Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

SIA Atver acis!

02.01.2017. 19:17

Tas kā mums pēdējās paaudzēs ir mācīts apieties ar mežiem ir reāls mēsls!!!
Produktivitāte, produktivitāte, eksports, eksports, ekonomika, ekonomika utt..

Kur vēl māca par patiesajām vēetībām? Uzsvars tiek likts uz to, lai cilvēkus pataisītu par perfektām, paklausīgām skudrām, kuras seko standartiem un akli klausa visam, ko viņiem kāds kancelē, klases priekšā vai kantainajā kastītē stāsta.

Vienā kvadrātmetrā mežā var saskatīt desmitiem un pat simtiem augu un kukaiņu sugas, nemaz nerunājot par dzīvniekiem un putniem. Cilvēku smadzenes ir tā izskalotas, ka neko vairāk par koksnes kubikmetriem un "pareizas" apsaimniekošanas ilūziju netiek saskatīts.

Es pats vairākus gadus strādāju mežizstrādē un dzīvoju laukos, tāpēc nestāstiet man par to savu zombēto programmiņu, ja pašiem tek gar biksēm nakts laikā ejot gar meža ceļu.
Sāciet dzīvot!

Atbildēt

Nu taču protieties beidzot

05.12.2016. 01:18

»

Jautājums

Kāpēc Ķerus tik intensīvi publicē vienādus rakstus DELFI, TVNET, tagad PIETIEK...


Saziedojiet, uzņēmēji, Ķerum naudiņu ! Pilnus portālus pierakstījis ar zaļajām vaimanām . Tagad ziema , pupuķu nav ko skaitīt , ēst ta`gribās .

Atbildēt

tā zīšana no valsts

03.12.2016. 07:46

sarkanajiem tik hipertrofēta, jo kavēta garīgā attīstība, dauņi zīž visu mūžu.....................

Atbildēt

Miša

02.12.2016. 10:46

»

hmm

būtiski,ka tie labi apmaksātie klerki no LVM paši vēl nevienu koku līdz ciršanas vecumam nav izaudzējuši


Jā reti kuram sanāk nocirst kailcirtē sevis stādīto mežu jo to ierobežo likumdošana priedi no 101 gada egli no 81, bērzu no 71, apsi jau reālāk 41, un baltalksnim nav ciršanas vecumā, turpretīm zviedri, somi cērt tad kad ir cena un vajag naudu

Atbildēt

Miša

02.12.2016. 10:41

Viss grozās ap naudu, tiklīdz LV kokmatreāli maisās pa kājām tā tiek uzpūstas problēmas, tiem pašiem Zviedriem var cirst kad un kur vajag ja ir cena, LV ir platību termiņu un vel daudz ierobežojumu, kā arī termiņierobežojumi. Viņiem nav problēmu ar FSC. Dabas draugi grib radīt situāciju lai mežsaimniecība nebūtu izdevīga un mežus par lētu naudu turpinātu pārdot dažādiem zviedru, dāņu, vāciešu fondiem, kuri pēc kāda laika nocirtīs pa tīro.

Atbildēt

Finansists

02.12.2016. 10:04

»

archdevil

Raksts ir labs...


Peļņa ir svarīgāka? Domā, ka valsts uzņēmums strādā, lai gūtu oficiālu peļņu? Laikam neesi tā saucamajās valsts kapitālsabiedrībās strādājis? Otkats, kickbacks, alga, komandējumi, dienesta auto, pat ordeņi un citi ielikteņu guvumi prevalē!

Atbildēt

Signe

02.12.2016. 09:04

Tā ir brutāla, brutāla noziedzība, ko mūsu valstī dara a/s "Latvijas valsts meži"!!!

Atbildēt

archdevil

01.12.2016. 17:01

Raksts ir labs.
Bet, kamēr tā pati IKEA izmantos labi ja 50% FSC savā produkcijā, tikmēr no FSC sertifikāta nav nekādas jēgas visā pasaulē. 100% FSC koksne un tās izstrādājumi ir dārgāki, un kāpēc pirkt, ja var no Ķīnas dabūt visu ko ar FSC zīmogiem, un neviens neko nevar izdarīt.
Diemžēl peļņa ir svarīgāka par ekoloģiju.
p.s. mans komentārs neattiecas uz cēlkoku produkciju, piemēram, tīkkoks, tādus tikai un vienīgi 100% FSC, un nekādā gadījumā no ķīnas, jo ķīnā neaug cēlkoki!

Atbildēt

Ieskaties

01.12.2016. 16:37

kartē un salīdzini. It kā trimmeris būtu pāri gājis. Kur ir palikusi lielie, skaistie Latvijas meži?

Atbildēt

mežinieks

01.12.2016. 15:29

Kāds vēl FSC Latvijas standarts, tāda vnk nav, jo darba grupa mocījās 10 gadus un tā arī nespēja uzdzejot dēļ "zaļajiem" radikāliem, kuri uzskata, ka Latvijā jāaizliedz kailcirtes. Pa lielam jau FSC nevērtē mežu apsaimniekošanu kā tādu, bet tikai vidi un sociālo, līdz ar to par kādu ilgtspējīgu....atvainojos.... atbildīgu mežu apsaimniekošanas izvērtējumu iet runa ???

Atbildēt

opā

01.12.2016. 14:54

Kārtējā tukšā di.šana. Atvainojiet, bet visi tie "zaļie" nav nekādi sabiedrības interešu sargātāji, bet prasti mērkaķi, kas pārdodas par naudu. Visi tie vides aktīvisti barojas no visādiem fondiem un programmām un tādējādi nopelna sev iztiku. Loģiski, ka atzīstot, ka dabas aizsardzības Latvijā ir ok, viņi automātiski nogriež sev finansējumu, jo kam finansēt dabas aizstāvijus, ja nav dabas aizsardzības problēmu jeb tās ir mikroskopiskas, salīdzinot ar citām valstīm? Tātad "zaļajiem" vienmēr viss būs slikti un viņi vienmēr čīkstēs, jo tas ir veids kā nopelnīt naudu. Latvijā liegumi un rezervāti aizņem tik daud teritorijas %, ka esam ja ne pirmie, tad vieni no pirmajiem pasaulē, visi objektīvie kritērijas vides jomās Latvijā liecina, ka vides aizsardzība noteikti nav Latvijas vājākā vieta. Teritorijas apsaimniekošana, tur gan vēl ir kur pielikt, bet visādi uz grantiem sēdoši biologi, kas laukos nekad nav dzīvojuši, to mērķtiecīgi traucē darīt nu jau 20 gadus no vietas.

Atbildēt

Letiņš

01.12.2016. 14:53

»

Kā Viesturs izmanto sabiedrības neinformētību

Latvijai nav sava FSC standarta. Meži tiek auditēti pēc pielāgota Dienvidāfrikas standarta


Vai tad šī FSC sertifikācijas sistēma nav akredīta LATAKĀ ?Kur ir Dienvidāfrika un kur Latvija, pilnīgi atšķirīgs klimats, likumdošna, tradīcijas, vēsture un etniskais sastāvs, kā tad to var salīdzināt?

Atbildēt

Jautājums

01.12.2016. 14:29

Kāpēc Ķerus tik intensīvi publicē vienādus rakstus DELFI, TVNET, tagad PIETIEK?
Apsveicami, ja viņš grib informēt par kaut ko sabiedrību. Šoreiz gan izskatās, ka viņu pārņēmis izmisums nepazaudēt kaut kādu sponsoru naudu. Ja vēl patiesa ir informācija, ka divus gadus atpakaļ vīņš dabūja vairāk kā miljonu, t.sk. no Aizsardzības ministrijas budžeta pupuķu pētīšanai ( sk. Neatkarīgo rīta avīzi, raksts "Piķis pupuķos"), tad ir jautājums par Ķerusa motīviem, tendencioziem rakstiem. Izskatās, ka LVM viņam nav devuši naudu, bet nodarboties ar savu hobiju - pupuķiem ļoti gribas. Tāpēc arī mēģina, cik var, "uzbraukt" LVM.

Atbildēt

piekrītu

01.12.2016. 13:38

Sabiedrība ķērc par sīkumiem, taču lielās lietās nespēj iedziļināties.
Pamazām debilizējas.

Atbildēt

klauns

01.12.2016. 11:19

drīz būsim krūmu (bush) valsts, jo mežu jau nebūs...

Atbildēt

Pēteris

01.12.2016. 10:27

»

Kā Viesturs izmanto sabiedrības neinformētību

Latvijai nav sava FSC standarta. Meži tiek auditēti pēc pielāgota Dienvidāfrikas standarta


Tieši tā! Bet kaut kā jau Viesturam jāatpelna naudas devēju uzticība un intereses

Atbildēt

Kā Viesturs izmanto sabiedrības neinformētību

01.12.2016. 09:57

Latvijai nav sava FSC standarta. Meži tiek auditēti pēc pielāgota Dienvidāfrikas standarta.
Latvijai ir savs nacionālais PEFC standarts.
Šos faktus, Ķerus lieliski zin.

Atbildēt

vecais spekulants

30.11.2016. 22:57

Ja pabrauka pa Latvijas meziem, tad mezi ir atstati pie celiem prieks lohiem acu aizmalesanai . Normals mezs ir kur gruti pieklut. Un vel nedaudz ir atstats Baltkrievijas pierobeza un gar Irbes upi Vetspils novada.

Atbildēt

parejiem cilvekiem ir jaizbrauc !

30.11.2016. 22:30

zog uz velna parausanu tautas kopmantu !

Atbildēt

hmm

30.11.2016. 20:41

būtiski,ka tie labi apmaksātie klerki no LVM paši vēl nevienu koku līdz ciršanas vecumam nav izaudzējuši ...

Atbildēt

hi hi

30.11.2016. 19:21

a priekš kam? padome taču izveidota,vai tad arī kas jādara?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Kariņam jāmaina slikti strādājošie ministri vai pašam jāuzņemas atbildība

FotoMinistru prezidents Krišjānis Kariņš savā svētdienas uzrunā Latvijas televīzijā faktiski skaidri atzina kļūdas, nekonsekvenci un pretrunas, ko valdība pieļāvusi COVID 19 pandēmijas apkarošanas procesā.
Lasīt visu...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

6

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

FotoIzglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību visās tās līmeņos Covid-19 ārkārtas situācijas apstākļos degradē Latvijas izglītības un zinātnes sistēmu kopumā.
Lasīt visu...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...