Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

emīls1

01.08.2017. 18:55

28. jūl

:))(zombie)(bat)(bell) Liecinieks-Kādā sarunā atšifrējot krievisko vārdu- ""Nolikumu"", kur 1917.g. Jūdu jomunistu organizētajā Krievijas impērijas apvērsumā-izteica= izkliedza jūdu vadoņi-Ļeņins, Trockis utml.... -TOVARIŠČI / TOVAR-IŠČI ! /, pieklājīgi būtu vismaz teikuši-TOVAR ISČĪĶE......tātad tulkojumā -MEKLĒ PRECI- ....un TOVAR-IŠČ=Preces meklētājs un abās dzimtēs vienādi.... Tas arī ir viens no atrisinājumiem - atšifrējumiem""Sarkanajam Teroram"" . Tātad KOMANDA ! MEKLĒ PRECI !- tā vietā , lai cilvēks veidotu-uzlabotu savus dzīves apstākļus, izdlītotos, ražotu tās pašas preces-NECILVĒKU=BIOROBOTU .../JŪDU-ŽĪDU, ĒBREJU/ pārņēmtā un organizētā cilvēku pazemojošā JŪDU KOMUNISTISKĀS SISTĒMAS vārā=LĀGERI+VESELU TAUTU PĀRVIETOŠANĀ, KĀ ARĪ TIEŠAS MASVEIDA SLEPKAVĪBAS...ar lozungu TOVAR IŠČI ! Ja tas ""Meklētājs"" NONĀCA PIE TĀS"" PRECES""-, piem .sveša cilvēka, vai pat tautas īpašuma-vajadzēja ATŅEMT=EKSPROPRIĒT...Ja kāds vēl pretojās tam-Revolūcijas Vārdā ""Galvu nost!"" Un tam ir to pašu BIOROBOTU izdomātā un realizētā jau 2000 gadus CILVĒKU ..nīšanas un slepkavību organizēšanas JŪDU KRISTIETĪBA....ja nepieņēma-ISAS=JĒZUS VĀRDĀ-ATŅEMT ĪPAŠUMU /PRECI/ un bieži tāpat-GALVU NOST ! UN VĒL CAUR J.KR. BAZNĪCU PAKALPIŅIEM-NĀCĪTĀJIEM NOZIEDZNIEKIEM nozaga CILVĒKA DVĒSELI! Un ""tĀDI...PĒCNĀCĒJI""", kas šo TERORU ..veica un organizēja-šodien vēl iR pie varas bij Krievijas impērijā un visur, kur tika vardarbīgi un ar viltu izplatīts JŪDU KOMUNISMS un JŪDU KRISTIETĪBA...Tātad komunisti., ekskomunisti, mācītāji un tiem pielīdzinātie....(highfive)(nope)(pray)

Atbildēt

Arī sieviete

29.07.2017. 20:38

Manuprāt žurnālists ir nekorekts neprofesionālis: ir zemiski manipulēt ar sievietes privātās dzīves statusu un grūtniecību 40+ gados.

Atbildēt

nu,nu

27.07.2017. 06:22

»

Par ko ne

Tā ir valsts un privātā partnerība


vānes projekts!

Atbildēt

š

26.07.2017. 21:22

»

Upsss

Lielisks komentārs...


vai kļūdama grūta, viņa kaut kādā veidā pārstāja būt atbildīga par saviem darbiem? vai grūtniecība ir attaisnojums visai paviršībai, melīgumam, atklātam naidam, lai neteiktu vairāk?

Atbildēt

Aija

26.07.2017. 15:10

»

Vai

Kā privāta slimnīca var būt reģionālā slimnīca


Tik pat labi Alūksnei varēja piešķirt šo statusu, jo Gulbenē nav neviena ārsta, kam tā būtu vienīgā darba vieta. Politisks lēmums. Atšķirībā no Lietuvas un citām ES valstīm , Latvijā ir vienalga , kam pieder un kas gūst peļņu, citur privātiem valsts nauda netiek.

Atbildēt

Troļļu gans

26.07.2017. 11:57

»

Troļļu gans

Nu gan primitīvus troļļus zaļie mērgļi ir izvilkuši dienas gaismā. Bij.komjaunienieša pirksts? Tak ne jau valsts sekretārs, kā nekā liels zinātnieks. Viņiem rakstus, kuros ir fakti, viņi tikai neaptēstus komentārus. Jā, intelektuālais vakuums. Visos uzskaitītajos pietiek.com rakstus ir nevis autoru ...


Nu, vo. Partijas boss, bij.LKP Saldus rajona sekretārs, arī sanervozējās. "Politiskā atbildība", "reputācija", nē, neesmu dzirdējis tādus vārdus vai kā teiktu boļševiku un komuņagu mīļotais tēvs, tā ir tāda suņu slimība.

Atbildēt

Par ko ne

26.07.2017. 11:08

»

Vai

Kā privāta slimnīca var būt reģionālā slimnīca


Tā ir valsts un privātā partnerība .

Atbildēt

Troļļu gans

26.07.2017. 08:22

Nu gan primitīvus troļļus zaļie mērgļi ir izvilkuši dienas gaismā. Bij.komjaunienieša pirksts? Tak ne jau valsts sekretārs, kā nekā liels zinātnieks. Viņiem rakstus, kuros ir fakti, viņi tikai neaptēstus komentārus. Jā, intelektuālais vakuums. Visos uzskaitītajos pietiek.com rakstus ir nevis autoru viedokļi, nu varbūt izņemot vienā, bet fakti. Nu nepatīk fakti, lūdzu, pierādām, ka nepatiesi, nav tādu faktu vai secinājumi ir nepareizi. Bet tas nav primitīvu troļļu līmenis, tas ir zaļo mērgļu līmenis. Līdzīgiem vārdiem sanervozējies kolhoznieks atbild, kad pieķer pie rokas, darot blēņas Lietuvā vai kārtējās tepat Latvijā.
Nevar veselības nozari sakārtot viens cilvēks, ne Latvijā, ne pasaulē. Ja tauta mīl, ka viņus drāž gadiem ilgi viena partija, tad tauta ir pelnījusi tādu partiju. Varēs ar dziesmām ārstēties ZZS uztjūnētās slimnīcās, arī mīļotās ZZS biedrenes, veselības frontes kareives Vānes slimnīcā.

Atbildēt

Vai

26.07.2017. 08:09

»

Nu nu

Vānei reformu ļoti vajag, tādēļ vēl šodien liek uz MK. Gulbene būs reģionālā slimnīca


Kā privāta slimnīca var būt reģionālā slimnīca???
Vai kāds to var paskaidrot?

Atbildēt

Pr

26.07.2017. 08:02

»

Troļļu gans

Nu Jūs nu gan esat zaļo mērģļu līmenim atbilstošs rakstītājs. Negaidīju. Jūsu izcilos komentārus vairāk nelasīšu. Necentieties


Atšķirībā no Jums es rakstu par to ko zinu nevis to ko esmu dzirdējis vai man liekās. Nelasiet :))

Atbildēt

Kaza

26.07.2017. 07:35

Sen jau vajadzēja samazināt ģimenes ārstus un ieviest atpakaļ agrāko poliklīniku kārtību,kāpēc ģimenes ārstiem maksā pastāvīgi naudu par tiem pacientiem ,kuri to ārstu nemaz neapmeklē,viss prasītos pēc reorganizācijas,ģimenes ārstu un prakšu naudas pietiktu visai veselības sistēmai gandrīz,nu visādā gadījumā ļoti liels atspaids gan.Ja nē tad lai pacientiem ,kaut pusi no tās naudas dod juz rokas un es zināšu kur man iet un kam maksāt!!!

Atbildēt

Nu nu

26.07.2017. 06:43

»

Pr

Un tas ir viss ko Jūsu izcilās dedukcijas spēja sazīmēt. Tukša muldešana uz pieņēmuma balstīts. Man liekās.... Tik plašu samazgu zonu sapurināja, ka tik aizmigušais necentās ar kaut ko smakojošu nemest viņa virzienā. Viss rakus zin kā vinķele un vinķelis ar draugiem organizēja pumpas stāstu...


Zzs pati ar Slokenbergas rokām noraka Belevicu. Čakša bija izdevīga esošais elitei, jo zināja , ka neko nedarīs . Nauda Stradiņiem ir , RSU neviens neapdraud, privātais bizness žēl ar valsts naudu un uz valsts slimnīcu bāzes.

Atbildēt

Pr

25.07.2017. 22:32

»

Troļļu gans

Galīgi sanervozējies kolhoznieks ir viens no ZZS ministriem...


Un tas ir viss ko Jūsu izcilās dedukcijas spēja sazīmēt. Tukša muldešana uz pieņēmuma balstīts. Man liekās.... Tik plašu samazgu zonu sapurināja, ka tik aizmigušais necentās ar kaut ko smakojošu nemest viņa virzienā. Viss rakus zin kā vinķele un vinķelis ar draugiem organizēja pumpas stāstu.

Atbildēt

Troļļu gans

25.07.2017. 20:15

»

stalins

Cik saprotu cien.bij.min. ir Belevica kungs.Atceros situāciju,kad pietiek.com publicēja rakstu par ministra darbību, lobējot farmācijas biznesu.C hepatīta slimniekiem ir nepieciešamas zāles .Patentbrīvās zāles pasaules tirgū maksā ap 1000$ ,bet tās ,kuras ministrs lobēja-ap 30000$ .Kam pieder aptieku...


Ideālu ministru neatradīs neviena partija. Veselības nozare ne tikai Latvijā ir smaga nozare. Kamēr dažādi akadēmiķi, pētnieki, profesori, dēli un mazdēli vairāk iegūs no nesakārtotas nozares nekā no sakārtotas jebkuram ministram būs grūti. Papildus grūtums ir izcilie speciālisti, medicīnas spīdekļi ministra amatos. Mēs visi atceramies un ārkārtīgi cienām tādus Latvijā nopelniem bagātus ārstus, politiķus un organizatorus, kā I.Emsis (ZZS) G.Bērziņš (TP), A.Kalvītis (TP), V.Veldre (TP), I.Eglītis (TP), B.Rozentāle (TP). Neaizmirsīsim arī Saeimas deputātus, kuri dienu un nakti, pat savā ilgajā atvaļinājuma laikā domā par tautas veselību, ārstus, tādus kā Abu Meri, Ražuku, Orlovu, Šicu. Lai piedot cien. ārsti, deputāti, ja kādu esmu aizmirsis.

Atbildēt

Troļļu gans

25.07.2017. 19:51

»

Dace

Nav vērts iepazīties, jo tur nav nekādas reformas. Ja viegli maina slimnīcas no 1. Uz 2.līmeni, kāda tur koncepcija. Smiekli nāk par ideālo ģimenes ārsta praksi


Nepiekrītu, tāds darbs ieguldīts, tādi medicīnas spīdekļi pielika savu roku un iespējams, ka arī galvu, tā ministru priekšnieks šodien centās izbīdīt ziņojumu, tā VM valsts sekretārs luncinājās. Un Jūs tik zemu vērtējat tā-ā-ādu Dokumentu.

Atbildēt

Troļļu gans

25.07.2017. 19:46

»

stalins

Cik saprotu cien.bij.min. ir Belevica kungs.Atceros situāciju,kad pietiek.com publicēja rakstu par ministra darbību, lobējot farmācijas biznesu.C hepatīta slimniekiem ir nepieciešamas zāles .Patentbrīvās zāles pasaules tirgū maksā ap 1000$ ,bet tās ,kuras ministrs lobēja-ap 30000$ .Kam pieder aptieku...


Galīgi sanervozējies kolhoznieks ir viens no ZZS ministriem.
Par Belēviču ļoti īsi:
-Belēviča „grīdas biedrenei” noteikta ceturtā lielākā alga ministrijā, vēl 5000 eiro saņēmusi Saeimā
-Belēviča lēmumi palīdz ģimenes biznesam, ģimene apdāvina Belēviču
-Belēvičs arī šogad turpinājis labi pelnīt no ģimenes biznesa
-Arī otram ģimenes farmācijas uzņēmumam Belēviča ministrēšanas gads nesis izcilu peļņu un labas dividendes
-Belēviča „izbīdītās” pārmaiņas zāļu tirgū viņa ģimenes „aptiekai” nesušas rekordpeļņu, dēlam – 400 000 eiro dividendes
-Belēvičs neatnāk uz tiesu par viņam KNAB uzlikto sodu sakarā ar interešu konfliktu
-Belēvičam nācies Farmācijas padomē „atlikt atpakaļ” no tās paklusām izmestās organizācijas
-VIP pacients bez kvotām un rindām
apollo.tvnet.lv
-Belēviča ministrēšanas laikā KNAB pret viņu sācis piecas pārbaudes

Atbildēt

Dace

25.07.2017. 19:07

»

jautājums

Es gan neesmu iepazinies ar to Konceptuālo ziņojumu, bet...es esmu visai skeptisks un šaubīgs par valstī īstenoto veselības politiku general...


Nav vērts iepazīties, jo tur nav nekādas reformas. Ja viegli maina slimnīcas no 1. Uz 2.līmeni, kāda tur koncepcija. Smiekli nāk par ideālo ģimenes ārsta praksi.

Atbildēt

Ierēdne

25.07.2017. 18:31

»

stalins

Cik saprotu cien.bij.min. ir Belevica kungs.Atceros situāciju,kad pietiek.com publicēja rakstu par ministra darbību, lobējot farmācijas biznesu.C hepatīta slimniekiem ir nepieciešamas zāles .Patentbrīvās zāles pasaules tirgū maksā ap 1000$ ,bet tās ,kuras ministrs lobēja-ap 30000$ .Kam pieder aptieku...


Bij.cien.ministrs Belēviča kungs savas aptiekas pārdeva pirms vairāk kā 10 gadiem. Bij.cien.ministram jau daudzus gadus nepieder neviena aptieka. Tiesa, Belēviča dēlam pieder viena aptieka.

Atbildēt

stalins

25.07.2017. 16:43

Cik saprotu cien.bij.min. ir Belevica kungs.Atceros situāciju,kad pietiek.com publicēja rakstu par ministra darbību, lobējot farmācijas biznesu.C hepatīta slimniekiem ir nepieciešamas zāles .Patentbrīvās zāles pasaules tirgū maksā ap 1000$ ,bet tās ,kuras ministrs lobēja-ap 30000$ .Kam pieder aptieku tīkls,kurš pārdeva šīs zāles?Risinājumu varēja atrast izmantojot Lietuvas pasta pakalpojumus.Bet jautājums-kur atrast ministru veselības nozarei?Tādu,kuram būtu cerības uz apstiprināšanu .un derīgu.Jo izskatās,ka Čakčas kundzei tuvākajā laikā vajadzētu izvairīties no stresa situācijām.Cik daudz "mīlestības "pilnu domu un novēlējumu tuvākajā laikā veselības ministrs varētu saņemt ,grūti novērtēt.Vai minētais kolhoznieks-tā būtu Kučinska kunga iesauka?Vai Ministru Prezidentam par maz darba,ka jāpilda arī veselības ministra pienākumi?Un kas tos pildīs atvaļinājuma laikā?

Atbildēt

Troļļy gans

25.07.2017. 16:00

»

Pr

Cik mēs jūtīgi, skaidrs, tad jau bla bla bla


:-)) neuzspiežu savas atbildes.

Atbildēt

Troļļu gans

25.07.2017. 15:45

»

Pr

Vari padālīties ar informāciju ko tad bij.cien. min konkrēti ir sarausis sev, vai tikai kārtējais bla bla bla


Cilvēkiem, kuri nemāk uzrunāt svešas personas, neatbildu. Pamēģiniet vēlreiz, tad atbildēšu.

Atbildēt

Troļļu gans

25.07.2017. 15:27

»

jautājums

Es gan neesmu iepazinies ar to Konceptuālo ziņojumu, bet...es esmu visai skeptisks un šaubīgs par valstī īstenoto veselības politiku general...


Nekad neesmu visus suņus kāris cien.ministres plecos. Un tagad nekaru. Ja viens bezkaunīgs kolhoznieks (izpildvara) var palaist muti par deputātiem (likumdevējvara), arī savas partijas biedriem, tad neko labu nevar sagaidīt. Nevar veselības nozari sakārtot viens cilvēks, ne Latvijā, ne pasaulē. Ja tauta mīl, ka viņus drāž gadiem ilgi viena partija, tad tauta ir pelnījusi tādu partiju. Varēs ar dziesmām ārstēties ZZS uztjūnētās slimnīcās, arī mīļotās ZZS biedrenes, veselības frontes kareives Vānes slimnīcā.

Atbildēt

Troļļu gans

25.07.2017. 15:19

»

Pr

Visu varenā Vāne ir pēdējā laika specigākais shēmotājs: i ministri atrada un ielika krēslā, i gadu brutālīi un izteikti rupji sistēmu reformēja, i personālijas koda nost un jaunas lika iekšā vajadzigos amatos, i savu apvienības titāniku no dūņām izcēla un pirms fināl akorda piekrita aizvākties jo visas...


Līdzīgs stāsts bija jau iepriekš. Bij.cien.ministrs (ZZS) rausa sev, te (ZZS) tika atļauts raust citam (ZZS). Gandrīz gadu Saeimas deputāti miermīlīgi skatījās, pat jūsmot nevajadzēja, priekšnieks labsirdīgi miegojās, pat vienkāršus teikumus nevajadzēja uzdot izdomāt. Nekas, nav jāuztraucās. Tautai patīk. Gulbene, Balvi, Alūksnes vēlētāji varēs ar dziesmām doties uz savas mīļotās partijas slimnīcu. Veselības frontes kareive izārstēs visus.

Atbildēt

jautājums

25.07.2017. 14:43

»

Troļļu gans

Šodien svētku diena. MK apsprieda konceptuālo ziņojumu “Par veselības aprūpes sistēmas reformu”. Labi, nedaudz uztjūnēja, pabradājās par veselības frontes kareives Vānes kājām, tika atrādīts Ketners. Plus galīgi sanervozējies kolhoznieks ar interesantiem izteikumiem par deputātiem, arī paša partijas...


Es gan neesmu iepazinies ar to Konceptuālo ziņojumu, bet...es esmu visai skeptisks un šaubīgs par valstī īstenoto veselības politiku general.
Finansējums pieaug, iedzīvotāju skaits samazinās...un viss ir pilnīgā p****ā.
Katrai politikai pamatā ir filozofija- Latvijā veselības aizsardzības politikai tādas nav. Tad uz tās tiek veidota sistēma noteiktu mērķu sasniegšanai-Latvijas veselības aizsardzības mērķis ir tikai pārdalīt valsts naudu savējiem...par otkatiem..
Un tas nav tikai pie Čakšas un ZZS -tā tas ir vismaz desmitgades.
Līdz ar to nav pamata par vienīgo atbildīgo iecelt Čakšu . Sistēma ir kropla.
Vispār...Posts!

Atbildēt

Pr

25.07.2017. 14:30

»

Troļļu gans

Šodien svētku diena. MK apsprieda konceptuālo ziņojumu “Par veselības aprūpes sistēmas reformu”. Labi, nedaudz uztjūnēja, pabradājās par veselības frontes kareives Vānes kājām, tika atrādīts Ketners. Plus galīgi sanervozējies kolhoznieks ar interesantiem izteikumiem par deputātiem, arī paša partijas...


Visu varenā Vāne ir pēdējā laika specigākais shēmotājs: i ministri atrada un ielika krēslā, i gadu brutālīi un izteikti rupji sistēmu reformēja, i personālijas koda nost un jaunas lika iekšā vajadzigos amatos, i savu apvienības titāniku no dūņām izcēla un pirms fināl akorda piekrita aizvākties jo visas savtīgās štelles ar zeķturi sakārtoja. Ordeņu kapitolijam vajadzētu paanalizēt vai nav reāls pretendents uz trīs zvaigznēm...

Atbildēt

Troļļu gans

25.07.2017. 14:19

»

jautājums

Nū...ja jau tieši esmu uzrunāts ar citātu par "sēdu", tad arī atbildēšu ar citātu -no Rakstiem, tur ir arī par ārstiem un ar kādiem ļaužiem tad piedienās sēdēt...


Šodien svētku diena. MK apsprieda konceptuālo ziņojumu “Par veselības aprūpes sistēmas reformu”. Labi, nedaudz uztjūnēja, pabradājās par veselības frontes kareives Vānes kājām, tika atrādīts Ketners. Plus galīgi sanervozējies kolhoznieks ar interesantiem izteikumiem par deputātiem, arī paša partijas. Labi, pozīcijas likumdevēji neko nevar, tomēr savs suki.. sin… Bet opozīcijas deputāti, teiksim, saskaņieši, nevar pateikt, bļ.. Bog..., un māk mačīt izpildvaras nekaunīgo pārstāvi.

Atbildēt

jautājums

25.07.2017. 12:48

Nū...ja jau tieši esmu uzrunāts ar citātu par "sēdu", tad arī atbildēšu ar citātu -no Rakstiem, tur ir arī par ārstiem un ar kādiem ļaužiem tad piedienās sēdēt...
--------------------------------------
10 Un notika, Tam viņa namā pie galda sēžot, redzi, daudz muitnieku un grēcinieku nāca un sēdēja līdz ar Jēzu un Viņa mācekļiem pie galda.
11 Kad farizeji to redzēja, tie sacīja Viņa mācekļiem: "Kāpēc jūsu Mācītājs ēd kopā ar muitniekiem un grēciniekiem?"
12 Bet Viņš, to dzirdēdams, sacīja: "Ne veseliem vajag ārsta, bet slimiem.
13 Bet jūs eita un mācaities, ko tas nozīmē: Man patīk žēlastība un ne upuris. Jo Es neesmu nācis aicināt taisnos, bet grēciniekus."
Mateja ev.9:10,13
---------------------------------------
Un vēl stāv rakstīts...Kurš bez grēka-lai pirmais met akmeni...

Atbildēt

ilze

25.07.2017. 08:48

»

jautājums

Nu teksts ir nopietni aizgājis aiz visām morāles un ētikas robežām...


nu ministrei būtu tomēr demokrātiskā valstī jābūt cilvēkam ar skaidru morāli, tā teikt tikumīgam. Citādi kā dzejā - starp zagļiem, slepkavām un ielasmeitām sēdu......

Atbildēt

Nu nu

25.07.2017. 08:35

»

jānovelk laiks

lai neveiktu reformas


Vānei reformu ļoti vajag, tādēļ vēl šodien liek uz MK. Gulbene būs reģionālā slimnīca.

Atbildēt

jānovelk laiks

24.07.2017. 20:29

lai neveiktu reformas

Atbildēt

Minister for Foreign Affairs of Latvia

24.07.2017. 20:06

Lūk, redzams arī pedarastijas pluss, jo partnerattiecības jau ir gatavi bērni.

Atbildēt

riktīgi

24.07.2017. 17:53

»

Panteļējevs teica :

Ja nav iespējams iežēlināt, mainīsim iežēlināšanas formu, paziņosim ka gaidāmi dvīnīši


labs :) , bet, ja godīgi, Kučinski, lai jūsu "Čakšas kundzei laba veselība, bet mēs gribam redzēt VM ministra krēslā spēcīgu cilvēku, kas cīnās ne tikai par saviem draugiem, bet visu cilvēku veselību.

Atbildēt

Troļļu gans

24.07.2017. 17:08

Ir tāds Latvijā mazizplatīts vārds "politiskā atbildība", partijām par saviem ministriem, ministru priekšniekam par saviem ministriem, deputātiem par valsti. Ir lielāka un mazāka atbildība. Lielāku, piemēram, deputāts, parlamentārais sekretārs inženieris cien.biedrs J.Trupovnieks, ilggadēja deputāte ar lielu partiju mainīšanas pieredzi, Sociālo un darba lietu komisijas priekšsēdētāja A.Bārča, ir deputāti ārsti, gan pozīcijā, gan opozīcijā,. Mazāku atbildību, piemēram pieredzējusī veselības frontes kareive A.Vāne. Sīciņu atbildību, piemēram, bij.komjaunietis, uzlecošā medicīnas zvaigzne. Ministrs ir tikai viens no daudziem cilvēkiem, kuri ir atbildīgi par veselību. Kamēr vēlētājs neuzdos jautājumus Trupovniekam par padarīto, Bārčai par jūsmošanas un pacietības robežām, Ražukam par nepieciešamību atgriezties politikā, Orlovam par nepieciešamību deldēt solu Saeimā nevis ārstēt, tikmēr sarežģītas nozares ministriem veiksies līdzīgi kā pēdējiem diviem ZZS veselības ministriem ar nelielām niansēm atbilstoši pašu ministru savtīgām interesēm, pieredzei, attieksmei un spējai vai nespējai produktīvi strādāt.komjaunieties

Atbildēt

diagnoze

24.07.2017. 17:00

Ikviens pieredzējis psihiatrs tikai paskatoties uz Čakšu pateiks, ka viņas ir slima un konkrēti: šizofrēnija ar dauna sindromu. Kučinskim, protams, tas ir izdevīgi, jo garīgi slimu cilvēku jau cietumā nemērdēs, tāpēc uz Čakšu var norakstīt paša noziegumus. Tomēr jautājums- vai Čakšai ir bijušas konsultācijas par iespējamām iedzimtām bērna garīgo traucējumu slimībām? Daudz kas iedzimst...

Atbildēt

meh

24.07.2017. 16:42

»

Sava kabata

Jebkurā civilizētā valstī, pēc tāda raksta par ministres gŗūtniecību, sekotu mediju vētra, juridiskās problēmas autoriem un publicētājiem, oficiālās atvainošanās un solījumi nekad tā nedarīt un neskaidras taisnošanās par nepareizu kontestu. Vācijā Ursulai fon Lajien, aizsardzības ministrei, ir kādi ...


Jā, bet vai šī Deučlandes freilene ar savu grūtniecību plāno kā pakārtot sev valsts sistēmu?

Valsts ierēdņi ir paraugs visai valstij - man liekas, ka Saeimas deputātiem bija jāliek paraksts zem solījuma ar savām darbībām radīt paraugu citiem...

Atbildēt

dvb

24.07.2017. 16:13

Šīs ministres darbu uzņēmies paveikt premjers. Līdz ar to ministres postenis faktiski nav vajadzīgs. Var likvidēt.

Atbildēt

ģimenes ārsts

24.07.2017. 15:54

pietiek muldēt vienreiz un melot netaisnības! šis lasītājs - raksta autors ir nekrietns lobētājs un apmelotājs!

Atbildēt

Panteļējevs teica :

24.07.2017. 15:34

Ja nav iespējams iežēlināt, mainīsim iežēlināšanas formu, paziņosim ka gaidāmi dvīnīši.

Atbildēt

medmāsa

24.07.2017. 14:54

»

jautājums

Nū...vai tik nav konkurējošā firma...


Viss konkrēti ir uzrakstīts rakstā-ko vēl gribi "jautājum"?

Atbildēt

medmāsa

24.07.2017. 14:47

»

nu ir viņa krīzes menedžere

cepuri nost. Viss ir aprēķinats līdz beidzamam, arī tas, ka problēma nebūs jārisina pašai...


Stulba viņa ir nevis menedžere-pakļaut savu bērniņu šādi risinot savas ministrēšanas problēmas.Lai ko arī nedarītu ,viss beidzas ar melošanu ,izgrozīšanos,atriebībām u.c. Ļoti pareizi pateikts-visa valsts saudzējošā režīmā nēsās Čakšas bērniņu.Lai veicas arī citiem vēl nedzimušiem. Ņem slimības lapu ,līdz piedzims bērns un nemaitā sistēmu vēl vairāk.

Atbildēt

stalins

24.07.2017. 13:11

Ja jau Čakčas kundze gaida bērniņu,tad varbūt savu laiku veltīt viņam,nevis kautkādam ministra amatam.Lai nāk jauns ministrs vietā.Kas mūsu valstī nosauc Veselības ministru?A.Lembergs?-tad kandidāti piesakās pie viņa.Prasības parastās.

Atbildēt

Kurš strādā?

24.07.2017. 13:05

Būtu Čakša slimnīcas tik aktīvi kārtību ievedusi kā ģimenes arstu darbā. Tie vismaz strādā, slimnīcas ir laime satikt kādu ārstu. Nvd, vi un citās iestādēs uzlabo vecos papīrus un pasniedz kā jaunus, pilda tikai to ko VM liek , jo abās vietās strādā vieni un tie paši.

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Rīgas dome bija atlaižama jau šā gada sākumā līdz ar Gerharda iesniegto likumprojektu

FotoRīgas domes atlaišana tika iniciēta jau šā gada sākumā, kad Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju vadīja Kaspars Gerhards. Likumprojekts tika precizētā redakcijā iesniegts tā laika premjerministram lemšanai par dokumenta tālāko virzību. Diemžēl nekādas tālākās darbības nesekoja, līdz ar to secināms, ka Rīgas domes atlaišanas likumprojekts vēl pat šodien guļ kādā valdības mājas plauktā vai atvilktnē.
Lasīt visu...

21

Rīgas domes darbība ir ne tikai nelikumīga, bet arī neatbilstoša sabiedrības interesēm

FotoVides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) ir izstrādāts likumprojekts par Rīgas domes (RD) atlaišanu. Jaunās RD vēlēšanu datums likumprojektā noteikts 2020.gada 29.februārī, bet atkarībā no Saeimas lēmuma tas var tikt precizēts. Līdz jaunā domes sasaukuma pirmajai sēdei likumprojekts paredz RD iecelt pagaidu administrāciju.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: novembra beigas

Foto25.novembrī Rīgas medijos bija lasāma atraktīva (piesaistoša, pievilcīga, vilinoša) ziņa: “Valsts prezidentam Egilam Levitam ar NATO ģenerālsekretāru Jensu Stoltenbergu būtu jāvienojas par Latvijas izdevumu aizsardzībai samazināšanu, lai nodrošinātu finansējumu mediķu atalgojumam, aģentūrai LETA norādīja partijas “Saskaņa” līderis Jānis Urbanovičs.
Lasīt visu...

21

Svētā inkvizīcija

FotoAttieksmi pret Svēto inkvizīciju šis rakstiņš lasītāja uzskatos var mainīt tikai tad, ja godīgi atbildēsi uz manu jautājumu: vai tici maģijai? Vai tici, ka maģija reāli darbojas?
Lasīt visu...

21

Jāsaprot, ka pārsvarā visas runas par 3A varu ir tukša vāvuļošana

FotoŠķēle, kā varam nojaust, pēc Sorosam kalpojošo mediju domām, ir visuvarens, visuresošs un visuredzošs. Kā tik Sorosa varzai kādā amatā jāiebīda savējais, kāds, piemēram, bija un ir Rimšēvičs, kurš nu ir pilnībā atklājis savu patieso seju, kas nerunā par labu sorosīdiem, tā uzreiz nevēlamiem kandidātiem noteikti atrodas saiknes ar Šķēli vai Šķēles sievasmāti, vai, ja galīgi nekas nesanāk, ar Šķēles izbijuša kaimiņa, brāļa sievas māsas brālēna drauga brūti.
Lasīt visu...

21

Vai ir vērts vākt parakstus 13. Saeimas atlaišanas ierosināšanai?

FotoUz šo jautājumu ir jāatbild katram Latvijas vēlētājam pašam. 13. Saeimā tika ievēlēti vairāk nekā 60 jaunu, līdz šim politikā vairākumā nepazīstamu cilvēku, kuri solīja uzsākt jaunu politiku, nepieļaujot valsts pārvaldē finanšu mahinācijas, politiķu savtīgumu, vienkāršojot un efektivizējot valsts pārvaldi, nodrošinot lēmumu pieņemšanas atklātumu, par konkrētām summām palielinot finansējumus dažādām valsts vajadzībām, ieskaitot iedzīvotāju veselības aprūpi.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ticība rituāla spēkam

«Tuksnesī parādījās Jānis Kristītājs un sludināja kristību par apliecinājumu grēku nožēlai, kas ļauj saņemt grēku piedošanu. Tad pie viņa iznāca visa Jūdeja un...

Foto

Rīgas administratīvajā teritorijā neviens nav atcēlis veco labo principu, ka demokrātija ir kompromisu māksla

29.novembrī atkal notika otra lielākā valsts politiskā kuģa pašūpināšana, izvēloties otro Rīgas...

Foto

Demogrāfijas bums un tumsonības bums

Rietumu civilizācijā tēma par demogrāfijas straujo kāpumu un tumsonības straujo kāpumu ir ļoti svarīga. Abi bumi ļoti pamatīgi atsaucas uz Rietumu...

Foto

Runājiet bez bufera

Šā gada 20. novembrī LTV Panorāmā bija īsa intervija ar mūsu amatpersonu Eiropas Komisijā....

Foto

Nacionālā apvienība ir latviešu nacionālisti šī vārda labākajā nozīmē

Nacionālā apvienība (NA) ir kā dadzis acīs daudziem. Gan tiem, kas vēlētos Latvijā ievest lēto darbaspēku un...

Foto

Nevajag mācīt un apstulbot

Nevajag mani mācīt, cik amorāli ir atlaiJst Saeimu! Neuzķeršos! Tas, ka manu viedokli valkā arī kāds gramatiku vāji zinošs savādnieks, tautvaldību neizprotošs...

Foto

Sašutuma ventīlis “Atlajst Sajmu!”

Es arī esmu sašutis. Mūsu sabiedriski politiskās (elites) barvežu bezkaunības un alkatības kokteilis tiešām spridzina, un neredzēti straujā parakstu vākšana par iniciatīvu Saeimas atlaišanai...

Foto

Ierēdņi demonstrē augstāko pilotāžu, kā NEVAJADZĒTU rakstīt likumu grozījumus

Situācijas neizpratne, slinkums, vienaldzība vai lobijs? To rādīs laiks. Neievērojot elementārākos juridiskās tehnikas principus, Veterinārmedicīnas likumā faktiski tiek...

Foto

Gļēvulības anatomija. Tārpi zupā. Latvijas politiķu bezkaunības un cinisma virsotnes

Pirms divpadsmit gadiem - 2007. gada 16. novembrī, tieši pirms svētkiem, politoloģe Vita Matīsa rakstīja par...

Foto

Sistēma un opozīcija

Cilvēku dzīvē ļoti svarīga loma ir prasmei lietas un parādības interpretēt sistēmiski. Ne katram cilvēkam mēdz būt tāda prasme. Ne katra cilvēka prāts...

Foto

Levita jaunvārdi un to tulkojums

Levita “jaunvārdi” jeb īpašie termini, ar kuriem “spīd” gluži vai pašpasludinātais “nācijas tēvs”- valstsgriba, turpinātība, likteņkopība, vienvērtība, atjaunotne, brīvtelpa, kopējais labums,...

Foto

Kāpēc medaļa tikai Bondaram? Lavents, Zaharjins, Gerčikovs un Meroni arī pelnījuši

Sakarā ar Krājbankas bijušā vadītāja Mārtiņa Bondara apbalvošanu ar Finanšu ministrijas goda zīmi, kā pamatojumu uzrādot “nozīmīgu...

Foto

Varbūt visi „stupid people” nemaz nav „stupid people”, bet tikai daļa, un ar tiem citiem es solidarizēšos

Zinu, ka tūlīt sāksies kārtējais ķengu vilnis, tādēļ uzreiz...

Foto

Atlajst sajmu?

Es ar visām četrām iestājos par brīvību. Piemēram, mūsu valsts iedzīvotājiem ir brīvība rosināt Saeimas atsaukšanu. Taču, manuprāt, brīvu izvēli var izdarīt tikai tas,...

Foto

Kaspars Dimiters: Mātes Latvijas vēstule

Kur esi, dēls? Jau viesnīcā vai teltī? Vai arābus lūgt, lai man druvas zeltī? Te nu tik vientuļi. Mirst ūdens, akai vinda. Neviena kaimiņa....

Foto

Vienvērtīgs ir katrs cilvēks (lai ko tas arī nozīmētu): runa pie Brīvības pieminekļa 2019. gada 18. novembrī

Mīļie latvieši! Latvijas cilvēki Rīgā, Latgalē, Vidzemē, Zemgalē, Kurzemē...

Foto

Valstsgribas valstsnegribas ēstgriba

Saruna par reālo “valstsgribu” un “valstsgribas” iluzoriskumu ir aktuāla visu laiku. Taču 18. novembra kontekstā tāda saruna ir īpaši aktuāla, atsedzot patiesību un...

Foto

Mucā

Padomju valstī dzīvojušie izstrādāja tikai šim režīmam atbilstošu «dzīvesziņu». Šodien mēs to dēvētu par «Kā labāk dzīvot». Kā labāk, kā gudrāk, kā pareizāk, kā izdevīgāk...

Foto

Politiskai intrigai – birokrātisks restarts

Citur Latvijā šo ziņu pat nepamanīja, taču jūrmalniekus tā nervozē: oktobra sākumā ģenerālprokuratūra atjaunoja apsūdzību Gatim Truksnim par Zaļo un zemnieku...

Foto

Gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka

Padsmit gadus nostrādājot PR jomā un daļēji tieši tādēļ no tās aizejot, šādas metodes (skat. zemāk), protams, nepārsteidz....

Foto

Var gadīties, ka vienu rītu Šveices advokāts būs "pārdozējis" viagru un viņam blakām gauži raudās skaists puisītis

Nav tālu tā dieniņa, kad visiem „arestētās mantas afēras”...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: novembra sākums

1.novembrī “nācija” varēja priecāties par “nācijas tēva” kancelejas vadītāja Teikmaņa atraktīvo sprēgāšanu. Citāts no teksta par Valsts prezidenta budžeta palielināšanu 2020.gadā: ""Tad,...

Foto

Ko varbūt teiktu Olivers Kromvels par “liberālo” Latviju

Karavadoņa un politiķa, tālākā Lorda protektora Olivera Kromvela runas, 1653.gada 20.aprīlī padzenot parlamentu, lokalizējums. Neļausim Latvijas “demokrātijai” nonākt...

Foto

Kas ir Latvijas Universitāte - Muižnieka brigādes dzīres vai augstskolas izcilība?

Jau drīzumā tiesai būs jālemj, vai bēdīgi slavenās Latvijas Universitātes (LU) pagaidu rektora Indriķa Muižnieka...

Foto

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

Ceturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju....

Foto

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

Reti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā...

Foto

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības...

Foto

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests...

Foto

Unikālais izaicinājums

Vai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku...

Foto

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

Latvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas...

Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...