Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Māra

27.11.2016. 13:16

Piekrītu raksta autorei.
Mani vēl ļoti tracina Gunta rokas.Viņam ir tā kā krampjos savilkti pirksti,un viņš tik dikti žestikulē,un tas izskatās dikti neglīti.

Atbildēt

Z

11.11.2016. 02:02

Atdodiet šlāgeraptauju!

Atbildēt

Darling:)

02.10.2016. 10:04

Diemžēl, šajās aptaujās tiek tikai izredzētie, jo Leonardam Inkinam arī ir brīnišķīgas dziesmas, kuras pat LTV neņem pretī. Pieņem dziesmas par neko! Mēs nedzīvojam tautas valstī, bet gan padomju okupantu valstī ir pašcenzūra.

Atbildēt

w

19.09.2016. 18:25

..galvenais , ka lemberga elektorātam kolhozos tas patīk!

Atbildēt

Ritasi

18.09.2016. 10:04

Un es domaaju ka man vienai taa liekas.....

Atbildēt

motōrhead

16.09.2016. 15:51

Vai tad kāds tos mēslus arī skatās? Neticami...

Atbildēt

16.09.2016. 11:08

»

bemols

Raivai ar Hiršu jāuztaisa savs raidījums kādā citā formātā, un Guntis lai perās tik tālāk - laiks parādīs kam palikt, kam iet


Patiešām laba ideja.Hiršam ar Raivu apvienoties un uztaisīt savu raidījumu.Divi gudri un simpātiski vadītāji.Skrastiņš un neizskatīgā Velga ātri visiem apniks.Velga nav pļāpa,bet ārējais izskats traucē.Par Skrastiņa tukšo muldēšanu komentāri lieki.

Atbildēt

Janks

16.09.2016. 02:54

"...Guntis Skrastiņš, kam dzīvē veicas – ir jauns projekts, jauna studija un, atvainojiet par ironiju, piešķirta arī jauna blondīne, kuru viņš kā tāds “cukura tētis” triumfāli paņem padusē jaunās studijas vidū."

Perversulis - paņem padusē studijas vidū :)))

Atbildēt

amigo

15.09.2016. 21:33

Jaunais raidījums galīgi garām! Ne vadītāji,ne apjūsmotā jaunā studija, ne tas jaunais formāts nekam neder! Nevajadzēja jaukt iepriekšejo vadītāju pāri. Taisnība tiem,kas saka,ka Skrastiņa kungs kuļ tukšus salmus. Ne tur vairs šarma, neasprātības... Un Velgai Vītolai arī vajadzēja palikt pie Hirša, ne mētāties no viena kanāla uz otru. Kā radio balss viņa laba, bet kamerās rādīties tomēr nevajadzētu..
Sestdienu vakaros minēto raidījumu vairāk neskatīšos!

Atbildēt

tautiete

15.09.2016. 20:19

Par 100% piekrītu rakstam un varu tikai Guntim ieteikt iziet priekšlaicīgā pensijā, var jau iztikt to gadu ar 1/2 pensijas, bet saglabāt pašcieņu!

Atbildēt

Vecais purkšķis

15.09.2016. 12:46

skrastiņš ir vecs un noguris vīrs, kurš neko jaunu vairs neizspiedīs tv ekrānā bez ventspils un tās saimnieka apjūsmošanu - pieglaimošanos. kur skatās producenti???? nu kādam ir jāsaņem drosme un jāpalūdz skrastiņam pameklēt citu nodarbi

Atbildēt

oioioioioioi-piīīī!

15.09.2016. 07:35

Muzikālo parodiju klubiņš. Vēl neviens alķīmiķis nav izdomājis, kā sūdu pārvērst konfektēs ...

Atbildēt

vsaa

15.09.2016. 00:31

“Skrastiņa problēma” LTV ēterā acīmredzot meklējama minētā aktiera gados un valstī noteiktajā pensijas vecumā. Likums paredz, ka Skrastiņam darba frontē vēl jānovelk līdz 2017. gada jūlijam, lai sāktu saņemt pensiju. Tāpēc arī šlāgerraidījumu cienītājiem vēl vismaz šo sezonu līdz nākamajai vasarai nāksies pieciest cukurpapiņa Gunta Skrastiņa vervelēšanu. Cik var noprast, Skrastiņam ir arī savs fanātisko grūpiju klubiņš. Taču, noskatoties Skrastiņa iznešanos tā sauktajā jaunajā TV raidījumā, tapa pilnīgi skaidrs, ka gadu gadiem ilgā eksponēšanās šlāgerraidījumā Skrastiņa zināšanas par šo mūzikas žanru nav vairojusi. Plika un nūģiska muldēšana – tas arī ir viss, uz ko Guntis Skrastiņš šobrīd ir spējīgs. Vai tā tomēr nav pārāk liela greznība sabiedriskajai televīzijai – par katru cenu skatītājiem iebarot šo marioneti? Kas apmaksā šo LTV kaunu?

Atbildēt

Zaiga

14.09.2016. 22:09

Cik daudz EUR Veidenbauma Raiva ir samaksājusi Andai Rožukalnei, lai viņa šādu rakstu uzrakstītu ? Viss vienos vārtos: caur puķītēm un Skrastiņa kritiku, aizstāvēt Raivu. Varbūt abas ir radinieces pētot dzimtas ģenealoģiju tas tiktu atklāts. Arī sejas vaibstos ir saskatāma līdzība. Bet par raidījuma vadīšanu nekā slikta nevarētu teikt- gluži otrādi- ja nebūtu Gunta Skrastiņa, nebūtu arī vērts skatīties.

Atbildēt

skatītājs

14.09.2016. 15:25

Paldies raksta autorei - 100 % piekrītu. Tie,kuri fleitē par Rožkalni un domā, ka viņai pašai vajadzētu vadīt raidījumus,šķiet, ir dziļi nejēgas. Katram jādara savs darbs un kā kritiķe Rožkalne ir lieliska, profesionālaun zinoša. Viemēr ar interesi lasu viņas domas.
Raidījums bez Raivas nav baudāms! Tieši viņa bija tā, kas uzturēja tā reitingus, ne jau Skrastiņa vāvuļošana.Žēl Velgas, arī viņai viss izdotos labāk ar citu partneri. Bet vispār - ja jau reiz šis raidījums ir ievainots sirdī, laikam reanimācija nelīdzēs..
Piekrītu, ka LTV ir dīvaina kadru politika - nesaprotu, pēc kādiem kritērijiem viņi vērtē žurnālistus - īsto paliek arvien mazāk...

Atbildēt

Andris

14.09.2016. 14:05

Noskatījos pirmo " Sirdsdziesmas" raidījumu. Atvainojiet, bet šis ir nakts pret dienu kāda bija "šlāgeraptauja"! Kaut kādi "pārīši" izgājuši uz Gunta un Velgas apbrīnotās skatuves, iemācījušies trinkškināt ģitāru un vai tiešām tas murgs ir jāredz visai Latvijas auditorijai?!... Labākā gadījumā šo raidījumu ("Sirdsdziesma") varētu pārraidīt kāda no regionālajām televīzijām, bet nevis visai Latvijai! Lūdzu, lūdzu atdodiet atpakaļ nozagto "Šlāģeraptauju"!

Atbildēt

skatītāja

14.09.2016. 10:55

Rožukalne pati nevienu raidījumu nav nedz vadījusi, nedz gatavojusi, bet gudri pļeperē par citiem. Riebjas lasīt šos murgus.

Atbildēt

skatītāja

14.09.2016. 10:49

Pilnīgi piekrītu raksta autorei

Atbildēt

mazpusanu tv

14.09.2016. 10:43

NEINTERESĒ, absolūti.

Atbildēt

GAZ53

14.09.2016. 09:21

Nesaprotu,ko te komentēt,lasīt ,rakstīt-nu pilnīgi nav par ko.

Atbildēt

Piekrītu!

14.09.2016. 08:45

Tieši Skrastiņa dēļ Šlāgeraptauju nespēju skatīties. Arī koncertus, ko viņš vada, neapmeklēju. Pārlieku šķebina paštīksmināšanās un tukšvārdība. Diemžēl, bet, kad viņš atver muti, jūtos ļoti neomulīgi un galīga muļķe, jo visu to klausos. Kaut kā tā.
Nekad neesmu varējusi saprast šo izvēli....

Atbildēt

mitjka

14.09.2016. 08:44

Ja jau dara tad jau dara :) kam tad to Skarastiņa Gunti vēl vilkt līdzi uz tipa itkā jauno studiju :) Reiniku Artūrs jau izrunājās ka vecajā studijā dekorācijas tikai nomainītas .Un atkal atkal un atkal LTV klasiskā slimība depresīvais apgaismojums ,vai tad patiesi nevar kādu gaismotāju kursos aizsūtīt ? nu sliktākā gadijumā lai paskatas pa satelītu Rai Uno raidijumu un studiju iekārtojumu ,tas attiecās arī uz skatuves dekorāciju scenografijas darbiniekiem( diemžel līdz māksliniekiem vēl jāaug:) - devīze raidijumam - Ripo ratiņ ,ripo vecais draugs:)

Atbildēt

Pilsonis

14.09.2016. 07:50

Neskatieties to meļu kanālu

Atbildēt

bemols

13.09.2016. 22:02

Raivai ar Hiršu jāuztaisa savs raidījums kādā citā formātā, un Guntis lai perās tik tālāk - laiks parādīs kam palikt, kam iet.

Atbildēt

50s

13.09.2016. 21:58

Skrastins vareja ieskatities Spotify Player nodala Volksmusik un Oktoberfest albumos . Butu laba skola par brivu . Tikai jaatmet slinkums.

Atbildēt

Anna

13.09.2016. 21:11

»

Morzs

Daudz kam varētu piekrist, izņemot par Rēderu - viņš varbūt ir labs žurnālists, bet sarunu raidījumos viņš nekādi nav savā vietā! Sākot jau ar to, ka viņš nejūt intervējamo. Nu, kā var uzdot jautājumu, uz kuru atbilde ir tikko sniegta? Ne precizējošu jautājumu, bet no lapiņas! Viņu uz ziņu dienestu ...


100% piekrītu par Rēderu. Skatos raidījumu ar Jurašu- ne intrigas, ne interesanti, ne provokatīvi- drīzāk primitīvi un tendenciozi- reklāmas raidījums par to, cik Jurašs labs, bet no visiem apbižots. Tiešām-lasa jautājumus kā ziņu dienestā.

Atbildēt

nu

13.09.2016. 18:57

Būtu interesanti ieraudzīt, kādu Šlāgeraptaujas raidījumu norežisētu Rožukalne... un tas nenozīmē, ka staroju par Skrastiņu

Atbildēt

Morzs

13.09.2016. 18:47

»

*Y*

Ja ta hronoloģiski paskatās, tad LTV savas ētera zvaigznes zaudē apbrīnojami bieži un vieglprātīgi. Normālās, profesionālās TV tieši ētera zvaigznes ir vissvarīgākais aktīvs. Šobrīd LTV faktiski tādu īstu ētera personību sen vairs nav. Varbūt Rēders vienīgais palicis. Pārējie ir vieglprātīgi pazaudēti...


Daudz kam varētu piekrist, izņemot par Rēderu - viņš varbūt ir labs žurnālists, bet sarunu raidījumos viņš nekādi nav savā vietā! Sākot jau ar to, ka viņš nejūt intervējamo. Nu, kā var uzdot jautājumu, uz kuru atbilde ir tikko sniegta? Ne precizējošu jautājumu, bet no lapiņas! Viņu uz ziņu dienestu drīzāk vajadzētu aizsūtīt - tur ticu, ka viņš spētu labāk!

Atbildēt

*Y*

13.09.2016. 18:14

Ja ta hronoloģiski paskatās, tad LTV savas ētera zvaigznes zaudē apbrīnojami bieži un vieglprātīgi. Normālās, profesionālās TV tieši ētera zvaigznes ir vissvarīgākais aktīvs. Šobrīd LTV faktiski tādu īstu ētera personību sen vairs nav. Varbūt Rēders vienīgais palicis. Pārējie ir vieglprātīgi pazaudēti, augstprātīgi noēsti. Ja tā paskatās - izrādītos diezgan garš saraksts. Daļa ir aizmigrējuši uz citiem medijiem, daļa vienkārši pazuduši. Kopumā LTV šajā ziņā izskatās ļoti savādi.
Ētera personību izveidošana ir ļoti ilgstošs un uzmanīgs process, pie tā ir jāstrādā, viņi ir stabils garants auditorijas noturēšanai, jo cilvēki pie viņiem pierod. Bet Beltes TV mendžmenta komandā vienkārši ir savākti cilvēki, kuriem iepriekš nekādas nojēgas par TV nav bijušas. Tādēļ ir šī stulbā mētāšanās.

Atbildēt

ļoti precīzi

13.09.2016. 17:23

Programmu neskatījos, neskatos un arī neskatīšos (es vēl neesmu tajā vecuma grupā un tajā plānprātības stadijā, lai skatītos latviešu šlāgerus), bet nejauši gadījās redzēt pēdējo raidījumu, kad skrastiņš otrajai vadītājai pasniedza atvadu pušķi. Un, protams, reklāmu par jauno studiju. Tik pretīgu ziepjainu tēviņu reti gadās atrast. Puķu pušķa pasniegšana bija vienkārši pazemojoša, lai gan raidījuma vadītāja turējās braši un nesadeva ar pušķi skrastiņam pa trulo mūli.
Starp citu, vecā un jaunā vadītāja man šķita abas itin līdzīgas, acīmredzot producenti izdomājuši vecajiem onkām, kuri skatās šlāgerus, uzsist asinis ar jaunu miesu. Diemžēl jaunā miesa nav ne tik jauna, ne tik seksīga kā liekas producentiem.

Atbildēt

andreiko

13.09.2016. 16:46

Trāpīts!

Atbildēt

vardīte

13.09.2016. 16:45

Srastiņu linu mārkā iemest, lai nodzied zilo linu dziesmu peldus

Atbildēt

adata

13.09.2016. 15:44

Lielisks raksts,kas skaidri parāda mūsu valsts provinciālismu. Ja Raiva bija savā vietā,tad Guntim jau sen vajadzēja prasties un dot vietu kādam zinošākam, mūzikā izglītotākam personāžam - Hirš bija 100 reižu labāks gan gados, gan gudrībā, bet dažam labam noturēties palīdz nozīmīgi radiņi, tāpēc - kā tad bez Gunčas!

Atbildēt

Tamara

13.09.2016. 15:42

Piekrītu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

FotoVēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču nevieni krājumi nav bezgalīgi, un arī lielums “tik daudz” agrāk vai vēlāk izsīks (vai tiks izpļeckāts, kas Latvijas gadījumā ir ticamāk).
Lasīt visu...

21

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

FotoTikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par nesen atvērto Krievijas bruņoto spēku katedrāli (BS Katedrāle). Šis raksts no Eiropas vērtību virsotnes ar mājieniem un ļoti tiešiem secinājumiem liek lasītājam saprast, ka BS Katedrāle nav demokrātiska, nav taisnīga un tīri cilvēciski ir viltīga un zemiska.
Lasīt visu...

21

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

FotoDaudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju, bet būtu kādi ierindas darbinieki vai pašnāvnieki.
Lasīt visu...

21

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

FotoEs labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai operāciju zālē bez maskas neietu. Man nav grūti uzlikt masku arī veikalā un vilcienā, bet neredzu jēgu, jo no vīrusa maska nesargā gandrīz nemaz.
Lasīt visu...

21

Par pulksteņa grozīšanu

FotoReizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons, kurš aizrāvās ar vaboļu un insektu kolekcionēšanu. Hudzonam ļoti gribējās, lai pēc darba viņam atliek vairāk dienasgaismas stundu savam hobijam.
Lasīt visu...

3

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

FotoLai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums rudenī visā Eiropā un citur pasaulē ir otrais vilnis vai pirmā viļņa turpinājums, pēc mierīgas vasaras atkal kāpj inficēto un saslimušo skaits, un valstis spiestas atgriezties pie ierobežojumiem. Kumulatīvā 14 dienu incidence uz 100 tūkstošiem iedzīvotājiem Eiropā 25.oktobrī zem rādītāja 100 bija vien 5 valstīs, Latviju ieskaitot. Vidējais ES/EEZ un UK rādītājs – 249,8 (23.10.).
Lasīt visu...

21

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

FotoIedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu kaķi. Pēkšņi aiz sienas sākas neganta bļaušana, trauku sišana, jūs satraukts izskrienat un zvanāt pie durvīm - kas lēcies? Durvis atver kāda samiegojusies seja un norūc - ko jūs te meklējat, esat no policijas? Ar laiku pie šiem trokšņiem jūs pierodat un cenšaties nepievērst uzmanību, jo tur taču dzīvo histēriski kaimiņi.
Lasīt visu...

21

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

FotoŠoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas cepurītēm vai Jeremejeva paranoju, bet gan par COVID-19 nāves izkapti darbībā Krievijas plašajos laukos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par tomiem lūšiem un citiem alkoholiķiem – baznīcas vajātājiem

Nesen zināmās aprindās pazīstamās cehs.lv radošais direktors Toms Lūsis atbilstoši savai „humora” izjūtai „izjokoja” baznīcas darbību ierobežojumu laikā, kas...

Foto

Maskēt kopējo atbildību

Aizvakar Ministru kabinets vienojās, ka par mutes un deguna aizsegu nelietošanu sabiedriskās vietās varēs piemērot sodu līdz 50 eiro apmērā. Lai šīs izmaiņas...

Foto

Kurš pēdējais izslēgs gaismu nelielajās pašvaldībās?

Rudens tradicionāli ir laiks, kad zemnieka sētā apcirkņi tiek pildīti ar vasaras sezonā sarūpēto. Ja gads ir bijis labs, tad...

Foto

“Ganāmpulkam” pieaugot, aug pieprasījums pēc “ganītājiem”

Koronavīruss ir izraisījis ne mazums diskusiju un viedokļu sadursmju gan speciālistu aprindās, gan sabiedrībā. Taču arvien biežāk parādās atsevišķi eksperti...

Foto

Jautājums – kāda ir C19 Pasakas morāle? Kāds ir Lāsts?

Uz kādas vientuļas salas vārdā Pasaule dzīvoja 100 ciltis (Valstis), kuras vadīja Valdnieki, un viens Burvis...

Foto

Signāls

Vai maskas lietošana pēc koloniālās pārvaldes lēmuma ir medicīniski pamatota? Drīzāk nē nekā jā. Kādēļ tad cilvēki liek uz sejas to? Jo viņiem ir bailes....

Foto

Maskai nav nekāda sakara ar valdības gāšanu

Reāli fakti - Covid19 ir lipīgs, paaugstinās temperatūra, pazūd oža, bezspēks utt. Iespējams, daudzi jau ir pārslimojuši bez acīmredzamiem...

Foto

Nevienam nevajadzētu būt tiesībām lemt par cita cilvēka dzīves vērtību

Šogad ir apritējuši 10 gadi, kopš Latvijas Republikā ir stājies spēkā likums “Par Konvenciju par personu...

Foto

Krīzes brīdī pacientus šķiros…

Tātad Latvija tagad ieviesīs praksi, kādu it kā pielieto daudzās pasaules valstīs, kad krīzes apstākļos šķiro pacientus – kurus ir vērts ārstēt,...

Foto

Priekšlikumi Latvijas Republikas Ministru prezidentam K.A. Kariņam: ierosinu pilnībā pārtraukt jaunu klientu ievietošanu valsts sociālās aprūpes centros

Viena no tiesībsarga funkcijām ir veicināt privātpersonas cilvēktiesību aizsardzību...

Foto

Nevis masku nēsāšana, bet gan C19 pneimonija ierobežo tavu brīvību

Vai man ir pazīstamie, kuri slimo vai ir miruši no C19** infekcijas? Vai tas, ka es...

Foto

Covid19 spilgti izgaismojis melnus plankumus Latvijas medicīnā, bet, iespējams, krīze Baltkrievijā pavēra ceļu to lāpīšanai

Kaut arī no 3. jūnija oficiāli ir pieejami visi valsts apmaksātie...

Foto

Krievijas KDLO dienas ir skaitītas: Putina 5. pants nedarbojas

Nav noslēpums, ka Kaukāzs vienmēr ir bijis ne visai sagremojams kumoss ne tikai cara laiku Kremlim, bet...

Foto

Taksometru sektorā ēnu ekonomika zeļ un plaukst

Kurš gan nav pieradis, ka politiķi sola, pēc tam atkal sola un tad jau politiķi mainās – pirmo solītāju...

Foto

Satversmes tiesa lēmusi atcelt iepriekšējo praksi, piedzenot parādus un kompensācijas par bojātiem dabasgāzes skaitītājiem

Jau šī gada martā sabiedrība tika informēta par spriedumu, kurā Satversmes tiesa...