Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Kā ar mums manipulē

Eduards Šņepsts
13.02.2021.
Komentāri (27)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Eduards Šnepsts

23.02.2021. 14:26

»

secinājums no raksta

Nabagie un prāta apdalītie mūžīgi aizņemsies(kažokam, mašīnai, mājai) un viņu ievēlētie 100muļķi atkal pieņems likumu, ka parādi jāatlaiž


Atnākt vienu reizi četros gados uz iecirkni un minēt - kas no kandidātiem mazāk melo, ar to ir par maz. Nepieciešams sadarbībā ar domubiedriem pašam piedalīties uzticamu pārstāvju atlasīšanā, audzināšanā, izvirzīšanā un kontrolē. Vēlētāju biedrības "Mēs esam Latvija" rīcības plāns tiek apspriests Feisbuka lapā "Lаtvijas vēlētāju forums"

Atbildēt

Eduards Šnepsts

23.02.2021. 14:23

»

Jūsmiņš

Raksti, autor, jau puslīdz pareizi. Nu, nav mums vēl savas Žannas d Arkas. Tie, kuri ir un varētu saņemt atbalstu - diemžēl, tiek no varas pamatīgi represēti, bet tādēļ jau, kā redzam, neviens no bāliņiem uz protestiem neiet, un nav jau kas aicina arī. Secinājums: kamēr VISI nebūsim pliki un nabagi, ...


Lai valsts piederētu tautai vajag vispirms panākt lai tautai piederētu valsts pārvaldes pamatinstitūcijas - partijas. Ne partiju dibinātāiem ne viņu sponsoriem, ne partiju vadītaiem, ne Škēlem, ne Šleseram, ne Sudrabai, ne Lembergam, ne Kaimiņam., ne Gobzema kungam vai kādam citam vai kādai "iscilo personu" grupai. Jā partijas pārstāvēs precīzi katra kādu sabiedrības slāni, sabiedrības segmentu ar līdzīgam interesem un atbistošu ideologiju, un partiju līderi būs ne autoritāri vadoni bet pakļautie domubiedru kopienej, pelnējušie domubierdu usticibu pārstāvi, kuriem ir tieši tadas pat vitālas intereses , tad tāda partija var kādam patikt vai nepatikt, bet tādai partijai varēs droši ticēt ka vinā vienmēr paliks tāda kā ir un viņas pārstāvi nevarēs tik viegli pievilt atbalstītajus pēc velešanam. Jā Latvijā izveidosies tadu partiju loks kuras kopumā pārstāves visus sabiedribas segmentus, visus galvenos politiskā spektra ideologijas tad no tādam partijam ievēlēta Saiema patiešam pārstavēs tautu. Tikai ne viens pašizvirzītais "līderis" nekad nebūs ieinteresēts ierobiežot sevi ar kāda viena sabiedrības segmenta interešu pārstavniecību, jo viņa mērkis ne pārstavēt bet valdīt - tas jau rada pretrunīgus solijumus un liecina par to ka tie nav domāti realizacijai. Dažādu sabiedrības interešu saskaņošanai un kompromisu meklēšanai jānotiek Saiemā, atbistoši tai ietekmēi kadu partijam usticeja vēlētājs. Vēlētāju biedrības "Mēs esam Latvija" rīcības plāns tiek apspriests Feisbuka lapā "Lаtvijas vēlētāju forums"

Atbildēt

Eduards Šnepsts

23.02.2021. 14:16

»

A.B.

Paradionālo šizofrēniju ārstēt nevis izstādīt publiskai apskatei


Kas jūs piespiež tik rupji uzvesties, aizkertās personīgas intereses, vai iscila prāta sāpīga iedomība?

Atbildēt

mojoray 386

16.02.2021. 21:39

●▬▬▬▬PART TIME JOBS▬▬▬▬▬●Google is now paying $17000 to $22000 per month for operating online from home. i have joined this job 2 months ago and i have earned $20544 in my first month from this job. i can say my life is changed-absolutely for the better! check it out what i do, Copy Here══════►► www.net.work45.com

Atbildēt

to A.B.

15.02.2021. 01:51

»

A.B.

Paradionālo šizofrēniju ārstēt nevis izstādīt publiskai apskatei


Vai Aivars Borovkovs ir diplomēts psihiatrs?

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

14.02.2021. 21:38

2009.gada stāsts par mērkaķiem
STĀSTS PAR MĒRKAĶIEM Šajā sakarā atceros nesen izlasītu anekdoti par tā saucamajiem augsta riska jeb Hedge-fondiem: Banānrepublika - cilvēki ēd banānus un trenkā mērkaķus. ekonomika vienkārša - no rokas mutē. Reiz ierodas investors un banāncilvēkiem saka: Klau, man vajag mērkaķus, daudz mērkaķus - ķeriet un pārdodiet viņus man, par katru maksāšu 10 $!!!... Visi baigi laimīgi, jo redz parādījusies iespēja arī kautko nopelnīt! Iet laiks un mērkaķu paliek mazāk - Investors saka: :"Redz mērkaķu vairs nav tik daudz - tagad par katru mērkaķi maksāšu 20 $!!! Protams - visi kā traki turpina izķert savus mērkaķus un pārdot investoram, priecājoties par savu peļņu. Nu paiet laiciņš un visi mērkaķi gandrīz jau izķerti - paliek pavisam nedaudz, paši veiklākie. Investors saka - ziniet - par man vajag mērkaķus - maksāšu 30 $!!! Visi kā traki izķer arī pēdējos mērkaķus - rezultātā - nav vairs banānrepublikā vairs neviena mērkaķa. Investors saka - bet man taču vēl vajag tos mērkaķus - maksāšu jums 100 $ par mērkaķi!!!! Investors aizbrauc un atstāj savā vietā Pārvaldnieku. Visi cilvēki domā - ko iesākt? Te uzrodas pārvaldnieks un saka Banānrepublikas cilvēkam, klau, davai es Tev, pa kluso, pārdošu visus mērkaķus, par 50 $/gab., bet Tu viņus atkal pārdosi tālāk Investoram par 100 $ - un ļoti labi nopelnīsi, ko?!? Banānrepublikas cilvēks pakasa savu pakausi - bet man taču nav tik daudz naudas, par ko Pārvaldnieks atsaka - nekādu problēmu, es atradīšu, kas Tev AIZDOD!!! Banānrepublikas cilvēks aizņemas naudu, nopērk no Pārvaldnieka visus mērķaķus - un ir ļoti laimīgs......... taču Pārvaldnieks izgaist un Investors tā arī vairs neparādās.......UN PALIEK BANĀNREPUBLIKAS CILVĒKS AR VISIEM MĒRKAĶIEM UN MILZĪGU PARĀDU!!! palasot starp rindām sanāk dīvainas sakritības: Banānrepublika - mūsu LATVIJA; cilvēki - mēs visi; Investors - kāda MĀTES Banka; Pārvaldnieks - banka vietējā vai kāds fonds; Aizdevējs - tā pati MĀTES banka; MĒRKAĶI - tas kas mums reiz piederēja, taču pārdevām - pietam vēlāk pa dārgo PAŠI NOPIRKĀM ATPAKAĻ!!! Un tagad visi PAMĒĢINAM SAVILKT PARALĒLES star STĀSTU PAR MĒRKAĶIEM un pašreizējo situāciju valstī!!!(Ieskaitot visus SVF UN ES piedāvāto palīdzību un labumus!!!)

Atbildēt

secinājums no raksta

14.02.2021. 17:47

»

smieklīgi

Secinājums no pirmās rindkopas


Nabagie un prāta apdalītie mūžīgi aizņemsies(kažokam, mašīnai, mājai) un viņu ievēlētie 100muļķi atkal pieņems likumu, ka parādi jāatlaiž!

Atbildēt

Jūsmiņš

14.02.2021. 15:28

Raksti, autor, jau puslīdz pareizi. Nu, nav mums vēl savas Žannas d Arkas. Tie, kuri ir un varētu saņemt atbalstu - diemžēl, tiek no varas pamatīgi represēti, bet tādēļ jau, kā redzam, neviens no bāliņiem uz protestiem neiet, un nav jau kas aicina arī. Secinājums: kamēr VISI nebūsim pliki un nabagi, tad nebūs ko atņemt, protestētāju būs maz, vai nemaz. Kā lai varneši nepriecājas? Ja vēl pieskaita sašķelto sabiedrību, tad ko te vairs domāt ... sēdi mājās un gaudo netā.

Atbildēt

bildes trojka

14.02.2021. 14:26

godman,marsietis,pilknabis.

Atbildēt

2008. g. krīze nav beigusies, bet jauna jau klāt

14.02.2021. 14:16

Jo tagad tai izmanto viltus pandēmiju. Tagad privātpersonas atdos ieķīlāto ar piemaksu, bet valsts zaudēs savus vērtīgos īpašumus.

Stratēģiski runāja par Ekonomikas lietu tiesu, tad palaida “ iltus pandēmiju”, loķējot ekonomiku un tautu apkarinot ar aiegumu makaroniem, lai neko nedomā, bet uzmana sevi, lai neiekultos nesamaksājamos sodos.

Atbildēt

tērēt pabalstiem ir

14.02.2021. 13:02

likvidēt valsti, darba pietiek

Atbildēt

> bezsmadzeņu gļukotājam

14.02.2021. 12:41

»

pirmkārt

,parādi man to vīrusu , tīrā veidā ! Vari? Nevari! Tad nepļūti kaut ko par smadzenēm , kuras tev funkcionē pēc sabiedrisko mēdiju algoritma ..., tādad gļuko totāli un nekaunīgi


pirmkārt izēd atejbedri ko esi piepļūtījis līdz vākam ar saviem totāla kovidiota gļukiem.

Atbildēt

smieklīgi

14.02.2021. 11:42

Secinājums no pirmās rindkopas.
Nabadzīgie cilvēki ir tik bagāti un vareni, ka viņu nepārvaramā vēlme iepirkties noved pie krīzēm, ko pat pasaules varenie un bagātie nespēj novērst iepērkoties krīžu laikā.

Atbildēt

fakts

14.02.2021. 08:40

Brīvā tirgus ekonomika ir viens milzīgs makarons uz aitu un kāmīšu ausīm.Lēmumus pieņem lielie onkuļi,nevis ,,valdības,,.Tie ir tikai pārvaldnieki,uzticīgi un uzcītīgi pilda saimnieku instrukcijas.

Atbildēt

Jansons

14.02.2021. 08:19

Tādi mēs esam un tādā valstī dzīvojam. Kur aitas , tur cirpēji.

Atbildēt

Uzmini nu!

13.02.2021. 20:42

Man gribētos, lai āds nosauc ne vien to, kurš aizliedza tirgot preces, bet kādu, kurš šajā krīzes laikā pieņem loģiskus lēmumus un loģiskus MK noteikumus.Es ilgi domāju, bet tā arī nespēju nosaukt nevienu.

Atbildēt

Frizieris

13.02.2021. 20:23

Visums un stulbums ir bezgalīgi,par visumu gan Einšteins šaubās!

Atbildēt

A.B.

13.02.2021. 19:01

Paradionālo šizofrēniju ārstēt nevis izstādīt publiskai apskatei

Atbildēt

nu, uzzināsi -

13.02.2021. 18:54

un ko tas tev dos? Nolādēsi pie zīlnieces, vai noliksi svecīti baznīcā?

Atbildēt

Melitina.

13.02.2021. 18:51

Nekā jauna.Nekādas jaunas izteiksmes.Vēl viens vārgais ņaudētājs,publicēšanas kļūda.

Atbildēt

viss ir vienkārši

13.02.2021. 18:50

Kas ir nepieciešams C19 izplatības ierobežošanai un arī C19 risku pilnīgai likvidācijai? Pareizi - elementārs CILVĒCISKS saprāts, adekvāti funkcionējošas smadzenes. Ja tādu nav (kā tas ir šajā pašreizējā "valstī") ne visai sabiedrībai kopumā, ne arī "vadošajiem locekļiem" - bez variantiem: "esam tur, kur esam, un ārā netiekam".

Atbildēt

!!

13.02.2021. 18:46

»

nu, nu...

"Ja pati tauta, katrs aktīvs pilsonis, nerūpēsies par valsts pārvaldi, saprotot, kā darbojas tas rīks, ko sauc par demokrātiju, tad neviens cits nedarīs to tautas labā...


un tā uguns ir ieintesētība, jo atliek tikai aktīvajam pilsonim nonākt pie siles, kad tas dzied jau citu dziesmu. Caurmērā savienotie trauki! Būsim taču godīgi, cik % ir tādu, kuri spēj palikt taisnīgi, turot rokās lielo valsts naudas kuli?? Ir protams, tikai diemžēl pavisam nedaudzi un, ja kāds tāds tur augšā arī iemaisās, to ātri vien aizfīrē, jo nav savējais .....

Atbildēt

nu, nu...

13.02.2021. 18:04

"Ja pati tauta, katrs aktīvs pilsonis, nerūpēsies par valsts pārvaldi, saprotot, kā darbojas tas rīks, ko sauc par demokrātiju, tad neviens cits nedarīs to tautas labā."
Gaidīt kad tauta sapratīs kā darbojas demokrātija un parūpēsies par valsts pārvaldi ir tas pats, kas sēdēt blakus katliņam ar ūdeni un gaidīt, ka tas pats no sevis uzvārīsies. Nesagaidīsiet! Lai uzvārītos ūdens, tas katliņš ir jāliek uz uguns!

Atbildēt

Derdz

13.02.2021. 17:46

Laikam, nekā personīga, tikai bizness, kopsolī,ar vīrusu, apsviedīgi, bet varbūt mūsu lielie biznesmuņi paliks ar cisu maisu, jo spēli palaida citi autori, kas to izdomaja vai saskatīja izdevīgumu, cerams, ka zem ta visa neslepjas kas cits.

Atbildēt

pietiek lasītājs

13.02.2021. 17:41

Gribu zināt Ekonimikas ministrijas speciālistu vārdus,kuri ierosināja ierobežot preču pārdošanu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Brīdis, kad Saeimas deputāts vairs nespēj atšķirt vēlamo no īstā

FotoSaeimas deputāts no Nacionālās apvienības Aleksnadrs Kiršteins kārtējo reizi acīmredzot aizmirsa iedzert zāles un rezultātā uzrakstīja tekstu, kas atgādina nelīdzsvarotas politikas zinātnes studentes panikas lēkmi. Teksts ir uzrakstīts Kiršteinam raksturīgā stilā, un autors diemžēl nekādus negaidītus pārsteigumus mums nesagādā. Bet pievērst nelielu uzmanību interesantākajiem teksta fragmentiem joprojām gribētos.
Lasīt visu...

21

Krievijas armija iznīcināja Mariupoli ne tikai patoloģiskā naida pret „Azov” kareivjiem dēļ

FotoNežēlīgās kaujas par Mariupoli nebija tikai tādēļ, ka Putins tāpat kā mūsu pašu radikālā liberalitāte patoloģiski neieredzēja “Азов” karavīrus. Mērķis, pirmkārt, bija modernizētais metalurģiskais kombināts “Азовсталь”, kas ražoja četrdesmit veidu tēraudu.
Lasīt visu...

20

Ministra Pleša paziņojumi par pieminekļu demontāžu ir priekšvēlēšanu izrādīšanās

FotoDaugavpils mērs Andrejs Elksniņš vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministram Artūram Tomam Plešam uzsver, ka likuma prasības par pašvaldības teritorijā esošo pieminekļu, kas iekļauti Ministru kabineta izstrādātajā sarakstā, demontēšana ir jāveic līdz 15.novembrim.
Lasīt visu...

3

Lai arī Latvija kā laicīga valsts ir reliģiski neitrāla un garantē reliģijas brīvību, tā respektē sabiedrības vērtības, kas veido mūsu identitāti (un tas nekas, ka jūs nesaprotat, ko es te saku)

FotoAglyunīši! Svātceļnīki! Meilī draugi! Maņ ir eistyna prīca byut otkon kūpā ar jiusim Aglyunā. Sirsneigi sveicīni itymūs skaistajūs i īdvasmojušūs svātkūs!
Lasīt visu...

3

Visi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki

FotoVisi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki. Jūs jau tagad grasījāties rakstīt heita komentāru. Bet vispirms izlasiet, kāpēc es šo teikumu uzrakstīju.
Lasīt visu...

21

„Patriotu” atmiņas uzlabošanai

FotoPaldies anonīmajam “Pietiek lasītājam” par “Saskaņai” veltīto interesi, īpaši tad, ja tā izrādītos patiesa. 
Lasīt visu...

21

Jādara viss...

FotoZiņas no kara Ukrainā kļūst arvien trakākas. Lai gan Ukrainas spēki pārsteidzoši veiksmīgi cīnās pret lielo Krievijas pārspēku, fakts ir tāds, ka viss karš norisinās Ukrainas valsts teritorijā. Tas ir, ja neskaita raķetes, kuras tiek izšautas no Baltkrievijas vai Krievijas.
Lasīt visu...

21

Tiesības dzīvot Latvijā nav nekāds „maisiņš vaig”

FotoMans tētis bija viens no pirmajiem, kas ieguva Latvijas pilsonību, kārtojot eksāmenu. Kad 1997.gada augustā ERASMUsā braucu uz mēnesi uz Itāliju, es pirms tam pāris mēnešus uz Itālijas vēstniecību gāju kā uz darbu. Vēl dabūju mērkaķa ātrumā par briesmīgu naudu (aizlienētu naudu, protams, 1997.gadā, un vēl toreiz labi, ka bija, no kā aizlienēt) Austrijas tranzīta vīzu formēt, jo atpakaļceļā viena nakts bija jānakšņo Vīnē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Tiesībsarga vēstule “Amnesty International” Eiropas reģionālā biroja direktoram Nilam Muižniekam: par jūsu organizācijas apmelojošajiem paziņojumiem

2022. gada 26. jūlijā organizācija “Amnesty International” nāca klajā ar paziņojumiem...

Foto

Labklājība

Dzīvojam laikā, kad aktīvi un strauji tiek formatēta cilvēku apziņa, mainīta vārdu nozīme un jēdzienu saturs. Pārsvarā – cilvēku degradācijas, paverdzināšanas un iznīcināšanas nolūkā. Mēs...

Foto

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

Straujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību...

Foto

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

Pēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja...

Foto

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

Rīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā...

Foto

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

Pilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru...

Foto

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Publiskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24....

Foto

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

Ar pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta...

Foto

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Cienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs)...

Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...