Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Taisnība

13.03.2020. 20:14

Kā, visu šo cūcību redzot vēl ir iespējams neparakstīties par Saeimas atlaišanu, tālāk nav kur!

Atbildēt

Lūza

12.03.2020. 21:37

Vai tiešām tik grūti pateikt atklati- "Jā, esmu dumja un aprobežota, un tāda arī palikšu"- lai taču nebūtu lieku ilūziju

Atbildēt

Kapitālisms

12.03.2020. 08:56

»

darbs

Tas ir dzeltenās darbs - sadalīt


tautu atsvešināja no zemes, globālās finansu korporokrātijas imperiālisms tautu atsvešina no valsts korporācijas, kuru kontrolē globālā finansu korporokrātija, realizējot genocīdu un Komitejas 300 mērķus. Ar to aktualizējot “problēmu šķēres” starp produkciju un finansēm. Ekonomikas augstskolā nemāca par finansēm, bet finansu augstskolā apzināti nošķir ekononomikas problēmas no finansu problēmām, globāli realizējot cionistma ebreju trīs standartus valstu politikā. Līdz absurdam melīgi mācot, ka “politika ir kompromisu māksla”. Faktiski politika ir māksla panāk vēlamo tautas tiesību un interešu realizācijā.

Atbildēt

darbs

12.03.2020. 07:42

Tas ir dzeltenās darbs - sadalīt.......

Atbildēt

Aha!

12.03.2020. 06:51

»

Arī Krievijā ir varas deģenerācija

atsvešināti no tautas


Politikāņi, valsts nodarbinātie, pašvaldību vadība - visi melo un domā tikai par savu izdzīvošanu. Tauta tiem kļuvusi par kaut ko tālu un nezināmu. Atšķirtībā no tautas viņus pasargā tiesa, prokuratūra un pat žīdu cūka E. Levits, kas uzspļāva likumam par mediķu algu palielināšanu un neatdeva 13. Saeimai 2020. g. budžetu atpakaļ pārskatīšanai un likuma ievērošanai. Žīdu cūka Levits uzspļāva likumam kā bijušais ECT tiesnesis.

Bet Kremļa trollis Putins ir “biorobots” - persona, Putina dubultnieks, kas ielikts bijušā, sen mirušā Putina vietā. Kas ielicis šo dubultnieku? ASV slependienesti, kuri kopš 1993. gada kontrolē Krievijas drošības iestādes, kuras spridzināja pat daudzdzīvokļu mājas Krievijā, vainojot čečenus, lai Krievija karotu Čečenijā. Karš Čečenijā bija pret čečenu tautas neatkarības centieniem, jo globālajai finansu korporokrātijai vajadzēja ar Krievijas oligarhu starpniecību Čečenijas un Ingušijas naftas atradnes. “Marionetes, biorobota Putina” varu pret Krievijas tautu nostiprina no tautas atsvešināta Kremļa vara, kuras uzdevums ir līdzīgs Ķīnas vadības uzdevumam - kontrolēt un iznīcināt savas tautas. Arī žīdu cūka E. Levits, kas neievēroja likumu par mediķu algu palielināšanu, dara to pašu ārvalstu un vietējo cionistu uzdevumā.

Krievijas tautu Kremļa vara mērķtiecīgi vada pretim asiņainai revolucijai. Latvijas tauta vairs nepretojas sevis iznīcināšanai

Atbildēt

Arī Krievijā ir varas deģenerācija

12.03.2020. 06:11

»

to Q

Ja gribi tādu pederastu, zagļu un slepkavu valdību kā Krievijā, pārcelies uz turieni? Ko smirdi Latvijā


atsvešināti no tautas.

Atbildēt

Krab

12.03.2020. 00:45

JKP dod vaļā !!!

Atbildēt

Nu re

12.03.2020. 00:42

Viena šausmīga boobaa gan no skata,gan pēc rakstura ta Šūflāde!

Atbildēt

Zīgerista mazdēli

11.03.2020. 22:29

»

Q

Šī valdība ir vienkārši katastrofa Latvijai


no Britānijas savēlēja jaunos spēkus, lai sariebtu līdztautiešiem Latvijā, bet Rīgas vēlēšanām šiem vazanķiem roķeles būs par īsām.

Atbildēt

W

11.03.2020. 22:22

»

to Q

Ja gribi tādu pederastu, zagļu un slepkavu valdību kā Krievijā, pārcelies uz turieni? Ko smirdi Latvijā


Ja gribi urlu, paštaisnu pārgudreļu,pseidodemomrātu, bezkompromisa stulbeņu valdību,turpini vien balsot par JKP,KPV un līdzīgiem

Atbildēt

Latgaliete

11.03.2020. 22:16

Viena šmucīga būšana, viena šmucīga booba, grib paslēpt sazagto un ar likumu piesegties. Zeme, atveries zem zagļu kājām.

Atbildēt

to Q

11.03.2020. 21:41

»

Q

Šī valdība ir vienkārši katastrofa Latvijai


Ja gribi tādu pederastu, zagļu un slepkavu valdību kā Krievijā, pārcelies uz turieni? Ko smirdi Latvijā?

Atbildēt

ebonīta nūja

11.03.2020. 21:23

Vecā korka ar trako ordānu tādu bezkompromisa pokujismu sastrādās!!!!! Čurašam ar annušku pat sapņos nebūs rādījies :)

Atbildēt

Pusspŗāgušais Eggmaŗŗsz Kakueedajzs, pieqirs-komas debiloidsz, un viņa stukača-provokatora diagnoze

11.03.2020. 20:09

»

Ērgļa dirsa


Zinātnieki atklājuši, ka tiem, kuri visu savu dzīvi zog, terorizē citus un melo, varētu būt mazākas smadzenes nekā citiem cilvēkiem. Magnētiskās rezonanses uzņēmumos novērots, ka pieaugušiem cilvēkiem, kuri kopš bērnības ir ar antisociālu uzvedību, ir samazināta smadzeņu masa un plānāka to garoza vietās, kas ir saistītas ar tāda veida uzvedību. Pagaidām gan nav skaidrs, vai tas ir iedzimtības dēļ, vai arī rodas narkotiku ietekmē, zema intelekta līmeņa vai garīgās veselības problēmu dēļ. "Personāži, kas pastāvīgi izrāda antisociālu uzvedību jau kopš mazotnes un turpina to darīt visu atlikušo dzīvi, iespējams, zināmā mērā ir invalīdi, jo viņu smadzeņu struktūrā varētu būt izmaiņas, kas sarežģī viņu sociālās spējas, un tas savukārt var novest pie antisociālas uzvedības", esot "skaidrojuši pētījuma autori, kuri arī atzīmēja, ka ir svarīgi nestresot un “nedemonizēt” šo cilvēku grupu, bet uztvert tos kā mentāli apgrūtinātus cilvēkus, kuriem nepieciešama speciālistu palīdzība."

Atbildēt

hjk

11.03.2020. 18:52

si ir sliktakaa valdiba kaada lv vesturee ir bijusi, ilgterminaa sacakareja visu jenoti. tas viruss ir isti laikaa ,lai tiktu valaa no idiotiem.

Atbildēt

Kaža

11.03.2020. 18:49

»

Rīcs Bruners Mikropisans

“Kā uzlabot 4. maija VDK valsti...


Kangaru un viņu klonu izveidotais režīms ir daudz nežēlīgāks pat par okupantu režīmiem t.i.iedzīvotāju skaita rekord samazinājums,sociālās nevienlīdzības rekordskaitļi,pensionāru un invalīdu spīdzināšana caur labklājības un veselības aprūpes sistēmām utt.

Atbildēt

Rīcs Bruners Mikropisans

11.03.2020. 18:24

»

jaajaa

...es tā īsti nesaprotu, kur tur padome, kur senāts, kur "valde"...kuri tur vispār skaitās ierēdņi


“Kā uzlabot 4. maija VDK valsti”

Fragments no grāmatas.

“Vai tik nav tā, ka velns nav tik melns kā to mālējam, bet ir vienkāršas likumsakarības (tīri cilvēciskas iežēlināšas faktors) uz kuru tiek balstīta visa iznīcinošā sistēma.
Kontrolējot valsts naudas maku un galvenās finanšu plūsmas, reizē arī tiek kontrolēti apgrozāmie līdzekļi, kas kā likums nedrīkst nonākt Latvijas patriotu makos, jo tad tie var kļūt turīgi un bīstami sistēmai. Čekisti-komunisti vienkārši sagrāba visus stratēģiskos atslēgas punktus, ar viltu ar meliem ar draudiem ar kompromatiem un iebaidīšanu, bet mums rodas iespaids, ka ienaidnieku ir ļoti daudz.
Kad sistēma iedarbināta tā strādā pati par sevi un tie kas pie turības tikuši bez piepūles, nekad nesamazinās nodevu slogu bezcerībā atstātajam vairākumam, bet izdomās demagoģiskus aizbildinājumus un sarežģītu pabalstu/atlaižu sistēmu, lai nodokļu slogu mazinātu tikai sev līdzīgiem vai ar skatu savai nākotnei un tā tas turpinās gadu desmitiem.
Tāpēc nedomāju, ka tādu „atslēgas biedru“ būtu sevišķi daudz, kaut vai spriežot pēc tā nožēlojami šaurā loka, kurus „drīkst“ intervēt tiešajā ēterā. Tomēr visu sarežģī apstulbinātas jaunavas un jaunuļi, kas asiņaino spēli uztvēruši nopietni un kuriem nav ne mazākās nojēgas par valsts būtību un valsts funkcijām vispār. Lai neapvainojās tās jaunās „lēdijas“ un „džentelmeņi“ varas gaiteņos, bet ne velti jūs tur esat iestellēti. Joprojām tiek izmantota tā pati vecā taktika kā 90tajos, kad no valsts uzņēmumiem un iestādēm tika atlaisti praktiski visi virs četrdesmit, kuriem bija darba pieredze un nākotnes redzējums, bet viņu vietā iecelti jaunie ambiciozie bez pieredzes ar kuriem varēja manipulēt un iestāstīt visādus brīnumus kā arī tieksme nopelnīt tiem bija daudz augstāka par nozares saglabāšanu ilgtermiņā. Visuzskatāmāk tas notika mežu nozarē, kur muldot par ekonomisko neizdevīgumu, mākslīgi iznīdēja apsaimniekošanas uzņēmumus. Uz štatu samazināšanas rēķina atlaida lielu skaitu mežsargus, tad atbrīvojās no gados vecajiem un pieredzējušajiem, bet kāds vājprāts mežos sākās tālāk, mēs visi esam liecinieki. Līdzīga shēma nostrādāja arī pārējos uzņēmumos, bet kā izdošanās garants bija atstātā kolonistu orda, lai jebkurā brīdī varētu izspēlēt nacionālo kārti vai nepieciešamības gadījumos gūtu atbalstu klaji pretvalstiskien lēmumiem, kam normāls latvietis nekad nepiekristu.
Vēl nesen izskanēja doma, ka vēlēšanu tiesības (vismaz pašvaldībās) vajadzētu iedot no sešpadsmit gadiem, tas tikai norāda, ka sistēma sāka buksēt un ideja bija piesaistīt lielāku skaitu zaļoksnēju nezinīšu, kurus tad varētu iekārdināt ar kārtējām „stikla krellēm“.”

Atbildēt

JKP nāk ar jaunām vērtībām?

11.03.2020. 18:24

"Ziņojums paredz izveidot un ieviest valsts dibināto augstskolu iekšējās pārvaldības sistēmās augstskolu padomes, kas spētu efektīvi garantēt augstākās izglītības institūciju autonomiju, atvērtību un caurspīdīgumu."
Jautājums, kapēc bij vēl šis balagāns pavadtekstā jāiekļauj - atvērtība un caurspīdīgums - līdz ar komisijas loceklu ieinteresētibas slēpšanu - parodija par to. LU vien miljonu būvniecības iepirkumi, kur kādam var sakāroties kāju ielikt durvīs.

Atbildēt

grozs

11.03.2020. 17:50

Neierobežotas aprobežotības un spriestnespējas spīdeklis ..... vadības patiesā daiļuma nesēja

Atbildēt

jaajaa

11.03.2020. 17:50

»

ups

liekulība augstākajā mērā...lielā taisnības cīnītāja...pat fakultāšu izpilddirektoriem ir jāsniedz deklarācijas


...vai tad fakultāšu izpilddirektori vispār ir ierēdņi ?...:)

Atbildēt

kāja

11.03.2020. 17:48

»

Apskatnieks

Par studentu iemaksàto studiju maksu Universitàtes


Ir meli un apmelošana. LU adminsitrācijas atalgojuums netiek maksāts no studiju maksām. Vadība ir ļoti konkreti daži cilvēki- tas sauciuet vārdā ko kurš ir nopircis vai atturaties rekstīt pasūtījuam melus

Atbildēt

:):):):):):):):):):)

11.03.2020. 17:47

»

ups

liekulība augstākajā mērā...lielā taisnības cīnītāja...pat fakultāšu izpilddirektoriem ir jāsniedz deklarācijas


Pat iepirkuma komisiju locekļiem uzņēmumos, kur ir viens vai neviens iepirkums gadā un kur viņi piekrituši būt komisijā sabiedriskā kārtā, jo tādai vienkārši formāli jābūt, pat tiem ir jāiesniedz amatpersonu deklarācija...
Nu Šuplinska..... maita!

Atbildēt

Apskatnieks

11.03.2020. 17:33

Par studentu iemaksàto studiju maksu Universitàtes
vadiba pérk nekustàmos ïpasumus privàtàm vajadzibàm. Korupcija! Kur ir KNAB ?

Atbildēt

Ērgļa dirsa

11.03.2020. 17:15

»

?????????????

slēps naudu par diplomu tirgošanu“Ir tikai viens dabisks veids, kā organizēt sabiedrību, un ir daudz citu veidu”.
Rīc Brauners Mikropisans, kļicka Untuns Mazpusens, ērgļa dirsa.

Atbildēt

?????????????

11.03.2020. 16:33

slēps naudu par diplomu tirgošanu???????????????

Atbildēt

spa

11.03.2020. 16:27

VID amatpersonu deklarāciju publicējamās daļas sākumā ar sarkanu ir ļoti labs paziņojums.

Atbildēt

ups

11.03.2020. 16:18

liekulība augstākajā mērā...lielā taisnības cīnītāja...pat fakultāšu izpilddirektoriem ir jāsniedz deklarācijas

Atbildēt

Apskatnieks

11.03.2020. 16:07

Bütne burvigà
Samta kljosenés

Atbildēt

nepilna laika idiots

11.03.2020. 15:43

Vai šī būtne kaut ko saprātīgu arī ir izdarījusi?

Atbildēt

Q

11.03.2020. 15:15

Šī valdība ir vienkārši katastrofa Latvijai!

Atbildēt

Pilsonis

11.03.2020. 14:35

Kāpēc atcelt deklarācijas tikai augstskolu padomēs? Lai VID un KNAB nepieaugtu darba apjoms, vajag atcet deklarāciju iesniegšanu Saeimas partiju biedriem, ministriju amatpersonām, departamentu direktoriem, pārvalžu proekšniekiem, valsts kapitālsabiedrību amatpersonām, premjeram, Valsts prezidentam un visiem
viņu padomniekiem. Lai deklarējas tikai medmāsas, policisti, skolotāji, autobusu un trolejbusu vadītāji: tie
tāpat nav ko daudz deklarēt, nebūs nevienam gari jālasa un kāpēta, tas neapšaubāmi samazinās gan KNAB, gan VID darba apjomu. Kariņš ar Levitu Bordānam un Šuplinskai par šo iniciatīvu varētu piešķirt katram trīszvaigžņu ordeni.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

8

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

FotoSDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu. Šodien šo lēmumu atbalstīja "Saskaņas" valde. Valde rekomendē izslēgt V.Dombrovski un Ļ.Švecovu arī no Saeimas frakcijas.
Lasīt visu...

15

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

FotoLai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie skar un skars nākotnē vēl vairāk mūs visus. Ir jāsaprot, ka tie ir nevis protesti pret iespējami negodīgām vēlēšanām, bet agresīvs, labi organizēts un labi apmaksāts ultraliberāļu realizēts valsts apvērsuma mēģinājums. Mērķis - sagrābt varu un attiecīgi - ieviest „demokrātiju” vienā no pēdējām pasaulē atlikušajām veselā saprāta, tā saukto tradicionālo (ģimenes) vērtību, kā arī sociāli atbildīgas valdības saliņām pasaules liberalizācijas saduļķotajā okeānā. Ar ko “demokrātijas” ieviešana beigusies citās valstīs, kuras piedzīvojušas krāsainās revolūcijas, mēs labi zinām.
Lasīt visu...

12

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

FotoUzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man roka nenodrebēs"**, tas nav ne asprātīgi, ne koleģiāli, ne ētiski. Īpaši zinot šo vārdu autora iepriekšējo dzīves gājumu un patiku pret ieročiem. Manā vēstures kodā ir ieprogrammētas dziļas bažas par to, kas notiek šādu "plinšu sievu" zemapziņā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...