Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Elīna

25.11.2015. 18:18

Lielisks raksts, ceru, ka ieviesīs skaodrību daudziem, paldies!

Atbildēt

ELEONORA

14.11.2015. 17:39

Tā pielūgsme islāmā ir dzīvot tā, kā Dievs vēlas lai cilvēks dzīvotu. Islāma skatījumā, cilvēka visa dzīve var būt ibāda. Pielūgsme ir tad, kad cilvēks dara to, ko Dievs norādījis viņam darīt, un nedara to, ko Dievs viņam norādījis nedarīt. Tādā ziņā šī kalpošana ir arī pielūgsme. Tādā ziņā katra darbība, kuru islāmticīgais veic pareizi - tā kā Dievs vēlas lai cilvēks dzīvotu - ir ibāda (pielūgsme-kalpošana). Katra lieta, kuru islāmticīgais nedara, jo zina, ka Dievs nevēlas lai viņš to darītu, - ir ibāda (pielūgsme-kalpošana). Tāpat kaut kā nedarīšana ir Dieva pielūgsme. Tā pielūgsme var būt arī ienākumu gūšana, labas attiecības ar līdzcilvēkiem, gulēšana, ēšana, smaids, atturēšanās no grēkiem un izdarīto grēku nožēla, utt. - visa dzīve var būt ibāda.

JA DIEVS TEIKS PAR MIERU. TAD TIKS DARĪTS VIS IESPĒJAMAIS,LAI TĀ NOTIKTU. TIKAI JAUTĀJUMS KO TEIKSUN KAS.
NOŠAUJOT , NOGALINOT. TICĪBU NEVAR NOGALINĀT NE AR KĀDIEM IEROČIEM. TĀ IR BŪS UN PALIKS.
KOPĪGAS LŪGŠANAS PALĪDZES REMDET ASINSKĀRO CILVEKU TIEKSMES. PAR LABKLĀJĪBU VISĀS VALSTĪS. PAR MŪSU VISU PLANĒTAS NĀKOTNI. MĒS KĀ ZIRNEKĻI BURKĀ VIENS OTRU ĒDAM NOST.

Atbildēt

Aivars

01.09.2015. 22:56

Kā redzu, juristei nav ienācis prātā noskaidrot sava raksta un Latvijas politikas bēgļu jautājumā atbilstību Cilvēktiesību aktam. Kā jūs domājat - ja saskaņā ar savām cilvēktiesībām bēglis izvēlas par savu nākamo laimes zemi Norvēģiju vai Angliju, nebūs cilvēktiesību pārkāpums, ja viņam mēģinās iesmērēt kaut kādu Latviju?
Man ir kaut kādas nelabas aizdomas, ka arī naudas ziņā Latvija kā mītnes zeme bēgli smagi apkāsīs: diez vai kaut kur Eiropā nabadziņš saņems 2€ dienā VISIEM ar iztiku saistītajiem izdevumiem. Respektīvi, uzņemot juridiski zinošu bēgli viņam nepiemērotā zemē, rodas iespēja ieberzties tiesas procesā Eiropas Cilvēktiesību tiesā tieši šīs starpības dēļ.
Es bišķi pameklējos Internetā: franči ap 200€ mēnesī bēgļiem dod, angļi ir skopāki pat par latviešiem, un tā tālāk. Starp citu, angļi raud, ka tikai 1 bēgli no katriem 40 varot aizsūtīt atpakaļ uz `majām, 39 tātad paliek anglijā un sekmīgi integrējas - uzmanību! - ēnu ekonomikā. Angliski "black economy in Britain', kas gadā ir ap 80 miljardiem mārciņu liela.

Atbildēt

egils1

21.08.2015. 16:41

Džo Makeins atgādina, ka E.Finks ir pareģojis un teicis, ka krievi un žīdi, un ebreji atdos visu salaupīto no 1939.g-līdz šim latviešu tautai un atstās Latviju, dodoties atpakaļ uz savām mītnes zemēm. Tā mēs atjaunosim Latviju kā nacionālu valsti ar 80% pamattautu.(flag:lv)

Atbildēt

esss

19.08.2015. 16:50

Ka to visu pieradit?Cik naudas tas izmaksa?Cik izmaksa atpakal sutisana,migrantu?Vini stradat nebrauc.Stradaju ar sokolades cilveciniem 5+gadus.Darba uzturas tik daudz ,lai sanemtu pabalstus.Savas tiesibas parzin perfekti.Nemegini,ko aizradit DISKRIMINACIJA.

Atbildēt

Nav pat jāpierāda

17.08.2015. 01:26

"Nav pat jāpierāda,ka Eiropas multikulturālisms un etniskās integrācijas politika ir cietusi fiasko.Latvijai Eiropas prezidentūras laikā bija lieliska iespēja aktualizēt un redefinēt Eiropas Savienības multikulturālisma izpratni,ES etniskās integrācijas definīciju un politiku.Tas nenotika,tāpēc nav brīnums,ka Ministru prezidentes Laimdotas Straujumas un iekšlietu ministra Riharda Kozlovska vadībā Ministru kabineta slepenās sēdes laikā notika piekāpšanās transnacionālā konglomerāta spiedienam.Šie ir tiesiskuma un nacionālās drošības jautājumi,kuru padziļinātai izpratnei vajadzēja būt vispirms iekšlietu ministram Rihardam Kozlovskim. [..]
Skat."Ēriks Jēkabsons:Palīdzība "grūtdieņiem" vai pakļaušanās starptautiskai noziedzībai",Latvijas Avīze,05.08.2015.

Atbildēt

Par jūrābojāgājušajiem tūkstošiem āfrikāņu nevienam nav jāatbild?

17.08.2015. 01:05

Un,kur tad cien.Ejugbo kundze,palikuši paši cilvēku kontrabandisti,kas šos "patvēruma meklētāju" tūkstošus,nogādāja pāri Vidusjūrai Eiropā? Nav absolūti nekas dzirdams,ne lasāms par viņu aizturēšanu,kriminālprocesu ierosināšanu pret viņiem,izmeklēšanu,lai noskaidrotu šī starptautiskā noziedzīgā cilvēku biznesa organizatorus? Va arī viņi tiek iekļauti šo"patvēruma meklētāju" skaitā un tiks sadalīti starp ES valstīm,tsk.nomnāks arī Latvijā,Ejugbo kundze? Nav taču visas šīs āfrikāņu bēgļu pārpildītās laivas un kuģi,kā modē pašlaik nākušie droni,vadāmi pa radio no Lībijas!!!

Atbildēt

Ir būtiska atšķirība

17.08.2015. 00:51

Latviešu bēgļi nebēga uz Zviedriju tāpēc,lai iespējami ātrāk nokļūtu Francijā,Anglijā vai Spānijā!

Atbildēt

egils1

14.08.2015. 15:25

12.aug.pl.9.00 Radio Rīga 1 raidījumā "Kā labāk dzīvot'' kāda mūsu sieviete bija aizrādījusi vienam krievvalodīgajam , lai uzvedas tīrīgi-šis krievs atbildēja latvietei:-kad mūsējie atnāks- viņai pirmai pārgriezīs rīkli...kur ir mūsu grošības iestādes!? Labi zinam, ka lidzīgus ''bēgļu'' no1939.g.... un viņu pēcnācēju draudus un pazemojumus mēs ''saņemam''' ikdienas...(bell)

Atbildēt

jurists

09.08.2015. 23:03

Eiropas varas iestādes nogādā nelegālos invazantus atpakaļ vinu mītnes zemēs un ģimenes apvienojas.
Cilvēku kontrabandisti lai pārdotu šo ceļojumu uz Eiropu pirms tam Āfrikā izdala brošūriņas cik mēnesī tūkstoši ir sociālie pabalsti katrā valstī, cik lieli brīvi dzīvokļi, kurā valstī maksā pabalstus visu mūžu, ko vēl apmaksā - elektrību, pārtiku, transportu, kurās vispār nav jāstrādā, tikai jāražo pēcnācēji un tad šie nelegālie izvēlas valsti un samaksā

Atbildēt

derdz

08.08.2015. 23:13

likumu var apiet ar likumu vai radīt apstākļus lai sistēma rīkotos saskaņā ar likumu..utt

Atbildēt

Vo

08.08.2015. 20:10

»

emm

Tagad pavētīsim izteikumus rakstā...


Labs komentārs. Paldies!

Atbildēt

Paija

08.08.2015. 17:31

Nē - bēgļiem Latvijā !

Atbildēt

Modris

08.08.2015. 16:03

Kāds bezsakars!!!!
Latvijas valdība bez tautas akcepta grib spert soli, ko koriģēt nebūs iespējams..
Un tas ir viss..Kāda mums daļa gar Anglijā dzīvojošas juristes viedokli..
Referendumu studijā!!! valdību nost!

Atbildēt

hmm

08.08.2015. 14:10

Nemaz jau nevajag to jurdisko izglītību, pietiks ar vienkāršu lasītprasmi un ne pārāk izskalotām smadzenēm lai konstatētu, ka par somāliešu bēgļiem izglītotā autore dēvē indivīdus, kuriem (kā jau sen noskaidrots) ar Somāliju nebija nekāda sakara un bēgļa statuss LV nekad nav ticis piešķirts.
Meli, lēta demagoģija un vēlreiz meli - šitādu "juristu" labākā recepte! :D

Atbildēt

WTF?

08.08.2015. 13:15

»

emm

...un, kamēr viņa pieteikuma pamatotību izskatīs iestādes, viņš saņems €2.15 dienā (~ €65 mēnesī...


No kura laika aizturētajiem nelegālajiem imigrantiem ir tiesības brīvi vazāties pa valsti?

Atbildēt

SHOTOKAN

07.08.2015. 22:55

Mellie tur īpaši ņepričom un viņu fišku var saprast. Bet, mūsu vietējos varas pidarus un palaistuves gan vajadzētu atgalvot vai palaist ar izdurtām acīm un parādīt TV. Nākošie lēmumu pieņēmēji rimtos. Vai tiešām šeit būtu grūti iesākumā nopublicēt kaut vai rinkēviča, straujumas, āboltiņas un tās resnās, kā viņu tur sauca, precīzas adreses? Cilvēki, kuriem būtu vēlme un uzdrīkstēšanās izdarītu ar tiem kropļiem vai viņu mantu visu, kas vien viņiem ienāktu prātā konkrētā brīdī un neviens mežmiets viņus neatrastu. Ar to gribēju pateikt, ka vajag cīnīties ar cēloņiem nevis ar sekām.

Atbildēt

emm

07.08.2015. 21:35

»

emm

...un, kamēr viņa pieteikuma pamatotību izskatīs iestādes, viņš saņems €2.15 dienā (~ €65 mēnesī...


Vēl. Izrādās - autore dzīvo UK. Bēgļiem UK rokasnauda ir salīdzināma ar to ko latviešu migranti UK saņem strādājot. Plus vēl papildus tam visam klāt nāk komunālie pakalpojumi utt. kas jau tika aprakstīts. UK ir ļoti bagāta šajā ziņā un lai dara kā grib. Man nav nekādu iebildumu... jo viņi par saviem iedzīvotājiem kas nonākuši grūtībās rūpējas un spēj parūpēties, bet man ir iebildumi pret Latviju, kas ir valsts kur vairāki desmiti tās valsts pilsoņi ziemas laikā nosalst(kas ir ārkārtējs gadījums, ja UK bezpajumtnieks nosalst). Man ir iebildumi pret to, ka Latvijas valsts pilsoņiem par bezmaksas medicīnu ir jāmaksā, kamēr ES valstu pilsoņi Latvijā var saņemt tos pašus pakalpojumus bez maksas. Man ir iebildumi par to, ka Latvijā valsts pilsoņiem nav absolūti nekādas ietekmes uz valstī notiekošajiem procesiem, jo politika ir pārvērtusies par PR ofisu, kur amatpersonas nosaka sabiedrisko domu un kur pārējiem ir jāpielāgojas. Var vēl turpināt un bēgļu jautājums nav par viņiem, diemžēl, bet ir tikai šīs politikas turpinājums un arī Latvijā ir ar mieru pārņemt nevis UK atbildības principus, bet tieši šos - valsts naudas tērēšanas un birokrātiskā aparāta audzēšanas aspektus. Jāsāk ir no otra gala.

Atbildēt

emm

07.08.2015. 21:19

Tagad pavētīsim izteikumus rakstā:

Situācija Nr. 1:
ja šo personu var atrast un šī jau nav aizmigrējusi uz Zviedriju(robežas ES ir atvērtas) jeb citu zemi, kur atkal piesakās...

Situācija Nr.2:
Lībijā IS nav problēma, lai tādēļ dotu patvērumu - Lībijai ir pašai jātiek galā ar IS un jāaizsargā savi pilsoņi.

Situācija Nr.3(un jo īpaši Nr 4): tas pats, kas situācijā Nr.2 + zināms, ka persona ir bijusi kādā no bruņotajām grupām un piedalījusies citu cilvēku nogalināšanā.
-----------
Šī persona ir nevis jādeportē, bet jātiesā par terorismu un tikai pēc soda izciešanas ir jādeportē.


Situācija Nr.5: kristietis no Lībijas bēg pāri Vidusjūrai, jo Islama valsts kaujinieki ir spīdzinājuši personu viņa reliģijas dēļ. Personai vairāki ģimenes locekļi ir nogalināti sakarā ar viņu reliģiskajiem uzskatiem. Ir izteikti nepārprotami un pierādāmi draudi, ka, atgriežoties dzimtenē, arī šo personu nogalinās.
----------
Lībijas kristiešiem draudus neviens neizsaka. Līdz šim ir nogalināti kristieši, kas ceļoja no Etiopijas caur Lībiju lai nokļūtu Eiropā. Etiopijā kristiešu nenogalina...

Situācija Nr.6: kristiešu ģimene no Nigērijas ziemeļiem bēg no islama ekstrēmistu Boko Haram vajāšanas.
-------------------
Nigērijas ziemeļos kristiešu nav! Nigērijā kristieši atrodas uz dienvidiem no Islama izplatības robežas Āfrikā. Boko Haram darbojas starp Nigērijas musulmaņiem un ir lokalizējami kanuri tautības apdzīvotajā reģionā un viņi pārsvarā veic uzbrukumus savā teritorijā... interesanti, ka Čadā, kur dzīvo šīs tautības brāļi Boko Haram nedarbojas. Viss ir atkarīgs no valsts un tās atbildības aizsargājos savus pilsoņus. Šis nav iemesls lai kļūtu par bēgli, bet lai paprasītu no valdības garantiju īstenošanu.

Situācija Nr.7: tīņu vecuma jauniete no Sudānas, bēgusi pāri Vidusjūrai, jo ģimene vēlas izdarīt viņai sieviešu ģenitāliju apgraizīšanu un plāno piespiedu laulības.
-------------------
Tīņu vecuma jauniete no vecākiem aizmukt nevar. Ja viņa nav vecāku apgādībā, tad visticamāk, ka ir vai nu izdota pie vīra vai arī prostitūte. Bez tam ES ar šīm ģenitāliju apgraizīšanām ir problēma, bet parasti jau ES dzīvojošie vecāki ved savus bērnus uz savu dzimteni lai izdarītu apgraizīšanu tur... apgraizīšanas dēļ bēgļa statuss gan nav jādod - ir jādod tikai tad ja tiek apdraudēta dzīvība reliģisko vai politisko uzskatu dēļ vai arī dēļ piederības pie kaut kādas cilvēku grupas.

Situācija Nr.8: Sieviete no Mali, kuru bruņoto konfliktu laikā izvarojuši IS kaujinieki. Sieviete izvarošanas rezultātā palikusi stāvoklī. Ģimene un visa vietējā sabiedrība personu nepieņem sabiedrībā, viņu fiziski un emocionāli pazemo, jo "viņai bijis sekss ārpus laulības". Pēc vietējiem likumiem sievietei par šo "pārkāpumu" draud miesas sods - publiska nopēršana ar siksnām 200 reizes vai nomētāšana ar akmeņiem līdz nāvei.
------------------
Mali nav IS(Islamic state) kaujinieku - ir tikai islamisti, kas varbūt ir deklarējuši ka grib draudzēties ar IS...

Ja šī sieviete paliek musulmaņu ticībā, tad acīmredzami šī nav problēma lai dotu bēgļa statusu...

Atbildēt

emm

07.08.2015. 20:53

...un, kamēr viņa pieteikuma pamatotību izskatīs iestādes, viņš saņems €2.15 dienā (~ €65 mēnesī).
---------
šī ir demagoģija

uzņēmējvalstij ir jānodrošina ar dzīvesvietu - tajā skaitā arī ūdeni, elektrību un arī siltumu. šai personai ir jāsaņem arī transports par brīvu - nezinu cik tālu šie drīkst braukt Latvijas ietvaros, bet citās valstīs tas nozīmē brīvu(par velti) pārvietošanos pa visu valsti.
Uzņēmējvalstij ir jānodrošina arī ar ēdamo, jo par €2.15/dienā neiztiksi...
Bez tam papildus ir jānodrošina ar izglītību, lai šie varētu nākotnē iekļauties darba tirgū.
Jā uz rokas šiem varbūt ir tie 65 eiro, bet gala rezultātā pakalpojumi un piesaistīto ierēdņu birokrātijas armija ir ar milzīgām izmaksām.

Atbildēt

Afanasijs Cīrulis

07.08.2015. 17:51Ko latviski nozīmē, uzvārds "Ejugbo" tulkojumā no afrikāņu Igbo valodas ?

Atbildēt

ezis

07.08.2015. 17:39

ciest nevaru šitos demagogus! tas ka visa UK jau tik pilna ar čurkām ka pilnīgi smird uz katra soļa un no anglijas drīz vairs paliks tikai nosaukums un atmiņas, nenozīmē ka arī Latvija ir pelnījusi šādu pat scenāriju! Tā kā cienītā ejubo vai kā nu jūs tur sevi dēvējat. iekaliet savā juridiskajā paurītī: LATVIJA NAV LIELBRITĀNIJA UN LATVIEŠU TAUTAS ABSOLŪTAIS VAIRĀKUMS IR PRET JEBKĀDA VEIDA ĀFRIKAS IMIGRANTIEM!!!!!

Atbildēt

NU

07.08.2015. 16:50

Principā pareizi, tikai divas piebildes.
1. Par nelegālo imigrantu persona kļūst brīdī kad pamet savai valstij tuvāko kaimiņvalsti, kurā viņa dzīvību neviens neapdraud, kā arī tad, ja iekļuvis valstī cenšas slēpties no varasiestādēm, lai mēģinātu nokļūt citā valstī.
2. Visām izmaksām jāpieskaita arī personu deportēšanas izdevumi.

Atbildēt

bums

07.08.2015. 15:34

2005.gadā Rīgā pie Sarkanā krusta durvīm klauvēja 7 nelegālie imigranti, it kā no Somālijas. Vēlāk ti kādu laiku uzturējās Zvannieku mājās, pret ko iebilda šo māju īpašnieks J.Ezergailis.
Šiem nelegālajiem imigrantiem nebija nekādi dokumenti, divi nedaudz runāja angļu valodā. Somālijas valsts valodā (somāļu valodā) tie nerunāja.
"Nepieciešamo informāciju no Somālijas bēgļiem esot sarežģīti iegūt, jo tikai divi no viņiem zina angļu valodu, turklāt šīs zināšanas ir ļoti vājas. Ieceļotāju dzimtā valoda esot amharu valoda, kas ir Etiopijas valsts dialekts. Robežsardze Igaunijā ir atradusi tulku, kas šo dialektu prot, un ar somāliešiem viņš varētu tikties pirmdien vai otrdien."
"Taču tiesa ceturtdien atteicās šo lietu izskatīt, jo nebija nodrošināta iespēja sazināties ar somāliešiem, kuri runā amhru valodā. VR gan pārsūdzēja šo tiesas lēmumu viena somālieša lietā, jo viņš zina angļu valodu."
"Kā uzsver Laže, joprojām nav noskaidrota somāliešu identitāte un nav pat skaidrs, vai viņi tiešām ieradušies no Somālijas. Esot arī bažas, ka somālieši ir ekonomiski, ne politiski bēgļi. Gada laikā, kopš uzturējušies Latvijā, viņi par sevi snieguši pretrunīgu informāciju. Par to, ka no somāliešiem, no kuriem viens runā angliski, bet otrs nedaudz apguvis latviešu valodu, grūti ko uzzināt, piektdien pārliecinājās arī «Diena», viņus apmeklējot Olainē. Afrikāņi sūdzējās par sliktajiem apstākļiem un pauda cerību izkļūt ārā, kā potenciālo gala mērķi nosaucot Zviedriju vai Norvēģiju."
Pēdiņās citāti no šiem rakstiem http://apollo.tvnet.lv/zinas/robezsardzei-nezina-par-begliem-no-somalijas/312507
http://apollo.tvnet.lv/zinas/latvija-nelegali-iecelojusie-somaliesi-palikusi-uz-ielas/335591
īsumā: ierodas nezin no kurienes, uzdodas par somāļiešiem, liecības pretrunīgas, amatpersonām aizdomas, ka ir ekonomiski migranti, runā amharu valodā kuru lieto Etiopijā, dokumenti nav, dzīvošanas apstākļi slikti, grib uz Zviedriju vai Norvēģiju.
Viens laikam kopā ar Inesi ir GB

Atbildēt

forši izklausās

07.08.2015. 15:09

Ja jau cilvēks tiek spīdzināts, tād viņš ir ieslodzījumā, no kura nemaz nav tik viegli izbēgt. Un ja viņam palaimējas, tad kur viņš to dažu stundu laikā, kā minēts autores rakstu gabalā, var sakasīt n-tos tūkstošus, lai tiktu laivā? Dokumentu nav, bet naudu bija zeķē iebāzis, un kāda veiksme - cietumsargi neatrada. Un tā sanāk, ka kādi 240 tūkstoši ir šādi mocīti, spīdzināti un veiksmīgi izbēguši no savu vajātāju nagiem? neko sev, laikam tur neviens nepamanīja, ka tāds mazs skaitlis izbēga???

Atbildēt

ALLA

07.08.2015. 14:50

Šķērsojot robežu,pat dzīvniekiem jābūt vetārsta izziņai vai potēšanas kartei. Pat dārzeņiem ir jābūt sertifikātam. Tad par ko ES bonzas uzskata āfrikāņus? Par sūnu? Par ķērpjiem? Par amēbām? Kauns, ES bonzas!

Atbildēt

ALLA

07.08.2015. 14:25

Vidziļākais nosodījums ES deputātiem no Latvijas, kas neceļ gaismā idiotiskās ES darbības un bezdarbības, kas robežojas ar noziedzību. Kāpēc tad mēs jūs ievēlējām? Vai tiešām nonāks tiktāl, kad mūsu vienīgais glābiņš būs Ždanoka un Saskaņa?

Atbildēt

kkk

07.08.2015. 14:21

»

echo

Pilnīgi pajāt, cienījamā juristes kundze, kā jūs viņus saucat. Turpiniet savā Anglijā viņus uzņemt , apčubināt un maksāt pabalstus. Mums Latvijā viņi nav vajadzīgi


Cienītā juristes kundze var savās mājās uzņemt šos pasaules klaidoņus un laimes meklētājus - ja vēlās.Nebūs ilgi jāgaida līdz apzags un izvaros - jo puišiem ir cita mentalitāte un citi uzskati par pasaules kārtību.

Atbildēt

ALLA

07.08.2015. 14:15

Kaut ko tik idiotisku es neesmu līdz šim lasījis.

"Neatkarīgi, kā persona ir ieradusies valstī – ar oficiālu iebraukšanas dokumentu (vīzu, uzturēšanās atļauju) vai vienkārši šķērsojot robežu bez jebkādiem dokumentiem, brīdī, kad persona izsaka lūgumu pēc patvēruma, persona kļūst par patvēruma meklētāju."

Tas ir pirmais un galvenais Eiropas klupšanas akmens. Līdz ar to visi tālākie Ineses murgi par
"ir zināms, ka viņš ir varbūtējs terorists"...
"ir zināms, ka ..."
Nekas par viņu nav zināms, ja viņam nav derīgu dokumentu!
Arī par vīzām nav tik traki. Katrā valstī obligāti jābūt ES pārstāvniecība, kas izsniedz ES vīzas nelaimē nokļuvušajiem. Nelaime tikai tā, ka ES vispār nav savas nostājas. Piemēram, Sīrijā ES nezina, vai tā atbalsta valdību vai opozīciju. Un tā esot gudrā Eiropa... Dīvaini - Ukrainā zina, Sīrijā nezina.
Turklāt vīriešiem iesaukuma vecumā obligāti jābūt izziņai par atbrīvojumu no karaklausības

Atbildēt

AG

07.08.2015. 13:49

INESĪT, ŅEM PIE ROKAS SAVU KRISTOFERU UN, DUNGĀDAMI "LOS AMIGOS" DZIESMAS, PISIETIES UZ SAVU ĀFRIKU !!!

Atbildēt

Karote

07.08.2015. 13:35

Daži eiropas eksperti jau rēķina,ka pustukšajā Latvijā varot izmitināt līdz 17 mio migrantu.Protams, ar veco valstu un eu finansējumu.Ņemot vērā mūsu podlaižu iztapību, futuroloģija viegli var kļūt par realitāti.250 ir vien pilotprojekts.

Atbildēt

jautajums

07.08.2015. 13:13

Pilns internets ar Ganas un Nigerijas bleziem, kuriem visiem ir zelta stieni vairumaa un zelta smiltis un tagad vini nak uz Eiropu kaa begli? Kaut ko nesaprotu!

Atbildēt

Dghj

07.08.2015. 12:53

Skaidrs , ka jasamazina ikmēneša PVN iemaksas valts kasē, mums nav jāapmaksā ierēdņu un politiķu fantāzijas par lēto melno darbaspēku, kurš kā mūsu politiskie muļķīši cer , strādas un pateicībā balsos par viņu glābējiem.

Atbildēt

jautajums

07.08.2015. 12:47

1. Vai katru begli parbauda sis valsts valodas pratejs? Beglis var uzdoties par jebko un ne no tas valsts, kuru vins uzdod kaa it kaa savejo.
2. Kaa beglis var pieradit, ja vinam nav ne dokumentu, ne kadu citu pieradijumu, ka vinu vajaa, ka vins ir no kara vai uzbrukumu zonas, kaaa???? Vardi nav pieradijums. Katrs var dailrunigu stastu izdomat. Kaa, piemeram, tie vjetnamiesi, kurus nokera Latvijaa sakumaa stastija, ka vinus vajaa partija kaut kadu politisku iemeslu del un tie ir tikai vardi. Story, ko vini izdomaa, lai tiktu Eiropaa. Tapat religisku apsverumu de. Vajaa tikai kristiesus dazas valstis, bet nekad ne musulmanus, kas nu biezaa slanii ienak Eiropaa.
Mani interesee tiesi sii pieradijumu procedura. Kaa tas notiek, kad beglis ienak bez nekaa un tik stasta! Starp citu Ganaa cilveki sez internetkafee un kaa scammeri izmana amerikanu un eioropiesu naudu caur dazadiem melu stastiem. Nigerijas un Ganas scammeri ir slaveni internetaa. Un sadus cilvekus nem Eiropaa!!!! Pedejos melus!

Atbildēt

kadi 250!

07.08.2015. 10:44

Pusgada laikaa jau Eiropaa ieradusies 224 tukstosi beglu un gads ur tikai pusee! Tatad si gada laikaa bus ieradusies 500 tukstosi. Tad par kadiem 250 bus runa! Kas tad nems atlikusos simtus tukstosu! Sakumaa politiki meloja, ka sadalis pa Eiropas valstim 40 tukstosus, kas ir Italijaa un Griekijaa, tad 60 tukstosus. Bet ir jau 224 tukstosi! Pietiek sos melus izplatit! Beidzot ir jasak sargat savas robezas, citadi Eiropa parversas par iebrauktuvi!

Atbildēt

jautajums

07.08.2015. 10:38

1. kaa sis migrants var pieradit, ka tiesi vina dzives vietaa, tiesi vinam draud naves draudi? Kaa? Tikai ar vardiem! Un tas nav nekads pieradijums. Tie var but vistirakie meli. Un melnajiem melosana ir asinis.
2. Protams, ka begliem un migrantiem nav vizu, pat mulkigi par taam runat seit. Bet kaut kadam personu apliecinosam dokumentam vinam ir jabut. Citadi vins var izgudrot, ka ir no Sirijas vai kadas citas kara valsts, bet patiesibaa nav. Un tas jau notiek ar daudziem begliem, kas melo un uzdodas, ka ir no Sirijas, jo eiropiesi to nevar atskirt. Nevienu bez nekada dokumenta nedrikst pienemt, jo noskaidrot vina patieso identitati vienkarsi nav iespejams.
3. Ne beglis, ne alternativa statusa ieguvejs pec 9 vai 12 menesu uzturesanas nevar sev nodrosinat dzives vietu, jo vienkarsi par minimalo algu nav iespejams neko iret. Tatad vins jauztur talak. Seviski, kad Latvijaa ir tik liels bezdarbs. Ari arzemes sadi cilveki un visas vinu gimenes nonak socialo pabalstu aprupee, kur valsts viniem gadiem maksaa uzturlidzeklus.

Atbildēt

Muļkis

07.08.2015. 10:29

»

Žulis

Labs, komentārs "Markam...


Žuli-Dabas bērns nemuldi tik daudz nelaimīgais latvieti!

Atbildēt

Jānis

07.08.2015. 10:26

Tas, ko Google atrod, ievadot autores vārdu un uzvārdu, komentārus neprasa. Tā teikt, viss top skaidrs esam.

Atbildēt

Žulis

07.08.2015. 10:24

Labs, komentārs "Markam".
Es tikai gribētu vēl piebilst, ka tas viss, kas
šajā rakstā gari un plāši tiek stāstīts jau sen notiek. Katru gadu ierodas pie mums tie patvēruma meklētāji, viņus izmitina "Muceniekos" un tiek lemts par attiecīgā statusa piešķiršanu vai deportēšanu. Jautājums un protesti jau ir par ko citu - un tā ir obligātā bēgļu kvota, jeb piespiedu - brīvprātīgā zināma skaita bēgļu uzņemšana, kas mums tagad no augšas tiek uzspiesta papildus dabīgajam patvēruma meklētāju pieplūdumam.
Tā ir klaja nekaunība un nelietība pret it kā suverenu un it kā demokrātisku valsti.

Atbildēt

Paija

07.08.2015. 10:20

Latvijā bēgļi nav vajadzīgi.

Turpiniet, autore, savu demagoģiju citos portālos.

Atbildēt

Marks

07.08.2015. 09:51

Man vairāk liekas, ka lielākā problēma ar tiem 250 ir tā, ka valdība cenšas par šo tēmu nerunāt un atmetas ar klišejiskām frāzēm.
V un ZZS pat kvorumu norāva, kad NA Saeimā mēģināja pieprasīt atbildes no Straujumas.
Ja saprotu, ka mūsu tantuks nespēj sniegt atbildes, jo ir ierēdne, nevis ministre; bet tas ministrs, kurš ir lepns būt gejs, gan varētu būt arī atbildīgs un skaidrot sabiedrībai valdības viedokli. Piemēram, ministrs varētu pastāstīt:
1) vai Latvijas pārstāvji ir skaidrojuši mūsu situāciju, ka mums ir jau tā liels Padomju imigrantu skaits? Kāda bija Eiropas politiķu atbilde?
2) Vai Latvijas pārstāvji ir atgādinājuši, ka deviņdesmito sākumā Eiropas politiķi atteicās izskatīt Latvijas problēmas ar Padomju imigrantiem? Kādi bija Eirpoas politiķu argumenti?
3) Vai Straujuma, kura stāsta par solidaritāti, var pastāstīt, kur bija Eiropas solidaritāte, kad Eiropa dalīja tiešmaksājumus mūsu zemniekiem? Protams, tagad Eiropas politiķi teiks: "Paši piekritāt!" Kāds ir pamatojums arī tagad mums "Pašiem piekrist"? Vai šis arguments tiek izmantots, lai, vismaz, kādu citu labumu izsistu no dienvideiropas politiķiem?

Atbildēt

sociāli atstumtais

07.08.2015. 09:39

ļOTI INTERESANTI !LV Saeima joprojām NAV ratificējusi EU Cilvēktiesību SOCIāLO HARTU , mana PENSIJA ir 70 ,- EU menesī un ,, juriste ,, ... atvēsinās manu sakarsušo prātu , laikam pateicoties karstajām augusta dienām > ///???

Atbildēt

Fēlis

07.08.2015. 09:22

Autores uzvārds runā pats par sevi. Viena dura paguļas zem ruberoīda un lai pati sev neliktos mazvērtīga, grib lai pēc iespējas vairāk zelteņu darītu tā pat. Arī bērniem, ja tādus ruberoīds pagādās, būs ar ko salaist. Narkomāni jau arī, vadoties no tiem pašiem motīviem, cenšas savā zaņķī ievilkt pēc iespējas vairāk ļautiņu.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kam ir izdevīgi popularizēt tautu izšķīšanu "kausējamā katlā"

FotoTautas brīvība ir atkarīga no nacionālās identitātes spēka. Identitāte ir vērtību sistēma. No vērtībām izriet griba un rīcība - nepakļauties apspiestībai, cīnīties, upurēties.
Lasīt visu...

15

Aizbraukt uz vietu ar skaistu skatu un izslāpušām acīm divatā skatīties uz klienta alkohola pudeli...

FotoPēc Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) statistikas 2019. gadā vadītāji alkohola reibumā izraisīja 173 ceļu satiksmes negadījumus (CSNg) ar cietušajiem, 14 CSNg ar bojā gājušajiem un 232 CSNg ar ievainotajiem. Pēc Eiropas Komisijas statistikas 2018. gadā Latvija pēc ceļu satiksmes negadījumos bojā gājušo skaita bija trešā valsts ES pēc Rumānijas un Bulgārijas.
Lasīt visu...

3

Lai novērstu uzmanību no izgāšanās ar kadastrālajām vērtībām, esam uzmeistarojuši slepenu projektu par jaunu tiesiskuma darba grupu

FotoPiektdien, 7. augustā, Tieslietu ministrija ir iesniegusi izskatīšanai Ministru kabineta sēdē ziņojuma projektu, kas paredz izveidot darba grupu ar valsts tiesisko drošību saistīto problēmjautājumu risināšanai.
Lasīt visu...

18

Neuzskatām par iespējamu piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas pasākumos, kas tiek organizēti svešā valodā

FotoEsam aicināti piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas raidījumos, ko organizē Latvijas sabiedriskie mediji, kas cita starpā iekļauj arī raidījumus, kas notiek svešvalodā, konkrēti - krieviski.
Lasīt visu...

6

Izliksimies, ka esam norūpējušies: valsts prezidenta Egila Levita paziņojums par vēlēšanām Baltkrievijā

FotoLatvija kā Baltkrievijas kaimiņvalsts pilnībā atbalsta baltkrievu tautas dziļo vēlmi dzīvot savā neatkarīgā, brīvā, demokrātiskā un tiesiskā Baltkrievijas valstī.
Lasīt visu...

12

Par dzīves mērķiem un jēgu

FotoKas mēs esam? Kāds ir mūsu dzīves mērķis? Kāda ir jēga cilvēces pastāvēšanai? Atbilstoši savām zināšanām un prāta spējām mēs meklējam atbildes uz šiem jautājumiem vai arī lieki nelauzām galvu ar šādām “muļķībām” un mierīgi dzīvojam tālāk. Tomēr šie jautājumi nav tik maznozīmīgi, kā tas varētu likties ikdienas darba steigas un problēmu pārņemtam cilvēkam. No tā, kādas atbildes mēs sameklējam uz šiem jautājumiem, lielā mērā ir atkarīga mūsu dzīve.
Lasīt visu...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par ko balsot vēlēšanās?

Vatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums...

Foto

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens...

Foto

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

Esam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību...

Foto

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā...

Foto

Pa iznīcības ceļu…

Kāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad...

Foto

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

Vides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības...

Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...