Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ieskatieties A. Bērziņa sejā

25.01.2020. 22:42

Ko gan jūs tur ieraugāt. Morāles viskrplīgākos vaibstus. Prasta baura - pazemota, morāli izvarota vislielāko triumfu - viņš ir pilnā mērā atdarinājis augstdzimuša vācu barona dzīvesveida piemēru, bet savā būtībā saglabājis baura pakalpību un pazemību savu patieso pārvaldieku priekšā, kas ļauj viņam māžoties, klusībā pasmejot par viņu.

Atbildēt

Bauri dedzinās atkal,

25.01.2020. 22:35

»

kaķa smiekli

Bauri savā primitīvajā revolucionārajā pārliecībā atkal metīsies dedzināt muižas ? Tas viss jau ir bijis, bet veselā saprāta kā nav tā nav


ja redz, ka baurus apmāna un apzog. Bauri grib taisnīgu likumu visiem vienu. Uz kāršanu rindā stāv tie, kas neievēro likumu - Bičkovičs, Kolaborants, Maizītis, Rinkevičs, Dzintars Raivis, Parādnieks, R. Zīle, Ušakovs, Ameriks, Viņķele, Mūrniece, Zatlers, Lembergs, Godmanis, Rimševics, Borovkovs, Levits, VVF utt. - šī populācija kā latviešu tautas interešu nodevēji likuma un tautas priekšā paši izvēlas sev karātavas. Viss, ko viņi nodara joprojām, ir viņu izvēle - viņiem nebija nekādu šķēršļu to nedarīt. Neviens viņus nespieda tā rīkoties. Tādēļ sods, kas viņiem pienākas, nākošos atturēs rīkoties līdzīgi un vedīs uz sabiedrību uz augstāku attīstības pakāpi. Kamēr viņi nav sodīti, kaut ar viņu mantas dedzināšanu un deportāciju, viņiem bēgot no Latvijas, sabiedrība nevar progresēt likuma un morāles priekšā.

Atbildēt

Viņķeles kaimiņš

25.01.2020. 21:51

»

bez variantiem

prezidents ir tauta... un visi šitie sūdi - dzintari, juraši, dombravas - arī ir slimā latvāņu tauta


Slims ir piders Rinkēvičs, kā arī vairums no Attīstībai/PAR!, kuri grib legalizēt ne tikai narkotikas, ne tikai homoseksuālismu, bet arī pedofiliju. Vienīgais normālais tajā kompānijā ir Bondars, bet viņš ir zaglis.
Savukārt par ministri kļuvusī Viņķele ar sociālā darbinieka pseidoizglītību pēdējā laikā briesmīgi dzer.

Atbildēt

bez variantiem

25.01.2020. 21:35

»

varētu padomāt, ka

"rindu paretināšana" kaut ko kaut vai minimāli varētu mainīt?! :D


prezidents ir tauta... un visi šitie sūdi - dzintari, juraši, dombravas - arī ir slimā latvāņu tauta

Atbildēt

varētu padomāt, ka

25.01.2020. 19:56

»

dvab

Tā mums iet ....Prezidents izrādās prasts zaglis. Kāda tautas labklajība viņus interesē ? Nesmīdiniet... Tā vien gribas paņemt Kalasņikovu un paretināt šo tautas kalpu un gudro tautsaimnieku rindas


"rindu paretināšana" kaut ko kaut vai minimāli varētu mainīt?! :D
Ja nu vienīgi - salīdzinoši absolūtajam vairākumam "neizretināto" sugas biedru nospīdētu ekskluzīva iespēja "optimizēt" savus kārtas Nr. kā dzīvās rindas figurantiem uz rīšanos pie siles.

Atbildēt

dvab

25.01.2020. 19:29

Tā mums iet ....Prezidents izrādās prasts zaglis. Kāda tautas labklajība viņus interesē ? Nesmīdiniet... Tā vien gribas paņemt Kalasņikovu un paretināt šo tautas kalpu un gudro tautsaimnieku rindas..

Atbildēt

dieva soc

25.01.2020. 19:27

»

Dieva sods

Meita Eva Manavagude dzīvo Zviedrijā ar melnu vīru un nevar Kājiņās rādīties, jo nacionālie kaimiņi apsmies vai tantes šausmās noģībs šamējo ieraugot. Vai bērniņi ir raibi nav zināms. Latvija sadzīves līmenī ir vēl tālu līdz Eiropai un geju laulībām


vairākums "melno" vīru ir garīgi veseli cilvēki, atšķirībā no pastalainajiem deģenerātiem.. par to meitu gan nav nekādu rožainu ilūziju - tāc sūc, kā karatisc bērziņkunks, nevar ar savu ejakulāciju saražot kaut ko civilizācijai piederīgu, pēc definīcijas..

Atbildēt

kaķa smiekli

25.01.2020. 19:26

»

Pie ieročiem!

Pareizi - jādedzina valsts izzadzēju mājas, mašīnas un biznesus. Lielos zagļos jāpieliek pie sienas un jānošauj


Bauri savā primitīvajā revolucionārajā pārliecībā atkal metīsies dedzināt muižas ? Tas viss jau ir bijis, bet veselā saprāta kā nav tā nav.

Atbildēt

Tiesnesis

25.01.2020. 18:43

»

vienkārši

Gads ir vienāds no abām pusēm. 20 un 20. No galiem gads gan nav vienāds


"Gads ir balts no abiem galiem, bet pa vidu zaļš". Ja šogad būs pelēks no abiem galiem, tad sapasēs?

Atbildēt

Finks sāks ar ērziņa Kājiņām

25.01.2020. 18:33

un beigs ar Savicki.

Atbildēt

Dakteris

25.01.2020. 18:28

»

pēdējais dēls Kristaps Andris

Dzeltenzobainais ZZS skaistulis rūpējas par mani


Kāpēc vecais izvirtulis domā, ka Daces puika ir no viņa?

Atbildēt

vienkārši

25.01.2020. 18:26

»

Kaapeec

2020 nekādi nav vienāds no abiem galiem


Gads ir vienāds no abām pusēm. 20 un 20. No galiem gads gan nav vienāds.

Atbildēt

Dieva sods

25.01.2020. 18:04

Meita Eva Manavagude dzīvo Zviedrijā ar melnu vīru un nevar Kājiņās rādīties, jo nacionālie kaimiņi apsmies vai tantes šausmās noģībs šamējo ieraugot. Vai bērniņi ir raibi nav zināms. Latvija sadzīves līmenī ir vēl tālu līdz Eiropai un geju laulībām.

Atbildēt

Sorry! Sajaucu ECT tiesnesis,

25.01.2020. 17:01

»

Tiesnesis

1) Levits nekad nav bijis AT tiesnesis, tikai ECT un EST


lai nu tā būtu. Viņam nebija šķēršļu atgriezt budžetu 13. Saeimai.

1991. 2002. 2020. Visas pazīmes ved uz Finka 2020.

Atbildēt

Tiesnesis

25.01.2020. 16:32

»

Likumu neievēroja pat Levits -

viņamnebija šķēršļu likumu ievērot un 2020. g. budžetu atdot 13. Saeimai pārskatīšanai un mediķu algu palielināšanai. Pat bij. AT tiesnesi E. Levitu nepiš likums...


1) Levits nekad nav bijis AT tiesnesis, tikai ECT un EST;
2) tuvākais no abiem galiem vienādais gads man sanāk 2112.

Atbildēt

Nebūs jiekpie sienas

25.01.2020. 16:31

»

Pie ieročiem!

Pareizi - jādedzina valsts izzadzēju mājas, mašīnas un biznesus. Lielos zagļos jāpieliek pie sienas un jānošauj


kad viss degs vini savā alkatībā, redzot zaudējumus, nosprāgs paši, citi zaudēs prātu. Jo viņi kā Maizītis, Mūrniece, ičkovičs un Kolaborants jūtas savā varas korporācijā ( bandītu politmafijā) ļoti droši un pārliecināti, ka sodīt var tikai viņi. Sen čāl pa galvuneesat dabūjuši?

Atbildēt

Likumu neievēroja pat Levits -

25.01.2020. 16:27

»

patiesībā

vislabākais (jebkurā izpratnē / izpausmē) "ierocis" vienmēr ir bijis, pašreiz ir un turpmāk būs LIKUMS


viņamnebija šķēršļu likumu ievērot un 2020. g. budžetu atdot 13. Saeimai pārskatīšanai un mediķu algu palielināšanai. Pat bij. AT tiesnesi E. Levitu nepiš likums.

Jautrība a sāksies ar ugunsgrēkiem Pusē, Mākoņos, Kājiņās utt. Visi ir zināmi..

Kā tur Finks teica - es nezinu kā, bet komunistu zagļi atdos īpašumus, kad gads būs vienāds no abiem galiem. 2020.

Atbildēt

Aha!

25.01.2020. 16:22

»

Tiesnesis

Tekstā tak skaidri pateikts, ka tika atteikts sākt kriminālprocesu. Tātad, augstākais, notika resoriska pārbaude. Ko tajā darīja (vai vispār kaut ko darīja, izņemot rakstāmgalda atvilknes pārbaudi), nav zināms. Atteikts sākt procesu un pārsūdzēt nevar...


Procesu izbeidz, vai neizbeidz gadiem, lai uzturētu liekas lietas lietvedībā, lai var aizboldināties ar noslogojumu, lai vispār neko nedarītu. Tie nelieši vajā pat cietušos krimprocesā, procesu izbeidz, bet nepaziņo, tāda ir policijas - prokuratūras bandītu sistēma.

Atbildēt

Tiesnesis

25.01.2020. 15:50

»

Knab un prokuroru domāšana

Jā, esam dzirdējuši no prokuratūras, kamēr nav iesniegumu, mēs varam nereağēt (kaut apkārt notiek pretlikumīgas rīcības). Bet šinī gadījumā bija iniciēta izmeklēšana. Ja tā notika pēc noteiktas kārtības un lieta netika rosināta, tad Knab, prokurori vērtēja pēc teksta(formas), nevis konteksta (satura...


Tekstā tak skaidri pateikts, ka tika atteikts sākt kriminālprocesu. Tātad, augstākais, notika resoriska pārbaude. Ko tajā darīja (vai vispār kaut ko darīja, izņemot rakstāmgalda atvilknes pārbaudi), nav zināms. Atteikts sākt procesu un pārsūdzēt nevar.
Protams, nav garantijas arī par to, ka ierosinātā procesā kaut ko reālu darītu. Ir bijis tā, ka pēc zādzībā cietušā iesnieguma uzsāk procesu, pēc tam izbeidz, pasaka, ka cietušais patiesībā esot liecinieks, ar lietas materiāliem iepazīties nedrīkst, uz pārsūdzību prokuratūra neatbild.
Ir bijis tā, ka pēc zādzībā cietušā iesnieguma uzsāk procesu, pēc tam 10 gadus vispār neko nedara, procesu izbeidz, izņem no lietas liecinieku liecības, ar atpakaļejošu datumu uzraksta apturēšanas lēmumu (lai attaisnotu bezdarbību), par norādēm uz zagli paskaidro, ka tas vien nepierāda zagļa vainu, bet nekāda protokola par zagļa nopratināšanu vai citām izmeklēšanas darbībām lietā nav.

Atbildēt

patiesībā

25.01.2020. 14:55

»

Pie ieročiem!

Pareizi - jādedzina valsts izzadzēju mājas, mašīnas un biznesus. Lielos zagļos jāpieliek pie sienas un jānošauj


vislabākais (jebkurā izpratnē / izpausmē) "ierocis" vienmēr ir bijis, pašreiz ir un turpmāk būs LIKUMS.

Atbildēt

patiesībā

25.01.2020. 14:49

»

Cionistu iedibinātā likumdošana

nerada iespēju Bērziņu sodīt


kā zināms, leģendārais ilgstoši šķietami "neaizskaramais" supergangsteris un viens no mafiozās sistēmas līderiem Als Kapone tika notiesāts un sodīts ar daudzgadīgu cietumsodu par visparastāko nodokļu nemaksāšanu.

Šis nemainīgi aktuālais klasiskais precedents neapšaubāmi apliecina to, ka - jebkura likumdošana "rada iespēju sodīt" jebkuru noziedznieku. Un, PATIESĪBĀ - viss ir atkarīgs tikai no tā, vai attiecīgajā valstī valda LIKUMS (NEVIS pat demonstratīvi NElikumīgas "konteksta sapratnes" n-tās versijas, atbilstoši ikreizējām visbiežāk apzināti noziedzīgi sashēmotām "īpašajām vajadzībām" un "pasūtījumiem"), un vai LIKUMS tiek konsekventi respektēts un pildīts attiecībā uz VISU un VISIEM vienādi likumpaklausīgi, sevišķi saistībā ar 100% VISIEM tā dēvētajā "tiesībsargājošajā" SISTĒMĀ funkcionējošajiem "LIKUMĪGI ATBILDĪGAJIEM" personāžiem.

Atbildēt

Bijušo komunistu- čekistu - esošo cionistu

25.01.2020. 14:29

apvienotā valsts korporācija ar savu speciāli sakārtotu likumdošanu genocīdā pret tautu ar diversijām pret finansu un ekonomikas sistēmām. Normāla reakcija no tautas būtu 1905. g. stilā noderzināt līdz ar zemi to viesu māju, ja ir apdrošināta, lai saņem un aizrijas ar to apdrošināšanas naudu - morālais trieciens tiem izdzimteņiem var nest lielas veselības problēmas. Tad mērķis sakristu ar godam nopelnītu sodu.

Atbildēt

pilnīgi vienalga, no kādas politiskās partijas ir ministrs

25.01.2020. 14:24

Šķēles bijušais „asiņainais punduris” (un viņš jau nu gan zina, ko runā) pavisam atklāti, kā ar pirkstu acī iebakstot, skaidroja, ka mums daudzi ir ieinterersēti uzturēt šo aizgājušo laiku pasaules ainu, lai šo jauno laiku pasaules ainu (kuru pārstāv piem. tādi kā Martinsons vai bij.zzs ex ministriju naudas apguves misteri), lai par viņu nerunātu, viņu neskaidrotu, nepievērstu uzmanību. Ka pats darbības modelis šobrīd ir pilnīgi savādāks – tev ir pilnīgi vienalga, kas ir ministrs, tev ir pilnīgi vienalga, no kādas politiskās partijas, kāds ir Saeimā sastāvs. Tu strādā ar valsts sekretāra vietniekiem, Iepirkuma komisiju vadītājiem - pavisam citā līmenī, kur tā politiskā virsbūve ir svarīga, bet stingri ņemot, „misteram” ir vienalga, kas ir pie varas. Kas ir pie varas, ar tiem strādāsim.
Tad nu mums jāskatās, kas ir spēka un naudas ministrijās tieslietu, iekšlietu, zemkopības, ekonomikas to valsts sekretāra vietnieki, kas bieži vien ir tieši tie, kas nāk ārā ar kaut kādiem tautu šokējošiem paziņojumiem, ka nu Saeimā tiekot virzīts apspriešanai kāds prātam nepatverams priekšlikums. Kas ir Iepirkumu komisiju vadītāji.

Atbildēt

Valsts korporācija

25.01.2020. 14:08

ar policijas un citu iestāžu iesaisti, apzogot tautu un izzogot naudu biznesa atbalstam, kuru reāli gribētu un varētu saņemt personas, kas vēlas nodarboties ar biznesu, nevis miljonāru izklaidēs piesavināties svešu naudu.

Atbildēt

Knab un prokuroru domāšana

25.01.2020. 13:56

»

Tiesnesis

Prokuroru un policijas (līdzīgi kā Satversmes tiesas un Augstākās tiesas tiesnešu) domāšana visbiežāk balstās uz personiskās ieinteresētības vērtēšanu - vai konkrētajam vērtētājam ir personiski izdevīgi pārbaudīt konkrēto lietu. Ja lieta ir neitrāla vai vērtētājs ieinteresēts, tad procesu uzsāks (ierosinās...


Jā, esam dzirdējuši no prokuratūras, kamēr nav iesniegumu, mēs varam nereağēt (kaut apkārt notiek pretlikumīgas rīcības). Bet šinī gadījumā bija iniciēta izmeklēšana. Ja tā notika pēc noteiktas kārtības un lieta netika rosināta, tad Knab, prokurori vērtēja pēc teksta(formas), nevis konteksta (satura).

Atbildēt

skatītājs

25.01.2020. 13:30

Vēl viens atslēgas postenis grupējumam kā vienmēr ir Saeimas Tautsaimniecības komisija. Nu, skatities, kāds pamuļķis grupējumam šobrīd izpilda komisijas vadītāja lomu 13.Saeimas cirka izrādē! Jānis Vitenbergs no KPV LV. Vienkārši izlasiet progrmmiņā, ko šis aktieris iepriekš spēlējis, ar kādu izglītību un pieredzi Saeimā var vadīt stratēģiski svarīgu komisiju.

Atbildēt

Mumins

25.01.2020. 13:12

„Man meita ir Zviedrijā. Viņa, kaut arī ir pabeigusi gandrīz četras augstskolas, nav spējīga ar kaut ko te cīnīties, tāpēc gaida, kad te paliks labāk, lai atgrieztos,” skan bijušā prezidenta atbilde.

Man vislabāk patika šis.
Ja pareizi saprotu, tēēetuks, atrodoties LV varas galvgalī ir tik liels nejēga, ka par miesīga meita no tādu politiķu (kā pašas tēvs) pārvaldītas valsts pat ar 4 augstskolu diplomiem ir spiesta Zviedrijā gaidīt, kad beidzot "te paliks labāk". Lieku reizi pārliecinos, ka visus latviskos politiķīšus, ieskaitot šo un citus pabrikveidīgos, ir jāsit un jamērcē, cik un kur vien tas ir iespējams.

Atbildēt

Bēržiņš - zaglis un Kremļa ietekmes aģents

25.01.2020. 12:48

Первый зампред комитета Совета федераций по международным делам Владимир Джабаров оценил слова бывшего президента Латвии Андриса Берзиньша относительно того, что действующим в его стране властям не стоит притеснять русский язык. Об этом сообщает RT.

Сенатор выразил мнение, что политические лидеры «прозревают» лишь после оставления своего поста.

«Если бы в Латвии не притеснялся русский язык, если бы людей не оценивали по их национальности, эта страна была бы намного сильнее», — заявил Джабаров.

Парламентарий рассчитывает на то, что в дальнейшем «националистический угар сойдет на нет».

По его словам, Латвии нельзя быть в таких плохих отношения со своим восточным соседом. Он считает, что сотрудничество с Москвой принесет Риге лишь преимущества.

«Необходимо делать разумные шаги, а не действовать в угоду тех, кто хочет разрушить наши отношения», — сказал он.

Ранее бывший латвийский президент Андрис Берзиньш заявил, что нельзя притеснять русский язык, на котором в Латвии говорят больше, чем на немецком.

Atbildēt

p.s

25.01.2020. 12:41

»

pagroziet to okulāru

Tur viņiem zzs ir tādi personāži kā Jānis Lediņš, Raimonds Bergmanis, Edgars Tavars, Pēteris Dimants. Vienkārši pasekojiet, ko viņi dara, par kādiem projektiņiem metas zem tankiem, rīko histērijas, ar kādiem personāžiem dziesmu kopā dzied. Pārsvarā dzied kopā ar Valaini no Pašvaldību savienības, nu ...


veco marazmātiķi Pūķi viņi bieži liek par ekspertu un izsūta arēnā, ja par vides vai dabas jautājumiem, tad velk ārā Bērziņu, kuru grupējums savulaik bija ielicis pat par DAP direktori. Tie visi barojas no Pašvaldību savienības siles. Ja reptīļu cīņās kāds tiek izmets no grupējuma pārvaldītās muižas, piem. Zemkopīas ministrijas, tam maizīte tiek rasta Pašvaldību savienībā par padomnieku vai ekspertu. Taisni tāpat kā citu muižu kalpotājiem Savicka gāzes uzņēmumā.

Atbildēt

Bērziņu arestēt un tiesāt

25.01.2020. 12:33

Šo izdzimteni ir beidzot jāarestē un jānotiesā ar mantas konfiskāciju! Lembergs, Sausnītis, Godmanis un vesela kaudze citu valsts izlaupītāju: tos visus vienā bedrē vajadzētu apglabāt un izdomāt tādu kapakmeņa uzrakstu un vest uz to skolnieku ekskursijas, lai neviens vairāk negribēt apzagt valsti. Bet visu šo vasts izlaupītāju ģimenu locekļus turpmāk izslēgt no sabiedrības kā izdzimteņu bērnus, kuri lieto asiņainu naudu.

Atbildēt

pagroziet to okulāru

25.01.2020. 12:21

Tur viņiem zzs ir tādi personāži kā Jānis Lediņš, Raimonds Bergmanis, Edgars Tavars, Pēteris Dimants. Vienkārši pasekojiet, ko viņi dara, par kādiem projektiņiem metas zem tankiem, rīko histērijas, ar kādiem personāžiem dziesmu kopā dzied. Pārsvarā dzied kopā ar Valaini no Pašvaldību savienības, nu un tā.. apmaksātāji uzpeldēs.

Atbildēt

Raksturojums

25.01.2020. 11:56

"Man meita ir Zviedrijā. Viņa, kaut arī ir pabeigusi gandrīz četras augstskolas, nav spējīga ar kaut ko te cīnīties, tāpēc gaida, kad te paliks labāk, lai atgrieztos,” skan bijušā prezidenta atbilde."
!!!
!!!

Atbildēt

gepards

25.01.2020. 11:50

»

leopards

Liela daļa bijušo vēlētāju par KPVLV,esam pārgājusi pie atbalstam JKP-partiju,tā ir viena no stabīlākām partijām,kuri cīnās par taisnīgumu valstī,un kuri nepārdodās mafiozām bandām,nākošās vēlēsanās iegūspie 40% vēlētāju,Bordans,Ozola,strīke,Jurašs u.c


sasmīdināji gan:) paskaties balsojumus, kādas afēras lai izbīdītu priekš saviem pasūtītājiem un maksātājiem kopā ar ZZS un NA sametušies viņu izsūtāmie Feldmans, Strīķe, La Galla, Rancāns, Kazinivskis, Jurašs, Ozola, Riekstiņš, Zālīte-Grosa, un pārējie pakalpiņi. Dīlošana iet kā pa sviestu! JKP ir konkrētu personu grupējuma izkārtne tieši tāda pati kā citu parsonu izkārtne ir ZZS vai NA.

Atbildēt

labākā aizsardzība ir uzbrukums

25.01.2020. 11:17

»

jautājums

To piemēru jau parādīja kad šito savā laikā palaida publiskajā apritē un ne reizi vien. Jautājums tomēr paliek - ar kādu mērķi naftalīns aktualizēts tagad? Nekas jau tā pat vien darīts neiek


Tāpēc, ka KNAB sācis rakst un "ZZS pretlikumīgās finansēšanas lietā figurē arī Krūmiņa saruna ar eksprezidentu Bērziņu" - šī ziņa parādījās pirms nedēļas:
https://skaties.lv/zinas/latvija/neka-personiga/zzs-pretlikumigas-finansesanas-lieta-figure-ari-julija-krumina-saruna-ar-eksprezidentu-andri-berzinu/
Savukārt citi žurnālisti sāk rakst - kas ir Bērziņš un ko tagad šis dara.
Bet Elita Veidemane vakar uztaisīja ar Berjozkinu interviju:
https://nra.lv/politika/302936-andris-berzins-latviesiem-nav-jatelo-mazie-nabadzini.htm

Atbildēt

jautājums

25.01.2020. 10:22

»

atbilde

lai parādītu tev piemēru, mafiozas valsts sistēmu


To piemēru jau parādīja kad šito savā laikā palaida publiskajā apritē un ne reizi vien. Jautājums tomēr paliek - ar kādu mērķi naftalīns aktualizēts tagad? Nekas jau tā pat vien darīts neiek.

Atbildēt

leopards

25.01.2020. 10:15

Liela daļa bijušo vēlētāju par KPVLV,esam pārgājusi pie atbalstam JKP-partiju,tā ir viena no stabīlākām partijām,kuri cīnās par taisnīgumu valstī,un kuri nepārdodās mafiozām bandām,nākošās vēlēsanās iegūspie 40% vēlētāju,Bordans,Ozola,strīke,Jurašs u.c..

Atbildēt

a411

25.01.2020. 10:13

Padomju okupācijas laikā bija gadījumi, kad augsta ranga padomju nomenklatūras darbiniekus pazemināja amatā:no komunistiskās partijas rajonu sekretāriem par rūpnīcu priekšniekiem...

Atbildēt

toties, salīdziniet, par kādiem noziegumiem sākta kriminālvajāšana

25.01.2020. 09:53

»

Tiesnesis

Par ierosināšanu un neierosināšanu aizmirsu piebilst - atkarībā no izdevīguma var būt vienādi vai otrādi. Cui prodest


Valsts policija (VP) lūdz sākt kriminālvajāšanu pret ventspilnieku par brieža raga zādzību, aģentūru LETA informēja policijas Kurzemes reģiona pārvaldes pārstāve Madara Šeršņova.

Pagājušā gada jūnijā VP saņemta informācija par to, ka Ventspilī, no Ventspils Digitālā centra automašīnu stāvlaukumā novietotā fotostūrīša, brīvi tam piekļūstot, tika nozags viens brieža rags.

Atbildēt

a411

25.01.2020. 09:38

Vai tas varētu notikt Amerikā?! Tramps ietu par NBA prezidentu...

Atbildēt

Tiesnesis

25.01.2020. 08:59

»

KNAB un prokuroru domāšana

balstās uz formas (teksta), nevis satura (konteksta) vērtēšanu. Pēc formas, teksta pretendents prasības ir izpildījis. Faktiski pretendents nevis izmantoja nodokļu maksātāju naudu projektā paredzētiem mērķiem, bet ar meliem un viltu piesavinājās līdzekļus. Tātad tomēr jāredz saturs, konteksts? Vai tā...


Prokuroru un policijas (līdzīgi kā Satversmes tiesas un Augstākās tiesas tiesnešu) domāšana visbiežāk balstās uz personiskās ieinteresētības vērtēšanu - vai konkrētajam vērtētājam ir personiski izdevīgi pārbaudīt konkrēto lietu. Ja lieta ir neitrāla vai vērtētājs ieinteresēts, tad procesu uzsāks (ierosinās). Ja vērtētājs lietā nav ieinteresēts vai no kādas pārbaudāmās personas baidās, tad neko neizmeklēs. Ar faktiem un pierādījumiem tur nav nekāda sakara, tie tāpat jāiegūst un jāpārbauda tikai lietas izmeklēšanas gaitā

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

FotoLatvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan ar māju privatizāciju, gan ar visu mājokļu uzturēšanas sistēmu.
Lasīt visu...

21

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

FotoŠonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk. Nacionālā apvienība aicināja premjeru padzīt amatam nepiemērotu ministri, pret ko premjers, Saeimas spīkera vārdiem runājot, neiebilda, taču pie viena padzina arī citu ministru, pret kuru nevienam pretenziju nebija.
Lasīt visu...

6

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

FotoKrievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības uzdevums bija maksimāli ātri atteikties no Krievijas gāzes un nodrošināt alternatīvas piegādes par saprātīgu cenu. Gandrīz trīs mēnešu laikā par to atbildīgais ekonomikas ministrs neko no tā nav spējis izdarīt.
Lasīt visu...

13

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

FotoŠobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares, aicinām valdību un koalīcijas partnerus nepieņemt pārsteidzīgus lēmumus.
Lasīt visu...

21

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

FotoVakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam spiedienam, ir nolēmis mani neatbalstīt. Šī būs mana pēdējā darba diena iekšlietu ministres amatā.”
Lasīt visu...

13

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

FotoLatvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu laikā mainīt ministru, kurš ir atbildīgs par daudzu šobrīd ļoti svarīgu jautājumu risināšanu, ir bezatbildīgi.
Lasīt visu...

21

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

FotoSociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju nepārdomāta rīcība un atsevišķu valsts amatpersonu aizvainojuši izteikumi izraisījuši Latvijas sabiedrībā pastiprinātu spriedzi, kādu mūsu valstī nav nācies piedzīvot pēdējo gadu desmitu laikā.
Lasīt visu...

21

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

FotoVai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar vācu armiju Otrā pasaules kara laikā?
Lasīt visu...

21

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

Foto“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts.
Lasīt visu...

21

Pārējo būs apēdusi inflācija...

FotoIkdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara dēļ briestošā pārtikas krīze pasaulē pacels cenas vēl neredzētos augstumos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....