Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Paplašiniet

15.10.2018. 14:36

vecos Slokas kapus,vai kkur citur Slokā- neviens neraudās, biotopi netiks skarti, nevajadzēs izbojāt vienīgo, ko LV var iepārdot tūristiem - priežu mežu pie jūras.Rīdzinieki savējos var rakt Jaunciemā un Bolderājā, kas ir aptuveni pusstundas brauciens no Rīgas centra, kāpēc jūrmalas iedzīvotāji nevarētu līdz Slokai aizbraukt?Pēc pēdējiem notikumiem, skaidrs, kāpēc jūrmalas mērim dažādas dīvainas idejas.

Atbildēt

to :(

14.10.2018. 10:45

kamer latviesu ieredniem patikamaka nodarbosanas bus latviesu cakaresana visos iespejamos veidos,ar sodiem, aizliegumiem,kukulu izspiesanu tikmer latviesu skaits Latvija samazinasies neatkarigi no ieveleto partijnieku zagliem un korumpantiem.

Atbildēt

:(

13.10.2018. 18:44

»

Kirbis

"...kapi pašā jūras krastā, Kāpu ielā, kur gan neglabā vairs...", maldāties, un kā vēl glabā. Piem. arī ierindas pilsoņus, ne tikai Maliginu. Vārdu sakot tos, kam tur ģimenes kapavietas ir


Vai arī tos, kas samaksājuši rijīgajai luterāņu baznīcai. Vecie Asaru vēsturiskie kapi pamazām pārvēršas par krievu kapsētu! Tāpat kā Jaunudubultu vecā daļa - pati redzēju krievu bēres, kur glabāja virsū 30-o gadu apbedījumiem, noņemot vecos pieminekļus! Krievu Jūrmalā ir vairāk kā latviešu - tātad šie visi pamazām būs krievu kapi!

Atbildēt

!

13.10.2018. 11:16

Neaiztieciet Truksni ! Truksnis senioriem senioru diena sarikoja bezmaksas koncertu Kauguros ar Akurateres un Lapcenoka uzstasanos un iedeva katram senioram 10 sokolades konfektes !

Atbildēt

jūrmalnieks

13.10.2018. 06:46

Pieļauju, ka kādam no zz tuvu stāvošiem pieder tajä purvā zemes gabals un tagad jūrmalnieki pa lielu naudu varēs atpirkt....

Atbildēt

Phahaha

12.10.2018. 13:48

»

izskatās,ka būs 1. klients...

Bilde šausmīga


Bilde ir tikpat absurda cik fakts, ka nelegālu narkotiku lietojuša amatpersona nav zaudējusi darbu. Tas ir šausmīgi, nevis fotošops.

Atbildēt

kur

12.10.2018. 13:27

tādu foršu bildi dabūjāt?

Atbildēt

Kaut kas pazīstams

11.10.2018. 19:58

5km joslā gar jūru visur ir biotopi, kāpas un tām attāli līdzīgi veidojumi. Tā kā jūrmalniekiem viltus dabas sargi piešķīruši mūžīgu virszemes dzīvi.

Atbildēt

Jāzeponkulis.

11.10.2018. 19:45

Šito platību kapsētai?
4 ha krematorijai?
Acīmredzami neticamais!
Dzīvoju Slokā un pirmo reizi par šito projektu dzirdu!
ĀRPRĀAAC!

Atbildēt

aga

11.10.2018. 19:25

Ņemot vērā , ka Jūrmala nav Latvijas sastāvdaļa , jo tā ir pilnībā okupēta , ierobežota ar iebraukšanas maksu , un to vada degradējies narkomāns , tad manis pēc tur var ierīkot kaut kodol poligonu!

Atbildēt

izskatās,ka būs 1. klients...

11.10.2018. 19:00

»

Tante Bauskā

Žetons par bildi


Bilde šausmīga.

Atbildēt

Kapiem klāt būs kapliča,

11.10.2018. 18:08

»

švamme

Jūrmalā jau ir vieni kapi pašā jūras krastā, Kāpu ielā, kur gan neglabā vairs. Bet atšķirībā no šīs ieceres, tie ir augstu virs jūras līmeņa. Zemās, purvainās vietās kapi nevar būt un viss, es nezinu, kam tas izdevīgi, lai pēc gadiem atzītu kļūdu, kad jau darbs ar līkām, kraupainām, absolūti nesaimnieciskām...


un krematorijs. Tā ir plānā. Loģiski, ka kremotorijs un kapliča ir formāli iekļauts plānā, patiesībā tur būs viesnīca ar SPA un marihuānas tirgotava kā izkārtne medicīniskajiem pakalpojumiem. Realitātē Truksnis un Lembergs ar brigmani šņauks kokaīnu un krieviski lamāsies, jo blakus bordelim būs aptrūkušās sešpadsitgadīgas ukrainietes no Odesas.

Atbildēt

Kristīne

11.10.2018. 18:03

Šajā rajonā ir gan iedzīvotāji,kuriem ir tikai spices ūdens un nav kanalizācijas novadīšanas,ir Krastciema iedzīvotāji,kuri negrib no rīta līdz vakaram skatīties uz krematoriju un šādos apstākļos audzināt bērnus.Tas ir ļoti nomācoši šādā teritorijā dzīvot.Mezs ir vietējiem aktivas atpūtas vieta un negribam to par nāves teritoriju!

Atbildēt

Buttheds

11.10.2018. 17:43

»

Tante Bauskā

Žetons par bildi


+1000000

Atbildēt

švamme

11.10.2018. 17:23

Jūrmalā jau ir vieni kapi pašā jūras krastā, Kāpu ielā, kur gan neglabā vairs. Bet atšķirībā no šīs ieceres, tie ir augstu virs jūras līmeņa. Zemās, purvainās vietās kapi nevar būt un viss, es nezinu, kam tas izdevīgi, lai pēc gadiem atzītu kļūdu, kad jau darbs ar līkām, kraupainām, absolūti nesaimnieciskām rokām būs padarīts. Uz mirušo statistiku nevar balstīt plānus, jo daudzi kremētie netiek glabāti kapos. Tā ir relatīvi jauna tendence, bet vismaz pasaulē ir piemēri. Jūrmalai laikam ir vajadzīgi jauni kapi, jo esošajos - daudzos vairs neglabā, bet citos glabā tikai, ja iepriekš ir jau iegādāta vieta, tātad jaunas tur nedod. Bet tā vieta ir jāmeklē citur, ne pie upes vai jūras. Tie paši Jaundubultu kapi - apkārt ir diezgan plašas meža teritorijas, kāpēc nevar paplašināt tos? Bet vispār, ņemot vērā pilsētas specifiku, nav tādas vietas Jūrmalā, kas būtu tālu no upes vai jūras. Gandrīz vai jāmeklē risinājumu ārpus pilsētas robežām. Tas ir mans jūrmalnieces, nespeciālista viedoklis.

Atbildēt

Niknais

11.10.2018. 16:36

»

Secinājums

Kapsētu ierīkošana un paplasināšana ir pašvaldību funkcija


Nelaiķus sadedzināt, pelnus sajaukt ar kokaīnu un izdalīt deputātiem

Atbildēt

Yes

11.10.2018. 16:35

Glabās kokaīnistus

Atbildēt

fox

11.10.2018. 15:38

Visi raksti, kas sākas ar "Gandrīz visi ir pret šādu ieceri" vai "sabiedrības lielāka daļa" jau startā rada aizdomas par tā patiesumu.

Nesen, cik zināms, bija sabiedriskā apspriešana. Vai toiešām gandrīz 55 tūkstoši jūrmalnieki atnāca izteikties Pret????

Atbildēt

Tante Bauskā

11.10.2018. 15:36

Žetons par bildi! :))

Atbildēt

Kirbis

11.10.2018. 14:31

Manuprāt ļoti piemērota un gana ērta vieta lielai kapsētai plus pienācīgam servisam,jo tiešā tuvumā nav dzīvojamo māju, tikai priežu mežs. Arī pirms dažiem gadiem izveidotā kapsēta un kapsētas administrācija Veidenbauma ielā ir netālu no šis plānotās - tātad, veidotos kopīgs komplekss. Arī beidzot sava krematorija pilsētai būtu ērta, jo tuvākā ir tik Rīgā pieejama, bet tās ir liekas klapatas ar pārvešanu, atvadām utml. A tās raksta problemas šķiet nedaudz saasinātas, kā jau mēdz būt tādos gadījumos kad kādam privāti kas nepatīk. Akurāt līdzīgi, kā bija taja epopejā ar Tukuma lidlauku - tur jau arī indivīda egoismam tika "piemeklēts" visi iespējamie argumenti, lai tik boingi virs paša mājas nelidotu. Šeitan zīmējas līdzīgi, - kādam dikti nepatīk...

Atbildēt

Secinājums

11.10.2018. 14:30

Kapsētu ierīkošana un paplasināšana ir pašvaldību funkcija.
Ja kapus nedrīkst ierīkot, kur likt nelaiķus?
Varbūt krāmēt kaudzē pie vides organizāciju durvīm?

Atbildēt

Fakts

11.10.2018. 14:00

Truksnis Skotijā ārstējies no kokaīna atkarības. ZZS lepnums.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

“Demokrātijas akadēmija” vēlas demokrātiju, par kuru maksā visi citi!

Foto16.martā Ogres muzejā notika pasākums “Demokrātijas akadēmijai”. Tā ir programma, kuru par dažādu fondu, tostarp Sorosa fonda “DOTS”, naudu īsteno vairākas biedrības. “Akadēmiķi” apmeklēja muzeju, bet “aizmirsa” par to samaksāt.
Lasīt visu...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

21

Par valsts prezidenta ievēlēšanas kultūras maiņu

FotoValsts prezidents Egils Levits kādā nesenā televīzijas intervijā, atbildot uz jautājumu, vai kandidēs uz otro termiņu, atbildēja: „Ja partijas uzskata, ka būtu jēdzīgi to darīt, es varu to darīt.” Par šādu izteikumu ir grūti nesmīnēt, taču pašreizējos apstākļos jāsaka godīgi — ir bezjēdzīgi gaidīt drosmīgāku un skaidrāku atbildi. Jo tāda ir mūsu pašreizējā valsts prezidenta ievēlēšanas kārtība, tāda ir mūsu prezidenta vēlēšanas tradīcija, un tādu piesardzību veicina mūsu attieksme pret zaudētājiem un drosmīgajiem.
Lasīt visu...

3

Nepiesienieties Vitenbergam, tas bija normāls politiskais tūrisms, bet jūs sagribējāt kādu labumu valstij

Foto2023. gada 14. martā interneta resursā www.makroekonomika.lv tika publicēts raksts "Enerģētikas zaļais mezgls”. Rakstā norādīts, ka Latvijas delegācija vizītes laikā ASV 2022. gada aprīlī saņēmusi piedāvājumu iegādāties sašķidrināto dabasgāzi (SDG) par ievērojami zemākām cenām nekā pagājušajā gadā tirgū bija pieejamas. Seko apgalvojums, ka sarunas ar ASV gāzes kompānijām neesot tikušas uzsāktas un līgums neesot noslēgts, kā rezultātā noprotams, ka Latvija nav guvusi ievērojamu ekonomisku labumu.
Lasīt visu...

21

Publiski jautājumi kuluāros pieminētajai prezidenta amata kandidātei par NATO apsolījumiem

FotoGrieķija ar NATO atbalstu pašlaik bruņojas, lai varētu aizstāvēties pret iespējamo Turcijas agresiju, bet, lūk, paradokss, arī Turcija ir NATO, līdz ar to arī Turcija rīkojas ar NATO svētību un nebūtu pārsteigts, ka arī ar atbalstu. Visai interesanti, kuras NATO valsts karodziņu Latvijā liks piekārt pie prievītēm šāda visai neizbēgama konflikta gadījumā?
Lasīt visu...

21

Porcelāna skandāli un Nacionālā apvienība

FotoTrīs lietas kultūras skapītī stāv - porcelāns, skandāli un Nacionālā apvienība (NA)… Tādi ir mani iespaidi par pēdējo laiku spilgtākajiem notikumiem kultūras nozarē, kuras politisko vadību NA īsteno jau kādus 12 gadus.
Lasīt visu...

21

Jaunā politiķa solījums

Foto1. Es atzīstu daudzskaitļa pirmo personu mēs, kurā ietilpst visi Latvijas kā suverēnas valsts idejai lojāli Latvijas iedzīvotāji. Es atzīstu visu citu nāciju mēs.
Lasīt visu...

21

Tiesības būt stulbam

FotoRit otrais gads kopš Krievijas uzsāktā trīsdienu zibenskara Ukrainā. Pa šo laiku Ukrainas armija papūlējusies demilitarizēt Krievijas bruņotos spēkus par vairāk nekā 20 tūkstošiem militārās tehnikas vienību un vismaz 155 tūkstošiem kritušo iebrucēju. Šie zaudējumi jau ir desmit reizes lielāki nekā PSRS desmit gadu garajā Afganistānas karā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Sargsuņi rej, karavāna mīcās tālāk

Nesen medijiem tika ziņots, ka Finanšu izlūkošanas dienests pērn ir saņēmis ziņojumus par vairākiem tūkstošiem aizdomīgu darījumu....

Foto

Kluso apvērsumu mehānisms

Likumus Latvijā līdzīgi kā citur teorētiski ražo Saeima - mūsu gadījumā 100 deputāti, lai gan faktiski tos nosaka koalīcijas komanda, kuru vieno koalīcijas...

Foto

Vai viņi uzbruks arī Rainim un Čakam? Karš pret kultūru Rīgā

Tik daudzi atviegloti uzelpoja, uzzinot, ka pašreizējam Rīgas mēram, stabiņu apmātajam Staķim uz brīdi esot...

Foto

Andrejs Upīts bija jauks un labs okupācijas varas kolaborants

Publiskās atmiņas centra rosinātais un Rīgas Pieminekļu padomes atbalstītais priekšlikums demontēt vairāku literātu (tostarp – latviešu rakstnieka...

Foto

Kad beigsies karš Ukrainā?

Pamēģināsim uz šo jautājumu atbildēt godīgi un argumentēti, izmantojot arī tādu informāciju, kāda nekad nenonāk latvju žurnālistu rokās un galvās. Un paturēsim...

Foto

Es esmu tikls un šķīsts, ticiet man!

Žurnālistikā vissvarīgākā vērtība ir redakcionālā neatkarība. Nekas to nedrīkst apšaubīt. Vienlaikus cilvēkam ir viņa individuālā brīvība un sirdsapziņā pamatotas...

Foto

Nacionālās apvienības viltus patrioti: Ogres mēra Egila Helmaņa gadījums

Lai turpinātu diskusiju par Ogrē nenotikušo bēdīgi slavenā “Latvijas pilsoņa/latvieša” Pētera Avena porcelāna “podu” un “podiņu” izstādi,...

Foto

Gruzijas mācībstundas

Tbilisi atkal dūmos un asaru gāzes mākoņos, ielas tradicionāli pilnas ar karstasinīgo tautu, kurai labs jebkurš iemesls, lai lieku reizi izvicinātu rokas. Kas gadījies...

Foto

Kam traucē Upīša piemineklis?

Pieminekļiem ir kāda nelāga īpašība – tie ir pļāpīgi. Visi kā viens būdami radīti ar mērķi vēstīt nākamajām paaudzēm par dižiem cilvēkiem,...

Foto

Vērtību arguments (jebkura) pieminekļa aizstāvībai

Šajā rakstā apskatīsim vienu cienījamu argumentu par labu pieminekļa (jebkura) aizstāvībai. Proti, iespēju, ka piemineklis cilvēkam ir dārgs. Tas, ka cilvēks...

Foto

Vai Aizsardzības ministrijas nenogremdējamais Jānis tiešām nenogrims?

Šodien notika Latvijas jaunlaiku vēsturē lielākais brīnums. Pati bezgrēcīgākā un tautas mīlētākā - Aizsardzības ministrija atzina, ka tiešām būs...

Foto

Par nelikumībām un reputācijas graušanu Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolā „Rīdzene”

Atkārtoti lūdzam nepieļaut kārtējo Rīgas nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu sporta skolā Rīdzene....

Foto

Kāpēc kolektīvais Soross zaudē Ukrainā?

Dzirdu bāleliņu - patriotu gaudas, tāpēc lietošu maksimāli precīzus apzīmējumus, distancējoties no plašplūsmas ziņu avotu paredzamās indoktrinācijas un nu jau pavisam...

Foto

Aizsardzības ministrei Mūrniecei būtu nevis jāizsaka tukši paziņojumi, bet jāpublisko visa ar pārtikas iepirkumu saistītā dokumentācija

Vēlos publiski paust savu viedokli par Valsts aizsardzības loģistikas un...

Foto

Par LIZDA falšumu

Skolotāji ATKAL draud ar Vislatvijas streiku, ja mēneša laikā netiks izpildītas "viņu" prasības. Tas, ka valdības vadītāji ar Krišjāni Kariņu un LIZDA vadītāju...

Foto

Iespējamā kļūda VID EDS saistībā ar gada ienākumu deklarāciju

Informēju, ka, aizpildot gada ienākumu deklarācijas D3 sadaļu, parādās šāda absurda formula, rēķinot apliekamus ienākumus no citiem...

Foto

Veselības budžets: daudz aizņemsimies, daudz tērēsim un cerēsim, ka veselības joma zels un plauks, bet mums nav nojēgas, kā šo veselības jomas uzplaukumu sasniegt

Savu iepriekšējo...

Foto

Vai Latvijas vēsturiskajām zemēm jāatgriežas Dzimtenes ostās?

Mēs nokavējām 30 gadus no brīža,kad sajuka Teherānas-Jaltas-Potsdamas pēckara ģeopolitiskā arhitektūra. Varbūt mēs nesapratām, kāpēc San Francisko antihitleriskā koalīcija...

Foto

Meli nekad nevar pārmākt patiesību. Arī šoreiz viss nostāsies savās vietās

Jo vairāk pretinieku, jo vairāk goda! Nekad neesmu vairījies no atklātas diskusijas un politiskas cīņas....

Foto

Populisms un sabiedrība

Vārdam “populisms” skaidrojošā vārdnīca sniedz sekojošu skaidrojumu - izdabāšana plašām aprindām, cenšanās par katru cenu, pat ar nepiepildāmiem solījumiem un meliem iekarot tautas...

Foto

Jā, mēs gatavojamies paslepus, necaurspīdīgi iztērēt 100 miljonus eiro par apšaubāmu vēja parka projektu, un ko jūs, kaitnieki, mums padarīsiet?

AS “Latvenergo” paziņojums par ražošanas jaudu...

Foto

Izglītības un zinātnes ministrijai: pieteikums darbam Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam

Ar šo vēlos pieteikties darbam Izglītības un zinātnes ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam. Mans vārds ir...

Foto

Vēlēšanās zaudējušie paristi un bordānisti vēlas jums atriebties, ogrēnieši

Godātie ogrēnieši un pilsētas viesi! Vērsīšu Jūsu uzmanību uz to, ka plānoto masku šovu* Jūsu pilsētā organizē...

Foto

Galvenais atbildīgais pasūtījuma lietā pret Lapsu un Liepnieku “atrast jebko” ir ģenerālprokurors Stukāns

Iekšlietu ministrs Māris Kučinskis nav oriģināls, tā ir viņa būtība izvairīties no atbildības,...