Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ivo

15.04.2020. 08:01

Glups ģīmis

Atbildēt

andris a

05.02.2019. 17:23

(flag:lv)(flag:lv)(flag:lv)Sociologi-18.01.2019.g. LTv-7 raidjumā""Nacionālie dārgumi""-TĒMA-""FINKS""..Raidījumu vadīja Z.Muktupāvels, klāt aktieris A.Ančevskis ,režisors Edm.Freibergs un jūdu izcelsmes/pēc ģenioloģijas klasifikācijas biorobots/ pārstāvis Boriss Ravdins, nosaukts tika par kulturologu / interesanti kādas kultūras.,/?-esot vairāku grāmatu par mūsu izcilo gaišreģi E,FINKU-autors .Konsultējoties izrādījās, ka vairākas grāmatas par E.Finku ir lasītas ,pat ar lielu interesi , jo tur pārliecinoši un objektīvi ir bijis izklāstīts par E.Finka izcilajām GAIŠREĢA un PAREĢA spējām. Bet sarunas gaitā par E.Finka tēmas teātra izrādi tika runāts kā izdevušos un interesantu un VĒSTURISKI REĀLU .
Bet tad sarunā iesaistījās grūti saprotamā latviešu valodas izloksnē Boriss R.- kurš ar milzīgu entuziasmu faktiski noraidīja pats savu rakstīto par E,Finku. Pat mēģināja noliegt pirms 1991.g. aktualizēto ABSOLŪTI PRECĪZO ATKLĀSMI PAR 1991, GADU /kad gadskaitļi abos galos būs vienādi/, tad Latvijas pamattauta latvieši ZINĀJA UN GAIDĪJA PAREDZĒTO LATVIJAS VALSTS BRĪVĪBU -VISPIRMS no judokomunistu VERDZĪBAS, kas faktiski sākās 1939.g., kad tad vēl SUVĒRĒNĀS LATVIJAS REPUBLIKAS VARA bez tautas REFERENDUMA ielaida LATVIJĀ Kurzemes teritorijā Austrumu Krievijas VARAS UZSPIESTO AGRESIJU-SARKANĀS ARMIJAS TANKU ARMĀDAS VEIDĀ. Pamatu tam m.es tagad ļoti labi zinām-kā NOZIEDZĪGO T.S. MOLOTOVA-RĪBENTROPA PAKTU AR TĀ-SLEPENAJIEM PROTOKOLIEM-PAR NOZIEDZĪGO EIROPAS RERITORIJU PĀRDALI -šajā gadījumā vardarbīgu Latvijas teritorijas un Latviešu tautas pakļaušanu JAUNAI GENOCĪDA FORMAI-KURAS SĀKUMS BIJA JAU 700 GADU GENOCĪDS NO ANGLOSAKŠU /KRUSTNEŠU/ INVĀZIJAS-AR VARU MUMS UZSPIEŽOT AUSTRUMU JŪDU VARDARBĪGO-PRETCILVĒCĪGO RELIĢIJU-JUDOKRISTIETĪBU saīsinot-KRISTIETĪBU.
Tad Boriss R. sāka fantazēt un burtiski murgot, ka katrai tautai vajagot celt savu PANTEONU-...?Lai tad pats Boriss R. ceļ savā APSOLĪTĀ ZEMĒ /PAT NE TĒVZEMĒ/ TUR PANTEONUS CIK VĒLAS un meklē TUR SEV JAUNUS MITOLOĢISKUS TĒLUS-varbūt atradīs vēl kādu sava ciltsbrāļa JEŠUA- JAUNU APUSTULI..un safantazēs jaunus FOLKLORAS TĒLUS JŪDU GADRĀ....
Mums, te LATVIJĀ, IR SAVA BALTU-ĀRIEŠU FOLKLORA UN SAVA MITOLOĢIJA, AR MŪSU DAINĀM KĀ AUGSTĀKAIS LATVJU TAUTAS IZZIŅU UN APLIECINĀJUMA AVOTS.
Boriss R . pat aizrunājās / aizmurgojās / tiktāl,ka mums te Latvijā NEESOT SVARĪGA MŪSU VĒSTURE,-BET galvenais esot MITOLOĢIJA,,,
SAVDABĪGI, KA NE AKTIERIS, NE REŽISORS, NE RAIDĪJUMA VADĪTĀJS-NEIEBILDA PRET ŠIEM Borisa R. MURGIEM.
Taļāk Boriss R,savas pamatdzimtenes Izraellas SAFANTAZĒTĀS MITOLOĢIJAS vietā sarunā TO... centās viltīgi un pretīgi""pārlikt"" uz Latviju.
Bet MĒS TAGAD ZINĀM PAR E.FINKA 2- OTRO PAREĢOJUMU-KAS IR 2020.GADS.-tātad DDD..un LATVIUAS SUVERENITĀTES ATJUINOŠANA..
INTERESANTI, ka visos Latvijas Preses izdevumos katru gadu TIEK ATGĀDINĀTS-IERAKSTĪTS E.FINKA TEIKTAIS PAREĢOJUMA TEKSTS,- KA PĒC 1939.G. IERADUŠIES OKUPANTI UN KOLONISTI ATSTĀS LATVIJAS VALSTI UN PĀRTRAUKS GENOCĪDU PRET LATVIEŠU TAUTU -līdz 2020.g. 30.decembrim. UN ATDOS LATVIEŠU TAUTAI VISU SAZAGTO UN KRIEVIJAS VARA PĀRSKAITĪS LĪDZ 2020.G 30. ..DECEMBRIM- ATJAUNOTAI LATVIJAS BANKAI APRĒĶINĀTOS 700 000 000 000 SEPTIŅUS SIMTUS MILJARDUS EIRO + plus vēl 0/0 procentus no 1991.g.-PAR OKUPĀCIJAS UN KOLONIZĀCIJAS REZULTĀTĀ VEIKTIEM PĀRINODARĪJUMIEM PRET LATVIJU UN LATVIEŠU TAUTU.PROTAMS, ATTIECĪGI PAR LATVIJAS VALSTS UN LATVIEŠU TAUTAS DEKOLONIZĀCIJU UN DEOKUPĀCIJU ATBILDĒS ARĪ VĀCIJAS, ASV. ANGLIJAS UN FRANCIJAS VALSTU VALDĪBAS.-KAS PIEĻĀVA ŠOS NOZIEGUMUS PRET LATVIJU UN LATVIEŠU TAUTU.
UN TIKAI TAD LATVIJA BŪS LIKUMĪGI ATJAUNOTA KĀ NACIONĀLA UN SUVERĒNA VALSTS-AR >KĀ 8O % PAMATTAUTAS LATVIEŠU APDZĪVOTĪBU.Protams ,arī SOCIĀLI EKONOMISKO SISTĒMA LATVIJĀ TIKS ATJAUMOTA UN MODERNIZĒTA ATBILSTOŠI LATVIJAS PAMATIEDZĪ'VOTĀJU VAJADZĪBĀM UN ILGSTOŠAI -TĀLĀKAI TŪKSTOŠU GADĪGAI PASTĀVĒŠANAI- NO PAŠLAIK ŠEIT LIKUMĪGI UZTUROŠAMIES 1.5- VIENS AR PUSI MILJONS PAMATIEDZĪVOTĀJIEM. DABĪGI, KA AR 2020.G .NOSLĒGUMU IR JĀBŪT ATJAUNOTĀM KONTROLĒTĀM / NE SLĒGTĀM/ LATVIJAS VALSTS ROBEŽĀM-LĪDZĪGI AR TĀDĀM MŪSU SABIEDROTĀM NACIONĀLĀM SUVERĒNĀM VALSTĪM.
MĒS, LATVIEŠU PAMATTAUTA ,TĀ PAT KĀ E.FINKA 1-pirmo PAREĢOJUMU ZINĀJĀM UN ATTIECĪGI RĪKOJĀMIES TO SAGAIDOT UN AIZSTĀVOTIES /BARIKĀDES/ -TĀ MĒS ARĪ TAGAD ZINĀM UN SAGATAVOJAMIES E.FINKA 2. OTRAM PAREĢOJUMAM. ATCERAMIES PAŠA E.FINKA TEIKTO-,KAD VIŅU ARĪ IZSŪTĪJA UZ JUDOKOMUNISTU IZVEIDOTAJĀ KRIEVIJAS IMPĒRIJAS VERGU NOMETNĒM-GULAGIEM-/VISAS TERITORIJAS IR IEKAROTAS AR VARU UN AZIĀTISKO VILTU/ -IZŅEMOT T.S. ""KIJEVSJAJA RUSJ"'.VIŅŠ TEICA,-KAS IR NOLEMTS-TAM IR JĀNOTIEK-TAS PATS TIEK ATTIECINĀTS UZ F-1/PIRMO/ UN F-2 /OTRO PAREĢOJUMU/...

LAI IR ! MŪSU PAROLE IR F-2-2020 (sun)

Atbildēt

jurists

04.02.2019. 12:49

»

Kopš kura laika tas ir aizliegts


Tur jau tā lieta, ka Latvijā provokācijas ir atļautas sākot pat no mazāk smagiem noziegumiem (to kā pēdējo pieņēma likumdevējs, ņemot vērā soda laktiņu pat nelielās zādzībās, kas ir absurdi daļā gadījumos, līdz tam bija tikai par smagiem un sevišķi smagiem), un tas ir absurds(ir kriminālpārkāpumi, mazāk smagi, smagi, sevišķi smagi), jo tā ir lēmis likumdevējs (kas tur Saeimā saprot un iedziļinās), lai gan provokācijas pēc būtības un Eiropas tiesiskiem principiem būtu pieļaujamas tikai uz sevišķi smagiem, citādi tā ir uzkūdīšana uz noziegumu. Provokācijas pieļauj pat administratīvajos pārkāpumos, kas attiecas uz alkohola tirdzniecību, kas, faktiski, arī ir uzkūdīšana uz pārkāpuma izdarīšanu utt. Lai nodarbinātu policiju un tautu noliktu ''pie vietas'', mums sēdina cietumā par sīkām zādzībām, bet LIELIE ZAGĻI, kur ir SIMTIEM TŪKSTOŠI UN PAT MILJONI, STAIGĀ. Kriminālpārkāpumu un mazāk smagu noziegumu izdarīšana ir ekonomiskās sekas, cilvēku zemā dzīves kvalitāte un nestrādāšana, jo izdevīgāk ir sēdēt mājās nekā vergot 8 stundas un saņemt minimālo algu, vai saņem pabalstus. Mums trūkst darbaspēks? Tas aizbrauca, bet palika dzīves atstumtie, kas izaugusi jau vesela paaudze!

Atbildēt

klex

01.02.2019. 13:44

»

Raksta autors - recidīvists

Bijušajam finanšu policistam Pīlāgam par kukuļņemšanu piespriež trīs gadus cietumā


Kriminālapsūdzēto, bijušo KNAB darbinieku J.Jurašu 31.01.2019. izdod kriminālvajāšanai. Tas vairs nav jaunums.

Atbildēt

Raksta autors - recidīvists

01.02.2019. 12:49

Bijušajam finanšu policistam Pīlāgam par kukuļņemšanu piespriež trīs gadus cietumā

Atbildēt

ha

01.02.2019. 12:18

Bezkompromisa tiesiskums pohujims uz visu

Atbildēt

Tiesiskums

01.02.2019. 11:23

Vai varētu tā būt,ka juris zinātu,kas vēlējās uzraut pie pētera vai uz hell vašķeviču?Noteikti varētu zināt no viena "tante"teica,bija taču ievērojams opers.Šā laikā vispār daudz "bišu" kodienu bija.

Atbildēt

jons

01.02.2019. 10:43

»

De facto

A kopš kura laika Latvijā atļautas provokācijas un šantāžas, tās ir darbības, kas ir sodāmas


Nebūtu pareizi J.salīdzināt ar ekskomunistiem,čekistiem un to aģentiem,kuriem nodevība,meli ir asinīs un kuri ar nodevību,meliem,demagoģiju paturēja varu arī pēc PSRS izbeigšanās.Šeit darbs būtu neatkarīgiem psihologiem,jo melos iestigušos eksus nav iespējams neatpazīt,tāpat kā viņu darba metodes-dokumentu pārtaisīšanu,viltošanu,maldīšanos datumos,notikumos.Esmu pats pieredzējis kā dokumenti tiek viltoti burtiski tiesībsargu acu priekšā un kabinetos.J.neitralizēšana notiek ar visām minētajām metodēm acīmredzami un nepārprotami.Svarīgi tikai vai skatāmies uz visu to ar eksu un to sulaiņi acīm vai neatkarīgas,demokratiskas valsts pilsoņu acīm.

Atbildēt

Atkal slimo murgs

01.02.2019. 10:42

»

A.P.

Latviju ir pārklājusi organizētās noziedzības epidēmija. Latviešu tautu uz Saulaino tāli tagad bīda organizētās noziedzības bandas. Par to nevar būt ne mazāko šaubu. Kriminālais kapitālisms ir sasniedzis kulmināciju. PSKP/VDK morālie kastrāti nobāl jaunās paaudzes kolosālo neliešu priekšā. Padomju nomenklatūras...


A.P. latvietis necieš latviešus tāpat kā Hitlers, kura "nopelnus"mākslā neatzina profesori, tādēl viņš radīja otroi pasaules karu, bet A.P. tas jau garām uz tādām spējām
pret latviešiem.

Atbildēt

Derīgais idiots

01.02.2019. 10:35

»

fakts

Sūdzības var skricelēt kaut 20 gadus un kaut pašam ANO ģenerālsekretāram, bet fakts paliek fakts- raksta autors saņēma kukuli un par to tika notiesāts


Šis autors, lasot rakstu un sūdzības, izskatās kā "derīgais idiots", apvainojies un raksta "kļauzas", kurām nav nekāda juridiskā satura un nozīmes.
Nekas no visa klāsta rakstā un pielikumos neliecina, ka Juris Jurašs vai cita KNAB amatpersona būtu par kaut ko sodāmi vai nosodāmi. Tādu "kļauzu" no cietumniekiem gan jau varētu būt daudzm kad viņi nāk "gaismā" ar saviem pārmetumiem un izdomājumiem. Varētu būt, ka šis "kļauznieks"ir stukačs, pats citus, slikti pret valsti vai labi, nezinu, ir nodevis, stučījis un tagad grib paspīdēt ar atklāsmi.

Nekas tev nesanāks gan no šādiem raksteļiem.

Atbildēt

De facto

01.02.2019. 07:58

»

fakts

Sūdzības var skricelēt kaut 20 gadus un kaut pašam ANO ģenerālsekretāram, bet fakts paliek fakts- raksta autors saņēma kukuli un par to tika notiesāts


A kopš kura laika Latvijā atļautas provokācijas un šantāžas, tās ir darbības, kas ir sodāmas.
Šoreiz izskatās akmens Knaba dārziņā.
Izrādās, ka J.Jurašs ir tāds pats pie kriminālatbildības saucamais kā daudzi citi, ne par matu labāks, a visiem tēloja svēto.

Atbildēt

fakts

01.02.2019. 06:39

»

Jkp

Vel bija prokurore Viorika Jirgena, kura atrāvās disciplinārsodu par pārkāpumiem šajā kriminālprocesā...


Sūdzības var skricelēt kaut 20 gadus un kaut pašam ANO ģenerālsekretāram, bet fakts paliek fakts- raksta autors saņēma kukuli un par to tika notiesāts!

Atbildēt

Jkp

01.02.2019. 00:47

»

nedaudz par autoru un lietas apstākļiem

Par autoru...


Vel bija prokurore Viorika Jirgena, kura atrāvās disciplinārsodu par pārkāpumiem šajā kriminālprocesā.
Vēl cita persona bija ivo vite.
Vēl bija juris jurašs un andžejs klavins, kuri bija v.vinka atmazgāšanas jumts, bet pirms tam ar dmitriju mironovu vēl vienu naudas atmazgātāju šantažēja vinku.
Iesnieguma pārbaude par knab šantāžu nebeidzās , bet turpinās 10 gadus pie tās pašas jirgenas.
Bet iesniegumu no v.vinka pienēma juraša paša partijas biedrs juris rancans.
+ lieta par provokāciju ir nodota izskatīšanai ECT.

Atbildēt

nedaudz par autoru un lietas apstākļiem

31.01.2019. 23:45

Par autoru
Runa ir par Valsts ieņēmumu dienesta Finanšu policijas pārvaldes (VID FPP) Iekšējās drošības daļas izmeklētāja Alvja Pīlāga krimināllietu, kurā Rīgas apgabaltiesa viņam pagājušā gada oktobrī piesprieda trīsarpus gadu cietumsodu un 1600 eiro lielu naudas sodu.

Pēc tam, kad saskaņā ar savstarpējo lomu sadali Alvis Pīlāgs 2008.gada 10., 11., 12. novembrī vairākkārt ar īsziņu palīdzību, sazinoties ar Vladimiru Vinku, bija noorganizējis tikšanos, Alvis Pīlāgs un cita persona 2008.gada 13.novembrī ap pīkst. 15.50 tikās ar Vladimiru Vinku kafejnīcas Sky hight pilots club telpās, kas atrodas starptautiskās lidostas Rīga teritorijā – Mārupes pagastā, Rīgas rajonā, kur Alvis Pīlāgs un cita persona par atbalsta sniegšanu noziedzīgā nodarījuma izdarīšanā saistībā ar Vladimira Vinka daļēja plāna par Ls 50 000 000,00 nelegālas pārskaitīšanas realizāciju un ar to saistīto valstij paredzēto nodokļu nemaksāšanu, kā rezultātā valstij netika nomaksāti nodokļi lielā apmērā, no Vladimira Vinka kā kukuli katrs saņēma atlīdzību Ls 3 400,00 apmērā.”

Par rakstā minētās sūdzības tapšanas apstākļiem
Kriminālprocesā pārbaudīta V.Vinka 2009. gada 28. jūnija sūdzība (13.sēj. 23.-26. 1pp.) ģenerālprokuroram, kurā V.Vinks rakstījis, ka ir apcietināts VID FPP kriminālprocesā VID FPP atriebības dēļ, jo viņš ir palīdzējis atklāt koruptīvus darbiniekus VID FPP rindās. Kratīšanas laikā S.Sproģis pasveicinājis no VID FPP darbiniekiem, kurus aizturēja KNAB, pateicis, vai viņš tiešām domājot, ka no „FP” puses nebūšot atpakaļgājienu uz viņu, kā arī draudot, piespiedis rakstīt iesniegumu, kurā V.Vinks atteiktos no šajā lietā sniegtajām liecībām. Sūdzībā V.Vinks norādījis, ka viņa KNAB sniegtās liecības ir patiesas.”

Atbildēt

nu protams

31.01.2019. 21:11

»

Jurāns

Vai tad skolā nemācīja, kad pēc aizturēšanas cilvēciņš ir visgodīgākais, jo grib būt labs, ko tur slēpt, ja nebūtu Juraš ar saviem blata galiem proķenē pie īpašajiem, tā lieta būtu jau pavērsusies pret viņu pašu


Vēl godīgāks un žēlsirdīgāks paliek tikai ja mafija iesloga pagrabā, uzreiz atzīst, ka apmelojis kristāltīros mafijas locekļus un ziedo visus savus īpašumus pilnīgi nepazīstamiem cilvēkiem.

Atbildēt

Jurāns

31.01.2019. 20:31

»

pietiek dirst

Pievienotajos dokumentos skaidrā latviešu valodā rakstīts, ka Ģenerālprokuratūras īpaši pilvaroto prokuroru nodaļas veiktajā pārbaudē konstatēts, ka KNAB darbinieki minētajā gadījumā NAV PĀRKĀPUŠI LIKUMU!! Savukārt paša Vinka rakstītais iesniegums, kuru viņš uzrakstīja, kad viņu aizturēja Finanšu policija...


Vai tad skolā nemācīja, kad pēc aizturēšanas cilvēciņš ir visgodīgākais, jo grib būt labs, ko tur slēpt, ja nebūtu Juraš ar saviem blata galiem proķenē pie īpašajiem, tā lieta būtu jau pavērsusies pret viņu pašu.

Atbildēt

pietiek dirst

31.01.2019. 19:45

Pievienotajos dokumentos skaidrā latviešu valodā rakstīts, ka Ģenerālprokuratūras īpaši pilvaroto prokuroru nodaļas veiktajā pārbaudē konstatēts, ka KNAB darbinieki minētajā gadījumā NAV PĀRKĀPUŠI LIKUMU!! Savukārt paša Vinka rakstītais iesniegums, kuru viņš uzrakstīja, kad viņu aizturēja Finanšu policija, gan ir 100x aizdomīgāks.

Atbildēt

letiņš >>> jaja

31.01.2019. 19:11

»

jaja

Kaut kā smirdoņportālis neraksta ne par urlakova mājeli - īrēto. ne par to. kā nabaga Rīgas mēram nav pat savā dzīvoklīša. Ak. Nabadziņi


Kāda runa šai rakstā par Ušakovu un viņa īrēto īpašumu? Kāda kam daļa , kurš ko īrē vai kam kas pieder ?! Tīri latviski ! Psihiski slims koments! ...Bet par Juraša darba metodēm gan vēlētos zināt sīkāk , jo viņam tika uzticētas uzrauga funkcijas !

Atbildēt

mitjka

31.01.2019. 18:32

kads ir juraša dzives gajums kad pabeidza akadēmiju ?

Atbildēt

mo

31.01.2019. 18:20

Pietiek.com - pirms liekat jebkādus dokumentus, vispirms aizkrāsojiet personu kodus - būs ziepes...

Atbildēt

jaja

31.01.2019. 17:01

»

FTW

Kur problēma? Ņem un uzraksti! Vai tikai smakot vari


Kaut kā smirdoņportālis neraksta ne par urlakova mājeli - īrēto. ne par to. kā nabaga Rīgas mēram nav pat savā dzīvoklīša. Ak. Nabadziņi.

Atbildēt

me tu stukaču razborkas

31.01.2019. 16:57

Kur te pārkāpumi. Izlasiet likumu par noziedznieku atbrīvošanu no atbildības par stukačošanu. Šis jau vairāk kā jj profesionalitātes pierādījums.

Atbildēt

Masonu ērglis

31.01.2019. 13:54

Raksts tendenciozi nomelno J. Jurašu. Visa J. Juraša sadarbība ar minēto personu ir legāla Operatīvās darbības likuma ietvaros. Savervēja iepriekš krimināli sodītu personu, nevis ar viņu sadarbojās mantkārīgos nolūkos, kā autors melīgi pasniedz faktus, ar savervētā starpniecību mēģināja izprovocēt kukuļdošanu. Normāli! Viss likuma robežās!

Atbildēt

Nja

31.01.2019. 13:51

Pīlāg, tu esi kriminālnoziedznieks?

Atbildēt

jaajaa

31.01.2019. 13:38

»

DxE

Juraša aģents Vladimirs vinks reali atmazgāja naudu sadarbības laikā ar KNAB, to nevarēja nezināt


...:D...pat ja KNAB zināja, pierādīt to būs neiespējami...:)

Atbildēt

jaajaa

31.01.2019. 13:35

»

Labs

Klasiska provokācija,Rietumu Eiropā sauc pie atbildības pašu provokācijas organizatoru, savukārt ASV tas tiek akceptēts uz narcos un ieroču lietām, bet arī tur jābūt reālai tēmai


...jautājums...vai uz šīs provokācijas (ja tāda vispār bija) pamata kāds "iekrita" ?...ja iekrita, tad Jurašam jāatbild !...ja ne, tad vienkārši "piesedza" savu stukaču, krimināllieta pret to ir tāpat, paliek tikai jautājums par "ētiku"...subjektīvs viedoklis..:)

Atbildēt

mja

31.01.2019. 12:43

»

Nja

Nu ja jau Vinks ir Juŗaša aģents, tad Pīlāgs izpauž sevišķi slepenu informāciju un majora mmžvieta dīkdieņiem jābūt konsekventiem. Jo Jurašam aģentu nav, tie ir KNAB aģenti, visas tautas īpašums tā sākot


Ja jau viss būtu super duper, tad vinks nebutu sudzejies, ka Juris+Andzejs šo dušī, draud, santaže,piespiez, pat jenkos par to uzvelk operu gan priekšā, gan pakala.

Atbildēt

Nja

31.01.2019. 12:30

Nu ja jau Vinks ir Juŗaša aģents, tad Pīlāgs izpauž sevišķi slepenu informāciju un majora mmžvieta dīkdieņiem jābūt konsekventiem. Jo Jurašam aģentu nav, tie ir KNAB aģenti, visas tautas īpašums tā sākot.

Atbildēt

Nja

31.01.2019. 12:27

Bet tev, Pījāg, notiesāja? Cilvēks, kurš tiek vajāts, izspiedīs jebkuru tekstu, kādu Vaškeviča ļaudis prasīs. Tas nu fakts.

Atbildēt

s

31.01.2019. 12:11

»

...

Nevajag jaukt cēloņus un sekas , tāpat kā nevajag likt kotletes un mušas uz viena šķīvja


Pats nejauc kopā dažadas lietas! Ja cilvēks nepatīk politisku vai emocionālu iemeslu dēļ, nedod pamatu apgalvot, ka cilvēks izdarījis kaut ko prettiesisku.

Atbildēt

Reņģēdājs

31.01.2019. 12:03

»

pfff

Kāds tam visam sakars ar pašreiz notiekošo valstī? Kas bijis, tas bijis - jāmauc tālāk! Lai JKP viss izdodās


Sakars ir - NRA un lemberga svilstošā pakaļa. Bet par šodienu -Saeimai nav jālemj tiesas vietā. Bet Saeimai ir jānodrošina tiesiskumu, savlaicīgi attīrot tiesu sistēmu no kalnmeierveidīgajiem, bičkovičveidīgajiem u.c. Lemberga marionetēm. Citāda tā tiešām ir politiska izrēķināšanās

Atbildēt

Black mass

31.01.2019. 11:54

Džeimss «Vaitijs» Baldžers bija FIB informators ar stāžu, kuru 2013.gadā notiesāja par 11 slepkavībām, FIB darbinieks laikam nošāvās vai notiesāja, neatceros. Jurašam jālasa vairāk.

Atbildēt

FTW

31.01.2019. 11:42

»

WTF ?

Klau smakojošais portāl,kur raksts par Ušakovu


Kur problēma? Ņem un uzraksti! Vai tikai smakot vari?

Atbildēt

WTF ?

31.01.2019. 11:36

Klau smakojošais portāl,kur raksts par Ušakovu ?!

Atbildēt

tādas nekārtības 28 gadus

31.01.2019. 10:51

un psrs prokurori tikai remontē telpas.....un SAVĒJOS NETIESĀ, TAS PRINCIPS SVĒTS,JEB ; PASAKI KAS TAVI DRAUGI.................
JURAŠS NAV JŪSĒJAIS TAS 100% UN TĀ KĀ JŪSEJIE MŪS NOVEDUŠI PIE KAUNA STABA, ĀLUJIET PAMAINĪT LIETAS. VARAT BRAUKT KAROT UZ VENECUĒLU PAR PSRS 'TIESISKUMU'....................viss notiek.........

Atbildēt

Pilsonis

31.01.2019. 10:50

Citreiz, kad "operiem" sagribas dzīvot bagāti, var arī kādu pieķert un piespiest turpināt darīt to pašu tikai tagad dalīties ar "operiem". Līdzīgi kā bandīti dara, tikai ar uzplečiem

Atbildēt

s

31.01.2019. 10:44

»

DxE

Juraša aģents Vladimirs vinks reali atmazgāja naudu sadarbības laikā ar KNAB, to nevarēja nezināt


Neredzu nekādu apstiprinājumu šādam Jūsu apgalvojumam - par to, ka KNAB operi apzināti piesedza smagus un sevišķi smagus noziegumus, piemēram, naudas atmazgāšanu. Ja ir pieejams dokumentāls apstiprinājums, būtu interesanti ar to iepazīties. Ja nav, tad neko. Tad tas ir pielīdzināms vien fantāzijām un 'vēlmju domāšanai'.
Tas, ka operi strādā ar negodīgiem cilvēkiem, nav nekas jauns. Salīdzinoši, kriminālpolicijas operi arī nereti savervē cilvēkus, kuri nodarbojas ar noziegumu veikšanu, lai ar viņu palīdzību apkarotu plašākas noziedzīgas shēmas. Piemēram, narkotiku ielas tirgoni, lai atklātu narkotiku piegādātājus un piegādes shēmas. Tā ir policijas darba specifika visās valstīs.

Atbildēt

DxE

31.01.2019. 10:38

»

s

Ja zem aģenta leģendas sistemātiski izdara vienlīdz smagus noziegumu vai pat smagākus, nekā tiek apkarots ar viņa palīdzību, un opers to zina, tad tas tiešām neizskatās smuki. Taču no autora sniegtās informācijas šeit nekas tamlīdzīgs neizriet. Šīs tiešām nav tikai tavas fantāzijas...


Juraša aģents Vladimirs vinks reali atmazgāja naudu sadarbības laikā ar KNAB, to nevarēja nezināt :)
Pie tam iesnieguma aģents sudzās, ka knabisti viņam draudēja, lai tas nodarbojas ar provokāciju !

Atbildēt

s

31.01.2019. 10:34

»

...

Vistiešākais sakars.Diemžēl līdzšinējie notikumi nav apgaismojuši Jūsu prātu


Psihiatriem par "prāta apgaismību" ir savs specifisks viedoklis...

Atbildēt

...

31.01.2019. 10:20

»

pfff

Kāds tam visam sakars ar pašreiz notiekošo valstī? Kas bijis, tas bijis - jāmauc tālāk! Lai JKP viss izdodās


Vistiešākais sakars.Diemžēl līdzšinējie notikumi nav apgaismojuši Jūsu prātu.

Atbildēt

s

31.01.2019. 10:18

»

Hmm

Bet kā tad ar ar to savervēto ağentu, kurš gan vervēšanas laikā, gan pēc tās, nodarbojas ar naudas atmazgāšanu, turpina savu noziedznieka ceļu zem aģenta legendas...


Ja zem aģenta leģendas sistemātiski izdara vienlīdz smagus noziegumu vai pat smagākus, nekā tiek apkarots ar viņa palīdzību, un opers to zina, tad tas tiešām neizskatās smuki. Taču no autora sniegtās informācijas šeit nekas tamlīdzīgs neizriet. Šīs tiešām nav tikai tavas fantāzijas?

Atbildēt

pfff

31.01.2019. 09:58

Kāds tam visam sakars ar pašreiz notiekošo valstī? Kas bijis, tas bijis - jāmauc tālāk! Lai JKP viss izdodās!

Atbildēt

Hmm

31.01.2019. 09:37

»

s

Par provokāciju var runāt tikai tad, ja bez opera mērķtiecīga nešaubīga pamudinājuma cilvēkam nebūtu radies nodoms veikt attiecīgo darbību. Proti - cilvēks godīgi dzīvo, bet opers viņu piespiež kļūt negodīgam. Šajā gadījumā, kad operi sākuši strādāt ar jau korumpētu cilvēku, par kaut kādu provokāciju...


Bet kā tad ar ar to savervēto ağentu, kurš gan vervēšanas laikā, gan pēc tās, nodarbojas ar naudas atmazgāšanu, turpina savu noziedznieka ceļu zem aģenta legendas ?
Šādas lietas ir bijušas gan Latvijā, arī FIB, kad zem aģenta piesega, noziedznieks turpina veikt savas noziedzīgās darbības.
Tas nav nekas jauns.
Tie operi,kas piesedza šos agentus-noziedzniekus, vai nu zaudēja darbu, vai tika tiesāti,vai izdarīja pašnāvības.
Jo valsts intereses zaudē vairāk, bet nevis iegūst.

Atbildēt

s

31.01.2019. 08:57

»

Labs

Klasiska provokācija,Rietumu Eiropā sauc pie atbildības pašu provokācijas organizatoru, savukārt ASV tas tiek akceptēts uz narcos un ieroču lietām, bet arī tur jābūt reālai tēmai


Par provokāciju var runāt tikai tad, ja bez opera mērķtiecīga nešaubīga pamudinājuma cilvēkam nebūtu radies nodoms veikt attiecīgo darbību. Proti - cilvēks godīgi dzīvo, bet opers viņu piespiež kļūt negodīgam. Šajā gadījumā, kad operi sākuši strādāt ar jau korumpētu cilvēku, par kaut kādu provokāciju runāt nav korekti. Šis izskatās vien klasisks gadījums, kad opers savervē negodīgu cilvēku, lai apkarotu plašākas koruptīvas shēmas.

Atbildēt

Labs

31.01.2019. 08:52

Klasiska provokācija,Rietumu Eiropā sauc pie atbildības pašu provokācijas organizatoru, savukārt ASV tas tiek akceptēts uz narcos un ieroču lietām, bet arī tur jābūt reālai tēmai.
Šeit izskatās pēc neizmeklētas un notušētas provokācijas. Tas bija tāds laiks.

Atbildēt

krustdels

31.01.2019. 08:34

Tepat pietiekā tika publicēta vervēšanas ābece. Vai autors domā, ka riteni var izgudrot no jauna? Tādi aprobežoti raksti liecina par labu Jurim. Vai arī kāds domā, ka Finanšu policists prasīs kukuli no slaucējas vai sētnieka.

Atbildēt

s

31.01.2019. 08:22

Nesapratu, kāds tad ir tas šausmīgais ļaunums, par ko autors emocionāli vēstī. Likumpārkāpēja savervēšana, lai apkarotu citus likumpārkāpējus? Takš tā, šķiet, ir normāla operatīvā darbība, kādai arī jābūt. Autors nav pabeidzis domu (ja ir, ko pabeigt).

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

FotoPandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai izaicinājumus, bet arī jaunas iespējas ekonomikas nākotnes attīstībai. Politiķu pienākums ir šīs iespējas izmantot, nodrošinot, ka pēc pandēmijas pārvarēšanas ekonomika piedzīvos izaugsmi.
Lasīt visu...

21

Kas pašlaik notiek VID?

FotoŠodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka skaisti. Bet, cik es saprotu, tad līdz ar viena konta norēķinu sistēmu pati nodokļu uzskaites metodika un programmatūra arī ir mainīta.
Lasīt visu...

21

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

Foto20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar izcilu drošību un nekaitīgumu, un tās loğiski izvirzījās pārdotāko medikamentu topos, viedokļu līderi un arī politiķi un valsts amatpersonas tās slavēja.
Lasīt visu...

12

Mums ir izvēle

FotoTV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...” To teica vīrietis, iespējams - vīrs un tēvs, iespējams – pedagogs... nezinu... bet jauniešu centra vadītājs. Vēl viena aita iekšā aplokā, un vārtiņi ciet.
Lasīt visu...

6

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

FotoCOVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi.
Lasīt visu...

12

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

FotoKādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju. Bet... pēc trim novadītiem dievkalpojumiem hierarhijā augstāk stāvošie Dieva kalpi steigšus mani no draudzes gana pienākumiem atstādināja.
Lasīt visu...

12

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

FotoŠonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā rajonā. Es labi pazinu Romu Bezzubovu. Viņš bija labs draugs, stiprs, dzīvespriecīgs, ar lielisku humora izjūtu. Milzīgs zaudējums, kas atstās tukšu vietu ģimenē, draugiem un viņa astoņus gadus vecajai meitiņai.
Lasīt visu...

21

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

FotoFutbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu valstī, – Mārtiņš Bunkus (kura slepkavības metode ārkārtīgi atgādina R. Bezzubova slepkavību), Pāvels Rebenoks (lai gan oficiālā versija ir slepkavība laupīšanas laikā), senāk arī Daugavpils vicemērs Grigorijs Ņemcovs u.c.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....

Foto

Starp Īzaku Ņūtonu un Klausu Švābu

Pasaules priekšniecības tekstus der palasīt. Vairāk gan tos no pagājušā gadsimta septiņdesmitajiem. Otrā rokā turot Ņūtonu, Maltusu, Veļikovski, Eliadi un...

Foto

Nerunāšu par to, ir vīruss vai nav: svarīgākais ir, kas notiek ap to

Pasaulē notiek interesantas lietas. Šķiet, ka to, kas vēl joprojām svēti tic tam,...

Foto

Kremļa atbalstītā „Krievijas Impērijas kustība”– teroristiska organizācija Kanādā

Kanādas valdība ir nopublicējusi atjaunināto teroristisko organizāciju sarakstu, kurā ir iekļauti 13 grupējumi, to skaitā tāda „Krievijas Impērijas...

Foto

Starpnacionālās attiecības nacionālā valstī

Jebkura nacionālā kultūra ir vērtīga pasaules kultūras daļa, pelnījusi saglabāšanu un tālāku attīstību. Jebkuras nacionālās kultūras pamats ir valoda. Valodas ir visspēcīgākais...

Foto

Suminājums līdzcilvēkiem

Sirsnīgs tencinājums visiem, visiem par daudziem, ļoti daudziem atbalsta sveicieniem vēstulēs, sociālos tīklos, maniem mīļajiem vārdos, domās. Tiešām jauki un uzmundrinoši!...

Foto

Esmu saņēmis jau septiņus uzaicinājumus no meitenēm

Būt publiskai personai ir ļoti smags darbs. Tas ir jo smagāks, ja esi ne tikai publiska persona, bet socioloģiski...

Foto

Es neaicinu atteikties no vakcinēšanas. Es aicinu saglabāt iespēju katram izvēlēties

Sākšu ar brīdinājumu: tēma - sensitīva. Teksts garš, subjektīvs un ar atsaucēm uz sazvērestības teorijām....

Foto

Aleksandrs Kiršteins melo. Partijas vai padomju varas uzdevumā?

Kārlis Seržants publicējis teiku par "nenovērtēto politiķi Māri Grīnblatu" ("Kas Jauns", 23.marts). Uzmanību piesaistīja Aleksandra Kiršteina teiktais: "Atceroties...

Foto

Šoreiz mēs mierā neliksimies, jo beidzot ir radusies iespēja vainot kādu citu

Veselības ministrija, Imunizācijas Valsts padome, Zāļu valsts aģentūra un Slimību profilakses un kontroles centrs...

Foto

Saistībā ar izplatītajiem meliem pieprasu publisku atvainošanos no raidījuma “Nekā Personīga” veidotājiem

Es, mūziķis, mākslinieks un pasākumu vadītājs Kaspars Pudniks, vērsīšos tiesībsargājošās iestādēs ar iesniegumu par...

Foto

Mūsu bērnu un mazbērnu nauda atkal izkūp skursteņos

Drusku atļaušos šo nokomentēt no profesionālās puses. Šī ir ļoti vērienīga kampaņa ar ļoti lielu budžetu. To es...

Foto

Uzvarētāji ir VDK un KP, un kolaborantu pūlis

Kad dzirdu uzsaukumu "publiski jānosoda visa veida kolaboranti", mani mazliet tā kā uz smiekliem velk! Nē, nu viss...

Foto

Raudzīties uz Augšāmcelto ar apustuļu acīm

Mk 16:1-7  “Kad sabata diena bija pagājusi, Marija Magdalēna un Marija, Jēkaba māte, un Salome nopirka smaržīgas zāles, lai ietu...

Foto

Iniciatīva „Latvija Eirovīzijā – par sabiedrības līdzdalību Latvijas tēla veidošanā”

Savu viedokli par Samantas Tīnas un Latvijas Televīzijas klaji nepieņemamo un augstprātīgo attieksmi pret Latvijas sabiedrību,...

Foto

Ārlietu ministrs Rinkēvičs un „fake” ziņas

Šī gada 4. martā LETA, ”Press.lv, “bb.lv” kāds censonis Latvijas ārlietu ministram uzdod jautājumu: kāda atšķirība starp diviem opozicionāriem -...

Foto

Jautājums ir par mūsu izvēli

Šorīt manas pārdomas raisīja viens ieraksts Facebook, kurā sieviete ļoti "garšīgi" un izjusti dalījās savās pārdomās par ierobežojumiem, kuri visiem it kā...

Foto

Divi gadījumi

Pēdējās nedēļās Latvijas sabiedrisko domu satricinājušas vismaz divas situācijas, kas lielai daļai liekas uzskatāmi netaisnīgas....

Foto

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass. Epilogs

Šis ir epilogs rakstam, kurā kritizēju valdības liegumu Latvijā iegādāties apavus un apģērbu ar pielaikošanu. Aizliegums ir spēkā jau no...

Foto

Kad veselības ministrs beidzot paziņos visus “tos” vainīgos daudzu cilvēku nāvēs?

Esam saņēmuši daudz kritisku viedokļu un sašutumu, kā mēs tā drīkstējām, kā mēs tā kā kaut...

Foto

Ziņģe par rindām

Ai, bailes, bailes, ai, nāves bailes spoži stāv uz vakts, sirds saraujas pikucī, un zobi braši klab, jo mēs atkal nīkstam rindās. ...

Foto

Īss ieskats kapitālisma, liberālisma, sociālisma un komunisma attīstībā

Kapitālisms tāpat kā viss pasaulē ir pakļauts evolūcijai. Sakari, tehnika, ražošana, politika. Ja evolūcija tiek mākslīgi bremzēta, uzkrājas kritiskā...

Foto

Kā lai nepiekrīt Krištopana kungam, kas savulaik noteica diagnozi mūsu varnešiem

Katru dienu jaunas pērles - šodien Pavļuts prasa papildu finansējumu Vakcinācijas biroja reorganizācijai, kam vispār...

Foto

Mūsu stukači un kolaboranti

2016. gadā Latvijas Radio 1 izskanēja labs raidījums par Latvijas rakstnieku sadarbību ar VDK (Valsts drošības komiteju). Dzejnieks Guntars Godiņš uz dialogu bija ataicinājis literatūrzinātnieci Evu Eglāju-Kristsoni,...

Foto

Ar Zatlera partiju un “Saskaņu” man nekas labs nesanāca, tāpēc, protams, jādibina jauna partija

Kādēļ jāveido jauna politiskā partija? Šāds jautājums kādam var šķist mulsinošs, jo it...

Foto

Slava, ko nenomazgāt

Nejauši pievērsu uzmanību kņadai ap Samantas Tīnas dziesmas The Moon is Rising videoklipu un pašas dziedātājas (klaviatūra pacieš visu) deleģēšanu uz Eirovīziju. Ar pārtīšanu video noskatījos....

Foto

Vakcinācijas bumerangi

Ja reiz valdībai ir nodoms vakcinēt vairākumu cilvēku, pie kam nediskriminējot arī to vairumu, kas dažādu iemeslu dēļ nevēlas vakcinēties, tajā skaitā es, tad...

Foto

Izņēmuma kārtā mēs nolaidīsimies tik zemu, ka kaut ko jums paskaidrosim par "ManaBalss" lēmumu pieņemšanu

Pirms dažām dienām ManaBalss platformā esam saņēmuši iniciatīvas iesniegumu ar prasību...

Foto

Skaidra lieta, ka arī es ne pie kā neesmu vainīga, un mana viedokļa apšaubīšana ir absurda un nomelnojoša

Nav izprotama atsevišķu politiķu un atsevišķu mediju vēlme...

Foto

Loģiski, pilnais spriedums būs pēc vēlēšanām

Sveiciens no nebrīves! Likums nosaka, ka pilnais spriedums krimināllietā tiesai jāpieņem līdz šā gada 19. martam. Tas nav noticis. Loģiski....

Foto

Linda Ozola: ko tad nu mēs, mēs jau neko...

Pārbaudīt iesniegumus, kas saistīti ar pašvaldības institūciju darbības tiesiskumu un finanšu līdzekļu caurspīdīgu apmaksu par sniegtajiem pakalpojumiem,...

Foto

Kāpēc man savā dzimtenē jāievēro globālo izdzimteņu izdomāti cilvēka tiesību ierobežojumi

Tikko atkal bija kārtējais skandāls Maximā, jo man neesot "pareizā" maska! Un tagad, lasiet uzmanīgi, apsargi,...

Foto

Provinces pensionāra atbalsta vēstule b.Pavļutam

Interneta duļķainie viļņi atnesuši jaunu cilvēku sašutumu par vakcinācijas avīzi nezciktursimttūkstošu tirāžā, kas nāca pa virsu vakcinācijas biroja algu fondiņam 0,6...

Foto

Tiesiskuma konveijers

Tiesiskā valstī visiem un ikvienam ir tiesības uz taisnīgu tiesu saprātīgos termiņos. Tiesiskā valstī izmeklēšana un pratināšana nedrīkst līdzināties spīdzinăšanai. Vai prokurori pie mums...

Foto

Lūdzam atsaukt Latvijas dalību 2021.gada Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā

Es vēlos norādīt un uzsvērt, ka Latvijas tauta NAV deleģējusi šogad nevienu pārstāvi ar konkrētu dziesmu un...

Foto

Andra Šķēles informācija plašsaziņas līdzekļiem

2021.gada 19.martā man ir uzrādīta apsūdzība kriminālprocesā, kas pazīstams kā ""Lattelekom" digitālās televīzijas lieta". Uzskatu apsūdzību par nepamatotu....

Foto

Meroni miljoni, Kariņa darījums un Vonsoviča „draugs” virsprokurors – kad, Stukāna kungs?

Es biju nolēmis vēl kādu laiku klusēt. Taču Ventspils stāsts, kur grasās tiesāt baseinā...

Foto

Mums ir daudz svarīgas slepenas informācijas par ēnu ekonomiku Latgalē, bet mēs to neatklāsim

Finanšu izlūkošanas dienests 2021. gada 9. martā ir saņēmis vēstuli, ar kuru...

Foto

Laime

Katrs cilvēks, sasniedzot apzinīgo vecumu, tiecas pēc laimes. Lai spētu laimīgi dzīvot, viņš izmēģina un meklē dažādas metodes....

Foto

Andri Šķēle, pietiks

Andri Šķēle, pietiek izsaimniekot valsti, neesi gana naudu sagrābies?! Nepietiks?! Tieši tādu kangaru kā tu dēļ Latvija lēni tuvojas bankrotam, izmirst un tiek...

Foto

Kudors turpina priecēt lasītājus ar prastu propagandu

Amerikas valdības finansētais bijušais sektants Andis Kudors turpina priecēt lasītājus ar to, ko viņš sauc par politisko analīzi. Iesaku ielūkoties...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam: par prettiesiska likuma “Dzīvojamo telpu īres likums” neizsludināšanu

Biedrība “Ausma” uzskata, ka denacionalizēto namu īrnieku īres līgumi, kas bija noslēgti līdz dzīvojamo...

Foto

Kā mēs esam nonākuši līdz mirklim, kad visi ir vienlīdzīgi, bet citi vienlīdzīgāki par citiem?

No 16. marta stājās spēkā jaunie ierobežojumi, kas nosaka man un...

Foto

Jau gadu “uzņēmējdarbības nāves lokomotīve” ir traukusies pretēji situācijai citās valstīs

364 dienas ir pagājušas kopš valdības lēmuma sasiet rokas procentuāli lielākajai daļai mūsu valsts uzņēmēju:...

Foto

Ja tu esi “pret mums, pret mūsu uzskatiem un jauno kārtību”, mēs tevi tik un tā izslēgsim

Kamēr Nācijas tēvs pārdomā (vai nepārdomā), kāda nākamā alegorija...

Foto

Samanta Tīna un Latvijas Televīzija iespļauj dvēselē Latvijas sabiedrībai

Pirms dalos ar savu sāpi, vēlos pateikt, ka nenoliedzu dziedātājas Samantas Tīnas milzīgās darba spējas izvēlētajā profesijā...

Foto

Aicinājums veselības ministram godīgi un ātri atbildēt uz jautājumiem

Augsti godātais Pavļuta kungs! Ņemot vērā to, ka savās atbildēs uz deputātu jautājumiem Jūs mēdzat būt visai...

Foto

Izgāzušos Vakcinācijas biroju mēs tagad mēģināsim paslēpt Nacionālajā veselības dienestā

Veselības ministrija (VM) uzlabos vakcinācijas procesa pārvaldību, tostarp reorganizēs Vakcinācijas projekta biroju....

Foto

Haoss vakcinēšanā – kā tas izskatās praksē

Šodien, 12.martā saņēmu termiņu uz pirmdienu vakcīnas "AstraZeneca" potēšanai. Mulsinošs tikai fons, kā joprojām notiek šī pasākuma organizēšana....

Foto

Gaisma

Šis nav feļetons, kuru izlasot ir jāsmaida, šī ir «atklāsme», par kuru ir vērts ierēkt pat nelasot, bet, ja izlasīsi, tad spēj tik turēt vēderu,...

Foto

Trīs iemesli, kādēļ vakcinēties pret COVID19 ir bīstami

Cilvēki, kuri vakcinējas pret COVID19, pietiekami nopietni riskē ar savu veselību, jo ir vismaz trīs būtiski iemesli, kuri...

Foto

Par TV sižetu saistībā ar Valsts policijas "katastrofālo" darbinieku trūkumu

Neatkarīgā policistu arodbiedrība noskatījās ironisko TV sižetu par katastrofālo Valsts policijas (VP) darbinieku iztrūkumu un Jūsu...

Foto

VID ģenerāldirektorei Ievai Jaunzemei: atklāta vēstule ar aicinājumu sniegt detalizētāku informāciju par publiski paustiem apgalvojumiem

Šī gada 1.marta TV3 ziņu sižetā par akcīzes nodokļa likmes pieaugumu...

Foto

Cik ilgi šis perēklis vēl valdīs Ventspils domē?

Vakar izlasīju, ka Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieki ir sasaukuši ārkārtas domes sēdi un nu tika stāstīts -...

Foto

Progresīvā cilvēka monologs par mīlestību

Īstenībā visa pasaule ir pilna mīlestības. Mēs visi mīlam labi paēst. Gandrīzi visi no mums mīl naudu. Tie, kuri tikuši pie...

Foto

Lai šie pāris tūkstoši cilvēku ar savu "pareizo domāšanu" kontrolē viens otru, bet neļausim viņiem kāpt mums uz galvas

Šodien mani uz tikšanos pilī uzaicināja LR...

Foto

Es pārstāvu partiju ar vislielāko dibinātāju skaitu kopš Tautas frontes laikiem, tāpēc man ļoti gribētos savākt 10 000 domubiedru

Levita kungs, šī vara sevi ir izsmēlusi....

Foto

Vārda brīvība

Ko grib vārda brīvības aizstāvji? Viņi vēlētos, lai viņu – konservatīvais vai liberālais – viedoklis netiktu apliets ar apsaukāšanas un vārdiski emocionālas vardarbības samazgām....