Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Elīna

25.11.2015. 18:18

Lielisks raksts, ceru, ka ieviesīs skaodrību daudziem, paldies!

Atbildēt

ELEONORA

14.11.2015. 17:39

Tā pielūgsme islāmā ir dzīvot tā, kā Dievs vēlas lai cilvēks dzīvotu. Islāma skatījumā, cilvēka visa dzīve var būt ibāda. Pielūgsme ir tad, kad cilvēks dara to, ko Dievs norādījis viņam darīt, un nedara to, ko Dievs viņam norādījis nedarīt. Tādā ziņā šī kalpošana ir arī pielūgsme. Tādā ziņā katra darbība, kuru islāmticīgais veic pareizi - tā kā Dievs vēlas lai cilvēks dzīvotu - ir ibāda (pielūgsme-kalpošana). Katra lieta, kuru islāmticīgais nedara, jo zina, ka Dievs nevēlas lai viņš to darītu, - ir ibāda (pielūgsme-kalpošana). Tāpat kaut kā nedarīšana ir Dieva pielūgsme. Tā pielūgsme var būt arī ienākumu gūšana, labas attiecības ar līdzcilvēkiem, gulēšana, ēšana, smaids, atturēšanās no grēkiem un izdarīto grēku nožēla, utt. - visa dzīve var būt ibāda.

JA DIEVS TEIKS PAR MIERU. TAD TIKS DARĪTS VIS IESPĒJAMAIS,LAI TĀ NOTIKTU. TIKAI JAUTĀJUMS KO TEIKSUN KAS.
NOŠAUJOT , NOGALINOT. TICĪBU NEVAR NOGALINĀT NE AR KĀDIEM IEROČIEM. TĀ IR BŪS UN PALIKS.
KOPĪGAS LŪGŠANAS PALĪDZES REMDET ASINSKĀRO CILVEKU TIEKSMES. PAR LABKLĀJĪBU VISĀS VALSTĪS. PAR MŪSU VISU PLANĒTAS NĀKOTNI. MĒS KĀ ZIRNEKĻI BURKĀ VIENS OTRU ĒDAM NOST.

Atbildēt

Aivars

01.09.2015. 22:56

Kā redzu, juristei nav ienācis prātā noskaidrot sava raksta un Latvijas politikas bēgļu jautājumā atbilstību Cilvēktiesību aktam. Kā jūs domājat - ja saskaņā ar savām cilvēktiesībām bēglis izvēlas par savu nākamo laimes zemi Norvēģiju vai Angliju, nebūs cilvēktiesību pārkāpums, ja viņam mēģinās iesmērēt kaut kādu Latviju?
Man ir kaut kādas nelabas aizdomas, ka arī naudas ziņā Latvija kā mītnes zeme bēgli smagi apkāsīs: diez vai kaut kur Eiropā nabadziņš saņems 2€ dienā VISIEM ar iztiku saistītajiem izdevumiem. Respektīvi, uzņemot juridiski zinošu bēgli viņam nepiemērotā zemē, rodas iespēja ieberzties tiesas procesā Eiropas Cilvēktiesību tiesā tieši šīs starpības dēļ.
Es bišķi pameklējos Internetā: franči ap 200€ mēnesī bēgļiem dod, angļi ir skopāki pat par latviešiem, un tā tālāk. Starp citu, angļi raud, ka tikai 1 bēgli no katriem 40 varot aizsūtīt atpakaļ uz `majām, 39 tātad paliek anglijā un sekmīgi integrējas - uzmanību! - ēnu ekonomikā. Angliski "black economy in Britain', kas gadā ir ap 80 miljardiem mārciņu liela.

Atbildēt

egils1

21.08.2015. 16:41

Džo Makeins atgādina, ka E.Finks ir pareģojis un teicis, ka krievi un žīdi, un ebreji atdos visu salaupīto no 1939.g-līdz šim latviešu tautai un atstās Latviju, dodoties atpakaļ uz savām mītnes zemēm. Tā mēs atjaunosim Latviju kā nacionālu valsti ar 80% pamattautu.(flag:lv)

Atbildēt

esss

19.08.2015. 16:50

Ka to visu pieradit?Cik naudas tas izmaksa?Cik izmaksa atpakal sutisana,migrantu?Vini stradat nebrauc.Stradaju ar sokolades cilveciniem 5+gadus.Darba uzturas tik daudz ,lai sanemtu pabalstus.Savas tiesibas parzin perfekti.Nemegini,ko aizradit DISKRIMINACIJA.

Atbildēt

Nav pat jāpierāda

17.08.2015. 01:26

"Nav pat jāpierāda,ka Eiropas multikulturālisms un etniskās integrācijas politika ir cietusi fiasko.Latvijai Eiropas prezidentūras laikā bija lieliska iespēja aktualizēt un redefinēt Eiropas Savienības multikulturālisma izpratni,ES etniskās integrācijas definīciju un politiku.Tas nenotika,tāpēc nav brīnums,ka Ministru prezidentes Laimdotas Straujumas un iekšlietu ministra Riharda Kozlovska vadībā Ministru kabineta slepenās sēdes laikā notika piekāpšanās transnacionālā konglomerāta spiedienam.Šie ir tiesiskuma un nacionālās drošības jautājumi,kuru padziļinātai izpratnei vajadzēja būt vispirms iekšlietu ministram Rihardam Kozlovskim. [..]
Skat."Ēriks Jēkabsons:Palīdzība "grūtdieņiem" vai pakļaušanās starptautiskai noziedzībai",Latvijas Avīze,05.08.2015.

Atbildēt

Par jūrābojāgājušajiem tūkstošiem āfrikāņu nevienam nav jāatbild?

17.08.2015. 01:05

Un,kur tad cien.Ejugbo kundze,palikuši paši cilvēku kontrabandisti,kas šos "patvēruma meklētāju" tūkstošus,nogādāja pāri Vidusjūrai Eiropā? Nav absolūti nekas dzirdams,ne lasāms par viņu aizturēšanu,kriminālprocesu ierosināšanu pret viņiem,izmeklēšanu,lai noskaidrotu šī starptautiskā noziedzīgā cilvēku biznesa organizatorus? Va arī viņi tiek iekļauti šo"patvēruma meklētāju" skaitā un tiks sadalīti starp ES valstīm,tsk.nomnāks arī Latvijā,Ejugbo kundze? Nav taču visas šīs āfrikāņu bēgļu pārpildītās laivas un kuģi,kā modē pašlaik nākušie droni,vadāmi pa radio no Lībijas!!!

Atbildēt

Ir būtiska atšķirība

17.08.2015. 00:51

Latviešu bēgļi nebēga uz Zviedriju tāpēc,lai iespējami ātrāk nokļūtu Francijā,Anglijā vai Spānijā!

Atbildēt

egils1

14.08.2015. 15:25

12.aug.pl.9.00 Radio Rīga 1 raidījumā "Kā labāk dzīvot'' kāda mūsu sieviete bija aizrādījusi vienam krievvalodīgajam , lai uzvedas tīrīgi-šis krievs atbildēja latvietei:-kad mūsējie atnāks- viņai pirmai pārgriezīs rīkli...kur ir mūsu grošības iestādes!? Labi zinam, ka lidzīgus ''bēgļu'' no1939.g.... un viņu pēcnācēju draudus un pazemojumus mēs ''saņemam''' ikdienas...(bell)

Atbildēt

jurists

09.08.2015. 23:03

Eiropas varas iestādes nogādā nelegālos invazantus atpakaļ vinu mītnes zemēs un ģimenes apvienojas.
Cilvēku kontrabandisti lai pārdotu šo ceļojumu uz Eiropu pirms tam Āfrikā izdala brošūriņas cik mēnesī tūkstoši ir sociālie pabalsti katrā valstī, cik lieli brīvi dzīvokļi, kurā valstī maksā pabalstus visu mūžu, ko vēl apmaksā - elektrību, pārtiku, transportu, kurās vispār nav jāstrādā, tikai jāražo pēcnācēji un tad šie nelegālie izvēlas valsti un samaksā

Atbildēt

derdz

08.08.2015. 23:13

likumu var apiet ar likumu vai radīt apstākļus lai sistēma rīkotos saskaņā ar likumu..utt

Atbildēt

Vo

08.08.2015. 20:10

»

emm

Tagad pavētīsim izteikumus rakstā...


Labs komentārs. Paldies!

Atbildēt

Paija

08.08.2015. 17:31

Nē - bēgļiem Latvijā !

Atbildēt

Modris

08.08.2015. 16:03

Kāds bezsakars!!!!
Latvijas valdība bez tautas akcepta grib spert soli, ko koriģēt nebūs iespējams..
Un tas ir viss..Kāda mums daļa gar Anglijā dzīvojošas juristes viedokli..
Referendumu studijā!!! valdību nost!

Atbildēt

hmm

08.08.2015. 14:10

Nemaz jau nevajag to jurdisko izglītību, pietiks ar vienkāršu lasītprasmi un ne pārāk izskalotām smadzenēm lai konstatētu, ka par somāliešu bēgļiem izglītotā autore dēvē indivīdus, kuriem (kā jau sen noskaidrots) ar Somāliju nebija nekāda sakara un bēgļa statuss LV nekad nav ticis piešķirts.
Meli, lēta demagoģija un vēlreiz meli - šitādu "juristu" labākā recepte! :D

Atbildēt

WTF?

08.08.2015. 13:15

»

emm

...un, kamēr viņa pieteikuma pamatotību izskatīs iestādes, viņš saņems €2.15 dienā (~ €65 mēnesī...


No kura laika aizturētajiem nelegālajiem imigrantiem ir tiesības brīvi vazāties pa valsti?

Atbildēt

SHOTOKAN

07.08.2015. 22:55

Mellie tur īpaši ņepričom un viņu fišku var saprast. Bet, mūsu vietējos varas pidarus un palaistuves gan vajadzētu atgalvot vai palaist ar izdurtām acīm un parādīt TV. Nākošie lēmumu pieņēmēji rimtos. Vai tiešām šeit būtu grūti iesākumā nopublicēt kaut vai rinkēviča, straujumas, āboltiņas un tās resnās, kā viņu tur sauca, precīzas adreses? Cilvēki, kuriem būtu vēlme un uzdrīkstēšanās izdarītu ar tiem kropļiem vai viņu mantu visu, kas vien viņiem ienāktu prātā konkrētā brīdī un neviens mežmiets viņus neatrastu. Ar to gribēju pateikt, ka vajag cīnīties ar cēloņiem nevis ar sekām.

Atbildēt

emm

07.08.2015. 21:35

»

emm

...un, kamēr viņa pieteikuma pamatotību izskatīs iestādes, viņš saņems €2.15 dienā (~ €65 mēnesī...


Vēl. Izrādās - autore dzīvo UK. Bēgļiem UK rokasnauda ir salīdzināma ar to ko latviešu migranti UK saņem strādājot. Plus vēl papildus tam visam klāt nāk komunālie pakalpojumi utt. kas jau tika aprakstīts. UK ir ļoti bagāta šajā ziņā un lai dara kā grib. Man nav nekādu iebildumu... jo viņi par saviem iedzīvotājiem kas nonākuši grūtībās rūpējas un spēj parūpēties, bet man ir iebildumi pret Latviju, kas ir valsts kur vairāki desmiti tās valsts pilsoņi ziemas laikā nosalst(kas ir ārkārtējs gadījums, ja UK bezpajumtnieks nosalst). Man ir iebildumi pret to, ka Latvijas valsts pilsoņiem par bezmaksas medicīnu ir jāmaksā, kamēr ES valstu pilsoņi Latvijā var saņemt tos pašus pakalpojumus bez maksas. Man ir iebildumi par to, ka Latvijā valsts pilsoņiem nav absolūti nekādas ietekmes uz valstī notiekošajiem procesiem, jo politika ir pārvērtusies par PR ofisu, kur amatpersonas nosaka sabiedrisko domu un kur pārējiem ir jāpielāgojas. Var vēl turpināt un bēgļu jautājums nav par viņiem, diemžēl, bet ir tikai šīs politikas turpinājums un arī Latvijā ir ar mieru pārņemt nevis UK atbildības principus, bet tieši šos - valsts naudas tērēšanas un birokrātiskā aparāta audzēšanas aspektus. Jāsāk ir no otra gala.

Atbildēt

emm

07.08.2015. 21:19

Tagad pavētīsim izteikumus rakstā:

Situācija Nr. 1:
ja šo personu var atrast un šī jau nav aizmigrējusi uz Zviedriju(robežas ES ir atvērtas) jeb citu zemi, kur atkal piesakās...

Situācija Nr.2:
Lībijā IS nav problēma, lai tādēļ dotu patvērumu - Lībijai ir pašai jātiek galā ar IS un jāaizsargā savi pilsoņi.

Situācija Nr.3(un jo īpaši Nr 4): tas pats, kas situācijā Nr.2 + zināms, ka persona ir bijusi kādā no bruņotajām grupām un piedalījusies citu cilvēku nogalināšanā.
-----------
Šī persona ir nevis jādeportē, bet jātiesā par terorismu un tikai pēc soda izciešanas ir jādeportē.


Situācija Nr.5: kristietis no Lībijas bēg pāri Vidusjūrai, jo Islama valsts kaujinieki ir spīdzinājuši personu viņa reliģijas dēļ. Personai vairāki ģimenes locekļi ir nogalināti sakarā ar viņu reliģiskajiem uzskatiem. Ir izteikti nepārprotami un pierādāmi draudi, ka, atgriežoties dzimtenē, arī šo personu nogalinās.
----------
Lībijas kristiešiem draudus neviens neizsaka. Līdz šim ir nogalināti kristieši, kas ceļoja no Etiopijas caur Lībiju lai nokļūtu Eiropā. Etiopijā kristiešu nenogalina...

Situācija Nr.6: kristiešu ģimene no Nigērijas ziemeļiem bēg no islama ekstrēmistu Boko Haram vajāšanas.
-------------------
Nigērijas ziemeļos kristiešu nav! Nigērijā kristieši atrodas uz dienvidiem no Islama izplatības robežas Āfrikā. Boko Haram darbojas starp Nigērijas musulmaņiem un ir lokalizējami kanuri tautības apdzīvotajā reģionā un viņi pārsvarā veic uzbrukumus savā teritorijā... interesanti, ka Čadā, kur dzīvo šīs tautības brāļi Boko Haram nedarbojas. Viss ir atkarīgs no valsts un tās atbildības aizsargājos savus pilsoņus. Šis nav iemesls lai kļūtu par bēgli, bet lai paprasītu no valdības garantiju īstenošanu.

Situācija Nr.7: tīņu vecuma jauniete no Sudānas, bēgusi pāri Vidusjūrai, jo ģimene vēlas izdarīt viņai sieviešu ģenitāliju apgraizīšanu un plāno piespiedu laulības.
-------------------
Tīņu vecuma jauniete no vecākiem aizmukt nevar. Ja viņa nav vecāku apgādībā, tad visticamāk, ka ir vai nu izdota pie vīra vai arī prostitūte. Bez tam ES ar šīm ģenitāliju apgraizīšanām ir problēma, bet parasti jau ES dzīvojošie vecāki ved savus bērnus uz savu dzimteni lai izdarītu apgraizīšanu tur... apgraizīšanas dēļ bēgļa statuss gan nav jādod - ir jādod tikai tad ja tiek apdraudēta dzīvība reliģisko vai politisko uzskatu dēļ vai arī dēļ piederības pie kaut kādas cilvēku grupas.

Situācija Nr.8: Sieviete no Mali, kuru bruņoto konfliktu laikā izvarojuši IS kaujinieki. Sieviete izvarošanas rezultātā palikusi stāvoklī. Ģimene un visa vietējā sabiedrība personu nepieņem sabiedrībā, viņu fiziski un emocionāli pazemo, jo "viņai bijis sekss ārpus laulības". Pēc vietējiem likumiem sievietei par šo "pārkāpumu" draud miesas sods - publiska nopēršana ar siksnām 200 reizes vai nomētāšana ar akmeņiem līdz nāvei.
------------------
Mali nav IS(Islamic state) kaujinieku - ir tikai islamisti, kas varbūt ir deklarējuši ka grib draudzēties ar IS...

Ja šī sieviete paliek musulmaņu ticībā, tad acīmredzami šī nav problēma lai dotu bēgļa statusu...

Atbildēt

emm

07.08.2015. 20:53

...un, kamēr viņa pieteikuma pamatotību izskatīs iestādes, viņš saņems €2.15 dienā (~ €65 mēnesī).
---------
šī ir demagoģija

uzņēmējvalstij ir jānodrošina ar dzīvesvietu - tajā skaitā arī ūdeni, elektrību un arī siltumu. šai personai ir jāsaņem arī transports par brīvu - nezinu cik tālu šie drīkst braukt Latvijas ietvaros, bet citās valstīs tas nozīmē brīvu(par velti) pārvietošanos pa visu valsti.
Uzņēmējvalstij ir jānodrošina arī ar ēdamo, jo par €2.15/dienā neiztiksi...
Bez tam papildus ir jānodrošina ar izglītību, lai šie varētu nākotnē iekļauties darba tirgū.
Jā uz rokas šiem varbūt ir tie 65 eiro, bet gala rezultātā pakalpojumi un piesaistīto ierēdņu birokrātijas armija ir ar milzīgām izmaksām.

Atbildēt

Afanasijs Cīrulis

07.08.2015. 17:51Ko latviski nozīmē, uzvārds "Ejugbo" tulkojumā no afrikāņu Igbo valodas ?

Atbildēt

ezis

07.08.2015. 17:39

ciest nevaru šitos demagogus! tas ka visa UK jau tik pilna ar čurkām ka pilnīgi smird uz katra soļa un no anglijas drīz vairs paliks tikai nosaukums un atmiņas, nenozīmē ka arī Latvija ir pelnījusi šādu pat scenāriju! Tā kā cienītā ejubo vai kā nu jūs tur sevi dēvējat. iekaliet savā juridiskajā paurītī: LATVIJA NAV LIELBRITĀNIJA UN LATVIEŠU TAUTAS ABSOLŪTAIS VAIRĀKUMS IR PRET JEBKĀDA VEIDA ĀFRIKAS IMIGRANTIEM!!!!!

Atbildēt

NU

07.08.2015. 16:50

Principā pareizi, tikai divas piebildes.
1. Par nelegālo imigrantu persona kļūst brīdī kad pamet savai valstij tuvāko kaimiņvalsti, kurā viņa dzīvību neviens neapdraud, kā arī tad, ja iekļuvis valstī cenšas slēpties no varasiestādēm, lai mēģinātu nokļūt citā valstī.
2. Visām izmaksām jāpieskaita arī personu deportēšanas izdevumi.

Atbildēt

bums

07.08.2015. 15:34

2005.gadā Rīgā pie Sarkanā krusta durvīm klauvēja 7 nelegālie imigranti, it kā no Somālijas. Vēlāk ti kādu laiku uzturējās Zvannieku mājās, pret ko iebilda šo māju īpašnieks J.Ezergailis.
Šiem nelegālajiem imigrantiem nebija nekādi dokumenti, divi nedaudz runāja angļu valodā. Somālijas valsts valodā (somāļu valodā) tie nerunāja.
"Nepieciešamo informāciju no Somālijas bēgļiem esot sarežģīti iegūt, jo tikai divi no viņiem zina angļu valodu, turklāt šīs zināšanas ir ļoti vājas. Ieceļotāju dzimtā valoda esot amharu valoda, kas ir Etiopijas valsts dialekts. Robežsardze Igaunijā ir atradusi tulku, kas šo dialektu prot, un ar somāliešiem viņš varētu tikties pirmdien vai otrdien."
"Taču tiesa ceturtdien atteicās šo lietu izskatīt, jo nebija nodrošināta iespēja sazināties ar somāliešiem, kuri runā amhru valodā. VR gan pārsūdzēja šo tiesas lēmumu viena somālieša lietā, jo viņš zina angļu valodu."
"Kā uzsver Laže, joprojām nav noskaidrota somāliešu identitāte un nav pat skaidrs, vai viņi tiešām ieradušies no Somālijas. Esot arī bažas, ka somālieši ir ekonomiski, ne politiski bēgļi. Gada laikā, kopš uzturējušies Latvijā, viņi par sevi snieguši pretrunīgu informāciju. Par to, ka no somāliešiem, no kuriem viens runā angliski, bet otrs nedaudz apguvis latviešu valodu, grūti ko uzzināt, piektdien pārliecinājās arī «Diena», viņus apmeklējot Olainē. Afrikāņi sūdzējās par sliktajiem apstākļiem un pauda cerību izkļūt ārā, kā potenciālo gala mērķi nosaucot Zviedriju vai Norvēģiju."
Pēdiņās citāti no šiem rakstiem http://apollo.tvnet.lv/zinas/robezsardzei-nezina-par-begliem-no-somalijas/312507
http://apollo.tvnet.lv/zinas/latvija-nelegali-iecelojusie-somaliesi-palikusi-uz-ielas/335591
īsumā: ierodas nezin no kurienes, uzdodas par somāļiešiem, liecības pretrunīgas, amatpersonām aizdomas, ka ir ekonomiski migranti, runā amharu valodā kuru lieto Etiopijā, dokumenti nav, dzīvošanas apstākļi slikti, grib uz Zviedriju vai Norvēģiju.
Viens laikam kopā ar Inesi ir GB

Atbildēt

forši izklausās

07.08.2015. 15:09

Ja jau cilvēks tiek spīdzināts, tād viņš ir ieslodzījumā, no kura nemaz nav tik viegli izbēgt. Un ja viņam palaimējas, tad kur viņš to dažu stundu laikā, kā minēts autores rakstu gabalā, var sakasīt n-tos tūkstošus, lai tiktu laivā? Dokumentu nav, bet naudu bija zeķē iebāzis, un kāda veiksme - cietumsargi neatrada. Un tā sanāk, ka kādi 240 tūkstoši ir šādi mocīti, spīdzināti un veiksmīgi izbēguši no savu vajātāju nagiem? neko sev, laikam tur neviens nepamanīja, ka tāds mazs skaitlis izbēga???

Atbildēt

ALLA

07.08.2015. 14:50

Šķērsojot robežu,pat dzīvniekiem jābūt vetārsta izziņai vai potēšanas kartei. Pat dārzeņiem ir jābūt sertifikātam. Tad par ko ES bonzas uzskata āfrikāņus? Par sūnu? Par ķērpjiem? Par amēbām? Kauns, ES bonzas!

Atbildēt

ALLA

07.08.2015. 14:25

Vidziļākais nosodījums ES deputātiem no Latvijas, kas neceļ gaismā idiotiskās ES darbības un bezdarbības, kas robežojas ar noziedzību. Kāpēc tad mēs jūs ievēlējām? Vai tiešām nonāks tiktāl, kad mūsu vienīgais glābiņš būs Ždanoka un Saskaņa?

Atbildēt

kkk

07.08.2015. 14:21

»

echo

Pilnīgi pajāt, cienījamā juristes kundze, kā jūs viņus saucat. Turpiniet savā Anglijā viņus uzņemt , apčubināt un maksāt pabalstus. Mums Latvijā viņi nav vajadzīgi


Cienītā juristes kundze var savās mājās uzņemt šos pasaules klaidoņus un laimes meklētājus - ja vēlās.Nebūs ilgi jāgaida līdz apzags un izvaros - jo puišiem ir cita mentalitāte un citi uzskati par pasaules kārtību.

Atbildēt

ALLA

07.08.2015. 14:15

Kaut ko tik idiotisku es neesmu līdz šim lasījis.

"Neatkarīgi, kā persona ir ieradusies valstī – ar oficiālu iebraukšanas dokumentu (vīzu, uzturēšanās atļauju) vai vienkārši šķērsojot robežu bez jebkādiem dokumentiem, brīdī, kad persona izsaka lūgumu pēc patvēruma, persona kļūst par patvēruma meklētāju."

Tas ir pirmais un galvenais Eiropas klupšanas akmens. Līdz ar to visi tālākie Ineses murgi par
"ir zināms, ka viņš ir varbūtējs terorists"...
"ir zināms, ka ..."
Nekas par viņu nav zināms, ja viņam nav derīgu dokumentu!
Arī par vīzām nav tik traki. Katrā valstī obligāti jābūt ES pārstāvniecība, kas izsniedz ES vīzas nelaimē nokļuvušajiem. Nelaime tikai tā, ka ES vispār nav savas nostājas. Piemēram, Sīrijā ES nezina, vai tā atbalsta valdību vai opozīciju. Un tā esot gudrā Eiropa... Dīvaini - Ukrainā zina, Sīrijā nezina.
Turklāt vīriešiem iesaukuma vecumā obligāti jābūt izziņai par atbrīvojumu no karaklausības

Atbildēt

AG

07.08.2015. 13:49

INESĪT, ŅEM PIE ROKAS SAVU KRISTOFERU UN, DUNGĀDAMI "LOS AMIGOS" DZIESMAS, PISIETIES UZ SAVU ĀFRIKU !!!

Atbildēt

Karote

07.08.2015. 13:35

Daži eiropas eksperti jau rēķina,ka pustukšajā Latvijā varot izmitināt līdz 17 mio migrantu.Protams, ar veco valstu un eu finansējumu.Ņemot vērā mūsu podlaižu iztapību, futuroloģija viegli var kļūt par realitāti.250 ir vien pilotprojekts.

Atbildēt

jautajums

07.08.2015. 13:13

Pilns internets ar Ganas un Nigerijas bleziem, kuriem visiem ir zelta stieni vairumaa un zelta smiltis un tagad vini nak uz Eiropu kaa begli? Kaut ko nesaprotu!

Atbildēt

Dghj

07.08.2015. 12:53

Skaidrs , ka jasamazina ikmēneša PVN iemaksas valts kasē, mums nav jāapmaksā ierēdņu un politiķu fantāzijas par lēto melno darbaspēku, kurš kā mūsu politiskie muļķīši cer , strādas un pateicībā balsos par viņu glābējiem.

Atbildēt

jautajums

07.08.2015. 12:47

1. Vai katru begli parbauda sis valsts valodas pratejs? Beglis var uzdoties par jebko un ne no tas valsts, kuru vins uzdod kaa it kaa savejo.
2. Kaa beglis var pieradit, ja vinam nav ne dokumentu, ne kadu citu pieradijumu, ka vinu vajaa, ka vins ir no kara vai uzbrukumu zonas, kaaa???? Vardi nav pieradijums. Katrs var dailrunigu stastu izdomat. Kaa, piemeram, tie vjetnamiesi, kurus nokera Latvijaa sakumaa stastija, ka vinus vajaa partija kaut kadu politisku iemeslu del un tie ir tikai vardi. Story, ko vini izdomaa, lai tiktu Eiropaa. Tapat religisku apsverumu de. Vajaa tikai kristiesus dazas valstis, bet nekad ne musulmanus, kas nu biezaa slanii ienak Eiropaa.
Mani interesee tiesi sii pieradijumu procedura. Kaa tas notiek, kad beglis ienak bez nekaa un tik stasta! Starp citu Ganaa cilveki sez internetkafee un kaa scammeri izmana amerikanu un eioropiesu naudu caur dazadiem melu stastiem. Nigerijas un Ganas scammeri ir slaveni internetaa. Un sadus cilvekus nem Eiropaa!!!! Pedejos melus!

Atbildēt

kadi 250!

07.08.2015. 10:44

Pusgada laikaa jau Eiropaa ieradusies 224 tukstosi beglu un gads ur tikai pusee! Tatad si gada laikaa bus ieradusies 500 tukstosi. Tad par kadiem 250 bus runa! Kas tad nems atlikusos simtus tukstosu! Sakumaa politiki meloja, ka sadalis pa Eiropas valstim 40 tukstosus, kas ir Italijaa un Griekijaa, tad 60 tukstosus. Bet ir jau 224 tukstosi! Pietiek sos melus izplatit! Beidzot ir jasak sargat savas robezas, citadi Eiropa parversas par iebrauktuvi!

Atbildēt

jautajums

07.08.2015. 10:38

1. kaa sis migrants var pieradit, ka tiesi vina dzives vietaa, tiesi vinam draud naves draudi? Kaa? Tikai ar vardiem! Un tas nav nekads pieradijums. Tie var but vistirakie meli. Un melnajiem melosana ir asinis.
2. Protams, ka begliem un migrantiem nav vizu, pat mulkigi par taam runat seit. Bet kaut kadam personu apliecinosam dokumentam vinam ir jabut. Citadi vins var izgudrot, ka ir no Sirijas vai kadas citas kara valsts, bet patiesibaa nav. Un tas jau notiek ar daudziem begliem, kas melo un uzdodas, ka ir no Sirijas, jo eiropiesi to nevar atskirt. Nevienu bez nekada dokumenta nedrikst pienemt, jo noskaidrot vina patieso identitati vienkarsi nav iespejams.
3. Ne beglis, ne alternativa statusa ieguvejs pec 9 vai 12 menesu uzturesanas nevar sev nodrosinat dzives vietu, jo vienkarsi par minimalo algu nav iespejams neko iret. Tatad vins jauztur talak. Seviski, kad Latvijaa ir tik liels bezdarbs. Ari arzemes sadi cilveki un visas vinu gimenes nonak socialo pabalstu aprupee, kur valsts viniem gadiem maksaa uzturlidzeklus.

Atbildēt

Muļkis

07.08.2015. 10:29

»

Žulis

Labs, komentārs "Markam...


Žuli-Dabas bērns nemuldi tik daudz nelaimīgais latvieti!

Atbildēt

Jānis

07.08.2015. 10:26

Tas, ko Google atrod, ievadot autores vārdu un uzvārdu, komentārus neprasa. Tā teikt, viss top skaidrs esam.

Atbildēt

Žulis

07.08.2015. 10:24

Labs, komentārs "Markam".
Es tikai gribētu vēl piebilst, ka tas viss, kas
šajā rakstā gari un plāši tiek stāstīts jau sen notiek. Katru gadu ierodas pie mums tie patvēruma meklētāji, viņus izmitina "Muceniekos" un tiek lemts par attiecīgā statusa piešķiršanu vai deportēšanu. Jautājums un protesti jau ir par ko citu - un tā ir obligātā bēgļu kvota, jeb piespiedu - brīvprātīgā zināma skaita bēgļu uzņemšana, kas mums tagad no augšas tiek uzspiesta papildus dabīgajam patvēruma meklētāju pieplūdumam.
Tā ir klaja nekaunība un nelietība pret it kā suverenu un it kā demokrātisku valsti.

Atbildēt

Paija

07.08.2015. 10:20

Latvijā bēgļi nav vajadzīgi.

Turpiniet, autore, savu demagoģiju citos portālos.

Atbildēt

Marks

07.08.2015. 09:51

Man vairāk liekas, ka lielākā problēma ar tiem 250 ir tā, ka valdība cenšas par šo tēmu nerunāt un atmetas ar klišejiskām frāzēm.
V un ZZS pat kvorumu norāva, kad NA Saeimā mēģināja pieprasīt atbildes no Straujumas.
Ja saprotu, ka mūsu tantuks nespēj sniegt atbildes, jo ir ierēdne, nevis ministre; bet tas ministrs, kurš ir lepns būt gejs, gan varētu būt arī atbildīgs un skaidrot sabiedrībai valdības viedokli. Piemēram, ministrs varētu pastāstīt:
1) vai Latvijas pārstāvji ir skaidrojuši mūsu situāciju, ka mums ir jau tā liels Padomju imigrantu skaits? Kāda bija Eiropas politiķu atbilde?
2) Vai Latvijas pārstāvji ir atgādinājuši, ka deviņdesmito sākumā Eiropas politiķi atteicās izskatīt Latvijas problēmas ar Padomju imigrantiem? Kādi bija Eirpoas politiķu argumenti?
3) Vai Straujuma, kura stāsta par solidaritāti, var pastāstīt, kur bija Eiropas solidaritāte, kad Eiropa dalīja tiešmaksājumus mūsu zemniekiem? Protams, tagad Eiropas politiķi teiks: "Paši piekritāt!" Kāds ir pamatojums arī tagad mums "Pašiem piekrist"? Vai šis arguments tiek izmantots, lai, vismaz, kādu citu labumu izsistu no dienvideiropas politiķiem?

Atbildēt

sociāli atstumtais

07.08.2015. 09:39

ļOTI INTERESANTI !LV Saeima joprojām NAV ratificējusi EU Cilvēktiesību SOCIāLO HARTU , mana PENSIJA ir 70 ,- EU menesī un ,, juriste ,, ... atvēsinās manu sakarsušo prātu , laikam pateicoties karstajām augusta dienām > ///???

Atbildēt

Fēlis

07.08.2015. 09:22

Autores uzvārds runā pats par sevi. Viena dura paguļas zem ruberoīda un lai pati sev neliktos mazvērtīga, grib lai pēc iespējas vairāk zelteņu darītu tā pat. Arī bērniem, ja tādus ruberoīds pagādās, būs ar ko salaist. Narkomāni jau arī, vadoties no tiem pašiem motīviem, cenšas savā zaņķī ievilkt pēc iespējas vairāk ļautiņu.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Latvijas Universitāte degpunktā. Un turpmāk?

FotoAp Latvijas Universitāti ir sakurti sārti, un liesmas jau skar tās iekšieni, lai gan šī gada pavasarī nelikās, ka var notikt kaut kas tāds.
Lasīt visu...

6

Par atkritumu krīzi

FotoEsmu atkārtojis N reizes un atkārtošu vēlreiz - cilvēki, domājiet kā nodrošināt sevi ar dzīves pamatelementiem. Tie ir mājvieta, ūdens, pārtika, elektrība, degviela... Esmu par to rakstījis savā prezidenta programmā, sk. "Cilvēks kontrolē pašu galveno". Esmu to izskaidrojis attiecīgajos video 1.daļa un 2.daļa. Atkritumu izvešana ir viens no dzīves pamatelementiem, it sevišķi pilsētā.
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 5. Absurda tirānija un iegūšana savā īpašumā

FotoBrīdināšana par absurda tirāniju nav analītiskais beztaktiskums vai konspiroloģiska tēma līdzīgi konspiroloģijā iecienītajai “pasaules valdnieku” tēmai. Brīdināšana par absurda tirāniju nav arī antivēsturiska kaprīze. Jau senie dievi mītos filosofiski sprieda par cilvēku, vai viņš ir labs vai viņš ir slikts, pieļaujot bezjēdzības un bezjēdzīgai rīcībai izdomājot dažādus attaisnojumus.
Lasīt visu...

21

Vai par šāda veida balagāna organizēšanu valsts iestādē, kāda ir Valsts robežsardze, kādam nav jāsaņem bargs sods?

FotoKā izriet no publikācijas par centralizēto parakstu vākšanu robežsardzē tās bijušā priekšnieka atbalstīšanai, mēs, pensionāri, un ne tikai pensionāri, bet visi Latvijas pilsoņi tiekam apzagti. Jo mūsu, nodokļu maksātāju nauda tiek izmantota, lai vieni priekšnieki no Valsts robežsardzes, izmantojot administratīvo resursus, organizētu parakstu vākšanu zem raksturojuma par citu Valsts robežsardzes priekšnieku (nu jau izbijušo) Normundu Garbaru.
Lasīt visu...

12

Karteļa dēļ tā dalībniekiem - lielajiem būvniekiem - vairs nav tik lielas vajadzības pirkt politiķu “pakalpojumus”

FotoKarteļa pazīmes Latvijas būvniecības tirgū bija redzamas jau sen - ne tikai sadārdzinātās pasūtījumu tāmēs, bet arī savdabīgi uzvarētos iepirkuma konkursos un visatļautīgā attieksmē pret pasūtītāju.
Lasīt visu...

21

Par Timati un viņa putinkrekliņiem „Alfā”: kas ir kas

FotoCeturtdien tirdzniecības centrā “Alfa” Rīgā, tika atklāts “Black Star Wear” apģērbu veikals.(1) (2) Zīmola īpašnieks un reklāmas seja ir reperis – miljonārs Timurs Junusovs jeb Timati. Viena no viņa pēdējām kolekcijām ir radīta sadarbībā ar Krievijas aizsardzības ministrijas akciju sabiedrības “Vojentorg” veikalu tīklu “Krievijas armija”.(3)
Lasīt visu...

21

Tvaiks

FotoKad tvaiks, kuru savalda ar labi pieskrūvētu vāku, izkļūst no katla? Tad, kad katla vāka skrūves tiek palaistas vaļīgāk.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai tiešām valsts prezidentam bērni jāmudina mācīties, lai ņemtu kredītu?

Laikā, kad Tieslietu ministrija izstrādā Parādu dzēšanas likumu, Valsts prezidents Egils Levits, uzrunājot skolēnus Zinību dienā,...

Foto

Perversā solidaritāte

Pirms deputātu balsojuma Saeimā “nācijas tēvs/pravietis” teica: “Ir trīs virzieni, par kuriem kopējā labuma vārdā es gribu domāt un pārliecināt savas prezidentūras gados. [..] Šie...

Foto

Mēs Latviju pārvaldām koleģiāli: valsts prezidenta Egila Levita uzruna Saeimas 2019. gada rudens sesijas atklāšanā

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi!...

Foto

Atklāta vēstule par notiekošo „Olainmed” un arī „Olainfarm”

2019. gada augusta mēnesī pret mūsu gribu esam ievilkti nesaskaņās starp "Olainfarm" valdi un "Olainmed" bijušo vadību Darju...

Foto

Godīgums kā cilvēkus vienojoša ideja

Klausoties valstsvīru runas par to, kas cilvēkiem būtu jādara, lai dzīve kļūtu labāka, atmiņā visvairāk iespiedušies negatīva rakstura ieteikumi un spriedumi...

Foto

Jaunā konservatīvā partija cīnās par ietekmi valdībā

Visās valdošajās koalīcijās ir bijusi partija, kas darbojas kā iekšējā opozīcija. Daudzās valdībās šo lomu pildījusi Nacionālā apvienība, regulāri...

Foto

Aicinām iedzīvotājus neslēgt līgumus ar AS „Tīrīga”

Rīgas Apkaimju alianse kategoriski iebilst pret atkritumu apsaimniekošanas monopola izveidi Rīgā. Iedzīvotāji aicināti neslēgt līgumus ar AS "Tīrīga"....

Foto

Ikonu nomaiņa - vissāpīgākais process

Cilvēki jau no bērnības ir pieraduši, ka ir autoritātes, kurām jātic un kurām jāklausa – vecāki, skolotāji, jau vēlāk vadītāji un priekšnieki....

Foto

Absurds ap Rimšēviču

Par valstiskās suverenitātes trūkumu un latviešu necienīgo stāvokli savā zemē, kā arī par šī necienīgā stāvokļa izraisītajām nelietībām uzskatāmi liecina absurds ap Ilmāru...

Foto

Bankas, banciņas un droši paredzamais PC: prātojums pēc "Norvik/PNB" aizvēršanās

Neizbēgamajam blīkšķim mūsu banku un banciņu saimniecībā ļoti piemēroti ir LPSR Tautas dzejnieka Ojāra Vācieša vārdi,...

Foto

Eiroparlamentārieša aicināšana uz inaugurāciju, neievērojot viņa rīcību, kas neatbilst LR Satversmē noteiktajam, ir šādas antikonstitucionālas rīcības faktiska atbalstīšana

Valsts prezidents ir valsts amatpersona, bet inaugurācija ar...

Foto

Sākušies Burova laiki Rīgas domē

19.augustā par “Gods kalpot Rīgai” pārstāvi Oļegu Burovu kā Rīgas domes mēru nobalsoja 35 no 60 deputātiem. Tas nozīmē, ka vismaz...