Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Izeja

05.07.2022. 15:55

»

To viņš noteikti nedarīs.

Bet mēs savukārt varam iemainīt lēto gāzi pret 10 000 visādiem vanckariņiem. Izdotu šos Krievijai un būtu ne tikai lēta gāze, bet arī lēts benzīns.Un Latvija varētu atsākt šo to ražot.Bez Vanckariņa būtu arī tūrisms un finansu operācijas.Jo arī Znotiņu varētu izdot krieviem...


Eiropas tautām nav daudz variantu , lai aizstāvētu savas dzīvības un ģimenes veselību.Ja viņi nesacelsies un neiznīcinās esošās, amerikāņu kontrolētās eiropas valstu elites tīri fiziski, tad šīs elites piebeigs Eiropu.Jo tāds ir amerikāņu plāns.Gāze jau sobrīd ASV ir 3x lētāka nekā Eiropā.ES preču konkurentspēja zūd. Ne jau Krievija ir ES nāvīgākais ienaidnieks, bet nolādētie jeņķi, kas arī Latviju iznīcinās savu ambīciju dēļ.Atveriet acis, idioti!!!

Atbildēt

Fake news

05.07.2022. 09:50

»

fakts

Vēja ģeneratori līdz šim sevi nekur nav atpirkuši.Vēja ģeneratoru spārnu utilizācija nav atrisināta.Vēja ģeneratoru ietekme uz cilvēku veselību un dabu ir graujoša un tas tiek slēpts


Sveiki tagadnē! Palasām aktuālo informāciju!
Vēja parku atmaksas termiņš vidēji ir 10 gadi.
Spārnu pārstrāde iespējama vismaz 6 dažādos veidos. Procesi drīz tiks komercializēti. Jaunajām turbīnām spārni jau pēc noklusējuma ir pārstrādājami.
Kas tieši ir graujošā ietekme uz veselību un dabu? Tas, ka es trinos un piedzīvoju neirozi par to, ka kaimiņam uz viņa zemes ir turbīna un man uz manējās nav, nevar saukt par veselības bojāšanu.

Atbildēt

Jukums

04.07.2022. 12:38

Droši ka tā ar ir, lai ar pats Zariņs tieši tāpat rikojās būdams SPRK komisijas vaditājs...

Atbildēt

Jukums

04.07.2022. 12:37

Droši ka tā ar ir, lai ar pats Zariņs tieši tāpat rikojĀS

Atbildēt

nu, čangaļu partorgi

04.07.2022. 12:07

»

hi hi

latvanpajol---AIZVER SKRIBELĒŠANU,Tvaika ielas sanitāri jau braukte


ko lika psihslimnīcās???????????????????????????????ja nav argumentu...man ir, tūkstoši uzvārdu

Atbildēt

pajoliņam

04.07.2022. 11:29

»

urrā

šausim sev kājās un cerēsim, ka Putins bļaus


Sankcijas ir nostrādājušas: Putins pakāries!

Atbildēt

VAU

04.07.2022. 10:54

vai ta tiešām vienotie sorosti iepērk Krievijas bez BRĪVĪBAS MOLEKŪLĀM -----GĀZI---- šausmīgi----padomijas GESu,MEŽU un KRŪMU LIELZEME?!

Atbildēt

hi hi

04.07.2022. 10:21

»

zariņ

čangaliju sakārto, 3 a taču tavējie gundjaevieši kirilieši ļeģajevi avenieši


latvanpajol---AIZVER SKRIBELĒŠANU,Tvaika ielas sanitāri jau braukte?!

Atbildēt

urrā

04.07.2022. 10:14

šausim sev kājās un cerēsim, ka Putins bļaus!

Atbildēt

zariņ

04.07.2022. 09:54

čangaliju sakārto, 3 a taču tavējie gundjaevieši kirilieši ļeģajevi avenieši

Atbildēt

faks

04.07.2022. 09:31

»

fakts

Vēja ģeneratori līdz šim sevi nekur nav atpirkuši.Vēja ģeneratoru spārnu utilizācija nav atrisināta.Vēja ģeneratoru ietekme uz cilvēku veselību un dabu ir graujoša un tas tiek slēpts


Vēja turbīna spēj ģenerēt 10kW ja pūš vējš, tātad maziņā vēja elektrostacijiņa sākas ar 5000 ģeneratoriem.

Atbildēt

fakts

04.07.2022. 08:07

Vēja ģeneratori līdz šim sevi nekur nav atpirkuši.Vēja ģeneratoru spārnu utilizācija nav atrisināta.Vēja ģeneratoru ietekme uz cilvēku veselību un dabu ir graujoša un tas tiek slēpts.
Par ko vēl varētu spriest?

Atbildēt

To viņš noteikti nedarīs.

04.07.2022. 06:57

»

Lasītājs

Būtu braukuši uz Krieviju lūgt pārdot mums lēto gāzi, degvielu--- a šitiem tikai vējš galvā, propellers uz pakaļas! Nu baigie Karlisoni


Bet mēs savukārt varam iemainīt lēto gāzi pret 10 000 visādiem vanckariņiem. Izdotu šos Krievijai un būtu ne tikai lēta gāze, bet arī lēts benzīns.Un Latvija varētu atsākt šo to ražot.Bez Vanckariņa būtu arī tūrisms un finansu operācijas.Jo arī Znotiņu varētu izdot krieviem))

Atbildēt

Repsis

04.07.2022. 06:09

»

Litrs

Zariņam mūždien kautkas niez


Viens no retajiem,kurš latviski māk rakstīt tajā komjaunatnes partijā.

Atbildēt

Kariņš var vēl sliktāk

04.07.2022. 04:34

Galvenais lai kolonijas pārvalde precīzi izpilda saimnieka pavēles.Jau augustā sāksies pilna "demokrātija".

Atbildēt

pareizais

04.07.2022. 02:24

Ivar, par kādu sajēgu tu runā? Kāda sajēga var būt lingvinistam un virpotājam komjaunietim Reiram?

Atbildēt

Fridge

03.07.2022. 21:41

Domaaju, ka Karinjsh, buudams peec izgliitiibas ledusskapju meistars, varetu dot iipashus, sevishkji veertiigus ieteikumus elektriibas taupiishanai. Piemeeram - lieki nevirinaat ledusskapja durvis, jo tikpat tur nekaa nav, un no virinaashanas neparaadiisies... ;-)

Atbildēt

Krišjānis Kariņš- Vanckars

03.07.2022. 21:04


Draugi! Dāmas un kungi! Strādnieki un zemnieki! Švābisti! Proletārieši! Nacisti un fašisti! Sociāldemokrāti un komūnisti! Liberāldemokrāti! Huntisti! Plukatas!

Tautai ir beidzot jāuzticas valdībai. Valdība paziņo, viss kļūs dārgāks, mums un jums ir katram jādomā par saviem paradumiem tērēt.

Ukrainā notiek karš, kas Latvijas valstij maksā traģisku cenu, uzturot gatavībā Latvijas bruņotos spēkus iespējamai “X stundai”, KF intervencei Latvijā.

Ir skaidri zināms, draugi, ka enerģētikas cenas turpinās pieaugt, taču valstij un tās cilvēkiem ir jāsaglabā aukstasinīgs miers.

Patlaban ir būtiski saprast, ka jebkuru naudu nākotnē var atpelnīt, jo Latvijas ekonomika joprojām progresīvi turpina attīstīties ar daļēju un īslaicīgu negatīvu pieaugumu.

Nu nav tā, ka tikai bruņotie spēki vien dzīvos komfortā un ka valdība katru dienu to vien dara, kā plāno pasliktināt tautas stāvokli.

Mēs nevarēsim visas pūļa uzturēšanas izmaksas 100% kompensēt, tas jāsaprot, šī doma jānoliek pie malas, bet mēs varēsim pēc vajadzības nokompensēt pārāk strauju cenu kāpumu, lai tauta nedotos ielās ar sociāliem protestiem. Mēs variēsim!

Es tiešām nedomāju, ka ir kāds veids, kā no tā izbēgt, tāpēc man ir daži padomi.

Biežāk nekā parasti dodoties uz pārtikas veikalu, jūsu budžets ļoti ātri tiks apēsts. Tam īpaši pievēršama uzmanība.

Latvieši beidzot ir gatavi atvadīties no savām vecajām treniņbiksēm, kurās vaļājās pa dīvānu pandēmijas laikā un lamāja valdību. Lai samazinātu drēbju jaunas kārtas izmaksu, treniņbikses var mēģināt pārdot, taču šis tomēr nebūs labākais laiks iepirkties, ja neskaita atkārtoti izmantojamo apģērbu un apavu superlielveikalus.
Mans taupītāja, profesionāļa, padoms: pirms pērkat kaut ko jaunu, pārvērtiet vecās drēbes naudā!

Apkures rēķini šajā un citās sezonās arī man vienmēr ir likuši izspiesties aukstiem sviedriem.

Kas attiecas uz gaidāmām degvielas vēl augstākām cenām, kas turina pieaugt. Mans taupītāja, profesionāļa, padoms: atkarībā no dzīvesvietas starp degvielas uzpildes stacijām var būt lielas cenu atšķirības.

Mēbeles. Laba netīrumu noņemšana un svaiga krāsas kārta var sniegt tik ļoti nepieciešamo stimulu aizmirst par mēbeļu veikalu.

Medicīnas aprūpē daudziem latviešiem šīs izmaksas jau ir nesasniedzamas. Ja aizkavēsies ar došanos pie ārsta, tu samazināsi pakalpojuma cenu, ja visi tā rīkosies.

Un visbeidzot. Pandēmijas laikā daudziem latviešiem solīju dzīvi padarīt nepanesamu. Lai sasniegtu šo izcilo mērķi tirgus ekonomikā, ceru, ka mani padomi arī jums palīdzēs kļūt par miljonāriem!

Karš pret Krieviju ir mūsu nākotne! Ja vairs nevari izturēt dzīves dārdzību, iesniedz dokumentus un dodies uz Ukrainu karot vai stājies Zemessardzē.

https://www.la.lv/karins-pern-premjera-amata-nopelnijis-teju-78-000-eiro

https://jauns.lv/raksts/zinas/491518-karins-par-sankciju-sekam-viss-klus-dargaks-mums-ir-katram-jadoma-par-saviem-paradumiem

Atbildēt

Lasītājs

03.07.2022. 20:39

Būtu braukuši uz Krieviju lūgt pārdot mums lēto gāzi, degvielu--- a šitiem tikai vējš galvā, propellers uz pakaļas! Nu baigie Karlisoni!

Atbildēt

Litrs

03.07.2022. 20:19

Zariņam mūždien kautkas niez..

Atbildēt

03.07.2022. 20:07


oik bandītismam bij tādi paši batonizēti gaiši lozungi .

Izrādijās vienkārši zagšana , oficāls veids kā mūsu naudu pārpumpēt bandītu kabatās .


Par oik izzagto naudu valdība varēja pusLatviju noklāt ar saules paneļiem
un tad būtu kāda jēga vismaz no tā visa .

Atbildēt

būtiskais par Kariņa valdību pateikts ar frāzi

03.07.2022. 19:58

...šaubas par Jūsu vadītās valdības sajēgu spēt īstenot soļus, kas tiešām veicinātu Latvijas enerģētisko drošību!...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Nepieciešama Saeima, kas spēj vadīt valsti cauri vētrainiem ūdeņiem (un ievēlēt mani uz otru termiņu, lūdzu)

FotoGodātie Latvijas pilsoņi! Vēlētāji! Nākamajos četros gados Latvijai ir nepieciešama tāda Saeima un valdība, kas spēj droši vadīt mūsu valsti cauri vētrainiem ūdeņiem.
Lasīt visu...

12

Mēs izmisīgi gribam izkrāpt valsts iepirkuma garantijas mūsu terminālim!

FotoDarbs pie sašķidrinātās dabasgāzes jeb LNG (liquefied natural gas) termināļa izveides Latvijā norisinās jau teju desmitgadi un varētu turpināties vēl tikpat ilgi, ja ne Krievijas agresija Ukrainā, kas nepārprotami lika saprast mūsu valsts enerģētisko atkarību ar visām no tā izrietošajām sekām.
Lasīt visu...

21

Vēlēšanas: kāpēc vajag iet vai neiet pie balsošanas urnām

FotoPašreiz sociālajos tīklos izskan daudz aicinājumi boikotēt vēlēšanas, un daudzi arī uzskata, ka nav vērts piedalīties vēlēšanām, jo pa lielam nekas nemainīsies. Un uz vēlēšanām pamatā neiet cilvēki, kuri nav apmierināti ar valdību, ar Saeimā ievēlēto deputātu darbu. Bet vēlēšanu boikots ir izdevīgs varas partijām, un tās to slēpti atbalsta.
Lasīt visu...

18

Mūsu politprostitūciju nedrīkst publiski saukt par politprostitūciju!

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) aicina Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisiju reaģēt uz deputāta Aleksandra Kiršteina (Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”–”Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK) 25. septembra izteikumiem mikroblogošanas vietnē Twitter. Deputāts, komentējot priekšvēlēšanu debates LTV ēterā, raksta: “Politprostitūta Bērtule, vadot Saeimas kandidātu debates LTV1, visu laiku melo, ka politiķi (domāti NA) grib likvidēt Satversmes Tiesu, noklusējot, ka tā ir jāpārceļ uz Augstāko Tiesu kā Igaunijā, Somijā un Zviedrijā! Pirmskara Latvijā Satversmes jautājumus skatīja AT Senāts!”
Lasīt visu...

12

Kāpēc jums vajadzētu nobalsot par mums - Marksa mūsdienu mazbērniem

FotoLīdz Saeimas vēlēšanām tikai 5 dienas, un, ja vēl turpini izlemt, par kuru politisko spēku atdot savu balsi, piedāvāju 15 iemeslus, kāpēc balsot par 15. sarakstu – Progresīvajiem.
Lasīt visu...

15

Vai "Konservatīvo" sīkpartijā atdzimst nacisms?

FotoŠis jautājums man radās jau pirms diviem gadiem, kad Vācijas kolēģi vērsa uzmanību uz simbolu iespējamu izmantošanu un simboliskajiem tekstiem, ar ko tika rotāti aizsaulē aizgājušās Jutas Strīķes, vienas no Jaunās konservatīvās partijas līderēm, bēru vainagi no viņas partijas biedriem.
Lasīt visu...

21

Nacionālisms, nacisms, fašisms, pozitīvais nacionālisms un citi "ismi"

FotoJums nepatīk garas runas un mani garie raksti, tāpēc šoreiz būs īsāk. Tam, par ko runāšu, ir dažādi nosaukumi, tam daudz ko nepelnīti piedēvē, un tam ir dažādas izpausmes, bet patiesībā runa ir par vienu un to pašu – par patikšanu un nepatikšanu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Tautvaldība ir tautas pārstāvniecība valsts pārvaldes lēmumu pieņemšanai, valsts pārvaldes institūciju veidošanai un lēmumu pieņemšanai

Satversmes 1. nodaļas 2.pants nosaka: “ Latvijas valsts suverēnā vara pieder...

Foto

“Kapteinis Amerika” aicina taupīt

Vadīkļi Vakareiropā brēc par enerģētisko krīzi. S…di, ko ar zaļo dienaskārtību, suicidālām sankcijām un nesaimnieciskumu savārījusi izkurtējusī Eiropas elite, būšot jāizstrebj pārvaldītajām...

Foto

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: ja tas mums izdevīgi, mēs izliksimies, ka atbalstām valsts aizsardzības dienestu

Nepieciešamība stiprināt Latvijas drošību laikā, kad blakus Eiropā notiek karš, šķiet...

Foto

Esmu balsojis par partijām un politiķiem, kas ir līdzatbildīgi Latvijas izzagšanā, un atkal iešu uz vēlēšanām

Ļoti miglaini atceros savas pirmās vēlēšanas. Es tikko kā biju...

Foto

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: es nemaz neesmu tāds hameleons un gļēvulis, kā jums izskatās, jo man ir apņēmība

Jūsu balss izšķirs, kas vadīs mūsu valsti. Pirms...

Foto

Logs vai varnešu kolektīvās pašsaglabāšanās instinkts

Mums katram ir izveidojies vai izveidots savs logs, caur kuru mēs uzlūkojam pasauli. Un šie logi mēdz būt ļoti dažādi...

Foto

Jaunzemes rīcība vērtējama kā amata pienākumu, konkrēta rīkojuma vai uzdevuma nepamatota nepildīšana vai novēlota, nolaidīga vai nekvalitatīva pildīšana

Ceturtdien, 15. septembrī finanšu ministrs Jānis Reirs ir izdevis...

Foto

Nedodiet sevi apmuļkot! Sīkumains, bet ļoti bīstams

«Okupāciju noliegt? Manā skatījumā tā ir bijusi. Attaisnot Krievijas prezidenta darbību es netaisos, un tā nav man simpātiska. Neskatos...

Foto

Paskaidrojumi Plešam: nav labi, ja nepatiesu informāciju apzināti izplata tik augsta valsts amatpersona kā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs

[1] 2022. gada 25. augustā Daugavpils...