Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Big Dormouse

02.05.2017. 07:59

Tikai Satversmē vēl pagaidām vara pieder tautai. Dzīvē jau sen vara pieder partijām. Līdz ar to varas intereses ir partiju intereses. Tur nav vietas ne valstij, ne cilvēkiem ārpus partiju "elites". Vēlēšanas kā sistēmas sastāvdaļa nodrošina ērtu sistēmas pastāvēšana. Ja mums šī varas sistēma der, tad ejam uz vēlēšanām, balsojam un atbalstām šo partiju varas sistēmu.

Atbildēt

Latvietis

01.05.2017. 12:17

»

A.P.

Dziļi profesionāla analīze ir vajadzīga katrā nozarē, katrā valsts funkcionēšanas aspektā. Nepietiek tikai ar sociāli politisko, sociāli filosofisko izvērtējumu, iegūstot kopējo priekšstatu par stāvokli valstī. Izvērtējuma autoriem ir jābūt drosmīgiem, jāraksta ar savu īsto vārdu, bet nevis jāslēpjās...


Latvietim tavas pamācības nav vajadzīgas.Es pats zinu par ko balsot un balsošu atkal par Ameriku. Bet tu ej pie velna ar savām pamācībām.Vai tu esi aizmirsis,ka latvietis ir patstāvīgs domāšanā?

Atbildēt

pilsonis

30.04.2017. 18:34

Faktiski LR tiesās ir izveidotas troikas iedzīvotāju ātrai atbrīvošanai no īpašumiem bez iespējas sevi aizstāvēt.

Atbildēt

gremlinu sarkanmatainā bidla

30.04.2017. 13:15

»

Neizplati melus

Ja gribi ko pierādīt, nosauc datumu, dokumenta numuru, publicē fragmentu un pierādi citādi. Šeit ir meli un tas nav godīgi. Ja uzskati, ka nemelo, raksti savu vārdu, tad runāsim, bet tu, sl;epjoties nosauc citu vādyus. Tā ir nomelnošana, zemiska rīcība


Publiski fakti nekam nav jāpierāda. Tieslietu ministra paraksts uz visiem iesniegtajiem likumprojektiem. Tā ka, tiš, būdā, kuce! Zemiska rīcība ir taisīt apzināti nelikumīgus spriedumus, mēslu čupa, tā ka smirdi tālāk savā piepirstajā paltrakā, noēdod svešu nodokļu naudu. Cerams drīz aizrīsies. Ūūūhujū!

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

30.04.2017. 12:31

»

Tieši tā

Vlasti nepārvalda ne deputāti, ne ministri, ne valdība, bet okupācijas laika nomenklatūra un viņu paspārnē iesildījušies "šoferu dēli un meitas", VDK aģenti, un naudu sagrābušie "varoņi", kuri pērk un pārdod likumus un spriedumus...


Tikai muļķim var ienākt tādas domas. Varbūt arī autovadītājiem tiesības sākumā piešķirt tad likt mācīties? tas pats ārstiem... utt.

Atbildēt

pilsonis

30.04.2017. 09:26

»

Neizplati melus

Ja gribi ko pierādīt, nosauc datumu, dokumenta numuru, publicē fragmentu un pierādi citādi. Šeit ir meli un tas nav godīgi. Ja uzskati, ka nemelo, raksti savu vārdu, tad runāsim, bet tu, sl;epjoties nosauc citu vādyus. Tā ir nomelnošana, zemiska rīcība


Rakstā ir atsauce uz Civilprocesa likuma 464.1panta trešo daļu, kas skan sekojoši: (3) Ja kasācijas sūdzība formāli atbilst šā panta pirmajā daļā minētajām prasībām un ja tiesa nav pārkāpusi šā likuma 452.panta trešās daļas noteikumus un izskatāmajai lietai nav būtiskas nozīmes vienotas tiesu prakses nodrošināšanā un tiesību tālākveidošanā, tiesnešu kolēģija var atteikties ierosināt kasācijas tiesvedību arī mantiska rakstura strīdos, ja tā daļa, par kuru spriedums tiek pārsūdzēts, ir mazāka par 2000 euro.

Atbildēt

Neizplati melus

30.04.2017. 07:20

»

Bankas. Oligarhija. Organizētās noziedzības grupējumi.

Minētais attiecas ne tikai uz blakus sūdz., bet arī uz kasācijām kā civilprocesā, tā admin. procesā. Un šāda regulējuma autore (tajā laikā tieslietu ministre) solvita āboltiņa, kura ar savu parakstu faktiski nogrieza kasāciju un, starp citu, arī apelāciju. Tāpat, ja ir interese, varat paskatīties Satversmes...


Ja gribi ko pierādīt, nosauc datumu, dokumenta numuru, publicē fragmentu un pierādi citādi. Šeit ir meli un tas nav godīgi. Ja uzskati, ka nemelo, raksti savu vārdu, tad runāsim, bet tu, sl;epjoties nosauc citu vādyus. Tā ir nomelnošana, zemiska rīcība.

Atbildēt

Bankas. Oligarhija. Organizētās noziedzības grupējumi.

29.04.2017. 23:25

Minētais attiecas ne tikai uz blakus sūdz., bet arī uz kasācijām kā civilprocesā, tā admin. procesā. Un šāda regulējuma autore (tajā laikā tieslietu ministre) solvita āboltiņa, kura ar savu parakstu faktiski nogrieza kasāciju un, starp citu, arī apelāciju. Tāpat, ja ir interese, varat paskatīties Satversmes tiesas lēmumus šajos jaut, pat nezinu, cik reizes mēģināts apstrīdēt, rezultāts, protams, nulle.
----
Ja iedzīvotājiem zūd vajadzība izmantot tiesu savu strīdu risināšanai, tad pilnīgi loģiski būtu samazināt arī tiesnešu atalgojumu.
----
Nē, ja iedzīvotājiem zūd vajadzība izmantot tiesu savu strīdu risināšanai, tad pilnīgi loģiski būtu samazināt tiesu un tiesnešu skaitu. Jo vairāk tāpēc, ka ar lauksaimniecības tehnikumā iegūtu juridisko izglītību, tiesā strādāt nevajadzētu. Tāpat kā tiesā nav jāstrādā padomju juridiskās skolas abortētajiem "tiesībzinātniekiem". Tiesu Latvijā ir daudz par daudz. Tāpat kā tiesnešu. Bet kaut kā jau bankām nauda no valsts jāizsūc, aprēķiniet, cik procentiem LV tiesnešu nav parādsaistību pret bankām. Un, tiem, kam nav parādsaistību, jāmeklē skeleti skapī. Tas pats ar deputātiem. Tā kā jautājums, kā labā strādā tiesas un valsts pārvalde, nav aktuāls.

Atbildēt

Tieši tā

29.04.2017. 21:43

»

jurka

Par kādu demokrātiju vai tiesiskumu var pļāpāt zinot ka 4.maijā PSRS specvienību apsardzībā tika apstiprināts valsts nozagšanas fakts un vara uz nezināmu laiku tika paturēta PSRS Latvijas nodaļas nomeklaturas un tās struktūru-LKP,VDK,IeM valdījumā.Kāda ES deputāte publiskajā tv izpļāpajas ka Latvija...


Vlasti nepārvalda ne deputāti, ne ministri, ne valdība, bet okupācijas laika nomenklatūra un viņu paspārnē iesildījušies "šoferu dēli un meitas", VDK aģenti, un naudu sagrābušie "varoņi", kuri pērk un pārdod likumus un spriedumus.

Vari ievēlēt 100 % tīrus un gudrus, labus deputātus, nekas nemainīsies. Tad būtu jābūt viesiem 100 % deputātu juristiem, ar doktora grādu un ekonomikas doktoru grādi. Tā ka deputāti, lai cik labi, nevar zināt visas sfēras un neizglītojas. Pēc ievēlēšanas visiem vajadzēja iziet neklātienes viengadīgu (?) kursu, nokārtot eksāmenus, bet nav, viņi bieži vien, lielākā daļa ir pusanalfabēti un/vai sponsoru naudas pelnītāji - iegrimst "SISTĒMĀ", kura ir neuzvarama.

Nevajag bāzt ārā sazvērestības teorijas", ka visi deputāti noziedznieki, slikti, nodevēji, rīkojas pret tauru vai tml. Vairākusm ir godīgi, bet priekša strādā "sistēma", sistēmas NOMENKLATŪRA.

Atbildēt

Valda "Tiesāšanās kā ķēķī"

29.04.2017. 21:31

Vienreizēji labs raksts, bet tas tikai "garām ejot"iešauj Tieslietu ministrijai. Autors laikam nezina likumu sa izdošanas "virtuvi", tā sakaņ ošana procedūru un virzību uz Saeimu un izskatīšanu.

Likumus rada ieinteresētā iestāde, šeit Augstākā tiesa, bet klāt pie tā ir sponsori un ja gribi zināt - kukuļdevēji,virza tiesīgajam likumdošanas iniciatoram - Tieslietu ministrijai, kur arī strādā padomdevēji no maudas čemodānu biedrībām. Likumprojekts gatavs, Anotācija gatava un to saskaņo ar ieinteresētām iestādēm - ģenerālprokuratūru gan jau (paziņos, ka nē, nē, bet tā tas nav, piedalās). Iestādēs - ministrijās atzinumu raksta ierindas ierēdņi, bet nomenklatūra rediģē un pasaka, ko un kā vajag un ar inspektora parakstu virza tālā Valsts sekretāram. kurš pielabo vēl. Inspektors savu darbu vairs neatpazīst, ko sastrādā galvenie priekšnieki, bet paraksts, autors palliek inspektoram. Un tad virza uz MK, apspriež Valsts sekretāru sanāksmē un dod un MK sēdi. Valsts sekretāri kontrolē MK sēdē savu gara darbu un virza uz Saeimu. Praktiski vēl ir cits siets vēl, bet nevienam nav tiesību labot un neviens neiedzilinās likumu jēgā un saturā. Un tā pieņem likumus, no balso ar |"īkšķi".

Un te "vainīga" Saeima, kad visu nosaka, to izlēma NOMENKLATŪRA?
Un pēdējā piebilde: Augstāka tiesa (AT) raksta, -kasators iesniedzis Kasācijas sūdzību parbaudīt pierādījumus. AT nav pienākums pārbaudīt pierādījumus. Bet ja lietā vispār nav pierādījumu un nav likumiska pamatojuma - to SENATORI nepārbauda. Āmen baznīcā. Ja grib un ir "TIESĀŠANĀS kā ĶĒĶĪ" variants, tiesai durvis ver vaļā ar kāju kāds sponsors, viss notiek, arī pierādījumus pārbauda.
Tik augsts "tiesiskums", kā tas notiek tagad, nav iedomājams un nebija pat
tagad "nolādētajā" okupācija režīmā. Sakārtots "izcils" tiesiskums! Eiropas Cilvēktiesību tiesa atceļ, atzīst par nelikumīg vienā procesā par 15 tiesnešu nelikumības - nevienu nesoda - pagājis disciplinārsodīšanas termiņš, kad būtu jāierosina kriminālproess. Tu, tū, ku, kū!

Atbildēt

hm

29.04.2017. 21:10

Nav taisnības virs zemes, dūrei tik spēks. Tā uz Zemes.
Bet ja par deputātiem, tad vaina drīzāk tajā, ka šie deputāti gandrīz 4 gadu garumā nodrošinājuši priekš sevis siltumnīcu apstākļus un laiskojas.
Ja viņiem nāktos tautas priekšā pamatot savus lēmumus, ja viņiem draudētu atbildība par tiem, ja viņus par pārkāpumiem būtu iespējams atbrīvot, aizstāt, ja viņiem savā darbā nāktos saskarties ar konkurenci, daudz kas noteikti būtu savādāk ...

Atbildēt

visa Latvijas varas butiba

29.04.2017. 20:44

zagli pie naudas poda dala naudu sev un saviem draugiem un taa jau 28 gadus.

Atbildēt

liberastid deputaatid

29.04.2017. 20:41

Kā intereses pārstāv deputāti... Ir zināms pilnīgi droši, kā intereses deputāti NEpārstāv - tautas intereses.

Atbildēt

Ojārs

29.04.2017. 20:21

Paldies autoram. Es tagad beidzot sapratu, kāpēc visi runā par latviešu tautas nevērtību. Ievēlēt sev kaitīgus likumdevējus var tikai pilnīgi nederīga tauta.

Atbildēt

pilsonis

29.04.2017. 19:21

»

Denisam

PIetiekami koncentrēti, bet- pietrūka , liekas, tikai viena- gan jau ka var atrast- kuri deputāti balsoja par šiem likuma grozījumiem. Lai mums, lasītājiem nav pašiem jāmeklē


Likumprojekts Grozījumi Civilprocesa likumā (551/Lp12)
(3. lasījums) (10 priekšlikumi)
(Dok. Nr. 2267)Balsojums: par 72, pret 0, atturas 0 Likums
Juridiskā komisija (Referents: Gaidis Bērziņš)

Atbildēt

Denisam

29.04.2017. 19:07

PIetiekami koncentrēti, bet- pietrūka , liekas, tikai viena- gan jau ka var atrast- kuri deputāti balsoja par šiem likuma grozījumiem. Lai mums, lasītājiem nav pašiem jāmeklē.

Atbildēt

kukū

29.04.2017. 18:36

Tikai ne tautas vairākuma!

Atbildēt

jurka

29.04.2017. 18:06

Par kādu demokrātiju vai tiesiskumu var pļāpāt zinot ka 4.maijā PSRS specvienību apsardzībā tika apstiprināts valsts nozagšanas fakts un vara uz nezināmu laiku tika paturēta PSRS Latvijas nodaļas nomeklaturas un tās struktūru-LKP,VDK,IeM valdījumā.Kāda ES deputāte publiskajā tv izpļāpajas ka Latvija kā neatkarīga valsts neesot iespējama.Tā ka runa var būt tikai par appušķotu totalitāro režīmu,kurš ir nesalīdzinami lielāks ļaunums par daudzkārt pie mums aprunāto ES birokrātiju,kurš ir veco ES labklājības pamats.

Atbildēt

nu un tad?

29.04.2017. 17:17

»

Žulis

Labs, trāpīgs raksts


ja nu patiešām pamodīsies, kas patiesībā vairāk līdzinās zinātniskajai fantastikai, tad truli nožāvāsies, pa fikso aprīs kaut kādu saķīmiķotu draņķi un turpinās ilgtspējīgo letarģisko krākšanu.

Atbildēt

Kļims

29.04.2017. 16:50

Demokrātijas definīcijā ir teikts, ka esot divu veidu demokrātijas formas - tiešā un pārstāvniecības. Un faktiski nekur netiek atzīmēts, ka valsts līmenī tiešās demokrātijas pārvaldes formas nekur nav bijis. Daudziem no mums laika gaitā ir “iepotēts”, ka demokrātija ir savas “balss” un viedokļa deleģēšana kādam citam un ka to mēdz saukt par pārstāvniecības demokrātiju.
Tomēr gan teorētiski, gan praktiski ir pierādāms, ka pārstāvniecības demokrātija nav un nevar būt demokrātija šī vārda patiesajā nozīmē, jo mēs nevaram deleģēt savas intereses un vēlmes kādam citam tā, lai tas “cits” tās nesaistītu ar savām unikālajām interesēm, ja vien “cits” nav “es pats”.
Te nu rakstā ir izcils apstiprinājums iepriekš rakstītajam.

Atbildēt

Žulis

29.04.2017. 15:33

Labs, trāpīgs raksts!
Vairāk tādu!
Varbūt beidzot tauta sāks mosties....

Atbildēt

savas

29.04.2017. 15:30

kā var rasties tik stulbi jautājumi

Atbildēt

dums jautajiens

29.04.2017. 15:25

parstav savas un savu klatguletaju intereses.

Atbildēt

Mums valstī

29.04.2017. 14:50

Saeimas deputāti vispirms pārstāv savas partijas intereses,sponsoru,draugu,radu,skolas biedru un vēl regulē, lai tieslietu sistēma tiktu pakārtota viņu interesēm.Prezidents ar savu kanceleju izrādās ir tikai Valsts naudas šķērdētājs, nevis tās uzplaukuma veicinātājs. Jautājums, vai Saeimā vairs nav neviena sakarīgi domājoša cilvēka, kas sāktu veicināt šo izveidoto sistēmu Valsts spicē demontēt, par labu tās iedzīvotājiem?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Tas apdraudēs dzīvības

FotoVeselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

8

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

FotoKā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie Jums saistībā ar Administratīvi teritoriālās reformas (ATR) likumprojekta pieņemšanas gaitā Saeimā izvērsto dezinformācijas kampaņu, kurā esat tikuši aicināti balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Rēzeknes novadā, nevis Madonas novadā.
Lasīt visu...

12

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

FotoViss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums tam ir jāpieliek punkts. Jūs neesat idioti vai mazi bērni, kam kāda Viņķele vai Kariņš noteiks, kā Jums rūpēties par Jūsu veselību. Viņi Jums nenoteiks, vai satikt omi un taisīt dzimšanas dienas ballīti ir slikti.
Lasīt visu...

12

Troļļi

FotoTroļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos kolektīvos. Baumošana un nepatiesību izplatīšana par kādu vai kādiem ir troļļošanas pirmsākums.
Lasīt visu...

21

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

FotoSavulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par banku paradīzi tā netapa, drīzāk – par banku likvidatoru paradīzi. Sekoja sapnis par “tiltu starp Austrumiem un Rietumiem”, kas arī palicis neizsapņots. Vīzija par miljoniem Rīgas šprotu visā Krievijā palojošajās Latvijas piena upēs pamanījās izplēnēt ne vienreiz vien, neraugoties uz Latvijas uzņēmumu spītīgo vēlmi pēc katras krīzes tirgū atgriezties no jauna.
Lasīt visu...

6

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

FotoSaskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu dēļ tā var sanākt citā vietā". Satversmes 22.pantā ir noteikts, ka "Saeimas sēdes ir atklātas".
Lasīt visu...

3

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

FotoEiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats svarīgākais šajā ziņā ir tas, ka ES valstis tomēr ir gatavas vienoties un mēģināt pārvarēt šo krīzi kopā.
Lasīt visu...

12

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

FotoSaeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir pretēji Satversmes 15.pantam! Tur rakstīts - Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu dēļ tā var sanākt citā vietā. Kur notiks sēde? Maskavā, Vašingtonā, Ipiķos, Briselē? Kur? Kādi ir ārkārtīgie apstākļi?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

Ne tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku...

Foto

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

Mums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu...

Foto

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

Tiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19...

Foto

Kad TAS beigsies?

Ārkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem...

Foto

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

Progresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja...

Foto

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

Izskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un...

Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Vienotā likteņkopībā un vienotā gribā pašnoteicās visa latviešu nācija

Mīļie draugi! Demokrāti! Sirsnīgi jūs visus sveicu šodien mūsu demokrātijas pirmā gadsimta svētkos! Šodien aprit tieši gadsimts,...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja amata kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...