Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

.

14.10.2020. 20:08

»

Imants

Atkal Dace muld


Tieši tā

Atbildēt

Imants

14.10.2020. 19:50

Atkal Dace muld,

Atbildēt

QWQW

05.05.2020. 12:04

Ja vēlaties katru mēnesi nopelnīt papildu ienākumus ... Nemeklējiet vairs! Šī ir lieliska iespēja ikvienam nopelnīt USD 22537 līdz USD 29468 mēnesī, strādājot brīvo laiku mājas datorā ... Es to daru 2 mēnešus, un pagājušajā mēnesī es nopelnīju savu pirmo algu! !!! Vairāk innformācijas par šo vietni. ...>>>> cutt.ly/KyhBlpP    

Atbildēt

Artūrs

04.05.2020. 08:40

»

viesis

Darba likums Latvijā vispār ir fikcija, skaisti vārdi bez reāla seguma, jo vispārējās nabadzības dēļ lielākā daļa darba ņēmēju nemaz nav spējīgi cīnīties par savām tiesībām. Un, no otras puses- ja jau valsts attiecas pret saviem iedzīvotājiem kā pret lētu izejvielu, tad ko gribēt no darba devējiem, ...


Tas vēl ir pierādījums tam, ka Latvijas Valsts nav atjaunota!
Kāpēc gudrot velosipēdu?

Paskaties atpakaļ uz Ulmaņa ļaika 1938 gadu!

Galvenais nodoklis budžetam ir ienākuma nodoklis! LLK atjaunojot savu darbību 1994 gadā noteici atbilstoši Rietumvācijas pieredzei noteica sekojošus:

Ienākuma nodoklis 30% no algas maksā visi darbinieki;

Peļņas nodoklis - 15% maksā visi uzņēmēji

Neizmantotā īpašuma nodoklis - 1% gadā, bija pieņemts pēc prof. E. Grinovska ieteikuma, lai cīnītos pret lieliem tehnikas prihvatizatoriem!

Šos visus nodokļus maksāja pagastā visi uzņēmēji!

Pagasts pārskaitīja 10% aprinķim.

Aprinķis 30% pārskaitīja Valdībai!

Vienkārši un skaisti!

Nav ražošanas nav ienākumu no nodokļiem.

Nav nodokļu, ierēdņiem jāpievelk josta!


Atbildēt

Viedoklis

04.05.2020. 07:51

Latvijas Darba likums domāts tiem, kas strādā Latvijā uz vietas un nekur nelido. Aviakompānijā visi, kas lido, ir pašnodarbinātie, kuriem ir iespējas savus pakalpojumus sniegt jebkurai citai aviakompānijai. Līdz ar to, ja kāda kompānija maksā mazāk, pašnodarbinātais aiziet sniegt pakalpojumus uz citu aviakompāniju. Konkurence un kvalitāte. Tas ir tikai par labu pasažieriem.

Atbildēt

viesis

04.05.2020. 06:33

Darba likums Latvijā vispār ir fikcija, skaisti vārdi bez reāla seguma, jo vispārējās nabadzības dēļ lielākā daļa darba ņēmēju nemaz nav spējīgi cīnīties par savām tiesībām. Un, no otras puses- ja jau valsts attiecas pret saviem iedzīvotājiem kā pret lētu izejvielu, tad ko gribēt no darba devējiem, kuriem tāda attieksme vispār sola peļņas palielinājumu, vismaz īstermiņā.

Atbildēt

Gu

04.05.2020. 04:27

Jaunā Kampēju Partija

Atbildēt

Zinātājs

03.05.2020. 18:49

Linkaits ir konkrēti pagūlies zem Gausa , tas ir tikai sākums visam ...Gauss pratis konkrēti "ieinteresēt" Linkaitu, un viņa kuratoru JKP milici Upenieku ,un tur tagad būs jautri , Linkaitu izņemot atbalstu Air Balticam ,vispār nekas cits neinteresē ,un to jau visi ir nozarē sapratuši .Tagad jaunā lidostas priekšniece Odiņa konkrēti jau visus darbiniekus instruē ka jālīdzinās AairBaltic un izskatās ka AirBaltic atkal varēs nemaksāt lidostai un parazitēt uz pārējo rēķina.Būs krutāk kā Flika laikos ... .

Atbildēt

Mindaugs

03.05.2020. 09:31

Latvijas valsts Nacionālie Lielveikali un Latvijas valsts Nacionālā Banka, sadarbojoties ar pārējiem Nacionālo nosaukumu piesavinājušamies politakrobātiem, veido Latvijas valsts Nacionālo reālpolitiku, pēc labākajām cionas dēlu tradīcijām.

Atbildēt

air

02.05.2020. 19:38

galu galā, latvijai ir vajadzīga šī kompānija, kas nodrošina starptaustisko trafiku, un krīzes situācijā galvenais ir tagad nenogrimt. būs kompānija, būs kontrakti, būs arī darbs.

Atbildēt

Eh,tovarišķi!

02.05.2020. 09:41

Arī Tu ?

Atbildēt

Varde

02.05.2020. 07:23

»

Temīda Ivanovna

Linkaits ir oligarha Šķēles kalps. Takšu sistēmu sakārtoja, kā vajag Andrim. Jāni Bordān, tas ir tas tiesiskums


Šķēle.......bordāns, - kāda sakars zzs? Varbūt tomēr, JKP miskaste?

Atbildēt

UHH

01.05.2020. 08:40

Un ko tad mīļie, J;us gaidījāt no bijušā 'Šķēles padomnieka? Un domāšanai - kur strādāja Linkaits, kad valsts Air Balticā iepludināja 100 mio Eiro, no kuriem 8,5 mio AirBaltic ar tiesas lēmumu dabūja izmaksāt KĀDAI privātpersonai? Un ar ko šī privātpersona bija saistīta? Un KURŠ bija patiesais labuma guvējs?

Atbildēt

Dollārs Franklins

01.05.2020. 06:50

Sejas grāmata. Jūs vēl sūdzaties draugiem lv instagram snapčat utt!! Kas traucē uzrakstīt ierakstītu vēsti vai paku! Būs laika kontrole! Smieklīgi lasīt rakstu no sejas grāmata? Kas sejas grāmata ir oficiāls mēdijs? Vai Latvijas Vēstnesī publicējat vēsti!

Atbildēt

varbūt

01.05.2020. 05:51

Varbūt kāds var uzrakstīt kurš no visiem dzeltenajiem priekšniekiem ir normāls,vai arī tādu nav........

Atbildēt

Temīda Ivanovna

01.05.2020. 05:23

Linkaits ir oligarha Šķēles kalps. Takšu sistēmu sakārtoja, kā vajag Andrim. Jāni Bordān, tas ir tas tiesiskums ?
Kas airbaltic darbiniekiem būs bezkompromisa tiesiskums ?
Lidostas darbinieki arī ir beztiesiski lopi. Lidosta ir ZZS miskaste ar Linkaitu priekšgalā.

Atbildēt

nu i'kas

30.04.2020. 21:42

ļoti parasta shēma.........nav jau ne vid ne gudra prokurora.............

Atbildēt

Hm

30.04.2020. 20:09

Ohoho!

Atbildēt

nesapratu

30.04.2020. 16:43

Tas ir 8 gadus strādāja sev daļēji piederošā uzņēmumā saņēma algu un dividendes un nebija nekādu pretenziju, bet te pēkšņī BĀĀĀC, šausmas mums maksā dividendes?

Atbildēt

oui

30.04.2020. 16:02

»

Zinošais

Iespējams esi ar savu bezdarbību devis viņiem šādu mandātu...


tikai Rainis bija romantiķis, mēs dzīvojam striktā pragmatismā

Atbildēt

Paldies Pietiek.com! Super!

30.04.2020. 15:30

Paldies Pietiek.com! Paldies par Daces Kavasas raksta publicēšanu! Super! Labs piemērs par alkatību un nospļaušanos, kura ir piesegta ar paknapu srkanbaltsarkanu jērādiņu. Lūk jums, tautieši, liberālisma augļi! No vilka bēgām un lācim rīklē ieskrējām. Kad mēs latvieši, kad mīļā Eiropa iemācīsies iet savu ceļu - bez krišanas krievu imeriālistiskā kolektīvisma vai anglo-amerikāniskā individuālisma grāvjos? Varbūt pietiek?

Atbildēt

Zinošais

30.04.2020. 14:39

»

masku balle

ministri var gan darīt un tie arī dara - konsolidē valsts budžetu. Tāds pasākums mūs drīzumā visus sagaida un salīdzinot ar to 2010. gads būs bijis tāda bērnu spēlīte. Vilksim atkal jostas, kamēr kaut cik nenokompensēs "ārkārtas teātrī" sarausto


Iespējams esi ar savu bezdarbību devis viņiem šādu mandātu !
Tā jau ir vecu vecā problēma skatīties nevis plaši bet cik vien šauri !
Kāds klasiķis esot teicis tiks piedots, ja nevarēji (nezināji), nemūžam nē ja negribēji !
Kāds tad ir šābrīža politiskais "vēstījums" - visi šābrīža "panākumi" ir mūsu gudrās politikas nopelns, bet ja tomēr būs slikti, tad tam jau mēs esam tam sagatavojušies, jo jau šobrīd brīdinām ka būs vēl sliktāk !
Ja nu par spīti brīdinājumiem pandēmija beigsies tikpat ātri kā sākusies un nekādu "otro viļņu" nebūs, to taču varēs izskaidrot ar savu "gudro politiku" !

Atbildēt

masku balle

30.04.2020. 14:07

»

Zinošais

A ko tad jūs gribējāt ??!??! Parasts mežonīgais kapitālims ! AB nav nekāda labdarības iestāde - Gausam lielo algu maksā par to lai kapitālsabiedrība pelnītu un viņš jau nav nekāds "pasaku rūķītis" kurš atradīs "zelta lādi...


ministri var gan darīt un tie arī dara - konsolidē valsts budžetu. Tāds pasākums mūs drīzumā visus sagaida un salīdzinot ar to 2010. gads būs bijis tāda bērnu spēlīte. Vilksim atkal jostas, kamēr kaut cik nenokompensēs "ārkārtas teātrī" sarausto

Atbildēt

Vilis

30.04.2020. 13:01

Risinājums vienkārš - darbinieku kolektīvs iesniegums VID par krāpniecisku shēmu ar darba attiecībām, kas VID obligāti jāizmeklē. VID rīkosies tāpat kā pret citiem uzņēmumiem, tas veiks nokrāpto sociālo un ienākuma nodokļu uzrēķinu un pēc tam piedzīs no AirBaltic vai bankrota gadījumā - no valdes. Labi gan budžetam, gan atlaižamajiem darbiniekiem, gan maksātnespējas administratoriem. Latvijas valstij nav jānodarbojas ar biznesu, kompānijas paliekas pēc pandēmijas jāpārdod investoriem par naudu.

Atbildēt

Zinošais

30.04.2020. 12:48

»

Tomēr zinošāks

Bet vai tad pelna?! Cik redzēju tad par 2019.gadu bija zaudējumi


ar peļņu manuprāt ir kā tajā anekdotē - a kā jums vajag ????

Atbildēt

aldis

30.04.2020. 12:22

Vai tad neviens nesaprot, šeit nevalda likumi , bet mafija ,kas pārņēmusi visu valsti , neejot ielās šeit nekas nemainīsies!

Atbildēt

Zinošais

30.04.2020. 11:28

A ko tad jūs gribējāt ??!??! Parasts mežonīgais kapitālims ! AB nav nekāda labdarības iestāde - Gausam lielo algu maksā par to lai kapitālsabiedrība pelnītu un viņš jau nav nekāds "pasaku rūķītis" kurš atradīs "zelta lādi".
Nekā personīga, bet ja jau arodbiedrību ignorē un "vairākums piekrīt", tad ko tur var darīt ministri ?!?!?!? Mūs uzraugošās starptautiskās un ES institūcijas taču nepieļaus "politisku iejaukšanos un nesaskaņotu valsts atbalstu" !

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Atkal par kristieti Aldi

FotoNav noslēpums, ka Aldis Gobzems sevi uzskata par ticīgu kristieti. Aldis par to savā Facebook lapā ir vairākkārt rakstījis kopā ar lūgšanām, kurās viņš lūdz Dievam daudz dažādu lietu. 
Lasīt visu...

12

To visu es ar saviem atbalstītājiem, bet šī partija nav “Gobzema partija”, šī partija ir mūsu

FotoUz šo ierakstu mani pamudināja periodiski komentāros lasāmā doma “Gobzems neko nedara”. Esmu par šo tēmu jau izteicies un ne reizi vien, bet, acīmredzami jautājums kādam, kurš nesaprot, ir aktuāls, kas arī ir saprotami.
Lasīt visu...

21

Kāda ir atšķirība starp antidemokrātisko, totalitāro režīmu Latvijā un normālu Rietumu demokrātisku valsti

FotoManas, Aivara Lemberga Satversmes 94.pantā garantētās tiesības uz brīvību Rīgas apgabaltiesa ir pārkāpusi. Šādu Rīgas apgabaltiesai neglaimojošu slēdzienu ir noteicis Latvijas parlamenta ieceltais Tiesībsargs, kurš uzrauga cilvēktiesību ievērošanu Latvijā. Kāda ir tiesas reakcija, kādas darbības veic tiesa, lai novērstu Satversmes 94.pantā man garantēto cilvēktiesību uz brīvību pārkāpumu? Nekādi un nekā! Pilnīga ignorance!
Lasīt visu...

18

Uzticēšanos un naudu ārstiem, nevis ierēdņiem, – tā ir atslēga vakcinācijas procesa uzlabošanai

FotoLatvijā pakāpeniski atkal pieaug COVID-19 izplatība, un valdība, nespējot panākt vakcinācijas aptveres rādītāju uzlabošanos, ķeras pie piespiedu mēriem. Saeimā iesniegts likumprojekts par obligātu vakcināciju atsevišķām strādājošo kategorijām: izglītības, veselības aprūpes un sociālās jomas darbiniekiem. Tos, kuri nevarēs uzrādīt atbilstošu sertifikātu, draud atlaist no darba.
Lasīt visu...

21

Ārstu biedrība aicina pārtraukt nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu

FotoLatvijas Ārstu biedrība (LĀB) iestājas par vakcināciju kā pašlaik drošāko un efektīvāko Covid-19 pandēmijas ierobežošanas līdzekli, bet ir kategoriski pret vakcinācijas loterijas rīkošanu. LĀB uzskata, ka fiskālu stimulu izmantošana sabiedrības veselības veicināšanā ir pieļaujama tikai izņēmuma gadījumos. Biedrība aicina pārtraukt nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu neefektīvām reklāmas kampaņām un naudu novirzīt Latvijas veselības aprūpes stiprināšanai.
Lasīt visu...

12

Tauta NAV ēzelis!

FotoMūsu valdībā lielai daļai partiju azartspēles (tostarp loterijas) ir tīkamas: tas ir viņu asinsritē kā barojošs mātes piens. Ne velti parlamentā viskaismīgāk tiek debatēti ne jau tautas labklājībai būtiskie, bet gan azartspēļu biznesam svarīgi jautājumi.
Lasīt visu...

21

Nomenklatūras valsts un nomenklatūras vara

FotoJau sākumā teicu, ka Juris Stukāns ar prokuratūru galā netiks. Precīzi un pamatīgi aprakstīta viņa darbība šajā rakstā, bet nekad nevar uzrakstīt tik labi, lai nevarētu papildināt vai uzrakstīt labāk.
Lasīt visu...

12

Varbūt arī mēs tāpat kā Kariņa valdība varam sākt uzskatīt, ka likums ir nevis likums, bet ieteikums?

FotoLIKUMU IGNORANCE ir SASNIEGUSI APOGEJU! Ministru kabinetā skata likumprojektu, kur visciniskākajā veidā valsts varu nozagušies demonstrē, kā NELIKUMĪGU lietu PADARĪT PAR LIKUMĪGU!
Lasīt visu...

12

Priesteru padome: ja garīdznieks aicina izvairīties no vakcinācijas, tad viņš šķeļ Baznīcu no iekšienes

Foto2021. gada 22. jūlijā attālināti notika Rīgas arhidiecēzes Priesteru padomes un dekānu tikšanās par vakcinācijas jautājumu, kas šobrīd tik ļoti šķeļ sabiedrību un arī draudzes. Saskaņā ar novērojumiem, vairumam ticīgo vakcinācija ir morāli pieņemama, bet tajā pašā laikā ir daļa katoļu kas aktīvi ieņem negatīvu nostāju pret vakcināciju. Nepieņemamu antivakcinācijas nostājas izpausmju dēļ, kuru rezultātā ir atsevišķas draudzes ir sašķēlušās, Rīgas arhibīskaps metropolīts uzskatīja par nepieciešamu sasaukt Priesteru padomes sēdi.
Lasīt visu...

Lursoft