Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

balodelis

16.05.2022. 00:03

skatieties ko manā izpratnē Golubova aicina masu medijos- uz kara, agresijas vai nacionālā naida kurināšanas izpausmēm. Jo kā pasaka viņa ministrs nepar ko neuzņemsies atbildību. Tad priekš kam mums tādi ministri? Tikai krēslu deldēt vai algu saņemt? Kāpēc personu Levitu nesauca pie atbildības par necieņas izrādīšanu pie Astras pieminekļa kad netika noņemta cepure, pret Latvijas tautu. Vai par nacionālā naida kurināšanas izpausmi no minētā Levita puses pret latviešiem, kad Levits kurināja nacionālo naidu starp lavijas iedzīvotājiem nenoņemot cepuri Latvijas patriota godināšanas laikā! Golubeva neamz nepilda tai uzliktos pienākumus un viņas pašas apsolīto

Atbildēt

NA

15.05.2022. 04:30

Man sapnī rādījās murgi, biju nonākusi Lezbas salā, kur dzīvoja vairs lezbietes un veci cilvēki. Lūk tada ir A/p politika!

Atbildēt

varētu jau padomāt

14.05.2022. 11:51

Ka šodien kāds vispār spēj ticēt solītajiem!

Atbildēt

Gena

14.05.2022. 09:11

Es saprastu, ja Nacionaļi prasītu ministres atkapšanos par bardaku ceļu satiksme, par likumu neieverošanu daudzas jomas, par nespēju izskaust masveida korupciju un blatus..Tas butu bijis valstiski daudz pareizak ka 10. maija svecīšu likšana..
Varētu domāt, ka nacionaļi ir tik pat stulbi, ja doma, ka ar pieminekļa nojaukšanu pazudis ar tie,kas tur pulcejas un aure: Rossija, rossija, putin, putin, utt..

Atbildēt

Maija loģika

14.05.2022. 07:19

»

Jūtama konstruktīva kritika

"Ad hominem der, jo ministre ir krievu sieviete", teica lauķe bez argumentiem


Te nav runa par viņas tautību, bet gan par viņas attieksmi pret Latvijas pilsoņu drošību! Viņa sniedz nepatiesas ziņas par smago noziegumu atklāšanu Latvijā! Jautājums, kāpēc viņa melo? Atbildēs iespējami ir 3 varianti: viņa ir patiešām stulba, viņa ir mele, viņa kādu apzināti piesedz!

Atbildēt

Jūtama konstruktīva kritika

14.05.2022. 06:01

»

Maija

Kad beidzot atkāpsies Stulbā ministre kopā ar savu žurnālistu Labuku


"Ad hominem der, jo ministre ir krievu sieviete", teica lauķe bez argumentiem.

Atbildēt

Tie ir mūsu zelta kadri...

13.05.2022. 21:33

»

Maija

Kad beidzot atkāpsies Stulbā ministre kopā ar savu žurnālistu Labuku


Golubeva nav stulbāka, par saviem atbalstītājiem, par tiem, kuri viņu iecēla amatā. Liekās, ka pat gudrāka, jo prata to panākt!

Atbildēt

Maija

13.05.2022. 17:53

Kad beidzot atkāpsies Stulbā ministre kopā ar savu žurnālistu Labuku?

Atbildēt

Policija krievus respektē vairāk nekā latviešus

13.05.2022. 17:13

"Noskaidrots, ka, piemēram, situācijā, kur Rīgas pašvaldības policijas darbinieki sākotnēji palaida vīrieti ar Krievijas Federācijas karogu, šie policisti bija saņēmuši norādījumu no Valsts policijas komandējošā sastāva pārstāvja šo vīrieti sākotnēji palaist, bet vēlāk aizturēt brīdī, kad persona neatrastos cilvēku barā.

Respektīvi, pašvaldības policisti paši šo lēmumu nepieņēma. Kā noskaidrots dienesta pārbaudē, šāda komanda tika dota, NEVĒLOTIES IZRAISĪT konfrontācijas riskus ar tobrīd apkārtesošajām personām."

Atbildēt

IZRĀDĀS VIŅAS POLICIJA PILNA DEBIĻU

13.05.2022. 11:44

KURS IZGLĪTOS?????????????????? SKAT. LA RAKSTU 13 05 22!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

osvoboditel

13.05.2022. 09:51

Tovarišči: Naš adres ne dom i ne ulic-naš adres sovetskii sojuz.

Atbildēt

Gena

13.05.2022. 09:41

Redz kā: LV ministre nejūtas intin ne par ko ne kur vainiga, un ne par ko neatbild...Nu, ''izcila'' ministre...

Atbildēt

Super!

13.05.2022. 09:34

»

Nezinītis

"Bet katrā valstī uz ielas lieto savas valsts karogu. Te ir Latvija


Ak, Dievs, lai slavēti tie garā vājie... :(

Atbildēt

pilnīgs murgs

13.05.2022. 09:24

»

Golubeva Marija no Betlēmas

Golubeva Marija no Betlēmas...


ko Jūs te esat sacerējusi...

Atbildēt

Golubeva Marija no Betlēmas

13.05.2022. 09:19

Golubeva Marija no Betlēmas

Draugi! Dāmas un nedāmas! Homoseksuāļi un biseksuāļi! Godātā Rinkevičas kundze!

Es kā Iekšlietu ministrijas ministre teikšu tā. Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret jebkādām kara, agresijas vai nacionālā naida kurināšanas izpausmēm.

Speciālo uzdevumu bataljonam, reaģējot uz politiskām pūļa masu nekārtībām, ir īpaši uzdevumi no elektrošokeru pielietošanas līdz jaudīgu ūdensmetēju un trokšņa granātu piemērošanai.

Speciālo uzdevumu bataljons šodien veic vingrinājumus slepena poligona teritorijā, īpaši pievēršoties maigākām spēka izpausmēm. Es aicinātu ekektrošokerus aizstāt ar stekiem un rokudzelžuem. Īstiem rokudzelžiem, nevis erotiskā arsenāla seksuālām rotaļām, politiski nepakļaujoties stiprākam orgasma laikā.

Gaidāmi aicinājumi uz nesankcionētu pulcēšanos Rīgā, kas šoreiz šoreiz nav saistīts ar VDD plāniem un būtu operatīvais provokāciju uzdevums, lai identificētu “latviešu etniskos teroristus” vai “Kremļa aģentu žīdu kolonu”.

Citā “riskanto situāciju plānošanā” ar policijas provokācijām, kad policisti ir iefiltrēti “dažādos politiskās varavīksnes grupējumos”, mums ir jāvadās ne tikai no policijas operatīvajiem apsvērumiem, bet arī jāņem vērā plašāks sabiedriskais un ģeopolitiskais konteksts, lai ministram katru reizi 10. maijā nenāktos demisionēt. Tie visi ir visai slidīgi jautājumi. Tikai kopīgi ar Valsts prezidentu un Rinkevičas kundzi no Ārlietu ministrijas saskaņojami.

Tas attiecas arī uz veiksmīgo risinājumu gan Ukrainas traģēdijas fotogrāfiju izvietojumam, Ukrainas karogu Latvijas teritorijā pielietošanu.

Operatīvo pasākumu kontekstā ar provokāciju “dot brīvības, kas nav aizliegtas ar likumu”, piemēram ziedu nolikšanu piemiņas vietās, ir panākts ievērojams rezultāts, sabiedrības drošības nodrošināšanā. Es esmu pietiekami gudra, lai visu VDD operatīvo darbu plānotu un saprastu un man katram nav jāstāsta viss, ko zinu.

Atklāšu tikai tādu sīkumu, ka Uzvaras laukuma visa apkārtne ir noklāta ar neredzamām novērošanas kamerām. Ikviens policists ir aprīkots ar mobilu novērošanas un ieraksta kameru, kas ir sasaistē ar Rīgas operatīvas novērošanas centru.

Operatīvā informācija uzrāda arī atsevišķu policistu nelojalitāti policijas vadībai un neatbilstību ieņemajamam amatam.

Ir nekavējoši jāuzlabo policistu meistarība šo trūkumu novēršanā, lai nepieļautu, ka “krievvalodīga agresora karoga nēsātājam” pašvaldības policists nespēj izskaidrot piemērojamā likuma normu, kas to aizliedz darīt.

Līdz ar to saistībā ar notikumiem 10.maijā pie padomju pieminekļa Pārdaugavā Valsts policija pagaidām sākusi tikai pirmos trīs kriminālprocesus un 20 administratīvā pārkāpuma procesus.

Divi kriminālprocesi sākti pēc Krimināllikuma panta par genocīda, noziegumu pret cilvēci, noziegumu pret mieru un kara noziegumu attaisnošanu. Viena no šīm lietām sākta pret jaunieti, kurš pie pieminekļa staigāja ar Krievijas karogu. Abas lietas nodos izmeklēšanai Valsts drošības dienestā (VDD).

Ir jāņem vērā ikkatras rīcības sociāli psiholoģiskā ietekme un sodīšanas sistēmas ar ievērojamiem naudas sodiem efektivitāte.

Ziedu novākšana ar traktoru nākošajā rītausmā bija rīcība, kas notiek katru gadu pēc šī 9. maija pasākuma, tāpēc aizvainošanās ir uzspēlēta un ir pilnīgi nevietā.

Latvijas pilsoniskās nācijas izveides neveiksmes ir mūsu kopīgas neveiksmes. Es tagad teikšu, ka konflikti sabiedrībā ir auglīga augsne VDD operatīvajām darbībām, nodrošinot dabiedrisko drošību.

Jo dziļāki ir etniskie konflikti, jo drošāka sabiedrība.

Latvijas krievvalodīgajiem šobrīd jātiek galā pašiem.

Personīgi mana atbildība ir valsts gatavība nodrošināt piemērotu atalgojumu policijas darbiniekiem, tos neaizstājot vien ar novērošanas kamerām.

Pārpublicēts no Twitter

Atbildēt

Marijai Golubevai

13.05.2022. 08:58

»

ha ha ha

Nekādu nacionālu naidu te piesiet nevar, jo apzīmējumi gopņiks, utainais, šarikovs, krievs, urla, vatņiks, orks vai homo sovjetikus, nenorāda uz tautību, bet gan uz piederību tam vai citam noziedzīgam klanam. Moskaļs, vot tā jau ir tautība tāpat kā igauņi, čudi, vesi, tatāri, mongoļi kurus neviens neapsaukā...


droši vien ir līdzekļi, kā izskaitļot tavu personību un adresi. Un būtu pareizi, ja viņa, pasludinot nulles toleranci, to visu attiecinātu arī uz tevi. Tu kurini naidu un provocē, neatbildot par to, ko raksti.

Runājot par Golubevu kā personību, rodas iespaids, ka ir vērojama NA atbalstītāju (bez partijas ziņas tas nenotiktu) naidīga reakcija pret viņu kā pret krievieti, sievieti un droši vien arī kā pret homoseksuālu personu. NA biedriem ar visām šīm trim lietām ir lielas problēmas. NA vāc parakstus 110. pantam (kopā ar Latvijas krievu savienību (atcerēsimies Osipova un Dzintara kopbildi)), Nepatīk krievi tikai uz tautības pamata.

Golubeva norāda uz to, ko agresīvie un apmātie dzintarēni un bordānisti paši nepamana - uz tiesiskumu un likuma burtu. Un tur viss ir vienkārši, kā jau viņa paskaidroja par ziedu nolikšanu. Drīkst, var un kādam arī vajag.

Atbildēt

Nezinītis

13.05.2022. 08:46

»

Nezinīte

Kāpēc tev Latvijā jālieto Krievijas karogs? Mājās lieto, bet nevis uz ielas


"Bet katrā valstī uz ielas lieto savas valsts karogu. Te ir Latvija."

Ja te ir Latvija, kāpēc te ir tik daudz Ukrainas karogu un nu jau tik maz Latvijas karogu?

Atbildēt

Pilnīga draza

13.05.2022. 08:44

»

Paceļās jautajums

....Kāds vispār zin, kas te šodien Rīgā notiksies


Tie, kas par kaut ko jutīsies aizvainoti, visu atlikušo maiju ies protestos, bet menti, ietrenējuši sirdsapziņu, megafonu un asaru gāzes baloniņu kovida afērā, centīsies tiem neļaut protestēt. Un visam ir izdomāts ērts iegansts - karš Ukrainā, ukraiņi krīt un cīnās par latviešiem. Par sevi mazāk, laikam. Bet tad rodas jautājumi. Ja Latvijas pārstāvji tiktu finālā, vai par viņu šovu cilvēki fanotu tāpēc, ka Ukrainā ir karš? Būtu taču jāsmaida un jāpriecājas. Vai tad, kad Ēlands ies savā gājienā, Odesā raķetes nekritīs? Vai būs ētiski skatīties Latvijas izlases spēles Somijā PČ laikā, ja Ukrainā mirst cilvēki? Pie kā noved pokazuha, vairums zina no padomju laikiem.

Atbildēt

Skolnieciņš

13.05.2022. 08:37

Nacisms un komunisms ir divas totalitāras ideoloģijas. Abas šīs ideoloģijas ir pelnījušas publisku nosodījumu un aizmirstību. Nacisma un komunisma vieta ir vēstures mēslainē. Nacisms kā totalitāra un postu nesoša ideoloģija visā pasaulē ir aizliegts kopš 1945. gada 8. maija. Savukārt, komunisms kā totalitāra un postu nesoša ideoloģija vel nav pilnībā aizliegts. Ir laiks tiesāt komunismu. Ir laiks atcerēties šīs ideoloģijas noziegumus pret cilvēci un pasauli.
Un komunistiskās partijas regālijām (kompartijas varas simboliem) nav vietas Latvijā. Komunistiskās partijas regālijas ir pelnījušas kritiku, nosodījumu un aizmirstību. Pobedas kults ir destruktīvs Latvijas sabiedrībai un pasaulei kopumā. Ir laiks graut Pobedas kulta radītos mītus. Asiņainais 2022. gada 24. februāra rīts ir atvēris pasaulei acis uz Pobedas kulta patieso būtību. 2022. gada 24. februāra rītā Pobedas kults nometa savu miermīlīguma masku un parādīja savu plēsonīgo seju visai plašajai pasaulei. Pobedas kulta patiesā seja ir briesmīga, pretīga un atbaidoša. Maska ir kritusi. Pobedas kults ir atmaskojis pats sevi.
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
Dievturība mūžam dzīva.

Atbildēt

Paceļās jautajums

13.05.2022. 08:35

....Kāds vispār zin, kas te šodien Rīgā notiksies?

Atbildēt

tagad izdos Satversmi

13.05.2022. 08:30

»

Flag

Es neatbalstu Krievijas agresiju, tik traki veel nav. Tomeer neesmu dzirdeejis par kaadu likumu, kas aizliegtu privaati un neoficiaali lietot Krievijas Federaacijas karogu


kur priekš šarikoviem būs visa informācija, arī kā lietot tualeti...230 sējumi, šarikoviem pirkt ar likumu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

kāds kuram labums no tupas vainas sajūtas

13.05.2022. 08:27

ESI GODĪGA, JA VELK SMADZENES BŪT GODĪGAI...TAS IR VISGFRŪTĀK BŪT GODĪGAM...kura nespēj, tā uz čaka ielas, pelna ar to vietu, kas darbojas, ja galva nedarbojas... tāda dzīve

Atbildēt

Nezinīte

13.05.2022. 08:21

»

Flag

Es neatbalstu Krievijas agresiju, tik traki veel nav. Tomeer neesmu dzirdeejis par kaadu likumu, kas aizliegtu privaati un neoficiaali lietot Krievijas Federaacijas karogu


Kāpēc tev Latvijā jālieto Krievijas karogs? Mājās lieto, bet nevis uz ielas!
Bet katrā valstī uz ielas lieto savas valsts karogu. Te ir Latvija. Vai es kļūdos?
Ir taču šāds likums:
https://likumi.lv/ta/id/200642-latvijas-valsts-karoga-likums

Atbildēt

tieši tā

12.05.2022. 22:43

»

PRECĪZI

MŪS INTEGRĒ ŠARIKOVOS


ŠARIKOVUS INTEGRĒ ŠARIKOVI

Atbildēt

ha ha ha

12.05.2022. 22:23

Nekādu nacionālu naidu te piesiet nevar, jo apzīmējumi gopņiks, utainais, šarikovs, krievs, urla, vatņiks, orks vai homo sovjetikus, nenorāda uz tautību, bet gan uz piederību tam vai citam noziedzīgam klanam. Moskaļs, vot tā jau ir tautība tāpat kā igauņi, čudi, vesi, tatāri, mongoļi kurus neviens neapsaukā, izņemot iepriekš minētos "piederīgos", kas visus nesavējos sauc par čurkām.

Atbildēt

Nulles tolerance demokrātijai nozīmē beigas

12.05.2022. 21:06

Sanāks tikai mazā Baltkrievija.
Toties laba ziņa miesniekiem bataljonos - varēs sist visu un visus, arī sievietes un bērnus.

Atbildēt

viņiem dod pabalstus

12.05.2022. 20:52

»

Vietējais

Latvijā, tieši tāpat kā Krievijā, "russkij mir" atzīst tikai spēku. Tāda riņķī parunāšana - tās tādas pupu mizas vien priekš "russij mir" ir...


bezmaksas transportu medicīnu nekontrolē nodokļu nomaksu, šarikovs tas ir kā invalīds, pat dzīvo labāk kā invalīds. NEAIZSKARAMNIE.

Atbildēt

šarikovi un atbildība

12.05.2022. 20:49

smejies vai. Noticēsu tad, ja publicēs sarakstu ar visiem nekauņām sadisma atbalstītājiem, plus darba vietas, ja visiem pārbaudīs nodokļu nomaksu un noņems pabalstus, bezmaksas medicīnu, transportu u.t.t.t.t JO NEKAS NENOTIKS, TUKŠAS RUNAS, SAVĒJOS PIE MUMS NEAIZTIEK. VAI CITIEM MINISTRIEM KAUNS NEBŪS???????????????????

Atbildēt

Vietējais

12.05.2022. 20:35

Latvijā, tieši tāpat kā Krievijā, "russkij mir" atzīst tikai spēku. Tāda riņķī parunāšana - tās tādas pupu mizas vien priekš "russij mir" ir.
Piemērs - turka Ergogana nogāztā Krievijas lidmašīna, iznīcinātājs, kurš tikai 40 sekudes pārkāpa Turcijas robežu un atradās tās teritorijā, taču tika operatīvi nogāzts.
"Russkij mir" papukstēja, papukstēja - taču tā bija pēdējā reize, kad Turcijas robeža tika tādā veidā pārkāpta.
Tā ka Latvijā jārīkojas tikpat adekvāti!
Ja nespēj cienīt zemi kurā dzīvo - tad laidies uz savu sapņu zemi, nav ko šeit ar savu dziesmu grāmatu svešā baznīcā iet! Āmen!!

Atbildēt

noriebies

12.05.2022. 19:40

»

no malas skatoties

Utainiem jāatņem Latvijas pilsonība


Jo noriebusies okupantu valoda Latvijā.

Atbildēt

no malas skatoties

12.05.2022. 19:39

Utainiem jāatņem Latvijas pilsonība !!!

Atbildēt

Fēlis

12.05.2022. 19:32

Nu tad kā minēts rakstā iepriekš- atlaižam visu policiju un tad vācam kopā ar testa jautājumu- čei Krim? Policijā, tā pat kā visā sabiedrībā pietiek idiotu, kuri skatās kremļa propagandas TV, var būt arī pati Golubeva un redzot mūžīgās nejēdzības Latvijas dzīvē un politikā domā- a davai ka es iešaušu sev kājā un atbalstīšu krieviju jebkurā man pieejamajā veidā! Viņi jūsu mašīnas piekraus ar jums nolaupīto un izvedīs uz fāterlandi, paralēli izdrāžot jūsu meitas, sievas, mazmeitas un vecmammas, nošaujot jūsu dēlus, nomokot jūs pašus un nolīdzinot līdz ar zemi visu, ko sastaps savā ceļā. To jūsu glupās smadzenes nespēj apjēgt? Pa kremļa TV saka ka to ir izdarījuši paši ukraiņi? Esat gatavi pamēģināt? Tad atbalstiet rašistus, kuri ir izrādījušies sliktāki par nacistiem, ar kuriem dedi vojevaļi. Palasiet grāmatas par to, kā viņi izrīkojās iebrūkot Prūsijā un tāpēc mani nepārsteidz tas, ko krievi dara Ukrainā. Tāda tauta, tāda mentalitāte un tiem izdzimteņiem nav vietas civilizētā sabiedrībā. Viņiem jādzīvo starp sev līdzīgiem vietā, kura pašlaik saucas krievijas federācija.

Atbildēt

Kaķis

12.05.2022. 19:11

30 plus gadus, latvieši tiek integrēti varoņu sabiedrībā! Rezultāts bija redzams, gan pie Astras, gan okupantu pieminekļa. Ministres argumenti savai neizdarībai, ir stulbi un apkaunojoši latviešu nācijai. Šādai ministrei nevar uzticēt kaķus, kur nu vēl bērnus un cilvēkus!

Atbildēt

interesanti

12.05.2022. 18:59

Kā Jūs piedāvājat izlabot policijas izdarības vai neizdarības?...Labāk atzīstiet, ka neesat ne kompetenta, ne arī lielās algas cienīga!

Atbildēt

Flag

12.05.2022. 16:40

Es neatbalstu Krievijas agresiju, tik traki veel nav. Tomeer neesmu dzirdeejis par kaadu likumu, kas aizliegtu privaati un neoficiaali lietot Krievijas Federaacijas karogu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Valsts aizsardzības dienests: kļūdīties nedrīkstam

FotoAizsardzības ministrija nākusi klajā ar piedāvājumu ieviest Valsts aizsardzības dienestu. Strauji mainīgā drošības vide Eiropā un pasaulē, nepieciešamība izvietot Latvijā papildus sabiedroto spēkus, kā arī palielināt Latvijas bruņoto spēku skaitlisko sastāvu un valsts aizsardzībā iesaistīto iedzīvotāju skaitu (nevaram prasīt citiem mūs aizstāvēt, pašiem to nedarot) ir galvenie motīvi šādam solim. Manuprāt, Aizsardzības ministrijas iniciatīva ir labs pamats diskusijai sabiedrībā, Saeimā un valdībā. Būtiskākais ir detaļas un izpildījums, arī jautājumi, uz kuriem jārod atbildes. Būtu svarīgi vērtēt šādus aspektus.
Lasīt visu...

21

Ko zināja kolaboratori?

FotoTautas sēru un nodevības nedēļa pagājusi, un tagad jāturpina rūpēties par nākotni. Valsts prezidents, uzrunājot Saeimas deputātus, uzsvēra valsts drošību un izturētspēju kā noteicošās prioritātes. Diemžēl pirms 82 gadiem Latvijas vadība atdeva Latvijas valsti ne tikai bez kāda protesta, bet pat sludinot, ka ienākošā okupantu armija ir Latvijai draudzīga.
Lasīt visu...

21

Kāpēc mūsu lidostā atkal skan agresora valoda?

FotoBiju nepatīkami pārsteigta, šodien Rīgas lidostā dzirdot paziņojumus par lidojumiem, piemēram, uz Frankfurti, Briseli, Londonu un citiem galamērķiem trijās valodās - latviešu, angļu un arī krievu (!) valodā.
Lasīt visu...

15

Tik viena doma prātā man... un tā ir par Lembergu

FotoŠī gada 9. jūnijā Delfos tika publicēts mans raksts ar retorisku virsrakstu "Vai redzams Ventspils kleptokrātijas gals?". Reaģējot uz to, Aivars Lembergs ir publicējis pārsteidzoši viegli atspēkojamu, pat pašiznīcinošu pretrakstu ""Fake" ziņas jeb atbilde Ģirtam Valdim Kristovskim".
Lasīt visu...

21

„Fake” ziņas jeb atbilde Ģirtam Valdim Kristovskim

FotoŠī gada 9.jūnijā portālā Delfi.lv publicēts Ģirta Valda Kristovska - Ventspils domes deputāta no valdības partijas „Jaunā vienotība" un partijas "Jaunā vienotība" pārstāvja Ventspils Brīvostas valdē priekšvēlēšanu negatīvās politiskās aģitācijas raksts.
Lasīt visu...

6

Iesniegums par iespējamiem Bērnu tiesību aizsardzības likuma pārkāpumiem "Riga Pride" laikā

FotoLaika periodā no 2022.gada 13.jūnija līdz 19.jūnijam Rīgā norisinājās "Riga Pride", kas vispārzināms ir Latvijas lesbiešu, geju, biseksuāļu un transpersonu (turpmāk – LGBTQ) ikgadējs pasākums, kura ietvaros 18.jūnijā tika organizēts gājiens un koncerts Vērmanes dārzā, ar mērķi  popularizēt LGBTQ tiesības.[1]
Lasīt visu...

15

Muļķība tik drīz nav gāžama, tomēr visi sauc, cik spēka, – palīdziet, glābiet Ivetu!

FotoŠī ir patīkama atkalredzēšanās ar sabiedriskās politikas centra “Providus” direktori un vadošo pētnieci, augstās Sorosa mācības koordinatori un vieslektori Latvijas augstskolās Ivetu Kažoku. Vecajā paziņā vēl kvēlo uguns, verd dzīvības sulas un neapdzēšams cīņas gars, īsi sakot, Iveta kustas kā dzīvsudrabs!
Lasīt visu...

21

Šis bija labs samits

FotoNATO samits Madridē ir noslēdzies. Nepārspīlējot var teikt, ka tas bija viens no būtiskākajiem pasākumiem Alianses pēdējo desmitgažu un arī Latvijas vēsturē.
Lasīt visu...

21

Kļūdainais “kļūdu labojums” aptieku noteikumos ir lielveikalu un lielo slimnīcu, nevis pacientu interesēs!

FotoTiekoties ar Veselības ministrijas Farmācijas departamenta pārstāvi Artūru Grīgu, Latvijas Pensionāru federācija un citu organizāciju pārstāvji atkārtoti lūdza apturēt t.s. “Aptieku noteikumus”, kas topošajā redakcijā būtiski lobētu lielveikalu un lielo slimnīcu intereses, bet pilnībā atstātu novārtā iedzīvotājus, kuri dzīvo mazapdzīvotās vietās.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

NATO superplāns “Baltijas slazds”

Igaunijas premjere Kaja Kallasa atklāja žurnālistiem, ka NATO aizsardzības plāns attiecībā uz trim Baltijas valstīm paredz atļaut Krievijas bruņotajiem spēkiem tās ieņemt...

Foto

Tikai nesmejieties, es atkal mēģināšu tiesāties un šoreiz kā tēvs un vīrietis gan noteikti uzvarēšu! Es un mans spēcīgais gars!

Un tagad pats svarīgākais. Tas, kas...

Foto

Vēstule ģenerālprokuroram Stukānam: par naida noziegumu jāsaņem reāls cietumsods

"4. maija deklarācijas klubs" vēršas pie Jums, lai rastu jēgpilnu risinājumu naida nozieguma izpausmei, kas norisinājās šā...

Foto

Anitas Muižnieces dubultie standarti ciniski turpinās

Šā gada maija beigās Valsts policijas (VP) Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes 2. nodaļa nosūtījusi prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai kriminālprocesu pret...

Foto

Vēsturisks solis Eiropas Savienībā – EK nākusi klajā ar priekšlikumu Dabas atjaunošanas likumam

22. jūnijā Eiropas Komisija nāca klajā ar vēsturisku priekšlikumu likumam par dabas atjaunošanu,...

Foto

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

Pensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu...

Foto

Nenopietnā rotaļa

Vasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu...

Foto

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

Vakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas...

Foto

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

Tautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana...

Foto

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

Kad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts...

Foto

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

Es pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas...

Foto

Par "audzēšanu"

Nekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari...

Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...