Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

LLL

28.08.2019. 17:10

Nu ko sāga beigusies. TV24 Klintson vēl kaut ko muld, ka neko nerubī kas notiek, kā būs ar Pietiek.com, būs kāds vēl "slavinošs" raksts par Šuplinsku vai JKP?

Atbildēt

Annuška eļļu jau ir izlējusi

28.08.2019. 15:56

»

švamme

Visai interesanta viela. Nekādu akmenī cirstu pierādījumu nevienam nav. Bet visiem ir spekulācijas...


Tupie tūdali, bēdziet, kamēdr vēl var. Tāds sapnis dziesmu svētku zemes valsteles kase ir vieta, kur bumbu paripināt. Tagad vairs nedomā, kā māsīcas vīru atstātpadomē, kas nek nedara. Tagad pašiem maitām paliek bail.
StāSTĪT UN MULDĒT AR ŠAJĀ FORMUMĀ VAR CIK UZIET. nO TĀ NEKAS NEMAINĪSIES. dAKŠAS ŅEMIT TUPIE tūdali, tā sapnī redzējās

Atbildēt

L.Grantiņš H-86

28.08.2019. 14:46

»

Umbrelis

Pilnībā atbalstu JKP! Vecais čekists, VDK 2.nodaļas aģents Juris, kremļa kalps, no Latvijas universitātes ir jāaizvāc


Pilnīgi pareizi, čekas draņķi, kuri uzpeldējuši ar visu karti, ir ne tikai jāpatriec, bet jāsēdina vai pat "jākabina" ! Un skat, kā vesels lērums "demokrātu" skrien šo stukaču aizstāvēt.... .Nost ar "muižniekiem" un čekistiem !

Atbildēt

Latviešu Kriminālistikas praktikants

28.08.2019. 09:12

»

švamme

Visai interesanta viela. Nekādu akmenī cirstu pierādījumu nevienam nav. Bet visiem ir spekulācijas...


eļļas slānī satecējuši Vitenbergs, Riekstiņš, Žunna, Rancāns, Feldmans, Kazinovskis

Atbildēt

Romāns ir par to,

28.08.2019. 05:08

»

MM

Ja Berliozs ir Muižnieks, bet plašākā izpratnē Latvijas Universitāte, tad kurš tad ir Meistars un kas ir viņa Margarita? Kurš tik ļoti apvainojies uz Latvijas Universitāti, ka Volands ar svītu ierodas, lai nedaudz pajandelētu. Pieņemsim, ka Volands ir Bordāns, Fagots ir Jurašs, bet Begemots ir Šuplinska...


ka 4. maija noziedznieku - veco, pārliecināto komjauniešu- čekistu- komunistu- šodien jau vienlaikus žīdcionistu kliķe, kura ieaugusi LU vadībā un 4. maija valsts vadībā lemj par rektora vietas izpildītāju, ignorējot LU iekšējos noteikumus - satversmi. Tas ir loģiski un saprotami, jo viss šai valstī ir sapuvis - nav latviskās nacionālās ideoloģiskās koncepcijas, ir šauru grupu un atsevišķu personu merkantilās intereses. Tās redzami izlien priekšplānā. Bet visam pāri alkatība, tukšas ambīcijas, atriebības kāre un citi nelabumi, kas izraisa vien kaunu par latviešu tautu, neprotojoties šai žīdu "tikumībai" un "likumībai".

Atbildēt

MM

28.08.2019. 00:44

»

švamme

Visai interesanta viela. Nekādu akmenī cirstu pierādījumu nevienam nav. Bet visiem ir spekulācijas...


Ja Berliozs ir Muižnieks, bet plašākā izpratnē Latvijas Universitāte, tad kurš tad ir Meistars un kas ir viņa Margarita? Kurš tik ļoti apvainojies uz Latvijas Universitāti, ka Volands ar svītu ierodas, lai nedaudz pajandelētu. Pieņemsim, ka Volands ir Bordāns, Fagots ir Jurašs, bet Begemots ir Šuplinska. Par Annušku viss ir skaidrs, lai gan Bulgakova Annuška ir tikai nelaimīgu apstākļu nejaušs cēlonis, un Strīķe labāk derētu Begemota lomai. Meistars ir Kariņš? Un tad Margarita ir Pūce vai varbūt tomēr Šuplinska, lai gan kā vienu, tā otru kailu negribētos iedomāties? Bet kur tad romāns? Un par ko gan tas varētu būt?

Atbildēt

švamme

28.08.2019. 00:07

Visai interesanta viela. Nekādu akmenī cirstu pierādījumu nevienam nav. Bet visiem ir spekulācijas.
Izbrīna lielais skaits Latviešu Valodas praktikantu, kuri kā vienmēr izmanto katru rakstu, lai patrenētos L.v. gramatikā, palielinātu savu vārdu un teicienu krājumu. Bet kaut kā sasaistīt kopā to gramatiku ar vārdu krājumu nu nekādi nepadodas, kaut arī pašpārliecību aizņemties nevajag. Pie šī raksta biezā slānī satecējuši. Vienu lietu iemācīties ir ārkārtīgi grūti svešvalodā - rakstīt starp rindām. Saprast starp rindām ir mazliet vieglāk. Šī saziņas forma praktikantiem pilnībā iztrūkst.

Annuška eļļu jau ir izlējusi !!!!

Atbildēt

Marika

27.08.2019. 23:51

»

kādā sakarā

ASV "policija lai rosinātu lietu'"pret Kariņu??Viņš nekādu darījumu ar Pionieri nav veicis.Tā bija viņa sieva.Raksta te visi,kam nav slinkums,visādas dumjības


Amerikāņu VID -IRS (Internal Revenue Service) nodokļu lietas skata ģimenei kā vienam veselam. Ja piemēram, sievas darījums, bet nodokļi par to nav nomaksāti un sievas kontā nav nekā, tad tiek aplikti visi ģimenes kustamie un nekustamie.

Atbildēt

27.08.2019. 21:49

»

:)


patiešām :)))))))))))))))

Atbildēt

Uvis

27.08.2019. 21:16

»

LLL

Nolaidieties beidzot no mākoņiem uz zemi. Latvijas nekustamie īpašumi maksā gandrīz tikpat, ja ne dārgāk, kā eiropas dienvidos. Tad kāpēc eiropeīdam pirkt īpašumu Latvijā. Latvija bija, ir un būs NVS valstu pilsoņu naudas mērķa tirgus. Ofšori ir tādas pat juridiskas personas, kā SIA, nav lielas atšķirības...


Dīvaini gan, ka lielākā daļa Latvijas nekustamie īpašumi pēc Zemesgrāmatu datiem “maksā” labi ja 1/4 daļa no Eiropas dienvidu cenas. Bordānistu uzplečoto vilkaču mafijai ir izdevīgs monopols uz piekļuvi šai datorizētai informācijai ar tiesībām meklēt īpašumus un darījumus pēc personu datiem, bet visiem pārējiem tas liegts. Šobrīd Zemesgrāmatu datubāze bordānistiem ir perfekts šantāžas ierocis pret pārējām politiskajām partijām un atsevišķiem politiķiem, kuru radinieki grēkojuši ar īpašumu cenas samazināšanu Zemesgrāmatu dokumentos, lai nav jāmaksā tik liels nodoklis. Arī par SIA Tev nav taisnība, SIA īpašniekus līdz fiziskai personai var noskaidrot dažās sekundēs lursoft.lv, firmas.lv vai crediweb.lv datubāzēs, kurās ir visa Uzņēmumu reģistra informācija. Nevar noskaidrot patieso labuma guvējus tikai tajās slēgtajās AS, kurās īpašnieku ķēdes galā ir ārzonā paslēpusies firma, nevis fiziska persona. Bet tā ir Komerclikumā apzināti ieviesta tiesību norma, nekur nereģistrēt publiski pieejamos reģistros slēgto akciju sabiedrību īpašniekus. Tādas AS ir “likumīgas” melnās ārzonas pēc LR Komerclikuma. Kas gatavoja šādas absurdas likuma normas, kas Latviju padara par naudas atmazgātāju paradīzi? Pareizi, bordānistu ministrijas tiesību politikas izstrādes amatpersonas.

Atbildēt

tad jau

27.08.2019. 20:47

»

Pilsonis

Bet ko darīt, ja saskaņā ar Krimināllikumu abi tie noziegumi tiek kvalificēti kā sevišķi smagi noziegumi


Tad jau tev nebūs grūti nocitēt krimināllikuma pantu, kur tas rakstīts, vai atzīsi, ka esi melis?

Atbildēt

interesanti lasīt

27.08.2019. 19:44

Bija patiešām interesanti izlasīt "pionieru" un "kartona cilvēku" un vēl citu un citu lietas tādā pavērsienā. Par to, ka praktiski visu ir pārņēmuši blēdis aiz blēža, kurš vaktē vēl lielāku blēdi, tāds (man kā latvietei un patriotei) ļoti bēdīgs iespaids ir jau sen. Totāla bezcerība. Un to, kurš ir sliktais, pavisam sliktais vai tikai nedaudz sliktais (puspelēki gandrīz vai baltais), par šiem personāžiem, kuru vārdus zinu tikai no preses, laikam uzzināt nekad neizdosies. (un arī, kurš tiek nepamatoti varbūt apmelots? ko nu mēs varam zināt. neko.). Viena lieta gan bieži nāk prātā - kā daudz kas (bet ne viss, protams) būtu labāks, ja nebūtu tās "ļoti latviskās vainas".. ar to domāju - kašķis to personu starpā, kuriem vēl tā kā uzticas lasītājs. Nezinu, ko izēdis Lapsa Gobzemam (vai Gobzems Lapsam) (un te vēl kādi pāris citi vārdi, kas pavīdējuši, piemēram, Otto Ozols), ka nevar "katrs savā vagā paralēli rakt" un daudz laika/vietas jāizšķiež naidīguma uzturēšanai (kad varēja jau, ja patiešām tur pamatā kas principiāls, vienkārši ignorēt to otru ,trešo, vēl kādu sev nepatīkamāku..). Ar skumju žēlu nopūtu... Plusiņu, protams, ieliku.

Atbildēt

Spīdala

27.08.2019. 19:07

»

Skumjais Bruņinieks

Baltiem diegiem šūta ir Jūsu uzburtā aina , "Pietiek lasītāj...


Piekrītu katram Tavam vārdam, diemžēl....

Atbildēt

Raksta autors - nelietis, ko jāmērče sūdu mucā

27.08.2019. 18:39

Raksta autors demagoģiski un nelietīgi grib novirzīt akcentus uz JKP biedru personiskajām it kā interesēm (tā ir pilnībā no pirksta izzīsta, nelietīga un demoagoģiska raksta autora hipotēze). Pilnīgi neviens cienījams pilsonis Latvijā nenoliegs, ka Muižnieks ir VDK aģents, pilnīgi neviens nenoliegs,ka LU un citas lielās augstskolas, īpaši jau RTU kopā ar LU, ir nepelnīti profesoru nosaukumus dabūjušo mafija, kas izlaupa valsti un universitātes budžetus, kas gremdē Latvijas augskolu prestižu starptautiski.
Tad par ko te raksta raksta autors? Ja vien viņš pats nebūtu liela mēroga zaglis un pseido profesoru mafijas loceklis, tad šads raksts netaptu, jo tas būtu pilnīgi neloģisks solis publiski melnu saukt par baltu un otrādi.
Raksta autors veinkārši ir nelietis, kuru būtu jāizmērcē sūdu mucā un jāizvārta spalvās un tad jātrenc pa Brīvības bulvāri - lai lasa uz katra stūra ielas nosaukumu un iegaumē - kas uz vienu roku ar noziedzniekiem, tas pats nonāks cietumā un negodā un nestaigās pa brīvības bulvāri.

Atbildēt

Atbilde

27.08.2019. 18:34

»

smieklīgie indrikja troļļi

REāli rēcīgi lasīt šitos troļļu murgojumus ... Tauta aizbāziet muti pintiķiem un pasakiet paldies, ka dabūs rijīgās durvietes arā no amatiem - un tad auditu - un tad redzēs , kādus advokātus kam vajadzēs


Te nu bij vārda brīvība. Tikko cits viedoklis, tā uzreiz seko aicinājums aizbāzt muti un epitets trollis.

Par ko hāsaka paldies? Par to, ka savu bērnu nevēlos vairs laist studēt Latvijas augstskolās? Vai varbūt par to, ka man ir atsista vēlme piedalīties simtgades svinībās, kur alkatīgie un cilvēciskuma pazīmes zaudējušie politiķi gozēsies uzmanības saulītē?

Vai man jāsaka paldies par LPSR VDK 5.daļas priekšnieka dēlu, kas nav ne LU virzīts, ne vēlēts, par kuru šermuļi skrien kolēģiem? Cilvēks bez pieredzes vadībā tagad nu izdarīs labāk? Kā? Ar kādu cilvēku palīdzību?

Atbildēt

smieklīgie indrikja troļļi

27.08.2019. 16:52

»

ciniķis

Versija ne pārāk ticama, kaut vai tā piemēra dēļ, ka DP šefu apstiprināja amatā neskatoties uz ne uz kādiem iebildumiem. Kur tad bija "kompromāts", ko laist darbā? Nebija vēl iegūts? Otrs - kurš, kurš būs tā kompromata saņēmējs un lietas rosinātājs? Ķuža vadītā, atrakstīšanās mākslā rūdītā un vienotībai...


REāli rēcīgi lasīt šitos troļļu murgojumus ... Tauta aizbāziet muti pintiķiem un pasakiet paldies, ka dabūs rijīgās durvietes arā no amatiem - un tad auditu - un tad redzēs , kādus advokātus kam vajadzēs

Atbildēt

Rita

27.08.2019. 15:53

»

Gals ūdenī

Autors varētu uzrakstīt VDD priekšniekam iesniegumu par LU arhīva papildus apsardzi līdz jauna rektora ievēlēšanai


Un kas Mežvietam? Izteikt pateicību Muižniekam, ka tas apmierina Bordāna asinskāri? Apsardzi VDD pat čekas bibliotēkai nepielika. Sadalīja un gali ūdenī. Un cik diplomdarbu tapa, pārrakstot bibliotēkas krājumus? Un cik pie grādiem tikuši cilvēki, kas pat nav īsti studējuši?

Atbildēt

Gals ūdenī

27.08.2019. 15:34

Autors varētu uzrakstīt VDD priekšniekam iesniegumu par LU arhīva papildus apsardzi līdz jauna rektora ievēlēšanai.

Atbildēt

Annuška

27.08.2019. 15:28

LU arhīvs tagad būs mans un iepūtiet. Man nevajag uz ilgu laiku, pietiks ar 3 dienām, tad vēliet kau muižnieku, kaut baronu, kaut caru par rektoru. Viss pārējais ir teātris.

Atbildēt

Valsts korporācija

27.08.2019. 14:12

»

Uvis

Nav redzams reģistros, Zemesgrāmatu datiem viena bordānistu ministrijas valsts sekretāra vietniece nelaižot nevienu klāt meklēt tajā datus pēc personas datiem, arī bankas ne, ja vien īpašums netiek ieķīlāts. Visiem viņa klāstot, ka darot to, lai aizsargātu personu datus, bet īlenu maisā nenoslēpsi. ...


nozagtā valstī valsts korporācija kontrolē informāciju un pielieto to tikai savām interesēm. Korupcija. Var iegūt katrs.. to info caur korupciju - pazīšanos.. Tas nav normàli.. Bandîti baltàs apkaklîtès nobijušies, ka atklās viņu īpašumus.. Un rebes.

Atbildēt

ZOO

27.08.2019. 14:07

»

it kā prese

Lapss palaidis garām nozīmēto LU pārvaldnieku.Vai izmuļkots,un muļķoja mūs visus,riedams pret nepareizo zvaigzni


Čekas virsnieka, ideoloģiskās daļas priekšnieka dēls, kas no tēva smēlies čekas metodes tagad nu stūrēs LU pretim jaunajai simtgadei. Bordānam nederēja ar "čekas kattīti", tahad ir ar "čeku šūpulī". Apsveicu! Tomēr nevaru piekrist, ka lielākā kretīna meklējumi pat Lapsas kungam ir iepriekš paredzami. Varbūt Indriķim Latvietim der apsvērt grāmatas rakstīšanu? Lielākā kretīna meklējumos.

Atbildēt

A. K.

27.08.2019. 14:06

»

Latvis

Ja jau Pionieri krievam pārdeva, tad tā arī turpinās un var pārdot visu Latviju. Vai ta viņš arī ir žīdmasons? Un cik sapinies ar kriminālo pasauli


Kapitālismā miljōnīgas rebes taisa tikai kriminālajās aprindās iesaistītie, - tagad mazāk redzami treniņbikšainie bandīti, vairāk - bandīti baltās apkaklītēs, tādi kā Kariņš, Rīgas domnieki utt.

Atbildēt

Uvis

27.08.2019. 13:54

»

atis

pārdevējs nevar pārliecināties par naudas izcelsmi, tas jādara bankai un visiem n-tajiem dienestiem, kādi ir. jebkurš nekustamā īpašuma darījums ir redzams attiecīgajos reģistros, lai tad dienesti strādā un bauda. pārdevējam tas nav jādara


Nav redzams reģistros, Zemesgrāmatu datiem viena bordānistu ministrijas valsts sekretāra vietniece nelaižot nevienu klāt meklēt tajā datus pēc personas datiem, arī bankas ne, ja vien īpašums netiek ieķīlāts. Visiem viņa klāstot, ka darot to, lai aizsargātu personu datus, bet īlenu maisā nenoslēpsi. Tādas rīcības vienīgais rezultāts esot nodrošināt, lai korumpētu amatpersonu ģimenes locekļu patiesie nekustamie īpašumi un to darījumi nevienam nebūtu zināmi, izņemot operatīvos darbiniekus. Saglabājot monopola piekļuvi Zemesgrāmatu datiem, kāda prakse nepastāv ne Baltijas valstīs, ne Skandināvijā, ne Anglijā, ne citviet Eiropā, rodas iespēja šantažēt kariņus uc. nepiekāpīgākus politiķus, šādus datus nopludinot caur bijušajiem operatīvajiem darboņiem, kas nodrošina tādam “biznesam” politisko jumtu un aizsardzību. Izskatās,ka ar pašu bordānistu ministrijas maitasputnu sagatavotajiem normatīvajiem aktiem noslepenotā Zemesgrāmatu datubāze tagad ir padarīta par naudas atmazgātāju un politisko šantāžistu ienesīgāko melno biznesu valstī.

Atbildēt

it kā prese

27.08.2019. 13:52

Lapss palaidis garām nozīmēto LU pārvaldnieku.Vai izmuļkots,un muļķoja mūs visus,riedams pret nepareizo zvaigzni?

Atbildēt

Sazvērestību teoriju cienītājs

27.08.2019. 13:29

»

CE

JKP ir jātiek klāt LU arhīvam lai iznīcinātu ANNAS POTAPOVAS lietas materiālus. Tas ir eksistenciāls jautājums, jo ja atklās šos melus, tad JKP iet skuju taku


Jutas Strīķes māsa Vita Ķiņķere ir vēsturniece, kas, spriežot pēc ziņām par izmaksāto atalgojumu, vēl 2018. gadā strādājusi Latvijas Nacionālajā arhīvā par galveno arhīvisti. Sakritība?

Ziņas par Maskavas 584. vidusskolas 1987. gada izlaidumu bijušas pieejamas internetā (https://sch584.ucoz.ru/index/vypuskniki/0-12). Tagad saite par 1987. gada absolventiem nestrādā. Sakritība?

Zelta medaļnieces diploms garantēja iespēju, nekārtojot piecus eksāmenus, tai skaitā sacerējumu, iestāties Latvijas Universitātes izvēlētajā specialitātē. Meitene, kas izglītības pamatus ieguvusi Krievijā, kas savu pirmo pieredzi guvusi milicijā, izvēlas studijas Latvijas Universitātē. Sakritība?

Zelta medaļniece nav ne reizi "pieķerta" rakstām jelkādu garāku sacerējumu publiskošanai. Sakritība?

Visi meklē pierādījumus, ka savulaik mainīts vārds un tad arī uzvārds, bet neviens nemeklē pierādījumus, ka diploms pieder uzrādītājam. Sakritība?

Latvijas Universitāte, kas brīvi sniedz profesoru un studentu personas lietas vēsturiskai izpētei pēkšņi ne tikai iebilst pret dokumentu izsniegšanu, bet tiesvedībā vēl arī piedalās personas, kuras personas lietu prasa, advokāte. Sakritība?

Nevienu neinteresē, kādā valodā noritēja studijas un kā cilvēks, kas nav guvis izglītību latviešu valodā, ir studējis Latvijas Universitātē. Vai studējusi krieviski? Vai studējusi latviski? Un kādas sekmes bijušas, kad studijām būtu bijis jānorit tikai latviešu valodā? Cik gramatisko kļūdu uz diplomdarba lapu bija? Nekas no tā visa nav prasīts. Sakritība?

Atbildēt

Satversme

27.08.2019. 13:26

»

Lavrovs

Pastāstiet to Krievijas Federācijai


Bezsakaru grūti komentēt. Ej ārstēties.

Atbildēt

Satversme

27.08.2019. 13:03

»

Paldies!

Latvijas Universitātes rektoru Ministru kabinets neapstiprināja. Nebrīnīšos, ka rīt Delfos izlasīšu ziņu, ka Valsts prezidents sākumā atlaidīs Saeimu, tad apturēs Satversmi un tad arī godpilni uzņemsies "vadoņa" lomu. Paldies Pietiek.com, ka turat roku uz Latvijas Republikas pulss


Valsts prezidents nevar atlaist saeimu. Saeimu var atlaist tauta referendumā. Bet prezidentam ir referenduma rosināšanas tiesība. Šajā vēsturiskajā laika sprīdī un ģeopolitiskajā situācijā neviena rietumu valsts neatzītu nekādu Ulmaņa 1934.gada izgājienus, tas nu ir pavisam droši. Tā, ka neceri.

Atbildēt

CE

27.08.2019. 13:02

JKP ir jātiek klāt LU arhīvam lai iznīcinātu ANNAS POTAPOVAS lietas materiālus. Tas ir eksistenciāls jautājums, jo ja atklās šos melus, tad JKP iet skuju taku.

Atbildēt

Pilsonis

27.08.2019. 12:58

»

TTT

Autora stāstiņiem būtu lielāka ticamība, ja Juraša apsūdzībām nevilktu līdzības ar Lemberga apsūdzībām. Vienkārši smieklīgi. Krieviem ir teiciens nesalīdzināt pirkstu ar p...pi


Bet ko darīt, ja saskaņā ar Krimināllikumu abi tie noziegumi tiek kvalificēti kā sevišķi smagi noziegumi?

Atbildēt

Paldies!

27.08.2019. 12:53

Latvijas Universitātes rektoru Ministru kabinets neapstiprināja. Nebrīnīšos, ka rīt Delfos izlasīšu ziņu, ka Valsts prezidents sākumā atlaidīs Saeimu, tad apturēs Satversmi un tad arī godpilni uzņemsies "vadoņa" lomu. Paldies Pietiek.com, ka turat roku uz Latvijas Republikas pulss!

Atbildēt

Tiesvedības gaita

27.08.2019. 12:45

Vakar tika skatīta Bunkus ģimenes prasība pret Gobzemu par goda aizskaršanu. Ka tur beidzās ? Kāds zin ?

Atbildēt

...

27.08.2019. 12:40

»

LLL

Ja arī rakstā būtu taisnība, tad akcenti salikti atkal nepareizi. Lielākā problēma nav tas, ka šantažē, bet tas, ka ir ar ko šantažēt. Ministru prezidentam jābūt ar nevainojamu reputāciju, ja jau viņa padotajiem tādu pieprasa stājoties amatos. Ja tādas nav, tad jākravā pekeles un uz otru dzimteni...


Šantāža darbojas tikai tad, ja persona ir gatava atsaukties uz šantāžu, un ir pilnīgi nesvarīgi, kas ir šantāžas pamats, vai tas, ka savulaik māsai sabojājis kokli vai uzminis deju partnerei. Var jau būt, ka tur ļaunu prātu par to, ka nav godināts tikpat stipri kā VVF, ka nav ticis pie godalgām, pie kurām tikuši citi trimdas darbinieki, ka bijis tik ilgi jādzīvo Repšes un Kalnietes ēnā, bet šantāža ir tikai iemesls ļauties atriebei par sevi mazāk spēcīgākajam, jo tā taču ir pieņemts - sist ar kāju to, kas Tev nevar iesist.

Atbildēt

Laura

27.08.2019. 12:30

»

Teds

Praktiski vairs nav juristu, kuri spētu cīnīties par tiesisku valsti, jo izglītības pamati ir tik tālu sačakarēti, ka jaunizceptie juristi mūs ved maldu ceļos, bet vecie ir sasmērējušies un negrib pat dzirdēt par tiesiskumu. Protams arī materiālā ieinteresētība, jo par taisnu tiesu kukulīti neviens ...


Tas, ka izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska salīdzina tiesības ar dzeju, bet jurisprudenci ar dzejas interpretāciju, manuprāt, liecina par apzinātu rīcību, kas vērsta pret demokrātiju un tiesiskumu. Ja ministre vairo priekšstatu, ka valsts pārvaldi nenodrošina viss likuma vara, bet gan valsts varas turētāja ieskati par to, kā vara izlietojama, tad tālu no totalitārisma neesam tikuši, bet ar kosmisku paātrinājumu strauji tuvojamies tādam totalitārismam, ka pat Mao un Staļins varētu apskausties. Diemžēl Šuplinska nav vienīgā. Teiciens - cik juristu, tik viedokļu - ir tā nostiprinājies cilvēku apziņā, pateicoties arī tādām personām kā Dr. habil. iur. Kalvim Torgānam, ka labākajā gadījumā cilvēki juristus uztver par burvjiem, kas ar pareiziem vārdiem var pieburt to, lai tiesību norma noteiktu ko citu, nekā tā to nosaka, bet sliktākajā gadījumā uzskata, ka juristi der tikai tāpēc, lai sarunātu. Vienā gadījumā sarunāšana nozīmē patiešām parunāšanās, bet daudzos gadījumos tas ir saistīts ar gaidām, ka jurists pildīs starpnieka lomu kukuļdošanā vai kukuļņemšanā vai ka jurists taisnību panāks ar vēl kādām citām krimināli sodāmām darbībām.

Atbildēt

Teds

27.08.2019. 12:00

Praktiski vairs nav juristu, kuri spētu cīnīties par tiesisku valsti, jo izglītības pamati ir tik tālu sačakarēti, ka jaunizceptie juristi mūs ved maldu ceļos, bet vecie ir sasmērējušies un negrib pat dzirdēt par tiesiskumu. Protams arī materiālā ieinteresētība, jo par taisnu tiesu kukulīti neviens nedod.

Atbildēt

Latkovskis: konkrēti, par ko kauns?

27.08.2019. 11:32

Kārtības rullis 16.04.2018

Didzis Šmits: Tu tā kā dodies ceļojumā, tu iekāp tādā autobusā ar 100 vietām, un tu lēnām saproti, ar kādiem pasažieriem tu kopā esi iekāpis uz 4 gadiem... varbūt ne autobuss, bet tas tāds „šatlbuss” uz Mēness .. tas tā interesanti. Bet kas jauns šajā Saeimā ir, ka mums, bez ironijas, ka mums viens deputāts ir tāds, nu, ir no izgriezuma Saeimas zālē sēž.. tas ir tāds, man liekas, vispār jaunums. Būs virkne jautājumu, kur būs nekoalīcijas balsojumi.

Jurģis Liepnieks: Šī mums ir visnekvalitatīvākā Saeima, kāda mums vispār ir bijusi. Tie pirmie 6 mēneši to aboslūti pierāda. Respektīvi mums bija liels sasniegums, ka šī valdība vispār spēj sastādīt valdību.
Pēkšņi viņiem atklājās, ka iepriekšējā valdība jau esot kaut ko jau sadalījusi, ka naudas neesot. To viņi nezināja pirms vēlēšanāām – milzīgs atklājums! Atklāja, ka nespēj piešnemt budžetu, nosauca to par tehnisko budžetu.. Šī Saeima ir katastrofāla. Visi priecājas, ka vspār pieņema kaut kādu budžetu. JKP apmānīja savus vēlētājus – Dievs ar viņiem.. (Feldmans smaida platu smaidu pa visu ekrānu kā svaigu baltmaizi saēdies). Es neredzu vairāk cita pamata optimismam nākotnē, kā tikai labi, ka budžets ir. Labi, ka tas kaut kā kopā turās.
.. citi vainīgi, ka jūs nevarat pildīt savus solījumus.. labi, skaidrs, tad tā arī pierakstām.

Krišjānis Feldmans: mēs pildām, prmkārt, melu čempionu solījmus.. jā varēja nogrozīt budžetu..
Jurģis: neizpildīsiet arī nākamajā gadā.. viņi neizpildīs arī 20-tajā gadā, jo nekas jau nemainās.

Šmits: ir arī citas metodes, kā pie šī jautājuma strādāt, pie tā es arī strādāšu...
šis ir dublis nr.2. Jo patiesībā tieši tāpat tika izveidota šī te valdība. 51.balsi iedeva Artuss Kaimiņš. Varam iet detaļās – kāpēc. Tas ir cits jautājums. Viņš iedeva 51.balsi. Tad Atis Zakatistovs ar vienu manipulāciju ieveda tur pārējos ratus. Tagad ir mēģinājums – dublis nr.2 izdarīt to vēlreiz, dodot atbalstu tam, kas nav lemts. Nu, jautājums, cik ir liela pacietība maniem partijas un frakcijas biedriem to turpināt.

(vienīgais, uz ko Šmits ik pa laikam skatās, ir Liepnieks)

Feldmans: tas ir mēģinājums likt justies neērti, lai es, piemēram, lai es vērstos pie koalīcijas partneriem, lai es kaut kāda spiediena rezultātā sāktu viņus dauzīt – nu daram, daram.. tas ir tāds it kā publiskais spiediens, ko izdara..

Šmits: Kas šajā ir ģeniāls? Par principialitāti JKP izpildījumā – apsolīt visu, un neizpildīt neko. Līdzīgi kā bezkompromisa tiesiskums.Tas nozīmē – bez tiesas – tā kā mēs gribam, kā Pinočets stadionā, un tad kādu laist ārā..
Ja man nav pieņemams šis premjers, šī valdība, tad kāda principalitāte balsot par? Tā ir principialitāte, tad..?

Latkovskis: no politikas vēstures – ļoti interesants gadījums. . Man vienmēr izbrīna, kas viņus visus vieno..es zinu kādēļ viņi tur ir. Tas ir tiešām Kaimiņa dēļ.

Liepnieks: Tā nav nekāda partija. Kaut kas tika formāli izveidots, laii varētu vēlēšanās piedalīties, kaut kādi ļaudis savācās, kaut kādas agresīvi, kaut kādas pārmaiņu ideoloģijas bāzes. Protams, nekas viņus nevieno, viņi viens otru nepazīst, skaidrs, ..ka viņi dezintegrēsies kaut kādās sastāvdaļās.

Šmits: bija jāsargā sevi, bija jāiet tur, kur, kā saka, solīja..

Puče: tad Kam pieder Kaimiņš? Vai Kam pieder partija? Vai, kas jum tur notiek?

Šmits: 2 kriminālprocesi ļoti nopietni izmainīja to, kas varēja notikt tālāk.
Un kas tur īstenībā ir vai nav, to mēs nezinām. Bet skaidrs, ka ar šo tika manipulēts no pirmās dienas pēc vēlēšanām, ja ne vēl pirms. Es redzēju personīgi pēc vēlēšanām. Tai skaitā pat ar manīm sarunās, no šīs te partijas blakām (JKP), - mēs jums varam palīdzēt, mēs jums varam palīdzēt, mēs visu sakārtosim, tikai Bordānu atbalstiet, jūs tikai Bordānu atbalstiet, mēs visu sakārtosim. Tā tas iet. Un tad vēl ieraksta sarunas Saeimā. Tas bezkompromisa tiesiskums ir redzams!

Puče: Jūs it kā minējāt, ka bordānieši ierakstot jūsu sarunas.

Šmits: Skaidrs, nu Gobzema sarunas ierakstīja JKP tikšanās laikā viņu frakcijas telpās. Ja tur bija kāds trešais – es nezinu, kurš ierakstīja. Ja tur bija kāds trešais.. nu, tad jautājums, kā bijušie KNAB darbinieki strādā, ka viņi atļauj savas telpas noklausīt, bet man ir aizomas, ka tomēr paši vien rakstīja.

Puče: Kas tās par pleznām šai pīlei? Vai šim stāstam?
Jurģis: Respektīvi JKP teica, ka viņi var sakārtot tās krimināllietas, ja jūs atbalstīsiet valdību.

Šmits: Mēs jums varam palīdzēt! Jums ir problēmas, kur mēs varam palīdzēt, vienkārši, nu, ..

Puče: krimināllietu kontekstā..
Šmits: Mājiens bija skaidrs. Varbūt netika teikts vārds „krimināllieta”, bet mājiens bija ļoti skaidrs.

Puče (Feldmanam): tā ir tirgošanās, Krišjāni!
Šmits: Rezultāti acīm redzami. Aizgāja līdz tam – tā 51.balss parādījās – jau līmenī, ja frakcija nesekos, tad es pats iešu prom. Tā 51.balss būs neatkarīgi ne no kā! Par 52.es drošs neesmu, bet..

Puče: to saka Artuss.

Šmits: Jā, to viņš saka. Jā to viņš teica plašā lokā savā partijā, ka viņš to darīs.
..
Puče: Jūsu pardomas Jaunajā Vienotībā par šo te redzamo kārtību, jo godīgi sakot, dažbrīd ir kauns. Un jums nav?

Latkovskis: Konkrēti, par ko kauns?

Puče: es jau pieminēju dažus piemērus. Kartons un tās izrīcības ar KPV LV tur tajā kontekstā, kā viņi tur mainās un dalās ..

Atbildēt

ciniķis

27.08.2019. 11:22

Versija ne pārāk ticama, kaut vai tā piemēra dēļ, ka DP šefu apstiprināja amatā neskatoties uz ne uz kādiem iebildumiem. Kur tad bija "kompromāts", ko laist darbā? Nebija vēl iegūts? Otrs - kurš, kurš būs tā kompromata saņēmējs un lietas rosinātājs? Ķuža vadītā, atrakstīšanās mākslā rūdītā un vienotībai lojālā valsts policija? Nopietni? Nu, nez vai. Es izvirzītu citu versiju - pret ko JKP iemainīja Muižnieka neapstiprināšanu koalīcijas partneriem? Vai arī neiemainīja, bet šie partneri tā viltīgi piekāpās, lai sarunās par svarīgākām lietām būtu nopietns arguments - mēs jau jums piekāpāmies jums supersvarīgajā LU lietā, tāpēc aizmirstiet par 3x500 un citām lietām. Vai tik te nesanāca tā, ka cīnoties par otršķirīgām vai treššķirīgām lietām ( tādām kā, kurš būs vai nebūs LU rektors) kāre pēc tūlītējas, sīkas un šķietamas uzvaras jūtami samazināja pārrunu iespējas nākotnē. Respektīvi, vai šeit nav tā, ka JKP apspēlēja kā mazus bērnus, iedodot kompeti, lai pēc tam neiedotu kaut ko svarīgāku. Man izskatās tieši tā.

Atbildēt

bruņiniekam

27.08.2019. 10:57

»

Skumjais Bruņinieks

Baltiem diegiem šūta ir Jūsu uzburtā aina , "Pietiek lasītāj...


tam varētu ticēt, ja cilvēki neredzētu JKP balsojumus Saeimā. Viss redzams kā uz delnas.
Ja JKP vienojas ar citiem oligarhiem, ne Lembergu, tad tas nenozīmē, ka viņi ir taisnības cīnītāji un neapkalpo citus ķeizarus

Atbildēt

tas

27.08.2019. 10:44

»

Skumjais Bruņinieks

Baltiem diegiem šūta ir Jūsu uzburtā aina , "Pietiek lasītāj...


jau tāpat ir acīmredzams.Neviena cīņa nav viegla, skaidrs, ka 30 gadu iestrādes un izveidotā ierēdniecības sistēma ir spēcīgs pamats, lai nepieļautu nekādas izmaiņas, pretotos savas varas zaudēšanai.Pilnīgi vienalga, kā sauks hūtaiņi JKP, bet priecē JKP partijas centieni sakārtot nekustamā īpašuma nodokļu jomu, viņu izstrādātais priekšlikums izmaiņām ir apsveicams .Vienmēr pienāk brīdis, kad vieni nevar dzīvot pa vecam, bet vieni negrib, pārfrāzējot teicienu par soc.revolūcijām - kad apakšas vairs negrib dzīvot pa vecam, bet augšas vairs nevar.Tā agonija, protams, var vilkties ilgu laiku, savus gadus desmit...

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Uzcepsim masu psihozi un piedāvāsim pēc tam izeju

FotoPieņemsim, ka mums ienāktu prātā aizvākt palielu baru cilvēku no redzesloka – tīri teorētiski. Protams, ka tāda rīcība ir kapitāli nepieņemama un nosodāma, bet varbūt, varbūt pieņemsim, ka mēs būtu kaut kāda reliģiska rakstura sekta, kurai ir gan pietiekami līdzekļu un sakaru, lai tādu lietu paveiktu, jo mūsu „Dievs”, sauksim to par „svētais lāpnesis”, to pieprasa un tādam „cēlam mērķim” mūsu iestādes būtu jau savus divsimt gadus strādājušas.
Lasīt visu...

21

Dzīves jēga

FotoPēteris un Jānis gāja uz Templi ap lūgšanas stundu, tas ir, devīto. Tanī brīdī nesa kādu vīru, kas bija tizls no mātes miesām, to ik dienas nolika pie Tempļa durvīm, sauktām par Krāšņajām, lai viņš lūgtu dāvanas no tiem, kas gāja Templī. Redzēdams Pēteri un Jāni, kas gribēja ieiet Templī, viņš lūdza kādu dāvanu. Bet Pēteris ar Jāni, to cieši uzlūkodami, teica: «Skaties uz mums.» Tas pievērsās viņiem, cerēdams kaut ko no viņiem saņemt. Apustuļu darbi, 3. nodaļa 
Lasīt visu...

21

Covidiotisms vai dezinformācija par Ķīnas vīrusa Anglijas celmu

FotoŠonedēļ klajā nāca LETAs ziņa par Ķīnas vīrusa Anglijas celma izplatību Latvijā. Tajā trūka būtiskas informācijas: jaunā celma slimnieku inficēšanās apstākļi. Toties bija tāda mierinoša rindkopa:
Lasīt visu...

21

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass

FotoLiegumu iegādāties klātienē virkni preču par jēdzīgu grūti nodēvēt. Mūsu valsts šajā ziņā kļuvusi par apsmiekla objektu pat daudzviet ārzemēs, kur mērenāk eksperimentē ar saviem iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Kad pērkama eksministres padomniece cenšas panākt netīkamas „Facebook” lapas slēgšanu

FotoIlzes Viņķeles ekspadomniece un Veselības ministrijas PR darbiniece Marta Krivade apmelo "Vakcīnrealitāti Latvijā" un aicina uz reiderismu Savā privātajā “Facebook” lapā viņa publicē aicinājumu lietotājiem ziņot administrācijai par "Vakcīnrealitātes Latvijā" “Facebook” lapu ar mērķi panāk tās bloķēšanu.
Lasīt visu...

21

Nav pieļaujama necienīga attieksme pret tradīciju kopējiem un viņu viedokļa dēvēšana par "homofobisku"

FotoAtsaucoties uz aktualizējušos jautājumu par ģimenes jēdziena pārdefinēšanu, Latvijas Dievturu sadraudze uzskata par pienākumu sabiedrībai paust savu viedokli.
Lasīt visu...

15

Egils Borats

FotoAcīmredzot prezidents Egils Levits uzskata, ka pēdējā laikā viņa  neveiklo frāžu un paziņojumu skaits nav pietiekams, lai pilnībā samulsinātu Latvijas cilvēkus, un tāpēc viņš turpina runāt arvien dīvainākas lietas.
Lasīt visu...

21

Alda Gobzema rekviēms

FotoTuba Mirum (Pastarā diena) – ar to mūsu valdībai un visiem ļaunajiem spēkiem draud Aldis Gobzems kopš tā brīža, kad iesaistījās par cīņu pie varas galda. Gobzema aktivitātes var pielīdzināt kopējai plūsmai, kura sākās ar Brexit kampaņu un Donalda Trampu nākšanu pie varas ASV un notikumiem citur pasaulē, kur par galveno dzinuli ir ārējs vai iekšējs drauds, briesmas, netaisnība. Gobzems draud ar procesu sākšanu visiem par neslavas celšanu, bet sausais atlikums ir tāds, ka nekas tāds nav noticis. Turpretim ir ierosināti procesi pret viņu par neslavas celšanu, kur verdikts ir bijis viens ne Aldim par labu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mieru, tikai mieru

Šie slavenā, gudrā un šarmantā vīreļa ar propelleri uz muguras - Karlsona vārdi mūsdienās ieguvuši sevišķu aktualitāti. Jo nav viegli saglabāt mieru tik...

Foto

Kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19 (jo īpaši ar mRNA tipa vakcīnām)?

Tā kā arī Latvijā valdība sāk apšaubāmu masveida vakcinācijas propagandas kampaņu, kas var izvērsties...

Foto

Labklājības ministrijas un pašvaldību neizdarība noved pie dzīvības apdraudējuma cilvēkiem, kuri uzturas sociālās aprūpes centros

Kopš ārkārtējās situācijas valstī, ko izraisījusi Covid-19 krīze, tiesībsargs ar vērību...

Foto

Pele spēlējas ar kaķi: Ivo Leitāns pret Aivaru Lembergu

Kad vienā no Ventspils mēra Aivara Lemberga preses konferencēm jautājumus sāka uzdot LTV žurnālists Ivo Leitāns, uzreiz...

Foto

Pieaug slēgto tirgotāju skaits, jāglābj nozare

Nozare turpina darboties sarežģīta regulējuma apstākļos. Atbalstu saņem regulāri apturēto uzņēmumu darbinieki, turpinās pieteikšanās uz apgrozāmo līdzekļu pabalstiem, ar nepacietību...

Foto

Atbilde ir tuvāk, nekā tu domā

Cik labi, ka mēs dzīvojam laikā, kad ir tik daudz iespēju! Piemēram, ir tik daudz iespēju baidīties:...

Foto

Pilsoni! Ja gribi paspēt nodibināt partiju, tad kur ņemt nosaukumu? Tev palīgā nāks Ukraina

Skatoties uz pašvaldību vēlēšanām šogad un Saeimas vēlēšanām nākamgad, plāno dibināties ne...

Foto

Esmu brīvs un spēcīgs cilvēks, tāpēc iesūdzēšu visus, kas man darīs pāri

Esmu ar savu parakstu apliecinājis dalību partijā Likums un kārtība! Un Tu? Seko man un...

Foto

Kam tic tie, kas grib, lai netici nekam

Brīžos, kad plašākam sabiedrības lokam piemin okultismu, tad vieni smīkņā klusi, citi steigtu pildīt savu operatīvo armijai pielīdzināmo...

Foto

Tikai slikti cilvēki iebilst pret datu nesēju atlīdzību mobilajiem telefoniem

Latvijas autoru, mūzikas izpildītāju un producentu organizācijas ir gandarītas par LR Kultūras ministrijas (KM) virzītajām izmaiņām...

Foto

Pietiek norādīt kā piemēru citu valstu neizdarību, attaisnojot mūsējās

Kas mainījies? Kad studēju medicīnu, mums mācīja, ka no desmit cilvēkiem vismaz viens ir savādāk domājošs. Vai...

Foto

Zakatistovam, Nemiro un kompānijai nāksies atskaitīties

Šā gada 7.janvārī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs ir apstiprinājis 2020.gada 6.decembra politiskās partijas KPV LV ārkārtas biedru sapulcē ievēlēto valdi:...

Foto

Vajadzētu pieprasīt arī izglītības un zinātnes ministres demisiju

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde aicina Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu neatstāt bez ievērības Latvijas Izglītības un zinātnes...

Foto

Par cenzūru portālā Draugiem (ja vēl atceraties tādu)

Līdz 2017.gada maijam biju pārliecināts par to, ka visi cilvēki pasaulē  vissiltākos pateicības vārdus saka un vislielāko cieņu...

Foto

Kāpēc Latvijas vara un mediji nekomentē Lielā Restarta konceptu?

Pēc gandrīz gada juku un haosa atbilde uz šo jautājumu ir acīmredzama. „Jaunās Perestroikas” ieviešanai uzsvars tiek...

Foto

Šoreiz mēģināšu atbildēt par saviem vārdiem: politiskās partijas "Likums un kārtība" dibināšanas manifests

Mēs neticam papīru kalniem. Papīrs panes visu. Līdz šim Latvijā ir bijušas simtiem...

Foto

Praktiski padomi - kā apturēt vīrusu

Kopš pavasara nekas nav mainījies, vēl joprojām tie paši labie, vecie, efektīvie ieteikumi! Tātad vīruss nekad nesākas uzreiz plaušās, tas...

Foto

Pietiek muļļāties

Lai nu kā kādam nepatiktu Latvijas pašreizējā valdība, kura rīkojas pēc Krilova fabulas motīviem, tad nu šoreiz jānoņem cepure premjera priekšā....

Foto

Kas traucē?

Gada pirmajā pusē mēs lepojāmies ar to, ka mūsu „aktīvās” rīcības rezultātā esam labā epidemioloģiskā situācijā, salīdzinot ar citām valstīm. To, lepni krūtis izgāzuši,...

Foto

Es sekoju un izprotu

Pastāvīgi un rūpīgi sekojot līdzi situācijai, izprotu Ministru prezidenta lēmumu un tā pamatojumu pieprasīt veselības ministres demisiju....

Foto

Pareiziem medijiem, kas cer uz valsts finansiālu atbalstu, ir jāuzvedas pareizi

Jau kopš marta Latvijas iedzīvotāju ikdienu būtiski ietekmē koronavīrusa izraisītā pandēmija, ar to saistītie ierobežojumi...

Foto

Ir nepieciešamas skaidras atbildes

Ir skaidrs, ka šis šovs ar varas sevis slavinošo vakcinācijas uzvaras gājienu turpināsies ar arvien lielāku jaudu. Tieši tāpat kā turpināsies krāpnieciskās...

Foto

Es jums atkal došu daudzus lieliskus padomus: kad un kā Latvija sāks ķert kaimiņus?

Vienmēr ir interesanti un noderīgi salīdzināt dažādu valstu datus, it sevišķi, ja...

Foto

Kur ir manas ragaviņas?

Labdien, valdība! Vispirms apsveicu ar iespēju sākt vakcinēties! Gaidu ar nepacietību arī savu kārtu. Bet, kamēr gaidu (un, cerams, sagaidu), nenocietos un...

Foto

Aicinu ikvienu saglabāt piesardzību un rīkoties atbildīgi

Godājamie Latvijas iedzīvotāji un visi, kuriem dārga mūsu mīļā Latvija! Aizejošais gads ir bijis izturības un pārbaudījumu gads. Covid-19...

Foto

Izturību, iejūtību un drosmi

Mīļie Latvijas cilvēki! Jaunajā gadā es gribu mums visiem novēlēt izturību, iejūtību un drosmi....

Foto

Šodienas izaicinājumi prasa tikai veselo saprātu

Mūsu vēsturē ne reizi vien Ziemassvētki bijis smagu kauju laiks. Gan strēlnieki, gan leģionāri ar asiņu sarkano krāsojuši gada garākās...

Foto

Ieteikumi par COVID-19 ambulatoru ārstēšanu

Atsaucoties uz Latvijas Ārstu biedrības aicinājumu iesaistīties COVID-19 pandēmijas apkarošanā, varu rekomendēt dažus ieteikumus ambulatoram ārstēšanas procesam....

Foto

Ministrs Plešs ignorē Būtiņģes termināla naftas noplūdi

Būtiņģes naftas termināla atrašanās Baltijas jūrā ir bumba ar laika degli, tādēļ naftas noplūde no Būtiņges termināla ir likumsakarīga....

Foto

Ko vajag darīt, lai cilvēki Latvijā neticētu vakcīnai pret koronavīrusu. 10 punkti

1. Vairākas desmitgades nepiešķirt pietiekami daudz līdzekļu izglītībai un zinātnei. Lai cilvēki tic instagram influenceriem ne...

Foto

Aicinājums valsts augstākajām amatpersonām

2020. gada 12. novembrī Satversmes tiesa taisīja spriedumu, kas ir guvis plašu rezonansi Latvijas sabiedrībā. Likumdevējiem tas nozīmē nopietnus izaicinājumus nākotnē. Latvijas...

Foto

Ko es darītu, ja pats saslimtu ar Covid–19

Vakardienas saruna. Atstāstīšu, kā nu mācēšu. Mans sarunu biedrs – mans sens paziņa, tik sens, ka esam vienaudži,...

Foto

Kārtējais „eksperts” kārtējo reizi paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās beigas

Politologs, demagogs un bijušais sektants Andis Kudors savā nesenajā intervijā vēlreiz paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās...

Foto

Vīrieši, appreciet savas sievietes: vēstījums 2020. gada Ziemsvētkos

Dieva mīļotie, es sirsnīgi sveicu jūs Kristus dzimšanas svētkos! Septiņsimt gadus pirms Jēzus dzimšanas pravietis Jesaja vēstīja, ka...

Foto

Mīlestības likums liek mums raudzīties uz ikvienu kā savu laikabiedru

Kā vadmotīvu šai svētku uzrunai paņemsim tekstu no Lūkasa Evaņģēlija: Un viņi steigā atnāca un atrada...

Foto

Mūsdienu Ziemassvētku stāsts

Vakar pa nakti sniga. 8:00 - uzcēlu sniegavīru....

Foto

Aicinām priesteri Aleksandru Stepanovu nevērsties pret pāvesta kalpojumu

A. god. priesterim Aleksandram Stepanovam (attēlā), Tukuma Romas katoļu draudzes prāvestam un portāla www.civitas.lv redaktoram. Latvijas Romas katoļu...

Foto

Arhibīskaps Stankevičs, viņa sirdsapziņa un Gērings, kurš tika notiesāts…

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča uzruna Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē izraisīja sašutumu ne tikai...

Foto

Mans piedāvājums – ieviest formulējumu “Kopīgas deklarētās mājsaimniecības un savstarpējās aprūpes likums”

15. decembrī es piedalījos Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē, kurā aicināju, nemainot...

Foto

Alkoholu un cigaretes drīkst, grāmatas nedrīkst

Gudri ļaudis vienmēr ir teikuši: meitiņ, neej gulēt nikna. Vakar izlasīju valdības lēmumu, izdarīju visu, lai dusmas mazinātu (vienīgi pastaigāties...

Foto

Pasaule pesimista acīm jeb nepatīkamā patiesība

Cik ir divi reiz divi? Nu, ja godīgi, tikai tev – divi reiz divi ir pieci. Iegaumē, lai kur tu...

Foto

Ministriem nepelnītais algas pielikums ir jāziedo labdarībai

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma normu, kas paredz ņemt vērā gan vidējās algas,...

Foto

Izbrauciet no auzām un atveriet brīvdienās veikalus

Godātie valdības vīri! Laiku pa laikam katram mums sanāk “iebraukt auzās”. Šoreiz no valdības gaidām izbraukšanu no auzām, jo...

Foto

Ir īstais laiks, lai daži desmiti tūkstošu eiro nodokļu maksātāju naudas tiktu samaksāti par dievkalpojumu pārraidīšanu komercmedijos

Tieslietu ministrija ir sagatavojusi informatīvo ziņojumu “Par Ziemassvētku dievkalpojumu...

Foto

„Nekā personīga” „galma dziesminieku" meli par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem

TV3 raidījumā „Nekā personīga” "galma dziesminieki", stāstot par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem,...

Foto

Konservatīvo cenzūra – “radikāļu sazvērestība” vai realitāte?

Pēdējās nedēļās Latvijā un pasaulē ir izskanējušas diezgan likumsakarīgas ziņas, proti, daudzi Nacionālās apvienības (NA) biedri, tostarp Saeimas deputāts...

Foto

Mēs visi zinām, ka šo pandēmijas vilni, kas veļas pāri visai pasaulei, nav radījuši Latvijas politiķi, - un vēl citas manas svarīgās domas

Mēs visi ejam...

Foto

Var risināt cilvēku problēmas citu kopdzīves veidu gadījumā, nepielīdzinot tās ģimenei un laulībai

Latvijas sabiedrībā plašu rezonansi ieguva Satversmes tiesas 2020. gada 12. novembra spriedums, kas...

Foto

Dodiet naudiņu mūsu kontrolētajām NVO, bet valsts aizsardzības mācību skolās nevajag: vēstule valsts prezidentam Egilam Levitam

Augsti godātais Levita kungs! 2020. gada 3. decembrī Saeima pieņēma...

Foto

Mēs prasām savu valsti atpakaļ

Azeru nesenais panākums Kalnu Karabahas atgūšanā un dekolonizācijā, kā arī Lukašenko nespēja apklusināt protestus Baltkrievijā lika atcerēties Krievijas politiķa Viktora Alkšņa...

Foto

K.Kariņa k-gam no Latvieša Pelēkā

Premjera kungs! Rakstu Jums, jo vēl ir laiks novērst problēmas, ko var radīt savstarpēja nesaprašanās. Mani senči te dzīvoja cara laikos,...