Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

puņķu puika

03.07.2021. 17:30

»

buldozera fans

Kā es pārrēcos...Gobzems saprot, ka viņam nav tik daudz piķa cik buldozeram, un tāpēc paraudāja rakstot šo....aaaaahhahahahahahhahahaha reāli rēcu


gobzem ar ko saites ir tavai sievai nu jau bijušai un kam par labu viņa tevi pameta ??:))

Atbildēt

buldozera fans

02.07.2021. 18:24

Kā es pārrēcos...Gobzems saprot, ka viņam nav tik daudz piķa cik buldozeram, un tāpēc paraudāja rakstot šo....aaaaahhahahahahahhahahaha reāli rēcu.

Atbildēt

reinis

01.07.2021. 20:05

Kāpēc grāmata Meine Kotelette pārtulkota no krievu valodas uz vācu?

Atbildēt

didzītim

01.07.2021. 17:26

»

Didzis Rubenis

"Viņa pievienojās pēdējā naktī kopā ar Sandri Toču un Ļubovu Švecovu


paši zviedri gan neko nezinot par šo krievu skaudīgo izdomājumu,bet-.isies,kamēr jauna,veca būsi nedabūsi

Atbildēt

Administrators

01.07.2021. 14:10

Pajoliņš nesaprot, ka viņa rosīšanās beigas ir sākušās. Vēlākais pēc gada - līdzīgs raksts par šobrīd slavēto Ozoliņu. Pēc pieciem - neviens vairs neatcerēsies vai jauks ar Meroni afēristu Gobiņu.

Atbildēt

ceitnots

01.07.2021. 13:36

Līdz 30.jūnija plkst. 24:00 visiem valdes loceklīem bija jābūt Rolex uz rokas.

Atbildēt

Didzis Rubenis

01.07.2021. 13:26

"Viņa pievienojās pēdējā naktī kopā ar Sandri Toču un Ļubovu Švecovu."
Nu gan zviedru ģimenīte! :)))))))

Atbildēt

3A - Artuss, Aldis, Atis

01.07.2021. 12:40

»

Pirātu partija

Silts ieteikums...


To visu KPV.LV jau sen ir paveikuši! Nezodz idejas..

Atbildēt

01.07.2021. 12:26

»

Žulis

Normāli partijās apvienojas cilvēki ar vienotu ideoloģisku pārliecību.Ja cilvēki apvienojas tikai kaut kādu mērķu sasniegšanai, tad tā nav politiska partija. Tas var būt ekonomisks grupējums, mafioza banda, pulciņš, brigāde, kooperatīvs, biedrība, bet tā nav politiska partija. Nav iespējama normāla ...


un ideoloģija nevar būt tikai ekonomiskā attīstība,tāpat kā cilvēks nevar attīstīties tikai domājot par materiālo labklājību.Ilgtermiņā cilvēka personība degradējas,bet valsts nevar pastāvēt.

Atbildēt

Diemžēl

01.07.2021. 12:23

»

KagarAldim

Kārtējam latvietelim šķita ka ar krievu okupantēm iespējams vienoties, pameta kā izlietotu gumiju


bez pieredzes puisis.Nesaprot,ka šādiem kandidātiem pie kājas nav tikai pašu un viņu bērnu labums.Tāpēc vismaz var vienoties jautājumā par ģimeni,bet pārējais -tikai savtīgums.Taču vislaik teica,ka Jūlija ar savu vīru garus gadus piedalās Rīgas Domes rebēs un tagad runās par korupciju!!

Atbildēt

oij

01.07.2021. 11:23

Aldiņam vajag uz Covidu novakcinēties, varbūt palīdzēs arī citām kaitēm.

Atbildēt

Svētais Vazelīns

01.07.2021. 10:32

Aldim ir daudz plusi, viņš būtu nesalīdzināmi labāks un jaudīgāks premjers, kā Kariņš, Kučinskis, vai cits dārzenis ko var piedāvāt koalīcijas partijas. Taču Aldis ir lecīgs, nekaunīgs un patmīlīgs fīrers un sadarboties ar viņu nav iespējams, tikai akli paklausīt un kalpot.

Ej uz poda, Aldi!

Atbildēt

Pirātu partija

01.07.2021. 10:20

Silts ieteikums.
Aldi, maini partijas nosaukumu, ar šādu nosaukumu, kā totalitārai sektai, nav izredžu vinnēt ne vienas vēlēšanas.
Atbrīvojies no banānu republikas idioliģijas,atbrīvojies no vecās nomenklatūras cilvēkiem. Apsoli čekistu lustrāciju.
Radi jaunu ideoloģiju, kas balstīta uz tiešo valsts pārvaldi, birokrātiskā aparāta samazināšanu, totālu ierēdņu kontroli un to samazinājumu.
Un tad cilvēki noticēs un pievienosies.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

01.07.2021. 09:42

Ka tik nu Šleseram neiznāk piebiedroties Lembergam ! Šlesers aiz bailēm dibina savu grupējumu... Visi no Bordāna aptaisījušies...

Atbildēt

Edgar

01.07.2021. 06:04

AIZVED ALDI ĀRSTĒTIES, TEV PAŠAM ARĪ DERĒTU- TĀDU ESI AUDZINĀJIS.
DIVI ZĀBAKI PĀRĪ

Atbildēt

TYT

30.06.2021. 20:14

Kāds Šleseram parādīja Gobzema diagnozi, kuri apstiprinājuši profesionāli psihiatri. Tagad to ieraudzījusi arī Jūlija. Un pati pārliecinājusies par acīmredzamiem simptomiem, kas atrodami jebkurā psihiatrijas mācību grāmatā.

Atbildēt

lauķis

30.06.2021. 19:43

»

Žulis

Normāli partijās apvienojas cilvēki ar vienotu ideoloģisku pārliecību.Ja cilvēki apvienojas tikai kaut kādu mērķu sasniegšanai, tad tā nav politiska partija. Tas var būt ekonomisks grupējums, mafioza banda, pulciņš, brigāde, kooperatīvs, biedrība, bet tā nav politiska partija. Nav iespējama normāla ...


Normāli partijās apvienojas kriminālnoziedznieki,cilvēki partijās neapvienojas.Jā,partijās vēl ir statisti kas neko nelemj,bet klusējot piedalās.Noklusēsana arī meli,meli ir viens no lielākajiem noziegumiem.

Atbildēt

ansis

30.06.2021. 19:12

āksts

Atbildēt

KagarAldim

30.06.2021. 19:12

Kārtējam latvietelim šķita ka ar krievu okupantēm iespējams vienoties, pameta kā izlietotu gumiju.

Atbildēt

Buldozers nerūks

30.06.2021. 18:45

»

vērotājs

Izplatīts un saņemts signāls "turies prom no Gobzema".Naudu vajag buldozera rūcināšanai


Kremļa saimnieks no viņa novērsās, kad viņa vietā stājās kalpot Zatlers, pēc tam Vienotība un tagad jau ir trīs vienotības: JV+JKP+A/Par un vēl Saskaņa. Kremļa pakalpiņu brigāde nokomplektēta.

Atbildēt

vērotājs

30.06.2021. 18:17

»

Vai

Beigu sākums


Izplatīts un saņemts signāls "turies prom no Gobzema".Naudu vajag buldozera rūcināšanai.

Atbildēt

Žulis

30.06.2021. 18:07

Normāli partijās apvienojas cilvēki ar vienotu ideoloģisku pārliecību.Ja cilvēki apvienojas tikai kaut kādu mērķu sasniegšanai, tad tā nav politiska partija. Tas var būt ekonomisks grupējums, mafioza banda, pulciņš, brigāde, kooperatīvs, biedrība, bet tā nav politiska partija. Nav iespējama normāla valsts pārvalde, ja to veido dažādās interešu grupiņās sapulcējušies cilvēki, bez vienotas ideoloģijas. Šādā veidā mūsu "valstsvīri" čupojas jau 30 gadus. Staigā no viena bariņa pie otra, veido jaunus bariņus ar skanīgiem nosaukumiem un dāsniem solījumiem. Atbildības nekādas. Kopēja kritērija pēc kā vērtēt padarīto un darāmo arī nekāda.Kurš bariņš kuru pārtrumpēs, kurš iegūs labākas pozīcijas, kurš veiksmīgāk iztirgos sev vajadzīgos kompromisus, kurš gudrāk uz vēlēšanām apmaus tautu.... Tāda darbība notiek tad, kad nav kopējas ideoloģijas. Tikai ideoloģija darbošanos padara mērķtiecīgu, sistēmisku, nosprauž darbības virzienus, izvirza kritērijus, pieprasa atbildību, novelk sarkanās līnijas, kuras nedrīkst pārkāpt un saliedē cilvēkus. Kamēr nav ideoloģijas visu regulē nauda un ļaužu kāre pēc naudas. Un šī primitīvā naudas kāre tiek maskēta ar gudru runāšanu par visa uzlabošanu, pilnveidošanu, sakārtošanu,attīstīšanu, bla, bla, bla...

Atbildēt

Manuprāt

30.06.2021. 16:34

ar nelielu nekonsekvenci Aldis iztur "nekarošnas" politiku ! To arī viņam novēlu konsekventi turpināt jo kā zinām politikā nav draugu ir intereses !

Atbildēt

autoram

30.06.2021. 16:25

Pielīdzināji ar sevi Valdim un Aināram. Tu Putina daiktu ne tikai mutē, bet pat rokā neesi paturējis!

Atbildēt

Vai

30.06.2021. 16:07

Beigu sākums?

Atbildēt

lauķis

30.06.2021. 15:53

Kam interesē kurā burkā zirnekļi salien.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Indivīda rīcība un „valsts stāvoklis”

FotoIndivīdam ir jānodala lēmumi par savu dzīvi no “valsts stāvokļa”. Savā personīgajā dzīvē ir jārīkojas tā, it kā valstī nekas pašam par labu nemainīsies. Runājot par konkrētu indivīdu ar vārdu un uzvārdu, valstij nav tieša uzdevuma nodrošināt viņam vēlamu dzīvesveidu, nodarbošanos vai jebkādus citus vēlamus apstākļus.
Lasīt visu...

3

Kamēr slimnīcas valdes priekšsēdētājs saņem 8500 eiro mēnesī, negausīgie ārsti prasa 7500!

FotoVakar Latvijas Televīzijas raidījumā “Panorāma” tika parādīts korespondentes Zandas Ozolas-Balodes sižets “Onkoloģijas centrā darbu gatavi pamest trīs vadošie LOR ārsti; apdraudēta nodaļas pastāvēšana”, kurā neobjektīvi un nepilnīgi atainota situācija saistībā par trīs stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” LOR ārstu iesniegtajiem atlūgumiem un to iesniegšanas patiesajiem iemesliem. Pēc sižeta noskatīšanās rodas priekšstats, ka runa ir vien par pāris simtiem eiro algas pielikumu un ilgstošu atpalicību apgādē ar jaunākajām medicīnas tehnoloģijām un instrumentiem. Tas neatbilst patiesībai!
Lasīt visu...

10

Latvija nekad nebūs bagāta, ja...

FotoPie mums šovakar ir divas spāņu ģimenes ar bērniem. Parasts vakars ar bērnu spēlēm, ēst gatavošanu un sarunām. Mums viss sanāks, mēs integrēsimies. Un tad sapratu, ka man šis jāpasaka. Latvija nekad nebūs bagāta, ja Latvijā tiks ienīsti cilvēki.
Lasīt visu...

21

Ausīs arī mūsu saule

FotoMotoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem, puspatiesībām un meliem, kas ļoti kropļo cilvēkiem realitātes apziņu. “Latvieši ir stipra tauta”, ar ko stipra? Ar to, ka okupekļus jauc 2022.g.,nevis 1991.g., vai 2014.g.(Krimas aneksija). Stipra?”. Tvīta saturs noteikti kādā radīja aizvainojumu un pārdomas. Vai abus.
Lasīt visu...

21

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

FotoValdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un publiskie paziņojumi atgādina zināmo manipulācijas metodi par "labo policistu" un "slikto policistu".
Lasīt visu...

21

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

FotoBiedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes vairāk nekā 150 iesniegumiem no iedzīvotājiem un organizācijām par iespējamiem mediju ētikas pārkāpumiem un 51 gadījumā sagatavojusi detalizētu izvērtējumu sūdzībai un atzinumu.
Lasīt visu...

21

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

FotoArmands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena - jebkuras šaubas tiek tulkotas pa sliktu apsūdzētājam. Ar frāzēm –" varētu likties", "varētu secināt", " izskatās ka", "varētu bažīgi iztēloties, ka".
Lasīt visu...

21

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

FotoLaika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos (ministrijās), kas katra atbild par savu jomu, nekad neinteresējas par citas ministrijas esamību, bet ja saņem kādu  citas ministrijas sastādītu likumprojektu, Ministru kabineta noteikumus vai mazāk svarīgu dokumentu, tad šo rakstu darbu nīdē laukā vai vismaz piesārņo ar tik  daudz birokrātiskām prasībām, ka jaunievedumam ir tikai bremzes iedaba. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa...

Foto

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

Labrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā,...

Foto

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

Neraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir...

Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....

Foto

Antropoloģisks pētījums

Vai atceramies sabiedrībā pazīstamos indivīdus, kuri saviem uzvārdiem lika prievārdus ar mērķi panākt aristokrātisku skanējumu? Visi ņirgājās par Fon Kalmanoviču un De Vaškeviču, turpretim...

Foto

Liberālās demokrātijas apdraudētība kā tās leģitimitātes pamats

Ir viena uzskatu pārbaude, kas būtu jāveic ar sevi katram pilsoniski aktīvam cilvēkam. Tātad jums — šīs slejas lasītājam...

Foto

Kas Pīlēnam deva tautas mandātu veidot valdību? Kurš? Pareizi, neviens!

Sākšu ar jautājumu. Vai man vienīgajam šķiet, ka kaut kas nav kārtībā ar zaļo bildi, nu...

Foto

Mēs visu ļoti rūpīgi rečekojām un noskaidrojām, ka Bārbijas Kens nav stāvoklī, - ziedojiet mums naudu, lai mēs varam turpināt!

Jūnija vidū konservatīvi noskaņotā humora vietne...

Foto

Žetonu piešķiršanas kārtība

Šodien “Neatkarīgajā” Elitas Veidemanes un Rolanda Pētersona intervija ar Valsts prezidentu Egilu Levitu. Tā nav tipiskā draudzīgā intervija, kur ilgā sarunā norunātais sakompilēts...

Foto

Viņš NEKAD nebūs mans prezidents

Egils ir atmodies no letarģiskā miega. Sveicot 14.Saeimu, viņš uzkāpa kancelē un zibeņoja....

Foto

Tikai nesmejieties skaļi, es došu dažus padomus par veselības aprūpi

Kustība "Par!" Veselības ministrijas politiskajā vadībā bijusi visus četrus 13. Saeimas sasaukuma gadus - divus gadus Ilze Viņķele, divus - es. Esam...

Foto

Beidzot ir gala lēmums saistībā ar manu autoavāriju

Šā gada 1. maija traģiskā avārija zibenīgi pārpildīja interneta ziņu portālus, un sociālie tīkli jau izdarīja tūlītēju spriedumu,...

Foto

Mēs labprāt ierasti neliktos ne zinis, bet diemžēl šoreiz mums jāimitē ieinteresētība

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) piektdien, 4. novembrī, ir pieprasījusi VSIA “Latvijas Televīzija”...

Foto

Štrunts par algām, īstā problēma ir tā, ka izglītības jomā ir iestājusies pieklājības un cieņpilnas attieksmes krīze

Pieklājība un cieņpilna attieksme ir jebkuru attiecību pamatā. Taču...

Foto

Pasaulē piešķir Darvina balvu, Latvijas politikā – Levita medaļu

Pēc ziņas, ka četriem ļoti jau nu šaubīgas raudzes 13. Saeimas deputātiem piešķirta Egila Levita vārdā nosauktā...

Foto

Kā lordu sarunas varētu patīrīt Latvijas tirgu

Nesen bija pirmā reize, kad izdevās personīgi satikt un iepazīties ar kādu lordu, turklāt – ar diviem vienā vakarā....

Foto

Vai kūdra var izglābt Latviju?

Šķiet, tikai retais nebūs pamanījis zemestrīci, kas pēdējā gada laikā ir satricinājusi energoresursu tirgu. Lai mazinātu iespējamās enerģētiskās krīzes ietekmi, ne...

Foto

Slimot nav rožu dārzs, jo īpaši slimnīcā

Slimot nav rožu dārzs. Tas ir fakts. Taču, nokļūšana slimnīcā var pārvērsties par krietni nepatīkamāku pieredzi, kas neaprobežojas ar...

Foto

Jaunākiem iekšlietu sistēmas darbiniekiem ļaus nesportot un pieņemties svarā

Plašākam lasītāju lokam paslīdēja garām kāda satraucoša ziņa – 18. oktobrī Ministru kabinets atbalstīja noteikumu projektu "Grozījumi...

Foto

Ja tagad izrādās, ka pie varas ir tikai partijas (1,4% vēlētāju), tad steigšus jāatkāpjas no senā principa, ka tautas vietniekam ir plašas pilnvaras

[1.] Biedrība “Atvērtās...

Foto

Latvijai ir vajadzīgs Roberts Fūrmanis. Vairāk nekā "progresisti"

„Tagad es jums pateikšu, kas notiks tālāk. Sarūsējusi fašistu kaska uz bērza krusta – tas ir viss, ko...

Foto

Pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie” jeb valsts mediji ir nostājušies pret tautas vairākumu

Operācijas Mindfuck vietējā kontekstā: šobrīd Latvijā ir iestājusies unikāla situācija: pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie”...