Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Хм

03.05.2024. 15:02

»

Krievija-izdevusies valsts

Mājās, biedri osvoboditel: nav ko dzivot pie gansiem, fašistiem, benderovciem. Jādzīvo pie saviem tovariščiem-bolsevikiem-stroiteliem kommunizma i velikoi rossii


Вот и все, что может талдычить "настоящий латыш-патриот". А в это время уезжают..молодые латыши. Которых уже достали вот такие "настоящие латыши-патриоты"
Смотри, пенсию скоро некому будет тебе платить, озабоченный. Или запрлату.

Atbildēt

un

01.05.2024. 12:31

»

jautājums

Tev kotlešu par maz? Tad brauc mājās uz rodinu. Tur to esot papilnam un visiem


bez maksas dodot....Bet šie tovarišči -osvoboditeli kā negrib, tā negrib braukt uz bagato rodinu...Atbēga te uz nabago Latviju un turas te kā utis kažōkā...

Atbildēt

he-hee

01.05.2024. 11:20

»

Krievija-izdevusies valsts

Mājās, biedri osvoboditel: nav ko dzivot pie gansiem, fašistiem, benderovciem. Jādzīvo pie saviem tovariščiem-bolsevikiem-stroiteliem kommunizma i velikoi rossii


bet tovarisc kam Latvija nav izdevusies mājās viss nebrauc, un labāk dzīvo te pie suuuuuda fasistiem, gansiem, benderovciem, kā pie sava cara Putina bagātā rodina..

Atbildēt

Atis Priedītis

01.05.2024. 10:52

»

Хм

А ненависть, конечно, была, потому что чудовищно завидовали его литературному таланту, хотя он и так уже был скрыт от широкой публики, верно


Man ir jānostājas tā
Lai saule man ir aiz muguras,
Kad uz mani skatās tie,
Kuri mani negrib redzēt -
Rīta miglā un nepateiktajos vārdos
Es protu paslēpties pats.
(Andris Marts)

Atbildēt

Krievija-izdevusies valsts

01.05.2024. 08:37

»

Хм

Вы такие смешные, палитесь просто на ровном месте...


Mājās, biedri osvoboditel: nav ko dzivot pie gansiem, fašistiem, benderovciem. Jādzīvo pie saviem tovariščiem-bolsevikiem-stroiteliem kommunizma i velikoi rossii...

Atbildēt

Хм

30.04.2024. 14:11

»

Atis Priedītis

VDK savu darbību Latvijā turpināja arī pēc 1991.gada. Čekas maisos vien ir atrodami vismaz 30 mālpilieši. Un vismaz daži no tiem turpināja pret Kristapu izjust zvērīgu naidu


А ненависть, конечно, была, потому что чудовищно завидовали его литературному таланту, хотя он и так уже был скрыт от широкой публики, верно?

Atbildēt

Хм

30.04.2024. 14:10

»

Krievija-izdevusies valsts

Tovarisči osvoboditeli: Visi ka viens majas uz bagato rodinu tur vajag cinitajus kas ar ierociem cinisies pret rietumu gansiem, fasistiem, benderovciem, nacikiem, gejiem un atbrivos pasasules no tiem un visur bus musu ruskii mir i kommunizm


Вы такие смешные, палитесь просто на ровном месте))
Все недовльные-русские. Латыши не могут быть недовольны по определению. Если недовольны латыши-то они объявляются русскими.
Но..надо сказать, методика рабочая.. Поэтому фактически никакой адекватной громкой критики-то и нет.. Кому же хочется получить клеймо "кремлин", не взирая, что именно сказано..

Atbildēt

Krievija-izdevusies valsts

30.04.2024. 12:31

»

Хм

Что, партия дала задание любой ценой уводить темы от обсуждения единства? Невзирая на провалы логики "недовольны и сами латыши-граждане"? Лишь бы зафлудить


Tovarisči osvoboditeli: Visi ka viens majas uz bagato rodinu tur vajag cinitajus kas ar ierociem cinisies pret rietumu gansiem, fasistiem, benderovciem, nacikiem, gejiem un atbrivos pasasules no tiem un visur bus musu ruskii mir i kommunizm.

Atbildēt

Atis Priedītis

30.04.2024. 10:14

»

Хм

Чудеса продолжаются - СССР уже рухнул, но вдруг вялая рука КГБ воспряла, и посоветовали уехать. Потому что в Малпилсе КГБ мог достать, в другом месте Латвии - уже нет


Esmu ticies ar ļoti augsta līmeņa bijušo VDK pulkvedi. Ja viņš man nemeloja, tad esmu sapratis, ka visas aktivitātes ar centieniem Kristapu nogalināt ir bijušas vietējā līmeņa čekistu pašdarbība. Visu organizēja apmēram majora līmeņa VDK virsnieks laikā kad centralizētās čekistu struktūras jau bija kļuvušas mazaktīvas.

Atbildēt

Atis Priedītis

30.04.2024. 09:35

»

Хм

Чудеса продолжаются - СССР уже рухнул, но вдруг вялая рука КГБ воспряла, и посоветовали уехать. Потому что в Малпилсе КГБ мог достать, в другом месте Латвии - уже нет


VDK savu darbību Latvijā turpināja arī pēc 1991.gada. Čekas maisos vien ir atrodami vismaz 30 mālpilieši. Un vismaz daži no tiem turpināja pret Kristapu izjust zvērīgu naidu.

Atbildēt

Хм

29.04.2024. 22:27

»

Atis Priedītis

Ieteikums man braukt prom no Mālpils tika pateikts 1993.gadā kad VDK vairs oficiāli Latvijā nedarbojās. Un vismaz vienam čekistam pamodās sirdsapziņa


Чудеса продолжаются - СССР уже рухнул, но вдруг вялая рука КГБ воспряла, и посоветовали уехать. Потому что в Малпилсе КГБ мог достать, в другом месте Латвии - уже нет.

Atbildēt

Atis Priedītis

29.04.2024. 20:22

»

Хм

И еще один удар по КГБ-приказы руководства там можно было просто не сильно стараться выполнять. И контроля за выполнением тоже не было


Ieteikums man braukt prom no Mālpils tika pateikts 1993.gadā kad VDK vairs oficiāli Latvijā nedarbojās. Un vismaz vienam čekistam pamodās sirdsapziņa.

Atbildēt

Uldis

29.04.2024. 16:42

»

Meh

Nebrīnīšos, kad JV beigās paziņos, ka vainīgie ir NA un AS


Visus pēdējos gadus tā saukto sabiedrisko mediju propagandoni izkārnījās uz NA un ZZS, tagad tie savu zarnu saturu izgāž uz AS.

Atbildēt

Хм

29.04.2024. 15:06

»

Krievija-izdevusies valsts

Dorogije tovarišči: Visi ka viens paliga Rodinai tas cina ar gansiem, fasistiem, benderovciem, nacikiem, amerikanciem, gejiem, utt..Visi ka viens domoi na rodinu. Tovarišč:Matj-rodinu zovjot


Что, партия дала задание любой ценой уводить темы от обсуждения единства? Невзирая на провалы логики "недовольны и сами латыши-граждане"? Лишь бы зафлудить?)))

Atbildēt

vice

29.04.2024. 14:34

Latvijas laicīgā kultūrvēsture (2024.g.):

Fakti (no publiskā).

2011. gada 6. augustā, mēnesi pirms 11. Saeimas ārkārtas vēlēšanām nodibināja partiju “Vienotība”. Tā izveidojās, saplūstot politiskajiem spēkiem “Jaunais laiks”, “Pilsoniskā savienība” un “Sabiedrība citai politikai”.

Ārkārtas parlamenta vēlēšanās “Vienotība” tika pie 20 mandātiem, tā bija trešā lielākā frakcija Saeimā. Divus mēnešus vēlāk notika apvienotās partijas kongress, kurā pārvēlēja vadītāju un vadības struktūras. Abus notikumus saista kāds fakts – balsu skaitīšanai izmantota sistēma “Balsis”. To nodrošinājis uzņēmums “SOAAR”.

Astoņu gadu garumā uzņēmums “SOAAR” nodrošinājis tehnisko atbalstu iekšējo vēlēšanu rīkošanu partijai “Vienotība”. Pakalpojums uzņēmumam kopumā izmaksājis vairāk nekā 20 tūkstošus.

Taču politiskais spēks par to nav maksājis nevienu centu.

Elektroniskā balsu skaitīšana vēlēšanās Latvijā uzsākta 2010. gadā. 10. Saeimas vēlēšanās to eksperimentāli izmantoja piecos iecirkņos.

Arī partija “Vienotība” vēlējās sekot līdzi laikam un balsis apkopot automātiski.

Kongresos delegāti balso paceļot mandātus, tos uz vietas skaita balsu skaitīšanas komisija. Bet balsošana par partijas vadību notiek ar biļeteniem un vēlēšanu urnām. Tieši šo balsu saskaitīšanu Vienotība vēlējās paātrināt, tāpēc vērsās pie firmas “SOAAR”.

“SOAAR” valdes loceklis Renārs Kadžulis raidījumam stāsta, ka partija to pieprasīja 2011. gadā.

“Tad no 2011. gada, praktiski katru gadu tas tika veikts, līdz 2019. gadam.

2020. gadā es atteicu. […]”

No 2010. gada līdz 2022. gadam “SOAAR” strādāja pie vēlēšanu sistēmu nodrošināšanas.

Faktiem PIEKRĪT GAN R.Kadžulis, GAN Jaunās Krievotības vēzis!

Šo FAKTUS 8 gadus no vietas PĀRBAUDĪJA KNAB (veicot SAVUS tiešos pienākumus jeb precīzāk - NEVEICA, tajā skaitā J.Straume)!

Tātad vismaz 8 REIZES KNAB praktiski ir imitējis pārbaudi, kuras (ikvienas) laikā BŪTU JĀKONSTATĒ prettiesiska rīcība!!!!

Vismaz 8 reizes PĒC KĀRTAS!!!

Tagad (2024.g.) Jaunās Krievotības vēzis lūdz KNAB (kas jau vismaz 8 reizes pēc kārtas) nav pildījis savus pienākumus VĒLREIZ izvērtēt!!!

Šajā gadījumā KNAB jakonstatē ne tikai acīmredzamas Jaunās Krievotības vēža nelikumības, bet arī paša KNAB nolaidība un nekompetence (kas pamatoti ļauj apšāubīt KNAB kompetenci kā tādu)!!

Klāt visam prokremliskās Latvijas medijšļuras klusēšana 13 gadu garumā (ar iepīkstēšanos tikai tad, kad informācija vismaz 2 mēnešus tiek AKTĪVI apspriesta Latvijas sabiedrībā)!!!

Latvijas laicīgā kultūrvēsture un cēloņsakarības!

Kas tur bija ar provinces novada muzeju (medijšļuras 2023.g. GALVENĀ TĒMA), Dziesmu svētku ietekmi uz "klimatneitralitāti" un divu pilngadīgu cilvēku personīgu saraksti pēc pusnakts (2024.g. GALVENĀ TĒMA)?

Atgādinu, ka ķēmu Jēkabu Straumi (KNAB priekšnieks) PĀRVĒLĒJA un IEPRIEKŠĒJO bezdarbību izvērtēja (Saeimā) GAN Jaunās Krievotības vēzis, GAN NA (kas tagad mutīgi kritizē).

Pārvēlēja PĒC TAM, kad parazītiskā Straumes vadītais KNAB VISMAZ 8 reizes pēc kārtas NEBIJA konstatējis VIENU UN TO PAŠU - ACĪMREDZAMO (nenoliedz ne Jaunās Krievotības vēzis, ne R.Kadžulis)!

Prokremliskā Latvijas medijšļura (visa veida) centīgi klusēja ....13 (cik? cik?) ...13 GADUS!!!

No Latvijas laicīgās kultūrvēstures (09.06.2022.g.):

"Esmu pārliecināts, Ka KNAB iesāktais kurss ir pareizs, UN TAS JĀTURPINA ARĪ NĀKAMAJĀ TERMIŅĀ. Pateicos KNAB komandai par nesavtīgu darbu SABIEDRĪBAS LABĀ, kā arī sadarbības partneriem un sabiedrībai par atbalstu cīņā pret korupciju, kā arī gatavību nepieņemt korupciju kā normu un ZIŅOT. GODS pār VARU!"

(Jēkabs Straume, KNAB priekšnieks)

Atbildēt

primātu paranojai

29.04.2024. 14:01

»

Pirātu partija

Vemjotības vēzis paralizējis Latviju. Izveidotais kleptokrātu režīms ir ļoti līdzīgs puķina izveidotam režīmam. Pat likumus pieņem vienādus, un globālistu kovididiotu pavēles pilda vienādi...


kārtējā delīrija murgu lēkme

nu ja, svētdienas vakars....

un traķenes sanitāriem arī brīvdiena

kas varēja noiet greizi?

Atbildēt

Krievija-izdevusies valsts

29.04.2024. 13:12

Dorogije tovarišči: Visi ka viens paliga Rodinai tas cina ar gansiem, fasistiem, benderovciem, nacikiem, amerikanciem, gejiem, utt..Visi ka viens domoi na rodinu. Tovarišč:Matj-rodinu zovjot!

Atbildēt

Хм

29.04.2024. 10:03

»

Atis Priedītis

Pirms šis cilvēks sāka strādāt VDK man ar viņu bija ļoti labas attiecības. Ticamākais, redzot visu kas notiek, viņš negribēja piedalīties manā noslepkavošanā


И еще один удар по КГБ-приказы руководства там можно было просто не сильно стараться выполнять. И контроля за выполнением тоже не было.

Atbildēt

Хм

29.04.2024. 07:36

»

Atis Priedītis

Patiess notikums, kurš risinājās Mālpilī 80.to gadu beigās...


Могущество КГБ рассыпается на глазах. То тем, кого пытались завербовать, а они агентов на х..посылали, ничего потом не было-судя по рассказам тех, кто оказался в мешках КГБ. То "убрать" даже при многих попытках не смогли.

Наверняка vietējais VDK virsnieks в КГБ служил как Элерте в КПСС - чтобы изнутри разговаривать и подрывать.

Atbildēt

Хм

29.04.2024. 07:30

Ну да, логично-нападение лучшая защита.
Осталось еще только как в России запретить "международное движение по дискредитации Нового Единства" и штрафовать впредь всех, кто тоже сольет на НЕ что-то негативное.

Хотя скорее всего это негативное имущие увидели, что позиции НЕ закачались, и поэтому каждому новому уже надеждее и смелее выдать и свою порцию.
ЧТо касательно придержали к выборам-а почему нет?
Ну да, не сказали сразу, не волнует их честность как таковая. Ну так это все равно не отменяет возможные нарушение со стороны НЕ

Atbildēt

Pirātu partija

28.04.2024. 23:46

Vemjotības vēzis paralizējis Latviju. Izveidotais kleptokrātu režīms ir ļoti līdzīgs puķina izveidotam režīmam. Pat likumus pieņem vienādus, un globālistu kovididiotu pavēles pilda vienādi.
Latvijā NewVemjotība tiks padzīta tad, gan padzīs līdzīgu puķina partiju raškā.
Ar Krieviju viss skaidrs, tur drīz sāksies puķina “Vienotības”, JedinajaRoisija demontāža, tomēr Krievijas “Vienotības” vēzis ir paralizējis, uzpūtis visas valsts struktūras un attīrīšanās būs asiņaina.
Drīz dzirdēsiet par skaļiem notikumiem ap Kremli. Daudz likvidāciju vadošos amatos sēdošo. Čekisti nekautrēsies, ko nevar apcietināt to izmetīs pa logu.
Likvidāciju kulminācija būs uz augustu, pēc tam maza pauza, un atsāksies novembrī. Tradicionāls laiks vatņiku revolūcijām, nežēlīgām un bezjēdzīgām.
Krievijas liktenis ir izlemts, izjuks tā pat kā izjuka cccp. Ķīna paņems tālos austrumus, bet vēlāk.
Puķina dubultnieka laiks ir skaitīts, drīz likvidācija, vai nu pirms, vai uzreiz pēc inagurācijas. Čekisti paši nevar izlemt.
Lai novērstu vatņiku uzmanību no puķina likvidācijas un pievilktu skrūvītes, pirms likvidācijas terorakti. Būs bumba ekspresī, spridzinās metro, bet tas viss ir sīkums salīdzinot ar AES.
Vēlāk likvidēs visus bijušos puķina draudziņus un līdzgaitniekus, lai nepaliek neviens liecinieks. Vienu no pirmiem, Medveģjevu. Vērtības viņam nekādas, bet informacījas laukā visu laiku smird.
Priecāšos ja mūsējo jenotīvas “varoni” Lacīšu Valdi arī paķers līdzi, par kukuļiem, ko iepriekšējā reizē viņam nevarēja pierādīt.
Smuki likvidēs peskovu, kā teica VVP, močit v sortire!. Runājošo zirgu lavrovu, pat čekistu patruševu kāds novāks, kaut gan viņam vēzis pēdējā stadijā, tā pat kā zirgam.
Vatņiki ir pilsoņu kara priekšvakarā. Maijs būs kara aktīvā fāze Ukrainas frontēs, vatņikus sitīs. Jūnijā, līdz ar puķina dubultnieka nāvi, kara aktīvā fāze beigsies.
ASV drīz vēlēšanas, tāpēc abu kovididiotu trampa un baidena hospitalizācija. Baidena, tāpēc ka tā reitings ļoti zems, bet trampa, tapēc ka var vinnēt. ASV paliks bez prezidenta.
Rašistiem nāksies pamest Ukrainas teritoriju, bet pašā Ukrainā sāksies rokādes. Daudzus apcietinās par zagšanu.
Revolūcija Gruzijā!
Francijā sāksies pēc makarona olimpiskām spēlēm, kuras būs radioaktīvas.
Izraēlā kara aktīvā fāze, Izraēlas teritorijā, mācīs žīdiem neizmānīt naudu un nestāstīt holokosta pasaciņas. Vēlāk revolūcija Irānā, bet tas žīdus tas neglābs.

Atbildēt

viss ir vienkārši

28.04.2024. 13:01

»

hendelis

Grafomān, nemokies ar saviem rakstu palagiem, neviens tāpat nelasa tavus šizofrēniskos murgus


Kas arī bija jāpierāda - savā ziņā (to, visticamāk, konstatētu jebkurš normāls cilvēks, sevišķi jau ar psihiatriju saistīti profesionāļi), papildus jau minētajai "kancelēšanas (nospārdīšanas) kultūras" piekopšanai – priekš minētajiem klīniskajiem deģenerātiem Pētera Karlova, tas kurš 'vice", Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – tā ir tipiska psihotoksiska atkarība no sava pašu publiski demonstrētā kretīnisma.

Viens no abiem minētajiem jēgas vārguļiem – tas, kurš "Pēteris Karlovs, Пётр Алексеевич Карлов" – ir visnotaļ "sen(il)s” personāžs, kuram savulaik, tā dēvētajos "sliktajos padomjlaikos", nav sekmējies sevi "radoši apliecināt" (t.sk. – arī kā VDK provokatoram stukačam), šim fakta izraisot "mūžam nesadzīstošu / jēli pulsējošu" mentālu traumu (ar VISĀM no tā "iztekošajām" konsekvencēm - par ko var pārliecināties jebkurš interesents, pārvarot gluži dabīgu riebumu vērot patoloģiska deģenerāta agonijas konvulsijas).

Savukārt - otrs, tas, kurš bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs", ir tipisks iedomāti "anonīmais" deģenerāts analfabēts parastais, kurš, visticamāk, truli neapzināti (vai, varbūt, nu jau visai apzināti) cenšas "piesmērēties kā sīks sūdiņš" jebkāda, kaut vai sava iedomātā "ienaidnieka" apava pazolei - lai varētu nosmirdēt iespējami uz katra soļa, ko sper CITI, nevis viņš. Jo - taml. "sīkiem sūdiņiem" jau pašiem savu kāju (un galvu / smadzeņu) nav, kā zināms. ;)

P.S. Aktuāls citāts: "Lato Lapsa - vai portāls vēl ir tavs? Izlasi pats, kas te notiek!"

Atbildēt

edis

28.04.2024. 12:57

»

hendelis

Grafomān, nemokies ar saviem rakstu palagiem, neviens tāpat nelasa tavus šizofrēniskos murgus


Klau,ja tu mokies ar palagiem varu tev ieteikt labu padomu.Nemokies!Atdod citiem un miers.Tev ''palags par platu,kruncinas savelas'',tak nemoki tu savu pakalu!

Atbildēt

Iemesls

28.04.2024. 12:56

»

Haralds Kalns

Ja SAB, KNAB, VDD, Ģenerālprokuratūra tā arī līdz šim nav atklājušas, kurš apmeloja Šleseru tieši vēlēšanu priekšvakarā - ar ko JV ir privilēģētāka, lai minētie kantori pēkšņi sasparotos, izberztu acis un ieraudzītu!? Stipri jau līdzīgi gadījumam ar Sudrabu pirms 2014. gada vēlēšanām - tad kaut kā Vienotība...


Kāpēc vienotība tik izmisīgi vēlas, lai lietu izmeklē KNAB, nevis Ģenerālprokuratūra, kā tam būtu šajā gadījumā jābūt? Jo KNAB gar fizisku personu ziņošanu, par lietām, kas neskar korupciju, nav nekādas daļas!
Iemesls ir prozaisks. KNAB, SAB, VID un DP nav tiesas, kur melošanai ir pilnīgi noteiktas juridiskas sekas. Kamēr vēl lieta nemaz nav ierosināta, visi tie kriminālie jenoti var melot uz vella paraušanu! Un KNAB tikai kratīs galviņas un ticēs, ticēs, ticēs! Bet lieta tā arī netiks ierosināta līdz noilgumam. Tā huntas pārvaldītajā Latvijā viss notiek.

Atbildēt

Pēteris Karlovs, tas kurš Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки

28.04.2024. 12:56

»

hendelis

Grafomān, nemokies ar saviem rakstu palagiem, neviens tāpat nelasa tavus šizofrēniskos murgus


Deģenerāt Pēteris Karlovs, tas kurš дебил из дурки - neviens tāpat nelasa tavus šizofrēniskos murgus!

Atbildēt

Naivais

28.04.2024. 11:33

man tik ļoti patika raksts, ka es pat uzliku +. neapšaubāmi priecē tas, ka pašiem arī pielecis, ka zem viņiem "rok".... tikai, diezvai, pie vainas būs priekšvēlēšanu aģitācija... laikam jāgaida kādi jauni brīnumsolītāji, kas, atkal solīs dzīvi tuvu paradīzei, aptverot solījumos visus slāņus... atstrādātas tehnoloģijas, kuras strādā...

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

28.04.2024. 09:50

Ļoti laba ziņa, lai gan, nezinot, kas nāks vietā, ir grūti izvērtēt.
Atgādināšu, ka abiem mūsu politikas vēstures "hegemoniem" - Latvijas ceļam un Tautas partijai gals pienāca īsi pēc tam, kad tika zaudēta saikne ar realitāti. Šis paziņojums nepārprotami un uzskatāmi liecina par to, ka JV augšgalā ir noticis tieši minētais. Jautājums vien, vai šīs teritorijas patiesie saimnieki izlems upurēt par labu kādiem neonacistiem, kuri LV ievilks karā, vai tomēr tiks veiktas "reformas" un kadru pārbīdes tantu un onkuļu apmuļķošanai, un JV paliks tie, kuri turpinās īstenot kolonizatoru mērķus kā līdz šim.

Atbildēt

vice

28.04.2024. 07:58

Kreiso populistu Jaunās Krievotības vēzis turpina pūt!

Medijšļura klusējusi 8 gadus!

Aplokšņu algas!

Mangāna rūdas un asiņaino graudu tranzīta turpināšanās!

Klibās pīles lidojumu orģijas!

Vakar jauna pērle: Ašeradenpratība apgalvo, ka Stūra māja gadā izmaksājot Latvijas budžetam 70 miljonus EUR; dumjā medijšļuras žurnāliste māj ar galvu (reālās izmaksas 70 000 gadā)!

Jaunās Krievotības vēzis, Regresīvie un Zilie Zemnieki jeb "Dinamiskie" praksē!!!!

Jaunās Krievotība likusi viltot Saeimas vēlēšanu rezultātus!

Jaunās Krievotības biroja darbinieki saņēmuši minimālo algu (jābūt grāmatvedībā) un aplokšņu algas (arī ministru prezidenta birojā)!

Jaunās Krievotības kongresu nodrošināšana ar reketieru metodēm (par darbu nav maksāts, bet pakalpojums izmantots)!

VISI Jauno Krievotību "apmelo"!

Visas izmeklēšanas par Jaunās Krievotības vēzi izmeklēs institūcijas, kuras pārrauga un vērtē PATI Jaunā Krievotība!!!

Jaunās Krievotības vēzis un medijšļurpratība 2024!!!

Nav naudas?

AirBaltic glābs ar papildus 200 miljoniem (vismaz) no Latvijas nodokļu maksātāju naudas!

Vienīgā banka, kas Latvijā 2023.g. strādājusi ar zaudējumiem?

Pareizi - Latvijas banka (54 miljoni EUR zaudējumos)!!!

Kreiso populistu Jaunās Krievotības vēzis turpina pūt!

Atbildēt

edis

28.04.2024. 07:55

Ziniet,tas viss ir vienkarsi-''paliga,musejos sit''-repertuars.Tas loti labi strada maniaku un daunu sadala(uz ko patiesiba ari ir balstits viss Vienotibas speks),bet pec butibas,par problemu,par iespejamajiem risinajumiem,par adekvatu un sakarigu ricibu nav neviena varda.Tikai vaimanasana-''pamagite,nasih bjut!''Nozelojamie iznireli...

Atbildēt

Haralds Kalns

28.04.2024. 07:50

Ja SAB, KNAB, VDD, Ģenerālprokuratūra tā arī līdz šim nav atklājušas, kurš apmeloja Šleseru tieši vēlēšanu priekšvakarā - ar ko JV ir privilēģētāka, lai minētie kantori pēkšņi sasparotos, izberztu acis un ieraudzītu!? Stipri jau līdzīgi gadījumam ar Sudrabu pirms 2014. gada vēlēšanām - tad kaut kā Vienotība nezināja par godīgumu un taisnīgumu! P.S. Saistībā ar publicētiem rakstiem un komentāriem - katra apzinīga pilsoņa tiesības (pat pienākums) ir izteikt viedokli, savu vērtējumu un izpratni par aprakstīto tematu vai problēmu. Toties pieaugušiem vīriem galīgi nepiedien (nepiestāv),vienam otra pļūtienu skaitīšana, ostīšana un šķirošana,kas atbilst smilškastes līmenim!

Atbildēt

lauķis

28.04.2024. 06:26

Ir teiciens,svēta vieta tukša nestāv.Stāsts nav par partijām bet par aitām,kamēr aitas ļaus sevi cirpt tikmēr būs cirpēji.Diemžēl viss ir vēl ļaunāk jo aitas jau pārvēršas par pelējumu.

Atbildēt

Atis Priedītis

28.04.2024. 06:05

Patiess notikums, kurš risinājās Mālpilī 80.to gadu beigās

Atgriešanās pagātnē - fragments Nr.16

Šis gadījums ir pilnīgi pierādāms, tikai vietējais VDK virsnieks kategoriski atsakās kaut ko atcerēties,

Ar dažu mēnešu starpniecību pēc mēģinājuma Kristapu nošaut, slepeno dienestu darbinieki mēģināja Kristapu nogalināt vēlreiz. Šoreiz tika pielietota pavisam cita metode. Interesantākais bija tas, daudzus gadus vēlāk tieši tāds pats cilvēka nogalināšanas variants tika parādīts arī kādā populārā krievu seriālā. Tas nozīmēja, to ka Kristaps nebija vienīgais šāds upuris.

Metode bija ļoti primitīva. Kristapa virtuvē esošā gāzes plīts tika pieslēgta pie 220 voltu sprieguma. Kristaps bija ieradis katru rītu doties uz virtuvi un izmantojot gāzes plīti sev un savai sievai Lindai pagatavot kafiju. Tikai nezin kāpēc liktenīgajā rītā kafiju pagatavot bija nolēmusi Linda. Viņa iegāja virtuvē un pēkšņi no tās atskanēja skaļš kliedziens. Kristaps nobijies arī ieskrēja virtuvē un Linda satrauktā balsī paziņoja:
- Gāzes plīts sit pa pirkstiem!

Kristaps atgriezās istabā un sameklēja skrūvgriezni, kurš reizē bija arī strāvas sprieguma indikators. Pielicis to pie kādas no gāzes plīts dzelzs detaļas, viņš pārliecinājās, ka gāzes plīts tiešām ir zem sprieguma. Linda necieta, jo kājās viņa bija uzvilkusi sausas istabas čības.

Kristaps uzreiz piezvanīja "gāzes vīriem" un informēja tos par to kas ir noticis. Savukārt, tie sāka par Kristapu ņirgāties, ko viņš fantazējot, ka nekas tāds neesot iespējams. Bet pats interesantākais notika pēc tam. Pēc kāda brīža Kristapa dzīvoklī ieradās vietējais slepenā dienesta virsnieks, kuram ar gāzes lietām nebija pilnīgi nekāda sakara. Un viņš apstiprināja to, ka Kristaps nemelo.

No sākumā arī šis cilvēks neko Kristapam paskaidrot nespēja un tikai pēc dažām dienām Kristaps saņēma šādu atbildi. Kaut kur mājas sienā remonta laikā esot urbts caurums un urbšanas laikā notikusi gāzes pievada caurules savienošanās ar elektrības vadu.

Savas otrās dzīves laikā, brīdī kad Linda grasījās doties vārīt kafiju, Kristaps viņu aizturēja un virtuvē iegāja pirmais ar strāvas indikatoru rokā. Kad viņš bija pārliecinājies par to, ka gāzes plīts ir pieslēgta spriegumam, Linda satraukta uzdeva Kristapam jautājumu:
- No kurienes tu to uzzināji?
- Tā ir mana intuīcija, es šorīt jutu, ka kaut kas nav kārtībā, atbildēja Kristaps.

Atbildēt

viss ir vienkārši

27.04.2024. 23:43

»

Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa

Ticības apliecinājums


Kas arī bija jāpierāda - kā redzams, šiem abiem minētajiem deģenerātiem – Pēterim Karlovam, Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – nu nekādi nesanāk izvēlēto personāžu "kancelēt" jeb "nospārdīt tā, lai gar zemi un vairs nekustās". ;) Tas, dabiski, abus deģenerātus vājprātīgi tracina un (viņuprāt) publiski apkauno, tāpēc - šamajiem [cenzēts]gabaliem nav citu variantu, kā vien infantili naivi un absolūti nepamatoti "cerēt uz brīnumu, kas negaidīti nāk", un izmisīgi turpināt šādu savu pirms nu jau n-tajiem gadiem (!?!) aizsākto jebkurā izpratnē / izpausmē absolūti neadekvāto izpildīšanos. Patiesībā – tipisku kretinēšanos (nu jau pat klīniski šizofrēniski, galēji derdzīgi un absolūti bezjēdzīgi), pie tam, šim deģenerātu tandēmam praktiski ikdienišķi publiski "izgāžoties kā vecām sētām".

Tāda savdabīga abu deģenerātu "ilgtspējīgi" praktizēta publiska "mētelīšu virināšana", visplašākajai auditorijai demonstrējot savas nožēlojami necilās un (ģenētiski?) derdzīgi kroplās mentālās "mantības". Un, vienlaikus, tas ir arī tipisks enerģētiskais vampīrisms, jo abiem deģenerātiem – Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – netiekot pie maiakāli kārotās publiskās (paš)apķēzīšanās, šiem jēgas vājiniekiem var iestāties kritiski smaga abstience (tā dēvētās "lomkas"), vai pat "pazust dzīves jēga" (t.i., protams – ja šādus izdzimteņus Radītājs būtu vispār apsvētījis ar Dzīves Jēgu, kaut vai "pa minimumu") un šie uz pakaļkājām balansējošie sīklopiņi vienkārši nosprāgtu.

P.S. Viens no abiem minētajiem jēgas vārguļiem – tas, kurš "Pēteris Karlovs, Пётр Алексеевич Карлов" – ir visnotaļ "sen(il)s” personāžs, kuram savulaik, tā dēvētajos "sliktajos padomjlaikos", nav sekmējies sevi "radoši apliecināt" (t.sk. – arī kā VDK provokatoram stukačam), šim fakta izraisot "mūžam nesadzīstošu / jēli pulsējošu" mentālu traumu (ar VISĀM no tā "iztekošajām" konsekvencēm - par ko var pārliecināties jebkurš interesents, pārvarot gluži dabīgu riebumu vērot patoloģiska deģenerāta agonijas konvulsijas).

Savukārt - otrs, tas, kurš bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs", ir tipisks iedomāti "anonīmais" deģenerāts analfabēts parastais, kurš, visticamāk, truli neapzināti (vai, varbūt, nu jau visai apzināti) cenšas "piesmērēties kā sīks sūdiņš" jebkāda, kaut vai sava iedomātā "ienaidnieka" apava pazolei - lai varētu nosmirdēt iespējami uz katra soļa, ko sper CITI, nevis viņš. Jo - taml. "sīkiem sūdiņiem" jau pašiem savu kāju (un galvu / smadzeņu) nav, kā zināms. ;)

P.P.S. Aktuāls citāts: "Lato Lapsa - vai portāls vēl ir tavs? Izlasi pats, kas te notiek!"

Atbildēt

Remarks

27.04.2024. 22:38

Laiks dzīvot,laiks mirt !Plāni ir,rīcības nav!Nu tad nekā!

Atbildēt

Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa

27.04.2024. 21:24

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Ticības apliecinājums.

Atbildēt

?!

27.04.2024. 19:19

»

hehe

Publikācija un uzreiz pļutkinens


atkal ekstāze,pilni truseļi pļutkas.....

Atbildēt

patiesībā

27.04.2024. 19:18

»

Atkal nogulēju startu, šoreiz 4.vieta

Ontūns Mazpisāns© jeb O.M.©aurejs


viss ir vienkārši - JA jebkuram Normālam Cilvēkam būtu interese ievērtēt situāciju kopumā jeb "konceptuāli" un "monitorējot visu spēles laukumu" – būtu elementāri konstatējams, ka taml. "nospārdīšanas kultūra" tiek piekopta faktiski pie visām publikācijām komentāru sadaļās, kur vien šie divi deģenerāti – Pēteris Karlovs, tas kurš Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" - izmisīgi cenšas publiski "nolinčot" (vismaz personīgi man patiešām nezināmu objektīvu / loģisku iemeslu dēļ, jo – izņemot bezjēgā trulu skaudību un / vai ģenētiski kritisku mentālo kroplību + iespējams, debilības centra zombijtroļļošanas angažējumu – neko citu nevarētu iedomāties jebkurš Normāls Cilvēks) izvēlētu par "nospārdīšanas objektu", šiem deģenerātiem subjektīvi akūti netīkamu personāžu (pat, šķiet, PAŠiedomātu "ienaidnieku") kurš nu jau pārdesmit gadus publiskajā telpā lieto (arī, t.sk.) lit. pseidonīmu Ontūns Mazpusāns© jeb O.M.©.

Kā redzams, šiem abiem minētajiem deģenerātiem – Pēterim Karlovam, Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – nu nekādi nesanāk izvēlēto personāžu "kancelēt" jeb "nospārdīt tā, lai gar zemi un vairs nekustās". ;) Tas, dabiski, abus deģenerātus vājprātīgi tracina un (viņuprāt) publiski apkauno, tāpēc - šamajiem [cenzēts]gabaliem nav citu variantu, kā vien infantili naivi un absolūti nepamatoti "cerēt uz brīnumu, kas negaidīti nāk", un izmisīgi turpināt šādu savu pirms nu jau n-tajiem gadiem (!?!) aizsākto jebkurā izpratnē / izpausmē absolūti neadekvāto izpildīšanos. Patiesībā – tipisku kretinēšanos (nu jau pat klīniski šizofrēniski, galēji derdzīgi un absolūti bezjēdzīgi), pie tam, šim deģenerātu tandēmam praktiski ikdienišķi publiski "izgāžoties kā vecām sētām".

Savā ziņā (to, visticamāk, konstatētu jebkurš normāls cilvēks, sevišķi jau ar psihiatriju saistīti profesionāļi), papildus jau minētajai "kancelēšanas (nospārdīšanas) kultūras" piekopšanai – priekš minētajiem klīniskajiem deģenerātiem Pētera Karlova, tas kurš 'vice", Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – tā ir tipiska psihotoksiska atkarība no sava pašu publiski demonstrētā kretīnisma. Tāda savdabīga abu deģenerātu "ilgtspējīgi" praktizēta publiska "mētelīšu virināšana", visplašākajai auditorijai demonstrējot savas nožēlojami necilās un (ģenētiski?) derdzīgi kroplās mentālās "mantības". Un, vienlaikus, tas ir arī tipisks enerģētiskais vampīrisms, jo abiem deģenerātiem – Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – netiekot pie maiakāli kārotās publiskās (paš)apķēzīšanās, šiem jēgas vājiniekiem var iestāties kritiski smaga abstience (tā dēvētās "lomkas"), vai pat "pazust dzīves jēga" (t.i., protams – ja šādus izdzimteņus Radītājs būtu vispār apsvētījis ar Dzīves Jēgu, kaut vai "pa minimumu") un šie uz pakaļkājām balansējošie sīklopiņi vienkārši nosprāgtu.

P.S. Viens no abiem minētajiem jēgas vārguļiem – tas, kurš "Pēteris Karlovs, Пётр Алексеевич Карлов" – ir visnotaļ "sen(il)s” personāžs, kuram savulaik, tā dēvētajos "sliktajos padomjlaikos", nav sekmējies sevi "radoši apliecināt" (t.sk. – arī kā VDK provokatoram stukačam), šim fakta izraisot "mūžam nesadzīstošu / jēli pulsējošu" mentālu traumu (ar VISĀM no tā "iztekošajām" konsekvencēm - par ko var pārliecināties jebkurš interesents, pārvarot gluži dabīgu riebumu vērot patoloģiska deģenerāta agonijas konvulsijas).

Savukārt - otrs, tas, kurš bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs", ir tipisks iedomāti "anonīmais" deģenerāts analfabēts parastais, kurš, visticamāk, truli neapzināti (vai, varbūt, nu jau visai apzināti) cenšas "piesmērēties kā sīks sūdiņš" jebkāda, kaut vai sava iedomātā "ienaidnieka" apava pazolei - lai varētu nosmirdēt iespējami uz katra soļa, ko sper CITI, nevis viņš. Jo - taml. "sīkiem sūdiņiem" jau pašiem savu kāju (un galvu / smadzeņu) nav, kā zināms. ;)

P.P.S. Aktuāls citāts: "Lato Lapsa - vai portāls vēl ir tavs? Izlasi pats, kas te notiek!"

Atbildēt

Pēteris Karlovs, tas kurš Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки

27.04.2024. 19:17

»

indullis

durka


Pēteris Karlovs, tas kurš дебил из дурки

Atbildēt

indullis

27.04.2024. 19:11

»

O.M.©

...


durka

Atbildēt

Visticamāk

27.04.2024. 19:01

»

yes

Vienotību var glābt pļutkinenenu iesaiste cīniņā


hehe varētu piekrist iesaistīties (dabiski, par necilu samērīgu atlīdzību - ne jau par baltu velti šī persōna tik ļoti cenšas nosmirdēt fōnā, kur vien var iespraukties), jo - ko lai viņa citu dara ar saviem nevienam nevajadzīgajiem pļutkineniem? ;)

Atbildēt

Meh

27.04.2024. 19:01

Nebrīnīšos, kad JV beigās paziņos, ka vainīgie ir NA un AS!

Atbildēt

tu

27.04.2024. 18:54

»

hehe

Tagad pļutkinena cienītāji var izostīties


patiešām esi tik pārliecināta, ka taviem regulārajiem "hehes pļutkineniem" ir "cienītāji-ostītāji"?

Lai gan - visam / visiem ir savi "fanotāji", kāpēc gan lai tev / taviem "izstrādājumiem" tādi nebūtu... ;)

Atbildēt

yes

27.04.2024. 18:51

»

hehe

Tagad pļutkinena cienītāji var izostīties


Vienotību var glābt pļutkinenenu iesaiste cīniņā!

Atbildēt

hehe

27.04.2024. 18:34

»

O.M.©

...


Tagad pļutkinena cienītāji var izostīties!

Atbildēt

O.M.©

27.04.2024. 18:32

»

bebrs

Malacis ,pareizā gaismā parādi Latvijā notiekošo


;)

Tencinājums atzinīgam vārdam!
PATIESĪBA nervu šūnas ārda,
Nepatikā 'cepties' liek, pat baida,
TIKAI tos, kam 'fiškā' pelē skaidas.
...
VISAS Domas, Radītājs ko devis,
Katram atļauts pielāgot priekš sevis:
Garus tekstus "fragmentēt" (bez mokām!),
JA ar "pacietību" knapāk sokas...

Gaumes ļaudīm atšķiras (un spējas):
Tie, kam garāks paudums "nekotējas",
Nav ne sliktāki, ne "priekšniecība" ~
Radītājam VISS ir PATIESĪBA. ;)

-----------

Ir sacīts: "Ja nav iespējams mainīt jebko, kas nešķiet gana ideāls, bet no kā nav iespējams izvairīties – atliek vienīgi izmantot iespēju manīt attieksmi pret to." ;)

Atbildēt

viss ir vienkārši

27.04.2024. 18:15

»

Atkal nogulēju startu, šoreiz 4.vieta

Ontūns Mazpisāns© jeb O.M.©aurejs


Aktuāls citāts: “Ja tev ir “heiteri”, tātad tu vismaz kaut ko (vai arī daudz ko) dari pareizi.”

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Kurš šitiem mērkaķiem iedeva granātu?

FotoAr Rail Baltica sarunas turpinās pa riņķi. Faktiski politiķi mēģina kaut kur nogrūst atbildību, kaut atbildīgo loks jau turpat ir - viņi paši.
Lasīt visu...

13

Izlaupīts ražošanas uzņēmums. Seši gadi pēc uzbrukuma

Foto2024.gada 19.jūlījā iestāsies melnā jubileja. Seši gadi pēc ekonomiskā un reideriskā uzbrukuma ražošanas uzņēmumam Ventspils ielā 63 b, Rīga. Viss tālākais ir mans viedoklis par notikušo.
Lasīt visu...

21

Lūgums izvērtēt iespējamu nodokļu maksātāju līdzekļu izšķērdēšanu Jēkabpils novada attīstības pārvaldē

FotoLūgums izvērtēt iespējamu nodokļu maksātāju līdzekļu izšķērdēšanu Jēkabpils novada attīstības pārvaldē: domes izveidots birojs, iepirkumu speciāliste Linda Meldrāja ilgstoši neatrodas darbā, vadītājs piever acis, „speciāliste” saņem algu un ir kā tukša vieta, jo faktiski neveic darba pienākumus, saņem algu par mākslīgi radītu dīkstāvi ilgāk par gadu.
Lasīt visu...

12

„Rail Baltica” projekts - deputātus sāk pārņemt panika

FotoRail Baltica projekts - deputātus sāk pārņemt panika. Tā varētu raksturot Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijas trešdienas sēdes atmosfēru.
Lasīt visu...

21

Kā tikt galā ar „Rail Baltica” projekta septiņkārtīgo sadārdzinājumu un naudas trūkumu?

FotoĢeniāla doma - sadārdzināt vēl vairāk. „Rail Baltica” gadījumā tas nozīmē aizņemties naudu uz augstākiem procentiem nekā valsts pati spētu to nofinansēt. Gribētāji būs. Pretī taču valsts garantijas. Samudžinās darījumu tā, ka neko saprast nevarēs un pieliks vēl kādu miljardu.
Lasīt visu...

21

Likumprojekta nepārprotamības aritmētika

FotoSaeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētājs aicina parlamentāriešus ātrāk izskatīt trešajā lasījumā grozījumus Civilprocesa likuma 594.pantā - jau tagad, 20. jūnijā, pirms Jāņiem.
Lasīt visu...

12

Lai nodrošinātu igauņiem vilcienu uz Eiropu, latviešiem pamatīgi jāceļ nodokļi?

FotoPēc gadiem divdesmit igauņi, baudot poļu alu, pa vilciena logiem vēros jostas savilkušos latviešus sērīgi raugāmies uz ne pārāk ātri ritošo vilcienu Eiropas virzienā: latviešiem nav laika vizināties, viņiem jāatdod ārējie parādi un čakli jāmaksā augstie nodokļi, – aptuveni šādu ainu uzbur lasītais Valsts kontroles publiskotā dokumentā ““Rail Baltica” projekta situācijas izpēte (Kopīga situācijas izpēte Tallina, Rīga, Viļņa, 2024. gada 11. jūnijā)”. Visā stāstā ir viena priecīga ziņa - Valsts kontrole izrāda drošsirdību publiski pateikt politiķiem netīkamo skaudro patiesību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

"Rail Baltica" projekts kā aklās zarnas izgriešana caur papēdi

“Pašlaik nav kārtīga saimnieka “Rail Baltica” īstenošanai”, “Valdība nav iestāde, kas apmaksā rēķinus”, “Premjere Siliņa parāda nostāju...

Foto

Vairums mikroģeneratoru īpašnieku būs spiesti pāriet uz dinamiskās enerģijas uzglabāšanas sistēmām

Apritējis vairāk nekā mēnesis, kopš ieviesta jaunā elektroenerģijas neto norēķinu sistēma un mājsaimniecībās uzstādīto mikroģeneratoru...

Foto

Vai bēdīgi slavenais Raimonds Lejnieks – Puķe mēģina apkrāpt tautu?

Ja pēdējos gados mēs esam uzmanīgi sekojuši līdzi gan politikai, gan masu mediju ziņām, tad mums...

Foto

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

Kāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez...

Foto

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

Viens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās...

Foto

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

Ņemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica”...

Foto

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

Nesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka...

Foto

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

Igauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas...

Foto

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

Partiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās...

Foto

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

Likumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā...

Foto

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

Piecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā...

Foto

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

Es jums izstāstīšu kaut ko, ko...

Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...