Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

politisks lēmums.

24.07.2017. 12:50

»

nu, redzi

LR Darba likums AIZLIEDZ darba devējam veikt jelkādas darbības pret darbinieku, ja viņš jebkādā veidā informējis darba devēju par savu grūtniecību


Ministrs nav darba attiecībās. DL uz deputātiem un ministriem nav attiecināms. Drīzāk degradētais premjers mēģina bauriem iesmērēt kārtējo muļķību, ka ministru nevar atlaist, jo uz grūtām kājām. Var.

Atbildēt

Noklājuši informatīvo telpu

24.07.2017. 12:32

Čakšu vajag uz poligrafu, lai atklājas lauku zemcilvēku murgi.

Atbildēt

...

24.07.2017. 12:28

"Veselības inspekcijai pastiprināti "apciemot" ģimenes ārstu prakses, fiksējot situāciju un pratinot par dalību streikā, piekasīgi vērtējot veikto darbu."
Streiku ietekmēt ir aizliegts ar likumu. Varbūt vajag uzsākt kādu kriminālprocesu par dienesta pilnvaru pārkāpšanu un dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu. Mūsu policijas un prokuratūras gan šos noziegumus cenšas neizmeklēt - tāpēc jāraksta uzreiz ģenerālprokuroram - jādod viņam iespēja pierādīt, ka ir tomēr gatavs kaut ko darīt vismaz šīs lietas labā.

Atbildēt

guna

24.07.2017. 11:56

»

jautājums

Nu teksts ir nopietni aizgājis aiz visām morāles un ētikas robežām...


Ne gluzi privata lieta, jo pabalsti ir no valsts kabatas. Labak, lai to naudu sanem godiga sieviete nevis padauza.

Atbildēt

Sava kabata

24.07.2017. 11:07

Jebkurā civilizētā valstī, pēc tāda raksta par ministres gŗūtniecību, sekotu mediju vētra, juridiskās problēmas autoriem un publicētājiem, oficiālās atvainošanās un solījumi nekad tā nedarīt un neskaidras taisnošanās par nepareizu kontestu. Vācijā Ursulai fon Lajien, aizsardzības ministrei, ir kādi 5-6 bērni. Vācu
AFD ir visvairāk no medijiem pelta partija, bet neviens pat pīkstēt ne uzdrošinājas par partijas līderes(Frauke Petri) gaidīto ceturto bērnu. Faktu minēt var, bet ne dod dievs, kaut kā negatīvi komentēt! http://www.zeit.de/politik/deutschland/2017-04/afd-parteitag-frauke-petry-strategie

AfD-Parteitag: AfD-Bundessprecherin Frauke Petry in Köln

AfD-Bundessprecherin Frauke Petry in Köln © Ina Fassbender/AFP/Getty Images

AfD-Chefin Frauke Petry will die Diskussion über die strategisch

Atbildēt

24.07.2017. 09:54

No kādiem krūmiem, no kādas bedres laukos viņa izlīdusi, biogrāfija sākas tikai pēc augstskolas beigšanas 1999. gadā.
Laikam drūma ir šās zzs ministres izcelsme.

Atbildēt

Dace

24.07.2017. 08:55

Valstī divas medicīnas augstskolas, nav dzirdēts par kādas pievienošanu vai slēgšanu. Jau atkal uzņemti studenti pilnas visas grupas pa 100% valsts finansējumu.

Atbildēt

hmm

24.07.2017. 08:54

»

iciks

Tikmēr Veselības ministrija aicina ziņot, ja ir problēmas "dēļ ģimenes ārstu streika


Kaut kā neredzu tur nevienu vārdu par ārstu streiku!

Atbildēt

Važa

24.07.2017. 08:46

Jā, nupat valstī ir kā tajā vecajā teicienā, kad tev čurā uz galvas, bet tu smaidi un saki, ka tā ir rīta rasa... Absolūta bezizeja- no katras t.s. reformas iegūst tikai deputāti un valsts amatos srtādajošie, nepārtraukti tiek uzpūsts valsts aparāts apgriezti proporcionāli iedzīvotāju skaitam, bankā skaitīs katru centu u.t.t.

Atbildēt

iciks

24.07.2017. 08:22

Tikmēr Veselības ministrija aicina ziņot, ja ir problēmas "dēļ ģimenes ārstu streika"!

https://twitter.com/VMNVD/status/882525141900644352

Atbildēt

...

24.07.2017. 07:38

»

bet nauda

jau bus, ziepe tikai tā, ka tā iekritīs resno valdes locekļu renēs, tālāk, kur tiks novadīta, neviens nezina...


Tā nauda pat visiem mediķiem algām nepietiks, pacientiem neuzlabosies pilnīgi nekas. Tūlīt ar Privātās apdrošināšanas likumu vispār pie ārsta netiks, kur nu par kvalitāti un pieejamību.

Atbildēt

Ārsts

24.07.2017. 07:35

Kučinskis ir nespējīgs premjers, kurš sāk apdraudēt kopējo ES drošību. Bet nu jau publiski paliek par klaunu un ākstu, meklējot kā saglabāt amatu Čakšai. Ārsti streiko, bet VM nāk klajā ar stulbiem paziņojumiem un darba laikā raksta komentārus interneta rakstiem. Tur arī viss VM ieguldījums.

Atbildēt

MUļķīšiem

24.07.2017. 07:07

Ja valsts nesastāvētu no bauriem, tad nevis ministrei būtu jāatkāpjas, bet gan tie kas viņu iecēla sen būtu padzīti ar sūdainiem kokiem, sen pirms ministre iecelta. Tas vēl maigākajā gadījumā.
Bauriem ir ļoti sekla domāšana, maksimums 2 nedēļas. Autors ir labs piemērs.

Atbildēt

bet nauda

24.07.2017. 06:21

»

un?

...


jau bus, ziepe tikai tā, ka tā iekritīs resno valdes locekļu renēs, tālāk, kur tiks novadīta, neviens nezina.
TAS, ka kādam pat palielinās algu, nekādi neuzlabos pacientu stāvokli, jo runa vairs nav par kvalitāti, bet vispār tikšanu pie kāda, kaam ir kāda nojauta par medicīnu. Sistēmu ir beigusies.
Un, visticamāk, Kučinskis būt spiests viņu noņemt no krešla, ja ne šī steidzamā informācija par gaidībām.

Atbildēt

cibens

24.07.2017. 00:34

Ejiet na**j "ģimenes ārsti" strādāt jūs nemākat un negribat - tikai saņemt naudu. Cits medicīnas personāls, kā māsas utt., ir pelnījis pelnīt daudz vairāk, nekā jūs - noželoamie haltūrētāji un liekuļi

Atbildēt

Mja

23.07.2017. 22:38

Vecs evenku ticējums vēsta, kā katrā pelēkajā kolhoza pelē mājo vecmāmiņas alkatīgais negausības gēns!

Atbildēt

Zaļais

23.07.2017. 21:51

»

ei nu

Labi ka kāds to redz. Čakša ar savu grūtniecību visu uzmanību grib savai personai. Tūlīt budžets un nieka 80 mlj eiro algām būs kā piliens jūrā, pat nepamanīs kā izšķīst uz Nodokļu reformas fona, deficīts pat nepienāksies medicīnai, bet valstij kopumā, jo citādi galus nevar savilkt. Un kur vēl topošais...


Neviens vairs Čakšu nevar palūgt. Aizies pati, bet tikai tad, ja to arī gribēs pati. Kurš tad būs nākamais zaļais veselības ministrs? Vāne jau sabiedrībai nepieņemama. Tagad tāpēc tiek uztrenēts univesālis Puņķeļejevs.

Atbildēt

ei nu

23.07.2017. 21:41

»

Ierēdnis

Reformu aizsegā Čakša pārdala valsts naudas plūsmas. Sūdu ir daudz un rakstītājam taisnība. Negatīvisms pret grūtnircību ir ienaids pret pašu ministri. Darbā arī visi redz ejot. Tikai muļķi Ketners lai paņem līdz. Galīga "0". Burta kalps bez idejām. Tipisks valsts ierēdņa sliktais tēls...


Labi ka kāds to redz. Čakša ar savu grūtniecību visu uzmanību grib savai personai. Tūlīt budžets un nieka 80 mlj eiro algām būs kā piliens jūrā, pat nepamanīs kā izšķīst uz Nodokļu reformas fona, deficīts pat nepienāksies medicīnai, bet valstij kopumā, jo citādi galus nevar savilkt. Un kur vēl topošais Privātās apdrošināšanas likums.

Atbildēt

Taisnība

23.07.2017. 21:41

»

Valdis

Pareizi saki dr Alīda Vāne


Vāne nav un nekad nav bijusi nekāda dr! Lai gan, ja tie ir domāti kā pirmais un trešais burts no cita vārda, kurš sākas ar dir..., tad gan būs precīzi..

Atbildēt

Hhhh

23.07.2017. 21:37

»

jautājums

Pat tēvs nav zināms...


Jautājums" izskatās kā Čakšas trollis. Varbūt kāds no tēva kandidātiem- Kučis, Ērglis vai dzērājs Tērauds, kura dēļ Straupes slimnīcas Valdi atlaida pirms gada.

Atbildēt

ekonomists

23.07.2017. 21:37

»

skumji...

Čakša ir ļoti vāja ministre, kurai patīk izrādīties. Taču Jebkurā civilizētā valstī lielākā daļa tādu ģimenes ārstu, kādi ir pie mums, zaudētu darbu. Viņi šodien noēdīs jebkuru ministru...


Gimenes ārstam ir pienācīgi jāmaksā par katru pacienta apmeklējumu, nevis par pierakstītiem, kas varbūt nemaz nedzīvo Latvijā, vai ir pietiekoši veseli, lai ārstu vispār neapmeklētu. Rakstā minēto veselības aprūpes reformu veica Labklājības ministrija, kuras sastāvā bija veselības valsts ministri - Zemvaldis, Apinis u.c. no kuriem vajag prasīt atbildību. Tā kā viņi vairs nestrādā ministrijā, atbildīgo, kā parasti, nav.

Atbildēt

Taisnība

23.07.2017. 21:33

»

Troļļu gans

Nu labi. Ja var pierādīt, ka min.Circenes ministrēšanas laiks mazāk par 3 gadiem bija tik izšķirošs insulta gadījumos un, ka viss iepriekšējais bija nenozīmīgs, tad labi. Tomēr bez pēdējiem 3 gadiem pētījums neizdosies pietiekami pārliecinošs. Ja nav pozitīvu izmaiņu, tad ZZS ir mazspējīga partija...


Ko tu ieciklējies uz to Circeni? Cilvēks taču Tev visu skaidri paskaidroja, ko un kāpēc pētīs, turklāt, kā statistiķis, balstīsies uz reāliem kvantitatīviem datiem, nevis kaut kādu troļļu pļukstēšānas aptauju pamata, jautrā veidā no kvalitatīviem datiem uzcepot vajadzīgos cipariņus.
Varbūt pats izlasi kaut vienu grāmatu par pētījumu metodēm?

Atbildēt

jautājums

23.07.2017. 21:33

»

un?

...


Tas ārstu streika oficiālie iemesli?Un ja uzzinās tēvu, tad ārsti būs streika mērķi sasnieguši? Tēva vārds ir vienīgais, ko viņiem vajag?
Nu aizies Čakša,-un? Būs nākamais ministrs no ZZS, kas mēģinās kaut ko saprast..Un kad vēl būs....Vēlēšanas pēc gada+pāris mēnešiem. Kāda jēga mainīt ministru? Kādas problēmas tas atrisinās?
Veselība paliks bez sava ministra pie budžeta pieņemšanas? Varbūt ģimenes ārstiem tomēr mēģināt konstruktīvi paskaidrot sabiedrībai problēmu būtību un piedāvātos risnājumus
Un ziniet...pie tās katastrofas, kas pie mums ir veselības aizsardzībā-absolūtais iedzīvotāju vairākums pat nav pamanījuši, ka ģimenes ārsti streiko...tas cilvēku dzīvē neko nemaina.

Atbildēt

Ierēdnis

23.07.2017. 21:31

Reformu aizsegā Čakša pārdala valsts naudas plūsmas. Sūdu ir daudz un rakstītājam taisnība. Negatīvisms pret grūtnircību ir ienaids pret pašu ministri. Darbā arī visi redz ejot. Tikai muļķi Ketners lai paņem līdz. Galīga "0". Burta kalps bez idejām. Tipisks valsts ierēdņa sliktais tēls.

Atbildēt

Troļļu gans

23.07.2017. 21:14

»

es

nu galīgi nē! TP tā izsaimniekoja naudu uz Urrā, īpaši jau medicīnā. privātās medicīnas attīstība uz vājā valsts ( pat apzināti) veidotā nozares vadības fona. problēma ir nauda, jo tās ir maz un visiem nepietiek, bet to "visu" ir krietni savairojies, ka pat nepamana dramatisko iedzīvotāju kritumu. Nav...


Tieši tā. Ar grūtībām vēlētāji pēdējās Saeimas vēlēšanās atcerējās, ka partijā "Vienoti Latvijai" ir visādi izbijuši izcili politiķi, visādi godmaņi, šleseri, jurkāni, straumes, kalvīši, ... un citi spocīgāki Latvijas nesavtīgi patrioti. Par zaļajiem mērgļiem piemirsa. Nu ko. Saņēma 2 adekvātus ministrus ar cerībām līdz nākamās Saeimas vēlēšanām tikt pie trešā izcilnieka. Interesantākais ir tas, ka lielākie "ieguvēji" no sagrautās veselības nozares ir ZZS vēlētāji. Ko vēlēja, to dabūja. Vismaz te ir taisnība.

Atbildēt

es

23.07.2017. 20:57

»

Troļļu gans

Nu labi, labi, pierunājāt. Galvenais ir secinājumi. I.Circene un V.Dombrovskis vainīgie (insults, onkoloģija, reģioni, nav naudas, ...). TP un ZZS (ar TP smaciņu) vienmēr ir rīkojušies nesavtīgi, pašaizliedzīgi, nav bijuši interešu konflikti, ministri bija profesionāli ārsti vai veselības organizatori...


nu galīgi nē! TP tā izsaimniekoja naudu uz Urrā, īpaši jau medicīnā. privātās medicīnas attīstība uz vājā valsts ( pat apzināti) veidotā nozares vadības fona. problēma ir nauda, jo tās ir maz un visiem nepietiek, bet to "visu" ir krietni savairojies, ka pat nepamana dramatisko iedzīvotāju kritumu. Nav skaidra redzējuma um aprēķinu, lai nozari sakārtotu un tik līdz kāds no vadošās koalīcijas sevi aprēķinos neredz, tā sākas bļaušana. Valstī ir DIVAS medicīnas augstskolas, bet nav mediķu ,kas strādā. Vai tas nav vislielākais absurds?

Atbildēt

Troļļu gans

23.07.2017. 20:36

»

jautājums

valoda būs zinātniska, bet bez nevajadzīgiem sarežģījumiem, dati būs ticami un pārbaudāmi, autors būs gatavs atbildēt uz jautājumiem un būs atsauces uz citu autoru radniecīgiem darbiem...


Nu labi, labi, pierunājāt. Galvenais ir secinājumi. I.Circene un V.Dombrovskis vainīgie (insults, onkoloģija, reģioni, nav naudas, ...). TP un ZZS (ar TP smaciņu) vienmēr ir rīkojušies nesavtīgi, pašaizliedzīgi, nav bijuši interešu konflikti, ministri bija profesionāli ārsti vai veselības organizatori, visi bij.ministri bauda tautas mīlestību un dažādu dziedātāju un citu ākstu pasākumos viņi tiek sagaidīti ar gavilēm. Galvenais ir nesapīties pretrunās.

Atbildēt

un?

23.07.2017. 20:33

»

jautājums

Pat tēvs nav zināms...


Ārstu streiks ir sekas gada bezdarbībai amata un tīksmināšanos ap savu personu, Vānes biznesa stutēšana un neadekvāti dārgo Stradiņu būvniecības naudas plūsmas nodrošināšana. Tagad, kad zzs atbalsts tiek zaudēts un jāiet prom , tiek izspēlēts jauns trumpis. Un steiga kādā tas darīts, izskatās, ka bikses svilst. Neviena problēma nav atrisināta un pat netiek mēģināts to darīt, bs ir neatgriezeniski satricinājusi mediķus un ikmēneša solījumi nauda būs, bet nezin no kurienes.

Atbildēt

jautājums

23.07.2017. 20:26

»

to buba

un ko tagad? Citas grūtnieces klusi pilda savu darbu un ja veselības dēļ ir problēmas, ņem slimības lapu. Grūtniecība nav slimība, bet ja Čakša no tā iztaisa veselu notikumu un galvenā tēze presē kā es varēšu atgriezties amatā vai kā Dānijā vai kā Igaunijā? Pat tēvs nav zināms...


Pat tēvs nav zināms
----------------------------
Un ja būtu zināms, tad ko? Jūs kļūtu veselāks? Ārsti uzskatītu, ka streika mērķis ir sasniegts?
Mazāk zini...Labāk guli!
Jums gar to kāda daļa? Labāk savu asinsspiedienu noskaidrojiet-citādi jums tādi kreņķi, ka tēvu nezinat...trieka vēl ķers...tur joki mazi!

Atbildēt

vecmāte

23.07.2017. 20:18

ja tēvs ir dzērājs dr. Tērauds, tad ieteiktu sākt gan ar ģenētisko testu veikšanu un amnicentēzi un tad pie pārliecības, ka bērns vesels, to klāstīt visai pasaulei.

Atbildēt

jautājums

23.07.2017. 20:18

»

Troļļu gans

Nu labi. Ja var pierādīt, ka min.Circenes ministrēšanas laiks mazāk par 3 gadiem bija tik izšķirošs insulta gadījumos un, ka viss iepriekšējais bija nenozīmīgs, tad labi. Tomēr bez pēdējiem 3 gadiem pētījums neizdosies pietiekami pārliecinošs. Ja nav pozitīvu izmaiņu, tad ZZS ir mazspējīga partija...


valoda būs zinātniska, bet bez nevajadzīgiem sarežģījumiem, dati būs ticami un pārbaudāmi, autors būs gatavs atbildēt uz jautājumiem un būs atsauces uz citu autoru radniecīgiem darbiem.
----------------------------------------
Nū...Tas viss bija konferencē un citā rakstā-kur tas bija jāievēro spiestā kārtā.
Šajā es centīšos pateikt tā, lai katrs cilvēks-neatkarīgi no izglītības, statusa vai sagatavotības pakāpes saprastu problēmas būtību un varētu izdarīt secinājumus attiecībā uz saviem lēmumiem un izvēlēm.Bet avotus un atsauces es , protams, uzrādīšu.
p.s. ja būs pēc Scopus prasībām, tad Lato neņems pretī...Lapsam ir stingri definēti redakcionālās politikas kritēriji! Starp citu, arī uz VK ziņojumu atziņām šai portālā maz atsaucas... drīzāk FB materiālus pārpublicē...
bet Lato prot sajust skandalozu mantu proporcijā-5 pilieni uz spaini- ņuhs,čujs un poņa!

Atbildēt

Lauķis

23.07.2017. 20:18

Nu ir uzrakstīts labs raksts, absolūta patiesība par Čakšu! Un kas no tā? Visi kabineti ar Kučinski kopā spļauj visam virsū un karavāna iet tālāk. VM ir jau bezdibeņa malā, taču Čakša ir apņēmīga spert drošu soli uz priekšu. Tikai ko tas sola slimniekiem, kuriem neatliekami ir nepieciešama palīdzība ?, nedod Dievs saslimt...

Atbildēt

to buba

23.07.2017. 20:16

»

Buba

ka VM jau gadiem nepārtrauktas šausmas, tagad arī Čakšas nopelns - nav strīdus vērts


un ko tagad? Citas grūtnieces klusi pilda savu darbu un ja veselības dēļ ir problēmas, ņem slimības lapu. Grūtniecība nav slimība, bet ja Čakša no tā iztaisa veselu notikumu un galvenā tēze presē kā es varēšu atgriezties amatā vai kā Dānijā vai kā Igaunijā? Pat tēvs nav zināms

Atbildēt

Troļļu gans

23.07.2017. 19:55

»

jautājums

Nevaru apsolīt tik globalu apskatu...


Nu labi. Ja var pierādīt, ka min.Circenes ministrēšanas laiks mazāk par 3 gadiem bija tik izšķirošs insulta gadījumos un, ka viss iepriekšējais bija nenozīmīgs, tad labi. Tomēr bez pēdējiem 3 gadiem pētījums neizdosies pietiekami pārliecinošs. Ja nav pozitīvu izmaiņu, tad ZZS ir mazspējīga partija ;-).
Ceru, ka pētījums izdosies labāk nekā e-veselība, kura ir ar zemu veiktspēju, nevajadzīgi sarežģīta, pacientu dati nav drošībā, nav lietotāju atbalsts un slikta savienojas ar jau esošām IS, kuras arī nebija par velti. Pētījumā būs aktuāli dati, valoda būs zinātniska, bet bez nevajadzīgiem sarežģījumiem, dati būs ticami un pārbaudāmi, autors būs gatavs atbildēt uz jautājumiem un būs atsauces uz citu autoru radniecīgiem darbiem. Tā pētījums sasniegs vismaz 3 mērķus. Izsmērēs Vienotību un pie reizes ģimenes ārstus, kā arī palielinās zaļo mērgļu tautas mīlestību, lai arī trešajā reizē viņiem ar ministriem viss izdotos. :-))

Atbildēt

Darba devejam

23.07.2017. 19:53

»

Atbilde

Nu arī viss skaidrs! Pie tam vai ir arī kādi medicīniski pierādījumi


nav uzlikts par pienākumu šajā gadījumā pārbaudīt, pietiek ar informāciju, lai līdz dekrēta atvaļinājumam būtu saudzējošais režīms.
Es tak saku-personīgās krīzes menedžere. Tagad galvenais izspiest no Kučas un Vēja iespēju atgriezties tā pēc gadiņiem 3, kad viss būs vairāk vai mazāk sakārtots un algas paceltas.

Atbildēt

jautājums

23.07.2017. 19:26

»

Troļļu gans

Jau rakstīju, gaidīšu. Tikai papildus atgādināšu, ka pētījumā var ietvert 2 min.Circenes ministrēšanas laikus un iespējams, ka pētījumā, tā salīdzināšanai, var ietvert tādus izcilus veselības ministrus kā I.Emsis (ZZS) G.Bērziņš (TP), A.Kalvītis (TP), V.Veldre (TP), I.Eglītis (TP), B.Rozentāle (TP), ...


Nevaru apsolīt tik globalu apskatu.
Es nepievērsos analītikai par veselības nozari-general, bet gan centos saprast iemeslus konkrēti insulta letalitātes un invalididātes rādītājiem Latvijā-kāpēc bija lēciens, un mazliet par onkoloģiju. Slimības ar kuriem uz kapiem iet mani lauku radi...Un man nav pārliecības, ka tas notiek bez dakteru bezdarbības...
p.s. labi, lai būtu audita grāmatas. Bez iebildumiem- atkārtošana-zināšanu māte.

Atbildēt

Troļļu gans

23.07.2017. 18:50

»

jautājums

Sarunāts...


Par auditu būs piemērotākas.

Atbildēt

Troļļu gans

23.07.2017. 18:48

»

jautājums

Es sapratu-būs. Ar statistiku nav problēmu. 11. maijā, Eiropā un arī Latvijā tika atzīmēta Eiropas Insulta diena. Pilni mediji bija ar publikācijām par tēmu un ekspertu viedokļiem...


Jau rakstīju, gaidīšu. Tikai papildus atgādināšu, ka pētījumā var ietvert 2 min.Circenes ministrēšanas laikus un iespējams, ka pētījumā, tā salīdzināšanai, var ietvert tādus izcilus veselības ministrus kā I.Emsis (ZZS) G.Bērziņš (TP), A.Kalvītis (TP), V.Veldre (TP), I.Eglītis (TP), B.Rozentāle (TP), kopā 7 gadi, mazs sānsolis L.Mūrniece (JL), D.Gavars (?), J.Bārzdiņš (ZZS) un tad atkal I.Circene. Tāpat ceru, ka pētījuma rezultātos būs ietvertas pozitīvas tendences par pēdējiem gandrīz 3 gadiem, 2x ZZS.

Atbildēt

jautājums

23.07.2017. 18:37

»

Troļļu gans

Skaidrs. Laika, ka tomēr neesat lasījis. Bet bijāt tik pārliecinošs. Ja esat tas pats pieklājīgais analītiķis, tad zinātniskās literatūras sarakstā iesaku iekļaut pārīti grāmatu par auditu, tad saņemties un izlasīt pārīti nekvalitatīvu audita ziņojumu. Pēc tam turpināsim saraksti ziņojumiem...


Sarunāts.
Krūmiņa, kas valsts kontroliere, taču pati vadīja departamentu, kas revidēja Veselības ministriju...Nū, kādus gadus 8, laikam- visu Sudrabas kontrolēšanas laiku, cik atceros...Nu tad paanalizēsim tos VK ziņojumus laika rindā...
Un ko tad VK īsti dara-revidē vai auditē? Un kur ir atšķirība? Varbūt abi palasīsim tās grāmatiņas?

Atbildēt

jautājums

23.07.2017. 18:28

»

Troļļu gans

Avotu, kur gadu statistika, gadu sakritība ar min.Circenes laiku un pētījums ar statiski nozīmīgu likumsakarību starp ministres rīcību vai bezdarbību un mirstības ar insultu pieaugumu


Es sapratu-būs. Ar statistiku nav problēmu. 11. maijā, Eiropā un arī Latvijā tika atzīmēta Eiropas Insulta diena. Pilni mediji bija ar publikācijām par tēmu un ekspertu viedokļiem...
Es argumentēšu, kur es redzu cēloņus tik straujam mirstības pieaugumam pēc 2010.gada un kā tas ir saistīts ar Circenes laikā veiktajām veselības aprūpes sistēmas reformām.
Bet vispār raksts būs par Latvijas teritoriālo attīstību, tai skaitā arī par kultūru, izglītību, infrastruktūtu un visu pārējo ...pamatojoties uz šis nozares zinātniskajiem korifejiem un viņu teorijām.
Gribās man teikt kādu vārdu šajā lietā...

Atbildēt

Zane

23.07.2017. 18:24

»

nu tā kā

vajadzētu izšķirties līdz galam - gribat, lai viņa ir tā, no kuras prasīt problēmas galēju risinājumu vai nē. Tas, ka pilnīgi viss, ko VM un MP mediķiem piedāvā, ir slikts, tā kā būtu skaidrs. Ģimenes ārsti nebūt nav vienīgie, kam vajadzētu celt algas, bet nevienam citam papildus 150 EUR mēnesī gan ...


Ja nevar paveikt pamatdarbu, kādi tur kvalitātes kritēriji, kuri šobrīd noteikti par kvantitāti. Kādēļ NVD nemera savus onkoaptveres kritērijus, kur nesūtītu paziņojumu dēļ pusgadu vispār nekādi valsts apmaksāti prof izmeklējumi netika veikti. VM lai sakārto savu darbu.

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Intensīva mežizstrāde un pieprasījums pēc koksnes biomasas izraisa mežu degradāciju Igaunijā un Latvijā

FotoEiropas valstu, tostarp Nīderlandes, Dānijas un Lielbritānijas, pieprasījums pēc biomasas veicina mežizstrādes intensitāti Igaunijā un Latvijā. Jaunais ziņojums “Koksnes granulā paslēptais: intensīvas mežizstrādes ietekme uz Igaunijas un Latvijas mežiem”, ko publicējis Igaunijas Dabas fonds un Latvijas Ornitoloģijas biedrība, rāda, ka abu valstu mežsaimniecību raksturo intensīva, uz kailcirtēm balstīta mežsaimniecība. Lai gan abās valstīs ir likumi un standarti, kam būtu jānodrošina dabas aizsardzība, šādai mežu apsaimniekošanai ir negatīva ietekme gan uz dabas daudzveidību, gan klimatu.
Lasīt visu...

6

Kariņam jāmaina slikti strādājošie ministri vai pašam jāuzņemas atbildība

FotoMinistru prezidents Krišjānis Kariņš savā svētdienas uzrunā Latvijas televīzijā faktiski skaidri atzina kļūdas, nekonsekvenci un pretrunas, ko valdība pieļāvusi COVID 19 pandēmijas apkarošanas procesā.
Lasīt visu...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

Izglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību...

Foto

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

Varbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka...

Foto

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

Katra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām....

Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...