Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

.

14.10.2020. 20:08

»

Imants

Atkal Dace muld


Tieši tā

Atbildēt

Imants

14.10.2020. 19:50

Atkal Dace muld,

Atbildēt

Artūrs

04.05.2020. 08:40

»

viesis

Darba likums Latvijā vispār ir fikcija, skaisti vārdi bez reāla seguma, jo vispārējās nabadzības dēļ lielākā daļa darba ņēmēju nemaz nav spējīgi cīnīties par savām tiesībām. Un, no otras puses- ja jau valsts attiecas pret saviem iedzīvotājiem kā pret lētu izejvielu, tad ko gribēt no darba devējiem, ...


Tas vēl ir pierādījums tam, ka Latvijas Valsts nav atjaunota!
Kāpēc gudrot velosipēdu?

Paskaties atpakaļ uz Ulmaņa ļaika 1938 gadu!

Galvenais nodoklis budžetam ir ienākuma nodoklis! LLK atjaunojot savu darbību 1994 gadā noteici atbilstoši Rietumvācijas pieredzei noteica sekojošus:

Ienākuma nodoklis 30% no algas maksā visi darbinieki;

Peļņas nodoklis - 15% maksā visi uzņēmēji

Neizmantotā īpašuma nodoklis - 1% gadā, bija pieņemts pēc prof. E. Grinovska ieteikuma, lai cīnītos pret lieliem tehnikas prihvatizatoriem!

Šos visus nodokļus maksāja pagastā visi uzņēmēji!

Pagasts pārskaitīja 10% aprinķim.

Aprinķis 30% pārskaitīja Valdībai!

Vienkārši un skaisti!

Nav ražošanas nav ienākumu no nodokļiem.

Nav nodokļu, ierēdņiem jāpievelk josta!


Atbildēt

Viedoklis

04.05.2020. 07:51

Latvijas Darba likums domāts tiem, kas strādā Latvijā uz vietas un nekur nelido. Aviakompānijā visi, kas lido, ir pašnodarbinātie, kuriem ir iespējas savus pakalpojumus sniegt jebkurai citai aviakompānijai. Līdz ar to, ja kāda kompānija maksā mazāk, pašnodarbinātais aiziet sniegt pakalpojumus uz citu aviakompāniju. Konkurence un kvalitāte. Tas ir tikai par labu pasažieriem.

Atbildēt

viesis

04.05.2020. 06:33

Darba likums Latvijā vispār ir fikcija, skaisti vārdi bez reāla seguma, jo vispārējās nabadzības dēļ lielākā daļa darba ņēmēju nemaz nav spējīgi cīnīties par savām tiesībām. Un, no otras puses- ja jau valsts attiecas pret saviem iedzīvotājiem kā pret lētu izejvielu, tad ko gribēt no darba devējiem, kuriem tāda attieksme vispār sola peļņas palielinājumu, vismaz īstermiņā.

Atbildēt

Gu

04.05.2020. 04:27

Jaunā Kampēju Partija

Atbildēt

Zinātājs

03.05.2020. 18:49

Linkaits ir konkrēti pagūlies zem Gausa , tas ir tikai sākums visam ...Gauss pratis konkrēti "ieinteresēt" Linkaitu, un viņa kuratoru JKP milici Upenieku ,un tur tagad būs jautri , Linkaitu izņemot atbalstu Air Balticam ,vispār nekas cits neinteresē ,un to jau visi ir nozarē sapratuši .Tagad jaunā lidostas priekšniece Odiņa konkrēti jau visus darbiniekus instruē ka jālīdzinās AairBaltic un izskatās ka AirBaltic atkal varēs nemaksāt lidostai un parazitēt uz pārējo rēķina.Būs krutāk kā Flika laikos ... .

Atbildēt

Mindaugs

03.05.2020. 09:31

Latvijas valsts Nacionālie Lielveikali un Latvijas valsts Nacionālā Banka, sadarbojoties ar pārējiem Nacionālo nosaukumu piesavinājušamies politakrobātiem, veido Latvijas valsts Nacionālo reālpolitiku, pēc labākajām cionas dēlu tradīcijām.

Atbildēt

air

02.05.2020. 19:38

galu galā, latvijai ir vajadzīga šī kompānija, kas nodrošina starptaustisko trafiku, un krīzes situācijā galvenais ir tagad nenogrimt. būs kompānija, būs kontrakti, būs arī darbs.

Atbildēt

Eh,tovarišķi!

02.05.2020. 09:41

Arī Tu ?

Atbildēt

Varde

02.05.2020. 07:23

»

Temīda Ivanovna

Linkaits ir oligarha Šķēles kalps. Takšu sistēmu sakārtoja, kā vajag Andrim. Jāni Bordān, tas ir tas tiesiskums


Šķēle.......bordāns, - kāda sakars zzs? Varbūt tomēr, JKP miskaste?

Atbildēt

UHH

01.05.2020. 08:40

Un ko tad mīļie, J;us gaidījāt no bijušā 'Šķēles padomnieka? Un domāšanai - kur strādāja Linkaits, kad valsts Air Balticā iepludināja 100 mio Eiro, no kuriem 8,5 mio AirBaltic ar tiesas lēmumu dabūja izmaksāt KĀDAI privātpersonai? Un ar ko šī privātpersona bija saistīta? Un KURŠ bija patiesais labuma guvējs?

Atbildēt

Dollārs Franklins

01.05.2020. 06:50

Sejas grāmata. Jūs vēl sūdzaties draugiem lv instagram snapčat utt!! Kas traucē uzrakstīt ierakstītu vēsti vai paku! Būs laika kontrole! Smieklīgi lasīt rakstu no sejas grāmata? Kas sejas grāmata ir oficiāls mēdijs? Vai Latvijas Vēstnesī publicējat vēsti!

Atbildēt

varbūt

01.05.2020. 05:51

Varbūt kāds var uzrakstīt kurš no visiem dzeltenajiem priekšniekiem ir normāls,vai arī tādu nav........

Atbildēt

Temīda Ivanovna

01.05.2020. 05:23

Linkaits ir oligarha Šķēles kalps. Takšu sistēmu sakārtoja, kā vajag Andrim. Jāni Bordān, tas ir tas tiesiskums ?
Kas airbaltic darbiniekiem būs bezkompromisa tiesiskums ?
Lidostas darbinieki arī ir beztiesiski lopi. Lidosta ir ZZS miskaste ar Linkaitu priekšgalā.

Atbildēt

english,please !

01.05.2020. 01:15

»


arzemniekiem kaut kadas vid babas pilnigi pie kajas !

Atbildēt

nu i'kas

30.04.2020. 21:42

ļoti parasta shēma.........nav jau ne vid ne gudra prokurora.............

Atbildēt

Hm

30.04.2020. 20:09

Ohoho!

Atbildēt

nesapratu

30.04.2020. 16:43

Tas ir 8 gadus strādāja sev daļēji piederošā uzņēmumā saņēma algu un dividendes un nebija nekādu pretenziju, bet te pēkšņī BĀĀĀC, šausmas mums maksā dividendes?

Atbildēt

oui

30.04.2020. 16:02

»

Zinošais

Iespējams esi ar savu bezdarbību devis viņiem šādu mandātu...


tikai Rainis bija romantiķis, mēs dzīvojam striktā pragmatismā

Atbildēt

Paldies Pietiek.com! Super!

30.04.2020. 15:30

Paldies Pietiek.com! Paldies par Daces Kavasas raksta publicēšanu! Super! Labs piemērs par alkatību un nospļaušanos, kura ir piesegta ar paknapu srkanbaltsarkanu jērādiņu. Lūk jums, tautieši, liberālisma augļi! No vilka bēgām un lācim rīklē ieskrējām. Kad mēs latvieši, kad mīļā Eiropa iemācīsies iet savu ceļu - bez krišanas krievu imeriālistiskā kolektīvisma vai anglo-amerikāniskā individuālisma grāvjos? Varbūt pietiek?

Atbildēt

Zinošais

30.04.2020. 14:39

»

masku balle

ministri var gan darīt un tie arī dara - konsolidē valsts budžetu. Tāds pasākums mūs drīzumā visus sagaida un salīdzinot ar to 2010. gads būs bijis tāda bērnu spēlīte. Vilksim atkal jostas, kamēr kaut cik nenokompensēs "ārkārtas teātrī" sarausto


Iespējams esi ar savu bezdarbību devis viņiem šādu mandātu !
Tā jau ir vecu vecā problēma skatīties nevis plaši bet cik vien šauri !
Kāds klasiķis esot teicis tiks piedots, ja nevarēji (nezināji), nemūžam nē ja negribēji !
Kāds tad ir šābrīža politiskais "vēstījums" - visi šābrīža "panākumi" ir mūsu gudrās politikas nopelns, bet ja tomēr būs slikti, tad tam jau mēs esam tam sagatavojušies, jo jau šobrīd brīdinām ka būs vēl sliktāk !
Ja nu par spīti brīdinājumiem pandēmija beigsies tikpat ātri kā sākusies un nekādu "otro viļņu" nebūs, to taču varēs izskaidrot ar savu "gudro politiku" !

Atbildēt

masku balle

30.04.2020. 14:07

»

Zinošais

A ko tad jūs gribējāt ??!??! Parasts mežonīgais kapitālims ! AB nav nekāda labdarības iestāde - Gausam lielo algu maksā par to lai kapitālsabiedrība pelnītu un viņš jau nav nekāds "pasaku rūķītis" kurš atradīs "zelta lādi...


ministri var gan darīt un tie arī dara - konsolidē valsts budžetu. Tāds pasākums mūs drīzumā visus sagaida un salīdzinot ar to 2010. gads būs bijis tāda bērnu spēlīte. Vilksim atkal jostas, kamēr kaut cik nenokompensēs "ārkārtas teātrī" sarausto

Atbildēt

Vilis

30.04.2020. 13:01

Risinājums vienkārš - darbinieku kolektīvs iesniegums VID par krāpniecisku shēmu ar darba attiecībām, kas VID obligāti jāizmeklē. VID rīkosies tāpat kā pret citiem uzņēmumiem, tas veiks nokrāpto sociālo un ienākuma nodokļu uzrēķinu un pēc tam piedzīs no AirBaltic vai bankrota gadījumā - no valdes. Labi gan budžetam, gan atlaižamajiem darbiniekiem, gan maksātnespējas administratoriem. Latvijas valstij nav jānodarbojas ar biznesu, kompānijas paliekas pēc pandēmijas jāpārdod investoriem par naudu.

Atbildēt

Zinošais

30.04.2020. 12:48

»

Tomēr zinošāks

Bet vai tad pelna?! Cik redzēju tad par 2019.gadu bija zaudējumi


ar peļņu manuprāt ir kā tajā anekdotē - a kā jums vajag ????

Atbildēt

aldis

30.04.2020. 12:22

Vai tad neviens nesaprot, šeit nevalda likumi , bet mafija ,kas pārņēmusi visu valsti , neejot ielās šeit nekas nemainīsies!

Atbildēt

Zinošais

30.04.2020. 11:28

A ko tad jūs gribējāt ??!??! Parasts mežonīgais kapitālims ! AB nav nekāda labdarības iestāde - Gausam lielo algu maksā par to lai kapitālsabiedrība pelnītu un viņš jau nav nekāds "pasaku rūķītis" kurš atradīs "zelta lādi".
Nekā personīga, bet ja jau arodbiedrību ignorē un "vairākums piekrīt", tad ko tur var darīt ministri ?!?!?!? Mūs uzraugošās starptautiskās un ES institūcijas taču nepieļaus "politisku iejaukšanos un nesaskaņotu valsts atbalstu" !

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Pret cilvēku apkrāpšanu – moralizēšana, bet pret politiķu atdarināšanu – kriminālsods

FotoUzmanību piesaistīja divi ziņu virsraksti. Abi saistīti ar krāpniecību. Taču ar to atšķirību, ka vienā gadījumā stāsts ir par iespējamu kaitējumu potenciālajiem tautas priekšstāvjiem un par to piemērojamu bargu sodu, bet otrā – jau notikušiem kaitējumiem, tā teikt, vienkāršajiem cilvēkiem un nesodāmību par to.
Lasīt visu...

21

Sakāve un “viens idiots” – ielas nepārdēvēs

FotoLatvijas Universitātes padomes loceklis Mārcis Auziņš ar Mediju atbalsta fonda finansējumu Kas jauns[i] vietnē publicējis viedokli par krievu imperiālistu Andreja Saharova, Mihaila Ļermontova un Aleksandra Puškina, kā arī citu Krievijas impērijas rusifikācijas iespaidā radušos ielu pārdēvēšanu. Profesora nostāja ir noraidoša: “Vai tāpēc visu šo vēstures daļu dzēsīsim ārā? Es te būtu uzmanīgs un katru šādu lēmumu rūpīgi pārdomātu. Mums ir komplicēta, brīžiem ļoti pretrunīga vēsture, kas saistīta ar mūsu kaimiņu.”
Lasīt visu...

21

Nedrīkst Ropažu pašvaldības finanšu problēmas risināt uz darbinieku rēķina

FotoJau kādu laiku cirkulē baumas, ka tiek organizēta Ropažu novada domes esošās varas nomaiņa. Šīs runas sākās ap to laiku, kad noslēpt Ropažu novada finanšu problēmas vairs nebija iespējams. Šobrīd, lai pašvaldība varētu savilkt galus kopā, tiek ļaunprātīgi iznīcinātas kapitālsabiedrības, nemaksājot par veiktajiem darbiem.
Lasīt visu...

21

Vai līdz rudenim gaidāms pamiers?

FotoDrīzumā varēs noskaidrot, cik lielā mērā ir patiesas sazvērestību teorijas attiecībā uz Zeļenska un Baidena nerakstītajām sadarbībām. Šo teoriju ticamība izgaismosies tad, ja tuvākajā laikā sāksies miera sarunas, - pirmās pazīmes steidzamu sarunu taustāmiem iemesliem ir pamanāmas.
Lasīt visu...

12

Kā saimnieks pavēlēs, tā runāsim! Galvenais - nedomāt!

FotoPortālā Pietiek.com kādu laiku atpakaļ atļāvos publicēt pārdomas par ASV, Izraēlu. Biju pārsteigts, cik daudzi cilvēki lasa šo portālu. Daži, sauksim tos par “īstiem patriotiem”, kas balso par Vienotību un patiesi tic, ka vara visu dara pareizi un cilvēku labā, sarunā teica - kāpēc ienīsti amerikāņus un ebrejus? Nē, man riebjas ASV un Izraēla, divas terorismu izplatošas organizācijas. Cilvēkus, kuri dzīvo teroristu pārvaldītajās teritorijās, es neienīstu, man viņu žēl. Stokholmas sindroms ir nopietna mentāla problēma.
Lasīt visu...

21

Šprotes nepieņems cūku labturības prasības

FotoJa kādam ir klusas aizdomas, ka mēs te sēdēsim un gaidīsim vēl vienu okupāciju – jums ir jālasa tālāk. Ja kāds domā, ka virsrakstā pieminētais dzīvnieks ir nacionālā naida kurināšana – lasiet, lasiet… Starp citu, likums par cūku labturības prasībām ik pa laikam tiek pilnveidots. Meklējiet rakstos. Kas attiecas uz šprotēm – tās ar cūkām kopā neiet ne pēc dzīvesveida, ne pēc garšas. Un jūs labi saprotat, ko šo rindu autors ar to ir domājis.
Lasīt visu...

6

Ja reiz prezidents dod „mājienu ar mietu”, tad mēs, protams, atvainosimies

FotoLsm.lv 24.februārī Ukrainas kara gadadienā savā komiksu sadaļā publicēja autores Gundegas Evelones "Cūku komiksu" ar nosaukumu "Ukrainai ir jāuzvar". Šie komiksi ir zīmējumi par aktuālo Latvijā un pasaulē. Komiksam ir sava "cūku" izcelsmes leģenda, kas atrodama pie katra jaunākā komiksa. Faktiski cūka komiksā var būt ikviens no mums. 
Lasīt visu...

21

Izglītības reforma kā valsts pārvaldes vājuma spoguļattēls

FotoProblēmas VAS “Pasažieru vilciens” darbībā un neauglīgās diskusijas par skolu reformu kārtējo reizi apliecina valsts izpildu varas ieslīgšanu pamatīgā attīstības krīzē, taču šis fakts netiek īsti pat atzīts. Līdz ar to iztrūkst kritiskas analīzes.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai birokrāts - mūsu kungs?

Domājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās...

Foto

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

Ļenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti...

Foto

Karš kibertelpā

Krievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā....

Foto

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

Patiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un...

Foto

Ak, eglīte...

Pēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās...

Foto

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

Katrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti...

Foto

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

Redzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši...

Foto

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

Bet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas,...

Foto

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

Politiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas...

Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu "sabiedrisko" mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...