Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ko melo?

27.01.2019. 17:15

»

NUNU

Ko pieminiet Oligarhu lietu , lai lamātu prokuratūru? Ja KNAB izmeklētāji nespēj pierādīt savākto materiālu atbilstību kriminālvajāšanas uzsākšanai, tas pierāda viņu zemo kvalifikāciju. Ja 3 gadu laikā nespēj savākt pierādījumus, tad neviens prokurors neuzņemsies iesniegt amatpersonu pļāpāšanu kā pierādījumu...


KNAB kriminālprocesus uzrauga prokurors, Rīdzenes sarunu lietā tas bija prokurors Leja. Lai kādus pierādījumus necēla izmeklētāji, tostarp sarunu ierakstus, prokurors Leja ar savu bezdarbību nevirzīja un nepārraudzīja, neuzraudzīja procesu. Beigu galā atklājās viņa stratēģija - lietu izbeigt.Visu laiku TV viņš attaisnojās ar to, ka tiesneši neatzītu pierādījumus par pietiekamiem. Kas gan Lejam deva šo patvaļu tā vērtēt? Neilgi pirms vērtēšanas cionistu simts Saeimas idioti apstiprināja, Saeimas prezidija manipulācijā ar balsojumu grozījumus likumā, kas deva tiesības Lejam apšaubīt pašam pierādījumu pietiekamību pirms tiesas un izbeigt kriminālprocesu. To Leja arī izmantoja 3A kubā interesēs.

Atbildēt

NUNU

27.01.2019. 15:17

Ko pieminiet Oligarhu lietu , lai lamātu prokuratūru? Ja KNAB izmeklētāji nespēj pierādīt savākto materiālu atbilstību kriminālvajāšanas uzsākšanai, tas pierāda viņu zemo kvalifikāciju. Ja 3 gadu laikā nespēj savākt pierādījumus, tad neviens prokurors neuzņemsies iesniegt amatpersonu pļāpāšanu kā pierādījumu tiesai, kuru ne tikai tiesnesis, bet tante Bauskā neņems par pilnu. Strīķe un Jurašs jau pasludina par savu varoņdarbu RS korupcijas atklāšanu. Vai ir piereģistrēts kāds viņu iesniegums drošības iestādēm, vai KNAB ? Bļaustīšanās RD par korupcijas atklāšanu ir meli.

Atbildēt

Ilga Kreituse

27.01.2019. 14:13

»

Tiesiskums

KREITUSES KUNDZI uz ES PARLAMENTU un ne tuvu tam vairs vaideres,kalnietes,zīles,šadurskus,loskutovus dombrovskus,kristovskus un pārējos no vienoto kopas


ir tikai labi nomaskējusies Tatjana Ždanoka, jo dziļi pārdzīvo, ka latvieši nepieņem krievu okupantus un Saskaņu nelaiž valdībā. Kreituse ir viena no Induļa Roņa slepkavām. Viņas vieta ir karātavās Doma laukumā kopā ar Aivaru Kreitusu, Lemberga stipendiātu. Ilga Kreituse ir noziedznieku 4. maija komunistu- čekistu- cionistu galvenais ideoloģiskais pīlārs. I. Kreituse nepārtraukti melo. Arī viņas ievazātā tēze - Politika ir kompromisu māksla. Tie ir augsta līmeņa meli. Jo patiesais politikas firmulējums ir cits - Politika ir māksla panākt vēlamo. Tieši to arī viņa dara, labi zinot īsto politikas formulējumu, par katru cenu viņa grib panākt Saskaņas iekļaušanu valdībā. Vadoties no latviešu tautas interesēm, politika ir māksla panākt vēlamo un vēlamo latviešu tautai. Pret latviešu tautu tiek realizēts mērķtiecīgs genocīds, bet Ilga Kreituse vēlas, lai latviešu tautu iznīcina, jo viņa nepostulē politikas tēzes, kas būtu vēlamas latviešu tautai.

Atbildēt

bratka

27.01.2019. 13:49

Kāpēc prokurors 10.g.nevareja iesēdināt Lembergu,bet no jauna izvirza apsūdzību pret kārtīgu izmeklētāju,kurš ir strādājis no sirds,lai apkarotu korupciju.Strelčonoks bija mafijas piesedzejs,un vairāk nekas,par piesegšanu vajadzēja pašam Strelčonakam izvirzit apsūdzību.

Atbildēt

Redzi,

27.01.2019. 13:28

»

Kalnmeijer, vai tu saproti?

Ka likums, kas nosaka 10 dienas, nav paplašināti tulkojams, tam nav papildinājumu un skaidrojumu, tātad, skaitlis "10" nav grozāmas un stiepjamas, biedri Kalnmeijer! Lasi, lūdzu likumu: "10 DIENU LAIKĀ". Nokavēji, ej mājās, lūdzu, saliec pudeles pa grīdu un sastaipi diegus. Suni gan tad nelaid vaļā ...


šis jautājums likumā tieši nav precizēts. Var interpreēt tā un šitā. Ar to tai 4. maija noziedznieku čekistu- komunistu- cionistu noziedznieku kliķei dotas tiesības lemt "pēc vajadzības" - ierosināt, neierosināt, turēt aizdomās, vai apšaubīt pierādījumus utt.

No cionistu rokasgrāmatas Gudro stratēģija un taktika, ko izdalīja Saeimas deputātiem jau 6. Saeimā, pēc kuras joprojām, manipulējot ar Saeimas simts noderīgiem idiotiem, vadās Saeimas prezidijs, ko vada atkārtoti, kas ir simptomātiski, I. Mūrniece -" Tauta jāpieradina pie nelikumībām". Tas pats Maizītis, Mūrniece, Kalnmeijers utt. Konsekventa pēctecība. Papildus šī noziedznieku vara veselības ministri iecēluši I. Viņķeli, kura nule apmācīta ASV Miltona Frīdmana ekonomikas genocīda skolā - genocīds veselības aprūpē nodrošināts. Tieslietās ar 1. janvāri vara koncentrēta iekšlietu ministra kompetencē - ar 2009. g. 1. janvāri stājas spēkā M. Kučinska ZZS parakstīti MK noteikumi par Valsts drošības dienestu. Tautas genocīda apstākļos vara dzīvo bailēs un izvērš aizvien lielāku teroru, paaugstinot vispārēju terora draudu līmeni. Jo varas terors un genocīds loģiski var izraisīt neprognozējamu pretdarbību. Pagaidām, pretēji Francijai, Latvijā ir klusi. Bet klusums ir mānīgs. Ja vara apgalvo, ka terora līmenis ir zems, tas nozīmē, ka tā par to nav pārliecināta. Cik ilgi vara spēs manipulēt ar tautu? Vara to nezin, bet ir gatava aizstāvēties ar līdz zobiem bruņotām preterorisma vienībām. Smieklīgi, vai ne?

Atbildēt

s

27.01.2019. 13:20

»

vispār

Neredzu likuma pantu kurā būtu teikts, ka lieta uzskatāma par izbeigtu un apsūdzētais attaisnojams, ja prokurors 10 dienu laikā nav pieņēmis lēmumu


Kas tev prasa izbeigt lietu?! Un kāds sakars prokurora rīcībai ar attaisnošanu?! Neizliecies, ka nesaproti, par ko ir runa. Prokuroram ir jāievēro likums! Un, jā, arī ģenerālprokuroram jāievēro likums, un pat tad, ja viņam to nu ļoti ļoti negribas darīt.

Atbildēt

vispār

27.01.2019. 12:32

»

Prokurors nemelo?

Kriminālprocesa līkuma 403.pants. Kriminālvajāšanas uzsākšana...


Neredzu likuma pantu kurā būtu teikts, ka lieta uzskatāma par izbeigtu un apsūdzētais attaisnojams, ja prokurors 10 dienu laikā nav pieņēmis lēmumu.

Atbildēt

Kalnmeijer, vai tu saproti?

27.01.2019. 12:13

Ka likums, kas nosaka 10 dienas, nav paplašināti tulkojams, tam nav papildinājumu un skaidrojumu, tātad, skaitlis "10" nav grozāmas un stiepjamas, biedri Kalnmeijer! Lasi, lūdzu likumu: "10 DIENU LAIKĀ". Nokavēji, ej mājās, lūdzu, saliec pudeles pa grīdu un sastaipi diegus. Suni gan tad nelaid vaļā dzīvoklī -mājā - suns diegus noraus un domāsi, ka tavā dzīvoklī bija kāds neģēlis. Ko es pateicu nepareizi?

Atbildēt

kad

27.01.2019. 11:53

šito korumpantu iesēdinās? Varbūt kopā ar annu?

Atbildēt

Kāda tiesa!

27.01.2019. 10:48

»

xx

Tur atbilžu varianti ir daudzi , bet tos uzzināt varēs vēlāk, varbūt pat tikai tiesā . Un ja neesi ievērojis , tad apsūdz Jurašu, nevis otrādi


Netiesās taču bij. KNAB vad. un Kalnmeijeru par kriminàllietas safabricèšanu pret Jurašu, bet vajadzētu. Cik ilgi nesodīti ar kriminālprocesu safabricēšanu var izsprukt sveika?

Tieši precīzi Jurašs norādīja, ka viņam piedāvā kukuli. Norādīja faktu un KNAB vad. un ģenprokuratūrai nekavējoties bija jāreaģē un jāuztaujā Jurašu, ievācot informāciju. Tas nenotika. Kādēļ? Tādēļ, ka nebija plānots tāds kriminālprocess. Jo KNAB un ģenprokuratura ir politisks ierocis zināmu politmafijas personu rokās. Kad par faktu noskaidroja, ka krimprocess nav vēlams, to neuzsāka, bet, tā kā Jurašs ziņoja medijiem, kaut kā bija jāreaģē. Notēloja, ka bijis process - paviršs, bez papildus faktiem no Juraša un pret Jurašu uzsāka lietu par ziņu nopludināšanu.

Atbildēt

xx

27.01.2019. 10:16

»

LR Prokuratūrai

Labi, Jurašs ziņojumā nenosauca kukuļa piedāvātāju. Tad kāpēc Jurašs netika nopratināts kā liecinieks, lai to atklātu


Tur atbilžu varianti ir daudzi , bet tos uzzināt varēs vēlāk, varbūt pat tikai tiesā . Un ja neesi ievērojis , tad apsūdz Jurašu, nevis otrādi .

Atbildēt

Ilga Kreituse

27.01.2019. 07:22

»

boom

Ir, ir. Korumpētie miliči tagad vārās pilnā sparā, jo gals klāt. Agri vai vēlu tas kantoris ir jāsāk tīrīt


mūžīgā Saskaņas fane, politoloģijas katedras vadūtāja LU Stradiņa (čekista tēva Stradiņa) vārdā nosauktā institūtā, lien visos medijos kā korķis visām pudelēm- viszine. Tomēr cauri spīd viņas vēlme Saskaņu valdībā. Kopš Saskaņa ar citu nosaukumu bija iepriekš līdz šai dienai, Ilga Kreituse vazājas pa visām Saskaņas sapulcēm. Viņas vīrs Aivars Kreituss Lemberga krimināllietās ir kā Lemberga stipendiāts. I. Kreituse lielās ar saviem studentiem, kurus izaudzinājusi. Jūs taču saprotiet, kādus sūdus viņa kā Ījābu, panu Kleksi utt. Spīdekle! Īsta komunistu- cekistu- čekistu- cionistu ideoloģe. Un neatrodas neviena, kas apklusinātu viņas regulāro tiršanu! Kā vēsturniece, viņa ir viena no Induļa Roņa slepkavām. Viņa runā par Latvijas neatkarības atjaunošanu. Mīļie cilvēki, par kādu neatkarību tā uce runā? Čekistu- komunistu - cionistu? Un kā ar cionistu Gudro stratēģijas un taktikas rokasgrāmatu, kopš to izdalīja 6. Saeimas deputātiem. Kur te neatkarība?

Atbildēt

fzss

27.01.2019. 05:52

Latvijā likumus ievēro tikai muļķi vai pārakie ideālisti. pusei pašvaldību veču vajadzētu būt ķurķī, kā arī pusei citu kantoru...

Atbildēt

LR Prokuratūrai

27.01.2019. 01:43

Labi, Jurašs ziņojumā nenosauca kukuļa piedāvātāju. Tad kāpēc Jurašs netika nopratināts kā liecinieks, lai to atklātu?

Atbildēt

boom

27.01.2019. 00:02

»

vienkārši

Saeimā ir iekļuvuši daži cilvēki, kas var un grib sabojāt korumpētās zagļu mafijas dzīvi, tāpēc steidzīgi tie jānoņem no trases , izdomājot dažādas apsūdzības. Astoņkājis darbībā


Ir, ir. Korumpētie miliči tagad vārās pilnā sparā, jo gals klāt. Agri vai vēlu tas kantoris ir jāsāk tīrīt.

Tas pats Kalnmeiers dažās vietās jau izteicās, ka viņam nemaz negribētos Lembergu notiesāt, oligahu lietu noraka, visos citos gadījumos tas pats.

Atbildēt

vienkārši

26.01.2019. 22:17

Saeimā ir iekļuvuši daži cilvēki, kas var un grib sabojāt korumpētās zagļu mafijas dzīvi, tāpēc steidzīgi tie jānoņem no trases , izdomājot dažādas apsūdzības. Astoņkājis darbībā.

Atbildēt

Te neviens neko neaizstāv,

26.01.2019. 21:42

»

jo vairāk

Visādi plānprātiņi to KNAB darba sabotieri aizstāv, jo vairāk es sliecos uz domu, ka par noziegumiem pret valsti ir jāatjauno nāvessods


vnk bilde ir skaidri redzama un izprotama. Neloģiski ir Jurašu apsūdzēt par viņa ziņojumiem medijiem par KNAB vadības un ģenerālprokuratūras bezdarbību, Jurašam KNAB un ģenprokuratūrai ziņojot par mēģinājumu viņu kukuļot ar vienu milj. €. Tagad prokuratūra atriebjas, safabricējot lietu. Diemžēl, likums neļauj par šādu lietu safabricēšanu tiesāt un sodīt prokuroru un viņa vadību. Šādu lietu safabricēšana uzskatāma par teroru. Tikai pretterors ir iedarbīgs, tikpat slēptām metodēm. Tad būs viens likums, viena taisnība.

Atbildēt

jo vairāk

26.01.2019. 20:50

»

vašķa bračka

jā, piekrītu par simc pročiem... aukstigodājamais juraškunks nav pelnījis tādu attieksmi,... vienvārdsakot.. visi, kas te viņu apdirš, ir nelieši


Visādi plānprātiņi to KNAB darba sabotieri aizstāv, jo vairāk es sliecos uz domu, ka par noziegumiem pret valsti ir jāatjauno nāvessods.

Atbildēt

to Nja

26.01.2019. 20:46

»

Nja

šis Lapsas kantoris apkalpo promaskaviskos spēkus. Tādas anonīmas apmelojumu lapas ir jāklapē ciet


Nav manīts, ka Lapsa būtu īpaši labvēlīgs Vienotībai un tās kroplām atvasēm: JKP un Par.

Atbildēt

biogrāfija

26.01.2019. 20:14

Atbildes uz jautājumu, kāpēc Māris Urbāns ir tāds, kāds ir, meklējami biogrāfijā, nodokļu deklarācijā, īpašumu sarakstā, čekas maisos un to kriminālo autoritāšu vidū, kuri ir viņa draugi vai nedraugi.
Kādā no šīm sadaļām atbildei jāslēpjas. Turklāt, prokuroriem, tāpat kā psihiatriem, kaut kas nav kārtībā ar galvu arī...Profesionāla kaite.

Atbildēt

Židmasonu, cionistu, komunistu- čekistu stilā

26.01.2019. 19:45

»

zed

un ko gan tas provinciālais opers un sistemātiskais uzmetējs varētu izdarīt uz trases


safabricē lietas, pret savējiem, ja gadījies ierosināt, izbeidz.

Pret šo cionistu- židmasonu- komunistu- čekistu varu un prokuratūru var attiekties tikai un vienīgi tieši tsda pat pretdarbība - pretterors. Noskaidrojot, kur konkrētajs prokurors, tiesnesis, policists, politiķis dzīvo, kā savā privātajā dzīvē izbauda savus noziedznieku darba augļus, un iedarbojieties uz šo personu privāto dzīvi. Tad būs viens likums, viena taisnība.

Šodien kā padomju laikos safabricē krimināllietas, izcûko cilvèku laiku, nervus, dzīves sabeidz un tiem noziedzniekiem nekas par to. Ja ceļu policija tevi aptur, viņiem jānosauc savs vārds utt. Un, kāpēc aptur, ierobežojot pārvietošanās brīvību. Viņu rīcībā ir visi dati, ko paši var noskaidrot. Tas terors Līgo svētkos uz ceļiem ir terors! Tāds terors kā padomju laikos, kad kāds ieslodzītais no cietuma izmuka.

Atbildēt

Nožēlojami, tie izskatās meli

26.01.2019. 19:17

»

Ko nozīmē bezpersoniskais autors prokuratūras vārdā?

Baidās izdzimteņi izpaust konkrētu autoru! Te būs grutāk. Sodīt var Kalndreijeru ar kājas salaušanu, Straumēnu ar paslidināšanu, iekāpjot savā auto pie Rimi. Tā nejauši.. Atvainojoties. Žīdu cionistu metodēm


"Šāds J. Juraša aizstāvja viedoklis ir kļūdains un neatbilst Kriminālprocesa likuma normām UN VISPĀRPIŅEMTAI KRIMINĀLPROCESA LIKUMA NORMU INTERPRETĀCIJAI(!?) ..." (- kas tā par vispārpieņemto interpretāciju? Kas to pieņem, uz kāda likuma panta pamata var izdomāt?Politiskā vajadzība, godājamie juristi - prokurori?)

Re kā, neattiecas, es prokurors, izdomāju un viss?! Tāds mans visvarens lēmums un radoša izdoma, uz mani likums neattiecas?!

Lasi: " 404. pantā paredzēta īpaša kārtība kriminālvajāšanas uzsākšanai pret personām, kas bauda kriminālprocesuālo imunitāte, un Kriminālprocesa likuma 403. panta otrajā daļā noteiktais 10 dienu termiņš uz to nav attiecināms"- NEATTIECAS UN VISS, tā teiktuLEMBERGS?, Tā saku es, prokuros!

Varena ši prokuratūra.

Atbildēt

jo

26.01.2019. 19:12

»

Prokurors nemelo?

Kriminālprocesa līkuma 403.pants. Kriminālvajāšanas uzsākšana...


Ja jau kristāltīrs un varonis, tad lai tiesā publiski atmasko.
Bet nē, nobijies un slēpjas aiz citu mugurām.
Zaķupastala, ne politiķis

Atbildēt

Prokurors nemelo?

26.01.2019. 18:57

»

Redziet,

prokurori nekaunas principā. Jo nav par ko un nav kāpēc. Viņi principā kā padlaikos dara, ko liek un uzdod. Lai viņi varētu uzraudzīt kriminālproces kaut cik jēdzīgi un kriminālvajāt, viņi ir tie galvenie apsūdzību uzturēāji, principā tiesneši kā padlaikos čekas troikas. Lai viņi būtu vēl nevainojamāmi...


Kriminālprocesa līkuma 403.pants. Kriminālvajāšanas uzsākšana
(1) Kriminālvajāšanu prokurors — procesa virzītājs var uzsākt:
1) ja saņem izmeklētāja lēmumu par kriminālvajāšanas uzsākšanas nepieciešamību;
2) pēc savas iniciatīvas, izņemot kriminālprocesu no izmeklētāja lietvedības.
(2) PROKURORS UZSĀK KRIMINĀLVAJĀŠANU, PIEŅEMOT LĒMUMU PAR PERSONAS SAUKŠANU PIE KRIMINĀLATBILDĪBAS, 10 DIENU LAIKĀ PĒC TAM, KAD SAŅĒMIS KRIMINĀLLIETAS MATERIĀLUS NO IZMEKLĒŠANAS IESTĀDES. (Prokuror, nevajag melot, izdomāt un maldināt sabiedrību un uzskatīt, ka aizstāvis Jurim Jurašam ir galīgi nekompetents, neprot lasīt likumu un neko nesaprot. Likumā nav nevienas atrunas citos gadījumos, stāstīt to, kā nav likumā!).
(3) Prokurors, nesaskatot pamatu personas saukšanai pie kriminālatbildības, veic vienu no šādām darbībām:
1) atceļ izmeklētāja lēmumu un atdod krimināllietu atpakaļ izmeklēšanas iestādei izmeklēšanas turpināšanai, norādot uz nepieciešamību veikt konkrētas procesuālās darbības;
2) pieņem lēmumu par kriminālprocesa izbeigšanu pret konkrēto personu un nosūta krimināllietu izmeklēšanas iestādei vainīgās personas noskaidrošanai;
3) pieņem lēmumu par kriminālprocesa izbeigšanu, konstatējot šā likuma 377. vai 379.pantānorādītos apstākļus.
(4) (Izslēgta ar 20.06.2018. likumu)
(Ar grozījumiem, kas izdarīti ar 12.03.2009., 29.05.2014. un 20.06.2018. likumu, kas stājas spēkā 01.09.2018.)

404.pants. Procesuālās imunitātes atcelšana kriminālvajāšanas uzsākšanai
Prokurors, ja šajā likumā nav noteikts citādi, saskatot pamatu saukt pie kriminālatbildības personu, kurai ar likumu noteikta kriminālprocesuālā imunitāte, vēršas kompetentajā institūcijā ar ierosinājumu atļaut šīs personas kriminālvajāšanu. Ierosinājumam pievieno uzziņu par pierādījumiem, kas pamato tās personas vainu, kuras imunitāti lūdz atcelt. (Prokuror, nemelo, neizdomā, šājā pantā nav neviena vārda, ka nav jāievēro 10 dienu termiņš, to visu jāizdara 10 dienu laikā, kas tev to liedza? Nebija dots politisks pasūtījums?)
(Ar grozījumiem, kas izdarīti ar 12.03.2009. likumu, kas stājas spēkā 01.07.2009.)

Izlasiet piedāvātos pantus no Kriminālprocesa likuma un sapratīsiet, tā es saprotu, ka prokurors melo pa visu pagastu, piemiedz acis, jo acīmredzami, izskatās, ka prokuratūra pilda politisko pasūtījumu Izlasiet 404.pantu! Tajā nav ne vārda, kas prokuroram piešķirtu tiesības atkāpties no šī 10 dienu termiņa, kas noteikt 2.daļa. Punkts un āmen! STOP, kungi prokurori, kaut mazliet kauna sajūtas! Šodien tomēr nav Staļina laiku!

Atbildēt

vašķa bračka

26.01.2019. 18:12

jā, piekrītu par simc pročiem... aukstigodājamais juraškunks nav pelnījis tādu attieksmi,... vienvārdsakot.. visi, kas te viņu apdirš, ir nelieši

Atbildēt

Vaškevičs

26.01.2019. 16:20

Visus komentārus raksta pi... .

Atbildēt

UM

26.01.2019. 15:55

31+30+31+31+28+31+15 197 dienas - tieši tik daudz laika vispār nekas nenotiek!!!

Sabiedrība vēlētos no prokuratūras saņemt arī skaidrojumu - kāpēc uz 01.10.2015 iesnieguma pamata lēmums par operatīvās lietas izstrādi tiek pieņemts tikai 15.04.2016.- nevis formālu atrunu veidā, bet pēc būtības.

Vēl joprojām negribētos ticēt, ka KORUPCIJA VALSTS NOSLĒPUMS

Atbildēt

kode

26.01.2019. 15:37

Jurašs nav tāds, ar kuru kopā varētu iet izlūkos, jau iepriekš zināms, ka "uzmetīs", ja viņam tas liksies izdevīgi.
Nav liela vai maza nodevība, kurš melo - tas zog.
Interesanti, par kādu naudu Jurašu ģimene iegādājas zemesgabalus, pasūta projektus vairāku rindu māju būvniecībai? Viss rit pilnā sparā. Par algu to neizdarīsi, tātad kredīts jāapmaksā vai kā citādi ....

Atbildēt

Tiesiskums

26.01.2019. 13:53

»

Nja

šis Lapsas kantoris apkalpo promaskaviskos spēkus. Tādas anonīmas apmelojumu lapas ir jāklapē ciet


Tā jekapistu kopa ir viena MEĻU black sabbath,ko kretīni bija sacerējuši 4000 vārdu lapā.Tas taču jaunais laiks bija daudz mazāki idioti.Kā tie penšu LOHI tagad piečakarēti!

Atbildēt

Latvis

26.01.2019. 13:42

Kā tāds Jurašs, jeb kāds cits KNABja darbinieks, kaut vadītājs, var ko padarīt par valsts noslēpumu? KNAB taču darbojas pret korupciju! Kā korupcijas lietas var būt valsts noslēpums? Mums uzņēmumu likvidācija, prihvatizācija, kukuļu, atkatu lietas ir valsts noslēpumi? Nu vajag prasīt šo maisu atvēršanu.

Atbildēt

Nja

26.01.2019. 13:00

šis Lapsas kantoris apkalpo promaskaviskos spēkus. Tādas anonīmas apmelojumu lapas ir jāklapē ciet.

Atbildēt

IZDOT GRIB ZZS, SASKAŅA

26.01.2019. 12:56

UN SPRŪDI...................

Atbildēt

NIKNAIS

26.01.2019. 12:50

īsāk sakot, ja kukulis būtu reāls, nevis pīle, tad visi būtu apmierināti un mēs neko neuzzinātu, diemžēl, tie kas notic pasakām un jau savā galvā ieplāvo pirkt villas un dargus auto cerot ka tūlīt tūlīt viss notiks, arī ir tie, kas jūtās vīlušies.

No visa augstākminētā izskatās ka Jurašs ir vīlies, jo kukulis izrādījās pilē, kuru viņš bija plānojis apēst karību salu atvaļinājumā, bet, diemžēl pīles nebija, un kas vainīgs?

Atbildēt

formula

26.01.2019. 12:15

Un vispār šī jūrašavedīgo ārprātīgā histērija par štrunta kriminālprocesu ir nu ļoti ļoti aizdomīga.Vai tikai aiz šīs histērijas neslēpjas paniskas bailes,ka pret to šaiku uzraks daudz daudz nopietnākas noziedzīgas epizodes ? Un ne tikai magoņlietā? Aņkai vairs nav ko zaudēt,jo no viņas arī "politiķe"nesanāca, apšmucējusies un pielaidi vienīgi Krievzemē saņemtu. Tāpēc šī būtu labu labā lieciniece par visu šī astoņkāja noziedzīgo darbību?

Atbildēt

šļūdonis

26.01.2019. 12:09

Informācija no KNAB ir plūdusi vienmēr. Jūrmalgeita, Latvenergo sarunas, Rīdzenes sarunas, u.t.t. Pēdējais bija laikam saistībā ar deputātu Kļaviņu.Vispirms noplūda informācija ka ap viņu ir KNAB rosība. Vēlāk noplūda informācija ka viņu noklausās un atsevišķas sarunu detaļas. Tas laikam tāds noplūdes vīruss tajā KNABā ir iekšā un dabūt to ārā nevar. Arī no turienes aizgājušie palikuši inficēti un turpina slimot ar šo vīrusu. Salīdzinot ar to pašu policiju, kas ir n-tās reizes lielāka par KNAB , šāda veida vīrusi nav novēroti. Tātad var ja grib un ir kārtība.
Galvenais, kāds tad bija mērķis pludinot informāciju. Tas ka Jurašs gribēja informēt sabiedrību nebūs mērķis. Protams, ka mums ir interesanti uzzināt noslēpumus, tīri cilvēciski interesanti. Taču kas no tā? Laikam nekas, jo sabiedrība jau šādās lietās ir tikai vērotāji no malas. Ja atceramies laiku kad Jurašam noplūda, tad tas ir tad kad KNAB notika iekšējās cīņas par varu. Visi līdzekļi bija labi. Domāju ka tas arī bija Juraša noplūdes galvenais iemesls - cenšanās ieriebt Streļčenokam. Taču iznāca tā kā iznāca. Tā teikt ''za bazar otvečaķ nado''.

Atbildēt

a411

26.01.2019. 12:07

»

Noskaidro pats! Negaidi! Rīkojies!

Atrod viņu un nozilini


Neesmu pārliecināts par tiem pār sētu lidojošiem suņiem...

Atbildēt

formula

26.01.2019. 12:04

Šāda speciāla jurašveidīgo iebrēkšanās,lai savlaicīgi brīdinātu savējos organizētā noziedzīgā astoņkāja grupējumā, tai izbijušā knābja šaikā nav jau pirmo reizi ! Ļoti aizdomīga bija taču arī Lupatnieka,kas bija pagūlies zem aņkas un jūraša, briesmīgā iebrēkšanās,ka tā šaika valsts simtus tūkstošus fenderēja no seifa ! Tai vietā ,lai tie operatīvie "profesionāļi" ar visiem saviem milzīgiem resursiem nofiksētu visus darbiniekus,kas apzogas, galvenais "profesionālis" kā stāvot uz šuhera deva briesmu signālu, kā rezultātā visu norakstīja uz nabaga streločnicu ?

Atbildēt

arī nelietis

26.01.2019. 11:28

mūža ieslodzījums šim noziedzniekam būtu tas pats kas apžēlošana..

Atbildēt

Ko nozīmē bezpersoniskais autors prokuratūras vārdā?

26.01.2019. 10:52

Baidās izdzimteņi izpaust konkrētu autoru! Te būs grutāk. Sodīt var Kalndreijeru ar kājas salaušanu, Straumēnu ar paslidināšanu, iekāpjot savā auto pie Rimi. Tā nejauši.. Atvainojoties. Žīdu cionistu metodēm..

Atbildēt

a411

26.01.2019. 10:20

Cenzēts kādā portālā. Vai Latvijas Republikas Ģenerālprokuratūra nav iestigusi Latvijas PSR Prokuratūras Sevišķi svarīgu lietu izmeklēšanas pārvaldes 1983.gada sabiedriskā palīga valgos?!

Atbildēt

to Skumjais Bruņinieks

26.01.2019. 10:15

»

Skumjais Bruņinieks

Valsts nozagšanas sistēma, ko radīja Lembergs,Šķēle un Šlesers stingrā komunistu un čekistu uzraudzībā, ir kā dzīvs organisms, kas zibenīgi reaģē, kad no ārpuses ielaužās kāds svešķermenis...


Kad Rīgas pilī ievācās Putina atsūkātājs, kurš kopā ar sugasbrāli, Šleseru, "jaunā vilnī" baudīja krievu popsu, Zatlers, viņa saimnieki, Krievijas bandīti: Meļņiks un Zaharjins, kļuva pavisam nekaunīgi.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

20

Ministra Pleša paziņojumi par pieminekļu demontāžu ir priekšvēlēšanu izrādīšanās

FotoDaugavpils mērs Andrejs Elksniņš vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministram Artūram Tomam Plešam uzsver, ka likuma prasības par pašvaldības teritorijā esošo pieminekļu, kas iekļauti Ministru kabineta izstrādātajā sarakstā, demontēšana ir jāveic līdz 15.novembrim.
Lasīt visu...

3

Lai arī Latvija kā laicīga valsts ir reliģiski neitrāla un garantē reliģijas brīvību, tā respektē sabiedrības vērtības, kas veido mūsu identitāti (un tas nekas, ka jūs nesaprotat, ko es te saku)

FotoAglyunīši! Svātceļnīki! Meilī draugi! Maņ ir eistyna prīca byut otkon kūpā ar jiusim Aglyunā. Sirsneigi sveicīni itymūs skaistajūs i īdvasmojušūs svātkūs!
Lasīt visu...

3

Visi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki

FotoVisi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki. Jūs jau tagad grasījāties rakstīt heita komentāru. Bet vispirms izlasiet, kāpēc es šo teikumu uzrakstīju.
Lasīt visu...

21

„Patriotu” atmiņas uzlabošanai

FotoPaldies anonīmajam “Pietiek lasītājam” par “Saskaņai” veltīto interesi, īpaši tad, ja tā izrādītos patiesa. 
Lasīt visu...

21

Jādara viss...

FotoZiņas no kara Ukrainā kļūst arvien trakākas. Lai gan Ukrainas spēki pārsteidzoši veiksmīgi cīnās pret lielo Krievijas pārspēku, fakts ir tāds, ka viss karš norisinās Ukrainas valsts teritorijā. Tas ir, ja neskaita raķetes, kuras tiek izšautas no Baltkrievijas vai Krievijas.
Lasīt visu...

21

Tiesības dzīvot Latvijā nav nekāds „maisiņš vaig”

FotoMans tētis bija viens no pirmajiem, kas ieguva Latvijas pilsonību, kārtojot eksāmenu. Kad 1997.gada augustā ERASMUsā braucu uz mēnesi uz Itāliju, es pirms tam pāris mēnešus uz Itālijas vēstniecību gāju kā uz darbu. Vēl dabūju mērkaķa ātrumā par briesmīgu naudu (aizlienētu naudu, protams, 1997.gadā, un vēl toreiz labi, ka bija, no kā aizlienēt) Austrijas tranzīta vīzu formēt, jo atpakaļceļā viena nakts bija jānakšņo Vīnē.
Lasīt visu...

21

Tiesībsarga vēstule “Amnesty International” Eiropas reģionālā biroja direktoram Nilam Muižniekam: par jūsu organizācijas apmelojošajiem paziņojumiem

Foto2022. gada 26. jūlijā organizācija “Amnesty International” nāca klajā ar paziņojumiem par situāciju uz Latvijas-Baltkrievijas robežas, norādot, ka laikā, kad Latvija uzņēma 34000 patvēruma meklētājus no Ukrainas, uz Latvijas-Baltkrievijas robežas cilvēki no Irākas un Afganistānas, t.sk. bērni, tika atstāti pašu ziņā mēnešiem ilgi aukstos laika apstākļos mežā, kas organizācijas ieskatā norāda uz necilvēcīgu apiešanos un pat spīdzināšanu. “Amnesty International” uzskata, ka nav pieļaujama ārkārtējās situācijas pagarināšana uz robežas ar Baltkrieviju, jo tas ierobežo saņemt starptautisko aizsardzību personām, kurām tā nepieciešama, neatkarīgi no šo personu izcelsmes un veida, kā viņas ieceļo valstī.
Lasīt visu...

21

Labklājība

FotoDzīvojam laikā, kad aktīvi un strauji tiek formatēta cilvēku apziņa, mainīta vārdu nozīme un jēdzienu saturs. Pārsvarā – cilvēku degradācijas, paverdzināšanas un iznīcināšanas nolūkā. Mēs visi domājam kādā valodā, attiecīgi – mainot vārdu nozīmi, var ietekmēt mūsu domāšanu. Bet šoreiz ne par to. Tā ir vesela zinātne, kuru sauc par NLP (neirolingvistiskā programmēšana jeb – smadzeņu skalošana). Šoreiz es vēlos vērst uzmanību uz to, ko mēs saprotam ar vārdu “labklājība”.
Lasīt visu...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

Pēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja...

Foto

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

Rīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā...

Foto

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

Pilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru...

Foto

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Publiskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24....

Foto

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

Ar pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta...

Foto

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Cienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs)...

Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...