Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

politisks lēmums.

24.07.2017. 12:50

»

nu, redzi

LR Darba likums AIZLIEDZ darba devējam veikt jelkādas darbības pret darbinieku, ja viņš jebkādā veidā informējis darba devēju par savu grūtniecību


Ministrs nav darba attiecībās. DL uz deputātiem un ministriem nav attiecināms. Drīzāk degradētais premjers mēģina bauriem iesmērēt kārtējo muļķību, ka ministru nevar atlaist, jo uz grūtām kājām. Var.

Atbildēt

Noklājuši informatīvo telpu

24.07.2017. 12:32

Čakšu vajag uz poligrafu, lai atklājas lauku zemcilvēku murgi.

Atbildēt

...

24.07.2017. 12:28

"Veselības inspekcijai pastiprināti "apciemot" ģimenes ārstu prakses, fiksējot situāciju un pratinot par dalību streikā, piekasīgi vērtējot veikto darbu."
Streiku ietekmēt ir aizliegts ar likumu. Varbūt vajag uzsākt kādu kriminālprocesu par dienesta pilnvaru pārkāpšanu un dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu. Mūsu policijas un prokuratūras gan šos noziegumus cenšas neizmeklēt - tāpēc jāraksta uzreiz ģenerālprokuroram - jādod viņam iespēja pierādīt, ka ir tomēr gatavs kaut ko darīt vismaz šīs lietas labā.

Atbildēt

guna

24.07.2017. 11:56

»

jautājums

Nu teksts ir nopietni aizgājis aiz visām morāles un ētikas robežām...


Ne gluzi privata lieta, jo pabalsti ir no valsts kabatas. Labak, lai to naudu sanem godiga sieviete nevis padauza.

Atbildēt

Sava kabata

24.07.2017. 11:07

Jebkurā civilizētā valstī, pēc tāda raksta par ministres gŗūtniecību, sekotu mediju vētra, juridiskās problēmas autoriem un publicētājiem, oficiālās atvainošanās un solījumi nekad tā nedarīt un neskaidras taisnošanās par nepareizu kontestu. Vācijā Ursulai fon Lajien, aizsardzības ministrei, ir kādi 5-6 bērni. Vācu
AFD ir visvairāk no medijiem pelta partija, bet neviens pat pīkstēt ne uzdrošinājas par partijas līderes(Frauke Petri) gaidīto ceturto bērnu. Faktu minēt var, bet ne dod dievs, kaut kā negatīvi komentēt! http://www.zeit.de/politik/deutschland/2017-04/afd-parteitag-frauke-petry-strategie

AfD-Parteitag: AfD-Bundessprecherin Frauke Petry in Köln

AfD-Bundessprecherin Frauke Petry in Köln © Ina Fassbender/AFP/Getty Images

AfD-Chefin Frauke Petry will die Diskussion über die strategisch

Atbildēt

24.07.2017. 09:54

No kādiem krūmiem, no kādas bedres laukos viņa izlīdusi, biogrāfija sākas tikai pēc augstskolas beigšanas 1999. gadā.
Laikam drūma ir šās zzs ministres izcelsme.

Atbildēt

Dace

24.07.2017. 08:55

Valstī divas medicīnas augstskolas, nav dzirdēts par kādas pievienošanu vai slēgšanu. Jau atkal uzņemti studenti pilnas visas grupas pa 100% valsts finansējumu.

Atbildēt

hmm

24.07.2017. 08:54

»

iciks

Tikmēr Veselības ministrija aicina ziņot, ja ir problēmas "dēļ ģimenes ārstu streika


Kaut kā neredzu tur nevienu vārdu par ārstu streiku!

Atbildēt

Važa

24.07.2017. 08:46

Jā, nupat valstī ir kā tajā vecajā teicienā, kad tev čurā uz galvas, bet tu smaidi un saki, ka tā ir rīta rasa... Absolūta bezizeja- no katras t.s. reformas iegūst tikai deputāti un valsts amatos srtādajošie, nepārtraukti tiek uzpūsts valsts aparāts apgriezti proporcionāli iedzīvotāju skaitam, bankā skaitīs katru centu u.t.t.

Atbildēt

iciks

24.07.2017. 08:22

Tikmēr Veselības ministrija aicina ziņot, ja ir problēmas "dēļ ģimenes ārstu streika"!

https://twitter.com/VMNVD/status/882525141900644352

Atbildēt

...

24.07.2017. 07:38

»

bet nauda

jau bus, ziepe tikai tā, ka tā iekritīs resno valdes locekļu renēs, tālāk, kur tiks novadīta, neviens nezina...


Tā nauda pat visiem mediķiem algām nepietiks, pacientiem neuzlabosies pilnīgi nekas. Tūlīt ar Privātās apdrošināšanas likumu vispār pie ārsta netiks, kur nu par kvalitāti un pieejamību.

Atbildēt

Ārsts

24.07.2017. 07:35

Kučinskis ir nespējīgs premjers, kurš sāk apdraudēt kopējo ES drošību. Bet nu jau publiski paliek par klaunu un ākstu, meklējot kā saglabāt amatu Čakšai. Ārsti streiko, bet VM nāk klajā ar stulbiem paziņojumiem un darba laikā raksta komentārus interneta rakstiem. Tur arī viss VM ieguldījums.

Atbildēt

MUļķīšiem

24.07.2017. 07:07

Ja valsts nesastāvētu no bauriem, tad nevis ministrei būtu jāatkāpjas, bet gan tie kas viņu iecēla sen būtu padzīti ar sūdainiem kokiem, sen pirms ministre iecelta. Tas vēl maigākajā gadījumā.
Bauriem ir ļoti sekla domāšana, maksimums 2 nedēļas. Autors ir labs piemērs.

Atbildēt

bet nauda

24.07.2017. 06:21

»

un?

...


jau bus, ziepe tikai tā, ka tā iekritīs resno valdes locekļu renēs, tālāk, kur tiks novadīta, neviens nezina.
TAS, ka kādam pat palielinās algu, nekādi neuzlabos pacientu stāvokli, jo runa vairs nav par kvalitāti, bet vispār tikšanu pie kāda, kaam ir kāda nojauta par medicīnu. Sistēmu ir beigusies.
Un, visticamāk, Kučinskis būt spiests viņu noņemt no krešla, ja ne šī steidzamā informācija par gaidībām.

Atbildēt

cibens

24.07.2017. 00:34

Ejiet na**j "ģimenes ārsti" strādāt jūs nemākat un negribat - tikai saņemt naudu. Cits medicīnas personāls, kā māsas utt., ir pelnījis pelnīt daudz vairāk, nekā jūs - noželoamie haltūrētāji un liekuļi

Atbildēt

Mja

23.07.2017. 22:38

Vecs evenku ticējums vēsta, kā katrā pelēkajā kolhoza pelē mājo vecmāmiņas alkatīgais negausības gēns!

Atbildēt

Zaļais

23.07.2017. 21:51

»

ei nu

Labi ka kāds to redz. Čakša ar savu grūtniecību visu uzmanību grib savai personai. Tūlīt budžets un nieka 80 mlj eiro algām būs kā piliens jūrā, pat nepamanīs kā izšķīst uz Nodokļu reformas fona, deficīts pat nepienāksies medicīnai, bet valstij kopumā, jo citādi galus nevar savilkt. Un kur vēl topošais...


Neviens vairs Čakšu nevar palūgt. Aizies pati, bet tikai tad, ja to arī gribēs pati. Kurš tad būs nākamais zaļais veselības ministrs? Vāne jau sabiedrībai nepieņemama. Tagad tāpēc tiek uztrenēts univesālis Puņķeļejevs.

Atbildēt

ei nu

23.07.2017. 21:41

»

Ierēdnis

Reformu aizsegā Čakša pārdala valsts naudas plūsmas. Sūdu ir daudz un rakstītājam taisnība. Negatīvisms pret grūtnircību ir ienaids pret pašu ministri. Darbā arī visi redz ejot. Tikai muļķi Ketners lai paņem līdz. Galīga "0". Burta kalps bez idejām. Tipisks valsts ierēdņa sliktais tēls...


Labi ka kāds to redz. Čakša ar savu grūtniecību visu uzmanību grib savai personai. Tūlīt budžets un nieka 80 mlj eiro algām būs kā piliens jūrā, pat nepamanīs kā izšķīst uz Nodokļu reformas fona, deficīts pat nepienāksies medicīnai, bet valstij kopumā, jo citādi galus nevar savilkt. Un kur vēl topošais Privātās apdrošināšanas likums.

Atbildēt

Taisnība

23.07.2017. 21:41

»

Valdis

Pareizi saki dr Alīda Vāne


Vāne nav un nekad nav bijusi nekāda dr! Lai gan, ja tie ir domāti kā pirmais un trešais burts no cita vārda, kurš sākas ar dir..., tad gan būs precīzi..

Atbildēt

Hhhh

23.07.2017. 21:37

»

jautājums

Pat tēvs nav zināms...


Jautājums" izskatās kā Čakšas trollis. Varbūt kāds no tēva kandidātiem- Kučis, Ērglis vai dzērājs Tērauds, kura dēļ Straupes slimnīcas Valdi atlaida pirms gada.

Atbildēt

ekonomists

23.07.2017. 21:37

»

skumji...

Čakša ir ļoti vāja ministre, kurai patīk izrādīties. Taču Jebkurā civilizētā valstī lielākā daļa tādu ģimenes ārstu, kādi ir pie mums, zaudētu darbu. Viņi šodien noēdīs jebkuru ministru...


Gimenes ārstam ir pienācīgi jāmaksā par katru pacienta apmeklējumu, nevis par pierakstītiem, kas varbūt nemaz nedzīvo Latvijā, vai ir pietiekoši veseli, lai ārstu vispār neapmeklētu. Rakstā minēto veselības aprūpes reformu veica Labklājības ministrija, kuras sastāvā bija veselības valsts ministri - Zemvaldis, Apinis u.c. no kuriem vajag prasīt atbildību. Tā kā viņi vairs nestrādā ministrijā, atbildīgo, kā parasti, nav.

Atbildēt

Taisnība

23.07.2017. 21:33

»

Troļļu gans

Nu labi. Ja var pierādīt, ka min.Circenes ministrēšanas laiks mazāk par 3 gadiem bija tik izšķirošs insulta gadījumos un, ka viss iepriekšējais bija nenozīmīgs, tad labi. Tomēr bez pēdējiem 3 gadiem pētījums neizdosies pietiekami pārliecinošs. Ja nav pozitīvu izmaiņu, tad ZZS ir mazspējīga partija...


Ko tu ieciklējies uz to Circeni? Cilvēks taču Tev visu skaidri paskaidroja, ko un kāpēc pētīs, turklāt, kā statistiķis, balstīsies uz reāliem kvantitatīviem datiem, nevis kaut kādu troļļu pļukstēšānas aptauju pamata, jautrā veidā no kvalitatīviem datiem uzcepot vajadzīgos cipariņus.
Varbūt pats izlasi kaut vienu grāmatu par pētījumu metodēm?

Atbildēt

jautājums

23.07.2017. 21:33

»

un?

...


Tas ārstu streika oficiālie iemesli?Un ja uzzinās tēvu, tad ārsti būs streika mērķi sasnieguši? Tēva vārds ir vienīgais, ko viņiem vajag?
Nu aizies Čakša,-un? Būs nākamais ministrs no ZZS, kas mēģinās kaut ko saprast..Un kad vēl būs....Vēlēšanas pēc gada+pāris mēnešiem. Kāda jēga mainīt ministru? Kādas problēmas tas atrisinās?
Veselība paliks bez sava ministra pie budžeta pieņemšanas? Varbūt ģimenes ārstiem tomēr mēģināt konstruktīvi paskaidrot sabiedrībai problēmu būtību un piedāvātos risnājumus
Un ziniet...pie tās katastrofas, kas pie mums ir veselības aizsardzībā-absolūtais iedzīvotāju vairākums pat nav pamanījuši, ka ģimenes ārsti streiko...tas cilvēku dzīvē neko nemaina.

Atbildēt

Ierēdnis

23.07.2017. 21:31

Reformu aizsegā Čakša pārdala valsts naudas plūsmas. Sūdu ir daudz un rakstītājam taisnība. Negatīvisms pret grūtnircību ir ienaids pret pašu ministri. Darbā arī visi redz ejot. Tikai muļķi Ketners lai paņem līdz. Galīga "0". Burta kalps bez idejām. Tipisks valsts ierēdņa sliktais tēls.

Atbildēt

Troļļu gans

23.07.2017. 21:14

»

es

nu galīgi nē! TP tā izsaimniekoja naudu uz Urrā, īpaši jau medicīnā. privātās medicīnas attīstība uz vājā valsts ( pat apzināti) veidotā nozares vadības fona. problēma ir nauda, jo tās ir maz un visiem nepietiek, bet to "visu" ir krietni savairojies, ka pat nepamana dramatisko iedzīvotāju kritumu. Nav...


Tieši tā. Ar grūtībām vēlētāji pēdējās Saeimas vēlēšanās atcerējās, ka partijā "Vienoti Latvijai" ir visādi izbijuši izcili politiķi, visādi godmaņi, šleseri, jurkāni, straumes, kalvīši, ... un citi spocīgāki Latvijas nesavtīgi patrioti. Par zaļajiem mērgļiem piemirsa. Nu ko. Saņēma 2 adekvātus ministrus ar cerībām līdz nākamās Saeimas vēlēšanām tikt pie trešā izcilnieka. Interesantākais ir tas, ka lielākie "ieguvēji" no sagrautās veselības nozares ir ZZS vēlētāji. Ko vēlēja, to dabūja. Vismaz te ir taisnība.

Atbildēt

es

23.07.2017. 20:57

»

Troļļu gans

Nu labi, labi, pierunājāt. Galvenais ir secinājumi. I.Circene un V.Dombrovskis vainīgie (insults, onkoloģija, reģioni, nav naudas, ...). TP un ZZS (ar TP smaciņu) vienmēr ir rīkojušies nesavtīgi, pašaizliedzīgi, nav bijuši interešu konflikti, ministri bija profesionāli ārsti vai veselības organizatori...


nu galīgi nē! TP tā izsaimniekoja naudu uz Urrā, īpaši jau medicīnā. privātās medicīnas attīstība uz vājā valsts ( pat apzināti) veidotā nozares vadības fona. problēma ir nauda, jo tās ir maz un visiem nepietiek, bet to "visu" ir krietni savairojies, ka pat nepamana dramatisko iedzīvotāju kritumu. Nav skaidra redzējuma um aprēķinu, lai nozari sakārtotu un tik līdz kāds no vadošās koalīcijas sevi aprēķinos neredz, tā sākas bļaušana. Valstī ir DIVAS medicīnas augstskolas, bet nav mediķu ,kas strādā. Vai tas nav vislielākais absurds?

Atbildēt

Troļļu gans

23.07.2017. 20:36

»

jautājums

valoda būs zinātniska, bet bez nevajadzīgiem sarežģījumiem, dati būs ticami un pārbaudāmi, autors būs gatavs atbildēt uz jautājumiem un būs atsauces uz citu autoru radniecīgiem darbiem...


Nu labi, labi, pierunājāt. Galvenais ir secinājumi. I.Circene un V.Dombrovskis vainīgie (insults, onkoloģija, reģioni, nav naudas, ...). TP un ZZS (ar TP smaciņu) vienmēr ir rīkojušies nesavtīgi, pašaizliedzīgi, nav bijuši interešu konflikti, ministri bija profesionāli ārsti vai veselības organizatori, visi bij.ministri bauda tautas mīlestību un dažādu dziedātāju un citu ākstu pasākumos viņi tiek sagaidīti ar gavilēm. Galvenais ir nesapīties pretrunās.

Atbildēt

un?

23.07.2017. 20:33

»

jautājums

Pat tēvs nav zināms...


Ārstu streiks ir sekas gada bezdarbībai amata un tīksmināšanos ap savu personu, Vānes biznesa stutēšana un neadekvāti dārgo Stradiņu būvniecības naudas plūsmas nodrošināšana. Tagad, kad zzs atbalsts tiek zaudēts un jāiet prom , tiek izspēlēts jauns trumpis. Un steiga kādā tas darīts, izskatās, ka bikses svilst. Neviena problēma nav atrisināta un pat netiek mēģināts to darīt, bs ir neatgriezeniski satricinājusi mediķus un ikmēneša solījumi nauda būs, bet nezin no kurienes.

Atbildēt

jautājums

23.07.2017. 20:26

»

to buba

un ko tagad? Citas grūtnieces klusi pilda savu darbu un ja veselības dēļ ir problēmas, ņem slimības lapu. Grūtniecība nav slimība, bet ja Čakša no tā iztaisa veselu notikumu un galvenā tēze presē kā es varēšu atgriezties amatā vai kā Dānijā vai kā Igaunijā? Pat tēvs nav zināms...


Pat tēvs nav zināms
----------------------------
Un ja būtu zināms, tad ko? Jūs kļūtu veselāks? Ārsti uzskatītu, ka streika mērķis ir sasniegts?
Mazāk zini...Labāk guli!
Jums gar to kāda daļa? Labāk savu asinsspiedienu noskaidrojiet-citādi jums tādi kreņķi, ka tēvu nezinat...trieka vēl ķers...tur joki mazi!

Atbildēt

vecmāte

23.07.2017. 20:18

ja tēvs ir dzērājs dr. Tērauds, tad ieteiktu sākt gan ar ģenētisko testu veikšanu un amnicentēzi un tad pie pārliecības, ka bērns vesels, to klāstīt visai pasaulei.

Atbildēt

jautājums

23.07.2017. 20:18

»

Troļļu gans

Nu labi. Ja var pierādīt, ka min.Circenes ministrēšanas laiks mazāk par 3 gadiem bija tik izšķirošs insulta gadījumos un, ka viss iepriekšējais bija nenozīmīgs, tad labi. Tomēr bez pēdējiem 3 gadiem pētījums neizdosies pietiekami pārliecinošs. Ja nav pozitīvu izmaiņu, tad ZZS ir mazspējīga partija...


valoda būs zinātniska, bet bez nevajadzīgiem sarežģījumiem, dati būs ticami un pārbaudāmi, autors būs gatavs atbildēt uz jautājumiem un būs atsauces uz citu autoru radniecīgiem darbiem.
----------------------------------------
Nū...Tas viss bija konferencē un citā rakstā-kur tas bija jāievēro spiestā kārtā.
Šajā es centīšos pateikt tā, lai katrs cilvēks-neatkarīgi no izglītības, statusa vai sagatavotības pakāpes saprastu problēmas būtību un varētu izdarīt secinājumus attiecībā uz saviem lēmumiem un izvēlēm.Bet avotus un atsauces es , protams, uzrādīšu.
p.s. ja būs pēc Scopus prasībām, tad Lato neņems pretī...Lapsam ir stingri definēti redakcionālās politikas kritēriji! Starp citu, arī uz VK ziņojumu atziņām šai portālā maz atsaucas... drīzāk FB materiālus pārpublicē...
bet Lato prot sajust skandalozu mantu proporcijā-5 pilieni uz spaini- ņuhs,čujs un poņa!

Atbildēt

Lauķis

23.07.2017. 20:18

Nu ir uzrakstīts labs raksts, absolūta patiesība par Čakšu! Un kas no tā? Visi kabineti ar Kučinski kopā spļauj visam virsū un karavāna iet tālāk. VM ir jau bezdibeņa malā, taču Čakša ir apņēmīga spert drošu soli uz priekšu. Tikai ko tas sola slimniekiem, kuriem neatliekami ir nepieciešama palīdzība ?, nedod Dievs saslimt...

Atbildēt

to buba

23.07.2017. 20:16

»

Buba

ka VM jau gadiem nepārtrauktas šausmas, tagad arī Čakšas nopelns - nav strīdus vērts


un ko tagad? Citas grūtnieces klusi pilda savu darbu un ja veselības dēļ ir problēmas, ņem slimības lapu. Grūtniecība nav slimība, bet ja Čakša no tā iztaisa veselu notikumu un galvenā tēze presē kā es varēšu atgriezties amatā vai kā Dānijā vai kā Igaunijā? Pat tēvs nav zināms

Atbildēt

Troļļu gans

23.07.2017. 19:55

»

jautājums

Nevaru apsolīt tik globalu apskatu...


Nu labi. Ja var pierādīt, ka min.Circenes ministrēšanas laiks mazāk par 3 gadiem bija tik izšķirošs insulta gadījumos un, ka viss iepriekšējais bija nenozīmīgs, tad labi. Tomēr bez pēdējiem 3 gadiem pētījums neizdosies pietiekami pārliecinošs. Ja nav pozitīvu izmaiņu, tad ZZS ir mazspējīga partija ;-).
Ceru, ka pētījums izdosies labāk nekā e-veselība, kura ir ar zemu veiktspēju, nevajadzīgi sarežģīta, pacientu dati nav drošībā, nav lietotāju atbalsts un slikta savienojas ar jau esošām IS, kuras arī nebija par velti. Pētījumā būs aktuāli dati, valoda būs zinātniska, bet bez nevajadzīgiem sarežģījumiem, dati būs ticami un pārbaudāmi, autors būs gatavs atbildēt uz jautājumiem un būs atsauces uz citu autoru radniecīgiem darbiem. Tā pētījums sasniegs vismaz 3 mērķus. Izsmērēs Vienotību un pie reizes ģimenes ārstus, kā arī palielinās zaļo mērgļu tautas mīlestību, lai arī trešajā reizē viņiem ar ministriem viss izdotos. :-))

Atbildēt

Darba devejam

23.07.2017. 19:53

»

Atbilde

Nu arī viss skaidrs! Pie tam vai ir arī kādi medicīniski pierādījumi


nav uzlikts par pienākumu šajā gadījumā pārbaudīt, pietiek ar informāciju, lai līdz dekrēta atvaļinājumam būtu saudzējošais režīms.
Es tak saku-personīgās krīzes menedžere. Tagad galvenais izspiest no Kučas un Vēja iespēju atgriezties tā pēc gadiņiem 3, kad viss būs vairāk vai mazāk sakārtots un algas paceltas.

Atbildēt

jautājums

23.07.2017. 19:26

»

Troļļu gans

Jau rakstīju, gaidīšu. Tikai papildus atgādināšu, ka pētījumā var ietvert 2 min.Circenes ministrēšanas laikus un iespējams, ka pētījumā, tā salīdzināšanai, var ietvert tādus izcilus veselības ministrus kā I.Emsis (ZZS) G.Bērziņš (TP), A.Kalvītis (TP), V.Veldre (TP), I.Eglītis (TP), B.Rozentāle (TP), ...


Nevaru apsolīt tik globalu apskatu.
Es nepievērsos analītikai par veselības nozari-general, bet gan centos saprast iemeslus konkrēti insulta letalitātes un invalididātes rādītājiem Latvijā-kāpēc bija lēciens, un mazliet par onkoloģiju. Slimības ar kuriem uz kapiem iet mani lauku radi...Un man nav pārliecības, ka tas notiek bez dakteru bezdarbības...
p.s. labi, lai būtu audita grāmatas. Bez iebildumiem- atkārtošana-zināšanu māte.

Atbildēt

Troļļu gans

23.07.2017. 18:50

»

jautājums

Sarunāts...


Par auditu būs piemērotākas.

Atbildēt

Troļļu gans

23.07.2017. 18:48

»

jautājums

Es sapratu-būs. Ar statistiku nav problēmu. 11. maijā, Eiropā un arī Latvijā tika atzīmēta Eiropas Insulta diena. Pilni mediji bija ar publikācijām par tēmu un ekspertu viedokļiem...


Jau rakstīju, gaidīšu. Tikai papildus atgādināšu, ka pētījumā var ietvert 2 min.Circenes ministrēšanas laikus un iespējams, ka pētījumā, tā salīdzināšanai, var ietvert tādus izcilus veselības ministrus kā I.Emsis (ZZS) G.Bērziņš (TP), A.Kalvītis (TP), V.Veldre (TP), I.Eglītis (TP), B.Rozentāle (TP), kopā 7 gadi, mazs sānsolis L.Mūrniece (JL), D.Gavars (?), J.Bārzdiņš (ZZS) un tad atkal I.Circene. Tāpat ceru, ka pētījuma rezultātos būs ietvertas pozitīvas tendences par pēdējiem gandrīz 3 gadiem, 2x ZZS.

Atbildēt

jautājums

23.07.2017. 18:37

»

Troļļu gans

Skaidrs. Laika, ka tomēr neesat lasījis. Bet bijāt tik pārliecinošs. Ja esat tas pats pieklājīgais analītiķis, tad zinātniskās literatūras sarakstā iesaku iekļaut pārīti grāmatu par auditu, tad saņemties un izlasīt pārīti nekvalitatīvu audita ziņojumu. Pēc tam turpināsim saraksti ziņojumiem...


Sarunāts.
Krūmiņa, kas valsts kontroliere, taču pati vadīja departamentu, kas revidēja Veselības ministriju...Nū, kādus gadus 8, laikam- visu Sudrabas kontrolēšanas laiku, cik atceros...Nu tad paanalizēsim tos VK ziņojumus laika rindā...
Un ko tad VK īsti dara-revidē vai auditē? Un kur ir atšķirība? Varbūt abi palasīsim tās grāmatiņas?

Atbildēt

jautājums

23.07.2017. 18:28

»

Troļļu gans

Avotu, kur gadu statistika, gadu sakritība ar min.Circenes laiku un pētījums ar statiski nozīmīgu likumsakarību starp ministres rīcību vai bezdarbību un mirstības ar insultu pieaugumu


Es sapratu-būs. Ar statistiku nav problēmu. 11. maijā, Eiropā un arī Latvijā tika atzīmēta Eiropas Insulta diena. Pilni mediji bija ar publikācijām par tēmu un ekspertu viedokļiem...
Es argumentēšu, kur es redzu cēloņus tik straujam mirstības pieaugumam pēc 2010.gada un kā tas ir saistīts ar Circenes laikā veiktajām veselības aprūpes sistēmas reformām.
Bet vispār raksts būs par Latvijas teritoriālo attīstību, tai skaitā arī par kultūru, izglītību, infrastruktūtu un visu pārējo ...pamatojoties uz šis nozares zinātniskajiem korifejiem un viņu teorijām.
Gribās man teikt kādu vārdu šajā lietā...

Atbildēt

Zane

23.07.2017. 18:24

»

nu tā kā

vajadzētu izšķirties līdz galam - gribat, lai viņa ir tā, no kuras prasīt problēmas galēju risinājumu vai nē. Tas, ka pilnīgi viss, ko VM un MP mediķiem piedāvā, ir slikts, tā kā būtu skaidrs. Ģimenes ārsti nebūt nav vienīgie, kam vajadzētu celt algas, bet nevienam citam papildus 150 EUR mēnesī gan ...


Ja nevar paveikt pamatdarbu, kādi tur kvalitātes kritēriji, kuri šobrīd noteikti par kvantitāti. Kādēļ NVD nemera savus onkoaptveres kritērijus, kur nesūtītu paziņojumu dēļ pusgadu vispār nekādi valsts apmaksāti prof izmeklējumi netika veikti. VM lai sakārto savu darbu.

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Rīgas domes darbība ir ne tikai nelikumīga, bet arī neatbilstoša sabiedrības interesēm

FotoVides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) ir izstrādāts likumprojekts par Rīgas domes (RD) atlaišanu. Jaunās RD vēlēšanu datums likumprojektā noteikts 2020.gada 29.februārī, bet atkarībā no Saeimas lēmuma tas var tikt precizēts. Līdz jaunā domes sasaukuma pirmajai sēdei likumprojekts paredz RD iecelt pagaidu administrāciju.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: novembra beigas

Foto25.novembrī Rīgas medijos bija lasāma atraktīva (piesaistoša, pievilcīga, vilinoša) ziņa: “Valsts prezidentam Egilam Levitam ar NATO ģenerālsekretāru Jensu Stoltenbergu būtu jāvienojas par Latvijas izdevumu aizsardzībai samazināšanu, lai nodrošinātu finansējumu mediķu atalgojumam, aģentūrai LETA norādīja partijas “Saskaņa” līderis Jānis Urbanovičs.
Lasīt visu...

21

Svētā inkvizīcija

FotoAttieksmi pret Svēto inkvizīciju šis rakstiņš lasītāja uzskatos var mainīt tikai tad, ja godīgi atbildēsi uz manu jautājumu: vai tici maģijai? Vai tici, ka maģija reāli darbojas?
Lasīt visu...

21

Jāsaprot, ka pārsvarā visas runas par 3A varu ir tukša vāvuļošana

FotoŠķēle, kā varam nojaust, pēc Sorosam kalpojošo mediju domām, ir visuvarens, visuresošs un visuredzošs. Kā tik Sorosa varzai kādā amatā jāiebīda savējais, kāds, piemēram, bija un ir Rimšēvičs, kurš nu ir pilnībā atklājis savu patieso seju, kas nerunā par labu sorosīdiem, tā uzreiz nevēlamiem kandidātiem noteikti atrodas saiknes ar Šķēli vai Šķēles sievasmāti, vai, ja galīgi nekas nesanāk, ar Šķēles izbijuša kaimiņa, brāļa sievas māsas brālēna drauga brūti.
Lasīt visu...

21

Vai ir vērts vākt parakstus 13. Saeimas atlaišanas ierosināšanai?

FotoUz šo jautājumu ir jāatbild katram Latvijas vēlētājam pašam. 13. Saeimā tika ievēlēti vairāk nekā 60 jaunu, līdz šim politikā vairākumā nepazīstamu cilvēku, kuri solīja uzsākt jaunu politiku, nepieļaujot valsts pārvaldē finanšu mahinācijas, politiķu savtīgumu, vienkāršojot un efektivizējot valsts pārvaldi, nodrošinot lēmumu pieņemšanas atklātumu, par konkrētām summām palielinot finansējumus dažādām valsts vajadzībām, ieskaitot iedzīvotāju veselības aprūpi.
Lasīt visu...

21

Ticība rituāla spēkam

Foto«Tuksnesī parādījās Jānis Kristītājs un sludināja kristību par apliecinājumu grēku nožēlai, kas ļauj saņemt grēku piedošanu. Tad pie viņa iznāca visa Jūdeja un visi Jeruzālemes iedzīvotāji, tie atklāti atzina savus grēkus, un viņš tos kristīja Jordānas upē.
Lasīt visu...

10

Rīgas administratīvajā teritorijā neviens nav atcēlis veco labo principu, ka demokrātija ir kompromisu māksla

Foto29.novembrī atkal notika otra lielākā valsts politiskā kuģa pašūpināšana, izvēloties otro Rīgas vicemēru – Druvi Kleinu.
Lasīt visu...

21

Demogrāfijas bums un tumsonības bums

FotoRietumu civilizācijā tēma par demogrāfijas straujo kāpumu un tumsonības straujo kāpumu ir ļoti svarīga. Abi bumi ļoti pamatīgi atsaucas uz Rietumu civilizācijas likteni līdz pat šobaltdienai. Arī uz Latvijas un latviešu likteni. Tajā skaitā uz “kultūrtautas” jaunāko emocionālo orkānu - pirms piecām minūtēm pašu ievēlētās 13.Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Runājiet bez bufera

Šā gada 20. novembrī LTV Panorāmā bija īsa intervija ar mūsu amatpersonu Eiropas Komisijā....

Foto

Nacionālā apvienība ir latviešu nacionālisti šī vārda labākajā nozīmē

Nacionālā apvienība (NA) ir kā dadzis acīs daudziem. Gan tiem, kas vēlētos Latvijā ievest lēto darbaspēku un...

Foto

Nevajag mācīt un apstulbot

Nevajag mani mācīt, cik amorāli ir atlaiJst Saeimu! Neuzķeršos! Tas, ka manu viedokli valkā arī kāds gramatiku vāji zinošs savādnieks, tautvaldību neizprotošs...

Foto

Sašutuma ventīlis “Atlajst Sajmu!”

Es arī esmu sašutis. Mūsu sabiedriski politiskās (elites) barvežu bezkaunības un alkatības kokteilis tiešām spridzina, un neredzēti straujā parakstu vākšana par iniciatīvu Saeimas atlaišanai...

Foto

Ierēdņi demonstrē augstāko pilotāžu, kā NEVAJADZĒTU rakstīt likumu grozījumus

Situācijas neizpratne, slinkums, vienaldzība vai lobijs? To rādīs laiks. Neievērojot elementārākos juridiskās tehnikas principus, Veterinārmedicīnas likumā faktiski tiek...

Foto

Gļēvulības anatomija. Tārpi zupā. Latvijas politiķu bezkaunības un cinisma virsotnes

Pirms divpadsmit gadiem - 2007. gada 16. novembrī, tieši pirms svētkiem, politoloģe Vita Matīsa rakstīja par...

Foto

Sistēma un opozīcija

Cilvēku dzīvē ļoti svarīga loma ir prasmei lietas un parādības interpretēt sistēmiski. Ne katram cilvēkam mēdz būt tāda prasme. Ne katra cilvēka prāts...

Foto

Levita jaunvārdi un to tulkojums

Levita “jaunvārdi” jeb īpašie termini, ar kuriem “spīd” gluži vai pašpasludinātais “nācijas tēvs”- valstsgriba, turpinātība, likteņkopība, vienvērtība, atjaunotne, brīvtelpa, kopējais labums,...

Foto

Kāpēc medaļa tikai Bondaram? Lavents, Zaharjins, Gerčikovs un Meroni arī pelnījuši

Sakarā ar Krājbankas bijušā vadītāja Mārtiņa Bondara apbalvošanu ar Finanšu ministrijas goda zīmi, kā pamatojumu uzrādot “nozīmīgu...

Foto

Varbūt visi „stupid people” nemaz nav „stupid people”, bet tikai daļa, un ar tiem citiem es solidarizēšos

Zinu, ka tūlīt sāksies kārtējais ķengu vilnis, tādēļ uzreiz...

Foto

Atlajst sajmu?

Es ar visām četrām iestājos par brīvību. Piemēram, mūsu valsts iedzīvotājiem ir brīvība rosināt Saeimas atsaukšanu. Taču, manuprāt, brīvu izvēli var izdarīt tikai tas,...

Foto

Kaspars Dimiters: Mātes Latvijas vēstule

Kur esi, dēls? Jau viesnīcā vai teltī? Vai arābus lūgt, lai man druvas zeltī? Te nu tik vientuļi. Mirst ūdens, akai vinda. Neviena kaimiņa....

Foto

Vienvērtīgs ir katrs cilvēks (lai ko tas arī nozīmētu): runa pie Brīvības pieminekļa 2019. gada 18. novembrī

Mīļie latvieši! Latvijas cilvēki Rīgā, Latgalē, Vidzemē, Zemgalē, Kurzemē...

Foto

Valstsgribas valstsnegribas ēstgriba

Saruna par reālo “valstsgribu” un “valstsgribas” iluzoriskumu ir aktuāla visu laiku. Taču 18. novembra kontekstā tāda saruna ir īpaši aktuāla, atsedzot patiesību un...

Foto

Mucā

Padomju valstī dzīvojušie izstrādāja tikai šim režīmam atbilstošu «dzīvesziņu». Šodien mēs to dēvētu par «Kā labāk dzīvot». Kā labāk, kā gudrāk, kā pareizāk, kā izdevīgāk...

Foto

Politiskai intrigai – birokrātisks restarts

Citur Latvijā šo ziņu pat nepamanīja, taču jūrmalniekus tā nervozē: oktobra sākumā ģenerālprokuratūra atjaunoja apsūdzību Gatim Truksnim par Zaļo un zemnieku...

Foto

Gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka

Padsmit gadus nostrādājot PR jomā un daļēji tieši tādēļ no tās aizejot, šādas metodes (skat. zemāk), protams, nepārsteidz....

Foto

Var gadīties, ka vienu rītu Šveices advokāts būs "pārdozējis" viagru un viņam blakām gauži raudās skaists puisītis

Nav tālu tā dieniņa, kad visiem „arestētās mantas afēras”...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: novembra sākums

1.novembrī “nācija” varēja priecāties par “nācijas tēva” kancelejas vadītāja Teikmaņa atraktīvo sprēgāšanu. Citāts no teksta par Valsts prezidenta budžeta palielināšanu 2020.gadā: ""Tad,...

Foto

Ko varbūt teiktu Olivers Kromvels par “liberālo” Latviju

Karavadoņa un politiķa, tālākā Lorda protektora Olivera Kromvela runas, 1653.gada 20.aprīlī padzenot parlamentu, lokalizējums. Neļausim Latvijas “demokrātijai” nonākt...

Foto

Kas ir Latvijas Universitāte - Muižnieka brigādes dzīres vai augstskolas izcilība?

Jau drīzumā tiesai būs jālemj, vai bēdīgi slavenās Latvijas Universitātes (LU) pagaidu rektora Indriķa Muižnieka...

Foto

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

Ceturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju....

Foto

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

Reti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā...

Foto

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības...

Foto

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests...

Foto

Unikālais izaicinājums

Vai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku...

Foto

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

Latvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas...

Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...