Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ezis

26.01.2023. 13:17

»

"par ko nu katrs brīnās

es savukārt brīnos par Gobzema kundzi/bijušo vai tagadējo/.Nezinu,bet brīnos.Ļoti


Es arī. Un ļoti pretīga valoda tam Gobzemam, it kā viņam būtu 16 gadi un iesākts tehnikums

Atbildēt

rituli

26.01.2023. 11:31

Gaidam Aldi atpakal...Biji vienigais deputats un lideris kas cinijies par cilvekiem cienigu dzivi ,...bet re ka to pakallaizu un nodeveju ir loti daudz starp mums latviesiem ....Tagad lai sanem tie kas balsoja par sim partijam ....Pilena AS nodeveji noladetie ....noteikti ka nakosajas velesanas sekos bordaniesu skuju takai....

Atbildēt

doks

26.01.2023. 11:03

Aldi, tu ar šo džeku kādu laiku strādāji kopā vienā birojā! Tu ļoti labi zini Latvijas korumpēto tiesu virtuvi, kur vienīgā taisnība ir naudai un blatam! Latvija ir kā mazā krievija, mēs neesam iztīrījuši ne tiesu sistēmu, ne prokeni, ne advokatūru no bandītiem! Mēs bandītus liekam uzrunāt cieņpilni un goddpilni... Šodien šo lustrāciju kara apstāklos sākusi iet Ukraina, paskatīsimies vai izdosies. Lietuva pirms kāda laika tiesāja Lietuvas augstākās tiesas tiesnešus par koruptīvām darbībām, igauņi to jau izdarīja 90 gadu sākumā, mēs joprojām dzīvojam ar šo tieslietu raganu ķēķi. Kā netiešs apstiprinājums ir VID direktores atgriešāna amatā, institūcija kura vairāk kā 30 gadus tiešā veidā piesegusi kontrabandu un nodokļu izšiverēšanu un tieša veidā nodarbojusies ar reketu! Piemēram krimināllietas izbeigšana pret Liepājas metalurgu, kurš palika parādā valstī vairāk kā 300 miljonus! PS. Kad reiz pie tevis vērsās pēc palīdzibas par kādus zināmu advokātu, kurš nodarbojas ar bandītismu, tava atbilde bija - sorry, tas savējais, nevaru palīdzēt...

Atbildēt

TYT

26.01.2023. 09:56

Aldi, ko nu vilcinies ar atklāsmēm, soli memuāros atklāt visu patiesību. Tad būs par vēlu.
Varētu domāt, ka par Vonsoviča afērām nezināji agrāk, ko tik ilgi klusēji?
Tava vienīgā iespēja atgriezt sev cieņu ir izlikt visu patiesību tagad un pilnībā. Pretējā gadījumā tā arī paliksi lūzers un gaudotājs.
Nav šaubu, ka diezgan labi zini visu Vienotības virtuvi, AK prostitūciju ar Rūdolfu M. un citas būtiskas lietas. Sabiedrībai neder fragmentāri mājieni un sīka bezdēšana, kas ne tikai izskatās, bet arī ir tāda mīkstmieša bailīga riebšana.

Atbildēt

FKK

26.01.2023. 09:45

Ja kādā valstī politiskā vara (valdošā koalīcija) kontrolē tiesu varu, tad ar ko tā būtībā atšķiras no Krievijas, kur Kremlis kontrolē tiesu varu?
Padomājiet paši.
Šajā gadījumā Gobzems nav samelojies.
Vienīgi par to, ka AK kāpa no lidmašīnas vafelē būs samelots. Viņš bija galīgā pipelē.

Atbildēt

GH

25.01.2023. 19:02

Izlasiju Gobzemja gara darbu. Viss skaidrs: Latvija taga palikuši tikai divi politiskie milži: Kaimiņs un Gobzems. Visi citi ir sīkaļas.

Atbildēt

KGB

25.01.2023. 16:30

»

Māra

Nenotikusī lustrācija un vispārējā krāpšanās bandītiski savērpto likumu ietvaros, kā arī viscaur melīgais stils, kur patiesībai un skaidrībai nav vietas, apliecina, ka Latviju par nabadzīgu un atpalikušu postpadomju republiku padarījuši nelustrētie iznireļi,kurus vada alkatība


.....Latviju par nabadzīgu un atpalikušu postpadomju republiku padarījuši nelustrētie iznireļi,kurus vada alkatība.....


Ak-alkatība, bet ne KGB??? Tas labi gan. Vismaz mēs nebūsim šoreiz vainīgi.

Atbildēt

Nu

25.01.2023. 15:21

»

Kremļa aģents

Bet Aldi-redz cik Tu labi informēts kas ir Vonsovics...UN kapēc tad pats par to visu laiku klusēji? Ko tagad sāc par to runāt


Tāpēc, ka Latvijā var dabūt pa muti par izrunāšanos. Spānijā čigāni apsolīja aizsargāt. Vaktē Vonsoviču visās lidostās lai, pamanot, saslēgtos ap Gobzemu kā mūris, spēlējot ģitāras un dejojot, tādā veidā pilnībā dezorientējot agresoru!

Atbildēt

Mačs

25.01.2023. 15:21

gobzems kļuvis par biežu viesi pietiekkomā. Laikam Spanijā daudz brīva laika. Būtu nu labāk turējis muti. Ko tad pats tādu labu un paliekošu izdarījis, būdams politiķis? Lūdzu, kaut vienu savu labo darbu, Gobzem?

Atbildēt

Gustavs

25.01.2023. 14:57

»

he

Labs komentārs...


Diemžēl tā notiek, lai gan tiesām jāvadās pēc likumiskā ne taisnības principa.

Atbildēt

Kremļa aģents

25.01.2023. 14:55

Bet Aldi-redz cik Tu labi informēts kas ir Vonsovics...UN kapēc tad pats par to visu laiku klusēji? Ko tagad sāc par to runāt?

Atbildēt

Хм

25.01.2023. 14:33

Простой такой вопрос-а где заявления о коррупции в те славные годы, когда Гобземс был в активной политике? Нету заявлений, потому что "какой смысл, их бы не приняли"? Ну это совершенно детская отмазка, рассчитанная...ну не знаю, на кого

Atbildēt

he

25.01.2023. 14:33

»

Tiesu eksperts - visas valsts viena noziedzība

Darbojoties gadu gaitā par iesniegumu un sūdzību neizskatīšanas faktiem tiesās, policijā, ļoti daudzās valsts un pašvaldības iestādēs, lasot šķidros likumus, kuru vairumm ir iestrādātas interešu konflikta un korupcijas iespējas, nav grūti nākt pie secinājuma, ka vai visa valsts ir viena organizētās ...


Labs komentārs!!!
Arī A.Borovkovs:Sajūtu līmenī šķiet, ka tiesiskuma šodien noteikti ir mazāk nekā atmodas laikā. Justīcijā vērojama pārāk liela politiskā klātbūtne. Sabiedrība ir ļoti nokaitināta. Pie nokaitinātas sabiedrības ārkārtīgi dzīvīgs ir ''Žiglova'' princips – noziedzniekam par katru cenu jāsēž cietumā! Vienalga, vai to panākt godīgiem vai negodīgiem līdzekļiem. Ar sarežģīta regulējuma palīdzību esam panākuši, ka kriminālprocess vairs nav notikums. Kriminālprocess ir nonivelēts un kļuvis gandrīz kā iesnas.Bezgala garie izmeklēšanas un tiesas procesu termiņi vājina sabiedrības uzticību tiesu varai. Viens no galvenajiem cēloņiem tam ir absolūti ačgārnā prakse – dokumentu, dažādu frāžu, rindkopu kaudžu pārkopēšana. Krimināllietas piegrūž ar bezjēdzīgiem kopētajiem materiāliem, tā vārdā nākas ekonomēt laiku uz procesu pēc būtības. Notiek atkāpšanās no ļoti svarīga kriminālprocesa principa – pierādījums ir tas, ko var pārbaudīt tiesas sēdē!Vēl viena problēma – tiek ignorēti tādi fundamentāli tiesību postulāti kā noilgums, komercnoslēpums, nevainīguma prezumpcija. Katrā cilvēkā iekšēji pastāv tiesiskuma izpratne, sajūta par to, kas ir taisnīgi un kas nav. Diemžēl taisnīguma princips Latvijā izspiests no procesuālās dzīves, absolutizējot sacensības principu.

Atbildēt

Jonuss

25.01.2023. 14:15

»

veselais saprāts

Gaidam tevi, Aldi, atpakaļ politiekā un nākamajā Saeiemā


Aldi Latvijā gaida kriminālpolicija, tādēļ tavi sapnīši paliks slapjā vietiņā.

Atbildēt

Māra

25.01.2023. 13:59

»

precīzi!

100% viss pateikts kā naglai uz galvas! Tieši tā - ir sarakstītas veselas grāmatas par korupciju LV, katru dienu valsts iestāžu koruptīvās, karteļu darbības tiek izgaismotas gan dažādos soc.tīklos, gan iknedāļas TV un radio raidījumos, un tieši tā - "valstī nekādas reakcijas"! Tieši tā, pilnīgi precīzi...


Nenotikusī lustrācija un vispārējā krāpšanās bandītiski savērpto likumu ietvaros, kā arī viscaur melīgais stils, kur patiesībai un skaidrībai nav vietas, apliecina, ka Latviju par nabadzīgu un atpalikušu postpadomju republiku padarījuši nelustrētie iznireļi,kurus vada alkatība.

Atbildēt

veselais saprāts

25.01.2023. 11:59

Gaidam tevi, Aldi, atpakaļ politiekā un nākamajā Saeiemā

Atbildēt

Hihi

25.01.2023. 11:58

»

Iedomājieties cik dumjam jābūt, lai balsot par kangaru-alkoholiķi


Un kokaīnam līdzīga pulvera šņaukšanu un realizāciju

Atbildēt

zinda Olola

25.01.2023. 11:31

»

Baltais pulverītis

Kas kuram tuvāks, par to pat raksta


Tas nemaina faktu, ka Aldim piemetušies smagi murgi, ko publicē pietiek

Atbildēt

redz

25.01.2023. 11:29

»

Tu Kremļa aģents

Nebalsot, ja vēlēšanas, tā ir Kremļa propaganda, lai vara nonāktu kremlīnu rokās, latvietis lai noguļ savu valsti, nu, kāda tā ir


Bet manuprāt nodevība ir apzināties, ka tu nevēlē par partijām, bet šauru cilvēku-zagļu slāni, tā nolemjot valsti izzagšanai un destrukcijai ..tieši tā ir visskaidrākā nodevība, ne apzinātu pretestīva zagļu varai.Ejot uz vēlēšanām tiek aktīvi atbalstīta zagļu vara..

Atbildēt

jautājums

25.01.2023. 11:25

»

Tas pats Kremļa aģents

Šis bāž vati ausīs latvietim, grūž otru galējību, lai "kauninātu" un nospiestu latvieti balsot...


Šis ''gara''atklājums patiess ko vērts:

...nelaime tur, ka nespējam saorganizēt varas nomaiņu ar citu bvaru.....


Tad kapēc to nespējat?? Kapēc neorganizējat?

Atbildēt

varena iniciatīva

25.01.2023. 11:21

»

“vate”

Visi uz vēlešānām! Par Vienotību un saskaņu


Ar vati ausīs, klapēm uz acīm, desas gabalu mutē, un par Vienotību un Saskaņu!Latvija var!

Atbildēt

Tas pats Kremļa aģents

25.01.2023. 11:12

»

“vate”

Visi uz vēlešānām! Par Vienotību un saskaņu


Šis bāž vati ausīs latvietim, grūž otru galējību, lai "kauninātu" un nospiestu latvieti balsot.

Zini, ka 5 vēlētāji, katrā apgabalā pa vienam, var ievēlēt Saeimas visus 100 deputātus, un visi būs Kremļa aģenti pie varas, neviena latvieša, ja neies, gulēs vēlēšanu dienā.

Balsot vienmēr ir par ko, nelaime tur, ka nespējam saorganizēt varas nomaiņu ar citu bvaru, jo tad nostrādā "drausmīgi nepatiesā reitingu reklāma" - ka nebalso par citiem, "pazaudēsi balsi" un tauta bnalso pēc reitingu skalas. Te nostrādā visnekaunīgākā reklāma - reitingi - pilnas ausis ar Kremļa aģenti "vate", ar "vati" vairākumam vēlētāju.

Atbildēt

Gobzemam taisnība, bet

25.01.2023. 11:04

Al;dis izvēlējies pilnīgi nepareizu uzvedību, raksta kā visi, kad būtu bijis "jādara darbs" - jāmēģina piecelt Raini un saukt: Jaunu pasauli sev celsim ...".

Gobzem, ja gribi, ja vari, tad strādā tādā virzienā. Sāc un organizē jauna vēlēšanau likuma pieņemšanu vai 1922, gada likuma atjaunošanu caur sagrauto iespēju, "neiespējamo" referendumu, ar "ēnu kabineta" dibināšanu un savu ideju virzīšanu.

Atbildēt

“vate”

25.01.2023. 11:00

Visi uz vēlešānām! Par Vienotību un saskaņu!

Atbildēt

Tu Kremļa aģents

25.01.2023. 10:57

»

...

Iedomājieties cik dumjam jābūt lai vispār balsotu


Nebalsot, ja vēlēšanas, tā ir Kremļa propaganda, lai vara nonāktu kremlīnu rokās, latvietis lai noguļ savu valsti, nu, kāda tā ir.

Bet neiet balsot - tā ir visskaidrākā nodevība. Tos kuri uz to aicina, ir jāarestē, jāaizver mute kā Kremļa aģentam.

Atbildēt

gena

25.01.2023. 09:52

Vai tad Aldis par Kaimiņa dzeršanu un citām nebūšanām nezināja, kad kopā startēja uz Saeimu? Tad gan stāstīja, ka labāka cilvēka par Artusu, visā pasaulē nav... ko tad tāda divkosība Aldi?

Atbildēt

precīzi!

25.01.2023. 08:50

»

Tiesu eksperts - visas valsts viena noziedzība

Darbojoties gadu gaitā par iesniegumu un sūdzību neizskatīšanas faktiem tiesās, policijā, ļoti daudzās valsts un pašvaldības iestādēs, lasot šķidros likumus, kuru vairumm ir iestrādātas interešu konflikta un korupcijas iespējas, nav grūti nākt pie secinājuma, ka vai visa valsts ir viena organizētās ...


100% viss pateikts kā naglai uz galvas! Tieši tā - ir sarakstītas veselas grāmatas par korupciju LV, katru dienu valsts iestāžu koruptīvās, karteļu darbības tiek izgaismotas gan dažādos soc.tīklos, gan iknedāļas TV un radio raidījumos, un tieši tā - "valstī nekādas reakcijas"! Tieši tā, pilnīgi precīzi - pat Valsts kontroles revīzijās konstatētos un aprakstītos pārkāpumus un klajas un kliedzošas neatbilstības neņem par pilnu. Ir pat redzēts kā Zemkopības ministrijas ierēdņi uztaisa Valsts kontroli par muļķiem un nezinīšiem (un normatīvu apzināta sajaukšana to šiem pieļauj), lai tik nebūtu sistēmiski jāmaina nozares līdz pamatiem kroplā un koruptīvā sistēma. Tā tas ir, viss 100% pareizi, kas šajā komentārā pateikts.

Atbildēt

...

25.01.2023. 08:23

»

Iedomājieties cik dumjam jābūt, lai balsot par kangaru-alkoholiķi


Iedomājieties cik dumjam jābūt lai vispār balsotu.

Atbildēt

25.01.2023. 07:58

Iedomājieties cik dumjam jābūt, lai balsot par kangaru-alkoholiķi?

Atbildēt

smiekls

25.01.2023. 07:17

Kaut kā nekas no tā, ne dzeršana, ne kriminālprocess, ne publiski pieejamā informācija par shēmošanām netraucēja Gobzemam kandidēt vēlēšanās kopā ar Kaimiņu, visādi viņu atbalstītu un zākātu visus, kas jau tad bija pret Kaimiņu.

Atbildēt

viss ir vienkārši

25.01.2023. 03:17

uzmetēji uzmet uzmetējus.

Atbildēt

Guntis Akmeņkalns

25.01.2023. 00:50

»

Tiesu eksperts - visas valsts viena noziedzība

Darbojoties gadu gaitā par iesniegumu un sūdzību neizskatīšanas faktiem tiesās, policijā, ļoti daudzās valsts un pašvaldības iestādēs, lasot šķidros likumus, kuru vairumm ir iestrādātas interešu konflikta un korupcijas iespējas, nav grūti nākt pie secinājuma, ka vai visa valsts ir viena organizētās ...


O,jā! Turklāt, ja tu runā par meitu, tev atraksta desmit lapas par māti! Kaudze likumu pretrunā LR Satversmei, pašvaldību saistošie noteikumi pretrunā likumiem, īsi sakot, viss tā sačakarēts, ka par likumības panākšanu gandrīz vairs varam nerunāt. Rurklāt, tos likumus jau nemaz nezin, vai arī tulko tos tā, ka tu mēms paliec!

Atbildēt

Tiesu eksperts - visas valsts viena noziedzība

24.01.2023. 23:44

»

Guntis Akmeņkalns

Ko par šo gausumu saka ģenerālprokurors Stukāns? Vai Vanzovič palūdza Stukānam nobremzēt lietas virzīšanu uz tiesu? Vai lieta tiesā nogulēja trīs gadus? Kuras amatpersonas konkrēti ir sasaistījušās vienā bandā


Darbojoties gadu gaitā par iesniegumu un sūdzību neizskatīšanas faktiem tiesās, policijā, ļoti daudzās valsts un pašvaldības iestādēs, lasot šķidros likumus, kuru vairumm ir iestrādātas interešu konflikta un korupcijas iespējas, nav grūti nākt pie secinājuma, ka vai visa valsts ir viena organizētās noziedzības struktūra, veidojums. Saeimas komisijas, valsts vai pašvaldības iestādes labāka gadījumā atrakstās, bet tur atbildes, par ko sūdzējies, nav. Tikpat labi zina, ka var neatbildēt un ka tu nevienam nevari pasūdzēties, ka neatbildēja vai atdos tam pašam izskatīt, par ko sūdzējies un tu būsi piesmiets un par to neviens pat nopēlumu nesaņem. Eiropas Cilvēktiesību tiesa nosaka, ka tiesas tiesneši ir blēdījušiess visās trīs instancēs un neviens tiesnesis necieš par to, turpina blēdīties. Zemesgrāmatās biežī vien bardaks, notāri blēdās, tiesu izpildītāj blēdās, likumus pieņem un izsludina tādus, kuri ir pretrunā desmitiem citu likumu. Advokāti sūdzas, kas notiek, ka pat uz viņu iesniegumu valsts iesstādes neatbild, ko darīt. Saku, iesniedziet tiesā prasību, lai tiesa tai iestādei uzliek pienākumu alsts iestādei sneigt atbildi, nevis atrakstīties. Tas ir labs paņēmiens.

Pasaki man, kura valsts vai pašvaldības iestāde neblēdās. Neatradīsi.
Lato Lapsa un Co saraksta veselu grāmatu "Tiesāšanās kā ķēķī" un valstī nekādas reakcijas. Pasarg Dievs, kas notiek, kāda totāla bezatbildība. Pat Valsts kontroles revīzijas neņem par pilnu. Prokuratūra valsts valstī. Tur vari iesniegt pilnīgi pierādītu sūdzību, tev vienalga atrakstīs - tas par ko sūdzies nav pareizi, viss ir likumīgi un pamatoti. Ja tu raksti augstākai instancei, tavu sūdzību pāradrese tai pašai iestādei, par kuru sūdzies. Tevi pazemos. Nē, nē, sarakstīs desmitiem lapu atbildi dažreiz un uzskaitīs desmitiem likumu, cik pareizi iestāde strādā, ja tu pidraudi ar tiesu, bnet palasot atsauces likumus, neatradīsi neko, ka tajos ir atainota tavas sūdzības pareizība. Tos likumus piemin nobaidīšanas dēl, lai tu domatu, ka esi muļķis, neko nesaproti.
Cik tālu mēs iesim?

Atbildēt

Zinda Olola

24.01.2023. 22:48

Aldis G. izskatās atkal pāršņaucies substanci no Kolumbijas kokas laukiem un aizsūtījis savas slimās fantāzijas rudajam meža zvēram publicēšanai.
Savādi, bet es atkal biju dzirdējis, ka Aldis G. kādā kriminālzimeklēšenā pieņēma no tirgotavu ķēdes Maximuss 1 miljonu dolāru, lai pārliecinātu viņa pārstāvētos cietušos būtiski samazināt kaitējuma atlīdzības prasības. Un te nu puzzle saliekas. Kur liela nauda nokrīt no debesīm, tur uzrodas baltais pulverītis un, pavisam, nejauši klāt ir Aldis G.

Atbildēt

Guntis Akmeņkalns

24.01.2023. 21:53

Ko par šo gausumu saka ģenerālprokurors Stukāns? Vai Vanzovič palūdza Stukānam nobremzēt lietas virzīšanu uz tiesu? Vai lieta tiesā nogulēja trīs gadus? Kuras amatpersonas konkrēti ir sasaistījušās vienā bandā?

Atbildēt

"okupācijas laikā dzimušie varēja nezināt ka dzīvo okupācijā"

24.01.2023. 19:47

Te laikam ar vienu šāviņu it kā divi zaķi - viens par koruptīvu ietekmi, otrs sakarā ar zaļo pūķi. Nav noslēpums ka zaļais pūķis ir pazudinājis un apnuļļojis daudzus. Apnuļļošanas veidi var būt arī citi.

Atbildēt

"par ko nu katrs brīnās

24.01.2023. 18:56

es savukārt brīnos par Gobzema kundzi/bijušo vai tagadējo/.Nezinu,bet brīnos.Ļoti.

Atbildēt

bet

24.01.2023. 17:53

»

atkal jau

Kārtējā Gobzema caureja


tie tak sīkumi, bet pārstāj kļūt par sīkumiem, kad šādi cilvēki tiek ielikti lielos amatos,kā tas ir tagad..

Atbildēt

tukšpirdis

24.01.2023. 17:51

»

jautājums

kurā vietā šeit bija jāsmejās


Jāsmejas bija lasot manu smieklīgo komentāru!

Atbildēt

atkal jau

24.01.2023. 17:50

Kārtējā Gobzema caureja.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

FotoStarptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles eksportē firma, kas vainota “Vagner” grupas finansēšanā” svētdien, 15. janvārī skatītājiem piedāvāja Artas Ģigas (attēlā) vadītās producentu grupas  RedDotMedia raidījums “Nekā personīga”.
Lasīt visu...

21

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

FotoES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu Krieviju kā Ķīnas partneri un sabiedroto. Nav noslēpums, ka Ķīnas neitralizēšanai angloamerikāņu pasaule nolēmusi veidot jaunu bloku AUKUS, kur ietilptu visas Britu sadraudzības valstis un, iespējams, Japāna.
Lasīt visu...

21

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

FotoBezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī vadīšana ir pilnīgi ačgārna un nekādus rezultātus nedod. Un tas ir saprotams, jo valsts stūre ir nodevēju, nejēgu, ārzemju aģentu un politisku pigmeju rokās. Savukārt propagandas nomāktie ierindas pigmeji, kas izglītības dēļ nespēj saprast visa notiekošā jēgu, ir cietēji, jo tiek maldināti, izdilst un iet mazumā.
Lasīt visu...

3

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

FotoDāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures skolotāju konferenci. Tas, manuprāt, Latvijas valstij ir ļoti būtisks temats.
Lasīt visu...

21

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

FotoValstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”, “visu ģimeņu” (vienalga, kā tagad sauc mēģinājumus panākt viendzimuma laulību atzīšanu) tēma nav tā, kurai es gribētu veltīt sevišķi daudz uzmanības. Bet troksnis ir liels, un tāpēc ir vērts atkārtot dažas lietas, kas ir aksiomas.
Lasīt visu...

21

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

FotoNav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas farmācijas nozarei ir daudz, ko piedāvāt – izcila zinātniskā bāze, vērtīgas tradīcijas, patiešām kvalitatīvi un konkurētspējīgi produkti, tomēr 95% zāļu tirgus veido importa produkti.
Lasīt visu...

21

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

FotoAtgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā, es sapratu, ka mani priekšstati par izglītības sistēmas degradācijas procesu ir nepilnīgi. Neteikšu, ka tagad es visu saprotu līdz galam, bet dažas lietas noteikti esmu sapratis labāk. Un viens secinājums ir šāds: mūsu izglītības sistēma tika nolemta kraham nevis tajā brīdī, kad mēs sākām ieviest degradējošas mācību programmas, bet tad, kad mēs salauzām izglītības procesa ētisko mugurkaulu.
Lasīt visu...

21

Izdevusies valsts

Foto1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar mani “nedistancējās” daži cilvēki, ar kuriem draudzīgi parunājām. Par to mūs izdrāza “izdevusies valsts”, kaut gan neviens necieta, nevienam no klātesošajiem nekas ļauns netika nodarīts un arī šodien pasaulē ir jau pierādīts, ka distancēšanās bija lielākais absurds pasaules vēsturē.
Lasīt visu...

21

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

FotoJaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir atkal iestrēdzis. Darbu pabeigšanas termiņš atkal nav zināms, un pašlaik jau tiek runāts par līguma laušanu starp darba pasūtītāju (Valsts nekustamie īpašumi) un celtniekiem (Skonto). Tas savukārt nozīmētu remonta beigu atlikšanu vēl uz 2-3 gadiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...