Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Māra

27.11.2016. 14:16

Piekrītu raksta autorei.
Mani vēl ļoti tracina Gunta rokas.Viņam ir tā kā krampjos savilkti pirksti,un viņš tik dikti žestikulē,un tas izskatās dikti neglīti.

Atbildēt

Z

11.11.2016. 03:02

Atdodiet šlāgeraptauju!

Atbildēt

Darling:)

02.10.2016. 11:04

Diemžēl, šajās aptaujās tiek tikai izredzētie, jo Leonardam Inkinam arī ir brīnišķīgas dziesmas, kuras pat LTV neņem pretī. Pieņem dziesmas par neko! Mēs nedzīvojam tautas valstī, bet gan padomju okupantu valstī ir pašcenzūra.

Atbildēt

w

19.09.2016. 19:25

..galvenais , ka lemberga elektorātam kolhozos tas patīk!

Atbildēt

Ritasi

18.09.2016. 11:04

Un es domaaju ka man vienai taa liekas.....

Atbildēt

motōrhead

16.09.2016. 16:51

Vai tad kāds tos mēslus arī skatās? Neticami...

Atbildēt

16.09.2016. 12:08

»

bemols

Raivai ar Hiršu jāuztaisa savs raidījums kādā citā formātā, un Guntis lai perās tik tālāk - laiks parādīs kam palikt, kam iet


Patiešām laba ideja.Hiršam ar Raivu apvienoties un uztaisīt savu raidījumu.Divi gudri un simpātiski vadītāji.Skrastiņš un neizskatīgā Velga ātri visiem apniks.Velga nav pļāpa,bet ārējais izskats traucē.Par Skrastiņa tukšo muldēšanu komentāri lieki.

Atbildēt

Janks

16.09.2016. 03:54

"...Guntis Skrastiņš, kam dzīvē veicas – ir jauns projekts, jauna studija un, atvainojiet par ironiju, piešķirta arī jauna blondīne, kuru viņš kā tāds “cukura tētis” triumfāli paņem padusē jaunās studijas vidū."

Perversulis - paņem padusē studijas vidū :)))

Atbildēt

amigo

15.09.2016. 22:33

Jaunais raidījums galīgi garām! Ne vadītāji,ne apjūsmotā jaunā studija, ne tas jaunais formāts nekam neder! Nevajadzēja jaukt iepriekšejo vadītāju pāri. Taisnība tiem,kas saka,ka Skrastiņa kungs kuļ tukšus salmus. Ne tur vairs šarma, neasprātības... Un Velgai Vītolai arī vajadzēja palikt pie Hirša, ne mētāties no viena kanāla uz otru. Kā radio balss viņa laba, bet kamerās rādīties tomēr nevajadzētu..
Sestdienu vakaros minēto raidījumu vairāk neskatīšos!

Atbildēt

tautiete

15.09.2016. 21:19

Par 100% piekrītu rakstam un varu tikai Guntim ieteikt iziet priekšlaicīgā pensijā, var jau iztikt to gadu ar 1/2 pensijas, bet saglabāt pašcieņu!

Atbildēt

Vecais purkšķis

15.09.2016. 13:46

skrastiņš ir vecs un noguris vīrs, kurš neko jaunu vairs neizspiedīs tv ekrānā bez ventspils un tās saimnieka apjūsmošanu - pieglaimošanos. kur skatās producenti???? nu kādam ir jāsaņem drosme un jāpalūdz skrastiņam pameklēt citu nodarbi

Atbildēt

oioioioioioi-piīīī!

15.09.2016. 08:35

Muzikālo parodiju klubiņš. Vēl neviens alķīmiķis nav izdomājis, kā sūdu pārvērst konfektēs ...

Atbildēt

vsaa

15.09.2016. 01:31

“Skrastiņa problēma” LTV ēterā acīmredzot meklējama minētā aktiera gados un valstī noteiktajā pensijas vecumā. Likums paredz, ka Skrastiņam darba frontē vēl jānovelk līdz 2017. gada jūlijam, lai sāktu saņemt pensiju. Tāpēc arī šlāgerraidījumu cienītājiem vēl vismaz šo sezonu līdz nākamajai vasarai nāksies pieciest cukurpapiņa Gunta Skrastiņa vervelēšanu. Cik var noprast, Skrastiņam ir arī savs fanātisko grūpiju klubiņš. Taču, noskatoties Skrastiņa iznešanos tā sauktajā jaunajā TV raidījumā, tapa pilnīgi skaidrs, ka gadu gadiem ilgā eksponēšanās šlāgerraidījumā Skrastiņa zināšanas par šo mūzikas žanru nav vairojusi. Plika un nūģiska muldēšana – tas arī ir viss, uz ko Guntis Skrastiņš šobrīd ir spējīgs. Vai tā tomēr nav pārāk liela greznība sabiedriskajai televīzijai – par katru cenu skatītājiem iebarot šo marioneti? Kas apmaksā šo LTV kaunu?

Atbildēt

Zaiga

14.09.2016. 23:09

Cik daudz EUR Veidenbauma Raiva ir samaksājusi Andai Rožukalnei, lai viņa šādu rakstu uzrakstītu ? Viss vienos vārtos: caur puķītēm un Skrastiņa kritiku, aizstāvēt Raivu. Varbūt abas ir radinieces pētot dzimtas ģenealoģiju tas tiktu atklāts. Arī sejas vaibstos ir saskatāma līdzība. Bet par raidījuma vadīšanu nekā slikta nevarētu teikt- gluži otrādi- ja nebūtu Gunta Skrastiņa, nebūtu arī vērts skatīties.

Atbildēt

skatītājs

14.09.2016. 16:25

Paldies raksta autorei - 100 % piekrītu. Tie,kuri fleitē par Rožkalni un domā, ka viņai pašai vajadzētu vadīt raidījumus,šķiet, ir dziļi nejēgas. Katram jādara savs darbs un kā kritiķe Rožkalne ir lieliska, profesionālaun zinoša. Viemēr ar interesi lasu viņas domas.
Raidījums bez Raivas nav baudāms! Tieši viņa bija tā, kas uzturēja tā reitingus, ne jau Skrastiņa vāvuļošana.Žēl Velgas, arī viņai viss izdotos labāk ar citu partneri. Bet vispār - ja jau reiz šis raidījums ir ievainots sirdī, laikam reanimācija nelīdzēs..
Piekrītu, ka LTV ir dīvaina kadru politika - nesaprotu, pēc kādiem kritērijiem viņi vērtē žurnālistus - īsto paliek arvien mazāk...

Atbildēt

Andris

14.09.2016. 15:05

Noskatījos pirmo " Sirdsdziesmas" raidījumu. Atvainojiet, bet šis ir nakts pret dienu kāda bija "šlāgeraptauja"! Kaut kādi "pārīši" izgājuši uz Gunta un Velgas apbrīnotās skatuves, iemācījušies trinkškināt ģitāru un vai tiešām tas murgs ir jāredz visai Latvijas auditorijai?!... Labākā gadījumā šo raidījumu ("Sirdsdziesma") varētu pārraidīt kāda no regionālajām televīzijām, bet nevis visai Latvijai! Lūdzu, lūdzu atdodiet atpakaļ nozagto "Šlāģeraptauju"!

Atbildēt

skatītāja

14.09.2016. 11:55

Rožukalne pati nevienu raidījumu nav nedz vadījusi, nedz gatavojusi, bet gudri pļeperē par citiem. Riebjas lasīt šos murgus.

Atbildēt

skatītāja

14.09.2016. 11:49

Pilnīgi piekrītu raksta autorei

Atbildēt

mazpusanu tv

14.09.2016. 11:43

NEINTERESĒ, absolūti.

Atbildēt

GAZ53

14.09.2016. 10:21

Nesaprotu,ko te komentēt,lasīt ,rakstīt-nu pilnīgi nav par ko.

Atbildēt

Piekrītu!

14.09.2016. 09:45

Tieši Skrastiņa dēļ Šlāgeraptauju nespēju skatīties. Arī koncertus, ko viņš vada, neapmeklēju. Pārlieku šķebina paštīksmināšanās un tukšvārdība. Diemžēl, bet, kad viņš atver muti, jūtos ļoti neomulīgi un galīga muļķe, jo visu to klausos. Kaut kā tā.
Nekad neesmu varējusi saprast šo izvēli....

Atbildēt

mitjka

14.09.2016. 09:44

Ja jau dara tad jau dara :) kam tad to Skarastiņa Gunti vēl vilkt līdzi uz tipa itkā jauno studiju :) Reiniku Artūrs jau izrunājās ka vecajā studijā dekorācijas tikai nomainītas .Un atkal atkal un atkal LTV klasiskā slimība depresīvais apgaismojums ,vai tad patiesi nevar kādu gaismotāju kursos aizsūtīt ? nu sliktākā gadijumā lai paskatas pa satelītu Rai Uno raidijumu un studiju iekārtojumu ,tas attiecās arī uz skatuves dekorāciju scenografijas darbiniekiem( diemžel līdz māksliniekiem vēl jāaug:) - devīze raidijumam - Ripo ratiņ ,ripo vecais draugs:)

Atbildēt

Pilsonis

14.09.2016. 08:50

Neskatieties to meļu kanālu

Atbildēt

bemols

13.09.2016. 23:02

Raivai ar Hiršu jāuztaisa savs raidījums kādā citā formātā, un Guntis lai perās tik tālāk - laiks parādīs kam palikt, kam iet.

Atbildēt

50s

13.09.2016. 22:58

Skrastins vareja ieskatities Spotify Player nodala Volksmusik un Oktoberfest albumos . Butu laba skola par brivu . Tikai jaatmet slinkums.

Atbildēt

Anna

13.09.2016. 22:11

»

Morzs

Daudz kam varētu piekrist, izņemot par Rēderu - viņš varbūt ir labs žurnālists, bet sarunu raidījumos viņš nekādi nav savā vietā! Sākot jau ar to, ka viņš nejūt intervējamo. Nu, kā var uzdot jautājumu, uz kuru atbilde ir tikko sniegta? Ne precizējošu jautājumu, bet no lapiņas! Viņu uz ziņu dienestu ...


100% piekrītu par Rēderu. Skatos raidījumu ar Jurašu- ne intrigas, ne interesanti, ne provokatīvi- drīzāk primitīvi un tendenciozi- reklāmas raidījums par to, cik Jurašs labs, bet no visiem apbižots. Tiešām-lasa jautājumus kā ziņu dienestā.

Atbildēt

nu

13.09.2016. 19:57

Būtu interesanti ieraudzīt, kādu Šlāgeraptaujas raidījumu norežisētu Rožukalne... un tas nenozīmē, ka staroju par Skrastiņu

Atbildēt

Morzs

13.09.2016. 19:47

»

*Y*

Ja ta hronoloģiski paskatās, tad LTV savas ētera zvaigznes zaudē apbrīnojami bieži un vieglprātīgi. Normālās, profesionālās TV tieši ētera zvaigznes ir vissvarīgākais aktīvs. Šobrīd LTV faktiski tādu īstu ētera personību sen vairs nav. Varbūt Rēders vienīgais palicis. Pārējie ir vieglprātīgi pazaudēti...


Daudz kam varētu piekrist, izņemot par Rēderu - viņš varbūt ir labs žurnālists, bet sarunu raidījumos viņš nekādi nav savā vietā! Sākot jau ar to, ka viņš nejūt intervējamo. Nu, kā var uzdot jautājumu, uz kuru atbilde ir tikko sniegta? Ne precizējošu jautājumu, bet no lapiņas! Viņu uz ziņu dienestu drīzāk vajadzētu aizsūtīt - tur ticu, ka viņš spētu labāk!

Atbildēt

*Y*

13.09.2016. 19:14

Ja ta hronoloģiski paskatās, tad LTV savas ētera zvaigznes zaudē apbrīnojami bieži un vieglprātīgi. Normālās, profesionālās TV tieši ētera zvaigznes ir vissvarīgākais aktīvs. Šobrīd LTV faktiski tādu īstu ētera personību sen vairs nav. Varbūt Rēders vienīgais palicis. Pārējie ir vieglprātīgi pazaudēti, augstprātīgi noēsti. Ja tā paskatās - izrādītos diezgan garš saraksts. Daļa ir aizmigrējuši uz citiem medijiem, daļa vienkārši pazuduši. Kopumā LTV šajā ziņā izskatās ļoti savādi.
Ētera personību izveidošana ir ļoti ilgstošs un uzmanīgs process, pie tā ir jāstrādā, viņi ir stabils garants auditorijas noturēšanai, jo cilvēki pie viņiem pierod. Bet Beltes TV mendžmenta komandā vienkārši ir savākti cilvēki, kuriem iepriekš nekādas nojēgas par TV nav bijušas. Tādēļ ir šī stulbā mētāšanās.

Atbildēt

ļoti precīzi

13.09.2016. 18:23

Programmu neskatījos, neskatos un arī neskatīšos (es vēl neesmu tajā vecuma grupā un tajā plānprātības stadijā, lai skatītos latviešu šlāgerus), bet nejauši gadījās redzēt pēdējo raidījumu, kad skrastiņš otrajai vadītājai pasniedza atvadu pušķi. Un, protams, reklāmu par jauno studiju. Tik pretīgu ziepjainu tēviņu reti gadās atrast. Puķu pušķa pasniegšana bija vienkārši pazemojoša, lai gan raidījuma vadītāja turējās braši un nesadeva ar pušķi skrastiņam pa trulo mūli.
Starp citu, vecā un jaunā vadītāja man šķita abas itin līdzīgas, acīmredzot producenti izdomājuši vecajiem onkām, kuri skatās šlāgerus, uzsist asinis ar jaunu miesu. Diemžēl jaunā miesa nav ne tik jauna, ne tik seksīga kā liekas producentiem.

Atbildēt

andreiko

13.09.2016. 17:46

Trāpīts!

Atbildēt

vardīte

13.09.2016. 17:45

Srastiņu linu mārkā iemest, lai nodzied zilo linu dziesmu peldus

Atbildēt

adata

13.09.2016. 16:44

Lielisks raksts,kas skaidri parāda mūsu valsts provinciālismu. Ja Raiva bija savā vietā,tad Guntim jau sen vajadzēja prasties un dot vietu kādam zinošākam, mūzikā izglītotākam personāžam - Hirš bija 100 reižu labāks gan gados, gan gudrībā, bet dažam labam noturēties palīdz nozīmīgi radiņi, tāpēc - kā tad bez Gunčas!

Atbildēt

Tamara

13.09.2016. 16:42

Piekrītu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...