Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skolnieciņš

18.08.2021. 15:41

»

Es

Neinteresants, bet tipisks gadījums, kad kāds apliecina, ka, kā bija skolnieciņš ar grūtu galvu un vien dienišķās desas vajadzību, tā arī paliks. Skolotājs tur nekad nesanāks


Ak, es laikam Tev uzkāpu uz varžacīm! Es vienkārši sludinu ticības brīvību, kā arī aizstāvu Sentēvu Dievus — Latvju Dievus. Es nekaunos no tā, ka esmu mūžīgs Skolnieciņš. No manis dažu labu tikumu var pat mācītāji pamācīties.
Svētīgi, Tavs Skolnieciņš

Atbildēt

arvien

18.08.2021. 10:04

Tikai tāds, kam nav nekā, ko teikt, var tik aprobežoti gvelzt.

Atbildēt

Es

18.08.2021. 07:55

»

Skolnieciņš

Kas ir tas kungs? Vai tas kungs ir vagars? Vai tas kungs ir vācu muižnieks? Vai kungs ir Maskavas kompartietis? Vai tas kungs ir ebreju izcelsmes biznesmenis? Latvija ir Latvju Dievu zeme. Kade,Tu esi aizmirsusi Sentēvu Dievus


Neinteresants, bet tipisks gadījums, kad kāds apliecina, ka, kā bija skolnieciņš ar grūtu galvu un vien dienišķās desas vajadzību, tā arī paliks. Skolotājs tur nekad nesanāks.

Atbildēt

Skolnieciņš

17.08.2021. 21:08

»

Kade

Katoļu vadība mierīgi pieļāva ticīgo dalīšanu pareizajos ,un tajos- aiz žoga.Kā arī, faktiski, apšaubīja Tā Kunga spēku pasargāt ticīgos no slimības.Tipa, Viņa rokās ir viss, gan dzīvība, gan nāve, gan mūžība,bet ja Pavļuts ar Prevoščikovu iebilst, tad Dieva pilnvaras- pļukt. Acīmredzami, kristīgo varoņu...


Kas ir tas kungs? Vai tas kungs ir vagars? Vai tas kungs ir vācu muižnieks? Vai kungs ir Maskavas kompartietis? Vai tas kungs ir ebreju izcelsmes biznesmenis? Latvija ir Latvju Dievu zeme. Kade,Tu esi aizmirsusi Sentēvu Dievus?
Ar cieņu, Skolnieciņš

Atbildēt

Skolnieciņš

17.08.2021. 21:03

»

nu

to Fēlis 16.08.2021. 19:01


Jautājums ir tāds. Vai Jēzus Kristus vispār eksistēja? Tik pat labi viņš varēja būt senebreju izdomājums. Ja tāds cilvēks vispār eksistēja, tad viņš bija harizmātiskas jūdaistu sektas līderis. Tik kāpēc mums ir jāpielūdz šo sektantu un ebreju cilts Dieva Jahves priesteri? Kāda mārrutka pēc mēs pielūdzam okupantu ievazāto ticību?
Ar cieņu, Skolnieciņš

Atbildēt

Skolnieciņš

17.08.2021. 20:55

»

tas Fēlis

ir tik stulbs,ka neatšķir kristietību no jūdaisma.Levitam tur bija jābūt kā valsts prezidentam,nevis kā kādas reliģijas pārstāvim.tādi fēļi ir tā safārējušies,ka drīz vien sāks rakstīt,ka Levits ir vainojams Jēzus sišanā krustā un to atbalsta


Jūdaisms un kristietība ir viens un tas pats. Kristietība ir jūdaisma sekta, kas sludina senebreju mitoloģiju neebrejiem. Pie mums šo ticību atstiepa okupanti.
Ar cieņu, Skolnieciņš

Atbildēt

kas tu par patriotu

17.08.2021. 18:53

»

Latvijas patriots

Tas ir separātisms un tautas šķelšana! Latgaļu valodas atbalstītāji lej ūdeni uz Maskavas dzirnavām. 100%, ka viņi ir Maskavas pirksts un saņem algu no Maskavas. Viņu mērķis ir Latgales atdalīšana un pievienošana Krievijai...


Ar latgaliešu valodu Krievijas ķetnās???Tas ,ka Daugavpilī,Rēzeknē un citur dzird tikai krievu valodu,tevi nemaz neuztrauc.Viss ir tieši otrādi.Krievi nevis latgalieši lej ūdeni uz Maskavas dzirnavām.Ja 'viņiem"būtu tāds mērķis,viņi runātu krieviski nevis latgaliski.Levit,redz,krieviski vis nerunā,kā Vējonis vai Bērziņš,kaut gan prot valodu.Kam krievzemei un Maskavai latgaliešu valoda?

Atbildēt

tad jūsuprāt

17.08.2021. 18:28

tur ārā uz celīšiem bija jātup prezidentam?Un nekāda tauta tur netupēja.Tie bija ticīgie,kuri tur pielūdza Dievu.Tad jāpieņem likums,ka prezidentam nav brīv ierasties šajos svētkos.tad viņa tur nebūs.Visi prezidenti tur ir bijuši,jo tā ir pieņemts,ka prezidents piedalās masveida pasākumos.Katoļiem tie ir svētki.Epidēmija ir visā pasaulē,ne tikai Latvijā.

Atbildēt

Roza Luksemburga

17.08.2021. 17:40

»

Es

Tādas lietas veicina vēlmi turpināt iesākto. Saprotams, ka ne jau demisijai būs jēga


Sie 'vadoni', kuri tacu tur piedalas ne jau tapec, ka butu parliecinati katoli, bet lai,ta sacit, demonstretu savu tuvibu tautai, ir panakusi tiesi pretejo: apliecinajushi vel vienu reizi absoluti cinisku sabiedribas ignoresanu un parakuma sajutas barotu pasapmierinatibu. Tauta tur ara aiz zoga uz celiisiem staveja, kamer varenie savas patmiligaas runas teica.

Atbildēt

tas Fēlis

17.08.2021. 17:12

»

nu

to Fēlis 16.08.2021. 19:01


ir tik stulbs,ka neatšķir kristietību no jūdaisma.Levitam tur bija jābūt kā valsts prezidentam,nevis kā kādas reliģijas pārstāvim.tādi fēļi ir tā safārējušies,ka drīz vien sāks rakstīt,ka Levits ir vainojams Jēzus sišanā krustā un to atbalsta.

Atbildēt

Nācijas opapā

17.08.2021. 13:55

Sacerējumu skārusi veca, trīcoša nevarīga roka. Norunāja liekulīga, frāžaina mute.

Atbildēt

nu

17.08.2021. 13:40

to Fēlis 16.08.2021. 19:01
Ko Kristus slepkavu tautas pārstāvis dara katoļu svētnīcā?
Labrīt!Jēzus Kristus bija ebrejs, ja kas. Vai tad mūsu prezidenta reliģiskā piederība ir jūdaisms???

Atbildēt

šausmas

17.08.2021. 11:25

Tas žīds ielīda un gāja svētajā gājienā, kur iet tikai katoļi. Kas mūs no šitā farizeja atpestīs!?

Atbildēt

Katolicisms, kristietība un žīdi

17.08.2021. 09:59

»

motorhead 1916

Shit! Es tomeer, lai nu kaads, esmu katolis. Kas, pie velna, zhiidiem Aglonaa daraams


ir viens un tas pats. Aglonā visi kopā tautas apmuļķošanai. Aicinājumam nošpricēties.

Atbildēt

brīdinu sabiedrību

17.08.2021. 08:18

💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰💰Leviti un Vējoņi, Šķēles un Šleseri, Lembergi ir transnacionālas teroristu un korupcijas ķēdes, tīkla darījumu dalībnieki, ir globalizējušies un radikulizējušies ziemeļatlantijas transnacionālas teroristu noziedzīgas organizācijas (apvienības) dalībnieki, ir izraisījuši bioterorismu visā pasaulē, mantkārīgos nolūkos, kopā ar citiem teroristiem ir izdarījuši pašus smagākos sevišķi smagus noziegumus pret Latvijas valsti sevišķi lielā apmērā ... tostarp digitāgeitā...

Atbildēt

motorhead 1916

16.08.2021. 21:37

Shit! Es tomeer, lai nu kaads, esmu katolis. Kas, pie velna, zhiidiem Aglonaa daraams?

Atbildēt

Vatikāna ebreju projekts

16.08.2021. 20:38

»

Tur Vējonis.. redzams

ko Elizabete pieņēma audiencē... ebreju projekts Vatikānā


Elizabetes II seju rotāja smaids.
Karaliene Elizabete II, satiekot Vējoni, burtiski staro. FOTO

Play
Klausīties audio formātā

SABIEDRĪBA 2016. gada 19. jūlijā 20:00

Latvijas valsts prezidents Raimonds Vējonis ar kundzi Ivetu Vējoni, ir devušies triju dienu vizitē uz Lielbritāniju, kur šodien Bakingemas pilī tikās ar Anglijas karalieni Elizabeti II. Neskatoties uz cienījamo vecumu, Lielbritānijas galva, tiekoties ar Latvijas pirmo pāri, bija tērpusies elegantā salātzaļas krāsas puķainā kleitā un izteikti staroja.

Atbildēt

Tur Vējonis.. redzams

16.08.2021. 20:35

»

Nu

Kariņu neredzēju


ko Elizabete pieņēma audiencē... ebreju projekts Vatikānā...

Atbildēt

Laikam

16.08.2021. 20:34

»

Nu

Kariņu neredzēju


kļūdijos..

Atbildēt

Atbilde

16.08.2021. 20:07

Atbilde "Latvijas patriotam"..

Atbildēt

Nu

16.08.2021. 20:06

Šitais Latvijas patriots nav nekāds patriots, bet ienaidnieks, ja galviņu pārņēmušas tāādas domas! Un latvietis jau ne par tik!

Atbildēt

Fēlis

16.08.2021. 19:14

»

Latvijas patriots

Tas ir separātisms un tautas šķelšana! Latgaļu valodas atbalstītāji lej ūdeni uz Maskavas dzirnavām. 100%, ka viņi ir Maskavas pirksts un saņem algu no Maskavas. Viņu mērķis ir Latgales atdalīšana un pievienošana Krievijai...


Tu laikam esi bokseris ar stipri sadauzītu galvu? Kā Tu iedomājies aizliegt valodu? Atnāk pie manis klients, sāk runāt latgaliski, bet es teikšu- nē, tikai latviski!? Laikam neesi piedzīvojis laikus, kad visam bija jābūt krieviski. Šmurgulis.

Atbildēt

Fēlis

16.08.2021. 19:01

Ko Kristus slepkavu tautas pārstāvis dara katoļu svētnīcā?

Atbildēt

Padomnieks Teikmanis

16.08.2021. 18:54

»

Teikmanis ar cirvi galvā

Savukārt kristietība un katolicisms piekopj ekumēnismu un Vatikāns, veidojot jauno “Eiropas ebreju impēriju”, homoseksuālismu atbalsta. Neatbalstot “netaisnību” ekonomikā, dzimumattiecībās, politikā utt. pasauli ar kovidafēras totalitārismu vedot uz inkluzīvo kapitālismu, plānojot pilnīgi atņemt cilvēktiesības...


Prezidenta kancelejas vadītājs uzkrājis 250 tūkstošus eiro 0
Ieteikt
LETA
12:43, 15. jūlijs 2019
Bijušais Latvijas vēstnieks ASV Andris Teikmanis, kurš tagad ir kļuvis par Valsts prezidenta Egila Levita kancelejas vadītāju, ir uzkrājis aptuveni ceturtdaļmiljonu eiro, liecina viņa valsts amatpersonas deklarācija par 2018.gadu.

Atbildēt

neesam mēs tibeta

16.08.2021. 18:24

...

Atbildēt

Teikmanis ar cirvi galvā

16.08.2021. 18:13

»

circenis pelnos

Vai kāds no pieminētajām valdības personām aizlūdz par valsti, par Latvijas cilvēkiem? Nē! Aizlūdza tikai par tiem, kuri nolika galvu "svētajā"cīņā pret cid tvoju maķ


Savukārt kristietība un katolicisms piekopj ekumēnismu un Vatikāns, veidojot jauno “Eiropas ebreju impēriju”, homoseksuālismu atbalsta. Neatbalstot “netaisnību” ekonomikā, dzimumattiecībās, politikā utt. pasauli ar kovidafēras totalitārismu vedot uz inkluzīvo kapitālismu, plānojot pilnīgi atņemt cilvēktiesības pat uz īpašumu pūlim un valstīm, tos atsavinot..

Inkluzīvajā kapitāismā viss piederēšot globālām superkompānijām. Valstis un cenrālās bankas katra formālā pavalstnieka kontā ieskaitīs elektronisko naudu, kas plānota iztikas minimuma apmērā. Inkuzīvajam kapitālismam jādodot iespēju visiem būt laimīgiem bez ģimenes. Sievietes un vīrieši būšot kopējai lietošanai pilnai baudai te un tagad bez saistībām, kļuvušiem neauglīgiem pēc vakcinācijas “pret C19”.

Katram būšot izvēle strādāt un saņemt valsts pabalstu. Vai nestrādāt un saņemt valsts pabalstu.

Ja tagad daudziem pieder biržu akcijas, tad inkluzīvajā kapitālismā “piederēšot” pats biržas īpašums un cilvēkkapitāls būs tā daļa, faktiskajam īpašumam ekskluzīvi piederot globālām superkorporācijām, par kādām Vatikāns izraudzījies 27. Tas nozīmē, ka tiks likvidēti pensiju fondi, to īpašumi un kapitāls, jo līdzīgi mazam un vidējam biznesam piederošo tos aprīs globālās superkompānijas un centrālās bankas. Privātbankas neeksistēs

Valstu infrastruktūras un kompānijas ar valsts kapitālu pāries globālo korporāciju īpašumā, dzēšot valstu parādus kovidafēras laikā, centrālām bankām šodien izsniedzot aizdevumus valstīm kovidafēras radītiem lokdauniem, “helikopteru naudai”, pūļa testēšanai uz kovid 19 un pūļa nošpricēšanai, to kastrējot un sterlizējot, likvidējot lieko cilvēkkapitālu.

Notikumi Ķīnā parāda ASV demokrātu globālo korporāciju politiku nacionalizēt lielās kompānijas ar starptautiskajiem investoriem, radot pilnu ekonomikas lokdaunu. Ķīnā šodien strauji sabrūk biržu kompāniju ar ārvalstu investoru dalību indeksi. Ar biržu treidingu nodarbojas 10 miljoni ķīniešu, kurus plāno atstāt bez darba, izmaksājot ikmēneša elektronisko juaņu pabalstu. Neskaitāmas valstis ap Ķīnu jau parakstījušas līgumu ar Ķīnu norēķinus veikt elektroniskajā juaņā. Norēķinus vairs nespēs kontrolēt esošā sistēma, kurā izmanto usd. Pirmais vilciens ar precēm plāna “viens ceļš, viena josta” ietvaros jau ieradies Vācijā no Ķīnas, nemaz nerunājot par Ķīnas kompartijas finansu investīcijām Ukrainā un Baltkrievijā. Siņ Dzin Pins savā uzrunā atzina, ka Ķīna ir visur, kur atrodas kaut viens ķīnietis. ES tirgus iekarošana ir Ķīnas kompartijas tuvākais pāns.

Savukārt Krievijas īpašnieku īpašumu vērtība un to tirgus tiks iznīcināts, neļaujot tos novērtēt un tirgot ar usd un € starpniecību.

Eiropas Komisija, kā ziņo Reuter, šī gada jūlija beigās sākusi izstrādāt plānu globālās ekonomikas katastrofas gadījumam, atsaucoties uz klimata izmaiņām. Kas patiesībā slēpjas aiz šī plāna, lemj citas persoas aiz aizslēgtām durvīm, kur nepiedalās lētticīgie eiroparlamentārieši.

Inkluzīvo kaitālismu plāno vispirms ieviest Ķīnā. Vatikānam un 27 galvenajām gobālajām korporācijām jau dotas oficiālas iespējas sava “ekumēnisma” ieviešanai Ķīnā. Savukārt Krievijas pareizticīgie vēl izrāda tam pretošanos.

Atbildēt

circenis pelnos

16.08.2021. 17:56

Vai kāds no pieminētajām valdības personām aizlūdz par valsti, par Latvijas cilvēkiem? Nē! Aizlūdza tikai par tiem, kuri nolika galvu "svētajā"cīņā pret cid tvoju maķ.
Tas vien liecina, ka visa atlikusī biomasa viņiem ir pie kājas.

Atbildēt

lili

16.08.2021. 17:49

Katolu baznica pardevusies satanam un viniem ticigie katoli pie pakalas ....Fuij, kauns kauns Stankevicam un Bulim....par tadu cinismu ka politiska klike staiga pa baznicas darzu bet ticigie katoli uz celiem nometusies ludzas aiz zoga....Padlas jus noladetie....talak vairs nav kur....tuvojas tuvojas jusu laiks beigam ....pec tadiem Aglonas svetkiem jums idiotiem Tauta nepiedos.....

Atbildēt

turpinaajuma gribu pateikt

16.08.2021. 17:38

ka Vatikaans ir masonu lielaakais pedofiilu perekljis! tapec jau atstadinaja A.Stepanovu no priesteribas, ka vinsh runaaja patiesibu par vatikaana teetinju! Nu skataties, tagad levits,karinsh un muurniece mauc uz aglonu atbalstit farizejus un pateikties vinjiem, ka vinji, tas ir cienigteevi aicina "vakcineeties"?! Jezus Marija glaabiet Latviju no shiem saatana apsestiem farizejiem un bandiitu valdiibas, kas jau grasaas shpriceet 6.gadigus beerninjus. Dievs stavi klaat berniem un vinju vecaakiem. Lai shie sataniskie izdzimtenji, kas stiepj savas negjeeliigas ekstremitates pec beernu dveeselem, kau vinji dziivi buudami elle nobrauktu!

Atbildēt

ome

16.08.2021. 17:33

nu ta pa iistam katolju farizeji ir apdirsushi tautu kopa ar 3.varas bandiitiem/teem! Ipashi parsteidz bulja,stankevucha teeatris! ka nav kauna latgaliesus tureet aiz zhoga? Shie te istenie katolju farizeji jau ir piepildiijushi lucifera plaanus, aicinot vakcineeties. lasat-pienjemt suslu un tai pasha laikaa sanjemt elektronisko pasi/ briivibu/ sataniskaja izteiksmee, ka to kladzina stankevichsh Televizijas raidiijumos! nekaunju un paganu bars vel sanjems sodu no Dieva par saviem meliem un augstpraatiibu!Amen.

Atbildēt

Es

16.08.2021. 16:41

»

Kuce Kucina

Braucot ar 110km/h mums bija īpaši liels aizkustinājums


Dīzeļdzinējs norāda uz viszaļāko valstsgribu.

Atbildēt

mr-swabs

16.08.2021. 16:05

Paldies redakcijai par ilustratīvo foto!

Atbildēt

Latvijas Republikas pilsonis

16.08.2021. 15:53

Pēdējo stundu notikumi Kabalā spilgsti parāda, ka vari pamosties no rīta un vakardiena ir zudusi. Tā negaidīti ātri zudīs arī prettautiskā, mafiozā un korumpētā vara Latvijā. Es palīdzēšu šo sekundi pietuvināt ātrāk. Atgādinu, ka tā nebūs, ka vieni rīsiet miļjardus, kamēr tautai liekat savilkt jostas un dzīvot postā. Valsts zagļiem par visu nāksies samaksāt!

Atbildēt

Novērojums no bezmaksas limuzīna tumšajiem logiem

16.08.2021. 15:51

Katru gadu mūs aizkustina daudzie svētceļnieki, kuri no malu malām pa Latvijas ceļiem dodas uz Aglonu svinēt svētkus.

Atbildēt

Cik latvieši nolikuši savas galvas

16.08.2021. 15:23

»

Arvids

Kā diena, tā jauna pērle no levita puses. Tikko kā šodien kūšmatim jauna atklāsme: Ir jāpalīdz tiem afgāņiem, kuri ir palīdzējuši mums. KURIEM MUMS UN KAD


Afganistānas zemē ar NATO un E. Levita gādību? Cik Latvija ekonomiskā cietusi, uzturot Latvijas karaspēku Afganistānā?

Šajās spēlītēs ASV spēki un NATO atstāja Afganistānu, lai bēgļi no Afganistānas, kurus nodeva ASV un NATO, pamet Afganistānu un ierodas Latvijā jaunās cionistu spēlītēs, sajaucot tautas, lai tajās tiktu iznīcināts nacionālisms, kas ir galvenais žīdu kovidafēras un totālas nošpricēšanas šķērslis.

E. Levits pilsonību gatavs piešķirt ikvienam afgānim, ja tikai un vien tas noliek latviešu valodas eksāmenu. E. Levits staigā ar cirvi galvā.

Atbildēt

Arvids

16.08.2021. 15:04

Kā diena, tā jauna pērle no levita puses. Tikko kā šodien kūšmatim jauna atklāsme: Ir jāpalīdz tiem afgāņiem, kuri ir palīdzējuši mums. KURIEM MUMS UN KAD???

Atbildēt

Aglonā vienlaikus ierodoties Levitam, Mūrniecei, Kariņam

16.08.2021. 14:58

ir vēsturiski zīmīgs notikums.

Kādā nozīmē? Vara demonstrē, ka jūtas ļoti droši un pārliecinoši, ka pilnībā kontrolē valsts stāvokli sabiedriskās drošības un valsts drošības aspektā. Parasti tam, lai vienlaikus kritiskā situācijā atrastos trīs vadošās valsts amatpersonas vienlaikus vienā vietā, ir jābūt noteiktiem nopietniem iemesliem.

Viens no tiem varētu būt, ka, organizējot šo trīs personu atrašanos vienā vietā, iespējams, bijis paredzēts atsntāts, kurš nav izdevies, vai bijis novērsts.

Parasti, ja atentātā ietu bojā E. Levits, viņa pienākumus būtu jāpārņem I. Mūrniecei. Ja iet bojā abi, tad pienākumus pārņemtu K. Kariņš. Ja veiksmes gadījumā ietu bojā visi trīs sumpurņi, varu būtu bijis jāpārņem tautai. Vai šī iespēja palaista vējā? To mēs, droši vien, nekad neuzzināsim.

Atbildēt

Vatikāns paklāj morālo paklāju globālām

16.08.2021. 14:42

»

Secinājums

Vara kalpo baznīcai,agrāk bija otrādi,vismaz tā izskatījās.Diskutējams jautajums


izvēlētām 27 industrijas un finanšu korporācijām, vienlaikus parakstot solījuma zvēresta līgumu ar 200 vadošiem pasaules miljardieriem, ka tie dāvinās pusi no sava īpašuma inkluzīvā kapitālisma ieviešanai globāli.

Cilvēkkapitāls bez cilvēktiesībām tiks novērtēts digitālajā naudā, kuru izdos centrālās bankas. Eiropas centrālā banka jau par to paziņojusi, ka steidzami uzsākusi digitālās naudas izstrādi. Komercbamkas tiks likvidētas, jo visas ir parādā centrālajām bankām. Savukārt kovidafēras ekonimikas lokdauni radīja mākslīgu nespēju privātpersonām atmaksāt kredītus komercbankām, tām plānojot atsavināt ieķīlātos NĪ ar 2022. gadu ar jauno cionistu Enonomikas lietu tiesu. Īpašumtiesības un citas cilvēktiesības kovidafērā ir likvidētas uz visiem laikiem.

Vatikāns jau ilgstoši uzsācis šo projektu ar savu ekumēnismu. Vatikāna ekumēnismam vien nepakļaujas Krievijas pareizticīgo baznīca. Cionisti nule apgānījuši Latvijas pareizticīgo kapus..

E. Levits nesen viesojās Vatikānā pie Svētā Krēsla un tikās ar Maltas Ordeņa valdību. Maltas Ordea valdība ieceļ Krievijas premjerministru. Visticaāk arī Latvijā E. Levits un K. Kariņš ir Maltas Ordeņa izvēle kovidafēras realuzācijai Latvijā. Maltas ordenis ir ar 900 gadu vēsturi un ir daļa Pasaules valdības.

Ne velti Aglonā ieradās Levits, Kariņš, Mūrniece, Vatikānam demonstrējot pilnīgu lojalitāti.

Vārdiem, ko viņi tur teica, nav nekāda satura, jo faktiski neatbilst šo sumpurņu patiesajai politikai. un nolūkiem.

Atbildēt

Kade

16.08.2021. 14:08

Katoļu vadība mierīgi pieļāva ticīgo dalīšanu pareizajos ,un tajos- aiz žoga.Kā arī, faktiski, apšaubīja Tā Kunga spēku pasargāt ticīgos no slimības.Tipa, Viņa rokās ir viss, gan dzīvība, gan nāve, gan mūžība,bet ja Pavļuts ar Prevoščikovu iebilst, tad Dieva pilnvaras- pļukt. Acīmredzami, kristīgo varoņu laiks ir pagātnē. Palikusi tikai liekulība un čaklas pūles izpatikt budžetu dalītājiem.

Atbildēt

Padomnieks Teikmanis ar cirvi galvā

16.08.2021. 12:54

E. Levits ir īsts ebreju nacists, izcils žīdu kovidafēras propagandists!

Nacists? Pavisam īsts nacists, jo ir ebrejs un kā VP izteicies, ka ar likumdošanu būs obligātā vakcinācija (nošpricēšana) pretēji Nirnbergas kodeksam, kas aizliedz piespiedu eksperimentus ar cilvēkiem potējot. Kā galvenie eksperimentos izmēģinājumu cilvēki esesiešu apsargātās koncentrācijas nometnēs bija ebreji.

Ņemot vērā, ka tiesnešiem, prokuroriem un izlases policistiem E. Levits neprasa obligāto vakcināju, dzīvojam digitālā 5G un Facebook, Twiter koncentrācijas nometnē, paši sniedzot ziņas par sevi pilnīgai kontrolei, kurā jau Eiropas centrālā banka katram ES iedzīvotājam ieplānojusi iztikas minimumu ar elektronisko naudu bezdarba apstākļos sociālā reitinga piemērošanā, pieprasot atkārtoti un atkārtoti ar savu bērnu un saviem ķermeņiem piedalīties eksperimentos ar vakcināciju.

Vācijas tiesa atzina, ka vakcīnas pret kovid ir eksperimentālas un tāpēc kompensācija par veselībai radītām sekām nepienākas. Latvijas vara noliedz, ka vakcīnas ir eksperimentālas un sola kompensācijas. Domāju, ka melo.

Atbildēt

Arvids

16.08.2021. 12:49

Tam peisainajam klaunam vienīgā vieta, kur uzstāties, ir Rīgas cirks.

Atbildēt

Skolnieciņš no Pokaiņu meža

16.08.2021. 12:36

Ir pagājuši Vissvētākās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas svētki. Kristietība ir nozagusi Sentēvu Dievu pielūgsmi. Kristietība ir nozagusi Dievietes Māras pielūgsmi. Katoļu baznīca jau kopš 12. gadsimta vidus mūsu zemē darīja visu, lai nicinātu Sentēvu Dievus. Mēs esam aizmirsuši, ka pagāniskā ticība Sentēvu Dieviem ir mūsu tautas un zemes pamatticība. Tieši mēs esam senās pagāniskās ticības mantinieki. Kālab mums būtu jāpakļaujas krustnešu ticības mantiniekiem? Kālab mums ir jāpielūdz senebreju mitoloģija, atstājot novārtā Sentēvu Dievus? Mūsu spēkos ir atjaunot sentēvu pagānisko ticību un iepazīt ar Latvju Dieviem visu plašo pasauli! Kaut arī mūsu sentēvu pagāniskā ticība ir uz iznīcības robežas, taču tā ir saglabājusies dievturības veidolā. Diemžēl dievturība ir piesārņota ar kristietības sārņiem. Nedz Dievs, nedz Dieviņš, nedz Vells, nedz Vella māte, nedz Velns, nedz Velna māte nav mūsu senās pagāniskās ticības sastāvdaļa. Šo svešās kultūras daļiņu mūsu zemē ievazāja vācu iebrucēji – krustneši un kristīgie misionāri. Atjaunosim sentēvu pagānisko ticību tās sākotnējā veidolā, atjaunosim politeismu kopā! Būsim saticīgi un dzīvosim draudzīgi! Lai Latvju Dievi mūs svētī! Lai Latvju Dievi pasargā mūs no ļauna!
Ar cieņu un mīlestību pret Sentēvu Dieviem, Skolnieciņš no Pokaiņu meža [Latvju Dievu priesteris]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
P.S. Dieviete Māra ir spēcīga un varena Dieviete. Viņa ir pazīstama ne tikai baltu tautu dzīvesziņā, bet arī slāvu tautu dzīvesziņā. Slāvu tautu dzīvesziņā Dieviete Māra ir iznīcības un nāves Dieva Černoboga sieva. Lai arī šīs ir divas dažādas pagāniskās ticības, taču nāves un dzīvības Dieviete Māra ir pazīstama abās šajās pagāniskajās tradīcijās. Ar Dievietes Māras aprakstu var iepazīties šeit: sarah4hope.org/the-goddess-files (THE GODDESS FILES | SARAH4Hope). Ar Dievietes Māras atveidojumu var iepazīties šeit: sarah4hope.org/meet-the-goddesses (MEET THE GODDESSES | SARAH4Hope). Ar citām senajām Dievietēm var iepazīties šeit: goddess-guide.com (Goddess Names (goddess-guide.com)). Par Dievieti Māru slāvu tautu dzīvesziņā var lasīt šeit: slavyanskieoberegi.ru/slavyanskie-bogi/mara (Mara (slavyanskieoberegi.ru)).
#15.08.2021. #kristietība #katolisms #KristietībasNoziegumi #LatvjuDievi #DievsPērkons #Pērkons #Pērkons–DebesuTēvs #Pērkoņtēvs #Laima #DievieteLaima #Māra #DievieteMāra #NāvesDieviete #DzīvībasDieviete #Māra–VeļuMāte #Māra–ZemesMāte #LatvjuDievuSvētība #pagāni #dievturi #dievturība #ticība #rituāli #buršanās #lūgšanas #Senpokaiņi #PokaiņuMežs

Atbildēt

Skolnieciņš no Pokaiņu meža

16.08.2021. 12:33

Mēs dzīvojam 21. gadsimtā – brīvības gadsimtā. Mums ir paveicies piedzimt demokrātijas laikmetā, kad mums ir dotas izvēles tiesības, kam ticēt vai neticēt. Šo ticības brīvību garantē Latvijas Republikas konstitūcija jeb Satversme (avots: likumi.lv/ta/id/57980-latvijas-republikas-satversme). Diemžēl man rodas iespaids, ka mūsdienu Latvijā šī ticības brīvība ir vien uz papīra. Dzīvē situācija ir nedaudz savādāka, jo mūsu sabiedrībai bezkaunīgi uzspiež kristietību, atstājot vietējo pagānisko ticību novārtā. Piemēram, gandrīz vai visās skolās sākumskolas skolēniem no 1. līdz 3. klasei piedāvā apgūt kristīgo mācību. Ideja jau laba, bet kāpēc nevar izveidot reliģiju mācību, kur sākumskolas skolēnus iepazīstinās ar ateismu, budismu, hinduismu, sintoismu, dievturību (dažādu tradīciju pagāniskajām ticībām), kā arī ar ābramiskajām reliģijām? Tādējādi tiek diskriminēti citu reliģiju pārstāvji, it sevišķi dažādu pagānisko (politeisko) ticību pagāni. Manuprāt, uzspiest sabiedrībai luterāņu, katoļu, baptistu, pareizticīgo, vecticībnieku dogmas ir prettiesiski. Cilvēkam ir jādod izvēles brīvība. Šī izvēles brīvība ir svēta. Mums ir jāsaprot, ka kristietība atnāca pie mums vardarbīgā un prettiesiskā ceļā. Nodibinot savu kundzību 13. gadsimta vidū, katoļu baznīca iznīcināja mūsu vietējo pagānisko ticību. Rietumu kristīgā baznīca (katoļu baznīca) pie mums ieviesa teokrātisko diktatūru. Laiki ir mainījušies, tomēr katoļu baznīcas nepatika un riebums pret pagāniem nekur nav zudis. Aicinu ikvienu no mums atcerēties Sentēvu Dievus! Aicinu ikvienu no mums atcerēties Latvju Dievus! Būsim spēcīga un neuzvarama tauta, atjaunosim sentēvu pagānisko ticību kopā! Lai Latvju Dievi mūs svētī! Lai Austras koks zeļ un plaukst! Visa slava Latvju Dieviem! Visa slava Latvijai!
Ar cieņu un mīlestību pret Sentēvu Dieviem, Skolnieciņš no Pokaiņu meža [Latvju Dievu priesteris]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#15.08.2021. #kristietība #katolisms #KristietībasNoziegumi #LatvjuDievi #DievsPērkons #Pērkons #Pērkons–DebesuTēvs #Pērkoņtēvs #Laima #DievieteLaima #Māra #DievieteMāra #NāvesDieviete #DzīvībasDieviete #Māra–VeļuMāte #Māra–ZemesMāte #LatvjuDievuSvētība #pagāni #dievturi #dievturība #ticība #rituāli #buršanās #lūgšanas #Senpokaiņi #PokaiņuMežs

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Lembergs? Jūs ko! Kas tas vispār tāds? Mums rūpe tikai par valsti!

FotoZaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija uzskata, ka šajā saspringtajā ģeopolitiskajā situācijā, kāda valda pasaulē, nav īstais laiks, kad Latvija var ļauties eksperimentiem valsts prezidenta izvēlē, tāpēc balsojumā par valsts prezidentu deputāti atbalstīja ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču, kuram ir visatbilstošākā pieredze un zināšanas šodienas apstākļiem.
Lasīt visu...

21

Par Stambulas konvenciju, nacionālo reliģiju un prezidenta vēlēšanām

FotoKurta Vonnegūta romānā "Kaķa šūpulis" var atrast Bokonona dziesmiņu, kas ir gana dziļdomīga: Žūpa, kas parkā uz soliņa dzied, Mednieks, kas tīģeru medībās iet, Ķīniešu zobārsts, Angļu karaliene Ir mezgliņi, ko viens pavediens sien. Smalks, smalks pavediens – Tik dažādi ļaudis, bet kamoliņš viens.
Lasīt visu...

15

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

FotoKurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī drošības garanta – nākamā Latvijas prezidenta – atlases un ievēlēšanas intriga. Izrādās, ka bez Lemberga nevar. Tāda ir cena, ja valdības koalīcija nespēj vienoties par vienu kopēju Valsts prezidenta kandidātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

FotoLaikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus. Lai arī patīkamāk noteikti būtu svinēt Latvijas svarīgāko uzvaru, diemžēl nāksies brīdi uzkavēties arī šajā publiskās diskusijas laukumā, īsi atvairot izdarītos metienus pa maniem vārtiem.
Lasīt visu...

8

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

FotoTā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo nevienam nav nav tik liela atbalsta, lai saņemtu ievēlēšanai nepieciešamo balsu skaitu. To lieliski apzinās arī politiķi.
Lasīt visu...

21

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

FotoKas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks.
Lasīt visu...

3

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

FotoPēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila Saksa-Konstantinova apgalvojumiem presē, šo rakstu vēlamies sākt ar diviem būtiskiem jautājumiem. Kurš ir atbildīgs par ekspertu ekspertīzes kontroli, un kā pasargāt mūsu bērnus un sabiedrību no stigmatizējošu un veselību apdraudošu naratīvu veidošanās sabiedriskajā domā?
Lasīt visu...

21

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

Foto“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par to, ka pēc prezidenta ievēlēšanas nevajadzētu veidot citu koalīciju. To viņš uzsver “Neatkarīgās” raidījumā, kurā piedalās visi trīs prezidenta amata kandidāti un kā eksperts – bijušais Valsts prezidenta kancelejas šefs Mārtiņš Bondars (Vairas Vīķes-Freibergas laiki). “Prezidenta dēļ koalīcija sastrīdas? Tas nav nopietni,” Pīlēns pabeidz domu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

Grūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut...

Foto

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

Latvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no...

Foto

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

Personīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu...

Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...