virziens, bet arī jāpārliecinās par tā pareizību. Arī valdībai, pirms pieņemt kādu lēmumu, ir jāizpēta iespējamās negatīvās sekas un mehanismi kā šīs sekas novērst. Ja šādu rakstu raksta Saeimas deputāts, tas ir divkārt skumji, jo liecina, ka valdošās koalīcijas deputāti pat savus kolēģus neinformē un neiesaista valstij svarīgu lēmumu pieņemšanā. Tā jau vairs nav pat demokrātijas karikatūra, tā jau ir visīstākā autoritārā diktatūra, valsts varas uzurpācija. Ja tāda situācija ir mūsu valstī, tad kāda mārrutka dēļ visus šos gadus vajag algot simts deputātus? Tikko pēc kārtējām vēlēšanām ir sastādīta valdība, ārpus valdošās koalīcijas esošie deputāti var mierīgi savākt mantiņas un doties mājās.

Atbildēt

Ģeopolitika

12.04.2022. 10:07

Ja jāizvēlas starp Latgali un krievijas gāzēm... Izvēlos Latgali pat ja tā sabalso zariņa govis kas ģenerē krievijas gāzēm ekvivalentu smaku.

Atbildēt

Kahlu

12.04.2022. 09:15

»

to Salo

Tie ukraiņi visi vervelē krieviski, un pupainās ukrainietes izkonkurēs mūsu zeltenes


Izkonkurējušas ir jau sen, jo intīmajā servisā rīgā jau vairākus gadus dominē kahluškas, ļoti skaistas, seksīgas.

Atbildēt

juris

12.04.2022. 08:48

Zarin,nomierinies......

Atbildēt

nekā personīga, tikai darbs

12.04.2022. 08:36

»

bezceris

pilnīgi nesaprotu, kāda jēga te komentēt? kādēļ jūs te komentējat, ja tas neko nedod? pie tam, diezgan neglīti 1 otru aizvainojot, zinot, ka nebūs iespējams galēju viedokļu paudējus pārlieciāt? jeb, es kaut ko nezinu? tam ir kāds sakars ar tvaika nolaišanu jeb pietiek.com pats raksta komentārus...


Tas ir darbs, par šo darbu darboņi saņem samaksu un apkalpo savus dažādu interešu saimniekus. Saturs komentāru rakstos vispār nav vajadzīgs, galvenais, lai ir veidols.

Atbildēt

Salo

12.04.2022. 08:25

Gāzi lietot būtu jāaizliedz ar likumu, tāpat kā televīzijas antenas kas raida propogandu no vatnikiem. Tāpat krievu valodā runāt ir noziegums, tas kaitina mūsu bŕāļus un māsa ukraiņus. Tā mēs palīdzēsim ukrainai uzvarēt.

Atbildēt

anti soross

12.04.2022. 00:28

»

Jukums

Pajautā pašam gazpromam - viņi Tev atbildēs precīzāk...


Tik augstas benzina cenas asv,ka pie Putina,nav bijusas nekad.

Atbildēt

jautājums Zariņam

11.04.2022. 23:58

No kurienes tu, kangar, uzsūci to krieviskumu savā dvēselē? Laikam krievene tevi dzemdēja.

Atbildēt

Pastāsti kāda sajūta

11.04.2022. 23:56

»

jautājums Zariņam

Pastāsti kāda sajūta kurinot māju ar ukraiņu līķiem


pļūtot šķidru un slaukot *irsu ar pliku roku?

Atbildēt

nu nu

11.04.2022. 23:53

»

gamma

Bija jau viss labi, kamēr šeit nesaskrēja asinskāras krievu bidlas un rusofīli deģenerāti


Tas neko nemaina pēc būtības, ateja paliek ateja.

Atbildēt

Komentārs

11.04.2022. 22:04

»

autoram

Vai visiem krieviem ir tik neattīts pašsaglabāšanās instinkts? Pat tavas sugas brālim, Išakovam, ir vairāk prātina, neizsaukt uguni uz sevis. Atbildība par krievu pastrādātām zvērībām no Kremļa zagļu un žuļiku un slepkavu un pedofīlu "Bļjaģinaja rossija" pārstāvošo Saskaņu neviens nav noņēmis...


Atļaušos atgādināt komunikācijas pamatlikumu. Nav nepareizu jautājumu, ir tikai pareizas, nepareizas vai melīgas atbildes uz šiem jautājumiem.
Tāpēc nevajag braukt augumā jautātājam, ir jāpagaida atbildes. Varbūt bārdainajam tūristam viss ir jau sarēķināts un pierādīts, ka nākamziem pat veļu varēsim vārīt katlos uz gāzes plītīm, kad elektrības nebūs.

Atbildēt

nu

11.04.2022. 22:00

»

delta

Es pie ārsta kamēr nav par vēlu


Vai tad es tevi turu?

Atbildēt

bezceris

11.04.2022. 21:46

pilnīgi nesaprotu, kāda jēga te komentēt? kādēļ jūs te komentējat, ja tas neko nedod? pie tam, diezgan neglīti 1 otru aizvainojot, zinot, ka nebūs iespējams galēju viedokļu paudējus pārlieciāt? jeb, es kaut ko nezinu? tam ir kāds sakars ar tvaika nolaišanu jeb pietiek.com pats raksta komentārus?

Atbildēt

Ojārs Paceplītis

11.04.2022. 21:42

»

hm

ES un citur - atsakās no Krievijas gāzes tu traksti


Pat Ukraina turpina pumpēt Krievijas gāzi gan sev, gan uz Eiropu!

Atbildēt

.

11.04.2022. 21:42

»

Ojārs Paceplītis

Ierosinu katrā lauku saimniecībā šopavasar iesēt zirņus - šausim visi rudenī ar rudzu bisi un būs mums pašiem sava gāze


Kad manam sunim nav ko darīt, tas laiza sev pautus. Kas tev, nevari savus aizsniegt, varu piedāvāt sava suņa pautus.

Atbildēt

Ojārs Paceplītis

11.04.2022. 21:39

»

Bio

No asiņainas gāzes sen bija jāatsakās. Izmantot gāzi ,tas ir noziegums pret ukrainu .Varam saražot savu biogāzi,meslu pietiks


Ierosinu katrā lauku saimniecībā šopavasar iesēt zirņus - šausim visi rudenī ar rudzu bisi un būs mums pašiem sava gāze!

Atbildēt

nu nu

11.04.2022. 21:25

»

Nekas jauns

Iedzīšana strupceļā un negausīgās zagšanas radītais efekts nostrādā katrās vēlēšanās. Čekistiem tikai atliek kaukt, ka latvieši nav pelnījuši savu valsti, kaut gan pie varas nav neviena latvieša, kam ciltsraksti nebūtu sasmērēti ar sarkanajiem


Kad kropļi krievu necilvēkus godā par nacistiem, tie mēģina tiem piešķirt cilvēcību, ja visus politiķus pielīdzina JV, A/Par, JKP un Saskaņas neliešiem, tad iznāk, ka to pederastijas - pedofīlijas lobijs, tik traki nemaz nav.

Atbildēt

Nekas jauns

11.04.2022. 21:12

»

Čekas pakalpiņi un nodevēji valda!

Braucot pa bedrainajām ielām nākas lamāties , ka putins vainīgs


Iedzīšana strupceļā un negausīgās zagšanas radītais efekts nostrādā katrās vēlēšanās. Čekistiem tikai atliek kaukt, ka latvieši nav pelnījuši savu valsti, kaut gan pie varas nav neviena latvieša, kam ciltsraksti nebūtu sasmērēti ar sarkanajiem.

Atbildēt

mācies skaitīt

11.04.2022. 21:06

»

hm

Priekš kam krieviem dolāri, ja par tiem neko nevar nopirkt? Priekš kam Latvijā vajag rubļus, ja par tiem neko nevar nopirkt? Taču, ja vajadzēs, krievi atradīs dolārus, bet latvieši - rubļus. Tirgus...


Tik tiešām, priekš kam vergiem vispār nauda, ja saimnieks tos apģērbs un pabaros? Nauda ir tikai brīva cilvēka atribūts, bet valūtas izvēle, vēl brīvāka. Par dolāriem, tāpat kā padumjos laikos, gandrīz visu varēs nopirkt. Protams, tas attieksies uz dažiem procentiem atlikušo spriest spējīgo krievu.
Rubļa kursu varētu uzdzīt, ja Putins pārdotu visu krieviju, kopā ar visiem vergiem un izlaistu aprozībā visus dolārus, eiro, jēna, juaņus, batus utt. Runa bija par dolāru kursa uzdzīšanu, tikai lieko hromosomu nēsātājiem jau nav atlicis daudz rublīšu par ko pirkt dolārus, turklāt, kā jau minēju, par to aizdomāties spējīgi Zimbabves un Venecuēlas iedzīvotāji, bet ne krievi.

Atbildēt

delta

11.04.2022. 21:01

»

sanāk laba statistika par inteliģences līmeni

Lamājot krievus - vieni lamuvārdi un rupjības


Tas tāpēc, ka te saskrējuši visi tie slimiķi, galvā sistie, kuri agrāk pie katra raksta par Krieviju lēja žulti delfos un tv netā. Tur jau sen komentāru sadaļas bija samazgu bedres. Tagad ko līdzīgu viņi veido te.

Atbildēt

delta

11.04.2022. 20:56

»

jautājums Zariņam

Pastāsti kāda sajūta kurinot māju ar ukraiņu līķiem


Es pie ārsta kamēr nav par vēlu.

Atbildēt

hm

11.04.2022. 20:28

»

Jukums

Pajautā pašam gazpromam - viņi Tev atbildēs precīzāk...


Tu taču lielījies, ka" ES un citur"!
Tāpoēc jautāju tev. Bet izrādās - muldēt proti, atbildēt - nē!

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Muļķība tik drīz nav gāžama, tomēr visi sauc, cik spēka, – palīdziet, glābiet Ivetu!

FotoŠī ir patīkama atkalredzēšanās ar sabiedriskās politikas centra “Providus” direktori un vadošo pētnieci, augstās Sorosa mācības koordinatori un vieslektori Latvijas augstskolās Ivetu Kažoku. Vecajā paziņā vēl kvēlo uguns, verd dzīvības sulas un neapdzēšams cīņas gars, īsi sakot, Iveta kustas kā dzīvsudrabs!
Lasīt visu...

21

Šis bija labs samits

FotoNATO samits Madridē ir noslēdzies. Nepārspīlējot var teikt, ka tas bija viens no būtiskākajiem pasākumiem Alianses pēdējo desmitgažu un arī Latvijas vēsturē.
Lasīt visu...

21

Kļūdainais “kļūdu labojums” aptieku noteikumos ir lielveikalu un lielo slimnīcu, nevis pacientu interesēs!

FotoTiekoties ar Veselības ministrijas Farmācijas departamenta pārstāvi Artūru Grīgu, Latvijas Pensionāru federācija un citu organizāciju pārstāvji atkārtoti lūdza apturēt t.s. “Aptieku noteikumus”, kas topošajā redakcijā būtiski lobētu lielveikalu un lielo slimnīcu intereses, bet pilnībā atstātu novārtā iedzīvotājus, kuri dzīvo mazapdzīvotās vietās.
Lasīt visu...

21

NATO superplāns “Baltijas slazds”

FotoIgaunijas premjere Kaja Kallasa atklāja žurnālistiem, ka NATO aizsardzības plāns attiecībā uz trim Baltijas valstīm paredz atļaut Krievijas bruņotajiem spēkiem tās ieņemt un pusgadu marinēt krievu zaldātus ES pažobeles ekonomiskās krīzes, politisko intrigu un sodomijas purvā. Ja okupanti šajā laikā nenojūgsies un paši neaizmuks, tad pēc 180 dienām Baltijas zemes atbrīvošot (lasi – pievienošot atpakaļ ES).
Lasīt visu...

15

Tikai nesmejieties, es atkal mēģināšu tiesāties un šoreiz kā tēvs un vīrietis gan noteikti uzvarēšu! Es un mans spēcīgais gars!

FotoUn tagad pats svarīgākais. Tas, kas notiks tālāk, ir sekojošais. Es savā un savu bērnu un ģimenes vārdā vērsīšos tiesā pret Latvijas Republiku. Pret Levita, Kariņa, Rinkēviča, Pabrika, Dzintara režīmu. Tā būs pirmā tiesvedība valsts vēsturē, kur vienlaikus politiķis, vīrietis un tēvs cīnīsies par savu bērnu interesēm. Cīnīsies un uzvarēs Latvijas valsti, pierādot, ka Latvijas valsts politiski un materiāli izrēķinājās ar Gobzema ģimeni, tostarp aizskarot divu nepilngadīgu bērnu intereses.
Lasīt visu...

6

Vēstule ģenerālprokuroram Stukānam: par naida noziegumu jāsaņem reāls cietumsods

Foto"4. maija deklarācijas klubs" vēršas pie Jums, lai rastu jēgpilnu risinājumu naida nozieguma izpausmei, kas norisinājās šā gada 20. maijā pēc gājiena "Par atbrīvošanos no padomju mantojuma" un ir satraucis visu Latviju. Gājiens bija mierpilns, vērsts uz demokrātiskas Latvijas valsts nākotni, kura sevī ietver tos mūsu valsts iedzīvotājus, kuri savās domās un rīcībā ir pret agresiju kā Latvijā, tā arī Ukrainā.
Lasīt visu...

21

Anitas Muižnieces dubultie standarti ciniski turpinās

FotoŠā gada maija beigās Valsts policijas (VP) Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes 2. nodaļa nosūtījusi prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai kriminālprocesu pret maksātnespējas administratoru un viņa pilnvarotu personu, kuri gandrīz desmit gadu laikā no maksātnespējīga uzņēmuma piesavinājušies vairāk nekā 1,4 miljonus eiro
Lasīt visu...

13

Vēsturisks solis Eiropas Savienībā – EK nākusi klajā ar priekšlikumu Dabas atjaunošanas likumam

Foto22. jūnijā Eiropas Komisija nāca klajā ar vēsturisku priekšlikumu likumam par dabas atjaunošanu, kura mērķis ir atjaunot mūsu ekosistēmas un atgūt dabu visā Eiropā – gan lauksaimniecības zemēs un jūrā, gan mežos un pilsētvidē. Komisija arī apstiprināja priekšlikumu par 50% samazināt sintētisko pesticīdu lietošanu līdz 2050. gadam.
Lasīt visu...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Nenopietnā rotaļa

Vasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu...

Foto

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

Vakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas...

Foto

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

Tautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana...

Foto

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

Kad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts...

Foto

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

Es pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas...

Foto

Par "audzēšanu"

Nekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari...

Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...