Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

atbilde

01.05.2024. 08:57

»

Miks

Ļoti pareizs jautājumus Jūlijām: Ko pats esi izdarījis valsts vabā -pats no sevis-būdams miljonārs> Cik esi palīdzējis Ukrainai, cik trūcīgiem cilvēkiem, cik atbalstījis tos kas te grib ko mainīt uz labo pusi...


Jūlijs ir tikai diiirsis un muldējis: Tas ir viss ko viņs izdarījis tautas un valsts labā...un protams-prihvatizējies un nodarbojies ar kukuļosanu un afērām...

Atbildēt

Kas var būt labāks par šo?

30.04.2024. 19:44

»

Quo vadis?

Jūs jau zināt, ja nevar darīt neko, tad vienīgais, kas jādara - jāapdeito sevi personīgi...


;)

Nu ja - ir tak' sacīts: "Ja nav iespējams mainīt jebko, kas nešķiet gana ideāls, bet no kā nav iespējams izvairīties – atliek vienīgi izmantot iespēju manīt attieksmi pret to."

Lai sakristu Cilvēku vērtības ar "citu (pašreiz šīs "valsts" sabiedrībā pat demonstratīvi derdzīgi dominējošu deģenerātu, analfabētu, zombij-pat.REJ.otu un taml. infantili veģetējošu biomasas izstrādājumu atkritumu) necilvēcīgi truli perversajām "rietumdeŗmokrātiski orientētajām virsvērtībām" - ir jāpaiet vairākām paaudzēm.

Jo - pēdējiem 35+ gadi - tās ir teju 2 (jau divas!!) paaudzes. Šādā tempā jeb "mērkaķa ātrumā" sačakarēt mentalitāti var, kā izrādās. BET - lai izlabotu sačakarēto un, pat, vēl spētu attīstīties - tur ar TIKAI pāris paaudzēm var nepietikt, diemžēl. Pat "optimizējoties" (līdz minimāli nepieciešamai elementāri Cilvēciskai kvalitātei jeb "kondīcijai") "ar kosmisko ātrumu", tam varētu izrādīties nepieciešams vismaz divkāršs paaudžu / laika resurss. Ja nu vienīgi - "mentālā optimizācija" ienāktos "drastiski autoritāros apstākļos" (interesanti - kādos / uz kādas "bāzes", konkrēti?)...

Sabiedrībai (vai 'katram vienam' indivīdam) NAV "jāpielāgojas", vismaz manuprāt - vairumā gadījumu tas nozīmētu vienkārši atmiņas "atsvaidzināšanu" (N.B.! NAV runa par ideoloģiju, valsts iekārtu / pārvaldi un taml. "dzīves prōzu", bet gan - par PATIESĀM CILVĒCISKĀM VĒRTĪBĀM), tostarp salīdzinoši nesen zaudētās Cilvēcības PILNVĒRTĪGU atgūšanu.

P.S. Šis arī izklausās pēc T. Kampanellas, bišķi? ;) Nu, ko - mums katram PAŠAM ir iespēja (elementāri cilvēcīgs pienākums?) SĀKT AR SEVI. Arī tiem "citiem", protams, bet pirmkārt un galvenokārt - mums PAŠIEM. Izdoties tas var TIKAI tiem, kas dara / darīs paši un palīdzēs arī "citiem". Kā būs (t.i. ja vispār būs) - laiks rādīs.

Veiksmi VISIEM labiem ļaužiem! ;)

Atbildēt

Precizējums

30.04.2024. 17:06

»

REX

Tad jau 1/3 LV osvoboditelu te būtu jātiesā....Visi te gudri muld, bet tā ar neviens skaidri nevar pateikt-ko darīt ar to milzu massu LV osvoboditelu


Ar Vienotības ministres un ZZS partijnieku tiešu rīkojumu tiek likvidētas latviešu skolas un veidotas jaunas - kopā ar osvoboditeļu pēcnācējiem, tā kā koalīcijas partijas zina, ko dara - nīcina ārā latviskumu un pārvērš to par iekļaujošo krieviskumu!!!

Atbildēt

Quo vadis?

30.04.2024. 17:06

»

Kas var būt labāks par šo?

Ir labāk, teorētiski. BET - absolūti nereāli, vismaz šajā pašreizējā "valstī...


Jūs jau zināt, ja nevar darīt neko, tad vienīgais, kas jādara - jāapdeito sevi personīgi.
Ar to arī nodarbojos.

Ja manas vērtības sakritīs ar citu vērtībām, tad būs pienācis arī laiks pārmaiņām valdībā.
Un nekā savādāk.
Mani nevar piespiest dzert kafiju ne Narvesenā, ne Statoilā, ne citās tamlīdzīgās vietās.
Vai nu es dzeru izcilu kafiju, vai nedzeru vispār.
Tāpat ar sabiedrību. Ne es tai pielāgošos.
Jūs lasot, secinu to pašu. :)

Atbildēt

Miks

30.04.2024. 12:40

»

Jūlijam

Jūlij, cik pats būdams miljonārs esi ziedojis Ukrainas atbalstam? Cik esi ziedojis kaut trūcīgiem cilvēkiem? Jeb Tu ziedo tikai bābām kuras pēc tam drāz


Ļoti pareizs jautājumus Jūlijām: Ko pats esi izdarījis valsts vabā -pats no sevis-būdams miljonārs> Cik esi palīdzējis Ukrainai, cik trūcīgiem cilvēkiem, cik atbalstījis tos kas te grib ko mainīt uz labo pusi?
Cik reizes esi bijis un nolicis svecītes Daugavmalā 11.novembrī par godu mūsu karavīriem, pateicoties kuriem ir šāda valsts, kas ļāva tev kļūt par miljonāru?
Cik esi atmaskojis kukuļotājs un nodokļu nemaksātājus?

Atbildēt

REX

30.04.2024. 12:36

»

vēlētājs

Nu labi, strīpo citus


Labi, bet jautājums bija tev: Kapēc jāsvītro tieši Dombrava?

Atbildēt

REX

30.04.2024. 12:34

»

nevajag

DOMĀT līdzi, jādomā pašam ar savu galvu! Pirmām kārtām par genocīdu būtu jātiesā tie, kas ar to pašlaik nodarbojas - putinisti, nevis tie, kam nervi netur, skatoties to vājprātu


Tad jau 1/3 LV osvoboditelu te būtu jātiesā....Visi te gudri muld, bet tā ar neviens skaidri nevar pateikt-ko darīt ar to milzu massu LV osvoboditelu.

Atbildēt

Хм

30.04.2024. 11:28

»

russkoje govno

i gulag


Да, вот и подтверждение-есть народ и есть отдельные любители русского дерьма-верные и упорные)

Atbildēt

vice

30.04.2024. 07:58

Latvijas laicīgā kultūrvēsture un cēloņsakarības!

Atgādinu, ka ķēmu Jēkabu Straumi (KNAB priekšnieks) PĀRVĒLĒJA un IEPRIEKŠĒJO bezdarbību izvērtēja (Saeimā) GAN Jaunās Krievotības vēzis, GAN NA (kas tagad mutīgi kritizē).

Pārvēlēja PĒC TAM, kad parazītiskā Straumes vadītais KNAB VISMAZ 8 reizes pēc kārtas NEBIJA konstatējis VIENU UN TO PAŠU - ACĪMREDZAMO (nenoliedz ne Jaunās Krievotības vēzis, ne R.Kadžulis)!

Prokremliskā Latvijas medijšļura (visa veida) centīgi klusēja ....13 (cik? cik?) ...13 GADUS!!!

No Latvijas laicīgās kultūrvēstures (09.06.2022.g.):

"Esmu pārliecināts, Ka KNAB iesāktais kurss ir pareizs, UN TAS JĀTURPINA ARĪ NĀKAMAJĀ TERMIŅĀ. Pateicos KNAB komandai par nesavtīgu darbu SABIEDRĪBAS LABĀ, kā arī sadarbības partneriem un sabiedrībai par atbalstu cīņā pret korupciju, kā arī gatavību nepieņemt korupciju kā normu un ZIŅOT. GODS pār VARU!"

(Jēkabs Straume, KNAB priekšnieks)

Kas tur bija ar provinces novada muzeju (medijšļuras 2023.g. GALVENĀ TĒMA), Dziesmu svētku ietekmi uz "klimatneitralitāti" un divu pilngadīgu cilvēku personīgu saraksti pēc pusnakts (2024.g. GALVENĀ TĒMA)?

Latvijas laicīgā kultūrvēsture (2024.g.):

Fakti (no publiskā).

2011. gada 6. augustā, mēnesi pirms 11. Saeimas ārkārtas vēlēšanām nodibināja partiju “Vienotība”. Tā izveidojās, saplūstot politiskajiem spēkiem “Jaunais laiks”, “Pilsoniskā savienība” un “Sabiedrība citai politikai”.

Ārkārtas parlamenta vēlēšanās “Vienotība” tika pie 20 mandātiem, tā bija trešā lielākā frakcija Saeimā. Divus mēnešus vēlāk notika apvienotās partijas kongress, kurā pārvēlēja vadītāju un vadības struktūras. Abus notikumus saista kāds fakts – balsu skaitīšanai izmantota sistēma “Balsis”. To nodrošinājis uzņēmums “SOAAR”.

Astoņu gadu garumā uzņēmums “SOAAR” nodrošinājis tehnisko atbalstu iekšējo vēlēšanu rīkošanu partijai “Vienotība”. Pakalpojums uzņēmumam kopumā izmaksājis vairāk nekā 20 tūkstošus.

Taču politiskais spēks par to nav maksājis nevienu centu.

Elektroniskā balsu skaitīšana vēlēšanās Latvijā uzsākta 2010. gadā. 10. Saeimas vēlēšanās to eksperimentāli izmantoja piecos iecirkņos.

Arī partija “Vienotība” vēlējās sekot līdzi laikam un balsis apkopot automātiski.

Kongresos delegāti balso paceļot mandātus, tos uz vietas skaita balsu skaitīšanas komisija. Bet balsošana par partijas vadību notiek ar biļeteniem un vēlēšanu urnām. Tieši šo balsu saskaitīšanu Vienotība vēlējās paātrināt, tāpēc vērsās pie firmas “SOAAR”.

“SOAAR” valdes loceklis Renārs Kadžulis raidījumam stāsta, ka partija to pieprasīja 2011. gadā.

“Tad no 2011. gada, praktiski katru gadu tas tika veikts, līdz 2019. gadam.

2020. gadā es atteicu. […]”

No 2010. gada līdz 2022. gadam “SOAAR” strādāja pie vēlēšanu sistēmu nodrošināšanas.

Faktiem PIEKRĪT GAN R.Kadžulis, GAN Jaunās Krievotības vēzis!

Šo FAKTUS 8 gadus no vietas PĀRBAUDĪJA KNAB (veicot SAVUS tiešos pienākumus jeb precīzāk - NEVEICA, tajā skaitā J.Straume)!

Tātad vismaz 8 REIZES KNAB praktiski ir imitējis pārbaudi, kuras (ikvienas) laikā BŪTU JĀKONSTATĒ prettiesiska rīcība!!!!

Vismaz 8 reizes PĒC KĀRTAS!!!

Tagad (2024.g.) Jaunās Krievotības vēzis lūdz KNAB (kas jau vismaz 8 reizes pēc kārtas) nav pildījis savus pienākumus VĒLREIZ izvērtēt!!!

Šajā gadījumā KNAB jakonstatē ne tikai acīmredzamas Jaunās Krievotības vēža nelikumības, bet arī paša KNAB nolaidība un nekompetence (kas pamatoti ļauj apšāubīt KNAB kompetenci kā tādu)!!

Klāt visam prokremliskās Latvijas medijšļuras klusēšana 13 gadu garumā (ar iepīkstēšanos tikai tad, kad informācija vismaz 2 mēnešus tiek AKTĪVI apspriesta Latvijas sabiedrībā)!!!

Latvijas laicīgā kultūrvēsture un cēloņsakarības!

Atbildēt

Хм

29.04.2024. 22:37

»

Skumjais Bruņinieks

Labu jautājumu uzdevāt.."..a kur tautai iet, lai to nejātu...


Потому что нет народа в понимании некой единой общности. Если большинство латышей. У которых свои желания. Есть меньшинство русских, которые фактически признаны врагами т считаются досадной помехой. И есть трезвый расчёт политиков

Atbildēt

vajag

29.04.2024. 22:35

»

nevajag

DOMĀT līdzi, jādomā pašam ar savu galvu! Pirmām kārtām par genocīdu būtu jātiesā tie, kas ar to pašlaik nodarbojas - putinisti, nevis tie, kam nervi netur, skatoties to vājprātu


DOMĀT līdzi!!! Vēlams, ar SAVU galvu, NEVIS pēc debilības centra kuratoru ZOBIJ-vadlīnijām. Lai varētu saukt pie atbildības VISUS genocīdā u.c. noziegumos pret cilvēci vainojamos, vajag objektīvi vērtēt un DOMĀT līdzi!!! Nevis - mēģināt novelt vainu "no slimās galvas uz veselo".

"Viena pagale nedeg", kā zināms.

Atbildēt

Хм

29.04.2024. 22:35

»

Jautājums

Vai LL portālā kaut kur varētu iepazīties arī ar citu viedokli, piemēram, cik KNAB ir labs un profesionāls? :):):) Nekādu pozitīvu/citu viedokli ne par ko šeit neatrast kā tikai dubļu pļekas no baigajiem "ekspertiem". Vai tā var būt, ka citu viedokļu nav? Varētu taču atrast, tad diskusijas rastos pa...


Кто мешает написать статью и перечислить успехи кнаба- кого и когда посадили, какие дела довели до суда и приговоров. Просьба " Оштрафовали на 70 евро за совмещение должностей" успехом не считать. Учитывая, что такие "сложные " дела по несколько месяцев расследовали

Atbildēt

nevajag

29.04.2024. 21:50

»

DOMĀ līdzi‼!

KRIMINĀLLIKUMS...


DOMĀT līdzi, jādomā pašam ar savu galvu! Pirmām kārtām par genocīdu būtu jātiesā tie, kas ar to pašlaik nodarbojas - putinisti, nevis tie, kam nervi netur, skatoties to vājprātu.

Atbildēt

mēslam

29.04.2024. 21:32

»

mēslam

Varbūt tev, caur anālu dzērumā taisītam deģenerātam, derētu iemācīties latviski rakstīt un uzrakstīt kaut ko par tēmu, bet ne simto reizi kopēt vienu un to pašu


Pienāks diena, kad tu beidzot būsi izgulējis savu pastāvīgo smago dzērumu un sapratīsi, kādas lopiskas muļķības esi pa ģeibu samurgojis un sastrādājis. Vai arī tāda diena nepienāks. Bet tādā gadījumā pavisam drīz pienāks cita diena - kad visi iedzers par aizgājēju, kurš dzērumā nosmaka pats savos vēmekļos. Tikai tev neviens neielies, jo tu gulēsi 6-dēļu koka mētelītī un visi iedzers "par to, ka mēslam mēsla gals"...

Atbildēt

mēslam

29.04.2024. 21:31

»

mēslam

Varbūt tev, caur anālu dzērumā taisītam deģenerātam, derētu iemācīties latviski rakstīt un uzrakstīt kaut ko par tēmu, bet ne simto reizi kopēt vienu un to pašu


tev kā parasti pederastija ir absolūti prioritārā aktualitāte.
Aktīvais vai pasīvais draiskulis esi?

Atbildēt

sūdam

29.04.2024. 21:31

»

mēslam

Varbūt tev, caur anālu dzērumā taisītam deģenerātam, derētu iemācīties latviski rakstīt un uzrakstīt kaut ko par tēmu, bet ne simto reizi kopēt vienu un to pašu


Tu savas fekālijas labāk varētu liet frontē Ukrainā. Ierakumi pie Časov Jar tevi gaida. Ukrainas armijai vajag lielgabalu gaļu un tam tādi idioti kā tu noder vislabāk. Uz priekšu, par Ukrainu pidar!

Atbildēt

tev, caur anālu dzērumā taisītam deģenerātam

29.04.2024. 21:30

»

mēslam

Varbūt tev, caur anālu dzērumā taisītam deģenerātam, derētu iemācīties latviski rakstīt un uzrakstīt kaut ko par tēmu, bet ne simto reizi kopēt vienu un to pašu


pārmaiņas pēc derētu nomainīt savu debilības centra kuratoru, lai tev nebūtu simto reizi jāatgremo vieni un tie paši tava pederastu skapja saimnieka vēmekļi.

Atbildēt

mēslam

29.04.2024. 21:25

»

debilības centra zombijam

pederastam sadistam koprofilam troļļa dežūra turpinās bez pārtraukuma un bez iespējām apmierināt dabiskās vajadzības normāli, padzerties un pačurāt var tikai izmantojot vienu un to pašu plastmasas pudeli


Varbūt tev, caur anālu dzērumā taisītam deģenerātam, derētu iemācīties latviski rakstīt un uzrakstīt kaut ko par tēmu, bet ne simto reizi kopēt vienu un to pašu?

Atbildēt

atvainojos par kļūdu

29.04.2024. 21:21

»

debilības centra zombijtrollim

tev par virsstundām tavs kurators kaut bišķi maksā, vai arī esi noderīgais idiots, sadists pederasts mazohists, ko var izmantot par velti visās atverēs un sevišķi perversos veidos


Šis jautājums tika adresēts debilības centra zombijtrollim ar noderīgā idiota palamu "nu nu", kura vēmekļi smird 29.04.2024., 20:27.

Atbildēt

debilības centra zombijtrollim

29.04.2024. 21:07

»

hj gnu

Ja Ukraina tā uzbruks Sevastopolei, tad krievi tāpat nolīdzinās ar zemi Kijevu ar visu zeļonkas bukuru. Nekas pāri nepaliks. Un kāpēc tu varoni vēl neesi Ukrainā, bet piesārņo te internetu ar saviem izkārnījumiem? Ierakumos pie Časov Jar tevis tieši trūkst. Ukrainas armijai akūti trūkst lielgabalu gaļas...


tev par virsstundām tavs kurators kaut bišķi maksā, vai arī esi noderīgais idiots, sadists pederasts mazohists, ko var izmantot par velti visās atverēs un sevišķi perversos veidos?

Atbildēt

debilības centra zombijam

29.04.2024. 21:05

»

nu nu

Vēl 2022. gada februārī krievu sadistu, marodieru un pederastu armijai pēc plāna vajadzēja visus Kijivas krogus izdzert un visas sievietes un bērnus izvarot. Tu mēsls te smirdi, kamēr tavā vietā tankos T-62 un T-55 deg un Donbasa ierakumos baro žurkas krievu pensionāri, invalīdi un neapmācīti studenti...


pederastam sadistam koprofilam troļļa dežūra turpinās bez pārtraukuma un bez iespējām apmierināt dabiskās vajadzības normāli, padzerties un pačurāt var tikai izmantojot vienu un to pašu plastmasas pudeli.

Atbildēt

Kas var būt labāks par šo?

29.04.2024. 21:02

»

Quo vadis?

Vai tas tomēr nav labāk nekā vairot ļaunumu vai vispār sēdēt malā


Ir labāk, teorētiski. BET - absolūti nereāli, vismaz šajā pašreizējā "valstī".

Savukārt, lai JEBKAS šajā pašreizējā "valstī" realizētos kaut vai minimāli jēdzīgi, a'priori ir nepieciešams galvenais "komponents" / "faktōrs" - jebkurā izpausmē / izpratnē / aspektā NORMĀLS CILVĒKS.

Diemžēl, pēdējo 30+ gadu laikā šīs pašreizējās "valsts" tā dēvētajos "titulnācijas izstrādājumos" ir mērķtiecīgi konsekventi iznīcināts VISS, kas nepieciešams, lai šeit būtu NORMĀLU CILVĒKU sabiedrība, jeb vismaz "kritiskā masa". Kas, savukārt, ir OBLIGĀTI nepieciešams absolūti ekskluzīvs priekšnoteikums NORMĀLAS VALSTS izveidošanai / eksistencei. (Un - NEVIS pašreizējās buferzōnas pseido "valsts" teritorijā / "ķēķa tiesībsargājošās" SISTĒMAS sashēmotā jurisdikcijā infantili veģetējošu biomasas izstrādājumu atkritumu nožēlojamai izdzīvošanai, kas arvien vairāk un pārliecinošāk līdzinās agonijai).

Ir sacīts: "Ikvienas valsts statusu (kvalitāti, stabilitāti) nosaka vērtību sistēma, ar kādu dzīvo tās Tauta (sabiedrība), savukārt, ikvienam cilvēkam būt savas Tēvzemes (valsts) patriotam nozīmē - dzīvot saskaņā ar savu sirdsapziņu."

Atbildēt

Modris Supe

29.04.2024. 20:59

Kapēc neko neraksta un neziņo par nomušīto Zītaru direktoru Juri Zeltiņu. Esot Kariņa kaimiņš! Tas ir pie tās Pabrika 220miljonu afēras. Atkal Knābis neko nevarēs pierādīt un nezinās.

Atbildēt

Tas

29.04.2024. 20:45

tam Korupcijas Noziedznieku Apsardzes Birojam sen vajadzētu nomainīt logo un tā izplūkātā zvirbuļa vietā kas viņiem ir šobrīd - savā logo ievietot trīs mērkaķus, kuri simbolizē “neko neredzu, neko nedzirdu, neko neteikšu”.

Atbildēt

Strupiss, Stukāns

29.04.2024. 20:31

Vienotības sargi

Atbildēt

nu nu

29.04.2024. 20:27

»

hj gnu

Ja Ukraina tā uzbruks Sevastopolei, tad krievi tāpat nolīdzinās ar zemi Kijevu ar visu zeļonkas bukuru. Nekas pāri nepaliks. Un kāpēc tu varoni vēl neesi Ukrainā, bet piesārņo te internetu ar saviem izkārnījumiem? Ierakumos pie Časov Jar tevis tieši trūkst. Ukrainas armijai akūti trūkst lielgabalu gaļas...


Vēl 2022. gada februārī krievu sadistu, marodieru un pederastu armijai pēc plāna vajadzēja visus Kijivas krogus izdzert un visas sievietes un bērnus izvarot. Tu mēsls te smirdi, kamēr tavā vietā tankos T-62 un T-55 deg un Donbasa ierakumos baro žurkas krievu pensionāri, invalīdi un neapmācīti studenti, bet Ukraina vēl pat nav saņēmusi nevienu F-16 un Taurus.

Atbildēt

hj gnu

29.04.2024. 20:08

»

nu nu

Ar 10 000 norakstītiem Tomahawk ukraiņi no Sevastopoles līdzenu asiņainu lauku atstātu, bet ja Vācija atdotu Ukrainai savus Taurus, neviens asiņains krievu kerzaviks vairs nebradātu Eiropu...


Ja Ukraina tā uzbruks Sevastopolei, tad krievi tāpat nolīdzinās ar zemi Kijevu ar visu zeļonkas bukuru. Nekas pāri nepaliks. Un kāpēc tu varoni vēl neesi Ukrainā, bet piesārņo te internetu ar saviem izkārnījumiem? Ierakumos pie Časov Jar tevis tieši trūkst. Ukrainas armijai akūti trūkst lielgabalu gaļas. Tevi tur gaida.

Atbildēt

DOMĀ līdzi‼!

29.04.2024. 19:59

»

nu nu

Ar 10 000 norakstītiem Tomahawk ukraiņi no Sevastopoles līdzenu asiņainu lauku atstātu, bet ja Vācija atdotu Ukrainai savus Taurus, neviens asiņains krievu kerzaviks vairs nebradātu Eiropu...


KRIMINĀLLIKUMS.

71.pants. Genocīds

Par genocīdu, tas ir, par tīšu darbību nolūkā pilnīgi vai daļēji iznīcināt kādu nacionālu, etnisku, rases vai noteiktas reliģijas cilvēku grupu kā tādu, šādas grupas locekļus nogalinot, nodarot viņiem dzīvībai vai veselībai bīstamus miesas bojājumus vai novedot viņus līdz psihiskai saslimšanai, tīši radot viņiem tādus dzīves apstākļus, kas pilnīgi vai daļēji šos cilvēkus fiziski iznīcina, lietojot līdzekļus, kuru mērķis ir novērst bērnu dzimšanu šādā grupā, vai nododot bērnus piespiedu kārtā no vienas cilvēku grupas otrā — soda ar mūža ieslodzījumu vai ar brīvības atņemšanu uz laiku no 3 līdz 20 gadiem.

71.1 pants. Aicinājums uz genocīdu

Par publisku aicinājumu uz genocīdu — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 8 gadiem.

78.pants. Nacionālā, etniskā un rasu naida izraisīšana

(1) Par darbību, kas vērsta uz nacionālā, etniskā, rasu vai reliģiskā naida vai nesaticības izraisīšanu, — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 3 gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar probācijas uzraudzību, vai ar sabiedrisko darbu, vai ar naudas sodu.

(2) Par tādu pašu darbību, ja to izdarījusi personu grupa vai valsts amatpersona, vai uzņēmuma (uzņēmējsabiedrības) vai organizācijas atbildīgs darbinieks vai ja tā izdarīta, izmantojot automatizētu datu apstrādes sistēmu, — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 5 gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar probācijas uzraudzību, vai ar sabiedrisko darbu, vai ar naudas sodu.

(3) Par šā panta pirmajā daļā paredzēto darbību, ja tā saistīta ar vardarbību vai draudiem vai ja to izdarījusi organizēta grupa, — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 10 gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz 3 gadiem vai bez tās.

149.1 pants. Diskriminācijas aizlieguma pārkāpšana

(1) Par diskrimināciju rasu, nacionālās, etniskās vai reliģiskās piederības dēļ vai par cita veida diskriminācijas aizlieguma pārkāpšanu, ja ar to radīts būtisks kaitējums, — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 1 gadam vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar probācijas uzraudzību, vai ar sabiedrisko darbu, vai ar naudas sodu.

(2) Par šā panta pirmajā daļā paredzēto noziedzīgo nodarījumu, ja to izdarījusi valsts amatpersona vai uzņēmuma (uzņēmējsabiedrības) vai organizācijas atbildīgs darbinieks, vai personu grupa vai ja tas izdarīts, izmantojot automatizētu datu apstrādes sistēmu, — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 3 gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar probācijas uzraudzību, vai ar sabiedrisko darbu, vai ar naudas sodu.

150.pants. Sociālā naida un nesaticības izraisīšana

(1) Par darbību, kas vērsta uz naida vai nesaticības izraisīšanu atkarībā no personas dzimuma, vecuma, invaliditātes vai jebkuru citu pazīmju dēļ, ja ar to radīts būtisks kaitējums, — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 1 gadam vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu vai ar probācijas uzraudzību, vai ar sabiedrisko darbu, vai ar naudas sodu.

(2) Par šā panta pirmajā daļā paredzēto noziedzīgo nodarījumu, ja to izdarījusi valsts amatpersona vai uzņēmuma (uzņēmējsabiedrības) vai organizācijas atbildīgs darbinieks, vai personu grupa vai ja tas izdarīts, izmantojot automatizētu datu apstrādes sistēmu, — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 3 gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar probācijas uzraudzību, vai ar sabiedrisko darbu, vai ar naudas sodu.

(3) Par šā panta pirmajā daļā paredzēto darbību, ja tā saistīta ar vardarbību vai draudiem, vai par šā panta pirmajā daļā paredzēto noziedzīgo nodarījumu, ja to izdarījusi organizēta grupa, — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 4 gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar probācijas uzraudzību, vai ar sabiedrisko darbu, vai ar naudas sodu.

Atbildēt

Quo vadis?

29.04.2024. 19:59

»

Kas var būt labāks par šo!

Kāds aizkustinošs infantils naivums, patiešām


Vai tas tomēr nav labāk nekā vairot ļaunumu vai vispār sēdēt malā?

Atbildēt

Kas var būt labāks par šo!

29.04.2024. 19:55

»

Quo vadis?

Iespējams, ka balsojot par bordāna un strīķes (apzināti ar mazo burtu) partiju, Jūs nodarījāt lielāku ļaunumu, kā kāds balsojot par Lembergu...


Kāds aizkustinošs infantils naivums, patiešām...

Kampanella var atpūsties maliņā, vai vispār iet ganos.

Atbildēt

ne gluži

29.04.2024. 19:53

»

Skumjais Bruņinieks

Raksta autors Krūmiņš, kuru Lembergs nievājoši sauc par "juļčiku" ir tāds pats blēdis, aferists un zaglis, kā pārējie mūsu 3A, Vienotība un citi...


Uz Vienotības saimnieku: Rāvja, Esterkina, Suharenko, Garkāna, Fiļa, Berņa fona, Šķēle un Lembergs ir utubungas.

Atbildēt

treknis

29.04.2024. 19:48

A kapēc mēs atkal esam Kremļa laika zonā.
Uz Londonu nevar pamī?
Par eko labumu nemuldēt ekonomikas t anav!

Atbildēt

Quo vadis?

29.04.2024. 19:46

»

Skumjais Bruņinieks

Labu jautājumu uzdevāt.."..a kur tautai iet, lai to nejātu...


Iespējams, ka balsojot par bordāna un strīķes (apzināti ar mazo burtu) partiju, Jūs nodarījāt lielāku ļaunumu, kā kāds balsojot par Lembergu.

Par to jau tas stāsts, ka mazs dīķis, maz cilvēku, maz iespēju.

Un ir tikai daži varianti:
1) ļoti spēcīga, īsta, neatkarīga žurnālistika, jo īpaši pētnieciskā un analītiskā, kas veic uzraudzības darbu
2) sabiedrības iesaistīšanās diskusijās, atbildības pieprasīšana no konkrēta, sava deputāta, par ko vēlēji
3) personīga neiesaistīšanās noziedzības pavairošanā (iziešana no pelēkās un melnās zonas)
4) personīga iešana politikā

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

29.04.2024. 19:42

Raksta autors Krūmiņš, kuru Lembergs nievājoši sauc par "juļčiku" ir tāds pats blēdis, aferists un zaglis, kā pārējie mūsu 3A, Vienotība un citi..
Juļčiks ieņēma mūsu nozagtās valsts čekistu hierarhijā diezgan nozīmīgu vietu..savādāk viņam neļautu neviens tā ar Mantess šiverēt un kļūt par multimiljonāru.
Jūļa nelaime ir tā, ka viņš salecās ar Lembergu un Šķēli..bet tie izrādījās jaudīgāki zēni un sāka Juļčiku čakarēt.
Atceramies, kā Šķēle sūtīja savu sulaini Edmundu Krastiņu pie Krūmiņa pēc 2 miljoniem.
Juļčiks pats teica..es jau būtu ar mieru šim reketam, bet tajā brīdī piķis nebija..bet uz parāda Bārda nepiekrita.
Tā lūk visādi lielie zēni Juļčiku mocīja, kamēr Jūlis - Mūlis saprata, ka, lai cīnītos ar bandītiem vajadzīgs savs grupējums..ui, perdon, politiska partija.
Jo mūsu 3A bandjugām bija savi grupējumi - ZZS, TP un PLL..
Ja būs politisks grupējums ..tiks Saeimā, tiks koalīcijā..tad pavisam cita štelle..varēs izgriezt pogas Aivaram un Andžam.
Juļčikam jau pašam nekas nebūtu pret..ja tas KNAB būtu tikai viņa personīgais "pasūtījuma galds", vai ne..?
Domāts - darīts..Juļčiks nodibina pats savu grupējumu ar aizdomīgo, prokremlisko Sudrabu priekšgalā.
Nesanāca pārņemt varu.
Tagad jātēlo godīgu cīnītāju pret oligarhiem un Vienotību.
Vispār jau, ja tā godīgi - "..Juļčik, Tev nu būtu grēks sūdzēties un lekties..šī čekistiskā valsts atļāva Tev sakampt pietiekoši...Vienkārši ievēro subordināciju, nelec augstāk par savu pakaļu...aizbrauc uz Puzi, Mākoņiem..nobučo saimniekiem gredzenu uz pirksta un lieta darīta.."

Atbildēt

nu nu

29.04.2024. 19:10

»

!

atbalsts banderu fasistiem ir noziegums ,kas turpina karu ukraina. ukraini masveida beg no mobilizacijas parvarot robeznocietinajumus ar Moldaviju,Ungariju,Poliju.Ja gribi palikt dzivs parpeldi Tisas upi


Ar 10 000 norakstītiem Tomahawk ukraiņi no Sevastopoles līdzenu asiņainu lauku atstātu, bet ja Vācija atdotu Ukrainai savus Taurus, neviens asiņains krievu kerzaviks vairs nebradātu Eiropu.
Ja gribi palikt dzīvs, neesi krievs, jo totāla un globāla derusifikācija ir vistuvākās nākotnes perspektīve. Pēdējie dzīvi palikušie apskaudīs tos, kuri jau klausās Kabzdonu

Atbildēt

saprašana pieklibo

29.04.2024. 19:08

»

LL

Kāpēc žurnālisti klusē par Jura Zeltiņa pašnāvību Karinam kaimiņos? Zitaru direktors, kas kopā ar Pabriku un Supi izplanoja 220 milj. afēru


Par personas novešanu līdz pašnāvībai ir attiecīgs pants kriminālkodeksā.
Ziņu par nelikumībām sabiedrībai atklāja Lapsas portāls.
Cilvēka nāve nieka 220 mil. eiro dēļ.

Atbildēt

tā ir

29.04.2024. 19:03

»

!

Aleksandrs 3 vinus izdzina no Maskavas,bet Putins maldigi domaja vinus piesapiest stradat Krievijas laba


Nebūtu Aleksndrs III nosprādzis no dzeršanas, krieviem nebūtu bijis līdz 1917. jāgaida, kad atjaunos dzimtbūšanu. Krievs par dzimteni var tikai piedzerties vai savu bābu un bērnus piekaut, tāpēc Putins tos triecientempā utilizē.

Atbildēt

!

29.04.2024. 19:02

»

Jūlijam

Jūlij, cik pats būdams miljonārs esi ziedojis Ukrainas atbalstam? Cik esi ziedojis kaut trūcīgiem cilvēkiem? Jeb Tu ziedo tikai bābām kuras pēc tam drāz


atbalsts banderu fasistiem ir noziegums ,kas turpina karu ukraina. ukraini masveida beg no mobilizacijas parvarot robeznocietinajumus ar Moldaviju,Ungariju,Poliju.Ja gribi palikt dzivs parpeldi Tisas upi.

Atbildēt

Jūlis

29.04.2024. 18:59

»

Vecais

Jau no pasūtījuma galda


Tu muļķa desa,uzprasi toreizējam finanču ministram Kreitusa k- m,viņš apstiprinās,ka Jūlis bija viens no retajiem kurš atgrieza kredītu laikā!!!

Atbildēt

Jūlijam

29.04.2024. 18:50

Jūlij, cik pats būdams miljonārs esi ziedojis Ukrainas atbalstam? Cik esi ziedojis kaut trūcīgiem cilvēkiem? Jeb Tu ziedo tikai bābām kuras pēc tam drāz?

Atbildēt

REX

29.04.2024. 18:48

»

vēlētājs

Noteikti jāizstrīpo Iesalnieks un Dombrava


Piedošanu-kļūdījos-tas bija adresēts tev. Tevis teiktas izskatās pēc lētas propogandas, bet jautājums paliek: Kapēc tad tieši Dombrava jāsvītro?

Atbildēt

REX

29.04.2024. 18:45

»

anti vienotiba

karins ievilkas atpakal saeima,par to ari nedrikst balsot mulku zeme


Tevis teiktais te izskatās pēc apzinātas propogandas...bet kapēc tad Dombrava jāsvītro?

Atbildēt

anti vienotiba

29.04.2024. 18:41

»

vēlētājs

Noteikti jāizstrīpo Iesalnieks un Dombrava


karins ievilkas atpakal saeima,par to ari nedrikst balsot mulku zeme.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Lai nodrošinātu igauņiem vilcienu uz Eiropu, latviešiem pamatīgi jāceļ nodokļi?

FotoPēc gadiem divdesmit igauņi, baudot poļu alu, pa vilciena logiem vēros jostas savilkušos latviešus sērīgi raugāmies uz ne pārāk ātri ritošo vilcienu Eiropas virzienā: latviešiem nav laika vizināties, viņiem jāatdod ārējie parādi un čakli jāmaksā augstie nodokļi, – aptuveni šādu ainu uzbur lasītais Valsts kontroles publiskotā dokumentā ““Rail Baltica” projekta situācijas izpēte (Kopīga situācijas izpēte Tallina, Rīga, Viļņa, 2024. gada 11. jūnijā)”. Visā stāstā ir viena priecīga ziņa - Valsts kontrole izrāda drošsirdību publiski pateikt politiķiem netīkamo skaudro patiesību.
Lasīt visu...

21

"Rail Baltica" projekts kā aklās zarnas izgriešana caur papēdi

Foto“Pašlaik nav kārtīga saimnieka “Rail Baltica” īstenošanai”, “Valdība nav iestāde, kas apmaksā rēķinus”, “Premjere Siliņa parāda nostāju – vēlas skaidru atbildību”, “Tā kā līdz šim – turpināt nevēlos” – lūk, virsraksti dažādos plašsaziņas līdzekļos. Visbeidzot, uzstājoties Saeimas ārkārtas plenārsēdē ar atskaiti par savas valdības paveikto, premjere sacīja vēsturiskus vārdus, ka “Rail Baltica” projekta pašplūsma ir beigusies.
Lasīt visu...

21

Vairums mikroģeneratoru īpašnieku būs spiesti pāriet uz dinamiskās enerģijas uzglabāšanas sistēmām

FotoApritējis vairāk nekā mēnesis, kopš ieviesta jaunā elektroenerģijas neto norēķinu sistēma un mājsaimniecībās uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki vairs nevar izvēlēties – ziemā atgūt vasarā tīklā nodoto elektroenerģiju vai arī to pārdot biržā par tirgus cenu. Turpmāk uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki visu saražoto elektroenerģiju varēs vai nu notērēt paši, vai arī pārdot biržā par aktuālo cenu, kas, būsim atklāti, ne vienmēr ir izdevīga.
Lasīt visu...

12

Vai bēdīgi slavenais Raimonds Lejnieks – Puķe mēģina apkrāpt tautu?

FotoJa pēdējos gados mēs esam uzmanīgi sekojuši līdzi gan politikai, gan masu mediju ziņām, tad mums droši vien nav palicis nepamanīts kāds jauns vīrietis ar dubultu uzvārdu – Raimonds Lejnieks – Puķe.
Lasīt visu...

12

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

FotoKāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez cipariem, bet vienkārši novērojums. Pārsmējos.
Lasīt visu...

21

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

FotoViens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās vēlēšanās — “Jaunās Vienotības” pārsvars pār Nacionālo apvienību, kaut gan aptaujas konsekventi rādīja pretējo, turklāt tas notika pēc tam, kad JV pārstāvis Arvils Ašeradens informēja sabiedrību par iespēju celt pievienotās vērtības nodokli (PVN).
Lasīt visu...

21

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

FotoŅemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica” (attēlā - tā pārstāve Inga Spriņģe) projekta “Šķelšanās” vērtēšanu un mediju redakcionālo brīvību, Sabiedrības integrācijas fonds (Fonds) skaidro pieņemto lēmumu. Fonds ir konstatējis, ka projekts nav īstenots atbilstoši konkursa nolikumam, kas paredz veidot saturu latviešu valodā, bet daļēji īstenots svešvalodā. Aktivitātes īstenotas ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu (MAF).
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

Nesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka...

Foto

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

Igauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas...

Foto

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

Partiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās...

Foto

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

Likumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā...

Foto

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

Piecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā...

Foto

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

Es jums izstāstīšu kaut ko, ko...

Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...