Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ko melo?

27.01.2019. 17:15

»

NUNU

Ko pieminiet Oligarhu lietu , lai lamātu prokuratūru? Ja KNAB izmeklētāji nespēj pierādīt savākto materiālu atbilstību kriminālvajāšanas uzsākšanai, tas pierāda viņu zemo kvalifikāciju. Ja 3 gadu laikā nespēj savākt pierādījumus, tad neviens prokurors neuzņemsies iesniegt amatpersonu pļāpāšanu kā pierādījumu...


KNAB kriminālprocesus uzrauga prokurors, Rīdzenes sarunu lietā tas bija prokurors Leja. Lai kādus pierādījumus necēla izmeklētāji, tostarp sarunu ierakstus, prokurors Leja ar savu bezdarbību nevirzīja un nepārraudzīja, neuzraudzīja procesu. Beigu galā atklājās viņa stratēģija - lietu izbeigt.Visu laiku TV viņš attaisnojās ar to, ka tiesneši neatzītu pierādījumus par pietiekamiem. Kas gan Lejam deva šo patvaļu tā vērtēt? Neilgi pirms vērtēšanas cionistu simts Saeimas idioti apstiprināja, Saeimas prezidija manipulācijā ar balsojumu grozījumus likumā, kas deva tiesības Lejam apšaubīt pašam pierādījumu pietiekamību pirms tiesas un izbeigt kriminālprocesu. To Leja arī izmantoja 3A kubā interesēs.

Atbildēt

NUNU

27.01.2019. 15:17

Ko pieminiet Oligarhu lietu , lai lamātu prokuratūru? Ja KNAB izmeklētāji nespēj pierādīt savākto materiālu atbilstību kriminālvajāšanas uzsākšanai, tas pierāda viņu zemo kvalifikāciju. Ja 3 gadu laikā nespēj savākt pierādījumus, tad neviens prokurors neuzņemsies iesniegt amatpersonu pļāpāšanu kā pierādījumu tiesai, kuru ne tikai tiesnesis, bet tante Bauskā neņems par pilnu. Strīķe un Jurašs jau pasludina par savu varoņdarbu RS korupcijas atklāšanu. Vai ir piereģistrēts kāds viņu iesniegums drošības iestādēm, vai KNAB ? Bļaustīšanās RD par korupcijas atklāšanu ir meli.

Atbildēt

Ilga Kreituse

27.01.2019. 14:13

»

Tiesiskums

KREITUSES KUNDZI uz ES PARLAMENTU un ne tuvu tam vairs vaideres,kalnietes,zīles,šadurskus,loskutovus dombrovskus,kristovskus un pārējos no vienoto kopas


ir tikai labi nomaskējusies Tatjana Ždanoka, jo dziļi pārdzīvo, ka latvieši nepieņem krievu okupantus un Saskaņu nelaiž valdībā. Kreituse ir viena no Induļa Roņa slepkavām. Viņas vieta ir karātavās Doma laukumā kopā ar Aivaru Kreitusu, Lemberga stipendiātu. Ilga Kreituse ir noziedznieku 4. maija komunistu- čekistu- cionistu galvenais ideoloģiskais pīlārs. I. Kreituse nepārtraukti melo. Arī viņas ievazātā tēze - Politika ir kompromisu māksla. Tie ir augsta līmeņa meli. Jo patiesais politikas firmulējums ir cits - Politika ir māksla panākt vēlamo. Tieši to arī viņa dara, labi zinot īsto politikas formulējumu, par katru cenu viņa grib panākt Saskaņas iekļaušanu valdībā. Vadoties no latviešu tautas interesēm, politika ir māksla panākt vēlamo un vēlamo latviešu tautai. Pret latviešu tautu tiek realizēts mērķtiecīgs genocīds, bet Ilga Kreituse vēlas, lai latviešu tautu iznīcina, jo viņa nepostulē politikas tēzes, kas būtu vēlamas latviešu tautai.

Atbildēt

bratka

27.01.2019. 13:49

Kāpēc prokurors 10.g.nevareja iesēdināt Lembergu,bet no jauna izvirza apsūdzību pret kārtīgu izmeklētāju,kurš ir strādājis no sirds,lai apkarotu korupciju.Strelčonoks bija mafijas piesedzejs,un vairāk nekas,par piesegšanu vajadzēja pašam Strelčonakam izvirzit apsūdzību.

Atbildēt

Redzi,

27.01.2019. 13:28

»

Kalnmeijer, vai tu saproti?

Ka likums, kas nosaka 10 dienas, nav paplašināti tulkojams, tam nav papildinājumu un skaidrojumu, tātad, skaitlis "10" nav grozāmas un stiepjamas, biedri Kalnmeijer! Lasi, lūdzu likumu: "10 DIENU LAIKĀ". Nokavēji, ej mājās, lūdzu, saliec pudeles pa grīdu un sastaipi diegus. Suni gan tad nelaid vaļā ...


šis jautājums likumā tieši nav precizēts. Var interpreēt tā un šitā. Ar to tai 4. maija noziedznieku čekistu- komunistu- cionistu noziedznieku kliķei dotas tiesības lemt "pēc vajadzības" - ierosināt, neierosināt, turēt aizdomās, vai apšaubīt pierādījumus utt.

No cionistu rokasgrāmatas Gudro stratēģija un taktika, ko izdalīja Saeimas deputātiem jau 6. Saeimā, pēc kuras joprojām, manipulējot ar Saeimas simts noderīgiem idiotiem, vadās Saeimas prezidijs, ko vada atkārtoti, kas ir simptomātiski, I. Mūrniece -" Tauta jāpieradina pie nelikumībām". Tas pats Maizītis, Mūrniece, Kalnmeijers utt. Konsekventa pēctecība. Papildus šī noziedznieku vara veselības ministri iecēluši I. Viņķeli, kura nule apmācīta ASV Miltona Frīdmana ekonomikas genocīda skolā - genocīds veselības aprūpē nodrošināts. Tieslietās ar 1. janvāri vara koncentrēta iekšlietu ministra kompetencē - ar 2009. g. 1. janvāri stājas spēkā M. Kučinska ZZS parakstīti MK noteikumi par Valsts drošības dienestu. Tautas genocīda apstākļos vara dzīvo bailēs un izvērš aizvien lielāku teroru, paaugstinot vispārēju terora draudu līmeni. Jo varas terors un genocīds loģiski var izraisīt neprognozējamu pretdarbību. Pagaidām, pretēji Francijai, Latvijā ir klusi. Bet klusums ir mānīgs. Ja vara apgalvo, ka terora līmenis ir zems, tas nozīmē, ka tā par to nav pārliecināta. Cik ilgi vara spēs manipulēt ar tautu? Vara to nezin, bet ir gatava aizstāvēties ar līdz zobiem bruņotām preterorisma vienībām. Smieklīgi, vai ne?

Atbildēt

s

27.01.2019. 13:20

»

vispār

Neredzu likuma pantu kurā būtu teikts, ka lieta uzskatāma par izbeigtu un apsūdzētais attaisnojams, ja prokurors 10 dienu laikā nav pieņēmis lēmumu


Kas tev prasa izbeigt lietu?! Un kāds sakars prokurora rīcībai ar attaisnošanu?! Neizliecies, ka nesaproti, par ko ir runa. Prokuroram ir jāievēro likums! Un, jā, arī ģenerālprokuroram jāievēro likums, un pat tad, ja viņam to nu ļoti ļoti negribas darīt.

Atbildēt

vispār

27.01.2019. 12:32

»

Prokurors nemelo?

Kriminālprocesa līkuma 403.pants. Kriminālvajāšanas uzsākšana...


Neredzu likuma pantu kurā būtu teikts, ka lieta uzskatāma par izbeigtu un apsūdzētais attaisnojams, ja prokurors 10 dienu laikā nav pieņēmis lēmumu.

Atbildēt

Kalnmeijer, vai tu saproti?

27.01.2019. 12:13

Ka likums, kas nosaka 10 dienas, nav paplašināti tulkojams, tam nav papildinājumu un skaidrojumu, tātad, skaitlis "10" nav grozāmas un stiepjamas, biedri Kalnmeijer! Lasi, lūdzu likumu: "10 DIENU LAIKĀ". Nokavēji, ej mājās, lūdzu, saliec pudeles pa grīdu un sastaipi diegus. Suni gan tad nelaid vaļā dzīvoklī -mājā - suns diegus noraus un domāsi, ka tavā dzīvoklī bija kāds neģēlis. Ko es pateicu nepareizi?

Atbildēt

kad

27.01.2019. 11:53

šito korumpantu iesēdinās? Varbūt kopā ar annu?

Atbildēt

Kāda tiesa!

27.01.2019. 10:48

»

xx

Tur atbilžu varianti ir daudzi , bet tos uzzināt varēs vēlāk, varbūt pat tikai tiesā . Un ja neesi ievērojis , tad apsūdz Jurašu, nevis otrādi


Netiesās taču bij. KNAB vad. un Kalnmeijeru par kriminàllietas safabricèšanu pret Jurašu, bet vajadzētu. Cik ilgi nesodīti ar kriminālprocesu safabricēšanu var izsprukt sveika?

Tieši precīzi Jurašs norādīja, ka viņam piedāvā kukuli. Norādīja faktu un KNAB vad. un ģenprokuratūrai nekavējoties bija jāreaģē un jāuztaujā Jurašu, ievācot informāciju. Tas nenotika. Kādēļ? Tādēļ, ka nebija plānots tāds kriminālprocess. Jo KNAB un ģenprokuratura ir politisks ierocis zināmu politmafijas personu rokās. Kad par faktu noskaidroja, ka krimprocess nav vēlams, to neuzsāka, bet, tā kā Jurašs ziņoja medijiem, kaut kā bija jāreaģē. Notēloja, ka bijis process - paviršs, bez papildus faktiem no Juraša un pret Jurašu uzsāka lietu par ziņu nopludināšanu.

Atbildēt

xx

27.01.2019. 10:16

»

LR Prokuratūrai

Labi, Jurašs ziņojumā nenosauca kukuļa piedāvātāju. Tad kāpēc Jurašs netika nopratināts kā liecinieks, lai to atklātu


Tur atbilžu varianti ir daudzi , bet tos uzzināt varēs vēlāk, varbūt pat tikai tiesā . Un ja neesi ievērojis , tad apsūdz Jurašu, nevis otrādi .

Atbildēt

Ilga Kreituse

27.01.2019. 07:22

»

boom

Ir, ir. Korumpētie miliči tagad vārās pilnā sparā, jo gals klāt. Agri vai vēlu tas kantoris ir jāsāk tīrīt


mūžīgā Saskaņas fane, politoloģijas katedras vadūtāja LU Stradiņa (čekista tēva Stradiņa) vārdā nosauktā institūtā, lien visos medijos kā korķis visām pudelēm- viszine. Tomēr cauri spīd viņas vēlme Saskaņu valdībā. Kopš Saskaņa ar citu nosaukumu bija iepriekš līdz šai dienai, Ilga Kreituse vazājas pa visām Saskaņas sapulcēm. Viņas vīrs Aivars Kreituss Lemberga krimināllietās ir kā Lemberga stipendiāts. I. Kreituse lielās ar saviem studentiem, kurus izaudzinājusi. Jūs taču saprotiet, kādus sūdus viņa kā Ījābu, panu Kleksi utt. Spīdekle! Īsta komunistu- cekistu- čekistu- cionistu ideoloģe. Un neatrodas neviena, kas apklusinātu viņas regulāro tiršanu! Kā vēsturniece, viņa ir viena no Induļa Roņa slepkavām. Viņa runā par Latvijas neatkarības atjaunošanu. Mīļie cilvēki, par kādu neatkarību tā uce runā? Čekistu- komunistu - cionistu? Un kā ar cionistu Gudro stratēģijas un taktikas rokasgrāmatu, kopš to izdalīja 6. Saeimas deputātiem. Kur te neatkarība?

Atbildēt

fzss

27.01.2019. 05:52

Latvijā likumus ievēro tikai muļķi vai pārakie ideālisti. pusei pašvaldību veču vajadzētu būt ķurķī, kā arī pusei citu kantoru...

Atbildēt

LR Prokuratūrai

27.01.2019. 01:43

Labi, Jurašs ziņojumā nenosauca kukuļa piedāvātāju. Tad kāpēc Jurašs netika nopratināts kā liecinieks, lai to atklātu?

Atbildēt

boom

27.01.2019. 00:02

»

vienkārši

Saeimā ir iekļuvuši daži cilvēki, kas var un grib sabojāt korumpētās zagļu mafijas dzīvi, tāpēc steidzīgi tie jānoņem no trases , izdomājot dažādas apsūdzības. Astoņkājis darbībā


Ir, ir. Korumpētie miliči tagad vārās pilnā sparā, jo gals klāt. Agri vai vēlu tas kantoris ir jāsāk tīrīt.

Tas pats Kalnmeiers dažās vietās jau izteicās, ka viņam nemaz negribētos Lembergu notiesāt, oligahu lietu noraka, visos citos gadījumos tas pats.

Atbildēt

vienkārši

26.01.2019. 22:17

Saeimā ir iekļuvuši daži cilvēki, kas var un grib sabojāt korumpētās zagļu mafijas dzīvi, tāpēc steidzīgi tie jānoņem no trases , izdomājot dažādas apsūdzības. Astoņkājis darbībā.

Atbildēt

Te neviens neko neaizstāv,

26.01.2019. 21:42

»

jo vairāk

Visādi plānprātiņi to KNAB darba sabotieri aizstāv, jo vairāk es sliecos uz domu, ka par noziegumiem pret valsti ir jāatjauno nāvessods


vnk bilde ir skaidri redzama un izprotama. Neloģiski ir Jurašu apsūdzēt par viņa ziņojumiem medijiem par KNAB vadības un ģenerālprokuratūras bezdarbību, Jurašam KNAB un ģenprokuratūrai ziņojot par mēģinājumu viņu kukuļot ar vienu milj. €. Tagad prokuratūra atriebjas, safabricējot lietu. Diemžēl, likums neļauj par šādu lietu safabricēšanu tiesāt un sodīt prokuroru un viņa vadību. Šādu lietu safabricēšana uzskatāma par teroru. Tikai pretterors ir iedarbīgs, tikpat slēptām metodēm. Tad būs viens likums, viena taisnība.

Atbildēt

jo vairāk

26.01.2019. 20:50

»

vašķa bračka

jā, piekrītu par simc pročiem... aukstigodājamais juraškunks nav pelnījis tādu attieksmi,... vienvārdsakot.. visi, kas te viņu apdirš, ir nelieši


Visādi plānprātiņi to KNAB darba sabotieri aizstāv, jo vairāk es sliecos uz domu, ka par noziegumiem pret valsti ir jāatjauno nāvessods.

Atbildēt

to Nja

26.01.2019. 20:46

»

Nja

šis Lapsas kantoris apkalpo promaskaviskos spēkus. Tādas anonīmas apmelojumu lapas ir jāklapē ciet


Nav manīts, ka Lapsa būtu īpaši labvēlīgs Vienotībai un tās kroplām atvasēm: JKP un Par.

Atbildēt

biogrāfija

26.01.2019. 20:14

Atbildes uz jautājumu, kāpēc Māris Urbāns ir tāds, kāds ir, meklējami biogrāfijā, nodokļu deklarācijā, īpašumu sarakstā, čekas maisos un to kriminālo autoritāšu vidū, kuri ir viņa draugi vai nedraugi.
Kādā no šīm sadaļām atbildei jāslēpjas. Turklāt, prokuroriem, tāpat kā psihiatriem, kaut kas nav kārtībā ar galvu arī...Profesionāla kaite.

Atbildēt

Židmasonu, cionistu, komunistu- čekistu stilā

26.01.2019. 19:45

»

zed

un ko gan tas provinciālais opers un sistemātiskais uzmetējs varētu izdarīt uz trases


safabricē lietas, pret savējiem, ja gadījies ierosināt, izbeidz.

Pret šo cionistu- židmasonu- komunistu- čekistu varu un prokuratūru var attiekties tikai un vienīgi tieši tsda pat pretdarbība - pretterors. Noskaidrojot, kur konkrētajs prokurors, tiesnesis, policists, politiķis dzīvo, kā savā privātajā dzīvē izbauda savus noziedznieku darba augļus, un iedarbojieties uz šo personu privāto dzīvi. Tad būs viens likums, viena taisnība.

Šodien kā padomju laikos safabricē krimināllietas, izcûko cilvèku laiku, nervus, dzīves sabeidz un tiem noziedzniekiem nekas par to. Ja ceļu policija tevi aptur, viņiem jānosauc savs vārds utt. Un, kāpēc aptur, ierobežojot pārvietošanās brīvību. Viņu rīcībā ir visi dati, ko paši var noskaidrot. Tas terors Līgo svētkos uz ceļiem ir terors! Tāds terors kā padomju laikos, kad kāds ieslodzītais no cietuma izmuka.

Atbildēt

Nožēlojami, tie izskatās meli

26.01.2019. 19:17

»

Ko nozīmē bezpersoniskais autors prokuratūras vārdā?

Baidās izdzimteņi izpaust konkrētu autoru! Te būs grutāk. Sodīt var Kalndreijeru ar kājas salaušanu, Straumēnu ar paslidināšanu, iekāpjot savā auto pie Rimi. Tā nejauši.. Atvainojoties. Žīdu cionistu metodēm


"Šāds J. Juraša aizstāvja viedoklis ir kļūdains un neatbilst Kriminālprocesa likuma normām UN VISPĀRPIŅEMTAI KRIMINĀLPROCESA LIKUMA NORMU INTERPRETĀCIJAI(!?) ..." (- kas tā par vispārpieņemto interpretāciju? Kas to pieņem, uz kāda likuma panta pamata var izdomāt?Politiskā vajadzība, godājamie juristi - prokurori?)

Re kā, neattiecas, es prokurors, izdomāju un viss?! Tāds mans visvarens lēmums un radoša izdoma, uz mani likums neattiecas?!

Lasi: " 404. pantā paredzēta īpaša kārtība kriminālvajāšanas uzsākšanai pret personām, kas bauda kriminālprocesuālo imunitāte, un Kriminālprocesa likuma 403. panta otrajā daļā noteiktais 10 dienu termiņš uz to nav attiecināms"- NEATTIECAS UN VISS, tā teiktuLEMBERGS?, Tā saku es, prokuros!

Varena ši prokuratūra.

Atbildēt

jo

26.01.2019. 19:12

»

Prokurors nemelo?

Kriminālprocesa līkuma 403.pants. Kriminālvajāšanas uzsākšana...


Ja jau kristāltīrs un varonis, tad lai tiesā publiski atmasko.
Bet nē, nobijies un slēpjas aiz citu mugurām.
Zaķupastala, ne politiķis

Atbildēt

Prokurors nemelo?

26.01.2019. 18:57

»

Redziet,

prokurori nekaunas principā. Jo nav par ko un nav kāpēc. Viņi principā kā padlaikos dara, ko liek un uzdod. Lai viņi varētu uzraudzīt kriminālproces kaut cik jēdzīgi un kriminālvajāt, viņi ir tie galvenie apsūdzību uzturēāji, principā tiesneši kā padlaikos čekas troikas. Lai viņi būtu vēl nevainojamāmi...


Kriminālprocesa līkuma 403.pants. Kriminālvajāšanas uzsākšana
(1) Kriminālvajāšanu prokurors — procesa virzītājs var uzsākt:
1) ja saņem izmeklētāja lēmumu par kriminālvajāšanas uzsākšanas nepieciešamību;
2) pēc savas iniciatīvas, izņemot kriminālprocesu no izmeklētāja lietvedības.
(2) PROKURORS UZSĀK KRIMINĀLVAJĀŠANU, PIEŅEMOT LĒMUMU PAR PERSONAS SAUKŠANU PIE KRIMINĀLATBILDĪBAS, 10 DIENU LAIKĀ PĒC TAM, KAD SAŅĒMIS KRIMINĀLLIETAS MATERIĀLUS NO IZMEKLĒŠANAS IESTĀDES. (Prokuror, nevajag melot, izdomāt un maldināt sabiedrību un uzskatīt, ka aizstāvis Jurim Jurašam ir galīgi nekompetents, neprot lasīt likumu un neko nesaprot. Likumā nav nevienas atrunas citos gadījumos, stāstīt to, kā nav likumā!).
(3) Prokurors, nesaskatot pamatu personas saukšanai pie kriminālatbildības, veic vienu no šādām darbībām:
1) atceļ izmeklētāja lēmumu un atdod krimināllietu atpakaļ izmeklēšanas iestādei izmeklēšanas turpināšanai, norādot uz nepieciešamību veikt konkrētas procesuālās darbības;
2) pieņem lēmumu par kriminālprocesa izbeigšanu pret konkrēto personu un nosūta krimināllietu izmeklēšanas iestādei vainīgās personas noskaidrošanai;
3) pieņem lēmumu par kriminālprocesa izbeigšanu, konstatējot šā likuma 377. vai 379.pantānorādītos apstākļus.
(4) (Izslēgta ar 20.06.2018. likumu)
(Ar grozījumiem, kas izdarīti ar 12.03.2009., 29.05.2014. un 20.06.2018. likumu, kas stājas spēkā 01.09.2018.)

404.pants. Procesuālās imunitātes atcelšana kriminālvajāšanas uzsākšanai
Prokurors, ja šajā likumā nav noteikts citādi, saskatot pamatu saukt pie kriminālatbildības personu, kurai ar likumu noteikta kriminālprocesuālā imunitāte, vēršas kompetentajā institūcijā ar ierosinājumu atļaut šīs personas kriminālvajāšanu. Ierosinājumam pievieno uzziņu par pierādījumiem, kas pamato tās personas vainu, kuras imunitāti lūdz atcelt. (Prokuror, nemelo, neizdomā, šājā pantā nav neviena vārda, ka nav jāievēro 10 dienu termiņš, to visu jāizdara 10 dienu laikā, kas tev to liedza? Nebija dots politisks pasūtījums?)
(Ar grozījumiem, kas izdarīti ar 12.03.2009. likumu, kas stājas spēkā 01.07.2009.)

Izlasiet piedāvātos pantus no Kriminālprocesa likuma un sapratīsiet, tā es saprotu, ka prokurors melo pa visu pagastu, piemiedz acis, jo acīmredzami, izskatās, ka prokuratūra pilda politisko pasūtījumu Izlasiet 404.pantu! Tajā nav ne vārda, kas prokuroram piešķirtu tiesības atkāpties no šī 10 dienu termiņa, kas noteikt 2.daļa. Punkts un āmen! STOP, kungi prokurori, kaut mazliet kauna sajūtas! Šodien tomēr nav Staļina laiku!

Atbildēt

vašķa bračka

26.01.2019. 18:12

jā, piekrītu par simc pročiem... aukstigodājamais juraškunks nav pelnījis tādu attieksmi,... vienvārdsakot.. visi, kas te viņu apdirš, ir nelieši

Atbildēt

Vaškevičs

26.01.2019. 16:20

Visus komentārus raksta pi... .

Atbildēt

UM

26.01.2019. 15:55

31+30+31+31+28+31+15 197 dienas - tieši tik daudz laika vispār nekas nenotiek!!!

Sabiedrība vēlētos no prokuratūras saņemt arī skaidrojumu - kāpēc uz 01.10.2015 iesnieguma pamata lēmums par operatīvās lietas izstrādi tiek pieņemts tikai 15.04.2016.- nevis formālu atrunu veidā, bet pēc būtības.

Vēl joprojām negribētos ticēt, ka KORUPCIJA VALSTS NOSLĒPUMS

Atbildēt

kode

26.01.2019. 15:37

Jurašs nav tāds, ar kuru kopā varētu iet izlūkos, jau iepriekš zināms, ka "uzmetīs", ja viņam tas liksies izdevīgi.
Nav liela vai maza nodevība, kurš melo - tas zog.
Interesanti, par kādu naudu Jurašu ģimene iegādājas zemesgabalus, pasūta projektus vairāku rindu māju būvniecībai? Viss rit pilnā sparā. Par algu to neizdarīsi, tātad kredīts jāapmaksā vai kā citādi ....

Atbildēt

Tiesiskums

26.01.2019. 13:53

»

Nja

šis Lapsas kantoris apkalpo promaskaviskos spēkus. Tādas anonīmas apmelojumu lapas ir jāklapē ciet


Tā jekapistu kopa ir viena MEĻU black sabbath,ko kretīni bija sacerējuši 4000 vārdu lapā.Tas taču jaunais laiks bija daudz mazāki idioti.Kā tie penšu LOHI tagad piečakarēti!

Atbildēt

Latvis

26.01.2019. 13:42

Kā tāds Jurašs, jeb kāds cits KNABja darbinieks, kaut vadītājs, var ko padarīt par valsts noslēpumu? KNAB taču darbojas pret korupciju! Kā korupcijas lietas var būt valsts noslēpums? Mums uzņēmumu likvidācija, prihvatizācija, kukuļu, atkatu lietas ir valsts noslēpumi? Nu vajag prasīt šo maisu atvēršanu.

Atbildēt

Nja

26.01.2019. 13:00

šis Lapsas kantoris apkalpo promaskaviskos spēkus. Tādas anonīmas apmelojumu lapas ir jāklapē ciet.

Atbildēt

IZDOT GRIB ZZS, SASKAŅA

26.01.2019. 12:56

UN SPRŪDI...................

Atbildēt

NIKNAIS

26.01.2019. 12:50

īsāk sakot, ja kukulis būtu reāls, nevis pīle, tad visi būtu apmierināti un mēs neko neuzzinātu, diemžēl, tie kas notic pasakām un jau savā galvā ieplāvo pirkt villas un dargus auto cerot ka tūlīt tūlīt viss notiks, arī ir tie, kas jūtās vīlušies.

No visa augstākminētā izskatās ka Jurašs ir vīlies, jo kukulis izrādījās pilē, kuru viņš bija plānojis apēst karību salu atvaļinājumā, bet, diemžēl pīles nebija, un kas vainīgs?

Atbildēt

formula

26.01.2019. 12:15

Un vispār šī jūrašavedīgo ārprātīgā histērija par štrunta kriminālprocesu ir nu ļoti ļoti aizdomīga.Vai tikai aiz šīs histērijas neslēpjas paniskas bailes,ka pret to šaiku uzraks daudz daudz nopietnākas noziedzīgas epizodes ? Un ne tikai magoņlietā? Aņkai vairs nav ko zaudēt,jo no viņas arī "politiķe"nesanāca, apšmucējusies un pielaidi vienīgi Krievzemē saņemtu. Tāpēc šī būtu labu labā lieciniece par visu šī astoņkāja noziedzīgo darbību?

Atbildēt

šļūdonis

26.01.2019. 12:09

Informācija no KNAB ir plūdusi vienmēr. Jūrmalgeita, Latvenergo sarunas, Rīdzenes sarunas, u.t.t. Pēdējais bija laikam saistībā ar deputātu Kļaviņu.Vispirms noplūda informācija ka ap viņu ir KNAB rosība. Vēlāk noplūda informācija ka viņu noklausās un atsevišķas sarunu detaļas. Tas laikam tāds noplūdes vīruss tajā KNABā ir iekšā un dabūt to ārā nevar. Arī no turienes aizgājušie palikuši inficēti un turpina slimot ar šo vīrusu. Salīdzinot ar to pašu policiju, kas ir n-tās reizes lielāka par KNAB , šāda veida vīrusi nav novēroti. Tātad var ja grib un ir kārtība.
Galvenais, kāds tad bija mērķis pludinot informāciju. Tas ka Jurašs gribēja informēt sabiedrību nebūs mērķis. Protams, ka mums ir interesanti uzzināt noslēpumus, tīri cilvēciski interesanti. Taču kas no tā? Laikam nekas, jo sabiedrība jau šādās lietās ir tikai vērotāji no malas. Ja atceramies laiku kad Jurašam noplūda, tad tas ir tad kad KNAB notika iekšējās cīņas par varu. Visi līdzekļi bija labi. Domāju ka tas arī bija Juraša noplūdes galvenais iemesls - cenšanās ieriebt Streļčenokam. Taču iznāca tā kā iznāca. Tā teikt ''za bazar otvečaķ nado''.

Atbildēt

a411

26.01.2019. 12:07

»

Noskaidro pats! Negaidi! Rīkojies!

Atrod viņu un nozilini


Neesmu pārliecināts par tiem pār sētu lidojošiem suņiem...

Atbildēt

formula

26.01.2019. 12:04

Šāda speciāla jurašveidīgo iebrēkšanās,lai savlaicīgi brīdinātu savējos organizētā noziedzīgā astoņkāja grupējumā, tai izbijušā knābja šaikā nav jau pirmo reizi ! Ļoti aizdomīga bija taču arī Lupatnieka,kas bija pagūlies zem aņkas un jūraša, briesmīgā iebrēkšanās,ka tā šaika valsts simtus tūkstošus fenderēja no seifa ! Tai vietā ,lai tie operatīvie "profesionāļi" ar visiem saviem milzīgiem resursiem nofiksētu visus darbiniekus,kas apzogas, galvenais "profesionālis" kā stāvot uz šuhera deva briesmu signālu, kā rezultātā visu norakstīja uz nabaga streločnicu ?

Atbildēt

arī nelietis

26.01.2019. 11:28

mūža ieslodzījums šim noziedzniekam būtu tas pats kas apžēlošana..

Atbildēt

Ko nozīmē bezpersoniskais autors prokuratūras vārdā?

26.01.2019. 10:52

Baidās izdzimteņi izpaust konkrētu autoru! Te būs grutāk. Sodīt var Kalndreijeru ar kājas salaušanu, Straumēnu ar paslidināšanu, iekāpjot savā auto pie Rimi. Tā nejauši.. Atvainojoties. Žīdu cionistu metodēm..

Atbildēt

a411

26.01.2019. 10:20

Cenzēts kādā portālā. Vai Latvijas Republikas Ģenerālprokuratūra nav iestigusi Latvijas PSR Prokuratūras Sevišķi svarīgu lietu izmeklēšanas pārvaldes 1983.gada sabiedriskā palīga valgos?!

Atbildēt

to Skumjais Bruņinieks

26.01.2019. 10:15

»

Skumjais Bruņinieks

Valsts nozagšanas sistēma, ko radīja Lembergs,Šķēle un Šlesers stingrā komunistu un čekistu uzraudzībā, ir kā dzīvs organisms, kas zibenīgi reaģē, kad no ārpuses ielaužās kāds svešķermenis...


Kad Rīgas pilī ievācās Putina atsūkātājs, kurš kopā ar sugasbrāli, Šleseru, "jaunā vilnī" baudīja krievu popsu, Zatlers, viņa saimnieki, Krievijas bandīti: Meļņiks un Zaharjins, kļuva pavisam nekaunīgi.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

FotoAr nelabu sajūtu sekoju medijos publicētajām ziņām par Zolitūdes traģēdijas tiesvedību. Esmu būvinženieris, absolvējis Venecuēlas Centrālo universitāti, un man ir Kārnegija un Melona Universitātes (ASV) maģistra grāds būvinženierijā (ar iespējami augstāko atzīmi).
Lasīt visu...

21

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

FotoANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti publiskajā sektorā, bet labākā proporcija esot Austrijā – 4%. Ieliku šo ziņu Twitter, un tas sāka vārīties. Esot sajaukti āboli ar bumbieriem, un vispār, kas tā tāda par organizāciju?
Lasīt visu...

12

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

FotoŠis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts! Mēs runājām, aicinājām apstāties un pārtraukt LATVJU TAUTAS iznīcināšanas politiku. Taču viss veltīgi. Jūs nevēlējāties mūs sadzirdēt, ieklausīties un saprast - PIETIEK! Tad runāsim citā "valodā" ! Jums saprotamajā!
Lasīt visu...

21

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

FotoSaistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra un hibrīdkara apdraudējuma apstākļos steidzami izvirzot “partnerības” likumprojektu pieņemšanu, paužam savu nostāju.
Lasīt visu...

21

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

FotoMēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu.
Lasīt visu...

12

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

FotoRailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst ~6 miljardu eiro Latvijas posmam (~puse Latvijas budžeta) un Eiropa visu naudu 100% nedos. Ko darīt?
Lasīt visu...

20

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

Foto10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši nogalināto.
Lasīt visu...

21

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

FotoĻoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie kungi! Cienījamie skatītāji un klausītāji! Dārgie Latvijas cilvēki! Man ir liels prieks jūs uzrunāt gada svarīgākajā dienā. Dienā, kad mēs svinam savu valsti.  Mūsu valsts 105. gadadienu.
Lasīt visu...

21

Tauta nav stulba

FotoTauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...

Foto

Vai šodien jau esi ļāvis sevi apmuļķot? Ja ne, ņem vērā šo rakstu!

Nevienam nepatīk, ka viņu apmuļķo. Pēc Eirobarometra datiem 64% Latvijas iedzīvotāju jūtas pārliecināti,...

Foto

Elektrības cenu līkloči – vai Latvijas iedzīvotāji izmanto savas iespējas?

Ir pagājis gads kopš Nord Pool biržas vairumtirdzniecības cenas Latvijā uzrādīja prātam neticamus rekordus, vidējai mēneša cenai pārsniedzot...

Foto

Man ir cits viedoklis!

Ģenerālās Asamblejas 1948. gada 10. decembra 217. A (III) rezolūcijas preambulā teikts - ņemot vērā to, ka visiem cilvēku sabiedrības locekļiem piemītošās...

Foto

Nevajag ņaudēt!

Visa nauda tiek izsaimniekota caur valsts konkursiem, sadārdzinot visu 5x utt. Vajag pieņemt tikai pareizu likumu par visu konkursu auditu un konkursus auditēt no...

Foto

Vai privātie mežu īpašnieki šobrīd saredz ilgtspējīgas mežsaimniecības jēgu?

Nav noslēpums, ka Latvijā šobrīd pret mežsaimniecības nozari valda sarežģīta un bieži vien pretrunīga sabiedrības attieksme. Vairāku...

Foto

„Rail Baltica” skandalozais iepirkums – kas tālāk?

„Rail Baltica” - uzņēmumu apvienība no Turcijas, kuras sastāvā ir kompānijas "IC Içtaş Inşaat Sanayi Ve Ticaret A.Ş." un...

Foto

Helmanis publiski sašutis par... Puntuļa rīkoto konkursu?

Ir tāda anekdote: “Zvēru mazuļi pagalmā lielās ar saviem vecākiem. Vienam tētis tādā amatā, otram mamma tur strādā. Lācēns...

Foto

Cilvēku viedoklis SIF ekspertiem nerūp!

Ir tāda anekdote: “Eksperti norāda, ka valsts attīstās, iedzīvotāji apgalvo, ka viņi to nejūt, bet iedzīvotāji jau nav nekādi eksperti!” Līdzīgi...

Foto

Piesakos uz pirmo vietu konkursā par vistukšākajām frāzēm

Vispārējie latviešu Dziesmu un Deju svētki ir viena no mūsu vissvarīgākajām kultūras tradīcijām. Ir nepieņemami, ka mākslinieki un...

Foto

„airBaltic” - varbūt viss ir stipri vienkāršāk

Lai aizmuktu ar „airBaltic” lidmašīnām, nav jātaisa slēgtas Ministru kabineta (MK) sēdes. Tā ir valstij piederoša kompānija un pietiks...

Foto

Kādēļ vairs nenotiks neviena mana intervija ar “Latvijas Avīzes” žurnālisti Egli?

Galvenais iemesls ir – es nevēlos piedalīties iestudētās izrādēs, kas aiz žurnālistikas maskas nolaupa mums...

Foto

Enerģijas pašpietiekamības nozīme Latvijas nākotnei

Saeimas deputātiem nodoti izskatīšanai Klimata un enerģētikas ministrijas izstrādātie un iepriekšējās valdības atbalstītie grozījumi Elektroenerģijas tirgus likumā....

Foto

Tautas kustība "Veselais saprāts"

Šorīt, kad pasaule dejo virs bezdibeņa, kad mūsu dzīvei tiek sisti pamati zem kājām, kad pašsaprotamas lietas tiek apšaubītas, kad sabiedrībai un...

Foto

Vēlreiz brīdinām – neaiztieciet mūsu peļņu!

Ir skaidrs, ka priekšlikumi palēninās vai daļēji apstādinās kreditēšanu, kā arī negatīvi ietekmēs Latvijas reputāciju un kredītreitingu, kas sadārdzinātu valsts...

Foto

Valdība parādīja visa veida migrantiem, ka mēs esam mīkstie

Vakar bija ļoti svarīgs tests mūsu valdībai, prezidentam, drošības iestādēm, kuru tie neizturēja....

Foto

Izraēlai ir jāizdara pareizā izvēle

23.oktobrī Pietiek tika publicēts mans raksts ar nosaukumu ”Izraēla pret “Hamās””, kurā izklāstīju savu redzējumu par notikumu attīstības scenāriju un lēmumiem, kas būtu...

Foto

Nediplomātiskais un nekorektais Kariņš nav visa Latvija

Diena sākās ar ziņu par Latvijas ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa izraisīto skandālu. Katalonijā viena no centrālajām mediju ziņām ir...

Foto

Piederība Rietumiem nav tikai ērtības un iespējas

Diemžēl var prognozēt, ka Eiropā pieaugs naida noziegumu skaits. Diemžēl mazāka, manuprāt, ir izpratne, ka tā nav specifiski ebreju...

Foto

Komentārs par to, ka Latvijai esot jākļūst par bezskaidras naudas valsti

Pārlasīju rakstu vairākas reizes un tā arī nesapratu, kāpēc Latvijai jākļūst par bezskaidras naudas norēķinu...

Foto

Kad divi latvieši savā starpā runā angliski vai krieviski, tie faktiski noliedz savu tēvu un māti

Sveicu jūs Valsts valodas dienā! Latvijas valstiski un nacionāli domājošās...

Foto

Kāpēc VAS "Latvijas dzelzceļš" neveicas ar ES projektu realizāciju

Divi vienkārši iemesli. Pirmais: uzņēmuma padomes nekompetence. Izjaucot koncerna vadības procesus, kas sekmīgi un izmaksu ziņā arī...

Foto

“Saskaņai” ir vieta Latvijas politikā, jo tās misija ir svarīga un mērķi ir aktuāli kā nekad iepriekš

Ir pagājis gads, kopš partija “Saskaņa” zaudēja vietu politiskajā...

Foto

Kas kopīgs Baznīcai ar LGBT, un kas uzsauc mūziku?

Skolās māca, kā naudu pelnīt, augstskolās, kā to ekonomēt un radīt, bet kāpēc skolās nemāca, kā nauda...

Foto

Laimes māti un naudas koku meklējot, jeb „Global Animal Law organisation” likumdošanas datubāze un tās interpretācija

Salīdzināt Latviju ar Nigēriju, tādējādi norādot uz Latvijas neiedomājamo atpalicību,...

Foto

Hosams paņem rokās mietu. Ar s...diem

Stradiņa slimnīcas – jeb saīsinājumā PSKUS – padomes zibenīgā patriekšana no amatiem liecina, ka jaunais veselības ministrs Hosams Abu Meri...

Foto

Atklāta vēstule “Swedbank” vadītājam Laurim Mencim

Sveicināts Jūsu jaunajā amatā kā „Swedbank” valdes priekšsēdētājs! Es rakstu Jums saistībā ar konkrētu situāciju, kurā esmu nonācis kā Jūsu...

Foto

Cik īsti vērta biļete uz Džordanu Pītersonu?

Par mūsdienu mesiju dēvētajam Toronto profesoram Džordanam Pītersonam pošoties uz Rīgu ar priekšlasījumu, interesentiem nenāktu par ļaunu tomēr piedomāt...

Foto

Nākamgad daļa pašvaldību var nespēt pildīt pamatfunkcijas!

Valsts budžeta pieņemšanas procesā gandrīz neievērots palicis jautājums par pašvaldību budžetiem, bet tas ir ļoti svarīgs. Tieši no pašvaldību rocības...

Foto

Kolektīvais saprāts ir vājprātu summa

Ja reiz dzīvnieku pasaules kolektīvie saprāti mums ir pašsaprotami, kas mums liek uzskatīt, ka tāda, līdzīga kā dzīvnieku pasaulēm kolektīvā saprāta,...

Foto

Mēs nogalinām tikai tik daudz dzīvnieku, cik vajag!

Latvijas Veterinārārstu biedrība (LVB) šodien, 10.oktobrī informēja Zemkopības ministrijas Dzīvnieku aizsardzības un labturības konsultatīvo padomi par dezinformāciju un...