Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
VDK kartotēka

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Lelde

26.03.2019. 05:27

Visa valsts pārvalde, valsts uzņēmumi, aģentūras, it visur. Viens pamatīgs "ģimenes uzņēmums". Krustu šķērsu saprecējušies, guļ, rads rada galā. Tev apnicis uz visu taupīt?
Nauda, protams, nevar kalpot kā pilnīgi visu problēmu risinājums. Bet, kā vēsta sena tautas gudrība, labāk sēdēt skaistā un jaudīgā pilnpiedziņas Audi kā ar nanoūdeni mazgātā Rīgas Satiksmes trolejbusā. Savu laimīgo izlozes loto biļeti aizpildi šeit: https://goo.gl/GzE4m6
un jau ar pavasara atnākšanu sāc Jaunu dzīvi, kura pārspēj tavus pat vispārdrošākos sapņus. Šīsnedēļas izlozēs viennozīmīgi liekam uz PowerBall, kur Džekpots sasniedzis prātam neaptveramus 750 miljonus dolāru.

Atbildēt

novērotājs

17.03.2019. 18:11

»

ezis

Stingri ņemot, Turība varētu raksta autoru iesūdzēt tiesā. Ļoti snobisks viedoklis par augstskolas sniegto zināšanu kvalitāti. Nekur jau nav teikts, ka no LU nāk tikai ģēniji. Un 'vel-Iekšlietu ministram NAV jārisina sarežģīti tiesību teorijas jautājumi. Viņam ir jāvada nozare, jāprot lasīt un pielietot...


Mūsu demokrātiskajā valstī tiesā var vērsties jebkurš ar jebkādu pieteikumu, ja vien uzskata, ka viņa tiesības tikušas ierobežotas, aizskartas vai pārkāptas. Bet šāds viedokļraksts nekādā veidā nediskreditē Turību, kā mācību iestādi. Bez tam Liepnieks savu viedokli arī nez vai ir grābis no zila gaisa, un augstskolu reitingi, manuprāt, ir vispārpieejama, publiska informācija, bet vai kādam ir noslēpums, cik "augstā" vietā ir Turība šajos reitngos? Tad jau tikpat labi tiesā varētu vērsties arī jebkurš darbā nepieņemts Turības absolvents, uzskatot, ka potenciālais darba devējs izturējies snobiski pret absolventam piemītošajām augstskolā saņemtajām zināšanām. Tas taču ir absurds. Un otrs - kā jau tu teici, iekšlietu ministram jāvada nozare, bet tas sevī tomēr paredz arī mazliet vairāk par normatīvo aktu lasīšanu un piemērošanu. Lasīt mēs visi protam. Ministram kā augstākās klases menedžerim, tomēr prasītos zināt kaut ko no personālvadības, finanšu menedžmenta, jo viņa pakļautībā ir milzum daudz cilvēku, un viņš ir atbildīgs arī par nozarei novirzītās budžeta daļas izlietojumu.

Atbildēt

Populārais

15.03.2019. 19:23

»

kādreiz

80.-tajos gados bija tādas TV preses konferences, kurās tika "pratināti" ministri, katrs par savu nozari. Un tiešām, bija jābrīnās, cik viņi bija kompetenti, zināja atbildes uz jautājumiem par problēmām vai vistālākajā Latvijas nostūrī. Bet tagad bieži dzirdam - es par to vēl neesmu lietas kursā, man...


teiciens-''Viss nav kā izskatās'' ,pieņemu, ir bijis pārraides mērķis dot signālu sabiedrībai par 'spečukiem'visās dzīves situācijās vienkāršā veidā dodot intervējamajam jau iepriekš sagatavot atbildes jautājumiem.Neaizmirsīsim,ka 80+ gados noteicošā ''profesija'' bija KPSP biera karte vai Partijas skola.

Atbildēt

ezis

15.03.2019. 19:05

Stingri ņemot, Turība varētu raksta autoru iesūdzēt tiesā. Ļoti snobisks viedoklis par augstskolas sniegto zināšanu kvalitāti. Nekur jau nav teikts, ka no LU nāk tikai ģēniji. Un 'vel-Iekšlietu ministram NAV jārisina sarežģīti tiesību teorijas jautājumi. Viņam ir jāvada nozare, jāprot lasīt un pielietot normatīvos aktus, un uz to ir spējīgs jebkurš, kuram bija pa spēkam nokārtot eksāmenu advokatūrā. Tas nav tas pats, kas ķengu rakstus internetā krecelēt.

Atbildēt

partijas

15.03.2019. 16:24

»

Ventspils

Un kā vērtēt ZZS gudrās D.Reiznieces - Ozolas nodokļu sačakarēšanu Latvijā? No kuras partijas tad nāk šī "gudrā"'? Nu tak no ZZS! Tā kā labi vien ir , ka nepaņēma muļķi


JKP kategoriskā nostāja-valdība bez ZZS ir pagaidām vienīgais solījums pie kura ir vērts apstāties,jo,ja EP tiek ievēlēts Viktors Valainis Saeimā ar mīksto mandātu atgriežas A.Brigmanis.

Atbildēt

domīgais

15.03.2019. 16:16

»

Zinošais

Tā ir ilūzija, ka reformas var veikt 'demokrātiski ar iesaistīto nedalītu atbalstu


Daļēji varētu piekrist,bet te veidojas 'riņķošana pa apli',jo reformas pieņem likumdevējs(Saeima),savukārt deputāti Saeimā tiek ar ziedojumiem no uzņēmējiem,tātad sistēmu uztur ziedotāji,kuru intereses lobē deputāti.Visa 'pievilcība'šai procesā ir BEZATBILDĪBA (personīgā,politiskā,tiesiskā)

Atbildēt

skrienot garām

15.03.2019. 12:47

Liepnieka kungs, tas ka ir īss CV dots publiskai apskatei nenozīmē ka minētajām personām nav izvērsts CV un nedod Jums nekādas tiesības izteikt aplamus apgalvojumus par izglītību, darba pieredzi, spējām u.tt. Tas ka Jūs gribētu redzēt izvērstu CV tā ir cita lieta.

Atbildēt

bez šaubām

15.03.2019. 12:21

»

nevajag muldēt

savējie kam? kas viņus tur ielicis? ministrs? ta viņi mainās ik pa pāris gadiem


, ka nekļūtu, jo Liepniekam tuvāks ir "šofera dēla" modelis. Toreiz tad J.Liepnieka dzīve sita augstu vilni, ne tā kā šobrīd.

Atbildēt

Ventspils

15.03.2019. 12:15

»

biete

Jurģa aplūkoto nekompetento (maigi izsakoties) KPV ministru izraudzīšana un iecelšana ir tiešas sekas Bordāna kompānijas bērnišķīgajam ultimātam par ZZS neņemšanu valdībā. Sak, labāk ņemam muļķus, tikai ne ZZS


Un kā vērtēt ZZS gudrās D.Reiznieces - Ozolas nodokļu sačakarēšanu Latvijā? No kuras partijas tad nāk šī "gudrā"'? Nu tak no ZZS! Tā kā labi vien ir , ka nepaņēma muļķi.

Atbildēt

Zinošais

15.03.2019. 11:59

»

domīgais

Liepnieka provokatīvajam uzstādījumam ir daudzas šķautnes ,kuras sākas no partiju dibināšanas ar biedru piesaisti un tālāko darbību jau nonākot pie reālu darbu valdībā.Latvijas politikā tikai pirmā A.Šķēles valdība tika veidota ar profesionāļu iesaisti valdībā,bet augstāko punktu TP sasniedza vien Kalvīša...


Tā ir ilūzija, ka reformas var veikt 'demokrātiski ar iesaistīto nedalītu atbalstu".
Ierēdņi, kas saprot "kā darbojas sistēma" paši ir šīs sistēmas sastāvdaļa un ir naivi iedomāties ka atbalstīs "pašlikvidēšanos".

Atbildēt

domīgais

15.03.2019. 10:28

Liepnieka provokatīvajam uzstādījumam ir daudzas šķautnes ,kuras sākas no partiju dibināšanas ar biedru piesaisti un tālāko darbību jau nonākot pie reālu darbu valdībā.Latvijas politikā tikai pirmā A.Šķēles valdība tika veidota ar profesionāļu iesaisti valdībā,bet augstāko punktu TP sasniedza vien Kalvīša valdības laikā,kas pierāda smagnējo attīstības procesu sistēmas veidošanā/sakārtošanā valstī.Daudzpartiju sistēmā atkrīt ierēdņu virzīšanās pa karjeras kāpnēm varas Olimpa virzienā viena sīkuma dēļ-Latvijā partiju mūžs valdībā,pēc statistikas,ir vien 2,5 gadi un katra jaunā/vecā valdība izvēlas sev un partijai 'pareizos'ierēdņus.Valsts galvenais ierēdnis J.Citskovskis ir ķēries pie valsts pārvaldes skološanas atverot mrogrammu 'Prefesionālās pilnveides uzlabošanā'valsts pārvaldē un tas vedina uz domām,ka jaunienācējiem politikā vajadzētu sākt tieši no šīs vietas,jo ne'visi saprot kā darbojas sistēma ,kuru apkalpo liela daļa jaunievēlēto deputātu.

Atbildēt

biete

15.03.2019. 10:19

Jurģa aplūkoto nekompetento (maigi izsakoties) KPV ministru izraudzīšana un iecelšana ir tiešas sekas Bordāna kompānijas bērnišķīgajam ultimātam par ZZS neņemšanu valdībā. Sak, labāk ņemam muļķus, tikai ne ZZS.

Atbildēt

Pilsonis

15.03.2019. 09:54

Atceros reiz redzēju CV ko jāaizpilda pretendentiem uz kalpošanu karaļnamam britu salās. Tak tas CV bija uz 10+ lapām.
Kādēļ lai bauru kolonijā pret kangariem būtu kādas īpašas prasības? Dumjš? Melot proti acīs skatīdamies? Zagt gribi bez sirdsapziņas pārmetumiem? Tad deri

Atbildēt

kādreiz

15.03.2019. 09:07

80.-tajos gados bija tādas TV preses konferences, kurās tika "pratināti" ministri, katrs par savu nozari. Un tiešām, bija jābrīnās, cik viņi bija kompetenti, zināja atbildes uz jautājumiem par problēmām vai vistālākajā Latvijas nostūrī. Bet tagad bieži dzirdam - es par to vēl neesmu lietas kursā, man vēl jāpainteresējas...
Bet jau labu laiku tiešām partiju vadītājiem ir bijis izdevīgi partijās savākt "lielākos kretīnus" , lai varētu bīdīt savas vai savu sponsoru intereses...

Atbildēt

ciniķis

15.03.2019. 07:25

Cik gadus Liepnieks konsultēja oranžos un šķēli? Vai toreiz viņš aizdomājās kādas ķēkšas šī partija lika amatos? Nē, toreiz viņš kaut kā par šo CV jautājumu un kandidātu piemērotību amatiem nedomāja. Toreiz viņš būtu demokrātijas aizstāvis un teiktu, ka demokrātijā jebkurš drīkst kandidēt vēlēšanās un saņemot tautas mandātu ieņemt jebkuru politisku amatu. Šodien viņš mēģina teikt, ka tautas mandātam nav nozīmes, visu izšķir CV un kandidāta "piemērotība" ( viņa subjektīvajā izpratnē). Tai pat laikā pats iziet cauri vēlēšanu sietam Liepnieks nevēlas, jo, acīmredzot, šaubās par iespēju gūt pietiekamu atbalstu. Tāpēc viņam būtu izdevīgāk, ka kāds šo procesu menedžētu savādāk - pēkšņi ņemtu un novērtētu viņa prasmes un zināšanas, un paņemtu kādā politiskā amatā, piemēram, par padomnieku, konsultantu vai valsts sekretāru. Un, šķiet, tieši aizvainojums par šādu nenovērtēšanu liek viņam pievērsties "taisnīguma" jautājumam par "kandidātu atbilstību". Demokrātija tieši tā arī strādā - katrs ir tiesīgs kandidēt uz politiskiem amatiem un tos ieņemt uzvaras gadījumā. Un arī aicināt savu komandu un ar to strādāt. Un nevienam tautas ievēlētajam pārstāvim nav jābūt ierēdņu līmeņa detalizētām zināšanām, lai viņš varētu ieņemt attiecīgo politisko amatu, tāpēc jau ministrijās ir augstākā un zemākā līmeņa ierēdņi, kuru pienākums ir pārzināt detaļās savus pienākumus un likumus. Ja ministrs ir ar ierēdņa zināšanām, tad pusi to ierēdņu automātiski ir jāatlaiž, jo nav vajadzības pēc viņiem.

Atbildēt

Stalkers

15.03.2019. 02:10

Liepnieks saķēris iesnas, jo vidusskolas gājiens šis ir.

Atbildēt

CENZĒTS

15.03.2019. 00:40

...
"Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

-----------

Ir sacīts: “No sū#a pīrādziņu neizcepsi un ar špicku …(“dējamspraugu”) neaizbāzīsi.” ;)

Un, arī: "Aklo vidū vienacis ir valdnieks - pat arī gaužām kroplīgs ubags būdams."

Savukārt, kā zināms: “Katra tauta (t.sk. arī latvāņu lumpeņu “titulnācijas” zombiji) ir pelnījusi tādu “valsti” un tādus “vadošos locekļus” (t.i pie valsts / pašvaldoņu SILES trekni rijošus “vienlīdzīgĀKos cūklopus”), kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi iz(tolerēt) visās atverēs, uz riņķi griežot.”

-----------

Mediju ziņa (2005. gads): “Latvijā ir bijuši izcili ministri un arī pilnīgi ‘duraki’. Ir bijuši politiķi un tamlīdzīgi “gadījuma cilvēki”, kas savos amatos nonākuši “netīšām”. Var arī teikt, ka šajā valstī pēdējo gadu laikā ir vērojama zināma tendence: ministru amatos netiek iecelti attiecīgās nozares vadību pārzinoši, no politiskajām “shēmām” neatkarīgi profesionāļi, bet gan – zemnieki, mācītāji, piensaimnieki, traktoristi, muzikanti, bārmeņi, “šowmeņi”, sportisti, dakteri, …, …, … – visdažādāko attiecīgajām nozarēm neatbilstošu profesiju pārstāvji, toties – ar “politiskās atbildības izpratni” un ar “politisko aizmuguri” nodrošināti.” (apt.cit.aut.: J. Rekšņa)
-------

“Par ministru ‘piešancēt’? Bez problēmām!…”
( Iz Ontūna M.© archīva, ‘ANNO’ ~ 12. 2005. )

No rīta, ‘izšrubējis’ sētu,
Pie vārtiem ‘ļuļķi’ zelē Frīdis:
“Vai es, diez, ‘startēt’ nevarētu,
Par “ministru” (ja nāks tāds brīdis)?…
.
Rau – protu ‘šancēt’ (eleganti!!!),
Ar ‘šindervirlopu’, gan slotu ~
Par dažu ‘SILES sugas’ tanti,
Vai ‘onku’ to pat labāk protu!…”


pilna oriģinālversija “O.M.© blogā”:
[ CENZĒTS ]
u.c.

MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans(et)inbox. lv .

Atbildēt

GEO

15.03.2019. 00:38

Labi uzrakstīts.Varam priecāties,ka Gobzems nesastādīja valdību-ne tikai tādi kadri vien uzpeldētu.Žēl vienigi,ka Kivičs par Kultūras ministru nekļuva.Mēs jau sen tādu esam pelnījuši!

Atbildēt

Lauķis

15.03.2019. 00:28

Jā, ar zināmām skumjām var atcerēties pagājušo laiku, to, kad, lai tiktu par ministru, bija pašam jāiziet viss ministrijas ražošanas cikls, no zemākā posteņa līdz augstākajam, pie kam ar atzīstamiem darba sasniegumiem, jo tikai tad rodas šī saprašana kā tavi ministra lēmumi iespaidos padotos.
Un šī shēma atsijāja tos, kuriem kaut kā trūka lai ministrētu.
Tagad, kurš nāk tas brauc. Rezultāti, kā saka - uz ģīmja. Bez komentāriem.
Un, kamēr pastāvēs, tā saucamā, partiju sistēma - nekā labāka nebūs, vai, kā saka optimisti - nebaidieties, būs vēl sliktāk.

Atbildēt

Jau apspriešanas laikā

14.03.2019. 22:35

»

Arnis

Šodienas balsojums par bērnu likšanu pie stroķiem, lai slaktētu dzīvniekus, parāda Saeimas totālu degradāciju! Tākāk jau vairs nav kur krist


rakstīju, ja cionisti apspriež šo tēmu no 16 gadiem, tad tāds likums būs! Un ir!

Kam tas vajadzīgs? Teroraktu uzorganizēšanai, iesaistot sešpadsmitgadnieku, kas neko nejēdz no likumdošanas utt. Sāks šaut skolās kā ASV. Tas viss ieplānots nogalināšanai. Gaidiet pirmos teroraktus un slepkavības, tostarp politiskas, ko organizēs VDD un Drošuma policija ar sešpadsmitgadīgo iesaisti..

Atbildēt

?

14.03.2019. 22:10

»

Totāls pagrimums

Ārlietās pederasts


vai tapec bija jaiet uz barikadem 1991 gada ?

Atbildēt

real

14.03.2019. 22:07

kaut kads cv ir amerikanu mulkigs izdomajums.vel trakak kad sie planpratini sak prasit motivacijas vestuli. teiksim pavaram ! cilveks grib dzivot ,bet rietumu demokratiskie planpratini,prasa prieks ta motivacijas vestuli.

Atbildēt

Arnis

14.03.2019. 21:56

Šodienas balsojums par bērnu likšanu pie stroķiem, lai slaktētu dzīvniekus, parāda Saeimas totālu degradāciju! Tākāk jau vairs nav kur krist.

Atbildēt

:(

14.03.2019. 20:19

»

Totāls pagrimums

Ārlietās pederasts


Jā, mums latviešiem ir jākaunas par to, kas esam kļuvuši: skauģi, vaimanātāji, aprobežoti mietpilsoņi, kss mucā auguši un pa spundi baroti, bet izsakās tā, it kā būtu pasailes naba! Ne mums vsirs pašcieņas, ne goda...

Atbildēt

Jurģim

14.03.2019. 20:04

»

Totāls pagrimums

Ārlietās pederasts


Vai nevarētu sīkāt iztirzāt Levita CV? Pēc paša pasniegtā iznāk, ka tētiņš bijis disidents, kaut gan runā, ka 1940.gadā piedalījies letiņu īpašumu nacionalizācijā u.c. aktivitātēs ienākošo krievu vadībā. Par aizbraukšanu 1972.gadā arī aizdomīgi, jo tad ēbrejiem ļāva izbraukt uz Izraēlu, nevis vienkārši kādai ģimenei ar 5 bērniem braukt uz Vāciju! Par vecotēvu- žīdu rabīnu Ulmaņlaiku Latvijā?
Un kā tur ir ar to "lielo devumu" Birkava valdības laikā, esot TM ministram un pie denacionalizācijas un prihvatizācijas likumu tapšanas?!!

Atbildēt

Dauka

14.03.2019. 19:31

Raksts patika

Atbildēt

Ludis

14.03.2019. 19:25

Jurģi, tad par visiem.Tā , piemēram, kurš no profesionāļiem var runāt ar Lavrovu?

Atbildēt

Neceri!

14.03.2019. 19:06

»

lauķis

Partijnieku/augļotāju sistēmā sabiedrība neko nevar mainīt


Var un kā vēl! Vienas dienas laikā. Tikai nav to, kas spēj domāt, spriest un rīkoties!

Atbildēt

Politiķa noslēpums

14.03.2019. 19:04

»

jautaajums

Kam politiķi vispār vajadzīgi?Tieši politiķi visā pasaulē taisa vislielāko šmuci


Kas ir politika? Klasiskā atbilde ir - politika ir māksla panākt vēlamo. Kam vēlamo? Sabiedrībai, pilsoņu kopumam, kura intereses politiķis pārstāv. Tradicionāli politikā iet tie, kuri grib izmaiņas un tās ieviest dzīvē, uzlabojot pilsoņu kopuma tiesības un tiesiskās intereses. Jau kopš 1991. g. LV politika tiek vesta purvā ar komunistu- čekustu- cionistu reklamētu tēzi - politika ir kompromisu māksla.

Atbildēt

Vo

14.03.2019. 19:03

»

Jurčix

Jurģis pirmo reizi(varbūt otro) pasaka kaut ko patiesi sakarīgu...


Vai tu tiešām esi tāds muļķis, vai izliecies?
Tu saki, ka jābalso tikai par partiju pārstāvjiem, kas kāpuši uz augšu pa kāpnēm un ir partiju sastāvā vismaz vairākus gadus. Kur tad šie ir kāpuši un ko sasnieguši? Ko viņi kāpdami tautas labā pa šiem gadiem ir izdarījuši? Tieši tie glumākie, slīpētākie, blēdīgākie ir tajās partijās spicēs! Tieši viņi ir tie, kuri lielā mērā vainojami pie tā, ka mēs esam tur, kur mēs esam! Un tu par viņiem aicini balsot?! Tad jau tev laikam patīk, ka Latvija ir pirmajā vietā pasaulē iedzīvotāju skaita samazinājuma ziņā un no pēdējām labklājības ziņā. Tad jau laikam tev patīk, ka te ir gandrīz paši lielākie nodokļi pasaulē un vairāk kā ceturtā daļa no iedzīvotājiem jau ir aizbēguši no šīs "labklājības zemes". Man gan tas nepatīk, tādēļ es nepiedalīšos šajās vēlēšanās un nenodošu savu balsi par to, lai manas valsts izsaimniekotāji un izzadzēji pārstāvētu Latviju Eiropas savienībā. To cilvēku, par kuriem es gribētu balsot, starp partiju izvirzītajiem kandidātiem nav!

Atbildēt

As

14.03.2019. 19:01

Agrāk man Liepnieka viedoklis patika ,pēdējā laikā riebj,konkrēti izskatās ka sācis ēst no "spalvainas"rokas,pārāk uzkrītoša ir šī izvēle,no visiem sūdiem paņemt tikai vienu un tad nu to preperēt zem mikroskopa.

Atbildēt

CV neko neizsaka

14.03.2019. 18:59

Es, piem., varu vadīt valsti, zinu ļoti daudz, esmu turklāt praktiķis, tomēr šajos apstākļos nekad pat ar algu 10 000€ mēnesī neietu politikā, jo redzu to ekonomikas bedri, kurā nosista guļ Latvija. Bet sabiedrība ir negatava ko mainīt. Mans CV neko neizteiktu, jo mācos katru dienu.

Atbildēt

Tā vis nav!

14.03.2019. 18:56

Ne viss ir tā, kā izskatās. Lai kļūtu par politiķi, ir jābūt politiskai pārliecībai, drosmei nostāties zem lupas sabiedrības priekšā. Utt. To nevar iemācīt, bet pats politiķis savā ceļā mācās nepārtraukti. Ne katrs izlems iet politikā.

Atbildēt

tentiņš

14.03.2019. 18:55

tā tiešām būtu jauki ar tiem CV, tikai tad vajadzētu arī vēl citus, kuri to visu spētu izvērtēt un novērtēt un te mēs nonākm pie savienoto trauku likuma, jeb bezkaunīgā teiciena, ka katrai tautai ir valdnieki, kādus tā pelnījusi. Var jau brēkt uz vēlēšanu likumu, klaigāt par partiju diktatūru, ja vien tam visam apakšā nestāvētu tā pati nelielā tauta - vēlētāji, meistarīgi safrakcionizējušies pa to pašu partiju faniem.Un rezultāts vienmēr ir viens,proti, apmierinātie klusē un berzē rokas, bešā palikušie skaļi klaigā, Ir vēl arī trešie dullie, kuri gribētu, lai visiem iespēju robežās tiek kāds kriksītis, bet tie ir apskaužamā mazākumā ...tie difundējas

Atbildēt

Jurgis - ti ne prav

14.03.2019. 18:50

Jurģi!PAR pilsonību tev nav taisnība. Pilsonība ir jānorāda. Kas tas tāds - premjers divpilsonis? VVF atteicās dienu iepriekš no pilsonības, Kažociņš atteicās. Kas tagad notiek?

Atbildēt

Jurčix

14.03.2019. 18:44

Jurģis pirmo reizi(varbūt otro) pasaka kaut ko patiesi sakarīgu!!!
Partijām jākļūst nopietnākām.
Tai skaitā EP vēlēšanās principā jāsvītro ārā viesmākslinieki, kas pievienojušies sarakstiem pāris mēnešus pirms vēlēšanām!
Tikai par partiju pārstāvjiem, kas kāpuši uz augšu pa kāpnēm un ir partiju sastāvā vismaz vairākus gadus!

Atbildēt

Žulis

14.03.2019. 18:19

Pareizs jau ir šajā rakstā teiktais un tam var tikai pievienoties. Diemžēl, neko tur mainīt nav iespējams. Kāpēc? Tāpēc, ka ik pēc četriem gadiem vairāk kā puse no visiem balsstiesīgajiem ar idiotu neatlaidību iet un nobalso par to, lai šāda kārtība pastāvētu un nekad nebeigtos.Viņus pilnībā apmierina antidemokrātiskais Vēlēšanu likums, kurš deputātu kandidātu izvirzīšanā monopolu ir piešķīris partijām. Savukārt, partijas (kas īstenībā ir mafiozi ekonomiski grupējumi)savas un savu sponsoru intereses visērtāk var realizēt tad, ja valdībā atrodas savējie blēži, noderīgie kretīni vai vismaz āksti. Arī blēžiem, noderīgajiem kretīniem un ākstiem nav nekas pretim būt par kandidātiem uz deputātu vai ministru vietām, jo nekādu reālu atbildību par savu sastrādāto jau viņi nenes. Un nav jau ministru vai deputātu amatā nekas tā pa īstam jāstrādā, ir tikai jātēlo ministra vai deputāta loma. Un šajos amatos nokļuvušie pamatoti uzskata, ka savu algu viņi saņem tieši par šīs lomas tēlošanu, nevis reālu darbu. Un te nu nekāda augstā izglītība nav vajadzīga. Ja nu vienīgi kādi aktiermākslas kursi, vai neliela pieredze kādā pašdarbības kolektīvā. Tā nu tas ir un tā tas būs arī turpmāk. Bet tiem, kuriem šāda kārtība nepatīk, cits nekas neatliek, kā vien lēnām kopties no Latvijas projām.

Atbildēt

sapīpējies

14.03.2019. 18:15

ak, vai

Atbildēt

Totāls pagrimums

14.03.2019. 17:29

Ārlietās pederasts!
Premjers ASV pilsonis!
Prezidenta kandidāts žīds!

Atbildēt

Haa

14.03.2019. 17:25

"Viņa nekad nekļūtu ne tikai par valsts sekretāra vietnieci, par departamenta vadītāju un arī par departamenta vadītāja vietnieci." Nu protams, ka nē, jo tur taču arī visi ielikteņi - savējie! Papētiet sastāvu un diženās izglītības!!!

Atbildēt

Jons

14.03.2019. 17:23

Kurš tad tās cv vērtēs, pieņems lēmumus?Ar kādām pilnvarām un kvalifikācijam jābūt apveltītiem lēmumu pieņēmējiem?Droši vien tas ir saeima darbības lauciņš.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Moceklis Nils veic gājienu ar bandinieku: EP priekšvēlēšanu kampaņa ir sākusies

FotoLīdz Eiropas Parlamenta vēlēšanām atlikuši divi mēneši, un ir interesanti vērot, kā notiek “Saskaņas” līdera Nila Ušakova vēlēšanu kampaņa. Ir skaidri redzams, ka Ušakovu vairs neinteresē Rīgas domē notiekošais un Rīgas nākotne, – vienīgais viņa mērķis ir slēpt informāciju par notikušajām nelikumībām un maksimāli veiksmīgi izvairīties no pārmetumiem par pieļauto korupciju Rīgas domē, tajā skaitā par daudzajiem “Saskaņas” biedriem, kuri noformēti kā konsultanti dažādos pašvaldības uzņēmumos.
Lasīt visu...

6

Aicinām piketā pie Saeimas piedalīties ikvienu, kuru neapmierina stāvoklis dzīvnieku aizsardzības jomā Latvijā

FotoAicinām piedalīties piketā pie Saeimas trešdien, 27.martā plkst. 8.30 – 10.30 ikvienu, kuru neapmierina patiesais stāvoklis dzīvnieku aizsardzības jomā Latvijā!
Lasīt visu...

21

Prātojums par raibiem laikiem

FotoPrātoju par raibiem laikiem, gluži vai negaidīti uzkritušiem. Jutos pilnībā apradis ap mūsu sabiedrības mierīgo, bet neizbēgamo virzību uz arvien jauniem atklātības un caurspīdības krastiem. Ikkatrs viens jau esam aizpildījuši savā bankā anketu un svēti nozvērējušies, ka neesam kamieļi, ka cienījamās institūcijas kontos zagtu naudu neliksim un teroristiem nepārskaitīsim, un pārraugošās instances modri to visu pārrauga.
Lasīt visu...

21

Kur tad palika šie „riski nacionālajai drošībai”?

FotoJau vairākus mēnešus Latvijas sabiedrībai ir pieejams daļējs tā saucamo čekas maisu saturs, un atgādināšu – „kartītes” apskatei ir pieejamas ikvienam no mums. Loģisks jautājums būtu, vai kas ir mainījies pa šo laiku? Nē, pilnībā nekas, tikai sabiedrība uzzinājusi jaunus vārdus, kas savulaik tieši vai netieši ir iesaistījušies „kopīgajās” lopiskajās aktivitātēs ar PSRS KGB.
Lasīt visu...

21

Jaunās pamatšķiras un to sekmes

FotoAizvadītais XX gadsimts ir ievērojams ar kardinālu sabiedrības pārveidošanos. Zinātnes valodā sabiedrības pārveidošanos dēvē par sociālo transformāciju. XX gadsimtā būtiski izmainījās sabiedrības šķiriskā struktūra. Tas attiecas galvenokārt uz eiropeīdu civilizāciju, kaut gan analoģisks process bija sastopams arī citās civilizācijās.
Lasīt visu...

21

No visiem kaktiem lien ārā mošķi, kas vēlas mūsdienu Latviju padarīt par totalitāru zemi

FotoVai tiešām LTV izlems, kurš drīkst nomāt telpas, vadoties pēc tā, kāds viedoklis ir tam, kurš vēlas nomāt telpas? Pirmais atjaunotās Latvijas ārlietu ministrs Jānis Jurkāns mūslaikos vairs nebūs tiesīgs paust savas domas, ja viņš tās pauž nomātās LTV telpās? Vai Jurkānam tas, ko viņš vēlas paust, tagad jānes saskaņot uz Patiesības ministriju?
Lasīt visu...

21

Izglītības ministrija ir ļoti ieinteresēta aprobežotas nācijas radīšanā

FotoTas, ka katrs cenšas paķert to, kas nav piesiets vai ir slikti piesiets, zināms jau sen. Pēdējā laika izskanējusī informācija par kukuļdošanas gadījumiem ir tikai nelielā apmērā rezultējies fakts, par ko runāja un nojauta daudzi.
Lasīt visu...

6

Kamēr Jānis Sārts guļ uz NATO lauriem, Kremlis plūc augļus informācijas kaujas laukā

FotoJau kādu laiku atpakaļ līdztekus tādiem jau zināmiem formulējumiem kā bruņots konflikts un karš (konvencionāla karadarbība) parādījās vēl divi jauni termini – informatīvais karš un hibrīdkarš, kas būtībā ir sinonīmi. Visos iepriekš minētājos formulējumos viens no svarīgākajiem vārdiem ir tieši „karš”.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Augsti godātajam Latvijas Valsts prezidentam Raimondam Vējonim - par pedagogu darba samaksas pieauguma grafika izpildi

Informējam, ka Ministru kabineta (turpmāk - MK) atbalstītajā un Saeimai iesniegtajā...

Foto

Atvērtās sabiedrības nacionālās īpatnības

Atvērtās sabiedrības idejas Latvijā kļuva populāras 80. gadu beigās. Daudzi no mums uzzināja, ka pretstatā atvērtai sabiedrībai pastāv arī slēgtā sabiedrība, kuru...

Foto

Par tikumu, bērnu drošību, fizisko un garīgo veselību: iesniegums Ilgai Šuplinskai, izglītības un zinātnes ministrei

Baudām aizvien lielāku materiālo labklājību. Tomēr vērojumi viena cilvēka mūža garumā...

Foto

Dieva dāvana, svētuma deficīts un algas

Acīmredzot latviešu tautas dzīvē kā Dieva dāvanu nākas uztvert neilgo padomju periodu. XX gs. 70.gados latviešu kultūras attīstībā tika sasniegta...

Foto

Kas mūsdienu politiķiem liek vairīties no leģionāriem?

Arī šogad pie Mātes Latvijas atnāks sirmie leģionāri. Varbūt kādam rokās būs necils ziedu pušķītis, cits iztiks bez tā....

Foto

Nu sajuka vienā katlā jums tie Aivaru Skrindu īpašumi un viņu sievas...

Raksta Jums korumpētākais un mafiozākais Valsts meža dienesta organizētā grupējuma šūniņas – Daugavpils nodaļas...

Foto

Valsts meža dienests: apgalvojumi par „mežziņu mafiju” ir abstrakti, pie mums viss labākajā kārtībā

Anda Krēsliņa (attēlā) vadītā Valsts meža dienesta iekšējās kontroles sistēma strādā lieliski,...

Foto

Vitālijs Reinbahs Augstākajā tiesā atkārtoti uzvar Rīgas mēru Nilu Ušakovu

12. martā juridisko pierādījumu trūkuma dēļ ar Augstākās tiesas lēmumu tika izbeigta tiesvedība saistībā ar Rīgas...

Foto

Zagļiem un teroristiem nav nacionalitātes

Kremlis reiz cerēja, ka ar Imantas betona bloku namu pagalmā uzaugušā naivā Nila palīdzību tam izdosies pārņemt varu un kontroli Rīgā...

Foto

Kā tālāk?

Uzrakstīju jau maisu atvēršanas dienā, bet ilgi šaubījos, vai manam vārdam būs kāds svars. Nemetu akmeni pirmais. Vispār nemetu. Nezinu, cik pats būtu stiprs,...

Foto

Sācies skaistumkonkurss pirms Eiropas Parlamenta vēlēšanām

No 6.marta drīkst iesniegt partiju sarakstus Eiropas Parlamenta vēlēšanām. Šķiet, ka šogad šīm vēlēšanām tiek pievērsta lielāka uzmanība nekā agrāk....

Foto

Lai mazinātu ekonomiskos noziegumus un krāpšanas, jāizskauž bezskaidras naudas maksājumi

Saistībā ar politiķu un VID priekšlikumiem mazināt skaidras naudas apriti, kas it kā "mazināšot ekonomiskos noziegumus",...

Foto

Visu vāciešu sterilizācija. Kaufmana plāns

„Vācieši nav cilvēki. No šā brīža vārds „vācietis” mums skan kā lāsts. No šā brīža vārds „vācietis” liek strādāt šautenes aptverei....

Foto

Vējonis uz atvadām vēlreiz mēģinās Latvijai uzdāvināt dzeguzes olu

Pašreizējais valsts prezidents Raimonds Vējonis, vadot pēdējos mēnešus savā amatā, nolēmis vēlreiz mēģināt „izbīdīt” Saeimā savu ieceri...

Foto

Pagrimuma realitāte jeb morālā poliūrija

Atkal medicīnas termins! Jā, pareizi! “Poliūrija” ir medicīnas termins. Bez tā nevarēsim iztikt. Tagad sociālajā publicistikā ir stabila situācija un stabila...

Foto

Prokuroru apsūdzība tiks pilnībā “iznīcināta”, ja kāds to vēlēsies dzirdēt

Šodien, pildot Šveices blēža Rudolfa Meroni finansiāli koruptīvo pasūtījumu un tieslietu ministra Jāņa Bordāna politisko uzstādījumu,...

Foto

Dažas ātras piezīmes par Emanuela Makrona eseju “Eiropas atdzimšanai”

Francijas prezidents Emanuels Makrons nācis klajā ar spēcīgu un skaidru redzējumu par Eiropas Savienības nākotni. Manuprāt, sen...

Foto

Eiropas atdzimšanai

Eiropas pilsoņi, ļaujiet man vērsties pie jums ne tikai vēstures un to vērtību vārdā, kas mūs vieno. Pēc dažām nedēļām Eiropas vēlēšanas kļūs izšķirošas,...

Foto

Mežonības klasifikācija, tautas mīmika un cilvēka kanons

Tagad lieliski iederas birokrātijas smalkajās aprindās iemīļotie vārdi “izaicinājums” un “risks”. Tos godam pelnījusi latviešu jaunā paaudze – tautai...

Foto

Kā trockisti radīja Eiropas LGBT kustību (Francijas piemērs), un kādi ir tās patiesie mērķi

Uz XXI gadsimta sākumu Rietumu sabiedrība ir kardināli mainījusies. Viendzimuma “laulību” legalizācija...

Foto

„Ellex Kļaviņš” atsakās no atzinuma sagatavošanas par OIK tiesiskuma izvērtējumu un iespējamo atcelšanu

Zvērinātu advokātu birojs (ZAB) Ellex Kļaviņš vienmēr ir ļoti atbildīgi izturējies pret interešu konflikta jautājumiem....

Foto

Mēs tiekam apšaudīti ar informācijas smagās artilērijas lādiņiem

Ņemot vērā dažādu apšaubāmas izcelsmes, anonīmu raksteļu parādīšanos interneta vidē un citur, gribētu ar jums par to mazliet...

Foto

Ārprātīgā eskalācija

2019.gada februāra beigās Latvijā organizētās noziedzības eskalācija (intensificēšanās) ir sasniegusi nacionāli ārprātīgu līmeni. Tas, kas notiek ar organizētās noziedzības nesodamību banku sfērā, Valsts bankas...

Foto

Viesstrādnieki kā politikas jaunais trends

Pēdējo dienu laikā vairākas partijas ir paziņojušas par saviem kandidātu sarakstiem Eiropas Parlamenta vēlēšanās. Nerunājot par šo cilvēku piemērotību darbam Eiropas...

Foto

Kādam jābūt manam prezidentam

Manam prezidentam jāpiemīt spējām sniegt runu ANO varas elitei, bet arī nebaidīties paņemt rokās lāpstu. Viņam jāspēj iedvesmot gan tepat Latvijā, gan...

Foto

Reorganizācija Jelgavas stilā: ja jau reiz ko likvidējam, tad sākam ar lielu un labu skolu

Vispārzināma ir mazo skolu problēma, kurās ir maz skolēnu, skolotāju slodzes...

Foto

Labais Rīgas cars Nils

Kaut arī jau ir daudz runāts par “Saskaņas” piketu Rīgas mēra Nila Ušakova atbalstam, kas tika rīkots š.g. 9.februārī, ir interesanti pavērot...

Foto

Morālā neatlaidīgā prasība jeb nacionāli politiskais imperatīvs

Morāla neatlaidīga prasība un organiska nepieciešamība ir sastopama ne tikai ētikā atbilstoši slavenā filosofa slavenajam terminam “kategoriskais imperatīvs”. Kants...

Foto

Pieteikšanās par vainīgu

Godātā redakcija, vairs nevaru to paturēt sevī. Esmu vainīgs, atzīstos. Atzīstos pilnīgi brīvprātīgi, bez spaidiem, viltus un maldības. Nevaru gan solīties še iederīgo...

Foto

Vadoņa gaidīšanas svētki

Šovasar plānotas Latvijas prezidenta vēlēšanas, un šobrīd neviens vispār nepiemin tagadējo prezidentu Raimondu Vējoni. Liekas, ka viņa izredzes tikt ievēlētam uz otru prezidentūras...

Foto

Egils Levits ir devis neatsveramu ieguldījumu, ir vienīgais un vislabākais

Šī gada jūnijā tiks ievēlēts nākamais Latvijas Valsts prezidents. Latvija ir parlamentāra republika, kurā Valsts prezidenta...

Foto

Muļķim būt

Maz ir to, kuri spēj saprast, kas notiek, un tomēr viņiem ir svarīgi, lai tiem būtu savs viedoklis par notiekošo....

Foto

Rietumu civilizācijas krīze

Ievērojamais britu vēsturnieks Arnolds Toinbijs ir rakstījis, ka nevienas nācijas un nācijvalsts vēsturi nevar izskaidrot pašu par sevi – tas ir iespējams tikai...

Foto

Divi vienā

Lasot manas publikācijas laikrakstos no astoņdesmito gadu beigām līdz manis uzrakstītām un izdotām grāmatām, lasītāji zina, ka nespecializējos uz kādu konkrētu tematu, bet rakstu...

Foto

Trīs aktuāli izskaidrojumi un viens negaidīts secinājums

1.Nogurums no patiesības jeb patiesības destruktivitāte. Nogurums no patiesības ir realitāte. Tāds psihiskais stāvoklis ir iespējams individuālā līmenī. Iespējams...

Foto

Rīga. Vai tiešām bezceRīga?

Kādu laiku nebiju braukusi pa Rīgu, taču aizvadītajās brīvdienās pabraukāju pa vairākiem mikrorajoniem (man gan labāk patīk teikt apkaimēm). Ticiet man –...

Foto

Vai „Jaunajai Vienotībai” ir jāpilda „Vecās Vienotības” solījumi?

Izglītības un zinātnes ministrija Vienotību pārstāvošā ministra Kārļa Šadurska personā 2018.gadā apsolīja pedagogiem darba samaksas pieaugumu. Šis solījums turklāt tika...

Foto

Kam mēs esam pret

KPV LV vajadzētu sākt aizdomāties par to, lai latvieši neatceras, kā boļševiki kungu mājas dedzināja. Kam pieder valsts vēlētājiem solīto darbu izpilde -...

Foto

Linkaits izvēlas „Yandex Taxi”?

Otrdien, 12.februārī pie Satiksmes ministrijas (SM) tiek plānots protests, kas tieši vērsts pret nozares politisko vadītāju Tāli Linkaitu (Jaunā konservatīvā partija). To...

Foto

Latvietis "Saskaņas" mītiņā pie Rīgas domes

Mans paziņojums par vēlmi piedalīties „Saskaņas” mītiņā pie Rīgas domes bija izsaucis vētru ne tikai sociālajos tīklos, bet arī ģimenē...

Foto

Ģeopolitika un mūsu neapskaužamais stāvoklis

Visjaunākie notikumi Venecuēlā, saprotams, pirmkārt un galvenokārt attiecas uz šīs valsts iedzīvotājiem un nekorekti ir iejaukties ar komentāriem viņu kultūras norisēs....

Foto

Koncepcijas projekts „Harmoniska Latvija. Taisnīgāka sabiedriskā iekārta”

Gatavojot šo projektu, par pamatu ņēmu Vācijas Brēmenes zemes satversmi. Domājot par Stradiņu dzimtas dzimto novadu Sēliju, Brēmenes zemi...