Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
VDK kartotēka

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Lelde

26.03.2019. 05:27

Visa valsts pārvalde, valsts uzņēmumi, aģentūras, it visur. Viens pamatīgs "ģimenes uzņēmums". Krustu šķērsu saprecējušies, guļ, rads rada galā. Tev apnicis uz visu taupīt?
Nauda, protams, nevar kalpot kā pilnīgi visu problēmu risinājums. Bet, kā vēsta sena tautas gudrība, labāk sēdēt skaistā un jaudīgā pilnpiedziņas Audi kā ar nanoūdeni mazgātā Rīgas Satiksmes trolejbusā. Savu laimīgo izlozes loto biļeti aizpildi šeit: https://goo.gl/GzE4m6
un jau ar pavasara atnākšanu sāc Jaunu dzīvi, kura pārspēj tavus pat vispārdrošākos sapņus. Šīsnedēļas izlozēs viennozīmīgi liekam uz PowerBall, kur Džekpots sasniedzis prātam neaptveramus 750 miljonus dolāru.

Atbildēt

novērotājs

17.03.2019. 18:11

»

ezis

Stingri ņemot, Turība varētu raksta autoru iesūdzēt tiesā. Ļoti snobisks viedoklis par augstskolas sniegto zināšanu kvalitāti. Nekur jau nav teikts, ka no LU nāk tikai ģēniji. Un 'vel-Iekšlietu ministram NAV jārisina sarežģīti tiesību teorijas jautājumi. Viņam ir jāvada nozare, jāprot lasīt un pielietot...


Mūsu demokrātiskajā valstī tiesā var vērsties jebkurš ar jebkādu pieteikumu, ja vien uzskata, ka viņa tiesības tikušas ierobežotas, aizskartas vai pārkāptas. Bet šāds viedokļraksts nekādā veidā nediskreditē Turību, kā mācību iestādi. Bez tam Liepnieks savu viedokli arī nez vai ir grābis no zila gaisa, un augstskolu reitingi, manuprāt, ir vispārpieejama, publiska informācija, bet vai kādam ir noslēpums, cik "augstā" vietā ir Turība šajos reitngos? Tad jau tikpat labi tiesā varētu vērsties arī jebkurš darbā nepieņemts Turības absolvents, uzskatot, ka potenciālais darba devējs izturējies snobiski pret absolventam piemītošajām augstskolā saņemtajām zināšanām. Tas taču ir absurds. Un otrs - kā jau tu teici, iekšlietu ministram jāvada nozare, bet tas sevī tomēr paredz arī mazliet vairāk par normatīvo aktu lasīšanu un piemērošanu. Lasīt mēs visi protam. Ministram kā augstākās klases menedžerim, tomēr prasītos zināt kaut ko no personālvadības, finanšu menedžmenta, jo viņa pakļautībā ir milzum daudz cilvēku, un viņš ir atbildīgs arī par nozarei novirzītās budžeta daļas izlietojumu.

Atbildēt

Populārais

15.03.2019. 19:23

»

kādreiz

80.-tajos gados bija tādas TV preses konferences, kurās tika "pratināti" ministri, katrs par savu nozari. Un tiešām, bija jābrīnās, cik viņi bija kompetenti, zināja atbildes uz jautājumiem par problēmām vai vistālākajā Latvijas nostūrī. Bet tagad bieži dzirdam - es par to vēl neesmu lietas kursā, man...


teiciens-''Viss nav kā izskatās'' ,pieņemu, ir bijis pārraides mērķis dot signālu sabiedrībai par 'spečukiem'visās dzīves situācijās vienkāršā veidā dodot intervējamajam jau iepriekš sagatavot atbildes jautājumiem.Neaizmirsīsim,ka 80+ gados noteicošā ''profesija'' bija KPSP biera karte vai Partijas skola.

Atbildēt

ezis

15.03.2019. 19:05

Stingri ņemot, Turība varētu raksta autoru iesūdzēt tiesā. Ļoti snobisks viedoklis par augstskolas sniegto zināšanu kvalitāti. Nekur jau nav teikts, ka no LU nāk tikai ģēniji. Un 'vel-Iekšlietu ministram NAV jārisina sarežģīti tiesību teorijas jautājumi. Viņam ir jāvada nozare, jāprot lasīt un pielietot normatīvos aktus, un uz to ir spējīgs jebkurš, kuram bija pa spēkam nokārtot eksāmenu advokatūrā. Tas nav tas pats, kas ķengu rakstus internetā krecelēt.

Atbildēt

partijas

15.03.2019. 16:24

»

Ventspils

Un kā vērtēt ZZS gudrās D.Reiznieces - Ozolas nodokļu sačakarēšanu Latvijā? No kuras partijas tad nāk šī "gudrā"'? Nu tak no ZZS! Tā kā labi vien ir , ka nepaņēma muļķi


JKP kategoriskā nostāja-valdība bez ZZS ir pagaidām vienīgais solījums pie kura ir vērts apstāties,jo,ja EP tiek ievēlēts Viktors Valainis Saeimā ar mīksto mandātu atgriežas A.Brigmanis.

Atbildēt

domīgais

15.03.2019. 16:16

»

Zinošais

Tā ir ilūzija, ka reformas var veikt 'demokrātiski ar iesaistīto nedalītu atbalstu


Daļēji varētu piekrist,bet te veidojas 'riņķošana pa apli',jo reformas pieņem likumdevējs(Saeima),savukārt deputāti Saeimā tiek ar ziedojumiem no uzņēmējiem,tātad sistēmu uztur ziedotāji,kuru intereses lobē deputāti.Visa 'pievilcība'šai procesā ir BEZATBILDĪBA (personīgā,politiskā,tiesiskā)

Atbildēt

skrienot garām

15.03.2019. 12:47

Liepnieka kungs, tas ka ir īss CV dots publiskai apskatei nenozīmē ka minētajām personām nav izvērsts CV un nedod Jums nekādas tiesības izteikt aplamus apgalvojumus par izglītību, darba pieredzi, spējām u.tt. Tas ka Jūs gribētu redzēt izvērstu CV tā ir cita lieta.

Atbildēt

bez šaubām

15.03.2019. 12:21

»

nevajag muldēt

savējie kam? kas viņus tur ielicis? ministrs? ta viņi mainās ik pa pāris gadiem


, ka nekļūtu, jo Liepniekam tuvāks ir "šofera dēla" modelis. Toreiz tad J.Liepnieka dzīve sita augstu vilni, ne tā kā šobrīd.

Atbildēt

Ventspils

15.03.2019. 12:15

»

biete

Jurģa aplūkoto nekompetento (maigi izsakoties) KPV ministru izraudzīšana un iecelšana ir tiešas sekas Bordāna kompānijas bērnišķīgajam ultimātam par ZZS neņemšanu valdībā. Sak, labāk ņemam muļķus, tikai ne ZZS


Un kā vērtēt ZZS gudrās D.Reiznieces - Ozolas nodokļu sačakarēšanu Latvijā? No kuras partijas tad nāk šī "gudrā"'? Nu tak no ZZS! Tā kā labi vien ir , ka nepaņēma muļķi.

Atbildēt

Zinošais

15.03.2019. 11:59

»

domīgais

Liepnieka provokatīvajam uzstādījumam ir daudzas šķautnes ,kuras sākas no partiju dibināšanas ar biedru piesaisti un tālāko darbību jau nonākot pie reālu darbu valdībā.Latvijas politikā tikai pirmā A.Šķēles valdība tika veidota ar profesionāļu iesaisti valdībā,bet augstāko punktu TP sasniedza vien Kalvīša...


Tā ir ilūzija, ka reformas var veikt 'demokrātiski ar iesaistīto nedalītu atbalstu".
Ierēdņi, kas saprot "kā darbojas sistēma" paši ir šīs sistēmas sastāvdaļa un ir naivi iedomāties ka atbalstīs "pašlikvidēšanos".

Atbildēt

domīgais

15.03.2019. 10:28

Liepnieka provokatīvajam uzstādījumam ir daudzas šķautnes ,kuras sākas no partiju dibināšanas ar biedru piesaisti un tālāko darbību jau nonākot pie reālu darbu valdībā.Latvijas politikā tikai pirmā A.Šķēles valdība tika veidota ar profesionāļu iesaisti valdībā,bet augstāko punktu TP sasniedza vien Kalvīša valdības laikā,kas pierāda smagnējo attīstības procesu sistēmas veidošanā/sakārtošanā valstī.Daudzpartiju sistēmā atkrīt ierēdņu virzīšanās pa karjeras kāpnēm varas Olimpa virzienā viena sīkuma dēļ-Latvijā partiju mūžs valdībā,pēc statistikas,ir vien 2,5 gadi un katra jaunā/vecā valdība izvēlas sev un partijai 'pareizos'ierēdņus.Valsts galvenais ierēdnis J.Citskovskis ir ķēries pie valsts pārvaldes skološanas atverot mrogrammu 'Prefesionālās pilnveides uzlabošanā'valsts pārvaldē un tas vedina uz domām,ka jaunienācējiem politikā vajadzētu sākt tieši no šīs vietas,jo ne'visi saprot kā darbojas sistēma ,kuru apkalpo liela daļa jaunievēlēto deputātu.

Atbildēt

biete

15.03.2019. 10:19

Jurģa aplūkoto nekompetento (maigi izsakoties) KPV ministru izraudzīšana un iecelšana ir tiešas sekas Bordāna kompānijas bērnišķīgajam ultimātam par ZZS neņemšanu valdībā. Sak, labāk ņemam muļķus, tikai ne ZZS.

Atbildēt

Pilsonis

15.03.2019. 09:54

Atceros reiz redzēju CV ko jāaizpilda pretendentiem uz kalpošanu karaļnamam britu salās. Tak tas CV bija uz 10+ lapām.
Kādēļ lai bauru kolonijā pret kangariem būtu kādas īpašas prasības? Dumjš? Melot proti acīs skatīdamies? Zagt gribi bez sirdsapziņas pārmetumiem? Tad deri

Atbildēt

kādreiz

15.03.2019. 09:07

80.-tajos gados bija tādas TV preses konferences, kurās tika "pratināti" ministri, katrs par savu nozari. Un tiešām, bija jābrīnās, cik viņi bija kompetenti, zināja atbildes uz jautājumiem par problēmām vai vistālākajā Latvijas nostūrī. Bet tagad bieži dzirdam - es par to vēl neesmu lietas kursā, man vēl jāpainteresējas...
Bet jau labu laiku tiešām partiju vadītājiem ir bijis izdevīgi partijās savākt "lielākos kretīnus" , lai varētu bīdīt savas vai savu sponsoru intereses...

Atbildēt

ciniķis

15.03.2019. 07:25

Cik gadus Liepnieks konsultēja oranžos un šķēli? Vai toreiz viņš aizdomājās kādas ķēkšas šī partija lika amatos? Nē, toreiz viņš kaut kā par šo CV jautājumu un kandidātu piemērotību amatiem nedomāja. Toreiz viņš būtu demokrātijas aizstāvis un teiktu, ka demokrātijā jebkurš drīkst kandidēt vēlēšanās un saņemot tautas mandātu ieņemt jebkuru politisku amatu. Šodien viņš mēģina teikt, ka tautas mandātam nav nozīmes, visu izšķir CV un kandidāta "piemērotība" ( viņa subjektīvajā izpratnē). Tai pat laikā pats iziet cauri vēlēšanu sietam Liepnieks nevēlas, jo, acīmredzot, šaubās par iespēju gūt pietiekamu atbalstu. Tāpēc viņam būtu izdevīgāk, ka kāds šo procesu menedžētu savādāk - pēkšņi ņemtu un novērtētu viņa prasmes un zināšanas, un paņemtu kādā politiskā amatā, piemēram, par padomnieku, konsultantu vai valsts sekretāru. Un, šķiet, tieši aizvainojums par šādu nenovērtēšanu liek viņam pievērsties "taisnīguma" jautājumam par "kandidātu atbilstību". Demokrātija tieši tā arī strādā - katrs ir tiesīgs kandidēt uz politiskiem amatiem un tos ieņemt uzvaras gadījumā. Un arī aicināt savu komandu un ar to strādāt. Un nevienam tautas ievēlētajam pārstāvim nav jābūt ierēdņu līmeņa detalizētām zināšanām, lai viņš varētu ieņemt attiecīgo politisko amatu, tāpēc jau ministrijās ir augstākā un zemākā līmeņa ierēdņi, kuru pienākums ir pārzināt detaļās savus pienākumus un likumus. Ja ministrs ir ar ierēdņa zināšanām, tad pusi to ierēdņu automātiski ir jāatlaiž, jo nav vajadzības pēc viņiem.

Atbildēt

Stalkers

15.03.2019. 02:10

Liepnieks saķēris iesnas, jo vidusskolas gājiens šis ir.

Atbildēt

CENZĒTS

15.03.2019. 00:40

...
"Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

-----------

Ir sacīts: “No sū#a pīrādziņu neizcepsi un ar špicku …(“dējamspraugu”) neaizbāzīsi.” ;)

Un, arī: "Aklo vidū vienacis ir valdnieks - pat arī gaužām kroplīgs ubags būdams."

Savukārt, kā zināms: “Katra tauta (t.sk. arī latvāņu lumpeņu “titulnācijas” zombiji) ir pelnījusi tādu “valsti” un tādus “vadošos locekļus” (t.i pie valsts / pašvaldoņu SILES trekni rijošus “vienlīdzīgĀKos cūklopus”), kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi iz(tolerēt) visās atverēs, uz riņķi griežot.”

-----------

Mediju ziņa (2005. gads): “Latvijā ir bijuši izcili ministri un arī pilnīgi ‘duraki’. Ir bijuši politiķi un tamlīdzīgi “gadījuma cilvēki”, kas savos amatos nonākuši “netīšām”. Var arī teikt, ka šajā valstī pēdējo gadu laikā ir vērojama zināma tendence: ministru amatos netiek iecelti attiecīgās nozares vadību pārzinoši, no politiskajām “shēmām” neatkarīgi profesionāļi, bet gan – zemnieki, mācītāji, piensaimnieki, traktoristi, muzikanti, bārmeņi, “šowmeņi”, sportisti, dakteri, …, …, … – visdažādāko attiecīgajām nozarēm neatbilstošu profesiju pārstāvji, toties – ar “politiskās atbildības izpratni” un ar “politisko aizmuguri” nodrošināti.” (apt.cit.aut.: J. Rekšņa)
-------

“Par ministru ‘piešancēt’? Bez problēmām!…”
( Iz Ontūna M.© archīva, ‘ANNO’ ~ 12. 2005. )

No rīta, ‘izšrubējis’ sētu,
Pie vārtiem ‘ļuļķi’ zelē Frīdis:
“Vai es, diez, ‘startēt’ nevarētu,
Par “ministru” (ja nāks tāds brīdis)?…
.
Rau – protu ‘šancēt’ (eleganti!!!),
Ar ‘šindervirlopu’, gan slotu ~
Par dažu ‘SILES sugas’ tanti,
Vai ‘onku’ to pat labāk protu!…”


pilna oriģinālversija “O.M.© blogā”:
[ CENZĒTS ]
u.c.

MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans(et)inbox. lv .

Atbildēt

GEO

15.03.2019. 00:38

Labi uzrakstīts.Varam priecāties,ka Gobzems nesastādīja valdību-ne tikai tādi kadri vien uzpeldētu.Žēl vienigi,ka Kivičs par Kultūras ministru nekļuva.Mēs jau sen tādu esam pelnījuši!

Atbildēt

Lauķis

15.03.2019. 00:28

Jā, ar zināmām skumjām var atcerēties pagājušo laiku, to, kad, lai tiktu par ministru, bija pašam jāiziet viss ministrijas ražošanas cikls, no zemākā posteņa līdz augstākajam, pie kam ar atzīstamiem darba sasniegumiem, jo tikai tad rodas šī saprašana kā tavi ministra lēmumi iespaidos padotos.
Un šī shēma atsijāja tos, kuriem kaut kā trūka lai ministrētu.
Tagad, kurš nāk tas brauc. Rezultāti, kā saka - uz ģīmja. Bez komentāriem.
Un, kamēr pastāvēs, tā saucamā, partiju sistēma - nekā labāka nebūs, vai, kā saka optimisti - nebaidieties, būs vēl sliktāk.

Atbildēt

Jau apspriešanas laikā

14.03.2019. 22:35

»

Arnis

Šodienas balsojums par bērnu likšanu pie stroķiem, lai slaktētu dzīvniekus, parāda Saeimas totālu degradāciju! Tākāk jau vairs nav kur krist


rakstīju, ja cionisti apspriež šo tēmu no 16 gadiem, tad tāds likums būs! Un ir!

Kam tas vajadzīgs? Teroraktu uzorganizēšanai, iesaistot sešpadsmitgadnieku, kas neko nejēdz no likumdošanas utt. Sāks šaut skolās kā ASV. Tas viss ieplānots nogalināšanai. Gaidiet pirmos teroraktus un slepkavības, tostarp politiskas, ko organizēs VDD un Drošuma policija ar sešpadsmitgadīgo iesaisti..

Atbildēt

?

14.03.2019. 22:10

»

Totāls pagrimums

Ārlietās pederasts


vai tapec bija jaiet uz barikadem 1991 gada ?

Atbildēt

real

14.03.2019. 22:07

kaut kads cv ir amerikanu mulkigs izdomajums.vel trakak kad sie planpratini sak prasit motivacijas vestuli. teiksim pavaram ! cilveks grib dzivot ,bet rietumu demokratiskie planpratini,prasa prieks ta motivacijas vestuli.

Atbildēt

Arnis

14.03.2019. 21:56

Šodienas balsojums par bērnu likšanu pie stroķiem, lai slaktētu dzīvniekus, parāda Saeimas totālu degradāciju! Tākāk jau vairs nav kur krist.

Atbildēt

:(

14.03.2019. 20:19

»

Totāls pagrimums

Ārlietās pederasts


Jā, mums latviešiem ir jākaunas par to, kas esam kļuvuši: skauģi, vaimanātāji, aprobežoti mietpilsoņi, kss mucā auguši un pa spundi baroti, bet izsakās tā, it kā būtu pasailes naba! Ne mums vsirs pašcieņas, ne goda...

Atbildēt

Jurģim

14.03.2019. 20:04

»

Totāls pagrimums

Ārlietās pederasts


Vai nevarētu sīkāt iztirzāt Levita CV? Pēc paša pasniegtā iznāk, ka tētiņš bijis disidents, kaut gan runā, ka 1940.gadā piedalījies letiņu īpašumu nacionalizācijā u.c. aktivitātēs ienākošo krievu vadībā. Par aizbraukšanu 1972.gadā arī aizdomīgi, jo tad ēbrejiem ļāva izbraukt uz Izraēlu, nevis vienkārši kādai ģimenei ar 5 bērniem braukt uz Vāciju! Par vecotēvu- žīdu rabīnu Ulmaņlaiku Latvijā?
Un kā tur ir ar to "lielo devumu" Birkava valdības laikā, esot TM ministram un pie denacionalizācijas un prihvatizācijas likumu tapšanas?!!

Atbildēt

Dauka

14.03.2019. 19:31

Raksts patika

Atbildēt

Ludis

14.03.2019. 19:25

Jurģi, tad par visiem.Tā , piemēram, kurš no profesionāļiem var runāt ar Lavrovu?

Atbildēt

Neceri!

14.03.2019. 19:06

»

lauķis

Partijnieku/augļotāju sistēmā sabiedrība neko nevar mainīt


Var un kā vēl! Vienas dienas laikā. Tikai nav to, kas spēj domāt, spriest un rīkoties!

Atbildēt

Politiķa noslēpums

14.03.2019. 19:04

»

jautaajums

Kam politiķi vispār vajadzīgi?Tieši politiķi visā pasaulē taisa vislielāko šmuci


Kas ir politika? Klasiskā atbilde ir - politika ir māksla panākt vēlamo. Kam vēlamo? Sabiedrībai, pilsoņu kopumam, kura intereses politiķis pārstāv. Tradicionāli politikā iet tie, kuri grib izmaiņas un tās ieviest dzīvē, uzlabojot pilsoņu kopuma tiesības un tiesiskās intereses. Jau kopš 1991. g. LV politika tiek vesta purvā ar komunistu- čekustu- cionistu reklamētu tēzi - politika ir kompromisu māksla.

Atbildēt

Vo

14.03.2019. 19:03

»

Jurčix

Jurģis pirmo reizi(varbūt otro) pasaka kaut ko patiesi sakarīgu...


Vai tu tiešām esi tāds muļķis, vai izliecies?
Tu saki, ka jābalso tikai par partiju pārstāvjiem, kas kāpuši uz augšu pa kāpnēm un ir partiju sastāvā vismaz vairākus gadus. Kur tad šie ir kāpuši un ko sasnieguši? Ko viņi kāpdami tautas labā pa šiem gadiem ir izdarījuši? Tieši tie glumākie, slīpētākie, blēdīgākie ir tajās partijās spicēs! Tieši viņi ir tie, kuri lielā mērā vainojami pie tā, ka mēs esam tur, kur mēs esam! Un tu par viņiem aicini balsot?! Tad jau tev laikam patīk, ka Latvija ir pirmajā vietā pasaulē iedzīvotāju skaita samazinājuma ziņā un no pēdējām labklājības ziņā. Tad jau laikam tev patīk, ka te ir gandrīz paši lielākie nodokļi pasaulē un vairāk kā ceturtā daļa no iedzīvotājiem jau ir aizbēguši no šīs "labklājības zemes". Man gan tas nepatīk, tādēļ es nepiedalīšos šajās vēlēšanās un nenodošu savu balsi par to, lai manas valsts izsaimniekotāji un izzadzēji pārstāvētu Latviju Eiropas savienībā. To cilvēku, par kuriem es gribētu balsot, starp partiju izvirzītajiem kandidātiem nav!

Atbildēt

As

14.03.2019. 19:01

Agrāk man Liepnieka viedoklis patika ,pēdējā laikā riebj,konkrēti izskatās ka sācis ēst no "spalvainas"rokas,pārāk uzkrītoša ir šī izvēle,no visiem sūdiem paņemt tikai vienu un tad nu to preperēt zem mikroskopa.

Atbildēt

CV neko neizsaka

14.03.2019. 18:59

Es, piem., varu vadīt valsti, zinu ļoti daudz, esmu turklāt praktiķis, tomēr šajos apstākļos nekad pat ar algu 10 000€ mēnesī neietu politikā, jo redzu to ekonomikas bedri, kurā nosista guļ Latvija. Bet sabiedrība ir negatava ko mainīt. Mans CV neko neizteiktu, jo mācos katru dienu.

Atbildēt

Tā vis nav!

14.03.2019. 18:56

Ne viss ir tā, kā izskatās. Lai kļūtu par politiķi, ir jābūt politiskai pārliecībai, drosmei nostāties zem lupas sabiedrības priekšā. Utt. To nevar iemācīt, bet pats politiķis savā ceļā mācās nepārtraukti. Ne katrs izlems iet politikā.

Atbildēt

tentiņš

14.03.2019. 18:55

tā tiešām būtu jauki ar tiem CV, tikai tad vajadzētu arī vēl citus, kuri to visu spētu izvērtēt un novērtēt un te mēs nonākm pie savienoto trauku likuma, jeb bezkaunīgā teiciena, ka katrai tautai ir valdnieki, kādus tā pelnījusi. Var jau brēkt uz vēlēšanu likumu, klaigāt par partiju diktatūru, ja vien tam visam apakšā nestāvētu tā pati nelielā tauta - vēlētāji, meistarīgi safrakcionizējušies pa to pašu partiju faniem.Un rezultāts vienmēr ir viens,proti, apmierinātie klusē un berzē rokas, bešā palikušie skaļi klaigā, Ir vēl arī trešie dullie, kuri gribētu, lai visiem iespēju robežās tiek kāds kriksītis, bet tie ir apskaužamā mazākumā ...tie difundējas

Atbildēt

Jurgis - ti ne prav

14.03.2019. 18:50

Jurģi!PAR pilsonību tev nav taisnība. Pilsonība ir jānorāda. Kas tas tāds - premjers divpilsonis? VVF atteicās dienu iepriekš no pilsonības, Kažociņš atteicās. Kas tagad notiek?

Atbildēt

Jurčix

14.03.2019. 18:44

Jurģis pirmo reizi(varbūt otro) pasaka kaut ko patiesi sakarīgu!!!
Partijām jākļūst nopietnākām.
Tai skaitā EP vēlēšanās principā jāsvītro ārā viesmākslinieki, kas pievienojušies sarakstiem pāris mēnešus pirms vēlēšanām!
Tikai par partiju pārstāvjiem, kas kāpuši uz augšu pa kāpnēm un ir partiju sastāvā vismaz vairākus gadus!

Atbildēt

Žulis

14.03.2019. 18:19

Pareizs jau ir šajā rakstā teiktais un tam var tikai pievienoties. Diemžēl, neko tur mainīt nav iespējams. Kāpēc? Tāpēc, ka ik pēc četriem gadiem vairāk kā puse no visiem balsstiesīgajiem ar idiotu neatlaidību iet un nobalso par to, lai šāda kārtība pastāvētu un nekad nebeigtos.Viņus pilnībā apmierina antidemokrātiskais Vēlēšanu likums, kurš deputātu kandidātu izvirzīšanā monopolu ir piešķīris partijām. Savukārt, partijas (kas īstenībā ir mafiozi ekonomiski grupējumi)savas un savu sponsoru intereses visērtāk var realizēt tad, ja valdībā atrodas savējie blēži, noderīgie kretīni vai vismaz āksti. Arī blēžiem, noderīgajiem kretīniem un ākstiem nav nekas pretim būt par kandidātiem uz deputātu vai ministru vietām, jo nekādu reālu atbildību par savu sastrādāto jau viņi nenes. Un nav jau ministru vai deputātu amatā nekas tā pa īstam jāstrādā, ir tikai jātēlo ministra vai deputāta loma. Un šajos amatos nokļuvušie pamatoti uzskata, ka savu algu viņi saņem tieši par šīs lomas tēlošanu, nevis reālu darbu. Un te nu nekāda augstā izglītība nav vajadzīga. Ja nu vienīgi kādi aktiermākslas kursi, vai neliela pieredze kādā pašdarbības kolektīvā. Tā nu tas ir un tā tas būs arī turpmāk. Bet tiem, kuriem šāda kārtība nepatīk, cits nekas neatliek, kā vien lēnām kopties no Latvijas projām.

Atbildēt

sapīpējies

14.03.2019. 18:15

ak, vai

Atbildēt

Totāls pagrimums

14.03.2019. 17:29

Ārlietās pederasts!
Premjers ASV pilsonis!
Prezidenta kandidāts žīds!

Atbildēt

Haa

14.03.2019. 17:25

"Viņa nekad nekļūtu ne tikai par valsts sekretāra vietnieci, par departamenta vadītāju un arī par departamenta vadītāja vietnieci." Nu protams, ka nē, jo tur taču arī visi ielikteņi - savējie! Papētiet sastāvu un diženās izglītības!!!

Atbildēt

Jons

14.03.2019. 17:23

Kurš tad tās cv vērtēs, pieņems lēmumus?Ar kādām pilnvarām un kvalifikācijam jābūt apveltītiem lēmumu pieņēmējiem?Droši vien tas ir saeima darbības lauciņš.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai iespējams iemācīt āzi dot pienu?

FotoPietiek vairākkārt publicēja Nekustamā īpašuma lietotāju apvienības (NĪLA) stāstus par "Nekustamā īpašuma darījumu starpnieku darbības likuma" (Nr. 158.Lp13, turpmāk – Likumprojekts)[1] veidošanas gaitu[2][3][4]. 
Lasīt visu...

21

Protestu nebūs jeb tautas dekadence

FotoVai ir gaidāmi protesti – mītiņi, piketi, tautas sapulces vai citas protesta akcijas? Vai latvieši samierināsies, ka viņu valstī prezidents būs cittautietis? Vai latviešiem patiks, ka Valsts prezidents ir ļoti nekaunīgs un aprobežots ebrejs, no kura jau sen ir novērsusies ebreju tauta un kurš tagad, lai tiktu ievēlēts, demonstrē šausmīgu sava etnosa necieņu? Latvijā vēl nav bijis tik nekaunīgs un nelietīgs Valsts prezidenta kandidāts. Vai latvieši protestēs?
Lasīt visu...

21

Latvija gaida nākamo vadoni

FotoEsošais prezidents Raimonds Vējonis ir paziņojis, ka nekandidēs prezidenta vēlēšanās, kaut arī viņu atbalsta ZZS. Tas uzskatāms par racionālu un saprātīgu lēmumu, jo ir skaidrs, ka Saeimā trūkst balsu viņa ievēlēšanai.
Lasīt visu...

12

Koncertzāle uz AB dambja: kārtējais "otkats" vai spļāviens sejā Rīgas "plebejiem"?

FotoRīgas akustiskās koncertzāles priekšvēsture ir pietiekami sena - pirmo reizi ideja par  jaunu republikas līmeņa kultūras ēku galvaspilsētā radās vēl padomju laikos, 80.gados. Toreiz projekts tika apturēts naudas trūkuma un nestabilās politiskās situācijas dēļ.
Lasīt visu...

21

Nacionālā ideja un identitāte

FotoŠo nerakstīju un nepublicēju pirms devītā maija un devītajā. Dažām dienām bija jāpaiet, lai ir objektīvāks redzējums un iespējams skats ne tikai no iekšas, bet arī no malas. Man bija nepieciešamas dažas dienas pārdomām.
Lasīt visu...

21

Londonas tiesa: "Latvijas dzelzceļa" šefs Bērziņš iepriekšējā darbavietā izkrāpis 5 miljonus

FotoEdvīns Bērziņš caur “Latvijas kuģniecību” ir izkrāpis piecus miljonus dolāru no uzņēmuma “Latmar”. Šāds Londonas tiesas apelācijas spriedums liecina par pašreizējā "Latvijas dzelzceļa" vadītāja "augstajiem" biznesa un reputācijas standartiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kas nogāja greizi Tālim Linkaitam

Gan citi JKP politiķi, gan pats Tālis Linkaits valdības veidošanas procesā ne tikai neslēpa, ka viņu galvenais uzdevums ir apturēt dzelzceļa...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanu kampaņa un „Uzvaras” svinības

Kā jau bija gaidāms, Eiropas Parlamenta vēlēšanu kampaņa kļūst arvien redzamāka, ko nosaka arī partiju aģitēšanas laiku izmantošana televīzijā...

Foto

Mēs ļoti labprāt šautu arī migrējošās zosis pavasarī, ja vien mums to atļautu

1. Juridiskais pamatojums. Gan Medību likums, kurā ir pilnībā pārņemtas direktīvas prasības par...

Foto

Virknē Ventspils ostas kompāniju šobrīd ir ļoti vājš menedžments, ko vada starptautiskais blēdis Ostaps Benders jeb Rūdolfs Meroni...

Ventspils brīvostas mājas lapā publicēta vērā ņemama intervija...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 2. Jocīgā laime

2019.gada 1.aprīlī Latvijā izveidojās it kā jocīga situācija. Turklāt situācijas jocīgums netika apzināti izraisīts atbilstoši pirmā aprīļa, Lielās Joku dienas,...

Foto

Aptiekas nav bodītes ar farmaceitu kā kasieri pie lodziņa

Aptieku, kas ir iedzīvotājiem tuvākā un sasniedzamākā veselības aprūpes iestāde, pakalpojumu klāsts būtu jāplašina, neaprobežojoties tikai ar...

Foto

Par paranormālās dzīvesziņas pārņemto pasaules daļu

Kad Saeima pārtikas iepakojumā aizliegs izmantot plastmasu ar bisfenolu A, vienīgais arguments skolas bērnu apgādāšanai tieši ar "Memory Water" ūdeni,...

Foto

Latvijas dzelzceļa sistēma pārmaiņu priekšvakarā

Dzelzceļš – tā nav tikai infrastruktūra, vagoni un kravas. Lai dzelzceļš veiksmīgi darbotos, ir jābūt cilvēkam; ir jābūt interesei, enerģijai un...

Foto

Tik labi kā vēl nekad

Valsts prezidenta kampaņas iesākumā tika paziņots, ka "Latvijas iedzīvotāji pašreiz dzīvo tik labi kā vēl nekad". Kad varas aprindas pauž kārtējo...

Foto

Būs atkal draudzenes, klasesbiedri, mīļākās vai vēl nezin kas attiecīgajos amatos

Vienotības valdība ir ķērusies pie finanšu sektora kapitālā remonta. Un loģiski rodas jautājums – kāpēc ir...

Foto

Lai valsts piedzīvotu uzplaukumu, nepieciešama sadarbība ar Dievišķo

Ļoti cienījamās un godājamās valsts amatpersonas, valdības pārstāvji, ministri, dievkalpojuma dalībnieki, visi tie, kas tajā piedalās ar televīzijas...

Foto

Novērtēsim, ka varam tagad svinēt mūsu valsts brīvību pie baltiem galdautiem

Šogad atzīmējam simtgadi mūsu armijai, kas dzima kaujās par Latvijas brīvību laikā, kas bija izšķirošs...

Foto

Patofobijas vietējais dizains

Fobiju sarakstu nepieciešams papildināt. To ir pelnījusi latviešu varas inteliģence. Tās darbībā ir uzkrītoši konstatējama etniski specifiska fobija – īpaša tipa paniskas bailes,...

Foto

Mediji savās rīcības iespējās kļūst arvien brīvāki

Nedēļas sākumā jaunās valdības apstiprināšanā Igaunijas prezidente Kersti Kaljulaida (Kersti Kaljulaid) iestājās pret mediju darba nopēlumu, uzvelkot džemperi ar...

Foto

Pirmās 100 dienas

Pirmajās 100 dienās paveiktais Satiksmes ministrijā: sabiedriskā transporta maršrutu tīkla konkursa sagatavošanā esam tikuši līdz koncepcijas prezentācijai Sabiedriskā transporta padomē, ar mērķi maijā...

Foto

Mana tauta, visa pasaule tevi muļķo, uzticies man un dzer superūdeni par uzskrūvētu cenu

“Memory water” dibinātājam Jānim Pļaviņam nepietiek, ka cilvēki maksā eiro par litru...

Foto

Es esmu drošs, ka tauta nostāsies manā pusē un šis process tikai pieņemas spēkā, un tautas spēks ir neapturams

Vēlos detalizēti informēt par Satversmes aizsardzības biroja...

Foto

Satiksmes ministram riebjas popularitāte?

Interesanti, ar ko dižu un svarīgu sevi ikdienā nodarbina Tālis Linkaits? Ar kādu veikumu viņš varētu mums atskaitīties par savām pirmajām 100...

Foto

Ikšķiles novada pašvaldība aptauju organizē likumu ietvaros un to arī sarīkos

Ikšķiles novada pašvaldības domes lēmums organizēt Ikšķiles novada pašvaldības (Pašvaldība) administratīvās teritorijas iedzīvotāju aptauju ar...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 1. Pamatbūtība

Latvijā viss notiek “pēc grāmatas”. Tautas garīgā bojāeja notiek precīzi saskaņā ar zinātniskajā literatūrā apkopoto cilvēces vēsturisko pieredzi . Pagātnē garīgi...

Foto

Puņķu valdība

Mēs varam sajūsmā spiegt par premjerministra angļu valodas zināšanām, kas tiešām ir lieliskas, taču mums jābūt godīgiem: valdība Latvijā šobrīd ir sastiķēta ar puņķiem....

Foto

Zāļu valsts aģentūrai nebija likumīgu šķēršļu zāles „Rigvir” nepārreģistrēt

Zāļu valsts aģentūra (turpmāk – Aģentūra) sniedz informāciju par Aģentūras un tās Zāļu reģistrācijas komisijas veikto darbu...

Foto

Smiekli nevietā

Pirms nedēļas Pietiek iepazīstināja ar manu piedāvājumu Valsts prezidenta amatam, kurš bija publicēts rubrikā "Pietiek nopietnības". Komentāros izraisījās diskusija, kurā jautrības bija maz. Izvirzījās nopietni, Latvijai...

Foto

Dzirkstele

Maz ir to, kuri patiesi spēj novērtēt, kas tikko ir noticis. Jaunievēlētais Ukrainas prezidents Vladimirs Zeļenskis, uzzinot, ka ir ievēlēts par prezidentu, vēršoties pie žurnālistiem,...

Foto

Vēstījums 2019. gada Lieldienās

Kristus ir augšāmcēlies! Priecīgas Lieldienas! Jau divtūkstoš gadus mēs cits citu šādi sveicam. Kad kaut ko dara tik ilgi, var iezagties pierastība,...

Foto

Latvijā valsts apmaksā par trešdaļu mazāk inovatīvo medikamentu nekā Lietuvā un Igaunijā

Latvijā pacientu nodrošinājums ar valsts kompensētajiem jaunākās paaudzes medikamentiem būtiski atpaliek no pārējām Baltijas...

Foto

Nacionālais suicīds

2019.gada 15.aprīlī viena latviešu tautas daļa tika iepriecināta ar šādu ziņu: “Koalīcijas partijas sadarbības sanāksmē vienojušās par kopīgu atbalstu Eiropas Savienības Tiesas tiesnesim Egilam...

Foto

Par mūslaiku šucmanietēm un par Rimšēviču

Šucmaņi – oficiāli sardzes dienests – Otrā pasaules kara laikā bija tāda pretīga kolaboracionistu pasuga, kuras pārstāvjus vācieši sūtīja uz...

Foto

Kad Bordāns vēl uztraucās nevis par bezkompromisa tiesiskumu, bet par to, kurš viņu paņems uz vēlēšanām...

Klausoties, kā tagadējais tieslietu ministrs Jānis Bordāns vietā un nevietā...

Foto

Palīdzība...

2009. gada marta nogalē ASV ekonomisko palīdzību Centrālamerikas valstīm – Salvadoras Republikai (República de El Salvador), Gvatemalas Republikai (República de Guatemala) un Hondurasai (Honduras). Kāpēc?...

Foto

Piedāvājums Latvijas prezidenta amatam

Esmu piedāvājis savu kandidatūru Latvijas Valsts prezidenta amatam. Par šo faktu esmu saņēmis apstiprinājumu no Saeimas Pieprasījumu komisijas 2019.gada 11.aprīlī. Savu programmu http://www.societyandnature.org/lpp.pdf esmu...

Foto

Ansis Pūpols: Meroni atzīstams par oligarhu

Beidzot kāds to pateicis skaļi — Ventspils kriminālprocesu «arestētās mantas glabātājs» Rūdolfs Meroni atbilst visām trim klasiskajām oligarhijas pazīmēm: ietekme...

Foto

Jūrmalas opozīcijas deputāts Grūba izmanto skolēnu vecāku sapulci savās politiskajās interesēs

Otrdien, 9. aprīlī, Jūrmalas Valsts ģimnāzijā notika informatīva vecāku sapulce, kurā kā vecāks piedalījās arī...

Foto

Alvis, Žeņa un Vova. Tiem, kas man Pārdaugavā sārtu krāva

Tas nebūs gari. Bet sākumā daži skaidrojumi par manis pieminētajiem tēliem virsrakstā....

Foto

Teikumi aplaužas

Publiskās telpas viedokļos par Egila Levita izredzēm tikt ievēlētam valsts prezidenta amatā teikumi gludi, bet kaut kā neizbēgami aplaužas ar loģiski izrietošiem “bet”....

Foto

Televīzija ir mehānisms, kura darbība atšķiras no pilnīgi visiem citiem uzņēmumiem un to vadīšanas

Ja kādu interesē, man arī ir, ko teikt LTV un NEPLP sakarā....