Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Apbezdējies muzikants

27.02.2020. 14:49

Bordāns pats noraks to JKP. Kļūs par vecoKP. Kopā ar Stiķi un vēl to plakano kartoona tirliņu sien ciplu paši sev.

Atbildēt

Kika

26.02.2020. 13:53

Diezgan precīzs situăcijas raksturojums.
Bordăns grib pastiprinat ietekmi valdibă vai pat dominēt.

Atbildēt

normāls proces demokrātijā

26.02.2020. 13:42

tiesu sistēmas nav, as gan

Atbildēt

Q

26.02.2020. 12:51

»

janis

Par Lembergu arī daudz nerakstīja,beidzot panēma uz grauda,Īnkens ar savu dēlu arī iekrita,Skelei un Sleru ir viss priekšā


Lembergs ir viens no Latvijas izcilākajiem saimnieciskajiem darbiniekiem un politiķiem, kurš savu varēšanu apliecinājis ar darbiem sakoptākajā Latvijas pilsētā Ventspilī, Toties bordāni, juraši un strīķes ir tikai grāvuši Latvijas prestižu un darbojoties tandēmā ar Vienotības sorosītiem valsti atbrīvojuši no iedzīvotājiem!

Atbildēt

Q

26.02.2020. 12:44

JKPir īsta kangaru un kolaborantu partija ,kas cīnās pret gudriem un saimnieciskiem latviešu politiķiem ,kā Lembergs, lai visu valstī vērtīgāko notirgotu saviem ārzemju saimniekiem par sviestmaizi! Ir jābūt galīgi prātā nabagam ,lai noticētu šiem meļiem un liekuļiem!

Atbildēt

Q

26.02.2020. 12:35

»

Kasīklis - preteklis

"Kasīklis" ir preteklis no Balviem. Viņš par lielām lietā neprot vai baidās runāt, kasās gar to, par ko nav jākasās...


JKP ir īsta sūdu bedre, kas bīstama nevis zagļiem , bet visai Latvijai, to pierāda iznīcinātais tranzīta biznes un Latvijas ostu nodošana valstij un tālākai privatizācijai!

Atbildēt

ES

26.02.2020. 12:35

»

janis

Par Lembergu arī daudz nerakstīja,beidzot panēma uz grauda,Īnkens ar savu dēlu arī iekrita,Skelei un Sleru ir viss priekšā


Ak tu dieniņ! Un kas pēc šitā vēl nāks? Kurš ta ir autors Aņka vai Jaņka?

Atbildēt

Kasīklis - preteklis

26.02.2020. 12:14

»

fsa

KO jus nerakstat ka Skele un Slesers ir nozagusi visu andrejsalu


"Kasīklis" ir preteklis no Balviem. Viņš par lielām lietā neprot vai baidās runāt, kasās gar to, par ko nav jākasās.

JKP ir pragmatiska, saturīga un darbīga partija, bet KPV - āksta partija un labi vest ragos, abas sajaukt kopā. JKP kaut ko iegūt grib uz citas partijas fona - lielākas muļķības pateikt nav iespējams. Visas partijas apkaro viena otru, lai pati izskatītos labāk - dabīgs process. Bet uz tādu muļķību fona, kāda ir KPV neviens kapitālu iegūt nevar. Paskaties, kādas dumjības sarunā Ģirģens par "melu detektoru", to piemērot amatpersonu iecelšanas gadījumā un citas. Ko,
piekrist un klusēt?

JKP strādā un dara, tādēļ to apkaro uz citu partiju negatīvā fona, lai savilktu kopā - abas vienādas, kaut tās ir kā diena pret nakti.

JKP ir bīstama visiem mērgļiem un zagļiem, tādēļ tie zākājas un to nolād - arī dabisks process, zagļi aizstāvas.

Atbildēt

janis

26.02.2020. 12:05

Par Lembergu arī daudz nerakstīja,beidzot panēma uz grauda,Īnkens ar savu dēlu arī iekrita,Skelei un Sleru ir viss priekšā.

Atbildēt

nevajag muldēt

26.02.2020. 11:51

»

fsa

KO jus nerakstat ka Skele un Slesers ir nozagusi visu andrejsalu


Andrejsala joprojām ir turpat, kur bija vakar un aizvakar.

Atbildēt

fsa

26.02.2020. 11:21

KO jus nerakstat ka Skele un Slesers ir nozagusi visu andrejsalu???

Atbildēt

Kuru interesē

26.02.2020. 08:17

»

Garlaicīgs

raksts. Bezjēdzīgs


žurku cīņas stikla burkā?

Atbildēt

josifs

26.02.2020. 07:57

Lai mēs Ŗīgā dzīvojošie pensionāri dzīvotu drošībā,un lai mūsus neapzagtu Ušakova un Amerika ierēdņi balsosim par JKP,Bordāns,Strīķe un Jurāšs,viņi kukuļus neņem,un citiem arī neļaus,dotajā,grūtajā brīdī RD ir vajadzīga šī partija-balsosim pensionari par JKP,par laimīgākām vecumdienām.

Atbildēt

Vīruss

26.02.2020. 07:53

Kamēr nelabosim Satversmes kļūdas un nemainīsim vēlēšanu sistēmu, tikmēr šis bardaks turpināsies.

Atbildēt

stabili

26.02.2020. 06:40

Viņi ir stabili zagļi un laupītāji.......

Atbildēt

Garlaicīgs

26.02.2020. 03:06

raksts. Bezjēdzīgs.

Atbildēt

nuja

25.02.2020. 22:30

»

Nja

Kasīklis - Jaunpupa un azartspēļu zuzāna asariņš


Kasmīslis ēd savus izkārnījumus daudz

Atbildēt

ES

25.02.2020. 21:08

»

bratka

Cien.Rīgas pensionāri balsosim par JKP-tā ir viena no patriotiskām,un no kukuļu nemējiem ir tīra,vīņi izārstēs visus kukulnemējus,lai ar to rēķinās


kāds naivums vai pareizāk aprobežotība! Linkaitis jau pakārtoti ir ievingrinājis roku pakalpībā Meroni, Kāda rauša dēļ tika atlaisti zinoši cilvēki no dzelzceļa vadības? Padomājiet, gan atbilde rasies. Strīķe visā nopietnībā stāvēja sardzē par Jauno Laiku un pēc tam vienotību, gan sargājot Jaunā Laika melno kasi, gan Repšes miljonu izcelsmes avotus... pie šī manas domas apstājās - Bankas Baltija nauda aizceļoja nezināmā virzienā un tā arī neatradās... bet Repše, kā secināja tiesa, bija it cītīgi palīdzējis Laventam gan dokumentu viltošanā, gan padomu došanā... Un Rimševicu... ar kādu nodomu Repše viņu - vienu no nespējīgākiem kadriem (kā runā) atstāja savā vietā... un kas bija padomā Strīķei, kad viņa tiešos pierādījumus slēpa no citu acīm... Par Jurašu vispār nav vērts runāt. Viss tas , kas par viņu ir dzirdēts liecina par alkatīgu un nekaunīgu blēdi, gan korumpantu, gan kontrabandas piesedzēju. Manuprāt šī partija ir kā odžu midzenis, kas šļāc indi uz visām pusēm, it īpaši tiem, kas ir par viņiem labāki un viņu kompānijā neiederās.Turklāt ir pilnībā apgādāti ar šantažējošiem materiāliem, lai visus turētu uz durkļa

Atbildēt

Ez

25.02.2020. 21:03

JKP uzvedas kā mērkaķis ar granātu

Atbildēt

nunu

25.02.2020. 20:39

jkp un kpv.lv nav vienādības, jo pirmie nāk no knab, bet otrie- no populos.pirmiem ir pieredze institūcijās un informācijas bagāža, otrie tiek spārdīti no visiem, kam nav slinkums- ko gan populos zin un var...secinām- tā ir mūsdienu demokrātija. izvēle ierobežota ar iespējām to realizēt.se la vie...

Atbildēt

Nja

25.02.2020. 20:25

Kasīklis - Jaunpupa un azartspēļu zuzāna asariņš

Atbildēt

lūgsim augstākos spēkus, lai tas piepildās

25.02.2020. 19:06

pašlaik JKP un KPV.LV ir kā divas izsalkušas žurkas metāla mucā. Abām izdzīvot vienkārši nav iespējams. Vai nu viena apēdīs otru, vai arī abas plēšoties tā sevi savainos, ka abas nomirs.

Atbildēt

pensionars

25.02.2020. 17:17

»

bratka

Cien.Rīgas pensionāri balsosim par JKP-tā ir viena no patriotiskām,un no kukuļu nemējiem ir tīra,vīņi izārstēs visus kukulnemējus,lai ar to rēķinās


Lai sākumā Saeimā padtrādā un nodrošina solīto pensiju vismaz 500€, tad parunāsim. Populustiem jkp jāiet politiskajā miskastē.

Atbildēt

ebonīta nūja

25.02.2020. 17:15

Atkal Bortāns!!!
Vai tad Čurašs nav pieminēšanas vērts?

Atbildēt

kasmīslim

25.02.2020. 16:39

dumajā galvā skalojas samazgas

Atbildēt

P.

25.02.2020. 15:30

Un ja nu kāda žurka prot rakstīt un iesūdz autoru tiesā par neslavas celšanu ar šo salīdzinājumu?

Atbildēt

ha-ha

25.02.2020. 15:30

Abas ir labējās t.i.darbadevēju arī fašistiskās partijas.Grantiņš,kā Ulmaņa diktatūras un valsts nodevības dedzīgs piekritējs,ir meties reklamēt izbijušo komsorgu un Jūda partijas biedru.

Atbildēt

abas labas

25.02.2020. 15:26

Uz miskasti! bet piemetīsim vēl klāt NA un Vienotību!!

Atbildēt

bratka

25.02.2020. 14:55

Cien.Rīgas pensionāri balsosim par JKP-tā ir viena no patriotiskām,un no kukuļu nemējiem ir tīra,vīņi izārstēs visus kukulnemējus,lai ar to rēķinās.

Atbildēt

Gti

25.02.2020. 14:19

Tas nav noslēpums, ka JKP būtībā ir Vienotības "mentu" gals, politisks grupējums, kurš izveidots, lai maksimāli noslēptu agrāko gadu dsudzmiljonu afēras - policijā, KNAB un citur.
Viņiem izdevās paņemt aiz olām Kaimiņu un Blumbrrgu. Atlikusī daļa KPV LV vēl kaut ko spirinās. Bet jurašisti ir reti ciniski un pretīgi, gan jau tie menti arī viņus piežmiegs

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

FotoŠodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00.
Lasīt visu...

21

Zāles pret Covid-19 aiz septiņiem zieģeļiem

FotoVairākās valstīs, piemēram, Austrijā, Igaunijā, Krievijā, Kubā, Ķīnā, Madagaskarā u.c. jau ir prezentētas drapes pret kroņa vīrusu. Domāju, ka farmaceitiskie milži speciāli bremzē zāļu efektīvu izstrādi un palaišanu masveida ražošanā. Jo tad, pirmkārt, nevarēs “uzvārīties” uz nospiedošā vairākuma veselo vakcinācijas rēķina, bet, otrkārt, patiešām ar Covid-19 saslimušo skaits izrādīsies pārāk niecīgs, lai medikamentu ražošana atmaksātos.
Lasīt visu...

20

Levita levitācijas par dezinformāciju un medijpratību no ANO tribīnes

FotoLielu prieku un lepnumu varam sirdī just, ka mūsu Latvijas Republikas valsts prezidents Egils Levits ir teicis runu no augstās Apvienoto Nāciju tribīnes. Tas labi! Lai slava valsts prezidentam! Taču kaut kas tā īsti tomēr ar šo runu nav kārtībā. Kam ir domāts šis vēstījums, ko prezidents gribēja teikt?
Lasīt visu...

12

Latvijas atbilde uz dezinformācijas izplatīšanas mēģinājumiem ir darbs pie augstākas sabiedrības noturības

FotoSavas uzrunas sākumā vēlos apsveikt Maldīvijas ārlietu ministru Abdulu Šahida kungu ar iecelšanu ANO Ģenerālās asamblejas 76. sesijas priekšsēdētāja amatā. Varu jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies sesijas norisē.
Lasīt visu...

21

Vai “būvnieku karteli” nomainīs “ierēdņu kartelis”?

FotoKonkurences padome skaļi pateica to, par ko citi paklusēja, – ka būvniecībā “karalis ir kails”. Protams, objektu pasūtītāji un viņu draugi politiskajās aprindās to līdz šim nebija ne redzējuši, ne dzirdējuši, ne nojautuši. Bet tagad nu gan ar visu “bezkompromisa tiesiskuma koalīcijas” jaudu tiks aizdarītas sūces! Būvniecību sakārtos ar tādu pašu entuziasmu, kā iepriekš izremontēja banku sektoru – viss tīrs, kaut arī apkārtnē zāle vairs neaug…
Lasīt visu...

18

Pēc iespējas ierobežojiet nevakcinēto personu socializēšanos, citādi mūsu biznesam gals klāt!

FotoLatvijas Viesnīcu un restorānu asociācija (LVRA), kas apvieno vairāk nekā 200 sektora vadošos uzņēmumus, augsti vērtē nozarei sniegto atbalstu, lai pārvarētu smagāko krīzi!
Lasīt visu...

21

Šlesera uzdevums ir spēlēt vāju un haotisku opozīciju, izskatīties impotenti

FotoLai kā es vēlētos iesmiet par Šlesera “ultimāta” iesniegšanas pasākumu, ir arī daži nopietni secinājumi.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Savāds laiks

No aizmirstības putekļiem mediju starmešos atkal parādījies tas pats vīrs, kurš reiz solījās visus oligarhus apkarot un Latvijā taisnību atjaunot....

Foto

Vainīguma prezumpcija jāatceļ, citādi – kapitālais remonts beidzies, bet ēka nav apdzīvojama

Neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta...

Foto

Ultimāts valsts prezidentam Egilam Levitam

Mēs ierosināsim valsts prezidenta Egila Levita pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, ja mūsu prasības netiks izpildītas divu nedēļu laikā, Jums tiks atņemta...

Foto

Daudz ko var paveikt īsā laikā, tikai – bez viņiem

Ja esošais ministrs un valdība nezina, kā, un nemāk panākt 60 - 70 procentu vakcinēto skaitu,...

Foto

Es esmu vienīgā īstā opozīcija, nevis kaut kāds tur Šlesers!

Svētdien veltīju nedaudz laika un papētīju publisko informāciju par Aināra Šlesera organizēto pasākumu pie Rīgas pils...

Foto

Ticiet ekspertiem, un viss būs tikpat labi kā līdz šim

Covid-19 vakcīnas trešās devas ievadīšana ir aktuāls jautājums ne tikai Latvijā, bet arī citur pasaulē. Lēmumi...

Foto

Nē cūku un vistu slepkavošanai vēdera baudai!

Katru gadu Latvijā tiek noslepkavoti 700 tūkstoši cūku un vairāk nekā 21 miljons vistu, lai piepildītu iedzīvotāju kāri apmierināt...

Foto

Tagad Latvijas Ārstu biedrība paudīs tikai „pareizo” viedokli: ja nomirst saskaņā ar Covid-19 vadlīnijām, tad OK

Domas kavējas pie Latvijas Ārstu biedrības prezidentes ārstes Ilzes Aizsilnieces...

Foto

VID atņem cilvēku sociālās iemaksas, lai segtu svešu uzņēmumu parādus

Valsts ieņēmumu dienests (VID) ir vērsies pret visiem SIA Tokyo City darbiniekiem, kopumā atņemot viņiem sociālās iemaksas 130...

Foto

Hermanis Rāzens, Putņa sāga

Kas nav ar mums, tas ir pret mums, tas Putnis ir viens pārpratums, viņš visur saskata tik slikto, un tāpēc valdei sāka likties, ka partijā viņš...

Foto

Reālajā dzīvē, kuru, iespējams, no Rīgas pils logiem grūtāk saskatīt, problēmas ir gluži citas

Rudens sesiju atklājot, valsts prezidents Egils Levits informēja Saeimu, ka ar Latvijas...

Foto

Mazais Gobzems gāž lielo vezumu

Uzreiz jāpiebilst, ka autors nav skandalozā deputāta Alda Gobzema cienītājs. Skaļo dīvainīti var uzlūkot ar žēlumu un līdzjūtību. Taču jāatzīst, ka...

Foto

Pateicamies par uzticēšanos valsts prezidenta institūcijai, bet ko tad mēs, mēs jau neko

Cienījamā Rozenbergas kundze! Valsts prezidenta kancelejā 2021. gada 19. jūlijā saņemts valsts prezidentam...

Foto

Vadoņu konstruēšana

Divi pašieceltie un, jāatzīst, daudzu atbalstītie varoņi Latvijā jau ir, jo Saeimas vēlēšanu kampaņa jau ņipri sākusies. Līdz vēlēšanām gan vēl gads ar mazu...

Foto

Neaizmirstam cilvēcību viens pret otru

Īsi un kodolīgi par to, kur slēpjas problēma un kā to risināt. Neaizmirstam cilvēcību viens pret otru - cilvēki ilgstoši ir...

Foto

Ar īpašu minoritāšu politiku uzkrāsim antivielas pret nacionālismu!

“Cilvēkiem jābūt mūsu politikas pašā centrā. Tāpēc es vēlos, lai visi eiropieši aktīvi piedalītos konferencē par Eiropas nākotni...

Foto

Protestētāji neslimo ar kroņa vīrusu

Šobrīd visā pasaulē globālo kungu vietējie pakalpiņi baida ļaudis, ka protesta saietu dēļ pieaugs saslimstība ar koronavīrusu. Taču nekas tamlīdzīgs nenotiek....

Foto

Kā mēs visi vēlamies dzīvot pēc tam, kad šis viss būs beidzies

Pēdējo nedēļu laikā ļoti maz esmu apmeklējis vietējo plašsaziņas mediju kanālus. Tas tāpēc, ka...

Foto

Izziņa kā garīga vērtība

Pirms aptuveni divarpus gadsimtiem vairāki raksti sākās ar paskaidrojumu, kam tie paredzēti – skolniekiem vai skolotājiem. Skolnieku vajadzībām bija jāraksta viegli saprotami...

Foto

Gobzems Latvijā vislabāk slauka dibenu un visu, ko vien spējam iedomāties

"Žurku skrējiens" pēc varas šoreiz sācies agrāk nekā parasti. Draņķīgākie politiķi steidz manipulēt ar masu...

Foto

Vai Kariņa valdību varētu izmest kā mīkstās rotaļlietas?

„Un ko ar tām (mīkstajām mantiņām – E.V.) vajadzēja darīt? Kariņam nest uz mājām un sasēdināt uz viesistabas...