Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kāpēc?

08.07.2022. 17:59

Tāpēc, ka Igauniju un Latviju kūrē ASV, bet Lietuvu- šobrīd jau UK, kas nolēmusi sagraut ES.Lietuvieši uzvedas kā klaji idioti un prpovokatori. Nato un ES ir šausmās un protams noliks viņus pie vietas. Naivi būtu iedomāties, ka Lietuvai sakasoties ar Ķīnu un Krieviju , kāds tai nāktu palīgā.

Atbildēt

tak net, tovarisc

03.07.2022. 09:47

»

fašists skolnieciņš

Aizveries, piedarfašist


on-nastojašči boļševik-drug fašistov...

Atbildēt

Gena

03.07.2022. 09:46

»

kapēc Lietuva?

Tak tapēc, ka LV ārlietu ministrs un valdība ir tukšas vietas


Un parlamenta ārlietu komisija ir tukša pļāpu vieta.....

Atbildēt

kapēc Lietuva?

03.07.2022. 09:41

Tak tapēc, ka LV ārlietu ministrs un valdība ir tukšas vietas...

Atbildēt

Skolnieciņš

01.07.2022. 09:30

»

fašists skolnieciņš

Aizveries, piedarfašist


Vladimirs Putins ir pediks, kas piš SERgeju Šoigu bunkurā. Kājiņas Vladimiram Putinam dreb no pārmērīga anālā seksa. Tauta baumo, ka Vladimira Putina džudo treneris bija pedofīls, kas viņu varoja pusaudža gados, tāpēc Vladimirs Putins ir ļauns pedarasts.

Atbildēt

fašists skolnieciņš

01.07.2022. 08:54

»

Skolnieciņš

Krievu kara kuģi, ej nahuj! Putins hujlo


Aizveries, piedarfašist!

Atbildēt

Skolnieciņš

30.06.2022. 18:59

»

fašists skolnieciņš

Ej pats dirst, pidars smirdīgais


Krievu kara kuģi, ej nahuj! Putins hujlo!

Atbildēt

He

30.06.2022. 13:08

»

Jukums

Paskatīsimies, es saku, ka esam milzīgu pārmainu pašā sākumā, tajā skaitā Krievijas impērijas sabrukuma vienā no posmiem. Krievija, kāda tā ir pašlaik, ir barbaru cilšu līmenī, kuras iedomājas, ka varēs kaut ko noteikt pasaulē:D...


Krievija šo karu var izturēt ļoti ilgi. Viņu sabiedrība nav izlutinātā rietumu sabiedrība, bet resursi Krievijai ir vairāk kā vajag. Jautājums ir vai rietumu sabiedrība spēj ilgstoši savilkt jostu, jeb padosies un noslēgs jaunu "Jaltas vienošanos" sava miera un ērtību labad. Nav ne mazāko šaubu, ka Frakcija, Vācija, Itālija .......ietekmīgi spēki ASV to gribētu cik iespējams ātrāk un Putins to labi zina un tas arī ir galvenais stimuls viņam visu turpināt.

Atbildēt

Jukums

30.06.2022. 13:01

»

idiots esi un paliksi

Muļķis esi un muļķis paliksi. Ko tu zini par Budapeštas memorandumu? Un kā tad Ukraina atgūs Krimu? Drīzāk Latvija atgūs Roņu salu :)) Krievijas rēžīms ir daudz slabilāks par ASV. Neko tu Krievijai nepadarīsi. Vari tikai novilkt bikses un rādīt pāri robežai pliku pakaļu uz Krievijas pusi. Tas ir vienīgais...


Paskatīsimies, es saku, ka esam milzīgu pārmainu pašā sākumā, tajā skaitā Krievijas impērijas sabrukuma vienā no posmiem. Krievija, kāda tā ir pašlaik, ir barbaru cilšu līmenī, kuras iedomājas, ka varēs kaut ko noteikt pasaulē:D.
Turklāt, man nav iemesla neticēt arī Finka pareģojumiem, kuri visi ir piepildījušies ar apbrīnojamu precizitāti. Jā, tas ir iracionāls arguments, bet - ja redzam, ka viss tā arī notiek, jātic vien ir.
Arī putina nāve nav aiz kalniem, kas notiks pēc tam - visticamāk, sāksies varas dalīšana bandu starpā un tas arī būs nākamais Krievijas sabrukšanas posms. Un tas vairs nav tālu. Es neticu ka Krievija ilgi spēs izturēt šo pašas sākto karu.

Atbildēt

idiots esi un paliksi

30.06.2022. 12:42

»

Jukums

Jā, vēl tikai aizmirsi piebilst, ka putins arī teica, ka Krievija nekādu lielveikalu ar raķetēm arī neapšaudīja...


Muļķis esi un muļķis paliksi. Ko tu zini par Budapeštas memorandumu? Un kā tad Ukraina atgūs Krimu? Drīzāk Latvija atgūs Roņu salu :)) Krievijas rēžīms ir daudz slabilāks par ASV. Neko tu Krievijai nepadarīsi. Vari tikai novilkt bikses un rādīt pāri robežai pliku pakaļu uz Krievijas pusi. Tas ir vienīgais, ko tu vari.

Atbildēt

Jukums

30.06.2022. 12:42

»

ASV protektorāts Latvija

Aizmirsti par karikatūrām. Krimu Ukraina nekad neatgūs. Nevajag dzīvot ilūzijās. Tāpat Ukraina vairs neatgūs Donbasu un Hersonas apgabalu. Šo zaudējumu nebūtu, ja Kijevas režīms pildītu Minskas vienošanās. Maidanu apmaksāja par ASV nodokļu maksātāju naudu. Cilvēkiem, kas tur piedalījās, par sēdēšanu...


Ja par Latviju - mēs nekad neesam iestājušies PSRS, tāpēc mums nemaz nevajadzēja izstāties. Tā saucamā Latvijas PSR faktiski bija tāds pats mākslīgs okupantu veidojums, kurš kādu laiku nelikumīgi atradās uz laiku okupētās Latvijas teritorijā. Līdzīgi tas ir arī Krimā, Donbasā, Luhanskā. Arī Kuriļu salās u.c.
Lietuvieši visu dara pareizi. Krievu okupanti var iet dēt...

Atbildēt

Jukums

30.06.2022. 12:36

»

ASV protektorāts Latvija

Aizmirsti par karikatūrām. Krimu Ukraina nekad neatgūs. Nevajag dzīvot ilūzijās. Tāpat Ukraina vairs neatgūs Donbasu un Hersonas apgabalu. Šo zaudējumu nebūtu, ja Kijevas režīms pildītu Minskas vienošanās. Maidanu apmaksāja par ASV nodokļu maksātāju naudu. Cilvēkiem, kas tur piedalījās, par sēdēšanu...


Jā, vēl tikai aizmirsi piebilst, ka putins arī teica, ka Krievija nekādu lielveikalu ar raķetēm arī neapšaudīja.
Man tie kremļa meli riebjas, tiešām grūti iedomāties, kas ir to pamuļķu galviņās, kuri tiem tic un arī kāds ļaunums ir to neliešu galviņās, kas šādus melus izplata.
Protams, ka Ukraina atgūs Krimu, par to šaubu nav. Tāds režīms, kāds ir Krievijā, nevar pastāvēt bezgalīgi. Un arī Krievija sadalīsies - par to arī šaubu nav. Arī krievu okupantu kara noziedznieki tiks tiesāti - vienalga dzīvi vai miruši.
Nekādas Minskas vienošanās, kuras nepildīja arī Krievija, nebūtu vajadzīgas, ja Krievija ievērotu gan Budapeštas memorandu, gan starptautiskos likumus un līgumus!
Vēsturiskā loģika rāda, ka vispirms sabruka ļaunuma impērija PSRS un tagad notiek nākamais posms - Krievijas sabrukšana. Jebkurš Krievijas izlēciens, tikai šo procesu paātrina un padziļina.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

30.06.2022. 12:19

»

Jukums

Beidz nu pūst sen miskastē izmestās kremļa pīlītes...


Aizmirsti par karikatūrām. Krimu Ukraina nekad neatgūs. Nevajag dzīvot ilūzijās. Tāpat Ukraina vairs neatgūs Donbasu un Hersonas apgabalu. Šo zaudējumu nebūtu, ja Kijevas režīms pildītu Minskas vienošanās. Maidanu apmaksāja par ASV nodokļu maksātāju naudu. Cilvēkiem, kas tur piedalījās, par sēdēšanu maksāja dienasnaudu. Janukovičs nekādu kursu ne uz kurieni nemainīja. Janukovičs bija lētticīgs un noticēja rietumu solījumiem, ka viņš atvilks no valdības ēkām drošības spēkus, bet rietumi nodrošinās Maidana miermīlīgu izbeigšanu. Tiklīdz Janukovičš pavēlāja drožšības spēkiem pārstāt valdības ēku apsardzi, tā tur ielauzās nemiernieki. Janukovičam nekas neatlika kā steidzami bēgt, jo citādi viņš tiktu nogalināts. Tāds visdrīzāk arī bija rietumu specdienestu plāns- nogalināt Janukoviču un ielikt savu prezidentu. Par Krimu- varbūt nezini vai negribiu zināt faktus: 1) Krimā notika tautas refernedums, 2) Krimas parlaments, kas bija likumīgi ievēlēts vēl Ukrainas varas laikā, nobalsoja par izstāšanos no Ukrainas. Līdzīgi 1990.gadā par izstšānaos no PSRS un Latvijas neatkarību nobalsoja LPSR Augstākā padome. Tu taču atzīsti referendumu Latvijā par izstāšanos no PSRS un Augstākās padomes neatkarības balsojumu. Tad kāpēc neatzīsti tādu pašu Krimas referendumu un Krimas parlamanta balsojumu? Vārdu sakot- par Krimu hoholiem sen bija jāaizmirst. Uz haļavu dabūja un ātri pazaudēja. Liekulīgi bija rietumiem visu laiku solīt, ka palīdzēs hoholiem atgūt Krimu. Un tik par muļķīgi bija viņus kūdīt nepildīt Misnskas vienošanās. Tagad ir redzamas tā visa sekas. Tādi idioti kā tu to vien brib, lai Latvija ir nākamā, un lietuvieši jau cenšas šajā virzienā, realizējot Kaļiņingrtadas blokādi. Sekas no tā tiešām var būt karš, bet tikai paši pie tā būsim vainīgi. Nevajadzēja bloķēt Kaļiņingradu. Citi Putina vietā uz to nekavējoši atbildētu ar karu. Nesaprast to nevar.

Atbildēt

He Jukumam

30.06.2022. 12:01

Pastudē, kas po9litekonomikā tiek saprasts ar valsts ekonomisko bāzi un tās note3ikto valsts politisko virsbūvi, tad padomā, kā ar to visu ir Latvijā un tad varbūt, kaut maz ticams, kaut ko sāksi saprast.

Atbildēt

krčangalim muti neaizbāzīsi

30.06.2022. 11:44

»

Skolnieciņš

Русский военный корабль, иди нахуй


un zagt neliegsi...kā dzīvnieki...redzam taču no 1940.g.

Atbildēt

Jukums

30.06.2022. 11:05

»

jukušajam idiotam, kas nerimstas

Un kas tad Janukoviča ievēlēšanas rezultātā ar Ukrainu tāds slikts notika? Pilsoņu karš sākās pēc tam, kad rietumu valstis sarīkoja Ukrainā valsts apvērsumu un gāza likumīgi ievēlēto Ukrainas prezidentu. Visi sūdi sākās pēc tam, kad rietumu valstis sāka jaukties Ukrainas iekšējās lietās nevis dēļ Janukoviča...


Beidz nu pūst sen miskastē izmestās kremļa pīlītes.
Nekāda apvērsuma Ukrainā nebija, Janukovičs mēģināja mainīt iepriekš pieņemto Ukrainas kursu uz pievienošanos ES un arī NATO. Loģiski, ka tautu tas neapmierināja, uz atpalikušo un fašismā ieslīgstošo Krieviju atpakaļ jau nevēlas vairs neviens. Janukoviču no amata atcēla likumīgi!
Krievija to izmantoja un uz laiku notika nodevīgā Krimas okupācija un aneksija. Ne velti karikatūrās zīmēja, staļina roku no kapa, kas mēģina ievilkt Krimu sev līdzi kapā.
Vēl viena mācība - nekad un nekādos apstākļos nepieļaujiet izvietot uz savas zemes jebkādas Krievijas kara bāzes vai armijas daļas!!!
Tagad Krimas atgūšanas process nebūs ne viegls ne ātrs, bet nenovēršams gan.
Par Ukrainai piederošo Donbasu un Luhansku - tur viss notika pēc tā paša scenārija - tikai iesūtīts Krievijas karaspēks, arī dažādi savervēti švaļi no Krievijas cietumiem, apgādāti ar ieročiem, tajā skaitā tankiem, lielgabaliem utt.
Un nevajag te baidīt ar kādu Krievijas izveidotu Latgales kongresu. Atcerēsimies, ko vēl vakar teica Zeļenskis - Moldova, Baltija, Polija - tās visas var būt nākamās pēc Ukrainas. Bet, tāpēc jau te ir NATO, lai nekādu fašistiskās Krievijas okupāciju nepieļautu! Lai kā arī fašistiskajai Krievijai gribētos vēl kaut ko ieraut nāsīs pirms sabrukšanas. Un - pilsoņu kara virzienā jau iet tieši Krievija - kad sāks dalīt atbildību, neviens vairs to nevēlēsies. Visi gan gribēs varu - katrs savā apgabalā. Un arī Krievijā šobrīd ieslodzītās tautas arī vēlēsies beidzot savas valstis.
Jā, Krievijai ir agresīvi plāni pret Baltiju - to jau nesen maniaks putins pats apliecināja, to krievu dumā arī var dzirdēt vai ik dienas. Vienīgais veids, kā šos draudus novērst uz visiem laikiem - Ukrainas militāra uzvara pār agresoru un Krievijas ekonomiska, politiska, ideoloģiska, teritoriāla kastrācija!

Atbildēt

fašists skolnieciņš

30.06.2022. 11:04

»

Skolnieciņš

Русский военный корабль, иди нахуй


Ej pats dirst, pidars smirdīgais!

Atbildēt

jukušajam idiotam, kas nerimstas

30.06.2022. 10:20

»

Jukums

Jā, problēma pastāv. Diemžēl, situācija te ir tāda, ka izvēle ir tikai - vai nu krievi, vai arī tie, kuri, tādā vai citādā veidā pilda savas kabatas uz tautas rēķina. Pie varas esošie tiešām spekulē ar nacionālas valsts pastāvēšanu un nekaunas to likt uz spēles, lai tikai, tēlaini izsakoties, varētu...


Un kas tad Janukoviča ievēlēšanas rezultātā ar Ukrainu tāds slikts notika? Pilsoņu karš sākās pēc tam, kad rietumu valstis sarīkoja Ukrainā valsts apvērsumu un gāza likumīgi ievēlēto Ukrainas prezidentu. Visi sūdi sākās pēc tam, kad rietumu valstis sāka jaukties Ukrainas iekšējās lietās nevis dēļ Janukoviča, kas Ukrainai nekādu kaitējumu nenodarīja. Tu laikam gribi arī Latvijā ar ASV palīdzību sarīkot maidanu, lai te arī sākas pilsoņu karš un Latgale lai pieprasa neatkarību. Latgaļu politiskā organizācija- Latgaļu kongress jau ir izvaidots. Un pēc tam tādi kā tu idioti sūtīs lidmašīnas bombardēt Daugavpils domi, kā Turčinos sūtīja lidmašīnas bombardēt Luganskas padomes ēku. Latvijā pagaidām nekas tāds nedraud. Idiotiem kā tu, kas var izraisīt pilsoņu karu, vara Latvijā nav dota.

Atbildēt

jukušajam idiotam

30.06.2022. 10:11

»

Jukums

Klausies, gudrais, reālistiski domājošais un, ļoti iespējams, arī labi informētais, ko Tu pats domā, ko Tu iesaki vai neiesaki? Es joprojām uzskatu, ka mums pašiem ļoti nopietni jāgatavojas potenciāli iespējamajam Krievijas uzbrukumam, lai arī kādā veidā tas notiktu. Vai vismaz veselai rindai dažādu...


Kāpēc Latviju sauc par neizdevušos valsti? Tāpēc, ka varas nesēji tā vietā, lai valsti stirpinātu, domā tikai par savu kabatu, bet valsts paliek arvien vājāka. Simti tūkstoši ir emigrējuši, valsts rūpniecība ir sagrauta, valsts aizsardzība sistēma degradēta. Krievi skatās un tikai gaida, kad šī neizdevusies valsts pati kritīs viņiem rokās. Nebūs nekas pat jāiekaro. Valsts aizsardzības sistēma ir tik degradēta, ka nevienam nav šaubu, ka paši mēs valsti aizstāvēt nespēsim. Vienīgās cerības šādā situācijā ir uz NATO. Uz šīs degradētās sevi aizstāvēt nespējošās valsts fona visādi jukušie neonacisti kliedz pilnām rīklēm- mēs ieviesīsiem arvien jaunas sankcijas, mēs sakausim tos krievus lupatās, viņi mirs badā un rāpos pie mums lūgties piedošanu par okupāciju. Bet realitāte ir pavisam cita. Tāpēc tavi teksti normālam domājošam cilvēkam ir kā murgs, kam nav nekāda sakara ar realitāti aiz loga. To papildina murgainie teksti par Ukrainu- nesit ukraiņi krievus, bet krievi viņus sit, un neuzvarēs Ukraina Krieviju nekad, lai cik ieročus tiem ukraiņiem arī iedotu. Nebūs nekādas Krievijas kapitulācijas un nekādas Krievijas sadalīšanas nebūs, nekādas kontribūcijas (kompensācijas) no Krievijas nebūs, nekādas reālas Krievijas un Putina tiesas nebūs. Nevajag murgot par to, kas nekad nebūs. Vajag vispirms savu valsti stiprināt un pēc tam mācīt dzīvot citus. Cik Latvijai ir tanku? Neviens? Cik divīzijas? Arī neviena? Un kā tad jukušais idiots taisās ar Krieviju karot?

Atbildēt

Jukums

30.06.2022. 10:06

»

He

Cik daudz skaistu un pareizu vārdu. Tikai, lai to visu realizētu vispirms jāiegūst reālā vara sava zemē, jākļūst par tās saimnieku. Diemžēl tās tā nav. Jums un sabiedrībai kopumā ir ilūzijas par to. reāli mēs savā zemē esam tādi paši saimnieki, kā LPSR laikā. Šis tas protams atšķiras, bet principiāli...


Jā, problēma pastāv. Diemžēl, situācija te ir tāda, ka izvēle ir tikai - vai nu krievi, vai arī tie, kuri, tādā vai citādā veidā pilda savas kabatas uz tautas rēķina. Pie varas esošie tiešām spekulē ar nacionālas valsts pastāvēšanu un nekaunas to likt uz spēles, lai tikai, tēlaini izsakoties, varētu uzpļaut tautai pa jaunākā mersedesa modeļa logu.
Mums nav izvēles - ja ievēlēsim krievus - valsts faktiski beigs pastāvēt, notiks tas pats, kas janukoviča ievēlēšanas rezultātā Ukrainā. Vai pie varas esošie to tiešām apzinās? Nu, it kā vajadzētu apzināties. Bet, tas viņiem vienalga netraucē dzīt visu to sociāli netaisnīgo un ekonomiski greizo politiku, kuras rezultātā arvien vairāk atpaliekam no Igaunijas un Lietuvas. Šis jautājums ir jānoliek priekšā varai un jāpiespiež to atbildēt. Ukrainā, pēc Juščenko, tauta pārskaitās un ievēlēja prokremlisko Janukoviču. Situācija Latvijā nemaz nav pārāk tālu no tās situācijas. Varētu pat teikt, ka vara tā neuzkrītoši pati provocē tautu uz līdzīgu situāciju. Gan jau arī, ka tomēr mēra noskaņojumu un rēķina, cik vēl var atļauties. Mēs jau redzam tikai nelielu aisberga daļu no visa.

Atbildēt

He

30.06.2022. 09:02

»

Jukums

Klausies, gudrais, reālistiski domājošais un, ļoti iespējams, arī labi informētais, ko Tu pats domā, ko Tu iesaki vai neiesaki? Es joprojām uzskatu, ka mums pašiem ļoti nopietni jāgatavojas potenciāli iespējamajam Krievijas uzbrukumam, lai arī kādā veidā tas notiktu. Vai vismaz veselai rindai dažādu...


Cik daudz skaistu un pareizu vārdu. Tikai, lai to visu realizētu vispirms jāiegūst reālā vara sava zemē, jākļūst par tās saimnieku. Diemžēl tās tā nav. Jums un sabiedrībai kopumā ir ilūzijas par to. reāli mēs savā zemē esam tādi paši saimnieki, kā LPSR laikā. Šis tas protams atšķiras, bet principiāli maz kas mainījies. Atdevām varu caur privatizāciju, investīcijām , parādiem. Un te jau sen zināmā formula: Valsts politisko virsbūvi kapitālismā VIENMĒR nosaka valsts ekonomiskā bāze.

Atbildēt

Jukums

30.06.2022. 07:35

»

He

Krievu impēriskajiem šovinistiem viens no saldākajiem ēdieniem ir dumjš un naivs pretinieks


Klausies, gudrais, reālistiski domājošais un, ļoti iespējams, arī labi informētais, ko Tu pats domā, ko Tu iesaki vai neiesaki? Es joprojām uzskatu, ka mums pašiem ļoti nopietni jāgatavojas potenciāli iespējamajam Krievijas uzbrukumam, lai arī kādā veidā tas notiktu. Vai vismaz veselai rindai dažādu riebeklību no Krievijas puses. Mums jāturpina nostiprināt gan aizsardzība, gan kultūra, gan valoda, gan vēsturiskā atmiņa. Un jāturpina spiest ārā Krieviju no tās kultūrtelpas mūsu zemē. Tas pats jādara arī mūsu kaimiņiem un partneriem. Tas ir ilglaicīgs process, kas ir stipri iekavēts. To var saukt arī par integrāciju, ja vēlas.
Viens te salīdzināja Krievijas tautu ar futbola līdzjutējiem, kuri atbalsta savus elkus, kamēr komanda uzvar, bet saplosa gabalos, ja zaudē. Ja putins apstāsies savā iebrukumā Ukrainā, ja okupantus sāks spiest atpakaļ, ja Krievijā ieraudzīs, ka karš ir bezjēdzīgs un nedod neko, tad viņi šo putina bandītu brigādi paši var saplosīt tā, ka slapja vieta nepaliks.
Rietumi ir aizkavējusies ar palīdzību Ukrainai, tikko tā kļūs pietiekama, situācija tur patiešām mainīsies. Šorīt sauca aptaujas rezultātus Ukrainā - tur ap 90 % neko nevēlas Krievijai atdot un tic, ka atgūs savu zemi un uzvarēs. Ukraiņi nav padevušies un nekad nepadosies, Krievija ieguvusi sev nāvīgu ienaidnieku uz vairākiem gadsimtiem.
Mazliet par Indraši - esmu pārsteigts par viņa rīcību. viņš ne tikai pats ir kļuvis par nodevēju, bet apkaunojis visu Latvijas hokeju.

Atbildēt

Малачи

29.06.2022. 23:43

Литовцы как криевсов нагнули с транзитом то .И все Увидели что Путин ссыт ..трусливо сопли размазывает хаха .Слав Америке и Нате .. попробовал бы кто Америке где чего перекрыть ...сразу отдемократизируют по самые гланды .Томогавками или еще чем .Как хорошо что Мы друзья Америки.

Atbildēt

Sasodīts

29.06.2022. 23:07

»

hm

Lietuvā tiek veikti hakeru uzbrukumi valsts iestādēm, mobilajiem sakariem, degvielas uzpildes stacijām jau no pirmdienas. Nav iespējams saņemt šo iestāžu pakalpojumu un norēķināties...


Jā, tie paši FSB teroristi kas ziedot.lv sabojāja lai sabotētu atkritumu novākšanu Pārdaugavā. Visa pasaule nobijās no mazajiem krievu piradasiņiem

Atbildēt

Они

29.06.2022. 22:57

»

ASV protektorāts Latvija

Azov fašisti jau iejūtas zeku lomās


Не фашисты а борцы ....за Украину ! А то что в Тату с портретом Гитлера и свастикой так это ошибки молодости это другое .

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

29.06.2022. 22:43

»

Ausaine

Reiz jau putina vectēvs 10% populācijas izsūtīja uz sibīriju - kaut kā jau pierasti paliek


Azov fašisti jau iejūtas zeku lomās:
https://t.me/sanya_florida/2931
Vairāki tūkstoši jaunu zeku. Būs Putinam darbaspēks. BAMS taču beidzot ir jāpabeidz.

Atbildēt

Проблема

29.06.2022. 22:19

»

Jukums

putins ir nekas vairāk, kā pussprādzis maniaks, kurš dzīvo citā realitātē un kurš neizvairīsies no tribunāla - vienalga, pirms vai pēc nāves. Viņš ir pelnījis mirt tik dauzās nāvēs, cik viņš ir aizraidījis nāvēs citus cilvēkus. putins ir aizgājis pārāk tālu, viņam nav atpakaļceļa. Man pret viņu ir tikai...


В другом ....Мало кто хочет остановить Войну .ведь впк имеет такие барыши ..Войну будут подогревать до последнего Украинца или Россиянина к сожалению .Войну можно было остановить в Марте Апреле ...но таже Англия срочно вмешалась никаких остановок до победы воевать ...разве не так ?и десятки тысяч погибших а к осени и все 100.000 будет это плата за чьи то амбиции и желание ослабить Россию ...но к санкциям присоединилось всего 44 страны а это 1.2 млрд или 1.5 млрд ...а 6.5 как бы нет ..и у России есть маневры ..к Азии тот же Брикс 3.2 млрд .

Atbildēt

Ausaine

29.06.2022. 21:25

»

ASV protektorāts Latvija

Ukrainā pa 4 mēnešiem 80% karavīri, kas bija kara sākumā, ir jau krituši...


Reiz jau putina vectēvs 10% populācijas izsūtīja uz sibīriju - kaut kā jau pierasti paliek.

Atbildēt

fašists skolnieciņš

29.06.2022. 21:20

»

Skolnieciņš

Tik tiešām, krievu fašisti, ir izvarotāji un morāli kropļi. Ukrainas sievietes nemelo par krievu karavīru zvērībām


Mēs tevi izdrāzīsim skolnieciņ! Mēs visus fašistus drāžam, tevi arī izdrāzīsim.

Atbildēt

He

29.06.2022. 18:51

Krievu impēriskajiem šovinistiem viens no saldākajiem ēdieniem ir dumjš un naivs pretinieks.

Atbildēt

Skolnieciņš

29.06.2022. 16:05

»

fašists skolnieciņš

Skolnieciņ, mēs tevi izdrāzīsim pakaļā, mēs jau nākam, baidies


Tik tiešām, krievu fašisti, ir izvarotāji un morāli kropļi. Ukrainas sievietes nemelo par krievu karavīru zvērībām.
Un ja Tu esi pēc skolnieciņa nogribējies, tad Tu esi reāli slims indivīds.

Atbildēt

Jukums

29.06.2022. 15:49

»

IM

Labāk apspriedīsim ko Putins saprot bet tādi kā tu nesaprot. Proti jauno ģeopolitisko kārtību. Nav šaubu par to ka Putins uzvarēs, un Putins dabūs to kas viņam pienākas, un Ukraina dabūs to kas tai pienākas, un Rietumi dabūs to kas tiem pienākas. Visi beigu beigās dabūs to kas tiem pienākas. Bažas ir...


putins ir nekas vairāk, kā pussprādzis maniaks, kurš dzīvo citā realitātē un kurš neizvairīsies no tribunāla - vienalga, pirms vai pēc nāves. Viņš ir pelnījis mirt tik dauzās nāvēs, cik viņš ir aizraidījis nāvēs citus cilvēkus. putins ir aizgājis pārāk tālu, viņam nav atpakaļceļa. Man pret viņu ir tikai nicinājums un riebums, lai neteiktu vairāk.
Ir nožēlojami šo maniaku mēģināt celt uz pjedestāla, kura pamatā ir daudzu tūkstošu cilvēku kauli, kur nu vēl iet tam klanīties, kā to mēģina darīt nožēlojami okupantu atbalstītāji.
Krievu okupanti mirst bezjēdzīgās nāvēs svešā zemē. Ukrainas aizstāvji mirst godājamās nāvēs, aizstāvot savu zemi un savu tautu no putina sūtīto okupantu bandām.
Šaut ar raķetēm pa civiliedzīvotājiem, ir vājuma, bezspēcīga stulbuma un barbarisma pazīme.
Tā ir tā vienkāršā patiesība, ko krievu okupantu atbalstītāji nekādi nespēj ne saprast, ne pieņemt. Bet tā ir viņu problēma.

Atbildēt

IM

29.06.2022. 15:01

»

Jukums

Vēlies, lai te apspriežam maniaka putina garīgās veselības problēmas, nosakām nojūgšanās pakāpi un uzstādām precīzu diagnozi? Par to tēmu jau ir izteikusies vairāki pazīstami psihologi...


Labāk apspriedīsim ko Putins saprot bet tādi kā tu nesaprot. Proti jauno ģeopolitisko kārtību. Nav šaubu par to ka Putins uzvarēs, un Putins dabūs to kas viņam pienākas, un Ukraina dabūs to kas tai pienākas, un Rietumi dabūs to kas tiem pienākas. Visi beigu beigās dabūs to kas tiem pienākas. Bažas ir par to ka nesaprašas savā stulbumā sev un citiem var lielas ziepes sataisīt pasaules ceļā uz jauno ģeopolitisko kārtību. Nesaprašas traucē pasaulei virzīties tur kur tai ir lemts virzīties.
Putins neapstāsies!? Muļķi, dodiet iespēju Putinam apstāties!

Atbildēt

jukušais trollis

29.06.2022. 14:39

»

Jukums

Vēlies, lai te apspriežam maniaka putina garīgās veselības problēmas, nosakām nojūgšanās pakāpi un uzstādām precīzu diagnozi? Par to tēmu jau ir izteikusies vairāki pazīstami psihologi...


beidz murgot, Krievijai nekas nekait. Karot varēs vēl ilgi. Pagaidām neviens nevar krievus apstādināt. Nemurgo par padošanos un zaudējumu segšanu. Tās ir ilūzijas. Aizmirsti! Un psihiska rakstura problēms ir tev pašam. Tas jebkuram ir redzams no taviem nebeidzamajiem komentāriem.

Atbildēt

Jukums

29.06.2022. 14:33

»

IM

Es atzīstot? Es atzīstu ka muļķība plešas plašumā. Muļķi nesaprot ka nav vairs divdesmitais gadsimts kad varēja visi pret vienu. Tagad viens pret visiem arī ir karotājs. Tagad savstarpējos kašķos zaudēts laiks ir zaudēts laiks priekš visiem. Ar krieviem nevarot runāt? Kā nevar runāt ja Putins jau tā...


Vēlies, lai te apspriežam maniaka putina garīgās veselības problēmas, nosakām nojūgšanās pakāpi un uzstādām precīzu diagnozi? Par to tēmu jau ir izteikusies vairāki pazīstami psihologi.
Ko viņš vēlas? Nez vai viņš pats to zina. Viņš vienkārši mēģina sagrābt arvien vairāk - cik tik tiek klāt. Un nekad neapstāsies. Viņu neinteresē cena, viņam vienalga, cik cilvēku dzīvību prasa šis karš. Viņam pie kājas, kas notiek ar tautu Krievijā.
Parunāt ar viņu? Zeļenskis jau daudzas reizes ir aicinājis. Un, vai maz ir jēga runāt ar tādu, kurš nepārtraukti melo.
putins jau nepavisam nav vienīgais asinskārīgais maniaks, Krievijā tādu ir tūkstošiem. Tā vien liekas, ka viņiem otrais pasaules karš vēl nemaz nav beidzies.
Es neredzu iespēju jebkādu sarunu ceļā vest Krieviju pie prāta. Viņi ir iestiguši savā džeržimordisma ideoloģijā. Un to sagraut var tikai militāri, ekonomiski, teritoriāli utt noliekot Krieviju pie vietas. Protams, tas nav viegli un prasīs daudz upurus. Tomēr, ja to neizdarīs tagad, tas nākotnē prasīs vēl daudz vairāk upuru.
putins ir nostādījis Krieviju gandrīz vai bezizejās situācijā - karot vairs nespēj, padoties arī vēl nevēlas un nespēs arī segt nodarītos zaudējumus. Cilvēki karā tiek zaudēti teritorijas pārņem citas tautas, krievu īpatsvars arvien samazinās. Atomieroči nepalīdzēs Krievijai, lai gan viņi tiešām tos varētu mēģināt izmantot.
Ieguvumu no šī kara Krievijai nekādi. Tikai vieni vienīgi zaudējumi. NATO paplašinās, ES paplašinās, armija jau par trešo daļu zaudēta, ekonomika brūk, prestižs nokrities līdz absolūtā sasaluma rādītājam, krievu okupantu pieminekļus jauc nost, diplomātus izraida utt

Atbildēt

Cidonijs

29.06.2022. 13:56

Krievnacisti atzīst un ciena tikai kulakdiplomātiju. Ļoti ciena tos no kā kādreiz ir kaut reizi dabūjis pa muti.

Atbildēt

IM

29.06.2022. 13:44

Es atzīstot? Es atzīstu ka muļķība plešas plašumā. Muļķi nesaprot ka nav vairs divdesmitais gadsimts kad varēja visi pret vienu. Tagad viens pret visiem arī ir karotājs. Tagad savstarpējos kašķos zaudēts laiks ir zaudēts laiks priekš visiem. Ar krieviem nevarot runāt? Kā nevar runāt ja Putins jau tā nocieties kad viņam beidzot tā nopietni uzprasīs kāpēc viņš Ukrainā karo. Bet neprasa, neparko neprasa. Kāpēc? Ar jau ir skaidrs. Kas vainīgs tas bailīgs.
Bet cik tad var? Cik ilgi var vainīgie un bailīgie uzdoties par taisnajiem un drosmīgajiem?

Atbildēt

Skolnieciņš

29.06.2022. 13:33

»

yes

aizludz ,lai tevi svetbirze biezak draz pakala


Krievu fašist, Tu esi garīgi slims pedofīls! Atpisies no manis, krievu fašist! Paturi savas slimās fantāzijas un noslieces pie sevis!!! Ej ārstēties! Citādi Tu sēdēsi cietumā.

Atbildēt

Skolnieciņš

29.06.2022. 13:31

»

fašists skolnieciņš

Tu dzīvo paralēlā realitātā. Ukrainā ir iebrucis Krievijas karaspēks, kas ir uz pusi mazāks par Ukaianas armiju, bet tāpat ukraiņus visu laiku sit. Par kritušajiem tā ir sausa statistika. No sākotnējā armijas sastāva pa 4 mēnešiem ir krituši vai ievainoti 80% Ukarinas karavīri. Ukraina ir zaudējusi ...


Krievu fašist, tātad Tu atzīsti, ka krievu okupanti ir iebrukuši leģitīmajā un suverenajā Ukrainas Republikā? Paldies par atklātību.
Krievu necilvēki taps tiesāti un sodīti. Gaidi tiesas dienu. Civilizētā pasaule nebīstās no krievu fašisma — rašisma. Rašisms taps kritizēts, sodīts un aizliegts. "Russkij Mir" dzīvo savas beidzamās dieniņas.

Atbildēt

Skolnieciņš

29.06.2022. 13:26

»

nelej udeni

banderu fasisti ukraina zaudes


O, kā krievs ierunajās! Nu, kad karš beigsies, Tevi pie reizes arī tiesās kā rašistu.
Sprēgā komentāros, sprēgā. Sprēgā kamēr vie vel vari. Pēc Tevis raud cietums..

Atbildēt

fašists skolnieciņš

29.06.2022. 13:26

»

Skolnieciņš

Nu, nemuldi! Tu runā tā it kā unkraiņi būtu nespejnieki. Ukraiņu karavīri turas braši pret krievu okupantiem. Krievu okupanti ir iebrukuši Ukrainā ar desmitkārtīgu pārspēku, bet vienalga nav spējīgi neko izdarīt. Pēc krievu necilvēkiem raud cietums...


Tu dzīvo paralēlā realitātā. Ukrainā ir iebrucis Krievijas karaspēks, kas ir uz pusi mazāks par Ukaianas armiju, bet tāpat ukraiņus visu laiku sit. Par kritušajiem tā ir sausa statistika. No sākotnējā armijas sastāva pa 4 mēnešiem ir krituši vai ievainoti 80% Ukarinas karavīri. Ukraina ir zaudējusi ap 400 tankus, 1300 kaujas mašīnas, 700 lielgabalus, visu aviāciju. Braši viņi izskatās pa TV, bet realitāte priekš ukraiņiem ir biedējoša. Pagaidām nekas neliecina, ka Ukarina var uzvarēt un pat rietumos Ukrainas uzvarai vairs netic. G7 apspriedē tikai atkal konstatēja, ka viņi Krievijai neko padarīt nevar. Tu vari tikai pliku pakaļu rādīt Krievijas virzienā. Tas ir vienīgais, ko tu viņiem vari padarīt. Volinskim paveicās. Pēc gūsta viņš atgriezīsies mājās, bet ne visiem tā šajā karā veicas:
Волынский (позывной Волына): https://t.me/sanya_florida/2931
Tu iesi galīgs idiots, ko pierāda tavi dumjie teksti, bet nevis nekaitīgs, bet kaitīgs idiots, jo tu kaitē Latvijai. Tādi kā tu idioti var ievilkt Latviju karā. Bet karš Latvijai it nemaz nav vajadzīgs.

Atbildēt

Skolnieciņš

29.06.2022. 13:12

»

ASV protektorāts Latvija

Ukrainā pa 4 mēnešiem 80% karavīri, kas bija kara sākumā, ir jau krituši...


Nu, nemuldi! Tu runā tā it kā unkraiņi būtu nespejnieki. Ukraiņu karavīri turas braši pret krievu okupantiem. Krievu okupanti ir iebrukuši Ukrainā ar desmitkārtīgu pārspēku, bet vienalga nav spējīgi neko izdarīt. Pēc krievu necilvēkiem raud cietums!
Ukraina uzvarēs. Krievija zaudēs. Un rašisms tiks aizslaucīts vēstures mēslainē kopā ar Tevi...

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

FotoAr nelabu sajūtu sekoju medijos publicētajām ziņām par Zolitūdes traģēdijas tiesvedību. Esmu būvinženieris, absolvējis Venecuēlas Centrālo universitāti, un man ir Kārnegija un Melona Universitātes (ASV) maģistra grāds būvinženierijā (ar iespējami augstāko atzīmi).
Lasīt visu...

21

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

FotoANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti publiskajā sektorā, bet labākā proporcija esot Austrijā – 4%. Ieliku šo ziņu Twitter, un tas sāka vārīties. Esot sajaukti āboli ar bumbieriem, un vispār, kas tā tāda par organizāciju?
Lasīt visu...

12

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

FotoŠis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts! Mēs runājām, aicinājām apstāties un pārtraukt LATVJU TAUTAS iznīcināšanas politiku. Taču viss veltīgi. Jūs nevēlējāties mūs sadzirdēt, ieklausīties un saprast - PIETIEK! Tad runāsim citā "valodā" ! Jums saprotamajā!
Lasīt visu...

21

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

FotoSaistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra un hibrīdkara apdraudējuma apstākļos steidzami izvirzot “partnerības” likumprojektu pieņemšanu, paužam savu nostāju.
Lasīt visu...

21

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

FotoMēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu.
Lasīt visu...

12

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

FotoRailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst ~6 miljardu eiro Latvijas posmam (~puse Latvijas budžeta) un Eiropa visu naudu 100% nedos. Ko darīt?
Lasīt visu...

20

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

Foto10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši nogalināto.
Lasīt visu...

21

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

FotoĻoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie kungi! Cienījamie skatītāji un klausītāji! Dārgie Latvijas cilvēki! Man ir liels prieks jūs uzrunāt gada svarīgākajā dienā. Dienā, kad mēs svinam savu valsti.  Mūsu valsts 105. gadadienu.
Lasīt visu...

21

Tauta nav stulba

FotoTauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...

Foto

Vai šodien jau esi ļāvis sevi apmuļķot? Ja ne, ņem vērā šo rakstu!

Nevienam nepatīk, ka viņu apmuļķo. Pēc Eirobarometra datiem 64% Latvijas iedzīvotāju jūtas pārliecināti,...

Foto

Elektrības cenu līkloči – vai Latvijas iedzīvotāji izmanto savas iespējas?

Ir pagājis gads kopš Nord Pool biržas vairumtirdzniecības cenas Latvijā uzrādīja prātam neticamus rekordus, vidējai mēneša cenai pārsniedzot...

Foto

Man ir cits viedoklis!

Ģenerālās Asamblejas 1948. gada 10. decembra 217. A (III) rezolūcijas preambulā teikts - ņemot vērā to, ka visiem cilvēku sabiedrības locekļiem piemītošās...

Foto

Nevajag ņaudēt!

Visa nauda tiek izsaimniekota caur valsts konkursiem, sadārdzinot visu 5x utt. Vajag pieņemt tikai pareizu likumu par visu konkursu auditu un konkursus auditēt no...

Foto

Vai privātie mežu īpašnieki šobrīd saredz ilgtspējīgas mežsaimniecības jēgu?

Nav noslēpums, ka Latvijā šobrīd pret mežsaimniecības nozari valda sarežģīta un bieži vien pretrunīga sabiedrības attieksme. Vairāku...

Foto

„Rail Baltica” skandalozais iepirkums – kas tālāk?

„Rail Baltica” - uzņēmumu apvienība no Turcijas, kuras sastāvā ir kompānijas "IC Içtaş Inşaat Sanayi Ve Ticaret A.Ş." un...

Foto

Helmanis publiski sašutis par... Puntuļa rīkoto konkursu?

Ir tāda anekdote: “Zvēru mazuļi pagalmā lielās ar saviem vecākiem. Vienam tētis tādā amatā, otram mamma tur strādā. Lācēns...

Foto

Cilvēku viedoklis SIF ekspertiem nerūp!

Ir tāda anekdote: “Eksperti norāda, ka valsts attīstās, iedzīvotāji apgalvo, ka viņi to nejūt, bet iedzīvotāji jau nav nekādi eksperti!” Līdzīgi...

Foto

Piesakos uz pirmo vietu konkursā par vistukšākajām frāzēm

Vispārējie latviešu Dziesmu un Deju svētki ir viena no mūsu vissvarīgākajām kultūras tradīcijām. Ir nepieņemami, ka mākslinieki un...

Foto

„airBaltic” - varbūt viss ir stipri vienkāršāk

Lai aizmuktu ar „airBaltic” lidmašīnām, nav jātaisa slēgtas Ministru kabineta (MK) sēdes. Tā ir valstij piederoša kompānija un pietiks...

Foto

Kādēļ vairs nenotiks neviena mana intervija ar “Latvijas Avīzes” žurnālisti Egli?

Galvenais iemesls ir – es nevēlos piedalīties iestudētās izrādēs, kas aiz žurnālistikas maskas nolaupa mums...

Foto

Enerģijas pašpietiekamības nozīme Latvijas nākotnei

Saeimas deputātiem nodoti izskatīšanai Klimata un enerģētikas ministrijas izstrādātie un iepriekšējās valdības atbalstītie grozījumi Elektroenerģijas tirgus likumā....

Foto

Tautas kustība "Veselais saprāts"

Šorīt, kad pasaule dejo virs bezdibeņa, kad mūsu dzīvei tiek sisti pamati zem kājām, kad pašsaprotamas lietas tiek apšaubītas, kad sabiedrībai un...

Foto

Vēlreiz brīdinām – neaiztieciet mūsu peļņu!

Ir skaidrs, ka priekšlikumi palēninās vai daļēji apstādinās kreditēšanu, kā arī negatīvi ietekmēs Latvijas reputāciju un kredītreitingu, kas sadārdzinātu valsts...

Foto

Valdība parādīja visa veida migrantiem, ka mēs esam mīkstie

Vakar bija ļoti svarīgs tests mūsu valdībai, prezidentam, drošības iestādēm, kuru tie neizturēja....

Foto

Izraēlai ir jāizdara pareizā izvēle

23.oktobrī Pietiek tika publicēts mans raksts ar nosaukumu ”Izraēla pret “Hamās””, kurā izklāstīju savu redzējumu par notikumu attīstības scenāriju un lēmumiem, kas būtu...

Foto

Nediplomātiskais un nekorektais Kariņš nav visa Latvija

Diena sākās ar ziņu par Latvijas ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa izraisīto skandālu. Katalonijā viena no centrālajām mediju ziņām ir...

Foto

Piederība Rietumiem nav tikai ērtības un iespējas

Diemžēl var prognozēt, ka Eiropā pieaugs naida noziegumu skaits. Diemžēl mazāka, manuprāt, ir izpratne, ka tā nav specifiski ebreju...

Foto

Komentārs par to, ka Latvijai esot jākļūst par bezskaidras naudas valsti

Pārlasīju rakstu vairākas reizes un tā arī nesapratu, kāpēc Latvijai jākļūst par bezskaidras naudas norēķinu...

Foto

Kad divi latvieši savā starpā runā angliski vai krieviski, tie faktiski noliedz savu tēvu un māti

Sveicu jūs Valsts valodas dienā! Latvijas valstiski un nacionāli domājošās...

Foto

Kāpēc VAS "Latvijas dzelzceļš" neveicas ar ES projektu realizāciju

Divi vienkārši iemesli. Pirmais: uzņēmuma padomes nekompetence. Izjaucot koncerna vadības procesus, kas sekmīgi un izmaksu ziņā arī...

Foto

“Saskaņai” ir vieta Latvijas politikā, jo tās misija ir svarīga un mērķi ir aktuāli kā nekad iepriekš

Ir pagājis gads, kopš partija “Saskaņa” zaudēja vietu politiskajā...

Foto

Kas kopīgs Baznīcai ar LGBT, un kas uzsauc mūziku?

Skolās māca, kā naudu pelnīt, augstskolās, kā to ekonomēt un radīt, bet kāpēc skolās nemāca, kā nauda...

Foto

Laimes māti un naudas koku meklējot, jeb „Global Animal Law organisation” likumdošanas datubāze un tās interpretācija

Salīdzināt Latviju ar Nigēriju, tādējādi norādot uz Latvijas neiedomājamo atpalicību,...

Foto

Hosams paņem rokās mietu. Ar s...diem

Stradiņa slimnīcas – jeb saīsinājumā PSKUS – padomes zibenīgā patriekšana no amatiem liecina, ka jaunais veselības ministrs Hosams Abu Meri...

Foto

Atklāta vēstule “Swedbank” vadītājam Laurim Mencim

Sveicināts Jūsu jaunajā amatā kā „Swedbank” valdes priekšsēdētājs! Es rakstu Jums saistībā ar konkrētu situāciju, kurā esmu nonācis kā Jūsu...

Foto

Cik īsti vērta biļete uz Džordanu Pītersonu?

Par mūsdienu mesiju dēvētajam Toronto profesoram Džordanam Pītersonam pošoties uz Rīgu ar priekšlasījumu, interesentiem nenāktu par ļaunu tomēr piedomāt...

Foto

Nākamgad daļa pašvaldību var nespēt pildīt pamatfunkcijas!

Valsts budžeta pieņemšanas procesā gandrīz neievērots palicis jautājums par pašvaldību budžetiem, bet tas ir ļoti svarīgs. Tieši no pašvaldību rocības...

Foto

Kolektīvais saprāts ir vājprātu summa

Ja reiz dzīvnieku pasaules kolektīvie saprāti mums ir pašsaprotami, kas mums liek uzskatīt, ka tāda, līdzīga kā dzīvnieku pasaulēm kolektīvā saprāta,...

Foto

Mēs nogalinām tikai tik daudz dzīvnieku, cik vajag!

Latvijas Veterinārārstu biedrība (LVB) šodien, 10.oktobrī informēja Zemkopības ministrijas Dzīvnieku aizsardzības un labturības konsultatīvo padomi par dezinformāciju un...