Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Lana

25.02.2017. 19:38

Virtuves iekārtas pēc pasūtījuma https://up-mebeles.lv/virtuves-iekartas/

Atbildēt

Velga

27.01.2017. 15:37

Kauns lasit! Visu cieņu Prezidentes kundzei, suņi rej, bet karavana iet tālāk.... dižrakstītājs Lapsa jau mantojumā ir saņēmis piemērotu uzvārdu, vai tiešām cer, ka par visu pašam nebūs jāmaksā? Esam nabagi, bet vai Prezidentes dēļ, kāpēc nerunājam par cēloņiem , bet bļaujam par sekām. Prezidentei ir normāls dzīvoklis, kāds varētu būt katram inteliģentam , izglītotam cilvēkam, bet paši pieļaujam, ka savām rokām iznīcinām savu valsti, ļaujam to izzagt, esam amorāli un skaudīgi.
Par kapa vietu - pašvaldībai bija pienākums pašai piedāvāt cienījamu vietu Raiņa vai Meža kapos, domāju, ka piešķirtā vieta ir ļoti maza, jo tauta jau nemaz nav tāda muļķe, kā šie nožēlojamie skribenti - kad Prezidente aizies Mūžības takās- katrā piemiņas reizē un Valsts svētkos , daudzi gribēs nolikt ziedus vai aizdegt svecīti... ar PALDIES! Ja Latvija un latvieši vēl pastāvēs....

Atbildēt

johans

22.01.2017. 19:59

Nu negodiga madama.Vinas pratina nav kautkas kartiba.TAS man atgadina kautkadu afrikas cilts vadoni.Ka lai savadak itulko vinas teikto-mana tauta.Kolosala lielummanija.Kada velna pec man vina jauztur.Ja Jaarivajadzeja dzivokli un masinu tad vareja iedot hruscovku un zapiti-lai dzivo un brauka vesela.Ja jau valst grib grib apbedisanas gadijuma nakt pretim musu vareniem,tad lai uzcel sienu (lidzigu kremla),un glaba.

Atbildēt

lustrācijs

21.01.2017. 17:12

Bezgoda goda vecene. Bet te jau nav runa par Vairu, kura alkatības aptrakusi, runa par izdzimteņiem, kurai šī vecene ir dievs...

Atbildēt

kristāls dzidrais

20.01.2017. 22:41

Un nebija slinkums tik garu peršu rakstīt?
Trīs grašus vismaz iedeva?

Atbildēt

Jukums

19.01.2017. 01:40

Un tas viss no naudiņām, kuras nodokļos ir iekasētas arī no minimālo algu saņēmējiem un pat no pensionāriem.
Nav jau žēl, bet kur te samērīgums?

Atbildēt

Zikers

18.01.2017. 17:40

Taksh te trołłi pa pilnam. Dzīvesvietu kautvai pa miljonu jau točna pelnījusi viña.. mēs te valsts uzñēmumu galvām gadā maksājam vairākus simtus tūkstošus,tagad te cepiens par kautkādu remontu..
nav objektīvi tie nolicēji,bet nu trołłāde strādā arvien aktīvāk..attiecīgi komentāru kā dzīves sastāvdałas popularitāte ar laiku kritīsies pati par sevi..

Atbildēt

vergu dveeselem

18.01.2017. 15:16

kas liela un liela prezidenti. Vina vienkarsi darija darbu, kas jadara prezidentam, kaut gan iekspolitikaa vina neizdarija neko, jo bija absoluti neientereseta kaa dzivo tauta. Un tagad, ja cilveks dara savu darbu, tad vinu vajag apzeltit, klanities vina prieksaa, slavinat, re, kaa vins darija savu darbu, bravo, bravissimo, mauzeleju studijaa! Katram ir jadara savs darbs par to vins/vina sanem algu un nekadas slavinasanas, ne apdavinasanas vai extras nav vajadzigas, jus , vergu dveseles! Ejiet vel vinai kajas pabucot, tak labakaa bija, kaa jus sakat, kapec nepabucot kajas!

Atbildēt

viedoklis

18.01.2017. 15:12

Kad izlasu par izmaksam un stilu dzivokla iekartosanai, gribas veceni gazt pa muti! Cilvekiem nav naudas par ko arsteties pec insultiem, veza slimniekiem utt. bet si madama uzdzivo uz latviesu likiem!

Atbildēt

Galvenais ārsts Apīnis

18.01.2017. 13:28

Sapratu, būs bēres un bēru mielasts.

Atbildēt

gunča

18.01.2017. 12:14

Paskatīsimies uz šo lietu no citas puses.
Šajā vietā ,kurā tagad ir iekārtota VVF ģimenes kapa vieta, bija reāli ,iepriekšējie apbedījumi.Tagad šie apbedījumi ir nolīdzināti, betona vāks virsū, no iepriekšējiem apbedījumiem ne miņas (tie ir iznīcināti).
Kādas gan te var būt šaubas par neētisko VVF rīcību?
Vienkārši VVF vajadzētu kaunēties !

Atbildēt

Joske

18.01.2017. 12:14

Vai tante ir latviete?

Atbildēt

18.01.2018.

18.01.2017. 11:33

»

Pretīgi ir stulbi vemstīties! Arhitekte skaidri pasaka, ka prezidentei nebija nekādu īpašu prasību izņemot to lai būtu ērti. Savukārt par izmaksām ir 100% atbildīgi VNĪ un visticamāk arī tas Lapsas "mūsu cilvēks", kuri nenoteica nekādas izdevumu robežas


Par izmaksām 100% ir tieši atbildīga Prezidenta kanceleja un VVF, jo zināja,ka nomas maksa ko kanceleja maksās VNĪ būs atkarīga no VNĪ ieguldītās naudas apmēra dzīvokļa remontā.

Atbildēt

runā tauta

18.01.2017. 10:34

Patīkamākā prezidente!

Ausmas Viļkinas raksts„Nenovēl Ulmanim līdzīgu prezidentu” 2007.gada 19maijā laikrakstā „Latvijas Avīze” izraisija nožēlu par tā laika izpratni. Kāpēc tā notiek?
Vispirms citēju Cienījamās Latvijas Prezidentes teikto: ”Lai nu kā,”sacīja V. Vīķe-Freiberga, „bet es Latvijas tautai nenovēlu tādu nākamo Valsts prezidentu, kurš rīkotos tā vai līdzīgi, kā darīja Kārlis Ulmanis. Viņš atlaida Saeimu, paņēma sev likumdevēja varu un kā Ministru prezidents paturēja arī tiesības izraudzīties un iecelt ministrus. Ulmanis arī atlaida ievēlētos pašvaldību vadītājus un to vietā, līdzīgi kā tagad Vladimirs Putins Krievijā, iecēla gubernatorus. Tiesa, Kārļa Ulmaņa vadītā valsts bija neatkarīga, bet demokrātiska, gan tā nebija.”
Tālāk raksta autore piemin: „Jo,lūk, tādā parlamentārā republikā kā Latvija Valsts prezidenta pilnvaras ir visai ierobežotas, bet arī ar tām pašām Vīķes-Freibergas kundze ir panākusi ļoti daudz.”
Rodas jautājums, ko panākusi?
Tā sauktajos Ulmaņa Laikus, es atļaujos salīdzināt ar šodienu, jo es esmu Kārļa laikā izdienējis Latvijas armiju, pabeidzis Madonas ģimnāziju un izstrādājies tēva sētā. Es uzskatu sevi par pilntiesīgu Latvijas valsts līdzgaitnieku.Piedzīvoju arī „Baigo Gadu” un ar ieročiem rokās cīnijos pret sarkano mēri. Aizvien mazāk paliek to dzīvo liecinieku, kas var salīdzināt tos Ulmaņlaikus ar šodienas laiku pēc 1990. gada. Tāpēc aicinu arī citus dzīvos lieciniekus izteikt savu viedokli, atmiņas.
Latvijas prezidente!
Jums ir vesels pulks palīgu, pieejami Valsts arhīva dokumenti, varat vēl aprunāties ar dzīvajiem lieciniekiem. Kur Jums radies tāds naids pret Latvijas dižgariem?
Pret pirmo valsts valdības vadītāju, prezidentiem Jāni čaksti, Gustavu Zemgali, Albertu Kviesi un citiem dižgariem, pat Andreja Eglīša bērēs Jūs nēsat piedalījusies.
Es atceros arī to, ka laikrakstā „Jaunā Avīze” Jūs nosaucāt Albertu Kviesi par netīkamāko prezidentu bez jebkāda pamata. Kurš tad no Jūsu priekštečiem ir kaut ko labu padarījis Lavijas valsts labā? Varbūt Augusts Kirhenšteins, Vilis Lācis vai Salamons Šustins?
Kārlis Ulmanis aiz sevis atstāja plaukstošu labklājības zemi, kas ar savu dzīves labklājības līmeni atradās Eiropas valstu priekšgalā. Mums no ārzemēm brauca strādnieki, jo trūka darba roku Eksports pārsniedza importu. Tagad viss ir otrādi.
Un to Jūs uzskatat par sasniegumu šodien?
Jūs pēc sevis atstājāt sagrautu tautsaimniecību, izpārdotu zemi un izmisušu tautu. Jūs savā runā pieminat Satversmi, Latvijas valsts pamatlikumu. Cik savarīgi ir to pildīt!
Bet kāpēc Jūs to nepildat? Kam Jūs kalpojat?

Kārlis Zuika,BD
Ulmaņlaiku līdzgaitnieks.

Atbildēt

Nepateicīgā Latvija

18.01.2017. 09:57

Vairai ir sev pašai jāuzdod vienkāršs jautājums: "Viņa bija valsts vai tautas prezidente vai sev prezidente. Ja bija tautas prezidente, tas kapu tauta i izraks i aizbērs ar tautas rociņām i ziedi uz kapa būs i vasarā i ziemē. Akurāt kā V Irbītim , tam , kas pie teātra

Atbildēt

Cieņa prezidentei!

18.01.2017. 09:24

Kategoriski nosodu to netaktisku un kaunpilnu kampaņu pret mūsu valsts eksprezidenti! Tauta pati sevi norok ar tādu attieksmi pret cienījamo un godājamo personu!

Atbildēt

alias

18.01.2017. 08:29

Pēdējie raksti par šo tēmu ir izcils divkosības paraugs. Ja kapa vietu un ģimenes kapus nopērk cilvēks parastais, viss kārtībā, neviens nerok, kur dabūji, kā dabūji, par cik nopirki. Varbūt kāds virtuvē pavārās par savu kaimiņu, ka izmantoja "galus". Patiesībā savus "galus" izmantojam visi un bieži. Bet tas jau nekas, mēs neesam bijušie eksprezidenti. Ja kāds cilvēks parastais iekārto savas mājas tā kā vēlas dzīvot, dārgi vai lēti, arī neviens medijos neārdās. Ja kapa vietu iegādājas publiski zināms cilvēks, sākas tracis medijos. Vulgāri, divkosīgi un lētas popularitātes meklēšana.

Atbildēt

18.01.2017. 07:21

»

nu bet ko,

Arhitekte taču teica - nekas ekskluzīvs. Tātad tikai nožēlojami lumpeņi :) nesaprot, ka tas ir normāls, varētu teikt - pat pieticīgs stils tādām puslīdz augstām aprindām


Nožēlojami lumpeņi vemj rakstā un komentāros, jo nav spējīgi saprast elementāras lietas, ka par izmaksām ir atbildīgi tikai un vienīgi Valsts nekustamo īpašumu aģentūras cilvēki, kuri noteica budžetu kura ietvaros viss tika remontēts un iekārtots!

Atbildēt

ome69

18.01.2017. 06:44

»

Tu vienmēr suni, kurš piedirsis tev pie durvīm, sūdzi tiesā


man suņi pie duvim netaisa,, vairai patik tautas dziesmas? ka ši ja es pati laba biju....

Atbildēt

18.01.2017. 06:12

»

ome69

vairas aiztavji ko neiesudzat lapsu tiesa


Tu vienmēr suni, kurš piedirsis tev pie durvīm, sūdzi tiesā?

Atbildēt

puškins

18.01.2017. 05:58

Dieviņš tevi ellē sūta, melnā katlā vārīties!

Atbildēt

Mjā..

18.01.2017. 01:49

»

trr

abreni atdeva jo citādi NATO mūs neuzņēma! vai tad šodien būtu labāk dzīvot bez robežas ar krieviju un bez NATO


Igaunijai vēl tagad nav ratificēts robežļīgums ar krieviju. Nekādu problēmu lai būtu NATO.
http://www.diena.lv/raksts/pasaule/eiropa/lavrovs-atgriezisimies-pie-robezliguma-ratifikacijas-kad-attiecibas-ar-igauniju-bus-konstruktivas-14164012

Atbildēt

rijibas

18.01.2017. 00:26

klusais arprats un vel sauc tautu par skaugiem un naida pilniem, bet kadaa vardaa lai pasu nosauc??!!!

Atbildēt

Pelekais arvis

17.01.2017. 23:23

»

sarkana linija ar pirkstu pie deniniem

sarkana linija ir nozagt 1 pulksteni,bet 2 pulkstenu zadziba jau ir perebors


visi tie vairas fanatiskie aizstavji, aceras pasaku karalis ir pliks,,, nu pasakat man vienu viņas labo darbu, brauciens uz maskavu 9 maija , abrenes atdosana, un cekas maisu neatversana neskaitas:))

Atbildēt

interesanti

17.01.2017. 23:16

»

nu bet ko,

Arhitekte taču teica - nekas ekskluzīvs. Tātad tikai nožēlojami lumpeņi :) nesaprot, ka tas ir normāls, varētu teikt - pat pieticīgs stils tādām puslīdz augstām aprindām


Un ko tu pats darītu, ja tev arhitekte atnestu katalogu ar 50 veidu tapetēm- kā izlutināta bāba teiktu - nē, šīs man neder, nes citas?!

Atbildēt

Alberts

17.01.2017. 23:08

Nožēlojami ir tas, ka tad kad vajag, mēs cilvēku ceļam debesīs, dodam iespēju darīt, cildinām un baudām šo darbību rezultātu, bet tad vienā brīdī esam gatavi bez cieņas un pietātes atdot "saplosīšanai". Skumji, ļoti skumji, ka neesam tik dzīves gudri, lai tā nerīkotos...Es ļoti cienu Vairu Vīķi-Freibergu par to veikumu, kas ir izdarīts valsts labā un man ir ļoti žēl un kauns, ka šodien šādam cilvēkam mūsu priekšā ir jāskaidrojas!

Atbildēt

prasta

17.01.2017. 22:14

lauku baabele,kas ziida tautas naudu

Atbildēt

nu bet ko,

17.01.2017. 21:34

»

nu ja, dabiski

"...prezidentei nebija nekādu īpašu prasību izņemot to lai būtu ērti...


Arhitekte taču teica - nekas ekskluzīvs. Tātad tikai nožēlojami lumpeņi :) nesaprot, ka tas ir normāls, varētu teikt - pat pieticīgs stils tādām puslīdz augstām aprindām :)

Atbildēt

starp citu

17.01.2017. 21:30

»

nu ja, dabiski

"...prezidentei nebija nekādu īpašu prasību izņemot to lai būtu ērti...


Tu esi tipisks tā saucamā jaunā krieva prototips- ja tiktu pie naudas, tad piebāztu māju ar zelta podiem, ja tiktu pie siles, rītu kamēr pārplīstu!

Atbildēt

reptilis

17.01.2017. 21:10

Skumji....tagad vēl V.V.F.uz žēlumu ""spiež"":(((

Atbildēt

Lauķis

17.01.2017. 20:50

Visu cieņu, L.Lapsas kungs!
Tikai no komentiem vien ir redzams cik ļoti daudz sabiedrībā ir tādu, kuri nekādi nespēj izprast eksprezidentes rīcības zemiskumu, gluži otrādi, uzskata to par normu.
Tāpēc ir īpaši svarīgi, lai PIETIEK turpinātu savu grūto misiju, lai tie, kuriem mērs ir pilns, varētu savu sāpi publiski paust, vai pat izkliegt.
Veiksmi Jums šajā nepateicīgajā darbā!

Atbildēt

tu

17.01.2017. 20:47

»

kika

Lapsas rīcība ir vairāk kā zemiska


labāk jau nu būtu paostījusi pati savu u.c. priecīgo plānprātiņu garīgi slimo zemiskumu.

Atbildēt

kika

17.01.2017. 20:18

»

jonelis

Zinu, ka pats Lapsa to neizlasīs, bet gribu teikt, ka ir kaut kādas sarkanās līnijas, un šobrīd Lapsa tās ir pārkāpis. Un mana dzīves pieredze saka, Dievs (sauciet kā gribiet) nav mazais bērns un dods devējam atdodas


Lapsas rīcība ir vairāk kā zemiska!
Iespējams, ka viņš ir garīgi slims - aplej cilvēkus ar mēsliem, tad pats u.c.plānprātiņi priecājas par smaku, ko palaiduši.

Atbildēt

nu ja, dabiski

17.01.2017. 20:04

»

Pretīgi ir stulbi vemstīties! Arhitekte skaidri pasaka, ka prezidentei nebija nekādu īpašu prasību izņemot to lai būtu ērti. Savukārt par izmaksām ir 100% atbildīgi VNĪ un visticamāk arī tas Lapsas "mūsu cilvēks", kuri nenoteica nekādas izdevumu robežas


"...prezidentei nebija nekādu īpašu prasību izņemot to lai būtu ērti."

t.i. - subjektīvi alkatīgi sakārotas personīgās ērtības kā absolūtā prioritāte par jebkuru cenu, kaut vai par pusmiljonu uz nodokļu maksātāju rēķina. un neskatoties ne uz kādiem "nemateriāliem pametumiem" un taml. upuriem, kaut vai apzinoties neizbēgamu neatgriezenisku jau tā visai apšaubāmās reputācijas un jau tā visai diskutablas elementāras cilvēciskas cieņas zaudēšanu "glupā pūļa" acīs.

vienīgais, kas netiek zaudēts šādu necilvēcīgi alkatīgu ērtību sagrābšanā par katru cenu, ir truli negausīgā(s) rīļas pašcieņa un pašnovērtējums - nevar zaudēt to, kā patiesībā nemaz nav, pat ja pašpietiekami šķiet, ka tomēr ir un vēl ar atliektiem galiem.

Atbildēt

hm

17.01.2017. 19:01

Padomju laikos šāda eksprezidentes tipa cilvēks bija Ogres rajona partijas sekretāre Resne. Kad partijai nāca ausīs par Resnes 3 mājām un citiem tā laika labumiem, biedrenei nācās atstāt amatu.
Pastāv rešņu- freibergu slaka, kura vilks un ņems visu, kas nav piesiets.
Ar to es aicinu padomāt tos, kuri nereti bazūnē, ka komunists, bijušais čekists, tātad zaglis un shēmotājs. Tagad jāattiecina uz eksprezidentiem? Muļķības!
Vienkārši ir tādi cilvēki. Ir arī tādi, kuri klaji zog, ir tādi, kuri pārdod narkotikas. Katram sava uts.

Atbildēt

Aikāsāp

17.01.2017. 18:36

»

Fēlis

Nu aizej vēl kādu pakaļu Jēkabielā nolaizi nervus nomierinot


Ko nu tik rupji? Nervi pašam netur? Pasmaidi un ieelpo dzili. Neveiksmīgais nožēlojamais cilvēcin, kas savas nevarīgās ambīcijas izpauž anonīmos komentāros. Pielauju ka esi neveiksminieks, bez izglitibas, mazinš un pelēks pelēns:). Un vecāki tev nav iemacijuši elementāru lietu - cienu pret vecākiem cilvēkiem, kaut vai netīros izteicienos. Tatad arī no sūdīgas gimenes. Vau vau krancīt:)

Atbildēt

17.01.2017. 18:33

»

:)))

Fui, cik pretīgi ir publicēt patiesus faktus


Pretīgi ir stulbi vemstīties! Arhitekte skaidri pasaka, ka prezidentei nebija nekādu īpašu prasību izņemot to lai būtu ērti. Savukārt par izmaksām ir 100% atbildīgi VNĪ un visticamāk arī tas Lapsas "mūsu cilvēks", kuri nenoteica nekādas izdevumu robežas.

Atbildēt

ha ha

17.01.2017. 18:23

Lapsa atkal mēģina šķaidīties ar sūdiem, bet ar vienu teikumu viss nonāk paša biksēs!

Īstenībā viņa tāda ļoti pieticīga bija, tāda ļoti – viņai galvenais, lai ērti būtu. Ērtība. Ērtība, tas būtu pirmajā vietā. Tā kā, teiksim, nekādas tādas ne pārmērības, ne prasības, īstenībā viņa tāds ideāls klients bija

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

FotoKur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā un citi vājprāti, kas izsauc un izraisa mūsu sašutumu? Vai tos kāds apzināti rada, mērķtiecīgi un plānveidīgi izveido, vai tas ir tādas kolektīvās bezatbildības, muļķības, neizpratnes un neprasmes rezultāts kādiem cēloņiem, kurus minēju iepriekš? Varbūt tos pasūta greizo spoguļu valstībā un ir kāda cilvēku kopa, kas īpaši specializējas uz aplamību izdomāšanu un ieviešanu?
Lasīt visu...

15

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

FotoPusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās uzdevumu - apturēt vīrusa izplatību, glābjot cilvēku veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

12

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

FotoValdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti pēc protokola, bet premjers ciniski aicina latvzemiešus ciest, saglabājot “vēsu prātu un mieru”. Segregācijas ieviesējam pietiek nekaunības – aicināt uz vienotību. Valdības politikas ķīlniekiem “no augšas” tiek piedāvāts Stokholmas sindroms.
Lasīt visu...

12

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

FotoEsam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi. Taču nupat Kariņa valdība iezīmē jaunu robežu – tie kļūst arī nelietīgi un amorāli.
Lasīt visu...

21

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

FotoLatvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada 5.jūnija vēlēšanās.
Lasīt visu...

21

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

FotoAttiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi – tālab, ka viņi ir veseli) tiek liegta pārstāvniecība valsts pārvaldē un dalība aktīvajā politika.
Lasīt visu...

21

Nelokāmi pret varmākām!

FotoManuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs izgāzīsies, jo vairums vakcinēto injicējās nevis medicīnisku iemeslu, bet varas noteikto eksistenciālo ierobežojumu dēļ un, visticamāk, sirdī alkst atriebi par sačakarēto organismu. Protams, ka ir injicēto varza, kas sevi tagad uzskata par augstāko kastu un pilnā mērā izmanto dāvāto iespēju paņirgāties par “zemcilvēkiem”. Šie neģēļi visu laiku ir mituši mūsu vidū un beidzot var apmierināt savus zemiskos instinktus.
Lasīt visu...

6

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

FotoLai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem uz dažiem jautājumiem ar portāla Pietiek starpniecību?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....