Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

murdāns

18.12.2014. 04:04

pareizāk jau uzdot stulbus jautājumus un ēst mierīgi zupiņu saeimas virtuvē nestresot ...


pilnīgi vienalga par bankrotiem valūtas fondiem ekonomiskajām sankcijām kurās amerikas savienotās valstis iznīcina latvijas ekonomiku ...


galvenais un būtiskākais uzdot dažus apšaubāmus jautājumus straujumai uz kriem tāpat nedos atbildi un na arī vajadzības ...

Atbildēt

murdāns

18.12.2014. 04:04

pareizāk jau uzdot stulbus jautājumus un ēst mierīgi zupiņu saeimas virtuvē nestresot ...


pilnīgi vienalga par bankrotiem valūtas fondiem ekonomiskajām sankcijām kurās amerikas savienotās valstis iznīcina latvijas ekonomiku ...


galvenais un būtiskākais uzdot dažus apšaubāmus jautājumus straujumai uz kriem tāpat nedos atbildi un na arī vajadzības ...

Atbildēt

kā nu tagad sanāk

17.12.2014. 20:55

Kā tas (patieso akciju īpašnieku neatklāšana, ja ticam virsrakstam) tagad izdosies arī turpmāk? Lasu K.Kariņa šodienas "tvītu" (ceru, ka pārkopējot nepārkāpju kaut kādas autorības utt.). Viņa rakstā tāda priecīga ziņa: "Eiropas Savienībā tiks izveidots publiski pieejams vienots patiesā labuma guvēju reģistrs, kurā būs pieejama informācija par uzņēmumu, tai skaitā ofšoru, īpašniekiem un patiesā labuma guvējiem, paredz Strasbūrā panāktā vienošanās trīspusējās sarunās starp Eiropas Parlamentu (EP), Padomi un Komisiju. EP trīspusējās sarunās pārstāvēja arī likumprojekta virzītājs, deputāts Krišjānis Kariņš (Vienotība)." Hmm, varbūt Laimdotai ar savu piemēru atbalstīt Krišjāņa izcīnīto, citādi "Eiropa mūs nesapratīs" ?

Atbildēt

uēē

15.12.2014. 19:44

»

eu

Un ko saki par šo...


No kurienes tu izrāvi, ka "Privatizācijas aģentūra ERABam par 25% Citadeles akcijumaksās 77 miljonus"

Varbūt lasi ko pats esi sakopējis!!!

ERAB piederošo Citadele bankas akciju vērtību, kas ir aptuveni 24,7 miljons euro (ņemot vērā bāzes scenāriju, kas paredz Privatizācijas aģentūrai piederošo Citadele bankas 75% akciju pārdošanas cenu 74,0 miljonu euro apmērā) un šīs AKCIJAS PALIEK ERAB ĪPAŠUMĀ

Atbildēt

eu

15.12.2014. 12:31

»

Andris

Sāksim varbūt lasīt


Un ko saki par šo:

"Šobrīd ERAB ieguldījums Citadele bankas un akciju sabiedrības „Reverta” (turpmāk - Reverta) pamatkapitālā kopā ir 93,0 miljonu euro un ERAB pieder 25%+1 Citadele bankas akcija un 12,74% Reverta akciju. Uz šiem ERAB ieguldījumiem, kā arī uz līguma pamata aprēķināto maksu par kapitāla izmantošanu ir attiecināmas tiesības ERAB pārdodot savas akcijas Privatizācijas aģentūrai. Aprēķinātais finanšu saistību apjoms, kas izriet no izsniegtajām garantijām, 2015.gada I ceturksnī varētu būt aptuveni 114,2 miljonu euro. Ņemot vērā Reverta akciju vērtību, kas ir negatīva, un ERAB piederošo Citadele bankas akciju vērtību, kas ir aptuveni 24,7 miljons euro (ņemot vērā bāzes scenāriju, kas paredz Privatizācijas aģentūrai piederošo Citadele bankas 75% akciju pārdošanas cenu 74,0 miljonu euro apmērā) un šīs akcijas paliek ERAB īpašumā, maksājuma summa ir aptuveni 89,5 miljonu euro. Privatizācijas aģentūra jau ir veikusi 1,26 miljonu euro avansa maksājumu ERAB finanšu saistību dzēšanai. Ņemot vērā šo avansa maksājumu, kā arī to, ka ERAB ir piekritusi pārfinansēt Privatizācijas aģentūras izsniegto subordinēto aizdevumu Citadele bankai 11,2 miljonu euro apmērā, aprēķinātais maksājuma apmērs, kas būtu jāveic Privatizācijas aģentūrai 2015.gadā, ir aptuveni 77,0 miljonu euro. Maksājuma apmērs tiks koriģēts atbilstoši Citadele bankas akciju gala cenai. Darījuma rezultātā ERAB saglabā līdzdalību Reverta (Privatizācijas aģentūrai noteiktas tiesības atpirkt ERAB piederošās Reverta akcijas par 1 euro) un Citadele bankā, tiks dzēstas iepriekš noslēgtajos akcionāru līgumos valsts garantētās finanšu saistības, valsts varēs pabeigt Parex bankas restrukturizāciju paredzētajos termiņos."

Privatizācijas aģentūra ERABam par 25% Citadeles akcijumaksās 77 miljonus? Bet valsts no "investoriem" par 75% Citadeles akciju saņems 74 lijonus. Bilance mīnus 3 miljoni eiro.

Atbildēt

Andris

15.12.2014. 12:16

Sāksim varbūt lasīt?
http://pa.gov.lv/parex-bankas-restrukturizacija/citadele-banka/

Gan par investoriem, gan par darījuma nosacījumiem informācija ir publiskota.

Atbildēt

Porcijs

15.12.2014. 11:07

Netraucējiet valsts amatpersonu L.Straujumu ar saviem iesniegumiem un muļķīgajiem jautājumiem, uz kuriem atbildes pēc būtības netiks sniegtas, Straujumai pārkāpjot likumu. Pati Straujuma uz juridiski precīzu iesniegumu sniedza atbildi - "Atbilde netiks sniegta!".

Ja ierosina kriminālprocesu par šo faktu, ka ceļu neslavu Straujumai, premjerei, droši variet sniegt manu IP adresi. Man ir pierādījumi un konkrētā L.Straujumas kā Valsts sekretāres atbilde-oriģināls.

Protams, ka kriminālprocess par neslavas celšanu netiks ierosināts, jo Straujuma to nedarīs, lai sevi publiski neapkaunotu.Šī Straujumas atbilde bija vajadzīga strīdā ar banku, atbilde pēc būtības būtu pierādījusi valsts bezdarbību, kā rezultātā iestājās sekas – banka izkrāpa nekustamo īpašumu. Šogad šīs atbildes nesniegšanas rezultāts - mans klients zaudēja tēva mājas ar zemi, ko atsavināja un pārdeva vairāksolīšanā banka.


Atbildēt

Poecijs

15.12.2014. 10:51

Tu, Ivar Zariņ, esi uz pareizā ceļa -jāzin, kā tikt Saeimā, kā jārunā, kā jāuzvedas. Tas politmafijai tīkami. Esi ļoti piesardzīgs, runā no Saeimas tribīnes un pietiek. com rakstos spried loģiski, praktiski (no sev izdevīgā viedokļa- palikt Saeimā ilgstoši), pamatoti. Vēršoties pie Saeimas koalīcjas neizdarībām. Tās, protams, nekad nebeigsies un grūtības, un kļūdas, ko varēsi apspriest un publicēt izsvērtos rakstos, būs mūžīgas, lai kāda nebūtu koalīcija. Nekur nav tik labi kā opozīcijā.Tāpat rīkojas L.Lapsa - tas ir "mūžigais dzinējs"- trūkumu un grūtību uzskaite un "atmaskošana', ka ļaus vēl ilgi vnk parazitēt uz tautas rēķina.

Atbildēt

!

15.12.2014. 10:17

»

?

Tu pats arī lasi to ko raksti...


Izskaidro "?" šo:

Nodokļu maksātāji Parexā ieguldīja 1,5 miljardus eiro. Erab apmēram 100 miljonus jeb 15 reizes mazāk.

Kā tas nākas, ka erabs ieguldīja mazāk par 10%, bet beigās savāc 25% Ciadels akciju un 12,7% Revertas akciju?
Vai nav tā, ka ERAB ar Latvijas rokaspuišiem no valdības pa lēto tiek pie "pīrāga"?

Atbildēt

?

15.12.2014. 07:45

»

Sasodīts

Nezinu. Līgums ir slepens un nav ne jausmas vai investors pērk tikai 75% vai visus 100...


Tu pats arī lasi to ko raksti?

Sasodīts 14.12.2014. 22:00
'ERAB pieder 25% bankas "Citadele" akciju un 12,7% aktīvu pārvaldnieka "Reverta" kapitāldaļu."

Sasodīts 15.12.2014. 00:02
"Manuprāt ERABam Revertā nekas nepieder."

Bet ja par tēmu, tad ERAB ieguldījums pēc būtības bija aizdevums un ir tikai loģiski, ka aizdotu naudu grib saņemt atpakaļ pilnā apmērā un ar procentiem. Ja ERAB tos 100miljonus nebūtu iegumdījis, tad to būtu jādara Latvijas valstij, tā kā nav nekādas starpības.

Atbildēt

Sasodīts

15.12.2014. 01:27

Rekur ir mahinācija - ERABs "Parexā" neielika savu naudu, bet ielika virtuālu naudu, kuras segumu galvoja Repše.
Tagad ERABs virtuālo naudiņu ievāks no Latvijas un padarīs par īstu naudu. Ak, kā viņi mūs apjāja un mēs tam ļaujamies.
///Otrkārt, valstij jāgarantē, ka ERAB savu naudu nezaudēs plus saņems procentus. Tāpēc Valda Dombrovska («Vienotība») valdība ar toreizējā finanšu ministra Einara Repšes parakstu sniedza ERAB galvojumu 126 miljonu eiro apmērā.////

http://financenet.tvnet.lv/zinas/539656-nauda_no_citadeles_aizies_parex_rekina_apmaksai

Atbildēt

Sasodīts

15.12.2014. 01:02

»

?

ERAB taču grasījās saglabāt savas Citadeles akcijas, bet tas, ka viņi grib atgūt Revertā ieguldīto ir tikai loģiski


Nezinu. Līgums ir slepens un nav ne jausmas vai investors pērk tikai 75% vai visus 100.

Manuprāt ERABam Revertā nekas nepieder. ERABam pieder 25% "Citadeles" akciju un, ja ERABs akcijās ielika 104 miljonus, tad sliktākajā gadījumā tieši tik pat vai pat vairāk gribēs dabūt atpakaļ.
ERABs kā īsti kapitālisti nav muļķi - viņi grib nopelnīt un nevis t.s. "investoriem" akcijas atdot par santīmiem kā to dara Latvija.

Ja būtu jālemj Straujumai un viņas padomniekiem un ministriem, tad viņi šajā pasakuvalstībā teiktu, ka ERABam piederošās akcijas ir 15 miljonus vērtas. ERABs sacītu: "Johaidī! Kā tā - mēs ieguldījām 104 miljonus, bet jūs te mums piedāvājat 15?!" Straujuma tad tik nošļupstētu: "Klusu, klusu! Latvju tauta ieguldīja 1,5 miljardus eiro, bet mēs šiem naivuļiem vietā piedāvajam 50, hehehehe".

Atbildēt

?

15.12.2014. 00:45

»

Sasodīts

Klau - investors pērk 75% no valsts vai visus 100% "Citadels akciju"? Man uz šo jautājumu nav atbildes, jo neesmu redzējis slepeno līgumu...


ERAB taču grasījās saglabāt savas Citadeles akcijas, bet tas, ka viņi grib atgūt Revertā ieguldīto ir tikai loģiski.

Atbildēt

Sasodīts

14.12.2014. 23:31

»

?

Nu re, pats atzini! 100miljoni ir kopējais ERAB ieguldījums Citadelē un Revertā, tātad nekādas tai piederošās Citadeles akcijas par 100miljoniem neatpirks


Klau - investors pērk 75% no valsts vai visus 100% "Citadels akciju"? Man uz šo jautājumu nav atbildes, jo neesmu redzējis slepeno līgumu!
Un tagad padomā. Ja investors pirks tikai 75% no valsts - tad valsts par to saņems 50 miljonus.
Bet ERABs ir pateicis, ka savus 25% pārdos par 100 miljoniem.
Kā tas var būt, ka ERABa 25% akciju ir 2 reizes vērtīgāki par 75% akciju. Kāpēc Latvija banku pārdod par "sviestmaizes" cenu?

Atbildēt

?

14.12.2014. 23:17

»

Sasodīts

Saskaņā ar ERAB mājaslapā publicēto informāciju tās investīcijas "Parex" daļās ir 57,6 miljoni latu (82 miljoni eiro), bet kopējās projekta izmaksas - 104 miljoni eiro...


Nu re, pats atzini! 100miljoni ir kopējais ERAB ieguldījums Citadelē un Revertā, tātad nekādas tai piederošās Citadeles akcijas par 100miljoniem neatpirks.

Atbildēt

Sasodīts

14.12.2014. 23:00

»

?

No pirksta izzīdi vai no citas vietas


Saskaņā ar ERAB mājaslapā publicēto informāciju tās investīcijas "Parex" daļās ir 57,6 miljoni latu (82 miljoni eiro), bet kopējās projekta izmaksas - 104 miljoni eiro.

Ar ERAB savulaik noslēgtais līgums paredz izpirkuma iespēju ("put option"), proti garantētu iespēju pārdot savas daļas Latvijas valstij par noteiktu summu.

ERAB pieder 25% bankas "Citadele" akciju un 12,7% aktīvu pārvaldnieka "Reverta" kapitāldaļu.

http://www.delfi.lv/bizness/bankas_un_finanses/latvijai-naksies-restrukturizet-erab-piederosas-citadeles-un-revertas-dalas-les-bloomberg.d?id=45280358#ixzz3Lu7ScmDt

Atbildēt

:))

14.12.2014. 20:13

tikai kremļa aģentiem var būt šaubas par šo godprātīgo, rūpēs par nodokļu maksātājiem veikto darījumu, jo abās darījuma pusēs ir iesaistīti paši godprātīgākie cilvēki - rietumu gods un sirdsapziņa! :))

Atbildēt

Sasodīts

14.12.2014. 18:08

Kā tas nākas, ka valsts savas akcijas (75%) pārdos par apmēram 50 miljoniem eiro un vienlaikus - valsts no ERAB bankas atlikušos 25% "Citadeles" akciju atpirks par ~100 miljoniem eiro?

Lai ārzemnieki par "Citadeles" banku maksā 150 miljonus - 50 miljoni aizies valsts budžetā un 100 miljoni ERABam!
Tagag sanāk tā - banka tiek pārdota un Latvija vēl paliek parādā 50 miljonus.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

8

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

FotoSDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu. Šodien šo lēmumu atbalstīja "Saskaņas" valde. Valde rekomendē izslēgt V.Dombrovski un Ļ.Švecovu arī no Saeimas frakcijas.
Lasīt visu...

15

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

FotoLai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie skar un skars nākotnē vēl vairāk mūs visus. Ir jāsaprot, ka tie ir nevis protesti pret iespējami negodīgām vēlēšanām, bet agresīvs, labi organizēts un labi apmaksāts ultraliberāļu realizēts valsts apvērsuma mēģinājums. Mērķis - sagrābt varu un attiecīgi - ieviest „demokrātiju” vienā no pēdējām pasaulē atlikušajām veselā saprāta, tā saukto tradicionālo (ģimenes) vērtību, kā arī sociāli atbildīgas valdības saliņām pasaules liberalizācijas saduļķotajā okeānā. Ar ko “demokrātijas” ieviešana beigusies citās valstīs, kuras piedzīvojušas krāsainās revolūcijas, mēs labi zinām.
Lasīt visu...

12

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

FotoUzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man roka nenodrebēs"**, tas nav ne asprātīgi, ne koleģiāli, ne ētiski. Īpaši zinot šo vārdu autora iepriekšējo dzīves gājumu un patiku pret ieročiem. Manā vēstures kodā ir ieprogrammētas dziļas bažas par to, kas notiek šādu "plinšu sievu" zemapziņā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...