Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

"ko var gribēt" - atbilde

09.06.2019. 13:14

»

ko var gribēt

Raksta autors ir vai nu paglupš vai ar hunveibina garu un izpratni. Kādu vienlīdzību viņš ,interesanti, prasa? Vai pērkot desu un maizi veikalā, viņš uzdrošinās prasīt vienlīdzību ar šo izstrādājumu ražotāju? Ja sāks to pieprasīt, tad vispirms viņam pašam jāuzrāda attiecīgi sertifikāti vai diplomi desu...


To, ko un kā persona raksta, pirmkārt raksturo pašu personu. Secinājums: Jūs precīzi raksturojāt sevi un savu izpratni par pārvaldīšanu un apsaimniekošanu, jo tikai neziņa varēja uzrakstīt, citāts: "neapmierinātais ar apsaimniekošanu, kur visu pušu tiesības (un pienākumi) ir skaidri definēti likumos un MK noteikumos..." Tie, kam ir kaut mazākā pieredze un zināšanas, saprot, ka pārvaldnieka pienākumi eksistē tikai "uz papīra", bet reālajā dzīvē tos lobbē "varas korporācijas" pārstāvji visos līmeņos - gan izpildvara, gan likumdevējs, gan arī tiesa. Visu cieņu autoram, kurš visu saprot pareizi un izcīli izklāstīja nozares problēmatiku. Starp citu, līdzīga pozīcija arī NĪLA, Nekustamā īpašuma lietotāju apvienībai - skat. www.niila.lv, kura aicina NĪ lietotājus apvienoties un aizstāvēt savas Satversmē nostiprinātās tiesības

Atbildēt

Zinošajam

09.06.2019. 13:06

»

Zinošais

Kādā dziesmā dzied "...un kas ir mežā galvenais...


Jums, kungs, droši viens slikti zināms, cik "viegli" atņemt naudu apsaimniekotājam, jo tiek rīkotās streikotāju apmelošanas un nomelnošanas kampaņas un arī faktiskā rīcība, lai šos cilvēkus elementāri izdzīvotu - līdz pat lifta apstāšanas nobloķēšanas viņu mājas stāvā!

Atbildēt

Zed

07.06.2019. 11:13

1. Parasti tiek aizmirsts, ka Valsts - Ekonomikas ministrijas personā izdomā tos haotiskos likumus ar kopībām, aptaujām u.c. demokrātijas izpausmēm. Nu, kā dzīvē 50-200 dzīvokļu īpašnieku no dažādām sociālām grupām par kaut ko varētu vienoties???
2. Tie mājas īpašnieki, kas pārņem mājas pārvaldīšanas tiesības parasti nobalso par vislētāko pārvaldīšanas piedāvājumu. Un pēc tam brīnās, ka rodas visādas papildus maksas par remontiem.
3. Pēc esošās likumdošanas Mājas "kopība" jebkurā brīdī drīkst nomainīt apsaimniekotāju.

Atbildēt

o.k.

06.06.2019. 17:23

»

vecais nīgrais onkulis

Nu bet nav nevismazāko problēmu izveidot apsaimniekošanas biedrību. Jau rīt (pat jau šovakar), vari ķerties klāt pie organizēšanas. Nekādi pašreizējā pārvaldnieka argumenti nav Īpašnieku kopībai saistoši. Vienkārši viss jādara pašiem. Tad arī vislabāk var redzēt cik kas maksā...


v.ī. onkiņ, uztaisi biedrību Griščenes rajonā astoņu dzīvokļu kocenītei ar pussarūsējušu bleķa jumtu, ar pirmsplūdu laika koka pārseguma sijām, satrunējušām kāpnēm, tādu pašu apšuvumu un galvenais jau, kur katrā dzīvoklītī mīt pa vientuļam maznodrošinātam pensionāram un es paspiedīsu tavu godīgo roku

Atbildēt

vecais nīgrais onkulis

06.06.2019. 12:52

»

voila

nepiekrītu, aiz tā iemesla, ka cilvēkam nekad nebūs diezgan!! Ja atceras ar kādu skubu visas namu pārvaldes pārvērtās par apsaimniekotājiem un kādi biedējoši un apgrūtinoši argumenti izskanēja par mājas atdalīšanos ar pašu apsaimniekošanas iespējām, tad ir naivi domāt, ka tur kāds šodien atrodas uz ...


Nu bet nav nevismazāko problēmu izveidot apsaimniekošanas biedrību. Jau rīt (pat jau šovakar), vari ķerties klāt pie organizēšanas. Nekādi pašreizējā pārvaldnieka argumenti nav Īpašnieku kopībai saistoši. Vienkārši viss jādara pašiem. Tad arī vislabāk var redzēt cik kas maksā.

Atbildēt

voila

06.06.2019. 06:21

»

Zinošais

....lai paceltu savu pakaļu un atnāktu pats uz to māju un uz vietas kopīgi apskatītu darāmo...


nepiekrītu, aiz tā iemesla, ka cilvēkam nekad nebūs diezgan!! Ja atceras ar kādu skubu visas namu pārvaldes pārvērtās par apsaimniekotājiem un kādi biedējoši un apgrūtinoši argumenti izskanēja par mājas atdalīšanos ar pašu apsaimniekošanas iespējām, tad ir naivi domāt, ka tur kāds šodien atrodas uz nabadzības sliekšņa. Un, ja vēl paraugās uz RNP apsaimniekotāja struktūrvienībām paralēli konkrētajiem rajonu centriem, proti, tehniskā pārvalde, finanšu pārvalde u.t.t. tad šķiet, ka esi nonācis mazajā Rīgas domē! Un to visu apmaksā dzīvokļu īpašnieki.Tad, cik vēl vajadzētu maksāt, lai apsaimniekotājs "kustinātu savu pakaļu"? ĪKB ir izeja, bet tikai jaunajām būvēm, bet ne vecajiem Rīgas namiem ar tām avāriju iespējām, ko viens nams var arī "nepacelt"! Dzīvojamais fonds netika sakārtots, kā to prasīja likums...diemžēl..Un ķīlnieki tagad ir dz. īpašnieki

Atbildēt

Z

05.06.2019. 23:34

Tas ir tas pats leišu krāpnieks, kurš krāpj visu Jūrmalu, piestādot rēķinus par nesniegtiem pakalpojumiem. Bet ar kādu entuziasmu viņu piesedz Jūrmals dome, pašvaldības policija, pat Jūrmalas prokuratūra. Apbrīnojama saliedētība, lai slēptu viena leišu krāpnieku darbību! Apbrīnojama!

Atbildēt

Zinošais

05.06.2019. 15:00

»

c'est exact

pilnīgi piekrītu, jo dzīvē sanāk ačgārni. Uzraksta tāds priekšnieciņš - apsaiamniekotājs cedeli, kurā saskaņā ar tādu un tādu likumu, lēmumu, MK noteikumiem,.... tralalā,uzaicina visus dzīvokļu īpašniekus, lai tie tagad deso pie viņa uz kabinetu apspriest remontēšanas lietas. Tā vietā, lai paceltu savu...


....lai paceltu savu pakaļu un atnāktu pats uz to māju un uz vietas kopīgi apskatītu darāmo.
Kā jau minēju ja ar to labi varēs nopelnīt, komersants pat "nakšņos" pie īpašnieka durvīm, taču diez vai īpašnieks būs gatavs par to maksāt tik "lielu" naudu lai apsaimniekotājam tas būtu vilinoši.
Tieši tāpēc jau ir izdomāta specifiska saimnieciskās darbības forma - īpašnieku kooperatīvā sabiedrība, kurā, ja arī kaut ko izdodas sapelnīt, tad to iegulda paši savā īpašumā un "dzīvo ilgi un laimīgi"!

Atbildēt

c'est exact

05.06.2019. 14:42

»

Zinošais

Kādā dziesmā dzied "...un kas ir mežā galvenais...


pilnīgi piekrītu, jo dzīvē sanāk ačgārni. Uzraksta tāds priekšnieciņš - apsaiamniekotājs cedeli, kurā saskaņā ar tādu un tādu likumu, lēmumu, MK noteikumiem,.... tralalā,uzaicina visus dzīvokļu īpašniekus, lai tie tagad deso pie viņa uz kabinetu apspriest remontēšanas lietas. Tā vietā, lai paceltu savu pakaļu un atnāktu pats uz to māju un uz vietas kopīgi apskatītu darāmo.

Atbildēt

Baigais darbs

05.06.2019. 14:11

»

Anonīmais Šakālis

Labi un saprotami uzrakstīts


dresējot pat tiesu, ielikts. Kur naudas atlīdzība par morālo kaitējumu?

Atbildēt

ko var gribēt

05.06.2019. 14:04

Raksta autors ir vai nu paglupš vai ar hunveibina garu un izpratni. Kādu vienlīdzību viņš ,interesanti, prasa? Vai pērkot desu un maizi veikalā, viņš uzdrošinās prasīt vienlīdzību ar šo izstrādājumu ražotāju? Ja sāks to pieprasīt, tad vispirms viņam pašam jāuzrāda attiecīgi sertifikāti vai diplomi desu ražošanā un i tad nevienam nav pienākums sīki izklāstīt nopirktās desas ražošanas tehnoloģijas nianses - par tādu informāciju prasīs maksāt papildus, jo cilvēki, lai iemācītos ražot desu, ir ieguldījuši naudu un laiku. Rezultāts būs viennozīmīgs- raksta autors vai nu paliks bez desas un maizes, vai sliktākajā gadījumā apsargs lūgs šo ķerto pamest veikala telpas. Bet te neapmierinātais ar apsaimniekošanu, kur visu pušu tiesības (un pienākumi) ir skaidri definēti likumos un MK noteikumos, sāk kačāt pravas!!! To , visticamāk,viņš var darīt tāpēc, ka šī neapmierinātības (laikam jau psihiskas novirzes rezutātā) izpausme neapdraud viņa iespējas dabūt desu (nu tad jau var izpausties uz nebēdu)... Vispirms autoram vajadzētu pabeigt kādus apsaimniekošanas kursus un vēl pastrādāt praktiski, un tad tā dziesma būs savādāka. Tā ir mūžam neapmierināto cilvēku nelaime, ka viņi iedomājas sevi gudrāku esam par citiem jomās, kurās nav nedz zināšanu, nedz pieredzes.
Vārdu sakot - autors ir glupš kā zābaks. Salasoties dažus likumu pantus un neizprotot kopējo bildi, par šo autoru var teikt: čukča pisatelj, čukča nečitatelj.

Atbildēt

Anonīmais Šakālis

05.06.2019. 13:00

Labi un saprotami uzrakstīts!

Atbildēt

Zinošais

05.06.2019. 12:36

Kādā dziesmā dzied "...un kas ir mežā galvenais..."
Pārfrazējot - īpašumā galvenais ir īpašnieks un ja viņš pats to apzinās tad atliek izdarīt tikai dažas no loģiskas no šī fakta izrietošas darbības un viss nostāsies savās vietās !
Jāpiekrīt ka tas dzīvē nav tik vienkārši, bet kam gan tagad ir viegli !?!?!?!?
Un nevajag cerēt uz likumdevēju, tiesām, policiju vai vēl ko citu, jo uzņēmējdarbības jēga ir pelnīt un kā jau atzīmējis klasiķis K. Markss pelņai sasniedzot zināmu līmeni, nekas vairs nav škērslis ! ! !
Autoram ieteiktu vienu vienkāršu veidu kā nostādīt lietas to loģiskajā secībā - atņemt apsaimniekotājam varu par naudu - naudu nedrīkst izlaist no rokām un tad attiecības kļūst viekāršākas - notīrīji ielu - tev samaksāja nenotīrīji paliec bešā un līdzīgi par visu citu.
Protams, ka šie procesi ir kādam jāuzrauga un jāvada un tas nav jādara uz sabiedriskiem pamatiem !

Atbildēt

Paija

05.06.2019. 12:00

Iespējams, neveiksmīgi bija uzrakstīta kasācijas sūdzība Augstākajai tiesai .
Ja lietā Jums bija advokāts, ko viņš par to saka ?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

FotoAr nelabu sajūtu sekoju medijos publicētajām ziņām par Zolitūdes traģēdijas tiesvedību. Esmu būvinženieris, absolvējis Venecuēlas Centrālo universitāti, un man ir Kārnegija un Melona Universitātes (ASV) maģistra grāds būvinženierijā (ar iespējami augstāko atzīmi).
Lasīt visu...

21

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

FotoANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti publiskajā sektorā, bet labākā proporcija esot Austrijā – 4%. Ieliku šo ziņu Twitter, un tas sāka vārīties. Esot sajaukti āboli ar bumbieriem, un vispār, kas tā tāda par organizāciju?
Lasīt visu...

12

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

FotoŠis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts! Mēs runājām, aicinājām apstāties un pārtraukt LATVJU TAUTAS iznīcināšanas politiku. Taču viss veltīgi. Jūs nevēlējāties mūs sadzirdēt, ieklausīties un saprast - PIETIEK! Tad runāsim citā "valodā" ! Jums saprotamajā!
Lasīt visu...

21

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

FotoSaistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra un hibrīdkara apdraudējuma apstākļos steidzami izvirzot “partnerības” likumprojektu pieņemšanu, paužam savu nostāju.
Lasīt visu...

21

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

FotoMēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu.
Lasīt visu...

12

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

FotoRailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst ~6 miljardu eiro Latvijas posmam (~puse Latvijas budžeta) un Eiropa visu naudu 100% nedos. Ko darīt?
Lasīt visu...

20

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

Foto10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši nogalināto.
Lasīt visu...

21

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

FotoĻoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie kungi! Cienījamie skatītāji un klausītāji! Dārgie Latvijas cilvēki! Man ir liels prieks jūs uzrunāt gada svarīgākajā dienā. Dienā, kad mēs svinam savu valsti.  Mūsu valsts 105. gadadienu.
Lasīt visu...

21

Tauta nav stulba

FotoTauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...

Foto

Vai šodien jau esi ļāvis sevi apmuļķot? Ja ne, ņem vērā šo rakstu!

Nevienam nepatīk, ka viņu apmuļķo. Pēc Eirobarometra datiem 64% Latvijas iedzīvotāju jūtas pārliecināti,...

Foto

Elektrības cenu līkloči – vai Latvijas iedzīvotāji izmanto savas iespējas?

Ir pagājis gads kopš Nord Pool biržas vairumtirdzniecības cenas Latvijā uzrādīja prātam neticamus rekordus, vidējai mēneša cenai pārsniedzot...

Foto

Man ir cits viedoklis!

Ģenerālās Asamblejas 1948. gada 10. decembra 217. A (III) rezolūcijas preambulā teikts - ņemot vērā to, ka visiem cilvēku sabiedrības locekļiem piemītošās...

Foto

Nevajag ņaudēt!

Visa nauda tiek izsaimniekota caur valsts konkursiem, sadārdzinot visu 5x utt. Vajag pieņemt tikai pareizu likumu par visu konkursu auditu un konkursus auditēt no...

Foto

Vai privātie mežu īpašnieki šobrīd saredz ilgtspējīgas mežsaimniecības jēgu?

Nav noslēpums, ka Latvijā šobrīd pret mežsaimniecības nozari valda sarežģīta un bieži vien pretrunīga sabiedrības attieksme. Vairāku...

Foto

„Rail Baltica” skandalozais iepirkums – kas tālāk?

„Rail Baltica” - uzņēmumu apvienība no Turcijas, kuras sastāvā ir kompānijas "IC Içtaş Inşaat Sanayi Ve Ticaret A.Ş." un...

Foto

Helmanis publiski sašutis par... Puntuļa rīkoto konkursu?

Ir tāda anekdote: “Zvēru mazuļi pagalmā lielās ar saviem vecākiem. Vienam tētis tādā amatā, otram mamma tur strādā. Lācēns...

Foto

Cilvēku viedoklis SIF ekspertiem nerūp!

Ir tāda anekdote: “Eksperti norāda, ka valsts attīstās, iedzīvotāji apgalvo, ka viņi to nejūt, bet iedzīvotāji jau nav nekādi eksperti!” Līdzīgi...

Foto

Piesakos uz pirmo vietu konkursā par vistukšākajām frāzēm

Vispārējie latviešu Dziesmu un Deju svētki ir viena no mūsu vissvarīgākajām kultūras tradīcijām. Ir nepieņemami, ka mākslinieki un...

Foto

„airBaltic” - varbūt viss ir stipri vienkāršāk

Lai aizmuktu ar „airBaltic” lidmašīnām, nav jātaisa slēgtas Ministru kabineta (MK) sēdes. Tā ir valstij piederoša kompānija un pietiks...

Foto

Kādēļ vairs nenotiks neviena mana intervija ar “Latvijas Avīzes” žurnālisti Egli?

Galvenais iemesls ir – es nevēlos piedalīties iestudētās izrādēs, kas aiz žurnālistikas maskas nolaupa mums...

Foto

Enerģijas pašpietiekamības nozīme Latvijas nākotnei

Saeimas deputātiem nodoti izskatīšanai Klimata un enerģētikas ministrijas izstrādātie un iepriekšējās valdības atbalstītie grozījumi Elektroenerģijas tirgus likumā....

Foto

Tautas kustība "Veselais saprāts"

Šorīt, kad pasaule dejo virs bezdibeņa, kad mūsu dzīvei tiek sisti pamati zem kājām, kad pašsaprotamas lietas tiek apšaubītas, kad sabiedrībai un...

Foto

Vēlreiz brīdinām – neaiztieciet mūsu peļņu!

Ir skaidrs, ka priekšlikumi palēninās vai daļēji apstādinās kreditēšanu, kā arī negatīvi ietekmēs Latvijas reputāciju un kredītreitingu, kas sadārdzinātu valsts...

Foto

Valdība parādīja visa veida migrantiem, ka mēs esam mīkstie

Vakar bija ļoti svarīgs tests mūsu valdībai, prezidentam, drošības iestādēm, kuru tie neizturēja....

Foto

Izraēlai ir jāizdara pareizā izvēle

23.oktobrī Pietiek tika publicēts mans raksts ar nosaukumu ”Izraēla pret “Hamās””, kurā izklāstīju savu redzējumu par notikumu attīstības scenāriju un lēmumiem, kas būtu...

Foto

Nediplomātiskais un nekorektais Kariņš nav visa Latvija

Diena sākās ar ziņu par Latvijas ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa izraisīto skandālu. Katalonijā viena no centrālajām mediju ziņām ir...

Foto

Piederība Rietumiem nav tikai ērtības un iespējas

Diemžēl var prognozēt, ka Eiropā pieaugs naida noziegumu skaits. Diemžēl mazāka, manuprāt, ir izpratne, ka tā nav specifiski ebreju...

Foto

Komentārs par to, ka Latvijai esot jākļūst par bezskaidras naudas valsti

Pārlasīju rakstu vairākas reizes un tā arī nesapratu, kāpēc Latvijai jākļūst par bezskaidras naudas norēķinu...

Foto

Kad divi latvieši savā starpā runā angliski vai krieviski, tie faktiski noliedz savu tēvu un māti

Sveicu jūs Valsts valodas dienā! Latvijas valstiski un nacionāli domājošās...

Foto

Kāpēc VAS "Latvijas dzelzceļš" neveicas ar ES projektu realizāciju

Divi vienkārši iemesli. Pirmais: uzņēmuma padomes nekompetence. Izjaucot koncerna vadības procesus, kas sekmīgi un izmaksu ziņā arī...

Foto

“Saskaņai” ir vieta Latvijas politikā, jo tās misija ir svarīga un mērķi ir aktuāli kā nekad iepriekš

Ir pagājis gads, kopš partija “Saskaņa” zaudēja vietu politiskajā...

Foto

Kas kopīgs Baznīcai ar LGBT, un kas uzsauc mūziku?

Skolās māca, kā naudu pelnīt, augstskolās, kā to ekonomēt un radīt, bet kāpēc skolās nemāca, kā nauda...

Foto

Laimes māti un naudas koku meklējot, jeb „Global Animal Law organisation” likumdošanas datubāze un tās interpretācija

Salīdzināt Latviju ar Nigēriju, tādējādi norādot uz Latvijas neiedomājamo atpalicību,...

Foto

Hosams paņem rokās mietu. Ar s...diem

Stradiņa slimnīcas – jeb saīsinājumā PSKUS – padomes zibenīgā patriekšana no amatiem liecina, ka jaunais veselības ministrs Hosams Abu Meri...

Foto

Atklāta vēstule “Swedbank” vadītājam Laurim Mencim

Sveicināts Jūsu jaunajā amatā kā „Swedbank” valdes priekšsēdētājs! Es rakstu Jums saistībā ar konkrētu situāciju, kurā esmu nonācis kā Jūsu...

Foto

Cik īsti vērta biļete uz Džordanu Pītersonu?

Par mūsdienu mesiju dēvētajam Toronto profesoram Džordanam Pītersonam pošoties uz Rīgu ar priekšlasījumu, interesentiem nenāktu par ļaunu tomēr piedomāt...

Foto

Nākamgad daļa pašvaldību var nespēt pildīt pamatfunkcijas!

Valsts budžeta pieņemšanas procesā gandrīz neievērots palicis jautājums par pašvaldību budžetiem, bet tas ir ļoti svarīgs. Tieši no pašvaldību rocības...

Foto

Kolektīvais saprāts ir vājprātu summa

Ja reiz dzīvnieku pasaules kolektīvie saprāti mums ir pašsaprotami, kas mums liek uzskatīt, ka tāda, līdzīga kā dzīvnieku pasaulēm kolektīvā saprāta,...

Foto

Mēs nogalinām tikai tik daudz dzīvnieku, cik vajag!

Latvijas Veterinārārstu biedrība (LVB) šodien, 10.oktobrī informēja Zemkopības ministrijas Dzīvnieku aizsardzības un labturības konsultatīvo padomi par dezinformāciju un...