Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

puņķu puika

03.07.2021. 17:30

»

buldozera fans

Kā es pārrēcos...Gobzems saprot, ka viņam nav tik daudz piķa cik buldozeram, un tāpēc paraudāja rakstot šo....aaaaahhahahahahahhahahaha reāli rēcu


gobzem ar ko saites ir tavai sievai nu jau bijušai un kam par labu viņa tevi pameta ??:))

Atbildēt

buldozera fans

02.07.2021. 18:24

Kā es pārrēcos...Gobzems saprot, ka viņam nav tik daudz piķa cik buldozeram, un tāpēc paraudāja rakstot šo....aaaaahhahahahahahhahahaha reāli rēcu.

Atbildēt

reinis

01.07.2021. 20:05

Kāpēc grāmata Meine Kotelette pārtulkota no krievu valodas uz vācu?

Atbildēt

didzītim

01.07.2021. 17:26

»

Didzis Rubenis

"Viņa pievienojās pēdējā naktī kopā ar Sandri Toču un Ļubovu Švecovu


paši zviedri gan neko nezinot par šo krievu skaudīgo izdomājumu,bet-.isies,kamēr jauna,veca būsi nedabūsi

Atbildēt

Administrators

01.07.2021. 14:10

Pajoliņš nesaprot, ka viņa rosīšanās beigas ir sākušās. Vēlākais pēc gada - līdzīgs raksts par šobrīd slavēto Ozoliņu. Pēc pieciem - neviens vairs neatcerēsies vai jauks ar Meroni afēristu Gobiņu.

Atbildēt

ceitnots

01.07.2021. 13:36

Līdz 30.jūnija plkst. 24:00 visiem valdes loceklīem bija jābūt Rolex uz rokas.

Atbildēt

Didzis Rubenis

01.07.2021. 13:26

"Viņa pievienojās pēdējā naktī kopā ar Sandri Toču un Ļubovu Švecovu."
Nu gan zviedru ģimenīte! :)))))))

Atbildēt

3A - Artuss, Aldis, Atis

01.07.2021. 12:40

»

Pirātu partija

Silts ieteikums...


To visu KPV.LV jau sen ir paveikuši! Nezodz idejas..

Atbildēt

01.07.2021. 12:26

»

Žulis

Normāli partijās apvienojas cilvēki ar vienotu ideoloģisku pārliecību.Ja cilvēki apvienojas tikai kaut kādu mērķu sasniegšanai, tad tā nav politiska partija. Tas var būt ekonomisks grupējums, mafioza banda, pulciņš, brigāde, kooperatīvs, biedrība, bet tā nav politiska partija. Nav iespējama normāla ...


un ideoloģija nevar būt tikai ekonomiskā attīstība,tāpat kā cilvēks nevar attīstīties tikai domājot par materiālo labklājību.Ilgtermiņā cilvēka personība degradējas,bet valsts nevar pastāvēt.

Atbildēt

Diemžēl

01.07.2021. 12:23

»

KagarAldim

Kārtējam latvietelim šķita ka ar krievu okupantēm iespējams vienoties, pameta kā izlietotu gumiju


bez pieredzes puisis.Nesaprot,ka šādiem kandidātiem pie kājas nav tikai pašu un viņu bērnu labums.Tāpēc vismaz var vienoties jautājumā par ģimeni,bet pārējais -tikai savtīgums.Taču vislaik teica,ka Jūlija ar savu vīru garus gadus piedalās Rīgas Domes rebēs un tagad runās par korupciju!!

Atbildēt

oij

01.07.2021. 11:23

Aldiņam vajag uz Covidu novakcinēties, varbūt palīdzēs arī citām kaitēm.

Atbildēt

Svētais Vazelīns

01.07.2021. 10:32

Aldim ir daudz plusi, viņš būtu nesalīdzināmi labāks un jaudīgāks premjers, kā Kariņš, Kučinskis, vai cits dārzenis ko var piedāvāt koalīcijas partijas. Taču Aldis ir lecīgs, nekaunīgs un patmīlīgs fīrers un sadarboties ar viņu nav iespējams, tikai akli paklausīt un kalpot.

Ej uz poda, Aldi!

Atbildēt

Pirātu partija

01.07.2021. 10:20

Silts ieteikums.
Aldi, maini partijas nosaukumu, ar šādu nosaukumu, kā totalitārai sektai, nav izredžu vinnēt ne vienas vēlēšanas.
Atbrīvojies no banānu republikas idioliģijas,atbrīvojies no vecās nomenklatūras cilvēkiem. Apsoli čekistu lustrāciju.
Radi jaunu ideoloģiju, kas balstīta uz tiešo valsts pārvaldi, birokrātiskā aparāta samazināšanu, totālu ierēdņu kontroli un to samazinājumu.
Un tad cilvēki noticēs un pievienosies.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

01.07.2021. 09:42

Ka tik nu Šleseram neiznāk piebiedroties Lembergam ! Šlesers aiz bailēm dibina savu grupējumu... Visi no Bordāna aptaisījušies...

Atbildēt

Edgar

01.07.2021. 06:04

AIZVED ALDI ĀRSTĒTIES, TEV PAŠAM ARĪ DERĒTU- TĀDU ESI AUDZINĀJIS.
DIVI ZĀBAKI PĀRĪ

Atbildēt

TYT

30.06.2021. 20:14

Kāds Šleseram parādīja Gobzema diagnozi, kuri apstiprinājuši profesionāli psihiatri. Tagad to ieraudzījusi arī Jūlija. Un pati pārliecinājusies par acīmredzamiem simptomiem, kas atrodami jebkurā psihiatrijas mācību grāmatā.

Atbildēt

lauķis

30.06.2021. 19:43

»

Žulis

Normāli partijās apvienojas cilvēki ar vienotu ideoloģisku pārliecību.Ja cilvēki apvienojas tikai kaut kādu mērķu sasniegšanai, tad tā nav politiska partija. Tas var būt ekonomisks grupējums, mafioza banda, pulciņš, brigāde, kooperatīvs, biedrība, bet tā nav politiska partija. Nav iespējama normāla ...


Normāli partijās apvienojas kriminālnoziedznieki,cilvēki partijās neapvienojas.Jā,partijās vēl ir statisti kas neko nelemj,bet klusējot piedalās.Noklusēsana arī meli,meli ir viens no lielākajiem noziegumiem.

Atbildēt

ansis

30.06.2021. 19:12

āksts

Atbildēt

KagarAldim

30.06.2021. 19:12

Kārtējam latvietelim šķita ka ar krievu okupantēm iespējams vienoties, pameta kā izlietotu gumiju.

Atbildēt

Buldozers nerūks

30.06.2021. 18:45

»

vērotājs

Izplatīts un saņemts signāls "turies prom no Gobzema".Naudu vajag buldozera rūcināšanai


Kremļa saimnieks no viņa novērsās, kad viņa vietā stājās kalpot Zatlers, pēc tam Vienotība un tagad jau ir trīs vienotības: JV+JKP+A/Par un vēl Saskaņa. Kremļa pakalpiņu brigāde nokomplektēta.

Atbildēt

vērotājs

30.06.2021. 18:17

»

Vai

Beigu sākums


Izplatīts un saņemts signāls "turies prom no Gobzema".Naudu vajag buldozera rūcināšanai.

Atbildēt

Žulis

30.06.2021. 18:07

Normāli partijās apvienojas cilvēki ar vienotu ideoloģisku pārliecību.Ja cilvēki apvienojas tikai kaut kādu mērķu sasniegšanai, tad tā nav politiska partija. Tas var būt ekonomisks grupējums, mafioza banda, pulciņš, brigāde, kooperatīvs, biedrība, bet tā nav politiska partija. Nav iespējama normāla valsts pārvalde, ja to veido dažādās interešu grupiņās sapulcējušies cilvēki, bez vienotas ideoloģijas. Šādā veidā mūsu "valstsvīri" čupojas jau 30 gadus. Staigā no viena bariņa pie otra, veido jaunus bariņus ar skanīgiem nosaukumiem un dāsniem solījumiem. Atbildības nekādas. Kopēja kritērija pēc kā vērtēt padarīto un darāmo arī nekāda.Kurš bariņš kuru pārtrumpēs, kurš iegūs labākas pozīcijas, kurš veiksmīgāk iztirgos sev vajadzīgos kompromisus, kurš gudrāk uz vēlēšanām apmaus tautu.... Tāda darbība notiek tad, kad nav kopējas ideoloģijas. Tikai ideoloģija darbošanos padara mērķtiecīgu, sistēmisku, nosprauž darbības virzienus, izvirza kritērijus, pieprasa atbildību, novelk sarkanās līnijas, kuras nedrīkst pārkāpt un saliedē cilvēkus. Kamēr nav ideoloģijas visu regulē nauda un ļaužu kāre pēc naudas. Un šī primitīvā naudas kāre tiek maskēta ar gudru runāšanu par visa uzlabošanu, pilnveidošanu, sakārtošanu,attīstīšanu, bla, bla, bla...

Atbildēt

Manuprāt

30.06.2021. 16:34

ar nelielu nekonsekvenci Aldis iztur "nekarošnas" politiku ! To arī viņam novēlu konsekventi turpināt jo kā zinām politikā nav draugu ir intereses !

Atbildēt

autoram

30.06.2021. 16:25

Pielīdzināji ar sevi Valdim un Aināram. Tu Putina daiktu ne tikai mutē, bet pat rokā neesi paturējis!

Atbildēt

Vai

30.06.2021. 16:07

Beigu sākums?

Atbildēt

lauķis

30.06.2021. 15:53

Kam interesē kurā burkā zirnekļi salien.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

FotoPar Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora akts esot noticis tāpēc, ka VISUVARENAIS dievs esot bijis brīvdienā tajā dienā un DŽENTLMENIS (iedomājieties, kāds skaists apzīmējums ne uz ko nespējīgajam dievam), tāpēc vienkārši pagājis tajā dienā maliņā pavērot notiekošo, jo ko tad es, es jau neko.
Lasīt visu...

21

Mana atbilde Andrim Kivičam

FotoLabrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna arī pirms un pēc intervijas.
Lasīt visu...

21

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

FotoKas noteica "Saskaņas" rezultātu Saeimas vēlēšanās? Vai pieļāvām kļūdas, no kurām varēja izvairīties? Vai samaksājām par principiem? Vai katrs no mums izdarīja/neizdarīja visu labākam rezultātam? Un kādus secinājumus esam izdarījuši? Pašlaik katram ir īstais laiks meklēt atbildes uz šiem jautājumiem.
Lasīt visu...

21

No mūsu drosmes atkarīgs

FotoPirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja: “Arvien vēl šis jautājums stāv, kur bijis. Un, protams, diezgan nenormālā stāvoklī, pateicoties skaidras likumības un ieskatu trūkumam par šo lietu Latvijā.
Lasīt visu...

21

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

FotoStarptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles eksportē firma, kas vainota “Vagner” grupas finansēšanā” svētdien, 15. janvārī skatītājiem piedāvāja Artas Ģigas (attēlā) vadītās producentu grupas  RedDotMedia raidījums “Nekā personīga”.
Lasīt visu...

21

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

FotoES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu Krieviju kā Ķīnas partneri un sabiedroto. Nav noslēpums, ka Ķīnas neitralizēšanai angloamerikāņu pasaule nolēmusi veidot jaunu bloku AUKUS, kur ietilptu visas Britu sadraudzības valstis un, iespējams, Japāna.
Lasīt visu...

21

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

FotoBezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī vadīšana ir pilnīgi ačgārna un nekādus rezultātus nedod. Un tas ir saprotams, jo valsts stūre ir nodevēju, nejēgu, ārzemju aģentu un politisku pigmeju rokās. Savukārt propagandas nomāktie ierindas pigmeji, kas izglītības dēļ nespēj saprast visa notiekošā jēgu, ir cietēji, jo tiek maldināti, izdilst un iet mazumā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...