Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

skan

27.06.2020. 11:59

visi ceļi labi, lai tikia nauda ripotu dabas vērotājiem... nesapratsi paliek citādi Bet zaļā dzīve nav lēta...

Atbildēt

Marsa parkam

27.06.2020. 09:07

Pilnibā piekrītu. Veloceliņš Brīvības gatvē ir vislielākā cūcība. Velobraucējiem sagribējies okupēt pilsētas galveno maģistrāli, un mēs tūlīt "po stoike smirno" - lūdzu, lūdzu, te jums būs. Lai taču brauc pa savām "degradētajam apkaimēm", nevis "zaļuma vārdā" iznīcina vienu no Rīgas skaistākajām liepu gatvēm.

Atbildēt

Zinošais

27.06.2020. 07:51

»

fakts

Liepas izdzīvos,saknes atjaunosies,bet veloceliņam beigas,liepu saknes to uzars


Ne kā jauna ! Liepu saknes ir tikai viena problēma plašakajā problēmu lokā! Es to sauktu par transporta un tā kustības SISTĒMAS un tās vadības neeksistēšanu!
Piemēram savulaik parādījās tāds jēdziens kā "Brīvības ielas dublieris". ideja vienkārša un mērķis saprotams - sadalīt transporta plūsmas un atslogot esošās "problēmvietas". Diemžēl ar šāda projekta realizāciju nevedas tāpēc ka politikas veidotāji meklē iemeslus lai kaut ko nedarītu, nevis veidus kā darīt!

Atbildēt

fakts

27.06.2020. 05:30

»

Marsa parks

Rīgā iet bojā tūkstošiem koku! Bet Rīgas domē saka - dzīvojam pilsētā, un ar to esot jārēķinās. Tikmēr Brīvības ielā tieši šobrīd no dzīves atvadās simt liepu - tām vienkārši nocirstas saknes...


Liepas izdzīvos,saknes atjaunosies,bet veloceliņam beigas,liepu saknes to uzars.
Nu nemākam un negribam dzīvot saskaņā ar dabu.Ir ļoti daudz citu variantu kā to veloceliņu uzbūvēt bez asfalta seguma.

Atbildēt

Marsa parks

26.06.2020. 20:13

Rīgā iet bojā tūkstošiem koku! Bet Rīgas domē saka - dzīvojam pilsētā, un ar to esot jārēķinās. Tikmēr Brīvības ielā tieši šobrīd no dzīves atvadās simt liepu - tām vienkārši nocirstas saknes.

Liepas uz Brīvības ielas tika stādītas vēl Latvijas laikā, šīm liepām ir 80, 90 un pat 100 gadi. Bet aptuveni 100 liepas nogalināja veloceliņš, kas tika izbūvēts pirms 9 gadiem. Arī šī nogalināšana ir lēns un vairāku gadu ilgs process. Lielākā daļa sakņu bija tieši zem vietas, kur nolēma izveidot veloceliņu. To būvējot, tika nocirsta puse no katra koka saknēm.

Atbildēt

fakts

26.06.2020. 15:33

»

Vai

Es gandrīz katru dienu braucu tur garām un esmu tur arī bijis tuvumā, tāpēc vēlreiz pēc kārtas un varbūt arī kaut ko vairāk...


"Cirtēji un citi "postītāji pilnībā iznīcina mežu.Par atkritumiem,tas tiesa,un naftas produkti tur smird jau no sovdepijas laikiem.
Par atkritumiem arī ir cits stāsts.Atkritumi nav jāapsaimnieko,tos nav jāražo.

Atbildēt

>Vai

26.06.2020. 15:04

»

Vai

Es gandrīz katru dienu braucu tur garām un esmu tur arī bijis tuvumā, tāpēc vēlreiz pēc kārtas un varbūt arī kaut ko vairāk...


Nedaudz atgādina Braku stāstu. Ja pašvaldībā nebūtu kašķis starp opozīciju un pozīciju, iespējams, neviens neuzzinātu par ciršanu Braku mežā. Kad sākās publiskā pretī stavēšana, "precinieki" sabrauca no visām pretī stāvošajām pusēm. Kā rezultātā Zaļā partija savam PR ar ekspertu palīdzību "izspieda" nelielu mikroliegumu, savam PR ieguva arī citi, Ērgļu pašvaldība šogad tāpat tika pie cirsmu izsoles, bet par Braku meža un muzeja apkārtnes sakārtošanas kopēju plānu tā arī nav dzirdēts.

Atbildēt

Vai

26.06.2020. 14:34

»

>Vai

Tu tajā Skanstē biji? To vietu redzēji, jeb tarkšķi līdzi kādam melim? Ja uz papīra domei kaut kas skaitās degradēta vide, tikai tā iemesla dēļ, lai to vietu iznīcinātu un ar buldozeriem nolīdzinātu, un kādam "attīstītājam" ļautu iegūt, nenozīmē, ka tā teritorija ir degradēta. Mazdārziņu rajoni Eiropā...


Es gandrīz katru dienu braucu tur garām un esmu tur arī bijis tuvumā, tāpēc vēlreiz pēc kārtas un varbūt arī kaut ko vairāk:
1.Vide ir degradēta, jo tajā tajā netiek ievēroti un kontrolēti nevieni no jau pilsētā un valstī esošajiem noteikumiem, piemēram par atkritumu atkritumu apsaimniekošanu, notekūdeņu novadīšanu u.t.l.
2.iepriekšminētā iemesla dēļ vide ir piesārņota, gan ar sadzīves, gan citiem atkritumiem, kas ir kvalificējami kā bīstami. Bez tam tai apkārtnē vienkārši regulāri smird, gan naftas produktu izgarojumi, gan noārdoties citam piesārņojumam;
3. teritoriju ieskauj maģistrālās ielas, intensīvi noslogots dzelzceļa atzarojums, tuvumā atrodas rūpnieciskās ražošanas objekti (divas asfaltbetona rūpnīcas) tāpēc to par kādu klusu un urbanizāciju neskartu nostūrīti nosaukt būtu pārsteidzoši;
Neskatoties uz visu pieminēto un nepieminēto tur kā tiek apgalvots "esot pārsteidzoša sugu bagātība" !
Tāpēc vēlos atgriezties pie mana izbrīna - šādā teritorijā aizsargātās dabas vērtības var eksistēt, bet redz mežā, kur "cirtēji un citi "postītāji"" varbūt viesojas reizi desmitiem gadu ilgā periodā nevar ????

Atbildēt

>Vai

26.06.2020. 10:05

»

Vai

nav paradoksāli ka putnu skaitītāji paģēr ka mežā neko darīt nevar jo tas traucējot īpaši aizsargājamām putnu sugām, bet tai pat laikā Skanstē degradētā un piesārņotā vietā pilsētas centrā atrod tos pašus aizsargājamos putnus...


Tu tajā Skanstē biji? To vietu redzēji, jeb tarkšķi līdzi kādam melim? Ja uz papīra domei kaut kas skaitās degradēta vide, tikai tā iemesla dēļ, lai to vietu iznīcinātu un ar buldozeriem nolīdzinātu, un kādam "attīstītājam" ļautu iegūt, nenozīmē, ka tā teritorija ir degradēta. Mazdārziņu rajoni Eiropā un ASV ar milzīgu potenciālu un vietējō sabiedrību inciciatīvu tiek attīstīti un integrēti pilsētvidē. Ja kaut kur Eiropas galvaspilsētai piegulošā teritorijā atrastos tāda sugu bagātība, kāda ir Skanstē, neviens būvēt kārotājs tur tuvumā netiktu laists. Tā teritorija tiktu sargāta un lolota, dārziņu iekopšana atbalstīta un veicināta. Atpalikušajā, korupcijas saēstajā Latvijā viss notiek tieši otrādi.

Atbildēt

Gauja

26.06.2020. 08:54

Ķerusa banda varētu paskaitīt zivis, kad Gaujas augštecē mazie hesi aptur ūdens plūsmu un kļūst sekls. Zivju nav, vienkārši nulle, mazo mailīšu pat nav, kas agrāk bija baru bariem, par pārējām sugām pat neizteikšos. Upe ir mirusi. Un ķerusa bandai nu gan būtu jāzin, ka mazās zivtiņas ir naudu nesošo melno stārķu pamatbarība,ka šiem putniem vajag ne tikai kokus,kur dzīvot un vairoties, bet ēst arī vajag.Bet ķerusa bandas jumts ir aizliedzis šiem bāzt degunu, kur nevajag, kā kompensācijai atļaujot ālēties mežu jomā

Atbildēt

lauķis

26.06.2020. 08:30

»

eh

Ja jau tā bioloģiskā daudzveidība ir atrodama tieši saimnieciskajos mežos, tas ir, tām floras un faunas dažādajām sugām patīk saimnieciskie meži, tad ir pilnīgi neloģiski tos pārsvēst par teritorijām, kurās koki sapūst, jo tad vairs nebūs tieši tādas vides, kāda patīk tām sugām, par kurām tik ļoti uztraucas...


Palasi definīciju,kas ir mežs.
Neviens jau nesaka ka nedrīkst cirst,tikai dari to ziemā,paņem tik cik vajag tev,tavai dzimtai,bet ne biznesam,cik paņēmi,tik atdod.Ja kaimiņš lūdz materiālu skapim vai guļbūvei,palīdzi.
Nevajag neko aizsargāt,jādzīvo saskaņā ar dabu.

Atbildēt

eh

26.06.2020. 08:19

»

ha

KOKRŪPNIEKI UZ MEŽU SKATĀS TIKAI KĀ UZ BAĻĶIEM, viņiem pofig tāda bioloģiskā daudzveidība. Tikai tad, kad tādi nocirtīs pēdējo koku un iznīcinās pēdējo dzīvnieku, apjēgs, ka naudu nevar ēstt


Ja jau tā bioloģiskā daudzveidība ir atrodama tieši saimnieciskajos mežos, tas ir, tām floras un faunas dažādajām sugām patīk saimnieciskie meži, tad ir pilnīgi neloģiski tos pārsvēst par teritorijām, kurās koki sapūst, jo tad vairs nebūs tieši tādas vides, kāda patīk tām sugām, par kurām tik ļoti uztraucas ornitoloģijas biznesmeņi.

Atbildēt

Vai

26.06.2020. 08:06

nav paradoksāli ka putnu skaitītāji paģēr ka mežā neko darīt nevar jo tas traucējot īpaši aizsargājamām putnu sugām, bet tai pat laikā Skanstē degradētā un piesārņotā vietā pilsētas centrā atrod tos pašus aizsargājamos putnus ??!?!?
Tātad praksē ir pierādījies, ka pat urbanizēta vide nav traucēklis šo sugu eksistencei un putnu sargātāju iebildes pret saimniecisko darbību ir nepamatotas !

Atbildēt

ha

26.06.2020. 08:05

KOKRŪPNIEKI UZ MEŽU SKATĀS TIKAI KĀ UZ BAĻĶIEM, viņiem pofig tāda bioloģiskā daudzveidība. Tikai tad, kad tādi nocirtīs pēdējo koku un iznīcinās pēdējo dzīvnieku, apjēgs, ka naudu nevar ēstt.

Atbildēt

Zaļais

26.06.2020. 07:47

Ķervus vienkārši ir apnicis. Varbūt labāk pēc būtības?

Atbildēt

Dzērājšoferis?

25.06.2020. 23:52

Ja runā par "dzērājšoferiem", tad iznāk tā - to slkaitā 7 velosipēdisti, 3 auto vadītāji ar 0,6 promiles uz paģirām. Tas ir terors, ne vairāk. Zināšanai - krievu laikos es DZĒRU un BRAUCU vienmēr, jo dzēru tik daudz, ka sevi kontrolēju un nekad s ...dus"netaiusīju. Bet galvenais, biju vienmēr pārliecībā, ka mani par avārijas gadījumu, ja mana alkohola deva nav "celoniskā sakarā" ar CSN, bet to izraisīja otra puese, kas pat nav lietojusi alkoholu. Tagad - "tiesiskā valstī", ja ir CSN un tu neesi to izrauisījis, bet esi alkohola reibumā, dabūsi sēdēt. Vainīgai var pat tikt neskarts ar tiesvedību.


Šodien, ja man piezvanīja kāds tuvinieks tepat laukos, ka vajadzīgs neatliekams atbalsts, steidzīgi atbrauc 1,2 5 km pa zemes ceļu, kur pat nav neviena satisksmes dalībnieka, tevi apturēs un dabūsi maksāt, zaudēt tiesības un sēdēt 15. Bety tas pat, ja tu brauksi ar mašīnu vai velosipēdu -tu "dzērājšoferis" ?!

Un tomēr - "dzērājšoferi"arī būtu jāvērtē, cik lielā reibumā, kādos apstākļos brauc vai tas varētu radīt draudus sev un citiem vai varbūt brauc 1 km attālumā un kad šadā reizē nav citu aiespēju, kā nogādāt mājas slimu, invalīdu vai tml.

BNet "tiesiskā valstī"bruc pļaujmašīna un nekādu izvērēšanu - dzēris 0,6 promiles - lai cieš vis aģimene, lai zaudē visu. Protams, zini, ka tev kjābrauc, nedzer, es runāju par "piespiedu", izņ\ēmuma gadījumiem, ka jāglābj citi un apņemos nodrošināt bezavārijas situāciju. Izraisīju avāriju, tad nu gan saņem sodu.

Atbildēt

hmm

25.06.2020. 16:35

Zives pūst no galvas. Tas ir no smadzenēm.

Atbildēt

Zive

25.06.2020. 16:25

Ķerus, aizveries vienreiz. Runājot par pseidozaļajiem biznesmeniem man , goda vārds, nāk prātā tikai rupji lamu vārdi, jo nekādus argumentus šie " it kā zaļie " dzirdēt negrib. Pateicoties tādiem ķerusveidīgajiem, zaļo kustība lielākajā daļā sabiedrības ir kļuvusi par lamu vārdu. Bet varbūt tāds ir arī mērķis? Mums krīt kabatās nodokļu maksātāju nauda par projektiem, pārējais pie d...sas. Par mazajiem hesiem, par lauku ķimizāciju, par riepu un atkritumu kalniem, par licenzētiem un ne tik licenzētiem tīkliem pat dabas liegumos, par to un vēl daudz ko citu ķerusveidīgie nerunā.Par izzūdošajiem zivju dzenīšiem ne vārda. Toties šiem vajag sagraut vienu no nozarēm, kas valstī puslīdz normāli funkcionē - mežsaimniecību.Kaunējušies būtu, un cetams, ka Pūce vienreiz nolikvidēs to parazītorganizācoju Dabas apgānīšanas pārvaldi

Atbildēt

Piebilde

25.06.2020. 15:45

Aizliegtās darbības ar īpaši aizsargājamo sugu dzīvniekiem, to skaitā putniem - apzināta putnu ligzdu un olu iznīcināšana vai bojāšana, ligzdu pārvietošana, putnu olu lasīšana un iegūšana arī tad, ja tās ir tukšas.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

FotoPandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai izaicinājumus, bet arī jaunas iespējas ekonomikas nākotnes attīstībai. Politiķu pienākums ir šīs iespējas izmantot, nodrošinot, ka pēc pandēmijas pārvarēšanas ekonomika piedzīvos izaugsmi.
Lasīt visu...

21

Kas pašlaik notiek VID?

FotoŠodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka skaisti. Bet, cik es saprotu, tad līdz ar viena konta norēķinu sistēmu pati nodokļu uzskaites metodika un programmatūra arī ir mainīta.
Lasīt visu...

21

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

Foto20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar izcilu drošību un nekaitīgumu, un tās loğiski izvirzījās pārdotāko medikamentu topos, viedokļu līderi un arī politiķi un valsts amatpersonas tās slavēja.
Lasīt visu...

12

Mums ir izvēle

FotoTV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...” To teica vīrietis, iespējams - vīrs un tēvs, iespējams – pedagogs... nezinu... bet jauniešu centra vadītājs. Vēl viena aita iekšā aplokā, un vārtiņi ciet.
Lasīt visu...

6

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

FotoCOVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi.
Lasīt visu...

12

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

FotoKādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju. Bet... pēc trim novadītiem dievkalpojumiem hierarhijā augstāk stāvošie Dieva kalpi steigšus mani no draudzes gana pienākumiem atstādināja.
Lasīt visu...

12

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

FotoŠonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā rajonā. Es labi pazinu Romu Bezzubovu. Viņš bija labs draugs, stiprs, dzīvespriecīgs, ar lielisku humora izjūtu. Milzīgs zaudējums, kas atstās tukšu vietu ģimenē, draugiem un viņa astoņus gadus vecajai meitiņai.
Lasīt visu...

21

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

FotoFutbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu valstī, – Mārtiņš Bunkus (kura slepkavības metode ārkārtīgi atgādina R. Bezzubova slepkavību), Pāvels Rebenoks (lai gan oficiālā versija ir slepkavība laupīšanas laikā), senāk arī Daugavpils vicemērs Grigorijs Ņemcovs u.c.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....

Foto

Starp Īzaku Ņūtonu un Klausu Švābu

Pasaules priekšniecības tekstus der palasīt. Vairāk gan tos no pagājušā gadsimta septiņdesmitajiem. Otrā rokā turot Ņūtonu, Maltusu, Veļikovski, Eliadi un...

Foto

Nerunāšu par to, ir vīruss vai nav: svarīgākais ir, kas notiek ap to

Pasaulē notiek interesantas lietas. Šķiet, ka to, kas vēl joprojām svēti tic tam,...

Foto

Kremļa atbalstītā „Krievijas Impērijas kustība”– teroristiska organizācija Kanādā

Kanādas valdība ir nopublicējusi atjaunināto teroristisko organizāciju sarakstu, kurā ir iekļauti 13 grupējumi, to skaitā tāda „Krievijas Impērijas...

Foto

Starpnacionālās attiecības nacionālā valstī

Jebkura nacionālā kultūra ir vērtīga pasaules kultūras daļa, pelnījusi saglabāšanu un tālāku attīstību. Jebkuras nacionālās kultūras pamats ir valoda. Valodas ir visspēcīgākais...

Foto

Suminājums līdzcilvēkiem

Sirsnīgs tencinājums visiem, visiem par daudziem, ļoti daudziem atbalsta sveicieniem vēstulēs, sociālos tīklos, maniem mīļajiem vārdos, domās. Tiešām jauki un uzmundrinoši!...

Foto

Esmu saņēmis jau septiņus uzaicinājumus no meitenēm

Būt publiskai personai ir ļoti smags darbs. Tas ir jo smagāks, ja esi ne tikai publiska persona, bet socioloģiski...

Foto

Es neaicinu atteikties no vakcinēšanas. Es aicinu saglabāt iespēju katram izvēlēties

Sākšu ar brīdinājumu: tēma - sensitīva. Teksts garš, subjektīvs un ar atsaucēm uz sazvērestības teorijām....

Foto

Aleksandrs Kiršteins melo. Partijas vai padomju varas uzdevumā?

Kārlis Seržants publicējis teiku par "nenovērtēto politiķi Māri Grīnblatu" ("Kas Jauns", 23.marts). Uzmanību piesaistīja Aleksandra Kiršteina teiktais: "Atceroties...

Foto

Šoreiz mēs mierā neliksimies, jo beidzot ir radusies iespēja vainot kādu citu

Veselības ministrija, Imunizācijas Valsts padome, Zāļu valsts aģentūra un Slimību profilakses un kontroles centrs...

Foto

Saistībā ar izplatītajiem meliem pieprasu publisku atvainošanos no raidījuma “Nekā Personīga” veidotājiem

Es, mūziķis, mākslinieks un pasākumu vadītājs Kaspars Pudniks, vērsīšos tiesībsargājošās iestādēs ar iesniegumu par...

Foto

Mūsu bērnu un mazbērnu nauda atkal izkūp skursteņos

Drusku atļaušos šo nokomentēt no profesionālās puses. Šī ir ļoti vērienīga kampaņa ar ļoti lielu budžetu. To es...

Foto

Uzvarētāji ir VDK un KP, un kolaborantu pūlis

Kad dzirdu uzsaukumu "publiski jānosoda visa veida kolaboranti", mani mazliet tā kā uz smiekliem velk! Nē, nu viss...

Foto

Raudzīties uz Augšāmcelto ar apustuļu acīm

Mk 16:1-7  “Kad sabata diena bija pagājusi, Marija Magdalēna un Marija, Jēkaba māte, un Salome nopirka smaržīgas zāles, lai ietu...

Foto

Iniciatīva „Latvija Eirovīzijā – par sabiedrības līdzdalību Latvijas tēla veidošanā”

Savu viedokli par Samantas Tīnas un Latvijas Televīzijas klaji nepieņemamo un augstprātīgo attieksmi pret Latvijas sabiedrību,...

Foto

Ārlietu ministrs Rinkēvičs un „fake” ziņas

Šī gada 4. martā LETA, ”Press.lv, “bb.lv” kāds censonis Latvijas ārlietu ministram uzdod jautājumu: kāda atšķirība starp diviem opozicionāriem -...

Foto

Jautājums ir par mūsu izvēli

Šorīt manas pārdomas raisīja viens ieraksts Facebook, kurā sieviete ļoti "garšīgi" un izjusti dalījās savās pārdomās par ierobežojumiem, kuri visiem it kā...

Foto

Divi gadījumi

Pēdējās nedēļās Latvijas sabiedrisko domu satricinājušas vismaz divas situācijas, kas lielai daļai liekas uzskatāmi netaisnīgas....

Foto

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass. Epilogs

Šis ir epilogs rakstam, kurā kritizēju valdības liegumu Latvijā iegādāties apavus un apģērbu ar pielaikošanu. Aizliegums ir spēkā jau no...

Foto

Kad veselības ministrs beidzot paziņos visus “tos” vainīgos daudzu cilvēku nāvēs?

Esam saņēmuši daudz kritisku viedokļu un sašutumu, kā mēs tā drīkstējām, kā mēs tā kā kaut...

Foto

Ziņģe par rindām

Ai, bailes, bailes, ai, nāves bailes spoži stāv uz vakts, sirds saraujas pikucī, un zobi braši klab, jo mēs atkal nīkstam rindās. ...

Foto

Īss ieskats kapitālisma, liberālisma, sociālisma un komunisma attīstībā

Kapitālisms tāpat kā viss pasaulē ir pakļauts evolūcijai. Sakari, tehnika, ražošana, politika. Ja evolūcija tiek mākslīgi bremzēta, uzkrājas kritiskā...

Foto

Kā lai nepiekrīt Krištopana kungam, kas savulaik noteica diagnozi mūsu varnešiem

Katru dienu jaunas pērles - šodien Pavļuts prasa papildu finansējumu Vakcinācijas biroja reorganizācijai, kam vispār...

Foto

Mūsu stukači un kolaboranti

2016. gadā Latvijas Radio 1 izskanēja labs raidījums par Latvijas rakstnieku sadarbību ar VDK (Valsts drošības komiteju). Dzejnieks Guntars Godiņš uz dialogu bija ataicinājis literatūrzinātnieci Evu Eglāju-Kristsoni,...

Foto

Ar Zatlera partiju un “Saskaņu” man nekas labs nesanāca, tāpēc, protams, jādibina jauna partija

Kādēļ jāveido jauna politiskā partija? Šāds jautājums kādam var šķist mulsinošs, jo it...

Foto

Slava, ko nenomazgāt

Nejauši pievērsu uzmanību kņadai ap Samantas Tīnas dziesmas The Moon is Rising videoklipu un pašas dziedātājas (klaviatūra pacieš visu) deleģēšanu uz Eirovīziju. Ar pārtīšanu video noskatījos....

Foto

Vakcinācijas bumerangi

Ja reiz valdībai ir nodoms vakcinēt vairākumu cilvēku, pie kam nediskriminējot arī to vairumu, kas dažādu iemeslu dēļ nevēlas vakcinēties, tajā skaitā es, tad...

Foto

Izņēmuma kārtā mēs nolaidīsimies tik zemu, ka kaut ko jums paskaidrosim par "ManaBalss" lēmumu pieņemšanu

Pirms dažām dienām ManaBalss platformā esam saņēmuši iniciatīvas iesniegumu ar prasību...

Foto

Skaidra lieta, ka arī es ne pie kā neesmu vainīga, un mana viedokļa apšaubīšana ir absurda un nomelnojoša

Nav izprotama atsevišķu politiķu un atsevišķu mediju vēlme...

Foto

Loģiski, pilnais spriedums būs pēc vēlēšanām

Sveiciens no nebrīves! Likums nosaka, ka pilnais spriedums krimināllietā tiesai jāpieņem līdz šā gada 19. martam. Tas nav noticis. Loģiski....

Foto

Linda Ozola: ko tad nu mēs, mēs jau neko...

Pārbaudīt iesniegumus, kas saistīti ar pašvaldības institūciju darbības tiesiskumu un finanšu līdzekļu caurspīdīgu apmaksu par sniegtajiem pakalpojumiem,...

Foto

Kāpēc man savā dzimtenē jāievēro globālo izdzimteņu izdomāti cilvēka tiesību ierobežojumi

Tikko atkal bija kārtējais skandāls Maximā, jo man neesot "pareizā" maska! Un tagad, lasiet uzmanīgi, apsargi,...

Foto

Provinces pensionāra atbalsta vēstule b.Pavļutam

Interneta duļķainie viļņi atnesuši jaunu cilvēku sašutumu par vakcinācijas avīzi nezciktursimttūkstošu tirāžā, kas nāca pa virsu vakcinācijas biroja algu fondiņam 0,6...

Foto

Tiesiskuma konveijers

Tiesiskā valstī visiem un ikvienam ir tiesības uz taisnīgu tiesu saprātīgos termiņos. Tiesiskā valstī izmeklēšana un pratināšana nedrīkst līdzināties spīdzinăšanai. Vai prokurori pie mums...

Foto

Lūdzam atsaukt Latvijas dalību 2021.gada Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā

Es vēlos norādīt un uzsvērt, ka Latvijas tauta NAV deleģējusi šogad nevienu pārstāvi ar konkrētu dziesmu un...

Foto

Andra Šķēles informācija plašsaziņas līdzekļiem

2021.gada 19.martā man ir uzrādīta apsūdzība kriminālprocesā, kas pazīstams kā ""Lattelekom" digitālās televīzijas lieta". Uzskatu apsūdzību par nepamatotu....

Foto

Meroni miljoni, Kariņa darījums un Vonsoviča „draugs” virsprokurors – kad, Stukāna kungs?

Es biju nolēmis vēl kādu laiku klusēt. Taču Ventspils stāsts, kur grasās tiesāt baseinā...

Foto

Mums ir daudz svarīgas slepenas informācijas par ēnu ekonomiku Latgalē, bet mēs to neatklāsim

Finanšu izlūkošanas dienests 2021. gada 9. martā ir saņēmis vēstuli, ar kuru...

Foto

Laime

Katrs cilvēks, sasniedzot apzinīgo vecumu, tiecas pēc laimes. Lai spētu laimīgi dzīvot, viņš izmēģina un meklē dažādas metodes....

Foto

Andri Šķēle, pietiks

Andri Šķēle, pietiek izsaimniekot valsti, neesi gana naudu sagrābies?! Nepietiks?! Tieši tādu kangaru kā tu dēļ Latvija lēni tuvojas bankrotam, izmirst un tiek...

Foto

Kudors turpina priecēt lasītājus ar prastu propagandu

Amerikas valdības finansētais bijušais sektants Andis Kudors turpina priecēt lasītājus ar to, ko viņš sauc par politisko analīzi. Iesaku ielūkoties...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam: par prettiesiska likuma “Dzīvojamo telpu īres likums” neizsludināšanu

Biedrība “Ausma” uzskata, ka denacionalizēto namu īrnieku īres līgumi, kas bija noslēgti līdz dzīvojamo...

Foto

Kā mēs esam nonākuši līdz mirklim, kad visi ir vienlīdzīgi, bet citi vienlīdzīgāki par citiem?

No 16. marta stājās spēkā jaunie ierobežojumi, kas nosaka man un...

Foto

Jau gadu “uzņēmējdarbības nāves lokomotīve” ir traukusies pretēji situācijai citās valstīs

364 dienas ir pagājušas kopš valdības lēmuma sasiet rokas procentuāli lielākajai daļai mūsu valsts uzņēmēju:...

Foto

Ja tu esi “pret mums, pret mūsu uzskatiem un jauno kārtību”, mēs tevi tik un tā izslēgsim

Kamēr Nācijas tēvs pārdomā (vai nepārdomā), kāda nākamā alegorija...

Foto

Samanta Tīna un Latvijas Televīzija iespļauj dvēselē Latvijas sabiedrībai

Pirms dalos ar savu sāpi, vēlos pateikt, ka nenoliedzu dziedātājas Samantas Tīnas milzīgās darba spējas izvēlētajā profesijā...

Foto

Aicinājums veselības ministram godīgi un ātri atbildēt uz jautājumiem

Augsti godātais Pavļuta kungs! Ņemot vērā to, ka savās atbildēs uz deputātu jautājumiem Jūs mēdzat būt visai...

Foto

Izgāzušos Vakcinācijas biroju mēs tagad mēģināsim paslēpt Nacionālajā veselības dienestā

Veselības ministrija (VM) uzlabos vakcinācijas procesa pārvaldību, tostarp reorganizēs Vakcinācijas projekta biroju....

Foto

Haoss vakcinēšanā – kā tas izskatās praksē

Šodien, 12.martā saņēmu termiņu uz pirmdienu vakcīnas "AstraZeneca" potēšanai. Mulsinošs tikai fons, kā joprojām notiek šī pasākuma organizēšana....

Foto

Gaisma

Šis nav feļetons, kuru izlasot ir jāsmaida, šī ir «atklāsme», par kuru ir vērts ierēkt pat nelasot, bet, ja izlasīsi, tad spēj tik turēt vēderu,...

Foto

Trīs iemesli, kādēļ vakcinēties pret COVID19 ir bīstami

Cilvēki, kuri vakcinējas pret COVID19, pietiekami nopietni riskē ar savu veselību, jo ir vismaz trīs būtiski iemesli, kuri...

Foto

Par TV sižetu saistībā ar Valsts policijas "katastrofālo" darbinieku trūkumu

Neatkarīgā policistu arodbiedrība noskatījās ironisko TV sižetu par katastrofālo Valsts policijas (VP) darbinieku iztrūkumu un Jūsu...

Foto

VID ģenerāldirektorei Ievai Jaunzemei: atklāta vēstule ar aicinājumu sniegt detalizētāku informāciju par publiski paustiem apgalvojumiem

Šī gada 1.marta TV3 ziņu sižetā par akcīzes nodokļa likmes pieaugumu...

Foto

Cik ilgi šis perēklis vēl valdīs Ventspils domē?

Vakar izlasīju, ka Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieki ir sasaukuši ārkārtas domes sēdi un nu tika stāstīts -...

Foto

Progresīvā cilvēka monologs par mīlestību

Īstenībā visa pasaule ir pilna mīlestības. Mēs visi mīlam labi paēst. Gandrīzi visi no mums mīl naudu. Tie, kuri tikuši pie...

Foto

Lai šie pāris tūkstoši cilvēku ar savu "pareizo domāšanu" kontrolē viens otru, bet neļausim viņiem kāpt mums uz galvas

Šodien mani uz tikšanos pilī uzaicināja LR...

Foto

Es pārstāvu partiju ar vislielāko dibinātāju skaitu kopš Tautas frontes laikiem, tāpēc man ļoti gribētos savākt 10 000 domubiedru

Levita kungs, šī vara sevi ir izsmēlusi....

Foto

Vārda brīvība

Ko grib vārda brīvības aizstāvji? Viņi vēlētos, lai viņu – konservatīvais vai liberālais – viedoklis netiktu apliets ar apsaukāšanas un vārdiski emocionālas vardarbības samazgām....