Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

tas labi

08.11.2022. 14:45

»

he, he

...viss ir kā kādā Ziemeļkorejā vai Krievijā...


sazagtais jāatņem...Osvoboditeliem būs liels prieks- cer ka paši varēs pievākt..

Atbildēt

he, he

07.11.2022. 10:36

...viss ir kā kādā Ziemeļkorejā vai Krievijā...
Vajag rakstīt godīgi- tā nav pat Krievijā un Ziemeļkorejā. Krievijā, cik var lasīt no preses, tiesu sistēma strādā visai labi un tiesneši ir godīgi. Tādu likumu par mantas kopnfiskāciju un tādu Znotiņas dienestu Krievijā un Ziemeļkorejā vienkārši nav. Tāpēc nekas tāds tur nenotiek.

Atbildēt

ptn pnx

06.11.2022. 15:19

Dēļ nosaukuma - komunisms.com, vien nelasīšu!

Atbildēt

patiesībā

04.11.2022. 16:57

»

lauķis

...riti,teci valodiņa


100% VISS šajā Dieva pasaulē deklarētais nesakrīt ar praktisko. Varbūt tāpēc, ka cilvēks ir +/- sabalansēts no debesu valstības un no elles ķēķa komponentiem - tieši tāpat, kā VISS pārējais, tostarp arī cilvēka radītais / ietekmētais? Dabiski, ieskatot arī valodiņu, kas vai nu "rit un tek", vai arī klibodama mokās un dažkārt pat krampjaini agonē - atkarībā no valodiņas lietotāja +/- balansa (skat.iepr.), vispārējās mentālās attīstības un (NE)apgūtajām "kompetencēm".

Atbildēt

lauķis

04.11.2022. 09:10

»

patiesībā

runa nekur neiet, ne šeit ne citur. Neatkarīgi no tā, ka patīk komunisms vai nepatīk


...riti,teci valodiņa...
Nevienā -ismā deklarētais nesakrīt ar praktisko jo visi -ismi nāk no viena elles ķēķa.

Atbildēt

eu!

04.11.2022. 08:52

voroņežas miljonāri no hruščenēm pasūtijuši šo muļķīgo gaudu....lai atgriežās pie savām saknēm...ja kotletes nav fendrētas, lai tutins izraksta izziņu...bet viņi zin ka izziņas vietā būs 10 gadi...

Atbildēt

patiesībā

03.11.2022. 21:23

»

Par ko izbrīns

Šeit neiet runa par manām idejam. Man vienkārši komunisms nepatīk


runa nekur neiet, ne šeit ne citur. Neatkarīgi no tā, ka patīk komunisms vai nepatīk.

Atbildēt

Blēžu saits

03.11.2022. 20:57

Kuiņa pilnīga, nabaga milionāri atļāvušies veselu saitu izveidot… ai, ai, ai… nabadziņi

Atbildēt

Komunismu

03.11.2022. 17:09

»

Par ko izbrīns

Šeit neiet runa par manām idejam. Man vienkārši komunisms nepatīk


liidz shim praksee ir trakteejushi atbilstoshi attaalumam, kas tos shkjir no meerkakjiem.Taapeec piedaavaa savu versiju ... ,ja gribi ko konstruktiivu pateikt.Jeega nav nosaukumaa,bet saturaa un izpildiijumaa.

Atbildēt

Par ko izbrīns

03.11.2022. 16:47

»

Nu,bet

nekas nav dzirdams par tavaam idejaam ... Mees klausamies ,nu


Šeit neiet runa par manām idejam. Man vienkārši komunisms nepatīk.

Atbildēt

Zvaigzne

03.11.2022. 16:20

»

aļļo

Aprimstiet! Vai arī te vaimanas palaiž kukuļņēmēji, kukuļdevēji, lietu "kārtotāji", aplokšuņu algu saņēmēji, narkotiku u.c. nelegālie tirgotāji, krāpnieki, zagļi utt.. To jau vajadzēja darīt daudz ātrāk


Jā, jā lielā oktobra revolūcija arī aizsākās ar šāda līmeņa idejām! Tiem buržujiem atņemt un proletariātam sadalīt!
Nez, pašam it nekas nepieder?! Tas, ka esi godprātīgs šīs valsts pilsonis ir pilnīga ilūzija!

Atbildēt

aļļo

03.11.2022. 15:48

Aprimstiet! Vai arī te vaimanas palaiž kukuļņēmēji, kukuļdevēji, lietu "kārtotāji", aplokšuņu algu saņēmēji, narkotiku u.c. nelegālie tirgotāji, krāpnieki, zagļi utt.. To jau vajadzēja darīt daudz ātrāk!

Atbildēt

Nu,bet

03.11.2022. 15:41

»

Par ko izbrīns

Ir taču tuvas tās komunistu idejas, vai ne


nekas nav dzirdams par tavaam idejaam ... Mees klausamies ,nu ...

Atbildēt

Juris

03.11.2022. 14:37

»

Zvaigzne

Lai cik skumji tas arī nebūtu, bet viss uzrakstītais ir taisnība. Bezkompromisa tiesiskums ir absolūts beztiesiskums, kur katrs, jā, jā – pilnīgi katrs (arī tas kurš nevar pat to iedomāties) var nonākt absolūti beztiesiskā situācijā. Nav vajadzīgs pilnīgi nekas, lai organizētu represijas pret jebkuru...


Piekrītu. Zinot, ka bija paredzēts arī likums par administratīvo konfiskāciju, kur vienkārši varētu atņemt, piemēram, velosipēdu, ja Tev nav tā čeks, tad komentāri lieki. Iedomājies, brauc ar velo, pienāk policists, kam pieder velo, man, pierādi, man čeka jau sen kā nav, pirkts pirms 10 gadiem. Nekā, draudziņ, pierādīt to nevari, velo nonāk valsts īpašumā.

Neticat, ka šāds likumprojekts bija, pajautājit Ģirģena kungam, kurš to turēja sava ministra galda atvilknē un gaidīja, kad to varētu nosūtīt uz parlamentu.

Atbildēt

kas ir puķina banda

03.11.2022. 14:18

zagļi, kurus aizstāv viņu personīga tiesību sistēma...Kas ir 3a banda?

Atbildēt

ja zagts, tad nevar pierādīt

03.11.2022. 14:16

loģiski...ne jau par špickām runa....bet liezagļiem

Atbildēt

Zvaigzne

03.11.2022. 14:00

Lai cik skumji tas arī nebūtu, bet viss uzrakstītais ir taisnība. Bezkompromisa tiesiskums ir absolūts beztiesiskums, kur katrs, jā, jā – pilnīgi katrs (arī tas kurš nevar pat to iedomāties) var nonākt absolūti beztiesiskā situācijā. Nav vajadzīgs pilnīgi nekas, lai organizētu represijas pret jebkuru Latvijas pilsoni/iedzīvotāju un tā mantu, pietiek uzrakstīt, ka “pastāv šaubas”, un šīs šaubas NAV nekā ne jāpierāda, ne jāpamato.
Mīļie ļaudis, jūs pat neaptverat cik ļoti jums šajā valstī nekas nepieder!

Atbildēt

Diedelnieks

03.11.2022. 13:03

Man nekā nav un priecāšos,ka citiem arī nekā nebūs!Tā,lūk!Īsi un konkrēti!

Atbildēt

ZZZ

03.11.2022. 12:23

»

Par ko izbrīns

Viss rit pēc plāna un savus plānus organizatori vairs netaisās slēpt. Klauss Švābe taču atklāti pateica kas tiks darīts un arī kāpēc. Kāpēc izbrīns...


vai, vai, vai... Varbūt pamēģini atrast darbu vai hobiju? Citādi vienīgais, kas tev dzīvē ir, komentāri....

Atbildēt

03.11.2022. 11:48

Kādai tad jābūt iekārtai?To viegli var noformulēt - kādai. Tādai , kāda iekārta ir katrā dzīvā organismā , kur visu orgānu un šūnu intereses tiek apmierinātas.Tas ir šablons , kurš atrodas degungalā un nosaukums būtu -harmonija. Bet mums cenšas sačakarēt smadzenes un vairumam to arī ir izdarījuši ,tāpēc valsts(organisms)ir onkoloģisko metastāžu caurausta.

Atbildēt

Par ko izbrīns

03.11.2022. 10:30

»

Acīmredzami

,tevi apmierina , ka mūs aptīra ne komunisti ,bet pašmāju kampēji (bijušie arī komuņagas)- mafiozo no augstiem plauktiem


Nu ja gribas komunismu, kur nevienam un nekas nepieder, ir tikai viena taisnība un taisnības sajūta aizstāj tiesiskumu (tā devētais bezkompromisa tiesiskums)tad uz priekšu. Tikai ceru, ka komunistu mums būs mazāk nekā patriotu. Komunisms neparedz Latviju kā neatkarīgu valsti un arī tautības tā izpratnē ir veco laiku rudiments, kas tiks iznīcināts pēc tam kad tiks galā ar ģimenes diskreditāciju. Jauns "Baigais gads" jau tiek gatavots. Nacionālā buržuāzija,ar lielu varbūtību, tiks iznīcināta un aktīvus pārņems transnacionālās korporācijas ar "labajiem" kampējiem. Varēs viņiem pateikties un roku bučot. 800 gadus jau to darījām, bet daļa tautas grib vēl kādus astoņsimt gadus pabūt verdzībā.

Atbildēt

https://sites.google.com/site/govlawyerlv/

03.11.2022. 10:23

ECT ir pret tīru mantas konfiskāciju!!!

Atbildēt

Acīmredzami

03.11.2022. 09:57

»

Par ko izbrīns

Viss rit pēc plāna un savus plānus organizatori vairs netaisās slēpt. Klauss Švābe taču atklāti pateica kas tiks darīts un arī kāpēc. Kāpēc izbrīns...


,tevi apmierina , ka mūs aptīra ne komunisti ,bet pašmāju kampēji (bijušie arī komuņagas)- mafiozo no augstiem plauktiem.

Atbildēt

Par ko izbrīns

03.11.2022. 09:41

Viss rit pēc plāna un savus plānus organizatori vairs netaisās slēpt. Klauss Švābe taču atklāti pateica kas tiks darīts un arī kāpēc. Kāpēc izbrīns?
Laipni lūgti pārejā uz inkluzīvo kapitālismu un lielo korporāciju pārvaldi pār valstīm!
Īpašums traucē, tāpat kā normāla ģimene. Cilvēki sāk justies neatkarīgi un līdz ar to nepaklausīgi, ar savām domām galvās. Tā tas nedrīkst būt. Tāpēc arī šī ņemšanās.
Nesaprotami kāpēc Latvijas sabiedrība pie vārda komunisms uzreiz skatās Krievijas virzienā. Krievijā šo komunisma ideju ir stipri mazāk nekā Eiropā. Tie, kuri ir sekojoši līdzi vēsturei, zin, ka komunisms nebija impēriskās Krievijas izdomājums. To importēja no ASV un Eiropas. Arī tagad Putins ar saviem atbalstītājiem nekādā ziņā nevirza komunistiskas idejas. Viņi mēģina atjaunot Krievijas impēriju, nevis Padomju Savienību. Mums no tā, protams, vieglāk nepaliek. Komunisma idejas, tikai citā formā, šobrīd tāpat kā pirms gadsimta nāk no ASV un Eiropas finanšu elitēm. Latviešiem arī tagad tieši tāpat kā pirms simts gadiem stipri patīk komunisma idejas un cenšamies būt pirmajās rindās. Cerams, ka arī šoreiz aplauzīsies, taču asiņu un sviedru tiks izliets daudz.

Atbildēt

Jansons

03.11.2022. 09:40

»

Fakts

Te piebildīsim, ka varbūt tie bija tie baroni, kas pēc 300 muižu nodedzināšanas bija palikuši dzīvi


Tie alepkavnieki un zagļi bija tie batoni, kas ar baudu spīdzināja latviešu zemniekus, lika tos siekstās, pēra līdz bezsamaņai, pēra skolēnus, izmantoja pirmās nakts tiesības, aizliedza runāt latviski,…

Atbildēt

Skybijs

03.11.2022. 09:29

Tas vēl sīkums, itkā drīzumā notikšot nacionalizācija, kur pat tādas lietas kā apģērbs un mājoklis vairs nepiederēs. Tie tur, tā elite gatavo globālo restartu veidojot planetāro cilvēku fermu. Ir, vai nav fantastiska un dark futoroloģija, redzēsim. Cilvēktiesības jau zūd, nav jābrīnās, par tādām drīz vairs neviens nezinās.

Atbildēt

Es

03.11.2022. 09:24

Augsni vajagsagatavot, bet kāpēc publicēt vēlāk, ja var sākt kaut rīt. Jo ātrāk, jo labāk.

Obligāti jāpārpublicē plašākai rezonansei. Viena lieta - ja tiesnešu uzvārdi atkārtojas, neslēpiet tos.

Atbildēt

Jansons

03.11.2022. 08:49

Latvijas vēsturē šādi pasākumi ir veikti jau vsirākkārt, dažus atceramies, dažus esam piemirsuši, piemēram, 1905-1907 gada soda ekspedīcijas, kur vietējie baroni sastādīja aplaupāmo un nogalināto sarakstus , iedeva izpildei Grāfam Grābem un šie cilvēki bez tiesas un izmeklēšanas tika slepkavoti un manta nolaupīta.

Atbildēt

Liene

03.11.2022. 08:38

»

:)))

Jā ,prihvatizatori ,mahinātori un cita veida zagļi ,sāk urinēt karstu !! :))) Pat LL izrāda satraukumu


Ja jau beidzot ķertu tos, kas apzaga valasti ar prihvatizāciju un kukuļiem, bet likums jau ir izstrādāts, lai konfiscētu īpašumu jebkuram, kuram grib, sākot ar 5000 eiro. Pie kam Tu pat vari pierādīt šo ienākumu likumību, bet uz izdomātu aizdomu pamata Tev to mantu var atņemt. Tas ir viens no veidiem kā pie varas esošie cīnās pret opozīciju.

Atbildēt

viss loģiski

03.11.2022. 08:23

»

Экспроприация по-русски № 3845

https://youtu.be/l6WhqdoSQCs


Kremļa jūdi sāk likvidēt nevajadzīgos žīdiņus kas veidoja Krievijas erzackultūru.Tāds pat liktenis Pugačovai,Galkinam,Makarēvičam un daudziem citiem.Solovjovam atņemti īpašumi Spānijā,naudas nav bet tu turies...

Atbildēt

Экспроприация по-русски № 3845

03.11.2022. 08:04

»

ha ha

Jautājumu atkārtot 3. reizi


https://youtu.be/l6WhqdoSQCs

Atbildēt

:)))

03.11.2022. 07:34

Jā ,prihvatizatori ,mahinātori un cita veida zagļi ,sāk urinēt karstu !! :))) Pat LL izrāda satraukumu!
Interesanti , par maksu , jeb par sevi domājot?

Atbildēt

pareizais nosaukums

03.11.2022. 06:07

Tev nebūs zagt un zagtu mantu slēpt!

Atbildēt

Repropriācija deboļševizācija atkrievošana

02.11.2022. 22:58

Nav taču runa par zaptes burku vai kartupeļu maisu, tālab vairāk piestāvētu nacionalizācija nekā konfiskācija.

Atbildēt

vēl labāka ideja

02.11.2022. 22:48

»

labas idejas

Konfiscēt visu miljonāru īpašumus un līdzekļus nosūtīt Ukrainai


Jā, Kolomoiskim vai Ahmetovam!

Atbildēt

Tiesiskums

02.11.2022. 22:47

»

ko te piebilst...

piemērs ar Ziemeļkoreju un Krieviju ir debils...meklē salīdzināju u savā geiropā


TIEŠI TĀ,Ziemeļkoreja-vispār KOREJA izcieta BRIESMU DARBĪBU no samurajiem un pēctam no ameriem(vispār ameru iejaukšanās pa pasauli-intervencijas,okupācijas,praktiski pamatiedzīvotāju iznīcināšana) līdz šim pastāvīgi(Afganistāna,Iraka,Dienvidslāvija,Lībija,Sīrijas naftas resursu izzagšana-200 gados pēc INDIĀŅU pamatlikvidēšanas----vairāk kā 300 iejaukšanos PASAULES Malās!?

Atbildēt

02.11.2022. 22:44


tad beidzot šķēļveidīgie lielzagļi kļūs pliki un nabagi ?

Atbildēt

Pirātu partija

02.11.2022. 22:30

»

Cionisms ir komunisma augstāka pakāpe

Pirmajam ebreju impērijas standartam ekonomikā jāattiecas tieši uz savstarpējām attiecībām starp sveštautiešiem un svešticībniekiem...


Mainās pasaule, nāk jauna ēra. Dzīvojam kapitalisma pēdējā stadijā. To ļoti labi redz pēc "veiksmes stāsta" pieņemtiem likumiem.
Jau nākošā gadā daba palīdzēs nomainīt pasaules uzbūvi un likvidēs kleptokrātiskos režīmus.
Par žīdu valsti nav jāuztraucas, jau 2023.gada beigās sāksies tās beigu proces.
Nevajadzēja izkrāpt trīs reizes 40.jūdas grašus no nabaga Latvijas. Atmaksa būs cieta.
Tādas valsts vairs nebūs!!! Laika palicis maz.
P.S. Cilvēki Latvijā laikam ir pelnījuši idiotus pie varas. Daudziem ierēdņiem situācija valstī apmierina, tapēc balsoja par NewVemjotību plus newvemjotība caur iepriekšbalsošanu ārzemēs drusku sev piezīmēja.
Tas ir tā pat kā nobalsot par "Единая Россия» — партия воров и жуликов, Krievijā. Tur vispār visi rezultati uzzīmēti, nav svarīgi kā balso, svarīgi ir kā saskaita un uzraksta gala protokolus. Viņiem galvenais lai nozombētie cilvēki atnāk uz iecirkņiem. Starp citu "Единая Россия" agrāk saucās vienotībā (Единство), vēlāk pārsauca, tāpat kā latvāņu partiju par NeWvemjotību.

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

02.11.2022. 22:23

»

vice

Tipiski Latvijas tiesu sistēmai


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: "Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti truli noskatoties, apkaunojoši gļēvi "klusējot lupatiņā", vai pat apzināti uz to "parakstoties" un +/- "aktīvi ņemot dalību" - nav būtiskas atšķirības."

Un, arī: “Katra tauta (t.sk. arī latvāņu lumpenamēbu “titulnācijas” zombiji) ir pelnījusi tādu “valsti” un tādus “vadošos locekļus” (t.sk. arī “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMAS “atbildīgos” šindeŗus u.c. taml. “vienlīdzīgĀKos cūk.lopus”), kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi iz(tolerēt) visās atverēs, uz riņķi griežot.”

Savukārt, kā zināms: "Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai "vētrainas rosības" imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc "esam tur, kur esam, un ārā netiekam"." ;)
-----------

Mediju ziņa (2021. gads): "Tieslietu padome (TP, vad.loc. – AT priekšsēdis A. Strupišs) aicina visus sabiedrības locekļus, tai skaitā valsts amatpersonas: 1. Nekritizēt spriedumu pirms tas ir pieejams, bet, izsakot kritiku, ievērot civilizētas diskusijas principus. 2. Respektēt Satversmē un likumos noteiktos tiesas darbības principus un tiesneša neatkarību. 3. Ja ir zināmi konkrēti fakti par korupciju tiesās, ziņot par tiem kompetentām iestādēm, norādot konkrētus faktus un pierādījumus, taču atturēties no tiesas un tiesnešu neargumentētas apvainošanas, kā arī baumu, nepārbaudāmu apgalvojumu un viltus ziņu izplatīšanas."...
-------
Mediju ziņa (2008. gads): Šīs valsts "augstākās tiesas" (AT) priekšsēdētājs I. Bičkovičs esot "pieļāvuma formā norādījis, ka nevar noliegt negodīgu tiesnešu esamību Latvijas tiesās". Taču "konkrētu ziņu par kādām nelikumīgām tiesnešu darbībām" Bičkoviča rīcībā gan neesot...
-------

"Viss, 'biedri', notiek "likumīgi"!..."
( O.M.© “Hŗoniskais pjedestāls” - 11.11.2008., Nr.6. )

Pie mantijas spiež 'soģis' ķepu,
Un prieka asaru rauš, slepu ~
Par to, kā M.U.Ļ.Ķ.U zemes "valsti",
Māk stutēt "ĶĒĶA tiesas" balsti:

"Vien - "pieļāvuma formā" saku,
Ka "taisnās" tiesas 'sū#u' smaku,
Var "baudīt" katrs, kam ir nāsis ~
Daudz tautas 'soģu' bars ir 'kāsis'...

Bet - nav man ziņu "precizētu",
Ka kāds ar "pantiem" 'andelētu',
Vai 'ceptu "spriedumus" par piķi'!
(Kaut - 'soģiem' piemīt tādi niķi...)

Viss, 'biedri', notiek "likumīgi":
Var "valsti" 'uzmest', "ilgtspējīgi",
Un "prasto pūli" 'izdŗāzt' "tiesās",
Tie, kuriem mantijās pūst miesas!

Tā M.U.Ļ.Ķ.U zemē gadiem darām:
Priekš daudziem "tiesu" BLEFS ir 'garām',
Priekš dažiem - ienesīga 'štelle',
Bet Temīda - kā 'lupatlelle'...

Dēļ tam - var 'soģi trekni paŗīt',
Un 'dajebko' ar "normām" darīt!
(Par labu tiem, kas ‘maksā ragā’:
Kurš 'nebleķo' - tam 'sū#i vagā'...)"
...
Pauž "taisnās" tiesas virsvadība:
"Šai "valstī" valda "likumība",
Un "tiesiskums" tik 'lielā mērā',
Ka - "sajūsmināties" var 'zvērā'!!!..."

-----------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

vispār jau

02.11.2022. 21:53

»

ha ha

Visus Maxima čekus esi saglabājis


Maximas čeki jāglabā Maximai, jo tie nekādi nepierāda naudas izcelsmi tavā kontā!

Atbildēt

ha-ha

02.11.2022. 21:49

Jau vairāk par 30 gadiem dzīvoju ēkā,kuru esmu nopircis,bet kura atrodās uz no Marsa nokritušo īpašnieku zemes.Līdz ar to man ir sveša zeme uz kuras ēka atrodās un atrodos okupanta situācijā.Tiesāties un kādam pierādīt,ka arī man šajā valsti ir tiesības uz Dieva zemes gabaliņu uzskatu par neiespējamu,jo, kā redzāt ,saeims ir joprojām pilns ar padomju okupantu vietējo kolaborantu-komunistu nomeklatūras izlasi un viņu audzēkņiem,kuri ir šos brīnumus sastrādājuši,sagrābušies visu iespējamo,bet jūt,ka šie jaukumi var arī beigties un var nākties arī nest atbildibu par sastrādāto un sagrābto.

Atbildēt

Haralds Kalns

02.11.2022. 21:43

Ja pārbauda, jebkuras pieRīgā būvētas kotedžas īpašnieka (ierēdņa, amatpersonas), ģimenes un citu saistītu radinieku ienākumu deklarācijas- uzrādās celtnes likumīga vai nelikumīga izcelsme! P.S. Tāpēc valsts pārvaldē nepieciešama sava (Zemes banka) ar visu iedzīvotāju kontiem un naudas (ienākumu) apriti!!! Tad, iespējams, pat VID nav nepieciešams un Jaunzeme&Co var dibināt celtniecības kantori!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Hermaņa kungs, sanāks, ka jūs gļēvi publiski melojat un vēl apmelojat jaunos aktierus

FotoDailes teātris ir virsotne! Es esmu gandarīts, ka Dailes teātris ir paveicis tik grandiozu darbu, ka jaunie aktieri savu izaugsmes perspektīvu saskata tieši mūsu teātrī.
Lasīt visu...

6

Šis „pārprastais” ģenerālprokurors

FotoLatvijas Republikas ģenerālprokurors Juris Stukāns publiski ir pārmetis Jēkabpilī nogalinātās sievietes advokātei nepietiekamu uzstājību, cenošoties nokļūt pieņemšanā pie ģenerālprokurora. Pēc tam, kad šis J.Stukāna izteikums izraisīja sašutumu, viņš sasauca preses konferenci un teica, ka esot pārprasts un "nekādas glupības nav sarunājis".
Lasīt visu...

20

Dzemdējot milzīgu, spīdīgu plastmasas putekļsūcēju, dzejniece Agnese Krivade izrādē izvēdina un izdezinficē Rīgas cirka telpas no ieskābušiem aizspriedumiem

Foto„Jauna sieviete matiem sārtiem Pāri plūstošā nevainībā Noliecas pāri gaišmatei Un zemā, liegā balsī saka tai:
Lasīt visu...

21

Dailes teātris izsaka nožēlu, ka Alvis Hermanis ir publiskojis nepatiesus apgalvojumus

FotoDailes teātris, reaģējot uz plašsaziņas līdzekļos pārpublicēto Alvja Hermaņa ierakstu viņa privātajā Facebook kontā 6. jūnijā, vērš uzmanību uz to, ka šis ieraksts līdzās personiskiem apvainojumiem satur arī nepatiesu informāciju.
Lasīt visu...

3

Atkal visi dara man pāri, bet es jums vēl parādīšu!

FotoLielais teātra biznesmenis Juris Žagars un viņa draugs vanabī Krišjānis Barons no Staļina prēmijas laureāta Smiļģa Dailes teātra var jau sākt gatavoties kārtējai lielajai tiesas prāvai.
Lasīt visu...

12

Huligānisms un likumpārkāpēju aizstāvība – liberālo “kultūras aizstāvju” būtība

FotoŠoreiz izstāstīšu gandrīz pasaku. Ne gluži par meža zvēriem, bet par meža dīvainīšiem gan. Reiz kādā mežā, kurš sastāvēja no trim priedēm, bija apmaldījušās ļoti īpatnējas būtnes. Viņus vadīja fanātiska pārliecība par savu uzskatu nekļūdību, izredzētību un nesodāmību. Lielākajai daļai cilvēku viņu runas likās dīvainas un pat smieklīgas, jo viņi uzstāja, ka vīrietis drīkst precēt vīrieti, ka teikt patiesību ir naida runa, ka dzimums un tautība ir tikai sociāls konstrukts, izdomājums.
Lasīt visu...

18

Tā kā savu Rinkēviču mums izdevās ievēlēt, mēs ar smagos noziegumos apsūdzētām personām atkal nesadarbosimies (līdz nākamajai reizei)

FotoPartiju apvienības Jaunā Vienotība un partijas Vienotība valdes, kā arī Saeimā pārstāvētā frakcija vienbalsīgi atbalsta Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa iniciēto sarunu uzsākšanu par iespējamu koalīcijas paplašināšanu.
Lasīt visu...

21

Kad bijusī „konservatīvā” izglītības ministre tagad vicina varavīksnes karogu

FotoKā tā varēja būt, ka no partijas "Jaunā konservatīvā partija" (vēlāk "Konservatīvie") par izglītības un zinātnes (!) ministru bija cilvēks, kas tagad savā socmediju kontā vicina varavīksnes karogu?
Lasīt visu...

21

Pieprasām noņemt pie domes ēkas izkārto varavīksnes krāsu karogu

FotoPartijas “Gods kalpot Rīgai” valde, kuras sastāvā esmu es un arī pašvaldības deputāti, pieprasām nekavējoties no Rīgas Rātsnama noņemt izkārto varavīksnes krāsu karogu, kas simbolizē atbalstu “PRAIDA” un “LGTB” kopienai. Šī karoga izkāršana neatbilst noteiktajiem normatīviem par valsts karogu izkāršanu pie sabiedriskām ēkām, un šis lēmums nav debatēts un atbalstīts kādā no Rīgas domes sēdēm.
Lasīt visu...

21

Par Stambulas konvencijas saderību ar Latvijas Satversmi

FotoPolicijas nolaidība, nenovēršot vīrieša īstenotu jaunas sievietes vajāšanu, apdraudēšanu un galu galā – nonāvēšanu, ir atgriezusi publiskajā telpā jautājumu par Konvencijas par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu (turpmāk – Stambulas konvencijas) ratifikāciju. Latvijas valdība šo konvenciju parakstīja jau 2016. gadā, tomēr šādai rīcībai ir tikai politisks, bet ne juridisks spēks. Lai konvencija taptu patiešām saistoša, nepieciešama parlamenta rīcība ratifikācijas veidā, kam jau septiņus gadus pietrūkst deputātu vairākuma.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Prezidenta vēlēšanas pasaules dienā bez tabakas

Tas, protams, ir simboliski, ka Latvijas Saeima nolēmua vēlēt Latvijas prezidentu 31. maijā – Pasaules dienā bez tabakas (World No Tobacco...

Foto

Lembergs? Jūs ko! Kas tas vispār tāds? Mums rūpe tikai par valsti!

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija uzskata, ka šajā saspringtajā ģeopolitiskajā situācijā, kāda...

Foto

Par Stambulas konvenciju, nacionālo reliģiju un prezidenta vēlēšanām

Kurta Vonnegūta romānā "Kaķa šūpulis" var atrast Bokonona dziesmiņu, kas ir gana dziļdomīga: Žūpa, kas parkā uz soliņa dzied,...

Foto

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

Kurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī...

Foto

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

Laikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus....

Foto

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

Tā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo...

Foto

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

Kas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks....

Foto

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

Pēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila...

Foto

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par...

Foto

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

Grūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut...

Foto

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

Latvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no...

Foto

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

Personīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu...

Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...