Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Annele no laukiem

23.11.2015. 01:19

....kā lai tulko OIK un tiek no viņa vaļā?
ar 2016. gada 01. janvāri Ekonomikas ministrija plāno samazināt OIK Liepājas metalurgam un to piešķirto samazinājumu 4.5 ļimoni nāksies maksāt pārējiem - mazajiem uzņēmumiem un mājsaimniecībām, jo ministre DRO neizsita no FM finansējumu priekš LM, tātad cels tarifus OIKam.
.... kā tikt vaļā no OIKa, laikam jau tāpat kā ukraina no krimas, vienkārši pārcirst vadus no gazes TEC-iem, no vēja turbīnām un mazajiem Hesiem, kas iepludina kopējos elektrības tīklos divkārši dārgo elektrību, ko ministres DRO kundze apsolījusi maksāt astoņu gadu garumā, bet gāzes iekārtu Teciem apsolījusi divkāršu cenu maksāt visu mūžu.....
..... NOCIRST TECus, Nocirst vēja turbīnas u.t.t lai viņu elektrība neieplūst Latvenergo tīklos un PĀRDOT man elektrību BEZ OIK-a..... NOST ar OIK-u!!!!!!!!..
....kāpēc man jāsedz L-metalurga 4.5 miljoni, ja to nevar izdarīt valsts??????????

Atbildēt

kā attīstība

22.11.2015. 16:55

??????????????????

Atbildēt

trombons

21.11.2015. 20:43

»

jautajums

Kapec un kaa var maksat Gausam taadu algu, ja AB visu laiku stradaa ar minusiem un vins ir slikts vaditajs? Kaa par sliktu darbu var maksat miljonu algaaa


Ja Gausu iepazīstinātu ar pilsoni Lodāmuru, viņš daudz ko pastāstītu. Īpaši to, ko nevar stāstīt...

Atbildēt

nu

21.11.2015. 14:37

»

krahhs

Bezsaturiigi dirs tu,Zarinjam ir sava logjika un lietu izprashana. Ko konkreeti vareetu piedavaat tu


"sava logjika un lietu izprashana" jau viņam varbūt arī ir, tikai citiem tā nešķiet ne loģiska in izprotama. Lasām rakstu-

"kļuva skaidrs, ka patiesībā ir krietni plašāks iespēju loks, kā ir iespējams nodrošināt tālāko kompānijas darbību un attīstību, nekā tikai piedāvātā alternatīva",

lasām tālāk un cenšanies atrast to iespēju loku, .. rekur ir-

"lai nodrošinātu kompānijas sekmīgu tālāko darbību un tekošo saistību izpildi līdz brīdim, kad kompānija pati to spēj nodrošināt no savas darbības ienākumiem pietiekošā apjomā, ir nepieciešams aizdevums apmēram 10 miljonu eiro apmērā"

Ģeniāla Zariņa loģika- nevis risinām problēmu, bet atmetam 10miljonus un tad jau redzēs, ja vajadzēs nākamreiz atkal piedāvāšu iespēju atmest 10 miljonus.

Atbildēt

jautajums

21.11.2015. 13:23

Kapec un kaa var maksat Gausam taadu algu, ja AB visu laiku stradaa ar minusiem un vins ir slikts vaditajs? Kaa par sliktu darbu var maksat miljonu algaaa?!

Atbildēt

hm

20.11.2015. 20:50

Aviācijas bizness ir pievilcīgs un shēmojot iespējams labi nopelnīt.
1 Shēma.
Iesūta viena mums draudzīga valsts savu pārstāvi ar 52 miljoniem, kurš no mums pieprasa 80. Nopērk krievu SSJ un bankrotē. Kas vainīgs - protams, krievu lidmašīnas, krievi vainīgi + latvieši, kuri krieviem uzticējās!
Bet pēcāk, laikā, kad uzpirktie žurnālisti un mēdiji spļauj zilas elles liesmas, ka sabiedrība kārtējo reizi piešmaukta ar krievu lidaparātiem, mūsu draugi klusībā pārņem AB maršrutus ....

Atbildēt

lol

20.11.2015. 14:32

aviācijas bizness ir pievilcīgs, ja tas atrodas valsts paspārnē

Atbildēt

klavedg

20.11.2015. 01:09

Nu pārdodiet, to sūda aviokompāniju, un viena rukšu barotava LV būs mazāk.

Atbildēt

19.11.2015. 20:39

»

Pitraga druīds

Interesē tikai viens. Vai tiešām, izņemot Pietiek, kas to nopublicējis, vai tiešām nav neviena žurnālista, kas uzdotu šos jautājumus Straujumai tiešajā ēterā? Vai tiešām Latvijā ir palikuši tikai pēdējie kretīni, kuriem nepietiek smadzeņu publiski uzdot šos jautājumus...


Protams. Kādēļ tāda vilcināšanās visos jautājumos un tik slepeni lēmumi? Tāds drīzāk ir vienīgais pareizais jautājums. Bet atbilde viena - politiķi dala savas intereses. Tā ir pareizā atbilde pēc būtības, nevis tautas naudas 80 000 000 euro izlietošana. Kad vienreiz kļūsit gudrāki, auni?

Atbildēt

Pēteris

19.11.2015. 20:24

»

Viens muļķis uzdos 100 jautājumu, bet 100 gudrie nespēs atbildēt. Tas jau skaidrs, tikai ne Zariņgovei un viņas faniem. Pretīgas politiskas spekulācijas SC garā


Jenotveidīgie debi..idi troļļi salasījušie no visām fermām. Kā gribētos vienreiz viņiem sa.ot pa pur..ām. Apriebušies līdz nelabumam. Zod jau desmit gadus. Zog un zog. Ja kādu noķer, tas dodas uz Briseli, kā sabrauktais ezītis.

Atbildēt

Pitraga druīds

19.11.2015. 20:22

»

Jautājumu uzdošana vienīgi Zariņgovs interesēs. Jo viss ir matu skaldīšana. Rīt būs jauni jautājumi un jaunas zariņgovis, uz kuriem neviens nespēs un neredzēs jēgu atbildēt. Un tas ir normāli. Parodija par politiku. Kas nespēj darīt, to skaisti d!rš kāZariņgovs - regulāri un neatlaidīgi. Viss valsts...


Interesē tikai viens. Vai tiešām, izņemot Pietiek, kas to nopublicējis, vai tiešām nav neviena žurnālista, kas uzdotu šos jautājumus Straujumai tiešajā ēterā? Vai tiešām Latvijā ir palikuši tikai pēdējie kretīni, kuriem nepietiek smadzeņu publiski uzdot šos jautājumus?

Zariņgovs ne Zariņgovs, bet tikai galīgam kretīnam var likties, ka tā ir matu skaldīšana. Tie ir ļoti pareizi jautājumi. Tikai atbilde visiem zināma - "tas ir komercnoslēpums". Neskatoties uz to, ka uz spēles tiek likti 80 miljoni nodokļu maksātāju naudas. Ne pirmo reizi,pie tam.

Atbildēt

19.11.2015. 20:16

»

bbc

Vienkārši un skaidri jautājumi. Zariņš, ne Zariņš - jautājumi jāatbild. Kas to izliekas nesaprotam - bez prāta vai goda


Viens muļķis uzdos 100 jautājumu, bet 100 gudrie nespēs atbildēt. Tas jau skaidrs, tikai ne Zariņgovei un viņas faniem. Pretīgas politiskas spekulācijas SC garā.

Atbildēt

bbc

19.11.2015. 19:31

Vienkārši un skaidri jautājumi. Zariņš, ne Zariņš - jautājumi jāatbild. Kas to izliekas nesaprotam - bez prāta vai goda.

Atbildēt

19.11.2015. 17:59

»

Fakto

Interesanti, kas gan ir tie garīgi slimie, kas te lamājas.. Zariņš, protams, kā jau politikānis, grib iesist politisko kapitālu, bet visi viņa jautājumi ir absolūti pareizi un vietā. Normāli būtu, ja uz tiem būt arī atbildes, nez vair resnā rungaiņa prudentija ir veikusi kādu due dillgence, piemēram...


Jautājumu uzdošana vienīgi Zariņgovs interesēs. Jo viss ir matu skaldīšana. Rīt būs jauni jautājumi un jaunas zariņgovis, uz kuriem neviens nespēs un neredzēs jēgu atbildēt. Un tas ir normāli. Parodija par politiku. Kas nespēj darīt, to skaisti d!rš kāZariņgovs - regulāri un neatlaidīgi. Viss valsts noslēpums.

Atbildēt

SĪKA VIENĪBA

19.11.2015. 17:53

.... ZARIŅA kungs, varbūt arī piepalīdzēsiet man tikt pie taisnības par to pašu valsts varas netaisnību, kad problēma skar naudu.
....Lieta tāda, ka šodien kārtības policijas M izmēra leitenante uzrakstīja biedrībai "Bērziņu dārzkopji", ka par biedrības īpašuma žoga nojaukšanu, ko īstenoja kāds kungs XX izmēra, nekas nepienākas un jāgriežas prokuratūrā!!! Savukārt Būvvalde pirms tam rakstiski pavēstīja, ka žogs ir teritorijas robežlīnija un tas ir abiem kaimiņiem jāuztur kārtībā!!!!
.....Jautājums, kurai iestādei ir taisnība????
.....Ja taisnība ir Būvvaldei, tad NE-Kārtības Policija rīkojās C-Ū-C-I_S_K_I pret mazu sīku biedrību.
.....Lūdzu palīdziet uzrakstīt Ģenerāl-prokuratūrai, jo viss jau ir piegriezies!!!!!!

Atbildēt

Fakto

19.11.2015. 17:51

Interesanti, kas gan ir tie garīgi slimie, kas te lamājas.. Zariņš, protams, kā jau politikānis, grib iesist politisko kapitālu, bet visi viņa jautājumi ir absolūti pareizi un vietā. Normāli būtu, ja uz tiem būt arī atbildes, nez vair resnā rungaiņa prudentija ir veikusi kādu due dillgence, piemēram? Vienotības Reirs, kā bijušais prudentijas pārstāvis, vispār ir ūnikums un viņa ilgdzīvošana LV sasmirdušajā politikas dīķī ir izskaidrojama gan ar komjaunieša iemaņām, gan prasmi pališķēt, gan gudrību dalīties un papildināt kasi gan partijai, gan draugiem, gan, domājams, arī sev. Vienīgais, ja viņš sāks iedomāties sevi par politiķi esam, kā parasti tādiem kundziņiem notiek, tad diez vai noturēsies.

Atbildēt

ansis

19.11.2015. 17:35

caurspīdība, protams, par sliktu nenāktu,bet zariņš ir un paliek kremļa draudziņš, demagoģijas experts.

Atbildēt

Dārta

19.11.2015. 16:52

Paldies,Zariņa kungam,viņam ir apsolūta taisnība.Ja Zariņa kungs vadītu šo ministriju,tad būtu spējīgs strādāt tieši pēc šādiem kritērijiem,kādus uzstāda Straujumai.Taču atbildes te negaidiet,Zariņa kungs līdz pastardienai nesagaidīsiet.

Atbildēt

Aina

19.11.2015. 15:38

»

Straujumai nav laika tādām vispārzināmām, arī viņai, patiesībām, šīs patiesības vērstas pret vēlētāju, lai tas redz, cik Zariņgove gudra un ievēl viņu vēl...


Izgriezt rokas un piespiest doties uz lidostu, kā jau ik dienas dara klusējošie latvieši un citi, kas neredz jēgu un sakarību starp normālu valsti, kur lolo katru nodokļu maksātāju, pat vismazāko, kas spēj pabarot savu ģimeni. Neiet jau runa par mersedesiem... Tikai tiem, kas tur salīduši cipari miljonos ir aptumšojuši saprašanu, ka par 90 EUR mēnesī nevar iztikt.

Atbildēt

MMM

19.11.2015. 15:16

Nepieciešami vien 10M, lai uzņēmums sāktu pelnīt, Zariņa kungs, izgulieties, šajā uzņēmumā no 09.gada ir iegāzts pāri par 250M un tas joprojām ir tur pat, kur bija

Atbildēt

19.11.2015. 15:06

»

Uldis

nu uzdot šitādus jautājumus Straujumai jūs ko kungi, viņa taču no tā pilnīgi neko nejēdz vai tad tiešām tas nav skaidrs


Straujumai nav laika tādām vispārzināmām, arī viņai, patiesībām, šīs patiesības vērstas pret vēlētāju, lai tas redz, cik Zariņgove gudra un ievēl viņu vēl.

Bet Straujuma nodarbojas tikai ar stratēģiju, prātā paturot valsts parādu un nosacījumus, kas rakstīti slepenos tautai aizdevumu līgumos starp SVF/PB un LV. Kā arī to, ka sabalansēt budžetu, lai nerastos domas tautai uz nemieriem, dodot mutvārdu norādes VID vadītajai, stingrāk izgriezt rokas tiem, kas vēl spēj pelnīt. Vēl viņa patur prātā norādes no Briseles.

Atbildēt

19.11.2015. 14:57

»

Neiedziļinoties detaļās

Ka parasti no Zariņa puses gandrīz īstie jautajumi...


Tas visiem sen zināms un ne tikai bauri šo situāciju bez revolūcijas nevarētu mainīt. Zariņgove taču neaicina gāzt pastāvošo varu-valdību, bet audzē savu politisko kapitālu ar vecumvecām tēmām un jaunumiem no Saeimas zāles. Tas idiots Zariņgove grib d!rst nepārtraukti un no jauna, ka tik paliktu Saeimas ēdnīcā, õ, arī Saeimas silē kā LNNK/TB/VL. Sistēmas radīts muļķis ir Zariņš, krievžīds – tukšd!rsējs kā R.Vējonis, 4. maija kliķēs – Trešās Latvijas politiskās sistēmas parazīti.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

19.11.2015. 13:42

Ka parasti no Zariņa puses gandrīz īstie jautajumi.
"Neatkarības" gados nevienu reizi valdība, saeima necīnījās par mūsu tautas interesēm, tā lai tās uzvarētu visādu ārzemju kaklakungu un starptautisko mega kompāniju intereses - ja tā nav nosauciet kaut vienu gadījumu!
No tā var izdarīt daudzus secinājumus. Piemēram kā labā strāda šie Latvijas glābēji? Vai kas tā par neatkarību kur mēs tikai zaudējam? un visdrīzāk vismaz padsmit citu secinājumu.
Mums ir nopietnas problēmas un tie ir bauri, kuri nespēj saskatīt saikni starp rezultātiem un veiktajām darbībām, nespēj noteikt cēloņus. Tādā veidā netiek saglabāta paaudžu pieredze. Var teikt, pieredzes kā tādas nemaz nav. Katru reizi uzmetiens vai piesmiešana ir gandrīz kā pirmo reizi. Tāpāt kā manipulēt ar mazu bērnu kurš neattīstās.
Lielu lomu šajā situācija spēlē informācijas pārvaldīšana. Par cik informācijas instrumenti ir kangaru un viņu saimnieku rokās, pa šiem gadiem cilveku domāšana ir ieprogrammēta mūsu tautai par sliktu. Melu midzeņi savās ziņās katru dienu melo. 80% tur tiek stāstīti meli. Lietas tiek sauktas neīstos vārdos, bieži pretējos. Piemēram totāla atkarība tieka saukta par neatkarību. Tā tiek svinēta un cilvēku pūļi reāli to svin un ir pārliecināti, ka mēs esam neatkarīgi.
Ja jaunu partiju veidošana kangaru režīmam netraucē, jo sistēma tā izveidota, lai vienmēr uzvarētu viņi.
Pamēģiniet uztaisīt kādu informācijas instrumentu kurš cilvēkiem dos nevis versijas bet metodes kuras cilvēkiem pašiem ļaus skaidri saprast kas notiek, redzēt ka viss savstarpēji saistīts, pareizu teminoloģiju. Uzreiz redzēsiet kā kangari sāks reālu pretestību. Reku pret Lapsu uzreiz uzbur lietas, tas vēl sīkumi jo Lapsa maz apdraud sistēmu no gala rezultāta viedokļa
Piemēram pastāstīt cilvekiem kas ir neatkarība, kādi ir tās parametri, kad viņa ir kad nav. Vai arī vēsturi. To ka tagatne un nākotne veidojas no pagātnes. Bet ja viens otrs simtiem gadiem citiem uzbruka slepkavoja bet pavisam nesen klaji izmantoja kā vergus, kāpēc gan tas nenotiek mūsdienās. Ja notiek, kāda veidā, kādiem paņēmieniem.

Atbildēt

:)

19.11.2015. 13:30

eh, Straujumai to vajadzētu izlasīt pirms šodienas valdības sēdes, kad lems par Airbaltic!

Atbildēt

Uldis

19.11.2015. 12:35

nu uzdot šitādus jautājumus Straujumai jūs ko kungi, viņa taču no tā pilnīgi neko nejēdz vai tad tiešām tas nav skaidrs?

Atbildēt

19.11.2015. 12:24

Mērkaķi Zariņ, tu jau esi apnicis visiem! Sēdi Saeimas ēdnīcā un rij, tikai neaizrijies, jo gudrāks nekļūsti.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

10

Nekad tā nav bijis, un še tev – atkal! Prātojums par krievu ruleti banku sfērā

FotoPagājušajā nedēļā kārtējā banka slēdza durvis klientiem, lai pēc kāda laiciņa vērtu tās administratoriem, likvidatoriem, makulatūras savācējiem un citiem biznesa meža sanitāriem. Šoreiz vērotāju un komentētāju vidē izbrīna nebija nekāda, jo "PNB Bankas" (pirms tam "Norvik") liktenis tika apspriests tikai kategorijās "kad", nevis "vai tiešām". Pērn kādā diskusijā pat publiski piedāvāju derības par to, ka šis finanšu zombijs, kas jau pasen kluburēja izēstām iekšām, būs beigts vēl pirms 2018. gada auditētā pārskata apstiprināšanas. Ikurāt tā arī notika.
Lasīt visu...

18

Sāpīgs kniebiens VARAM "kreisajā rokā"

FotoVides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) rosina valdību pieņemt pavisam loģisku lēmumu: uz pāris gadiem aizliegt pilsētām un novadiem izstrādāt dažviet jau iesāktos attīstības plānošanas dokumentus 2021.-2027. gadam. Pašvaldībniekiem, to padzirdot, ir spuras gaisā…
Lasīt visu...

21

Suverenitātes portrets pakta jubilejas sakarā

Foto2019.gada 23.augustā paiet 80 gadi kopš Vācijas un Padomju Savienības līguma noslēgšanas. Tas bija triviāls līgums par neuzbrukšanu. Līgumu parasti dēvē par Molotova-Ribentropa paktu. Līdz 1939.gada 23. augustam cilvēce pazina daudzus paktus, kā dēvē starptautiskos līgumus. Arī Latvijas Republika savas pastāvēšanas laikā ir bijusi līdzautore daudziem paktiem. Droši var teikt, ka neviens no tiem nekad nav ieguvis sabiedrības plašāku ievērību. Ne reti par paktiem sabiedrība netiek detalizēti informēta. Paktu producēšana ietilpst diplomātisko attiecību segmentā un ārlietu ministrijas rūpēs.
Lasīt visu...

21

Sabiedrībai jau tagad ir iespējams saņemt no iestādes informāciju par ielūgto personu sarakstiem uz valstiski nozīmīgiem notikumiem

FotoRakstam „Nodokļu maksātājiem nav jāzina, kādi cilvēki par nodokļu maksātāju naudu tiek uz sarīkojumiem, kas tiek finansēti no nodokļu maksātāju naudas” lūdzam pievienot Kultūras ministrijas (KM) viedokli, kas ir šāds – jau spēkā esošie normatīvie akti nosaka kārtību, kādā regulējams jautājums par ielūgumu izsniegšanu uz nozīmīgiem kultūras pasākumiem:
Lasīt visu...

21

Kā pārvarēt lielo masu mediju krīzi

FotoPašlaik ne tikai Latvijā, bet daudzās valstīs tiek celta trauksme par lielo masu mediju krīzi. Informācijas apmaiņa starp cilvēkiem pamazām pārceļas uz sociālo portālu vidi, un lielo masu mediju loma kļūst aizvien maznozīmīgāka. Risinājums - ieguldīt masu medijos aizvien lielākas finanses, manuprāt, neko nemainīs. Nauda vienkārši tiks sabērta tukšā mucā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Augstskolas autonomijas anatomija: brīvā Latvijā brīva Universitāte

Latvijas kā nacionālas valsts ar parlamentāru valsts iekārtu pamatus veido Vilhelma fon Humbolta idejas par zinātnes un izglītības vienotību...

Foto

Akadēmiskās sabiedrības atbaidošās tirādes

2019.gada 17.augustā medijos bija lasāma informācija par t.s. akadēmiskās sabiedrības atklāto vēstuli premjerministram (vēstules tekstu publicēja šajā portālā). To parakstījuši augstskolu vadītāji,...

Foto

Nacionālās apvienības vēstule premjeram par Sabiedrības integrācijas fonda darbības turpināšanas lietderību

Nacionālās apvienības “Visu Latvijai!” – “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” (turpmāk – VL-TB/LNNK) frakcija jau vairākus gadus...

Foto

Akadēmiskā sabiedrība premjeram: atbalstot tiesiskās reformas, aicinām neiejaukties Latvijas Universitātē

Latvijas augstākās izglītības un zinātnes institūcijas, atbalstot Latvijas Valsts prezidenta Egila Levita izvirzīto stratēģisko mērķi – Latvijas...

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 4. Atsacīšanās no cilvēka

Atsacīšanās no cilvēka un postcilvēka rašanās nav vienas dienas projekts, kā parasti saucam jaunas parādības bez vēsturiskajām saknēm. Vienas dienas...

Foto

Vispirms kvēls komunists vai VDK aģents, pēc tam aktīvs tautfrontietis un Saeimas deputāts

Šādu cilvēku Latvijā ir daudz, tikai par viņu okupācijas laika pagātni tiek klusēts....

Foto

Ģimenes medicīna laukos – papildspēkus gaidot, izdegusi un vientuļa

Pēdējā gada laikā arvien biežāk publiskā telpā dzirdam runas par akūtu mediķu trūkumu - te Stradiņos nav...

Foto

"Saskaņas" Nils nervozi pīpē Briselē: vara Rīgas domē slīd ārā no rokām

Rīgas mēra vēlēšanas ir izziņotas 19.augustā, un ir zināms, ka uz mēra amatu kandidē...

Foto

Cik ilgi līdz valsts apvērsumam Krievijā?

Pēdējās nedēļās masu medijus un sociālos tīklus pārpludina sirdi plosoši kadri no Maskavas, kuros redzams, kā maskās tērpti, bruņoti vīri...

Foto

Apspriežamie jautājumi

Biju nedaudz pārsteigts, kad saņēmu Saeimas ielūgumu piedalīties Baltijas ceļa gadadienai veltītā sarīkojumā. Patlaban celtniecības sezona rit pilnā sparā. Jābūt nopietnam iemeslam, lai ceļotu...

Foto

Preventīvais uzbrukums

Pēc tam, kad tapa zināms par Sergeja Skripaļa un viņa meitas noindēšanas mēģinājumiem, Amerikas Savienotās Valstis aizliedza ASV uzņēmumiem pārdot Krievijai jebkuras tehnoloģijas, kuras...

Foto

Sociālā revolūcija, visatļautības eskalācija un tās rezonanse

Kriminālā kapitālisma noziegumu brīvībā sods nedraud ne par ekonomiskajiem noziegumiem, ne par humanitātes noziegumiem.* Nesodamība stimulē visatļautību. Tas ir...

Foto

Muļķība

Jānis Miezītis grāmatā «Būt latvietim» jautā, vai muļķis var būt labs cilvēks, un pats atbild – nē. Muļķis neatšķir labu no slikta, derīgu no kaitīga,...

Foto

Ja mediji ir ceturtā vara, vai tiem nebūtu jāuzņemas arī vismaz ceturtā daļa atbildības?

Visi mēs esam dzirdējuši, cik ārkārtīgi nozīmīgu lomu demokrātiskā sabiedrībā ieņem mediji....

Foto

Valdības vasaras darbi

Parasti vasara ir atvaļinājumu laiks, kad visi atpūšas un priecājas par dzīvi. Atšķirībā no citiem gadiem šovasar politiķiem nesanāk īsti izbaudīt atvaļinājumu. Papildus...

Foto

„Izcilais LTV vadītājs” Belte septiņus mēnešus pēc atlaišanas nav bijis vajadzīgs nevienam darba devējam

Kad pagājušā gada beigās no amata tikai atlaists Latvijas Televīzijas vadītājs Ivars...

Foto

Vai patiesības sargsuns Eglītis no TV3 ir melnā PR stipendiāts?

Var jau būt, ka mūsu dienās kāds ir vēl tik naivs, ka tiešām tic – atsevišķi...

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 3. Multikulturālisma un komunisma neiespējamība

Multikulturālismam un komunismam ir kopīgs liktenis – praktiskā neiespējamība. Ne multikulturālisms, ne komunisms nekad netiks praktiski realizēts. Abas koncepcijas...

Foto

Nākamgad aizliegs Zāļu tirgu?

Mīļie brāļi un māsas iekš Trimpus – šis mums var izrādīties nebūt ne tik retorisks jautājums. Paši zināt, kā tas ir: ēstgriba...

Foto

Manipulācijas

Emocijas ir loģikas ienaidnieks, emocijas liedz domāt loģiski un izdarīt saprātīgus secinājumus. Manipulācijas citam pret citu, vienai sabiedrības daļai ar citu sabiedrības daļu, viena uzņēmuma...

Foto

Pūļa gudrība, sabiedriskie mediji un valsts attīstība

2004. gada grāmatā “The Wisdom of Crowds” Džeimss Suroveckis (James Surowiecki) min virkni dažādu piemēru, kas rāda, ka sabiedrība kopumā...

Foto

Klusums Rīgas domē

Pēdējo nedēļu laikā maz dzirdams par iespējamām ārkārtas vēlēšanām Rīgas domē vai arī jauna mēra ievēlēšanu. Iespējams, Rīgas domē ievēlēto partiju deputāti ir devušies...

Foto

Vai Krišjānis Valdemārs un Krišjānis Barons latviešiem kā nācijai paredzēja 200 gadus?

To viņi rakstīja pirms 160 gadiem - 1859. gadā. Ņemot vērā šodienas valdības attieksmi...

Foto

Kas patiesībā notiek Latvijas Radio

Sabiedriskā medija žurnālistiem savā jomā jābūt vislabāk atalgotajiem valstī. Tas ir sapnis un mērķis, kuru jācenšas sasniegt un par kuru nekādu...