Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

motorhead

22.05.2018. 08:18

Man par tām spēļu zālēm ne silts,ne auksts, kaut gan principā vajadzētu tās izvietot kaut kur vienkopus. Manuprāt, jāsāk ar mazumiņu - to debilo būdu stacijas laukumā. Varbūt kāds zin, kurš atļāva to uzcelt un ekspluatēt? Pastāstiet.

Atbildēt

Jenots

19.05.2018. 13:10

Tauta balsos par LKPLV unJKP,šīs partijas spēj ievest kārtību visā valstī,NA,ZZS,Saskaņa-nespēj ievest kārtību 27.g.centrāl tirgū.

Atbildēt

Liliana

19.05.2018. 07:11

»

Krievijas FSB

garā politikas roka. Jāglābj krievvalodīgie okupanti no naudas atstāšanas spēļu zālēs Rīgas guļamrajonos, jo JKP Rīgas pašvaldības noteikumu grozījumi attiecas tikai uz Rīgu...


Apskatieties Poliju,BRD un UK- Lielbritāniju.Kaut vai kaimiņus Lietuvu un Igauniju.Ne tur alkohols autoostās rajonu centros tiek tirgots,ne *laimētavu* puse pilsētas.Nabaga Latvija atpaliek visur\medicīnā un korupcijas apkarošanā valsts iestādēs.JKP pilnīga Taisnība.

Atbildēt

Liliana

19.05.2018. 07:05

»

Jā!

Ja jau muldēt, tad uz pilnu klapi!Pie viena Latvijā vajadzētu aizliegt arī automašīnas. Atstāt tikai sabiedrisko transportu. Tik daudz tomēr cilvēku iet bojā un tiek sakropļoti tajās autoavārijās. Tik daudz ģimeņu ir nelaimīgas... Varbūt JKP arī šo ideju varētu izmantot savā priekšvēlēšanu kampaņā? ...


Ar auto ir tā- atsevišķas personas vispār neprot braukt un tik un tā brauc un nogalina citus...un neatbild,bet atpērkas.Kaut kā nemanu,ka cietumos būtu slepkavas- auto vadītāji.Kad Jums kādu tuvinieku vai draugu nobrauks un pazudīs,filozofēsiet pavisam savādāk.....tas vēl priekšā..?

Atbildēt

Liliana

19.05.2018. 07:00

»

Uldis

JKP vēlētājs ir vai nu pēdējais idiots, vai pēdējais nelietis


Piekrītu JKP projektam par azartspēlēm.Pat Londonā nekur neieraudzīt to sātanisko iestādījumu:spēļu zāles.Arī rajonu centros,lūdzu,aizveriet!Tur vēl trakāk- Aluksnē vairāk spēļu zāļu centrā kā veikalu vai kafejnicu ar tādiem skaistiem nosaukumiem kā Zilais dimants un Joker.Trīs sātaniskie iestādījumi piepelnās pašā centrā,tas pats Balvos.Autoostā uzgaidāmā telpā liels alkohola veikals Alko- tas pats ir Balvos.LATVIJA- KURP EJ?VARBŪT GĀZĪSIES KĀDREIZ TAS NETĪRAIS BIZNESS- AZARTSPĒLES UN ALKOHOLS?

Atbildēt

es

17.05.2018. 14:59

Nu jau gan,un kā tad koalīcijas partneris Pūce,kura sievai bizness? JKP kā tad tā?Draugi taču

Atbildēt

Uldis

17.05.2018. 10:11

»

Ne jau

Ušakova Saskaņa, bet pie varas esošās nacionāli konservatīvās partijas Saeimā deva zaļo gaismu šim biznesam . Šlesera ideja bija pieņemama. Spēļu zāles izvietot vienīgi Zaķusalā, tās aizvācot no centra un mikrorajoniem. Ne katrs atļautos uz turieni braukt. Azartspēles tiešām ir liela nelaime arī līdzatkarīgajiem...


Bordāna bijušais Latvijas ceļš, kura laikā azartspēļu nozare veica savu uzvara gājienu, nebija ne nacionāls ne konservatīvs. Tas sastāvēja no komunistiem, čekas ziņotājiem, un pederastiem un protams arī RD valdošie komunisti, čekisti, staļinisti, rusisti, sātanisti un krievu armijnieki saņem savu daļu no azartspēlēm.

Atbildēt

Ne jau

16.05.2018. 21:52

Ušakova Saskaņa, bet pie varas esošās nacionāli konservatīvās partijas Saeimā deva zaļo gaismu šim biznesam . Šlesera ideja bija pieņemama. Spēļu zāles izvietot vienīgi Zaķusalā, tās aizvācot no centra un mikrorajoniem. Ne katrs atļautos uz turieni braukt. Azartspēles tiešām ir liela nelaime arī līdzatkarīgajiem, ne tikai pašiem atkarīgajiem. JKP mēģina spodrināt spalvas. Aizliegumi nedarbojas. Arī Krievijā ir liels skaits pagrīdes spēļu eļļu.

Atbildēt

A

15.05.2018. 15:05

Ļoti apsveicama doma. Godīgāk būtu, ja vispirms vēlētājiem pateiktu, cik liela nauda aiziet uz pašvaldības budžetu un vai valsts no sava budžeta šo starpību segs.

Atbildēt

varat iedomāties

15.05.2018. 14:45

ņem ātros kredītus un spēlē spēļu zālēs, sporta totalizatoros...sports jau tādi paši..........

Atbildēt

Līgums

15.05.2018. 13:48

Žurnālisti! Mediji! Sekojiet naudai (follow money!)! JKP ziedotājs Andris Bērziņš!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

NEPIEĻAUSIM

15.05.2018. 12:42

šo ju(r)dašu murgu."sie tipiņi iegāza Māti Latviju ar Baltijas Tīģeri-iznīcinot Tautsaimniecību;iegāza ar Bankām-nava latvija šveicarija;tagad vēlme iegāzt lai SAULES Mūža Latvija nava vairs Lasvegasa un Monako.Vai nav kangari?!

Atbildēt

Viedoklis

15.05.2018. 10:09

Pie tam tie paši kangaru grupējumi NA un vienotība savulaik pieņēma tādus likumus, ka nemaz nevarēja atteikt atvērt tās elles iestādes. Bet, ja tu tās aizver, tad tikai pēc pieciem gadiem no lēmuma brīža. Cik stipri jāienīst latviešu tautam, lai ko tādu pieņemt?

Atbildēt

Viedoklis

15.05.2018. 10:04

»

Jaunā komunistiskā partija

Tendenciozs raksts. Laikam JKP nav lietas kursā, ka no 2009.-2010.gadam Latvijā bija ekonomiskā krīze, kas samazināja teju visu biznesu ieņēmumus, ne tikai spēļu zāļu. Tāpat līdz ar krīzi bankrotēja daudzi uzņēmumi, kuru atstātajās tukšajās telpās ievācās spēļu zāles...


Tā itkā tie blēži nezin, ka tajos gados bija krīze. Tā itkā tie blēži nezin, ka visas atļaijas tika izsniegtas NA un vienotības kangaru grupējumu valdīšanas laikā - tad kad arī tika uzcelts zelta tilts un RD parādi pieauga par gandrīz miljardu eiro.
Nē, visu viņi zin. Ciniskie blēži raujas pie siles ar jebkādiem līdzekļiem. Pats galvenais atradīsies bauru pūļi kas svēti tam visam noticēs. Tas ir ļoti bēdīgi

Atbildēt

?

15.05.2018. 09:03

Izskatās, ka JKP ir biznesa projekts ar nolūku nokļūt pie siles konkrētām personām.

Atbildēt

Jā!

15.05.2018. 07:40

Ja jau muldēt, tad uz pilnu klapi!Pie viena Latvijā vajadzētu aizliegt arī automašīnas. Atstāt tikai sabiedrisko transportu. Tik daudz tomēr cilvēku iet bojā un tiek sakropļoti tajās autoavārijās. Tik daudz ģimeņu ir nelaimīgas... Varbūt JKP arī šo ideju varētu izmantot savā priekšvēlēšanu kampaņā? Kāda aizkustinoša līdzjūtība! Cik dziļas rūpēs par Latvijā dzīvojošo ģimeņu labsajūtu!
Diemžēl, vienīgais, ko līdz šim no skaļajām priekšvēlēšanu kampaņām izveidotā Latvijā valdība "dziļās rūpēs par savu tautu" tiešām ir likvidējusi, tās ir skolas un medicīnas iestādes. Un cik ir tādu ģimeņu, kas par to priecājas?

Atbildēt

Andris Ameriks

15.05.2018. 05:48

ātrajos kredītos, uz ko balstās azarspēļu bizness, pelna miljonus! Tos miljonus viņšieliek spēļu biznesa attīstīšanā.

Atbildēt

to Nemo

15.05.2018. 05:46

Nojaukt, aizliegt!, jo tie feniksi visus ķer uz ielas un rauj iekšā (ne) laimētavās! Ārprāc! Ārprāc!

Atbildēt

Krievijas FSB

15.05.2018. 05:43

garā politikas roka. Jāglābj krievvalodīgie okupanti no naudas atstāšanas spēļu zālēs Rīgas guļamrajonos, jo JKP Rīgas pašvaldības noteikumu grozījumi attiecas tikai uz Rīgu.

Krievijā azartspēļu bizness atļauts tikai četrās īpašās zonās pilsētu nomalēs. Kaļiningradas apgabalā, Piejūras novada tālajos austrumos, Altaja novadā Sibīrijā, Krievijas dienvidu pilsētās Krasnodarā un Rostovā pie Donas.

Juraša, Potapovas, Bordāna Sibīrija tiek gatavota Rīgā.
Atbildēt

Jaunā komunistiskā partija

15.05.2018. 02:46

Tendenciozs raksts. Laikam JKP nav lietas kursā, ka no 2009.-2010.gadam Latvijā bija ekonomiskā krīze, kas samazināja teju visu biznesu ieņēmumus, ne tikai spēļu zāļu. Tāpat līdz ar krīzi bankrotēja daudzi uzņēmumi, kuru atstātajās tukšajās telpās ievācās spēļu zāles.

Nē, es neesmu ušaka domes fans, tikai zinu, ka spēļu zāles strādā ar atļaujām, kas izsniegtas vēl pirms ušaka ēras. Te jautājumus visvairāk jāuzdod NA un Vienotībai.

Atbildēt

Potapova zog idejas

14.05.2018. 23:05

Tā ir sena Šlesera ideja

Atbildēt

Sofa

14.05.2018. 22:04

Visi palikusi tik truli, ka ir vienalga,ka tie maitasputni -feniksi barojas no citu nelaimes...

Atbildēt

hihi

14.05.2018. 21:55

»

SOLA

Kā gan vēl potapova varētu savu asti pacilāt. Ja nu vienīgi tā kā Zemene pa laukumu plika paskraidīt. Tas gan pievērstu vēlētāju uzmanību


JKP vēlētājs nav tik stulbs, lai uzķertos uz tādu primitīvu reklāmas lietu. Uz šo parasti uzķeras ZZS un NA vēlētāji.

Atbildēt

formula

14.05.2018. 21:05

Ļoti raksturīgs šo konzervaino blēžu cinisms: daudzus jo daudzus gadus bija vienotībai galvenā stute valsts nozagšanā ,vairojot tautas nabadzību ! Nu ,kā jau pieraduši jumtot,brauc virsū azartspēļu biznesam.

Atbildēt

Nemo

14.05.2018. 20:30

Naudu, tie maitas, pelna... Mums -tikai asaras... Kam tad pieder? Ne mums!!!! Nost ar tiem kazino un feniksiem!!!! Lai atrod citas aitas,kuras cirpt!!!! Labuma nav. Jaunatne tiek ievilkta un degradeta. Situacija"out off control". BET neticu, ka pietiks piolitiskas gribas. Ja jau ir tik daudz to vietu, tatad, kadam tas ir izdevigi....

Atbildēt

jaajaa

14.05.2018. 19:19

...atbalstu pilnībā...vajag lokalizēt...atstāt "spēļu elles" kaut kādās pāris vietās Latvijā...kas gribēs - brauks un spēlēs...:)

Atbildēt

Pilsonis

14.05.2018. 15:59

Nav šaubu, tā sērga ir jālikvidē nekavējoties bez jebkādām atrunām. + pilnībā jāierobežo reklāmas, jo blēži tak pēc aizvēršanas mēģinās pārcelt savas elles iestādes uz internetu. + jāceļ cietumsodi par nelegālu azartspēļu organizēšanu, tai skaitā tiem kuru īpašumā tas tiek organizēts.
Neticu nevienam šī kangaru grupējuma vārdam, NEVIENAM, nulle tucības

Atbildēt

!

14.05.2018. 15:56

Tukša priekšvēlēšanu muldēšana!

Atbildēt

SOLA

14.05.2018. 15:45

Kā gan vēl potapova varētu savu asti pacilāt. Ja nu vienīgi tā kā Zemene pa laukumu plika paskraidīt. Tas gan pievērstu vēlētāju uzmanību.

Atbildēt

paardomas

14.05.2018. 15:30

Vēl baisāk ir ka azartspēles un augļošana atzītas par tautsaimniecības nozarēm.Šis partijnieku priekšlikums tāds pirmsvēlēšanu blefs vien ir.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Saudzēsim sevi, cienīsim ārstu darbu un beigsim izplatīt melus, kas var pašiem atspēlēties

FotoTāda izskatās mana vīra Ivara Krastiņa, Liepājas reģionālās slimnīcas reanimācijas nodaļas vadītāja, ikdiena. Ilgi šaubījos, vai ko teikt šai Covid sakarā, bet ziniet - ārsti par sevi paši nestāstīs, ne par savu smago darbu, ne par reālām cīņām nāves ēnā... viņi to neuzskata par varoņdarbu, bet gan par savu sirds PIENĀKUMU - glābt Tevi un Mani. Un katru dienu es pavadu savu vīru KARĀ - karā ar šo sasodīto ligu, karā, no kura var arī nepārnākt...
Lasīt visu...

12

Politisko eliti biedē tikai un vienīgi viena lieta

Foto2020. gada noslēgumā visā krāšņumā tiek atklāti politiskās elites mērķi, kuri masu plašsaziņas līdzekļos vēl pirms dažiem mēnešiem tika dēvēti par sazvērestības teorijām. Taču šodien politiskā elite savus plānus vairs neslēpj. Tie ir skaidri redzami ikvienam cilvēkam, kurš ir atmodies – politiskā elite vēlas sagraut ekonomiku, salauzt cilvēku garu un pakļaut cilvēci totālai kontrolei. 
Lasīt visu...

12

Intensīva mežizstrāde un pieprasījums pēc koksnes biomasas izraisa mežu degradāciju Igaunijā un Latvijā

FotoEiropas valstu, tostarp Nīderlandes, Dānijas un Lielbritānijas, pieprasījums pēc biomasas veicina mežizstrādes intensitāti Igaunijā un Latvijā. Jaunais ziņojums “Koksnes granulā paslēptais: intensīvas mežizstrādes ietekme uz Igaunijas un Latvijas mežiem”, ko publicējis Igaunijas Dabas fonds un Latvijas Ornitoloģijas biedrība, rāda, ka abu valstu mežsaimniecību raksturo intensīva, uz kailcirtēm balstīta mežsaimniecība. Lai gan abās valstīs ir likumi un standarti, kam būtu jānodrošina dabas aizsardzība, šādai mežu apsaimniekošanai ir negatīva ietekme gan uz dabas daudzveidību, gan klimatu.
Lasīt visu...

6

Kariņam jāmaina slikti strādājošie ministri vai pašam jāuzņemas atbildība

FotoMinistru prezidents Krišjānis Kariņš savā svētdienas uzrunā Latvijas televīzijā faktiski skaidri atzina kļūdas, nekonsekvenci un pretrunas, ko valdība pieļāvusi COVID 19 pandēmijas apkarošanas procesā.
Lasīt visu...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

Izglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību...

Foto

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

Varbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka...

Foto

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

Katra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām....

Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...