Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

es

08.05.2020. 01:08

papildinājums- 2x lohi, ja nezin Akbara nummuru))))

Atbildēt

es

08.05.2020. 01:07

Lohi! Sun Season.... nomas tiesības vel uz 3 gadiem..., nezin kam prasīt padomu laikam, ja pašiem prāta nepietiek....

Atbildēt

paklau stulbeni

08.05.2020. 00:00

»

Zale

Skudra kliedz, ka esot saimnieks, lai pastāsta kurš organizēja un apmaksāja viesnīcas iegādi. Lursofta viss skaidri rakstīts. Viņš krāpās un viltoja pilnvaras mānija izmeklētāju, kura 2013 gadā uzlika liegumu mainīt statūtus un darbības ar 966 Freecom kapitāla daļām. Tas idiots ar Juraša bandu un viņa...


Tu vispirms apskataties kam tā viesnīca pēc oficiāliem datiem pieder un tad sāc kviekt! Kas ir 966Freecom, kam tā pieder un kas tai pieder? Nekustamo īpašumu par noziedzīgi iegūtu var atzīt tikai, ja tas kaut kādā veidā ir reģistrēts uz ieguvēja vārda, bet to nekādi nevar izdarīt, ja kāds vienkārši apgalvo, ka tasir viņa īpašums.

Atbildēt

Zale

07.05.2020. 23:22

Skudra kliedz, ka esot saimnieks, lai pastāsta kurš organizēja un apmaksāja viesnīcas iegādi. Lursofta viss skaidri rakstīts. Viņš krāpās un viltoja pilnvaras mānija izmeklētāju, kura 2013 gadā uzlika liegumu mainīt statūtus un darbības ar 966 Freecom kapitāla daļām. Tas idiots ar Juraša bandu un viņa sievas starpniecību parūpējās par aresta noņemšanu pēc 7 gadiem. Šodien bijušais Swedbank kurjers klaigā par noziedzniekiem, domāju skudram tiesā pierādīs, kurš ir vainīgs. Kopš 2013 gada viņš jau vairākiem piesolījis daļu no sveša īpašuma. Bija izgājieni ar vēstulēm no Uzbekistānas valdības, ar Valsts kancelejas iesaistīšanu, tagad atradis jurašu ar viņa sievu, kurai ir liela pieredze nevis kā advokāti, bet reiderei. Skudra ar plašu vērienu piesola beigta ēzeļa ausis visiem naivajiem ierēdņiem un 50% no īpašuma, jo nav ieguldījis nevienu eur tajā īpašumā. Par valdes locekli kļuva viltojot parakstu. No kurienes izsūtāmajam var būt nauda. Viņš domā, ka viņa blefs var izskakot smadzenes par krāpniekiem un noziedzniekiem. Zaglis kliedz ķeriet zagļi.

Atbildēt

Hehe

07.05.2020. 23:22

Bijušais tiesneses sekretārs arī grib ēst

Atbildēt

vcb

07.05.2020. 22:26

Dažam labam censonim alkatība tā aizmiglojusi skatienu, ka nelaimīgā Bunkus gadījums jau ātri aizmirsies.

Atbildēt

Jurašu lietas

07.05.2020. 22:20

Izskatas ka JKP gaida neieklušana Saeima nakamajas vēlēšanas. Ar tadam metodem ne Italijas ne Krivijas mafija pat nestradā.

Atbildēt

jaajaa

07.05.2020. 21:18

»

To: PIETIEK

Jūsu minētais “inovatīvais” risinājums ir Latvijas republikas Kriminālprocesa likumā paredzētā kārtība, kā CIETUŠAIS, piem. Cilvēks, kuram nozagts auto, var to atgūt ātrāk, nevis gaidot, kamēr zagli notiesās, t.i. Vairākus gadus. Skaidrs, ka tendenciozi aizstāvat vienu blēdi, jo policijai un tiesai ...


...kādas muļķības...neviens nevar tikt atzīts par zagli, kamēr nav notiesāts...un šajā gadījumā, cik nu saprotu es, tā ir potenciālā zagļa oficiāla manta...labi, ka ir tracis PIETIEK...gaidīsim, ko tiesnesis rakstīs...likumi ir likumi...:)

Atbildēt

Īblis Pašpisavičus

07.05.2020. 21:12

»

Tevi neapsaukāja, vienkārši pasauca apkopēju, lai satīra grīdu


Ooo, tu baigais detektivs,curaaataaja kungs :))

Atbildēt

lapsaa sapinās melos

07.05.2020. 20:15

Sanāk. ka Lapsas piesauktā ģimene cenšas par noziedzīgi iegūtu mantu atzīt pašu pārstāvēto viesnīcas īpašnieku mantu.

Atbildēt

Paija

07.05.2020. 19:58

paldies par rakstu.Vienīgi šajā portālā var lasīt reālu, neizpušķotu informāciju.

Nožēlojami, ka Latvijā netiek ievēroti likumi, vien draugu būšana līdz pat AT.

Atbildēt

?

07.05.2020. 19:56

»

shēmotāji

sagadīšanās dēļ otra strīdus puse – SIA Grand Hotel Imperial


Ko jūs saprotat ar otru pusi? Ja Gulami, tad tā izskatās, jo īpašnieki viesnīcai pēc Lursoft un Zemesgrāmatas datiem ir citi.

Atbildēt

atbalstītājs

07.05.2020. 19:52

Ja Bordāns tuvākajā laikā neatbrīvosies no Juraša, partiju gaida NELAIME.

Atbildēt

shēmotāji

07.05.2020. 19:47

sagadīšanās dēļ otra strīdus puse – SIA Grand Hotel Imperial

Interesanta "otra puse" vairākus gadus ilgstošā kriminālprocesā- nepilnu gadu veca 70 gadīgam pensionāram piederoša SIA

Atbildēt

To: PIETIEK

07.05.2020. 19:44

Jūsu minētais “inovatīvais” risinājums ir Latvijas republikas Kriminālprocesa likumā paredzētā kārtība, kā CIETUŠAIS, piem. Cilvēks, kuram nozagts auto, var to atgūt ātrāk, nevis gaidot, kamēr zagli notiesās, t.i. Vairākus gadus. Skaidrs, ka tendenciozi aizstāvat vienu blēdi, jo policijai un tiesai vajadzētu būt vairāk info kā PIETIEK.

Atbildēt

Vilks

07.05.2020. 19:42

Man paliek bail dzīvot šajā valstī!Jurašs Juriss,Bordāns,Sparāns u.t.t.

Atbildēt

?

07.05.2020. 19:37

Par ko ir tāds satraukums? Taču tiesa lems nevis Juraša sieva! Ļoti jau aizdomīga ir PIETIEK pēkšņi saceltā panika, ka policija veic procesuālās darbības pret Gulami saistībā ar viņa noziedzīgajām darbībām. Laikam jau arī Lapsam visu laiku kaut kas atleca no Gulami reideriskajām darbībām.

Atbildēt

Valdis Z.

07.05.2020. 19:22

Izlasīju rakstu un pārņēma šausmas, cik ciniski un bezkaunīgi šīs šizofrēniķu partijas pārstāvis apstiprina Allas un viņas bijušā vīra reiderisma izgājienus. Varu tikai teikt, ka šis pārītis nav dievs vai tiesnesis, lai varētu kādam kaut ko atņemt. Šo pārīti tautas dusmas un dieva sods sodīs par visiem noziegumiem, ko viņi veikuši. Daudzi pensionāri PNB Bankas dēļ palika bez iztikas līdzekļiem.

Atbildēt

Lauris

07.05.2020. 19:20

Skumji. Juraša sieva jau labu laiku velk uz mafijas advokāta statusu, spriežot pēc klientiem, bet Strīķis it kā bija pozitīvais tēls.
Vēl skumjāk, ka Indriķa Latvieša grāmatās Bailes šis Sarāns (arī Soprāns) bija personāžs, kuram Maizītis (mīzītis) zābakus laizīja, un kurš visu SAB (un ne tikai) aiz olām turēja! Tāds pelēkais kardināls ar plašu ietekmi, gluži kā MMartinsons.

Atbildēt

izsalkušie benderi aši ar kēvičiem

07.05.2020. 18:44

neposiļņim trudom krāj naudiņas priekš Riodežaneiro(mūsdienās - Kanārijām)...

Atbildēt

Māris Kučinskis (ZZ$)

07.05.2020. 18:34

VDD slepenā ģimene atradusi jaunu veidu, kā pirms tiesas sprieduma mēģināt tikt pie kārotajiem luksusus apartamentiem Brīvības gatvē 207 un legalizēt jau nozagtos(izlietotos) miljonus.

Atbildēt

kartona jurass

07.05.2020. 17:55

so purnu no jkp atbalsta un stute asv !

Atbildēt

07.05.2020. 16:34

»

Īblis Pašpisavičus

Nez kā jurašu apsaukāja skolā? Durašs? Čurašs? Pimpurašs


Tevi neapsaukāja, vienkārši pasauca apkopēju, lai satīra grīdu!

Atbildēt

Ja jau Lapsa slēpj

07.05.2020. 16:31

»

ESMAIJA

Kādu vārdu šādos gadījumos lietoja Aldis Gobzems??? Atceros - BANDĪTI. Patiesi pareizi - bandīti. Pār Jurašu galvām šis vārds jau sen karājas kā damokla zobens, tādēļ tagad steidzamā kārtā par CENERĀLPROKURORU jāiesēdina JURISS. Tas lietas sakārtos kā vajag. Meroni vēl atlikusī Latvijas daļa, Jurašiem...


Varbūt tu pastāstīsi, kurš ir tas bandīts, pret kuru sākto kriminālprocesu policija vilcina gadiem. Vai tikai ne tas pats, kurš maksāja kukuļus tiesnesei par sev labvēlīgiem spriedumiem?

Atbildēt

Īblis Pašpisavičus

07.05.2020. 16:29

Nez kā jurašu apsaukāja skolā? Durašs? Čurašs? Pimpurašs?

Atbildēt

23

07.05.2020. 16:15

No otras puse atkai ir labi, ja kāds palīdz sakārtot un atrisnāt sasāpējušus jautājumus.

Atbildēt

Kaimiņš

07.05.2020. 15:55

Tagad ir pilnīgi skaidrs kāpēc Bordānam un co ir tik ļoti nepieciešamas kabatas ekonomiskās tiesas, jo policija jau ir.

Atbildēt

jaajaa

07.05.2020. 15:39

...opā !!...te nu jautājums tiešām pilnībā attiecas uz tiesnesi...ko viņš tur gatavojas skatīt ?...gaidām, gaidām...un datums 8.maijs ?...:)

Atbildēt

ESMAIJA

07.05.2020. 15:26

Kādu vārdu šādos gadījumos lietoja Aldis Gobzems??? Atceros - BANDĪTI. Patiesi pareizi - bandīti. Pār Jurašu galvām šis vārds jau sen karājas kā damokla zobens, tādēļ tagad steidzamā kārtā par CENERĀLPROKURORU jāiesēdina JURISS. Tas lietas sakārtos kā vajag. Meroni vēl atlikusī Latvijas daļa, Jurašiem pārējais ko uz zoba uzlikt...

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

FotoKurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī drošības garanta – nākamā Latvijas prezidenta – atlases un ievēlēšanas intriga. Izrādās, ka bez Lemberga nevar. Tāda ir cena, ja valdības koalīcija nespēj vienoties par vienu kopēju Valsts prezidenta kandidātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

FotoLaikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus. Lai arī patīkamāk noteikti būtu svinēt Latvijas svarīgāko uzvaru, diemžēl nāksies brīdi uzkavēties arī šajā publiskās diskusijas laukumā, īsi atvairot izdarītos metienus pa maniem vārtiem.
Lasīt visu...

8

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

FotoTā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo nevienam nav nav tik liela atbalsta, lai saņemtu ievēlēšanai nepieciešamo balsu skaitu. To lieliski apzinās arī politiķi.
Lasīt visu...

21

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

FotoKas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks.
Lasīt visu...

3

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

FotoPēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila Saksa-Konstantinova apgalvojumiem presē, šo rakstu vēlamies sākt ar diviem būtiskiem jautājumiem. Kurš ir atbildīgs par ekspertu ekspertīzes kontroli, un kā pasargāt mūsu bērnus un sabiedrību no stigmatizējošu un veselību apdraudošu naratīvu veidošanās sabiedriskajā domā?
Lasīt visu...

21

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

Foto“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par to, ka pēc prezidenta ievēlēšanas nevajadzētu veidot citu koalīciju. To viņš uzsver “Neatkarīgās” raidījumā, kurā piedalās visi trīs prezidenta amata kandidāti un kā eksperts – bijušais Valsts prezidenta kancelejas šefs Mārtiņš Bondars (Vairas Vīķes-Freibergas laiki). “Prezidenta dēļ koalīcija sastrīdas? Tas nav nopietni,” Pīlēns pabeidz domu.
Lasīt visu...

21

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

FotoGrūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut ko tādu, ko nosauca par prokremlisku – proti, nedraudzīgu mūsu kopējam stāstam. Kāpēc neko tādu mēs no viņa nedzirdējām iepriekšējos četrus gadus, lai gan utaino šovinistu grūpijas un virsvadītāji tāpat darīja savu darbu. Un – ne tikai Saeimas namā.
Lasīt visu...

21

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

FotoLatvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no citām disciplīnām/zinātnēm. Arī atsevišķa Latvijas vēsture ne, bet tā tiks mācīta pasaules vēstures kontekstā. Lai plašākai publikai palīdzētu saprast diskusiju, vēlētos dalīties ar to, kas ir vēsture, kāpēc tā jāmāca un kādu vēsturi vajadzētu mācīt mūsu skolās.
Lasīt visu...

21

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

FotoPersonīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu ceļmalā stāvošos zemniekus vai teiktu iedvesmojošas runas meijām greznotos tautas namos. Pats galvenais ir, lai nākamais prezidents būtu spējīgs vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos. Lai viņam būtu izveidoti labi personiskie kontakti ar visiem Eiropas, ASV un NATO līderiem un lai viņam vienmēr būtu iespēja ar tiem sazināties un paust savas bažas par Eiropā un pasaulē notiekošo. Un arī lai ārvalstu partneri savukārt cienītu mūsu prezidentu un zinātu, ka viņa domās ir vērts ieklausīties.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...