Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
VDK kartotēka

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Patriotiskais gars

09.01.2019. 15:24

»

Nu nu

Protams, tādu "letiņu" kā Tu labāk pārstāvēs Urlakovs, Ždanoka un Mamikins


ne nukaij ne zapregal,iejūgtais sorosa zombiju ratos.

Atbildēt

Nu nu

09.01.2019. 14:28

»

letiņš

Cerības, ka Eiroparlamentā nesēdēs tādi blēži kā Dombrovskis un populistes Vaidere un Kalniete


Protams, tādu "letiņu" kā Tu labāk pārstāvēs Urlakovs, Ždanoka un Mamikins!
Es tieši ceru, ka Eiroparlamentā Latviju pārstāvēs tādi spilgti un kompetenti politiķi, kā Dombrovskis un Kalniete!

Atbildēt

Patriotiskais gars

08.01.2019. 16:30

Brēmenē līdz samaņas zudumam sadots Bundesparlamenta ultralabējam deputātam.Vai šiem pelēkā viela vajadzīga?

Atbildēt

kaķa smiekli

08.01.2019. 15:12

Liepiņš jau sen pazīstams ar savu nožēlojamo, propagandistisko retoriku, taču tagad, iespējams, lielās draudzības ar ukraiņu nacistiem iespaidā, sācis publiski lietot viņu retoriku par vatņikiem, ar to domājot krievu tautības cilvēkus. Brīnums, ka vēl koloradus nav piesaucis. Nekādas cieņas autoram.

Atbildēt

kabinets

08.01.2019. 03:30

Uzblīduša lembja verga murgi epizode 1758.

Atbildēt

letiņš

07.01.2019. 20:45

Cerības, ka Eiroparlamentā nesēdēs tādi blēži kā Dombrovskis un populistes Vaidere un Kalniete.

Atbildēt

Edge

07.01.2019. 18:30

»

Edge

Kārtējās Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanas Latvijā notiks sestdienā, 2019. gada 25. maijā


dosies visi Latvijas populisti, "vatņiki" un dīvainīši ar liepiņiem un imantiem priekšgalā (mazāk par 50 procentiem LV balsttiesīgo). Ja kāds vēlas ievēlēt Laimes lāci, tad zilizvaigžņoto karogu viņam rokās - uz priekšu!

Atbildēt

Edge

07.01.2019. 18:28

Kārtējās Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanas Latvijā notiks sestdienā, 2019. gada 25. maijā.
Saulainā vasaras dienā pie vēlēšanu urnām dosies

Atbildēt

Asiirietis

07.01.2019. 17:47

»

Eiroparlamentā

ar CVK "balsu skaitīšanu" iekļūs gan "vatņiki", gan citi cionistiem noderīgi idioti - tikai un vienīgi tādi, kuru iekļūšanu saskaņā ar cionistu prasībām garantē viņu atpazīstamība, labā reputācija, iepriekšējie nopelni cionistu programas realizācijā Latvijā, pakļaušanās cionistu norādēm...


Pilnībā piekrītu, okupantus šeit atstāja apzināti un plānoti, lai būtu iemesls baidīt un sķelt sabiedrību.
Tiesiskas valsts pamats ir piltiesīgu pilsoņu balsojums, nevis LPSR kolonistu sajaukums ar pamatiedzīvotājiem.
Nelikumīga rīcība nerada tiesības, to jums pateiks jekurš jurists, tātad valsts vara nav leģitīma, ja to ievēl ar neleģitīmu pilsoņu balsīm.

Atbildēt

jaajaa

07.01.2019. 17:46

»

> jaajaa

Paga, kam tieši pienākas


...JKP un KPV...tas ir viens elektorāts...un, ja kāds var kliķei varu atpresēt, tad tikai viņi...vismaz kādu daļu...citādi ir defolts pāris gadu laikā...:)

Atbildēt

Asiirietis

07.01.2019. 17:35

Kāpēc neviens publiski neapšauba okupantiem iedotās pilsonības likumību. Liberaste Springe LR pat šašutusi, ka neesot pietiekama valsts atbalsta valodas apgūšanai krieviem (par ko tūdaļ atvainojās un laboja - krievvalodīgajiem), laikam baidoties žīdus apvainot.
Neesmu līdz šim manījis problēmas ar krieviem. Problēma ir tieši ar padomju okupantiem un kolonistiem, kuriem šeit nav tautības statusa, bet gan juridisks statuss un tas ir okupants vai kolonists 1940 - 2019 tiem pēc 79 gadu atrašanās svešā valstī vēl liberasti nekaunas pabalstu pieprasīt valodas apguvei. Laikam par maz tie komentāros apgāna latviešus un apņirdz visu kas mūsu tautai svēts, kaut vai to pašu godīgumu un sirdapziņu, kāda tiem pašiem nepiemīt.

Atbildēt

jaajaa

07.01.2019. 17:06

»

> jaajaa

Ā, tas ir par gadījumu "ja tantei būtu riteņi


...:D...velns, bet Tev taisnība...12% barjeru arī nevar likt...par augstu...beigās var sanākt, ka no S visi 8 Eiroparlamenta deputāti, kamēr letiņi plēšas...labāk lozēsim...:)

Atbildēt

Bb

07.01.2019. 17:02

Nav zeel ka dazadi cilveki nopelna lacitis jau amataa ir tikai ta peec ka nogremdeja so zemi parejo plus minus kautko dara bet jega nekada

Atbildēt

jaajaa

07.01.2019. 16:59

»

> jaajaa

Ā, tas ir par gadījumu "ja tantei būtu riteņi


...tas ir par gadījumu, kad visādi V,JV,ZZS,NA,AP,S,utt.(par Ždanokām vispār nerunājot)noņems vietas tiem, kam tās pienākas...:)

Atbildēt

Eiroparlamentā

07.01.2019. 16:29

ar CVK "balsu skaitīšanu" iekļūs gan "vatņiki", gan citi cionistiem noderīgi idioti - tikai un vienīgi tādi, kuru iekļūšanu saskaņā ar cionistu prasībām garantē viņu atpazīstamība, labā reputācija, iepriekšējie nopelni cionistu programas realizācijā Latvijā, pakļaušanās cionistu norādēm.

Bet "vatņiki" nepieciešami, lai tie realizētu haosu, nemierus un šķelšanos. Eiroparlamenta privilēģijas un algas pieprasa tikai šādas minētās personas, kuras ievēlētas neradīs problēmas, balsos Eiroparlamentā tā, kā vajadzīgs, un klusi saņems par to piķi.

Atbildēt

jaajaa

07.01.2019. 16:23

»

Ha

Baigi aktivizējuši šito kadru pēdējā laikā. Skrecelējums pēc skrecelējuma


...taisnība...bet šoreiz man viņam jāpiekrīt, elementāra matemātika...teorētiski var sanākt tā, ka mums būs 19 saraksti, kam pāri par 5%...līdz ar to uz 8 vietām 19 kandidāti...lozēsim ?...:)

Atbildēt

Ha

07.01.2019. 16:12

Baigi aktivizējuši šito kadru pēdējā laikā. Skrecelējums pēc skrecelējuma.

Atbildēt

Q

07.01.2019. 15:40

Domāju, ka pēc šodienas Vienotības un tās klonu izvirzīšanas valsts nolaišanai kanalizācijā, ļoti maz būs muļķu ,kas piedalīsies EP vēlēšanās!

Atbildēt

koijots

07.01.2019. 15:40

Imant, ja uzliksim slieksni 12,5%, tad, teorētiski, var gadīties, ka to nepārvar neviens saraksts. Kā tev šāda perspektīva?

Atbildēt

.

07.01.2019. 15:38

Ukraina iespējami iestāsies ES? Liepiņ, Tu provokators?

Atbildēt

Taalis

07.01.2019. 15:01

Imantam tā švakāk ar to matemātiku...! He! :)

Atbildēt

uz sauļaino tāļi

07.01.2019. 14:50

Katram mazmājniekam ir dota,teorētiska, iespēja noēsties Briseles kāpostu. Ģemokraķija takš biedrjkungji!

Atbildēt

Joske

07.01.2019. 14:38

Kad tādu stūlbu rskstu uzrakstijis. (Ukraina iestāsies ES) un citi mēsli rakstā!

Atbildēt

lauķis

07.01.2019. 14:35

Pilnīgi pie kājas tas eirokolchoza parlaments.
Kurš būtu ar mieru tiem uzticēt savu naudas maku , savu bērnu , vai savu nākotni?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Puņķu valdība

FotoMēs varam sajūsmā spiegt par premjerministra angļu valodas zināšanām, kas tiešām ir lieliskas, taču mums jābūt godīgiem: valdība Latvijā šobrīd ir sastiķēta ar puņķiem. Turklāt tie veidojušies ne jau akūta deguna dobuma jeb Ministru kabineta gļotādas iekaisuma dēļ. Tā ir jau hroniska saslimšana, kuru kaut kādu iemeslu dēļ dakterim rādīt negribam. Tēlojam bezkompromisa cīņu attiecībā uz visiem un jebkuru, tikai ne attiecībā uz savu - Brīvības ielas ķermeni.
Lasīt visu...

6

Zāļu valsts aģentūrai nebija likumīgu šķēršļu zāles „Rigvir” nepārreģistrēt

FotoZāļu valsts aģentūra (turpmāk – Aģentūra) sniedz informāciju par Aģentūras un tās Zāļu reģistrācijas komisijas veikto darbu zāļu novērtēšanā un reģistrēšanā.
Lasīt visu...

21

Smiekli nevietā

FotoPirms nedēļas Pietiek iepazīstināja ar manu piedāvājumu Valsts prezidenta amatam, kurš bija publicēts rubrikā "Pietiek nopietnības". Komentāros izraisījās diskusija, kurā jautrības bija maz. Izvirzījās nopietni, Latvijai smagi jautājumi, uz kuriem atbildot esmu sagatavojis jaunus video un rakstveida materiālus.
Lasīt visu...

21

Dzirkstele

FotoMaz ir to, kuri patiesi spēj novērtēt, kas tikko ir noticis. Jaunievēlētais Ukrainas prezidents Vladimirs Zeļenskis, uzzinot, ka ir ievēlēts par prezidentu, vēršoties pie žurnālistiem, uzrunāja bijušās Padomju Savienības valstis, sakot - mēs varam! Mēs spējam nostumt malā padomju nomenklatūru un atbrīvoties no viņu virsvadības. Ja mums tas izdevās – arī jūs to spējat!
Lasīt visu...

12

Vēstījums 2019. gada Lieldienās

FotoKristus ir augšāmcēlies! Priecīgas Lieldienas! Jau divtūkstoš gadus mēs cits citu šādi sveicam. Kad kaut ko dara tik ilgi, var iezagties pierastība, taču šoreiz īstuma elpu Lieldienu sveicienam piešķir apņēmība atjaunot kristīgās Eiropas simbolu – Parīzes Dievmātes katedrāli. Piepeši tas ir ļoti svarīgi franču tautai un daudziem cilvēkiem visā pasaulē, arī Latvijā.
Lasīt visu...

21

Latvijā valsts apmaksā par trešdaļu mazāk inovatīvo medikamentu nekā Lietuvā un Igaunijā

FotoLatvijā pacientu nodrošinājums ar valsts kompensētajiem jaunākās paaudzes medikamentiem būtiski atpaliek no pārējām Baltijas valstīm. Turklāt, neskatoties uz būtisko izrāvienu 2018.gadā, Latvijas atpalicība šajā jomā ar katru gadu pieaug, liecina Starptautisko inovatīvo farmaceitisko firmu asociācijas (SIFFA) apkopotie dati par inovatīvo zāļu pieejamību Baltijas valstīs 2018.gadā.
Lasīt visu...

21

Nacionālais suicīds

Foto2019.gada 15.aprīlī viena latviešu tautas daļa tika iepriecināta ar šādu ziņu: “Koalīcijas partijas sadarbības sanāksmē vienojušās par kopīgu atbalstu Eiropas Savienības Tiesas tiesnesim Egilam Levitam Valsts prezidenta amatā. Kandidatūra Valsts prezidenta amatam koalīcijai būs jāiesniedz maija sākumā Saeimas prezidijam. Visticamāk, opozīcijas partijas līdz maija sākumam nāks klajā ar savu redzējumu par labākajiem augstā amata kandidātiem. "No koalīcijas partijām ir izvirzīts viens kandidāts, vairāk nav. Es neredzu nevienu iemeslu, kāpēc Levita kungam nevarētu būt Saeimas vairākuma atbalsta," pēc sadarbības sanāksmes paziņoja Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV).”
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par mūslaiku šucmanietēm un par Rimšēviču

Šucmaņi – oficiāli sardzes dienests – Otrā pasaules kara laikā bija tāda pretīga kolaboracionistu pasuga, kuras pārstāvjus vācieši sūtīja uz...

Foto

Kad Bordāns vēl uztraucās nevis par bezkompromisa tiesiskumu, bet par to, kurš viņu paņems uz vēlēšanām...

Klausoties, kā tagadējais tieslietu ministrs Jānis Bordāns vietā un nevietā...

Foto

Palīdzība...

2009. gada marta nogalē ASV ekonomisko palīdzību Centrālamerikas valstīm – Salvadoras Republikai (República de El Salvador), Gvatemalas Republikai (República de Guatemala) un Hondurasai (Honduras). Kāpēc?...

Foto

Piedāvājums Latvijas prezidenta amatam

Esmu piedāvājis savu kandidatūru Latvijas Valsts prezidenta amatam. Par šo faktu esmu saņēmis apstiprinājumu no Saeimas Pieprasījumu komisijas 2019.gada 11.aprīlī. Savu programmu http://www.societyandnature.org/lpp.pdf esmu...

Foto

Ansis Pūpols: Meroni atzīstams par oligarhu

Beidzot kāds to pateicis skaļi — Ventspils kriminālprocesu «arestētās mantas glabātājs» Rūdolfs Meroni atbilst visām trim klasiskajām oligarhijas pazīmēm: ietekme...

Foto

Jūrmalas opozīcijas deputāts Grūba izmanto skolēnu vecāku sapulci savās politiskajās interesēs

Otrdien, 9. aprīlī, Jūrmalas Valsts ģimnāzijā notika informatīva vecāku sapulce, kurā kā vecāks piedalījās arī...

Foto

Alvis, Žeņa un Vova. Tiem, kas man Pārdaugavā sārtu krāva

Tas nebūs gari. Bet sākumā daži skaidrojumi par manis pieminētajiem tēliem virsrakstā....

Foto

Teikumi aplaužas

Publiskās telpas viedokļos par Egila Levita izredzēm tikt ievēlētam valsts prezidenta amatā teikumi gludi, bet kaut kā neizbēgami aplaužas ar loģiski izrietošiem “bet”....

Foto

Televīzija ir mehānisms, kura darbība atšķiras no pilnīgi visiem citiem uzņēmumiem un to vadīšanas

Ja kādu interesē, man arī ir, ko teikt LTV un NEPLP sakarā....

Foto

PAR izdarīja to, ko nespēja NA: EP priekšvēlēšanu partiju cīņas/veļas mazgāšana ir sākusies

Pēdējo dienu laikā redzams, ka partijas pirms Eiropas Parlamenta vēlēšanām aktivizē savas priekšvēlēšanu...

Foto

Nenosūtīta atklātā vēstule Arkādijam Suharenko

Latvijas Ebreju draudžu un kopienu padomes priekšsēdētāj Arkādij Suharenko! Rakstu Jums atklātu vēstuli, aicinot darīt visu iespējamo, lai neļautu Levita kungam...

Foto

Vējoņa miesassargi invalīdu stāvvietu neaizņēma

Sadarbībā ar arValsts prezidenta drošības dienestu Valsts prezidenta vizītes dienā  šī gada 5. aprīlī tika organizētas stāvvietas pie Carnikavas novada domes...

Foto

Privatizācijas aģentūra vēlas turpināt bezatbildīgi šķiest nodokļu maksātāju naudu, aicinu Ekonomikas ministriju izvērtēt aģentūras vadības rīcību

Paziņojot par savu ieceri lūgt Augstākās tiesas rīcības sēdē tiesnešu...

Foto

Varbūt pienācis laiks likt izšķērdētājiem maksāt?

To, ka uzņēmējs Kirovs Lipmans sūdzas par valsts iestāžu attieksmi konkrētā lietā, bet valsts iestāde – Privatizācijas aģentūra Ministru kabineta...

Foto

Īsi par jauno valdību un tās stutēm

Kartona Jurašs Saeimā ir JKP sektantu prāta nabadzības apliecinājumus, bet smagos noziegumos apsūdzētais Jurašs - Tieslietu ministrijas parlamentārā sekretāra...

Foto

Hipotēze par globālas parādības cēloni

Šajā esejā vēlos iepazīstināt ar hipotēzi par globālas parādības cēloni. Virsraksts varēja būt savādāks. Virsrakstā iederas vārdi – “Modernā obsesija jeb...

Foto

Atpakaļ deviņdesmitajos, rindā pēc desas pie „Olainfarm”

Šajā rakstā vēlos paust savu kā mazākuma akcionāru pārstāvja viedokli par notikumiem, kas norisinājās 1. aprīlī pie AS „Olainfarm”...

Foto

Kad politiķi un ierēdņi mēģina sava nesaimnieciskuma dēļ radušos zaudējumus piedzīt no uzņēmējiem

Šodien, 2019. gada 3. aprīlī Rīgas apgabaltiesa pilnībā noraidīja Privatizācijas aģentūras prasību pret...

Foto

Ir nopietnas problēmas ar Laimas slimības novēlotu diagnosticēšanu un nekorektas ārstēšanas vai neārstēšanas sekām

Laimas slimības slimnieku biedrības viedoklis par 2019.gada 27.marta Latvijas Infektologu un Hepatologu...

Foto

Nejaukais metējs Artuss Kaimiņš aizmirsis visas manas veltes un labos darbus

Metējs laikam atkal ir uzkāpis uz korķa, met un cenšas jokot. Laikam metienā būs aizmirsis,...

Foto

Kas vēl ir atkarīgs no Meroni?

1. Valsts drošības dienesti atzīst, ka Meroni ir apdraudējums Latvijas valstij, tādēļ ar Meroni saistītai kompānijai aizliedz iegādāties Radio SWH....

Foto

Kā neapzinīgajām „nepareizajām” influencerēm kļūt „pareizākām” un apzinīgākām - abonējiet pareizo žurnālu un rakstiet par pareizajām lietām

Pirms nedēļas sociālajos tīklos publicēju ierakstu par Latvijas “influenceriem”....

Foto

Par Īvānu un pašiem

Šodien daudz manu sekotāju trako par Daiņa Īvāna rakstu avīzē "Cīņa" pirms gadiem 30, kas piespēlēja sociālismam un PSRS*. Lai būtu....

Foto

Šodiena bieži atklāj pagātni

Gadās, ka nākotne ir nenovēršama, it kā kāda augstāka spēka nolemta. Nav neviena, kas spētu to apturēt. Cilvēki un notikumi virzās līdzīgi...

Foto

Latvijas politikā pārāk ilgi dominē vājoņi

Latvijas politikā pārāk ilgi dominē vājoņi. Cilvēki, kuriem nacionālās pašapziņas un nacionālo interešu jēdziens šķiet kaut kas svešs. Būdami politikā,...

Foto

Mūsu esības antipodi

Latviešu tautas esību tagad nosaka antipodi – divas diametrāli pretējas dzīves izpausmes. Par katru no šīm izpausmēm ir emocionāli vingra atziņa. Par vienu...

Foto

Atklāta vēstule Kariņa valdībai: lūdzam apturēt ekoloģiskās sistēmas iznīcināšanu

Biedrība “Aleju aizsardzība” un dabas draugi Latvijā lūdz Jūs kļūt par pirmo valdību Latvijā, kura izveido ekoloģisko...

Foto

Čekas „stukaču” kartiņu sāga turpinās

Savdabīgi, ka pēdējās nedēļas laikā ir atklājies fakts, ka nav publiskotas visas „čekas” kartītes. Medijos raksta, ka vēl ir aptuveni 447...

Foto

Moceklis Nils veic gājienu ar bandinieku: EP priekšvēlēšanu kampaņa ir sākusies

Līdz Eiropas Parlamenta vēlēšanām atlikuši divi mēneši, un ir interesanti vērot, kā notiek “Saskaņas” līdera...

Foto

Aicinām piketā pie Saeimas piedalīties ikvienu, kuru neapmierina stāvoklis dzīvnieku aizsardzības jomā Latvijā

Aicinām piedalīties piketā pie Saeimas trešdien, 27.martā plkst. 8.30 – 10.30 ikvienu, kuru...

Foto

Prātojums par raibiem laikiem

Prātoju par raibiem laikiem, gluži vai negaidīti uzkritušiem. Jutos pilnībā apradis ap mūsu sabiedrības mierīgo, bet neizbēgamo virzību uz arvien jauniem atklātības...

Foto

Kur tad palika šie „riski nacionālajai drošībai”?

Jau vairākus mēnešus Latvijas sabiedrībai ir pieejams daļējs tā saucamo čekas maisu saturs, un atgādināšu – „kartītes” apskatei ir...

Foto

Jaunās pamatšķiras un to sekmes

Aizvadītais XX gadsimts ir ievērojams ar kardinālu sabiedrības pārveidošanos. Zinātnes valodā sabiedrības pārveidošanos dēvē par sociālo transformāciju. XX gadsimtā būtiski izmainījās...

Foto

No visiem kaktiem lien ārā mošķi, kas vēlas mūsdienu Latviju padarīt par totalitāru zemi

Vai tiešām LTV izlems, kurš drīkst nomāt telpas, vadoties pēc tā, kāds...

Foto

Izglītības ministrija ir ļoti ieinteresēta aprobežotas nācijas radīšanā

Tas, ka katrs cenšas paķert to, kas nav piesiets vai ir slikti piesiets, zināms jau sen. Pēdējā laika...

Foto

Kamēr Jānis Sārts guļ uz NATO lauriem, Kremlis plūc augļus informācijas kaujas laukā

Jau kādu laiku atpakaļ līdztekus tādiem jau zināmiem formulējumiem kā bruņots konflikts un...

Foto

Augsti godātajam Latvijas Valsts prezidentam Raimondam Vējonim - par pedagogu darba samaksas pieauguma grafika izpildi

Informējam, ka Ministru kabineta (turpmāk - MK) atbalstītajā un Saeimai iesniegtajā...

Foto

Atvērtās sabiedrības nacionālās īpatnības

Atvērtās sabiedrības idejas Latvijā kļuva populāras 80. gadu beigās. Daudzi no mums uzzināja, ka pretstatā atvērtai sabiedrībai pastāv arī slēgtā sabiedrība, kuru...

Foto

Par tikumu, bērnu drošību, fizisko un garīgo veselību: iesniegums Ilgai Šuplinskai, izglītības un zinātnes ministrei

Baudām aizvien lielāku materiālo labklājību. Tomēr vērojumi viena cilvēka mūža garumā...

Foto

Dieva dāvana, svētuma deficīts un algas

Acīmredzot latviešu tautas dzīvē kā Dieva dāvanu nākas uztvert neilgo padomju periodu. XX gs. 70.gados latviešu kultūras attīstībā tika sasniegta...

Foto

Kas mūsdienu politiķiem liek vairīties no leģionāriem?

Arī šogad pie Mātes Latvijas atnāks sirmie leģionāri. Varbūt kādam rokās būs necils ziedu pušķītis, cits iztiks bez tā....

Foto

Nu sajuka vienā katlā jums tie Aivaru Skrindu īpašumi un viņu sievas...

Raksta Jums korumpētākais un mafiozākais Valsts meža dienesta organizētā grupējuma šūniņas – Daugavpils nodaļas...

Foto

Valsts meža dienests: apgalvojumi par „mežziņu mafiju” ir abstrakti, pie mums viss labākajā kārtībā

Anda Krēsliņa (attēlā) vadītā Valsts meža dienesta iekšējās kontroles sistēma strādā lieliski,...

Foto

Vitālijs Reinbahs Augstākajā tiesā atkārtoti uzvar Rīgas mēru Nilu Ušakovu

12. martā juridisko pierādījumu trūkuma dēļ ar Augstākās tiesas lēmumu tika izbeigta tiesvedība saistībā ar Rīgas...

Foto

Zagļiem un teroristiem nav nacionalitātes

Kremlis reiz cerēja, ka ar Imantas betona bloku namu pagalmā uzaugušā naivā Nila palīdzību tam izdosies pārņemt varu un kontroli Rīgā...