Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

skaidroju

08.10.2022. 20:52

I vairāki punkti par to, kas notiek:
1. Staķis ir persona, kam ļoti maz interesē jebkas kas notiek RD, ja vien no tā viņš nevar gūt sev publicitāti;
2. Par to, ka Staķa publicitātei tiek izmantots tāds administratīvais resurss kā piem. pilsētas svētku noformējuma konkursi vai šis Rīgas vasaras projekts, šobrīd ir pielecis arī koalīcijas partneriem. Prograsīvie ir nekritiskas Staķa grūpijas, kas piesedz šo slikto situāciju, tādēļ uz viņiem nav īpaši ko cerēt, bet pārējie šobrīd ir satraukti. Faktiski neviena interesēs nav atbalstīt Staķa privāto mārketinga kampaņu;
3. Izskatās, ka Konservatīvie ir gatavi rīkoies, bet kaut kur notek arī rūpīgi slēptās informācijas noplūde no komunikācijas pārvaldes;
4. Staķa PR barotņu situāciju vada Celma, biroja vadītāja, kura terorizē viņai domes vienkāršos darbiniekus radot bosinga atmosfēru. Visvairāk cieš Izglītības un kultūras departaments, kur vēlas piespiest cilvēkus aiziet no darba, lai to vietā ieliktu savējos. Kultūras pārvalde ir atbildīga par konkursiem, tāpēc Staķa birojam tur ir būtiski amatos ielikt savējos, kas radītu jaunas barotņu iesoējas.
5. Staķis līdz šim varēja justies visai droši, jo visi pārējie koalīcijā bija aizņemti katrs ar savu sfēru un viņš kopā ar savu izcili bezkaunīgo un rupjo biroja vadītāju, varēja šeptēt pa visu lauku. Šobrīd, kad fakti uzpeld, sākusies panika.

Atbildēt

dieviete

21.09.2022. 21:20

Rīgā runā, ka mēra birojs esot baigi samīzies par šo un citiem rakstiņiem! Atliek vēl sagaidīt KP, KNAB, VID un VK pieprasījumu.

Atbildēt

Jautājums

21.09.2022. 06:54

Saskaņas centram, cik mūsu naudas jūses notrieca un nozaga, Prusakova valdīšanas laikā? .... Starp citu, viņš vēl nav nosprādzis?

Atbildēt

vv

20.09.2022. 12:38

Nu tad beidzot Rīga ir latviska, man tiešām paties prieks par rīdzeniekiem un un viesiem, gan jau Staķis paveiks vēl vairāk, labi ka es tai s... bedrē nedzīvoju.

Atbildēt

Asja

20.09.2022. 11:25

Interesanti, vai raksta autors pats pasākumā bija? GAn jau pats gribēja būt par šo operatoru. Svētki bija jauki.

Atbildēt

Tā ir okupācijas un kolaboracionisma palieka

20.09.2022. 10:08

Varenplašās zemes laikmetā , kad valdīja brālīga tautu draudzība , roģinas dienvidos bija tāda nodarbe - tamada. Nu cilvēks, kas pasākumu , iedzeršanu , svinēšanas laikā rūpējās , lai sapulcējušies aktīvi cilātu glāzes . Tamada visa procesa laikā skandēja citātus , novēlējumus , uzaicinājumus , lai ēdienu-dzērienu process neapsīktu.

Atbildēt

Хм

20.09.2022. 09:49

»

jau drīzumā katrā iepirkumā

Atbildētājs uz stulbiem jautājumiem - 10000


Ваша правда! Ишь, еще не бросили манеру сметы читать! Сказано же: сняли Ушакова, больше в РД не воруют, верить на слово! А кто не верит, и читает сметы, явно поклонник Ушакова и хочет опозорить по определению честные имена новых работников РД!
Работать идите, а не сметы читать!

Atbildēt

nubet

20.09.2022. 09:30

šai sakarā ir arī jautājums- tostus saka,uzsauc lietojot alkoholiskos dzērienus un domājams arī šoreiz tas kordinators kordinēja šāda veida tostus...,ne amata nosaukums un samaksa vien ir absurds,bet arī tas ka pašvaldība oficiāli atbalsta dzeršanu,alkahola lietošanu,lai iedzer katrs privāti ja vēlas,bet ieplānot pilsētas svētkos no pašvaldības dzeršanu,nu tas ir amorāli ,maigi sakot

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

20.09.2022. 09:15

Kādreiz bija raidījums Bē bē brokastis, kurā visādus melnā humora topus veidoja. Viena no tēmām bijja melnā tāme. Tur klausītāji daudzas labas fīčas sasūtīja, kuras esmu piemirsis, bet tāmes pozīciju "vīrs ar pieredzi" atceros gan. Ja konkrētais raidījums arhīvos ir vēl atrodams, mūsu ierēdniecībai būtu iedvesmas avots absurdu tāmju sastādīšanā.
P.S. Atcereējos latviešu filmu "Aizaugušā grāvī viegli krist". Tur, tiesa gan uz sabiedriskiem pamatiem, bija tāds Droporgs. Vai Tostu koordinators nav kaut kas līdzīgs?

Atbildēt

A.L.P.

20.09.2022. 09:00

Vai tiešām muļķa tautai vēl nav skaidrs --- nu stipri pazagās mērs un visa dome ! Paskatieties mēra acīs tā uzmanīgāk , tipisks shēmotājs un korumpants !Un atkal mūsu mīļā Rīga būs galīgā pakaļā ,jau ir daudzas pazīmes tam.

Atbildēt

Harijs Poters

20.09.2022. 08:30

Blā, nu cik stulbi :) Būtu tāmē skaidri un gaiši ierakstījuši "tostu koordinēšanas operators" un viss būtu štokos :)

Atbildēt

Achtung, achtung !

20.09.2022. 08:04

Korupcijas noziegumus visu līmeņu varas bandīti koordinē. Koordinatori (kuratori) ir "bijušie" čekisti, viņu vadībā darbojas KNAB, prokuratūra, menti, tiesas, visādi finansu uzraugi, utt. Koordinatorus apmaksā. Interesanti kā viņi sakoordinēs kovidafēras noziegumus, OIK, gāzes lietas, utt.

Atbildēt

jau drīzumā katrā iepirkumā

20.09.2022. 07:20

Atbildētājs uz stulbiem jautājumiem - 10000€.

Atbildēt

melnā tauta

20.09.2022. 06:27

Jūs melnā tauta turiet mutes ciet!. Nav jūsu daļa kam un cik mēs kādam maksājam. Ja vajadzēs, tad maksāsim arī seksa koordinatoram!. Mēs gribam un mākam dzīvot grezni!. Balsojiet par JV, Bordāna partiju, NA un Attīstībai par, tad mēs ne tā vien svētkosim. Slava Latvijai! Un arī jums melnā tauta kaut kas no tā visa atkritīs.

Atbildēt

čangaļi nodzēra mūsu naudu

19.09.2022. 22:29

nekā jauna

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ausīs arī mūsu saule

FotoMotoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem, puspatiesībām un meliem, kas ļoti kropļo cilvēkiem realitātes apziņu. “Latvieši ir stipra tauta”, ar ko stipra? Ar to, ka okupekļus jauc 2022.g.,nevis 1991.g., vai 2014.g.(Krimas aneksija). Stipra?”. Tvīta saturs noteikti kādā radīja aizvainojumu un pārdomas. Vai abus.
Lasīt visu...

21

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

FotoValdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un publiskie paziņojumi atgādina zināmo manipulācijas metodi par "labo policistu" un "slikto policistu".
Lasīt visu...

21

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

FotoBiedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes vairāk nekā 150 iesniegumiem no iedzīvotājiem un organizācijām par iespējamiem mediju ētikas pārkāpumiem un 51 gadījumā sagatavojusi detalizētu izvērtējumu sūdzībai un atzinumu.
Lasīt visu...

21

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

FotoArmands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena - jebkuras šaubas tiek tulkotas pa sliktu apsūdzētājam. Ar frāzēm –" varētu likties", "varētu secināt", " izskatās ka", "varētu bažīgi iztēloties, ka".
Lasīt visu...

21

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

FotoLaika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos (ministrijās), kas katra atbild par savu jomu, nekad neinteresējas par citas ministrijas esamību, bet ja saņem kādu  citas ministrijas sastādītu likumprojektu, Ministru kabineta noteikumus vai mazāk svarīgu dokumentu, tad šo rakstu darbu nīdē laukā vai vismaz piesārņo ar tik  daudz birokrātiskām prasībām, ka jaunievedumam ir tikai bremzes iedaba. 
Lasīt visu...

21

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

FotoZaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa celšanu, kas kā slēpts nodoklis būtiski negatīvi ietekmēs iedzīvotāju maksātspēju un Latvijas uzņēmēju konkurētspēju.
Lasīt visu...

12

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

FotoLabrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā, var turpināt ierasto ikdienu ar šņabi galvenajās pārtikas lielveikalu rindās un statistiku, kas apstiprina alkoholismu vai nerūpēšanos par bērniem.
Lasīt visu...

12

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

FotoNeraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir vairākas reizes lielāki. Taču maznodrošināto Latvijas iedzīvotāju ienākumi saglabājas nemainīgā līmenī.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....

Foto

Antropoloģisks pētījums

Vai atceramies sabiedrībā pazīstamos indivīdus, kuri saviem uzvārdiem lika prievārdus ar mērķi panākt aristokrātisku skanējumu? Visi ņirgājās par Fon Kalmanoviču un De Vaškeviču, turpretim...

Foto

Liberālās demokrātijas apdraudētība kā tās leģitimitātes pamats

Ir viena uzskatu pārbaude, kas būtu jāveic ar sevi katram pilsoniski aktīvam cilvēkam. Tātad jums — šīs slejas lasītājam...

Foto

Kas Pīlēnam deva tautas mandātu veidot valdību? Kurš? Pareizi, neviens!

Sākšu ar jautājumu. Vai man vienīgajam šķiet, ka kaut kas nav kārtībā ar zaļo bildi, nu...

Foto

Mēs visu ļoti rūpīgi rečekojām un noskaidrojām, ka Bārbijas Kens nav stāvoklī, - ziedojiet mums naudu, lai mēs varam turpināt!

Jūnija vidū konservatīvi noskaņotā humora vietne...

Foto

Žetonu piešķiršanas kārtība

Šodien “Neatkarīgajā” Elitas Veidemanes un Rolanda Pētersona intervija ar Valsts prezidentu Egilu Levitu. Tā nav tipiskā draudzīgā intervija, kur ilgā sarunā norunātais sakompilēts...

Foto

Viņš NEKAD nebūs mans prezidents

Egils ir atmodies no letarģiskā miega. Sveicot 14.Saeimu, viņš uzkāpa kancelē un zibeņoja....

Foto

Tikai nesmejieties skaļi, es došu dažus padomus par veselības aprūpi

Kustība "Par!" Veselības ministrijas politiskajā vadībā bijusi visus četrus 13. Saeimas sasaukuma gadus - divus gadus Ilze Viņķele, divus - es. Esam...

Foto

Beidzot ir gala lēmums saistībā ar manu autoavāriju

Šā gada 1. maija traģiskā avārija zibenīgi pārpildīja interneta ziņu portālus, un sociālie tīkli jau izdarīja tūlītēju spriedumu,...

Foto

Mēs labprāt ierasti neliktos ne zinis, bet diemžēl šoreiz mums jāimitē ieinteresētība

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) piektdien, 4. novembrī, ir pieprasījusi VSIA “Latvijas Televīzija”...

Foto

Štrunts par algām, īstā problēma ir tā, ka izglītības jomā ir iestājusies pieklājības un cieņpilnas attieksmes krīze

Pieklājība un cieņpilna attieksme ir jebkuru attiecību pamatā. Taču...

Foto

Pasaulē piešķir Darvina balvu, Latvijas politikā – Levita medaļu

Pēc ziņas, ka četriem ļoti jau nu šaubīgas raudzes 13. Saeimas deputātiem piešķirta Egila Levita vārdā nosauktā...

Foto

Kā lordu sarunas varētu patīrīt Latvijas tirgu

Nesen bija pirmā reize, kad izdevās personīgi satikt un iepazīties ar kādu lordu, turklāt – ar diviem vienā vakarā....

Foto

Vai kūdra var izglābt Latviju?

Šķiet, tikai retais nebūs pamanījis zemestrīci, kas pēdējā gada laikā ir satricinājusi energoresursu tirgu. Lai mazinātu iespējamās enerģētiskās krīzes ietekmi, ne...

Foto

Slimot nav rožu dārzs, jo īpaši slimnīcā

Slimot nav rožu dārzs. Tas ir fakts. Taču, nokļūšana slimnīcā var pārvērsties par krietni nepatīkamāku pieredzi, kas neaprobežojas ar...

Foto

Jaunākiem iekšlietu sistēmas darbiniekiem ļaus nesportot un pieņemties svarā

Plašākam lasītāju lokam paslīdēja garām kāda satraucoša ziņa – 18. oktobrī Ministru kabinets atbalstīja noteikumu projektu "Grozījumi...

Foto

Ja tagad izrādās, ka pie varas ir tikai partijas (1,4% vēlētāju), tad steigšus jāatkāpjas no senā principa, ka tautas vietniekam ir plašas pilnvaras

[1.] Biedrība “Atvērtās...

Foto

Latvijai ir vajadzīgs Roberts Fūrmanis. Vairāk nekā "progresisti"

„Tagad es jums pateikšu, kas notiks tālāk. Sarūsējusi fašistu kaska uz bērza krusta – tas ir viss, ko...

Foto

Pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie” jeb valsts mediji ir nostājušies pret tautas vairākumu

Operācijas Mindfuck vietējā kontekstā: šobrīd Latvijā ir iestājusies unikāla situācija: pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie”...