Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Apbezdējies muzikants

27.02.2020. 14:49

Bordāns pats noraks to JKP. Kļūs par vecoKP. Kopā ar Stiķi un vēl to plakano kartoona tirliņu sien ciplu paši sev.

Atbildēt

Kika

26.02.2020. 13:53

Diezgan precīzs situăcijas raksturojums.
Bordăns grib pastiprinat ietekmi valdibă vai pat dominēt.

Atbildēt

normāls proces demokrātijā

26.02.2020. 13:42

tiesu sistēmas nav, as gan

Atbildēt

Q

26.02.2020. 12:51

»

janis

Par Lembergu arī daudz nerakstīja,beidzot panēma uz grauda,Īnkens ar savu dēlu arī iekrita,Skelei un Sleru ir viss priekšā


Lembergs ir viens no Latvijas izcilākajiem saimnieciskajiem darbiniekiem un politiķiem, kurš savu varēšanu apliecinājis ar darbiem sakoptākajā Latvijas pilsētā Ventspilī, Toties bordāni, juraši un strīķes ir tikai grāvuši Latvijas prestižu un darbojoties tandēmā ar Vienotības sorosītiem valsti atbrīvojuši no iedzīvotājiem!

Atbildēt

Q

26.02.2020. 12:44

JKPir īsta kangaru un kolaborantu partija ,kas cīnās pret gudriem un saimnieciskiem latviešu politiķiem ,kā Lembergs, lai visu valstī vērtīgāko notirgotu saviem ārzemju saimniekiem par sviestmaizi! Ir jābūt galīgi prātā nabagam ,lai noticētu šiem meļiem un liekuļiem!

Atbildēt

Q

26.02.2020. 12:35

»

Kasīklis - preteklis

"Kasīklis" ir preteklis no Balviem. Viņš par lielām lietā neprot vai baidās runāt, kasās gar to, par ko nav jākasās...


JKP ir īsta sūdu bedre, kas bīstama nevis zagļiem , bet visai Latvijai, to pierāda iznīcinātais tranzīta biznes un Latvijas ostu nodošana valstij un tālākai privatizācijai!

Atbildēt

ES

26.02.2020. 12:35

»

janis

Par Lembergu arī daudz nerakstīja,beidzot panēma uz grauda,Īnkens ar savu dēlu arī iekrita,Skelei un Sleru ir viss priekšā


Ak tu dieniņ! Un kas pēc šitā vēl nāks? Kurš ta ir autors Aņka vai Jaņka?

Atbildēt

Kasīklis - preteklis

26.02.2020. 12:14

»

fsa

KO jus nerakstat ka Skele un Slesers ir nozagusi visu andrejsalu


"Kasīklis" ir preteklis no Balviem. Viņš par lielām lietā neprot vai baidās runāt, kasās gar to, par ko nav jākasās.

JKP ir pragmatiska, saturīga un darbīga partija, bet KPV - āksta partija un labi vest ragos, abas sajaukt kopā. JKP kaut ko iegūt grib uz citas partijas fona - lielākas muļķības pateikt nav iespējams. Visas partijas apkaro viena otru, lai pati izskatītos labāk - dabīgs process. Bet uz tādu muļķību fona, kāda ir KPV neviens kapitālu iegūt nevar. Paskaties, kādas dumjības sarunā Ģirģens par "melu detektoru", to piemērot amatpersonu iecelšanas gadījumā un citas. Ko,
piekrist un klusēt?

JKP strādā un dara, tādēļ to apkaro uz citu partiju negatīvā fona, lai savilktu kopā - abas vienādas, kaut tās ir kā diena pret nakti.

JKP ir bīstama visiem mērgļiem un zagļiem, tādēļ tie zākājas un to nolād - arī dabisks process, zagļi aizstāvas.

Atbildēt

janis

26.02.2020. 12:05

Par Lembergu arī daudz nerakstīja,beidzot panēma uz grauda,Īnkens ar savu dēlu arī iekrita,Skelei un Sleru ir viss priekšā.

Atbildēt

nevajag muldēt

26.02.2020. 11:51

»

fsa

KO jus nerakstat ka Skele un Slesers ir nozagusi visu andrejsalu


Andrejsala joprojām ir turpat, kur bija vakar un aizvakar.

Atbildēt

fsa

26.02.2020. 11:21

KO jus nerakstat ka Skele un Slesers ir nozagusi visu andrejsalu???

Atbildēt

Kuru interesē

26.02.2020. 08:17

»

Garlaicīgs

raksts. Bezjēdzīgs


žurku cīņas stikla burkā?

Atbildēt

josifs

26.02.2020. 07:57

Lai mēs Ŗīgā dzīvojošie pensionāri dzīvotu drošībā,un lai mūsus neapzagtu Ušakova un Amerika ierēdņi balsosim par JKP,Bordāns,Strīķe un Jurāšs,viņi kukuļus neņem,un citiem arī neļaus,dotajā,grūtajā brīdī RD ir vajadzīga šī partija-balsosim pensionari par JKP,par laimīgākām vecumdienām.

Atbildēt

Vīruss

26.02.2020. 07:53

Kamēr nelabosim Satversmes kļūdas un nemainīsim vēlēšanu sistēmu, tikmēr šis bardaks turpināsies.

Atbildēt

stabili

26.02.2020. 06:40

Viņi ir stabili zagļi un laupītāji.......

Atbildēt

Garlaicīgs

26.02.2020. 03:06

raksts. Bezjēdzīgs.

Atbildēt

nuja

25.02.2020. 22:30

»

Nja

Kasīklis - Jaunpupa un azartspēļu zuzāna asariņš


Kasmīslis ēd savus izkārnījumus daudz

Atbildēt

ES

25.02.2020. 21:08

»

bratka

Cien.Rīgas pensionāri balsosim par JKP-tā ir viena no patriotiskām,un no kukuļu nemējiem ir tīra,vīņi izārstēs visus kukulnemējus,lai ar to rēķinās


kāds naivums vai pareizāk aprobežotība! Linkaitis jau pakārtoti ir ievingrinājis roku pakalpībā Meroni, Kāda rauša dēļ tika atlaisti zinoši cilvēki no dzelzceļa vadības? Padomājiet, gan atbilde rasies. Strīķe visā nopietnībā stāvēja sardzē par Jauno Laiku un pēc tam vienotību, gan sargājot Jaunā Laika melno kasi, gan Repšes miljonu izcelsmes avotus... pie šī manas domas apstājās - Bankas Baltija nauda aizceļoja nezināmā virzienā un tā arī neatradās... bet Repše, kā secināja tiesa, bija it cītīgi palīdzējis Laventam gan dokumentu viltošanā, gan padomu došanā... Un Rimševicu... ar kādu nodomu Repše viņu - vienu no nespējīgākiem kadriem (kā runā) atstāja savā vietā... un kas bija padomā Strīķei, kad viņa tiešos pierādījumus slēpa no citu acīm... Par Jurašu vispār nav vērts runāt. Viss tas , kas par viņu ir dzirdēts liecina par alkatīgu un nekaunīgu blēdi, gan korumpantu, gan kontrabandas piesedzēju. Manuprāt šī partija ir kā odžu midzenis, kas šļāc indi uz visām pusēm, it īpaši tiem, kas ir par viņiem labāki un viņu kompānijā neiederās.Turklāt ir pilnībā apgādāti ar šantažējošiem materiāliem, lai visus turētu uz durkļa

Atbildēt

Ez

25.02.2020. 21:03

JKP uzvedas kā mērkaķis ar granātu

Atbildēt

nunu

25.02.2020. 20:39

jkp un kpv.lv nav vienādības, jo pirmie nāk no knab, bet otrie- no populos.pirmiem ir pieredze institūcijās un informācijas bagāža, otrie tiek spārdīti no visiem, kam nav slinkums- ko gan populos zin un var...secinām- tā ir mūsdienu demokrātija. izvēle ierobežota ar iespējām to realizēt.se la vie...

Atbildēt

Nja

25.02.2020. 20:25

Kasīklis - Jaunpupa un azartspēļu zuzāna asariņš

Atbildēt

lūgsim augstākos spēkus, lai tas piepildās

25.02.2020. 19:06

pašlaik JKP un KPV.LV ir kā divas izsalkušas žurkas metāla mucā. Abām izdzīvot vienkārši nav iespējams. Vai nu viena apēdīs otru, vai arī abas plēšoties tā sevi savainos, ka abas nomirs.

Atbildēt

pensionars

25.02.2020. 17:17

»

bratka

Cien.Rīgas pensionāri balsosim par JKP-tā ir viena no patriotiskām,un no kukuļu nemējiem ir tīra,vīņi izārstēs visus kukulnemējus,lai ar to rēķinās


Lai sākumā Saeimā padtrādā un nodrošina solīto pensiju vismaz 500€, tad parunāsim. Populustiem jkp jāiet politiskajā miskastē.

Atbildēt

ebonīta nūja

25.02.2020. 17:15

Atkal Bortāns!!!
Vai tad Čurašs nav pieminēšanas vērts?

Atbildēt

kasmīslim

25.02.2020. 16:39

dumajā galvā skalojas samazgas

Atbildēt

P.

25.02.2020. 15:30

Un ja nu kāda žurka prot rakstīt un iesūdz autoru tiesā par neslavas celšanu ar šo salīdzinājumu?

Atbildēt

ha-ha

25.02.2020. 15:30

Abas ir labējās t.i.darbadevēju arī fašistiskās partijas.Grantiņš,kā Ulmaņa diktatūras un valsts nodevības dedzīgs piekritējs,ir meties reklamēt izbijušo komsorgu un Jūda partijas biedru.

Atbildēt

abas labas

25.02.2020. 15:26

Uz miskasti! bet piemetīsim vēl klāt NA un Vienotību!!

Atbildēt

bratka

25.02.2020. 14:55

Cien.Rīgas pensionāri balsosim par JKP-tā ir viena no patriotiskām,un no kukuļu nemējiem ir tīra,vīņi izārstēs visus kukulnemējus,lai ar to rēķinās.

Atbildēt

Gti

25.02.2020. 14:19

Tas nav noslēpums, ka JKP būtībā ir Vienotības "mentu" gals, politisks grupējums, kurš izveidots, lai maksimāli noslēptu agrāko gadu dsudzmiljonu afēras - policijā, KNAB un citur.
Viņiem izdevās paņemt aiz olām Kaimiņu un Blumbrrgu. Atlikusī daļa KPV LV vēl kaut ko spirinās. Bet jurašisti ir reti ciniski un pretīgi, gan jau tie menti arī viņus piežmiegs

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai tiešām vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos?

FotoPraktiskais piemērs ātrai datu analīzei "uz salvetes", lai varētu analītiski novērtēt apgalvojumu, kas kļuvis par vienas no "nometnēm" jājamzirdziņu, ka vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos (atkarībā no lapas vai rakstītāja).
Lasīt visu...

21

Apstrīdēsim “Reira reformas” atbilstību Satversmei

FotoPartija PROGRESĪVIE gatavojas vērsties Satversmes tiesā pret finanšu ministra Jāņa Reira (Jaunā Vienotība) ieviesto regresīvo minimālo sociālo iemaksu sistēmu. Partija sāk publisku kampaņu jaunā interneta vietnē, lai apzinātu izmaiņu ietekmētos, un aicina strādājošos iesūtīt savus stāstus.
Lasīt visu...

21

Mums nav valstsvīru, ir tikai politiķi

FotoPar kovidu rakstīts daudz un dažādi. Par kovidu fano un pret kovidu cīnās. Vienaldzīgo nav. Runā gan par miljoniem mirušo, gan uzpūsto histēriju. Man gribētos parunāt par pašiem pamatiem, par to, kas "lācītim vēderā". Manuprāt, visa pamatā divu atšķirīgu pieeju savstarpējais konflikts. Kādas tad ir šīs pieejas? Mēģināšu īsi.
Lasīt visu...

6

Kā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus?

FotoKā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus? Levita kungs, ja Jums nepatīk šī tauta, ja uzskatāt Latvijas iedzīvotājus par nepareizi domājošiem, tad varbūt pameklējiet sev citu tautu?
Lasīt visu...

21

Vēstule ārstiem

FotoCienījamie kolēģi, ar šo jūsu steidzamai uzmanībai ir nodotas četras nesenas zinātniskas atziņas. Tās maina visu Covid-19 pandēmijas ainavu, un tās liek mums pārvērtēt vakcinācijas pret SARS-CoV-2 priekšrocības.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Robežas plūstošās smiltīs

Lemjot par Ilūkstes novada iekļaušanu jaunajā Augšdaugavas novadā, likumdevējs nav ievērojis administratīvi teritoriālās reformas (ATR) mērķi un kritērijus un ir rīkojies patvaļīgi -...

Foto

Asins upes

Kāpēc tu domā, ka sludina tikai Dievs? Velns arī sludina, un viņam ir bezgala daudz izpalīdzīgu apustuļu, kuri neatlaidīgi popularizē sātanismu. Velnam arī ir...

Foto

Otro reizi tik sāpīgi uz grābekļa kāpt nevajadzētu

Tas, ka mūsu valdības lēmumi nereti atgādina to pašu bardaku, par ko bieži smejam lielajā kaimiņvalstī, un reizēm...

Foto

Par Rīgas domes plāniem pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu

Saistībā ar izskanējušo ieceri pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no...

Foto

Kāpēc tautai jāatbild par valdības “murgiem”?

Valsts kancelejas direktors, pandēmijas ierobežošanai izveidotās  Starpinstitūciju koordinācijas grupas vadītājs Jānis Citskovskis (attēlā) COVID-19 krīzes pārvaldību nosaucis par “murgu”....

Foto

Aktīvāko personību iznīcināšana un sabiedrības kontrole – “Zersetzung” Latvijā

Stāsts nav tikai par VDR, Zersetzung metodi izmantoja visā PSRS un arī tagad izmanto Latvijā. Zersetzung ir cēlonis, kāpēc Latvijas skolās...

Foto

Samaksā man rublīti, es tev parādīšu "īstās vērtības"!

"Ja jau Ogres Helmanim tik loti patīk Ungārija un nepatīk geji, kāpēc viņa pilsētā ir Zilie kalni?" Vairākas...

Foto

Pleca sajūta ir atpakaļ! Prātojums par žesta spēku, deputātu Lagzdiņu atceroties

Kad pagājušo nedēļu interneta duļķainajos viļņos ieraudzīju jaunumu par Veselības ministrijas (VM) jauno špricveicināšanas kampaņu,...

Foto

Iesniegts pieteikums tautas nobalsošanai par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmē

16. jūlijā “Latvijas vīru biedrība” valdes priekšsēdētājs Andars Ignacs iesniedza Centrālajā vēlēšanu komisijā likumprojektu, lai ierosinātu tautas nobalsošanu...

Foto

Es uzticos oficiālajai informācijai par vakcīnām un to nepieciešamību

Arī nevakcinētie nonāks debesīs. Tikai krietni ātrāk. (Autors - Māris Antons.) Es esmu ļoti nogurusi no vakcīnu...

Foto

Ķīna un ķīnieši nez kāpēc neuzvedas tā, kā mums gribētos

Latvija pauž bažas par nepārtrauktām ļaunprātīgām kiberdarbībām, kas gan valsts, gan privātu uzņēmumu un organizāciju līmenī...

Foto

Singapūra prezentē jaunu politiku, kas pilnībā maina pieeju, kā cīnīties ar televīrusu

Singapūra izturēsies pret COVID-19 tāpat kā pret jebkuru citu pastāvīgu slimību. Piemēram, pret gripu...

Foto

Esam globālo korporāciju sistēmas pakalpiņu varā un varam to viņiem pateikt tieši acīs

Visu laiku gribas teikt – ko ņemamies? Covids ir globāla – nē, neteiksim...

Foto

Rīkojums par naida aizliegšanu

Kādi tik mums iekšlietu ministri nav bijuši! Kas visus atcerēsies, tikai spilgtākie paliek prātā. Savādnieks Māris Gulbis pats skrēja uz tirgu...

Foto

NBS priekšniecība šauj pār strīpu

Globālā konglomerāta NATO Latvijas meitasuzņēmums Nacionālie bruņotie spēki (NBS) šauj pār strīpu. Jau prasības pamest dienestu militārpersonām, kas atsakās no vakcinācijas...

Foto

"Olainfarm" obligātais akciju atpirkums ir prettiesisks un tiks apstrīdēts

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm,...

Foto

Četras vakcīnas, trīs mutācijas, divi pianisti, tik viena nelaime

Ažiotāžu sacēlušie Vestarda Šimkus izteikumi no skatuves par savu klausītāju nedalīšanu vakcinētajos un nevakcinētajos parāda, līdz kam...

Foto

Covid-19 vakcinācijas jautājums: aicinām pārtraukt agresiju pret nozarē strādājošajiem

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) turpina iestāties par brīvprātības principu vakcinācijas jautājumā, lai gan valdība...

Foto

Vēl cīņa nav galā un nebeigsies – „Progresīvie” ir neapmierināti, un viena velojosla Aleksandra Čaka ielā ir sāpīgs pagaidu kompromiss

Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu...

Foto

Mēs atnācām paskatīties, ko tas Šimkus prot, nevis klausīties viņa sprediķus

2019. gadā “Oskara” balvu par gada labāko filmu ieguva režisora Pītera Farelija “Zaļā grāmata”. Filma...

Foto

Kā var zināt, ka tik ātri izstrādātas vakcīnas ir efektīvas un drošas?

Runājoties ar radiem un draugiem par aktuālo tēmu, ik pa brīdim gadās dzirdēt jautājumu:...

Foto

Rīgas infrastruktūra ir jāveido tā, lai velobraukšana kļūst par patiešām nopietni apsvērtu izvēli

Satiksmes organizēšana Aleksandra Čaka ielā, kas ir viena no Rīgas maģistrālajām ielām, šobrīd...

Foto

Ko Latvijas iedzīvotājiem ar šo žestu cenšas pateikt Daniels Pavļuts?

Veselības ministrs Daniels Pavļuts nolēmis pie mums vērsties ar jaunu reklāmas kampaņu, kā pats saka, „ar...

Foto

Mīļo Lotār, diskriminē, lūdzu, d...st!

“Neesmu ne par, ne pret vakcināciju, bet tūlīt pastāstīšu, kādēļ man ir kruta imunitāte un visi vakcinētie ir aitas!” nosprieda Lotārs,...

Foto

Rokas nost no mūsu stabiņiem – Tērbatas ielā negadījumos cieš vidēji veseli divi gājēji gadā

Šogad aprit jau trešais gads, kad Rīgā beidzot tiek domāts par...

Foto

Stabiņu invāzija Rīgas ielās

Pēdējās dienās daudzi rīdzinieki noteikti ir pievērsuši uzmanību apstāklim, ka vairākās Rīgas ielās veiktas dažādas satiksmes organizācijas izmaiņas, turklāt, šķiet, ir sākusies...

Foto

Loterija uz dzīvību un nāvi

Zināt krievu ruletes principu? Tev tiek iedota pistole ar tikai vienu lodi, un tev nav ne jausmas, kurā brīdī tā vienīgā...

Foto

„Progresīvo” virtuve kļūst aizvien smirdīgāka un smirdīgāka: jautājumi kārtējai aizmuguriskai “Atklātai sarunai par Roberta Putņa izslēgšanu”

1. Kāds tieši ir tiesiskais pamatojums, kāpēc netiek dota iespēja...

Foto

Ja runāšu – “mazgāšu netīro veļu", būs “nesmuki”: šo argumentu esmu dzirdējis neskaitāmas reizes savā pretkorupcijas darbā

Politiķe, kura par pašas sastrādātajām cūcībām lūdz neuzlikt viņai...

Foto

Attopieties!

Vakcinēšanās būšot obligāta ārstniecības, sociālās aprūpes, izglītības un citās iestādēs. Darba devējiem būšot tiesības atlaist darbinieku, kurš nevarēs uzrādīt Covid-19 sertifikātu. Tā vienojusies valdība. Tas...

Foto

Nav pieļaujama piespiedu vakcinācijas pret Covid-19 noteikšana

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde neatbalsta valdības ieceres īstenot pedagogu vai citu jomu darbinieku piespiedu vakcinēšanu pret Covid-19, tā vietā...

Foto

Lielā nauda – „koalicionāru” vai visas sabiedrības atbalstam?

Latvijai uz galvas tuvākajos piecos gados uzkritīs milzīga nauda. Gandrīz divi miljardi eiro no Eiropas Atveseļošanas un noturības...

Foto

Īstenojot savu „satiksmes mierināšanas” eksperimentu, Staķis un Ķirsis bojā Rīgas vēsturiskā centra pilsētvides tēlu

Esam veikuši Tērbatas ielas apsekošanu un konstatējuši satiksmi norobežojošu elementu nesaskaņotu izvietošanu,...

Foto

Palīdziet! Pret mums veselam saprātam neiedomājamā veidā un apjomos tika izplatītas nomelnojošas, falsificētas, neslavu ceļošas, godu un cieņu aizskarošas nepatiesas ziņas

Pašvaldību vēlēšanu laiks ir noslēdzies...

Foto

Mūsu satiksmes mierināšanas pārvērtības ir lieliskas un būs vēl lieliskākas, jums tikai jāizturas cieņpilni

Rīgas centrs ir pārvērtību priekšā. Un šīs pārvērtības ir jau sākušās. Pakāpeniski...

Foto

Juraša un Bordāna sapņi par sev pakļāvīgu tiesu sāk aizvien biežāk piepildīties

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa 22. jūnijā attaisnoja par valsts noslēpuma apzinātu izpaušanu apsūdzēto...

Foto

Naudas kripatiņas

Pirms dažiem gadiem man kāds draugs jautāja par kriptovalūtu (naudas kripatiņām). Nopratu, ka viņš grib tajā, tā teikt, investēt. Pirms to darīt, viņš tomēr...

Foto

Andrejs Ēķis izkalpojas varnešiem

Latviskais un inteliģentais Andrejs Ēķis, lietojot vārdu “atpakaļ” laika nozīmē, kanāla RīgaTV 24 raidījumā “Ziņu TOP 5” sūrojas: “Bet man kaut kādas trīs, četras...

Foto

Paturot apcietinājumā Ādamsonu, tiesa uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību

Paturot apcietinājumā Saeimas deputātu Jāni Ādamsonu, tiesa, manuprāt, uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību. Vienā svaru...

Foto

Mēs tikām cauri Covidam, bet es nezinu, vai mēs tiksim cauri Reiram vai Kariņa cinismam

No rīta VID telefons vienkārši pīkstēja aizņemto pīkstienu. Beidzot pēc pusstundas...

Foto

Stājas spēkā mans lieliskais likums ar pietiekamiem horizontālās politikas instrumentiem

Atbilstoši Satversmes ievadam viens no Latvijas valsts uzdevumiem ir garantēt latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu...

Foto

Jūlija man pievienojās pēdējā naktī un tagad lielisko mani pamet par labu Aināram, ar kuru viņai ir saites

„Likuma un kārtības” valdes vārdā vēlos sniegt izvērstu...

Foto

Gobzems ar mani nepareizi un nelabi komunicēja, tāpēc es no viņa eju prom

Mīļie draugi! Ar smagu sirdi paziņoju, ka esmu spiesta izbeigt savu darbu partijā...

Foto

„Repharm” kontroli „Olainfarm” pārņēmusi pretlikumīgi

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm, uzsver, ka Repharm grupas paziņojums par...

Foto

Ir īstais brīdis, lai es jums atkal kaut ko pastāstītu – šoreiz par vīrusu

Vai kovids atgriezīsies? Īsā atbilde ir – jā. Turklāt tas jau nekur nav...

Foto

„Facebook” mani ir pilnībā banojis

Tātad - Facebook mani ir pilnībā banojis*. Kas interesanti, bans ir pēc raksta par to, ka valdībai būtu jāpiedāvā apdrošināšana tiem, kuri vakcinējas,...

Foto

Brīvības simbols diemžēl būs dzeltena zvaigzne, jo viss sākas ar šķietamu sīkumiņu

Vakar tvitera pseidointelektuāļi un varas apoloģēti uzsprāga, jo mans piemērs ar dzelteno zvaigzni [publicēts...

Foto

Čekas ziņotājs, kolaborants, LU katedras vadītājs: brīvības ierobežošana ir dabisks [normāls] process

“Es domāju, ka šajā situācijā brīvības ierobežošana ir dabisks process, ne lai kādam nodarītu...

Foto

Viss ir daudz vienkāršāk

Kāds ir cilvēka materiālās vajadzības? Īstenībā nemaz tik daudz mums dzīvē nevajag. Mums vajag ērtu mājokli, kur varam labi justies, kādu personīgo...

Foto

Ceļš uz nekurieni

Daudzi brīnās, arī es, par to, ka cilvēkus nav iespējams pārliecināt, viņiem ir grūti izskaidrot, un viņi bieži nespēj saprast pat vienkāršas un...

Foto

Nē, cilvēki Latvijā nav dīvaini un neizvairās no vakcinēšanās!

Par spīti masīvai antivakcinācijas kampaņai soctīklos, ko uzkurina Kremļa troļļi kopā ar visādiem vietējiem dīvainīšiem, un par...

Foto

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

PROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums...

Foto

Omega vēlētāja vilšanās

Aizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices...

Foto

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

Dārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu,...

Foto

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

Teikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka...

Foto

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

Vispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta...

Foto

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

Levits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu....