Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Annele no laukiem

23.11.2015. 01:19

....kā lai tulko OIK un tiek no viņa vaļā?
ar 2016. gada 01. janvāri Ekonomikas ministrija plāno samazināt OIK Liepājas metalurgam un to piešķirto samazinājumu 4.5 ļimoni nāksies maksāt pārējiem - mazajiem uzņēmumiem un mājsaimniecībām, jo ministre DRO neizsita no FM finansējumu priekš LM, tātad cels tarifus OIKam.
.... kā tikt vaļā no OIKa, laikam jau tāpat kā ukraina no krimas, vienkārši pārcirst vadus no gazes TEC-iem, no vēja turbīnām un mazajiem Hesiem, kas iepludina kopējos elektrības tīklos divkārši dārgo elektrību, ko ministres DRO kundze apsolījusi maksāt astoņu gadu garumā, bet gāzes iekārtu Teciem apsolījusi divkāršu cenu maksāt visu mūžu.....
..... NOCIRST TECus, Nocirst vēja turbīnas u.t.t lai viņu elektrība neieplūst Latvenergo tīklos un PĀRDOT man elektrību BEZ OIK-a..... NOST ar OIK-u!!!!!!!!..
....kāpēc man jāsedz L-metalurga 4.5 miljoni, ja to nevar izdarīt valsts??????????

Atbildēt

kā attīstība

22.11.2015. 16:55

??????????????????

Atbildēt

trombons

21.11.2015. 20:43

»

jautajums

Kapec un kaa var maksat Gausam taadu algu, ja AB visu laiku stradaa ar minusiem un vins ir slikts vaditajs? Kaa par sliktu darbu var maksat miljonu algaaa


Ja Gausu iepazīstinātu ar pilsoni Lodāmuru, viņš daudz ko pastāstītu. Īpaši to, ko nevar stāstīt...

Atbildēt

nu

21.11.2015. 14:37

»

krahhs

Bezsaturiigi dirs tu,Zarinjam ir sava logjika un lietu izprashana. Ko konkreeti vareetu piedavaat tu


"sava logjika un lietu izprashana" jau viņam varbūt arī ir, tikai citiem tā nešķiet ne loģiska in izprotama. Lasām rakstu-

"kļuva skaidrs, ka patiesībā ir krietni plašāks iespēju loks, kā ir iespējams nodrošināt tālāko kompānijas darbību un attīstību, nekā tikai piedāvātā alternatīva",

lasām tālāk un cenšanies atrast to iespēju loku, .. rekur ir-

"lai nodrošinātu kompānijas sekmīgu tālāko darbību un tekošo saistību izpildi līdz brīdim, kad kompānija pati to spēj nodrošināt no savas darbības ienākumiem pietiekošā apjomā, ir nepieciešams aizdevums apmēram 10 miljonu eiro apmērā"

Ģeniāla Zariņa loģika- nevis risinām problēmu, bet atmetam 10miljonus un tad jau redzēs, ja vajadzēs nākamreiz atkal piedāvāšu iespēju atmest 10 miljonus.

Atbildēt

jautajums

21.11.2015. 13:23

Kapec un kaa var maksat Gausam taadu algu, ja AB visu laiku stradaa ar minusiem un vins ir slikts vaditajs? Kaa par sliktu darbu var maksat miljonu algaaa?!

Atbildēt

hm

20.11.2015. 20:50

Aviācijas bizness ir pievilcīgs un shēmojot iespējams labi nopelnīt.
1 Shēma.
Iesūta viena mums draudzīga valsts savu pārstāvi ar 52 miljoniem, kurš no mums pieprasa 80. Nopērk krievu SSJ un bankrotē. Kas vainīgs - protams, krievu lidmašīnas, krievi vainīgi + latvieši, kuri krieviem uzticējās!
Bet pēcāk, laikā, kad uzpirktie žurnālisti un mēdiji spļauj zilas elles liesmas, ka sabiedrība kārtējo reizi piešmaukta ar krievu lidaparātiem, mūsu draugi klusībā pārņem AB maršrutus ....

Atbildēt

lol

20.11.2015. 14:32

aviācijas bizness ir pievilcīgs, ja tas atrodas valsts paspārnē

Atbildēt

klavedg

20.11.2015. 01:09

Nu pārdodiet, to sūda aviokompāniju, un viena rukšu barotava LV būs mazāk.

Atbildēt

19.11.2015. 20:39

»

Pitraga druīds

Interesē tikai viens. Vai tiešām, izņemot Pietiek, kas to nopublicējis, vai tiešām nav neviena žurnālista, kas uzdotu šos jautājumus Straujumai tiešajā ēterā? Vai tiešām Latvijā ir palikuši tikai pēdējie kretīni, kuriem nepietiek smadzeņu publiski uzdot šos jautājumus...


Protams. Kādēļ tāda vilcināšanās visos jautājumos un tik slepeni lēmumi? Tāds drīzāk ir vienīgais pareizais jautājums. Bet atbilde viena - politiķi dala savas intereses. Tā ir pareizā atbilde pēc būtības, nevis tautas naudas 80 000 000 euro izlietošana. Kad vienreiz kļūsit gudrāki, auni?

Atbildēt

Pēteris

19.11.2015. 20:24

»

Viens muļķis uzdos 100 jautājumu, bet 100 gudrie nespēs atbildēt. Tas jau skaidrs, tikai ne Zariņgovei un viņas faniem. Pretīgas politiskas spekulācijas SC garā


Jenotveidīgie debi..idi troļļi salasījušie no visām fermām. Kā gribētos vienreiz viņiem sa.ot pa pur..ām. Apriebušies līdz nelabumam. Zod jau desmit gadus. Zog un zog. Ja kādu noķer, tas dodas uz Briseli, kā sabrauktais ezītis.

Atbildēt

Pitraga druīds

19.11.2015. 20:22

»

Jautājumu uzdošana vienīgi Zariņgovs interesēs. Jo viss ir matu skaldīšana. Rīt būs jauni jautājumi un jaunas zariņgovis, uz kuriem neviens nespēs un neredzēs jēgu atbildēt. Un tas ir normāli. Parodija par politiku. Kas nespēj darīt, to skaisti d!rš kāZariņgovs - regulāri un neatlaidīgi. Viss valsts...


Interesē tikai viens. Vai tiešām, izņemot Pietiek, kas to nopublicējis, vai tiešām nav neviena žurnālista, kas uzdotu šos jautājumus Straujumai tiešajā ēterā? Vai tiešām Latvijā ir palikuši tikai pēdējie kretīni, kuriem nepietiek smadzeņu publiski uzdot šos jautājumus?

Zariņgovs ne Zariņgovs, bet tikai galīgam kretīnam var likties, ka tā ir matu skaldīšana. Tie ir ļoti pareizi jautājumi. Tikai atbilde visiem zināma - "tas ir komercnoslēpums". Neskatoties uz to, ka uz spēles tiek likti 80 miljoni nodokļu maksātāju naudas. Ne pirmo reizi,pie tam.

Atbildēt

19.11.2015. 20:16

»

bbc

Vienkārši un skaidri jautājumi. Zariņš, ne Zariņš - jautājumi jāatbild. Kas to izliekas nesaprotam - bez prāta vai goda


Viens muļķis uzdos 100 jautājumu, bet 100 gudrie nespēs atbildēt. Tas jau skaidrs, tikai ne Zariņgovei un viņas faniem. Pretīgas politiskas spekulācijas SC garā.

Atbildēt

bbc

19.11.2015. 19:31

Vienkārši un skaidri jautājumi. Zariņš, ne Zariņš - jautājumi jāatbild. Kas to izliekas nesaprotam - bez prāta vai goda.

Atbildēt

19.11.2015. 17:59

»

Fakto

Interesanti, kas gan ir tie garīgi slimie, kas te lamājas.. Zariņš, protams, kā jau politikānis, grib iesist politisko kapitālu, bet visi viņa jautājumi ir absolūti pareizi un vietā. Normāli būtu, ja uz tiem būt arī atbildes, nez vair resnā rungaiņa prudentija ir veikusi kādu due dillgence, piemēram...


Jautājumu uzdošana vienīgi Zariņgovs interesēs. Jo viss ir matu skaldīšana. Rīt būs jauni jautājumi un jaunas zariņgovis, uz kuriem neviens nespēs un neredzēs jēgu atbildēt. Un tas ir normāli. Parodija par politiku. Kas nespēj darīt, to skaisti d!rš kāZariņgovs - regulāri un neatlaidīgi. Viss valsts noslēpums.

Atbildēt

SĪKA VIENĪBA

19.11.2015. 17:53

.... ZARIŅA kungs, varbūt arī piepalīdzēsiet man tikt pie taisnības par to pašu valsts varas netaisnību, kad problēma skar naudu.
....Lieta tāda, ka šodien kārtības policijas M izmēra leitenante uzrakstīja biedrībai "Bērziņu dārzkopji", ka par biedrības īpašuma žoga nojaukšanu, ko īstenoja kāds kungs XX izmēra, nekas nepienākas un jāgriežas prokuratūrā!!! Savukārt Būvvalde pirms tam rakstiski pavēstīja, ka žogs ir teritorijas robežlīnija un tas ir abiem kaimiņiem jāuztur kārtībā!!!!
.....Jautājums, kurai iestādei ir taisnība????
.....Ja taisnība ir Būvvaldei, tad NE-Kārtības Policija rīkojās C-Ū-C-I_S_K_I pret mazu sīku biedrību.
.....Lūdzu palīdziet uzrakstīt Ģenerāl-prokuratūrai, jo viss jau ir piegriezies!!!!!!

Atbildēt

Fakto

19.11.2015. 17:51

Interesanti, kas gan ir tie garīgi slimie, kas te lamājas.. Zariņš, protams, kā jau politikānis, grib iesist politisko kapitālu, bet visi viņa jautājumi ir absolūti pareizi un vietā. Normāli būtu, ja uz tiem būt arī atbildes, nez vair resnā rungaiņa prudentija ir veikusi kādu due dillgence, piemēram? Vienotības Reirs, kā bijušais prudentijas pārstāvis, vispār ir ūnikums un viņa ilgdzīvošana LV sasmirdušajā politikas dīķī ir izskaidrojama gan ar komjaunieša iemaņām, gan prasmi pališķēt, gan gudrību dalīties un papildināt kasi gan partijai, gan draugiem, gan, domājams, arī sev. Vienīgais, ja viņš sāks iedomāties sevi par politiķi esam, kā parasti tādiem kundziņiem notiek, tad diez vai noturēsies.

Atbildēt

ansis

19.11.2015. 17:35

caurspīdība, protams, par sliktu nenāktu,bet zariņš ir un paliek kremļa draudziņš, demagoģijas experts.

Atbildēt

Dārta

19.11.2015. 16:52

Paldies,Zariņa kungam,viņam ir apsolūta taisnība.Ja Zariņa kungs vadītu šo ministriju,tad būtu spējīgs strādāt tieši pēc šādiem kritērijiem,kādus uzstāda Straujumai.Taču atbildes te negaidiet,Zariņa kungs līdz pastardienai nesagaidīsiet.

Atbildēt

Aina

19.11.2015. 15:38

»

Straujumai nav laika tādām vispārzināmām, arī viņai, patiesībām, šīs patiesības vērstas pret vēlētāju, lai tas redz, cik Zariņgove gudra un ievēl viņu vēl...


Izgriezt rokas un piespiest doties uz lidostu, kā jau ik dienas dara klusējošie latvieši un citi, kas neredz jēgu un sakarību starp normālu valsti, kur lolo katru nodokļu maksātāju, pat vismazāko, kas spēj pabarot savu ģimeni. Neiet jau runa par mersedesiem... Tikai tiem, kas tur salīduši cipari miljonos ir aptumšojuši saprašanu, ka par 90 EUR mēnesī nevar iztikt.

Atbildēt

MMM

19.11.2015. 15:16

Nepieciešami vien 10M, lai uzņēmums sāktu pelnīt, Zariņa kungs, izgulieties, šajā uzņēmumā no 09.gada ir iegāzts pāri par 250M un tas joprojām ir tur pat, kur bija

Atbildēt

19.11.2015. 15:06

»

Uldis

nu uzdot šitādus jautājumus Straujumai jūs ko kungi, viņa taču no tā pilnīgi neko nejēdz vai tad tiešām tas nav skaidrs


Straujumai nav laika tādām vispārzināmām, arī viņai, patiesībām, šīs patiesības vērstas pret vēlētāju, lai tas redz, cik Zariņgove gudra un ievēl viņu vēl.

Bet Straujuma nodarbojas tikai ar stratēģiju, prātā paturot valsts parādu un nosacījumus, kas rakstīti slepenos tautai aizdevumu līgumos starp SVF/PB un LV. Kā arī to, ka sabalansēt budžetu, lai nerastos domas tautai uz nemieriem, dodot mutvārdu norādes VID vadītajai, stingrāk izgriezt rokas tiem, kas vēl spēj pelnīt. Vēl viņa patur prātā norādes no Briseles.

Atbildēt

19.11.2015. 14:57

»

Neiedziļinoties detaļās

Ka parasti no Zariņa puses gandrīz īstie jautajumi...


Tas visiem sen zināms un ne tikai bauri šo situāciju bez revolūcijas nevarētu mainīt. Zariņgove taču neaicina gāzt pastāvošo varu-valdību, bet audzē savu politisko kapitālu ar vecumvecām tēmām un jaunumiem no Saeimas zāles. Tas idiots Zariņgove grib d!rst nepārtraukti un no jauna, ka tik paliktu Saeimas ēdnīcā, õ, arī Saeimas silē kā LNNK/TB/VL. Sistēmas radīts muļķis ir Zariņš, krievžīds – tukšd!rsējs kā R.Vējonis, 4. maija kliķēs – Trešās Latvijas politiskās sistēmas parazīti.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

19.11.2015. 13:42

Ka parasti no Zariņa puses gandrīz īstie jautajumi.
"Neatkarības" gados nevienu reizi valdība, saeima necīnījās par mūsu tautas interesēm, tā lai tās uzvarētu visādu ārzemju kaklakungu un starptautisko mega kompāniju intereses - ja tā nav nosauciet kaut vienu gadījumu!
No tā var izdarīt daudzus secinājumus. Piemēram kā labā strāda šie Latvijas glābēji? Vai kas tā par neatkarību kur mēs tikai zaudējam? un visdrīzāk vismaz padsmit citu secinājumu.
Mums ir nopietnas problēmas un tie ir bauri, kuri nespēj saskatīt saikni starp rezultātiem un veiktajām darbībām, nespēj noteikt cēloņus. Tādā veidā netiek saglabāta paaudžu pieredze. Var teikt, pieredzes kā tādas nemaz nav. Katru reizi uzmetiens vai piesmiešana ir gandrīz kā pirmo reizi. Tāpāt kā manipulēt ar mazu bērnu kurš neattīstās.
Lielu lomu šajā situācija spēlē informācijas pārvaldīšana. Par cik informācijas instrumenti ir kangaru un viņu saimnieku rokās, pa šiem gadiem cilveku domāšana ir ieprogrammēta mūsu tautai par sliktu. Melu midzeņi savās ziņās katru dienu melo. 80% tur tiek stāstīti meli. Lietas tiek sauktas neīstos vārdos, bieži pretējos. Piemēram totāla atkarība tieka saukta par neatkarību. Tā tiek svinēta un cilvēku pūļi reāli to svin un ir pārliecināti, ka mēs esam neatkarīgi.
Ja jaunu partiju veidošana kangaru režīmam netraucē, jo sistēma tā izveidota, lai vienmēr uzvarētu viņi.
Pamēģiniet uztaisīt kādu informācijas instrumentu kurš cilvēkiem dos nevis versijas bet metodes kuras cilvēkiem pašiem ļaus skaidri saprast kas notiek, redzēt ka viss savstarpēji saistīts, pareizu teminoloģiju. Uzreiz redzēsiet kā kangari sāks reālu pretestību. Reku pret Lapsu uzreiz uzbur lietas, tas vēl sīkumi jo Lapsa maz apdraud sistēmu no gala rezultāta viedokļa
Piemēram pastāstīt cilvekiem kas ir neatkarība, kādi ir tās parametri, kad viņa ir kad nav. Vai arī vēsturi. To ka tagatne un nākotne veidojas no pagātnes. Bet ja viens otrs simtiem gadiem citiem uzbruka slepkavoja bet pavisam nesen klaji izmantoja kā vergus, kāpēc gan tas nenotiek mūsdienās. Ja notiek, kāda veidā, kādiem paņēmieniem.

Atbildēt

:)

19.11.2015. 13:30

eh, Straujumai to vajadzētu izlasīt pirms šodienas valdības sēdes, kad lems par Airbaltic!

Atbildēt

Uldis

19.11.2015. 12:35

nu uzdot šitādus jautājumus Straujumai jūs ko kungi, viņa taču no tā pilnīgi neko nejēdz vai tad tiešām tas nav skaidrs?

Atbildēt

19.11.2015. 12:24

Mērkaķi Zariņ, tu jau esi apnicis visiem! Sēdi Saeimas ēdnīcā un rij, tikai neaizrijies, jo gudrāks nekļūsti.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

8

Aicinām Baltkrievijas Valsts prezidentu nekavējoties darīt visu ko tādu, ko viņš noteikti nedarīs

FotoMēs, Lietuvas, Polijas, Latvijas un Igaunijas prezidenti kā Baltkrievijas kaimiņi un kā NATO un ES dalībvalstis vēlamies, lai Baltkrievija būtu stabila, demokrātiska, neatkarīga un pārtikusi valsts. Tādēļ mēs aicinām Baltkrievijas Valsts prezidentu:
Lasīt visu...

21

Provinces pensionāra vēstule pakaļpalicējiem Rīgā

FotoMierīga varas maiņa, bez skandāla un klopes, saskaņā ar brīvu vēlēšanu rezultātiem jau izsenis tiek dēvēta par demokrātijas svētkiem. Šāds prieka brīdis gaida rīdziniekus jau pēc dažām nedēļām. Par Rīgas iepriekšējās politstruktūras sabrukumu vairs nešaubās neviens, un tagad vēlētāju rokās būs sastutēt jaunu. Ne nu gluži pašiem, bet caur vēlētiem priekšstāvjiem.
Lasīt visu...

21

Kam ir izdevīgi popularizēt tautu izšķīšanu "kausējamā katlā"

FotoTautas brīvība ir atkarīga no nacionālās identitātes spēka. Identitāte ir vērtību sistēma. No vērtībām izriet griba un rīcība - nepakļauties apspiestībai, cīnīties, upurēties.
Lasīt visu...

15

Aizbraukt uz vietu ar skaistu skatu un izslāpušām acīm divatā skatīties uz klienta alkohola pudeli...

FotoPēc Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) statistikas 2019. gadā vadītāji alkohola reibumā izraisīja 173 ceļu satiksmes negadījumus (CSNg) ar cietušajiem, 14 CSNg ar bojā gājušajiem un 232 CSNg ar ievainotajiem. Pēc Eiropas Komisijas statistikas 2018. gadā Latvija pēc ceļu satiksmes negadījumos bojā gājušo skaita bija trešā valsts ES pēc Rumānijas un Bulgārijas.
Lasīt visu...

3

Lai novērstu uzmanību no izgāšanās ar kadastrālajām vērtībām, esam uzmeistarojuši slepenu projektu par jaunu tiesiskuma darba grupu

FotoPiektdien, 7. augustā, Tieslietu ministrija ir iesniegusi izskatīšanai Ministru kabineta sēdē ziņojuma projektu, kas paredz izveidot darba grupu ar valsts tiesisko drošību saistīto problēmjautājumu risināšanai.
Lasīt visu...

18

Neuzskatām par iespējamu piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas pasākumos, kas tiek organizēti svešā valodā

FotoEsam aicināti piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas raidījumos, ko organizē Latvijas sabiedriskie mediji, kas cita starpā iekļauj arī raidījumus, kas notiek svešvalodā, konkrēti - krieviski.
Lasīt visu...

6

Izliksimies, ka esam norūpējušies: valsts prezidenta Egila Levita paziņojums par vēlēšanām Baltkrievijā

FotoLatvija kā Baltkrievijas kaimiņvalsts pilnībā atbalsta baltkrievu tautas dziļo vēlmi dzīvot savā neatkarīgā, brīvā, demokrātiskā un tiesiskā Baltkrievijas valstī.
Lasīt visu...

12

Par dzīves mērķiem un jēgu

FotoKas mēs esam? Kāds ir mūsu dzīves mērķis? Kāda ir jēga cilvēces pastāvēšanai? Atbilstoši savām zināšanām un prāta spējām mēs meklējam atbildes uz šiem jautājumiem vai arī lieki nelauzām galvu ar šādām “muļķībām” un mierīgi dzīvojam tālāk. Tomēr šie jautājumi nav tik maznozīmīgi, kā tas varētu likties ikdienas darba steigas un problēmu pārņemtam cilvēkam. No tā, kādas atbildes mēs sameklējam uz šiem jautājumiem, lielā mērā ir atkarīga mūsu dzīve.
Lasīt visu...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par ko balsot vēlēšanās?

Vatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums...

Foto

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens...

Foto

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

Esam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību...

Foto

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā...

Foto

Pa iznīcības ceļu…

Kāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad...

Foto

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

Vides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības...

Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...