Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Māra

27.11.2016. 14:16

Piekrītu raksta autorei.
Mani vēl ļoti tracina Gunta rokas.Viņam ir tā kā krampjos savilkti pirksti,un viņš tik dikti žestikulē,un tas izskatās dikti neglīti.

Atbildēt

Z

11.11.2016. 03:02

Atdodiet šlāgeraptauju!

Atbildēt

Darling:)

02.10.2016. 11:04

Diemžēl, šajās aptaujās tiek tikai izredzētie, jo Leonardam Inkinam arī ir brīnišķīgas dziesmas, kuras pat LTV neņem pretī. Pieņem dziesmas par neko! Mēs nedzīvojam tautas valstī, bet gan padomju okupantu valstī ir pašcenzūra.

Atbildēt

w

19.09.2016. 19:25

..galvenais , ka lemberga elektorātam kolhozos tas patīk!

Atbildēt

Ritasi

18.09.2016. 11:04

Un es domaaju ka man vienai taa liekas.....

Atbildēt

motōrhead

16.09.2016. 16:51

Vai tad kāds tos mēslus arī skatās? Neticami...

Atbildēt

16.09.2016. 12:08

»

bemols

Raivai ar Hiršu jāuztaisa savs raidījums kādā citā formātā, un Guntis lai perās tik tālāk - laiks parādīs kam palikt, kam iet


Patiešām laba ideja.Hiršam ar Raivu apvienoties un uztaisīt savu raidījumu.Divi gudri un simpātiski vadītāji.Skrastiņš un neizskatīgā Velga ātri visiem apniks.Velga nav pļāpa,bet ārējais izskats traucē.Par Skrastiņa tukšo muldēšanu komentāri lieki.

Atbildēt

Janks

16.09.2016. 03:54

"...Guntis Skrastiņš, kam dzīvē veicas – ir jauns projekts, jauna studija un, atvainojiet par ironiju, piešķirta arī jauna blondīne, kuru viņš kā tāds “cukura tētis” triumfāli paņem padusē jaunās studijas vidū."

Perversulis - paņem padusē studijas vidū :)))

Atbildēt

amigo

15.09.2016. 22:33

Jaunais raidījums galīgi garām! Ne vadītāji,ne apjūsmotā jaunā studija, ne tas jaunais formāts nekam neder! Nevajadzēja jaukt iepriekšejo vadītāju pāri. Taisnība tiem,kas saka,ka Skrastiņa kungs kuļ tukšus salmus. Ne tur vairs šarma, neasprātības... Un Velgai Vītolai arī vajadzēja palikt pie Hirša, ne mētāties no viena kanāla uz otru. Kā radio balss viņa laba, bet kamerās rādīties tomēr nevajadzētu..
Sestdienu vakaros minēto raidījumu vairāk neskatīšos!

Atbildēt

tautiete

15.09.2016. 21:19

Par 100% piekrītu rakstam un varu tikai Guntim ieteikt iziet priekšlaicīgā pensijā, var jau iztikt to gadu ar 1/2 pensijas, bet saglabāt pašcieņu!

Atbildēt

Vecais purkšķis

15.09.2016. 13:46

skrastiņš ir vecs un noguris vīrs, kurš neko jaunu vairs neizspiedīs tv ekrānā bez ventspils un tās saimnieka apjūsmošanu - pieglaimošanos. kur skatās producenti???? nu kādam ir jāsaņem drosme un jāpalūdz skrastiņam pameklēt citu nodarbi

Atbildēt

oioioioioioi-piīīī!

15.09.2016. 08:35

Muzikālo parodiju klubiņš. Vēl neviens alķīmiķis nav izdomājis, kā sūdu pārvērst konfektēs ...

Atbildēt

vsaa

15.09.2016. 01:31

“Skrastiņa problēma” LTV ēterā acīmredzot meklējama minētā aktiera gados un valstī noteiktajā pensijas vecumā. Likums paredz, ka Skrastiņam darba frontē vēl jānovelk līdz 2017. gada jūlijam, lai sāktu saņemt pensiju. Tāpēc arī šlāgerraidījumu cienītājiem vēl vismaz šo sezonu līdz nākamajai vasarai nāksies pieciest cukurpapiņa Gunta Skrastiņa vervelēšanu. Cik var noprast, Skrastiņam ir arī savs fanātisko grūpiju klubiņš. Taču, noskatoties Skrastiņa iznešanos tā sauktajā jaunajā TV raidījumā, tapa pilnīgi skaidrs, ka gadu gadiem ilgā eksponēšanās šlāgerraidījumā Skrastiņa zināšanas par šo mūzikas žanru nav vairojusi. Plika un nūģiska muldēšana – tas arī ir viss, uz ko Guntis Skrastiņš šobrīd ir spējīgs. Vai tā tomēr nav pārāk liela greznība sabiedriskajai televīzijai – par katru cenu skatītājiem iebarot šo marioneti? Kas apmaksā šo LTV kaunu?

Atbildēt

Zaiga

14.09.2016. 23:09

Cik daudz EUR Veidenbauma Raiva ir samaksājusi Andai Rožukalnei, lai viņa šādu rakstu uzrakstītu ? Viss vienos vārtos: caur puķītēm un Skrastiņa kritiku, aizstāvēt Raivu. Varbūt abas ir radinieces pētot dzimtas ģenealoģiju tas tiktu atklāts. Arī sejas vaibstos ir saskatāma līdzība. Bet par raidījuma vadīšanu nekā slikta nevarētu teikt- gluži otrādi- ja nebūtu Gunta Skrastiņa, nebūtu arī vērts skatīties.

Atbildēt

skatītājs

14.09.2016. 16:25

Paldies raksta autorei - 100 % piekrītu. Tie,kuri fleitē par Rožkalni un domā, ka viņai pašai vajadzētu vadīt raidījumus,šķiet, ir dziļi nejēgas. Katram jādara savs darbs un kā kritiķe Rožkalne ir lieliska, profesionālaun zinoša. Viemēr ar interesi lasu viņas domas.
Raidījums bez Raivas nav baudāms! Tieši viņa bija tā, kas uzturēja tā reitingus, ne jau Skrastiņa vāvuļošana.Žēl Velgas, arī viņai viss izdotos labāk ar citu partneri. Bet vispār - ja jau reiz šis raidījums ir ievainots sirdī, laikam reanimācija nelīdzēs..
Piekrītu, ka LTV ir dīvaina kadru politika - nesaprotu, pēc kādiem kritērijiem viņi vērtē žurnālistus - īsto paliek arvien mazāk...

Atbildēt

Andris

14.09.2016. 15:05

Noskatījos pirmo " Sirdsdziesmas" raidījumu. Atvainojiet, bet šis ir nakts pret dienu kāda bija "šlāgeraptauja"! Kaut kādi "pārīši" izgājuši uz Gunta un Velgas apbrīnotās skatuves, iemācījušies trinkškināt ģitāru un vai tiešām tas murgs ir jāredz visai Latvijas auditorijai?!... Labākā gadījumā šo raidījumu ("Sirdsdziesma") varētu pārraidīt kāda no regionālajām televīzijām, bet nevis visai Latvijai! Lūdzu, lūdzu atdodiet atpakaļ nozagto "Šlāģeraptauju"!

Atbildēt

skatītāja

14.09.2016. 11:55

Rožukalne pati nevienu raidījumu nav nedz vadījusi, nedz gatavojusi, bet gudri pļeperē par citiem. Riebjas lasīt šos murgus.

Atbildēt

skatītāja

14.09.2016. 11:49

Pilnīgi piekrītu raksta autorei

Atbildēt

mazpusanu tv

14.09.2016. 11:43

NEINTERESĒ, absolūti.

Atbildēt

GAZ53

14.09.2016. 10:21

Nesaprotu,ko te komentēt,lasīt ,rakstīt-nu pilnīgi nav par ko.

Atbildēt

Piekrītu!

14.09.2016. 09:45

Tieši Skrastiņa dēļ Šlāgeraptauju nespēju skatīties. Arī koncertus, ko viņš vada, neapmeklēju. Pārlieku šķebina paštīksmināšanās un tukšvārdība. Diemžēl, bet, kad viņš atver muti, jūtos ļoti neomulīgi un galīga muļķe, jo visu to klausos. Kaut kā tā.
Nekad neesmu varējusi saprast šo izvēli....

Atbildēt

mitjka

14.09.2016. 09:44

Ja jau dara tad jau dara :) kam tad to Skarastiņa Gunti vēl vilkt līdzi uz tipa itkā jauno studiju :) Reiniku Artūrs jau izrunājās ka vecajā studijā dekorācijas tikai nomainītas .Un atkal atkal un atkal LTV klasiskā slimība depresīvais apgaismojums ,vai tad patiesi nevar kādu gaismotāju kursos aizsūtīt ? nu sliktākā gadijumā lai paskatas pa satelītu Rai Uno raidijumu un studiju iekārtojumu ,tas attiecās arī uz skatuves dekorāciju scenografijas darbiniekiem( diemžel līdz māksliniekiem vēl jāaug:) - devīze raidijumam - Ripo ratiņ ,ripo vecais draugs:)

Atbildēt

Pilsonis

14.09.2016. 08:50

Neskatieties to meļu kanālu

Atbildēt

bemols

13.09.2016. 23:02

Raivai ar Hiršu jāuztaisa savs raidījums kādā citā formātā, un Guntis lai perās tik tālāk - laiks parādīs kam palikt, kam iet.

Atbildēt

50s

13.09.2016. 22:58

Skrastins vareja ieskatities Spotify Player nodala Volksmusik un Oktoberfest albumos . Butu laba skola par brivu . Tikai jaatmet slinkums.

Atbildēt

Anna

13.09.2016. 22:11

»

Morzs

Daudz kam varētu piekrist, izņemot par Rēderu - viņš varbūt ir labs žurnālists, bet sarunu raidījumos viņš nekādi nav savā vietā! Sākot jau ar to, ka viņš nejūt intervējamo. Nu, kā var uzdot jautājumu, uz kuru atbilde ir tikko sniegta? Ne precizējošu jautājumu, bet no lapiņas! Viņu uz ziņu dienestu ...


100% piekrītu par Rēderu. Skatos raidījumu ar Jurašu- ne intrigas, ne interesanti, ne provokatīvi- drīzāk primitīvi un tendenciozi- reklāmas raidījums par to, cik Jurašs labs, bet no visiem apbižots. Tiešām-lasa jautājumus kā ziņu dienestā.

Atbildēt

nu

13.09.2016. 19:57

Būtu interesanti ieraudzīt, kādu Šlāgeraptaujas raidījumu norežisētu Rožukalne... un tas nenozīmē, ka staroju par Skrastiņu

Atbildēt

Morzs

13.09.2016. 19:47

»

*Y*

Ja ta hronoloģiski paskatās, tad LTV savas ētera zvaigznes zaudē apbrīnojami bieži un vieglprātīgi. Normālās, profesionālās TV tieši ētera zvaigznes ir vissvarīgākais aktīvs. Šobrīd LTV faktiski tādu īstu ētera personību sen vairs nav. Varbūt Rēders vienīgais palicis. Pārējie ir vieglprātīgi pazaudēti...


Daudz kam varētu piekrist, izņemot par Rēderu - viņš varbūt ir labs žurnālists, bet sarunu raidījumos viņš nekādi nav savā vietā! Sākot jau ar to, ka viņš nejūt intervējamo. Nu, kā var uzdot jautājumu, uz kuru atbilde ir tikko sniegta? Ne precizējošu jautājumu, bet no lapiņas! Viņu uz ziņu dienestu drīzāk vajadzētu aizsūtīt - tur ticu, ka viņš spētu labāk!

Atbildēt

*Y*

13.09.2016. 19:14

Ja ta hronoloģiski paskatās, tad LTV savas ētera zvaigznes zaudē apbrīnojami bieži un vieglprātīgi. Normālās, profesionālās TV tieši ētera zvaigznes ir vissvarīgākais aktīvs. Šobrīd LTV faktiski tādu īstu ētera personību sen vairs nav. Varbūt Rēders vienīgais palicis. Pārējie ir vieglprātīgi pazaudēti, augstprātīgi noēsti. Ja tā paskatās - izrādītos diezgan garš saraksts. Daļa ir aizmigrējuši uz citiem medijiem, daļa vienkārši pazuduši. Kopumā LTV šajā ziņā izskatās ļoti savādi.
Ētera personību izveidošana ir ļoti ilgstošs un uzmanīgs process, pie tā ir jāstrādā, viņi ir stabils garants auditorijas noturēšanai, jo cilvēki pie viņiem pierod. Bet Beltes TV mendžmenta komandā vienkārši ir savākti cilvēki, kuriem iepriekš nekādas nojēgas par TV nav bijušas. Tādēļ ir šī stulbā mētāšanās.

Atbildēt

ļoti precīzi

13.09.2016. 18:23

Programmu neskatījos, neskatos un arī neskatīšos (es vēl neesmu tajā vecuma grupā un tajā plānprātības stadijā, lai skatītos latviešu šlāgerus), bet nejauši gadījās redzēt pēdējo raidījumu, kad skrastiņš otrajai vadītājai pasniedza atvadu pušķi. Un, protams, reklāmu par jauno studiju. Tik pretīgu ziepjainu tēviņu reti gadās atrast. Puķu pušķa pasniegšana bija vienkārši pazemojoša, lai gan raidījuma vadītāja turējās braši un nesadeva ar pušķi skrastiņam pa trulo mūli.
Starp citu, vecā un jaunā vadītāja man šķita abas itin līdzīgas, acīmredzot producenti izdomājuši vecajiem onkām, kuri skatās šlāgerus, uzsist asinis ar jaunu miesu. Diemžēl jaunā miesa nav ne tik jauna, ne tik seksīga kā liekas producentiem.

Atbildēt

andreiko

13.09.2016. 17:46

Trāpīts!

Atbildēt

vardīte

13.09.2016. 17:45

Srastiņu linu mārkā iemest, lai nodzied zilo linu dziesmu peldus

Atbildēt

adata

13.09.2016. 16:44

Lielisks raksts,kas skaidri parāda mūsu valsts provinciālismu. Ja Raiva bija savā vietā,tad Guntim jau sen vajadzēja prasties un dot vietu kādam zinošākam, mūzikā izglītotākam personāžam - Hirš bija 100 reižu labāks gan gados, gan gudrībā, bet dažam labam noturēties palīdz nozīmīgi radiņi, tāpēc - kā tad bez Gunčas!

Atbildēt

Tamara

13.09.2016. 16:42

Piekrītu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Protestēšanas nosacījumi

Foto2019.gada 31.augustā internetā tika ievietota informācija par socioloģiskās aptaujas rezultātiem. Sociologi noskaidroja tautas velmi protestēt pret politiski sliktiem lēmumiem.
Lasīt visu...

12

Viedoklis un fakti par mūsu labklājību

FotoJautājums: kas notiktu, ja šodien beigtos Eiropas Savienības (ES) fondu nauda? Atbilde: Latvijas ekonomika sabruktu pilnībā, un 2008. gada krīzi mēs atcerētos kā "treknos gadus".
Lasīt visu...

15

Ņemot vērā aizturētā Saeimas deputāta stulbumu, viņam tika sasolīti zelta kalni, kā Juta un Juris viņu izglābs…

FotoKāda pasaka. Pirms aptuveni pusotra gada notika skaļākā Saeimas deputāta aizturēšana valsts vēsturē. Uz Saeimas kāpnēm, ar milzīgām kratīšanām un pasēdēšanu “Septītajās debesīs”. Šīs operatīvās darbības veica tā saucamā Jutas grupa jeb cilvēki, kuri daudzus gadus ir bijuši Jutas un Jura ietekmē.
Lasīt visu...

12

Ko VDK darīja pēc 1986.gada?

FotoŠobrīd masu medijos tiek izplatīts viedoklis, ka "neko". It kā ķerstījuši ārzemju spiegus un vietējos liela mēroga zagļus. Politiskās vajāšanas esot pārtrauktas. Patiesībā tie ir meli. Politiskās vajāšanas turpinājās, tikai jau "smalkākā" manierē - izmantojot psiholoģisko teroru.
Lasīt visu...

21

Pamiers valdošajā koalīcijā

Foto13.septembrī – piektdienā, kad bija vērojams pilnmēness, Latvijas valdības vadītājs Krišjānis Kariņš informēja iedzīvotājus, ka ir panākta vienošanās par nākamā gada budžetu. Pirms nedēļas pēc Jaunās konservatīvās partijas prasības valdība uz nedēļu atlika lemšanu par papildu finansējuma novirzīšanu ministriju prioritārajiem pasākumiem.
Lasīt visu...

21

Latvijas Universitāte degpunktā. Un turpmāk?

FotoAp Latvijas Universitāti ir sakurti sārti, un liesmas jau skar tās iekšieni, lai gan šī gada pavasarī nelikās, ka var notikt kaut kas tāds.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par atkritumu krīzi

Esmu atkārtojis N reizes un atkārtošu vēlreiz - cilvēki, domājiet kā nodrošināt sevi ar dzīves pamatelementiem. Tie ir mājvieta, ūdens, pārtika, elektrība, degviela......

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 5. Absurda tirānija un iegūšana savā īpašumā

Brīdināšana par absurda tirāniju nav analītiskais beztaktiskums vai konspiroloģiska tēma līdzīgi konspiroloģijā iecienītajai “pasaules valdnieku” tēmai. Brīdināšana...

Foto

Vai par šāda veida balagāna organizēšanu valsts iestādē, kāda ir Valsts robežsardze, kādam nav jāsaņem bargs sods?

Kā izriet no publikācijas par centralizēto parakstu vākšanu robežsardzē...

Foto

Karteļa dēļ tā dalībniekiem - lielajiem būvniekiem - vairs nav tik lielas vajadzības pirkt politiķu “pakalpojumus”

Karteļa pazīmes Latvijas būvniecības tirgū bija redzamas jau sen -...

Foto

Par Timati un viņa putinkrekliņiem „Alfā”: kas ir kas

Ceturtdien tirdzniecības centrā “Alfa” Rīgā, tika atklāts “Black Star Wear” apģērbu veikals.(1) (2) Zīmola īpašnieks un reklāmas...

Foto

Tvaiks

Kad tvaiks, kuru savalda ar labi pieskrūvētu vāku, izkļūst no katla? Tad, kad katla vāka skrūves tiek palaistas vaļīgāk....

Foto

Vai tiešām valsts prezidentam bērni jāmudina mācīties, lai ņemtu kredītu?

Laikā, kad Tieslietu ministrija izstrādā Parādu dzēšanas likumu, Valsts prezidents Egils Levits, uzrunājot skolēnus Zinību dienā,...

Foto

Perversā solidaritāte

Pirms deputātu balsojuma Saeimā “nācijas tēvs/pravietis” teica: “Ir trīs virzieni, par kuriem kopējā labuma vārdā es gribu domāt un pārliecināt savas prezidentūras gados. [..] Šie...

Foto

Mēs Latviju pārvaldām koleģiāli: valsts prezidenta Egila Levita uzruna Saeimas 2019. gada rudens sesijas atklāšanā

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi!...

Foto

Atklāta vēstule par notiekošo „Olainmed” un arī „Olainfarm”

2019. gada augusta mēnesī pret mūsu gribu esam ievilkti nesaskaņās starp "Olainfarm" valdi un "Olainmed" bijušo vadību Darju...

Foto

Godīgums kā cilvēkus vienojoša ideja

Klausoties valstsvīru runas par to, kas cilvēkiem būtu jādara, lai dzīve kļūtu labāka, atmiņā visvairāk iespiedušies negatīva rakstura ieteikumi un spriedumi...

Foto

Jaunā konservatīvā partija cīnās par ietekmi valdībā

Visās valdošajās koalīcijās ir bijusi partija, kas darbojas kā iekšējā opozīcija. Daudzās valdībās šo lomu pildījusi Nacionālā apvienība, regulāri...

Foto

Aicinām iedzīvotājus neslēgt līgumus ar AS „Tīrīga”

Rīgas Apkaimju alianse kategoriski iebilst pret atkritumu apsaimniekošanas monopola izveidi Rīgā. Iedzīvotāji aicināti neslēgt līgumus ar AS "Tīrīga"....

Foto

Ikonu nomaiņa - vissāpīgākais process

Cilvēki jau no bērnības ir pieraduši, ka ir autoritātes, kurām jātic un kurām jāklausa – vecāki, skolotāji, jau vēlāk vadītāji un priekšnieki....

Foto

Absurds ap Rimšēviču

Par valstiskās suverenitātes trūkumu un latviešu necienīgo stāvokli savā zemē, kā arī par šī necienīgā stāvokļa izraisītajām nelietībām uzskatāmi liecina absurds ap Ilmāru...

Foto

Bankas, banciņas un droši paredzamais PC: prātojums pēc "Norvik/PNB" aizvēršanās

Neizbēgamajam blīkšķim mūsu banku un banciņu saimniecībā ļoti piemēroti ir LPSR Tautas dzejnieka Ojāra Vācieša vārdi,...

Foto

Eiroparlamentārieša aicināšana uz inaugurāciju, neievērojot viņa rīcību, kas neatbilst LR Satversmē noteiktajam, ir šādas antikonstitucionālas rīcības faktiska atbalstīšana

Valsts prezidents ir valsts amatpersona, bet inaugurācija ar...

Foto

Sākušies Burova laiki Rīgas domē

19.augustā par “Gods kalpot Rīgai” pārstāvi Oļegu Burovu kā Rīgas domes mēru nobalsoja 35 no 60 deputātiem. Tas nozīmē, ka vismaz...