Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

LLL

28.08.2019. 18:10

Nu ko sāga beigusies. TV24 Klintson vēl kaut ko muld, ka neko nerubī kas notiek, kā būs ar Pietiek.com, būs kāds vēl "slavinošs" raksts par Šuplinsku vai JKP?

Atbildēt

Annuška eļļu jau ir izlējusi

28.08.2019. 16:56

»

švamme

Visai interesanta viela. Nekādu akmenī cirstu pierādījumu nevienam nav. Bet visiem ir spekulācijas...


Tupie tūdali, bēdziet, kamēdr vēl var. Tāds sapnis dziesmu svētku zemes valsteles kase ir vieta, kur bumbu paripināt. Tagad vairs nedomā, kā māsīcas vīru atstātpadomē, kas nek nedara. Tagad pašiem maitām paliek bail.
StāSTĪT UN MULDĒT AR ŠAJĀ FORMUMĀ VAR CIK UZIET. nO TĀ NEKAS NEMAINĪSIES. dAKŠAS ŅEMIT TUPIE tūdali, tā sapnī redzējās

Atbildēt

L.Grantiņš H-86

28.08.2019. 15:46

»

Umbrelis

Pilnībā atbalstu JKP! Vecais čekists, VDK 2.nodaļas aģents Juris, kremļa kalps, no Latvijas universitātes ir jāaizvāc


Pilnīgi pareizi, čekas draņķi, kuri uzpeldējuši ar visu karti, ir ne tikai jāpatriec, bet jāsēdina vai pat "jākabina" ! Un skat, kā vesels lērums "demokrātu" skrien šo stukaču aizstāvēt.... .Nost ar "muižniekiem" un čekistiem !

Atbildēt

Latviešu Kriminālistikas praktikants

28.08.2019. 10:12

»

švamme

Visai interesanta viela. Nekādu akmenī cirstu pierādījumu nevienam nav. Bet visiem ir spekulācijas...


eļļas slānī satecējuši Vitenbergs, Riekstiņš, Žunna, Rancāns, Feldmans, Kazinovskis

Atbildēt

Romāns ir par to,

28.08.2019. 06:08

»

MM

Ja Berliozs ir Muižnieks, bet plašākā izpratnē Latvijas Universitāte, tad kurš tad ir Meistars un kas ir viņa Margarita? Kurš tik ļoti apvainojies uz Latvijas Universitāti, ka Volands ar svītu ierodas, lai nedaudz pajandelētu. Pieņemsim, ka Volands ir Bordāns, Fagots ir Jurašs, bet Begemots ir Šuplinska...


ka 4. maija noziedznieku - veco, pārliecināto komjauniešu- čekistu- komunistu- šodien jau vienlaikus žīdcionistu kliķe, kura ieaugusi LU vadībā un 4. maija valsts vadībā lemj par rektora vietas izpildītāju, ignorējot LU iekšējos noteikumus - satversmi. Tas ir loģiski un saprotami, jo viss šai valstī ir sapuvis - nav latviskās nacionālās ideoloģiskās koncepcijas, ir šauru grupu un atsevišķu personu merkantilās intereses. Tās redzami izlien priekšplānā. Bet visam pāri alkatība, tukšas ambīcijas, atriebības kāre un citi nelabumi, kas izraisa vien kaunu par latviešu tautu, neprotojoties šai žīdu "tikumībai" un "likumībai".

Atbildēt

MM

28.08.2019. 01:44

»

švamme

Visai interesanta viela. Nekādu akmenī cirstu pierādījumu nevienam nav. Bet visiem ir spekulācijas...


Ja Berliozs ir Muižnieks, bet plašākā izpratnē Latvijas Universitāte, tad kurš tad ir Meistars un kas ir viņa Margarita? Kurš tik ļoti apvainojies uz Latvijas Universitāti, ka Volands ar svītu ierodas, lai nedaudz pajandelētu. Pieņemsim, ka Volands ir Bordāns, Fagots ir Jurašs, bet Begemots ir Šuplinska. Par Annušku viss ir skaidrs, lai gan Bulgakova Annuška ir tikai nelaimīgu apstākļu nejaušs cēlonis, un Strīķe labāk derētu Begemota lomai. Meistars ir Kariņš? Un tad Margarita ir Pūce vai varbūt tomēr Šuplinska, lai gan kā vienu, tā otru kailu negribētos iedomāties? Bet kur tad romāns? Un par ko gan tas varētu būt?

Atbildēt

švamme

28.08.2019. 01:07

Visai interesanta viela. Nekādu akmenī cirstu pierādījumu nevienam nav. Bet visiem ir spekulācijas.
Izbrīna lielais skaits Latviešu Valodas praktikantu, kuri kā vienmēr izmanto katru rakstu, lai patrenētos L.v. gramatikā, palielinātu savu vārdu un teicienu krājumu. Bet kaut kā sasaistīt kopā to gramatiku ar vārdu krājumu nu nekādi nepadodas, kaut arī pašpārliecību aizņemties nevajag. Pie šī raksta biezā slānī satecējuši. Vienu lietu iemācīties ir ārkārtīgi grūti svešvalodā - rakstīt starp rindām. Saprast starp rindām ir mazliet vieglāk. Šī saziņas forma praktikantiem pilnībā iztrūkst.

Annuška eļļu jau ir izlējusi !!!!

Atbildēt

Marika

28.08.2019. 00:51

»

kādā sakarā

ASV "policija lai rosinātu lietu'"pret Kariņu??Viņš nekādu darījumu ar Pionieri nav veicis.Tā bija viņa sieva.Raksta te visi,kam nav slinkums,visādas dumjības


Amerikāņu VID -IRS (Internal Revenue Service) nodokļu lietas skata ģimenei kā vienam veselam. Ja piemēram, sievas darījums, bet nodokļi par to nav nomaksāti un sievas kontā nav nekā, tad tiek aplikti visi ģimenes kustamie un nekustamie.

Atbildēt

27.08.2019. 22:49

»

:)


patiešām :)))))))))))))))

Atbildēt

Uvis

27.08.2019. 22:16

»

LLL

Nolaidieties beidzot no mākoņiem uz zemi. Latvijas nekustamie īpašumi maksā gandrīz tikpat, ja ne dārgāk, kā eiropas dienvidos. Tad kāpēc eiropeīdam pirkt īpašumu Latvijā. Latvija bija, ir un būs NVS valstu pilsoņu naudas mērķa tirgus. Ofšori ir tādas pat juridiskas personas, kā SIA, nav lielas atšķirības...


Dīvaini gan, ka lielākā daļa Latvijas nekustamie īpašumi pēc Zemesgrāmatu datiem “maksā” labi ja 1/4 daļa no Eiropas dienvidu cenas. Bordānistu uzplečoto vilkaču mafijai ir izdevīgs monopols uz piekļuvi šai datorizētai informācijai ar tiesībām meklēt īpašumus un darījumus pēc personu datiem, bet visiem pārējiem tas liegts. Šobrīd Zemesgrāmatu datubāze bordānistiem ir perfekts šantāžas ierocis pret pārējām politiskajām partijām un atsevišķiem politiķiem, kuru radinieki grēkojuši ar īpašumu cenas samazināšanu Zemesgrāmatu dokumentos, lai nav jāmaksā tik liels nodoklis. Arī par SIA Tev nav taisnība, SIA īpašniekus līdz fiziskai personai var noskaidrot dažās sekundēs lursoft.lv, firmas.lv vai crediweb.lv datubāzēs, kurās ir visa Uzņēmumu reģistra informācija. Nevar noskaidrot patieso labuma guvējus tikai tajās slēgtajās AS, kurās īpašnieku ķēdes galā ir ārzonā paslēpusies firma, nevis fiziska persona. Bet tā ir Komerclikumā apzināti ieviesta tiesību norma, nekur nereģistrēt publiski pieejamos reģistros slēgto akciju sabiedrību īpašniekus. Tādas AS ir “likumīgas” melnās ārzonas pēc LR Komerclikuma. Kas gatavoja šādas absurdas likuma normas, kas Latviju padara par naudas atmazgātāju paradīzi? Pareizi, bordānistu ministrijas tiesību politikas izstrādes amatpersonas.

Atbildēt

tad jau

27.08.2019. 21:47

»

Pilsonis

Bet ko darīt, ja saskaņā ar Krimināllikumu abi tie noziegumi tiek kvalificēti kā sevišķi smagi noziegumi


Tad jau tev nebūs grūti nocitēt krimināllikuma pantu, kur tas rakstīts, vai atzīsi, ka esi melis?

Atbildēt

interesanti lasīt

27.08.2019. 20:44

Bija patiešām interesanti izlasīt "pionieru" un "kartona cilvēku" un vēl citu un citu lietas tādā pavērsienā. Par to, ka praktiski visu ir pārņēmuši blēdis aiz blēža, kurš vaktē vēl lielāku blēdi, tāds (man kā latvietei un patriotei) ļoti bēdīgs iespaids ir jau sen. Totāla bezcerība. Un to, kurš ir sliktais, pavisam sliktais vai tikai nedaudz sliktais (puspelēki gandrīz vai baltais), par šiem personāžiem, kuru vārdus zinu tikai no preses, laikam uzzināt nekad neizdosies. (un arī, kurš tiek nepamatoti varbūt apmelots? ko nu mēs varam zināt. neko.). Viena lieta gan bieži nāk prātā - kā daudz kas (bet ne viss, protams) būtu labāks, ja nebūtu tās "ļoti latviskās vainas".. ar to domāju - kašķis to personu starpā, kuriem vēl tā kā uzticas lasītājs. Nezinu, ko izēdis Lapsa Gobzemam (vai Gobzems Lapsam) (un te vēl kādi pāris citi vārdi, kas pavīdējuši, piemēram, Otto Ozols), ka nevar "katrs savā vagā paralēli rakt" un daudz laika/vietas jāizšķiež naidīguma uzturēšanai (kad varēja jau, ja patiešām tur pamatā kas principiāls, vienkārši ignorēt to otru ,trešo, vēl kādu sev nepatīkamāku..). Ar skumju žēlu nopūtu... Plusiņu, protams, ieliku.

Atbildēt

Spīdala

27.08.2019. 20:07

»

Skumjais Bruņinieks

Baltiem diegiem šūta ir Jūsu uzburtā aina , "Pietiek lasītāj...


Piekrītu katram Tavam vārdam, diemžēl....

Atbildēt

Raksta autors - nelietis, ko jāmērče sūdu mucā

27.08.2019. 19:39

Raksta autors demagoģiski un nelietīgi grib novirzīt akcentus uz JKP biedru personiskajām it kā interesēm (tā ir pilnībā no pirksta izzīsta, nelietīga un demoagoģiska raksta autora hipotēze). Pilnīgi neviens cienījams pilsonis Latvijā nenoliegs, ka Muižnieks ir VDK aģents, pilnīgi neviens nenoliegs,ka LU un citas lielās augstskolas, īpaši jau RTU kopā ar LU, ir nepelnīti profesoru nosaukumus dabūjušo mafija, kas izlaupa valsti un universitātes budžetus, kas gremdē Latvijas augskolu prestižu starptautiski.
Tad par ko te raksta raksta autors? Ja vien viņš pats nebūtu liela mēroga zaglis un pseido profesoru mafijas loceklis, tad šads raksts netaptu, jo tas būtu pilnīgi neloģisks solis publiski melnu saukt par baltu un otrādi.
Raksta autors veinkārši ir nelietis, kuru būtu jāizmērcē sūdu mucā un jāizvārta spalvās un tad jātrenc pa Brīvības bulvāri - lai lasa uz katra stūra ielas nosaukumu un iegaumē - kas uz vienu roku ar noziedzniekiem, tas pats nonāks cietumā un negodā un nestaigās pa brīvības bulvāri.

Atbildēt

Atbilde

27.08.2019. 19:34

»

smieklīgie indrikja troļļi

REāli rēcīgi lasīt šitos troļļu murgojumus ... Tauta aizbāziet muti pintiķiem un pasakiet paldies, ka dabūs rijīgās durvietes arā no amatiem - un tad auditu - un tad redzēs , kādus advokātus kam vajadzēs


Te nu bij vārda brīvība. Tikko cits viedoklis, tā uzreiz seko aicinājums aizbāzt muti un epitets trollis.

Par ko hāsaka paldies? Par to, ka savu bērnu nevēlos vairs laist studēt Latvijas augstskolās? Vai varbūt par to, ka man ir atsista vēlme piedalīties simtgades svinībās, kur alkatīgie un cilvēciskuma pazīmes zaudējušie politiķi gozēsies uzmanības saulītē?

Vai man jāsaka paldies par LPSR VDK 5.daļas priekšnieka dēlu, kas nav ne LU virzīts, ne vēlēts, par kuru šermuļi skrien kolēģiem? Cilvēks bez pieredzes vadībā tagad nu izdarīs labāk? Kā? Ar kādu cilvēku palīdzību?

Atbildēt

smieklīgie indrikja troļļi

27.08.2019. 17:52

»

ciniķis

Versija ne pārāk ticama, kaut vai tā piemēra dēļ, ka DP šefu apstiprināja amatā neskatoties uz ne uz kādiem iebildumiem. Kur tad bija "kompromāts", ko laist darbā? Nebija vēl iegūts? Otrs - kurš, kurš būs tā kompromata saņēmējs un lietas rosinātājs? Ķuža vadītā, atrakstīšanās mākslā rūdītā un vienotībai...


REāli rēcīgi lasīt šitos troļļu murgojumus ... Tauta aizbāziet muti pintiķiem un pasakiet paldies, ka dabūs rijīgās durvietes arā no amatiem - un tad auditu - un tad redzēs , kādus advokātus kam vajadzēs

Atbildēt

Rita

27.08.2019. 16:53

»

Gals ūdenī

Autors varētu uzrakstīt VDD priekšniekam iesniegumu par LU arhīva papildus apsardzi līdz jauna rektora ievēlēšanai


Un kas Mežvietam? Izteikt pateicību Muižniekam, ka tas apmierina Bordāna asinskāri? Apsardzi VDD pat čekas bibliotēkai nepielika. Sadalīja un gali ūdenī. Un cik diplomdarbu tapa, pārrakstot bibliotēkas krājumus? Un cik pie grādiem tikuši cilvēki, kas pat nav īsti studējuši?

Atbildēt

Gals ūdenī

27.08.2019. 16:34

Autors varētu uzrakstīt VDD priekšniekam iesniegumu par LU arhīva papildus apsardzi līdz jauna rektora ievēlēšanai.

Atbildēt

Annuška

27.08.2019. 16:28

LU arhīvs tagad būs mans un iepūtiet. Man nevajag uz ilgu laiku, pietiks ar 3 dienām, tad vēliet kau muižnieku, kaut baronu, kaut caru par rektoru. Viss pārējais ir teātris.

Atbildēt

Valsts korporācija

27.08.2019. 15:12

»

Uvis

Nav redzams reģistros, Zemesgrāmatu datiem viena bordānistu ministrijas valsts sekretāra vietniece nelaižot nevienu klāt meklēt tajā datus pēc personas datiem, arī bankas ne, ja vien īpašums netiek ieķīlāts. Visiem viņa klāstot, ka darot to, lai aizsargātu personu datus, bet īlenu maisā nenoslēpsi. ...


nozagtā valstī valsts korporācija kontrolē informāciju un pielieto to tikai savām interesēm. Korupcija. Var iegūt katrs.. to info caur korupciju - pazīšanos.. Tas nav normàli.. Bandîti baltàs apkaklîtès nobijušies, ka atklās viņu īpašumus.. Un rebes.

Atbildēt

ZOO

27.08.2019. 15:07

»

it kā prese

Lapss palaidis garām nozīmēto LU pārvaldnieku.Vai izmuļkots,un muļķoja mūs visus,riedams pret nepareizo zvaigzni


Čekas virsnieka, ideoloģiskās daļas priekšnieka dēls, kas no tēva smēlies čekas metodes tagad nu stūrēs LU pretim jaunajai simtgadei. Bordānam nederēja ar "čekas kattīti", tahad ir ar "čeku šūpulī". Apsveicu! Tomēr nevaru piekrist, ka lielākā kretīna meklējumi pat Lapsas kungam ir iepriekš paredzami. Varbūt Indriķim Latvietim der apsvērt grāmatas rakstīšanu? Lielākā kretīna meklējumos.

Atbildēt

A. K.

27.08.2019. 15:06

»

Latvis

Ja jau Pionieri krievam pārdeva, tad tā arī turpinās un var pārdot visu Latviju. Vai ta viņš arī ir žīdmasons? Un cik sapinies ar kriminālo pasauli


Kapitālismā miljōnīgas rebes taisa tikai kriminālajās aprindās iesaistītie, - tagad mazāk redzami treniņbikšainie bandīti, vairāk - bandīti baltās apkaklītēs, tādi kā Kariņš, Rīgas domnieki utt.

Atbildēt

Uvis

27.08.2019. 14:54

»

atis

pārdevējs nevar pārliecināties par naudas izcelsmi, tas jādara bankai un visiem n-tajiem dienestiem, kādi ir. jebkurš nekustamā īpašuma darījums ir redzams attiecīgajos reģistros, lai tad dienesti strādā un bauda. pārdevējam tas nav jādara


Nav redzams reģistros, Zemesgrāmatu datiem viena bordānistu ministrijas valsts sekretāra vietniece nelaižot nevienu klāt meklēt tajā datus pēc personas datiem, arī bankas ne, ja vien īpašums netiek ieķīlāts. Visiem viņa klāstot, ka darot to, lai aizsargātu personu datus, bet īlenu maisā nenoslēpsi. Tādas rīcības vienīgais rezultāts esot nodrošināt, lai korumpētu amatpersonu ģimenes locekļu patiesie nekustamie īpašumi un to darījumi nevienam nebūtu zināmi, izņemot operatīvos darbiniekus. Saglabājot monopola piekļuvi Zemesgrāmatu datiem, kāda prakse nepastāv ne Baltijas valstīs, ne Skandināvijā, ne Anglijā, ne citviet Eiropā, rodas iespēja šantažēt kariņus uc. nepiekāpīgākus politiķus, šādus datus nopludinot caur bijušajiem operatīvajiem darboņiem, kas nodrošina tādam “biznesam” politisko jumtu un aizsardzību. Izskatās,ka ar pašu bordānistu ministrijas maitasputnu sagatavotajiem normatīvajiem aktiem noslepenotā Zemesgrāmatu datubāze tagad ir padarīta par naudas atmazgātāju un politisko šantāžistu ienesīgāko melno biznesu valstī.

Atbildēt

it kā prese

27.08.2019. 14:52

Lapss palaidis garām nozīmēto LU pārvaldnieku.Vai izmuļkots,un muļķoja mūs visus,riedams pret nepareizo zvaigzni?

Atbildēt

Sazvērestību teoriju cienītājs

27.08.2019. 14:29

»

CE

JKP ir jātiek klāt LU arhīvam lai iznīcinātu ANNAS POTAPOVAS lietas materiālus. Tas ir eksistenciāls jautājums, jo ja atklās šos melus, tad JKP iet skuju taku


Jutas Strīķes māsa Vita Ķiņķere ir vēsturniece, kas, spriežot pēc ziņām par izmaksāto atalgojumu, vēl 2018. gadā strādājusi Latvijas Nacionālajā arhīvā par galveno arhīvisti. Sakritība?

Ziņas par Maskavas 584. vidusskolas 1987. gada izlaidumu bijušas pieejamas internetā (https://sch584.ucoz.ru/index/vypuskniki/0-12). Tagad saite par 1987. gada absolventiem nestrādā. Sakritība?

Zelta medaļnieces diploms garantēja iespēju, nekārtojot piecus eksāmenus, tai skaitā sacerējumu, iestāties Latvijas Universitātes izvēlētajā specialitātē. Meitene, kas izglītības pamatus ieguvusi Krievijā, kas savu pirmo pieredzi guvusi milicijā, izvēlas studijas Latvijas Universitātē. Sakritība?

Zelta medaļniece nav ne reizi "pieķerta" rakstām jelkādu garāku sacerējumu publiskošanai. Sakritība?

Visi meklē pierādījumus, ka savulaik mainīts vārds un tad arī uzvārds, bet neviens nemeklē pierādījumus, ka diploms pieder uzrādītājam. Sakritība?

Latvijas Universitāte, kas brīvi sniedz profesoru un studentu personas lietas vēsturiskai izpētei pēkšņi ne tikai iebilst pret dokumentu izsniegšanu, bet tiesvedībā vēl arī piedalās personas, kuras personas lietu prasa, advokāte. Sakritība?

Nevienu neinteresē, kādā valodā noritēja studijas un kā cilvēks, kas nav guvis izglītību latviešu valodā, ir studējis Latvijas Universitātē. Vai studējusi krieviski? Vai studējusi latviski? Un kādas sekmes bijušas, kad studijām būtu bijis jānorit tikai latviešu valodā? Cik gramatisko kļūdu uz diplomdarba lapu bija? Nekas no tā visa nav prasīts. Sakritība?

Atbildēt

Satversme

27.08.2019. 14:26

»

Lavrovs

Pastāstiet to Krievijas Federācijai


Bezsakaru grūti komentēt. Ej ārstēties.

Atbildēt

Satversme

27.08.2019. 14:03

»

Paldies!

Latvijas Universitātes rektoru Ministru kabinets neapstiprināja. Nebrīnīšos, ka rīt Delfos izlasīšu ziņu, ka Valsts prezidents sākumā atlaidīs Saeimu, tad apturēs Satversmi un tad arī godpilni uzņemsies "vadoņa" lomu. Paldies Pietiek.com, ka turat roku uz Latvijas Republikas pulss


Valsts prezidents nevar atlaist saeimu. Saeimu var atlaist tauta referendumā. Bet prezidentam ir referenduma rosināšanas tiesība. Šajā vēsturiskajā laika sprīdī un ģeopolitiskajā situācijā neviena rietumu valsts neatzītu nekādu Ulmaņa 1934.gada izgājienus, tas nu ir pavisam droši. Tā, ka neceri.

Atbildēt

CE

27.08.2019. 14:02

JKP ir jātiek klāt LU arhīvam lai iznīcinātu ANNAS POTAPOVAS lietas materiālus. Tas ir eksistenciāls jautājums, jo ja atklās šos melus, tad JKP iet skuju taku.

Atbildēt

Pilsonis

27.08.2019. 13:58

»

TTT

Autora stāstiņiem būtu lielāka ticamība, ja Juraša apsūdzībām nevilktu līdzības ar Lemberga apsūdzībām. Vienkārši smieklīgi. Krieviem ir teiciens nesalīdzināt pirkstu ar p...pi


Bet ko darīt, ja saskaņā ar Krimināllikumu abi tie noziegumi tiek kvalificēti kā sevišķi smagi noziegumi?

Atbildēt

Paldies!

27.08.2019. 13:53

Latvijas Universitātes rektoru Ministru kabinets neapstiprināja. Nebrīnīšos, ka rīt Delfos izlasīšu ziņu, ka Valsts prezidents sākumā atlaidīs Saeimu, tad apturēs Satversmi un tad arī godpilni uzņemsies "vadoņa" lomu. Paldies Pietiek.com, ka turat roku uz Latvijas Republikas pulss!

Atbildēt

Tiesvedības gaita

27.08.2019. 13:45

Vakar tika skatīta Bunkus ģimenes prasība pret Gobzemu par goda aizskaršanu. Ka tur beidzās ? Kāds zin ?

Atbildēt

...

27.08.2019. 13:40

»

LLL

Ja arī rakstā būtu taisnība, tad akcenti salikti atkal nepareizi. Lielākā problēma nav tas, ka šantažē, bet tas, ka ir ar ko šantažēt. Ministru prezidentam jābūt ar nevainojamu reputāciju, ja jau viņa padotajiem tādu pieprasa stājoties amatos. Ja tādas nav, tad jākravā pekeles un uz otru dzimteni...


Šantāža darbojas tikai tad, ja persona ir gatava atsaukties uz šantāžu, un ir pilnīgi nesvarīgi, kas ir šantāžas pamats, vai tas, ka savulaik māsai sabojājis kokli vai uzminis deju partnerei. Var jau būt, ka tur ļaunu prātu par to, ka nav godināts tikpat stipri kā VVF, ka nav ticis pie godalgām, pie kurām tikuši citi trimdas darbinieki, ka bijis tik ilgi jādzīvo Repšes un Kalnietes ēnā, bet šantāža ir tikai iemesls ļauties atriebei par sevi mazāk spēcīgākajam, jo tā taču ir pieņemts - sist ar kāju to, kas Tev nevar iesist.

Atbildēt

Laura

27.08.2019. 13:30

»

Teds

Praktiski vairs nav juristu, kuri spētu cīnīties par tiesisku valsti, jo izglītības pamati ir tik tālu sačakarēti, ka jaunizceptie juristi mūs ved maldu ceļos, bet vecie ir sasmērējušies un negrib pat dzirdēt par tiesiskumu. Protams arī materiālā ieinteresētība, jo par taisnu tiesu kukulīti neviens ...


Tas, ka izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska salīdzina tiesības ar dzeju, bet jurisprudenci ar dzejas interpretāciju, manuprāt, liecina par apzinātu rīcību, kas vērsta pret demokrātiju un tiesiskumu. Ja ministre vairo priekšstatu, ka valsts pārvaldi nenodrošina viss likuma vara, bet gan valsts varas turētāja ieskati par to, kā vara izlietojama, tad tālu no totalitārisma neesam tikuši, bet ar kosmisku paātrinājumu strauji tuvojamies tādam totalitārismam, ka pat Mao un Staļins varētu apskausties. Diemžēl Šuplinska nav vienīgā. Teiciens - cik juristu, tik viedokļu - ir tā nostiprinājies cilvēku apziņā, pateicoties arī tādām personām kā Dr. habil. iur. Kalvim Torgānam, ka labākajā gadījumā cilvēki juristus uztver par burvjiem, kas ar pareiziem vārdiem var pieburt to, lai tiesību norma noteiktu ko citu, nekā tā to nosaka, bet sliktākajā gadījumā uzskata, ka juristi der tikai tāpēc, lai sarunātu. Vienā gadījumā sarunāšana nozīmē patiešām parunāšanās, bet daudzos gadījumos tas ir saistīts ar gaidām, ka jurists pildīs starpnieka lomu kukuļdošanā vai kukuļņemšanā vai ka jurists taisnību panāks ar vēl kādām citām krimināli sodāmām darbībām.

Atbildēt

Teds

27.08.2019. 13:00

Praktiski vairs nav juristu, kuri spētu cīnīties par tiesisku valsti, jo izglītības pamati ir tik tālu sačakarēti, ka jaunizceptie juristi mūs ved maldu ceļos, bet vecie ir sasmērējušies un negrib pat dzirdēt par tiesiskumu. Protams arī materiālā ieinteresētība, jo par taisnu tiesu kukulīti neviens nedod.

Atbildēt

Latkovskis: konkrēti, par ko kauns?

27.08.2019. 12:32

Kārtības rullis 16.04.2018

Didzis Šmits: Tu tā kā dodies ceļojumā, tu iekāp tādā autobusā ar 100 vietām, un tu lēnām saproti, ar kādiem pasažieriem tu kopā esi iekāpis uz 4 gadiem... varbūt ne autobuss, bet tas tāds „šatlbuss” uz Mēness .. tas tā interesanti. Bet kas jauns šajā Saeimā ir, ka mums, bez ironijas, ka mums viens deputāts ir tāds, nu, ir no izgriezuma Saeimas zālē sēž.. tas ir tāds, man liekas, vispār jaunums. Būs virkne jautājumu, kur būs nekoalīcijas balsojumi.

Jurģis Liepnieks: Šī mums ir visnekvalitatīvākā Saeima, kāda mums vispār ir bijusi. Tie pirmie 6 mēneši to aboslūti pierāda. Respektīvi mums bija liels sasniegums, ka šī valdība vispār spēj sastādīt valdību.
Pēkšņi viņiem atklājās, ka iepriekšējā valdība jau esot kaut ko jau sadalījusi, ka naudas neesot. To viņi nezināja pirms vēlēšanāām – milzīgs atklājums! Atklāja, ka nespēj piešnemt budžetu, nosauca to par tehnisko budžetu.. Šī Saeima ir katastrofāla. Visi priecājas, ka vspār pieņema kaut kādu budžetu. JKP apmānīja savus vēlētājus – Dievs ar viņiem.. (Feldmans smaida platu smaidu pa visu ekrānu kā svaigu baltmaizi saēdies). Es neredzu vairāk cita pamata optimismam nākotnē, kā tikai labi, ka budžets ir. Labi, ka tas kaut kā kopā turās.
.. citi vainīgi, ka jūs nevarat pildīt savus solījumus.. labi, skaidrs, tad tā arī pierakstām.

Krišjānis Feldmans: mēs pildām, prmkārt, melu čempionu solījmus.. jā varēja nogrozīt budžetu..
Jurģis: neizpildīsiet arī nākamajā gadā.. viņi neizpildīs arī 20-tajā gadā, jo nekas jau nemainās.

Šmits: ir arī citas metodes, kā pie šī jautājuma strādāt, pie tā es arī strādāšu...
šis ir dublis nr.2. Jo patiesībā tieši tāpat tika izveidota šī te valdība. 51.balsi iedeva Artuss Kaimiņš. Varam iet detaļās – kāpēc. Tas ir cits jautājums. Viņš iedeva 51.balsi. Tad Atis Zakatistovs ar vienu manipulāciju ieveda tur pārējos ratus. Tagad ir mēģinājums – dublis nr.2 izdarīt to vēlreiz, dodot atbalstu tam, kas nav lemts. Nu, jautājums, cik ir liela pacietība maniem partijas un frakcijas biedriem to turpināt.

(vienīgais, uz ko Šmits ik pa laikam skatās, ir Liepnieks)

Feldmans: tas ir mēģinājums likt justies neērti, lai es, piemēram, lai es vērstos pie koalīcijas partneriem, lai es kaut kāda spiediena rezultātā sāktu viņus dauzīt – nu daram, daram.. tas ir tāds it kā publiskais spiediens, ko izdara..

Šmits: Kas šajā ir ģeniāls? Par principialitāti JKP izpildījumā – apsolīt visu, un neizpildīt neko. Līdzīgi kā bezkompromisa tiesiskums.Tas nozīmē – bez tiesas – tā kā mēs gribam, kā Pinočets stadionā, un tad kādu laist ārā..
Ja man nav pieņemams šis premjers, šī valdība, tad kāda principalitāte balsot par? Tā ir principialitāte, tad..?

Latkovskis: no politikas vēstures – ļoti interesants gadījums. . Man vienmēr izbrīna, kas viņus visus vieno..es zinu kādēļ viņi tur ir. Tas ir tiešām Kaimiņa dēļ.

Liepnieks: Tā nav nekāda partija. Kaut kas tika formāli izveidots, laii varētu vēlēšanās piedalīties, kaut kādi ļaudis savācās, kaut kādas agresīvi, kaut kādas pārmaiņu ideoloģijas bāzes. Protams, nekas viņus nevieno, viņi viens otru nepazīst, skaidrs, ..ka viņi dezintegrēsies kaut kādās sastāvdaļās.

Šmits: bija jāsargā sevi, bija jāiet tur, kur, kā saka, solīja..

Puče: tad Kam pieder Kaimiņš? Vai Kam pieder partija? Vai, kas jum tur notiek?

Šmits: 2 kriminālprocesi ļoti nopietni izmainīja to, kas varēja notikt tālāk.
Un kas tur īstenībā ir vai nav, to mēs nezinām. Bet skaidrs, ka ar šo tika manipulēts no pirmās dienas pēc vēlēšanām, ja ne vēl pirms. Es redzēju personīgi pēc vēlēšanām. Tai skaitā pat ar manīm sarunās, no šīs te partijas blakām (JKP), - mēs jums varam palīdzēt, mēs jums varam palīdzēt, mēs visu sakārtosim, tikai Bordānu atbalstiet, jūs tikai Bordānu atbalstiet, mēs visu sakārtosim. Tā tas iet. Un tad vēl ieraksta sarunas Saeimā. Tas bezkompromisa tiesiskums ir redzams!

Puče: Jūs it kā minējāt, ka bordānieši ierakstot jūsu sarunas.

Šmits: Skaidrs, nu Gobzema sarunas ierakstīja JKP tikšanās laikā viņu frakcijas telpās. Ja tur bija kāds trešais – es nezinu, kurš ierakstīja. Ja tur bija kāds trešais.. nu, tad jautājums, kā bijušie KNAB darbinieki strādā, ka viņi atļauj savas telpas noklausīt, bet man ir aizomas, ka tomēr paši vien rakstīja.

Puče: Kas tās par pleznām šai pīlei? Vai šim stāstam?
Jurģis: Respektīvi JKP teica, ka viņi var sakārtot tās krimināllietas, ja jūs atbalstīsiet valdību.

Šmits: Mēs jums varam palīdzēt! Jums ir problēmas, kur mēs varam palīdzēt, vienkārši, nu, ..

Puče: krimināllietu kontekstā..
Šmits: Mājiens bija skaidrs. Varbūt netika teikts vārds „krimināllieta”, bet mājiens bija ļoti skaidrs.

Puče (Feldmanam): tā ir tirgošanās, Krišjāni!
Šmits: Rezultāti acīm redzami. Aizgāja līdz tam – tā 51.balss parādījās – jau līmenī, ja frakcija nesekos, tad es pats iešu prom. Tā 51.balss būs neatkarīgi ne no kā! Par 52.es drošs neesmu, bet..

Puče: to saka Artuss.

Šmits: Jā, to viņš saka. Jā to viņš teica plašā lokā savā partijā, ka viņš to darīs.
..
Puče: Jūsu pardomas Jaunajā Vienotībā par šo te redzamo kārtību, jo godīgi sakot, dažbrīd ir kauns. Un jums nav?

Latkovskis: Konkrēti, par ko kauns?

Puče: es jau pieminēju dažus piemērus. Kartons un tās izrīcības ar KPV LV tur tajā kontekstā, kā viņi tur mainās un dalās ..

Atbildēt

ciniķis

27.08.2019. 12:22

Versija ne pārāk ticama, kaut vai tā piemēra dēļ, ka DP šefu apstiprināja amatā neskatoties uz ne uz kādiem iebildumiem. Kur tad bija "kompromāts", ko laist darbā? Nebija vēl iegūts? Otrs - kurš, kurš būs tā kompromata saņēmējs un lietas rosinātājs? Ķuža vadītā, atrakstīšanās mākslā rūdītā un vienotībai lojālā valsts policija? Nopietni? Nu, nez vai. Es izvirzītu citu versiju - pret ko JKP iemainīja Muižnieka neapstiprināšanu koalīcijas partneriem? Vai arī neiemainīja, bet šie partneri tā viltīgi piekāpās, lai sarunās par svarīgākām lietām būtu nopietns arguments - mēs jau jums piekāpāmies jums supersvarīgajā LU lietā, tāpēc aizmirstiet par 3x500 un citām lietām. Vai tik te nesanāca tā, ka cīnoties par otršķirīgām vai treššķirīgām lietām ( tādām kā, kurš būs vai nebūs LU rektors) kāre pēc tūlītējas, sīkas un šķietamas uzvaras jūtami samazināja pārrunu iespējas nākotnē. Respektīvi, vai šeit nav tā, ka JKP apspēlēja kā mazus bērnus, iedodot kompeti, lai pēc tam neiedotu kaut ko svarīgāku. Man izskatās tieši tā.

Atbildēt

bruņiniekam

27.08.2019. 11:57

»

Skumjais Bruņinieks

Baltiem diegiem šūta ir Jūsu uzburtā aina , "Pietiek lasītāj...


tam varētu ticēt, ja cilvēki neredzētu JKP balsojumus Saeimā. Viss redzams kā uz delnas.
Ja JKP vienojas ar citiem oligarhiem, ne Lembergu, tad tas nenozīmē, ka viņi ir taisnības cīnītāji un neapkalpo citus ķeizarus

Atbildēt

tas

27.08.2019. 11:44

»

Skumjais Bruņinieks

Baltiem diegiem šūta ir Jūsu uzburtā aina , "Pietiek lasītāj...


jau tāpat ir acīmredzams.Neviena cīņa nav viegla, skaidrs, ka 30 gadu iestrādes un izveidotā ierēdniecības sistēma ir spēcīgs pamats, lai nepieļautu nekādas izmaiņas, pretotos savas varas zaudēšanai.Pilnīgi vienalga, kā sauks hūtaiņi JKP, bet priecē JKP partijas centieni sakārtot nekustamā īpašuma nodokļu jomu, viņu izstrādātais priekšlikums izmaiņām ir apsveicams .Vienmēr pienāk brīdis, kad vieni nevar dzīvot pa vecam, bet vieni negrib, pārfrāzējot teicienu par soc.revolūcijām - kad apakšas vairs negrib dzīvot pa vecam, bet augšas vairs nevar.Tā agonija, protams, var vilkties ilgu laiku, savus gadus desmit...

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par pulksteņa grozīšanu

FotoReizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons, kurš aizrāvās ar vaboļu un insektu kolekcionēšanu. Hudzonam ļoti gribējās, lai pēc darba viņam atliek vairāk dienasgaismas stundu savam hobijam.
Lasīt visu...

3

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

FotoLai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums rudenī visā Eiropā un citur pasaulē ir otrais vilnis vai pirmā viļņa turpinājums, pēc mierīgas vasaras atkal kāpj inficēto un saslimušo skaits, un valstis spiestas atgriezties pie ierobežojumiem. Kumulatīvā 14 dienu incidence uz 100 tūkstošiem iedzīvotājiem Eiropā 25.oktobrī zem rādītāja 100 bija vien 5 valstīs, Latviju ieskaitot. Vidējais ES/EEZ un UK rādītājs – 249,8 (23.10.).
Lasīt visu...

21

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

FotoIedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu kaķi. Pēkšņi aiz sienas sākas neganta bļaušana, trauku sišana, jūs satraukts izskrienat un zvanāt pie durvīm - kas lēcies? Durvis atver kāda samiegojusies seja un norūc - ko jūs te meklējat, esat no policijas? Ar laiku pie šiem trokšņiem jūs pierodat un cenšaties nepievērst uzmanību, jo tur taču dzīvo histēriski kaimiņi.
Lasīt visu...

21

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

FotoŠoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas cepurītēm vai Jeremejeva paranoju, bet gan par COVID-19 nāves izkapti darbībā Krievijas plašajos laukos.
Lasīt visu...

12

Par tomiem lūšiem un citiem alkoholiķiem – baznīcas vajātājiem

FotoNesen zināmās aprindās pazīstamās cehs.lv radošais direktors Toms Lūsis atbilstoši savai „humora” izjūtai „izjokoja” baznīcas darbību ierobežojumu laikā, kas saistīti ar Covid19. Citiem vārdiem sakot, Toms uzsāka nodarboties ar ļoti ienesīgu un šodien ļoti populāru darbību - baznīcas vajāšanu.
Lasīt visu...

21

Maskēt kopējo atbildību

FotoAizvakar Ministru kabinets vienojās, ka par mutes un deguna aizsegu nelietošanu sabiedriskās vietās varēs piemērot sodu līdz 50 eiro apmērā. Lai šīs izmaiņas varētu stāties spēkā, Saeimai jāapstiprina grozījumi COVID-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumā. Likumprojekts skatīšanai Saeimā tika virzīts steidzamības kārtā, un par tā nodošanu komisijām nobalsojām šorīt. Līdz šim visi ar pandēmijas ierobežošanu saistītie priekšlikumi Saeimā tika izskatīti patiešām steidzamības kārtā — tajā pašā dienā, apzinoties, ka runa ir par sabiedrības veselību un kavēšanās šeit neder.
Lasīt visu...

21

Kurš pēdējais izslēgs gaismu nelielajās pašvaldībās?

FotoRudens tradicionāli ir laiks, kad zemnieka sētā apcirkņi tiek pildīti ar vasaras sezonā sarūpēto. Ja gads ir bijis labs, tad saimnieks uz gaidāmo ziemu raugās ar zināmu optimismu, ja slikts – savelk jostu ciešāk. Pavisam sliktā jākar zobi vadzī. Savukārt pašvaldībām lapkritis ir laiks, kad jāatsāk ikgadējā cīkstēšanās par tām atvēlēto finansējumu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

“Ganāmpulkam” pieaugot, aug pieprasījums pēc “ganītājiem”

Koronavīruss ir izraisījis ne mazums diskusiju un viedokļu sadursmju gan speciālistu aprindās, gan sabiedrībā. Taču arvien biežāk parādās atsevišķi eksperti...

Foto

Jautājums – kāda ir C19 Pasakas morāle? Kāds ir Lāsts?

Uz kādas vientuļas salas vārdā Pasaule dzīvoja 100 ciltis (Valstis), kuras vadīja Valdnieki, un viens Burvis...

Foto

Signāls

Vai maskas lietošana pēc koloniālās pārvaldes lēmuma ir medicīniski pamatota? Drīzāk nē nekā jā. Kādēļ tad cilvēki liek uz sejas to? Jo viņiem ir bailes....

Foto

Maskai nav nekāda sakara ar valdības gāšanu

Reāli fakti - Covid19 ir lipīgs, paaugstinās temperatūra, pazūd oža, bezspēks utt. Iespējams, daudzi jau ir pārslimojuši bez acīmredzamiem...

Foto

Nevienam nevajadzētu būt tiesībām lemt par cita cilvēka dzīves vērtību

Šogad ir apritējuši 10 gadi, kopš Latvijas Republikā ir stājies spēkā likums “Par Konvenciju par personu...

Foto

Krīzes brīdī pacientus šķiros…

Tātad Latvija tagad ieviesīs praksi, kādu it kā pielieto daudzās pasaules valstīs, kad krīzes apstākļos šķiro pacientus – kurus ir vērts ārstēt,...

Foto

Priekšlikumi Latvijas Republikas Ministru prezidentam K.A. Kariņam: ierosinu pilnībā pārtraukt jaunu klientu ievietošanu valsts sociālās aprūpes centros

Viena no tiesībsarga funkcijām ir veicināt privātpersonas cilvēktiesību aizsardzību...

Foto

Nevis masku nēsāšana, bet gan C19 pneimonija ierobežo tavu brīvību

Vai man ir pazīstamie, kuri slimo vai ir miruši no C19** infekcijas? Vai tas, ka es...

Foto

Covid19 spilgti izgaismojis melnus plankumus Latvijas medicīnā, bet, iespējams, krīze Baltkrievijā pavēra ceļu to lāpīšanai

Kaut arī no 3. jūnija oficiāli ir pieejami visi valsts apmaksātie...

Foto

Krievijas KDLO dienas ir skaitītas: Putina 5. pants nedarbojas

Nav noslēpums, ka Kaukāzs vienmēr ir bijis ne visai sagremojams kumoss ne tikai cara laiku Kremlim, bet...

Foto

Taksometru sektorā ēnu ekonomika zeļ un plaukst

Kurš gan nav pieradis, ka politiķi sola, pēc tam atkal sola un tad jau politiķi mainās – pirmo solītāju...

Foto

Satversmes tiesa lēmusi atcelt iepriekšējo praksi, piedzenot parādus un kompensācijas par bojātiem dabasgāzes skaitītājiem

Jau šī gada martā sabiedrība tika informēta par spriedumu, kurā Satversmes tiesa...