Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

andris a

05.02.2019. 17:23

(flag:lv)(flag:lv)(flag:lv)Sociologi-18.01.2019.g. LTv-7 raidjumā""Nacionālie dārgumi""-TĒMA-""FINKS""..Raidījumu vadīja Z.Muktupāvels, klāt aktieris A.Ančevskis ,režisors Edm.Freibergs un jūdu izcelsmes/pēc ģenioloģijas klasifikācijas biorobots/ pārstāvis Boriss Ravdins, nosaukts tika par kulturologu / interesanti kādas kultūras.,/?-esot vairāku grāmatu par mūsu izcilo gaišreģi E,FINKU-autors .Konsultējoties izrādījās, ka vairākas grāmatas par E.Finku ir lasītas ,pat ar lielu interesi , jo tur pārliecinoši un objektīvi ir bijis izklāstīts par E.Finka izcilajām GAIŠREĢA un PAREĢA spējām. Bet sarunas gaitā par E.Finka tēmas teātra izrādi tika runāts kā izdevušos un interesantu un VĒSTURISKI REĀLU .
Bet tad sarunā iesaistījās grūti saprotamā latviešu valodas izloksnē Boriss R.- kurš ar milzīgu entuziasmu faktiski noraidīja pats savu rakstīto par E,Finku. Pat mēģināja noliegt pirms 1991.g. aktualizēto ABSOLŪTI PRECĪZO ATKLĀSMI PAR 1991, GADU /kad gadskaitļi abos galos būs vienādi/, tad Latvijas pamattauta latvieši ZINĀJA UN GAIDĪJA PAREDZĒTO LATVIJAS VALSTS BRĪVĪBU -VISPIRMS no judokomunistu VERDZĪBAS, kas faktiski sākās 1939.g., kad tad vēl SUVĒRĒNĀS LATVIJAS REPUBLIKAS VARA bez tautas REFERENDUMA ielaida LATVIJĀ Kurzemes teritorijā Austrumu Krievijas VARAS UZSPIESTO AGRESIJU-SARKANĀS ARMIJAS TANKU ARMĀDAS VEIDĀ. Pamatu tam m.es tagad ļoti labi zinām-kā NOZIEDZĪGO T.S. MOLOTOVA-RĪBENTROPA PAKTU AR TĀ-SLEPENAJIEM PROTOKOLIEM-PAR NOZIEDZĪGO EIROPAS RERITORIJU PĀRDALI -šajā gadījumā vardarbīgu Latvijas teritorijas un Latviešu tautas pakļaušanu JAUNAI GENOCĪDA FORMAI-KURAS SĀKUMS BIJA JAU 700 GADU GENOCĪDS NO ANGLOSAKŠU /KRUSTNEŠU/ INVĀZIJAS-AR VARU MUMS UZSPIEŽOT AUSTRUMU JŪDU VARDARBĪGO-PRETCILVĒCĪGO RELIĢIJU-JUDOKRISTIETĪBU saīsinot-KRISTIETĪBU.
Tad Boriss R. sāka fantazēt un burtiski murgot, ka katrai tautai vajagot celt savu PANTEONU-...?Lai tad pats Boriss R. ceļ savā APSOLĪTĀ ZEMĒ /PAT NE TĒVZEMĒ/ TUR PANTEONUS CIK VĒLAS un meklē TUR SEV JAUNUS MITOLOĢISKUS TĒLUS-varbūt atradīs vēl kādu sava ciltsbrāļa JEŠUA- JAUNU APUSTULI..un safantazēs jaunus FOLKLORAS TĒLUS JŪDU GADRĀ....
Mums, te LATVIJĀ, IR SAVA BALTU-ĀRIEŠU FOLKLORA UN SAVA MITOLOĢIJA, AR MŪSU DAINĀM KĀ AUGSTĀKAIS LATVJU TAUTAS IZZIŅU UN APLIECINĀJUMA AVOTS.
Boriss R . pat aizrunājās / aizmurgojās / tiktāl,ka mums te Latvijā NEESOT SVARĪGA MŪSU VĒSTURE,-BET galvenais esot MITOLOĢIJA,,,
SAVDABĪGI, KA NE AKTIERIS, NE REŽISORS, NE RAIDĪJUMA VADĪTĀJS-NEIEBILDA PRET ŠIEM Borisa R. MURGIEM.
Taļāk Boriss R,savas pamatdzimtenes Izraellas SAFANTAZĒTĀS MITOLOĢIJAS vietā sarunā TO... centās viltīgi un pretīgi""pārlikt"" uz Latviju.
Bet MĒS TAGAD ZINĀM PAR E.FINKA 2- OTRO PAREĢOJUMU-KAS IR 2020.GADS.-tātad DDD..un LATVIUAS SUVERENITĀTES ATJUINOŠANA..
INTERESANTI, ka visos Latvijas Preses izdevumos katru gadu TIEK ATGĀDINĀTS-IERAKSTĪTS E.FINKA TEIKTAIS PAREĢOJUMA TEKSTS,- KA PĒC 1939.G. IERADUŠIES OKUPANTI UN KOLONISTI ATSTĀS LATVIJAS VALSTI UN PĀRTRAUKS GENOCĪDU PRET LATVIEŠU TAUTU -līdz 2020.g. 30.decembrim. UN ATDOS LATVIEŠU TAUTAI VISU SAZAGTO UN KRIEVIJAS VARA PĀRSKAITĪS LĪDZ 2020.G 30. ..DECEMBRIM- ATJAUNOTAI LATVIJAS BANKAI APRĒĶINĀTOS 700 000 000 000 SEPTIŅUS SIMTUS MILJARDUS EIRO + plus vēl 0/0 procentus no 1991.g.-PAR OKUPĀCIJAS UN KOLONIZĀCIJAS REZULTĀTĀ VEIKTIEM PĀRINODARĪJUMIEM PRET LATVIJU UN LATVIEŠU TAUTU.PROTAMS, ATTIECĪGI PAR LATVIJAS VALSTS UN LATVIEŠU TAUTAS DEKOLONIZĀCIJU UN DEOKUPĀCIJU ATBILDĒS ARĪ VĀCIJAS, ASV. ANGLIJAS UN FRANCIJAS VALSTU VALDĪBAS.-KAS PIEĻĀVA ŠOS NOZIEGUMUS PRET LATVIJU UN LATVIEŠU TAUTU.
UN TIKAI TAD LATVIJA BŪS LIKUMĪGI ATJAUNOTA KĀ NACIONĀLA UN SUVERĒNA VALSTS-AR >KĀ 8O % PAMATTAUTAS LATVIEŠU APDZĪVOTĪBU.Protams ,arī SOCIĀLI EKONOMISKO SISTĒMA LATVIJĀ TIKS ATJAUMOTA UN MODERNIZĒTA ATBILSTOŠI LATVIJAS PAMATIEDZĪ'VOTĀJU VAJADZĪBĀM UN ILGSTOŠAI -TĀLĀKAI TŪKSTOŠU GADĪGAI PASTĀVĒŠANAI- NO PAŠLAIK ŠEIT LIKUMĪGI UZTUROŠAMIES 1.5- VIENS AR PUSI MILJONS PAMATIEDZĪVOTĀJIEM. DABĪGI, KA AR 2020.G .NOSLĒGUMU IR JĀBŪT ATJAUNOTĀM KONTROLĒTĀM / NE SLĒGTĀM/ LATVIJAS VALSTS ROBEŽĀM-LĪDZĪGI AR TĀDĀM MŪSU SABIEDROTĀM NACIONĀLĀM SUVERĒNĀM VALSTĪM.
MĒS, LATVIEŠU PAMATTAUTA ,TĀ PAT KĀ E.FINKA 1-pirmo PAREĢOJUMU ZINĀJĀM UN ATTIECĪGI RĪKOJĀMIES TO SAGAIDOT UN AIZSTĀVOTIES /BARIKĀDES/ -TĀ MĒS ARĪ TAGAD ZINĀM UN SAGATAVOJAMIES E.FINKA 2. OTRAM PAREĢOJUMAM. ATCERAMIES PAŠA E.FINKA TEIKTO-,KAD VIŅU ARĪ IZSŪTĪJA UZ JUDOKOMUNISTU IZVEIDOTAJĀ KRIEVIJAS IMPĒRIJAS VERGU NOMETNĒM-GULAGIEM-/VISAS TERITORIJAS IR IEKAROTAS AR VARU UN AZIĀTISKO VILTU/ -IZŅEMOT T.S. ""KIJEVSJAJA RUSJ"'.VIŅŠ TEICA,-KAS IR NOLEMTS-TAM IR JĀNOTIEK-TAS PATS TIEK ATTIECINĀTS UZ F-1/PIRMO/ UN F-2 /OTRO PAREĢOJUMU/...

LAI IR ! MŪSU PAROLE IR F-2-2020 (sun)

Atbildēt

jurists

04.02.2019. 12:49

»

Kopš kura laika tas ir aizliegts


Tur jau tā lieta, ka Latvijā provokācijas ir atļautas sākot pat no mazāk smagiem noziegumiem (to kā pēdējo pieņēma likumdevējs, ņemot vērā soda laktiņu pat nelielās zādzībās, kas ir absurdi daļā gadījumos, līdz tam bija tikai par smagiem un sevišķi smagiem), un tas ir absurds(ir kriminālpārkāpumi, mazāk smagi, smagi, sevišķi smagi), jo tā ir lēmis likumdevējs (kas tur Saeimā saprot un iedziļinās), lai gan provokācijas pēc būtības un Eiropas tiesiskiem principiem būtu pieļaujamas tikai uz sevišķi smagiem, citādi tā ir uzkūdīšana uz noziegumu. Provokācijas pieļauj pat administratīvajos pārkāpumos, kas attiecas uz alkohola tirdzniecību, kas, faktiski, arī ir uzkūdīšana uz pārkāpuma izdarīšanu utt. Lai nodarbinātu policiju un tautu noliktu ''pie vietas'', mums sēdina cietumā par sīkām zādzībām, bet LIELIE ZAGĻI, kur ir SIMTIEM TŪKSTOŠI UN PAT MILJONI, STAIGĀ. Kriminālpārkāpumu un mazāk smagu noziegumu izdarīšana ir ekonomiskās sekas, cilvēku zemā dzīves kvalitāte un nestrādāšana, jo izdevīgāk ir sēdēt mājās nekā vergot 8 stundas un saņemt minimālo algu, vai saņem pabalstus. Mums trūkst darbaspēks? Tas aizbrauca, bet palika dzīves atstumtie, kas izaugusi jau vesela paaudze!

Atbildēt

klex

01.02.2019. 13:44

»

Raksta autors - recidīvists

Bijušajam finanšu policistam Pīlāgam par kukuļņemšanu piespriež trīs gadus cietumā


Kriminālapsūdzēto, bijušo KNAB darbinieku J.Jurašu 31.01.2019. izdod kriminālvajāšanai. Tas vairs nav jaunums.

Atbildēt

Raksta autors - recidīvists

01.02.2019. 12:49

Bijušajam finanšu policistam Pīlāgam par kukuļņemšanu piespriež trīs gadus cietumā

Atbildēt

ha

01.02.2019. 12:18

Bezkompromisa tiesiskums pohujims uz visu

Atbildēt

Tiesiskums

01.02.2019. 11:23

Vai varētu tā būt,ka juris zinātu,kas vēlējās uzraut pie pētera vai uz hell vašķeviču?Noteikti varētu zināt no viena "tante"teica,bija taču ievērojams opers.Šā laikā vispār daudz "bišu" kodienu bija.

Atbildēt

jons

01.02.2019. 10:43

»

De facto

A kopš kura laika Latvijā atļautas provokācijas un šantāžas, tās ir darbības, kas ir sodāmas


Nebūtu pareizi J.salīdzināt ar ekskomunistiem,čekistiem un to aģentiem,kuriem nodevība,meli ir asinīs un kuri ar nodevību,meliem,demagoģiju paturēja varu arī pēc PSRS izbeigšanās.Šeit darbs būtu neatkarīgiem psihologiem,jo melos iestigušos eksus nav iespējams neatpazīt,tāpat kā viņu darba metodes-dokumentu pārtaisīšanu,viltošanu,maldīšanos datumos,notikumos.Esmu pats pieredzējis kā dokumenti tiek viltoti burtiski tiesībsargu acu priekšā un kabinetos.J.neitralizēšana notiek ar visām minētajām metodēm acīmredzami un nepārprotami.Svarīgi tikai vai skatāmies uz visu to ar eksu un to sulaiņi acīm vai neatkarīgas,demokratiskas valsts pilsoņu acīm.

Atbildēt

Atkal slimo murgs

01.02.2019. 10:42

»

A.P.

Latviju ir pārklājusi organizētās noziedzības epidēmija. Latviešu tautu uz Saulaino tāli tagad bīda organizētās noziedzības bandas. Par to nevar būt ne mazāko šaubu. Kriminālais kapitālisms ir sasniedzis kulmināciju. PSKP/VDK morālie kastrāti nobāl jaunās paaudzes kolosālo neliešu priekšā. Padomju nomenklatūras...


A.P. latvietis necieš latviešus tāpat kā Hitlers, kura "nopelnus"mākslā neatzina profesori, tādēl viņš radīja otroi pasaules karu, bet A.P. tas jau garām uz tādām spējām
pret latviešiem.

Atbildēt

Derīgais idiots

01.02.2019. 10:35

»

fakts

Sūdzības var skricelēt kaut 20 gadus un kaut pašam ANO ģenerālsekretāram, bet fakts paliek fakts- raksta autors saņēma kukuli un par to tika notiesāts


Šis autors, lasot rakstu un sūdzības, izskatās kā "derīgais idiots", apvainojies un raksta "kļauzas", kurām nav nekāda juridiskā satura un nozīmes.
Nekas no visa klāsta rakstā un pielikumos neliecina, ka Juris Jurašs vai cita KNAB amatpersona būtu par kaut ko sodāmi vai nosodāmi. Tādu "kļauzu" no cietumniekiem gan jau varētu būt daudzm kad viņi nāk "gaismā" ar saviem pārmetumiem un izdomājumiem. Varētu būt, ka šis "kļauznieks"ir stukačs, pats citus, slikti pret valsti vai labi, nezinu, ir nodevis, stučījis un tagad grib paspīdēt ar atklāsmi.

Nekas tev nesanāks gan no šādiem raksteļiem.

Atbildēt

De facto

01.02.2019. 07:58

»

fakts

Sūdzības var skricelēt kaut 20 gadus un kaut pašam ANO ģenerālsekretāram, bet fakts paliek fakts- raksta autors saņēma kukuli un par to tika notiesāts


A kopš kura laika Latvijā atļautas provokācijas un šantāžas, tās ir darbības, kas ir sodāmas.
Šoreiz izskatās akmens Knaba dārziņā.
Izrādās, ka J.Jurašs ir tāds pats pie kriminālatbildības saucamais kā daudzi citi, ne par matu labāks, a visiem tēloja svēto.

Atbildēt

fakts

01.02.2019. 06:39

»

Jkp

Vel bija prokurore Viorika Jirgena, kura atrāvās disciplinārsodu par pārkāpumiem šajā kriminālprocesā...


Sūdzības var skricelēt kaut 20 gadus un kaut pašam ANO ģenerālsekretāram, bet fakts paliek fakts- raksta autors saņēma kukuli un par to tika notiesāts!

Atbildēt

Jkp

01.02.2019. 00:47

»

nedaudz par autoru un lietas apstākļiem

Par autoru...


Vel bija prokurore Viorika Jirgena, kura atrāvās disciplinārsodu par pārkāpumiem šajā kriminālprocesā.
Vēl cita persona bija ivo vite.
Vēl bija juris jurašs un andžejs klavins, kuri bija v.vinka atmazgāšanas jumts, bet pirms tam ar dmitriju mironovu vēl vienu naudas atmazgātāju šantažēja vinku.
Iesnieguma pārbaude par knab šantāžu nebeidzās , bet turpinās 10 gadus pie tās pašas jirgenas.
Bet iesniegumu no v.vinka pienēma juraša paša partijas biedrs juris rancans.
+ lieta par provokāciju ir nodota izskatīšanai ECT.

Atbildēt

nedaudz par autoru un lietas apstākļiem

31.01.2019. 23:45

Par autoru
Runa ir par Valsts ieņēmumu dienesta Finanšu policijas pārvaldes (VID FPP) Iekšējās drošības daļas izmeklētāja Alvja Pīlāga krimināllietu, kurā Rīgas apgabaltiesa viņam pagājušā gada oktobrī piesprieda trīsarpus gadu cietumsodu un 1600 eiro lielu naudas sodu.

Pēc tam, kad saskaņā ar savstarpējo lomu sadali Alvis Pīlāgs 2008.gada 10., 11., 12. novembrī vairākkārt ar īsziņu palīdzību, sazinoties ar Vladimiru Vinku, bija noorganizējis tikšanos, Alvis Pīlāgs un cita persona 2008.gada 13.novembrī ap pīkst. 15.50 tikās ar Vladimiru Vinku kafejnīcas Sky hight pilots club telpās, kas atrodas starptautiskās lidostas Rīga teritorijā – Mārupes pagastā, Rīgas rajonā, kur Alvis Pīlāgs un cita persona par atbalsta sniegšanu noziedzīgā nodarījuma izdarīšanā saistībā ar Vladimira Vinka daļēja plāna par Ls 50 000 000,00 nelegālas pārskaitīšanas realizāciju un ar to saistīto valstij paredzēto nodokļu nemaksāšanu, kā rezultātā valstij netika nomaksāti nodokļi lielā apmērā, no Vladimira Vinka kā kukuli katrs saņēma atlīdzību Ls 3 400,00 apmērā.”

Par rakstā minētās sūdzības tapšanas apstākļiem
Kriminālprocesā pārbaudīta V.Vinka 2009. gada 28. jūnija sūdzība (13.sēj. 23.-26. 1pp.) ģenerālprokuroram, kurā V.Vinks rakstījis, ka ir apcietināts VID FPP kriminālprocesā VID FPP atriebības dēļ, jo viņš ir palīdzējis atklāt koruptīvus darbiniekus VID FPP rindās. Kratīšanas laikā S.Sproģis pasveicinājis no VID FPP darbiniekiem, kurus aizturēja KNAB, pateicis, vai viņš tiešām domājot, ka no „FP” puses nebūšot atpakaļgājienu uz viņu, kā arī draudot, piespiedis rakstīt iesniegumu, kurā V.Vinks atteiktos no šajā lietā sniegtajām liecībām. Sūdzībā V.Vinks norādījis, ka viņa KNAB sniegtās liecības ir patiesas.”

Atbildēt

nu protams

31.01.2019. 21:11

»

Jurāns

Vai tad skolā nemācīja, kad pēc aizturēšanas cilvēciņš ir visgodīgākais, jo grib būt labs, ko tur slēpt, ja nebūtu Juraš ar saviem blata galiem proķenē pie īpašajiem, tā lieta būtu jau pavērsusies pret viņu pašu


Vēl godīgāks un žēlsirdīgāks paliek tikai ja mafija iesloga pagrabā, uzreiz atzīst, ka apmelojis kristāltīros mafijas locekļus un ziedo visus savus īpašumus pilnīgi nepazīstamiem cilvēkiem.

Atbildēt

Jurāns

31.01.2019. 20:31

»

pietiek dirst

Pievienotajos dokumentos skaidrā latviešu valodā rakstīts, ka Ģenerālprokuratūras īpaši pilvaroto prokuroru nodaļas veiktajā pārbaudē konstatēts, ka KNAB darbinieki minētajā gadījumā NAV PĀRKĀPUŠI LIKUMU!! Savukārt paša Vinka rakstītais iesniegums, kuru viņš uzrakstīja, kad viņu aizturēja Finanšu policija...


Vai tad skolā nemācīja, kad pēc aizturēšanas cilvēciņš ir visgodīgākais, jo grib būt labs, ko tur slēpt, ja nebūtu Juraš ar saviem blata galiem proķenē pie īpašajiem, tā lieta būtu jau pavērsusies pret viņu pašu.

Atbildēt

pietiek dirst

31.01.2019. 19:45

Pievienotajos dokumentos skaidrā latviešu valodā rakstīts, ka Ģenerālprokuratūras īpaši pilvaroto prokuroru nodaļas veiktajā pārbaudē konstatēts, ka KNAB darbinieki minētajā gadījumā NAV PĀRKĀPUŠI LIKUMU!! Savukārt paša Vinka rakstītais iesniegums, kuru viņš uzrakstīja, kad viņu aizturēja Finanšu policija, gan ir 100x aizdomīgāks.

Atbildēt

letiņš >>> jaja

31.01.2019. 19:11

»

jaja

Kaut kā smirdoņportālis neraksta ne par urlakova mājeli - īrēto. ne par to. kā nabaga Rīgas mēram nav pat savā dzīvoklīša. Ak. Nabadziņi


Kāda runa šai rakstā par Ušakovu un viņa īrēto īpašumu? Kāda kam daļa , kurš ko īrē vai kam kas pieder ?! Tīri latviski ! Psihiski slims koments! ...Bet par Juraša darba metodēm gan vēlētos zināt sīkāk , jo viņam tika uzticētas uzrauga funkcijas !

Atbildēt

mitjka

31.01.2019. 18:32

kads ir juraša dzives gajums kad pabeidza akadēmiju ?

Atbildēt

mo

31.01.2019. 18:20

Pietiek.com - pirms liekat jebkādus dokumentus, vispirms aizkrāsojiet personu kodus - būs ziepes...

Atbildēt

jaja

31.01.2019. 17:01

»

FTW

Kur problēma? Ņem un uzraksti! Vai tikai smakot vari


Kaut kā smirdoņportālis neraksta ne par urlakova mājeli - īrēto. ne par to. kā nabaga Rīgas mēram nav pat savā dzīvoklīša. Ak. Nabadziņi.

Atbildēt

me tu stukaču razborkas

31.01.2019. 16:57

Kur te pārkāpumi. Izlasiet likumu par noziedznieku atbrīvošanu no atbildības par stukačošanu. Šis jau vairāk kā jj profesionalitātes pierādījums.

Atbildēt

Masonu ērglis

31.01.2019. 13:54

Raksts tendenciozi nomelno J. Jurašu. Visa J. Juraša sadarbība ar minēto personu ir legāla Operatīvās darbības likuma ietvaros. Savervēja iepriekš krimināli sodītu personu, nevis ar viņu sadarbojās mantkārīgos nolūkos, kā autors melīgi pasniedz faktus, ar savervētā starpniecību mēģināja izprovocēt kukuļdošanu. Normāli! Viss likuma robežās!

Atbildēt

Nja

31.01.2019. 13:51

Pīlāg, tu esi kriminālnoziedznieks?

Atbildēt

jaajaa

31.01.2019. 13:38

»

DxE

Juraša aģents Vladimirs vinks reali atmazgāja naudu sadarbības laikā ar KNAB, to nevarēja nezināt


...:D...pat ja KNAB zināja, pierādīt to būs neiespējami...:)

Atbildēt

jaajaa

31.01.2019. 13:35

»

Labs

Klasiska provokācija,Rietumu Eiropā sauc pie atbildības pašu provokācijas organizatoru, savukārt ASV tas tiek akceptēts uz narcos un ieroču lietām, bet arī tur jābūt reālai tēmai


...jautājums...vai uz šīs provokācijas (ja tāda vispār bija) pamata kāds "iekrita" ?...ja iekrita, tad Jurašam jāatbild !...ja ne, tad vienkārši "piesedza" savu stukaču, krimināllieta pret to ir tāpat, paliek tikai jautājums par "ētiku"...subjektīvs viedoklis..:)

Atbildēt

mja

31.01.2019. 12:43

»

Nja

Nu ja jau Vinks ir Juŗaša aģents, tad Pīlāgs izpauž sevišķi slepenu informāciju un majora mmžvieta dīkdieņiem jābūt konsekventiem. Jo Jurašam aģentu nav, tie ir KNAB aģenti, visas tautas īpašums tā sākot


Ja jau viss būtu super duper, tad vinks nebutu sudzejies, ka Juris+Andzejs šo dušī, draud, santaže,piespiez, pat jenkos par to uzvelk operu gan priekšā, gan pakala.

Atbildēt

Nja

31.01.2019. 12:30

Nu ja jau Vinks ir Juŗaša aģents, tad Pīlāgs izpauž sevišķi slepenu informāciju un majora mmžvieta dīkdieņiem jābūt konsekventiem. Jo Jurašam aģentu nav, tie ir KNAB aģenti, visas tautas īpašums tā sākot.

Atbildēt

Nja

31.01.2019. 12:27

Bet tev, Pījāg, notiesāja? Cilvēks, kurš tiek vajāts, izspiedīs jebkuru tekstu, kādu Vaškeviča ļaudis prasīs. Tas nu fakts.

Atbildēt

s

31.01.2019. 12:11

»

...

Nevajag jaukt cēloņus un sekas , tāpat kā nevajag likt kotletes un mušas uz viena šķīvja


Pats nejauc kopā dažadas lietas! Ja cilvēks nepatīk politisku vai emocionālu iemeslu dēļ, nedod pamatu apgalvot, ka cilvēks izdarījis kaut ko prettiesisku.

Atbildēt

Reņģēdājs

31.01.2019. 12:03

»

pfff

Kāds tam visam sakars ar pašreiz notiekošo valstī? Kas bijis, tas bijis - jāmauc tālāk! Lai JKP viss izdodās


Sakars ir - NRA un lemberga svilstošā pakaļa. Bet par šodienu -Saeimai nav jālemj tiesas vietā. Bet Saeimai ir jānodrošina tiesiskumu, savlaicīgi attīrot tiesu sistēmu no kalnmeierveidīgajiem, bičkovičveidīgajiem u.c. Lemberga marionetēm. Citāda tā tiešām ir politiska izrēķināšanās

Atbildēt

Black mass

31.01.2019. 11:54

Džeimss «Vaitijs» Baldžers bija FIB informators ar stāžu, kuru 2013.gadā notiesāja par 11 slepkavībām, FIB darbinieks laikam nošāvās vai notiesāja, neatceros. Jurašam jālasa vairāk.

Atbildēt

FTW

31.01.2019. 11:42

»

WTF ?

Klau smakojošais portāl,kur raksts par Ušakovu


Kur problēma? Ņem un uzraksti! Vai tikai smakot vari?

Atbildēt

WTF ?

31.01.2019. 11:36

Klau smakojošais portāl,kur raksts par Ušakovu ?!

Atbildēt

tādas nekārtības 28 gadus

31.01.2019. 10:51

un psrs prokurori tikai remontē telpas.....un SAVĒJOS NETIESĀ, TAS PRINCIPS SVĒTS,JEB ; PASAKI KAS TAVI DRAUGI.................
JURAŠS NAV JŪSĒJAIS TAS 100% UN TĀ KĀ JŪSEJIE MŪS NOVEDUŠI PIE KAUNA STABA, ĀLUJIET PAMAINĪT LIETAS. VARAT BRAUKT KAROT UZ VENECUĒLU PAR PSRS 'TIESISKUMU'....................viss notiek.........

Atbildēt

Pilsonis

31.01.2019. 10:50

Citreiz, kad "operiem" sagribas dzīvot bagāti, var arī kādu pieķert un piespiest turpināt darīt to pašu tikai tagad dalīties ar "operiem". Līdzīgi kā bandīti dara, tikai ar uzplečiem

Atbildēt

s

31.01.2019. 10:44

»

DxE

Juraša aģents Vladimirs vinks reali atmazgāja naudu sadarbības laikā ar KNAB, to nevarēja nezināt


Neredzu nekādu apstiprinājumu šādam Jūsu apgalvojumam - par to, ka KNAB operi apzināti piesedza smagus un sevišķi smagus noziegumus, piemēram, naudas atmazgāšanu. Ja ir pieejams dokumentāls apstiprinājums, būtu interesanti ar to iepazīties. Ja nav, tad neko. Tad tas ir pielīdzināms vien fantāzijām un 'vēlmju domāšanai'.
Tas, ka operi strādā ar negodīgiem cilvēkiem, nav nekas jauns. Salīdzinoši, kriminālpolicijas operi arī nereti savervē cilvēkus, kuri nodarbojas ar noziegumu veikšanu, lai ar viņu palīdzību apkarotu plašākas noziedzīgas shēmas. Piemēram, narkotiku ielas tirgoni, lai atklātu narkotiku piegādātājus un piegādes shēmas. Tā ir policijas darba specifika visās valstīs.

Atbildēt

DxE

31.01.2019. 10:38

»

s

Ja zem aģenta leģendas sistemātiski izdara vienlīdz smagus noziegumu vai pat smagākus, nekā tiek apkarots ar viņa palīdzību, un opers to zina, tad tas tiešām neizskatās smuki. Taču no autora sniegtās informācijas šeit nekas tamlīdzīgs neizriet. Šīs tiešām nav tikai tavas fantāzijas...


Juraša aģents Vladimirs vinks reali atmazgāja naudu sadarbības laikā ar KNAB, to nevarēja nezināt :)
Pie tam iesnieguma aģents sudzās, ka knabisti viņam draudēja, lai tas nodarbojas ar provokāciju !

Atbildēt

s

31.01.2019. 10:34

»

...

Vistiešākais sakars.Diemžēl līdzšinējie notikumi nav apgaismojuši Jūsu prātu


Psihiatriem par "prāta apgaismību" ir savs specifisks viedoklis...

Atbildēt

...

31.01.2019. 10:20

»

pfff

Kāds tam visam sakars ar pašreiz notiekošo valstī? Kas bijis, tas bijis - jāmauc tālāk! Lai JKP viss izdodās


Vistiešākais sakars.Diemžēl līdzšinējie notikumi nav apgaismojuši Jūsu prātu.

Atbildēt

s

31.01.2019. 10:18

»

Hmm

Bet kā tad ar ar to savervēto ağentu, kurš gan vervēšanas laikā, gan pēc tās, nodarbojas ar naudas atmazgāšanu, turpina savu noziedznieka ceļu zem aģenta legendas...


Ja zem aģenta leģendas sistemātiski izdara vienlīdz smagus noziegumu vai pat smagākus, nekā tiek apkarots ar viņa palīdzību, un opers to zina, tad tas tiešām neizskatās smuki. Taču no autora sniegtās informācijas šeit nekas tamlīdzīgs neizriet. Šīs tiešām nav tikai tavas fantāzijas?

Atbildēt

pfff

31.01.2019. 09:58

Kāds tam visam sakars ar pašreiz notiekošo valstī? Kas bijis, tas bijis - jāmauc tālāk! Lai JKP viss izdodās!

Atbildēt

Hmm

31.01.2019. 09:37

»

s

Par provokāciju var runāt tikai tad, ja bez opera mērķtiecīga nešaubīga pamudinājuma cilvēkam nebūtu radies nodoms veikt attiecīgo darbību. Proti - cilvēks godīgi dzīvo, bet opers viņu piespiež kļūt negodīgam. Šajā gadījumā, kad operi sākuši strādāt ar jau korumpētu cilvēku, par kaut kādu provokāciju...


Bet kā tad ar ar to savervēto ağentu, kurš gan vervēšanas laikā, gan pēc tās, nodarbojas ar naudas atmazgāšanu, turpina savu noziedznieka ceļu zem aģenta legendas ?
Šādas lietas ir bijušas gan Latvijā, arī FIB, kad zem aģenta piesega, noziedznieks turpina veikt savas noziedzīgās darbības.
Tas nav nekas jauns.
Tie operi,kas piesedza šos agentus-noziedzniekus, vai nu zaudēja darbu, vai tika tiesāti,vai izdarīja pašnāvības.
Jo valsts intereses zaudē vairāk, bet nevis iegūst.

Atbildēt

A.P.

31.01.2019. 09:35

Latviju ir pārklājusi organizētās noziedzības epidēmija. Latviešu tautu uz Saulaino tāli tagad bīda organizētās noziedzības bandas. Par to nevar būt ne mazāko šaubu. Kriminālais kapitālisms ir sasniedzis kulmināciju. PSKP/VDK morālie kastrāti nobāl jaunās paaudzes kolosālo neliešu priekšā. Padomju nomenklatūras alkātīgie veči nav salīdzināmi ar tādiem neliešiem kā bordāns, jurašs, strīķe, gobzems, kaimiņš, petraviča. Kā parasti, valdību neliešu okupācijas laikā nodod vadīt pilnīgam muļķim un organizatoriskajam vārgulim, kurš tagad muld par sekām, kaut gan no viņa gaida nesaudzīgu rīcību, likvidējot bordāna bandu, juraša bandu, kaimiņa bandu, mistera 20% bandu un citus mēslus-noziedzniekus, kuru skaits ir tūkstošos. Latvija kā noziedzības perēklis, latvieši kā noziedznieku kolonija. Vai to vēl kāds uzdrošinās noliegt, kad visi mediji ir pārpildīti ar latviešu noziedzības sižetiem?

Atbildēt

s

31.01.2019. 08:57

»

Labs

Klasiska provokācija,Rietumu Eiropā sauc pie atbildības pašu provokācijas organizatoru, savukārt ASV tas tiek akceptēts uz narcos un ieroču lietām, bet arī tur jābūt reālai tēmai


Par provokāciju var runāt tikai tad, ja bez opera mērķtiecīga nešaubīga pamudinājuma cilvēkam nebūtu radies nodoms veikt attiecīgo darbību. Proti - cilvēks godīgi dzīvo, bet opers viņu piespiež kļūt negodīgam. Šajā gadījumā, kad operi sākuši strādāt ar jau korumpētu cilvēku, par kaut kādu provokāciju runāt nav korekti. Šis izskatās vien klasisks gadījums, kad opers savervē negodīgu cilvēku, lai apkarotu plašākas koruptīvas shēmas.

Atbildēt

Labs

31.01.2019. 08:52

Klasiska provokācija,Rietumu Eiropā sauc pie atbildības pašu provokācijas organizatoru, savukārt ASV tas tiek akceptēts uz narcos un ieroču lietām, bet arī tur jābūt reālai tēmai.
Šeit izskatās pēc neizmeklētas un notušētas provokācijas. Tas bija tāds laiks.

Atbildēt

krustdels

31.01.2019. 08:34

Tepat pietiekā tika publicēta vervēšanas ābece. Vai autors domā, ka riteni var izgudrot no jauna? Tādi aprobežoti raksti liecina par labu Jurim. Vai arī kāds domā, ka Finanšu policists prasīs kukuli no slaucējas vai sētnieka.

Atbildēt

s

31.01.2019. 08:22

Nesapratu, kāds tad ir tas šausmīgais ļaunums, par ko autors emocionāli vēstī. Likumpārkāpēja savervēšana, lai apkarotu citus likumpārkāpējus? Takš tā, šķiet, ir normāla operatīvā darbība, kādai arī jābūt. Autors nav pabeidzis domu (ja ir, ko pabeigt).

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

FotoAtbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam Rīgā, Brīvības gatvē 207 ir plānota Valsts drošības dienesta (VDD) ēkas būvniecība, kas tiks sākta jau šogad.
Lasīt visu...

21

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

FotoNacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā.
Lasīt visu...

21

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

FotoPērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā viņa antisemītiskiem izteikumiem. Tēma tika attīstīta, un “izcilais vēsturnieks” nonāk pie secinājuma, ka patiesībā WWII izraisīja nevis Hitlers ar Staļinu, bet gan Polija. Nu ko, nākošais atklājums varētu būt tāds, ka, tie 20 tūkstoši poļu virsnieki nevis tika nošauti Katiņā un citviet ar čekistu iecienīto paņēmienu - lodi pakausī, bet nomiruši pašu neuzmanības dēļ, masveidīgi saindējoties ar sēnēm.
Lasīt visu...

21

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

FotoAtbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku zemākā darba samaksa pieaugs par 10%, savukārt rezidentiem darba samaksas pieaugums būs 20% apmērā. Piemēram, sertificētu ārstu zemākā mēnešalga pieaugs par 108 eiro (no 1079 eiro 2019.gadā līdz 1187 eiro 2020.gadā) un sertificētu māsu un ārstu palīgu zemākā mēnešalga palielināsies par 71 eiro (714 uz 785 eiro). 
Lasīt visu...

10

Šakāļi

FotoTā iegājies, ka vieni zvēri mums simbolizē drosmi un cēlumu, bet citi - gļēvumu un zemiskumu. Tā, piemēram, lauvu mēs dēvējam pat par zvēru karali, bet hiēnām un šakāļiem cilvēku vērtību sistēmā ir visai zīmīgs, bet nožēlojams statuss. Tie reti uzbrūk spēcīgam pretiniekam, tie vareni tikai barā, tie uzglūn slimam vai vājam,      vai vēl neizaugušam, vārdu sakot, tādam, kurš nespēj sevi aizstāvēt.
Lasīt visu...

18

Mums pilnīgi neparedzētām vajadzībām ļoti nepieciešami vēl divi miljoni nodokļu maksātāju naudas

FotoLatvijas Televīzija Nacionālajai elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (NEPLP) 2020. gada 15. janvārī iesniegusi informatīvo ziņojumu par vidēja termiņa darbības stratēģijas (2020.-2022. gadam) ieviešanu un kapitālsabiedrības sekmīgai attīstībai nepieciešamiem priekšnoteikumiem. Ziņojumā apkopota informācija par šābrīža situāciju uzņēmumā.
Lasīt visu...

21

Intelektuālā atombumba

FotoCilvēce vēsturiski nesen ieguva atombumbu kā pagaidām efektīvāko līdzekli cilvēku fiziskajai iznīcināšanai. Taču cilvēce vēsturiski vēl nesenāk (no XX gs.70.gadiem) ieguva atombumbu  arī cilvēku garīgajai (apziņas, domāšanas, prāta, uztveres) iznīcināšanai, viņus neiznīcinot fiziski. Arī tas pagaidām ir efektīvākais līdzeklis attiecīgajā jomā. Tik efektīvs līdzeklis garīgajai iznīcināšanai nav ne reliģiskā dogmātika, ne politiski ideoloģiskā dogmātika. Šo līdzekli jāsauc par intelektuālo atombumbu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mums būtu jāsāk uzvesties kā saprātīgiem vismaz līdz budžeta apstiprināšanai

Pēdējās dienās visi jau ir apjukuši no tā ziņu daudzuma, kas ar mediju un sociālo tīklu...

Foto

2020. No Tuvajiem Austrumiem līdz Baltijai: ģeopolitiskās prognozes ASV un Irānas konflikta kontekstā

Ģeopolitiskās prognozes jaunajam gadam no dažādu politologu puses skan neviennozīmīgi un tās atšķiras...

Foto

Pilnveidotais augstskolu pārvaldības modelis top necaurspīdīgi

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) nosūtījusi vēstuli Izglītības un zinātnes ministrijai (IZM), Latvijas Rektoru padomei, Augstākās izglītības padomei,...

Foto

500 metru aptieku darbības ģeogrāfiskais ierobežojums jāatceļ, lai veicinātu medikamentu pieejamību un normalizētu zāļu cenas Latvijā

Nevalstiskā organizācija Impact 2040 vērsusies pie Valsts prezidenta, Saeimas deputātiem...

Foto

Atklātā vēstule par ilgtspējīgu un gudru saimniekošanu Latvijas mežos

Mežs mūsdienās klāj vairāk nekā pusi Latvijas teritorijas, kas ir pēdējos 250 gados lielākā meža platība. Latvijas meža...

Foto

Pašlaik galvaspilsētu vada Mata Hari, kas iepriekšējos 10 gadus veiksmīgi nēsājusi čemodānus aiz vajadzīgajiem cilvēkiem

Maniem kolēģiem Rīgas domē, kā man liekas, ir divas iespējas, kā...

Foto

Pa Latviju klīst populāra nopūta - “Galvenais, ka šoreiz ir prezidents, par kuru nav kauns”

Tas, ko esmu ievērojis un sen sapratis - cilvēkiem ārpus Latvijas...

Foto

Neredzam nekādu iemeslu, lai kaut ko mainītu partijas darbībā arī pašlaik

Ņemot vērā situāciju, kāda izveidojusies saistībā ar ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles biroja (OFAC)...

Foto

Kā Kariņa valdība iespēra zem jostas vietas Latvijai kā tiesiskai valstij

9.janvāra Saeimas plenārsēdē tika izskatīts deputātu pieprasījums Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam “Par valdības nespēju pamatot...

Foto

Cerību ideoloģija

Uz planētas pašlaik notiek sīva cīņa par pasaules kārtību. Cīņa notiek starp tiem, kuri vēlas dzīvot daudzpolārā pasaulē, kur pasaules kārtību nosaka vairākas spēcīgas...

Foto

IZM izteikti neieklausās profesionāļu viedoklī un nāk klajā ar nepārdomātiem priekšlikumiem

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) pēdējā laikā izceļas ar dažādu noteikumu aktīvu ražošanu, bet tas...

Foto

Vai LTV izplata viltus ziņas?

6. janvārī sabiedrība uzzināja par kārtējām vadošo darbinieku iecelšanām Latvijas TV. Zīmīgi, ka pārmaiņas skārušas tieši atbildīgos par saturu. LTV pavēstīja,...

Foto

„Mediju ekspertes” Rudušas piecpadsmitā darbavieta atbilstoši viņas vektoram būs valsts televīzija

No 2020. gada 6. janvāra Latvijas Televīzijas Programmu daļas direktores pienākumus pilnā apjomā sākusi pildīt...

Foto

Laimīgā dzīve ar “suņa s...iem” un prognozēšanas rutīna

Ar svešvārdu “rutīna” neapzīmē vienīgi šablonisku darbību, kad valda ilgi trenēts un stabils, taču ne visai simpātisks automātisms....

Foto

Iniciatīva: valsts un pašvaldību autotransportu aprīkot ar GSM GPS izsekošanas ierīcēm

Brīdī, kad valstī trūkst naudas mediķiem, demogrāfijas jautājumiem, ir nepieciešams arī palūkoties, kur varētu ietaupīt...

Foto

Daudzi šeit Latvijā savā apziņā vēl nedzīvo kā Eiropā, par kuru sapņojam

Eiropa. Brīvā Eiropa. Padomju Latvijas laikā tā bija katra latvieša sapnis. Nostāsti par turīgajiem...

Foto

Valdībai jāpievērš uzmanība nepilnībām regulējumā par aptieku izvietojumu

Augstākās tiesas (Senāta) Administratīvo lietu departaments 18.decembrī, izskatot pieteikumu par Zāļu valsts aģentūras izsniegtām atļaujām aptiekas atvēršanai, atcēla...

Foto

Elektriskā dzīve

Pagātne ir ne tikai notikumiem, bet arī idejām. Notikums bez idejas ir ikdiena, bet notikums ar ideju kļūst par vēsturi. Pagājušā gadsimta otrajā gadu...

Foto

Pagātnes fakti tagadnei

Latvijas sabiedrības kādā daļā joprojām saglabājas speciāli iezombētais melīgais priekšstats par “perestroiku/atmodu”. Daudzi turpina slavēt tādus VDK sameistarotos pseidonacionālos mistrojumus kā LTF, LNNK,...

Foto

Lai arī pamazām, tomēr tiesiskā situācija Latvijā uzlabojas

23. decembrī Satversmes tiesa (ST) par neatbilstošu Satversmei atzinusi normu, kas liedz kriminālvajāšanai izdotam Saeimas deputātam piedalīties Saeimas...

Foto

Datu valsts inspekcijas direktore jaunu izaicinājumu priekšā

Datu valsts inspekcijas vadītāja amatā tiku iecelta 2016.gada 5.aprīlī, neilgi pirms tika pieņemta Vispārīgā datu aizsardzības regula (2016.gada 27.aprīlī)...

Foto

No kā mums lūgt svētību jeb svētība vai lāsts?

Šajos Ziemassvētkos arhibīskaps Zbigņevs Stankēvičs aicina iznīcināt ļaunumu savās dzīvēs. Šai sakarā minēšu kādu piemēru, kur no...

Foto

Objektīvais faktors

Eksistenciālajai traģēdijai, kas latviešu tautā turpinās jau gadus trīsdesmit un izteikti triumfālu pakāpi ir sasniegusi “6.oktobra paaudzē”, ir objektīvs faktors. Tāds faktors patiešām eksistē...

Foto

Notiek sorosītu bezprecedenta uzbrukums Valsts policijai

Pēdējās dienās lielu vairumu Latvijas masu mediju ir pāršalkusi ziņa, ka it kā kāda persona terorizējot un vajājot žurnālistu organizāciju Re:Baltica un...