Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ivo

15.04.2020. 08:01

Glups ģīmis

Atbildēt

andris a

05.02.2019. 17:23

(flag:lv)(flag:lv)(flag:lv)Sociologi-18.01.2019.g. LTv-7 raidjumā""Nacionālie dārgumi""-TĒMA-""FINKS""..Raidījumu vadīja Z.Muktupāvels, klāt aktieris A.Ančevskis ,režisors Edm.Freibergs un jūdu izcelsmes/pēc ģenioloģijas klasifikācijas biorobots/ pārstāvis Boriss Ravdins, nosaukts tika par kulturologu / interesanti kādas kultūras.,/?-esot vairāku grāmatu par mūsu izcilo gaišreģi E,FINKU-autors .Konsultējoties izrādījās, ka vairākas grāmatas par E.Finku ir lasītas ,pat ar lielu interesi , jo tur pārliecinoši un objektīvi ir bijis izklāstīts par E.Finka izcilajām GAIŠREĢA un PAREĢA spējām. Bet sarunas gaitā par E.Finka tēmas teātra izrādi tika runāts kā izdevušos un interesantu un VĒSTURISKI REĀLU .
Bet tad sarunā iesaistījās grūti saprotamā latviešu valodas izloksnē Boriss R.- kurš ar milzīgu entuziasmu faktiski noraidīja pats savu rakstīto par E,Finku. Pat mēģināja noliegt pirms 1991.g. aktualizēto ABSOLŪTI PRECĪZO ATKLĀSMI PAR 1991, GADU /kad gadskaitļi abos galos būs vienādi/, tad Latvijas pamattauta latvieši ZINĀJA UN GAIDĪJA PAREDZĒTO LATVIJAS VALSTS BRĪVĪBU -VISPIRMS no judokomunistu VERDZĪBAS, kas faktiski sākās 1939.g., kad tad vēl SUVĒRĒNĀS LATVIJAS REPUBLIKAS VARA bez tautas REFERENDUMA ielaida LATVIJĀ Kurzemes teritorijā Austrumu Krievijas VARAS UZSPIESTO AGRESIJU-SARKANĀS ARMIJAS TANKU ARMĀDAS VEIDĀ. Pamatu tam m.es tagad ļoti labi zinām-kā NOZIEDZĪGO T.S. MOLOTOVA-RĪBENTROPA PAKTU AR TĀ-SLEPENAJIEM PROTOKOLIEM-PAR NOZIEDZĪGO EIROPAS RERITORIJU PĀRDALI -šajā gadījumā vardarbīgu Latvijas teritorijas un Latviešu tautas pakļaušanu JAUNAI GENOCĪDA FORMAI-KURAS SĀKUMS BIJA JAU 700 GADU GENOCĪDS NO ANGLOSAKŠU /KRUSTNEŠU/ INVĀZIJAS-AR VARU MUMS UZSPIEŽOT AUSTRUMU JŪDU VARDARBĪGO-PRETCILVĒCĪGO RELIĢIJU-JUDOKRISTIETĪBU saīsinot-KRISTIETĪBU.
Tad Boriss R. sāka fantazēt un burtiski murgot, ka katrai tautai vajagot celt savu PANTEONU-...?Lai tad pats Boriss R. ceļ savā APSOLĪTĀ ZEMĒ /PAT NE TĒVZEMĒ/ TUR PANTEONUS CIK VĒLAS un meklē TUR SEV JAUNUS MITOLOĢISKUS TĒLUS-varbūt atradīs vēl kādu sava ciltsbrāļa JEŠUA- JAUNU APUSTULI..un safantazēs jaunus FOLKLORAS TĒLUS JŪDU GADRĀ....
Mums, te LATVIJĀ, IR SAVA BALTU-ĀRIEŠU FOLKLORA UN SAVA MITOLOĢIJA, AR MŪSU DAINĀM KĀ AUGSTĀKAIS LATVJU TAUTAS IZZIŅU UN APLIECINĀJUMA AVOTS.
Boriss R . pat aizrunājās / aizmurgojās / tiktāl,ka mums te Latvijā NEESOT SVARĪGA MŪSU VĒSTURE,-BET galvenais esot MITOLOĢIJA,,,
SAVDABĪGI, KA NE AKTIERIS, NE REŽISORS, NE RAIDĪJUMA VADĪTĀJS-NEIEBILDA PRET ŠIEM Borisa R. MURGIEM.
Taļāk Boriss R,savas pamatdzimtenes Izraellas SAFANTAZĒTĀS MITOLOĢIJAS vietā sarunā TO... centās viltīgi un pretīgi""pārlikt"" uz Latviju.
Bet MĒS TAGAD ZINĀM PAR E.FINKA 2- OTRO PAREĢOJUMU-KAS IR 2020.GADS.-tātad DDD..un LATVIUAS SUVERENITĀTES ATJUINOŠANA..
INTERESANTI, ka visos Latvijas Preses izdevumos katru gadu TIEK ATGĀDINĀTS-IERAKSTĪTS E.FINKA TEIKTAIS PAREĢOJUMA TEKSTS,- KA PĒC 1939.G. IERADUŠIES OKUPANTI UN KOLONISTI ATSTĀS LATVIJAS VALSTI UN PĀRTRAUKS GENOCĪDU PRET LATVIEŠU TAUTU -līdz 2020.g. 30.decembrim. UN ATDOS LATVIEŠU TAUTAI VISU SAZAGTO UN KRIEVIJAS VARA PĀRSKAITĪS LĪDZ 2020.G 30. ..DECEMBRIM- ATJAUNOTAI LATVIJAS BANKAI APRĒĶINĀTOS 700 000 000 000 SEPTIŅUS SIMTUS MILJARDUS EIRO + plus vēl 0/0 procentus no 1991.g.-PAR OKUPĀCIJAS UN KOLONIZĀCIJAS REZULTĀTĀ VEIKTIEM PĀRINODARĪJUMIEM PRET LATVIJU UN LATVIEŠU TAUTU.PROTAMS, ATTIECĪGI PAR LATVIJAS VALSTS UN LATVIEŠU TAUTAS DEKOLONIZĀCIJU UN DEOKUPĀCIJU ATBILDĒS ARĪ VĀCIJAS, ASV. ANGLIJAS UN FRANCIJAS VALSTU VALDĪBAS.-KAS PIEĻĀVA ŠOS NOZIEGUMUS PRET LATVIJU UN LATVIEŠU TAUTU.
UN TIKAI TAD LATVIJA BŪS LIKUMĪGI ATJAUNOTA KĀ NACIONĀLA UN SUVERĒNA VALSTS-AR >KĀ 8O % PAMATTAUTAS LATVIEŠU APDZĪVOTĪBU.Protams ,arī SOCIĀLI EKONOMISKO SISTĒMA LATVIJĀ TIKS ATJAUMOTA UN MODERNIZĒTA ATBILSTOŠI LATVIJAS PAMATIEDZĪ'VOTĀJU VAJADZĪBĀM UN ILGSTOŠAI -TĀLĀKAI TŪKSTOŠU GADĪGAI PASTĀVĒŠANAI- NO PAŠLAIK ŠEIT LIKUMĪGI UZTUROŠAMIES 1.5- VIENS AR PUSI MILJONS PAMATIEDZĪVOTĀJIEM. DABĪGI, KA AR 2020.G .NOSLĒGUMU IR JĀBŪT ATJAUNOTĀM KONTROLĒTĀM / NE SLĒGTĀM/ LATVIJAS VALSTS ROBEŽĀM-LĪDZĪGI AR TĀDĀM MŪSU SABIEDROTĀM NACIONĀLĀM SUVERĒNĀM VALSTĪM.
MĒS, LATVIEŠU PAMATTAUTA ,TĀ PAT KĀ E.FINKA 1-pirmo PAREĢOJUMU ZINĀJĀM UN ATTIECĪGI RĪKOJĀMIES TO SAGAIDOT UN AIZSTĀVOTIES /BARIKĀDES/ -TĀ MĒS ARĪ TAGAD ZINĀM UN SAGATAVOJAMIES E.FINKA 2. OTRAM PAREĢOJUMAM. ATCERAMIES PAŠA E.FINKA TEIKTO-,KAD VIŅU ARĪ IZSŪTĪJA UZ JUDOKOMUNISTU IZVEIDOTAJĀ KRIEVIJAS IMPĒRIJAS VERGU NOMETNĒM-GULAGIEM-/VISAS TERITORIJAS IR IEKAROTAS AR VARU UN AZIĀTISKO VILTU/ -IZŅEMOT T.S. ""KIJEVSJAJA RUSJ"'.VIŅŠ TEICA,-KAS IR NOLEMTS-TAM IR JĀNOTIEK-TAS PATS TIEK ATTIECINĀTS UZ F-1/PIRMO/ UN F-2 /OTRO PAREĢOJUMU/...

LAI IR ! MŪSU PAROLE IR F-2-2020 (sun)

Atbildēt

jurists

04.02.2019. 12:49

»

Kopš kura laika tas ir aizliegts


Tur jau tā lieta, ka Latvijā provokācijas ir atļautas sākot pat no mazāk smagiem noziegumiem (to kā pēdējo pieņēma likumdevējs, ņemot vērā soda laktiņu pat nelielās zādzībās, kas ir absurdi daļā gadījumos, līdz tam bija tikai par smagiem un sevišķi smagiem), un tas ir absurds(ir kriminālpārkāpumi, mazāk smagi, smagi, sevišķi smagi), jo tā ir lēmis likumdevējs (kas tur Saeimā saprot un iedziļinās), lai gan provokācijas pēc būtības un Eiropas tiesiskiem principiem būtu pieļaujamas tikai uz sevišķi smagiem, citādi tā ir uzkūdīšana uz noziegumu. Provokācijas pieļauj pat administratīvajos pārkāpumos, kas attiecas uz alkohola tirdzniecību, kas, faktiski, arī ir uzkūdīšana uz pārkāpuma izdarīšanu utt. Lai nodarbinātu policiju un tautu noliktu ''pie vietas'', mums sēdina cietumā par sīkām zādzībām, bet LIELIE ZAGĻI, kur ir SIMTIEM TŪKSTOŠI UN PAT MILJONI, STAIGĀ. Kriminālpārkāpumu un mazāk smagu noziegumu izdarīšana ir ekonomiskās sekas, cilvēku zemā dzīves kvalitāte un nestrādāšana, jo izdevīgāk ir sēdēt mājās nekā vergot 8 stundas un saņemt minimālo algu, vai saņem pabalstus. Mums trūkst darbaspēks? Tas aizbrauca, bet palika dzīves atstumtie, kas izaugusi jau vesela paaudze!

Atbildēt

klex

01.02.2019. 13:44

»

Raksta autors - recidīvists

Bijušajam finanšu policistam Pīlāgam par kukuļņemšanu piespriež trīs gadus cietumā


Kriminālapsūdzēto, bijušo KNAB darbinieku J.Jurašu 31.01.2019. izdod kriminālvajāšanai. Tas vairs nav jaunums.

Atbildēt

Raksta autors - recidīvists

01.02.2019. 12:49

Bijušajam finanšu policistam Pīlāgam par kukuļņemšanu piespriež trīs gadus cietumā

Atbildēt

ha

01.02.2019. 12:18

Bezkompromisa tiesiskums pohujims uz visu

Atbildēt

Tiesiskums

01.02.2019. 11:23

Vai varētu tā būt,ka juris zinātu,kas vēlējās uzraut pie pētera vai uz hell vašķeviču?Noteikti varētu zināt no viena "tante"teica,bija taču ievērojams opers.Šā laikā vispār daudz "bišu" kodienu bija.

Atbildēt

jons

01.02.2019. 10:43

»

De facto

A kopš kura laika Latvijā atļautas provokācijas un šantāžas, tās ir darbības, kas ir sodāmas


Nebūtu pareizi J.salīdzināt ar ekskomunistiem,čekistiem un to aģentiem,kuriem nodevība,meli ir asinīs un kuri ar nodevību,meliem,demagoģiju paturēja varu arī pēc PSRS izbeigšanās.Šeit darbs būtu neatkarīgiem psihologiem,jo melos iestigušos eksus nav iespējams neatpazīt,tāpat kā viņu darba metodes-dokumentu pārtaisīšanu,viltošanu,maldīšanos datumos,notikumos.Esmu pats pieredzējis kā dokumenti tiek viltoti burtiski tiesībsargu acu priekšā un kabinetos.J.neitralizēšana notiek ar visām minētajām metodēm acīmredzami un nepārprotami.Svarīgi tikai vai skatāmies uz visu to ar eksu un to sulaiņi acīm vai neatkarīgas,demokratiskas valsts pilsoņu acīm.

Atbildēt

Atkal slimo murgs

01.02.2019. 10:42

»

A.P.

Latviju ir pārklājusi organizētās noziedzības epidēmija. Latviešu tautu uz Saulaino tāli tagad bīda organizētās noziedzības bandas. Par to nevar būt ne mazāko šaubu. Kriminālais kapitālisms ir sasniedzis kulmināciju. PSKP/VDK morālie kastrāti nobāl jaunās paaudzes kolosālo neliešu priekšā. Padomju nomenklatūras...


A.P. latvietis necieš latviešus tāpat kā Hitlers, kura "nopelnus"mākslā neatzina profesori, tādēl viņš radīja otroi pasaules karu, bet A.P. tas jau garām uz tādām spējām
pret latviešiem.

Atbildēt

Derīgais idiots

01.02.2019. 10:35

»

fakts

Sūdzības var skricelēt kaut 20 gadus un kaut pašam ANO ģenerālsekretāram, bet fakts paliek fakts- raksta autors saņēma kukuli un par to tika notiesāts


Šis autors, lasot rakstu un sūdzības, izskatās kā "derīgais idiots", apvainojies un raksta "kļauzas", kurām nav nekāda juridiskā satura un nozīmes.
Nekas no visa klāsta rakstā un pielikumos neliecina, ka Juris Jurašs vai cita KNAB amatpersona būtu par kaut ko sodāmi vai nosodāmi. Tādu "kļauzu" no cietumniekiem gan jau varētu būt daudzm kad viņi nāk "gaismā" ar saviem pārmetumiem un izdomājumiem. Varētu būt, ka šis "kļauznieks"ir stukačs, pats citus, slikti pret valsti vai labi, nezinu, ir nodevis, stučījis un tagad grib paspīdēt ar atklāsmi.

Nekas tev nesanāks gan no šādiem raksteļiem.

Atbildēt

De facto

01.02.2019. 07:58

»

fakts

Sūdzības var skricelēt kaut 20 gadus un kaut pašam ANO ģenerālsekretāram, bet fakts paliek fakts- raksta autors saņēma kukuli un par to tika notiesāts


A kopš kura laika Latvijā atļautas provokācijas un šantāžas, tās ir darbības, kas ir sodāmas.
Šoreiz izskatās akmens Knaba dārziņā.
Izrādās, ka J.Jurašs ir tāds pats pie kriminālatbildības saucamais kā daudzi citi, ne par matu labāks, a visiem tēloja svēto.

Atbildēt

fakts

01.02.2019. 06:39

»

Jkp

Vel bija prokurore Viorika Jirgena, kura atrāvās disciplinārsodu par pārkāpumiem šajā kriminālprocesā...


Sūdzības var skricelēt kaut 20 gadus un kaut pašam ANO ģenerālsekretāram, bet fakts paliek fakts- raksta autors saņēma kukuli un par to tika notiesāts!

Atbildēt

Jkp

01.02.2019. 00:47

»

nedaudz par autoru un lietas apstākļiem

Par autoru...


Vel bija prokurore Viorika Jirgena, kura atrāvās disciplinārsodu par pārkāpumiem šajā kriminālprocesā.
Vēl cita persona bija ivo vite.
Vēl bija juris jurašs un andžejs klavins, kuri bija v.vinka atmazgāšanas jumts, bet pirms tam ar dmitriju mironovu vēl vienu naudas atmazgātāju šantažēja vinku.
Iesnieguma pārbaude par knab šantāžu nebeidzās , bet turpinās 10 gadus pie tās pašas jirgenas.
Bet iesniegumu no v.vinka pienēma juraša paša partijas biedrs juris rancans.
+ lieta par provokāciju ir nodota izskatīšanai ECT.

Atbildēt

nedaudz par autoru un lietas apstākļiem

31.01.2019. 23:45

Par autoru
Runa ir par Valsts ieņēmumu dienesta Finanšu policijas pārvaldes (VID FPP) Iekšējās drošības daļas izmeklētāja Alvja Pīlāga krimināllietu, kurā Rīgas apgabaltiesa viņam pagājušā gada oktobrī piesprieda trīsarpus gadu cietumsodu un 1600 eiro lielu naudas sodu.

Pēc tam, kad saskaņā ar savstarpējo lomu sadali Alvis Pīlāgs 2008.gada 10., 11., 12. novembrī vairākkārt ar īsziņu palīdzību, sazinoties ar Vladimiru Vinku, bija noorganizējis tikšanos, Alvis Pīlāgs un cita persona 2008.gada 13.novembrī ap pīkst. 15.50 tikās ar Vladimiru Vinku kafejnīcas Sky hight pilots club telpās, kas atrodas starptautiskās lidostas Rīga teritorijā – Mārupes pagastā, Rīgas rajonā, kur Alvis Pīlāgs un cita persona par atbalsta sniegšanu noziedzīgā nodarījuma izdarīšanā saistībā ar Vladimira Vinka daļēja plāna par Ls 50 000 000,00 nelegālas pārskaitīšanas realizāciju un ar to saistīto valstij paredzēto nodokļu nemaksāšanu, kā rezultātā valstij netika nomaksāti nodokļi lielā apmērā, no Vladimira Vinka kā kukuli katrs saņēma atlīdzību Ls 3 400,00 apmērā.”

Par rakstā minētās sūdzības tapšanas apstākļiem
Kriminālprocesā pārbaudīta V.Vinka 2009. gada 28. jūnija sūdzība (13.sēj. 23.-26. 1pp.) ģenerālprokuroram, kurā V.Vinks rakstījis, ka ir apcietināts VID FPP kriminālprocesā VID FPP atriebības dēļ, jo viņš ir palīdzējis atklāt koruptīvus darbiniekus VID FPP rindās. Kratīšanas laikā S.Sproģis pasveicinājis no VID FPP darbiniekiem, kurus aizturēja KNAB, pateicis, vai viņš tiešām domājot, ka no „FP” puses nebūšot atpakaļgājienu uz viņu, kā arī draudot, piespiedis rakstīt iesniegumu, kurā V.Vinks atteiktos no šajā lietā sniegtajām liecībām. Sūdzībā V.Vinks norādījis, ka viņa KNAB sniegtās liecības ir patiesas.”

Atbildēt

nu protams

31.01.2019. 21:11

»

Jurāns

Vai tad skolā nemācīja, kad pēc aizturēšanas cilvēciņš ir visgodīgākais, jo grib būt labs, ko tur slēpt, ja nebūtu Juraš ar saviem blata galiem proķenē pie īpašajiem, tā lieta būtu jau pavērsusies pret viņu pašu


Vēl godīgāks un žēlsirdīgāks paliek tikai ja mafija iesloga pagrabā, uzreiz atzīst, ka apmelojis kristāltīros mafijas locekļus un ziedo visus savus īpašumus pilnīgi nepazīstamiem cilvēkiem.

Atbildēt

Jurāns

31.01.2019. 20:31

»

pietiek dirst

Pievienotajos dokumentos skaidrā latviešu valodā rakstīts, ka Ģenerālprokuratūras īpaši pilvaroto prokuroru nodaļas veiktajā pārbaudē konstatēts, ka KNAB darbinieki minētajā gadījumā NAV PĀRKĀPUŠI LIKUMU!! Savukārt paša Vinka rakstītais iesniegums, kuru viņš uzrakstīja, kad viņu aizturēja Finanšu policija...


Vai tad skolā nemācīja, kad pēc aizturēšanas cilvēciņš ir visgodīgākais, jo grib būt labs, ko tur slēpt, ja nebūtu Juraš ar saviem blata galiem proķenē pie īpašajiem, tā lieta būtu jau pavērsusies pret viņu pašu.

Atbildēt

pietiek dirst

31.01.2019. 19:45

Pievienotajos dokumentos skaidrā latviešu valodā rakstīts, ka Ģenerālprokuratūras īpaši pilvaroto prokuroru nodaļas veiktajā pārbaudē konstatēts, ka KNAB darbinieki minētajā gadījumā NAV PĀRKĀPUŠI LIKUMU!! Savukārt paša Vinka rakstītais iesniegums, kuru viņš uzrakstīja, kad viņu aizturēja Finanšu policija, gan ir 100x aizdomīgāks.

Atbildēt

letiņš >>> jaja

31.01.2019. 19:11

»

jaja

Kaut kā smirdoņportālis neraksta ne par urlakova mājeli - īrēto. ne par to. kā nabaga Rīgas mēram nav pat savā dzīvoklīša. Ak. Nabadziņi


Kāda runa šai rakstā par Ušakovu un viņa īrēto īpašumu? Kāda kam daļa , kurš ko īrē vai kam kas pieder ?! Tīri latviski ! Psihiski slims koments! ...Bet par Juraša darba metodēm gan vēlētos zināt sīkāk , jo viņam tika uzticētas uzrauga funkcijas !

Atbildēt

mitjka

31.01.2019. 18:32

kads ir juraša dzives gajums kad pabeidza akadēmiju ?

Atbildēt

mo

31.01.2019. 18:20

Pietiek.com - pirms liekat jebkādus dokumentus, vispirms aizkrāsojiet personu kodus - būs ziepes...

Atbildēt

jaja

31.01.2019. 17:01

»

FTW

Kur problēma? Ņem un uzraksti! Vai tikai smakot vari


Kaut kā smirdoņportālis neraksta ne par urlakova mājeli - īrēto. ne par to. kā nabaga Rīgas mēram nav pat savā dzīvoklīša. Ak. Nabadziņi.

Atbildēt

me tu stukaču razborkas

31.01.2019. 16:57

Kur te pārkāpumi. Izlasiet likumu par noziedznieku atbrīvošanu no atbildības par stukačošanu. Šis jau vairāk kā jj profesionalitātes pierādījums.

Atbildēt

Masonu ērglis

31.01.2019. 13:54

Raksts tendenciozi nomelno J. Jurašu. Visa J. Juraša sadarbība ar minēto personu ir legāla Operatīvās darbības likuma ietvaros. Savervēja iepriekš krimināli sodītu personu, nevis ar viņu sadarbojās mantkārīgos nolūkos, kā autors melīgi pasniedz faktus, ar savervētā starpniecību mēģināja izprovocēt kukuļdošanu. Normāli! Viss likuma robežās!

Atbildēt

Nja

31.01.2019. 13:51

Pīlāg, tu esi kriminālnoziedznieks?

Atbildēt

jaajaa

31.01.2019. 13:38

»

DxE

Juraša aģents Vladimirs vinks reali atmazgāja naudu sadarbības laikā ar KNAB, to nevarēja nezināt


...:D...pat ja KNAB zināja, pierādīt to būs neiespējami...:)

Atbildēt

jaajaa

31.01.2019. 13:35

»

Labs

Klasiska provokācija,Rietumu Eiropā sauc pie atbildības pašu provokācijas organizatoru, savukārt ASV tas tiek akceptēts uz narcos un ieroču lietām, bet arī tur jābūt reālai tēmai


...jautājums...vai uz šīs provokācijas (ja tāda vispār bija) pamata kāds "iekrita" ?...ja iekrita, tad Jurašam jāatbild !...ja ne, tad vienkārši "piesedza" savu stukaču, krimināllieta pret to ir tāpat, paliek tikai jautājums par "ētiku"...subjektīvs viedoklis..:)

Atbildēt

mja

31.01.2019. 12:43

»

Nja

Nu ja jau Vinks ir Juŗaša aģents, tad Pīlāgs izpauž sevišķi slepenu informāciju un majora mmžvieta dīkdieņiem jābūt konsekventiem. Jo Jurašam aģentu nav, tie ir KNAB aģenti, visas tautas īpašums tā sākot


Ja jau viss būtu super duper, tad vinks nebutu sudzejies, ka Juris+Andzejs šo dušī, draud, santaže,piespiez, pat jenkos par to uzvelk operu gan priekšā, gan pakala.

Atbildēt

Nja

31.01.2019. 12:30

Nu ja jau Vinks ir Juŗaša aģents, tad Pīlāgs izpauž sevišķi slepenu informāciju un majora mmžvieta dīkdieņiem jābūt konsekventiem. Jo Jurašam aģentu nav, tie ir KNAB aģenti, visas tautas īpašums tā sākot.

Atbildēt

Nja

31.01.2019. 12:27

Bet tev, Pījāg, notiesāja? Cilvēks, kurš tiek vajāts, izspiedīs jebkuru tekstu, kādu Vaškeviča ļaudis prasīs. Tas nu fakts.

Atbildēt

s

31.01.2019. 12:11

»

...

Nevajag jaukt cēloņus un sekas , tāpat kā nevajag likt kotletes un mušas uz viena šķīvja


Pats nejauc kopā dažadas lietas! Ja cilvēks nepatīk politisku vai emocionālu iemeslu dēļ, nedod pamatu apgalvot, ka cilvēks izdarījis kaut ko prettiesisku.

Atbildēt

Reņģēdājs

31.01.2019. 12:03

»

pfff

Kāds tam visam sakars ar pašreiz notiekošo valstī? Kas bijis, tas bijis - jāmauc tālāk! Lai JKP viss izdodās


Sakars ir - NRA un lemberga svilstošā pakaļa. Bet par šodienu -Saeimai nav jālemj tiesas vietā. Bet Saeimai ir jānodrošina tiesiskumu, savlaicīgi attīrot tiesu sistēmu no kalnmeierveidīgajiem, bičkovičveidīgajiem u.c. Lemberga marionetēm. Citāda tā tiešām ir politiska izrēķināšanās

Atbildēt

Black mass

31.01.2019. 11:54

Džeimss «Vaitijs» Baldžers bija FIB informators ar stāžu, kuru 2013.gadā notiesāja par 11 slepkavībām, FIB darbinieks laikam nošāvās vai notiesāja, neatceros. Jurašam jālasa vairāk.

Atbildēt

FTW

31.01.2019. 11:42

»

WTF ?

Klau smakojošais portāl,kur raksts par Ušakovu


Kur problēma? Ņem un uzraksti! Vai tikai smakot vari?

Atbildēt

WTF ?

31.01.2019. 11:36

Klau smakojošais portāl,kur raksts par Ušakovu ?!

Atbildēt

tādas nekārtības 28 gadus

31.01.2019. 10:51

un psrs prokurori tikai remontē telpas.....un SAVĒJOS NETIESĀ, TAS PRINCIPS SVĒTS,JEB ; PASAKI KAS TAVI DRAUGI.................
JURAŠS NAV JŪSĒJAIS TAS 100% UN TĀ KĀ JŪSEJIE MŪS NOVEDUŠI PIE KAUNA STABA, ĀLUJIET PAMAINĪT LIETAS. VARAT BRAUKT KAROT UZ VENECUĒLU PAR PSRS 'TIESISKUMU'....................viss notiek.........

Atbildēt

Pilsonis

31.01.2019. 10:50

Citreiz, kad "operiem" sagribas dzīvot bagāti, var arī kādu pieķert un piespiest turpināt darīt to pašu tikai tagad dalīties ar "operiem". Līdzīgi kā bandīti dara, tikai ar uzplečiem

Atbildēt

s

31.01.2019. 10:44

»

DxE

Juraša aģents Vladimirs vinks reali atmazgāja naudu sadarbības laikā ar KNAB, to nevarēja nezināt


Neredzu nekādu apstiprinājumu šādam Jūsu apgalvojumam - par to, ka KNAB operi apzināti piesedza smagus un sevišķi smagus noziegumus, piemēram, naudas atmazgāšanu. Ja ir pieejams dokumentāls apstiprinājums, būtu interesanti ar to iepazīties. Ja nav, tad neko. Tad tas ir pielīdzināms vien fantāzijām un 'vēlmju domāšanai'.
Tas, ka operi strādā ar negodīgiem cilvēkiem, nav nekas jauns. Salīdzinoši, kriminālpolicijas operi arī nereti savervē cilvēkus, kuri nodarbojas ar noziegumu veikšanu, lai ar viņu palīdzību apkarotu plašākas noziedzīgas shēmas. Piemēram, narkotiku ielas tirgoni, lai atklātu narkotiku piegādātājus un piegādes shēmas. Tā ir policijas darba specifika visās valstīs.

Atbildēt

DxE

31.01.2019. 10:38

»

s

Ja zem aģenta leģendas sistemātiski izdara vienlīdz smagus noziegumu vai pat smagākus, nekā tiek apkarots ar viņa palīdzību, un opers to zina, tad tas tiešām neizskatās smuki. Taču no autora sniegtās informācijas šeit nekas tamlīdzīgs neizriet. Šīs tiešām nav tikai tavas fantāzijas...


Juraša aģents Vladimirs vinks reali atmazgāja naudu sadarbības laikā ar KNAB, to nevarēja nezināt :)
Pie tam iesnieguma aģents sudzās, ka knabisti viņam draudēja, lai tas nodarbojas ar provokāciju !

Atbildēt

s

31.01.2019. 10:34

»

...

Vistiešākais sakars.Diemžēl līdzšinējie notikumi nav apgaismojuši Jūsu prātu


Psihiatriem par "prāta apgaismību" ir savs specifisks viedoklis...

Atbildēt

...

31.01.2019. 10:20

»

pfff

Kāds tam visam sakars ar pašreiz notiekošo valstī? Kas bijis, tas bijis - jāmauc tālāk! Lai JKP viss izdodās


Vistiešākais sakars.Diemžēl līdzšinējie notikumi nav apgaismojuši Jūsu prātu.

Atbildēt

s

31.01.2019. 10:18

»

Hmm

Bet kā tad ar ar to savervēto ağentu, kurš gan vervēšanas laikā, gan pēc tās, nodarbojas ar naudas atmazgāšanu, turpina savu noziedznieka ceļu zem aģenta legendas...


Ja zem aģenta leģendas sistemātiski izdara vienlīdz smagus noziegumu vai pat smagākus, nekā tiek apkarots ar viņa palīdzību, un opers to zina, tad tas tiešām neizskatās smuki. Taču no autora sniegtās informācijas šeit nekas tamlīdzīgs neizriet. Šīs tiešām nav tikai tavas fantāzijas?

Atbildēt

pfff

31.01.2019. 09:58

Kāds tam visam sakars ar pašreiz notiekošo valstī? Kas bijis, tas bijis - jāmauc tālāk! Lai JKP viss izdodās!

Atbildēt

Hmm

31.01.2019. 09:37

»

s

Par provokāciju var runāt tikai tad, ja bez opera mērķtiecīga nešaubīga pamudinājuma cilvēkam nebūtu radies nodoms veikt attiecīgo darbību. Proti - cilvēks godīgi dzīvo, bet opers viņu piespiež kļūt negodīgam. Šajā gadījumā, kad operi sākuši strādāt ar jau korumpētu cilvēku, par kaut kādu provokāciju...


Bet kā tad ar ar to savervēto ağentu, kurš gan vervēšanas laikā, gan pēc tās, nodarbojas ar naudas atmazgāšanu, turpina savu noziedznieka ceļu zem aģenta legendas ?
Šādas lietas ir bijušas gan Latvijā, arī FIB, kad zem aģenta piesega, noziedznieks turpina veikt savas noziedzīgās darbības.
Tas nav nekas jauns.
Tie operi,kas piesedza šos agentus-noziedzniekus, vai nu zaudēja darbu, vai tika tiesāti,vai izdarīja pašnāvības.
Jo valsts intereses zaudē vairāk, bet nevis iegūst.

Atbildēt

s

31.01.2019. 08:57

»

Labs

Klasiska provokācija,Rietumu Eiropā sauc pie atbildības pašu provokācijas organizatoru, savukārt ASV tas tiek akceptēts uz narcos un ieroču lietām, bet arī tur jābūt reālai tēmai


Par provokāciju var runāt tikai tad, ja bez opera mērķtiecīga nešaubīga pamudinājuma cilvēkam nebūtu radies nodoms veikt attiecīgo darbību. Proti - cilvēks godīgi dzīvo, bet opers viņu piespiež kļūt negodīgam. Šajā gadījumā, kad operi sākuši strādāt ar jau korumpētu cilvēku, par kaut kādu provokāciju runāt nav korekti. Šis izskatās vien klasisks gadījums, kad opers savervē negodīgu cilvēku, lai apkarotu plašākas koruptīvas shēmas.

Atbildēt

Labs

31.01.2019. 08:52

Klasiska provokācija,Rietumu Eiropā sauc pie atbildības pašu provokācijas organizatoru, savukārt ASV tas tiek akceptēts uz narcos un ieroču lietām, bet arī tur jābūt reālai tēmai.
Šeit izskatās pēc neizmeklētas un notušētas provokācijas. Tas bija tāds laiks.

Atbildēt

krustdels

31.01.2019. 08:34

Tepat pietiekā tika publicēta vervēšanas ābece. Vai autors domā, ka riteni var izgudrot no jauna? Tādi aprobežoti raksti liecina par labu Jurim. Vai arī kāds domā, ka Finanšu policists prasīs kukuli no slaucējas vai sētnieka.

Atbildēt

s

31.01.2019. 08:22

Nesapratu, kāds tad ir tas šausmīgais ļaunums, par ko autors emocionāli vēstī. Likumpārkāpēja savervēšana, lai apkarotu citus likumpārkāpējus? Takš tā, šķiet, ir normāla operatīvā darbība, kādai arī jābūt. Autors nav pabeidzis domu (ja ir, ko pabeigt).

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Kariņam jāmaina slikti strādājošie ministri vai pašam jāuzņemas atbildība

FotoMinistru prezidents Krišjānis Kariņš savā svētdienas uzrunā Latvijas televīzijā faktiski skaidri atzina kļūdas, nekonsekvenci un pretrunas, ko valdība pieļāvusi COVID 19 pandēmijas apkarošanas procesā.
Lasīt visu...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

6

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

FotoIzglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību visās tās līmeņos Covid-19 ārkārtas situācijas apstākļos degradē Latvijas izglītības un zinātnes sistēmu kopumā.
Lasīt visu...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...