Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

par morāli

03.02.2020. 22:27

Nezinu, vai šo rakstu ir izlasījis tas vīrs no valdības, kurš uzskata, ka valsts pārvaldē strādājošiem jāpaaugstina algas. Bet kādas summas te griežas - visiem pāri 10 tūkstošiem alga?! Viņiem pieliks vēl?! Un viņiem vēl nepietiek?!
Kauna nav? Un tai dāmai vai kungam, kas aizstāv reālu valsts apzadzēju, iesaku reizēm klusos vakaros parunāties ar savu sirdsapziņu...

Atbildēt

man ar patik sis portals

29.01.2020. 02:01

»

hmm

patiik sis portals.jo daudz patiesibu pasaka.Nelauj liekulot un melot augstos amatos esosajiem


https://failiem.lv/u/dn43takk

Atbildēt

hmm

28.01.2020. 19:09

patiik sis portals.jo daudz patiesibu pasaka.Nelauj liekulot un melot augstos amatos esosajiem

Atbildēt

Ezis

28.01.2020. 15:38

Par šo visi zināja jau tad, kad viņu vēlēja valsts prezidenta amatā. Un tas pierāda, ka mūsu sabiedrībai tā ir norma. Nebija ne protestu ne citu akciju. Pilsoniskā sabiedrība pie mums neeksistē. Tagad sist gulošu vairs nav jēga. Bija jāsit tad, kad šis tips reprezentēja mūsu valsti, khmm... tā teikt, "augstākajā līmenī".

Atbildēt

Meli un meli

27.01.2020. 13:59

»

Pretendenta biznesa plāna mērķu sasniegšana

Ja ienākumi no tūrisma darbības saskaņā ar pretendenta iesniegtiem 2005.-2010. gada finanšu pārskatiem bija 20- 30 tūkstoši latu gadā, tad pieņemot, ka viens tūrists tērē vidēji 20-50 latus dienā, tad Kājiņas gada laikā apmeklēja 400- 1500 tūristu. Tur vajadzūtu būt intensīvai tūristu plūsmai, ja pārskatiem...


20- 30 ooo iekļāva atskaitē kā gūto peļņu, nomaksājot nodokļus, veicot fiktīvu uzņēmējdarbību, lai nebūtu pamata kriminālprocesam par naudas izkrāpšanu. Kājiņās nav pabijis neviens tūrists! Visas Bērziņa darbības ir krāpšana un dokumentu viltošana.

Atbildēt

Knab, prokuroru veikto procesu soļi

27.01.2020. 08:50

»

Tiesnesis

Tekstā tak skaidri pateikts, ka tika atteikts sākt kriminālprocesu. Tātad, augstākais, notika resoriska pārbaude. Ko tajā darīja (vai vispār kaut ko darīja, izņemot rakstāmgalda atvilknes pārbaudi), nav zināms. Atteikts sākt procesu un pārsūdzēt nevar...


Valsts kontrole nesen prokuratūru pārbaudīja. Veiktās darbības parasti ir jādokumentē. Diez vai atvilknes pārskatīšana skaitās veiktā darbība.

Atbildēt

Pretendenta biznesa plāna mērķu sasniegšana

27.01.2020. 08:43

»

Tiesnesis

Jāpiedzen ne jau piedzīšanas pēc, bet pārkāpumu gadījumā. Finansējums paredzēts konkrētam mērķim, uz ko ir jātiecas, arī sankcionējot pārkāpējus


Ja ienākumi no tūrisma darbības saskaņā ar pretendenta iesniegtiem 2005.-2010. gada finanšu pārskatiem bija 20- 30 tūkstoši latu gadā, tad pieņemot, ka viens tūrists tērē vidēji 20-50 latus dienā, tad Kājiņas gada laikā apmeklēja 400- 1500 tūristu. Tur vajadzūtu būt intensīvai tūristu plūsmai, ja pārskatiem var ticēt un pieņēmumi atbilstoši.

Atbildēt

LVM, Arvīda Ozola un Gerharda "Kājiņas"

27.01.2020. 07:54

Kopš 2002. gada Zemkopības ministrija (ZM) ar divu gadu pauzi, kad ministre bija Laimdota straujuma, bijusi Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) pārziņā. Pagājušajā gadā tas mainījās un skābbarības torņa tronī sēdās Kaspars Gerhards (NA).

Drīz pēc tam ministrija uzdeva ”Latvijas Valsts mežiem” (LVM) izvērtēt savu stratēģiju un izveidot jaunu valdes locekļa amatu. Tas ticis Jānim Lapiņam, kura karjera jau gadiem ilgi seko Gerhardam.

“Latvijas Valsts meži” ir viens no lielākajiem un pelnošākajiem Latvijas valstij piederošajiem uzņēmumiem. Gada apgrozījums pārsniedz 300 miljonus, peļņa – 30 miljonus eiro.

Valdē līdz pagājušajam rudenim strādāja četri locekļi: Roberts Strīpnieks, Gints Bumbieris, Arnis Melnis, Edvīns Zakovics. Trīs no viņiem amatā bijuši jau 20 gadus un par darbu mēnesī saņem vairāk nekā 10 tūkstošus eiro.

Pērnā gada vasarā “Latvijas Valsts meži” izsludināja konkursu uz vēl viena valdes locekļa amatu. Kandidātiem bija jāatbilst ļoti specifiskām prasībām: vismaz trīs gadu pieredzei vides vai zemes dzīļu jautājumos un vienlaikus arī informācijas tehnoloģiju nozarē. Kandidātu CV jau bija jābūt pieciem gadiem valdes locekļa amatā un trim gadiem lielas kapitālsabiedrības vadīšanā.

Arvīds Ozols
Zemkopības ministrijas Mežu departamenta direktors; “Latvijas Valsts mežu” akciju turētāja pārstāvis
Akciju sabiedrība “Latvijas valsts meži” ir kompānija, kas jau tagad ir diezgan Latvijas mērogos garu un dinamisku attīstību. Un tai skaitā attīstās klāt arī citi papildu biznesa virzieni. Un konkrēti gan zemes dzīles, gan IT.

Līdz ar to tas jautājums pacēlās par to, vai valdes kapacitāte ir pietiekama, lai nosegtu visus šos kompleksos stratēģijā norādītos darbības virzienus un sasniedzamos mērķus. Un tādēļ pagājušā gada sākumā es lūdzu padomi veikt izvērtējumu par šo lietu.

Padomes izvērtējumam noteikts ierobežotas pieejamības statuss. Taču secinājums bijis, ka “Latvijas Valsts meži” neizmanto iespēju pelnīt ar saviem informācijas tehnoloģiju produktiem un derīgajiem izrakteņiem. Zemkopības ministrija uzdeva meklēt piekto valdes locekli.

Arvīds Ozols
Zemkopības ministrijas Mežu departamenta direktors; “Latvijas Valsts mežu” akciju turētāja pārstāvis
Tā faktiski bija liela veiksme atrast cilvēku, kam ir pieredze gan zemes dzīļu jautājumos, gan arī IT jautājumos. Nu jā, redziet, tas bija uzstādīts kā viens no jautājumiem, jo šīs ir strauji attīstošās jomas.

Konkursā pieteicās deviņi kandidāti. Par piemērotāko atzina Jāni Lapiņu.

Jaunais LVM valdes loceklis Lapiņš ar Gerhardu strādājuši Latvijas dzelzceļa koncerna vadībā.
Kad Pūce atstādināja no amata Ušakovu Rīgas domē, drīz pēc tam no amata atkāpās ārī Jānis Lapiņš gan meteo dienestā, gan Rīgas domes uzņēmumā.
Lapiņš - intensīvais darbs panāca to, ka vajadzēja paņemt pauzi.

Izrādās, ka LVMĢC piešķirto naudu Salaspils atomreaktora likvidēšanai Gerharda iepriekš vadītā Vides ministrija izmantoja kvadraciklu datorprogrammu iegādei un NEPLP locekļu IVARA ĀBOLIŅA un PATRIKA GRĪVAS biedrības finansēšanai.
Reaktora likvidācija kavējās, jo meteocentrs šim darbam 2017.gadā izvēlējās ar Māri Martinsonu saistītās būvfirmas „Velve” piedāvājumu.

Atbildēt

Kājiņu nākotne Klārās debesīs

27.01.2020. 07:41

Posta apjomi, kādus nodara šī savdabīgā izklaide, ir visai šausminoši – kaut arī pēdējos gados, pateicoties lauku platību tiešmaksājumiem, kūlas dedzināšana gājusi mazumā, tomēr ik gadu ugunsgrēku skaits mērāms simtos.

Rekords sasniegts 2006. gadā, kad aptuveni 5400 kūlas ugunsgrēkos izdega 22 400 hektāru zemes, nosvila 450 ēku un bojā gāja seši cilvēki. Upuri pārsvarā bija gados vecāki cilvēki, kas mira mokpilnā nāvē, liesmu aplenkti, lauka vidū, ko paši pirms tam bija aizdedzinājuši.

Atbildēt

tomēr

27.01.2020. 06:51

viszaglīgākās Kājiņas ir Meža departamentā Republikas laukumā 2

Atbildēt

Hallo LL !

27.01.2020. 03:34

Nepieciešama korekcija - virsrakstu jālabo uz:

" KĀ LATVIJAI "KĀJIŅAS" PIEAUG "

Atbildēt

No malas

27.01.2020. 03:22

Šis vēl skaitās relatīvi "maigs" zagšanas un krāpšanas piemērs LV čekistiskās "elites" līmenī. Normālā valstī tas vilktu uz pilnu konfiskāciju + 3-kāršu naudas sodu, visu titulu, ordeņu, medaļu, priekšrocību utt. anulēšanu, un ieslodzījumu uz kādiem 10+ gadiem cietumā. Bet visu šo nelietību stimulējošais čekists-ģenerālprokurors protams pelnījis mūža ieslodzījumu. Visa valsts tieslietu sistēma smird neaprakstāmi. Krištopāns diemžēl nepateica visu līdz galam... Muļķu zeme, bet neliešu valsts.

Atbildēt

Bezzāģis

26.01.2020. 20:37

Tik garš raksts pārsniedza 1000 zīmes, palika žēl savas redzes dēļ pilnīgas shēmas izlasīšanas.

Atbildēt

Berziņkajiņš noteikti

26.01.2020. 15:01

»

ganjauvissbūslaaabi & katikkaukasnenotiek

Ak, (bērziņkājiņ)kungs


skraidīs atirsies pa Kāniņām pelnos. Infarktu tur atradīs tas mērglis!

Atbildēt

jau noelsos

26.01.2020. 14:59

»

ESMAIJA

Ne Bērziņu ģimene ir ko izkrāpusi, ne nozagusi. Ja Bērziņa kungs būtu tik alkatīgs, tad ietu VVF un Zatlera pēdās un jūs visi varētu noelsties vien, kā ripotu miljoni - par miljonu dzīvoklis, par pārgadiem jauna un pati dārgākā mašīna, Bērziņa kungs no tā visa ir atteicies. Jā, ar to biznesu negāja ...


Paskatījos tā Bērziņa amatpersonas deklarāciju atstājot amatu- 2 miljoni bankās, vēl miljons aizdevumos un salīdzināju ar pirmo iesniegto deklarāciju, kur abās pozīcijās nedaudz virs pusmiljona.

Atbildēt

Bij. VP A. Bērziņš visu izshēmoja -

26.01.2020. 14:59

»

ESMAIJA

Ne Bērziņu ģimene ir ko izkrāpusi, ne nozagusi. Ja Bērziņa kungs būtu tik alkatīgs, tad ietu VVF un Zatlera pēdās un jūs visi varētu noelsties vien, kā ripotu miljoni - par miljonu dzīvoklis, par pārgadiem jauna un pati dārgākā mašīna, Bērziņa kungs no tā visa ir atteicies. Jā, ar to biznesu negāja ...


gan sev pensiju ar augsto valsts algu Unibankas amatā, gan Lodes akcijas (Lodes privatizācija bija tikai Bērziņam speciāli atlikta) caur privatizācijas aģentūru, arī dzīvokli Rīgā vienā mājā ar Grūtupu, nekustamos atsavinātos Unibankas zemnieku īpašumus, Unibankas naudu aizņemotes, viss jau bija, nē, dzeja par viesu māju un vēl 140 000 lvl izshēmoja, izshēmoja arī VP vietu, vienkārši brīnumi brīnumu galā vecajam komunistam A. Bērziņam! Iežēlinot nabadziņš stāsta, kā sildījis kājiņas govju pļekās mazotnē, ganiņš, nabadziņš, bet šodien šis necilvēks jau draud : Sen pa galvu neesat dabūjuši, čāl? Pieraduši tie izdzimteņi pie varas un sodot citus. Laiks sodīt viņus! Avanti popola!

Atbildēt

ESMAIJA

26.01.2020. 14:02

Ne Bērziņu ģimene ir ko izkrāpusi, ne nozagusi. Ja Bērziņa kungs būtu tik alkatīgs, tad ietu VVF un Zatlera pēdās un jūs visi varētu noelsties vien, kā ripotu miljoni - par miljonu dzīvoklis, par pārgadiem jauna un pati dārgākā mašīna, Bērziņa kungs no tā visa ir atteicies. Jā, ar to biznesu negāja kā plānots, bet cik uzņēmēju ir izputināti valdības politikas dēļ. Kādēļ neviens nepaceļ gaismā to, ka Vīķe neapmierināja savu apetīti ar to, kas jau bija iedots ar likuma spēku, vēl pamanījās ielīst Aizsardzības budžetā un ne tikai pēc simtiem tūkstošiem, bet runa iet par miljonu. Un kādēļ šis absurdais raksts tapa tūlīt pēc intervijas ar viņu, kas bija publicēta NRA Bērziņa kungs NEKAD nav locījies neviena priekšā un arī šoreiz teica, to, ko domāja un tur bija viena vienīga skaidra patiesība. Tad var iedomāties, kuram vai kuriem tagad iegribējās viņa vārdu pa dubļiem vazāt.

Atbildēt

klausa pelni

26.01.2020. 12:05

2016. gadā Latvijas Kokrūpniecības federācijas izpilddirektors Klauss bija pieteicis savu kandidatūru (tika uzskatīts par Kučinska un Reiznieces-Ozolas favorītu) uz Valsts ieņēmumu dienesta vadītāja amatu, taču interešu konflikta dēļ bija spiests to atsaukt, jo vienlaikus bija finanšu ministres Danas Reiznieces-Ozolas ārštata padomnieks.

Publiski tika pausta informācija, ka Ventspils pašvaldība un uzņēmēji, "kas kopīgi definējuši galvenos darbus kokapstrādes attīstības veicināšanai reģionā", vēlas aktīvi attīstīt kokrūpniecības nozari. „Pēc Klausa vārdiem, kokrūpniecībai ir lielas perspektīvas un nozīme tieši Ventspils reģiona izaugsme.” Interesanti - kāpēc tieši Ventspils reģiona izaugsmē, bet ne, piemēram, Dagdas novada?

Atbildēt

Latviešu tradīcijas - dzied, danco un dedzina

26.01.2020. 11:44

Mūžseni rituāli tiek uzturēti spēkā ar katru jaunu pavasari. Uguns savaldīšana ir latvieša stihija. Kad viss nodeg, pēdu nepaliek, tikai minējumi. Katru pavasari bērziņveidīgie zagļi dreb bailēs, jo neviens nebrauks dzēst viņu īpašumus - visi dzēš pērno kūlu, dzied un dejo.

Atbildēt

un vēl

26.01.2020. 11:26

Latvijas Kokrūpniecības federācija (LKF): J. Biķis - ilggadējs prezidents, K. Klauss - izpilddirektors. LKF saņemtās valsts subsīdijas: 2014. – 30 216,89 EUR, 2015. – 112 876,78EUR. Kristaps Klauss studējis Ventspils augstskolā.

Atbildēt

Republikas laukums 2

26.01.2020. 11:22

SIA Zemkopības ministrijas nekustamie īpašumi: Roberts Dilba, valdes priekšsēdētājs. Pēteris Kalniņš, valdes loceklis. Sergejs Zikins, valdes loceklis. Valsts subsīdijas: 2014. – 180 000,00EUR, 2015. - 304 187 44EUR. ELGF un ELFLA: 2014. – 1 971 697,88EUR, 2015. – 7 677 578,79EUR.

Pēteris Kalniņš, kurš bijis ievēlēts Saeimā no Zaļo un Zemnieku savienības, ziedojis 2004.-2017. gadā partijām Latvijas Zemnieku savienība un Zaļo un Zemnieku savienība aptuveni 38 000EUR. Valdes priekšsēdētājs Roberts Dilba (2003.-2017.) ziedojis Latvijas Zemnieku savienībai 3920,00EUR. Partijas Latvijas Zemnieku savienība biedrs. 2014. gadā R. Dilba no J. Dūklava saņēma Medaļu "Par centību ". Interesanti būtu uzzināt - par kādu tieši, kur un kam?

Atbildēt

siska

26.01.2020. 11:09

Parādiet kaut vienu Eiropas naudas projektu, kas nav vistīrākā zagšana un laupīšana. Kaut tie fondi beigtos!

Atbildēt

lai tik legalizē

26.01.2020. 10:32

»

Viņķeles kaimiņš

Slims ir piders Rinkēvičs, kā arī vairums no Attīstībai/PAR!, kuri grib legalizēt ne tikai narkotikas, ne tikai homoseksuālismu, bet arī pedofiliju. Vienīgais normālais tajā kompānijā ir Bondars, bet viņš ir zaglis...


ja mafiozņiki var legaizēt noziegumu ļaut bērniem ķerties pie ierožiem un šaut dzīvniekus LV, tad lai tik legalizē narkotikas, pedofīlju, pederastiju, prostitūciju, pilnīgi visu, ko kādi slimi bandīti vēlas.

Atbildēt

Tieši tā-

26.01.2020. 10:25

»

sanāk līdzīgi skadrojumi

tautai tika pasniegts, ka tad būtu sagruvusi valsts, ja nebūtu apstiprināts budžets, taisni tāpat kā tautai tika stāstīts par Parex bankas glābšanu. Ja tā nebūtu glābta, t.i. Kargins ar Krasovickis, tad būtu sgruvusi valsts


visu laiku maldina un melo, iznīcina visa veida līdzekļiem visu, kam pieskaras valsts. Tos, kuri labāk iznīcina, tos labāk atalgo kā Rimševicu, jo finansu instrumentu līdzekļiem iznīcina ekonomiku. Tādas cionistu politikas veidā latviešu tauta tiek atsvešināta no valsts. Izteikti to pierāda E. Levita, bij. ECT tiesneša faktiskā rīcība - pārkājot LIKUMU ar neargumentētām un subjektīvām atrunām.

Atbildēt

Visdīvainākā ir vēstule no valsts iestādes,

26.01.2020. 10:19

»

LAD projekti

Visos projektos ir novirzes. Katru gadu projektos tiek izsniegti simtiem miljonu fondu un budžeta naudas. No 2016. gada tie ir miljardi. Jāsāk piedzīt


kur sīki aprakstīts, kas un kā jādara - beigās pat lai neaizmirst pasi. Parasti cilvēki uz iesniegumiem saņem atrakstīšanos, jo iestādei nav pienākuma realizēt un izskaidrot privātpersonas biznesa plānus. Šī vēstule pakalpīā veidā norāda uz tā laika varas korporācjas iedīgļiem valsts pārvaldē.

Atbildēt

sanāk līdzīgi skadrojumi

26.01.2020. 10:18

»

Sorry! Sajaucu ECT tiesnesis,

lai nu tā būtu. Viņam nebija šķēršļu atgriezt budžetu 13. Saeimai


tautai tika pasniegts, ka tad būtu sagruvusi valsts, ja nebūtu apstiprināts budžets, taisni tāpat kā tautai tika stāstīts par Parex bankas glābšanu. Ja tā nebūtu glābta, t.i. Kargins ar Krasovickis, tad būtu sgruvusi valsts.

Atbildēt

Es skatos no Finka redzes viedokļa

26.01.2020. 10:14

»

pilnīgi pareizi

no abiem galiem,kā teica Finks ir 1991,2002,2012,2022,nevis 2020,kad vienā galā ir 2,bet otrā 0.Ko te izpaužaties,ja tik vienkāršu lietu nejēdzat


un laika virzībā, laika virzībā abi gali vienādi vektorvirzībā, lai sarkanos komunistus čekistu sodītu. Tam nevajag ne finku, ne gadaskaitli, ar tiem neko nevar sodīt. Viens gals 20 unotrs gals 20 laika vektorvirzībā. Neatkarīgi no Finka un viņa pareģojumiem - tos viņš sāka - es nezinu, kā tas notiks.. var notikt, ka abus galus 2020 novērtē gan pareizi, gan nepareizi pēc Finka, bet tas neizslēdz morāli - nozieguma un soda vektorsecībā.

Citreiz ir tā, ka visas pazīmes sakrīt, bet nekas nenotiek, jo nav subjektu, kas realizē. Subjektīvi visi var piekrist un gribēt dedzināt, bet tas nenotiks, ja nebūs subjektu, kas redzēs vajadzību un nepieciešamību dedzināt revolucionāras pārliecības dēļ. Revolūcijai - latviskā dedzināšanas stilā jānotiek, lai tauta atveseļotos, nevis turpinātu samierināties ar ciešanām. Tad sāksies tautas pacēlums un gaviles kā H86 laikā. Bērziņveidīgās žurkas muks no Latvijas. Šķiet neticami, bet tas ir vienīgais latviešu tautas atveseļošanās ceļš - nekādi ārzemju onkas nepalīdzēs. Zeme jau paliks, tā mūsu - latviešu.

Atbildēt

pilnīgi pareizi

26.01.2020. 10:02

»

Likumu neievēroja pat Levits -

viņamnebija šķēršļu likumu ievērot un 2020. g. budžetu atdot 13. Saeimai pārskatīšanai un mediķu algu palielināšanai. Pat bij. AT tiesnesi E. Levitu nepiš likums...


no abiem galiem,kā teica Finks ir 1991,2002,2012,2022,nevis 2020,kad vienā galā ir 2,bet otrā 0.Ko te izpaužaties,ja tik vienkāršu lietu nejēdzat...

Atbildēt

Tiesnesis

26.01.2020. 09:52

»

LAD projekti

Visos projektos ir novirzes. Katru gadu projektos tiek izsniegti simtiem miljonu fondu un budžeta naudas. No 2016. gada tie ir miljardi. Jāsāk piedzīt


Jāpiedzen ne jau piedzīšanas pēc, bet pārkāpumu gadījumā. Finansējums paredzēts konkrētam mērķim, uz ko ir jātiecas, arī sankcionējot pārkāpējus.

Atbildēt

joski

26.01.2020. 09:35

Gribulītes un gatiņa draudzene satraucās, ka x-kundze varētu ieaust tīklā kādus nesmukumus par ģimeni. Pieslēdzās vēl hruščovska cilvēki ar līdzīgu motivāciju. Tad nav jābrīnās par ielu teātriem uc. vajāšanām.
Bet x-kundze nemaz nebija domājusi izplatīt nepārbaudītas klačas. Vai nav tā, kas vainīgs tas bailīgs?

Atbildēt

LAD projekti

26.01.2020. 08:54

»

LLL

Netika radītas 9 darba vietas, jeb sasniedzamie mērķi. LAD bija jāatprasa līdzekļi vienos vārtos tā ir viņu nolaodība, jeb dirslaizīšana


Visos projektos ir novirzes. Katru gadu projektos tiek izsniegti simtiem miljonu fondu un budžeta naudas. No 2016. gada tie ir miljardi. Jāsāk piedzīt?

Atbildēt

Hm

26.01.2020. 08:53

»

VB

Hmm. Tieši kas / kurš atšķirs lielos zaģļus no vidējiem un sikajiem


Viņi paši ir sevi jau nošķīruši - visi bij. VP un MP. Vai kāds no tautas var aizlikt kādu labu vārdu par kādu no viņiem? Zinu vienu - Bresis pieškīra jaunajiem zem iekiem valsts kokmateriālus - tas viss. Pārejie grābuši un zaguši, krāpuši un parazitējuši. Kas tur klāt rindā uz giljotīnu? Tie, kuri apkalpo šo režīmu no augstskolu vadības, profesūras - politologi, vēsturnieki ..

No bankas Rimševics, Kargins, Krasovickis, Lavents, Bondars utt. Tos viegli noskaidrot.

Atbildēt

Ja zaglis, Andris Bērziņš, grib tēlot latvieti parasto,

26.01.2020. 08:47

»

Leopolds II

Es jau arī kādreiz domāju, nu, jā, "Kājiņas" - pils ar apsardzi utt. Muļķības, pieticīga paskata lauku ēkas, Bērziņonkulis pats pļauj zāli, labo tenisa hallei durvis un skrūvē krānus. Halle strādā, puikas spēlē tenisu. Jā, trase nestrādā, sniega nav. Nesanāca, tas bizness, kā gribējās, arī mantinieki...


tad nevajadzēja zagt 40 000 lvl no kopējā valsts budžeta - tautai paredzētas naudas. Un vēl no ES naudas 100 000 lvl, lai tēlotu idiotu. Ja grib tēlot, varēja iet pie bomžiem un publiski viņiem mazgāt kājas, staigāt pa lauku sētām un skaldīt vientuļām pensionārēm malku. Utt. Nē, mēs (bij. komunisti- čekisti) esam diženi un vareni, un maitas zagļi. Debilais komunists Bērziņš ar Valmieras mafiju - Grūtups, Šķēle, Šadinovs, Naglis , Osis utt. maitasputni. Bērziņš tā kļuva par Unibankas vad. Tās naudu izmantoja savas pensijas sashēmošanai, šķiet pievāca 35 zemes īpašumus tiem, kam banka atsavināja, Rīgas dzīvokli... Viss, ko viņš ir darījis, no sākta gala - krāpšana un maldināšana ar smaidu, savtīgums, alkatība, mantkārība, nepiesātinātība - pat VP amatu caur politmafiju dabūja, kaut ir sīks murmulis. Tas būtu normāli, ja visu tur nodedzinātu, lai viņam ir nopietns veselībai trieciens - un citus bij . VP un MP vajagsodīt līdzīgi - viņi latviešu tautu iznīcina ar smaidu. Jūs domājat, ka viņi, stāstot pasakas tautai, nesaprata un nesaprot, ko darīja un dara? Tas pats MP Kalvītis ar Cirīšu HES, Gailis ar B Baltija utt. Šķēles un Nagļa - Naglija, Grūtupa privatizācija... Laiks maksāt rēķinus tautai.

Bet tā viņa meita? Nekad neko nedos Latvijai - drīz būšot četras augstskolas beigusi - bauda izglītību. Bauda sev.

Atbildēt

VB

26.01.2020. 08:44

»

Pie ieročiem!

Pareizi - jādedzina valsts izzadzēju mājas, mašīnas un biznesus. Lielos zagļos jāpieliek pie sienas un jānošauj


Hmm. Tieši kas / kurš atšķirs lielos zaģļus no vidējiem un sikajiem...?

Atbildēt

lembergo;idu ākstam

26.01.2020. 04:37

»

ES

ES PAR TO ALKATĪBU - Bērziņš ir vienīgais Prezidents, kurš atteicās no Jūrmalas rezidences izmantošanas, bet dzīvoja savā dzīvoklī. Cik miljonus viņš ar to neuzdāvināja valstij, ja atceramies tos prātam neizvērtējamos tēriņus, par kuriem Lillis sapirkās un piekrāmēja šo namu stāvgrūdām pilnu ar nevajadzīgu...


Bērziņš ar savu augstprātīgo atteikšanos no dzīvošanas prezidenta rezidencē neko valstij neietaupīja, jo tā tāpat bija jāapsaimnieko un jāapsargā, turklāt papildus valstij bija jāapsargā viņa privātmāja un dzīvoklis. Savukārt atsakoties no valsts dzīvokļa, kurš viņam galīgi nebija vajadzīgs, viņš saņēma krietnu piemaksu pie prezidenta pensijas.

Atbildēt

cik bērniem tāpēc pietrūka medikamentu

26.01.2020. 04:31

»

varētu padomāt, ka

arī saskaņā ar Likumu "tie (kājiņbērziņa nofenderētie) 100 vai 200 tūkstoši ir tikai tāda špicka


špicka tas ir švōnderiem un č....................

Atbildēt

Leopolds II

26.01.2020. 01:45

Es jau arī kādreiz domāju, nu, jā, "Kājiņas" - pils ar apsardzi utt. Muļķības, pieticīga paskata lauku ēkas, Bērziņonkulis pats pļauj zāli, labo tenisa hallei durvis un skrūvē krānus. Halle strādā, puikas spēlē tenisu. Jā, trase nestrādā, sniega nav. Nesanāca, tas bizness, kā gribējās, arī mantinieki nedaudz tā kā pievīla, nu, ko darīsim, šausim nost? Atraduši superoligarhu.

Atbildēt

planieris levitē pa eurolatvāniju

25.01.2020. 23:13

»

ES

ES PAR TO ALKATĪBU - Bērziņš ir vienīgais Prezidents, kurš atteicās no Jūrmalas rezidences izmantošanas, bet dzīvoja savā dzīvoklī. Cik miljonus viņš ar to neuzdāvināja valstij, ja atceramies tos prātam neizvērtējamos tēriņus, par kuriem Lillis sapirkās un piekrāmēja šo namu stāvgrūdām pilnu ar nevajadzīgu...


Tipisks "pareizi saprasts konteksts", nebija bieži jāzombē un ilgi jāgaida kamēr bauriem pielec.

Nu, aber - tas tak' nau nemaz tik grūti, va'ne vienvērtīgie valstsgribīgie likteņkopisti? :D

Atbildēt

patiesībā

25.01.2020. 23:02

»

LLL

Netika radītas 9 darba vietas, jeb sasniedzamie mērķi. LAD bija jāatprasa līdzekļi vienos vārtos tā ir viņu nolaodība, jeb dirslaizīšana


tādā gadījumā – konsekventi saskaņā ar LIKUMU, viss ir elementāri vienkārši un nepārprotami:

KRIMINĀLLIKUMS.

(...)

XXIV nodaļa
Noziedzīgi nodarījumi valsts institūciju dienestā

316.pants. Valsts amatpersonas jēdziens

(1) Par valsts amatpersonām uzskatāmi valsts varas pārstāvji, kā arī ikviena persona, kura pastāvīgi vai uz laiku izpilda valsts vai pašvaldības dienesta pienākumus, tai skaitā valsts vai pašvaldības kapitālsabiedrībā, un kurai ir tiesības pieņemt lēmumus, kas saistoši citām personām, vai kurai ir tiesības veikt uzraudzības, kontroles, izmeklēšanas vai sodīšanas funkcijas vai rīkoties ar publiskas personas vai tās kapitālsabiedrības mantu vai finanšu līdzekļiem.

317.pants. Dienesta pilnvaru pārsniegšana

(1) Par valsts amatpersonas izdarītām tīšām darbībām, kas acīmredzami pārsniedz valsts amatpersonai ar likumu vai uzliktu uzdevumu piešķirto tiesību un pilnvaru robežas, ja šīs darbības radījušas būtisku kaitējumu valsts varai vai pārvaldības kārtībai vai ar likumu aizsargātām personas interesēm — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 3 gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

(2) Par šā panta pirmajā daļā paredzētajām darbībām, ja tās saistītas ar vardarbību vai ar vardarbības piedraudējumu vai ja tās izdarītas mantkārīgā nolūkā — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 5 gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, atņemot tiesības ieņemt noteiktu amatu uz laiku līdz 5 gadiem.

(3) Par šā panta pirmajā daļā paredzētajām darbībām, ja tās saistītas ar spīdzināšanu vai ja tās izraisījušas smagas sekas — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 10 gadiem, atņemot tiesības ieņemt noteiktu amatu uz laiku līdz 5 gadiem.

318.pants. Dienesta stāvokļa ļaunprātīga izmantošana

(1) Par valsts amatpersonas izdarītām tīšām darbībām, ļaunprātīgi izmantojot dienesta stāvokli, ja šīs darbības radījušas būtisku kaitējumu valsts varai vai pārvaldības kārtībai vai ar likumu aizsargātām personas interesēm — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 3 gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

(2) Par šā panta pirmajā daļā paredzētajām darbībām, ja tās izdarītas mantkārīgā nolūkā — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 4 gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, atņemot tiesības ieņemt noteiktu amatu uz laiku līdz 5 gadiem.

(3) Par valsts amatpersonas izdarītām tīšām darbībām, ļaunprātīgi izmantojot dienesta stāvokli, ja šīs darbības izraisījušas smagas sekas — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 5 gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, atņemot tiesības ieņemt noteiktu amatu uz laiku līdz 5 gadiem.

319.pants. Valsts amatpersonas bezdarbība

(1) Par valsts amatpersonas pienākumu nepildīšanu, tas ir, ja valsts amatpersona tīši vai aiz nolaidības neizdara darbības, kuras tai pēc likuma vai uzlikta uzdevuma jāizdara, lai novērstu kaitējumu valsts varai vai pārvaldības kārtībai vai ar likumu aizsargātām personas interesēm, un ja ar to valsts varai, pārvaldības kārtībai vai ar likumu aizsargātām personas interesēm radīts būtisks kaitējums — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 3 gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

(2) Par šā panta pirmajā daļā paredzētajām darbībām, ja tās izdarītas mantkārīgā nolūkā — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 4 gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, atņemot tiesības ieņemt noteiktu amatu uz laiku līdz 5 gadiem.

(3) Par valsts amatpersonas pienākumu nepildīšanu, ja ar to izraisītas smagas sekas — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 5 gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, atņemot tiesības ieņemt noteiktu amatu uz laiku līdz 5 gadiem.

-----------

U.t.t., un taml.

Ir sacīts: "Viens Likums un viena Taisnība VISIEM!"

Un, arī: "Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS."

Atbildēt

ES

25.01.2020. 22:56

»

LLL

Netika radītas 9 darba vietas, jeb sasniedzamie mērķi. LAD bija jāatprasa līdzekļi vienos vārtos tā ir viņu nolaodība, jeb dirslaizīšana


ES PAR TO ALKATĪBU - Bērziņš ir vienīgais Prezidents, kurš atteicās no Jūrmalas rezidences izmantošanas, bet dzīvoja savā dzīvoklī. Cik miljonus viņš ar to neuzdāvināja valstij, ja atceramies tos prātam neizvērtējamos tēriņus, par kuriem Lillis sapirkās un piekrāmēja šo namu stāvgrūdām pilnu ar nevajadzīgu un mazāk vakadzīgu. ja atceramies VVF, ,,pieticīgos" tēriņus , kad nepietika tikai ar piešķirto budžetu lai visu famīliju barotu no Mārtiņa Rītiņa restorāna,lai vīru no alkoholisma ārstētu Parīzes dārgākajās klīnikās...un vajadzēja vēl no Aizsardzības budžeta paslepšus izķekselēt... un turpmākās alkatības, arī tagad, kad jau ir no tā goda brīva. Kā ir ar to alkatību, kuru tagad piekopj esošais Prezidents, cik miljonos to var skaitīt?? Cik miljonus Bērziņš neatdeva atpakaļ valstij atsakoties no dzīvokļa pēc prezidentēšanas beigām...īsti neatceros, bet man šķiet, vai viņš arī no visām pārējām ekstrām nav atteicies. Turpretī Zatleri un Vīķe pieprasīja ne tkai miljonu vērtu dzīvokli, bet pat zelta naktspodus un tad nav kauna riet uz Bērziņa kungu par nepilniem 200 tūkstošiem, kuri patiesībā NAV ne no kā izkrāpti, bet bizness ir bizness - ne viss sanāk kā gribētu, un vēl mūsu valstī! vēl piedzīvosim, kad Levita prasības sāks augt augumā... Bērziņa kungs, ja nemaldos - vai daudz no savas algas neziedoja labdarībai un vai tagad viņš bauda tās priekšrocības, kas viņam pēc likuma pienākas? Un pie reizes, nevar aiziet garām - cik miljonus Kareklis izkrāpa valstij ar shēmām, pārdodot Pionieri šķiet, par 6 miljoniem eiro. Un, kur tad Levits ir ticis pie tiem neskaitāmi daudzajiem īpašumiem???? Tie 100 vai 200 tūkstoši ir tikai tāda špicka. Slīdzinot ar to alkatību kas parādās pārējos bijušos un esošajos Prezidentos

Atbildēt

losis

25.01.2020. 22:53

Ierindas ZZS darboņa un labais piemērs tiražēšanai -kā nekā zvaigžnots atliku likām

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

FotoLatvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan ar māju privatizāciju, gan ar visu mājokļu uzturēšanas sistēmu.
Lasīt visu...

21

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

FotoŠonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk. Nacionālā apvienība aicināja premjeru padzīt amatam nepiemērotu ministri, pret ko premjers, Saeimas spīkera vārdiem runājot, neiebilda, taču pie viena padzina arī citu ministru, pret kuru nevienam pretenziju nebija.
Lasīt visu...

6

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

FotoKrievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības uzdevums bija maksimāli ātri atteikties no Krievijas gāzes un nodrošināt alternatīvas piegādes par saprātīgu cenu. Gandrīz trīs mēnešu laikā par to atbildīgais ekonomikas ministrs neko no tā nav spējis izdarīt.
Lasīt visu...

13

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

FotoŠobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares, aicinām valdību un koalīcijas partnerus nepieņemt pārsteidzīgus lēmumus.
Lasīt visu...

21

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

FotoVakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam spiedienam, ir nolēmis mani neatbalstīt. Šī būs mana pēdējā darba diena iekšlietu ministres amatā.”
Lasīt visu...

13

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

FotoLatvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu laikā mainīt ministru, kurš ir atbildīgs par daudzu šobrīd ļoti svarīgu jautājumu risināšanu, ir bezatbildīgi.
Lasīt visu...

21

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

FotoSociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju nepārdomāta rīcība un atsevišķu valsts amatpersonu aizvainojuši izteikumi izraisījuši Latvijas sabiedrībā pastiprinātu spriedzi, kādu mūsu valstī nav nācies piedzīvot pēdējo gadu desmitu laikā.
Lasīt visu...

21

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

FotoVai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar vācu armiju Otrā pasaules kara laikā?
Lasīt visu...

21

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

Foto“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts.
Lasīt visu...

21

Pārējo būs apēdusi inflācija...

FotoIkdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara dēļ briestošā pārtikas krīze pasaulē pacels cenas vēl neredzētos augstumos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....