Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Justas

02.03.2016. 14:24

Pie tā, ka latviešiem nav bērni, vainīgi ir krievi, jo negrib latvietes ar trulajiem mūļiem.

Atbildēt

Specs

29.02.2016. 23:54

»

DENISS

No Stikla kalna: "Potenciāls...


Ne kā nebij-krievi grib Latviju.

Atbildēt

DENISS

29.02.2016. 11:10

No Stikla kalna: "Potenciāls
Demogrāfiskajai pārejai ir izteikti vēsturiski inovatīvs raksturs. Tā spēj radikāli izmainīt dzīvi visdažādākajos virzienos. Ne reti kādā virzienā dzīve izmainās pilnā mērā. Tajā skaitā izmainās arī militārajā virzienā. Demogrāfiskās pārejas sekmētajā jauniešu īpatsvarā rodas jaunu cilvēku grandiozas masas, kuru vienīgā nodarbošanās ir karošana, terorisms, bruņots bandītisms, grautiņu, nekārtību organizēšana. Demogrāfiskā pāreja tādējādi sekmē jauna tipa draudus. Bet galvenais – jauna tipa cilvēku masas, kuru vienīgā nodarbošanās ir karošana un piedalīšanās bruņotajos konfliktos. Piemēram, migrantu ieplūšana Eiropā apdraud ne tikai eiropiešu dzīvi, bet arī Krieviju. Migrantu jauniešu kontingentu NATO var apbruņot, lai sāktu karu pret Krieviju. Amerikāņi augstu nevērtē eiropiešu jauniešu potenciālu. Eiropiešu armijas nav ar ko papildināt. Niecīgā dzimstība to neļauj izdarīt. Tāpēc NATO var lieliski papildināt ar migrantu jauniešu miljoniem. Nelieša Taivāna stulbo latviešu biedēšana ar „bēgļiem” no Krievijas ir smieklīga un liecina par totālu neizpratni. Protams, nekāda izpratne nav vajadzīga, lai stulbajiem latviešiem kaut ko iestāstītu sliktu par Krieviju. Turcijā pašlaik (2016.g.februāra beigās) vēl ir kādi 2,5 miljoni migrantu, kuri vēlas nokļūt Rietumeiropas bagātākajās valstīs. 54% esot jaunāki par 18 gadiem. Kāds ir viņu liktenis? Viņi nestrādās, slaistīsies pa ielām. Tas ir lielisks potenciāls, kas labprāt ņems rokā ieročus un dosies karot. Arī uz Krieviju."

Atbildēt

Fēlis

28.02.2016. 10:43

,,proletariāta diktatūras laikmetā vara piederēja proletariātam" Jūs to nopietni? Sanāk pretrunā paša teiktajam.

Atbildēt

Latvietis

27.02.2016. 21:13

Kā gan profesors nesaprot, ka kārtīgs latvietis to visu jau zina. Latvietim te nav nekas jauns. Latvieši ir visgudrākie pie siles. To ir panācis Putins, Kremļa kuranti un krievi no Pleskavas.Lai dzīvo gudrie visziņi latvieši, kurus musulmaņi it kā ir solījuši neizkaut par zagšanu.

Atbildēt

lauķis

27.02.2016. 18:11

Turpretī „krāsainās” tautas dzemdē bērnus nenormāli aktīvi, demonstrējot jauniešu īpatsvara kritisku pieaugumu. Tāda ir Dieva griba.
Tā nu itin nemaz nav Dieva griba , tā ir pasaules grāmatvežu griba , smalki izplānota , radīta un vadīta.

Atbildēt

Tautmīlis

27.02.2016. 16:17

Arturu ir noīrējis Artuss, lai bruģētu ceļu latviešu jauno daunu varai, par ko rakstā ir teikts. Latvieši ir pelnījuši daunu varu.Arturs par naudu palīdzēs dauniem, kurus finansē Kremlis ar Putinu.

Atbildēt

zaza

27.02.2016. 12:44

Valdības mafijai interesē tikai otkati no drošības iepirkumiem. Par simtiem miljonu iepērk Pirmā pasaules kara vecus lūžņus.

Atbildēt

Muramīns

27.02.2016. 12:18

Nepateicīgu misiju ir autors izvēlējies. Diskutabls ir jautājums par eiropeīdu neizbēgamo iznīkšanu. Es domāju, ka tie etniskie eiropieši, kuri šolaik bariem pieņem Islāmu, ... uz viņiem tas, iespējams, neattieksies, jo tas varbūt ir viens no iemesliem, kāpēc viņi to dara. LV, spriežot pēc šejienes komentiem, gan bezcerība ir vairāk nekā izteikta. Tāds saimniekam piederoša lopu bara domāšanas veids ... Tikt nokautam (izmirt) ir, acīmredzot, latviešaprāt pareizākais un piemērotākais šīs tautas ceļš. Un kam bija vajadzīgas visas šīs atmodas un barikādes? Lai varētu pirms nāves vēl pabaudīt kādus agrāk nepieejamus labumus?

Atbildēt

Firsts

27.02.2016. 10:28

»

Deniss

No Stikla kalna: "Juvenālais laikmets...


Autora kungam savus izgudrojumus vajag patentēt. Varu palīdzēt.

Atbildēt

dombrovska slepenie protokoli ar svf

27.02.2016. 03:43

»

hm

Kāpēc baltai rasei & zelta miljardam nedzimst bērni? Tāpēc, ka viņiem jāveic svarīgāki uzdevumi, jāceļ kapitālisms (sociālisms ...). Sievietes loma pavisam cita. Celtnieks, sistēmas darba zirgs! Nauda jāpelna! Jāpelna


sorosa -propoganda degrade balto rasi ar narkotikam,pornografiju,vardarbibu,feminismu ,kara propoganduun sexa kultu.klasisks piemers ,delfi,apollo.tvnet.

Atbildēt

hm

26.02.2016. 22:43

Kāpēc baltai rasei & zelta miljardam nedzimst bērni? Tāpēc, ka viņiem jāveic svarīgāki uzdevumi, jāceļ kapitālisms (sociālisms ...). Sievietes loma pavisam cita. Celtnieks, sistēmas darba zirgs! Nauda jāpelna! Jāpelna!
Arsēns naudas izskatā.


Atbildēt

Arnijs Mazvērsītis

26.02.2016. 21:48

Tiks prasīts no dzintarikiem un dzimstības parādniekiem.Latvim laba atmiņa!

Atbildēt

ppp

26.02.2016. 21:20

Kā nu piektdiena bez priedīša "pienesuma"?
Skaidrs kā diena - visu varu juvenāļiem! Kliķe uzaudzinājusi jauno juvenāļu masu - pilna valsts pārvalde ar hiperaktīvi histēriskām jaunām sievietēm un mazliet bremzētiem sievišķīgiem zēniem.
Kvalitāti, biedri priedīti, nenosaka vecums!
Pēdējais, ko gribētu pieredzēt, ir juvenāļu ibiotu vara. Jau tagad pilna saeima ar šādiem juvenāļiem - ķiršiem, kaimiņiem u.tml. dombravām, biedrs ušakovs arī principā - juvenālis

Atbildēt

A.P.

26.02.2016. 21:00

»

Eduards Lunis

---Interesanti, pat ļot,Priedīša kungs...


Pateicos par atsauksmi!

Atbildēt

Eduards Lunis

26.02.2016. 20:19

---Interesanti, pat ļot,Priedīša kungs!
Bet man nerīmējas lūk kas!? mums te nekāds Juvenālais laikmets nemaz nevar iestāties jau tā iemesla dēļ,ka nav jau to juvenāļu! Un ,kā varu Jums piekrist-nebūs! Un pat tie, kuri būs -būs neizglītoti, fiziski ari'distrofiķiem līdzīgi! Pat veči būs stiprāki , visās nozīmēs!
Varbūt Latvija arī šajā laikmetā ,,izcelsies ,, ar ko īpašu!? Varbūt mums būs Veču laikmets!?

Atbildēt

Deniss

26.02.2016. 19:09

No Stikla kalna: "Juvenālais laikmets
„Juvenālais laikmets”. No 2016.g. februāra tas ir jauns jēdziens un jauns koncepts. Globālo sociālo problēmu analītika ir ieguvusi jaunu rakursu. Šajā jaunajā rakursā nākas pārskatīt visu materiālu no XX gs.vidus. Tātad no demogrāfiskās pārejas sākuma. Demogrāfiskā pāreja ir galvenais Juvenālā Laikmeta (JL) katalizators. Bez demogrāfiskās pārejas JL nebūtu iespējams. Protams, nākas pārskatīt arī eiropeīdu un citu rasu dzīvi pirms demogrāfiskās pārejas. Svarīgs uzdevums ir 68.gada notikumu pārvērtēšana JL ģenēzē. Kā zināms, no 70.gadiem sākās radikālas izmaiņas eiropeīdu kultūrā. Principā eiropiešu (Rietumu) garīgā kultūra sāka dancot, lai izpatiktu jaunatnei. Arī jaunatnes prasības bija interesantas. Noteikti tās bija vēsturiski neparastas. Būtisks ir postmodernisms. To var uzskatīt par JL ideoloģisko bāzi. Postmodernisms ir jauniešu fantoms. Postmodernisma adepti ir jaunatne. Postmodernisms izvērtās kā postgarīgās postkultūras placdarms – postcilvēku vērtību un darbības placdarms. Postkultūra un tās autori postcilvēki ir atsevišķs aspekts JL analītikā. Atsevišķs aspekts ir citu rasu jaunatnes mentālās ievirzes un dzīves prakses analītika, kas jau ir sākusies zinātnieku aprindās JL kontekstā".


Nav komentāru:
Ierakstīt komentāru

Jaunāka ziņa Vecāka ziņa Sākumlapa
Abonēt: Ziņas komentāri (Atom)
Emuāra arhīvs

▼ 2016 (17)
▼ februāris (13)
Derivāts
Domāšana
Aktuālais efekts
Fineses
"Okupāciju" specifika
Juvenālais laikmets
Vidusšķira
Pretruna
Loģika
Žurkas
Gudrība
Politika
Specifika
► janvāris (4)

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Cilvēciskuma līkloči. 4. Atsacīšanās no cilvēka

FotoAtsacīšanās no cilvēka un postcilvēka rašanās nav vienas dienas projekts, kā parasti saucam jaunas parādības bez vēsturiskajām saknēm. Vienas dienas projekti rodas bez akumulācijas – attiecīgā jaunā fenomena elementu pakāpeniskas uzkrāšanās, savākšanās. 
Lasīt visu...

6

Vispirms kvēls komunists vai VDK aģents, pēc tam aktīvs tautfrontietis un Saeimas deputāts

FotoŠādu cilvēku Latvijā ir daudz, tikai par viņu okupācijas laika pagātni tiek klusēts. Aizliegts arī rakstīt par viņu okupācijas laika "varoņdarbiem". Ne internetā, ne masu medijos nav iespējams atrast neko par viņu līdzdalību cilvēku vajāšanās. Un ne jau tāpēc, ka viņi tajās nepiedalījās. Viņi piedalījās - tikai visu kategoriski noliedz, un masu mediji paklausīgi klusē.
Lasīt visu...

21

Ģimenes medicīna laukos – papildspēkus gaidot, izdegusi un vientuļa

FotoPēdējā gada laikā arvien biežāk publiskā telpā dzirdam runas par akūtu mediķu trūkumu - te Stradiņos nav māsu, kuras varētu dot ķīmijterapiju, te Daugavpilī aptrūkušies anesteziologi, un apstājusies plānveida palīdzība, joprojām nesarūk rindas valsts apmaksātiem izmeklējumiem un speciālistu konsultācijām, un problēmu virkne šķiet nebeidzama.
Lasīt visu...

21

"Saskaņas" Nils nervozi pīpē Briselē: vara Rīgas domē slīd ārā no rokām

FotoRīgas mēra vēlēšanas ir izziņotas 19.augustā, un ir zināms, ka uz mēra amatu kandidē Oļegs Burovs no “Gods kalpot Rīgai” un “Latvijas attīstībai” frakcijas priekšsēdētājs Viesturs Zeps. Nedēļas beigās pēkšņi sarosījās vairāki Rīgas domē strādājošie politiķi.
Lasīt visu...

21

Cik ilgi līdz valsts apvērsumam Krievijā?

FotoPēdējās nedēļās masu medijus un sociālos tīklus pārpludina sirdi plosoši kadri no Maskavas, kuros redzams, kā maskās tērpti, bruņoti vīri ar stekiem sit un brutāli aiztur vienkāršus, miermīlīgus iedzīvotājus, kuri devušies uz kādu no publiskajām demonstrācijām.
Lasīt visu...

21

Apspriežamie jautājumi

FotoBiju nedaudz pārsteigts, kad saņēmu Saeimas ielūgumu piedalīties Baltijas ceļa gadadienai veltītā sarīkojumā. Patlaban celtniecības sezona rit pilnā sparā. Jābūt nopietnam iemeslam, lai ceļotu uz Latviju. Tāpēc gribētu dalīties pārdomās un uzdot dažus jautājumus, kas šajā sakarā rodas.
Lasīt visu...

21

Preventīvais uzbrukums

FotoPēc tam, kad tapa zināms par Sergeja Skripaļa un viņa meitas noindēšanas mēģinājumiem, Amerikas Savienotās Valstis aizliedza ASV uzņēmumiem pārdot Krievijai jebkuras tehnoloģijas, kuras var izmantot ieroču izgatavošanai, un aizliedza konsultēt un jebkā palīdzēt Krievijas uzņēmumiem, kuri darbojas bruņošanās nozarē.
Lasīt visu...

21

Sociālā revolūcija, visatļautības eskalācija un tās rezonanse

FotoKriminālā kapitālisma noziegumu brīvībā sods nedraud ne par ekonomiskajiem noziegumiem, ne par humanitātes noziegumiem.* Nesodamība stimulē visatļautību. Tas ir loģiski. Nesodamības apstākļos visatļautība nevar stāvēt uz vietas. Pēc 2018.gada 6.oktobra 13.Saeimas vēlēšanām pie varas nāca latviešu tautas vēsturē visnevērtīgākā paaudze (manis dēvētā “6.oktobra paaudze”). Tās valdīšanas laikā visatļautības paplašināšanās un intensificēšanās (eskalācija) ir acīmredzams fakts.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Muļķība

Jānis Miezītis grāmatā «Būt latvietim» jautā, vai muļķis var būt labs cilvēks, un pats atbild – nē. Muļķis neatšķir labu no slikta, derīgu no kaitīga,...

Foto

Ja mediji ir ceturtā vara, vai tiem nebūtu jāuzņemas arī vismaz ceturtā daļa atbildības?

Visi mēs esam dzirdējuši, cik ārkārtīgi nozīmīgu lomu demokrātiskā sabiedrībā ieņem mediji....

Foto

Valdības vasaras darbi

Parasti vasara ir atvaļinājumu laiks, kad visi atpūšas un priecājas par dzīvi. Atšķirībā no citiem gadiem šovasar politiķiem nesanāk īsti izbaudīt atvaļinājumu. Papildus...

Foto

„Izcilais LTV vadītājs” Belte septiņus mēnešus pēc atlaišanas nav bijis vajadzīgs nevienam darba devējam

Kad pagājušā gada beigās no amata tikai atlaists Latvijas Televīzijas vadītājs Ivars...

Foto

Vai patiesības sargsuns Eglītis no TV3 ir melnā PR stipendiāts?

Var jau būt, ka mūsu dienās kāds ir vēl tik naivs, ka tiešām tic – atsevišķi...

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 3. Multikulturālisma un komunisma neiespējamība

Multikulturālismam un komunismam ir kopīgs liktenis – praktiskā neiespējamība. Ne multikulturālisms, ne komunisms nekad netiks praktiski realizēts. Abas koncepcijas...

Foto

Nākamgad aizliegs Zāļu tirgu?

Mīļie brāļi un māsas iekš Trimpus – šis mums var izrādīties nebūt ne tik retorisks jautājums. Paši zināt, kā tas ir: ēstgriba...

Foto

Manipulācijas

Emocijas ir loģikas ienaidnieks, emocijas liedz domāt loģiski un izdarīt saprātīgus secinājumus. Manipulācijas citam pret citu, vienai sabiedrības daļai ar citu sabiedrības daļu, viena uzņēmuma...

Foto

Pūļa gudrība, sabiedriskie mediji un valsts attīstība

2004. gada grāmatā “The Wisdom of Crowds” Džeimss Suroveckis (James Surowiecki) min virkni dažādu piemēru, kas rāda, ka sabiedrība kopumā...

Foto

Klusums Rīgas domē

Pēdējo nedēļu laikā maz dzirdams par iespējamām ārkārtas vēlēšanām Rīgas domē vai arī jauna mēra ievēlēšanu. Iespējams, Rīgas domē ievēlēto partiju deputāti ir devušies...

Foto

Vai Krišjānis Valdemārs un Krišjānis Barons latviešiem kā nācijai paredzēja 200 gadus?

To viņi rakstīja pirms 160 gadiem - 1859. gadā. Ņemot vērā šodienas valdības attieksmi...

Foto

Kas patiesībā notiek Latvijas Radio

Sabiedriskā medija žurnālistiem savā jomā jābūt vislabāk atalgotajiem valstī. Tas ir sapnis un mērķis, kuru jācenšas sasniegt un par kuru nekādu...