Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

andris a

05.02.2019. 18:23

(flag:lv)(flag:lv)(flag:lv)Sociologi-18.01.2019.g. LTv-7 raidjumā""Nacionālie dārgumi""-TĒMA-""FINKS""..Raidījumu vadīja Z.Muktupāvels, klāt aktieris A.Ančevskis ,režisors Edm.Freibergs un jūdu izcelsmes/pēc ģenioloģijas klasifikācijas biorobots/ pārstāvis Boriss Ravdins, nosaukts tika par kulturologu / interesanti kādas kultūras.,/?-esot vairāku grāmatu par mūsu izcilo gaišreģi E,FINKU-autors .Konsultējoties izrādījās, ka vairākas grāmatas par E.Finku ir lasītas ,pat ar lielu interesi , jo tur pārliecinoši un objektīvi ir bijis izklāstīts par E.Finka izcilajām GAIŠREĢA un PAREĢA spējām. Bet sarunas gaitā par E.Finka tēmas teātra izrādi tika runāts kā izdevušos un interesantu un VĒSTURISKI REĀLU .
Bet tad sarunā iesaistījās grūti saprotamā latviešu valodas izloksnē Boriss R.- kurš ar milzīgu entuziasmu faktiski noraidīja pats savu rakstīto par E,Finku. Pat mēģināja noliegt pirms 1991.g. aktualizēto ABSOLŪTI PRECĪZO ATKLĀSMI PAR 1991, GADU /kad gadskaitļi abos galos būs vienādi/, tad Latvijas pamattauta latvieši ZINĀJA UN GAIDĪJA PAREDZĒTO LATVIJAS VALSTS BRĪVĪBU -VISPIRMS no judokomunistu VERDZĪBAS, kas faktiski sākās 1939.g., kad tad vēl SUVĒRĒNĀS LATVIJAS REPUBLIKAS VARA bez tautas REFERENDUMA ielaida LATVIJĀ Kurzemes teritorijā Austrumu Krievijas VARAS UZSPIESTO AGRESIJU-SARKANĀS ARMIJAS TANKU ARMĀDAS VEIDĀ. Pamatu tam m.es tagad ļoti labi zinām-kā NOZIEDZĪGO T.S. MOLOTOVA-RĪBENTROPA PAKTU AR TĀ-SLEPENAJIEM PROTOKOLIEM-PAR NOZIEDZĪGO EIROPAS RERITORIJU PĀRDALI -šajā gadījumā vardarbīgu Latvijas teritorijas un Latviešu tautas pakļaušanu JAUNAI GENOCĪDA FORMAI-KURAS SĀKUMS BIJA JAU 700 GADU GENOCĪDS NO ANGLOSAKŠU /KRUSTNEŠU/ INVĀZIJAS-AR VARU MUMS UZSPIEŽOT AUSTRUMU JŪDU VARDARBĪGO-PRETCILVĒCĪGO RELIĢIJU-JUDOKRISTIETĪBU saīsinot-KRISTIETĪBU.
Tad Boriss R. sāka fantazēt un burtiski murgot, ka katrai tautai vajagot celt savu PANTEONU-...?Lai tad pats Boriss R. ceļ savā APSOLĪTĀ ZEMĒ /PAT NE TĒVZEMĒ/ TUR PANTEONUS CIK VĒLAS un meklē TUR SEV JAUNUS MITOLOĢISKUS TĒLUS-varbūt atradīs vēl kādu sava ciltsbrāļa JEŠUA- JAUNU APUSTULI..un safantazēs jaunus FOLKLORAS TĒLUS JŪDU GADRĀ....
Mums, te LATVIJĀ, IR SAVA BALTU-ĀRIEŠU FOLKLORA UN SAVA MITOLOĢIJA, AR MŪSU DAINĀM KĀ AUGSTĀKAIS LATVJU TAUTAS IZZIŅU UN APLIECINĀJUMA AVOTS.
Boriss R . pat aizrunājās / aizmurgojās / tiktāl,ka mums te Latvijā NEESOT SVARĪGA MŪSU VĒSTURE,-BET galvenais esot MITOLOĢIJA,,,
SAVDABĪGI, KA NE AKTIERIS, NE REŽISORS, NE RAIDĪJUMA VADĪTĀJS-NEIEBILDA PRET ŠIEM Borisa R. MURGIEM.
Taļāk Boriss R,savas pamatdzimtenes Izraellas SAFANTAZĒTĀS MITOLOĢIJAS vietā sarunā TO... centās viltīgi un pretīgi""pārlikt"" uz Latviju.
Bet MĒS TAGAD ZINĀM PAR E.FINKA 2- OTRO PAREĢOJUMU-KAS IR 2020.GADS.-tātad DDD..un LATVIUAS SUVERENITĀTES ATJUINOŠANA..
INTERESANTI, ka visos Latvijas Preses izdevumos katru gadu TIEK ATGĀDINĀTS-IERAKSTĪTS E.FINKA TEIKTAIS PAREĢOJUMA TEKSTS,- KA PĒC 1939.G. IERADUŠIES OKUPANTI UN KOLONISTI ATSTĀS LATVIJAS VALSTI UN PĀRTRAUKS GENOCĪDU PRET LATVIEŠU TAUTU -līdz 2020.g. 30.decembrim. UN ATDOS LATVIEŠU TAUTAI VISU SAZAGTO UN KRIEVIJAS VARA PĀRSKAITĪS LĪDZ 2020.G 30. ..DECEMBRIM- ATJAUNOTAI LATVIJAS BANKAI APRĒĶINĀTOS 700 000 000 000 SEPTIŅUS SIMTUS MILJARDUS EIRO + plus vēl 0/0 procentus no 1991.g.-PAR OKUPĀCIJAS UN KOLONIZĀCIJAS REZULTĀTĀ VEIKTIEM PĀRINODARĪJUMIEM PRET LATVIJU UN LATVIEŠU TAUTU.PROTAMS, ATTIECĪGI PAR LATVIJAS VALSTS UN LATVIEŠU TAUTAS DEKOLONIZĀCIJU UN DEOKUPĀCIJU ATBILDĒS ARĪ VĀCIJAS, ASV. ANGLIJAS UN FRANCIJAS VALSTU VALDĪBAS.-KAS PIEĻĀVA ŠOS NOZIEGUMUS PRET LATVIJU UN LATVIEŠU TAUTU.
UN TIKAI TAD LATVIJA BŪS LIKUMĪGI ATJAUNOTA KĀ NACIONĀLA UN SUVERĒNA VALSTS-AR >KĀ 8O % PAMATTAUTAS LATVIEŠU APDZĪVOTĪBU.Protams ,arī SOCIĀLI EKONOMISKO SISTĒMA LATVIJĀ TIKS ATJAUMOTA UN MODERNIZĒTA ATBILSTOŠI LATVIJAS PAMATIEDZĪ'VOTĀJU VAJADZĪBĀM UN ILGSTOŠAI -TĀLĀKAI TŪKSTOŠU GADĪGAI PASTĀVĒŠANAI- NO PAŠLAIK ŠEIT LIKUMĪGI UZTUROŠAMIES 1.5- VIENS AR PUSI MILJONS PAMATIEDZĪVOTĀJIEM. DABĪGI, KA AR 2020.G .NOSLĒGUMU IR JĀBŪT ATJAUNOTĀM KONTROLĒTĀM / NE SLĒGTĀM/ LATVIJAS VALSTS ROBEŽĀM-LĪDZĪGI AR TĀDĀM MŪSU SABIEDROTĀM NACIONĀLĀM SUVERĒNĀM VALSTĪM.
MĒS, LATVIEŠU PAMATTAUTA ,TĀ PAT KĀ E.FINKA 1-pirmo PAREĢOJUMU ZINĀJĀM UN ATTIECĪGI RĪKOJĀMIES TO SAGAIDOT UN AIZSTĀVOTIES /BARIKĀDES/ -TĀ MĒS ARĪ TAGAD ZINĀM UN SAGATAVOJAMIES E.FINKA 2. OTRAM PAREĢOJUMAM. ATCERAMIES PAŠA E.FINKA TEIKTO-,KAD VIŅU ARĪ IZSŪTĪJA UZ JUDOKOMUNISTU IZVEIDOTAJĀ KRIEVIJAS IMPĒRIJAS VERGU NOMETNĒM-GULAGIEM-/VISAS TERITORIJAS IR IEKAROTAS AR VARU UN AZIĀTISKO VILTU/ -IZŅEMOT T.S. ""KIJEVSJAJA RUSJ"'.VIŅŠ TEICA,-KAS IR NOLEMTS-TAM IR JĀNOTIEK-TAS PATS TIEK ATTIECINĀTS UZ F-1/PIRMO/ UN F-2 /OTRO PAREĢOJUMU/...

LAI IR ! MŪSU PAROLE IR F-2-2020 (sun)

Atbildēt

jurists

04.02.2019. 13:49

»

Kopš kura laika tas ir aizliegts


Tur jau tā lieta, ka Latvijā provokācijas ir atļautas sākot pat no mazāk smagiem noziegumiem (to kā pēdējo pieņēma likumdevējs, ņemot vērā soda laktiņu pat nelielās zādzībās, kas ir absurdi daļā gadījumos, līdz tam bija tikai par smagiem un sevišķi smagiem), un tas ir absurds(ir kriminālpārkāpumi, mazāk smagi, smagi, sevišķi smagi), jo tā ir lēmis likumdevējs (kas tur Saeimā saprot un iedziļinās), lai gan provokācijas pēc būtības un Eiropas tiesiskiem principiem būtu pieļaujamas tikai uz sevišķi smagiem, citādi tā ir uzkūdīšana uz noziegumu. Provokācijas pieļauj pat administratīvajos pārkāpumos, kas attiecas uz alkohola tirdzniecību, kas, faktiski, arī ir uzkūdīšana uz pārkāpuma izdarīšanu utt. Lai nodarbinātu policiju un tautu noliktu ''pie vietas'', mums sēdina cietumā par sīkām zādzībām, bet LIELIE ZAGĻI, kur ir SIMTIEM TŪKSTOŠI UN PAT MILJONI, STAIGĀ. Kriminālpārkāpumu un mazāk smagu noziegumu izdarīšana ir ekonomiskās sekas, cilvēku zemā dzīves kvalitāte un nestrādāšana, jo izdevīgāk ir sēdēt mājās nekā vergot 8 stundas un saņemt minimālo algu, vai saņem pabalstus. Mums trūkst darbaspēks? Tas aizbrauca, bet palika dzīves atstumtie, kas izaugusi jau vesela paaudze!

Atbildēt

klex

01.02.2019. 14:44

»

Raksta autors - recidīvists

Bijušajam finanšu policistam Pīlāgam par kukuļņemšanu piespriež trīs gadus cietumā


Kriminālapsūdzēto, bijušo KNAB darbinieku J.Jurašu 31.01.2019. izdod kriminālvajāšanai. Tas vairs nav jaunums.

Atbildēt

Raksta autors - recidīvists

01.02.2019. 13:49

Bijušajam finanšu policistam Pīlāgam par kukuļņemšanu piespriež trīs gadus cietumā

Atbildēt

ha

01.02.2019. 13:18

Bezkompromisa tiesiskums pohujims uz visu

Atbildēt

Tiesiskums

01.02.2019. 12:23

Vai varētu tā būt,ka juris zinātu,kas vēlējās uzraut pie pētera vai uz hell vašķeviču?Noteikti varētu zināt no viena "tante"teica,bija taču ievērojams opers.Šā laikā vispār daudz "bišu" kodienu bija.

Atbildēt

jons

01.02.2019. 11:43

»

De facto

A kopš kura laika Latvijā atļautas provokācijas un šantāžas, tās ir darbības, kas ir sodāmas


Nebūtu pareizi J.salīdzināt ar ekskomunistiem,čekistiem un to aģentiem,kuriem nodevība,meli ir asinīs un kuri ar nodevību,meliem,demagoģiju paturēja varu arī pēc PSRS izbeigšanās.Šeit darbs būtu neatkarīgiem psihologiem,jo melos iestigušos eksus nav iespējams neatpazīt,tāpat kā viņu darba metodes-dokumentu pārtaisīšanu,viltošanu,maldīšanos datumos,notikumos.Esmu pats pieredzējis kā dokumenti tiek viltoti burtiski tiesībsargu acu priekšā un kabinetos.J.neitralizēšana notiek ar visām minētajām metodēm acīmredzami un nepārprotami.Svarīgi tikai vai skatāmies uz visu to ar eksu un to sulaiņi acīm vai neatkarīgas,demokratiskas valsts pilsoņu acīm.

Atbildēt

Atkal slimo murgs

01.02.2019. 11:42

»

A.P.

Latviju ir pārklājusi organizētās noziedzības epidēmija. Latviešu tautu uz Saulaino tāli tagad bīda organizētās noziedzības bandas. Par to nevar būt ne mazāko šaubu. Kriminālais kapitālisms ir sasniedzis kulmināciju. PSKP/VDK morālie kastrāti nobāl jaunās paaudzes kolosālo neliešu priekšā. Padomju nomenklatūras...


A.P. latvietis necieš latviešus tāpat kā Hitlers, kura "nopelnus"mākslā neatzina profesori, tādēl viņš radīja otroi pasaules karu, bet A.P. tas jau garām uz tādām spējām
pret latviešiem.

Atbildēt

Derīgais idiots

01.02.2019. 11:35

»

fakts

Sūdzības var skricelēt kaut 20 gadus un kaut pašam ANO ģenerālsekretāram, bet fakts paliek fakts- raksta autors saņēma kukuli un par to tika notiesāts


Šis autors, lasot rakstu un sūdzības, izskatās kā "derīgais idiots", apvainojies un raksta "kļauzas", kurām nav nekāda juridiskā satura un nozīmes.
Nekas no visa klāsta rakstā un pielikumos neliecina, ka Juris Jurašs vai cita KNAB amatpersona būtu par kaut ko sodāmi vai nosodāmi. Tādu "kļauzu" no cietumniekiem gan jau varētu būt daudzm kad viņi nāk "gaismā" ar saviem pārmetumiem un izdomājumiem. Varētu būt, ka šis "kļauznieks"ir stukačs, pats citus, slikti pret valsti vai labi, nezinu, ir nodevis, stučījis un tagad grib paspīdēt ar atklāsmi.

Nekas tev nesanāks gan no šādiem raksteļiem.

Atbildēt

De facto

01.02.2019. 08:58

»

fakts

Sūdzības var skricelēt kaut 20 gadus un kaut pašam ANO ģenerālsekretāram, bet fakts paliek fakts- raksta autors saņēma kukuli un par to tika notiesāts


A kopš kura laika Latvijā atļautas provokācijas un šantāžas, tās ir darbības, kas ir sodāmas.
Šoreiz izskatās akmens Knaba dārziņā.
Izrādās, ka J.Jurašs ir tāds pats pie kriminālatbildības saucamais kā daudzi citi, ne par matu labāks, a visiem tēloja svēto.

Atbildēt

fakts

01.02.2019. 07:39

»

Jkp

Vel bija prokurore Viorika Jirgena, kura atrāvās disciplinārsodu par pārkāpumiem šajā kriminālprocesā...


Sūdzības var skricelēt kaut 20 gadus un kaut pašam ANO ģenerālsekretāram, bet fakts paliek fakts- raksta autors saņēma kukuli un par to tika notiesāts!

Atbildēt

Jkp

01.02.2019. 01:47

»

nedaudz par autoru un lietas apstākļiem

Par autoru...


Vel bija prokurore Viorika Jirgena, kura atrāvās disciplinārsodu par pārkāpumiem šajā kriminālprocesā.
Vēl cita persona bija ivo vite.
Vēl bija juris jurašs un andžejs klavins, kuri bija v.vinka atmazgāšanas jumts, bet pirms tam ar dmitriju mironovu vēl vienu naudas atmazgātāju šantažēja vinku.
Iesnieguma pārbaude par knab šantāžu nebeidzās , bet turpinās 10 gadus pie tās pašas jirgenas.
Bet iesniegumu no v.vinka pienēma juraša paša partijas biedrs juris rancans.
+ lieta par provokāciju ir nodota izskatīšanai ECT.

Atbildēt

nedaudz par autoru un lietas apstākļiem

01.02.2019. 00:45

Par autoru
Runa ir par Valsts ieņēmumu dienesta Finanšu policijas pārvaldes (VID FPP) Iekšējās drošības daļas izmeklētāja Alvja Pīlāga krimināllietu, kurā Rīgas apgabaltiesa viņam pagājušā gada oktobrī piesprieda trīsarpus gadu cietumsodu un 1600 eiro lielu naudas sodu.

Pēc tam, kad saskaņā ar savstarpējo lomu sadali Alvis Pīlāgs 2008.gada 10., 11., 12. novembrī vairākkārt ar īsziņu palīdzību, sazinoties ar Vladimiru Vinku, bija noorganizējis tikšanos, Alvis Pīlāgs un cita persona 2008.gada 13.novembrī ap pīkst. 15.50 tikās ar Vladimiru Vinku kafejnīcas Sky hight pilots club telpās, kas atrodas starptautiskās lidostas Rīga teritorijā – Mārupes pagastā, Rīgas rajonā, kur Alvis Pīlāgs un cita persona par atbalsta sniegšanu noziedzīgā nodarījuma izdarīšanā saistībā ar Vladimira Vinka daļēja plāna par Ls 50 000 000,00 nelegālas pārskaitīšanas realizāciju un ar to saistīto valstij paredzēto nodokļu nemaksāšanu, kā rezultātā valstij netika nomaksāti nodokļi lielā apmērā, no Vladimira Vinka kā kukuli katrs saņēma atlīdzību Ls 3 400,00 apmērā.”

Par rakstā minētās sūdzības tapšanas apstākļiem
Kriminālprocesā pārbaudīta V.Vinka 2009. gada 28. jūnija sūdzība (13.sēj. 23.-26. 1pp.) ģenerālprokuroram, kurā V.Vinks rakstījis, ka ir apcietināts VID FPP kriminālprocesā VID FPP atriebības dēļ, jo viņš ir palīdzējis atklāt koruptīvus darbiniekus VID FPP rindās. Kratīšanas laikā S.Sproģis pasveicinājis no VID FPP darbiniekiem, kurus aizturēja KNAB, pateicis, vai viņš tiešām domājot, ka no „FP” puses nebūšot atpakaļgājienu uz viņu, kā arī draudot, piespiedis rakstīt iesniegumu, kurā V.Vinks atteiktos no šajā lietā sniegtajām liecībām. Sūdzībā V.Vinks norādījis, ka viņa KNAB sniegtās liecības ir patiesas.”

Atbildēt

nu protams

31.01.2019. 22:11

»

Jurāns

Vai tad skolā nemācīja, kad pēc aizturēšanas cilvēciņš ir visgodīgākais, jo grib būt labs, ko tur slēpt, ja nebūtu Juraš ar saviem blata galiem proķenē pie īpašajiem, tā lieta būtu jau pavērsusies pret viņu pašu


Vēl godīgāks un žēlsirdīgāks paliek tikai ja mafija iesloga pagrabā, uzreiz atzīst, ka apmelojis kristāltīros mafijas locekļus un ziedo visus savus īpašumus pilnīgi nepazīstamiem cilvēkiem.

Atbildēt

Jurāns

31.01.2019. 21:31

»

pietiek dirst

Pievienotajos dokumentos skaidrā latviešu valodā rakstīts, ka Ģenerālprokuratūras īpaši pilvaroto prokuroru nodaļas veiktajā pārbaudē konstatēts, ka KNAB darbinieki minētajā gadījumā NAV PĀRKĀPUŠI LIKUMU!! Savukārt paša Vinka rakstītais iesniegums, kuru viņš uzrakstīja, kad viņu aizturēja Finanšu policija...


Vai tad skolā nemācīja, kad pēc aizturēšanas cilvēciņš ir visgodīgākais, jo grib būt labs, ko tur slēpt, ja nebūtu Juraš ar saviem blata galiem proķenē pie īpašajiem, tā lieta būtu jau pavērsusies pret viņu pašu.

Atbildēt

pietiek dirst

31.01.2019. 20:45

Pievienotajos dokumentos skaidrā latviešu valodā rakstīts, ka Ģenerālprokuratūras īpaši pilvaroto prokuroru nodaļas veiktajā pārbaudē konstatēts, ka KNAB darbinieki minētajā gadījumā NAV PĀRKĀPUŠI LIKUMU!! Savukārt paša Vinka rakstītais iesniegums, kuru viņš uzrakstīja, kad viņu aizturēja Finanšu policija, gan ir 100x aizdomīgāks.

Atbildēt

letiņš >>> jaja

31.01.2019. 20:11

»

jaja

Kaut kā smirdoņportālis neraksta ne par urlakova mājeli - īrēto. ne par to. kā nabaga Rīgas mēram nav pat savā dzīvoklīša. Ak. Nabadziņi


Kāda runa šai rakstā par Ušakovu un viņa īrēto īpašumu? Kāda kam daļa , kurš ko īrē vai kam kas pieder ?! Tīri latviski ! Psihiski slims koments! ...Bet par Juraša darba metodēm gan vēlētos zināt sīkāk , jo viņam tika uzticētas uzrauga funkcijas !

Atbildēt

mitjka

31.01.2019. 19:32

kads ir juraša dzives gajums kad pabeidza akadēmiju ?

Atbildēt

mo

31.01.2019. 19:20

Pietiek.com - pirms liekat jebkādus dokumentus, vispirms aizkrāsojiet personu kodus - būs ziepes...

Atbildēt

jaja

31.01.2019. 18:01

»

FTW

Kur problēma? Ņem un uzraksti! Vai tikai smakot vari


Kaut kā smirdoņportālis neraksta ne par urlakova mājeli - īrēto. ne par to. kā nabaga Rīgas mēram nav pat savā dzīvoklīša. Ak. Nabadziņi.

Atbildēt

me tu stukaču razborkas

31.01.2019. 17:57

Kur te pārkāpumi. Izlasiet likumu par noziedznieku atbrīvošanu no atbildības par stukačošanu. Šis jau vairāk kā jj profesionalitātes pierādījums.

Atbildēt

Masonu ērglis

31.01.2019. 14:54

Raksts tendenciozi nomelno J. Jurašu. Visa J. Juraša sadarbība ar minēto personu ir legāla Operatīvās darbības likuma ietvaros. Savervēja iepriekš krimināli sodītu personu, nevis ar viņu sadarbojās mantkārīgos nolūkos, kā autors melīgi pasniedz faktus, ar savervētā starpniecību mēģināja izprovocēt kukuļdošanu. Normāli! Viss likuma robežās!

Atbildēt

Nja

31.01.2019. 14:51

Pīlāg, tu esi kriminālnoziedznieks?

Atbildēt

jaajaa

31.01.2019. 14:38

»

DxE

Juraša aģents Vladimirs vinks reali atmazgāja naudu sadarbības laikā ar KNAB, to nevarēja nezināt


...:D...pat ja KNAB zināja, pierādīt to būs neiespējami...:)

Atbildēt

jaajaa

31.01.2019. 14:35

»

Labs

Klasiska provokācija,Rietumu Eiropā sauc pie atbildības pašu provokācijas organizatoru, savukārt ASV tas tiek akceptēts uz narcos un ieroču lietām, bet arī tur jābūt reālai tēmai


...jautājums...vai uz šīs provokācijas (ja tāda vispār bija) pamata kāds "iekrita" ?...ja iekrita, tad Jurašam jāatbild !...ja ne, tad vienkārši "piesedza" savu stukaču, krimināllieta pret to ir tāpat, paliek tikai jautājums par "ētiku"...subjektīvs viedoklis..:)

Atbildēt

mja

31.01.2019. 13:43

»

Nja

Nu ja jau Vinks ir Juŗaša aģents, tad Pīlāgs izpauž sevišķi slepenu informāciju un majora mmžvieta dīkdieņiem jābūt konsekventiem. Jo Jurašam aģentu nav, tie ir KNAB aģenti, visas tautas īpašums tā sākot


Ja jau viss būtu super duper, tad vinks nebutu sudzejies, ka Juris+Andzejs šo dušī, draud, santaže,piespiez, pat jenkos par to uzvelk operu gan priekšā, gan pakala.

Atbildēt

Nja

31.01.2019. 13:30

Nu ja jau Vinks ir Juŗaša aģents, tad Pīlāgs izpauž sevišķi slepenu informāciju un majora mmžvieta dīkdieņiem jābūt konsekventiem. Jo Jurašam aģentu nav, tie ir KNAB aģenti, visas tautas īpašums tā sākot.

Atbildēt

Nja

31.01.2019. 13:27

Bet tev, Pījāg, notiesāja? Cilvēks, kurš tiek vajāts, izspiedīs jebkuru tekstu, kādu Vaškeviča ļaudis prasīs. Tas nu fakts.

Atbildēt

s

31.01.2019. 13:11

»

...

Nevajag jaukt cēloņus un sekas , tāpat kā nevajag likt kotletes un mušas uz viena šķīvja


Pats nejauc kopā dažadas lietas! Ja cilvēks nepatīk politisku vai emocionālu iemeslu dēļ, nedod pamatu apgalvot, ka cilvēks izdarījis kaut ko prettiesisku.

Atbildēt

Reņģēdājs

31.01.2019. 13:03

»

pfff

Kāds tam visam sakars ar pašreiz notiekošo valstī? Kas bijis, tas bijis - jāmauc tālāk! Lai JKP viss izdodās


Sakars ir - NRA un lemberga svilstošā pakaļa. Bet par šodienu -Saeimai nav jālemj tiesas vietā. Bet Saeimai ir jānodrošina tiesiskumu, savlaicīgi attīrot tiesu sistēmu no kalnmeierveidīgajiem, bičkovičveidīgajiem u.c. Lemberga marionetēm. Citāda tā tiešām ir politiska izrēķināšanās

Atbildēt

Black mass

31.01.2019. 12:54

Džeimss «Vaitijs» Baldžers bija FIB informators ar stāžu, kuru 2013.gadā notiesāja par 11 slepkavībām, FIB darbinieks laikam nošāvās vai notiesāja, neatceros. Jurašam jālasa vairāk.

Atbildēt

FTW

31.01.2019. 12:42

»

WTF ?

Klau smakojošais portāl,kur raksts par Ušakovu


Kur problēma? Ņem un uzraksti! Vai tikai smakot vari?

Atbildēt

WTF ?

31.01.2019. 12:36

Klau smakojošais portāl,kur raksts par Ušakovu ?!

Atbildēt

tādas nekārtības 28 gadus

31.01.2019. 11:51

un psrs prokurori tikai remontē telpas.....un SAVĒJOS NETIESĀ, TAS PRINCIPS SVĒTS,JEB ; PASAKI KAS TAVI DRAUGI.................
JURAŠS NAV JŪSĒJAIS TAS 100% UN TĀ KĀ JŪSEJIE MŪS NOVEDUŠI PIE KAUNA STABA, ĀLUJIET PAMAINĪT LIETAS. VARAT BRAUKT KAROT UZ VENECUĒLU PAR PSRS 'TIESISKUMU'....................viss notiek.........

Atbildēt

Pilsonis

31.01.2019. 11:50

Citreiz, kad "operiem" sagribas dzīvot bagāti, var arī kādu pieķert un piespiest turpināt darīt to pašu tikai tagad dalīties ar "operiem". Līdzīgi kā bandīti dara, tikai ar uzplečiem

Atbildēt

s

31.01.2019. 11:44

»

DxE

Juraša aģents Vladimirs vinks reali atmazgāja naudu sadarbības laikā ar KNAB, to nevarēja nezināt


Neredzu nekādu apstiprinājumu šādam Jūsu apgalvojumam - par to, ka KNAB operi apzināti piesedza smagus un sevišķi smagus noziegumus, piemēram, naudas atmazgāšanu. Ja ir pieejams dokumentāls apstiprinājums, būtu interesanti ar to iepazīties. Ja nav, tad neko. Tad tas ir pielīdzināms vien fantāzijām un 'vēlmju domāšanai'.
Tas, ka operi strādā ar negodīgiem cilvēkiem, nav nekas jauns. Salīdzinoši, kriminālpolicijas operi arī nereti savervē cilvēkus, kuri nodarbojas ar noziegumu veikšanu, lai ar viņu palīdzību apkarotu plašākas noziedzīgas shēmas. Piemēram, narkotiku ielas tirgoni, lai atklātu narkotiku piegādātājus un piegādes shēmas. Tā ir policijas darba specifika visās valstīs.

Atbildēt

DxE

31.01.2019. 11:38

»

s

Ja zem aģenta leģendas sistemātiski izdara vienlīdz smagus noziegumu vai pat smagākus, nekā tiek apkarots ar viņa palīdzību, un opers to zina, tad tas tiešām neizskatās smuki. Taču no autora sniegtās informācijas šeit nekas tamlīdzīgs neizriet. Šīs tiešām nav tikai tavas fantāzijas...


Juraša aģents Vladimirs vinks reali atmazgāja naudu sadarbības laikā ar KNAB, to nevarēja nezināt :)
Pie tam iesnieguma aģents sudzās, ka knabisti viņam draudēja, lai tas nodarbojas ar provokāciju !

Atbildēt

s

31.01.2019. 11:34

»

...

Vistiešākais sakars.Diemžēl līdzšinējie notikumi nav apgaismojuši Jūsu prātu


Psihiatriem par "prāta apgaismību" ir savs specifisks viedoklis...

Atbildēt

...

31.01.2019. 11:20

»

pfff

Kāds tam visam sakars ar pašreiz notiekošo valstī? Kas bijis, tas bijis - jāmauc tālāk! Lai JKP viss izdodās


Vistiešākais sakars.Diemžēl līdzšinējie notikumi nav apgaismojuši Jūsu prātu.

Atbildēt

s

31.01.2019. 11:18

»

Hmm

Bet kā tad ar ar to savervēto ağentu, kurš gan vervēšanas laikā, gan pēc tās, nodarbojas ar naudas atmazgāšanu, turpina savu noziedznieka ceļu zem aģenta legendas...


Ja zem aģenta leģendas sistemātiski izdara vienlīdz smagus noziegumu vai pat smagākus, nekā tiek apkarots ar viņa palīdzību, un opers to zina, tad tas tiešām neizskatās smuki. Taču no autora sniegtās informācijas šeit nekas tamlīdzīgs neizriet. Šīs tiešām nav tikai tavas fantāzijas?

Atbildēt

pfff

31.01.2019. 10:58

Kāds tam visam sakars ar pašreiz notiekošo valstī? Kas bijis, tas bijis - jāmauc tālāk! Lai JKP viss izdodās!

Atbildēt

Hmm

31.01.2019. 10:37

»

s

Par provokāciju var runāt tikai tad, ja bez opera mērķtiecīga nešaubīga pamudinājuma cilvēkam nebūtu radies nodoms veikt attiecīgo darbību. Proti - cilvēks godīgi dzīvo, bet opers viņu piespiež kļūt negodīgam. Šajā gadījumā, kad operi sākuši strādāt ar jau korumpētu cilvēku, par kaut kādu provokāciju...


Bet kā tad ar ar to savervēto ağentu, kurš gan vervēšanas laikā, gan pēc tās, nodarbojas ar naudas atmazgāšanu, turpina savu noziedznieka ceļu zem aģenta legendas ?
Šādas lietas ir bijušas gan Latvijā, arī FIB, kad zem aģenta piesega, noziedznieks turpina veikt savas noziedzīgās darbības.
Tas nav nekas jauns.
Tie operi,kas piesedza šos agentus-noziedzniekus, vai nu zaudēja darbu, vai tika tiesāti,vai izdarīja pašnāvības.
Jo valsts intereses zaudē vairāk, bet nevis iegūst.

Atbildēt

A.P.

31.01.2019. 10:35

Latviju ir pārklājusi organizētās noziedzības epidēmija. Latviešu tautu uz Saulaino tāli tagad bīda organizētās noziedzības bandas. Par to nevar būt ne mazāko šaubu. Kriminālais kapitālisms ir sasniedzis kulmināciju. PSKP/VDK morālie kastrāti nobāl jaunās paaudzes kolosālo neliešu priekšā. Padomju nomenklatūras alkātīgie veči nav salīdzināmi ar tādiem neliešiem kā bordāns, jurašs, strīķe, gobzems, kaimiņš, petraviča. Kā parasti, valdību neliešu okupācijas laikā nodod vadīt pilnīgam muļķim un organizatoriskajam vārgulim, kurš tagad muld par sekām, kaut gan no viņa gaida nesaudzīgu rīcību, likvidējot bordāna bandu, juraša bandu, kaimiņa bandu, mistera 20% bandu un citus mēslus-noziedzniekus, kuru skaits ir tūkstošos. Latvija kā noziedzības perēklis, latvieši kā noziedznieku kolonija. Vai to vēl kāds uzdrošinās noliegt, kad visi mediji ir pārpildīti ar latviešu noziedzības sižetiem?

Atbildēt

s

31.01.2019. 09:57

»

Labs

Klasiska provokācija,Rietumu Eiropā sauc pie atbildības pašu provokācijas organizatoru, savukārt ASV tas tiek akceptēts uz narcos un ieroču lietām, bet arī tur jābūt reālai tēmai


Par provokāciju var runāt tikai tad, ja bez opera mērķtiecīga nešaubīga pamudinājuma cilvēkam nebūtu radies nodoms veikt attiecīgo darbību. Proti - cilvēks godīgi dzīvo, bet opers viņu piespiež kļūt negodīgam. Šajā gadījumā, kad operi sākuši strādāt ar jau korumpētu cilvēku, par kaut kādu provokāciju runāt nav korekti. Šis izskatās vien klasisks gadījums, kad opers savervē negodīgu cilvēku, lai apkarotu plašākas koruptīvas shēmas.

Atbildēt

Labs

31.01.2019. 09:52

Klasiska provokācija,Rietumu Eiropā sauc pie atbildības pašu provokācijas organizatoru, savukārt ASV tas tiek akceptēts uz narcos un ieroču lietām, bet arī tur jābūt reālai tēmai.
Šeit izskatās pēc neizmeklētas un notušētas provokācijas. Tas bija tāds laiks.

Atbildēt

krustdels

31.01.2019. 09:34

Tepat pietiekā tika publicēta vervēšanas ābece. Vai autors domā, ka riteni var izgudrot no jauna? Tādi aprobežoti raksti liecina par labu Jurim. Vai arī kāds domā, ka Finanšu policists prasīs kukuli no slaucējas vai sētnieka.

Atbildēt

s

31.01.2019. 09:22

Nesapratu, kāds tad ir tas šausmīgais ļaunums, par ko autors emocionāli vēstī. Likumpārkāpēja savervēšana, lai apkarotu citus likumpārkāpējus? Takš tā, šķiet, ir normāla operatīvā darbība, kādai arī jābūt. Autors nav pabeidzis domu (ja ir, ko pabeigt).

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sabiedrībai jau tagad ir iespējams saņemt no iestādes informāciju par ielūgto personu sarakstiem uz valstiski nozīmīgiem notikumiem

FotoRakstam „Nodokļu maksātājiem nav jāzina, kādi cilvēki par nodokļu maksātāju naudu tiek uz sarīkojumiem, kas tiek finansēti no nodokļu maksātāju naudas” lūdzam pievienot Kultūras ministrijas (KM) viedokli, kas ir šāds – jau spēkā esošie normatīvie akti nosaka kārtību, kādā regulējams jautājums par ielūgumu izsniegšanu uz nozīmīgiem kultūras pasākumiem:
Lasīt visu...

21

Kā pārvarēt lielo masu mediju krīzi

FotoPašlaik ne tikai Latvijā, bet daudzās valstīs tiek celta trauksme par lielo masu mediju krīzi. Informācijas apmaiņa starp cilvēkiem pamazām pārceļas uz sociālo portālu vidi, un lielo masu mediju loma kļūst aizvien maznozīmīgāka. Risinājums - ieguldīt masu medijos aizvien lielākas finanses, manuprāt, neko nemainīs. Nauda vienkārši tiks sabērta tukšā mucā.
Lasīt visu...

21

Augstskolas autonomijas anatomija: brīvā Latvijā brīva Universitāte

FotoLatvijas kā nacionālas valsts ar parlamentāru valsts iekārtu pamatus veido Vilhelma fon Humbolta idejas par zinātnes un izglītības vienotību un izglītības kā personas un tātad arī valsts veidotāju.
Lasīt visu...

21

Akadēmiskās sabiedrības atbaidošās tirādes

Foto2019.gada 17.augustā medijos bija lasāma informācija par t.s. akadēmiskās sabiedrības atklāto vēstuli premjerministram (vēstules tekstu publicēja šajā portālā). To parakstījuši augstskolu vadītāji, un vēstule pamatā ir vēlēšanās dot savu artavu LU pseidorektora Muižnieka mahināciju aizstāvēšanā. Taču reizē vēstule raksturo akadēmiskās sabiedrības drausmīgo stāvokli.
Lasīt visu...

12

Nacionālās apvienības vēstule premjeram par Sabiedrības integrācijas fonda darbības turpināšanas lietderību

FotoNacionālās apvienības “Visu Latvijai!” – “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” (turpmāk – VL-TB/LNNK) frakcija jau vairākus gadus ar bažām vēro Sabiedrības integrācijas fonda (turpmāk – SIF) darbību. Neizpratni par SIF kritērijiem nevalstisko organizāciju pieteikto projektu izvērtējumam nereti pauž arī pašas NVO – piemēram, Gruzijas latviešu biedrība detalizēti pamatotā lūgumā izvērtēt SIF rīcību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Akadēmiskā sabiedrība premjeram: atbalstot tiesiskās reformas, aicinām neiejaukties Latvijas Universitātē

Latvijas augstākās izglītības un zinātnes institūcijas, atbalstot Latvijas Valsts prezidenta Egila Levita izvirzīto stratēģisko mērķi – Latvijas...

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 4. Atsacīšanās no cilvēka

Atsacīšanās no cilvēka un postcilvēka rašanās nav vienas dienas projekts, kā parasti saucam jaunas parādības bez vēsturiskajām saknēm. Vienas dienas...

Foto

Vispirms kvēls komunists vai VDK aģents, pēc tam aktīvs tautfrontietis un Saeimas deputāts

Šādu cilvēku Latvijā ir daudz, tikai par viņu okupācijas laika pagātni tiek klusēts....

Foto

Ģimenes medicīna laukos – papildspēkus gaidot, izdegusi un vientuļa

Pēdējā gada laikā arvien biežāk publiskā telpā dzirdam runas par akūtu mediķu trūkumu - te Stradiņos nav...

Foto

"Saskaņas" Nils nervozi pīpē Briselē: vara Rīgas domē slīd ārā no rokām

Rīgas mēra vēlēšanas ir izziņotas 19.augustā, un ir zināms, ka uz mēra amatu kandidē...

Foto

Cik ilgi līdz valsts apvērsumam Krievijā?

Pēdējās nedēļās masu medijus un sociālos tīklus pārpludina sirdi plosoši kadri no Maskavas, kuros redzams, kā maskās tērpti, bruņoti vīri...

Foto

Apspriežamie jautājumi

Biju nedaudz pārsteigts, kad saņēmu Saeimas ielūgumu piedalīties Baltijas ceļa gadadienai veltītā sarīkojumā. Patlaban celtniecības sezona rit pilnā sparā. Jābūt nopietnam iemeslam, lai ceļotu...

Foto

Preventīvais uzbrukums

Pēc tam, kad tapa zināms par Sergeja Skripaļa un viņa meitas noindēšanas mēģinājumiem, Amerikas Savienotās Valstis aizliedza ASV uzņēmumiem pārdot Krievijai jebkuras tehnoloģijas, kuras...

Foto

Sociālā revolūcija, visatļautības eskalācija un tās rezonanse

Kriminālā kapitālisma noziegumu brīvībā sods nedraud ne par ekonomiskajiem noziegumiem, ne par humanitātes noziegumiem.* Nesodamība stimulē visatļautību. Tas ir...

Foto

Muļķība

Jānis Miezītis grāmatā «Būt latvietim» jautā, vai muļķis var būt labs cilvēks, un pats atbild – nē. Muļķis neatšķir labu no slikta, derīgu no kaitīga,...

Foto

Ja mediji ir ceturtā vara, vai tiem nebūtu jāuzņemas arī vismaz ceturtā daļa atbildības?

Visi mēs esam dzirdējuši, cik ārkārtīgi nozīmīgu lomu demokrātiskā sabiedrībā ieņem mediji....

Foto

Valdības vasaras darbi

Parasti vasara ir atvaļinājumu laiks, kad visi atpūšas un priecājas par dzīvi. Atšķirībā no citiem gadiem šovasar politiķiem nesanāk īsti izbaudīt atvaļinājumu. Papildus...

Foto

„Izcilais LTV vadītājs” Belte septiņus mēnešus pēc atlaišanas nav bijis vajadzīgs nevienam darba devējam

Kad pagājušā gada beigās no amata tikai atlaists Latvijas Televīzijas vadītājs Ivars...

Foto

Vai patiesības sargsuns Eglītis no TV3 ir melnā PR stipendiāts?

Var jau būt, ka mūsu dienās kāds ir vēl tik naivs, ka tiešām tic – atsevišķi...

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 3. Multikulturālisma un komunisma neiespējamība

Multikulturālismam un komunismam ir kopīgs liktenis – praktiskā neiespējamība. Ne multikulturālisms, ne komunisms nekad netiks praktiski realizēts. Abas koncepcijas...

Foto

Nākamgad aizliegs Zāļu tirgu?

Mīļie brāļi un māsas iekš Trimpus – šis mums var izrādīties nebūt ne tik retorisks jautājums. Paši zināt, kā tas ir: ēstgriba...

Foto

Manipulācijas

Emocijas ir loģikas ienaidnieks, emocijas liedz domāt loģiski un izdarīt saprātīgus secinājumus. Manipulācijas citam pret citu, vienai sabiedrības daļai ar citu sabiedrības daļu, viena uzņēmuma...

Foto

Pūļa gudrība, sabiedriskie mediji un valsts attīstība

2004. gada grāmatā “The Wisdom of Crowds” Džeimss Suroveckis (James Surowiecki) min virkni dažādu piemēru, kas rāda, ka sabiedrība kopumā...

Foto

Klusums Rīgas domē

Pēdējo nedēļu laikā maz dzirdams par iespējamām ārkārtas vēlēšanām Rīgas domē vai arī jauna mēra ievēlēšanu. Iespējams, Rīgas domē ievēlēto partiju deputāti ir devušies...

Foto

Vai Krišjānis Valdemārs un Krišjānis Barons latviešiem kā nācijai paredzēja 200 gadus?

To viņi rakstīja pirms 160 gadiem - 1859. gadā. Ņemot vērā šodienas valdības attieksmi...

Foto

Kas patiesībā notiek Latvijas Radio

Sabiedriskā medija žurnālistiem savā jomā jābūt vislabāk atalgotajiem valstī. Tas ir sapnis un mērķis, kuru jācenšas sasniegt un par kuru nekādu...