Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Svētais Vazelīns

10.07.2021. 22:36

»

Letiņš

Kas par grandiozu muldēšanu. Toreizējos apstākļos rakstus skolnieku žurnālā sacerēja 16-17 g.v. skolnieki parasti no 11.-12.klases (Vācijā 13 mācību gadu sistēma) uz rakstāmmašīnas. Pēc tam visu nesa taisnā ceļā uz studentu kopiju veikalu. Nebija tur nekādi cenzori, valodas konsultanti, faktu labotāji...


Visbeidzot, Jūs pats uzprasījāties par advokātu, vai variet, lūdzu, izteikt savu viedokli par E. Levita amatu savienošanu? Tas ir pretrunā ar Satversmes 38. pantu, vai preambulas tēvam, tomēr, ir pieļaujamas atkāpes?

No E.Levita Valsts amatpersonas deklarācijas par 2020.gadu:

Valdes loceklis, Eiropas publisko tiesību asociācija "Societas Iuris Publici Europaei", AJ Vācija, Jungiusstraße 6, 20355, Hamburga

No Latvijas Republikas Satversmes:

38. Valsts Prezidenta amats nav savienojams ar citu amatu. Ja par Valsts Prezidentu ievēlētā persona ir Saeimas loceklis, tad viņam jānoliek Saeimas locekļa pilnvaras.

Atbildēt

Svētais Vazelīns

10.07.2021. 21:26

»

Letiņš

Pamatā nodokļi jāmaksā tai valstij, kurā cilvēks dzīvo, strādā un kur saņem sociālos labumus, lieto tās infrastruktūru un tml. Tas arī ir taisnīgi pret tās valsts sabiedrību, nodokļu maksātāju, kuras ērtības tas bauda


Tukša demagoģija;) Protams, katrs cilvēks maksā par saņemtajiem pakalpojumiem savā mītnes zemē, tai skaitā arī patēriņa nodokļus (PVN) no katra tur iztērētā eiro. Taču iedzīvotāju ienākuma nodoklis un Valsts sociālās apdrošināšanas obligātās iemaksas ir jāmaksā valstī, kur cilvēks ir izvēlējies deklarēt sevi kā nodokļu rezidentu – valstij, kurai viņš jūtas piederīgs un ir gatavs uzticēt rūpes par savām vecumdienām.

Ir tikai normāli, ja cilvēks izvēlas izdevīgāko, ko var atļauties. Kaut vai reģistrēt savu auto Lietuvā, ja Latvijas CSDD pakalpojumi un nodokļi ir nekonkurētspējīgi – tas ir saprotami un nav nosodāmi vienkāršam pilsonim.

Varbūt absurds piemērs: ja E. Levitam būtu pirms prezidentūras laikā reģistrēts auto ar Lietuvas numuriem – tas būtu OK? Normāli?

P.S.
No pieredzes zinu, ka patriotisms tik pat kā nekad nekorelē ar nodokļu maksāšanu, 9 no 10 vārdos "lielajiem nacionāl-patriotiem" pie lielāka pirkuma izmantos katru iespēju apiet/ietaupīt uz PVN rēķina.

Atbildēt

Svētāis Vazelīns

10.07.2021. 21:07

»

Letiņš

Kas par grandiozu muldēšanu. Toreizējos apstākļos rakstus skolnieku žurnālā sacerēja 16-17 g.v. skolnieki parasti no 11.-12.klases (Vācijā 13 mācību gadu sistēma) uz rakstāmmašīnas. Pēc tam visu nesa taisnā ceļā uz studentu kopiju veikalu. Nebija tur nekādi cenzori, valodas konsultanti, faktu labotāji...


Ja jau būtu tikai muldēšana, vai Jūs uz to reaģētu, pietam, tik asi?

Jūs par to rakstiet, it kā būtu aculiecinieks, vai vismaz laikabiedrs.. Taču agresīvais un lecīgais tonis nepiešķir Jūsu viedoklim vairāk ticamības. Es tikai meklēju atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem.

Atbildēt

Letiņš

10.07.2021. 14:14

»

Svētais Vazelīns

Ne mazāk stulbi ir ignorēt tik uzmācīgu drukas kļūdu ar 1953. gadu, kas ir atkārtoti pārpublicēta dažādās avīzēs...


Kas par grandiozu muldēšanu. Toreizējos apstākļos rakstus skolnieku žurnālā sacerēja 16-17 g.v. skolnieki parasti no 11.-12.klases (Vācijā 13 mācību gadu sistēma) uz rakstāmmašīnas. Pēc tam visu nesa taisnā ceļā uz studentu kopiju veikalu. Nebija tur nekādi cenzori, valodas konsultanti, faktu labotāji, iestādes, kas kaut ko kontrolēja. Brīvā sabiedrība.

Atim Lejiņam tupot Stokholmā nebija toreiz arī nekāda interneta, kurā 5 sekundēs varēja lietas pārbaudīt. Viss Jūsu rakstītais ir viens vienīgs murgs.

Atbildēt

Letiņš

10.07.2021. 13:46

»

Svētais Vazelīns

Pateicos par jūsu atbildi un viedokli! Ja jau esiet tik informēts, varbūt variet palīdzēt rast atbildi uz manu otru jautājumu? Laika periodā pirms prezidentūras, kad Egīls Levits dzīvoja un strādāja Luksemburgā, kuras valsts nodokļu rezidents viņš bija? Kurai valstij viņš maksāja nodokļus...


Pamatā nodokļi jāmaksā tai valstij, kurā cilvēks dzīvo, strādā un kur saņem sociālos labumus, lieto tās infrastruktūru un tml. Tas arī ir taisnīgi pret tās valsts sabiedrību, nodokļu maksātāju, kuras ērtības tas bauda.

Tam ar patriotismu nekāda sakara.

Atbildēt

Svētais Vazelīns

10.07.2021. 11:42

»

labs jautājums

Nezinu.Nekad nav ienācis prātā domāt par to,kurai valstij no Latvijas deleģētie maksā nodokļus.Vai tad viņus nealgo Latvija?Tas atkarīgs no tā,kura valsts maksā algu.Latvija vai Luksemburga


VID datubāzēs pirmā atrodamā ienākumu deklarācija ir iesniegta 2019. gada 8. jūlijā. 2020. gadā Levits saņēmis kompensācijā no ES tiesas 181 611 eiro, kur strādājis par tiesnesi pēdējos 15 gadus (2004.-2019.), bet pensijā no Vācijas – 696 eiro.
Levits jau pilnu gadu ir sasniedzis pensijas vecumu.

Joprojām paliek atklāts jautājums – kurā valstī, nākamais prezidents izvēlējās deklarēt savus ienākumus un maksāt nodokļus?

Ja Latvijā - cepuri nost, visu cieņu. Bet ja Luksemburgā, vai Vācija - tad arī var saprast, katram cilvēkam gribas piedzīvot savas vecumdienas nodrošinātam un pārtikušam, bet nevajag vietējiem aborigēniem dresēt patriotismu.

Atbildēt

Jānis

09.07.2021. 11:59

Kā teiktu Zālīte - Dāvida zvaigzne spīd! :) :)

Atbildēt

labs jautājums

09.07.2021. 11:12

»

Svētais Vazelīns

Pateicos par jūsu atbildi un viedokli! Ja jau esiet tik informēts, varbūt variet palīdzēt rast atbildi uz manu otru jautājumu? Laika periodā pirms prezidentūras, kad Egīls Levits dzīvoja un strādāja Luksemburgā, kuras valsts nodokļu rezidents viņš bija? Kurai valstij viņš maksāja nodokļus...


Nezinu.Nekad nav ienācis prātā domāt par to,kurai valstij no Latvijas deleģētie maksā nodokļus.Vai tad viņus nealgo Latvija?Tas atkarīgs no tā,kura valsts maksā algu.Latvija vai Luksemburga.

Atbildēt

Vova the Vagabond

09.07.2021. 10:38

»

Tehniskais vazelīns

Andra Grūtupa grāmatā Observators aprakstīts, kā mazs pušelis E. Levits septiņdesmitajos ar vecākiem aizbrauc uz Izraēlu no LPSR


mazs pušelis E. Levits septiņdesmitajos ar vecākiem aizbrauc uz Izraēlu no LPSR
………………………
Izredzētā tauta, no LPSR aizšmaukušo puišeli savā lokā nepieņēma (viņš neizgāja feiskontroli), tāpēc nabags, uzmaucis pirkstā Nameja gredzenu, piesmērējās Minsteres letiņiem. Tas nostrādāja – tagad viņš jau ir latviešu «nācijas tēvs!»

Atbildēt

Vova the Vagabond

09.07.2021. 10:28

»

Tehniskais Vazelīns

Ticama versija. Nebiju aizdomājies. Konceptuāli Levits un Kariņš bija koriši Minsterē. No konsekvencēm izriet, ja reiz Krievijas premjerministru izvēlas Maltas Ordenis kopš Jeļcina laikiem un Levits viesojās Vatikānā pie Maltas Ordeņa valdības, tad Kariņu par LV premjeru un E. Levitu par VP izvēlas ...


Tēlaini izsakoties, valstsgriba ir kā cērme Latvijas vēderā, tāpēc viņš ir jāpatriec. Večukam ir jāatdod nauda, kuru mēs viņam esam izmaksājuši algās, jāatmaksā komunālie un uztura izdevumi (visi tie tusiņi Rīgas pilī). Kā arī jāsedz izdevumi par viņa apsardzi un ceļošanu. Tad, lai kratās uz visām četrām debess pusēm!

Atbildēt

Gadu desmitiem tuvredzīga politika

09.07.2021. 10:21

»

Patiesais

Šīs "labo darbu" uzskaitījums nepārliecina. Prezidents nav atbildējis uz jautājumu, kas ir latvijas tauta?, tikai latvieši, pilsoņi vai visi Latvijas iedzīvotāji? Nav atbildējis tāpēc, ka nav drosmīgs. Rezultāts - nenoteiktība un dusmas iedzīvotāju attiecībās. Prezidents nav atbildējis uz jautājumu, ...


"Laukos dzīvot ir dārgi, laukos var dzīvot turīgi cilvēki"- tāds ir Latvijas lauku jaunais uzstādījums daudzu gadu ES finansētās konvencionālās ( intensīvās) lauksaimniecības sektora funkcionāres (Lauksaimnieku, saiema, LR1, Krustpunkti, 08.07.21.) skatījumā - ārkārtīgi tuvredzīgs skatījums. No Latvijas laukiem ES naudas, nevienlīdzīgas konkurences izspiesto bērni ir tie, kas pildīja lauku mazās skolas, dziedāja koros, bija Latvijas patrioti - tas ir liels nacionāls zaudējums.

Atbildēt

Svētais Vazelīns

09.07.2021. 09:23

»

par kādām

"leģendām"jūs murgojat?Levitam bija viena pusmāsa,divi pusbrāļi,kuri ir miruši.Un vēl ir divi brāļi un divas māsas.Uz Vāciju/atļauja bija uz Izraēlu/izbrauca māte,tēvs un pieci bērni.Ļoti daudzi,kuriem atļāva izbraukt uz "Izraēlu",aizbrauca uz ASV un Vāciju,ja tur bija radi


Pateicos par jūsu atbildi un viedokli! Ja jau esiet tik informēts, varbūt variet palīdzēt rast atbildi uz manu otru jautājumu? Laika periodā pirms prezidentūras, kad Egīls Levits dzīvoja un strādāja Luksemburgā, kuras valsts nodokļu rezidents viņš bija? Kurai valstij viņš maksāja nodokļus?

Protams, var atbildēt komuniskta A.Teikmaņa stilā – nebāz degunu, nav tava darīšana. Bet redziet, tautai tagad ir un būs pienākums uzturēt katru savu prezidentu visu mūžu. Kāpēc lai man nebūtu tiesības interesēties un kliedēt savas šaubas par to, kāds prezidents ir Latvijas patriots arī praksē, ne tikai vārdos?

Atbildēt

Svētais Vazelīns

09.07.2021. 08:04

»

Letiņš

"Snīpis" bija Minsteres ģimnāzijas SKOLNIEKU


Ne mazāk stulbi ir ignorēt tik uzmācīgu drukas kļūdu ar 1953. gadu, kas ir atkārtoti pārpublicēta dažādās avīzēs.

Tolaik tādas funkcijas kā copy/paste vēl neeksistēja un teksta failus pa vadiem nepārsūtīja. Katru avīzes rakstu salika ar rokām un korektors pārbaudīja kļūdas.

Lūk, citāts no Ata Lejiņa raksta 1974.09.28 laikrakstā Latvija:

“Paša kongresa „nagla" tomēr bija divu jauniešu stāstījums par apstākļiem Latvijā, kas nesen no Latvijas izceļojuši. Egils Levits, dzimis 1953. g., beidza 2. Rīgas ģimnāziju, bet izceļoja 1972. g., Marks Opeskins. ari dzimis 1953. g., beidza Emīla Dārziņa mūzikas skolu”

Jūsu arguments, ka “Snīpi” izdeva paši skolnieki, tātad, ko no viņiem var prasīt un drukas kļūdas ir tik pašsaprotamas, neskan pārliecinoši. Nezinu kuras klasītes audzēkņi sastādīja tekstus. Taču lielākā daļa no 14 MLĢ 1973.g. izlaiduma absolventiem, kas dzimuši 53.g., 52g. un pat 49.g. bija vismaz 20 un vairāk gadus jauni – tātad pilngadīgi un pieauguši jaunieši.

Ja vēlaties pārliecināt, ka ir stulbi piekasīties šādai drukas kļūdai – atrodiet, lūdzu, kaut vienu 70-to gadu publikāciju (atskaitot VDK kartiņas), kur būtu norādīts 1955. kā dzimšanas gads. Ja tomēr nevariet un nevēlaties neko pierādīt, tad sēdiet klusu un nejaucieties pieaugušo sarunās.

Atbildēt

par kādām

09.07.2021. 07:56

»

Svētais Vazelīns

Viņi visi septiņi cilvēki izbrauca prom uz Izraēlu/Vāciju? Tiešām, Levitam ir, vai bija vēl četri brāļi un māsas? Vai jūs vienkārši mazliet piepušķojiet VDK leģendu


"leģendām"jūs murgojat?Levitam bija viena pusmāsa,divi pusbrāļi,kuri ir miruši.Un vēl ir divi brāļi un divas māsas.Uz Vāciju/atļauja bija uz Izraēlu/izbrauca māte,tēvs un pieci bērni.Ļoti daudzi,kuriem atļāva izbraukt uz "Izraēlu",aizbrauca uz ASV un Vāciju,ja tur bija radi.

Atbildēt

lauķis

09.07.2021. 03:50

»

Letiņš

dzimis 1955. (nevis 1956.) gadā. Pāris dienas atpakaļ kļuva 66 g.v


Velns slēpjas sīkumos.Lai melotu ir vajadzīga fenomenāla atmiņa,bet levits ir pastulbs žīdelis,tāpēc arī pinas savos melos.

Atbildēt

Ko muldies!

09.07.2021. 02:04

»

Letiņš

"Snīpis" bija Minsteres ģimnāzijas SKOLNIEKU


Zināt konkrētu personu dzimšanas gadus nav nakaronu, bet ir goda lieta un tos nekad nejauc. Lai nu ko!

Atbildēt

Tas, ka pretīgais žīdelis nepārtraukti blefo,

09.07.2021. 02:01

stāstot cik zāle zaļa un debess zila, ka latvieši runā latviešu valodā un ne citādi ir totāla miglas pūšana savu materiālo interešu piepildīšanai un parazitēšanai uz valsts rēķina, turklāt līdz sava mūža galam turpmāk saņemot valsts nodrošinātas privilēģijas un bruņotu apsardzi. Par ko gan vēl citu žīds varētu sapņot?

Par ko brīnaties? Žīdi kartē iezīmēja Igaunijas, Lietuvas un Latvijas geogrāfiskās robežas. Bet politika paliek žīdu. Valsuj ļauj uzplaukt un tad to izzog. Ļauj uzplaukt un atkal izzog. Tagad ir izzagšanas petiods. Vai vairs būs uzplaukums, maz ticams.

Atbildēt

Letiņš

09.07.2021. 01:57

»

Svētais Vazelīns

Par MLĢ avīzi iespējams kļūdos. Taču vairākās 70-to gadu publikācijās dzimšanas gads norādīts 1953...


"Snīpis" bija Minsteres ģimnāzijas SKOLNIEKU
žurnāls. Skolnieku, nevis skolas žurnāls. Par ko atbildēja skolnieki, nevis skolā. Un pat ja būtu bijis skolas žurnāls... No šīs acīmredzamas kļūdas uzburt kaut kādu sazvērestības teoriju ir vienkārši stu...

Atbildēt

Uzrādīt dažādus dzimšanas gadus vienai un tai pašai personai

09.07.2021. 01:55

ir tehnisks variants īpašumu slēpšanai. Tie ir koda dati Šveices banku pagrabos.

Atbildēt

Svētais Vazelīns

09.07.2021. 00:01

»

Letiņš

Kā var muldēt. EK dzimis 1956.g., tātad uz VFR emigrēja 17 gadu vecumā


Par MLĢ avīzi iespējams kļūdos. Taču vairākās 70-to gadu publikācijās dzimšanas gads norādīts 1953.

Ejam uz periodika.lv meklētājā ierakstām meklējamo vārdu uzvārdu, un kreisajā malā ieķeksējam filtrēt publikācijas pēc datuma, piemēram 1972. līdz 1975.g. tur būs atrodamas gan tekstā, gan attēlā, kā piemēram šeit:

http://periodika.lv/periodika2-viewer/?lang fr#panel:pa|issue:187990|article:DIVL205|query:Eg%C4%ABls%20Levits%20

Atbildēt

Letiņš

08.07.2021. 23:02

»

Letiņš

Kā var muldēt. EK dzimis 1956.g., tātad uz VFR emigrēja 17 gadu vecumā


dzimis 1955. (nevis 1956.) gadā. Pāris dienas atpakaļ kļuva 66 g.v.

Atbildēt

Letiņš

08.07.2021. 22:53

»

Svētais Vazelīns

Vēl labprāt gribētu zināt...


Kā var muldēt. EK dzimis 1956.g., tātad uz VFR emigrēja 17 gadu vecumā.
Minsteres latviešu ģimnāzijai nekāda avīze nebija. Māte kļuva par nedēļas avīzes "Latvija" redaktori 80.gadu sākumā. Avīze iznāca Ziemeļvācijā.
To visu internetā var atrast ar 2-3 klikšķiem.

Atbildēt

Хм

08.07.2021. 22:40

»

Svētais Vazelīns

Ja tika gatavots iefiltrēšanai trimdas latviešu biedrībās, tad VDK uzzīmētu gan vajadzīgo dzimšanas gadu, gan skaistu leģendu. Jo ģimenes dzīvesvieta praktiski vienā ēkā ar stūra māju arī šķiet ļoti aizdomīga


Везде работают люди, плюс объём работы. И это все-таки не уровень агента, чтобы прям ресурсы тратить на идеальную легенду. Таких были десятки и сотни. Но кто же знал тогда, что кому-то повезет стать президентом

Atbildēt

Хм

08.07.2021. 22:38

Сухой остаток: язык и закон об исторических землях. Остальное: участвовал, встречался, высказался, обратил внимание и прочие действия ни о чем. Все бы ладно, но зачем такой большой штат? Для этого всего хватит секретаря, советника по истории и по языку. Ещё пара лзпанриков, уборщица. То есть макс 10 человек

Atbildēt

Kucei kucinai

08.07.2021. 21:34

»

Kuce Kucina

Vismaz viņš nav pederasts


Kucei kucinai protams labāk zināms:)))

Atbildēt

Svētais Vazelīns

08.07.2021. 21:30

»

nu kas

var būt vēl aizdomīgāks padomijas laikā par dzīvošanu komunālā dzīvoklī vienā istabā septiņiem cilvēkiem un iztkšanu no viena cilvēka niecīgas pensijas


Viņi visi septiņi cilvēki izbrauca prom uz Izraēlu/Vāciju? Tiešām, Levitam ir, vai bija vēl četri brāļi un māsas? Vai jūs vienkārši mazliet piepušķojiet VDK leģendu?

Atbildēt

To

08.07.2021. 20:47

»

Ar

katru reliģiozu būtni ir jārunā viņai saprotamā valodā , ķīnietim tu teiksi par DAO , indiānim par Lielo Garu jeb Manitu uttt. Bet vienalga, Apziņa ir bezgalīga un nedalāma.(Dievs ir viens


Tur jau tā lieta, ka apziņa vēl nav aizniegusi visus homo sapiens. Veselas daudzmiljonu kopienas vēl domāšanā iestrēgušas mežoņu līmenī un vadās tikai pēc principa, kurš kuru ap irsīs.

Atbildēt

nu kas

08.07.2021. 20:44

»

Svētais Vazelīns

Ja tika gatavots iefiltrēšanai trimdas latviešu biedrībās, tad VDK uzzīmētu gan vajadzīgo dzimšanas gadu, gan skaistu leģendu. Jo ģimenes dzīvesvieta praktiski vienā ēkā ar stūra māju arī šķiet ļoti aizdomīga


var būt vēl aizdomīgāks padomijas laikā par dzīvošanu komunālā dzīvoklī vienā istabā septiņiem cilvēkiem un iztkšanu no viena cilvēka niecīgas pensijas?

Atbildēt

Kuce Kucina

08.07.2021. 20:42

Vismaz viņš nav pederasts.

Atbildēt

ha-ha

08.07.2021. 20:29

»

Svētais Vazelīns

Vēl labprāt gribētu zināt...


Komisāru ģimenīte pat iekārtota pie latviešu ģimnāzijas avīzītes.Nezin,ar ko pats tētis tur nodarbojās,ja dēlēns iekārtots par neatkarīgās valsts prezidentu.Maskavas roka kļūst arvien redzāmāka,jo pat ar kunga biogrāfiju un pirmo politisko pieredzi komjaunatnē netiek tauta sakarīgi iepazīstināta.Nopelni okupantu nomeklatūras leģimitizācijā ir vispārzināmi,bet okupantu rokaspuiši joprojam ir pa ķerienam.

Atbildēt

Zzzzz

08.07.2021. 20:17

»

Andris

Cienītais jūs maldāties. Deklarēšanas pakalpojums Latvija.lv neeksistē jau vismaz no aprīļa. Viss ir ļoti elementāri, koolīcija ,kura vada valsti pa lielam tāda pat ir arī Rīgas domē. Un tagad par katru galviņu Staķa korišu mietiņu biznesam ielec 4, ... eiro ar (neatminos) cik centiem.... Sakarā ar ...


No 1.jūlija stājās spēkā grozījumi Dzīvesvietas deklarēšanas likumā, kas paredz, ka cilvēki, kas vēlas atgriezties un pastāvīgu dzīvi Latvijā varēs savlaicīgi, vēl pirms remigrācijas, nodeklarēt adresi Latvijā. Vai tad pats prezidents neparakstīja šos grozījumus? Vai grozījumi neuzliek par pienākumu valsts iestāžu amatpersonām nodrošināt savlaicīgu deklarēšanu adresē? Kā var cilvēks, atrodoties ārvalstīs, KLĀTIENĒ PMLP deklarēt adresi? Kā var notikt, ka šādi likuma grozījumi parakstīti, ja tie nedarbojās? Prezidents neko nezina, ka rakstīto likuma grozījumos amatpersonas nepilda.

Atbildēt

Andris

08.07.2021. 19:06

»

Zzzzz

Iespējams, ka prezidentam un ministriem netiek sniegta visa informācija par esošo valsts Informācijas sistēmu patieso darbību. Kā vienu no nesakārtotām lietām - pašlaik jau vairākas dienas nedarbojas www.latvijā.lv vietne, lai varētu nodeklarēt adresi. Var nodeklarēt adresi tikai klātienē! Un tas Covid...


Cienītais jūs maldāties. Deklarēšanas pakalpojums Latvija.lv neeksistē jau vismaz no aprīļa. Viss ir ļoti elementāri, koolīcija ,kura vada valsti pa lielam tāda pat ir arī Rīgas domē. Un tagad par katru galviņu Staķa korišu mietiņu biznesam ielec 4, ... eiro ar (neatminos) cik centiem.... Sakarā ar pašu rakstu-vai Pietiek pārvērties par Latvijas vēstneša daļēju dubultnieku, ka te regulāri visādas pasakas publicē...

Atbildēt

Mx

08.07.2021. 19:06

»

GTi

Egils Levits divus gadus Valsts prezidenta postenī. Sausais atlikums - H2O


Tā viss nesaki. Veseli trīs bijušie komunisti iekārtoti darbā Kancelejā, lai varētu eksistēt uz nodokļu maksātāju rēķina. Bez maz vai vesels pansionāts priekš bijušajiem okupantu pakalpiņiem sanāk...

Atbildēt

Ar

08.07.2021. 18:44

»

Ar reliģiozajiem jābūt uzmanīgam

Tu saki dievam nav tautības? Pamēģini nēģerim uzmākties ar balto Dieviņu vai ķīnietim vispār par Dieva esamību un līdz mūža galam būs jāpārtiek no ķīseļa mannas krastos


katru reliģiozu būtni ir jārunā viņai saprotamā valodā , ķīnietim tu teiksi par DAO , indiānim par Lielo Garu jeb Manitu uttt. Bet vienalga, Apziņa ir bezgalīga un nedalāma.(Dievs ir viens ) :)

Atbildēt

tā ir

08.07.2021. 17:36

»

Tu

Jauc pirkstu ar pimpi.:D


katra paša darīšana, ko viņš lieto iekšķīgi. Netaisnība ir tur, kā ar mums daudziem izdarās, neprasot, vai mēs to gribam.

Atbildēt

Ar reliģiozajiem jābūt uzmanīgam

08.07.2021. 17:36

»

Tu

esi glums tips.Un ... pasaki , kāda dvēselei vai Dievam ir tautība?Iepotējies un peldi tālāk ... pie ķirzakām ! :D


Tu saki dievam nav tautības? Pamēģini nēģerim uzmākties ar balto Dieviņu vai ķīnietim vispār par Dieva esamību un līdz mūža galam būs jāpārtiek no ķīseļa mannas krastos.

Atbildēt

atcerējos

08.07.2021. 17:12

Izlasot virsrakstu, ienāca prātā sens jociņš: iereibušais piecēlās no krēsla, enerģiski sperot soli visos virzienos vienlaicīgi...

Atbildēt

ne jau

08.07.2021. 16:42

»

Tu

esi glums tips.Un ... pasaki , kāda dvēselei vai Dievam ir tautība?Iepotējies un peldi tālāk ... pie ķirzakām ! :D


(ne)potēšanās tev svarīga, tev nepatīk, ko viņš raksta. It kā pats bērnībā nebūtu sapotēts krustu šķērsu.

Atbildēt

Tehniskais Vazelīns

08.07.2021. 16:19

»

Svētais Vazelīns

Ja tika gatavots iefiltrēšanai trimdas latviešu biedrībās, tad VDK uzzīmētu gan vajadzīgo dzimšanas gadu, gan skaistu leģendu. Jo ģimenes dzīvesvieta praktiski vienā ēkā ar stūra māju arī šķiet ļoti aizdomīga


Ticama versija. Nebiju aizdomājies. Konceptuāli Levits un Kariņš bija koriši Minsterē. No konsekvencēm izriet, ja reiz Krievijas premjerministru izvēlas Maltas Ordenis kopš Jeļcina laikiem un Levits viesojās Vatikānā pie Maltas Ordeņa valdības, tad Kariņu par LV premjeru un E. Levitu par VP izvēlas Maltas Ordenis. Maltas Ordenim ir zupas virtuve ar SUA Vecrīgā nabagiem.

Maltas Ordenis ir viena no Pasaules dziļās valdības sastāvdaļām, ja ne pati galvenā inkluzīvajam kapitālismam - bandītiskai laupīšanai ar likuma starpniecību.

Maltas Ordenis ir jūras laupītāju 900 gadus vecs veidojums, šodien tēlo aristokrātus un labdarus, ir ovērotāja statuss ANO.

Atbildēt

Asiirietis

08.07.2021. 16:12

»

Ja

tu esi potētais ,jeb būsi , tad tālāk nav jēgas runāt. Lai VEICAS


Kā oktobrēnos tevi iemācīja šķirot pēc noteiktiem parametriem un simboliem, nevis pēc piederības tautai, tā arī turpini naš ņenaš politiku, vai ne? Tauta, tā ir visdažādāko profesiju, visdažādāko īpatņu un ģēniju sajaukums, kuriem būs jāatrod kopēja platforma un vienots mērķis, lai izkļūtu no okupācijas seku dižķezas. Tur mūs iegrūduši ienaidnieki un tautas nodevēji, kas savu piederību slēpj vairāk par naudas maku un publisko tēlu maina kā čigāns zirgus.

Atbildēt

motorhead 1916

08.07.2021. 16:11

»

lauķis

Kas tas levits tāds bija


Haima Levina deels. Reti pretiigs perssonazhs

Atbildēt

Svētais Vazelīns

08.07.2021. 15:44

»

Tikko pārlasīju

grāmatā ``Viltvārdis``131.lpp.,ka dzimis 1955.gadā.Tā kartīte ir atvērtajos čekas maisos,no LPSR VDK pretizlūkošanas darbības inform.nodrošināšanas automat.sist.``Delta Latvija


Ja tika gatavots iefiltrēšanai trimdas latviešu biedrībās, tad VDK uzzīmētu gan vajadzīgo dzimšanas gadu, gan skaistu leģendu. Jo ģimenes dzīvesvieta praktiski vienā ēkā ar stūra māju arī šķiet ļoti aizdomīga.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Iestājamies par tradicionālu ģimeni, mudinām parakstīties pret partnerības institūta ieviešanu

FotoCentrālā vēlēšanu komisija ceturtdien, 16. novembrī izlēma laikā no 2023. gada 7. decembra līdz 2024. gada 5. janvārim rīkot parakstu vākšanu tautas nobalsošanas ierosināšanai par apturētā likumprojekta “Grozījumi Notariāta likumā” atcelšanu.
Lasīt visu...

3

Prasījām kultūrai 66 miljonus, nedabūjām pat trešo daļu, bet papildus piecarpus miljoni mūsu propagandoniem būs!

FotoTikko pieņemtais budžets Kultūras ministrijas atbildībām prioritārajos pasākumos piešķir 17.51 miljonu eiro. Šie atbalsta pasākumi galvenokārt dzēš nozares ugunsgrēkus, kas bijuši redzami gadiem ilgi.
Lasīt visu...

21

Nosodām nevēlamu uzvedību akadēmiskā vidē, jo īpaši attiecībās starp pasniedzēju un studentu

FotoMedijos ir izskanējuši nopietni, pirmšķietami ticami, publiski apgalvojumi par LU Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultātes (LU FMOF) pasniedzēja Dmitrija Bočarova nepieņemamām darbībām un seksuālu uzmākšanos attiecībās ar sievietēm, tai skaitā ar nepilngadīgu personu un LU studenti.
Lasīt visu...

21

Dažas pārdomas par Ex-seržanta rakstu “Karš Ukrainā. Vai tiešām strupceļš - un kam?”

FotoRietumeiropa un arvien vairāk arī Centrāleiropa lielākoties joprojām ir Amerikas protektorāts, un šīs valstis atgādina senos vasaļus, tāpēc pats tuvākais amerikāņu uzdevums ir nodrošināt, lai neviena valsts vai valstu kombinācija neiegūtu spēju izraidīt ASV no Eirāzijas vai pat būtiski samazināt tās izšķirošo šķīrējtiesas lomu.
Lasīt visu...

3

Pēc ilgas nolaidības un ākstībām mēs esam sākuši bakstīties ap bumbu patvertņu jautājumu

FotoJautājums par tuvāko drošo vietu militāra apdraudējuma gadījumā joprojām nav atbildēts kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 2022. gada 24. februārī. Kad varēs atbildēt uz šo vienkāršo iedzīvotāja jautājumu, kas ir paveikts līdz šim un kas vēl ir darāms? Šis būs ieskats Rīgas līdz šim paveiktajā.
Lasīt visu...

21

Belēvičs savulaik demisionēja par sīkumu, turpretim Kariņš demisiju pat neapsver

Foto“Atceros tos jocīgos laikus, kad amatpersonas atkāpās sīkumu dēļ. (..) Veselības ministrs Guntis Belēvičs atkāpās tāpēc, ka tika pieķerts ārpusrindas apkalpošanā Onkoloģijas centrā,” piektdien rakstīju savā “Dienas citātā”. Guntis Belēvičs sarunā ar “Neatkarīgo” papildināja redzējumu uz senajiem 2016. gada notikumiem, kuru morālais aspekts šodien kļūst arvien aktuālāks.
Lasīt visu...

21

Par „kapitālā remonta” blaknēm: „Airiston Helmi” un „krievu zemūdeņu bāžu Somijā” piemērs

FotoTā sauktais finanšu sistēmas kapitālais remonts joprojām raisa diskusijas kā Latvijā, tā citās valstīs, kurās tas notika, un tiek meklētas atbildes uz jautājumiem, vai reizēm cēlu mērķu vārdā nav maksāta pārāk dārga cena, bremzēta ekonomikas attīstība, upurēti veiksmīgi strādājoši uzņēmumi, vai nav cietuši cilvēki, kas neko neatļautu nedarīja. Un vai nav bijis arī tā, ka ar "kapitālā remonta" lozungu tika mēģināts sasniegt pavisam citus mērķus, kā arī norakstīt klaju amatpersonu nekompetenci?
Lasīt visu...

6

No Kariņa mācās arī viņa bijusī “labā roka”, tagad - rokas pagarinājums - premjerministre Evika Siliņa

FotoGrūti izvērtēt, vai ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa (Jaunā vienotība – JV) “skaidrojumi” par viņa lidināšanos ar privātiem lidaparātiem ir nekaunības, augstprātības, melīguma vai prastas muļķības radīti. Varbūt tur ir viss kopā. Taču simptomātiski ir tas, ka iezīmējas plaisa starp JV līdera un valsts prezidenta pozīcijām.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Bez Stambulas konvencijas Latvijas sievietēm gals klāt, ar Stambulas konvenciju Latvijas sievietes zels un plauks

Diskusijās par Stambulas konvenciju (jeb Eiropas Padomes Konvencija par vardarbības pret...

Foto

Valdība ir uz savas planētas, tauta – uz citas

“Biju pārliecināts, ka mūsu ceļi nekad nekrustosies. Bet, re, valsts svētki ir tas, kas tomēr vieno, kaut...

Foto

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

Uzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas...

Foto

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

Ar nelabu sajūtu sekoju medijos...

Foto

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

ANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti...

Foto

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

Šis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts!...

Foto

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

Saistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra...

Foto

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

Mēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu....

Foto

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

RailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst...

Foto

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši...

Foto

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

Ļoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie...

Foto

Tauta nav stulba

Tauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību....

Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...