Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Urzula fon der Leiena, Valdis Dombrovskis
11.02.2021.
Komentāri (37)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

gunars

13.02.2021. 10:45

»

vienkārši tā

Kaut tas Ļancet pētījums teiktu ko neteikdams mūsu vadoņi drīzāk savu sūdu apēdīs,nekā Sputņiku parakstīs tautai,jo Baidani un Pelosi,to vienkārši neatļauj un ar to ir viss.Pretējā gadījumā savi iesildītie krēsli būs jāatstāj visiem Vadoņiem


Tas pierada to, ka nekadas neatkarigas un brivas Latvijas nemez nav. To ar savu stulbumu latviesi ir panakusi. Sputnik vakcinu ir psutijusas jau daudzas valstis, starp citu ari ES valstis. Latviesi tikai to vien zina, ka list uz vedera amerikanu prieksa, kas ir mums genos jau no zviedru laikiem. Un kur mes esam? Skaties kur gribi, visur esam pedejas vietas Eiropa. Nakotne Latvijas nabadziba tikai palielinasies un paradu jugs bus tik liels, ka to nevares atmaksat vel daudzas paaudzes. Latvijai nebus nakotnes, ja mes sisdienas darbonus neaizslaucisim vestures meslaine.

Atbildēt

vienkārši tā

13.02.2021. 09:21

Kaut tas Ļancet pētījums teiktu ko neteikdams mūsu vadoņi drīzāk savu sūdu apēdīs,nekā Sputņiku parakstīs tautai,jo Baidani un Pelosi,to vienkārši neatļauj un ar to ir viss.Pretējā gadījumā savi iesildītie krēsli būs jāatstāj visiem Vadoņiem .

Atbildēt

Drīkst! Drīkst!

12.02.2021. 14:18

»

jaajaa

...pagaidām visa pasaule garā rindā pēc vakcīnām stāv...un vēl ilgi stāvēs...ja, protams, nenotiks brīnums, un vīruss neaizies pats...uz ko visi baigi cer, jo arī spāņu gripa pazuda pati, nevienam nesaprotami...bet uz to paļauties nedrīkst


Viss ir fufelis, vīrusi nepadodas kontrolei.Var vienīgi par savu imunitāti domāt, no spānņu gripas Krievijā mira ļoti ļoti maz - viņi lietoja ķiplokus katru dienu.

Atbildēt

žļurgai www

11.02.2021. 22:25

»

WWW

Kāpēc to žļurgu Спутник V nepotē čekas kverplim Putinam


Tāpēc ka govis nelido!

Atbildēt

jaajaa

11.02.2021. 22:15

»

motorhead 1916

Labi, bet ko tad ar taam 800 000 poteem iesaaktu? Nu nekaadi nesanaak tie 400 000, kuri dikti gribeetu poteeties. Turklaat nebuutu, kur uzglabaat


...pagaidām visa pasaule garā rindā pēc vakcīnām stāv...un vēl ilgi stāvēs...ja, protams, nenotiks brīnums, un vīruss neaizies pats...uz ko visi baigi cer, jo arī spāņu gripa pazuda pati, nevienam nesaprotami...bet uz to paļauties nedrīkst...

Atbildēt

Ojārs Paceplītis

11.02.2021. 18:33

»

Resnais ruksis ir jātiesā

Resnais, pamuļķais ruksis, kas aizlaidās no Latvijas, kuru izlaupīja kalpojot Zviedru bankām, ir jānotver, jāarestē un jātiesā par viņa paša korumpētā "biznesa" noziegumiem un par Latvijas valsts izlaupīšanu megaapjomā, ko viņš ciniski uzdeva par Veiksmes stāstu. Noziedzniekam ir jāsēž cietumā- arī ...


Aizsūtīt darbā uz Briseli - ir labs veids kā valstis ar cieņu atbrīvojas no noderīgajiem idiotiem. Tā bija ar tagadējo Eiropas Savienības augsto pārstāvi ārlietās Žuzepu Boreli, tāpat ar mūsu lācīti.

Atbildēt

Riebjas redzēt to

11.02.2021. 18:09

Tas putns veiksmes lai atrak kaadu sarss saker

Atbildēt

> Latloto Lapspisenei

11.02.2021. 17:05

»

Indullis Durka

Pavisam dumjš palicis bez potes


izlaizi savu nakstspodu atkal, pietiek.skapja pasīvā samazga.

Atbildēt

Indullis Durka

11.02.2021. 17:01

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Pavisam dumjš palicis bez potes.

Atbildēt

Garantētie labākie medību lauki

11.02.2021. 16:47

»

Medicīna būs attālināti

un veicinās ātru nokļūšanu viņsaulēK. Švābe “Covid-19 Lielais restarts”

https://straight2point.info/wp-content/uploads/2020/08/COVID-19_-The-Great-Reset-Klaus-Schwab.pdf


2. Mikroekonomikas tendences


Tādas tendences kā telemedicīna vai attālināts darbs, kas plaši paplašinājās cilvēktiesību ierobežojumis mājas ieslodzījuma laikā, maz ticams, ka atkāpsies - viņiem nebūs iespējams atgriezties pie status quo, kāds bija pirms pandēmijas.

Telemedicīna jo īpaši gūs labumu. Acīmredzamu iemeslu dēļ veselības aprūpe ir viena no visvairāk regulētajām nozarēm pasaulē, kas nenovēršami palēnina inovāciju tempu. Bet nepieciešamība risināt pandēmiju ar visiem pieejamajiem līdzekļiem (kā arī uzliesmojuma laikā vajadzība aizsargāt veselības aprūpes darbiniekus, ļaujot viņiem strādāt attālināti) novērsa dažus normatīvos un likumdošanas šķēršļus, kas saistīti ar telemedicīnas pieņemšanu. Nākotnē ir skaidrs, ka vairāk medicīniskās palīdzības sniegs attālināti. Tas savukārt paātrinās tendenci uz vairākreižu lietojamu un mājās veiktu diagnostiku, piemēram, viedajām tualetēm, kas spēj izsekot veselības datus un veikt veselības analīzi. Tāpat pandēmija var izrādīties noderīga tiešsaistes izglītībai.

Atbildēt

Nepareizi saproti

11.02.2021. 16:43

»

jaajaa

...es saprotu tā, ka tagad ar ES ir cauri...un nebūs vairs ECB ?...un nebūs eironaudiņu ?...atpakaļ pie markām, frankiem, latiem utt. ?...tad Latvija ir bankrots tajā pašā dienā


ES ir ASV jūdu projekts - € ir pārkrāsots uzd. Virzība ir uz elektronisko naudu, nevis atpakaļ pie ac valūtām.

ECB apsolījusi un dod aizdevumus valstīm notrallināt - masveida testēšanai, vakcinācijai, pabalstiem proporcionāli valsts īpašumiem.

Pollitiski virzība ir uz globālu pārnacinonālu valdību, pilnīgi ignorējot jebkādas cilvēktiesības sociālā reitinga un totālas kontroles apstākļos. Faktiski tas ir privātbanku krahs. To vietu vienkāršības labad ieņems centrālās bankas. Bet sīkos un vid uzņēmumus likvidēs - būs “Macdonaldi” Shelli utt globāli.

Atbildēt

jaajaa

11.02.2021. 16:24

»

jautaajums

Tavuprāt,ko tās vakcīnas risinās?Vai ierobežojumi tiks atcelti kad savakcinēs visus


...vajag, lai mirstība un vidējais mūža ilgums atgriežas pirmsvīrusa ciparos...būs baigais sasniegums, ja ar vakcinēšanu tas izdosies...

Atbildēt

jaajaa

11.02.2021. 16:21

»

Ar

Laienu ir tapat ka ar Salnaaju. Gribiet lai iestade nolaizas liidz klinkim ? Pienemiet par vaditaaju Laienu. Visur, kur vina ir ieprieks bijusi- gimenes lietu ministre, pec tam aizsardzibas ministre + tagadejais amats, viss ir salaists pilnigaa dirsaa. No vinas vienigais kas ir- blonda frizuura, a galvaa...


...es saprotu tā, ka tagad ar ES ir cauri...un nebūs vairs ECB ?...un nebūs eironaudiņu ?...atpakaļ pie markām, frankiem, latiem utt. ?...tad Latvija ir bankrots tajā pašā dienā...:)

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

11.02.2021. 16:07

Es pat nezinu, kas ir/bija smieklīgāks, šis vai Brežņeva runas PSKP kongresos.

Atbildēt

Ne

11.02.2021. 15:54

»

Tautas ienaidniekus

Uz Sibīriju


Sibirija tagad kapitalisms,vini jasuta uz Negevas tuksnesi pa etapu ! Tur bus skarbak un taisnigak.

Atbildēt

Darbs dara brīvu

11.02.2021. 14:57

»

Viltnieks

Noprotams, ka tekstu rakstījis tas pats cilvēks, kurš Latvijas Radio sacer "ziņas vienkāršajā valodā


Kliķes sistēmai svarīgi lai katrs okupants saprastu prieka vēsti.

Atbildēt

Resnais ruksis ir jātiesā

11.02.2021. 14:38

Resnais, pamuļķais ruksis, kas aizlaidās no Latvijas, kuru izlaupīja kalpojot Zviedru bankām, ir jānotver, jāarestē un jātiesā par viņa paša korumpētā "biznesa" noziegumiem un par Latvijas valsts izlaupīšanu megaapjomā, ko viņš ciniski uzdeva par Veiksmes stāstu. Noziedzniekam ir jāsēž cietumā- arī tad , ja viņam paurī ir sviests. Viņa noziegumiem nav noilguma. Vēl tagad mēs ciešam tikai no viņa "veiksmīgas darbības" blaknēm- nav policijas akadēmijas, būvuzraudzības (kaut kādu parodiju atjaunoja). Bet to blakņu ir vairāk un kopējā- Dombrovskis, šis nelietis lācītis ir nolaupījis Latvijai nākotni. Tagad viņa nekompetence parādās arī Eiropas mērogā, cerams, ka viņu patrenks un tad varēsim viņu tiesāt šeit.

Atbildēt

Viltnieks

11.02.2021. 13:22

Noprotams, ka tekstu rakstījis tas pats cilvēks, kurš Latvijas Radio sacer "ziņas vienkāršajā valodā".

Atbildēt

Sarkanais mēris

11.02.2021. 12:25

»

Tautas ienaidniekus

Uz Sibīriju


Kādēļ tikai puišeli izpildītāju, kāpēc ne tos bandītus no kuru kabinetiem šādi puišeļi nāk ārā nopuņķojušies.

Atbildēt

Tautas ienaidniekus

11.02.2021. 11:44

Uz Sibīriju

Atbildēt

Vakcīnu nepietiekamība ir stratēģisks solis

11.02.2021. 11:41

taktiski veidot mākslīgu deficītu, tieši iedrošinot vakcinēties ar domu, cik labi, ka esmu sasniedzis savu sapni drošībā no C19. Jau zināms, ka vakcinācija nepasargā no inficēšanās. Tātad vakcīna domāta citam mērķim! Neviens nezin patieso vakcīnu sastāvu - masu psihozes atraisīšanai derīgi ir citi šovi - ar šodienu “labprātīgi” vakcinēšoties visi bij Latvijas valsts prezidenti - spricēs sev vitamīniņus jau 30 gadus tautu vedot pa skuju taku.

Atbildēt

Žulis

11.02.2021. 11:26

Lasot šo rakstu,nez kādēļ ienāca prātā veca anekdote par kolhoza cūkām, kuras dzīvo kolhoza kūtī vienos sūdos tā, ka tie mēsli mazajiem sivēniem jau gandrīz mutē smeļas. Bariņa vadonis lielais kuilis slavē kolhoza vadību un stāsta visām pārējām cūkām, cik jauka ir dzīve un cik skaista būs saulainā nākotne. Pie viņa pa sūdiem atbrien mazais sivēns un saka: "Runāt jau tu vari, tikai, lūdzu nedirs!!!

Atbildēt

Felikss

11.02.2021. 10:59

Вакцины Pfizer (NASDAQ: PFE) и Moderna (NasdaqGS: MRNA) являются препаратами для лечения мРНК.
Они функционируют путём перепрограммирования клеток-реципиентов на уровне цитоплазмы.
Традиционные вакцины содержат измельченные части вируса, так что реципиент может получить иммунитет, не заразившись. Вакцина мРНК covid содержит генетическое «программное обеспечение», которое заставляет клетки реципиента самостоятельно производить антиген, который (они сами точно в этом не уверены) вызовет иммунный ответ. Классная идея. Давайте узнаем, работает это или нет? Эффективность вакцин не доказана, они не прошли клинических испытаний (кому нужны клинические испытания, когда у вас есть все население мира для тестирования).
Мало того, что польза вакцин против covid не доказана, самому лечению (мРНК) всего несколько лет.
Обе компании торгуются на Уолл-стрит, а хедж-фонды являются основными акционерами.
МРНК широко тестируются на животных.
Источник мРНК происходит от абортированных младенцев.
Технология мРНК тестируется на многих различных заболеваниях, и ожидается, что средства массовой информации/машина Уолл-Стрит подтолкнут её к получению всё большего и большего количества уколов от различных заболеваний. Итак, если то, что я читаю, верно, петля обратной связи Уолл-стрит/ СМИ просит всю человеческую популяцию быть генетически перепрограммированной с помощью совершенно нового экспериментального лечения сомнительной эффективности, которое вызывает серьезные побочные эффекты, включая СМЕРТЬ от болезни с выживаемостью 99,9%. Что может пойти не так?»
Источник - https://www.cdc.gov/.../vacc.../different-vaccines/mrna.html
Источник - https://www.usccb.org/moral-considerations-covid-vaccines

Atbildēt

Eduards Lunis

11.02.2021. 10:09

---PATIESĪBĀ VIŅŠ GRIBĒJA TEIKT-JDIOTI-TAS IR KĀRTĒJAIS VEIKSMES STĀSTS!?
uN JA MĒS NEESAM TĀDI-TAD-LATVIJAS GLĀBŠANĀS SAPULCE-VIENĪGĀ PAREIZĀ ATBILDE!

Atbildēt

Ar

11.02.2021. 09:54

»

jaajaa

...un kāds tam sakars ar Dombrovski ?...būtu ar vienu aci pieskatījis savus glupos tautiešus tepat Latvijā, varbūt arī šeit būtu vakcīnas tādā pat apjomā, kā ir bagātajā Eiropas daļā...bet Leienai neko pārmest nevar...vīruss viņai nepakļaujas, ko varēja, to izdarīja


Laienu ir tapat ka ar Salnaaju. Gribiet lai iestade nolaizas liidz klinkim ? Pienemiet par vaditaaju Laienu. Visur, kur vina ir ieprieks bijusi- gimenes lietu ministre, pec tam aizsardzibas ministre + tagadejais amats, viss ir salaists pilnigaa dirsaa. No vinas vienigais kas ir- blonda frizuura, a galvaa- pilniiga nulle.

Atbildēt

jaajaa

11.02.2021. 09:43

...un kāds tam sakars ar Dombrovski ?...būtu ar vienu aci pieskatījis savus glupos tautiešus tepat Latvijā, varbūt arī šeit būtu vakcīnas tādā pat apjomā, kā ir bagātajā Eiropas daļā...bet Leienai neko pārmest nevar...vīruss viņai nepakļaujas, ko varēja, to izdarīja...

Atbildēt

lauķis

11.02.2021. 09:40

Patiesībā šie personāži ir nopelnījuši vairākus mūža ieslodzījumus,tomēr tos var aizvietot ar uzsēdināsanu uz mieta.

Atbildēt

šie laikam to nezina

11.02.2021. 09:35

Kā raksta starptautiski respektablais žurnāls Bloomberg, balstoties uz augstas zinātniskās kvalitātes (peer-reviewed general medical journal) medicīnas žurnāla Lancet pētījumiem, Krievijā ražotās vakcīnas Sputnik 5 (Спутник V) vakcīnas efektivitāte ir 91,6%.

Atbildēt

Zane

11.02.2021. 09:05

Idinji, ibio. Turkmeenija, Baltkrievija un Zviedrija nav izmirushas, bet turpina mieriigi dziivot un straadaat. Mums kaads to trauceeja? pareizi, tavas partijas idioti.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ja Kariņa valdība tradicionāli vilcināsies un minstināsies, Dziesmu svētki ir nopietni apdraudēti

FotoLai nodrošinātu nākamo Dziesmu un deju svētku kvalitatīvu sagatavošanu, lūdzam tuvākajā laikā pārskatīt esošos ierobežojumus un izstrādāt jaunu, detalizētu darbības plānu pēc ārkārtas situācijas beigām 28. februārī, kas ļautu atsākt pilnvērtīgu amatiermākslas kolektīvu mēģinājumu procesu un koncertēšanu.
Lasīt visu...

12

Pateicos Gunāram Astram

FotoPaldies Gunāram Astram, ka „sociālās distancēšanās režīmā mājsaimniecībā” man vēl ir tiesības bez „satraukuma” pateikties šodienas dzīves kārtības noteicējiem neatkarīgajā Latvijā:
Lasīt visu...

21

Ekselence ar atlaidi

FotoManis rakstītais nav gūts no insaideriem, bet ir tikai situācijas modelēšana. Pēc Valsts Pieneņgalvas izblamēšanās ar hūti ķobī himnas atskaņošanas laikā “politisko labiešu galmam” pietuvinātajiem medijiem ir dota komanda spodrināt nācijas tēva tēlu. Tā sacīt, lai skribenti velti neēd savu maizi.
Lasīt visu...

21

Muļķi

FotoParasti gudrās grāmatās, likumos un citos gadījumos, kad tiek publicēta kāda svarīga informācija, sākumā ir izskaidrota izmantotā terminoloģija, lai lasītājs saprot, par ko ir runa un kā tas, ko lasa, ir jāsaprot.
Lasīt visu...

21

Jaunā normāluma greizie spoguļi

FotoDr. E. Mednis sava Telegram informē: “Pie mums Latvijā tagad notiek šādi – tikko tu runā ne to, ko Politbirojs lēmis, tā tevi momentā cenšas nomelnot visi, kam nav slinkums un pie tam saskaņoti. Tikko Dragiļevas kundze no DeFacto, tagad Žukovas kundze – privātpersona, bet no tā brīvajā laikā delfi.lv redaktore un žurnāliste vērsusies gan Veselības inspekcijā, gan arī Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisijā ar lūgumu man anulēt sertifikātu un līdz ar to liegt iespēju praktizēt kā ārstam.
Lasīt visu...

21

Cilvēka mikrobioms un rezistence pret mikrobiem, vīrusiem un vakcīnām

FotoŠķiet, ka ne tikai es, bet daudzi ārsti ikdienā cenšas atbildēt uz jautājumiem: kā tad tā – vakcinējos pret SARS-CoV-2, saņēmu pat balstvakcīnu, bet saslimu ar Covid–19, nonācu slimnīcā? Kā tad tā – esmu trīskārt vakcinējies pret Covid–19, bet man neļauj staigāt bez maskas, neļauj apmeklēt ballīti vai nosvinēt dzimšanas dienu restorānā pie viena galdiņa ar tādiem pašiem vakcinētiem un balstvakcinētiem radiem? Kā tad tā – pasaulē nav vakcīnu salīdzinošu pētījumu, bet Latvijā uzskata, ka adenovīrusu vakcīnas (Asta-Zeneca un [email protected]) ir sliktākas un tām vajag ātrāku čaklāku balstvakcināciju. 
Lasīt visu...

12

Astra izsvilptu varmākas

FotoDomāju, ka Gunāram Astram no aizsaules rūgti bija vērot, kā kangari, kas jau ir piesavinājušies nacionālos simbolus, tagad vēlas sev pierakstīt arī viņu. Levita un Bordāna dalība Astras pieminekļa atklāšanā, manuprāt, bija latviešu mocekļa piemiņas zaimošana. Tiesa, arī pats monuments apgriezta krusta formā ir visai provokatīvs.
Lasīt visu...

21

Politika ir cīņa par varu un naudu

FotoIzņēmuma kārtā es ievadam mēģinu definēt sakāmo vienā rindkopā, – lūk, kas no tā man iznāca!
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Karikatūrists varas kalpībā

“Liekam kluci” pie apgrieztā krustā “piesistā” latviešu brīvības cīnītāja veidola varas bļodlaiža Zemgus Zaharāns redz “zemcilvēkus”, kas uzdrošinājās izsvilpt savus “cienījamos” mocītājus, kuri...

Foto

JKP Bordāns sadarbojas ar Astras zaimotājiem, ciniski izmanto viņa piemiņu

Gunāru Astru dēvēt par disidentu nav precīzi un atbilstoši. Disidenti ir drosmīgie, kuri cīnās par brīvību...

Foto

Jūs neticēsiet, bet es esmu pamanījis – nepieciešamas izmaiņas partiju finansējumā no valsts budžeta

Valsts budžeta finansējuma palielināšana politiskajām partijām, vienlaikus samazinot to iespējas piesaistīt...

Foto

Mediķi varas kalpībā

“Vīruss nevar izplatīties starp vakcinētiem cilvēkiem,” - šādas muļķības vēl vasarā melsa Pēteris Stradiņš, kuram piebalsoja citi dakteri. Kas melo vasarā, tas melo...

Foto

Es labāk būšu BRĪVS ieslodzījumā nekā IESLODZĪTS brīvībā!

Es kliegšu! Kliegšu un lamāšu tos kretīnus, kas uzdodas par kungiem manā Tēvzemē. Es lamāšu tos, kas sevi...

Foto

Levitam šobrīd ir arī citas vissvarīgākās prioritātes: Satversmes simtgade dod iespēju plašai diskusijai par demokrātijas stiprināšanu!

18. janvārī valsts prezidents Egils Levits tiešsaistē tikās ar Nevalstisko organizāciju...

Foto

Situācija ir kritiska, valdības enerģētikas krīzes risinājumi ir lēni un nepietiekami

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) valdības pārstāvjiem pieprasa nekavējošu rīcību enerģētikas krīzes pārvarēšanai, jo...

Foto

Varbūt jūs satrauc rēķinu katastrofa, bet prezidents Saeimā iesniegs grozījumus Partiju finansēšanas likumā

17. janvārī valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tikās ar tieslietu ministru Jāni Bordānu,...

Foto

Ko gribam, to darām, kad vajadzēs informēt Finanšu ministriju, tad arī informēsim, bet sabiedrībai gar to vispār nav daļas

Lai nodrošinātu efektīvu valsts pārvaldes funkciju īstenošanu,...

Foto

Viedais Anonymous

Vispirms pateicos portālam PIETIEK par iespēju paust savu viedokli daudzos aktuālos jautājumos. Katra interneta vietne darbojas pēc saviem ieskatiem. Tā, piemēram, te komentāros ikviens...

Foto

“Zemcilvēkiem” šopinga nebūs!

Vietējie tirāniņi nolēmuši aizliegt tirdzniecības vietām samazināt publiski pieejamo platību darbam “sarkanajā režīmā”. Tirgotāji centās saglabāt peļņu, vienlaikus paliekot cilvēcīgi pret visiem klientiem....

Foto

Ar interesi gaidu, kad tad Šlesers beidzot sāks priekšvēlēšanu kampaņu!

Pretēji daudziem citiem mana prognoze ir tāda, ka Aināram Šleseram ir izredzes vēlēšanās. Tik tāds sīkums...

Foto

10 padomi, kā nepārvarēt krīzi

1. Vienmēr paturēt prātā divas sava laika nozīmīgu politiķu sentences: “Naudas ir tik daudz, kā vēl nekad nav bijis” (A.K. Kariņš) Tāpēc - pirkt!...

Foto

Modelēšana – “KO DARĪT?”

Nesen vairāki opozīcijas partiju pārstāvji un aktīvisti tikās, lai koordinētu savu pretdarbību huntai. Bija pārstāvētas partijas “Latvijā pirmā vietā”, “Likums un kārtība”,...

Foto

Atlīdzība par tautas izdeldēšanu

Činavnieki bāž roku tautas kabatā un nebaidās apdedzināties. Kariņa valdība dāsni atalgo sevi par iedzīvotāju spaidu potēšanu un atstāšanu bez darba, par...

Foto

Smēķēšanas lobists Reirs kā viens no Covid-19 nāves veicinātājiem

Brīdī, kad tapa šis raksts, Covid-19 globāli bija prasījis 5,478 miljonus dzīvību. Katru gadu pasaulē smēķēšanas dēļ...

Foto

Daudzlīmeņu segregācija Latvijā

Es uzskatu nepotēto diskrimināciju par segregāciju, jo pēc potes cilvēks atpakaļ izmainīties vairs nevar. Tātad atšķirība starp injicētajiem un neinjicētajiem ir nevis uzskatos...

Foto

Ko pašreizējie „lēmumi” liecina par to pieņēmēju prāta stāvokli?

Saeima kārtējo reizi atbalsta kārtējos pasākumus "ar mērķi apturēt straujo Covid-19 izplatību". Tikmēr PVO prognozē, ka dažu...

Foto

Bezroku antiutopija

Lai novērstu kleptomānijas epidēmiju, Pasaules Veselības organizācija (PVO), izpētot islāma valstu pieredzi, nolemj turpmāk visiem cilvēkiem noteikt obligātu vienas rokas amputāciju. Vietā tiks piedāvātas...

Foto

„Zombo-kaste”, „zombo-internets” un „modrā acs”

Eksistē jēdziens „zombējošā kaste” – daudzi tā sauc televizoru. Ceru, ka nav jāpaskaidro, kāpēc radies šāds nosaukums, jo visi esam ar...

Foto

Zahejs

Garīgās dzīves avots ir Dievs, un tam ir tiešs sakars ar cilvēka dvēseli. Evaņģēlijā ir stāstīts par kādu maza auguma cilvēku, kuru daudzi tolaik ienīda....

Foto

Vara un tauta – kā sadzīvosim jaunajā gadā?

Gadumijas TV uzrunas ir tāds savdabīgs politisks žanrs. Reti kurš cilvēks atceras to saturu (nu, protams, ar dažiem...

Foto

Ārkārtas situācija ir piesegs “izšķērdības ballītei”

Saeimas “Saskaņas” frakcija neatbalsta ārkārtējās situācijas pagarināšanu, kā to plāno noteikt Ministru kabinets, un Saeimas sēdē balsos pret šādu risinājumu....

Foto

Hunta cīnās ar dabu

Pērtiķu sugas “neko neredzu, neko nedzirdu, neko nesaku” bariņš paliek aizvien mazāks. Cilvēki visu redz, dzird un muti ciet netur. Patiesība lien laukā kā...

Foto

Hunta apjāj ganāmpulku

Nepotētos hunta sen uzskata par “zemcilvēkiem”. Vairs netiek slēpts, ka veselie pilsoņi jāiznīdē. Labklājības ministrijas variants – ar ekonomiskām represijām neļaut pārziemot. Ja...

Foto

Par rakstu "Gadumijā deltu mijot pret omikronu"

Labdien, godājamais Māri Uļģi! Es ar interesi izlasīju Jūsu rakstu ”Gadumijā deltu mijot pret omikronu”. Tajā bija interesanti fakti...

Foto

Cik lielisks ir viss, ko mēs darām un nedarām

Godājamie rīdzinieki! Šajā Vecgada vakarā atceros kādu sarunu vienā no Rīgas skolām, kurā biju ieradies, lai sveiktu...

Foto

Ironisks pārskats par Jaungada uzrunām

1. Neatceros, vai klausījos Godmaņa, Birkava, Gaiļa uzrunas, tiesa, toreiz migla izklīda, rozā brilles jau krita nost, taču cerība vēl nebija...

Foto

Pasaule ir tumsā un alkst gaismas

Kad Gaisma atnāca, Pasaule apžilba un novērsās. Tomēr dzīvot tumsā izrādījās labāk un pierastāk. Kopš tiem laikiem Pasaulē valda apjukums...

Foto

Dzīvnieku ferma pašmājās

Orvela “Dzīvnieku ferma” ir klāt. Hunta tautu uzskata pat ne par dzimtcilvēkiem, bet par saviem mājdzīvniekiem, kas jādresē. Sliktie “suņi”, kas izsprukuši gan...