Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

"ko var gribēt" - atbilde

09.06.2019. 13:14

»

ko var gribēt

Raksta autors ir vai nu paglupš vai ar hunveibina garu un izpratni. Kādu vienlīdzību viņš ,interesanti, prasa? Vai pērkot desu un maizi veikalā, viņš uzdrošinās prasīt vienlīdzību ar šo izstrādājumu ražotāju? Ja sāks to pieprasīt, tad vispirms viņam pašam jāuzrāda attiecīgi sertifikāti vai diplomi desu...


To, ko un kā persona raksta, pirmkārt raksturo pašu personu. Secinājums: Jūs precīzi raksturojāt sevi un savu izpratni par pārvaldīšanu un apsaimniekošanu, jo tikai neziņa varēja uzrakstīt, citāts: "neapmierinātais ar apsaimniekošanu, kur visu pušu tiesības (un pienākumi) ir skaidri definēti likumos un MK noteikumos..." Tie, kam ir kaut mazākā pieredze un zināšanas, saprot, ka pārvaldnieka pienākumi eksistē tikai "uz papīra", bet reālajā dzīvē tos lobbē "varas korporācijas" pārstāvji visos līmeņos - gan izpildvara, gan likumdevējs, gan arī tiesa. Visu cieņu autoram, kurš visu saprot pareizi un izcīli izklāstīja nozares problēmatiku. Starp citu, līdzīga pozīcija arī NĪLA, Nekustamā īpašuma lietotāju apvienībai - skat. www.niila.lv, kura aicina NĪ lietotājus apvienoties un aizstāvēt savas Satversmē nostiprinātās tiesības

Atbildēt

Zinošajam

09.06.2019. 13:06

»

Zinošais

Kādā dziesmā dzied "...un kas ir mežā galvenais...


Jums, kungs, droši viens slikti zināms, cik "viegli" atņemt naudu apsaimniekotājam, jo tiek rīkotās streikotāju apmelošanas un nomelnošanas kampaņas un arī faktiskā rīcība, lai šos cilvēkus elementāri izdzīvotu - līdz pat lifta apstāšanas nobloķēšanas viņu mājas stāvā!

Atbildēt

Zed

07.06.2019. 11:13

1. Parasti tiek aizmirsts, ka Valsts - Ekonomikas ministrijas personā izdomā tos haotiskos likumus ar kopībām, aptaujām u.c. demokrātijas izpausmēm. Nu, kā dzīvē 50-200 dzīvokļu īpašnieku no dažādām sociālām grupām par kaut ko varētu vienoties???
2. Tie mājas īpašnieki, kas pārņem mājas pārvaldīšanas tiesības parasti nobalso par vislētāko pārvaldīšanas piedāvājumu. Un pēc tam brīnās, ka rodas visādas papildus maksas par remontiem.
3. Pēc esošās likumdošanas Mājas "kopība" jebkurā brīdī drīkst nomainīt apsaimniekotāju.

Atbildēt

o.k.

06.06.2019. 17:23

»

vecais nīgrais onkulis

Nu bet nav nevismazāko problēmu izveidot apsaimniekošanas biedrību. Jau rīt (pat jau šovakar), vari ķerties klāt pie organizēšanas. Nekādi pašreizējā pārvaldnieka argumenti nav Īpašnieku kopībai saistoši. Vienkārši viss jādara pašiem. Tad arī vislabāk var redzēt cik kas maksā...


v.ī. onkiņ, uztaisi biedrību Griščenes rajonā astoņu dzīvokļu kocenītei ar pussarūsējušu bleķa jumtu, ar pirmsplūdu laika koka pārseguma sijām, satrunējušām kāpnēm, tādu pašu apšuvumu un galvenais jau, kur katrā dzīvoklītī mīt pa vientuļam maznodrošinātam pensionāram un es paspiedīsu tavu godīgo roku

Atbildēt

vecais nīgrais onkulis

06.06.2019. 12:52

»

voila

nepiekrītu, aiz tā iemesla, ka cilvēkam nekad nebūs diezgan!! Ja atceras ar kādu skubu visas namu pārvaldes pārvērtās par apsaimniekotājiem un kādi biedējoši un apgrūtinoši argumenti izskanēja par mājas atdalīšanos ar pašu apsaimniekošanas iespējām, tad ir naivi domāt, ka tur kāds šodien atrodas uz ...


Nu bet nav nevismazāko problēmu izveidot apsaimniekošanas biedrību. Jau rīt (pat jau šovakar), vari ķerties klāt pie organizēšanas. Nekādi pašreizējā pārvaldnieka argumenti nav Īpašnieku kopībai saistoši. Vienkārši viss jādara pašiem. Tad arī vislabāk var redzēt cik kas maksā.

Atbildēt

voila

06.06.2019. 06:21

»

Zinošais

....lai paceltu savu pakaļu un atnāktu pats uz to māju un uz vietas kopīgi apskatītu darāmo...


nepiekrītu, aiz tā iemesla, ka cilvēkam nekad nebūs diezgan!! Ja atceras ar kādu skubu visas namu pārvaldes pārvērtās par apsaimniekotājiem un kādi biedējoši un apgrūtinoši argumenti izskanēja par mājas atdalīšanos ar pašu apsaimniekošanas iespējām, tad ir naivi domāt, ka tur kāds šodien atrodas uz nabadzības sliekšņa. Un, ja vēl paraugās uz RNP apsaimniekotāja struktūrvienībām paralēli konkrētajiem rajonu centriem, proti, tehniskā pārvalde, finanšu pārvalde u.t.t. tad šķiet, ka esi nonācis mazajā Rīgas domē! Un to visu apmaksā dzīvokļu īpašnieki.Tad, cik vēl vajadzētu maksāt, lai apsaimniekotājs "kustinātu savu pakaļu"? ĪKB ir izeja, bet tikai jaunajām būvēm, bet ne vecajiem Rīgas namiem ar tām avāriju iespējām, ko viens nams var arī "nepacelt"! Dzīvojamais fonds netika sakārtots, kā to prasīja likums...diemžēl..Un ķīlnieki tagad ir dz. īpašnieki

Atbildēt

Z

05.06.2019. 23:34

Tas ir tas pats leišu krāpnieks, kurš krāpj visu Jūrmalu, piestādot rēķinus par nesniegtiem pakalpojumiem. Bet ar kādu entuziasmu viņu piesedz Jūrmals dome, pašvaldības policija, pat Jūrmalas prokuratūra. Apbrīnojama saliedētība, lai slēptu viena leišu krāpnieku darbību! Apbrīnojama!

Atbildēt

Zinošais

05.06.2019. 15:00

»

c'est exact

pilnīgi piekrītu, jo dzīvē sanāk ačgārni. Uzraksta tāds priekšnieciņš - apsaiamniekotājs cedeli, kurā saskaņā ar tādu un tādu likumu, lēmumu, MK noteikumiem,.... tralalā,uzaicina visus dzīvokļu īpašniekus, lai tie tagad deso pie viņa uz kabinetu apspriest remontēšanas lietas. Tā vietā, lai paceltu savu...


....lai paceltu savu pakaļu un atnāktu pats uz to māju un uz vietas kopīgi apskatītu darāmo.
Kā jau minēju ja ar to labi varēs nopelnīt, komersants pat "nakšņos" pie īpašnieka durvīm, taču diez vai īpašnieks būs gatavs par to maksāt tik "lielu" naudu lai apsaimniekotājam tas būtu vilinoši.
Tieši tāpēc jau ir izdomāta specifiska saimnieciskās darbības forma - īpašnieku kooperatīvā sabiedrība, kurā, ja arī kaut ko izdodas sapelnīt, tad to iegulda paši savā īpašumā un "dzīvo ilgi un laimīgi"!

Atbildēt

c'est exact

05.06.2019. 14:42

»

Zinošais

Kādā dziesmā dzied "...un kas ir mežā galvenais...


pilnīgi piekrītu, jo dzīvē sanāk ačgārni. Uzraksta tāds priekšnieciņš - apsaiamniekotājs cedeli, kurā saskaņā ar tādu un tādu likumu, lēmumu, MK noteikumiem,.... tralalā,uzaicina visus dzīvokļu īpašniekus, lai tie tagad deso pie viņa uz kabinetu apspriest remontēšanas lietas. Tā vietā, lai paceltu savu pakaļu un atnāktu pats uz to māju un uz vietas kopīgi apskatītu darāmo.

Atbildēt

Baigais darbs

05.06.2019. 14:11

»

Anonīmais Šakālis

Labi un saprotami uzrakstīts


dresējot pat tiesu, ielikts. Kur naudas atlīdzība par morālo kaitējumu?

Atbildēt

ko var gribēt

05.06.2019. 14:04

Raksta autors ir vai nu paglupš vai ar hunveibina garu un izpratni. Kādu vienlīdzību viņš ,interesanti, prasa? Vai pērkot desu un maizi veikalā, viņš uzdrošinās prasīt vienlīdzību ar šo izstrādājumu ražotāju? Ja sāks to pieprasīt, tad vispirms viņam pašam jāuzrāda attiecīgi sertifikāti vai diplomi desu ražošanā un i tad nevienam nav pienākums sīki izklāstīt nopirktās desas ražošanas tehnoloģijas nianses - par tādu informāciju prasīs maksāt papildus, jo cilvēki, lai iemācītos ražot desu, ir ieguldījuši naudu un laiku. Rezultāts būs viennozīmīgs- raksta autors vai nu paliks bez desas un maizes, vai sliktākajā gadījumā apsargs lūgs šo ķerto pamest veikala telpas. Bet te neapmierinātais ar apsaimniekošanu, kur visu pušu tiesības (un pienākumi) ir skaidri definēti likumos un MK noteikumos, sāk kačāt pravas!!! To , visticamāk,viņš var darīt tāpēc, ka šī neapmierinātības (laikam jau psihiskas novirzes rezutātā) izpausme neapdraud viņa iespējas dabūt desu (nu tad jau var izpausties uz nebēdu)... Vispirms autoram vajadzētu pabeigt kādus apsaimniekošanas kursus un vēl pastrādāt praktiski, un tad tā dziesma būs savādāka. Tā ir mūžam neapmierināto cilvēku nelaime, ka viņi iedomājas sevi gudrāku esam par citiem jomās, kurās nav nedz zināšanu, nedz pieredzes.
Vārdu sakot - autors ir glupš kā zābaks. Salasoties dažus likumu pantus un neizprotot kopējo bildi, par šo autoru var teikt: čukča pisatelj, čukča nečitatelj.

Atbildēt

Anonīmais Šakālis

05.06.2019. 13:00

Labi un saprotami uzrakstīts!

Atbildēt

Zinošais

05.06.2019. 12:36

Kādā dziesmā dzied "...un kas ir mežā galvenais..."
Pārfrazējot - īpašumā galvenais ir īpašnieks un ja viņš pats to apzinās tad atliek izdarīt tikai dažas no loģiskas no šī fakta izrietošas darbības un viss nostāsies savās vietās !
Jāpiekrīt ka tas dzīvē nav tik vienkārši, bet kam gan tagad ir viegli !?!?!?!?
Un nevajag cerēt uz likumdevēju, tiesām, policiju vai vēl ko citu, jo uzņēmējdarbības jēga ir pelnīt un kā jau atzīmējis klasiķis K. Markss pelņai sasniedzot zināmu līmeni, nekas vairs nav škērslis ! ! !
Autoram ieteiktu vienu vienkāršu veidu kā nostādīt lietas to loģiskajā secībā - atņemt apsaimniekotājam varu par naudu - naudu nedrīkst izlaist no rokām un tad attiecības kļūst viekāršākas - notīrīji ielu - tev samaksāja nenotīrīji paliec bešā un līdzīgi par visu citu.
Protams, ka šie procesi ir kādam jāuzrauga un jāvada un tas nav jādara uz sabiedriskiem pamatiem !

Atbildēt

Paija

05.06.2019. 12:00

Iespējams, neveiksmīgi bija uzrakstīta kasācijas sūdzība Augstākajai tiesai .
Ja lietā Jums bija advokāts, ko viņš par to saka ?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Brīdis, kad Saeimas deputāts vairs nespēj atšķirt vēlamo no īstā

FotoSaeimas deputāts no Nacionālās apvienības Aleksnadrs Kiršteins kārtējo reizi acīmredzot aizmirsa iedzert zāles un rezultātā uzrakstīja tekstu, kas atgādina nelīdzsvarotas politikas zinātnes studentes panikas lēkmi. Teksts ir uzrakstīts Kiršteinam raksturīgā stilā, un autors diemžēl nekādus negaidītus pārsteigumus mums nesagādā. Bet pievērst nelielu uzmanību interesantākajiem teksta fragmentiem joprojām gribētos.
Lasīt visu...

21

Krievijas armija iznīcināja Mariupoli ne tikai patoloģiskā naida pret „Azov” kareivjiem dēļ

FotoNežēlīgās kaujas par Mariupoli nebija tikai tādēļ, ka Putins tāpat kā mūsu pašu radikālā liberalitāte patoloģiski neieredzēja “Азов” karavīrus. Mērķis, pirmkārt, bija modernizētais metalurģiskais kombināts “Азовсталь”, kas ražoja četrdesmit veidu tēraudu.
Lasīt visu...

20

Ministra Pleša paziņojumi par pieminekļu demontāžu ir priekšvēlēšanu izrādīšanās

FotoDaugavpils mērs Andrejs Elksniņš vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministram Artūram Tomam Plešam uzsver, ka likuma prasības par pašvaldības teritorijā esošo pieminekļu, kas iekļauti Ministru kabineta izstrādātajā sarakstā, demontēšana ir jāveic līdz 15.novembrim.
Lasīt visu...

3

Lai arī Latvija kā laicīga valsts ir reliģiski neitrāla un garantē reliģijas brīvību, tā respektē sabiedrības vērtības, kas veido mūsu identitāti (un tas nekas, ka jūs nesaprotat, ko es te saku)

FotoAglyunīši! Svātceļnīki! Meilī draugi! Maņ ir eistyna prīca byut otkon kūpā ar jiusim Aglyunā. Sirsneigi sveicīni itymūs skaistajūs i īdvasmojušūs svātkūs!
Lasīt visu...

3

Visi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki

FotoVisi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki. Jūs jau tagad grasījāties rakstīt heita komentāru. Bet vispirms izlasiet, kāpēc es šo teikumu uzrakstīju.
Lasīt visu...

21

„Patriotu” atmiņas uzlabošanai

FotoPaldies anonīmajam “Pietiek lasītājam” par “Saskaņai” veltīto interesi, īpaši tad, ja tā izrādītos patiesa. 
Lasīt visu...

21

Jādara viss...

FotoZiņas no kara Ukrainā kļūst arvien trakākas. Lai gan Ukrainas spēki pārsteidzoši veiksmīgi cīnās pret lielo Krievijas pārspēku, fakts ir tāds, ka viss karš norisinās Ukrainas valsts teritorijā. Tas ir, ja neskaita raķetes, kuras tiek izšautas no Baltkrievijas vai Krievijas.
Lasīt visu...

21

Tiesības dzīvot Latvijā nav nekāds „maisiņš vaig”

FotoMans tētis bija viens no pirmajiem, kas ieguva Latvijas pilsonību, kārtojot eksāmenu. Kad 1997.gada augustā ERASMUsā braucu uz mēnesi uz Itāliju, es pirms tam pāris mēnešus uz Itālijas vēstniecību gāju kā uz darbu. Vēl dabūju mērkaķa ātrumā par briesmīgu naudu (aizlienētu naudu, protams, 1997.gadā, un vēl toreiz labi, ka bija, no kā aizlienēt) Austrijas tranzīta vīzu formēt, jo atpakaļceļā viena nakts bija jānakšņo Vīnē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Tiesībsarga vēstule “Amnesty International” Eiropas reģionālā biroja direktoram Nilam Muižniekam: par jūsu organizācijas apmelojošajiem paziņojumiem

2022. gada 26. jūlijā organizācija “Amnesty International” nāca klajā ar paziņojumiem...

Foto

Labklājība

Dzīvojam laikā, kad aktīvi un strauji tiek formatēta cilvēku apziņa, mainīta vārdu nozīme un jēdzienu saturs. Pārsvarā – cilvēku degradācijas, paverdzināšanas un iznīcināšanas nolūkā. Mēs...

Foto

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

Straujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību...

Foto

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

Pēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja...

Foto

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

Rīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā...

Foto

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

Pilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru...

Foto

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Publiskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24....

Foto

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

Ar pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta...

Foto

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Cienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs)...

Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...