Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

motorhead

22.05.2018. 08:18

Man par tām spēļu zālēm ne silts,ne auksts, kaut gan principā vajadzētu tās izvietot kaut kur vienkopus. Manuprāt, jāsāk ar mazumiņu - to debilo būdu stacijas laukumā. Varbūt kāds zin, kurš atļāva to uzcelt un ekspluatēt? Pastāstiet.

Atbildēt

Jenots

19.05.2018. 13:10

Tauta balsos par LKPLV unJKP,šīs partijas spēj ievest kārtību visā valstī,NA,ZZS,Saskaņa-nespēj ievest kārtību 27.g.centrāl tirgū.

Atbildēt

Liliana

19.05.2018. 07:11

»

Krievijas FSB

garā politikas roka. Jāglābj krievvalodīgie okupanti no naudas atstāšanas spēļu zālēs Rīgas guļamrajonos, jo JKP Rīgas pašvaldības noteikumu grozījumi attiecas tikai uz Rīgu...


Apskatieties Poliju,BRD un UK- Lielbritāniju.Kaut vai kaimiņus Lietuvu un Igauniju.Ne tur alkohols autoostās rajonu centros tiek tirgots,ne *laimētavu* puse pilsētas.Nabaga Latvija atpaliek visur\medicīnā un korupcijas apkarošanā valsts iestādēs.JKP pilnīga Taisnība.

Atbildēt

Liliana

19.05.2018. 07:05

»

Jā!

Ja jau muldēt, tad uz pilnu klapi!Pie viena Latvijā vajadzētu aizliegt arī automašīnas. Atstāt tikai sabiedrisko transportu. Tik daudz tomēr cilvēku iet bojā un tiek sakropļoti tajās autoavārijās. Tik daudz ģimeņu ir nelaimīgas... Varbūt JKP arī šo ideju varētu izmantot savā priekšvēlēšanu kampaņā? ...


Ar auto ir tā- atsevišķas personas vispār neprot braukt un tik un tā brauc un nogalina citus...un neatbild,bet atpērkas.Kaut kā nemanu,ka cietumos būtu slepkavas- auto vadītāji.Kad Jums kādu tuvinieku vai draugu nobrauks un pazudīs,filozofēsiet pavisam savādāk.....tas vēl priekšā..?

Atbildēt

Liliana

19.05.2018. 07:00

»

Uldis

JKP vēlētājs ir vai nu pēdējais idiots, vai pēdējais nelietis


Piekrītu JKP projektam par azartspēlēm.Pat Londonā nekur neieraudzīt to sātanisko iestādījumu:spēļu zāles.Arī rajonu centros,lūdzu,aizveriet!Tur vēl trakāk- Aluksnē vairāk spēļu zāļu centrā kā veikalu vai kafejnicu ar tādiem skaistiem nosaukumiem kā Zilais dimants un Joker.Trīs sātaniskie iestādījumi piepelnās pašā centrā,tas pats Balvos.Autoostā uzgaidāmā telpā liels alkohola veikals Alko- tas pats ir Balvos.LATVIJA- KURP EJ?VARBŪT GĀZĪSIES KĀDREIZ TAS NETĪRAIS BIZNESS- AZARTSPĒLES UN ALKOHOLS?

Atbildēt

es

17.05.2018. 14:59

Nu jau gan,un kā tad koalīcijas partneris Pūce,kura sievai bizness? JKP kā tad tā?Draugi taču

Atbildēt

Uldis

17.05.2018. 10:11

»

Ne jau

Ušakova Saskaņa, bet pie varas esošās nacionāli konservatīvās partijas Saeimā deva zaļo gaismu šim biznesam . Šlesera ideja bija pieņemama. Spēļu zāles izvietot vienīgi Zaķusalā, tās aizvācot no centra un mikrorajoniem. Ne katrs atļautos uz turieni braukt. Azartspēles tiešām ir liela nelaime arī līdzatkarīgajiem...


Bordāna bijušais Latvijas ceļš, kura laikā azartspēļu nozare veica savu uzvara gājienu, nebija ne nacionāls ne konservatīvs. Tas sastāvēja no komunistiem, čekas ziņotājiem, un pederastiem un protams arī RD valdošie komunisti, čekisti, staļinisti, rusisti, sātanisti un krievu armijnieki saņem savu daļu no azartspēlēm.

Atbildēt

Ne jau

16.05.2018. 21:52

Ušakova Saskaņa, bet pie varas esošās nacionāli konservatīvās partijas Saeimā deva zaļo gaismu šim biznesam . Šlesera ideja bija pieņemama. Spēļu zāles izvietot vienīgi Zaķusalā, tās aizvācot no centra un mikrorajoniem. Ne katrs atļautos uz turieni braukt. Azartspēles tiešām ir liela nelaime arī līdzatkarīgajiem, ne tikai pašiem atkarīgajiem. JKP mēģina spodrināt spalvas. Aizliegumi nedarbojas. Arī Krievijā ir liels skaits pagrīdes spēļu eļļu.

Atbildēt

A

15.05.2018. 15:05

Ļoti apsveicama doma. Godīgāk būtu, ja vispirms vēlētājiem pateiktu, cik liela nauda aiziet uz pašvaldības budžetu un vai valsts no sava budžeta šo starpību segs.

Atbildēt

varat iedomāties

15.05.2018. 14:45

ņem ātros kredītus un spēlē spēļu zālēs, sporta totalizatoros...sports jau tādi paši..........

Atbildēt

Līgums

15.05.2018. 13:48

Žurnālisti! Mediji! Sekojiet naudai (follow money!)! JKP ziedotājs Andris Bērziņš!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

NEPIEĻAUSIM

15.05.2018. 12:42

šo ju(r)dašu murgu."sie tipiņi iegāza Māti Latviju ar Baltijas Tīģeri-iznīcinot Tautsaimniecību;iegāza ar Bankām-nava latvija šveicarija;tagad vēlme iegāzt lai SAULES Mūža Latvija nava vairs Lasvegasa un Monako.Vai nav kangari?!

Atbildēt

Viedoklis

15.05.2018. 10:09

Pie tam tie paši kangaru grupējumi NA un vienotība savulaik pieņēma tādus likumus, ka nemaz nevarēja atteikt atvērt tās elles iestādes. Bet, ja tu tās aizver, tad tikai pēc pieciem gadiem no lēmuma brīža. Cik stipri jāienīst latviešu tautam, lai ko tādu pieņemt?

Atbildēt

Viedoklis

15.05.2018. 10:04

»

Jaunā komunistiskā partija

Tendenciozs raksts. Laikam JKP nav lietas kursā, ka no 2009.-2010.gadam Latvijā bija ekonomiskā krīze, kas samazināja teju visu biznesu ieņēmumus, ne tikai spēļu zāļu. Tāpat līdz ar krīzi bankrotēja daudzi uzņēmumi, kuru atstātajās tukšajās telpās ievācās spēļu zāles...


Tā itkā tie blēži nezin, ka tajos gados bija krīze. Tā itkā tie blēži nezin, ka visas atļaijas tika izsniegtas NA un vienotības kangaru grupējumu valdīšanas laikā - tad kad arī tika uzcelts zelta tilts un RD parādi pieauga par gandrīz miljardu eiro.
Nē, visu viņi zin. Ciniskie blēži raujas pie siles ar jebkādiem līdzekļiem. Pats galvenais atradīsies bauru pūļi kas svēti tam visam noticēs. Tas ir ļoti bēdīgi

Atbildēt

?

15.05.2018. 09:03

Izskatās, ka JKP ir biznesa projekts ar nolūku nokļūt pie siles konkrētām personām.

Atbildēt

Jā!

15.05.2018. 07:40

Ja jau muldēt, tad uz pilnu klapi!Pie viena Latvijā vajadzētu aizliegt arī automašīnas. Atstāt tikai sabiedrisko transportu. Tik daudz tomēr cilvēku iet bojā un tiek sakropļoti tajās autoavārijās. Tik daudz ģimeņu ir nelaimīgas... Varbūt JKP arī šo ideju varētu izmantot savā priekšvēlēšanu kampaņā? Kāda aizkustinoša līdzjūtība! Cik dziļas rūpēs par Latvijā dzīvojošo ģimeņu labsajūtu!
Diemžēl, vienīgais, ko līdz šim no skaļajām priekšvēlēšanu kampaņām izveidotā Latvijā valdība "dziļās rūpēs par savu tautu" tiešām ir likvidējusi, tās ir skolas un medicīnas iestādes. Un cik ir tādu ģimeņu, kas par to priecājas?

Atbildēt

Andris Ameriks

15.05.2018. 05:48

ātrajos kredītos, uz ko balstās azarspēļu bizness, pelna miljonus! Tos miljonus viņšieliek spēļu biznesa attīstīšanā.

Atbildēt

to Nemo

15.05.2018. 05:46

Nojaukt, aizliegt!, jo tie feniksi visus ķer uz ielas un rauj iekšā (ne) laimētavās! Ārprāc! Ārprāc!

Atbildēt

Krievijas FSB

15.05.2018. 05:43

garā politikas roka. Jāglābj krievvalodīgie okupanti no naudas atstāšanas spēļu zālēs Rīgas guļamrajonos, jo JKP Rīgas pašvaldības noteikumu grozījumi attiecas tikai uz Rīgu.

Krievijā azartspēļu bizness atļauts tikai četrās īpašās zonās pilsētu nomalēs. Kaļiningradas apgabalā, Piejūras novada tālajos austrumos, Altaja novadā Sibīrijā, Krievijas dienvidu pilsētās Krasnodarā un Rostovā pie Donas.

Juraša, Potapovas, Bordāna Sibīrija tiek gatavota Rīgā.
Atbildēt

Jaunā komunistiskā partija

15.05.2018. 02:46

Tendenciozs raksts. Laikam JKP nav lietas kursā, ka no 2009.-2010.gadam Latvijā bija ekonomiskā krīze, kas samazināja teju visu biznesu ieņēmumus, ne tikai spēļu zāļu. Tāpat līdz ar krīzi bankrotēja daudzi uzņēmumi, kuru atstātajās tukšajās telpās ievācās spēļu zāles.

Nē, es neesmu ušaka domes fans, tikai zinu, ka spēļu zāles strādā ar atļaujām, kas izsniegtas vēl pirms ušaka ēras. Te jautājumus visvairāk jāuzdod NA un Vienotībai.

Atbildēt

Potapova zog idejas

14.05.2018. 23:05

Tā ir sena Šlesera ideja

Atbildēt

Sofa

14.05.2018. 22:04

Visi palikusi tik truli, ka ir vienalga,ka tie maitasputni -feniksi barojas no citu nelaimes...

Atbildēt

hihi

14.05.2018. 21:55

»

SOLA

Kā gan vēl potapova varētu savu asti pacilāt. Ja nu vienīgi tā kā Zemene pa laukumu plika paskraidīt. Tas gan pievērstu vēlētāju uzmanību


JKP vēlētājs nav tik stulbs, lai uzķertos uz tādu primitīvu reklāmas lietu. Uz šo parasti uzķeras ZZS un NA vēlētāji.

Atbildēt

formula

14.05.2018. 21:05

Ļoti raksturīgs šo konzervaino blēžu cinisms: daudzus jo daudzus gadus bija vienotībai galvenā stute valsts nozagšanā ,vairojot tautas nabadzību ! Nu ,kā jau pieraduši jumtot,brauc virsū azartspēļu biznesam.

Atbildēt

Nemo

14.05.2018. 20:30

Naudu, tie maitas, pelna... Mums -tikai asaras... Kam tad pieder? Ne mums!!!! Nost ar tiem kazino un feniksiem!!!! Lai atrod citas aitas,kuras cirpt!!!! Labuma nav. Jaunatne tiek ievilkta un degradeta. Situacija"out off control". BET neticu, ka pietiks piolitiskas gribas. Ja jau ir tik daudz to vietu, tatad, kadam tas ir izdevigi....

Atbildēt

jaajaa

14.05.2018. 19:19

...atbalstu pilnībā...vajag lokalizēt...atstāt "spēļu elles" kaut kādās pāris vietās Latvijā...kas gribēs - brauks un spēlēs...:)

Atbildēt

Pilsonis

14.05.2018. 15:59

Nav šaubu, tā sērga ir jālikvidē nekavējoties bez jebkādām atrunām. + pilnībā jāierobežo reklāmas, jo blēži tak pēc aizvēršanas mēģinās pārcelt savas elles iestādes uz internetu. + jāceļ cietumsodi par nelegālu azartspēļu organizēšanu, tai skaitā tiem kuru īpašumā tas tiek organizēts.
Neticu nevienam šī kangaru grupējuma vārdam, NEVIENAM, nulle tucības

Atbildēt

!

14.05.2018. 15:56

Tukša priekšvēlēšanu muldēšana!

Atbildēt

SOLA

14.05.2018. 15:45

Kā gan vēl potapova varētu savu asti pacilāt. Ja nu vienīgi tā kā Zemene pa laukumu plika paskraidīt. Tas gan pievērstu vēlētāju uzmanību.

Atbildēt

paardomas

14.05.2018. 15:30

Vēl baisāk ir ka azartspēles un augļošana atzītas par tautsaimniecības nozarēm.Šis partijnieku priekšlikums tāds pirmsvēlēšanu blefs vien ir.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kad pērkama eksministres padomniece cenšas panākt netīkamas „Facebook” lapas slēgšanu

FotoIlzes Viņķeles ekspadomniece un Veselības ministrijas PR darbiniece Marta Krivade apmelo "Vakcīnrealitāti Latvijā" un aicina uz reiderismu Savā privātajā “Facebook” lapā viņa publicē aicinājumu lietotājiem ziņot administrācijai par "Vakcīnrealitātes Latvijā" “Facebook” lapu ar mērķi panāk tās bloķēšanu.
Lasīt visu...

21

Nav pieļaujama necienīga attieksme pret tradīciju kopējiem un viņu viedokļa dēvēšana par "homofobisku"

FotoAtsaucoties uz aktualizējušos jautājumu par ģimenes jēdziena pārdefinēšanu, Latvijas Dievturu sadraudze uzskata par pienākumu sabiedrībai paust savu viedokli.
Lasīt visu...

15

Egils Borats

FotoAcīmredzot prezidents Egils Levits uzskata, ka pēdējā laikā viņa  neveiklo frāžu un paziņojumu skaits nav pietiekams, lai pilnībā samulsinātu Latvijas cilvēkus, un tāpēc viņš turpina runāt arvien dīvainākas lietas.
Lasīt visu...

21

Alda Gobzema rekviēms

FotoTuba Mirum (Pastarā diena) – ar to mūsu valdībai un visiem ļaunajiem spēkiem draud Aldis Gobzems kopš tā brīža, kad iesaistījās par cīņu pie varas galda. Gobzema aktivitātes var pielīdzināt kopējai plūsmai, kura sākās ar Brexit kampaņu un Donalda Trampu nākšanu pie varas ASV un notikumiem citur pasaulē, kur par galveno dzinuli ir ārējs vai iekšējs drauds, briesmas, netaisnība. Gobzems draud ar procesu sākšanu visiem par neslavas celšanu, bet sausais atlikums ir tāds, ka nekas tāds nav noticis. Turpretim ir ierosināti procesi pret viņu par neslavas celšanu, kur verdikts ir bijis viens ne Aldim par labu.
Lasīt visu...

12

Mieru, tikai mieru

FotoŠie slavenā, gudrā un šarmantā vīreļa ar propelleri uz muguras - Karlsona vārdi mūsdienās ieguvuši sevišķu aktualitāti. Jo nav viegli saglabāt mieru tik masīva infoterora un valsts terora apstākļos. Piemēram, izrādās (un tas pat netiek vairs slēpts), ka "brīvprātīgi" pieejamās vakcīnas ir ekperimentālas, attiecīgi - vakcinējamie cilvēki piedalās klīniskā eksperimentā. Bez samaksas. Ar risku savai veselībai vai dzīvībai. Pat oficiālajos medijos ir "pasprukusi" šī informācija.
Lasīt visu...

21

Kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19 (jo īpaši ar mRNA tipa vakcīnām)?

FotoTā kā arī Latvijā valdība sāk apšaubāmu masveida vakcinācijas propagandas kampaņu, kas var izvērsties pat mēģinājumos uzsākt piespiedu vakcināciju modernizēta totalitārisma stilā, īsumā jānorāda galvenie iemesli, kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19, jo īpaši ar jaunā tipa mRNA vakcīnām.
Lasīt visu...

6

Labklājības ministrijas un pašvaldību neizdarība noved pie dzīvības apdraudējuma cilvēkiem, kuri uzturas sociālās aprūpes centros

FotoKopš ārkārtējās situācijas valstī, ko izraisījusi Covid-19 krīze, tiesībsargs ar vērību seko līdzi notikumiem, kas saistīti ar personām, kas ilgstoši atrodas sociālās aprūpes centros. Tiesībsargs uzskata, ka Labklājības ministrijas un pašvaldību neefektīvās sadarbības dēļ tiek pārkāptas personu tiesības uz veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pele spēlējas ar kaķi: Ivo Leitāns pret Aivaru Lembergu

Kad vienā no Ventspils mēra Aivara Lemberga preses konferencēm jautājumus sāka uzdot LTV žurnālists Ivo Leitāns, uzreiz...

Foto

Pieaug slēgto tirgotāju skaits, jāglābj nozare

Nozare turpina darboties sarežģīta regulējuma apstākļos. Atbalstu saņem regulāri apturēto uzņēmumu darbinieki, turpinās pieteikšanās uz apgrozāmo līdzekļu pabalstiem, ar nepacietību...

Foto

Atbilde ir tuvāk, nekā tu domā

Cik labi, ka mēs dzīvojam laikā, kad ir tik daudz iespēju! Piemēram, ir tik daudz iespēju baidīties:...

Foto

Pilsoni! Ja gribi paspēt nodibināt partiju, tad kur ņemt nosaukumu? Tev palīgā nāks Ukraina

Skatoties uz pašvaldību vēlēšanām šogad un Saeimas vēlēšanām nākamgad, plāno dibināties ne...

Foto

Esmu brīvs un spēcīgs cilvēks, tāpēc iesūdzēšu visus, kas man darīs pāri

Esmu ar savu parakstu apliecinājis dalību partijā Likums un kārtība! Un Tu? Seko man un...

Foto

Kam tic tie, kas grib, lai netici nekam

Brīžos, kad plašākam sabiedrības lokam piemin okultismu, tad vieni smīkņā klusi, citi steigtu pildīt savu operatīvo armijai pielīdzināmo...

Foto

Tikai slikti cilvēki iebilst pret datu nesēju atlīdzību mobilajiem telefoniem

Latvijas autoru, mūzikas izpildītāju un producentu organizācijas ir gandarītas par LR Kultūras ministrijas (KM) virzītajām izmaiņām...

Foto

Pietiek norādīt kā piemēru citu valstu neizdarību, attaisnojot mūsējās

Kas mainījies? Kad studēju medicīnu, mums mācīja, ka no desmit cilvēkiem vismaz viens ir savādāk domājošs. Vai...

Foto

Zakatistovam, Nemiro un kompānijai nāksies atskaitīties

Šā gada 7.janvārī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs ir apstiprinājis 2020.gada 6.decembra politiskās partijas KPV LV ārkārtas biedru sapulcē ievēlēto valdi:...

Foto

Vajadzētu pieprasīt arī izglītības un zinātnes ministres demisiju

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde aicina Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu neatstāt bez ievērības Latvijas Izglītības un zinātnes...

Foto

Par cenzūru portālā Draugiem (ja vēl atceraties tādu)

Līdz 2017.gada maijam biju pārliecināts par to, ka visi cilvēki pasaulē  vissiltākos pateicības vārdus saka un vislielāko cieņu...

Foto

Kāpēc Latvijas vara un mediji nekomentē Lielā Restarta konceptu?

Pēc gandrīz gada juku un haosa atbilde uz šo jautājumu ir acīmredzama. „Jaunās Perestroikas” ieviešanai uzsvars tiek...

Foto

Šoreiz mēģināšu atbildēt par saviem vārdiem: politiskās partijas "Likums un kārtība" dibināšanas manifests

Mēs neticam papīru kalniem. Papīrs panes visu. Līdz šim Latvijā ir bijušas simtiem...

Foto

Praktiski padomi - kā apturēt vīrusu

Kopš pavasara nekas nav mainījies, vēl joprojām tie paši labie, vecie, efektīvie ieteikumi! Tātad vīruss nekad nesākas uzreiz plaušās, tas...

Foto

Pietiek muļļāties

Lai nu kā kādam nepatiktu Latvijas pašreizējā valdība, kura rīkojas pēc Krilova fabulas motīviem, tad nu šoreiz jānoņem cepure premjera priekšā....

Foto

Kas traucē?

Gada pirmajā pusē mēs lepojāmies ar to, ka mūsu „aktīvās” rīcības rezultātā esam labā epidemioloģiskā situācijā, salīdzinot ar citām valstīm. To, lepni krūtis izgāzuši,...

Foto

Es sekoju un izprotu

Pastāvīgi un rūpīgi sekojot līdzi situācijai, izprotu Ministru prezidenta lēmumu un tā pamatojumu pieprasīt veselības ministres demisiju....

Foto

Pareiziem medijiem, kas cer uz valsts finansiālu atbalstu, ir jāuzvedas pareizi

Jau kopš marta Latvijas iedzīvotāju ikdienu būtiski ietekmē koronavīrusa izraisītā pandēmija, ar to saistītie ierobežojumi...

Foto

Ir nepieciešamas skaidras atbildes

Ir skaidrs, ka šis šovs ar varas sevis slavinošo vakcinācijas uzvaras gājienu turpināsies ar arvien lielāku jaudu. Tieši tāpat kā turpināsies krāpnieciskās...

Foto

Es jums atkal došu daudzus lieliskus padomus: kad un kā Latvija sāks ķert kaimiņus?

Vienmēr ir interesanti un noderīgi salīdzināt dažādu valstu datus, it sevišķi, ja...

Foto

Kur ir manas ragaviņas?

Labdien, valdība! Vispirms apsveicu ar iespēju sākt vakcinēties! Gaidu ar nepacietību arī savu kārtu. Bet, kamēr gaidu (un, cerams, sagaidu), nenocietos un...

Foto

Aicinu ikvienu saglabāt piesardzību un rīkoties atbildīgi

Godājamie Latvijas iedzīvotāji un visi, kuriem dārga mūsu mīļā Latvija! Aizejošais gads ir bijis izturības un pārbaudījumu gads. Covid-19...

Foto

Izturību, iejūtību un drosmi

Mīļie Latvijas cilvēki! Jaunajā gadā es gribu mums visiem novēlēt izturību, iejūtību un drosmi....

Foto

Šodienas izaicinājumi prasa tikai veselo saprātu

Mūsu vēsturē ne reizi vien Ziemassvētki bijis smagu kauju laiks. Gan strēlnieki, gan leģionāri ar asiņu sarkano krāsojuši gada garākās...

Foto

Ieteikumi par COVID-19 ambulatoru ārstēšanu

Atsaucoties uz Latvijas Ārstu biedrības aicinājumu iesaistīties COVID-19 pandēmijas apkarošanā, varu rekomendēt dažus ieteikumus ambulatoram ārstēšanas procesam....

Foto

Ministrs Plešs ignorē Būtiņģes termināla naftas noplūdi

Būtiņģes naftas termināla atrašanās Baltijas jūrā ir bumba ar laika degli, tādēļ naftas noplūde no Būtiņges termināla ir likumsakarīga....

Foto

Ko vajag darīt, lai cilvēki Latvijā neticētu vakcīnai pret koronavīrusu. 10 punkti

1. Vairākas desmitgades nepiešķirt pietiekami daudz līdzekļu izglītībai un zinātnei. Lai cilvēki tic instagram influenceriem ne...

Foto

Aicinājums valsts augstākajām amatpersonām

2020. gada 12. novembrī Satversmes tiesa taisīja spriedumu, kas ir guvis plašu rezonansi Latvijas sabiedrībā. Likumdevējiem tas nozīmē nopietnus izaicinājumus nākotnē. Latvijas...

Foto

Ko es darītu, ja pats saslimtu ar Covid–19

Vakardienas saruna. Atstāstīšu, kā nu mācēšu. Mans sarunu biedrs – mans sens paziņa, tik sens, ka esam vienaudži,...

Foto

Kārtējais „eksperts” kārtējo reizi paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās beigas

Politologs, demagogs un bijušais sektants Andis Kudors savā nesenajā intervijā vēlreiz paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās...

Foto

Vīrieši, appreciet savas sievietes: vēstījums 2020. gada Ziemsvētkos

Dieva mīļotie, es sirsnīgi sveicu jūs Kristus dzimšanas svētkos! Septiņsimt gadus pirms Jēzus dzimšanas pravietis Jesaja vēstīja, ka...

Foto

Mīlestības likums liek mums raudzīties uz ikvienu kā savu laikabiedru

Kā vadmotīvu šai svētku uzrunai paņemsim tekstu no Lūkasa Evaņģēlija: Un viņi steigā atnāca un atrada...

Foto

Mūsdienu Ziemassvētku stāsts

Vakar pa nakti sniga. 8:00 - uzcēlu sniegavīru....

Foto

Aicinām priesteri Aleksandru Stepanovu nevērsties pret pāvesta kalpojumu

A. god. priesterim Aleksandram Stepanovam (attēlā), Tukuma Romas katoļu draudzes prāvestam un portāla www.civitas.lv redaktoram. Latvijas Romas katoļu...

Foto

Arhibīskaps Stankevičs, viņa sirdsapziņa un Gērings, kurš tika notiesāts…

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča uzruna Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē izraisīja sašutumu ne tikai...

Foto

Mans piedāvājums – ieviest formulējumu “Kopīgas deklarētās mājsaimniecības un savstarpējās aprūpes likums”

15. decembrī es piedalījos Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē, kurā aicināju, nemainot...

Foto

Alkoholu un cigaretes drīkst, grāmatas nedrīkst

Gudri ļaudis vienmēr ir teikuši: meitiņ, neej gulēt nikna. Vakar izlasīju valdības lēmumu, izdarīju visu, lai dusmas mazinātu (vienīgi pastaigāties...

Foto

Pasaule pesimista acīm jeb nepatīkamā patiesība

Cik ir divi reiz divi? Nu, ja godīgi, tikai tev – divi reiz divi ir pieci. Iegaumē, lai kur tu...

Foto

Ministriem nepelnītais algas pielikums ir jāziedo labdarībai

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma normu, kas paredz ņemt vērā gan vidējās algas,...

Foto

Izbrauciet no auzām un atveriet brīvdienās veikalus

Godātie valdības vīri! Laiku pa laikam katram mums sanāk “iebraukt auzās”. Šoreiz no valdības gaidām izbraukšanu no auzām, jo...

Foto

Ir īstais laiks, lai daži desmiti tūkstošu eiro nodokļu maksātāju naudas tiktu samaksāti par dievkalpojumu pārraidīšanu komercmedijos

Tieslietu ministrija ir sagatavojusi informatīvo ziņojumu “Par Ziemassvētku dievkalpojumu...

Foto

„Nekā personīga” „galma dziesminieku" meli par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem

TV3 raidījumā „Nekā personīga” "galma dziesminieki", stāstot par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem,...

Foto

Konservatīvo cenzūra – “radikāļu sazvērestība” vai realitāte?

Pēdējās nedēļās Latvijā un pasaulē ir izskanējušas diezgan likumsakarīgas ziņas, proti, daudzi Nacionālās apvienības (NA) biedri, tostarp Saeimas deputāts...

Foto

Mēs visi zinām, ka šo pandēmijas vilni, kas veļas pāri visai pasaulei, nav radījuši Latvijas politiķi, - un vēl citas manas svarīgās domas

Mēs visi ejam...

Foto

Var risināt cilvēku problēmas citu kopdzīves veidu gadījumā, nepielīdzinot tās ģimenei un laulībai

Latvijas sabiedrībā plašu rezonansi ieguva Satversmes tiesas 2020. gada 12. novembra spriedums, kas...

Foto

Dodiet naudiņu mūsu kontrolētajām NVO, bet valsts aizsardzības mācību skolās nevajag: vēstule valsts prezidentam Egilam Levitam

Augsti godātais Levita kungs! 2020. gada 3. decembrī Saeima pieņēma...

Foto

Mēs prasām savu valsti atpakaļ

Azeru nesenais panākums Kalnu Karabahas atgūšanā un dekolonizācijā, kā arī Lukašenko nespēja apklusināt protestus Baltkrievijā lika atcerēties Krievijas politiķa Viktora Alkšņa...

Foto

K.Kariņa k-gam no Latvieša Pelēkā

Premjera kungs! Rakstu Jums, jo vēl ir laiks novērst problēmas, ko var radīt savstarpēja nesaprašanās. Mani senči te dzīvoja cara laikos,...