Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ko melo?

27.01.2019. 17:15

»

NUNU

Ko pieminiet Oligarhu lietu , lai lamātu prokuratūru? Ja KNAB izmeklētāji nespēj pierādīt savākto materiālu atbilstību kriminālvajāšanas uzsākšanai, tas pierāda viņu zemo kvalifikāciju. Ja 3 gadu laikā nespēj savākt pierādījumus, tad neviens prokurors neuzņemsies iesniegt amatpersonu pļāpāšanu kā pierādījumu...


KNAB kriminālprocesus uzrauga prokurors, Rīdzenes sarunu lietā tas bija prokurors Leja. Lai kādus pierādījumus necēla izmeklētāji, tostarp sarunu ierakstus, prokurors Leja ar savu bezdarbību nevirzīja un nepārraudzīja, neuzraudzīja procesu. Beigu galā atklājās viņa stratēģija - lietu izbeigt.Visu laiku TV viņš attaisnojās ar to, ka tiesneši neatzītu pierādījumus par pietiekamiem. Kas gan Lejam deva šo patvaļu tā vērtēt? Neilgi pirms vērtēšanas cionistu simts Saeimas idioti apstiprināja, Saeimas prezidija manipulācijā ar balsojumu grozījumus likumā, kas deva tiesības Lejam apšaubīt pašam pierādījumu pietiekamību pirms tiesas un izbeigt kriminālprocesu. To Leja arī izmantoja 3A kubā interesēs.

Atbildēt

NUNU

27.01.2019. 15:17

Ko pieminiet Oligarhu lietu , lai lamātu prokuratūru? Ja KNAB izmeklētāji nespēj pierādīt savākto materiālu atbilstību kriminālvajāšanas uzsākšanai, tas pierāda viņu zemo kvalifikāciju. Ja 3 gadu laikā nespēj savākt pierādījumus, tad neviens prokurors neuzņemsies iesniegt amatpersonu pļāpāšanu kā pierādījumu tiesai, kuru ne tikai tiesnesis, bet tante Bauskā neņems par pilnu. Strīķe un Jurašs jau pasludina par savu varoņdarbu RS korupcijas atklāšanu. Vai ir piereģistrēts kāds viņu iesniegums drošības iestādēm, vai KNAB ? Bļaustīšanās RD par korupcijas atklāšanu ir meli.

Atbildēt

Ilga Kreituse

27.01.2019. 14:13

»

Tiesiskums

KREITUSES KUNDZI uz ES PARLAMENTU un ne tuvu tam vairs vaideres,kalnietes,zīles,šadurskus,loskutovus dombrovskus,kristovskus un pārējos no vienoto kopas


ir tikai labi nomaskējusies Tatjana Ždanoka, jo dziļi pārdzīvo, ka latvieši nepieņem krievu okupantus un Saskaņu nelaiž valdībā. Kreituse ir viena no Induļa Roņa slepkavām. Viņas vieta ir karātavās Doma laukumā kopā ar Aivaru Kreitusu, Lemberga stipendiātu. Ilga Kreituse ir noziedznieku 4. maija komunistu- čekistu- cionistu galvenais ideoloģiskais pīlārs. I. Kreituse nepārtraukti melo. Arī viņas ievazātā tēze - Politika ir kompromisu māksla. Tie ir augsta līmeņa meli. Jo patiesais politikas firmulējums ir cits - Politika ir māksla panākt vēlamo. Tieši to arī viņa dara, labi zinot īsto politikas formulējumu, par katru cenu viņa grib panākt Saskaņas iekļaušanu valdībā. Vadoties no latviešu tautas interesēm, politika ir māksla panākt vēlamo un vēlamo latviešu tautai. Pret latviešu tautu tiek realizēts mērķtiecīgs genocīds, bet Ilga Kreituse vēlas, lai latviešu tautu iznīcina, jo viņa nepostulē politikas tēzes, kas būtu vēlamas latviešu tautai.

Atbildēt

bratka

27.01.2019. 13:49

Kāpēc prokurors 10.g.nevareja iesēdināt Lembergu,bet no jauna izvirza apsūdzību pret kārtīgu izmeklētāju,kurš ir strādājis no sirds,lai apkarotu korupciju.Strelčonoks bija mafijas piesedzejs,un vairāk nekas,par piesegšanu vajadzēja pašam Strelčonakam izvirzit apsūdzību.

Atbildēt

Redzi,

27.01.2019. 13:28

»

Kalnmeijer, vai tu saproti?

Ka likums, kas nosaka 10 dienas, nav paplašināti tulkojams, tam nav papildinājumu un skaidrojumu, tātad, skaitlis "10" nav grozāmas un stiepjamas, biedri Kalnmeijer! Lasi, lūdzu likumu: "10 DIENU LAIKĀ". Nokavēji, ej mājās, lūdzu, saliec pudeles pa grīdu un sastaipi diegus. Suni gan tad nelaid vaļā ...


šis jautājums likumā tieši nav precizēts. Var interpreēt tā un šitā. Ar to tai 4. maija noziedznieku čekistu- komunistu- cionistu noziedznieku kliķei dotas tiesības lemt "pēc vajadzības" - ierosināt, neierosināt, turēt aizdomās, vai apšaubīt pierādījumus utt.

No cionistu rokasgrāmatas Gudro stratēģija un taktika, ko izdalīja Saeimas deputātiem jau 6. Saeimā, pēc kuras joprojām, manipulējot ar Saeimas simts noderīgiem idiotiem, vadās Saeimas prezidijs, ko vada atkārtoti, kas ir simptomātiski, I. Mūrniece -" Tauta jāpieradina pie nelikumībām". Tas pats Maizītis, Mūrniece, Kalnmeijers utt. Konsekventa pēctecība. Papildus šī noziedznieku vara veselības ministri iecēluši I. Viņķeli, kura nule apmācīta ASV Miltona Frīdmana ekonomikas genocīda skolā - genocīds veselības aprūpē nodrošināts. Tieslietās ar 1. janvāri vara koncentrēta iekšlietu ministra kompetencē - ar 2009. g. 1. janvāri stājas spēkā M. Kučinska ZZS parakstīti MK noteikumi par Valsts drošības dienestu. Tautas genocīda apstākļos vara dzīvo bailēs un izvērš aizvien lielāku teroru, paaugstinot vispārēju terora draudu līmeni. Jo varas terors un genocīds loģiski var izraisīt neprognozējamu pretdarbību. Pagaidām, pretēji Francijai, Latvijā ir klusi. Bet klusums ir mānīgs. Ja vara apgalvo, ka terora līmenis ir zems, tas nozīmē, ka tā par to nav pārliecināta. Cik ilgi vara spēs manipulēt ar tautu? Vara to nezin, bet ir gatava aizstāvēties ar līdz zobiem bruņotām preterorisma vienībām. Smieklīgi, vai ne?

Atbildēt

s

27.01.2019. 13:20

»

vispār

Neredzu likuma pantu kurā būtu teikts, ka lieta uzskatāma par izbeigtu un apsūdzētais attaisnojams, ja prokurors 10 dienu laikā nav pieņēmis lēmumu


Kas tev prasa izbeigt lietu?! Un kāds sakars prokurora rīcībai ar attaisnošanu?! Neizliecies, ka nesaproti, par ko ir runa. Prokuroram ir jāievēro likums! Un, jā, arī ģenerālprokuroram jāievēro likums, un pat tad, ja viņam to nu ļoti ļoti negribas darīt.

Atbildēt

vispār

27.01.2019. 12:32

»

Prokurors nemelo?

Kriminālprocesa līkuma 403.pants. Kriminālvajāšanas uzsākšana...


Neredzu likuma pantu kurā būtu teikts, ka lieta uzskatāma par izbeigtu un apsūdzētais attaisnojams, ja prokurors 10 dienu laikā nav pieņēmis lēmumu.

Atbildēt

Kalnmeijer, vai tu saproti?

27.01.2019. 12:13

Ka likums, kas nosaka 10 dienas, nav paplašināti tulkojams, tam nav papildinājumu un skaidrojumu, tātad, skaitlis "10" nav grozāmas un stiepjamas, biedri Kalnmeijer! Lasi, lūdzu likumu: "10 DIENU LAIKĀ". Nokavēji, ej mājās, lūdzu, saliec pudeles pa grīdu un sastaipi diegus. Suni gan tad nelaid vaļā dzīvoklī -mājā - suns diegus noraus un domāsi, ka tavā dzīvoklī bija kāds neģēlis. Ko es pateicu nepareizi?

Atbildēt

kad

27.01.2019. 11:53

šito korumpantu iesēdinās? Varbūt kopā ar annu?

Atbildēt

Kāda tiesa!

27.01.2019. 10:48

»

xx

Tur atbilžu varianti ir daudzi , bet tos uzzināt varēs vēlāk, varbūt pat tikai tiesā . Un ja neesi ievērojis , tad apsūdz Jurašu, nevis otrādi


Netiesās taču bij. KNAB vad. un Kalnmeijeru par kriminàllietas safabricèšanu pret Jurašu, bet vajadzētu. Cik ilgi nesodīti ar kriminālprocesu safabricēšanu var izsprukt sveika?

Tieši precīzi Jurašs norādīja, ka viņam piedāvā kukuli. Norādīja faktu un KNAB vad. un ģenprokuratūrai nekavējoties bija jāreaģē un jāuztaujā Jurašu, ievācot informāciju. Tas nenotika. Kādēļ? Tādēļ, ka nebija plānots tāds kriminālprocess. Jo KNAB un ģenprokuratura ir politisks ierocis zināmu politmafijas personu rokās. Kad par faktu noskaidroja, ka krimprocess nav vēlams, to neuzsāka, bet, tā kā Jurašs ziņoja medijiem, kaut kā bija jāreaģē. Notēloja, ka bijis process - paviršs, bez papildus faktiem no Juraša un pret Jurašu uzsāka lietu par ziņu nopludināšanu.

Atbildēt

xx

27.01.2019. 10:16

»

LR Prokuratūrai

Labi, Jurašs ziņojumā nenosauca kukuļa piedāvātāju. Tad kāpēc Jurašs netika nopratināts kā liecinieks, lai to atklātu


Tur atbilžu varianti ir daudzi , bet tos uzzināt varēs vēlāk, varbūt pat tikai tiesā . Un ja neesi ievērojis , tad apsūdz Jurašu, nevis otrādi .

Atbildēt

Ilga Kreituse

27.01.2019. 07:22

»

boom

Ir, ir. Korumpētie miliči tagad vārās pilnā sparā, jo gals klāt. Agri vai vēlu tas kantoris ir jāsāk tīrīt


mūžīgā Saskaņas fane, politoloģijas katedras vadūtāja LU Stradiņa (čekista tēva Stradiņa) vārdā nosauktā institūtā, lien visos medijos kā korķis visām pudelēm- viszine. Tomēr cauri spīd viņas vēlme Saskaņu valdībā. Kopš Saskaņa ar citu nosaukumu bija iepriekš līdz šai dienai, Ilga Kreituse vazājas pa visām Saskaņas sapulcēm. Viņas vīrs Aivars Kreituss Lemberga krimināllietās ir kā Lemberga stipendiāts. I. Kreituse lielās ar saviem studentiem, kurus izaudzinājusi. Jūs taču saprotiet, kādus sūdus viņa kā Ījābu, panu Kleksi utt. Spīdekle! Īsta komunistu- cekistu- čekistu- cionistu ideoloģe. Un neatrodas neviena, kas apklusinātu viņas regulāro tiršanu! Kā vēsturniece, viņa ir viena no Induļa Roņa slepkavām. Viņa runā par Latvijas neatkarības atjaunošanu. Mīļie cilvēki, par kādu neatkarību tā uce runā? Čekistu- komunistu - cionistu? Un kā ar cionistu Gudro stratēģijas un taktikas rokasgrāmatu, kopš to izdalīja 6. Saeimas deputātiem. Kur te neatkarība?

Atbildēt

fzss

27.01.2019. 05:52

Latvijā likumus ievēro tikai muļķi vai pārakie ideālisti. pusei pašvaldību veču vajadzētu būt ķurķī, kā arī pusei citu kantoru...

Atbildēt

LR Prokuratūrai

27.01.2019. 01:43

Labi, Jurašs ziņojumā nenosauca kukuļa piedāvātāju. Tad kāpēc Jurašs netika nopratināts kā liecinieks, lai to atklātu?

Atbildēt

boom

27.01.2019. 00:02

»

vienkārši

Saeimā ir iekļuvuši daži cilvēki, kas var un grib sabojāt korumpētās zagļu mafijas dzīvi, tāpēc steidzīgi tie jānoņem no trases , izdomājot dažādas apsūdzības. Astoņkājis darbībā


Ir, ir. Korumpētie miliči tagad vārās pilnā sparā, jo gals klāt. Agri vai vēlu tas kantoris ir jāsāk tīrīt.

Tas pats Kalnmeiers dažās vietās jau izteicās, ka viņam nemaz negribētos Lembergu notiesāt, oligahu lietu noraka, visos citos gadījumos tas pats.

Atbildēt

vienkārši

26.01.2019. 22:17

Saeimā ir iekļuvuši daži cilvēki, kas var un grib sabojāt korumpētās zagļu mafijas dzīvi, tāpēc steidzīgi tie jānoņem no trases , izdomājot dažādas apsūdzības. Astoņkājis darbībā.

Atbildēt

Te neviens neko neaizstāv,

26.01.2019. 21:42

»

jo vairāk

Visādi plānprātiņi to KNAB darba sabotieri aizstāv, jo vairāk es sliecos uz domu, ka par noziegumiem pret valsti ir jāatjauno nāvessods


vnk bilde ir skaidri redzama un izprotama. Neloģiski ir Jurašu apsūdzēt par viņa ziņojumiem medijiem par KNAB vadības un ģenerālprokuratūras bezdarbību, Jurašam KNAB un ģenprokuratūrai ziņojot par mēģinājumu viņu kukuļot ar vienu milj. €. Tagad prokuratūra atriebjas, safabricējot lietu. Diemžēl, likums neļauj par šādu lietu safabricēšanu tiesāt un sodīt prokuroru un viņa vadību. Šādu lietu safabricēšana uzskatāma par teroru. Tikai pretterors ir iedarbīgs, tikpat slēptām metodēm. Tad būs viens likums, viena taisnība.

Atbildēt

jo vairāk

26.01.2019. 20:50

»

vašķa bračka

jā, piekrītu par simc pročiem... aukstigodājamais juraškunks nav pelnījis tādu attieksmi,... vienvārdsakot.. visi, kas te viņu apdirš, ir nelieši


Visādi plānprātiņi to KNAB darba sabotieri aizstāv, jo vairāk es sliecos uz domu, ka par noziegumiem pret valsti ir jāatjauno nāvessods.

Atbildēt

to Nja

26.01.2019. 20:46

»

Nja

šis Lapsas kantoris apkalpo promaskaviskos spēkus. Tādas anonīmas apmelojumu lapas ir jāklapē ciet


Nav manīts, ka Lapsa būtu īpaši labvēlīgs Vienotībai un tās kroplām atvasēm: JKP un Par.

Atbildēt

biogrāfija

26.01.2019. 20:14

Atbildes uz jautājumu, kāpēc Māris Urbāns ir tāds, kāds ir, meklējami biogrāfijā, nodokļu deklarācijā, īpašumu sarakstā, čekas maisos un to kriminālo autoritāšu vidū, kuri ir viņa draugi vai nedraugi.
Kādā no šīm sadaļām atbildei jāslēpjas. Turklāt, prokuroriem, tāpat kā psihiatriem, kaut kas nav kārtībā ar galvu arī...Profesionāla kaite.

Atbildēt

Židmasonu, cionistu, komunistu- čekistu stilā

26.01.2019. 19:45

»

zed

un ko gan tas provinciālais opers un sistemātiskais uzmetējs varētu izdarīt uz trases


safabricē lietas, pret savējiem, ja gadījies ierosināt, izbeidz.

Pret šo cionistu- židmasonu- komunistu- čekistu varu un prokuratūru var attiekties tikai un vienīgi tieši tsda pat pretdarbība - pretterors. Noskaidrojot, kur konkrētajs prokurors, tiesnesis, policists, politiķis dzīvo, kā savā privātajā dzīvē izbauda savus noziedznieku darba augļus, un iedarbojieties uz šo personu privāto dzīvi. Tad būs viens likums, viena taisnība.

Šodien kā padomju laikos safabricē krimināllietas, izcûko cilvèku laiku, nervus, dzīves sabeidz un tiem noziedzniekiem nekas par to. Ja ceļu policija tevi aptur, viņiem jānosauc savs vārds utt. Un, kāpēc aptur, ierobežojot pārvietošanās brīvību. Viņu rīcībā ir visi dati, ko paši var noskaidrot. Tas terors Līgo svētkos uz ceļiem ir terors! Tāds terors kā padomju laikos, kad kāds ieslodzītais no cietuma izmuka.

Atbildēt

Nožēlojami, tie izskatās meli

26.01.2019. 19:17

»

Ko nozīmē bezpersoniskais autors prokuratūras vārdā?

Baidās izdzimteņi izpaust konkrētu autoru! Te būs grutāk. Sodīt var Kalndreijeru ar kājas salaušanu, Straumēnu ar paslidināšanu, iekāpjot savā auto pie Rimi. Tā nejauši.. Atvainojoties. Žīdu cionistu metodēm


"Šāds J. Juraša aizstāvja viedoklis ir kļūdains un neatbilst Kriminālprocesa likuma normām UN VISPĀRPIŅEMTAI KRIMINĀLPROCESA LIKUMA NORMU INTERPRETĀCIJAI(!?) ..." (- kas tā par vispārpieņemto interpretāciju? Kas to pieņem, uz kāda likuma panta pamata var izdomāt?Politiskā vajadzība, godājamie juristi - prokurori?)

Re kā, neattiecas, es prokurors, izdomāju un viss?! Tāds mans visvarens lēmums un radoša izdoma, uz mani likums neattiecas?!

Lasi: " 404. pantā paredzēta īpaša kārtība kriminālvajāšanas uzsākšanai pret personām, kas bauda kriminālprocesuālo imunitāte, un Kriminālprocesa likuma 403. panta otrajā daļā noteiktais 10 dienu termiņš uz to nav attiecināms"- NEATTIECAS UN VISS, tā teiktuLEMBERGS?, Tā saku es, prokuros!

Varena ši prokuratūra.

Atbildēt

jo

26.01.2019. 19:12

»

Prokurors nemelo?

Kriminālprocesa līkuma 403.pants. Kriminālvajāšanas uzsākšana...


Ja jau kristāltīrs un varonis, tad lai tiesā publiski atmasko.
Bet nē, nobijies un slēpjas aiz citu mugurām.
Zaķupastala, ne politiķis

Atbildēt

Prokurors nemelo?

26.01.2019. 18:57

»

Redziet,

prokurori nekaunas principā. Jo nav par ko un nav kāpēc. Viņi principā kā padlaikos dara, ko liek un uzdod. Lai viņi varētu uzraudzīt kriminālproces kaut cik jēdzīgi un kriminālvajāt, viņi ir tie galvenie apsūdzību uzturēāji, principā tiesneši kā padlaikos čekas troikas. Lai viņi būtu vēl nevainojamāmi...


Kriminālprocesa līkuma 403.pants. Kriminālvajāšanas uzsākšana
(1) Kriminālvajāšanu prokurors — procesa virzītājs var uzsākt:
1) ja saņem izmeklētāja lēmumu par kriminālvajāšanas uzsākšanas nepieciešamību;
2) pēc savas iniciatīvas, izņemot kriminālprocesu no izmeklētāja lietvedības.
(2) PROKURORS UZSĀK KRIMINĀLVAJĀŠANU, PIEŅEMOT LĒMUMU PAR PERSONAS SAUKŠANU PIE KRIMINĀLATBILDĪBAS, 10 DIENU LAIKĀ PĒC TAM, KAD SAŅĒMIS KRIMINĀLLIETAS MATERIĀLUS NO IZMEKLĒŠANAS IESTĀDES. (Prokuror, nevajag melot, izdomāt un maldināt sabiedrību un uzskatīt, ka aizstāvis Jurim Jurašam ir galīgi nekompetents, neprot lasīt likumu un neko nesaprot. Likumā nav nevienas atrunas citos gadījumos, stāstīt to, kā nav likumā!).
(3) Prokurors, nesaskatot pamatu personas saukšanai pie kriminālatbildības, veic vienu no šādām darbībām:
1) atceļ izmeklētāja lēmumu un atdod krimināllietu atpakaļ izmeklēšanas iestādei izmeklēšanas turpināšanai, norādot uz nepieciešamību veikt konkrētas procesuālās darbības;
2) pieņem lēmumu par kriminālprocesa izbeigšanu pret konkrēto personu un nosūta krimināllietu izmeklēšanas iestādei vainīgās personas noskaidrošanai;
3) pieņem lēmumu par kriminālprocesa izbeigšanu, konstatējot šā likuma 377. vai 379.pantānorādītos apstākļus.
(4) (Izslēgta ar 20.06.2018. likumu)
(Ar grozījumiem, kas izdarīti ar 12.03.2009., 29.05.2014. un 20.06.2018. likumu, kas stājas spēkā 01.09.2018.)

404.pants. Procesuālās imunitātes atcelšana kriminālvajāšanas uzsākšanai
Prokurors, ja šajā likumā nav noteikts citādi, saskatot pamatu saukt pie kriminālatbildības personu, kurai ar likumu noteikta kriminālprocesuālā imunitāte, vēršas kompetentajā institūcijā ar ierosinājumu atļaut šīs personas kriminālvajāšanu. Ierosinājumam pievieno uzziņu par pierādījumiem, kas pamato tās personas vainu, kuras imunitāti lūdz atcelt. (Prokuror, nemelo, neizdomā, šājā pantā nav neviena vārda, ka nav jāievēro 10 dienu termiņš, to visu jāizdara 10 dienu laikā, kas tev to liedza? Nebija dots politisks pasūtījums?)
(Ar grozījumiem, kas izdarīti ar 12.03.2009. likumu, kas stājas spēkā 01.07.2009.)

Izlasiet piedāvātos pantus no Kriminālprocesa likuma un sapratīsiet, tā es saprotu, ka prokurors melo pa visu pagastu, piemiedz acis, jo acīmredzami, izskatās, ka prokuratūra pilda politisko pasūtījumu Izlasiet 404.pantu! Tajā nav ne vārda, kas prokuroram piešķirtu tiesības atkāpties no šī 10 dienu termiņa, kas noteikt 2.daļa. Punkts un āmen! STOP, kungi prokurori, kaut mazliet kauna sajūtas! Šodien tomēr nav Staļina laiku!

Atbildēt

vašķa bračka

26.01.2019. 18:12

jā, piekrītu par simc pročiem... aukstigodājamais juraškunks nav pelnījis tādu attieksmi,... vienvārdsakot.. visi, kas te viņu apdirš, ir nelieši

Atbildēt

Vaškevičs

26.01.2019. 16:20

Visus komentārus raksta pi... .

Atbildēt

UM

26.01.2019. 15:55

31+30+31+31+28+31+15 197 dienas - tieši tik daudz laika vispār nekas nenotiek!!!

Sabiedrība vēlētos no prokuratūras saņemt arī skaidrojumu - kāpēc uz 01.10.2015 iesnieguma pamata lēmums par operatīvās lietas izstrādi tiek pieņemts tikai 15.04.2016.- nevis formālu atrunu veidā, bet pēc būtības.

Vēl joprojām negribētos ticēt, ka KORUPCIJA VALSTS NOSLĒPUMS

Atbildēt

kode

26.01.2019. 15:37

Jurašs nav tāds, ar kuru kopā varētu iet izlūkos, jau iepriekš zināms, ka "uzmetīs", ja viņam tas liksies izdevīgi.
Nav liela vai maza nodevība, kurš melo - tas zog.
Interesanti, par kādu naudu Jurašu ģimene iegādājas zemesgabalus, pasūta projektus vairāku rindu māju būvniecībai? Viss rit pilnā sparā. Par algu to neizdarīsi, tātad kredīts jāapmaksā vai kā citādi ....

Atbildēt

Tiesiskums

26.01.2019. 13:53

»

Nja

šis Lapsas kantoris apkalpo promaskaviskos spēkus. Tādas anonīmas apmelojumu lapas ir jāklapē ciet


Tā jekapistu kopa ir viena MEĻU black sabbath,ko kretīni bija sacerējuši 4000 vārdu lapā.Tas taču jaunais laiks bija daudz mazāki idioti.Kā tie penšu LOHI tagad piečakarēti!

Atbildēt

Latvis

26.01.2019. 13:42

Kā tāds Jurašs, jeb kāds cits KNABja darbinieks, kaut vadītājs, var ko padarīt par valsts noslēpumu? KNAB taču darbojas pret korupciju! Kā korupcijas lietas var būt valsts noslēpums? Mums uzņēmumu likvidācija, prihvatizācija, kukuļu, atkatu lietas ir valsts noslēpumi? Nu vajag prasīt šo maisu atvēršanu.

Atbildēt

Nja

26.01.2019. 13:00

šis Lapsas kantoris apkalpo promaskaviskos spēkus. Tādas anonīmas apmelojumu lapas ir jāklapē ciet.

Atbildēt

IZDOT GRIB ZZS, SASKAŅA

26.01.2019. 12:56

UN SPRŪDI...................

Atbildēt

NIKNAIS

26.01.2019. 12:50

īsāk sakot, ja kukulis būtu reāls, nevis pīle, tad visi būtu apmierināti un mēs neko neuzzinātu, diemžēl, tie kas notic pasakām un jau savā galvā ieplāvo pirkt villas un dargus auto cerot ka tūlīt tūlīt viss notiks, arī ir tie, kas jūtās vīlušies.

No visa augstākminētā izskatās ka Jurašs ir vīlies, jo kukulis izrādījās pilē, kuru viņš bija plānojis apēst karību salu atvaļinājumā, bet, diemžēl pīles nebija, un kas vainīgs?

Atbildēt

formula

26.01.2019. 12:15

Un vispār šī jūrašavedīgo ārprātīgā histērija par štrunta kriminālprocesu ir nu ļoti ļoti aizdomīga.Vai tikai aiz šīs histērijas neslēpjas paniskas bailes,ka pret to šaiku uzraks daudz daudz nopietnākas noziedzīgas epizodes ? Un ne tikai magoņlietā? Aņkai vairs nav ko zaudēt,jo no viņas arī "politiķe"nesanāca, apšmucējusies un pielaidi vienīgi Krievzemē saņemtu. Tāpēc šī būtu labu labā lieciniece par visu šī astoņkāja noziedzīgo darbību?

Atbildēt

šļūdonis

26.01.2019. 12:09

Informācija no KNAB ir plūdusi vienmēr. Jūrmalgeita, Latvenergo sarunas, Rīdzenes sarunas, u.t.t. Pēdējais bija laikam saistībā ar deputātu Kļaviņu.Vispirms noplūda informācija ka ap viņu ir KNAB rosība. Vēlāk noplūda informācija ka viņu noklausās un atsevišķas sarunu detaļas. Tas laikam tāds noplūdes vīruss tajā KNABā ir iekšā un dabūt to ārā nevar. Arī no turienes aizgājušie palikuši inficēti un turpina slimot ar šo vīrusu. Salīdzinot ar to pašu policiju, kas ir n-tās reizes lielāka par KNAB , šāda veida vīrusi nav novēroti. Tātad var ja grib un ir kārtība.
Galvenais, kāds tad bija mērķis pludinot informāciju. Tas ka Jurašs gribēja informēt sabiedrību nebūs mērķis. Protams, ka mums ir interesanti uzzināt noslēpumus, tīri cilvēciski interesanti. Taču kas no tā? Laikam nekas, jo sabiedrība jau šādās lietās ir tikai vērotāji no malas. Ja atceramies laiku kad Jurašam noplūda, tad tas ir tad kad KNAB notika iekšējās cīņas par varu. Visi līdzekļi bija labi. Domāju ka tas arī bija Juraša noplūdes galvenais iemesls - cenšanās ieriebt Streļčenokam. Taču iznāca tā kā iznāca. Tā teikt ''za bazar otvečaķ nado''.

Atbildēt

a411

26.01.2019. 12:07

»

Noskaidro pats! Negaidi! Rīkojies!

Atrod viņu un nozilini


Neesmu pārliecināts par tiem pār sētu lidojošiem suņiem...

Atbildēt

formula

26.01.2019. 12:04

Šāda speciāla jurašveidīgo iebrēkšanās,lai savlaicīgi brīdinātu savējos organizētā noziedzīgā astoņkāja grupējumā, tai izbijušā knābja šaikā nav jau pirmo reizi ! Ļoti aizdomīga bija taču arī Lupatnieka,kas bija pagūlies zem aņkas un jūraša, briesmīgā iebrēkšanās,ka tā šaika valsts simtus tūkstošus fenderēja no seifa ! Tai vietā ,lai tie operatīvie "profesionāļi" ar visiem saviem milzīgiem resursiem nofiksētu visus darbiniekus,kas apzogas, galvenais "profesionālis" kā stāvot uz šuhera deva briesmu signālu, kā rezultātā visu norakstīja uz nabaga streločnicu ?

Atbildēt

arī nelietis

26.01.2019. 11:28

mūža ieslodzījums šim noziedzniekam būtu tas pats kas apžēlošana..

Atbildēt

Ko nozīmē bezpersoniskais autors prokuratūras vārdā?

26.01.2019. 10:52

Baidās izdzimteņi izpaust konkrētu autoru! Te būs grutāk. Sodīt var Kalndreijeru ar kājas salaušanu, Straumēnu ar paslidināšanu, iekāpjot savā auto pie Rimi. Tā nejauši.. Atvainojoties. Žīdu cionistu metodēm..

Atbildēt

a411

26.01.2019. 10:20

Cenzēts kādā portālā. Vai Latvijas Republikas Ģenerālprokuratūra nav iestigusi Latvijas PSR Prokuratūras Sevišķi svarīgu lietu izmeklēšanas pārvaldes 1983.gada sabiedriskā palīga valgos?!

Atbildēt

to Skumjais Bruņinieks

26.01.2019. 10:15

»

Skumjais Bruņinieks

Valsts nozagšanas sistēma, ko radīja Lembergs,Šķēle un Šlesers stingrā komunistu un čekistu uzraudzībā, ir kā dzīvs organisms, kas zibenīgi reaģē, kad no ārpuses ielaužās kāds svešķermenis...


Kad Rīgas pilī ievācās Putina atsūkātājs, kurš kopā ar sugasbrāli, Šleseru, "jaunā vilnī" baudīja krievu popsu, Zatlers, viņa saimnieki, Krievijas bandīti: Meļņiks un Zaharjins, kļuva pavisam nekaunīgi.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vairums mikroģeneratoru īpašnieku būs spiesti pāriet uz dinamiskās enerģijas uzglabāšanas sistēmām

FotoApritējis vairāk nekā mēnesis, kopš ieviesta jaunā elektroenerģijas neto norēķinu sistēma un mājsaimniecībās uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki vairs nevar izvēlēties – ziemā atgūt vasarā tīklā nodoto elektroenerģiju vai arī to pārdot biržā par tirgus cenu. Turpmāk uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki visu saražoto elektroenerģiju varēs vai nu notērēt paši, vai arī pārdot biržā par aktuālo cenu, kas, būsim atklāti, ne vienmēr ir izdevīga.
Lasīt visu...

12

Vai bēdīgi slavenais Raimonds Lejnieks – Puķe mēģina apkrāpt tautu?

FotoJa pēdējos gados mēs esam uzmanīgi sekojuši līdzi gan politikai, gan masu mediju ziņām, tad mums droši vien nav palicis nepamanīts kāds jauns vīrietis ar dubultu uzvārdu – Raimonds Lejnieks – Puķe.
Lasīt visu...

12

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

FotoKāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez cipariem, bet vienkārši novērojums. Pārsmējos.
Lasīt visu...

21

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

FotoViens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās vēlēšanās — “Jaunās Vienotības” pārsvars pār Nacionālo apvienību, kaut gan aptaujas konsekventi rādīja pretējo, turklāt tas notika pēc tam, kad JV pārstāvis Arvils Ašeradens informēja sabiedrību par iespēju celt pievienotās vērtības nodokli (PVN).
Lasīt visu...

21

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

FotoŅemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica” (attēlā - tā pārstāve Inga Spriņģe) projekta “Šķelšanās” vērtēšanu un mediju redakcionālo brīvību, Sabiedrības integrācijas fonds (Fonds) skaidro pieņemto lēmumu. Fonds ir konstatējis, ka projekts nav īstenots atbilstoši konkursa nolikumam, kas paredz veidot saturu latviešu valodā, bet daļēji īstenots svešvalodā. Aktivitātes īstenotas ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu (MAF).
Lasīt visu...

12

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

FotoNesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka Saeimas vīri un sievas dzīvo pasaku valstībā. Vairums runātāju kaismīgi klāstīja, kas būtu jādara, bet neviens nerunāja, kas to traucēja paveikt jau, piemēram, pagājušajā gadā.
Lasīt visu...

21

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

FotoIgauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas nodrošinās ērtu tramvaja savienojumu ar Tallinas lidostu, pilsētas centru un ostu. Ülemiste termināla pabeigšana plānota 2028. gadā."
Lasīt visu...

21

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

FotoPartiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās “aizmirst” paziņot dažādus svarīgus sīkumus, piemēram – kur ņemt naudu savu ideju finansēšanai. Tomēr tajās reizēs, kad saruna ir garāka par pusminūti, sāk parādīties interesantas idejas. Uzmanībai daži momenti, kurus ne katrs lasītājs vienmēr redz.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

Likumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā...

Foto

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

Piecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā...

Foto

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

Es jums izstāstīšu kaut ko, ko...

Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...