Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

.

14.10.2020. 20:08

»

Imants

Atkal Dace muld


Tieši tā

Atbildēt

Imants

14.10.2020. 19:50

Atkal Dace muld,

Atbildēt

QWQW

05.05.2020. 12:04

Ja vēlaties katru mēnesi nopelnīt papildu ienākumus ... Nemeklējiet vairs! Šī ir lieliska iespēja ikvienam nopelnīt USD 22537 līdz USD 29468 mēnesī, strādājot brīvo laiku mājas datorā ... Es to daru 2 mēnešus, un pagājušajā mēnesī es nopelnīju savu pirmo algu! !!! Vairāk innformācijas par šo vietni. ...>>>> cutt.ly/KyhBlpP    

Atbildēt

Artūrs

04.05.2020. 08:40

»

viesis

Darba likums Latvijā vispār ir fikcija, skaisti vārdi bez reāla seguma, jo vispārējās nabadzības dēļ lielākā daļa darba ņēmēju nemaz nav spējīgi cīnīties par savām tiesībām. Un, no otras puses- ja jau valsts attiecas pret saviem iedzīvotājiem kā pret lētu izejvielu, tad ko gribēt no darba devējiem, ...


Tas vēl ir pierādījums tam, ka Latvijas Valsts nav atjaunota!
Kāpēc gudrot velosipēdu?

Paskaties atpakaļ uz Ulmaņa ļaika 1938 gadu!

Galvenais nodoklis budžetam ir ienākuma nodoklis! LLK atjaunojot savu darbību 1994 gadā noteici atbilstoši Rietumvācijas pieredzei noteica sekojošus:

Ienākuma nodoklis 30% no algas maksā visi darbinieki;

Peļņas nodoklis - 15% maksā visi uzņēmēji

Neizmantotā īpašuma nodoklis - 1% gadā, bija pieņemts pēc prof. E. Grinovska ieteikuma, lai cīnītos pret lieliem tehnikas prihvatizatoriem!

Šos visus nodokļus maksāja pagastā visi uzņēmēji!

Pagasts pārskaitīja 10% aprinķim.

Aprinķis 30% pārskaitīja Valdībai!

Vienkārši un skaisti!

Nav ražošanas nav ienākumu no nodokļiem.

Nav nodokļu, ierēdņiem jāpievelk josta!


Atbildēt

Viedoklis

04.05.2020. 07:51

Latvijas Darba likums domāts tiem, kas strādā Latvijā uz vietas un nekur nelido. Aviakompānijā visi, kas lido, ir pašnodarbinātie, kuriem ir iespējas savus pakalpojumus sniegt jebkurai citai aviakompānijai. Līdz ar to, ja kāda kompānija maksā mazāk, pašnodarbinātais aiziet sniegt pakalpojumus uz citu aviakompāniju. Konkurence un kvalitāte. Tas ir tikai par labu pasažieriem.

Atbildēt

viesis

04.05.2020. 06:33

Darba likums Latvijā vispār ir fikcija, skaisti vārdi bez reāla seguma, jo vispārējās nabadzības dēļ lielākā daļa darba ņēmēju nemaz nav spējīgi cīnīties par savām tiesībām. Un, no otras puses- ja jau valsts attiecas pret saviem iedzīvotājiem kā pret lētu izejvielu, tad ko gribēt no darba devējiem, kuriem tāda attieksme vispār sola peļņas palielinājumu, vismaz īstermiņā.

Atbildēt

Gu

04.05.2020. 04:27

Jaunā Kampēju Partija

Atbildēt

Zinātājs

03.05.2020. 18:49

Linkaits ir konkrēti pagūlies zem Gausa , tas ir tikai sākums visam ...Gauss pratis konkrēti "ieinteresēt" Linkaitu, un viņa kuratoru JKP milici Upenieku ,un tur tagad būs jautri , Linkaitu izņemot atbalstu Air Balticam ,vispār nekas cits neinteresē ,un to jau visi ir nozarē sapratuši .Tagad jaunā lidostas priekšniece Odiņa konkrēti jau visus darbiniekus instruē ka jālīdzinās AairBaltic un izskatās ka AirBaltic atkal varēs nemaksāt lidostai un parazitēt uz pārējo rēķina.Būs krutāk kā Flika laikos ... .

Atbildēt

Mindaugs

03.05.2020. 09:31

Latvijas valsts Nacionālie Lielveikali un Latvijas valsts Nacionālā Banka, sadarbojoties ar pārējiem Nacionālo nosaukumu piesavinājušamies politakrobātiem, veido Latvijas valsts Nacionālo reālpolitiku, pēc labākajām cionas dēlu tradīcijām.

Atbildēt

air

02.05.2020. 19:38

galu galā, latvijai ir vajadzīga šī kompānija, kas nodrošina starptaustisko trafiku, un krīzes situācijā galvenais ir tagad nenogrimt. būs kompānija, būs kontrakti, būs arī darbs.

Atbildēt

Eh,tovarišķi!

02.05.2020. 09:41

Arī Tu ?

Atbildēt

Varde

02.05.2020. 07:23

»

Temīda Ivanovna

Linkaits ir oligarha Šķēles kalps. Takšu sistēmu sakārtoja, kā vajag Andrim. Jāni Bordān, tas ir tas tiesiskums


Šķēle.......bordāns, - kāda sakars zzs? Varbūt tomēr, JKP miskaste?

Atbildēt

UHH

01.05.2020. 08:40

Un ko tad mīļie, J;us gaidījāt no bijušā 'Šķēles padomnieka? Un domāšanai - kur strādāja Linkaits, kad valsts Air Balticā iepludināja 100 mio Eiro, no kuriem 8,5 mio AirBaltic ar tiesas lēmumu dabūja izmaksāt KĀDAI privātpersonai? Un ar ko šī privātpersona bija saistīta? Un KURŠ bija patiesais labuma guvējs?

Atbildēt

Dollārs Franklins

01.05.2020. 06:50

Sejas grāmata. Jūs vēl sūdzaties draugiem lv instagram snapčat utt!! Kas traucē uzrakstīt ierakstītu vēsti vai paku! Būs laika kontrole! Smieklīgi lasīt rakstu no sejas grāmata? Kas sejas grāmata ir oficiāls mēdijs? Vai Latvijas Vēstnesī publicējat vēsti!

Atbildēt

varbūt

01.05.2020. 05:51

Varbūt kāds var uzrakstīt kurš no visiem dzeltenajiem priekšniekiem ir normāls,vai arī tādu nav........

Atbildēt

Temīda Ivanovna

01.05.2020. 05:23

Linkaits ir oligarha Šķēles kalps. Takšu sistēmu sakārtoja, kā vajag Andrim. Jāni Bordān, tas ir tas tiesiskums ?
Kas airbaltic darbiniekiem būs bezkompromisa tiesiskums ?
Lidostas darbinieki arī ir beztiesiski lopi. Lidosta ir ZZS miskaste ar Linkaitu priekšgalā.

Atbildēt

nu i'kas

30.04.2020. 21:42

ļoti parasta shēma.........nav jau ne vid ne gudra prokurora.............

Atbildēt

Hm

30.04.2020. 20:09

Ohoho!

Atbildēt

nesapratu

30.04.2020. 16:43

Tas ir 8 gadus strādāja sev daļēji piederošā uzņēmumā saņēma algu un dividendes un nebija nekādu pretenziju, bet te pēkšņī BĀĀĀC, šausmas mums maksā dividendes?

Atbildēt

oui

30.04.2020. 16:02

»

Zinošais

Iespējams esi ar savu bezdarbību devis viņiem šādu mandātu...


tikai Rainis bija romantiķis, mēs dzīvojam striktā pragmatismā

Atbildēt

Paldies Pietiek.com! Super!

30.04.2020. 15:30

Paldies Pietiek.com! Paldies par Daces Kavasas raksta publicēšanu! Super! Labs piemērs par alkatību un nospļaušanos, kura ir piesegta ar paknapu srkanbaltsarkanu jērādiņu. Lūk jums, tautieši, liberālisma augļi! No vilka bēgām un lācim rīklē ieskrējām. Kad mēs latvieši, kad mīļā Eiropa iemācīsies iet savu ceļu - bez krišanas krievu imeriālistiskā kolektīvisma vai anglo-amerikāniskā individuālisma grāvjos? Varbūt pietiek?

Atbildēt

Zinošais

30.04.2020. 14:39

»

masku balle

ministri var gan darīt un tie arī dara - konsolidē valsts budžetu. Tāds pasākums mūs drīzumā visus sagaida un salīdzinot ar to 2010. gads būs bijis tāda bērnu spēlīte. Vilksim atkal jostas, kamēr kaut cik nenokompensēs "ārkārtas teātrī" sarausto


Iespējams esi ar savu bezdarbību devis viņiem šādu mandātu !
Tā jau ir vecu vecā problēma skatīties nevis plaši bet cik vien šauri !
Kāds klasiķis esot teicis tiks piedots, ja nevarēji (nezināji), nemūžam nē ja negribēji !
Kāds tad ir šābrīža politiskais "vēstījums" - visi šābrīža "panākumi" ir mūsu gudrās politikas nopelns, bet ja tomēr būs slikti, tad tam jau mēs esam tam sagatavojušies, jo jau šobrīd brīdinām ka būs vēl sliktāk !
Ja nu par spīti brīdinājumiem pandēmija beigsies tikpat ātri kā sākusies un nekādu "otro viļņu" nebūs, to taču varēs izskaidrot ar savu "gudro politiku" !

Atbildēt

masku balle

30.04.2020. 14:07

»

Zinošais

A ko tad jūs gribējāt ??!??! Parasts mežonīgais kapitālims ! AB nav nekāda labdarības iestāde - Gausam lielo algu maksā par to lai kapitālsabiedrība pelnītu un viņš jau nav nekāds "pasaku rūķītis" kurš atradīs "zelta lādi...


ministri var gan darīt un tie arī dara - konsolidē valsts budžetu. Tāds pasākums mūs drīzumā visus sagaida un salīdzinot ar to 2010. gads būs bijis tāda bērnu spēlīte. Vilksim atkal jostas, kamēr kaut cik nenokompensēs "ārkārtas teātrī" sarausto

Atbildēt

Vilis

30.04.2020. 13:01

Risinājums vienkārš - darbinieku kolektīvs iesniegums VID par krāpniecisku shēmu ar darba attiecībām, kas VID obligāti jāizmeklē. VID rīkosies tāpat kā pret citiem uzņēmumiem, tas veiks nokrāpto sociālo un ienākuma nodokļu uzrēķinu un pēc tam piedzīs no AirBaltic vai bankrota gadījumā - no valdes. Labi gan budžetam, gan atlaižamajiem darbiniekiem, gan maksātnespējas administratoriem. Latvijas valstij nav jānodarbojas ar biznesu, kompānijas paliekas pēc pandēmijas jāpārdod investoriem par naudu.

Atbildēt

Zinošais

30.04.2020. 12:48

»

Tomēr zinošāks

Bet vai tad pelna?! Cik redzēju tad par 2019.gadu bija zaudējumi


ar peļņu manuprāt ir kā tajā anekdotē - a kā jums vajag ????

Atbildēt

aldis

30.04.2020. 12:22

Vai tad neviens nesaprot, šeit nevalda likumi , bet mafija ,kas pārņēmusi visu valsti , neejot ielās šeit nekas nemainīsies!

Atbildēt

Zinošais

30.04.2020. 11:28

A ko tad jūs gribējāt ??!??! Parasts mežonīgais kapitālims ! AB nav nekāda labdarības iestāde - Gausam lielo algu maksā par to lai kapitālsabiedrība pelnītu un viņš jau nav nekāds "pasaku rūķītis" kurš atradīs "zelta lādi".
Nekā personīga, bet ja jau arodbiedrību ignorē un "vairākums piekrīt", tad ko tur var darīt ministri ?!?!?!? Mūs uzraugošās starptautiskās un ES institūcijas taču nepieļaus "politisku iejaukšanos un nesaskaņotu valsts atbalstu" !

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

FotoLevits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu. Par to būs šis raksts. Mēs 30 gadus salīdzinām sevi ar sliktākajiem piemēriem. Priecājamies, ka mums iet labāk. Kā Levits šodien - ka mums IKP kritis mazāk. Es saku, ka es redzu citādāk. Un tagad par visu pēc kārtas.
Lasīt visu...

12

Tāda cilvēka viedoklis, kuram neskaidras cilmes preparāts, ko sauc par vakcīnu, nav pieņemams

FotoŠeit izteikts vienkārša cilvēka viedoklis. Cilvēka, kurš šobrīd ir pensionārs, sejas masku nenēsā un kuram neskaidras cilmes preparāts, ko sauc par vakcīnu, nav pieņemams. Protams, daudziem ir cits viedoklis un ceru, ka tam ir loģisks pamatojums.
Lasīt visu...

15

Es visu ko pieprasu un norādu, un lūdzu iedot man varu

FotoLevit, Kariņ, Pavļut, Raivi Dzintar ar saviem prievīšu varavīksnes draugiem un pārējie pie varas esošie ar Rinkēviču ložā. Nākamnedēļ ir jābūt atceltām maskām, 2 metriem, groziņiem un visam pārējam sviestam! Es to nelūdzu, es to pieprasu un norādu Jums, ka tas ir jāizdara nekavējoties. Ja pašiem bail pieņemt lēmumu, piezvaniet uz Briseli vai vēstniecību. Jums dos atļauju. Nākamnedēļ lai būtu lēmums.
Lasīt visu...

21

Ventspils paradokss: vēlētāji nomaina nevis Lembergu, bet gan... domes opozīciju

FotoPašvaldību vēlēšanas Ventspilī beigušās ar zināmu pārsteigumu: ne tajā, ka uzvaru svinēja “Latvijai un Ventspilij”, iegūstot vairāk balsu nekā visi pārējie saraksti kopā, — interesantais šoreiz redzams opozīcijas kampaņošanā un rezultātos.
Lasīt visu...

21

Drošības līdzeklis nedrīkst tikt izvēlēts kā iebiedēšanas vai iepriekšējas sodīšanas paņēmiens

FotoAtbilstīgi Kriminālprocesa likumam tiesībsargājošām instancēm ir pienākums vērtēt drošības līdzekļa piemērošanu saistībā ar cilvēktiesību normām. Personai piemērojams tāds drošības līdzeklis, kas pēc iespējas mazāk aizskar personas pamattiesības un ir samērīgs.
Lasīt visu...

21

Man vislabāk spēs palīdzēt Selma Levrence, jo viņa ir jauna, gudra, pieredzējusi un zina daudzas valodas

FotoPēc ilgām pārdomām par to, kas varētu kļūt par manu palīgu Saeimā, esmu izlēmis, ka tā būs Selma Levrence, un man ir liels prieks, ka viņa ir tam piekritusi.
Lasīt visu...

21

„Sargsuns” pazemīgi lūdz atlikt nodokļu reformu

FotoLatvijas Preses izdevēju asociācija (LPIA) aicina valdošo koalīciju atlikt nodokļu reformas uzsākšanu no 2021. gada 1. jūnija. LPIA uzskata, ka valsts pārvalde nav pietiekami informējusi sabiedrību, it sevišķi to sabiedrības daļu, kuru reforma skars tieši, ietekmējot tās finansiālo labklājību. Vēl nesen vēstulē vērsāmies pie jums ar bažām un problēmjautājumu uzskaitījumu, lai novērstu reformas negatīvo ietekmi uz mūsu nozari.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Viss sākās ar Šleseru!

Tvnet var lasīt Re:Baltica sagatavotu propagandas rakstu, kurā skaidri tiek pateikts, ka Latvijā baznīcas nedrīkst aizstāvēt kristīgās vērtības! Esmu pārsteigts, ar kādu naidu pret Baznīcām,...

Foto

Triju Zvaigžņu ordeņa komandieris Aivars Ozoliņš grauj Latvijas informācijas telpas kvalitāti

Pašlaik – Lielās dezinformācijas laikmetā – viens no svarīgiem uzdevumiem visiem, kuri darbojas informatīvajā telpā,...

Foto

Nākotnes vīzija par neiespējamo... (Turpinājums rakstam „Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne”)

Nesen par to runāju un pat rakstīju. Šo var uzskatīt gan par turpinājumu jau teiktajam,...

Foto

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku

Sākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu...

Foto

Vīlands piedāvā neētisku lobismu?

Ralfs Vīlands neapšaubāmi ir viens no sabiedrisko attiecību jeb tā dēvētās PR nozares dinozauriem, pamatlicējiem Latvijā. Neapšaubāmi ļoti ietekmīgs....

Foto

Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne

Taisnība ir apgalvojumam, ka cilvēks ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē, bet par saprātu zinātnieki vēl strīdas. Es neesmu nedz...

Foto

Īpatnais pasažieru pārvadājumu iepirkums KNAB neinteresē

Labdien, vērsos KNAB ar iesniegumu sakarā ar NRA publikāciju, no kuras izriet, ka oligarhi dabūjuši valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem 500...

Foto

Dažas piezīmes uz vēlēšanu biļetena malām

1. Grand Prix par pašvaldību vēlēšanu komentāru es piešķirtu Gatim Eglītim. Ja ir kas tāds, kas var patikt JKP, tad...

Foto

Pirms bijušā kolaboranta, tagadējā politologa Skudras intervēšanas pārliecinieties, vai viņš nav paspējis piedzerties

Šajos laikos par politologu sauktā, okupācijas laikos par Komunistiskās partijas Centrālās komitejas Propagandas...

Foto

Absolūta saskarsmes impotence

Te mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša"...

Foto

Mīļā miera labad

Bieži no patriotiskām aprindām, īpaši tiem patriotiem, kuri dzīvo devīžu un dogmu varā, dzirdu, ka Latvijā ir jārunā tikai latviski, ka vienmēr un...

Foto

Jaunā iekšlietu ministre – sodīta par pretkorupcijas likumdošanas pārkāpumu, prioritātes nav saistītas ar iekšlietu nozares problemātiku

Valdība ir pārskatījusi ministru portfeļu sadalījumu, mainot par nozari atbildīgos...

Foto

Interesantas lietas Ventspilī gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā

Manās rokās patrāpījās laikraksta “Latvijas Avīze” šā gada 25. maija numurs, kur Māras Libekas rakstā “Gatavojas Ventspils “atbrīvošanai”” lasu,...

Foto

Kā nav kauna kandidēt uz domi un turklāt vēl Ventspilī: kandidāta atbildes uz jautājumiem

Katram, kurš sadomā kandidēt uz Ventspils domi, jānonāk starp Skillu un Haribdu:...

Foto

Demokrātijas caurais jumts

Mēdz teikt, ka kompromiss ir labs lietussargs, bet slikts jumts. Saeimas pieņemtais risinājums Varakļānu piederības jautājumā ļaus kaut kā, formāli saglābt situāciju pašvaldību...

Foto

Ar ko Garkalnes novada domes deputāts Mārtiņš Bērziņš atšķiras no bijušā domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa

Ja Garkalnes kritušais „karalis” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš kampj un...

Foto

Kāpēc jūs man neticat, ka vakcinācija nav obligāta, tā ir brīvprātīga un neierobežo mūsu tiesības un brīvības

Covid-19 cilvēkus nešķiro - slimo visdažādākie cilvēki neatkarīgi no vecuma,...

Foto

Paldies, ka esam gatavi iestāties par tiesībām domāt arī ar savu galvu

Paldies Matīsam Kaļānam par iniciatīvu un visiem pārējiem par to, ka esam gatavi iestāties...

Foto

Uz vēlēšanām jāiet!

Mazais vēlētāju skaits iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās liecina par nepatiku pret esošo varu un sabiedrības neprasmi reizi četros gados lietderīgāk izlietot savu instrumentu –...

Foto

Jāmaina nevis citas valsts karogi, bet kas cits

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs...

Foto

Jānis Reirs ir sliktāks par izbijušu čekistu

Ja jūs jautātu - kāpēc esmu sācis tik ļoti neuzticēties "Vienotības" kartelim? Tāpēc, ka viņi ar Krišjāni Kariņu priekšgalā,...