Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

emīls1

01.08.2017. 18:55

28. jūl

:))(zombie)(bat)(bell) Liecinieks-Kādā sarunā atšifrējot krievisko vārdu- ""Nolikumu"", kur 1917.g. Jūdu jomunistu organizētajā Krievijas impērijas apvērsumā-izteica= izkliedza jūdu vadoņi-Ļeņins, Trockis utml.... -TOVARIŠČI / TOVAR-IŠČI ! /, pieklājīgi būtu vismaz teikuši-TOVAR ISČĪĶE......tātad tulkojumā -MEKLĒ PRECI- ....un TOVAR-IŠČ=Preces meklētājs un abās dzimtēs vienādi.... Tas arī ir viens no atrisinājumiem - atšifrējumiem""Sarkanajam Teroram"" . Tātad KOMANDA ! MEKLĒ PRECI !- tā vietā , lai cilvēks veidotu-uzlabotu savus dzīves apstākļus, izdlītotos, ražotu tās pašas preces-NECILVĒKU=BIOROBOTU .../JŪDU-ŽĪDU, ĒBREJU/ pārņēmtā un organizētā cilvēku pazemojošā JŪDU KOMUNISTISKĀS SISTĒMAS vārā=LĀGERI+VESELU TAUTU PĀRVIETOŠANĀ, KĀ ARĪ TIEŠAS MASVEIDA SLEPKAVĪBAS...ar lozungu TOVAR IŠČI ! Ja tas ""Meklētājs"" NONĀCA PIE TĀS"" PRECES""-, piem .sveša cilvēka, vai pat tautas īpašuma-vajadzēja ATŅEMT=EKSPROPRIĒT...Ja kāds vēl pretojās tam-Revolūcijas Vārdā ""Galvu nost!"" Un tam ir to pašu BIOROBOTU izdomātā un realizētā jau 2000 gadus CILVĒKU ..nīšanas un slepkavību organizēšanas JŪDU KRISTIETĪBA....ja nepieņēma-ISAS=JĒZUS VĀRDĀ-ATŅEMT ĪPAŠUMU /PRECI/ un bieži tāpat-GALVU NOST ! UN VĒL CAUR J.KR. BAZNĪCU PAKALPIŅIEM-NĀCĪTĀJIEM NOZIEDZNIEKIEM nozaga CILVĒKA DVĒSELI! Un ""tĀDI...PĒCNĀCĒJI""", kas šo TERORU ..veica un organizēja-šodien vēl iR pie varas bij Krievijas impērijā un visur, kur tika vardarbīgi un ar viltu izplatīts JŪDU KOMUNISMS un JŪDU KRISTIETĪBA...Tātad komunisti., ekskomunisti, mācītāji un tiem pielīdzinātie....(highfive)(nope)(pray)

Atbildēt

Arī sieviete

29.07.2017. 20:38

Manuprāt žurnālists ir nekorekts neprofesionālis: ir zemiski manipulēt ar sievietes privātās dzīves statusu un grūtniecību 40+ gados.

Atbildēt

nu,nu

27.07.2017. 06:22

»

Par ko ne

Tā ir valsts un privātā partnerība


vānes projekts!

Atbildēt

š

26.07.2017. 21:22

»

Upsss

Lielisks komentārs...


vai kļūdama grūta, viņa kaut kādā veidā pārstāja būt atbildīga par saviem darbiem? vai grūtniecība ir attaisnojums visai paviršībai, melīgumam, atklātam naidam, lai neteiktu vairāk?

Atbildēt

Aija

26.07.2017. 15:10

»

Vai

Kā privāta slimnīca var būt reģionālā slimnīca


Tik pat labi Alūksnei varēja piešķirt šo statusu, jo Gulbenē nav neviena ārsta, kam tā būtu vienīgā darba vieta. Politisks lēmums. Atšķirībā no Lietuvas un citām ES valstīm , Latvijā ir vienalga , kam pieder un kas gūst peļņu, citur privātiem valsts nauda netiek.

Atbildēt

Troļļu gans

26.07.2017. 11:57

»

Troļļu gans

Nu gan primitīvus troļļus zaļie mērgļi ir izvilkuši dienas gaismā. Bij.komjaunienieša pirksts? Tak ne jau valsts sekretārs, kā nekā liels zinātnieks. Viņiem rakstus, kuros ir fakti, viņi tikai neaptēstus komentārus. Jā, intelektuālais vakuums. Visos uzskaitītajos pietiek.com rakstus ir nevis autoru ...


Nu, vo. Partijas boss, bij.LKP Saldus rajona sekretārs, arī sanervozējās. "Politiskā atbildība", "reputācija", nē, neesmu dzirdējis tādus vārdus vai kā teiktu boļševiku un komuņagu mīļotais tēvs, tā ir tāda suņu slimība.

Atbildēt

Par ko ne

26.07.2017. 11:08

»

Vai

Kā privāta slimnīca var būt reģionālā slimnīca


Tā ir valsts un privātā partnerība .

Atbildēt

Troļļu gans

26.07.2017. 08:22

Nu gan primitīvus troļļus zaļie mērgļi ir izvilkuši dienas gaismā. Bij.komjaunienieša pirksts? Tak ne jau valsts sekretārs, kā nekā liels zinātnieks. Viņiem rakstus, kuros ir fakti, viņi tikai neaptēstus komentārus. Jā, intelektuālais vakuums. Visos uzskaitītajos pietiek.com rakstus ir nevis autoru viedokļi, nu varbūt izņemot vienā, bet fakti. Nu nepatīk fakti, lūdzu, pierādām, ka nepatiesi, nav tādu faktu vai secinājumi ir nepareizi. Bet tas nav primitīvu troļļu līmenis, tas ir zaļo mērgļu līmenis. Līdzīgiem vārdiem sanervozējies kolhoznieks atbild, kad pieķer pie rokas, darot blēņas Lietuvā vai kārtējās tepat Latvijā.
Nevar veselības nozari sakārtot viens cilvēks, ne Latvijā, ne pasaulē. Ja tauta mīl, ka viņus drāž gadiem ilgi viena partija, tad tauta ir pelnījusi tādu partiju. Varēs ar dziesmām ārstēties ZZS uztjūnētās slimnīcās, arī mīļotās ZZS biedrenes, veselības frontes kareives Vānes slimnīcā.

Atbildēt

Vai

26.07.2017. 08:09

»

Nu nu

Vānei reformu ļoti vajag, tādēļ vēl šodien liek uz MK. Gulbene būs reģionālā slimnīca


Kā privāta slimnīca var būt reģionālā slimnīca???
Vai kāds to var paskaidrot?

Atbildēt

Pr

26.07.2017. 08:02

»

Troļļu gans

Nu Jūs nu gan esat zaļo mērģļu līmenim atbilstošs rakstītājs. Negaidīju. Jūsu izcilos komentārus vairāk nelasīšu. Necentieties


Atšķirībā no Jums es rakstu par to ko zinu nevis to ko esmu dzirdējis vai man liekās. Nelasiet :))

Atbildēt

Kaza

26.07.2017. 07:35

Sen jau vajadzēja samazināt ģimenes ārstus un ieviest atpakaļ agrāko poliklīniku kārtību,kāpēc ģimenes ārstiem maksā pastāvīgi naudu par tiem pacientiem ,kuri to ārstu nemaz neapmeklē,viss prasītos pēc reorganizācijas,ģimenes ārstu un prakšu naudas pietiktu visai veselības sistēmai gandrīz,nu visādā gadījumā ļoti liels atspaids gan.Ja nē tad lai pacientiem ,kaut pusi no tās naudas dod juz rokas un es zināšu kur man iet un kam maksāt!!!

Atbildēt

Nu nu

26.07.2017. 06:43

»

Pr

Un tas ir viss ko Jūsu izcilās dedukcijas spēja sazīmēt. Tukša muldešana uz pieņēmuma balstīts. Man liekās.... Tik plašu samazgu zonu sapurināja, ka tik aizmigušais necentās ar kaut ko smakojošu nemest viņa virzienā. Viss rakus zin kā vinķele un vinķelis ar draugiem organizēja pumpas stāstu...


Zzs pati ar Slokenbergas rokām noraka Belevicu. Čakša bija izdevīga esošais elitei, jo zināja , ka neko nedarīs . Nauda Stradiņiem ir , RSU neviens neapdraud, privātais bizness žēl ar valsts naudu un uz valsts slimnīcu bāzes.

Atbildēt

Pr

25.07.2017. 22:32

»

Troļļu gans

Galīgi sanervozējies kolhoznieks ir viens no ZZS ministriem...


Un tas ir viss ko Jūsu izcilās dedukcijas spēja sazīmēt. Tukša muldešana uz pieņēmuma balstīts. Man liekās.... Tik plašu samazgu zonu sapurināja, ka tik aizmigušais necentās ar kaut ko smakojošu nemest viņa virzienā. Viss rakus zin kā vinķele un vinķelis ar draugiem organizēja pumpas stāstu.

Atbildēt

Troļļu gans

25.07.2017. 20:15

»

stalins

Cik saprotu cien.bij.min. ir Belevica kungs.Atceros situāciju,kad pietiek.com publicēja rakstu par ministra darbību, lobējot farmācijas biznesu.C hepatīta slimniekiem ir nepieciešamas zāles .Patentbrīvās zāles pasaules tirgū maksā ap 1000$ ,bet tās ,kuras ministrs lobēja-ap 30000$ .Kam pieder aptieku...


Ideālu ministru neatradīs neviena partija. Veselības nozare ne tikai Latvijā ir smaga nozare. Kamēr dažādi akadēmiķi, pētnieki, profesori, dēli un mazdēli vairāk iegūs no nesakārtotas nozares nekā no sakārtotas jebkuram ministram būs grūti. Papildus grūtums ir izcilie speciālisti, medicīnas spīdekļi ministra amatos. Mēs visi atceramies un ārkārtīgi cienām tādus Latvijā nopelniem bagātus ārstus, politiķus un organizatorus, kā I.Emsis (ZZS) G.Bērziņš (TP), A.Kalvītis (TP), V.Veldre (TP), I.Eglītis (TP), B.Rozentāle (TP). Neaizmirsīsim arī Saeimas deputātus, kuri dienu un nakti, pat savā ilgajā atvaļinājuma laikā domā par tautas veselību, ārstus, tādus kā Abu Meri, Ražuku, Orlovu, Šicu. Lai piedot cien. ārsti, deputāti, ja kādu esmu aizmirsis.

Atbildēt

Troļļu gans

25.07.2017. 19:51

»

Dace

Nav vērts iepazīties, jo tur nav nekādas reformas. Ja viegli maina slimnīcas no 1. Uz 2.līmeni, kāda tur koncepcija. Smiekli nāk par ideālo ģimenes ārsta praksi


Nepiekrītu, tāds darbs ieguldīts, tādi medicīnas spīdekļi pielika savu roku un iespējams, ka arī galvu, tā ministru priekšnieks šodien centās izbīdīt ziņojumu, tā VM valsts sekretārs luncinājās. Un Jūs tik zemu vērtējat tā-ā-ādu Dokumentu.

Atbildēt

Troļļu gans

25.07.2017. 19:46

»

stalins

Cik saprotu cien.bij.min. ir Belevica kungs.Atceros situāciju,kad pietiek.com publicēja rakstu par ministra darbību, lobējot farmācijas biznesu.C hepatīta slimniekiem ir nepieciešamas zāles .Patentbrīvās zāles pasaules tirgū maksā ap 1000$ ,bet tās ,kuras ministrs lobēja-ap 30000$ .Kam pieder aptieku...


Galīgi sanervozējies kolhoznieks ir viens no ZZS ministriem.
Par Belēviču ļoti īsi:
-Belēviča „grīdas biedrenei” noteikta ceturtā lielākā alga ministrijā, vēl 5000 eiro saņēmusi Saeimā
-Belēviča lēmumi palīdz ģimenes biznesam, ģimene apdāvina Belēviču
-Belēvičs arī šogad turpinājis labi pelnīt no ģimenes biznesa
-Arī otram ģimenes farmācijas uzņēmumam Belēviča ministrēšanas gads nesis izcilu peļņu un labas dividendes
-Belēviča „izbīdītās” pārmaiņas zāļu tirgū viņa ģimenes „aptiekai” nesušas rekordpeļņu, dēlam – 400 000 eiro dividendes
-Belēvičs neatnāk uz tiesu par viņam KNAB uzlikto sodu sakarā ar interešu konfliktu
-Belēvičam nācies Farmācijas padomē „atlikt atpakaļ” no tās paklusām izmestās organizācijas
-VIP pacients bez kvotām un rindām
apollo.tvnet.lv
-Belēviča ministrēšanas laikā KNAB pret viņu sācis piecas pārbaudes

Atbildēt

Dace

25.07.2017. 19:07

»

jautājums

Es gan neesmu iepazinies ar to Konceptuālo ziņojumu, bet...es esmu visai skeptisks un šaubīgs par valstī īstenoto veselības politiku general...


Nav vērts iepazīties, jo tur nav nekādas reformas. Ja viegli maina slimnīcas no 1. Uz 2.līmeni, kāda tur koncepcija. Smiekli nāk par ideālo ģimenes ārsta praksi.

Atbildēt

Ierēdne

25.07.2017. 18:31

»

stalins

Cik saprotu cien.bij.min. ir Belevica kungs.Atceros situāciju,kad pietiek.com publicēja rakstu par ministra darbību, lobējot farmācijas biznesu.C hepatīta slimniekiem ir nepieciešamas zāles .Patentbrīvās zāles pasaules tirgū maksā ap 1000$ ,bet tās ,kuras ministrs lobēja-ap 30000$ .Kam pieder aptieku...


Bij.cien.ministrs Belēviča kungs savas aptiekas pārdeva pirms vairāk kā 10 gadiem. Bij.cien.ministram jau daudzus gadus nepieder neviena aptieka. Tiesa, Belēviča dēlam pieder viena aptieka.

Atbildēt

stalins

25.07.2017. 16:43

Cik saprotu cien.bij.min. ir Belevica kungs.Atceros situāciju,kad pietiek.com publicēja rakstu par ministra darbību, lobējot farmācijas biznesu.C hepatīta slimniekiem ir nepieciešamas zāles .Patentbrīvās zāles pasaules tirgū maksā ap 1000$ ,bet tās ,kuras ministrs lobēja-ap 30000$ .Kam pieder aptieku tīkls,kurš pārdeva šīs zāles?Risinājumu varēja atrast izmantojot Lietuvas pasta pakalpojumus.Bet jautājums-kur atrast ministru veselības nozarei?Tādu,kuram būtu cerības uz apstiprināšanu .un derīgu.Jo izskatās,ka Čakčas kundzei tuvākajā laikā vajadzētu izvairīties no stresa situācijām.Cik daudz "mīlestības "pilnu domu un novēlējumu tuvākajā laikā veselības ministrs varētu saņemt ,grūti novērtēt.Vai minētais kolhoznieks-tā būtu Kučinska kunga iesauka?Vai Ministru Prezidentam par maz darba,ka jāpilda arī veselības ministra pienākumi?Un kas tos pildīs atvaļinājuma laikā?

Atbildēt

Troļļy gans

25.07.2017. 16:00

»

Pr

Cik mēs jūtīgi, skaidrs, tad jau bla bla bla


:-)) neuzspiežu savas atbildes.

Atbildēt

Troļļu gans

25.07.2017. 15:45

»

Pr

Vari padālīties ar informāciju ko tad bij.cien. min konkrēti ir sarausis sev, vai tikai kārtējais bla bla bla


Cilvēkiem, kuri nemāk uzrunāt svešas personas, neatbildu. Pamēģiniet vēlreiz, tad atbildēšu.

Atbildēt

Troļļu gans

25.07.2017. 15:27

»

jautājums

Es gan neesmu iepazinies ar to Konceptuālo ziņojumu, bet...es esmu visai skeptisks un šaubīgs par valstī īstenoto veselības politiku general...


Nekad neesmu visus suņus kāris cien.ministres plecos. Un tagad nekaru. Ja viens bezkaunīgs kolhoznieks (izpildvara) var palaist muti par deputātiem (likumdevējvara), arī savas partijas biedriem, tad neko labu nevar sagaidīt. Nevar veselības nozari sakārtot viens cilvēks, ne Latvijā, ne pasaulē. Ja tauta mīl, ka viņus drāž gadiem ilgi viena partija, tad tauta ir pelnījusi tādu partiju. Varēs ar dziesmām ārstēties ZZS uztjūnētās slimnīcās, arī mīļotās ZZS biedrenes, veselības frontes kareives Vānes slimnīcā.

Atbildēt

Troļļu gans

25.07.2017. 15:19

»

Pr

Visu varenā Vāne ir pēdējā laika specigākais shēmotājs: i ministri atrada un ielika krēslā, i gadu brutālīi un izteikti rupji sistēmu reformēja, i personālijas koda nost un jaunas lika iekšā vajadzigos amatos, i savu apvienības titāniku no dūņām izcēla un pirms fināl akorda piekrita aizvākties jo visas...


Līdzīgs stāsts bija jau iepriekš. Bij.cien.ministrs (ZZS) rausa sev, te (ZZS) tika atļauts raust citam (ZZS). Gandrīz gadu Saeimas deputāti miermīlīgi skatījās, pat jūsmot nevajadzēja, priekšnieks labsirdīgi miegojās, pat vienkāršus teikumus nevajadzēja uzdot izdomāt. Nekas, nav jāuztraucās. Tautai patīk. Gulbene, Balvi, Alūksnes vēlētāji varēs ar dziesmām doties uz savas mīļotās partijas slimnīcu. Veselības frontes kareive izārstēs visus.

Atbildēt

jautājums

25.07.2017. 14:43

»

Troļļu gans

Šodien svētku diena. MK apsprieda konceptuālo ziņojumu “Par veselības aprūpes sistēmas reformu”. Labi, nedaudz uztjūnēja, pabradājās par veselības frontes kareives Vānes kājām, tika atrādīts Ketners. Plus galīgi sanervozējies kolhoznieks ar interesantiem izteikumiem par deputātiem, arī paša partijas...


Es gan neesmu iepazinies ar to Konceptuālo ziņojumu, bet...es esmu visai skeptisks un šaubīgs par valstī īstenoto veselības politiku general.
Finansējums pieaug, iedzīvotāju skaits samazinās...un viss ir pilnīgā p****ā.
Katrai politikai pamatā ir filozofija- Latvijā veselības aizsardzības politikai tādas nav. Tad uz tās tiek veidota sistēma noteiktu mērķu sasniegšanai-Latvijas veselības aizsardzības mērķis ir tikai pārdalīt valsts naudu savējiem...par otkatiem..
Un tas nav tikai pie Čakšas un ZZS -tā tas ir vismaz desmitgades.
Līdz ar to nav pamata par vienīgo atbildīgo iecelt Čakšu . Sistēma ir kropla.
Vispār...Posts!

Atbildēt

Pr

25.07.2017. 14:30

»

Troļļu gans

Šodien svētku diena. MK apsprieda konceptuālo ziņojumu “Par veselības aprūpes sistēmas reformu”. Labi, nedaudz uztjūnēja, pabradājās par veselības frontes kareives Vānes kājām, tika atrādīts Ketners. Plus galīgi sanervozējies kolhoznieks ar interesantiem izteikumiem par deputātiem, arī paša partijas...


Visu varenā Vāne ir pēdējā laika specigākais shēmotājs: i ministri atrada un ielika krēslā, i gadu brutālīi un izteikti rupji sistēmu reformēja, i personālijas koda nost un jaunas lika iekšā vajadzigos amatos, i savu apvienības titāniku no dūņām izcēla un pirms fināl akorda piekrita aizvākties jo visas savtīgās štelles ar zeķturi sakārtoja. Ordeņu kapitolijam vajadzētu paanalizēt vai nav reāls pretendents uz trīs zvaigznēm...

Atbildēt

Troļļu gans

25.07.2017. 14:19

»

jautājums

Nū...ja jau tieši esmu uzrunāts ar citātu par "sēdu", tad arī atbildēšu ar citātu -no Rakstiem, tur ir arī par ārstiem un ar kādiem ļaužiem tad piedienās sēdēt...


Šodien svētku diena. MK apsprieda konceptuālo ziņojumu “Par veselības aprūpes sistēmas reformu”. Labi, nedaudz uztjūnēja, pabradājās par veselības frontes kareives Vānes kājām, tika atrādīts Ketners. Plus galīgi sanervozējies kolhoznieks ar interesantiem izteikumiem par deputātiem, arī paša partijas. Labi, pozīcijas likumdevēji neko nevar, tomēr savs suki.. sin… Bet opozīcijas deputāti, teiksim, saskaņieši, nevar pateikt, bļ.. Bog..., un māk mačīt izpildvaras nekaunīgo pārstāvi.

Atbildēt

jautājums

25.07.2017. 12:48

Nū...ja jau tieši esmu uzrunāts ar citātu par "sēdu", tad arī atbildēšu ar citātu -no Rakstiem, tur ir arī par ārstiem un ar kādiem ļaužiem tad piedienās sēdēt...
--------------------------------------
10 Un notika, Tam viņa namā pie galda sēžot, redzi, daudz muitnieku un grēcinieku nāca un sēdēja līdz ar Jēzu un Viņa mācekļiem pie galda.
11 Kad farizeji to redzēja, tie sacīja Viņa mācekļiem: "Kāpēc jūsu Mācītājs ēd kopā ar muitniekiem un grēciniekiem?"
12 Bet Viņš, to dzirdēdams, sacīja: "Ne veseliem vajag ārsta, bet slimiem.
13 Bet jūs eita un mācaities, ko tas nozīmē: Man patīk žēlastība un ne upuris. Jo Es neesmu nācis aicināt taisnos, bet grēciniekus."
Mateja ev.9:10,13
---------------------------------------
Un vēl stāv rakstīts...Kurš bez grēka-lai pirmais met akmeni...

Atbildēt

ilze

25.07.2017. 08:48

»

jautājums

Nu teksts ir nopietni aizgājis aiz visām morāles un ētikas robežām...


nu ministrei būtu tomēr demokrātiskā valstī jābūt cilvēkam ar skaidru morāli, tā teikt tikumīgam. Citādi kā dzejā - starp zagļiem, slepkavām un ielasmeitām sēdu......

Atbildēt

Nu nu

25.07.2017. 08:35

»

jānovelk laiks

lai neveiktu reformas


Vānei reformu ļoti vajag, tādēļ vēl šodien liek uz MK. Gulbene būs reģionālā slimnīca.

Atbildēt

jānovelk laiks

24.07.2017. 20:29

lai neveiktu reformas

Atbildēt

Minister for Foreign Affairs of Latvia

24.07.2017. 20:06

Lūk, redzams arī pedarastijas pluss, jo partnerattiecības jau ir gatavi bērni.

Atbildēt

riktīgi

24.07.2017. 17:53

»

Panteļējevs teica :

Ja nav iespējams iežēlināt, mainīsim iežēlināšanas formu, paziņosim ka gaidāmi dvīnīši


labs :) , bet, ja godīgi, Kučinski, lai jūsu "Čakšas kundzei laba veselība, bet mēs gribam redzēt VM ministra krēslā spēcīgu cilvēku, kas cīnās ne tikai par saviem draugiem, bet visu cilvēku veselību.

Atbildēt

Troļļu gans

24.07.2017. 17:08

Ir tāds Latvijā mazizplatīts vārds "politiskā atbildība", partijām par saviem ministriem, ministru priekšniekam par saviem ministriem, deputātiem par valsti. Ir lielāka un mazāka atbildība. Lielāku, piemēram, deputāts, parlamentārais sekretārs inženieris cien.biedrs J.Trupovnieks, ilggadēja deputāte ar lielu partiju mainīšanas pieredzi, Sociālo un darba lietu komisijas priekšsēdētāja A.Bārča, ir deputāti ārsti, gan pozīcijā, gan opozīcijā,. Mazāku atbildību, piemēram pieredzējusī veselības frontes kareive A.Vāne. Sīciņu atbildību, piemēram, bij.komjaunietis, uzlecošā medicīnas zvaigzne. Ministrs ir tikai viens no daudziem cilvēkiem, kuri ir atbildīgi par veselību. Kamēr vēlētājs neuzdos jautājumus Trupovniekam par padarīto, Bārčai par jūsmošanas un pacietības robežām, Ražukam par nepieciešamību atgriezties politikā, Orlovam par nepieciešamību deldēt solu Saeimā nevis ārstēt, tikmēr sarežģītas nozares ministriem veiksies līdzīgi kā pēdējiem diviem ZZS veselības ministriem ar nelielām niansēm atbilstoši pašu ministru savtīgām interesēm, pieredzei, attieksmei un spējai vai nespējai produktīvi strādāt.komjaunieties

Atbildēt

diagnoze

24.07.2017. 17:00

Ikviens pieredzējis psihiatrs tikai paskatoties uz Čakšu pateiks, ka viņas ir slima un konkrēti: šizofrēnija ar dauna sindromu. Kučinskim, protams, tas ir izdevīgi, jo garīgi slimu cilvēku jau cietumā nemērdēs, tāpēc uz Čakšu var norakstīt paša noziegumus. Tomēr jautājums- vai Čakšai ir bijušas konsultācijas par iespējamām iedzimtām bērna garīgo traucējumu slimībām? Daudz kas iedzimst...

Atbildēt

meh

24.07.2017. 16:42

»

Sava kabata

Jebkurā civilizētā valstī, pēc tāda raksta par ministres gŗūtniecību, sekotu mediju vētra, juridiskās problēmas autoriem un publicētājiem, oficiālās atvainošanās un solījumi nekad tā nedarīt un neskaidras taisnošanās par nepareizu kontestu. Vācijā Ursulai fon Lajien, aizsardzības ministrei, ir kādi ...


Jā, bet vai šī Deučlandes freilene ar savu grūtniecību plāno kā pakārtot sev valsts sistēmu?

Valsts ierēdņi ir paraugs visai valstij - man liekas, ka Saeimas deputātiem bija jāliek paraksts zem solījuma ar savām darbībām radīt paraugu citiem...

Atbildēt

dvb

24.07.2017. 16:13

Šīs ministres darbu uzņēmies paveikt premjers. Līdz ar to ministres postenis faktiski nav vajadzīgs. Var likvidēt.

Atbildēt

ģimenes ārsts

24.07.2017. 15:54

pietiek muldēt vienreiz un melot netaisnības! šis lasītājs - raksta autors ir nekrietns lobētājs un apmelotājs!

Atbildēt

Panteļējevs teica :

24.07.2017. 15:34

Ja nav iespējams iežēlināt, mainīsim iežēlināšanas formu, paziņosim ka gaidāmi dvīnīši.

Atbildēt

medmāsa

24.07.2017. 14:54

»

jautājums

Nū...vai tik nav konkurējošā firma...


Viss konkrēti ir uzrakstīts rakstā-ko vēl gribi "jautājum"?

Atbildēt

medmāsa

24.07.2017. 14:47

»

nu ir viņa krīzes menedžere

cepuri nost. Viss ir aprēķinats līdz beidzamam, arī tas, ka problēma nebūs jārisina pašai...


Stulba viņa ir nevis menedžere-pakļaut savu bērniņu šādi risinot savas ministrēšanas problēmas.Lai ko arī nedarītu ,viss beidzas ar melošanu ,izgrozīšanos,atriebībām u.c. Ļoti pareizi pateikts-visa valsts saudzējošā režīmā nēsās Čakšas bērniņu.Lai veicas arī citiem vēl nedzimušiem. Ņem slimības lapu ,līdz piedzims bērns un nemaitā sistēmu vēl vairāk.

Atbildēt

stalins

24.07.2017. 13:11

Ja jau Čakčas kundze gaida bērniņu,tad varbūt savu laiku veltīt viņam,nevis kautkādam ministra amatam.Lai nāk jauns ministrs vietā.Kas mūsu valstī nosauc Veselības ministru?A.Lembergs?-tad kandidāti piesakās pie viņa.Prasības parastās.

Atbildēt

Kurš strādā?

24.07.2017. 13:05

Būtu Čakša slimnīcas tik aktīvi kārtību ievedusi kā ģimenes arstu darbā. Tie vismaz strādā, slimnīcas ir laime satikt kādu ārstu. Nvd, vi un citās iestādēs uzlabo vecos papīrus un pasniedz kā jaunus, pilda tikai to ko VM liek , jo abās vietās strādā vieni un tie paši.

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Intensīva mežizstrāde un pieprasījums pēc koksnes biomasas izraisa mežu degradāciju Igaunijā un Latvijā

FotoEiropas valstu, tostarp Nīderlandes, Dānijas un Lielbritānijas, pieprasījums pēc biomasas veicina mežizstrādes intensitāti Igaunijā un Latvijā. Jaunais ziņojums “Koksnes granulā paslēptais: intensīvas mežizstrādes ietekme uz Igaunijas un Latvijas mežiem”, ko publicējis Igaunijas Dabas fonds un Latvijas Ornitoloģijas biedrība, rāda, ka abu valstu mežsaimniecību raksturo intensīva, uz kailcirtēm balstīta mežsaimniecība. Lai gan abās valstīs ir likumi un standarti, kam būtu jānodrošina dabas aizsardzība, šādai mežu apsaimniekošanai ir negatīva ietekme gan uz dabas daudzveidību, gan klimatu.
Lasīt visu...

6

Kariņam jāmaina slikti strādājošie ministri vai pašam jāuzņemas atbildība

FotoMinistru prezidents Krišjānis Kariņš savā svētdienas uzrunā Latvijas televīzijā faktiski skaidri atzina kļūdas, nekonsekvenci un pretrunas, ko valdība pieļāvusi COVID 19 pandēmijas apkarošanas procesā.
Lasīt visu...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

Izglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību...

Foto

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

Varbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka...

Foto

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

Katra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām....

Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...